Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kasdieniai patyrimai su Rojaus Trejybe-AŠ ESU

Mielieji,
Jau seniai nesidalinu savo mintimis, patyrimais mūsų dvasinių mokytojų ruošimo forume. Nuolat lankau gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės šventovėje Kaune. Ten pasidalinu savo patyrimais. Ramindavau save, kad to ir užtenka, nors vis aplankydavo mintis, kad ir kitiems mano broliams ir sesėms, kurie nelanko Rojaus Trejybės šventovės, tie patyrimai ar sampratos gali būti įdomūs, tačiau dar seklus įtikėjimas neleisdavo darbais realizuoti šios minties, o gyvulinis protas sugalvodavo šimtą ir vieną priežastį, kodėl to nedarau.
Šiandien irgi Rojaus Trejybės šventovėje Kaune meldžiau didesnio įtikėjimo ir ryžto, nešant šviesą kitiems mano broliams ir sesėms, o paskui meldėsi Algimantas, kuris prašė Rojaus Trejybės urantams didesnio aktyvumo, dalinantis savo mintimis forume, o paskui paaiškino, kad dvasinis mokytojas ( o aš mokausi juo būti) tiek, kiek jame yra įtikėjimo ir atsivėrimo, turi reikštis visose gyvenimo srityse, taip pat ir forume. Tai yra skaitančių šį forumą sustiprinimas ir rašančiojo dvasinio stuburo ugdymas. Man tuo momentu atėjo mintis, jeigu Rojaus Trejybė viską būtų laikiusi Savyje, iš meilės neišreiškusi visko veiksme, nebūtų pačios Kūrinijos, ir nei forumo, nei mūsų. O mes, urantai, juk siekiame vis didesnio panašumo į Rojaus Trejybės Asmenis.
Jau važiuojant iš Kauno autobuse atėjo mintis, kad tai Apvaizda šios dienos įvykius sudėliojo taip, kad sustiprintų mano ryžtą dalintis savo mintimis ir patyrimais šiame forume. Rašydama šį tekstą, tą ir darau, mokydamasi veikti iš meilės ir visų labui,

Su meile,

Laima
2012-07-01 22:54:07

Komentarai

Šviesos apmąstymus pradėsiu rašyti nuo Jėzaus teiginio – Visada jūs turite suvokti bet kokio mirtingojo elgesio du požiūrius – žmogiškąjį ir dieviškąjį; materialaus kūno kelią ir dvasios kelią; laiko įvertinimą ir amžinybės požiūrį. 1577 – 01
Iš patyrimo žinau, kad šią žinią mirtingieji supranta tiesiogine prasme. Daugelis nesupranta, kad gyvenant šį materialų gyvenimą, būtina remtis dieviškąja Išmintimi ir būtina vykdyti dieviškąją valią.Bendraujant su artima dvasine sese, kaip suprantu, ji iš geros valios ir bažnytinio mokymo, man vis primena, kad reikia melstis tik už savo artimuosius žmones, nereikia melstis už svetimus. Tuomet aš jai primenu, kad nėra svetimų žmonių. Kas kartą bandau praplėsti jos supratimą, jog mes visi esame vienodai mylimi Kūrėjo vaikai, todėl negalime būti abejingi nė vieno žmogaus atžvilgiu. Būtina melstis už visos žmonijos dvasinį nušvitimą bei jų gerovę. Pavyzdžiui, kuo kaltos ukrainiečių šeimos, kai dėl politikų tamsos yra vykdomi baisūs ir nusikalstami karo veiksmai. Jau aštuoneri metai, kai kurie žmonės gyvena nerime, baimėje, šaltyje ir maisto nepritekliuje. Ką patiria jų mažyliai vaikai, vien nuo šios minties skauda širdį. Dabar, tai yra, dvidešimt pirmame amžiuje Ukrainoje realiai vyksta nusikalstamo karo baisumai ir beprasmiškos mūsų brolių sesių dvasioje žūtys, tiesiog nesuvokiama, ir nuolat kyla retorinis klausimas, kodėl? Ne toks mūsų būties tikslas šioje planetoje….Mes mirtingieji tokie laikini čia, tikslu, kad augtume ir tobulėtume dvasioje.
Ne kartą teko girdėti, kai yra pareiškiama didžiausia neapykanta žmonėms, turintiems rūkimo, alkoholizmo ir kitas priklausomybes, kurie žinoma teršia aplinką, kenčia jų artimieji, keikiamasi viešose vietose bei skleidžiamas kitoks blogis.Tokiu nepalankiu laikmečiu, manau visi mes skirtingai įveikiame baimes ir kitus sunkumus. Nesmerkiu jokias žmonių silpnybes ir niekada nesipiktinu jais. Mes nežinome žmonių įgytų priklausomybių tikrųjų motyvų.Tik viena žinau, kad daugelis jų nusigręžę nuo Kūrėjo. Todėl manau, jog svarbu pasimelsti už žmones, turinčius įvairias priklausomybes,nes esu įsitikinusi, kad jie asmeniškai nesimeldžia.. Mūsų požiūris į juos turi būti nulemtas gailestingumu, supratingumu, meile, o ne pasmerkimu. Juk jie tokie pat Kūrėjo mylimi vaikai. Šie apmąstymai kilo iš praeities prisiminimų, nes pačiai teko susidurti su šia negatyvia problema. Štai Jėzaus mokymas iš Urantijos Knygos Apreiškimo - Perteikdamas mokymą, Jėzus atkakliai vengė negatyvaus metodo; jis atsisakė reklamuoti blogį. Jis net nebuvo moralus reformatorius. Jis gerai žinojo, ir mokė savo apaštalus, kad žmonijos juslinių potraukių negalima nuslopinti nei religiniais prieštaravimais, nei įstatymų draudimais. Tas negausus jo pasmerkimų buvo didesne dalimi nukreiptas prieš pasididžiavimą, žiaurumą, priespaudą ir veidmainystę. 1582 – 03 O šių dienų realijoje negatyvaus blogio ko gero yra daugiau nei Jėzaus gyvenimo laikais mūsų planetoje. Pateiksiu Jėzaus mokymą apaštalams,o tuo pačiu mums, kaip reiktų melstis – Nevartokite tuščių kartojimų ir beprasmių frazių. Visada prisiminkite, jog Tėvas žino, ko jums reikia, net prieš tai, kada jūs paprašote jo. 1577 – 03 Dabar suprantu, kodėl man tapo nepriimtinos katalikų maldos, nes jose nuolat kartojamos tos pačios frazės ar tie patys žodžiai. Dar vienas pamokantis Jėzaus teiginys, priimtinas šių dienų žmonijai – Mano sielos broliai, jūs esate žemės indai; jums geriausia eiti poilsio, kad būtumėte pasirengę rytojaus darbui. 1578 – 01 Tai kreipinys skirtas apaštalams, o tuo pačiu patikina mus, kaip svarbu tinkamai rūpintis savo fiziniu kūnu, kaip svarbu gerai pailsėti prieš pasirengiant rytdienos darbams. Tai pamokymas dėl mūsų pačių gerovės, nes dangiškajam Tėvui nereikalingos jokios žemiškos aukos. Jam svarbiausia yra mūsų atsivėrimas, nuoširdžios maldos, skleidžiama šviesa ir vykdoma Jo valia. Urantijos Knygos Apreiškime teigiama, kad Jėzaus mokymus, kuriais išplėtė ir apšvietė žmonių protus, kad įrašytume mes savo širdyse. Apie savo bičiulius Jėzus liepė spręsti pagal jų darbus, o Tėvas danguje sprendžia pagal jų ketinimą. Tėvas žvelgia į savo vaikų širdis, ir juos teisia gailestingai sutinkamai su jų tikraisiais troškimais. Mokykimės iš Kūrėjo Gailestingumo, Supratingumo, Meilės, remdamiesi Jo Išmintimi, ir nebūkime griežtais, negailestingais ir žiauriais teisėjais, kas yra būdinga dabartinės žmonijos kai kuriems “veikėjams”.
Su Kūrėjo Meile.

adolfina
2022-02-25 22:26:33



Yra trys spąstai, kurie vagia mūsų džiaugsmą ir ramybę; praeities gailėjimasis, nerimas dėl ateities ir nedėkingumas už dabartį – man priimtina ši Ošo išmintis. Šias tiesas supratau ir įsisavinau per savo patyrimus. Buvo laikas, kai labai grauždavausi dėl praeities savo klaidingų sprendimų ir nesėkmių. Tuomet nesupratau, kad tai vyko dėl mano nebrandaus suvokimo ir Tikrovės Kelio nepažinimo. Žinoma, skaudžių pasekmių neišvengta. Tada dar nesupratau gyvenimo teikiamų iššūkių svarbą, kurie atvedė mane į Gyvojo Įtikėjimo atradimą. Tik studijuojant Apreiškimo šaltinius, kolektyviai ar individualiai garbinant Rojaus Trejybę AŠ ESU ir per įvairius patyrimus supratau, kad gyvenimas be iššūkių nei grūdina, nei stiprina dvasinį stuburą, kad tik plauki gyvenimo pasroviui. Arba gyveni nuolatinėje baimėje ir nerime bei tenkiniesi esama padėtimi. Apreiškime Gyvoji Tyla sakoma – Mes dovanojame iššūkius – nebijokite jų. Būkite ryžtingi ir drąsūs, juos įveikdami. Jūs augate per iššūkius. Jūs esate dvasiniais kalnais – nebijokite šito kelio, ženkite juo ryžtingai, šviesėdami Manąja dvasine Šviesa savais materialiais darbais visų labui.158 - 03 Ryžtingai siekite tos Šviesos, kuri yra jūsų viduje. Susiliekite su ja, ir patys ja nušvisite – ir kitus apšviesite mano Šviesos Išmintimi. 159 – 02
Tik pasisėmę Išminties iš Kūrėjo, mes mažiau klystame, tampame pakantesni kitų atžvilgiu, supratingesni, kantresni, nuoširdesni ir mylintys. Prisimenu, jog ne kartą mums yra priminęs mokytojas Algimantas – Klystkeliai irgi turi savo kainą, tai yra degradavimas ir ėjimas prieš Kūrėją.
Pastaruoju metu buvau Birštone. Gyvenau neįprastomis aplinkybėmis, nepažįstamų žmonių aplinkoje. Bendravau su nuostabiais ir nuoširdžiais žmonėmis. Tarp daugelio sutikau ir vieną kitą bendramintį, kuriems galėjau paskleisti įgytą Šviesą iš Kūrėjo. Bendraudama su žmonėmis, stebėjau ir gilinausi, kokia jų nuostata, kuo jie gyvena, kaip jie elgiasi su kitais žmonėmis. Tarp daugelio žmonių pastebėjau, jog dalis jų apimti puikybės ir savanaudiško supratimo. Tuo pačiu turėjau galimybę įsitikinti, kiek aš esu pajėgi ir drąsi nešti Kūrėjo Šviesą bei Išmintį aplinkiniams. Supratau ir įvertinau savyje, kas man jau tampa nepriimtina – tai savanaudiškumas, netaupumas, atsainus požiūris į vertybes, tai yra - nedėkingumas Kūrėjui už visas teikiamas mums malones. Apie dvasines vertybes, manau,daugelis netgi nemąsto... Trumpam atsiribojus nuo Rojaus trejybės AŠ ESU pamaldų, tik porą žmonių sutikau, su kuriais galima buvo pakalbėti apie dievybę ir amžinąsias dvasines vertybes. Man tai buvo tarsi gryno oro gūsis, laikinai atsiribojus nuo urantų. Turiu daug naujų patyrimų, tačiau ne visi jie aktualūs, kad galėčiau dalintis forume. Džiaugiuosi ir esu dėkinga Kūrėjui už man suteiktą galimybę pabūti tarp žmonių kitoje aplinkoje, pastiprinti nualintą savo fizinio kūno būklę. Dėkoju už aptarnaujančio personalo kiekvieną sutiktą nuoširdų brolį sesę. Tiesa, nepamiršau stiprinti ir dvasinę būseną, kuri yra nemažiau svarbi už mūsų fizinį kūną. Visos permainos, kurios vyksta mūsų gyvenime, kaip suprantu, jos turi vykti. Su Kūrėju širdyje visos kliūtys ir nepasitikėjimas savimi įveikiami išmintingiau ir lengviau. Nežiūrint visų šio materialaus gyvenimo sunkumų ir negandų, mes privalome augti, stiprėti ir tobulėti dvasiškai bei nuolat vadovautis Jėzaus mokymais. Visa ši patirtis ir noras būti Jėzaus pasekėja yra tik vardan kitų mūsų brolių sesių nušvitimo. Džiaugiuosi, kad mano troškimas stiprėja gyventi Jo Meilėje, Ramybėje, Išmintyje, Šviesoje ir šias Amžinąsias Vertybes skleisti kitiems.
Su Kūrėjo Meile.

adolfina
2022-02-18 22:13:54



Mielieji.

Niekada negalvojau, kad rasyti ar ne rasyti i foruma didelis gi cia dalykas. Nesvarbu, kad girdi mokymuose ir is tisai primenama- rasykite, rasykite i forumas, tai jusu augimas.
Viska suprantu ir pritariu tuo savo protu, bet padaryti tikrai nelengva. Kaip ir daugybe kitu dalyku. Pripazysti, supranti o patyrimu negali paliudyti.
Tad visiems kam idomu visuomet dalinuosi ziniomis, kurias pati jau pritaikiau ir patyriu. Pokalbis tampa toks tikras, nuosirdus ir besiklausanciam nenusibosta.

Ir si vaizdini brandinau ir nesiau, kaip ta paty sunkiausia nesuli. Gerai, kad tik nubudus ryte irasiau i diktofona.
Rasyti ir destyti mintis tikrai labai sunku.
Bet noriu pasakyti, kai tai padariau uzliejo toks pasitykejimas savimi ir Kureju.
KUREJAS PRIPILDE MANE TOKIA GYVIBINGA ENERGIJA IR PUIKIA NUOTAIKA, KAD VISA DIENA TIESIOG SVYCIU!
Stai ka reiskia tos idetos pastangos!
Dziugu gauti vel ta puiku sustiprinima.
Kuo daugiau stipreju, tuo daugiau esu naudinga visumos labui.

Aciu tau Vita uz palaikyma, aciu jums visiema Urantams, kur jus be butumete, visus jauciu, girdziu ir jauciuosi, kad visus ir pazystu.
Aciu uz geru virpesiu jura gaunama is jusu ir
ROJAUS TREJYBES AS ESU!

Su meile Laima.

LaimaJAV
2022-02-11 02:04:22



Miela Laima, ačiū tau labai, kad pasidalinai savo įspūdingu, matytu vaizdiniu. Tau suteiktas vaizdinys aiškiai atskleidžia Tikrovę – kaip rūpestingai Kūrėjas pasirūpina vaikais, kurie eina Gyvuoju Keliu, kad būtų apsaugoti nuo tokių milžiniškų, aplinkos griuvimo pasekmių, kad nebūtų prarasta tai, iš kur dabar ir sklinda šviesa – iš urantų. O ir koks tavo pačios indėlis, parodytas vaizdinyje – kreipimusi į Kūrėją, sustabdyti tą laviną chaoso.. Niekas nevyksta šiaip sau – tai ir tavo matytas ir su mumis pasidalintas vaizdinys, turi gilią Prasmę. Dar kartą tau ačiū.

Telydi tave Kūrėjo Ramybė, Vita

vvita
2022-02-10 22:25:14



GAVAU DOVANU- VIZIJA IS KUREJO

Einu gyvuoju keliu.
Suklumpu- Kurejas pakelia!
Palinkstu- Kurejas istiesina!
Pasijuntu blogiau-Kurejas gydo!
Jis mano Gydytojas ir gyvybes Draudejas!
Jokio, gyvybes ar sveikatos draudimo nereikia.
Taip svelniai, svelniai kviecia pas save susildydamas susalusia, ramindamas ir myledamas Visa Sirdimi, kaip MYLI VISA KURINIJA!
Kai sustoju del savo vaikisko neismanymo, siuncia sustiprinimus. Stiprina ir kalba per mokymus tokia suprantama kalba, kad kartais net kvapa uzgniauzia. Ne viena karta net ir vaizdiniais stiprino.
Vienu is ju noriu pasidalinti.
Kai gaunu vaizdinius daznai sugryztu vel ir vel i ta pacia vieta. Pries daug metu nusipirkome buta mieste. Tuo metu buvo statomi daugiaauksciai namai ir kuriamas naujas miesto rajonas.

Si vaizdini maciau visiskai pries atsikeldama ryte. Busena tokia, kai jau pradedi busti, bet dar lyg ir miegi, bet junti aplinka kurioje esi.
Ateinu pas draugus i svecius, kuriu visiskai nepazystu. I einu i duagiaaukscio namo laiptine. Ji tokia visa isdazyta tamsiomis spalvomis, aptrinta, aprasyneta, isbraizyta, niuri. Laiptai iskreiptos statybos su iskraipytais laiptu pasisukimais. Ten kur reikia laiptu nera, turi perlipti tik per laiptu tureklus. Vaizdas tikrai nemalonus, slegiantis.
Kambaryje daug zmoniu, visi juda, kazka veikia. Aplanko mintis- tai kokie zmones gyvena tokiame name, kad patys nesusitvarko to iejimo i nama ir pacios laiptines. Tai kokie jie patys? Sirdyje zinojimas-kokioje aplinkoje gyvena, tokie ir zmones.
Tame kambaryje likome as ir anukas. Pradejau valyti viena savo apleista stalciu. Stalciuje sudeta daugybe siulu, siuleliu, kaspineliu, siuvamu adatu, adatu ismeigtu i siulus. Daugybe visokiu saguciu, smeigtuku. Visas toks apjauktas stalcius. Abu su mano anukeliu pradejome valyti, viska graziai delioti. Beveik viska sutvarkeme. Prisiminiau, kad turiu eiti i kazkoki susitikima. Vel iseinu is buto i ta sunkia spalvomis slegiancia laiptine.
Stoviu kazkur dideliame mieste. Didziuliai naujos statybos labai auksti namai sustatyti vienas prie kito ir dar vis statomi. Dairausi aplink ir matau namai pastatyti tik dar neirengti iki galo. Kai kur stovi tik namo plytinis karkasas.

Manes niekada nezavejo daugiaauksciu namu statybos ir visa ta nesvari rutina.

Ruosiuosi eiti kazkur, bet kartu esu stabdoma.
Ziuriu pradejo visi tie namai griuti, krypti i sonus, byreti, smigti i zeme, nes nekokybiskai pastatyti. Pakrypus labai aukstiems namams matau ta klaidinga statyba, kad net pamatu nera. Namai tarsi priklijuoti prie zemes, vejui paputus gali net nugriuti.
Aplinkui matau zmones, kuriu nebuvo labai daug, bet visi bando issigelbeti, bega kazkur, eina.
Atsirado daug sniego.
Viduryje tu griuvanciu namu atsirado erdve ir tokia apvali iduba. Visi zmones pradejo eiti link tos erdves su iduba, kad nesuzeistu tie griuvantys namai, kad issigelbetu. Nebuvo daug zmoniu.
Staiga ta pati iduba pradejo kilnotis is apacios, subuoti, tarsi drebeti.
O as stebiu viska.
Pasuku galva i desine puse ir ziuriu- tokio nuostabaus grozio nauji namai sustatyti. Atsistoju visu ugiu, istiesiu rankas i abi pusias ir sakau- Stai musu naujas gyvenimas! Pasisukau eiti i ta nauju namu puse. Su manimi ejo zmoniu. Einu ir matau kaip ir tie nauji namai pradejo griuti.
Manyje nebuvo jokios baimes.
Einu drasiai saugodamasi ir kitus bandau apsaugoti. Prasidejo tokia didele vandes tekme, kaip potvinis visur apsemdamas aplinka. O as uzlipau ant aukstos vietos, tarsi kalnas butu. Gal net nekalnas, o toks zemes pakylejimas ten ir namas buvo. Su manimi kartu buvo mano sunus, anukas ir dar keliata man nezinomu zmoniu.
Gyliai ikvepiau ir galvoju va cia tai tikrai mes busime saugus.
Ir staiga eme plusti didziule, didziule skaidraus vandes banga. Tokia didele, kaip cunami. Neispasakyto aukscio, net nesugebu pasakyti to dydzio, nezemiskas vaizdas. Zinau, kad si banga viska uzlies, sunaikins aplinkui. Issigelbejimo nera.
As atsistojau taip tiesiai i ta vandens bangos griuti, zinau uz names stovi nemaza zmoniu grupe, istiesiau savo rankas delnais i isore isskleisdama ranku pirstus taip kaip stabdyciau ta vandeni.
Rankomis iskeltomis bandau kreiptis i Kureja!
Ir vel kreipuosi i Kureja, bet tas triuksmas to vandens, tos visos griuties neleidzia kreiptis tais iprastais kasdieniais kreipiniais.
Bet tas gyvas zinojimas, kad as esu su Kureju, kad Jis manyje taip stiprino, uzpilde tokia be jokios baimes drasa. Zinau, kad esu apsaugota ir visi kas su manimi yra apsaugoti.
Buvo toks tikras ir tvirtas vidinis pasitykejimas Kureju!
As ziuriu atsimerkusi i ta didziule potvinio banga. Ji gal net aukstesne nei dvylikos austu namo pastatas. Vanduo toks kunkuliuojantis, virstantis i baltus purslus, viska tuoj tuoj panardins po vandeniu ir paskandins viska nuplaudamas ir sumaisydamas su griuvesiais.
Ir vel bandau kreiptis i Kureja!
Staiga eme darytis aplik mane ir ta griupele zmoniu toks vakumas, kaip permatomas gaubtas tarsi stiklo kupulas. Visi mes likome po tuo gaubtu.
As vis stoviu rankas iskelusi ir jauciu is ranku einancia apsaugos energija . Pro to gaubto stikla matau ta viska naikinati ir griaunati potvini.
Garsiai pagaliau pavyko istarti-
KUREJAU! KUREJAU! TIK SU KUREJU!
Pro ta apsaugos gaubta matau, kad viskas aprimo.
Pasijutau labai isekusi. Jauciu kaip atidaviau visa energija stabdydama ta vandens lavina. Atidaviau energija ir tai musu visu apsaugai po tuo gaubtu.
Pasijutau, kad guliu issekusi ant zeme. Neturiu jegu net ranku ar koju pakelti. Kazkas nori man padeti, klausia kazko. O as tik galiu pasakyti, kad veliau, veliau duokite laiko tuoj atsigausiu.
Pasuku galva ir matau suletinta veiksma.
Tame apsaugos kupule liko tik keliatas zmoniu. Vyru, moteru vaikstanciu kaip suletintame filme. Vaiku nemaciau. Jie visi tokie mieguisti, pasimete vaiksto, dairosi
O as guledama matau uz to kupulo tokie diziuliai visi sugriauti pastatai. Tokie dideli zmones visi guli iskraipyti, sumaigyti, vienas ant kito be gyvybes zenku. Tokia diziule gausa to haoso.
O as garsiai sakau- Kokie dideli zmones! Kokie dideli pastatai! Kokie dideli zmones!
Tuo paciu metu mintis uzlieja-
VA TA ZMONIU DIDYBE VISKA IR SUGRIOVE!!!

Tie islike keliatas broliu ir sesiu vaikstome, dairomes. Zeme nelygi su daubomis ir pelketomis vietomi. Tapo labai tylu, tylu.
Einu, dairausi, o kojos pradeda grimsti i kazkokia slapia, purvina maza pelke.
Gyvu vidiniu zinojimu vel kartoju ir keliu rankas i KUREJA ir tik i KUREJA! Tuoj pat iskelia mane virs tu nesvarumu ir nelygumu.
Ir vel ir vel garsiai ne be sakau, o jau saukiu-
TIK SU KUREJU! TIK SU KUREJU! TIK SU KUREJU!

Prie manes prieina keliata pagyvenusiu motereliu. Ziuri i mane, matau nesupranta kas tas KUREJAS.
Pradejau joms visoms sakyti jau prisipildziusi tos gyvibingos energijo, kad jums yra is senu laiku zinomas tik DIEVAS.
Dievas tai siauras apibudinimas. Jis neapima visumos.

O KUREJAS YRA VISA KA APIMANTIS!
KUREJAS YRA VISA KA SUKURIAS IR TEBEKURIANTIS!
KUREJAS YRA PLACIAJA PRASME KUREJAS! JIS KURIANTIS VISA KURINIJA! TIK SU KUREJU IMANOMA ISLIKTI, ISGYVENTI BET KOKIOJE APLINKOJE, ISTVERTI VISUS ISBANDYMUS!
Tiems islikusiems daugiau nieko tokio nebesakiau, nes pamaciau ju pasimetusius zvilgsnius. Sirdyje uzpludo tok diziulis troskimas jiems visiems padeti, pagelbeti, apkabinti, apsaugoti.
Nebuvo jokios baimes manyje.
Tu metu nemaciau savo artimuju, sunaus ir anuko, po tuo apsaugos gaubtu, bet zinau jie yra. Jie kreipiasi i KUREJA!
O as mintyse vis kartojau ta viena vieninteli kreipini -KUREJAS!
Su garsu lupose- KUREJAS -buvau pazadinta.

Kaip svarbu mums visiems islikti gyvame rysyje su KUREJU, kad galetume mes patys augti ir kartu mazeti issilaisvinat is tos puikybes, kad taptume puikiais mokytojais ir vedliais.
Labai sunku deti pastangas. Atsiranda visokiu pasiteisinimu, bet kaip smagu ir dziugu prisipildyti tos palaimos, kai uz pastangas uzlieja gyvibinga energija ir meile is KUREJO!
Kai pajunti nors akimirkai vel ir vel ta
ROJAUS TREJYBES AS ESU APKABINIMA!

Su diziulia meile is sirdies, Laima.

LaimaJAV
2022-02-10 10:05:47



Manau kartojuosi ir labai apgailestauju, kad komunikavimo, bendravimo ir kiti socialiniai ryšiai dabar dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra labai apriboti. Todėl kiekviena išvyka ar bet koks susitikimas įgavo visai kitą prasmę ir labiau yra vertinamas.
Praeitą šeštadienį su urantais ir dvasiniu mokytoju Algimantu buvome susitikę Žasliuose. Šiuo susitikimu ir prasmingai praleistu laiku esu labai patenkinta. Buvo malonu vėl matyti urantus bendraminčius – Violetą, Liną, Vitą su Karoliną, Leonidą, Gražiną ir dvasinį mokytoją Algimantą bei kolektyviai pagarbinti Kūrėją su urantais prisijungusiais per skaipą. Čia lankėmės pirmą kartą. Tad tuo pačiu pasivaikščiojome po Žaslių miestelį, kurį supa du ežerai. Pasak Lino, Žasliai dar vadinami antraisiais Trakais. Po ilgesnio laiko gyvai pabendrauti su urantais buvo tikra atgaiva, nes kitų galimybių nebėra, tik ryšio priemonių pagalba. Labai dažnai pasigendu gyvo bendravimo, nes artimieji ar pažįstamieji taip pat arba labai užsiėmę, arba iš baimės yra atsiriboję nuo visko. Lankantis mieste ar važiuojant visuomeniniu transportu, matau vien susirūpinusius ar liūdnus žmonių veidus. Per TV reikalauja demonstruoti šypseną, kai yra reklamuojama dantų pasta. Kokios šypsenos! Jokių šypsenų nematyti, kai žmonės kaukes užsimovę ant veidų. Tiesa, valdantieji dar reikalauja nešioti respiratorius, vietoje to, kad galutinai panaikintų tas įkyrėjusias kaukes, kurios jokios apsauginės funkcijos neatlieka, tik apsunkina kvėpavimą. Didžioje Britanijoje kaukės jau yra tik rekomendacinio pobūdžio, jokios prievartos nebėra. Šiandieną apsilankius batų remonto ateljė, man meistras pasiguodė, kad nebėra darbo, o ištekliai – elektra pabrango, ryšium su tuo jie sutrumpino darbo valandas. Žaliavos taip pat nebegauna, nes anksčiau ją gaudavo iš Kinijos. Žodžiu, daugeliui žmonių vien sunkumai, nepriteklius ir problemos. Tiesą pasakius, visiems atsibodo tie nepamatuoti iššūkiai, kurie jau tampa nepakeliami. Nežinia, kiek dar bus bandoma žmonių kantrybė? Tik atsidavus visa savo dvasine asmenybe, įmanoma bus įveikti visus nepalankius iššūkius bei nesąmoningai valdančiųjų priimtus įsakymus – teigiu tai remdamasi Urantijos Knyga. Žemo dažnio virpesių pasireiškimas žlugdo mus kasdieną, žlugdo ypač jaunus nebrandžius žmones, vaikus. Taigi, grįžkime prie įtikėjimo. Tikiu, kad Kūrėjo Šviesa nugalės tvyrančią tamsą, ir tik nuo žmonijos gyvojo dvasinio pabudimo tai priklausys.
Urantijos Knygoje pasakyta – Tikėjimas gali nesugebėti pasipriešinti abejonei ir atsispirti baimei, bet įtikėjimas yra tiek teigiamas, tiek ir gyvas. 1125 – 02 Vakar vienai dvasinei sesei stengiausi paaiškinti, kuo tikėjimas skiriasi nuo Gyvojo Įtikėjimo. Tiesą sakant, jai per sunku dar tai suprasti, bet pradžia yra. Manau ji žino mano tvirtą Gyvojo Įtikėjimo pasirinkimą, kurį pasirinkau niekieno neįpareigota ir laisva valia.
Urantijos Knygoje yra šis įtikinantis teiginys – Tikrųjų vertybių standarto reikia ieškoti dvasiniame pasaulyje ir amžinosios tikrovės dieviškuose lygiuose. Kylantysis mirtingasis visas žemesnes ir materialias normas turi suvokti kaip laikinas, dalines ir menkesnio lygio. 1457 - 01. Ir tai tikra tiesa, teigiu iš savo giluminio suvokimo ir ilgamečio patyrimo.
Su Kūrėjo Meile.

adolfina
2022-01-19 21:34:56



Kartais dėl nesuprantamų priežasčių, gal būt yra persirgtos ligos pasekmė, vis pajuntu savyje tokią būseną, tarsi esu praradusi gyvenimo žavesį, kuris slopina džiaugsmą ir norą gyventi. Būtent šiomis dienomis įvyko šis patyrimas. Likimas ar Apvaizda suteikė man tokį vaizdą, kai gatvėje sutikau žmogų su reta fizine kūno problema, o tai pamačius, mano asmeninė problemėlė iš karto išsisklaidė ir dingo, tarsi jos nebūta. Esu įsitikinusi, kad šiame gyvenime nėra atsitiktinumų. Šis vaizdas, sugraudinęs iki Sielos gelmių, netrukus paskatino mane garbinti Kūrėją ir Jam melstis, kad viso pasaulio žmonės būtų sveiki bei apsaugoti nuo visokio blogio. Tai tikrai ne atsitiktinumas, tai dar vienas patyrimas sustiprinęs mane dvasiškai. Dėkoju Kūrėjui už galimybę skaityti Urantijos Knygą, kuri tapo mano stalo knyga. Ypač mėgstu skaityti Kristaus mokymus, kurie yra tikra atgaiva sielai – dvasiai. Labai skaudu girdėti, kai yra dar abejojančių ar paneigiančių mūsų vietinės visatos Valdovą Jėzų Kristų, ir liūdna, kad Jis vis dar kabo ant kryžiaus. Jėzus man visada yra gyvas ir realus širdyje. Urantijos Knygos dėka, žinome, kokiu Žmogumi buvo Jėzus, tuomet vienas iš mano tikslų yra, galutinai išsivaduoti iš paveldėtų žmogiškųjų ydų ir panašėti į Jėzų Jo dieviškomis savybėmis.
Viena jau žinoma dieviška tiesa yra tokia - mes neturime teisės kritikuoti ar smerkti kitą žmogų. Iš Urantijos Knygos prisimenu teiginį, kad prieš Kūrėją visi mes esame lygūs, tik dvasinio įtikėjimo pagrindu skiriamės. Skaudu, kai kažkas drįsta blogai apibūdinti ir sumenkinti tavo vaiką, neįsigilinus į visas aplinkybes, tarkime, ką mano dukrai teko išgyventi paauglystėje. Pirmiausia vaikai labai kenčia, kai tėvas palieka šeimą. Mano dukros ryšys su biologiniu tėvu visada buvo ypatingai stiprus ir vertas pagarbos. Šiuo metu visai nesigailiu, netgi džiaugiuosi, kad su dvasine sese, kuri menkino mus su dukra, savaime nutrūko bendravimo ryšys. Niekam neduota teisė žeminti kito žmogaus orumą, tuo labiau, kad ji visada ignoravo mano Gyvojo Įtikėjimo Kelio pasirinkimą. Aš turiu realų patyrimą, ką reiškia biologinio tėvo netektis. Kai man buvo trylika metų, tėtis mus paliko – žuvo avarijoje. Tada mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai blogąja prasme – gyvenimas internate ir kitos negandos, tuo labiau, kad tada gyvenau be įtikėjimo, neturėjau jokio supratimo apie dievybę, o tai labai apsunkino patirtinį mano gyvenimą.
Grįšiu prie mane sudominusių Jėzaus religinio gyvenimo požymių. Tiesioginė Komunija su savo Minties Derintoju, tokia, kokia buvo Jėzaus gyvenimo materialiame kūne vėlesniais metais, niekam neturėtų kelti abejonių.
Apreiškimo Knygoje - Urantijos Knyga - teigiama – nors vidutinis Urantijos mirtingasis negali tikėtis to, kad pasiektų didžiausią charakterio, kurį Jėzus iš Nazareto įgijo, gyvendamas materialiame kūne, tobulumą, bet remiantis ištobulintais Jėzaus asmenybės bruožais, visiškai įmanoma kiekvienam mirtingajam tikinčiajam išvystyti stiprią ir suvienytą asmenybę. 1701 – 07
Skaitydama Urantijos Knygą, vis grįžtu prie skyriaus, kur aprašomi Jėzaus asmenybės esminiai charakterio bruožai. Būtent tokių dvasinių vertybių bruožų pasigendama šių dienų žmonijos tarpe. Dar prieš du tūkstantmečius Jėzus pasižymėjo šiomis dvasinėmis vertybėmis - kaip nuoširdumas ir jokio veidmainiškumo, jokio dirbtinumo, jokio apsimetimo, jokios apgaulės, vien – tiesa. Visuose Jo mokymuose matome nuostabų įžvalgumą. Jis kupinas dieviškojo entuziazmo, be galo kūrybingas, pamaldus, visad kalbėjo su neabejotinu pasitikėjimu, drąsiai, neturėjo jokių prietarų. Jo įtikėjimas buvo nepalenkiamas. Jo nepaveikdavo akivaizdi nesėkmė. Jis vaikščiojo darydamas gėrį. Jėzus niekada nepavargdavo kartoti – Didesnė palaima yra duoti, negu gauti. Sakydavo – Veltui jūs gavote, veltui ir atiduokite. 1102 – 07
Jėzus buvo pastoviai geros nuotaikos, nepaisant to, jog kartais iš žmogaus kančių taurės jam tekdavo išgerti daug. Tai mirtingiesiems aktualu ir šiandieną, kai nežinoma, kokią kančių taurę dar teks išgerti, kad žmonija pagaliau pabustų dvasinei Šviesai, dvasinei Tiesai, Meilei. Nežinia, kiek ilgai tęsis šis beprotiškas žmonijos laisvės ir bendravimo suvaržymas. Kas bevyktų, reikia vertinti ir branginti šį gyvenimą suteiktą, kaip Kūrėjo dovaną šioje nuostabioje planetoje. Su Gyvu Įtikėjimu giliai širdyje tirpykime savo negatyvias mintis, prisimindami, kad mes urantai, stiprindami savo dvasią, gal būt kažkada galėsime padėti kitiems savo dvasios broliams sesėms esantiems beviltiškoje padėtyje. Vien apie tai pagalvojus, pajuntu, jog esu laiminga, turėdama Gyvąjį Įtikėjimą ir pasitikėjimą Kūrėjo Meilės Galia.
Urantijos Knygoje yra nuostabus Jėzaus Asmenybės apibūdinimas – Šitas Žmogus iš Galilėjos nebuvo liūdesio žmogus; jis buvo džiugesio Siela. Jis visada sakydavo – Džiaukitės ir būkite linksmi. Jo šūkis buvo – Nebijok! Jo drąsa buvo gimusi iš Įtikėjimo. Tai tobulai suvienyta žmogiškoji asmenybė, kuri ir toliau vienija mirtingųjų patyrimą ir koordinuoja žmogiškuosius siekius, Jis yra Tiesa, ko turime siekti panašėdami į Jėzų Kristų, juk Jo Tiesos Dvasia yra mumyse, juk mes atvėrėme savo širdį Kūrėjui ir savo valią suliejome su Kūrėjo Valia.
Su Kūrėjo Meile.

adolfina
2022-01-12 22:01:36



Šį rašinį rašiau dar prieš ligoninę ir buvau neišsiuntusi į forumą. Pamaniau, kodėl neišsiuntus dabar, kai taip svarbu mums kiekvienam dalintis šviesiomis mintimis ir savo žiniomis paremtomis Apreiškimo Šaltinių ar savo širdies virpesių Norėtųsi, kad ne vien urantai žinotų tas dieviškas tiesas, kad įtikėjimas apreiškia Kūrėją sieloje. Kad Apreiškimas Urantijos Knyga sėkmingai nutiesia tiltą tarp to, kas yra materialus; ir to, kas yra dvasinis, netgi - tarp tvarinio ir Kūrėjo, kai Jam atsiveriama dvasine išraiška. Įtikėjimo įžvalga, arba dvasinė institucija, yra kosminio proto apdovanojimas drauge su Minties Derintoju, kuris yra dangiškojo Tėvo dovana žmogui. Nuoširdų dvasinį įtikėjimą atskleidžia tai, kad nepaisant įgimtų ir gyvulinių polinkių, žmogus žengia į priekį, bet kokiomis aplinkybėmis, pasitiki Kūrėjo gerumu, demonstruoja nepaaiškinamą savitvardą ir stiprinančią ramybę, išlaiko dievišką pasitikėjimą galutinai, sėkmingai atsilaiko prieš kitus intelektualius įrodymus ir išvedžiojimus, gyvena mažiau apimtas baimės nežiūrint sudėtingų šiuolaikinių aplinkybių (triuškinančios naštos), atsilaiko žmogiškojo savanaudiškumo, prisideda prie visuotinės gerovės kūrimo savo galimybių ribose, toliau garbina Kūrėją nekreipdamas dėmesio į kitus gyvenančius kitokį gyvenimą. Kas kartą man ne vienai, kaip suprantu, iškyla retorinis klausimas man, kodėl tiek mažai gyvai įtikėjusių brolių sesių mūsų aplinkoje ypač Vilniuje? Juk ne mažai yra skaičiusių ar skaitančių Urantijos Knygą, kiti yra informuoti apie urantijos forumą? Yra tokia tiesa, kad atsivėrusios asmenybės būsenos Gyvajam Įtikėjimui, negalima pakeisti vien intelektualiu svarstymu, įvairių patyrimų analizavimu. Kažkada tarp urantų buvo toks etapas Urantijos Knygos studijų metu mokytojų namuose. Tuomet mes iš esmės dalindavomės savo patyrimais ir dvasinėmis naujovėmis, o dvasinis mokytojas Algimantas analizuodavo ir praplėsdavo urantų dvasinį supratimą ir suvokimą. Labai mažais žingsneliais augome ir tobulėjome dvasiniu supratimu, dvasine įžvalga, nuolat keitėsi ir mūsų vidinės būsenos išraiška – vienų daugiau, kitų mažiau, priklausomai nuo įdėtų pastangų. Būsena – tai yra tai, kuo mes esame savąja tapatybe tą akimirką - sakoma Apreiškime Meilės Galia. Begalinės Dvasios yra pasakyta, kol jumyse yra nors šešėlis nepasitikėjimo, tol jūsų mintys neturi mano dvasinės, jums suteiktos galios.179 psl. Ypač tai akivaizdu, kai mus dar kausto nepasitikėjimas savimi ir nerimas, kai nėra giluminio pasitikėjimo Kūrėju, kai negebame atsisakyti ne išmintingų sprendimų ar nepagrįstai eikvojame savo energiją. Daugelis mūsų tikime maldos galia ir praktikuojame ją, bet Begalinės dvasios yra pasakyta, kol jumyse yra nors šešėlis nepasitikėjimo, tol jūsų mintys neturi mano dvasinės, jums suteiktos galios. Tuo viskas pasakyta - arba pasitikime savo Dvasiniais Tėvais arba dar suabejojame. Tik nuoširdžiai melsdamiesi ir įgiję gilesnės dvasinės įžvalgos, nedvejodami atiduodame save į Kūrėjo rankas.. Labai gaila, kai šis suvokimas ateina per vėlai arba iš viso neateina, kaip sakoma - gyvename ir mokomės. Esant tokioms sudėtingoms dabartinėms gyvenimo aplinkybėms, gal pagaliau mirtingieji įsisąmonins, kodėl mus spaudžia tokios skaudžios pasekmės, kas mus privedė prie tokių neprognozuojamų įvykių. Tada pradedi suprasti, kad būtina keisti savo gyvenseną ir atsiduoti Kūrėjo vedimui iš vidaus, kad vienintelė išeitis semtis Išminties tik iš Jo. Sakoma, nors dieviškoji arba dvasinė įžvalga yra Kūrėjo dovana, bet žmogiškoji Išmintis turi nuolat vystytis.
Dar prieš du amžius L.Tolstojus mūsų pamąstymui yra pateikęs ne vieną aktualų teiginį. Štai vienas iš jų – Kristus buvo siųstas tam, kad paskelbtų vargšams gerąją naujieną. Tokia buvo Jėzaus misija, tačiau ar to mokoma Jo vardu? Ar įvykdyta tai, ko siekė liaudies lauktas Išgelbėtojas? Ar vargšai išgirdo gerąją naujieną? Ar pagijo sudaužytos širdys? Ar praregėjo aklieji dvasine prasme? Ne! Kristus vis dar ant kryžiaus ir tebelaukia savo apaštalų. Tegu jie ateina, tegu ateina greičiau, nes tas sielvartas didžiulis, o akys pavargsta žiūrėti į rytus ir laukti ateinančios Viešpaties vasaros. 237( Išminties kalendorius). Manau reiktų papildyti - laukia, kada pagaliau visa žmonija nušvis Kūrėjo Dvasine Šviesa, Meile, Dvasine Tiesa? Dėl daugelio mirtingųjų nesupratingumo vis griežčiau suvaržomos prigimtinės žmonių teisės ir laisvės. O kai kėsinamasi į niekuo nekaltus mažus vaikelius, čia jokio pateisinimo nėra. Kada gi mirtingieji nušvis Kūrėjo Dvasine Šviesa ir Dieviška Meile ? Laukia šito Visata, laukia Kūrėjas. Vėl grįšiu jau minėto teiginio - visa tai, kad suprastume, būtina keisti savo mąstymą, gyvenseną, studijuoti ir prisiminti Jėzaus mokymus apie Dievo Tėvystę ir žmonių tarpusavio brolystę. Kartais man kelia šypseną prisiminus vienos dvasinės sesės pasakyti mane terorizuojantys žodžiai. Anot jos pasakymo - aš esu nelaiminga todėl, kad dalyvauju sektoje ir žmonės manęs bijo. Esu ne kartą jai sakiusi, kad savo lygmeniu esu laiminga. Pirmiausia todėl, kad atradau Gyvąjį Įtikėjimą, kad galiu kolektyviai garbinti ir šlovinti Rojaus Trejybę – AŠ ESU vienintelį Tikrovės Šaltinį ir Centrą vienintelėje Gyvoje Šventovėje. Nežinia, kas aš būčiau be Gyvojo Įtikėjimo širdyje? Ritualinė bažnyčia ir jos ritualai bei dogmos man jau nepriimtini, man tai atgyvena, kuri neatveria širdies Tikrovei, Meilei ir Šviesai. Kito pasirinkimo neturiu ir nematau. Vienintelė mano Palaima ir džiaugsmas - yra Gyvasis Įtikėjimas į Kūrėją ir visos Kūrinijos Šeimą.
Su Kūrėjo Meile.

adolfina
2021-12-17 16:45:20



Urantijos Knygoje sakoma – Nedarykite klaidos! Jėzaus mokymuose yra tokia amžinoji prigimtis, kuri mąstančių žmonių širdyse neleis jiems likti nevaisingiems amžinai. Tokią karalystė, kokią suvokė Jėzus, dideliu laipsniu žemėje sužlugo; kol kas, jos vietą užėmė išorinė bažnyčia; bet jūs turėtumėte suvokti, kad šitoji bažnyčia yra dvasinės karalystės, kuriai yra trukdoma, tiktai lervinė stadija, kuri ją nuneš per šitą materialų amžių ir tolyn į dvasingesnę dieviškąją tvarką, kur Mokytojo mokymai galės turėti vystymuisi geresnę galimybę. Šitokiu būdu iš tikrųjų vadinamoji krikščioniškoji bažnyčia tampa tuo kokonu, kuriame dabar miega Jėzaus sampratos karalystė. Dieviškosios brolystės karalystė tebėra gyva, ir galiausiai ir tikrai iškils iš šito ilgo nugrimzdimo, lygiai taip tikrai, kaip drugelis galiausiai pasirodo kaip gražus išsirutuliojimas iš savo mažiau patrauklaus metamorfozinio vystymosi tvarinio. 1866 – 04
Taigi, nuostabūs Jėzaus dvasinių mokymų teiginiai, kurie visad išliks žmonių širdyse, aš sieju su dvasinio mokytojo Algimanto atskleistu Gyvuoju Įtikėjimu mums suteiktu Kūrėjo per Minties Derintoją. Iš Urantijos Knygos mes žinome, kad Jėzaus Evangelija skelbiama dar prieš du tūkstantmečius dideliu laipsniu laikinai buvo pakoreguota bažnyčios dogmų ir ritualų, ir tai yra tiktai lervinė stadija, kuri tęsiasi per šį sumaterelėjusį amžių. Teigiama, kad ateis laikas dvasingesnei dieviškai tvarkai, kur Jėzaus mokymai turės vystymuisi geresnę galimybę, ir galiausiai iš to nugrimzdimo, kaip drugelis galiausiai pasirodys visu gražumu. Jėzaus samprata vis dar tebėra gyva. Urantijos Knygos dėka ir dvasinio mokytojo Algimanto pastangomis yra suteikiama Jėzaus mokymams gyvastis, Jo mokymas išplečiamas iki visos Kūrinijos dieviškosios šeimos sampratos. Mes urantai praktikuodami Gyvąjį Įtikėjimą ir vadovaudamiesi dieviškuoju teisumu bei amžinosiomis dvasinėmis vertybėmis, tampame Jėzaus mokymų atspindžiais ir tęsiame Jo nuorodas - vykdyti dangiškojo Tėvo valią ir gyventi darniai tarpusavyje veikiant nuoširdžiai meilės motyvu visumos labui. O visus mūsų sprendimus lemia vien Išmintis, Gailestingumas, Meilė, Šviesa, Teisingumas ir kitos dvasinės vertybės puoselėjamos širdimi ir dvasią atsivėrus Kūrėjui.
Šį kartą mane maloniai nustebino neįprastas patyrimas, sustiprinęs mano tikėjimą minties galia. Praėjusį sekmadienį, prieš apsilankymą nacionaliniame muziejuje, užėjau į Universalinės parduotuvės vieną iš kavinių ir nusipirkau kavos. Kadangi patalpose draudžiama gerti, teko eiti į lauko terasą. Buvo šaltoka, tad ieškojau saulėtoje vietoje staliuko. Kaip tik saulėtoje vietoje prie staliuko sėdėjo viena dvasinė sesė. Aš priėjusi paklausiau, ar galėčiau trumpam prisėsti. Kadangi ji nemaloniai paprieštaravo, nuėjau ir atsisėdau pavėsyje. Gurkšnodama kavą stebėjau kažko laukiančią sesę. Buvo nemaloniai šalta, todėl širdyje pajutau kažkokią nuoskaudą. Tuomet pagalvojau, kaip galima pamilti dieviška meile nesupratingus, savanaudžius ir negailestingus žmones... Man bebaigiant gerti kavą, netikėtai ši sesė atsigręžė į mane. Suradusi tarp kitų žmonių, ji pakvietė mane atsisėsti prie jos staliuko. Maloniai nustebinta jos kvietimo, gestų pagalba padėkojau parodydama – ačiū, ne! Netrukus nuėjau į muziejų, o minėta sesė liko sėdėti . Šį kartą galutinai įsitikinau, kad mūsų mintys turi realų poveikį aplinkiniams.
Savo patyrimą baigsiu palinkėjimais sau ir kitiems: Būkime Jėzaus ir dvasinio mokytojo Algimanto mokymų pasekėjais. Meilė yra gyvenimo dieviškojo ir vidinio akstino padarinys. Jos pagrindas yra supratimas, ją ugdo nesavanaudiška tarnystė ir ją tobulina Išmintis. Savo šviesiu pavyzdžiu atspindėkime Rojaus Trejybės – AŠ ESU dvasinio kelio pasireiškimo Tikrovę ir Jo Prasmę.
Su Kūrėjo Meile.

adolfina
2021-06-01 20:35:24



Vanduo yra nuostabus Kūrėjo Energijos kasdienis šaltinis mūsų kūnams. Vandenį vartojame per daug nesusimąstydami, kad jis yra vienas iš svarbiausių mūsų planetos sudėtinių dalių, kad planetoje klestėtų Kūrėjo sukurta gyvybė. Mes juo prausiame savo kūnus, jį geriame ištroškę, naudojame maistui ruošti, juo tvarkome savo buitį, laistome augalus, žodžiu, be jo pasaulis būtų sausas ir negyvas. Ir kada skaitome Urantijos Knygos apreiškimo trečiojoje dalyje – Urantijos istorija – tai ten rašoma, kad mūsų planeta yra kilusi iš Andronoverio ūko, iš kurios po daugybės milijardų metų susidarė Manmatijos Saulės Sistema, paskui ir mūsų dabartinė saulė, o jos pagalba atsirado ir mūsų planeta. Skaitydami galime tik įsivaizduoti, kas vyko mūsų planetos formavimosi metu, kada visa planeta buvo virimo būsenoje – nuolat atskriedavo iš kosmoso įvairūs meteoritai, nešantys su savimi metalus, įvairias chemines medžiagas, veržėsi gausybė vulkanų, tekėjo iš jų karšta lava, tai yra, viskas lydėsi, virė ir degė, kol ėmė formuotis žemės pluta ir planetos atmosfera, ir kur radosi ir vandens garų, kurie iškrisdavo ant planetos paviršiaus. Turėjo praeiti gausybė metų, kad atsirastų tiek planetoje vandens, kiek jo turime dabar.
Kovo 22 dieną buvo minima vandens diena, ir tądien žinių laidoje išgirdau, kad upėse, ežeruose senka vanduo – jo mažėja – kad vandens niekas nevertina, jo nesaugo, jį teršia, ir kad vandens ištekliai nebespėja atsinaujinti, kaip anksčiau atsinaujindavo. Paskui parodė video įrašą iš užsienio, kur teka upė ir savo vandenais neša tonas plastmasinių atliekų – butelių nuo įvairiausių gėrimų – tai ne upė, o tiesiog judantis plastmasinis savartynas. Tąkart mintys buvo užimtos savais patyrimais, bet už keletos dienų virtuvėje plaunant indus vėl prisiminiau, ką mačiau ir girdėjau, ir sakau vyrui – dingsta vanduo, jis neatsinaujina, keista, kur jis gali dingti, tai tiesiog neįmanoma, juk žemė apvali, išgaravusio nuo žemės paviršiaus vandens debesys planetos palikti negali, į kosmosą jie nepakyla, tad vanduo yra planetoje. Ir tada pradėjau mąstyt, kad ta dalis vandens, kuri atseit nebeatsinaujina yra užrakinta plastmasiniuose, stikliniuose, metaliniuose buteliuose, buteliukuose, įvairiausiose cisternose, baseinuose – vanduo yra paverstas įvairiais dirbtiniais kūno teršalais, vadinamais gaiviaisiais gėrimais, vaistais, alkoholiu, įvairiais skalbikliais, ir jisai tonomis yra užkonservuotas įvairiais chemikalais didžiuliuose sandėliuose su ilgiausiu garantiniu galiojimu. Tai yra vadinamasis verslas – maisto, farmacijos, įvairios chemijos. Poreikis vandeniui iš tikrųjų yra didesnis, nes planetos gyventojų skaičius yra didelis – beveik aštuoni milijardai – bet tai nereiškia, kad planetoje trūksta vandens, tiesiog jis užrakintas dėl gobšumo, nes vos ne kiekvienas gėlo vandens lašas įvertintas pinigine išraiška. Paprastas pavyzdys, ko anksčiau negalėjau nė pagalvot – prieš pat Velykas, tą vadinamą didįjį penktadienį per žinias parodė, kad kažkurioje Lietuvos bažnyčioje toks nesiskutusia barzda ir dar su antsnukiu, jaunas savo išvaizda klebonas pardavinėja, na, ne pardavinėja pagal jį, bet siūlo savo parapijos žmonėms vandens, kuris jau kažkur, pasak jo, saugiai supilstytas į pusės litro talpos plastmasinius buteliukus, kur ant kiekvieno užklijuota ir etiketė su užrašu – švęstas vanduo – ir už jį prašoma auka – 1 euras. Klebonas sakė, tai yra paprastas vanduo, kaip ir visas vanduo, bet jo išskirtinumas, kad yra pašventintas. Bet kažin kiek žmonių susimąsto, kam reikia tokio vadinamai pašventinto vandens, jeigu pats klebonas duoda interviu užsimovęs ant veido antsnukį. Reiškia, tas vanduo neturi jokių išskirtinių galių, kad apsaugotų nuo ko nors, reiškia, jis tinkamas tik troškuliui numalšinti. O žmonės, jausdami baimę, pyktį, įtarumą, nepasitikėjimą patys kiekvienas asmeniškai skleidžia žemo dažnio virpesius, kurie ir sutrikdo tą sklandų oro srovių sklidimą planetos erdve, dėl to vienur iš debesų pila kaip iš kibiro, o kitur tvyro sausra. Bet gi net ir tokio paprasto dalyko neišgirsim bažnyčioje, prekiaujančioje vandeniu ir apgaule.
Gyvoji Šventovė – tai yra tas kiekvienos mūsų atvertos Kūrėjui Širdies traukos Centras, kurioje Kūrėjo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU – Ambasadorius Algimantas mums perduoda Kūrėjo Gyvus Mokymus-Apreiškimus, į kuriuos tik reikia gilintis ir studijuoti atverta Širdimi, kur nėra jokių ritualų ir jokios prekybos vandeniu, ir kur visą Tiesą išgirstame tik dykai. Tad studijuokime visus jau gautus Mokymus-Apreiškimus nuoširdžiu troškimu žinoti ir gyventi Tikrąja Gyvo Kūrėjo, atrasto savo viduje, Tiesa.
Apkabinu visus su Kūrėjo Meile.

DDaiva
2021-04-11 22:05:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal