Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Antroji kelionė su Urantijos Knyga po Lietuvą.

Mielieji, po sambūrio prie Bebrusų ežero netoli Molėtų, rengiuosi vykti į savo antrąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuvą. Dabar po jos rytinę dalį.
Kiekvienas turim savo misiją šiame pasaulyje.
Aš iš Jėzaus ir Tėvu esu gavęs, ir nuolat tas man patvirtinama, kada tik pateikiu panašius klausimus Minties Derintojui apie savo tarnavimą Tėvui ir kūrinijai, jog manoji misija nesvarbu, kur aš atsidurčiau šitame pasaulyje skelbti GYVĄ TĖVO ŽODĮ IR URANTIJOS KNYGOS APREIKŠIMIĄ NEŠTI ŽMONĖMS. O šikart mano maršrutas bus toks:
Birželio 8 d. (ketvirtadienis)
9.00-11.00 Vilnius-Ukmergė-Jonava
11.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Jonavos
centre
14.00-15.00 Jonava-Kėdainiai
15.00-18.00 Kėdainiai. UK pristatymas dviejose
vietose, kur nors centre ir dar kur nors
prie didelio prekybos centro, kur daugiau
gali būti žmonių.
Nakvynė miške pakeliui į Ukmergę.
Birželio 9 d. (penktadienis)
9.00-11.00 Kėdainiai-Ukmergė
10.00-11.30 Urantijos Knygos pristatymas Ulmergės
centre.
11.30-12.30 Ukmergė-Anykščiai
12.30-13.30 Urantijos Knygos pristatymas Anykščių
centre.
13.30-14.30 Anykščiai-Molėtai (pietūs pakeliui)
14.30-16.00 Urantijos Knygos pristatymas Molėtų
centre.
16.00-17.00 Molėtai-Pabradė-Švenčionys. Nakvynė miške
pakeliui.
Birželio 10 d. (šeštadienis)
10.00-11.00 UK pristatymas Švenčionių centre.
11.00-11.30 Švenčionys-Švenčionėliai
11.30-12.30 Urantijos Knygos pristatymas Švenčionėlių
centre.
12.30-13.00 Švenčionėliai-Ignalina
13.00-14.00 UK pristatymas Ignalinos centre.
14.00-15.00 Ignalina-Dūkštas, pakeliui pietūs.
15.00-15.30 UK pristatymas Dūkšto centre.
15.30-16.00 Dūkštas-Visaginas
16.00-18.00 Urantijos Knygos pristatymas Visagino
centre. Nakvynė prie Visagino miške.
Birželio 11 d. (sekmadienis)
9.00-10.30 Visaginas-Zarasai
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas Zarasų
centre.
11.00-12.00 Zarasai-Degučiai-Dusetos su pusvalandžio
sustojimu Degučių centre, jeigu bus nors
kiek ten žmonių.
12.00-13.00 Urantijos Knygos pristatymas Dusetų centre.
13.00-14.00 Dusetos-Obeliai (pietūs pakeliui)
14.00-15.00 Urantijos Knygos pristatymas Obelių
centre.
15.00-15.30 Obeliai-Rokiškis
15.30-17.30 UK pristatymas Rokiškio centre.
Nakvynė miške prie Rokiškio.

Birželio 12 D. (pirmadienis)
9.30-10.00 Rokiškis-Pandėlys
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas
Pandėlio centre.
11.00-12.00 Pandėlys-Biržai
12.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas
Biržuose. Pietūs.
14.00-14.30 Biržai-Likėnai
14.30-15.30 Urantijos Knygos pristatymas
Likėnų ligoninėje. Nakvynė.
Birželio 13 d. (antradienis)
10.00-11.00 Urantijos Knygos pristatymas Likėnų centre.
11.00-11.30 Likėnai-Pasvalys
12.00-13.00 Urantijos Knygos pristatymas Pasvalio
centre.
17.30-20.00 Jeigu pavyks susitarti, susitikimas su
Pasvalio Urantijos jaunimo grupe.
Nakvynė Pasvalyje.
Birželio 14 d. (trečiadienis)
11.00-11.30 Pasvalys-Joniškėlis
11.30-12.00 UK pristatymas Joniškėlio centre.
12.00-13.00 Joniškėlis-Pakruojis
13.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Pakruojo
centre.
14.00-15.00 Pakruojis-Radviliškis. Pietūs pakeliui.
15.00-16.30 Urantijos Knygos pristatymas Radviliškio
centre.
Nakvynė Radviliškyje.
Birželio 15 d. (ketvirtadienis)
10.30-12.00 Radviliškis-Panevėžys
12.00-14.00 Urantijos Knygos pristatymas Panevėžio
centre ir dar kur nors prie prekybos centro
ar kitoje centrinėje gatvėje. Pietūs.
14.00-15.00 Panevėžys-Kupiškis
15.00-16.30 UK pristatymas Kupiškio centre.
Nakvynė pakeliui į Anykščius.
Birželio 16 (penktadienis)
11.00-12.00 Urantijos Knygos pristatymas Anykščių
centre.
12.00-13.30 Anykščiai-Utena. Pakeliui pietūs.
13.30-15.30 Urantijos Knygos pristatymas Utenoje.
18.00 Išvykimas atgal į Vilnių.
-------------
Tai mano orientacinis tvarkaraštis. Jis gali keistis, priklausomai nuo aplinkybių. Tačiau jis man leidžia orientuotis, kada ir kur turiu stengtis atvykti kiekvieną dieną. Planavimas reikalingas man pačiam. Ir jeigu šituose kelionės vietose kas nors iš jūsų, kurie skaitote Urantijos Knygą ir dalyvaujate mūsų svetainės Forume, gyvenate, tai aš labai norėčiau su jumis susitikti ir pabendrauti. Man galite paskambinti mobilaus telefono numeriu 869944059.
---------------
Mielieji, šiai kelionei man reikalinga ir jūsų parama tiek lėšomis, tiek ir malda. Jeigu jaučiate, kad toks mano tarnavimas yra jums suprantamas ir artimas, tuomet ir paremsite mane. O kiek remti, tai klauskite savo sielos, kuri ir girdi ir jaučia Tėvo meilės virpesius. O kur pervesti paramą, jūs sužinosite atsidarę mūsų svetainės langą-puslapį "Rėmimas." Ten yra ir mano sąskaitos numeris, kuris kai kam labai užkliūna. Dėl to mano prašymas yra skirtas visiems, bet į jį atsilieps tiktai pajutę manosios sielos virpesius, o ne savojo proto pragmatinius samprotavimus.
Ir jūsų malda man, kaip ir jums, reikalinga bus per šitą visą kelionę. Už jus visus aš meldžiuosi kasdien ir jau ne vienerius metus. I rneprašomas. tiesiog pati siela trokšta melstis už visus. Kaip ir dabar ji trokšta astiliepti į Tėvo pakvietimą vykti į šitą kelionę, kuri yra mano ruošimasis tolimesniam tarnavimui. Tėvas mano dar neatskleidžia, kokia bus kitoji užduotis ir kur. Tik sako, kad ir šitos kelionės metu turiu ne tik nešti Jo žodį, betr taip pat ir pats įgyti naujų patyrimų ir dar labiau studijuoti žmogaus prigimtį, kas toliau pravers man ateities tarnavime.
Tą darau ir darysiu jausdamas GALINGĄ TĘVO VEDIMĄ IŠ VIDAUS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-05-20 18:19:01

Komentarai


Sugebėkime įžvelgti ir atrasti gėrį, kad ir taip jau daugelio visų taip bijomų sektų pasisakymuose. Ir jeigu ramiai ir giliai pamasčius ar toks jau baisus tas pasakymas, kad mes viena šeima, kad mes visi tarpusavyje broliai ir seserys, kurie neša vienas kito naštą. O ir apie sektas man atrodo forume yra atskira diskusija ir tame žodyje nieko tokio gąsdinančio ar bauginančio nėra ,jeigu tiktai tai ,kas tuo žodiniu simboliu yra apibudinama nepažeidžia žmogaus laisvos valios.

rimantas (Kaunas)
2006-05-23 16:07:55



kazkaip pagalvojau, kad A. praso meiles, praso pinigu ir t.t. na, tiek to... bet paskui dar priduria, kad jeigu taip nera, tipo, jei jo, a., nemylim, tai mes turim problemu, musu rysys su dievu menkas, nes mes juk viena seima... taip ir sektose kalbama - mes viena seima... na, zinau, jus ne sekta, bet... maziau prasykite, gerb. A. Pats sau duonai uzsidirbkite. zinot, kaip daug triusia kunigai, kad pragyventu? aisku, visokiu ten ir visko yra, bet...
o siaip -sekmes jums... keliones linkiu tikrai geros... tik su nuolankesne ir nusizeminusia sirdim, be to "va, koks as nuostabus"...


keistuole
2006-05-23 15:30:12



labai giliai užkabinta, bet ar užsimota ne per stipriai, čia juntama siela nenurimus, o gal tik apsimetama tiktai...

nesuprantančiam
2006-05-23 09:38:46



Visiškai pritariu Algimantui - nesirūpink dėl materialių dalykų, tuo pasirūpins Tėvas. Aš irgi taip saku, tik kurių velnių tada prašinėti iš dirbančiųjų , iš tų, kurie patys rūpinasi savo materialiu gerbūviu? Ir dvasiniu, beje, taip pat.

Nesuprantantis
2006-05-23 09:21:05



Aciu tau Sauliau, kad patikslinai mano telefono numeri. Tikrai mano telefono numeris 869944059.
O man pinigu nemoka niekas. Pinigus zmogui moka uz darba, tuo tarpu mano tarnavimas yra nemokamas ir as gyvenu ne is mokamu man pinigu, bet is jusu paramos, kuria per jus man siuncia Tevas, kad galeciau nesti JO zodi. Ne savo, bet Jezaus evangelija, ne savo, bet Tevo man suteiktus mokymus.
Ir Tevas man daugybe kartu yra sakes, per Minties Derintoja, kai tik Jo klausdavau, kaip gi toliau man zengti. Ir Jis mane visa laika ramino ir stiprino, kad nebijociau atsiduoti Jo vedimui, kad nesirupinciau savo materialiu pragyvenimu, nes tuo rupinasi JIS, kad as galeciau ramia siela pasisvesti JO reikalo vykdymui. Ir jis man aiskindavo, kad kol as jausiu nerima del savo materialios ateities, tol negalesiu visa siela atsiduoti JO reikalui, nes mintys vis suksis, o kaip gi pragyventi. Del to Jis vis giliau ir gilliau man aiskino, kad turiu Juo daugiau pasitiketi, daugiau Jam atsiduoti, kad patikeciau JO zodziais, kad Jie yra TIESA IR TIKROVE. Ir Jis man parode daug ivairiu dalyku, kurie padejo labiau JO zodziais patiketi, ir Juo pasitiketi, ir jumis pasitiketi.
Ir del to as prasau jusu paramos, nes toji parama jums, kiekvienam, sugris is Tevo su kaupu. Tai ne mano mintis, tai Tevo nuolat sakomi zodziai. Tik Jis dar visada papildo, sakydamas, kad sitoji parama turi buti duodama ne is PAREIGOS, BET IS SIRDIES. O tik Jis ir duodantysis zino, ar jis dalinasi is pareigos, ar is sirdies. Savo sirdies neapgausi.
Jeigu jus tik tuo patiketumete, tai ir jums tokiu piktu minciu nekiltu, bet noretumete ir jus pasidalinti savo sielos impulsais.
Mielieji, tai, ka sakau yra tikirove. Tik ja patiketi labai sunku tiems, kurie dar nera atsivere nuosirdziai. Mes VISI esame viena seima. Mylinti ir mylima Tevo seima. Del to ir musu visos pastangos turi buti nukreiptos ne i savo asmenini gerbuvi ar savo biologines seimos gerbuvi kaip pagrindini tiksla, bet i toki gerbuvi, tiek asmenini, tiek seimynini, koks galetu padeti geriau vykdyti Tevo valia, daugiau paskleisti sviesos ir gerio sitoje milziniskoje seimoje, kurioje visi esame broliai ir seserys.
O jeigu ta pajunti savo sielos vidumi, tada ir supranti, kad mano kelias yra ne gero zmogaus PROFESIJA, bet saves dalinimas kitiems, kad jiems butu geriau ir lengviau gyventi. Nes duoti lengva sirdimi gali tik tada, kada MYLI. Ir kada MYLI, tada ir DALINIESI. Ir sitas dalinimasis reikalingas VISIEMS. Tai nera BUTINYBE.
TAI VIS LABIAU ATSIVERIANCIOS SIELOS IR JAUCIANCIOS IR SKLEIDZIANCIOS MEILE SIELOS PASIREISKIMAS DALINANTIS TUO, KUO JI GALI PRISIDETI PRIE KURIJNIJOS SVIESINIMO.
Telydi jus ramybe.
Su broliska meile,
Algimantas

Algimantas
2006-05-22 14:02:27



Pataisiau numeri, nes Algimantas suklydo. 8 699 44059

Saulius
2006-05-21 21:20:39



Geras zmogus tai profesija?Uz kuria mokami pinigai?Norejau mobiliu klaust ,bet kad tas numeris keistas- 8699440959 -ar tik nesislapstai Algimantai?

Piligrimui
2006-05-21 17:53:21




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal