Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Pakliuvimo į rojų kaina, ar ji kaip tokia yra?

Diskusijos kitoje forumo temoje padiktavo man naują temą.


rimantas ( Kaunas)
2006-05-23 10:45:37

Komentarai

Man tai matosi skirtumas. Pirmu atveju tikslas - kas bus tas bus - tikslo nėra, tik pats procesas - žaisti džiaugiantis gyvenimu. Antru - ir vėl taip norisi... O jei pavyks - ar nenusivilsiu, jei reiktų prarasti.

Mindaugas
2006-06-26 16:34:02



kad nereiketu gincytis beprasmiskai,atsakau-urantijos knygoj atsakymai.jei noras ir kantrybe bus,rasi

arunas
2006-06-26 18:47:00



MISTER ALGIMANTAS,aš pasimečiau.Nebežinau kuo sekti.Tas Jonas ir tas netikintis visai subombardavo mano urantijos rūmą.FATHER ALGIMANTAS,HELP ME,HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lochas
2006-06-26 19:36:34



kaip palanku matyti tevo kurinijoje chaosa..ar visai nieko nematyti ir net nebandyti ieskoti..yra kaina,kuria teks sumoketi,jei noresime patekti i roju.ir algimantas aiskiai ja ivardijo..tai net ne kaina,bet greiciau noras eiti tuo evoliucijos keliu,kuri mums nurode mylintis tevas.ne priverstine kaina,bet nuosirdziai kylantis poreikis siekti tevo pazinimo..galim ir atsisakyti,ar ne?juk esam tokie jauni ir gyvensim labai ilgai.gal ir ne jauni,bet mintis apie anapus nuolat nustumiam kazkur i sali,slepiames nuo ju.kaip lengva ir patogu.kazkur giliai kirba mintis apie savo geruma-jeigu ka,tai dievas pasigailes.jeigu jis pasirodytu beesas netycia..kaip patogu gyventi,neigti,tiesa pritaikyti sau palankiai..tiek ir tenorejau pasakyti..kaina yra.sekmes.

arunas
2006-06-26 18:01:23



kaina i roju: beveik visiškai pasiektas tobulumas.

Vaidas
2006-05-23 11:55:36



visa turi savo dievišką vertę

tiktiek
2006-05-23 10:49:15




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal