Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kodėl žmogus labiausiai bijo nežinios ir keistis?

Kodėl žmogus labiausiai bijo nežinios ir keistis? Kodėl jis bijo dėl rytojaus, dėl šeimos gerovės, dėl savo asmeninio gyvenimo gerovės, dėl savo vaikų, tėvų, anūkų, senelių, kodėl jis bijo, kad tik neprarastų pragyvenimo šaltinio, kodėl jis bijo keisti save, savo gyenseną, savo mąstyseną, kodėl jis bijo išsilaisvinti iš šitų pačių baimių ir pajusti LAISVĄ KVĖPAVIMĄ SU TĖVU SAVYJE?
Klausimą suformulavau pagal Urantijos Knygos teiginį. Tuo tarpu jį šiek tiek pasmulkinau, arba pateikiau tam tikrą minties kryptį, kad turėtumėte už ko užsikabinti, jau remdamasis savuoju patyrimu, kada bendrauju su daugybe žmonių įvairių miestų gatvėse, kada einu su Urantjos Knyga ir rodos jiems siūlau ramybę, bet su kokia baime jie žvelgia ir į knygą, ir į mane. Bijo net stabtelti, nedrįsta net į akis pažvelgti, praeina kai sustingę robotai. Tai vis baimės poveikis smegenims, centrinei nervų sistemai, o ji diktuoja kūno judesius ir reakcijas. Protas yra tiek apimtas baimės, kad žmogus net nesuvokia, jog gali būti kitokia NORMALI būsena BE BAIMĖS.
Ir šį klausimą pateikiu ne teoriniam pasvarstymui, bet tam, kad pasidalintumėte savo asmenine patirtimi, kodėl jūs bijojote, o gal ir dar tebebijote, ir nežinios, ir keistis.


Algimantas
2006-06-22 14:30:08

Komentarai

nebegluminkim gal zmogaus, jis gi neklystantis matomai... Kazi, kodel jis BIJO pats to papasakoti, o klausia apie kitu baimes...

bijo..
2006-06-24 09:45:47



iš krūmų labai gerai matosi kas yra kas .Žinai Algimantai kas matosi ? O gi kad ,tamstelė dar ir lietuvių kalbos nesupranti .Kartoju : kada paskutinį kart klydai ?

krūminis
2006-06-24 07:17:46



Mieleiji, argi jūs nebeskiriate baimės nuo abejojimo? Mano klausimas nėra susijęs su abejojimu. Aš klausiu, kodėl žmogus LABIAUSIAI BIJO NEŽINIOS IR KEISTIS? Žodžiu klausimas liko taip ir neatsakytas. Todėl raginu pamąstyti nuoširdžiai ir pasidalinti savaisiais samprotavimais, savuoju patyrimu, kodėl bijote ar bijojote jūs. Juk galite apie tai samprotauti iš savojo patyrimo, ir tada atsiras visa seka minčių. Svarbu, kad pamėgintumėte paanalizuoti prižastis tiek praeities, tiek dabarties, kokie ir kaip vyko, ar vyksta pasikeitimai ir kodėl, ar jie iš viso vyko ar vyksta.
Mano klausimas yra ne šiaip paleisti iš už krūmų pasislėpus replikėlę ir vėl mauti slėptis į tuos pačius krūmus. Aš siekiu, kad jūs pradėtumėte vis nuosekliau ir giliau analizuoti ir įžvelgti priežastis ir tų priežasčių sukurtą ištisą procesą per kartų kartas. Šis klausimas nėra toks paprastas, kad tik replikėle atsišaudytumėte. Aišku, jeigu jūs norite padėti ir kitiems suvokti šitas pačias priežastis, kad jie galėtųų išsivaduoti iš savosios baimės dėl nežinios ir keitimosi.
Jūs gi būsimieji DVASINIAI MOKYTOJAI, dėl to jūsų galės klausti šito paties klausimo ir kiti, kurie ieško šito paties atsakymo, kurį jūs žinote. Ką jiems atsakysite?


Algimantas
2006-06-23 23:59:15



Beje, p.Algimantai, dauguma žinome, kad Jūs daug kartų esate perskaitęs Urantijos knygą ir įtikėjęs. O kiek kartų Jūs esate perskaitęs Bibliją įdomu? Ir įtikėjote skaitydamas Bibliją ar Urantijos knygą?

ddd
2006-06-24 11:43:29



...neabejoja tik labai kvaili zmones....

neabejoja
2006-06-23 12:16:46



Tas pats kaip paklausti, kodel gi mes turime rankas, pirštus ar dar ka kita... Lygiai taip pat sukurta ir mūsų savisaugos-išlikimo programa, kuri ir glūdi ta baimė mumyse... Aišku, Jūs Algimantai norite isgirsti atsakymą, kad todėl, kad nėra Dievo mumyse.... Bet toli gažu ne visada taip yra....

ddd
2006-06-23 12:14:50



Mielieji, bet jūs vis tiek nepaaiškinate KODĖL žmogus labiausiai bijo nežinios ir keistis? Tai, kad kažkas praeitų pro mane yra tik jūsų, įmanomo, elgesio konstatavimas, bet KODĖL GLŪDI JUMYSE BAIMĖ? Štai kur mano klausimas, o ne kaip jūs pasielgtumėte?

Algimantas
2006-06-23 11:36:06



Na nemaciau as Jūsų einančio į žmones, bet tikrai žinau, kad praeičiau ir nekreipčiau dėmesio... Aš žinau kuo tikiu... Bibliją daug kartu skaičiau. Bet, negirdejus net žodžio "Urantija" - man tai pasirodytų sekta, kad ir ką Jūs kalbėtumete.... Na gal pareičiau namo, jei turiu internetą ar kitus šaltinius - pasidomėčiau kas tai... Bet tik ne iškart....

Na nemaciau
2006-06-22 15:33:01



Zmogus jauciasi saugiau, nieko nekeisdamas, arba keisdamasis po truputi. Viskas kas nauja, jam gali reiksti saugumo praradima, todel jis atsargiais ziuri i tai. [trumpa mintis]

Vaidas
2006-06-22 15:26:19



Sveiki geri žmonės. Dėkingas visiems už Jūsų nuomones , kurios kaip ir kiekviena gyvenimo akimirka moko mus gyventi.
Visi mes žinom , kad kiekvieno mūsų nuomonė yra begalo subjektyvi ... tad pateiksiu ir savają.
Ar su baime ar be jos žmogus mokosi būti Tobulesnis. Vieniems tas kelias lengvesnis , kitiems sunkesnis ir ilgenis .Ir ne didžiausia esmė , ar Su Dievu Tėvu mes tuo keliu einame - esmė kad eitume teisingu keliu. Juk Tėvas myli mus visus besalygiškai - ir klystančius ir ne. Ir jei Tu myli artimą - tu myli Dievą Tėvą , nes meilė iš Jo...
...Kai mažas vaikas sako "mama , ten labai baisu , aš ten neeisiu" motina paima vaikelį už rankos ir eina kartu su juo į tą tamsą , apgaubią vaikelį motiniška meile ir jam nebaisu... taip ir gyvenimas , jis nenori mūsų nubausti , jis tik nori visaip parodyti mums , kad NEBAISU , ir tik reik leisti apgaubti save Dievo Tėvo melei , kuri sklinda visiems vienodai , bet nuo kurios kiekvienas iš mūsų dengiamės skirtingais skėčiais ... gerai jei tas skėtis mažas, ir bus visai NEBAISU.
Mano gyvenimo keliu su Dievu Tėvu eiti lengviau ... Linkiu viesiems to paties .
Neprimkite asmeniškai , bet baimė , tai nepasitikėjimas - ir klausimas "kodėl bijom" čia ne visai tinkantis...
Ir nėra tokio išminčiaus , kuris Dievą įbruks nuodėmingajam (visi mes tokie)- Jį galima tik išgirsti ... savo širdyje. To Viesiems ir Linkiu


Donis
2006-06-27 15:04:16




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal