Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo mokymas-atsakymas apie matricą.

Mylimas Tėve, aš prašau Tavęs mokymo-atsakymo – ar tikrai egzistuoja kokia nors matrica?
Kadangi šis klausimas buvo pateiktas mūsų Forume, tai aš esu pasirengęs Tavo atsakymą perteikti visiems, kad ir jie sužinotų.

Tėvas:

Mano mylimas sūnau, tokios matricos, kokią įsivaizduojate jūs, kokią net mėginate pavaizduoti savo materialiuose kūriniuose – knygose, straipsniuose, net kino filmuose – tikrai nėra. Jūs neturite – nė vienas – tokio pagrindinio ruošinio, pagal kurį galėtumėte modeliuoti savo elgesį ar gyvenseną, jūs neturite tokios matricos, kuri verstų ištisas kartas elgtis tik taip, kaip jos elgiasi, ir savo elgesį galėtų pateisinti, kad tokia yra jų matrica, kuri ir nulemia, apsprendžia elgesio, ir veiksmo, pasireiškimą vienokiomis ar kitokiomis aplinkybėmis.
Tačiau jūs iš Mūsų esate gavę dvi pačias nuostabiausias dovanas – amžinąją gyvybę ir asmenybės dovaną. Štai jūsų – kiekvieno – asmenybė turi visą jai Mūsų suteiktą amžinybės POTENCIALĄ, kaip ji gali pasireikšti – per visą ateities amžinybę – suliejusi savo laisvą valią, kurią Mes taip pat esame suteikę kiekvienam iš jūsų – kad šį potencialą paverstų savo tikru, ir jau įsisavintu, dvasinio asmens pasireiškimu veiksmų-elgesio-gyvenimo dėka, ir lygiu. Visi šitie amžinybės veiksmai Mums yra žinomi, ir jums jau yra suteikti, nėra nė vieno tokio veiksmo – visoje kūrinijos veiksmų begalybėje per visą amžinybę – kuris Mums būtų nežinomas, kaip jis bus atliekamas per visą ateities amžinybę, kad jis Mus galėtų nustebinti. Tačiau jums gi kiekvienas toks naujas patyrimas leis įsisavinti vis naujų savojo asmens charakterio pasireiškimo aspektų, kurie ne kartą jus pačius asmeniškai nustebins – ir suteiks malonių pergyvenimų, kad jūs esate būtent toks Mūsų ŠVIESOS VAIKAS, ir jūs dėl to patirsite pasididžiavimą tiek Mumis, tiek savimi. Šis pasididžiavimas – tai ne pasipuikavimas prieš kitus, ką jūs galite, bet jūsų tikrasis ORUMAS, kad jūs esate gyvame ir patiriamame ryšyje su Mumis, ir dėl to ir galite šitaip pasireikšti. Tačiau kiekvienas jūsų sprendimas, ir jo įgyvendinimas, vis tik bus vykdomas jūsų pačių laisva valia, o ne dėl to, kad tai būtų užprogramuota jau iš anksto, kaip jūsų supratimu šitaip veiktų jums suteikta neegzistuojanti matrica.

Kada jūs augate nuo kūdikystės, per visą vaikystę, paauglystę, ir jaunystę, jūsų mintys ir siekiai yra vis labiau jums patiems ryškėjantys – kūdikystėje nieko nesuvokėte, nei kas jūs, nei ko norite, vaikystėje jau ėmėte reikšti savo norus, kuo norėtumėte būti, ir tą jums diktavo jūsų aplinka – šeima, draugai, žaidimai, visa jūsų veikla – dar vėliau didesnės žinios ir mokyklos įtaka, jūsų platesnis mąstymas, ir jūsų pačių atsirandantys vis kitokie ir nauji interesai, kurie didžiąja dalimi paneigė jūsų ankstesnių etapų siekius ir interesus. Jeigu būtų kokia nors jums suteikta jūsų smegenyse matrica, tuomet jūsų nė vienas siekis negalėtų pasikeisti nuo pačios kūdikystės, ir vaikystės, per visą jaunystę, nes matrica tiksliai jums diktuotų, kokie turi būti jūsų veiksmai ir siekiai, ir tai prilygtų roboto funkcijai, be kokios nors laisvos valios pasireiškimo ir kokių nors pasirinkimų apsvarstymo. Tuo pačiu tai būtų kažkokios aukštesnės negu jūs patys jėgos pasireiškimas tokią matricos programą sukurti ir įdiegti į jūsų smegenis, kad ją atpažintų smegenys ir pagal jos programą pradėtų veikti. Jūs patys šitokios programos nei pagaminti, nei įdiegti negalite, nes jeigu galėtumėte, tuomet vieni kitiems tokių matricų prigamintumėte gausybę ir mėgintumėte vieni kitus įveikti net ir matricų dėka, kaip dabar mėginate vieni kitus nurungti bet kurioje savosios asmenybės pasireiškimo sferoje, nesvarbu esate dideli ar maži, suaugę ar jau net ir pasenę, bet vis tiek norite, kad jums būtų geriau, daugiau, šilčiau, turtingiau, sveikiau negu kitiems. O jeigu šito nenorite taip, kad būtų taip aiškiai išreikšta jūsų pačių viduje, tai jau liudija jūsų ūgtelėjimą link Manęs, nes tik Aš jus mokau ir vedu, kad jūs nesiektumėte naudos vien tik sau, o žiūrėtumėte, kaip patenkinti savo interesus VISŲ LABUI.
KAIP Man būtų LENGVA, jeigu jūs turėtumėte matricą, Aš ją jums suteikčiau, ir Man jūsų nebereikia vesti iš vidaus, nebereikia jumis rūpintis, kad tik gyventumėte meile ir šviesa, nes viską vietoje Manęs atliktų jums suteikta MATRICA. O kam tada būčiau jums reikalingas Aš? Jūs net nė vieno klausimo Man nebegalėtumėte pateikti, nes viskas jums jau būtų suteikta jūsų matricoje.
Aš turiu daugybę Savo vaikų, kurie tikrai yra gyvi ir protingi, net didesnio intelekto negu jūsų dabartinis intelektas, ir jie yra Mano sukurti atitinkamų funkcijų atlikimui; jie neatsiskleidžia taip palaipsniui, kaip atsiskleidžiate jūs, kurie turite iš Manęs gavę ASMENYBĖS dovaną su amžinuoju jūsų potencialu. Štai būtent šį savo potencialą jūs ir atskleidžiate palaipsniui, per naujų patyrimų įgijimą. Tuo tarpu tie Mano vaikai, kurie yra sukurti įvairių funkcijų atlikimui, ir atlieka TIK TAS funkcijas. Štai čia jūs ir galėtumėte įžvelgti kažką panašaus į matricos buvimą jų prote, kuris ir yra kvalifikuotas atitinkamų funkcijų vykdymui, ir tik joms.
Tuo tarpu jūsų atveju, jokios matricos būti tiesiog negali, nes jūs savo kvalifikaciją atlikti vienokius ar kitokius darbus materialiu lygiu įgyjate tik iš pradžių mokydamiesi teorijos, o tada ją pritaikydami praktiniu veiksmu, ir įgydami vis daugiau ir geresnių įgūdžių, kaip tokį darbą atlikti kuo geriau – būtent taip, kaip jis turi būti atliktas. Jeigu turėtumėte matricą, jums tokių ilgalaikių mokymosi ir praktikos įgijimo procesų nereikėtų iš viso, teliktų jums tik įjungti matricos suaktyvintą režimą, ir jūs galėtumėte atlikti jums sumanytą funkciją taip, kaip ji ir turi būti atliekama, ir ne kitaip – nei geriau, nei blogiau, o tik taip, kaip tą numato matrica. Tačiau tuomet dingtų jūsų visa KŪRYBĄ, ir IEŠKOJIMAI, nes jūs nebetektumėte LAISVOS valios pasireiškimo bet kurioje srityje. Jūs netektumėte savosios asmenybės statuso. Ar norėtumėte tokios netekties, ar sutiktumėte turėti matricą tokia kaina – savosios savasties kaina?
Todėl Aš jus nuolat akinu, kad jūs plėstumėte savo kosminę įžvalgą ir akiratį, tada jūsų protas pradės žvelgti skvarbiau ir pats pamatys, kodėl šiandien žmonės klaidingai interpretuoja matricos terminą mirtingųjų Mano vaikų atžvilgiu, ir jų gyvenime.

Gyvenkite su Manimi, ir MANIMI, TUOMET JUMS TOKIOS KLAIDINGOS INTERPRETACIJOS NUSTOS EGZISTUOTI, KAIP VISIŠKAI NEREIKALINGI TERŠALAI, KURIE JUS ATITRAUKIA NUO JŪSŲ GYVENIMO PRASMĖS SU MANIMI, IR MANYJE, KAD BŪTUMĖTE BENDRAKŪRĖJAIS SU MANIMI IR LAISVA VALIA, IR IŠ MEILĖS MAN, KAIP IR VISIEMS. O matrica meilės neturi, ji nėra ASMUO, patiriantis meilės tekėjimą iš Manęs – Meilės Šaltinio ir Centro.
O jūs este Mano vaikai – sūnūs ir dukros – neturintys jokios Mano matricos, bet turintys Mano jums suteiktas amžinas dovanas – gyvybę ir asmenybę – kad gertumėte Mano meilę, per atsivėrimą Man ir Manęs atradimą savyje, savo laisva valia, gauta iš Manęs, jūsų visų – ir kiekvieno labui.
Savo Meilę ir Savo dalelę Aš visada laikau aktyvią jūsų viduje, tik pabuskite jai, ir patys patirsite, ir kitiems paliudysite, kokia yra Mano jums suteikta GYVA MEILĖ IR PALAIMA, kad veiktumėte atsidavę Mano vedimui iš vidaus, o ne pagal neegzistuojančią kokią nors matricą.
Tačiau jeigu jau jūs tikrai taip norite mėgautis matricos terminu, tai BENT JAU MANYKITE, kad jūsų matrica ESU AŠ.

Algimantas:

Mylimas Tėve, ačiū Tau už šitą mokymą apie matricą, tad dabar tie, kurie apie ją nieko nežinojo, galės žinoti, kad jos nėra, ir nesuks sau galvos dėl jos ateityje.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.

Algimantas
2012-09-18 14:25:22

Komentarai

Algimantai,
Musu demesio skyrimas vieniems ar kitiems dalykams yra paciu musu reikalas...pasakyti, kad tai nereiksminga - o butent tai reiksminga lb subjektyvu...as asmeniskai skiriu demesi ten kur mane traukia, be to man tai tu reiksme ir prasme... ir tame nematau nieko keisto...juk mes ne robotai, o kurybingi ir visi skirtingi, kaip mums gali buti reiksmingi dalykai vienodi? - o gi niekaip...Algimantai is esmes mes galim pritarti, bet detaliai mastome kitu kampu ir ieskome sirtingu dalyku, tiek dvasinej tiek fizinej plotmej...Ir tokius mus sukure Kurejas...

Linasj
2012-09-27 14:22:31



Mielas Linai, tavo klausimas – Algimantai, o tai kaip pats jauti/patiri dabar kaip zmogus....... ar mes tikrai nesame kazkieno matricoje??? – rodo, jog tu NEREIKŠMINGIEMS dalykams perdaug teiki dėmesio. O juk dėmesys reikaluja iš tavęs energijos, o toks energijos panaudojimas niekam nereikalingiems apmąstymams – tai tuščias energijos švaistymas, kada ji yra reikalinga esminiams apmąstymams apie Tėvą-Rojaus Trejybę, gyvam bendravimui su Rojaus Trejybe, gyvai garbinimo komunijai, tiek asmeninei, tiek kolektyvinei – ypač kolektyvinei.
Deja, pagrindiniams ir principiniams dalykams tau jau energijos nebelieka, nes ji išeikvota beprasmiams dalykams, todėl nebėra noro ir giliau atsiverti Rojaus Trejybei, ir atrasti savo viduje Kūrėjo TRIS ASMENIS, ir dalyvauti gyvosiose pamaldose.
Ir taip yra SU KIEKVIENU, ne tik su tavimi, mielas Linai. Žiūrėk, skaito skaito Urantijos Knygą, METŲ METAIS, o jos ŽINIOS net nesuvokia, nors informacijos prikemša savo smegenis, bet nežino nei kaip ją pripildyti gyvybės, nei kam ji jam ar jai reikalinga iš viso. Ir taip toks nevykėlis gali iššvaistyti nemokšiškai visą savo gyvybinę energiją, taip ir nepažadinęs savo dvasios ir neįtikėjęs, ir jis nesulauks prisikėlimo trečią dieną po gyvybinės energijos išeikvojimo šitame kūne, nors kasdien bus skaitęs Urantijos Knygą,. Ir mąstęs apie matricą. ĮTIKĖJIMO NEGALI PAKEISTI URANTIJOS KNYGOS SKAITYMU.
Mokinys, atėjęs į pamokas turi mokintis to, ko moko MOKYTOJAS, O NE TO, KO JIS PATS NORI, IGNORUODAMAS MOKYTOJĄ.
Taip ir su urantais, jie turi ne tuščiai švaistyti laiką kimšdami smegenis vien tik kiekybinę informaciją, o negilinti savo asmeninio dvasios ryšio su Rojaus Trejybe, ir neveikdami su Rojaus Trejybe kaip BENDRAKŪRĖJAI. O kad tą ryžtųsi daryti, jie turi klausyti mano mokymų ir jais vadovautis.
Kol nebuvo tavo klausimo apie matrica, mielas Linai, aš apie ją ir negalvojau, o kada Tėvas suteikė šį mokymą, man jo pakako. O kada dar Violeta manęs paklausė, gal jai iššifruoti mano mokymą apie matricą, aš net buvau nustebintas, kad tokį mokymą iš viso kada nors buvau suteikęs. Ir kada jį perskaičiau jis taip puikiai siejosi su Tėvo mokymo paskutiniu teiginiu – jeigu jau norite tokį terminą – matricą – vartoti, tai ir manykite, kad toji Matrica AŠ ESU. O mano suteiktame mokyme, kaip tik ir sakoma, kad Rojaus Trejybė yra toji matrica.
Tačiau manau, kad ir mano mokymą išprovokavo kažkieno kito po anų gyvųjų pamaldų pasakytas žodis matrica. Juk ir tarp urantų yra tokių, kurie žiūri visokius filmus apie matricas ir tada apie tai užsimena mūsų diskusijų metu.Galbūt ir aną kartą taip buvo.

Aš pats asmeniškai apie jokią matricą nei galvoju, nei patiriu. Aš PATIRIU SAVO BŪSENA ROJAUS TREJYBĘ SAVYJE, SAVE JOJE, IR VEIKIU DRAUGE SU JA KAIP BENDRAKŪRĖJAS VISŲ ŠVIESOS LABUI. Visa kita yra antraeiliai, arba išvestiniai dalykai būtent iš šio esminio dalyko – mano gyvo ryšio su Rojaus Trejybe. O šalutiniams nukrypimams aš jau seniai nebeturiu jokio noro, ir dėl to ir urantus mokau dar didesnio atsivėrimo Rojaus Trejybei, ir dar stipresnio atsidavimo Jos vedimui iš vidaus, kad ryžtingai veiktų visų šviesos labui savo kasdienėje aplinkoje,

Štai toks yra GYVASIS kelias, BE JOKIŲ MATRICŲ IR ENERGIJOS ŠVAISTYMO TUŠTIEMS SAMPROTAVIMAMS APIE MATRICAS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-09-26 12:06:07



Algimantai, o tai kaip pats jauti/patyri dabar kaip zmogus....... ar mes tikrai nesame kazkieno matricoje???

Linasj
2012-09-26 00:16:49



Šis mokymas yra mano. Jis buvo buvo įrašytas beveik prieš dvejus metus – 2010 12 11 – Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje, Vilniuje, po pamaldų. Tačiau Violeta dabar, kada buvo suteiktas Tėvo mokymas apie matricą, atkreipė ir į jį dėmesį, todėl tik dabar jį ir išrašė, tik nėra jo pradžios įrašo.

... Norint pagaminti matricą, reikalingi apskaičiavimai, reikalinga forma, reikalingas atitinkamas pripildymas. Ir kada mes parengiame tą matricą, tai yra kaip modelis, pagal kurį bus dauginamos kopijos. Matrica ypač yra gerai plieno pramonėje. Jums reikia kokių nors gaminių iš plieno, tai jūs padarote matricą, bet jinai yra priešinga negu tas gaminys: ten, kur iškilimas, ten turi būti įdubimas, ten, kur įdubimas, turi būti iškilimas, kad tą matricą pripildžius karštu tekančiu plienu, kada jį atšaldai, išimi, gaunasi tas daiktas.Tai ta matrica yra tarsi viskas apversta aukštyn kojomis, bet be jos negalima sukurti produkto. Dvasine prasme matrica yra priešingai negu materijoje. Materijoje viskas atvirkščiai turi išeiti – ten kur įdubimas, ten iškilimas, kur iškilimas, ten įdubimas – dvasioje yra priešingai. Matrica tai yra Rojaus Trejybė. Ir kada mes atsiveriame Rojaus Trejybei, mes dabar visiškai materialiai mastantys, įgauname tos Matricos savybių, požymių. Mes išlyginame priešingas duobes, įdubimus užpildydami Rojaus Trejybės gyvų meilės virpesių pasireiškimu mūsų ugdomame charakteryje. Šitaip mes formuojame tą produktą – gyvą asmenį – pagal Rojaus Trejybės matricą visai kūrinijai. Kadangi mes – visa mūsų planeta – turime padovanotą likimą pasiekti Rojų, mes Minties Derintojus gauname tam, kad su jais susilietume. Ne vienintelė yra tokia planeta. Bet yra ir kitokių likimų turintys žmonės kitose planetose – susilieti tiktai su Sūnumi arba susilieti tiktai su Dvasia. Jie su Minties Derintoju nesusilieja, kad taptų viena asmenybe. Reiškia, Rojaus Trejybė, kaip matrica visai kūrinijai, atsiskleidžia arba Savo originalu kaip mums atsiskleidžia, kadangi jinai pasiuntė Savo dalelę, Savo dvasią-Minties Derintoją. Ir štai mes, susilieję su Minties Derintoju, ir tampame nebeatsiejama dalimi nuo tos matricos. Kada įvyksta susiliejimas su Sūnumi arba su Dvasia, tai su Sūnumi susilieję mirtingieji pasiekia Super Visatos centrą ir toliau neina į Rojų, susilieję su Dvasia tiktai Vietinėje Visatoje savo visą amžinybę atskleidžia, savo asmenybės amžinąjį potencialą atskleidžia. Reiškia, Rojaus Trejybės matrica visai kūrinijai yra sumažinama tiems, kurie susilieja su Sūnumi ir žengia iki Super Visatos centro, ir kurie žengia dar mažiau – tik iki Visatos centro. Reiškia, mes gauname matricą kaip originalą, kad pasiektume jos pačios Šaltinį.
Štai kokia yra IŠSKIRTINĖ mūsų atžvilgiu suteikta mums matrica, kad mes taptume, susilieję su Ja, matrica, viena visai kūrinijai, visumine, o mes susiliejame su ja kaip ASMENYBĖ, kaip TAPATYBĖ. Tai mes susiliejame tiek, kiek galime susilieti. Įsivaizduokite, jeigu matrica – Rojaus Trejybė – bus visi šitie stalai sudėti, o mes esame vienas aguonos grūdelis, reiškia, mes – vienas aguonos grūdelis – susiliejame su visumine matrica tiktai šituo savo atsivėrimo horizontu. Matricos horizontas yra visa kūrinija. Mūsų susiliejimas su Matrica yra tik tiek, kiek mes sugebame horizontą praplėsti, kad šitą matricą paverstume savo tapatybe. Žodžiu, aš jums galiu dar daug ką aiškinti, bet mes vėl užimsime daugiau laiko negu jums skirta čia patiems kaupti mokytojo patyrimą.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-09-24 11:59:32



Mielas Linai, man nereikia dėkoti.

Dėkokite visi Rojaus Trejybei, nes būtent Ji mums ir suteikia tiesos ir tikrovės didesnį pažinimą ir patyrimą.

Mielas Emili Petrai, tu rašai pateikdamas tokius klausimus:

“Ir kai taip pradedi mąstyti , tada kyla klausimas . Ar aš savo žemišku protu galiu įsivaizduoti ir suprasti , ką jaučia Dievo Tėvo dvasia , dieviškasis minčių Derintojas manyje ? Ar Dievo tėvo dvasia dalyvauja mano skausme , mano netobulume , mano šališkume , lygiai taip pat , kaip ir meilės džiaugsme , brolystės džiaugsme . garbinimo džiaugsme “

Pamėginkime tavo klausimus pažvelgti GILUMINE prasme, ir tada bus daug lengviau į juos atsakyti, nes atsivers atitinkami klodai, kurių dabar patys klausimai neatskleidžia, bet pačiuose klausimuose jie vis tik YRA jų gelmėje.

Žmogiškasis protas yra ne kas kita, kaip vien tik GYVULINIS protas, turintis ASMENYBĖS kategoriją. Su juo bendrauti Minties Derntojas NEGALI. Todėl žmogaus gyvulinis protas tikrai NEGALI NEI ĮSIVAIZDUOTI, NEI SUPRASTI, ką jaučia Minites deirtojas. NE TIE VIRPESIŲ DAŽNIAI, arba ne toji imtuvo banga. Todėl ir Minties Derintojas negali jausti to, ką jaučia GYVULINIS protas savo žemo dažnio virpesiais, nes jis tiesiog yra perdaug iškilęs savo aukšto dažnio virpesiais, kad prie jo galima būtų priartėti gyvulinio proto žemo dažnio virpesiais.
Minties Derintojo funkcija yra ŽADINTI IR RENGTI DIEVIŠKĄJĮ SIELOS MORONTINĮ protą, IR NET KAI KURIŲ URANTŲ DVASIOS proto epizodinius pasireiškimus drauge su Minties Derintoju, kad būtent šis dieviškasis protas ir užimtų gyvulinio proto vietą jau po prisikėlimo iš materialios mirtes miego, o kai kuriems urantams net dar esant ir materialiame kūne Urantijoje, net ir taip kaip jis užėmė gyvulinio Jėzaus proto vietą dar iki jo misijos užbaigimo Urantijoje.
Tuo tarpu brolystės džiugesį, Rojaus Trejybės garbinimo džiugesį, meilės džiugesį tikrai patiria MIRTINGOJO JAU DIEVIŠKASIS protas, todėl DRAUGE su juo šį patyrimą įgyja ir jame gyvenantis Minties Derintojas, ir šio patyrimo jau niekada neišbarsto per visą amžinybę. Todėl Minties Derintojas tikrai yra tavyje ir tavo patiriamame netobulume, bet jis tavo netobulumo NEPATIRIA, jis yra tavyje ir tavo skausme, bet jis tavo skausmo NEPATIRIA, JIS YRA TAVYJE ir tavo šališkume, bet tavo šališkumo NEPATIRIA, nes jis visa tai pranoksta savo MEILĖS IR TOBULUMO ŠVIESA.

TOBULAS NEGALI BŪTI KUO NORS MAŽIAU UŽ TOBULĄ, O MINTIES DERINTOJAS YRA MEILĖS IR TOBUMO ŠALTINIO IR CENTRO DALELĖ, todėl jis negali patirti nieko kito, tik TOBULUMĄ IR MEILĘ, O TAIP PAT MIRTINGOJO PROTO VISUS SIEKIUS LINK TOBULUMO IR MEILĖS.
.
Tolaiu tu rašai tokius savo teiginius:

”Manau , kad mes savo proto minčių fantazijomis , modeliuojame Dievo veikimą mumyse , kuris iš tiesų yra labai paslaptingas , bet mes bandome apsakyti ir aprašyti ką Dievas veikia ir kalba mumyse . O gal ir nekalba , tik savo galia pareguliuoja , paderina mūsų mintis , norimam atsakymui , norimam dialogui gauti , kuris tą patį protą ir apramina , ir padrąsina , per to paties proto mintis , tuo sukurdamas savo kūrinyje dualybę . Tu žmogau , esi lyg tai ir Dievas , jeigu Dievas gyvena tavyje ir kalba tavo prote su tavimi , tačiau esi ir ribinis netobulas tvarinys , nes viso to negali nei parodyti , nei nufilmuoti , nei įgarsinti , nes pravėręs savo lūpas ar paėmęs rašiklį , tu jau subjektyviai aprašai ir apsakai savo patyrimą . Tikrovė lieka už kadro , kaip realybė , tačiau nematoma .”

O dabar pasamprotaukime.
Mes – visi iki vieno tvariniai – tobuli ir netobuli, ištobulinti ir siekiantys tobulumo – esame kintačioje aplinkoje ir dėl to patys keičiamės link dar didesnio šviesos pasireiškimo savyje ir išorėje tik savo asmeninių pastangų dėka, ir Apvaizdos poveikio iš išorės bei Minties Derintojo vedimo iš vidaus dėka. Ir tai, ką šiame gyvojo kelio procese patiriame yra ne mūsų FANTAZIJOS, KURIŲ IŠ VISO BŪTI NEGALI, O TIESIOG MŪSŲ PROTO ATITINKAMO TOS AKIMIRKOS RYŠIO SU MINTIES DERINTOJU PASIREIŠKIMAS MINČIŲ, VAIZDINIŲ, AR VIRPESIŲ BŪDU, IR DAR PRANOKSTANT TĄ PAČIĄ AKIMIRKĄ. Todėl NE MES modeliuojame Rojaus Trejybės veikimą mūsų viduje, o patys ATSIVERIAME JAU ESANČIAM ROJAUS TREJYBĖS VEIKIMUI mūsų viduje, kad ir patirtume šį veikimo pasireiškimą mintimis, vaizdiniais, ar virpesiais. O kai šių mums suteiktų patyrimų mes nematome savo aplinkoje, tai ir pavadiname visa tai mūsų fantazijomis, nors tai tik mūsų akimirką pralenkusi TIKROVĖ, kokią mums leido PATIRTI Rojaus Trejybė per mūsų Minties Derintojo veikimą mūsų asmenybės dieviškajame prote.
Rojaus Trejybė – per gyvą ryšį – mus veikia ne BALSU, O ENERGETINIAIS VIRPESIAIS, IR NUO MŪSŲ ATSIVĖRIMO IR PASITIKĖJIMO TIEK ROJAUS TREJYBE, TIEK IR SAVIMI, IR PRIKLAUSO, KUO PAVIRS TIE VIRPESIAI – MINTIMIS AR TARIAMAIS AR UŽRAŠOMAIS ŽODŽIAIS, TEIGINIAIS, MOKYMAIS KITIEMS.
Rojaus Trejybė mums yra PRIEINAMA PATYRIMU. Tuo tarpu KIEKVIENO PATYRIMAS YRA ORIGINALUS IR UNIKALUS, NIEKADA NESIDUBLIUOJANTIS NET IR TAM PAČIAM ASMENIUI, KIEKVIENA AKIMIRKA JAU NAUJA, TODĖL IR NAUJAS PATYRIMAS, NORS IR PANAŠUS Į ANKSTESNĮ, BET JAU KITAS PATYRIMAS. Todėl ir savo gyvo PATYRIMO SU ROJAUS TREJYBE BŪSENOS TU NEGLI PAKARTOTI, NES KASKART JIS BUS JAU KITAS BŪSENOS PATYRIMAS. Tai kaip gi tu gali tikėtis, kad visa tai gali aprašyti, papasakoti turėdamas savo pasakojimams vienus ir tuos pačius žodžius, sąvokas, sampratas. Todėl ir yra pats svarbiausiais gyvajame kelyje veiksnys – PATYRIMAS. Tuo tarpu jų atpasakojimas jau yra antraeillis dalykas. Tai kaip ramentai ligoniui, kad jam būtų lengviau ir stipriau žengti žingsnį.
Ir dualybė egzistuoja tik tiems, kurie dar nėra atsivėrę Rojaus Trejybei iki galo, nors jau ėmė žengti pirmuosius žingsnius šita linkme. Kada jie atsivers vis giliau, tada ir įsiviešpataus jų viduije dieviškasis protas, ir jo sampratos taps tokiomis tvirtomis, kad ankstesnių perdėm materialių sampratų įtaka jų protui bus visiškai išnykusi, arba pasireikš labai trumpam, ir vis rečiau. Ir priešingai, Rojaus Trejybės dvasinė trauka ims vis stipiau ir tvirčiau įsiviešpatauti tokio morontinio-dvasinio proto viduje dar tebesant materialiame kūne Ir būtent tada tikrovė kaip tik nebelieka už kadro, kaip buvo anksčiau, nes tu pats įžengi į TIKROVĖS REALŲ VIDŲ. JOS DURIS TAU ATIDARĖ MINTIES DERINTOJAS IR ĮVEDĖ IŠ VIDAUS. ILIUZIJOS, KAIP IR FANTAZIJOS IŠNYKO, GIMĖ REALI TIKROVĖ, KURI BUVO IR ANKSČIAU, TIK JOS DURYS BUVO DAR UŽVERTOS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-09-20 13:14:29



Algimantai,
Aciu uz perduota mokyma.

Linasj
2012-09-20 12:53:37



Manau realu yra viskas ypatingai realios yra mintys, fantazijos, isivaizdavimai...tai pati esme- nuo ju visa pradzia, o ne atvirksciai...
Emili,
tavo paskutiniai sakiniai tikrai pilni esmes.

Linasj
2012-09-20 01:05:37



Dar grįžtu prie tos matricos . Žmonės mėgsta kurti visokias fantazijas , tačiau matomai jose yra dalis realybės . taip kaip dieviškoji dvasia yra žmoguje , taip kaip ji žadina žmogaus miegantį protą , taip kaip jai pavyksta dieviškąją realybę įkomponuoti į mūsų materialų protą , taip matomai , mūsų pasąmonėje susikuria ir įvairūs fantastiniai dariniai , kaip likučiai dvasinės šviesos , nepilnai suprastos ir apipintos savo materialaus , intelektualaus proto interpretacijomis .

Pats dieviškasis Planas , na aišku , mes jį galime pavadinti ir matrica , kaip Algimantas ir rašo , pagal Tėvo mokyme pateiktą pasiūlymą , kad jeigu jau jums patinka ta matrica , tai skaitykite , kad tai Aš Esu . Tačiau visa tai bus tik labai primityvus supratimas dieviškojo Plano , bet primityviems mąstymams tai jau geriau negu , kad braidžioti po komercinės ezoterikos džiungles . Iš tiesų , tai apie ta globalų dievišką Planą mažai yra kalbama , o iš tikrųjų , tai ir yra visa esmė ir prasmė šio gyvenimo , čia šioje planetoje , kiekvienam iš mūsų .

Dievas Tėvas , Rojaus Trejybė yra amžina ir stacionari DVASIA , gyvenanti geografiniame kosmoso Centre – Rojuje . Dievui skraidyti ar vaikčioti ir apžiūrinėti savo Kūriniją nėra jokių galimybių , nes savo energija ir protu reikia išlaikyti visą kosminės Kūrinijos balansą , kad viskas planingai evoliuonuotų , tekėtų , vystytusi , susikurtų , gimtų , gyventų . Kai jau susikuria gyvenimai , tokie , kokius mūsų protas supranta ir suvokia , dieviškoji dvasia , pagal savo dieviškąjį žinojimą , atskrenda į tokius , gyvenimą ir gėrį suvokiančius individus , ir įsibūtina jų protuose .

Ir taip dieviškoji dvasia įsibūtina milijarduose , savo Kūrinijos materialių esybių , materialiuose protuose , fizinėse visatose ir fizinėse planetose , kad per materialaus proto vystymasi suprastų ir patirtų tą patį žemiausią kosminio , planetinio proto augimą , vystymasį , jo požiūrį į tekantį gyvenimą . Patirtų tikrą žemiausio proto fazę , patirtų jo visas protines , kūrybines funkcijas ir jo evoliuciją , per visokius gyvenimiškus patyrimus ; per meilę ir kūrybą , per kančias ir nesekmes , per dvasinių prasmių atradimą , vis daugiau atverdamas šitą žemiškąjį protą , link savęs , link Dievo , link dieviškų sampratų .

Ir kai taip pradedi mąstyti , tada kyla klausimas . Ar aš savo žemišku protu galiu įsivaizduoti ir suprasti , ką jaučia Dievo Tėvo dvasia , dieviškasis minčių Derintojas manyje ? Ar Dievo tėvo dvasia dalyvauja mano skausme , mano netobulume , mano šališkume , lygiai taip pat , kaip ir meilės džiaugsme , brolystės džiaugsme . garbinimo džiaugsme .

Manau , kad mes savo proto minčių fantazijomis , modeliuojame Dievo veikimą mumyse , kuris iš tiesų yra labai paslaptingas , bet mes bandome apsakyti ir aprašyti ką Dievas veikia ir kalba mumyse . O gal ir nekalba , tik savo galia pareguliuoja , paderina mūsų mintis , norimam atsakymui , norimam dialogui gauti , kuris tą patį protą ir apramina , ir padrąsina , per to paties proto mintis , tuo sukurdamas savo kūrinyje dualybę . Tu žmogau , esi lyg tai ir Dievas , jeigu Dievas gyvena tavyje ir kalba tavo prote su tavimi , tačiau esi ir ribinis netobulas tvarinys , nes viso to negali nei parodyti , nei nufilmuoti , nei įgarsinti , nes pravėręs savo lūpas ar paėmęs rašiklį , tu jau subjektyviai aprašai ir apsakai savo patyrimą . Tikrovė lieka už kadro , kaip realybė , tačiau nematoma .

emilispetras
2012-09-19 21:56:43



Idomi tema . Žmogaus protas yra linkęs fantazuoti ir tai gal Dvasios dovana .
Tačiau , kažkas panašaus vyksta , tarp dieviškojo minčių DERINTOJO ir žmogaus proto .
Dievingtone , minčių Derintojai sukuria savo Planą tai asmenybei , pas kurią skrenda iš tolimojo Rojaus .
Tai ir būtų savotiška matrica , tik viskas yra ne taip . nes Tėvo dvasia nieko nedaro be žmogaus proto jausmo , noro ir troškimo , be laisvos valios ir apsisprendimo.

Dieviškasis Planas yra žmoguje , tačiau žmogus to Plano nesupranta ir nejaučia . Kai pajaučia , tada ir prasideda gyvenimas pagal dievišką Planą , o ne pagal savo egoistinių norų planą .
Vienu žodžiu , žmogus turi savo noru ir net su meile paklusti dieviškajam Planui , kad tokiu savo šiuo žemišku gyvenimu , subrandintų , užaugintų savyje geros kokybės sielą , kuri savyje sutelktų visus geruosius dvasinis turtus iš bendrystės , bičiulystės , brolystės , tarp savo gentainių , draugų ir kitų visų kitų Žeme vaikščiojančių žmonių , o taip pat ir iš savo žmogiškos kūrybinės veiklos .

Taigi Planas yra , bet matricos nėra . Būtų matrica , būtume ir mes kiekvienas tobulesnis jau dabar , tačiau mums lemta būti tobuliems, tik už milijardų metų , o iki to laiko , reikės mokytis mokytis ir dar kartą mokytis , su sąlyga , jeigu būsi sukurtas iš naujo , iš naujų medžiagų ir bus dovanotas nufiltruotas , švarus protelis.

emilispetras
2012-09-18 15:43:40




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal