Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kasdieniai patyrimai su Rojaus Trejybe-AŠ ESU

Mielieji,
Jau seniai nesidalinu savo mintimis, patyrimais mūsų dvasinių mokytojų ruošimo forume. Nuolat lankau gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės šventovėje Kaune. Ten pasidalinu savo patyrimais. Ramindavau save, kad to ir užtenka, nors vis aplankydavo mintis, kad ir kitiems mano broliams ir sesėms, kurie nelanko Rojaus Trejybės šventovės, tie patyrimai ar sampratos gali būti įdomūs, tačiau dar seklus įtikėjimas neleisdavo darbais realizuoti šios minties, o gyvulinis protas sugalvodavo šimtą ir vieną priežastį, kodėl to nedarau.
Šiandien irgi Rojaus Trejybės šventovėje Kaune meldžiau didesnio įtikėjimo ir ryžto, nešant šviesą kitiems mano broliams ir sesėms, o paskui meldėsi Algimantas, kuris prašė Rojaus Trejybės urantams didesnio aktyvumo, dalinantis savo mintimis forume, o paskui paaiškino, kad dvasinis mokytojas ( o aš mokausi juo būti) tiek, kiek jame yra įtikėjimo ir atsivėrimo, turi reikštis visose gyvenimo srityse, taip pat ir forume. Tai yra skaitančių šį forumą sustiprinimas ir rašančiojo dvasinio stuburo ugdymas. Man tuo momentu atėjo mintis, jeigu Rojaus Trejybė viską būtų laikiusi Savyje, iš meilės neišreiškusi visko veiksme, nebūtų pačios Kūrinijos, ir nei forumo, nei mūsų. O mes, urantai, juk siekiame vis didesnio panašumo į Rojaus Trejybės Asmenis.
Jau važiuojant iš Kauno autobuse atėjo mintis, kad tai Apvaizda šios dienos įvykius sudėliojo taip, kad sustiprintų mano ryžtą dalintis savo mintimis ir patyrimais šiame forume. Rašydama šį tekstą, tą ir darau, mokydamasi veikti iš meilės ir visų labui,

Su meile,

Laima
2012-07-01 22:54:07

Komentarai

Birute, sese mieloji, ačiū tau kad šitoje virtualioje erdvėje, nuoširdžiai ir atvirai pasidalinai su mumis savo skaudžiais ir džiaugsmingais išgyvenimais. Šitokioje suspaudimo akimirkoje reikalinga drąsa, ištvermė ir gilus, gilus įtikėjimas į visų, šitokių Dieviškųjų savybių Šaltinius, į Tėvą-Rojaus Trejybe-AŠ ESU. TU šaunuolė, tu taip ir darai.
Linkiu, kad visada tu turėtum savyje stiprybės, mintimis susirišti su tais Dvasiniais, Gyvybinės Energijos Šaltiniais ir Centrais.

Iš meilės tau, ir tikriesiems mūsų visų Rojaus Tėvams, apkabinu tave.

Su meile,
Irena,
Šakiai.

RANTULIJA
2016-11-05 17:17:56



Mielieji, kaip gera ir vėl gyventi , kai taip ilgai vaikščiojau bedugnės pakraščiu. Kaip nuostabu dalintis savo patyrimais su nuoširdžiais dvasios broliais ir sesėmis .
Kai jau praėjusią žiemą , Minties Derintojo buvo pasakyta , jog – stoviu ant Permainų slenksčio – tai nė pamanyti negalėjau , jog tie pokyčiai taip stipriai , vos ne mirtinai , palies mane . Ir visa tai prasidėjo pavasario pradžioje , o tęsėsi daugiau negu pusę metų .
Vieną dieną staiga pradėjo suktis galva , ėmė pykinti , skaudėjo krūtinės , pilvo srity . Naktį jaučiau , kad mirštu- nenumirštu , atrodė , kad mano organizmas apnuodytas didžiuliu stipraus alkoholio kiekiu . Ir tada ant mano kūno nusileido tarytum sparnai – toks ramybės šleifas . Visa savo siela išgirdau man Tėvo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU tariamus žodžius – Kaip Jėzus iš Nazareto grūmėsi ant Hermono kalno su demonais , taip ir tu turi kovoti su liga ir savo baimėmis . Ir negali nenugalėti , nes į tave sudėta daug vilčių . Kabinkis į Mane , laikykis Manęs... – toliau nepamenu , kaip nugrimzdau į gilų miegą .
Ryte vos sugebėjau atsikelti iš lovos – kūnas buvo visas drebantis , toks paliegęs , jog maniau , kad turėsiu gulėti lovoje – ir kaip nueisiu pas augintinį vilkšunį , jį pašersiu , o ir šiaip kasdien – pilna visokiausių darbų . Kai tokia silpna ir sunerimusi kreipiausi į Kūrėją , praėjus pusvalandžiui , jau galėjau nunešti šuneliui kruopų košę , o vėliau ir globojamam katinėliui . Paskui – apie ką nė pamąstyti nedrįsau – prisikabinusi prie pavadžio šunį , išėjau pasivaikščioti į mišką . O mano augintinis – tai jaunas , stiprus , nemažas šuo , ir gali net drūčiausią vyriškį nutempti . Nuoširdžiai prašiau savo Tikrųjų Tėvų , kad miške nesukrisčiau , kad saugiai grįžtume į savo kiemą , nors išėjus atrodė , kad esu tokia silpna , jog net negaliu ištarti žodžių , kurie apramintų skubantį šunį , ir jis manęs palauktų . Tačiau tą dieną , kas atrodė neįtikėtina , aš tik keletą kartų buvau prisėdusi , ir visą laiką buvau užsiėmusi kasdieniais darbais .
Visgi tuom viskas nesibaigė – sekė ilgi mėnesiai , pilni sutrikusios kūno energetinės pusiausvyros pasireiškimų kasdien , nuo ryto iki vakaro – galvos svaigimas , didžiuliai kraujagyslių spazmai , skausmai skrandžio , žarnyno srity , didžiulis kūno diskomfortas , retsykiais prigęstanti sąmonė .
Per pirmą ligos mėnesį , kelias naktis iš eilės , sapne , buvo atėjusi prieš kelis metus iš šio pasaulio jau iškeliavusi anyta , ir labai kvietė mane eiti drauge , bet aš sugebėjau atsisakyti , kas ją labai suerzino .
Per keletą mėnesių nukrito daugiau kaip trylika kilogramų kūno svorio , nors ir šiaip nebuvau apkūni . Tiesiog akyse menkau , džiūvau . Ir nors Minties Derintojo buvau perspėta , jog svoris pasieks 52 kg ribą ir geriau jau nelipčiau ant svarstyklių , nes išsigąsiu . Žemiškoji šeima ir aplinkiniai stebėjosi , kas čia su manimi darosi , mačiau ir girdėjau įtarių žvilgsnių ir kalbų , jog tikriausiai vėl atsinaujino onkologinė liga , kas man irgi kartais keldavo abejonių . Nenorėjau dar palikti šio pasaulio , nerimas grauždavo širdį , kad be manęs pražus žemiškasis sūnus su drauge , o žemiškasis sutuoktinis ims dar labiau lėbauti , ir visiškai susigadins jau ir taip smarkiai pašlijusią sveikatą , o ir kiti – tik liūdės ir risis pakalniui . Tačiau mano ir mūsų visų Tėvas – Motina – Rojaus Trejybė-AŠ ESU ramina sakydama , jog sumenks ir sumažės tik mano fizinis kūnas , o siela-dvasia apsivalys , sustiprės , išskaistės ir galės ištikimiau tarnauti Kūrėjui ir savo dvasios broliams ir sesėms .
Sunerimę artimieji , matydami negerėjančią mano savijautą , vis klausė , ar nežadu kreiptis į gydytojus , tačiau viduje jutau tokį tvirtą žinojimą ir supratimą , jog gydysiuos pati .
Jau seniai buvau užmiršusi , ką reiškia sirgti , jausti fizinio kūno organų išderintą veiklą , o taip pat atsirandančią įtampą , baimę , nerimą dėl tokios kūno būsenos . Šįkart mano dvasinės asmenybės materialų apvalkalą iš pusiausvyros išvedė virškinimo organų sistemos veiklos sutrikimai , sumažėjęs kraujagyslių tonusas , ką jutau visu kūnu . Nors jau beveik šešis metus maitinuosi vegetariškai , tačiau , vis tik labai dažnai neatsilaikydavau nesuvalgiusi kvietinių miltų kepinių , sausainių , pyragų , įvairių saldumynų – duonos nevalgau jau ilgą laiką . O ir šiaip į mitybą žiūrėjau šiek tiek pro pirštus , kas mano jautriam fiziniam kūnui kenkė ir teršė jį .
Kai taip sunkiai susirgau , ūmiuoju periodu pajutau , jog turiu atsisakyti kuriam laikui materialaus maisto – gėriau tik tyrą vandenį ir meldžiausi . Vėliau perėjau prie nedidelio kiekio daržovių nuoviro , o paskui jau valgiau ir po kelis šaukštus trintų daržovių košės ¬– koks nuostabus buvo jų skonis ¬– atrodė , kad nieko gardesnio gyvenime nebuvau ragavusi .
Buvo akimirkų , kai jausdavausi tokia silpna kūnu ir dvasia , jog verkdavau ir klausdavau Tėvo , kaip čia man nesiseka pasiimti jau suteiktos sveikatos . Rojaus Trejybė¬¬-AŠ ESU nuramindavo , kad viskam reikia kantrybės , laiko ir išmintingo gydymo .
Ir kai diena iš dienos , mėnuo po mėnesio savijauta negerėja , tai prarasdavau ir viltį , jog – viskas pasikeis . Kartais ateidavo ir dar baisesnės mintys – kad nebenoriu gyventi . Tačiau , kai šiek tiek pagerėdavo , tai ir vėl grįždavo pasitikėjimas Kūrėju .
Įpusėjus gijimo-sveikimo laikotarpiui , vieną naktį regėjau tarytum sapną-vaizdinį , kuriame – aš ir mūsų Dvasios Mokytojas Algimantas einame susikibę už parankių apniūkusiomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis , lipame ir leidžiamės laiptais , brendame per balas , o iš mūsų ir tarp mūsų sklinda Tokia Galinga Begalinė Visaapimanti Meilė , kokios žemiškajame gyvenime beveik neįmanoma patirti ...
Kiek jėgų ir ramybės suteikia Kūrėjas , kai mes tik šito nuoširdžiai trokštame ir atsiveriame Jam . Ir niekada neapleidžia . NIEKADA . Kaip ir mano atveju – atrodo , kad jau žemė slysta iš po kojų ir jau čia pat pabaiga – ir tada ateina sustiprinimas , viltis , net tą akimirką kiekvienam reikalingi mokymai . Koks nuostabus ir tobulas Visa Ko Šaltinis ir Centras , kai sukurdamas skirtingus , unikalius , originalius , nepakartojamus tvarinius , kiekvienam suteikia ir skirtingus mokymus per Minties Derintojo veikimą , siunčia į pagalbą Apvaizdą – tik reikia nuoširdžiai atsiverti , besąlygiškai pasitikėti ir ramiai įsiklausyti . Ir kas tiks vienam Kūrėjo vaikui , tas gali netikti kitam . Kaip ir mano atveju – ne kartą regėjau sapne¬-vaizdiny verdamas su lupena bulves , šviežias morkas , sodrių avokadų puseles – taip buvo perteikta , kad mano išsekusiam kūnui reikalingos šitos daržovės , nes trūksta kalio , magnio ir kitų mineralinių medžiagų bei vitaminų .
Vis tik , praėjus keturiems mėnesiams nuo susirgimo , kreipiausi į medikus . Gydytoja , kaip ir dauguma mūsų dvasios brolių ir senių , netikinti vegetarinės mitybos privalumais ir nauda , ir net nepritarianti tokiam maitinimuisi , negalėjo patikėti , kai pamatė mano kraujo tyrimų rodiklių atsakymus , nes atrodžiau nekaip – paliegusi , išbalusi – o ir aš pati nustebau , nes jaučiausi silpnai . Tačiau visi tyrimų rodikliai buvo normos ribose , ir net daugiau – niekada hemoglobinas nebuvo toks aukštas , net kai buvau visavalgė ir valgiau mėsą , jis buvo daug žemesnis , o dabar – 133g/l . Arterinis kraujo spaudimas taip pat buvo optimalus – 120/80mm Hg . Tik po skrandžio tyrimo , paaiškėjo , kad yra silpno veikimo Helicobacter pylori bakterijų . Vartojau paskirtus antibiotikus , nuo kurių ypač blogai jaučiausi . Šiek tiek skrandžio skausmai sumažėjo , tačiau prasta savijauta vargino dar ne vieną mėnesį , nors į gydytojus nebesikreipiau .
Per tą ilgą gijimo-sveikimo laikotarpį visiškai pasikeitė mano maitinimosi įpročiai – neliko jokių miltų gaminių , saldumynų , kito nesveiko maisto – juos pakeičiau žaliomis ar virtomis daržovėmis , vaisiais , grikiais , avižų dribsniais , pupelėmis , žirniais , soja , džiovintais vaisias ir riešutais , kefyru , liesa varške ir sūriu .
Tačiau dar didesni pokyčiai įvyko mano prote ir dvasioje – dabar vis mažiau susierzinu , visus suprantu , o svarbiausia –VISUS MYLIU , NEIŠSKIRIANT NĖ VIENO , VIENA IR TA PAČIA BEGALINE AMŽINA MEILE...
Tokia Kūrėjo valia , toks jo sumanytas Evoliucinis planas ir Gyvasis Gyvenimo Kelias man , nes Jo tvariniai turi augti ir vystytis Šviesos ir Tiesos link .
Kodėl susirgau šį kartą , tai tik rodo , kad manyje dar stigo giluminio pasitikėjimo Tėvu – Rojaus Trejybe-AŠ ESU . Negalėdama pakilti virš tamsios aplinkos ir pati skleidžiau žemesnius emerginius virpesius .
Iš tiesų , liga ir sveikimas – tai yra kova su savimi , patyrus fizinę kančią fiziniu pavidalu , reikia pereiti savęs įveikimo ribas . Ir , kai šitoje kovoje sveiksta kūnas – auga ir stiprėja dvasia .
Dabar įžvelgiu tris pagrindinius Kūrėjo tikslus ir motyvus , kodėl turėjau šį skausmingą , sunkų ir ilgai užsitęsusį – žiūrint mirtingojo akimis – patyrimą .
Pirmas tikslas – tai manęs išbandymas ir patikrinimas , kiek giliai esu įtikėjusi į Rojaus Trejybę-AŠ ESU , ir ar bus galima Ateities Amžinybėje patikėti svarbias ir sudėtingas užduotis .
Kitas tikslas – tai mano dvasios skaistinimas , apvalant gyvulinį protą nuo baimės , abejonių , nerimo...
Ir trečias – tai galutinis mano nesveiko gyvenimo būdo pakeitimas , kad itin jautrus fizinis apvalkalas – Kūrėjo ir mano šventovė – niekada nebesirgtų , ir galėčiau kurti ir bendradarbiauti su visa Kūrinijos šeima dar ilgus dešimtmečius ir daugiau...
Kita vertus , toks urantų dvasių skaistinimas , fizinių kūnų valymas , koks taip intensyviai vyksta dabar , tai yra – mūsų ruošimas , stiprinimas artėjantiems dar didesniems iššūkiams , sukrėtimams ir įvykiams , kurie dar laukia tamsios žmonijos . Jau stovime ant Permainų slenksčio , todėl žengti į Amžinybės Ateitį turėsime drąsiai , ryžtingai , tvirtai , kupini atsidavimo mūsų visų Kūrėjui – Rojaus Trejybei-AŠ ESU .



Visus su meile apkabinu
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė


Birutė

birute1
2016-11-04 22:12:23



Miela Laima, nuostabūs tavieji patyrimai su tavo žemiškąja seserimi. Ir ačiū, kad pasidalini jais su mumis visais forume.
Man labai patiko tavasis patyrimas su moterimi atvykusia į tavo žemiškojo sūnaus darbą – automobilių remonto servisą. Juk tu gyveni tokiose platybėse kur lietuviškai kalbančių retai sutinki, o čia štai toks nuostabus patyrimas, kad štai jums abiems – tau ir tavo biologinei seseriai – atvykus pas Deividą – ir iš anksto to neplanavus – tokia nuostabi patirtis, sutikti lietuviškai kalbantį ir suteikti dvasinę šviesą, dėl to ir – nuraminti. O kokia tai nuostabi patirtis ir tavo žemiškajai seseriai stebint tave tokioje pamokančioje ir ją situacijoje – tam ir yra sumanytas gyvasis kelias, per mūsų aktyvų veikimą drauge su atrastu savyje Kūrėju vardan visumos. O tai stiprina ir patį taip veikiantįjį – šaunuolė.
Telydi tave ir tavo žemiškąją šeimą ramybė, Vita

vvita
2016-10-23 23:00:26



Mielieji, dvasios broliai ir seses.

Paskutinias savaites ypac uzliejo galinga banga patyrimu ir isukiu. Tie visi patyrimai, kaip ryskus saules spindulys, kuris prasiskverbia i kiekviena kampeli ir sildo, ir kartais kaitina degindamas. Mane silde ir degino.
Kaip visi zinome, saulutes kartais ir pasisaugoti turime. Megautis siluma pavesyje.
Tik dabar pradejau suprasti kiek daug visa laika saves isdalinu kiekvienam sutiktajam.
Per ta gausa patyrimu ir man taip ivyko, kad prireike to silumos pavesio sukaupti ir prisipildyti Rojaus Trejybes AS ESU energija.
Tos nuostabios patyrimu savaites tapo norma aktyvaus gyvenimo.
Kiekviena diena paskutiniu metu guodziu ir stiprinu verkenti, stresuojanti, liudna, skubanti. Apkabinu, glostau ir raminu susitikdama su klientemis,
su bendradarbemis ir dar telefonu nori isgirsti mano raminanti balsa, kaip daugelis sako. Ir taip be pertrukos- tai gyvenimas tikroveje.
O kai dar ir zemiskoji sesuo atvyko su savo rupesciais ir bendraudama su savo vyru is kur sklido TOKIO, TOKIO ZEMO DAZNIO VIRPESIU JEGA, KAD BLOSKE MANE PRIE ZEMES. TAM BUVAU VISISKAI NEPASIRUOSUSI IR DAR VISISKAI NEZINOMAS PATYRIMAS.
Kai jie abu, mano zemiskoji sese ir jos vyras kalbejosi skaipu, nenorint teko girdeti.
Sedau ant grindu ir emiau melstis.
Maldai niekaip negalejau susikaupti, tie zemo daznio sklindantys virpesiai bloske mane i tamsa, lyg temptu kartu zemyn.
Prisiminiau kazkuri Algimanto pamokyma, kad bus ateityje taip sunku, nes visa dauguma zmonijos eina zemyn, bus dar daugiau tamsos ir chaoso, ir tada gelbes tik MALDA KUREJUI. Kad reikia jau dabar GILINTI ATSIVERIMA, KAD GALETUME ISLIKTI SVIESOJE IR ISTVERTI TAS TAMSOS BANGAS.
Man dave Rojaus Trejybe AS ESU ta nuostabu patyrima ir isbandyma, kada zemo daznio virpesiai jau traukia tave kartu i praraja.
Pradzioje pajegiau tik kartoti TEVE, TEVE..
Veliau, GARBINU IR SLOVINU, GARBINU IR SLOVINU..
Ir vis nenustojau deti pastangas. Veliau jau pradejau galeti ir daugiau testi malda, kol pajegiau jau ir siusti GEROVE IR MEILES VIRPASIU PAJUTIMA KIEKVIENO VIDUJE, KAD SUSILTU TEVISKA SILUMA, KURIA IR SIUNCIA MUSU VISU ROJAUS TEVAI. Ir dar viso ko siunciau, kad bangos sumazetu.
Po tikrai dideliu pastangu, aplinka ir tas pokalbis tarp dvasios brolio ir sese eme rimti.

Ir man paciai atejo ramybe, kuria toliau galejau dalintis su zemiskaja sese. Tuo kartu savo issekimo nepajutau. Tik veliau vakare pradejau jausti ryskia energijos stoka.
O sekancia diena negalejau islipti is lovos jau ir per didziuli fizini viso kuno skausma, kaulu lauzyma. Skausmas nepakeliamas. Negalejau net pirstuko pajudinti. Nesupratau kas vyksta. Beveik visa diena miegojau. Prabundu, pagarbinu ir vel uzmiegu.
Panasia busena jau esu turejusi pora kartu, tik ne tokio issekimo, tada dar nieko nezinojau ka zinau jau siandien.
Dar sekancia diena paskambinau Algimantu ir gavau paasikinima ir sustiprinima, padrasinima.
Siandien dziaugiuosi ir sava busena zinau, kodel Jezus atsiskirdavo nuo savo mokiniu ir iseidavo pasikalbeti su TEVU ir pasimelsti.
O juk butina prisipildyti, tik per nuolatini rysi ir malda, tos ROJAUS TREJYBES AS ESU ENERGIJOS, kad turetume pakankamai pasidalinti su kitais sustiprindami
ir apkabindami KUREJISKU glebiu kiekviena.

Paskutines savaites as tik dalinau, o pasisemti is SALTINIO neskyriau pakankamai laiko is savo nezinojimo ir patirties stokos. Ne esu dar stipri dvasine mokytoja, o tai ateina pamazu, su patirties kaupimu.
O dabar savu patyrimu zinau, kaip sunku atstatyti pusiausvyra ir jegas.
Reikia net keliata dienu.
O dziugina tas, kad zinau krypti ir kelia i SVIESA, i GERI KURI RODO ROJAUS TREJYBE AS ESU.
Kaip svarbu, net nepaprastai svarbu palaikyti gylumini rysi su KUREJU, ROJAUS TREJYBE AS ESU. Deti kasdienes pastangas pildytis ta SVIESA IR TIKROVES VIRPESIAIS IS SALTINIO IR CENTRO, nes negali zinoti kiek ir kada prireiks tos sviesos energijos sustiprinumui kitu, silpnesniu dvasios broliu ir sesiu.

Bukite visi apkabinti sviesa ir meile.
Su meile Laima.

LaimaJAV
2016-10-22 21:38:53



Mielieji dvasios broliai ir seses.

MANO PATYRIMAI SUSITIKUS SAVO ZEMISKAJA SESE PO DEVYNERIU METU NESIMATYMO.

Dar vienas tesinys.

Pries daugybe metu musu zemiskoje seimoje ivyko tragedija. Ta karta zemiskoji musu mama pakele ranka pries save, nutrukdama fizine gyvybe sava valia, taip pakeisdama savo tolimesni likima. Mes likome trys vaikai. Uz mane vyresnis pusantru metu brolis, kuri jau iskeliaves i morontinius pasaulius pries du metus, as ir mano zemiskoji sesuo jaunesne seseriais metais. Kuri ir gyvena dabar pas mane. Sesei tuo kartu buvo tik dvylika metu. Nuo vaikystes buvau jai ramstis ir visakeriopa pagalba.
Anksti istekejus tapau jai drauge, sesuo ir mama.

Praejus porai dienu po susitikimo su zemiskaja sese, suzinojau kokiose kanciose ir liudesyje ji gyvena. Daugybe metu gyvendama su vyru, turedama jau suaugusiu vaikus- dukra ir sunu, visuomet jaute vienatve ir ilgesi mums.
Ir vieno savaitgalio susitikimo metu ir su mano sunaus seima, mums visiems pasake, kad pagaliau pasijuto suradusi seimos siluma ir ramybe. Sakydama, kiek ilgai gyveno vienatveje ir tik dabar suprato ka reiskia seima, kai apsikabino mus, mane ir Deivida.
Kaip mes jau visi zinome, tas apsikabinimas buvo nepaprastas, o su Rojaus Trejybe AS ESU. Ir ji nesamoningai ta jaute savo vidumi, ta siluma, nusiraminima, geri, kuris ir ramina, kai skleidi savo vidumi apkabindamas kiekviena tuo paciu glebiu kaip ir Rojaus Tevai. Mes eidami tikroves sviesos keliu ir apkabiname, kaip as sakau, is dusios kiekviena, kad pajustu ta gylu prispaudima su meile.
Daugeli musu dvasios broliu ir sesiu veda ir kuzda is vidaus Minties Derintojas kreipdamas zingsni ir zvilgsni lik SVIESOS IR TIESOS net nezinant kodel.
Per tuos patyrimus ir pati igyjau dar didesnes drasos Garbinti ir Slovinti jau garsiai ir drasiai kiekviena diena Rojaus Trejybe AS ESU, kad ir mano sesuo tai girdetu.

Viena toki grazu vakara, sedejau ant grindu ir tyliai meldziausi. Taip pat tyliai atslinko ir mano zemiskoji sese. Pakvieciau atsisesti kartu. Is nugaros ja apkabinau, priglaudziau prie saves ir garsiai pradejau Garbinti Rojaus Trejybe AS ESU. Po garbinimo pradejau prasymu malda.
Visa ta maldu laika tarsi ja supavau glebyje apkabinusi. Liejosi tokia nepaprasta karscio banga. Degiau ir sildziau savu glebu su Rojaus Tevu siluma savo zemiska sese. Ir medziausi, meldziausi, kad ji viena akimirka istirpo mano glebyje. Vel pajutau tokia galinga jega pulsuojancia aplinkoje ir didziuli sesers nusiraminima, tolygu jos kvepavima. Nugrimzdau i tyla. Kiek tai uztruko nezinau. Pradejo judeti sesuo mano glebyje sugrazindama i ta aplinka kurioje sedejome.
TIK REIKIA VISA SAVA ESYBE NUOSIRDZIAI KREIPTIS I ROJAUS TREJYBE AS ESU IR TROKSTI TOS GEROVES KITAM, SIPNESNIAM UZ SAVE VARDAN VISU LABUI. NE DEL SAVES, O KITU SUSTIPRINIMUI IR PATS PATYRI TA SUSTIPRINIMA.

Vis kreipiau zvilgsni ir mokiau, kaip nieko nereikia planuoti isanksto. Viska jau turime sudeliota ir del musu vaiku suplanuota TIKRUJU ROJAUS TEVU, tik atsiverk naturaliam vedimui is vidaus ir viska zinosi kur turi eiti ir ka daryti.
Pradzioje mano zemiskoji sesuo nepatykejo, maciau is zvilgsnio. Kuo daugiau leisdo laika kartu, kieviena akimirka isitikino, kaip lengva ir be jokio streso gali padaryti daugybe dienos darbu su KUREJU KARTU kai atsiduodi vedimui is vidaus.
Is daugybe tu nuostabiu akimirku, viena tokia ryski buvo viena diena, kada abi vaziavome masinoje, kai pasukau i gatve, kurioje dirba mano sunus. Sese ir paklause, kur vaziuoju. Nieko negavodama pasakiau pas Deivida. Neplanavome uzsukti. Ta karta net pati nezinojau kodel pasukau.
Uzejome pas sunu, kaip visada apsikabinome, o as jam ir pasakau, kodel pas tave esu nezinau. Nors jau mes abu visuomet zinome, jei kas vyksta tai taip ir turi buti. Jei esu cia reiskia kazka turiu pasakyti. Tai yra daug kartu mums buve.

Ateina labai pavargusi moteri ir papraso, kad jei reikia pataisyti kazkoki masinos gedima. Pasikalbejusi su Deividu paduoda masinos raktus apziurai.
Ziuriu i ta dvasios sese ir sypsausi. Ji pradejo pasakoti, kaip ka tik grista is Niujorko po ilgu vaziavimo valandu yra labai pavargusi, nes reikia priziureti sergancia mama, kuriai virs devyniasdesim metu, todel ir grizta cia gyventi. Kelioneje labai pavargo, nes be sutojimo vaziavo masina daugybe valandu. Diziulis nuovargis ir galvos skausmas.
Norejosi jai padeti. Tuoj pakreipiau pokalbi dvasine linkme, sakydama, o jei vaziuotumei kartu su Kureju nuovargis butu daug mazesnis. Pasirodo kalba lietuviskai su didziuliu akcentu, nes tik mama lietuve, o ji visa laika gyvena cia JAV.
Pasakoja kaip lanko joga, medituoja ir iesko Dievo. O, galvoju man cia tinka.
Atsargiai pradejau kreipti jos zvilgsi link Kurejo. Tik per malda, ne per meditacijas, o per tikrai gyva malda gali ir tu ir kiekvienas atrasti KURINIJOS KUREJA savo viduje. O gyva malda tai pokalbis su MUSU VISU TEVU, KURINIJOS KUREJU, SVIESOS IR MEILES CENTRU. Kalbeti rekia savais zodziais, kaip kalbi man ar paciam geriausiam draugui, tai ir yra malda , tai issilaisvinimas is streso, is baimes, is ligu ir kancios. Ir mamai pasakyk. O dar geriau melskis salia ir kartu su ja. Ir daug dar visko pasakojau zemindama viska i paprastuma ir jai suprantamiau.
Su malonumu paeme anglu ir dar paprase lietuviu kalba Jezaus Kristaus "Kalbu Jums Vel" knygas, nes sake viena lietuve labai nores tos knygos.
Ir lanstuka idaviau, nurodydama svetaines puslapi.
Apsikabino dovana ir dekodama nuejo.
Tuo pat sugryzo ir pasake, KAIP TAI TIKRU TIKRIAUSIA TIESA KA IS MANES ISGIRDO, NES PAJUTO NUSIRAMINIMA IR PRAEJO GALVOS SKAUSMAS. Ir dar pasake, kad tiesa atpazysta savo jautimu. Apsidziauge sakydama, kad tokios masinu remonto dirbtuves, kad gautu ir suremontuota masina ir dvasine sviesa dar nerado visoje Amerikoje.
Is kart supratau, kodel buvau atvesta butent ta akimirka ir butent cia.
Gyvenant kartu ir realiai matant visa tai, vis maziau pradejo stebinti ir mano zemiskaja sese.

Ir vel ta pati kartoju ir uztvirtinu, kaip gera neplanuoti, o gyventi vedamai is vidaus ROJAU TREJYBES AS ESU.
Ne visada viskas musu gyvenime vyksta sklandziai. Buvo ir tokiu susitikimu, kai mano paskleista sviesa dziaugesi ta akimirka viena kliente ir pritare vis gerdama ir troksdama daugiau pateikdama klausimus.
Po triju savaiciu sugrizusi vel pasigrazinti, nuo pirmos minutes sklido didziulis pasipriesinimas is jos vidaus. Tikrai zinau, kad pati nesuvoke to savo gyvulinio proto is vidaus pasipriesinimo, visa sava esatimi kabinejosi prie kiekvienos smulkmenos, ejo toks galingas zemo daznio virpesiu srautas, kad nepadejo nei mano maldos aptarnavimo metu kalbamos tyliai. Turejau minutei palikti ja ir eiti nusiplauti rankas saltu vandeniu ir pati atsigeriau salto vandens.
Sugrizau testi aptarnavima, paemiau masazuoti rankas, net istrauke ir atsisake bet kokio mano prisilietimo ir iseidama pasake , kad dar man niekada nera taip buve. Pakraipe galva ir atsisveikino. Liaudiskai tariant, pabego.
Jei buvo per daug sviesos, kuria skleidziau tyliai maldomis. Tuo kartu pati labai jutau gilu rysi su Rojaus Trejybe AS ESU, rezultatas ivyko per akimirka.

KIEKVIENA DIENELE PAPRASAU, KAD ZENGTU SU MANO ZINGSNIU KARTU IR KALBETU MANO LUPOMIS ROJAUS TREJYBE AS ESU. IR TAS ZINOJIMAS, KAD KIEKVIENOJE AKIMIRKOJE YRA ROJAUS TEVAI LABAI RAMINA IR VEDA I SVIESA IR TIESA SU MEILE JAU TIKROVEJE.

Taip ir rodome zemiskajai sesei KUREJA,
kiek pajegiame kiekviena akimirka savo gyvenimu.

Visus apkabinu savo siltu, pilnu meiles glebiu.
Su meile Laima.

LaimaJAV
2016-10-21 22:48:48



Ačiū,miela Laima.Skaičiau ir aš kartu gėriau tą šviesą.Ašarų negalėjau sulaikyti,jos liejosi kaip mažo vaiko.Tai ne tik patyrimas,bet nuostabus mokymas.
Visus apkabinu meilės glėbiu.

VJANINA
2016-10-21 09:33:55



Mielieji dvasios broliai ir seses.

MANO PATYRIMAI SUSITIKUS SAVO ZEMISKAJA SESE PO DEVYNERIU METU NESIMATYMO.

Tesinys.

Taip jau Apvaizdos sudeliota, kad kiekviena diena, o ju buvo visa desimt zemisku dienu mano vadinamu atostogu, buvimas kartu dave vis ryskesni pasikeitima mano zemiskajai sesei.
Pakliuvus i visai kitokia aplinka, daug sviesesne, kurioje niekada nebuvo, pradzioje ja gasdino. Sklido pasipriesinimas, vidinis troskimas gintis, kovoti tarsi butu aplinkui vien priesai, kurie kabinejasi zodziais, kritikuoja ir nori pakenkti. Sesei sukilo didziule baime, kuri pajudino jos nusistovejusia zeme po kojomis. Tai naturali busena gyvenanciam iliuzijoje dvasios broliui ar sesei nezinanciam to GYVO TIKROVES KELIO SU ATRASTU KUREJU SAVYJE.
O man tik naujas patyrimas, jau ne is knygu ar skaitiniu, o pajuntamas gyva patirtimi, sava busena. Jei tai butu buve pries keleta metu, tikrai buciau ir pati susierzinusi tokio zemiskos sese pasipriesinimo. Dabar tik viduje jauciau sypsena ir ramybe. Tokia nuostabia ramybe ir kantrybe, tarsi mokinciaus savaji vaikuti pirmuju zingsniu ir pirmojo zodzio. Kaip ramiai mama kartoja ir drasina nebijoti, o zengti zingsneli ir tarti zodeli.
O mane tam susitikimui ir daugeliui busimu ateityje susitikimu su kitais dvasioje broliais ir sesemis, ruosia TIKRIEJI ROJAUS TEVAI.

Tuo metu ir ziuri, kaip i maza vaikeli nieko nezinanti ka ir kaip daryti, nes niekur niekada ne buvo mokinta nuo pat vaikystes, o ir patys per tingelima nieko daugiau ir neisko visa dauguma dvasios broliu ir sesiu, bijodami pasikeitimu ir naujoviu.

Kiekviena tariama zodi savo zemiskai sesei naturaliai, net negalvodama, o is vidaus pasveriau ir pagrindziau tikrove, kurios ji paneigti niekaip negalejo. Tik uzdavinejau klausimus ar noretu ji suzinoti daugiau apie viena ar kita dalyka kodel taip yra, kodel ji taip neiprastai jauciasi. Kaip viskas gyvenime sukasi ratu. Ka paseji ta ir piauni.
Galvoju, kad is smalsumo visuomet sutiko ir sutinka platesnio paaiskinimo. Ir tai ja pradejo raminti.

Prie atvykstant pas mane savo zemiskai sesei sakiau, kad teks sudalyvauti Gyvos Sventoves maldose.
Sustebusi paklause kas tai yra ir ka reikes daryti.
Atsakiau, ne apakindama, kad teks buti savimi, atsipalaiduoti, buti kiokia esi tikroji savo viduje ir gerti sviesa. Kaip vandeni is stiklines.
Atejo tas lauktas ketvirtadienio rytas (6:20am).
Avyko sunus, kaip visada, tik dar labiau pakyletas, nes abu laukeme to patyrimo, kai garbinime dalyvauja du ir daugiau.
Pradejau Garbinti ir Slovinti Rojaus Trejybe AS ESU. Atsiverimas ivyko ta pacia akimirka su tokia galia, kad pati pradejau virpeti, o balsas tik stiprejo ir stiprejo, niekaip negalejau sustoti. Tuoj pat pradejo Garbinti Rojaus Tevus ir sunu. Ejo dar didesne galia ir jau tarsi drebino visa ora ir aplinka. Mano zemiskoji sesuo nuo pirmu garbinimo akordu pradejo verkti. Jos verksmas vis liejosi ir liejosi is vidaus su didziuliu skausmu ir kancia.
STAI KOKIA JEGA IR VIRPESIU GALIA. DREBINA VISKA APLINKUI. JEI BUTU STIKLO VAZOS, TUR BUT DREBETU FIZINEJE PLOTMEJE.
Pasakiau pamokomaji zodi, nes kalbejo ROJAUS TREJYBE AS ESU. Jis buvo trumpas ir tik mano zemiskai sesi skirtas. Pati net nustebau, kad visas GROZIS PAPRASTUME.
Prasymu maldos liejosi begalo prasmingai su pazeminta galia ir svelnumu. Tarsi butume kalbeje tik vienai dalyvaujanciai dvasios sesei.
Verksmas netilo. Vyko didziulis issilaisvinimas is gniaustu suspaudusiu manaja sese. Ji ilgai dar ziurejo nuleidusi akis i viena taska.
Po dar karta pasakytos PADEKOS MALDOS, abu su sunumi vienu metu atsimerkeme ir ziuredami vienas i kita visu savo vidumi ir veido israiska sypsojomes.
Tyla.
Pirmasis prabilo sunu- JEGA, DIDZIULE JEGA IR GALIA, CIA TAI JO!!!
LIEJOSI TOKS VIDINIS DZIAUGSMAS IR PALAIMA. ILGAI NEGALEJOME NIEKO PASAKYTI.
Ir rytines arbateles metu, daug kalbu nebuvo.

STAI KAIP VEIKIA PER SAVO VAIKUS ROJAUS TREJYBE AS ESU. TOKIO ATLYGIO NET NESITYKEJOME. SVIESA, MEILE, PALAIMA, DZIAUGSMAS, RAMYBE.

Bus daugiau.

Apkabinu jus visu savu siltu meiles glebiu.
Su meile Laima.

LaimaJAV
2016-10-21 02:38:34



Miela Laima, ačiū tau už aprašytą tavo naują iššūkio patyrimą su savo žemiškąja sese, kurio PIRMĄJĄ SERIJĄ TIESIOG IŠGĖRIAU KAIP GYVO VANDENS VISĄ STIKLINĘ.

Taip gyvai skaičiau tarsi ir aš būčiau dalyvavęs tame jūsų - tavo sesers, Deivido, ir tavo susitikime, ir tarsi aš taip pat buvau tas nebylus klausytojas, atidžiai stebėdamas ir klausydamas to, ką pasakojo Deividas.

Apskritai, Deividas mane jau seniai žavi, kada aš apie jį išgirstu iš tavo pasakojimų, kada tu paskambini man telefonu, iš to, ką perskaitau tavo patyrimų aprašymuose Forume. Žavi dėl to, kad jis taip nuosekliai ir atsidavusiai žengia KŪRĖJO - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU - GYVUOJU KELIU. Mane dar labiau žavi tai, kad jis atvažiuoja pas savo ŽEMIŠKĄJĄ MOTINĄ - pas tave - kad jūs abu PAGARBINTUMĖTE ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU. Kokia nuostabi žemiškojo sūnaus ir žemiškosios motinos DVASINĖ GYVO RYŠIO JUNGTIS PER KŪRĖJĄ. Ir dar kur? - taip išimtinai materialiai mąstančioje ir ILIUZIJOJE gyvenančioje Amerikoje. Šlovė tokiam Sūnui ir Motinai, ir aišku - KŪRĖJUI - ROJAUS TREJYBEI-AŠ ESU. Tik Kūrėjo dėka ir jūs abu - žemiškieji Kūrėjo DVASINIAI VAIKAI - MANO - IR MŪSŲ - DVASIOS BROLIAI IR SESĖS - IR GALITE SUSILIETI DVASIOJE IR PRANOKTI TOKIĄ SKLIDINĄ TAMSOS - IR NEPALANKIĄ ŠVIESAI - SAVO APLINKĄ.
Ir man net kvapą užima, kada matau, KOKS JŪSŲ ABIEJŲ LAUKIA NUOSTABUS PASIREIŠKIMAS ATEITYJE.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas apkabinimas.

Algimantas
2016-10-20 09:34:24



Mielieji dvasios broliai ir seses.

MANO PATYRIMAI SUSITIKUS SAVO ZEMISKAJA SESE PO DEVYNERIU METU NESIMATYMO.

Pries keleta savaiciu Rojaus Trejybe AS ESU padovanojo visa gausybe isukiu ir isbandymu. Savais patyrimais pasidalinsiu dalimis, nes ju tokia gausa, kaip issiliejanti patvinusi upe i krantus, vis liejasi ir liejasi. Dziugu, kad tie isukiai neskandina o plukdo i vis gylesni supratima ir pazinima tikroves.
Kai kuriuos ivykius numaciau savaja izvalga ir ju laukiau pilna ramybes busena. Vienas is ju toks ramus zinojimas , kad seses skrydis is Londono per Dublina i Cikaga pas mane bus kaip sakoma sviestu patepta. Nuosirdziai pasimeldziau ir atidaviau i Rojaus Trejybes AS ESU rankas. Mane tai ramino ir dziugino.
Paskutiniu laiku gyvenu nieko neplanuodama, o tiesiog gyvenu kiekvienoje akimirkoje mintimis palaikydama nuolatini, kiek pajegiu kiekviena akimirka, rysi su Rojaus Tevais kartodama kiekviena laisva sekunde zodzius, kuriu ir pamoke mus dvasios mokytojas Algimantas- AS GARBINU IR SLOVINU TAVE- TEVE- AMZINASIS SUNAU- BEGALINE DVASIA- AS ESU.

Mano zemiskoji sesuo beveik ketverius metus su vyru gyvena Londone. Ir kas savaite kalbant telefonu su sese, vis pakreipdavau pokalbi dvasine linkme. Tiesa pasakius sekesi nelabai jau puikiai. Nepritare ji nei gyvulinio proto apraiskai, sakydama kad nepatinka tie zodziai, nei zemaziurio proto pasireiskimui, o galiausiai tai ir kunige pavadino. Tai teko labai atsargiai praplesti poziuri i ta iliuzinio gyvenimo beprasmybe vis pakreipiant mintis, kad visas gyvenimas turi buti statomas pirmiausia DVASINIU PAGRINDU.
Taip ir kapsejau kantriai, kaip vandenukas laseliu, kelerius metus i jos sirdi. Kartu ir grudinau savo kantrybe, kurios nevisuomet pakankamai turiu. Bet dedama pastangas vis labiau ir labiau prisipildau is Rojaus Trejybes AS ESU.
Paskutiniu laiku su zemiska sese pokalbiai jau uztrukdavo net iki keleriu valandu. Ir pagaliau ji pareiske nora pas mane atskristi. Tuo metu pirma mintis aplankiusi buvo, subrandino mus Rojau Trejybe AS ESU susitikimui akis i aki su tikrove ir ryskesia sviesa. Viduje nusisypsojau.
Mat paskutini karta buvau ja pasikvietusi pries devynerius metus.
Pasimeldziau Rojaus Trejybei AS ESU prisipildziusi ramybes viska atidaviau i Rojaus Tevu rankas. Zinodama, kad bus didziulis isukis mums abiems. Man jau pazadintai ir einanciai gyvos tikroves su ROJAUS TREJYBE AS ESU keliu, o zemiskai sesei netikint niekuo ir gyvenanciai iliuzijoje ir materialiais siekiais.
Bet jei tai numatyta ir yra Rojaus Trejybes AS ESU planuose mudvieju susitikimas ivyks.

Ir tikrai siandien galiu pasakyti, Apvaizda ir sudeliojo, kad zemiskoji sesuo gavo viza i pasa sesiems menesiams buti legaliai JAV. Ko pati net nesitykejo.
Kaip ir visa dauguma musu dvasios broliu ir sesiu gyvenanciu iliuzijoje, Kurejo neatradus savyje, net ir neieskant tos tikroves , visa dauguma pasirodo pilni egoizmo, savanaudiskumo, pasiputimo tarsi viska zinotu pasaulyje. Gyvena gyvuliniu inkstiktu vedami, patys to net nesuvokdami. Juk niekas musu tikros sviesos nemoke, o pilde nuo mazens i vaikeliu dvasios indus vien tik baime, kaltes jausma, visa ka grinde kaip nuodemes pasireiskima, kad esame neverti MUSU VISU TEVO MEILES. Taip ir gyvena visa visuma prislegti viduje nuoskaudu ir nezinojimo kaip islipti is tos tamsos pripildytos statines. Mano sese neisimtis.
Nestebino, tik liudino, kad per tiek metu nei kiek neuzaugo. Kaip buvo tamsoje tai ir liko. O mano skleidziama dvasine sviesa vis atstume ir atstume, kol neprispaude negandos taip stipriai, kad kvepuoti savimi jau nebegali.
Ta vakara ir kita diena tik buvau stebetoja is salies. Tarsi viska skanavau savo vidiniu zvilgsniu
kaupdama zinias apie savo zemiskaja sese, kaip lengviau ir jai suprantamu budu, ne akinant, o svieciant pakreipti i tikrove. Vel paprasiau, kad kalbetu mano lupomis Rojau Trejybe AS ESU.

Nuvykome pas mano sunu i darboviete pasisveikinti. Sedint sunaus kabinete taip pat buvau tik klausytoja. O mano sunus savo tetai( mano zemiskajai sesei) taip itakingai ir suprantamai naturaliai pradejo pyskinti apie tikrove, apie surasta sviesos gyva kelia. Tik einant su Rojaus Tevais gyvu tikroves keliu galima pasiekti viska. O surasti savo viduje Kureja gali kiekvienas. Ir taip kalbejo gera puse valandos nesustodamas, dalindamasis paprastomis mintimis apie MUSU VISU ATRASTA TEVA SAVO VIDUJE. O mano sesuo klausesi kaip uzburta, net pasikeitusia veido israiska, kai vaikutis noredamas gauti saldainio.
Mus tai dziugino ir kartu buvo netiketumas zemiskos seses tokio troskimo gerti ta sviesa.
Kaip atsisveikinome ir sedejome jau masinoje ji dar negalejo atsitoketi. Po kurio laiko tylos pasake tik tiek: Negaliu patyketi, kokia didziule ramybe ir sviesa sklido is Deivido( mano sunaus). Jis tikrai ne sios planetos gyventojas. Koks didziulis jo pasikeitimas ir spindejimas. Buvo labai gera ir nesinorejo issiskirti.
As paklausiau jos, ar tu nori suzinoti toki rysku Deivido pasikeitima?
Tuo kartu jei pasakiau. Mieloji, tai ejimas GYVOS TIKROVES KELIU ATRADUS KUREJA SAVO VIDUJE. TIK ROJAUS TEVAI MUS IR VEDA VISUS PACIU TEISINGIAUSIU KELIU. TIK JIE IR RODO TA TIKRA TIESU KELIA MUS RAMINDAMI IS VIDAUS IR PRIPILDYDAMI DZIAUGSMO, PALAIMOS BUSENA. TAI GALI PATIRTI TIK SAVA BUSENA, O NE PROTU IR INTELEKTOLIOMIS ZINIOMIS. TAI PATIRI SAVU ZINOJIMU, KAD TAI TIESA. IR MUS SUVEDE I SUSITIKIMA, TADA KADA TAPAI PASIRUOSUSI PATI ISTRUKTI IS TAMSOS APGAUPTOS APLINKOS, KURIOJE GYVENAI, I RYSKESNE SVIESA.
Kaip matai ir visas tas skrydis per Atlantos vandenyna, tarsi tave pakele is vienos vietos per akimirka padejo i kita vieta. Ir tu jau cia.
Esi ten, kur ir turi buti ir butent tokiu laiku, nei sekunde, nei akimirka anksciau.

Visa ta laika, kai esu pazadinta, gyvenau kaip rojaus kampelyje. Taip vadinu savo busta. Jis sviesus, jaukus vis traukia sugrizti ir panirti i Garbinimo Maldas prisipildant tos ROJAUS TREJYBES AS ESU SVIESOS, kad galeciau apkabinti kiekviena sutiktaji, kaip apkabina mus kiekviena ROJAUS TEVAI, kaip ramina ir glaudzia.
Vis galvojau, kad per mazai ir nepakalkamai skleidziu kiekviena diena TIKROVE IR SVIESA.
Ir gavau ta nuostabu susitikima- isuki su zemiskaja sese, kad mokyciau silpnesni uz save.
Mokyciau kiekviena diena rodydama savu gyvenimu ROJAUS TREJYBES AS ESU TIKROVE IR SVIESA. VISA KURINIJA JUK IR SUKURTA DVASINIU AUKSTO DAZNIO VIRPESIU GALIA IR MES STOVINTIS PRADINIAME EVOLIUCIJOS AUGIMO LAIPTELYJE TURIME VISA KA KURTI IR GYVENTI TIK DVASINIU PAGRINDU.

Bus daugiau patyrimu.
Apkabinu jus visu savu siltu glebiu.
Su meile Laima.

LaimaJAV
2016-10-19 22:44:07



Mylimieji, kada vakare išgirdau oro prognozę - naktį visur smarkus lietus, o sekmadienį dieną - lygiai taip pat, ir visoje Lietuvoje - pasakiau NE, šitaip tai jau tikrai nebus, neleisu lietaus debesims merkti ir taip jau įmerktą žemę, tegu žmonės džiaugiasi gražia sekmadienio poilsio diena, net tegu ir saulė išsišviečia ir oro prognozuotojai tegu atvepia savo lūpą IŠ KUR ČIA TAIP, JUK VISKAS MŪSŲ KOMPIUTERIUOSE RODĖ AIŠKŲ SMARKŲ LIETŲ, O ČIA JOKIO LIETAUS, IR DAR SAULĖ, NEGALI GI TAIP KLYSTI.

Ir nusiunčiau savo minties virpesius VAIKYTI LIETAUS DEBESŲ - TEGU DANGUS BŪNA ŠVARUS IR GIEDRAS, KAD ŠEIMOMIS, SU MAŽAIS VAIKAIS, IŠĖJĘ Į GAMTĄ, Į PARKUS TĖVAI, KAIP IR PAGYVENĘ MIRTINGIEJI, GALĖTŲ MĖGAUTIS PANAŠIA Į BOBŲ VASARĄ SPALIO DIENA.

MINTIES ENERGIJOS GALIA - SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU - PAJĖGI TĄ PADARYTI - PAKEISTI ORO SROVES IR IŠSKLAIDYTI DEBESIS.

Telydi jus Kūrėjoo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas apkabinimas.

Algimantas
2016-10-09 07:30:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal