Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ŽMOGAUS VEIDAS - SIELOS VEIDRODIS


Skaičiau tokią įdomią John O‘ Donohue knygą ,,anam čara‘‘ , kurioje labai idomiai yra aprašytas žmogaus dvasinio pasaulio išraiškos mentaliniame ir fiziniame kūne , tiksliau ne skelete ir ne raumenų mąsėje , bet toje nematomoje kūno kalboje , kurią moka skaityti tik tam pasišventę žmonės .
Perteiksiu trumpą savo minčių santrauką iš skaityto testo , tai kas man labiausiai įsiminė - apie sielos veidrodį , žmogaus veidą .
Žmogaus veidas yra kūrinijos atvaizdas . Tylioji visata , savo realybę nupiešia žmogaus veide. Žmoguje išsipildo nebylus materijos , visatos troškimas patirti artumą su gyvąja materija . Materialūs visatos elementai gauna galimybę per žmogų , per žmogaus veidą , per jo žvilgsnį , pamatyti save , žmogaus proto veidrodyje .
Žmogaus veide randasi visa visatos nebyliosios materijos meninė išraiška. Jūs tik pažiūrėkite gerai į žmogaus veidą , kai tokiame mažame gyvosios materijos paviršiuje , sutelpa įvairiausios veido mimikos būsenos , žmogaus vidinio pasaulio , sielos pasaulio , išraiškos ir būsenos . Kiekvienas sutiktas veidas mums biloja apie konkretaus žmogaus buvimą ir jo gyvenimą . Jeigu atidžiau pažiūrėsime į savo artimo žmogaus ar pašnekovo veidą , jame pamatysime visus intymiausius šio žmogaus gyvenimo pėdsakus . Todėl veidą , neklysdami galime laikyti ne tik viso kūno atvaizdu , bet ir šio kūno , vidinio gyvenimo atvaizdu . Žmogaus veidas , tai labai subtili , kiekvieno iš mūsų , autobiografija .
Kad ir koks paslaptingas būtų būtų matomasis žmogaus gyvenimas , bet kol turi veidą savo galvos paviršiuje , šių paslapčių , nuo pasaulio ir žmonių akių , nepavyks nuslėpti. Žmonės įvaldę veido skaitymo meną , gali jame iššifruoti visas gyvenimo paslaptis . Veidas visada atspindi žmogaus sielą . Žmogaus sieloje ir veide , visatos dieviškumas randa savo atgarsį ir atvaizdą , kadangi už kiekvieno veido slypi žmogaus vidinis pasaulis . Iš vienų veidų žvelgia į mus vidinių gelmių pažeidžiamumas , o iš kitų , veržiasi maištinga begalybė . Tokias akimirkas galime užčiuopti ir pamatyti pokalbyje su nepažystamu asmeniu , arba su savo geru bičiuliu . Žvilgsniu žvelgiame tik sekundę , bet ir to užtenka , kad pamatytume pirmapradės būties gelmes .
Ir tą akimirką , žvilgsnyje pamatai ne tik asmenį , bet ir begalybę visų jo gyvenimų , iki šiandienos , iki šiandienos jo evolucinio laiptelio , ant kurio stovėdamas jis kalba ir žvelgia į tave . Iš žmogaus veido gyvybė , gyvosios materijos apraiška , žvelgia į pasaulį , o tuo pačiu per pasaulio atvaizdus žvelgia į save . Tačiau pamatyti save , savo gyvenimo modelį savo veide , praktiškai neimanoma , šį atvaizdą geriausiai mato kitas žmogus , o dar geriau mato dailininkai , fotografai .
Žmogaus veidas ir jo kūnas yra Šventosios Dvasios šventovė , bet krikščionybė labai ilgai to nevertino ir tik į dailininkų ir skulptorių meno kūrinius buvo žvelgiama palankiai , nors jie kaip tik būtent ir garsino ir šlovino žmogaus veido ir kūno grožį . Prisiminkime dailininko Berninio paveikslą šedevrą ,, Teresė ekstazėje‘‘ . Šventoji Terese dvasinėje ekstazėje , bet ši ekstazė šaukte šaukia per moterišką grožį ir dvasinį aktą . Todėl mes savo fizinį kūną turime visokeriopai prižiurėti ir net su meile palepinti , kad ši šventovė spiduliuotų vidinę šviesą , grožį ir šilumą . Gaila , kad tikrąjį žmogaus kūno grožį , mėes pradedame suprasti ir verinti tik brandžiame amžiuje , kai jaunystėje didelis grožis mažai pastebimas , arba pastebimas , tačiau yra suniveliuojamas pagal mados ir verslo standartinius modelius . Visos sielos pasaulyje karštai trokšta išreikšti save matomoje formoje ir būtent šiame sielos troškime , gimsta žmogaus vazduotės galios , kurios nutiesia tiltus , tarp matomo pasaulio ir nematomo pasaulio . Tačiau reikia atminti , kad žmogaus siela nėra pasislėpusi , vienoje ar kitoje žmogaus kūno vietoje . Atvirkščiai , pats visas kūnas gyvena sieloje , todėl ir ekstrasensiniu matymu , mūsų kūną supa labai graži šviesa . todėl ir tikrąjį žmogaus grožį , jo veido grožį , jo kūno grožį , turėtume rasti ir matyti žmogaus sielos švytėjime ir veido kalboje , kuriame atsispindi dieviška kurybinė erdvė ir tobulas Visatos atspindys .


Petras
2009-11-08 14:46:30

Komentarai

Algimantai,
O ar nebuvo tokio Jums patyrimo, kad klaidingai supratote kito žmogaus virpesius - arba ar tikrai manote, kad niekada nesuklystate vertindami kitą žmogų?

Linas J
2009-11-09 13:25:30



Labas, seniai čia buvau užsukusi. Bet vis pasidairau kas čia darosi. Nemanau, tiksliau žinau, kad bruožai nėra atsitiktiniai pas žmogų, kaip ir truputį nusimanant psichologijos galima išskaityti iš žmogaus judesių, žvilgsnio, lūpų suspaudimų. Buvo laikas kai tyrinėdavau žmones, tačiau po to uždaviau klausimą, o kas iš to, kad aš žinau, kas nuo to keičiasi. Man šis žinojimas tikrai nieko neduoda. Dabar manau, kad bet kuris žmogus turi gerą prigimtį ir jei gali nors truputėli šią prigimtį sustiprinti, stiprink, nes tik tai yra vertinga, žinojimas, kuris neneša naudos yra nieko vertas.
Su pagarba

Jolanta
2009-12-02 20:15:47



Mielas Petrai, tai, ką tu perskaitei knygoje, aš galiu patvirtinti, jog tai yra TIESA. Ir aš jau daug metų, kai skaitau žmonių veidus. Iš veido bruožų galėjau pasakyti labai daug ką apie to žmogaus charakterio polinkius. O kada pradėjau eiti dvasiniu keliu, kada Urantijos Knyga suteikė giluminį ir sisteminį visos Kūrinijos ir Kūrėjo tarpusavio ryšį, kada užmezgiau gyvą bendravimą su Tėvu, su Rojaus Trejybės Asmenimis, kada pradėjau garbinti Tėvą, o vėliau Rojaus Trejybę, tada labai pajutau ne tik veido bruožų ir charakterio giluminį ryšį, bet ir tų žmonių skiedžaimus vireopsius - aukšto dažnio ar žemo. Ir net žmogaus nereikia nieko sakyti, jau matau ir jaučiu jo VIDŲ. Jo virpesiai jį išduoda. Jis niekur negali išduoti nuo mano žvilgsnio, nors jis kalba viena, jo virpesiai man sako KITA, ir žinau kada jis sako ne tai, ką jaučia viduje.
Todėl ir Urantijos grupėje ir mūsų Forume aš jums sakau, kad iš virpesių jūs pažinsite ir savo sielos brolius ir seses, kaip ir tuos, kurie eina prieš jus, todėl jiems neverta net veltui aušinti burnos kalbant apie dvasimius dalykus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Aligimantas
2009-11-08 16:02:27




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal