Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Atspausdinta Rojaus Trejybės mokymų-apreiškimų knyga Akimirkos Amžinybė, 2012 10 20

Mielieji, džiaugiuosi galėdamas jums pranešti, jog šiandien - 2012 10 20 - prieš gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje Vilniuje mes gavome Rojaus Trejybės apreiškimų-mokymų knygų Akimirkos Amžinybė. Jas atspausdino Spindulio spaustuvė Kaune ir vakar visi 3000 egzempliorių buvo spaustuvės perduoti Kaune Linai.

Knygos platinamos už aukas, kaip ir Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL.

Šiandien po gyvųjų pamaldų aš kreipiausi į Rojaus Trejybę mokymo dėl šios meilės ir šviesos knygos pasirodymo. Ir savo mokymą suteikė Begalinė Dvasia-Motina-Sesė. Kada jis bus iššifruotas, tuomet bus įdėtas mūsų Forume. Tuo tarpu vienas iš mokymo akcentų buvo tai, kad ši knyga būtų skaitoma ne tik suprantant pačius teiginius, bet taip pat savo būsena ir patiriant jų TURINĮ.
Kaip atrodo knyga, galite pamatyti mūsų svetainės Naujienų puslapyje,o pačią knygą galite rasti Kaune dviejuose knygynuose: Kalpoko g.Nr.1 ir Saulėtekio prekybos centre, ten, kur platinamas ir Jėzaus Kristaus apreiškimas KALBU JUMS VĖL, o taip pat susisiekę su urantais, nes jie taip pat prisideda prie šitų dvasinių šviesos šaltinių platinimo. Kai kurių iš jų telefono numerius surasite ir mūsų svetainėje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2012-10-20 19:48:10

Komentarai

Irena, tu man asmeniskai parasyk, v.pranskus@gmail.com +37258510230 Whats app.

ValdasA
2020-05-09 10:48:11



Mielas Valdai/Airija, jei turėsi laiko užeik į Genadijaus svetainę Rusijoje, kaip ten iš tiesų yra su knygos Akimirkos Amžinybė publikacijos 69 Dokumentu.
Su meile,

irena1950
2020-05-09 06:16:01



Brangieji, siuo metu patiriu toki pasikeitima savo gyveniime. Viskas mano viduje dar labiau gileja, ir igauna nauja kokybe, O kazkokie dalykai kurie anksciau atrode svarbus, kaip problemos, pergyvenimai ir visokios kitokios negandos ir kasdienybe, kaip svoguno lukstai, atsiranda isoreje nuo taves ir atkrinta, ir jeigu paklausi Rojaus Trejybes Asmenu suteikti tau mokyma vienu ar kitu klausimu, tai Jie daznai patvirtina tai, ka tu jau ir pats gali izvelgti, per gyva rysi ir per gyva atsiverima Rojaus Trejybei. Kitaip sakant vyksta kazkoks vidinis susiliejimas, kurio pasekmeje tavo gyvenimas statomas ant stabilaus dvasinio pagrindo, ir tavo zmogiskoji valia vis labiau ir aiskiau uzleidzia vieta, is gyvo rysio su Rojaus Trejybe gymusiam procesui ir energijai, giliai vidinei remybei. Kaip ir atkrinta poreikis klausti kazkokiu klausimu, nes kiekvina diena, rysyje su Rojaus Trejybes Asmenimis, viduje gyvai patiriamais, isgyveni ju valios pasireiskima tau. Ir viso sito dziaugsmo priezastis, (neturekit iliuziju kad viskas yra lengva ir paprasta) tai kasdienines pastangos atsiverti, kasdienes kantrios ir nuoseklios pastangos ligi galo atsiverti Kurejui viduje. ipratinti save viska daryti su Rojasu Trejybe, visus kasdieninius sprendimus statyti i to rysio sviesa, jauciant viska savo vidumi, ir jauciant, kad tos akimirkos tavo sprendimu garantas, yra niekas kitas ir ne kazkur praeiti ar ateiti, bet cia ir dabar visada jumyse ir manyje esantis, betarpiskas Rojaus Trejybes buvimas. Tad broliai ir seses, dekit pastangas, kasdienes pastangas atsiverti, ir niekada nelyginkite saves su kitais kurie gal but toliau pazenge savame rysyje su Rojaus Trejybe, rupinkites tik savuoju zengimu, savuoju atsiverimu Kurejui, gyvenanciam kiekvieno is musu viduje, kad per jusu atsiverima, gyva visos kurinjos seima, pasipildytu dar vienu stipriu gyvu ir realiu dvsios zibureliu, kuris pades uzdegti ta gyva, bendra — visu musu sirdziu degla, kurio jungianti vaga, yra pati Rojaus Trejybe jusu viduje, Kiekvienas is musu yra potencialiai dieviskas, todel nustokit naudoti ramentus, ir ieskoti atsakymu isoreje ar viska krauti ant Algimanto peciu, ir per gyva atsiverima pradekite savo pastangomis geneti ta uzakusi gyva kanala per kuri galite girdeti ir jausti Kureja gyvenanti jusu viduje. Jis jau nutiese tilta jums, padovanodamas dalele Saves, dabar laikas jums patiketi savo jegomis, ir pradeti stotis ant savo dvasiniu koju, kad kuo daugiau musu jaustu nora is meiles Tevui — Rojaus Trejybei dazniau parasyti i foruma, pasidalinant patyrimais, buti vis aktyvesniems savo kasdienineje aplinkoje, bunant gyvais svyturiais, zinant ir suprantant kaip reikalinga siandien ta sviesa kuria turime mes. Patys kreipkites I Rojaus Trejybe, prisiminkite tylos praktika, mastykite, gilinkites, dirbkit, tam kad giliau atsiverti, kad isgirsti Rojaus Tevus kalbant jums asmeniskai. Zinokite bet koks darbas reikalauja pastangu, taip ir sis atsiverimo procesas nenukris jums ant galvos, bet ji reikes gauti atsiveriant patiems. Nors Algimantas visada suteiks jums mokymus, visda atsakys jums i jusu paklaustus klausimus, ir stoves tiek kiek reikes, tol kol jus patys subresite tam gyvam rysiui su Kureju. Bet zinokit kad jusu pastangos niekada nenueis veltui, ir kiekvienas zengtas mazas zingsnelis, kiekviena diena, vis labiau jus artins prie platesniu ir gilesniu patirciu, tikru vidiniu dvasiniu isgyvenimu jau ne tik isoreje bet ir jusu gyvame atvertame kurejui viduje. O vidines patirtys jau pranoksta isorines patirtis, savo subtilumu ir kokybe.
Atsiverkite ir judekite kiekviena diena. to jums ir linkiu.

ValdasAirija
2013-04-15 01:34:36



"Kada man buvo parodyta pulsuojanti šviesa, ir kada jutau nuostabius šilumos ir palaimos virpesius savyje, savo Minties Derintojo paklausiau, ar tai yra Tėvo pasireiškimas.
Jo atsakymas buvo toks: Taip, ši šviesa esu Aš. Tu matai Mane savo smegenų priekinėje dalyje. Šita šviesa spinduliuoja, ji šildo, ir ją mato kitos dvasios. Ši šviesa yra kaip pranešimas dvasiai apie Mano buvimą mirtingojo prote. Aš esu toji šviesa. Ji yra pulsuojanti meilė. Ir ji yra Mano meilė. Ir ši meilė yra jaučiama per tavo protą. Ir ši meilė yra dalinama kitiems tavo protu. Ir šią meilę protu jaučia kitos dvasios ir sielos. Be proto jūs negalėtumėte egzistuoti kaip asmenybės. Kadangi asmenybės turi vieną iš savo požymių – protą. Aš esu šviesa. Bet Aš esu daugiau negu šviesa. Ši šviesa yra tiktai pasireiškimas kitiems, kad Mane pastebėtų. Bet Aš nesu šviesa. Aš esu dvasia. O ji pranoksta šviesą."
Rojaus Trejybė: AKIMIRKOS AMŽINYBĖ.
0024-02-01.
Skaitant šio dokumento antrąją pastraipą kilo mintis: iš įvairių dvasinės informacijos šaltinių daugelis iš mūsų žinome, kad yra tokių žmonių kurie pas kitą žmogų mato tą spinduliuojančia, pulsuojančia šviesą galvos priekinėje dalyje; kartais mato atvirą, šviesa pulsuojančią žmogaus širdį.
Algimantai, norėčiau tavęs paklausti: jeigu tokie fenomenalūs žmones nemato pas kitą žmogų tokios pulsacijos, ar teisinga būtų spręsti, kad toks individas Minties Derintojo neturi?
Norėjau sužinoti, ką tu manai apie tai?
Ačiū.
Su meile,

IRENA
2013-04-14 11:44:11



Kada tik paėmiau į rankas knygą Akimirkos Amžinybė iškart pajutau - tai dar viena pilna dvasinės šviesos knyga žmogui, kurios dėka jis gali šviesėti, pritaikant pateikiamus mokymus praktiškai gyvenime. Tik pradėjus skaityti, iškarto kilo mintis jog tai ir yra tas "Dievo žodis", ir ne bet koks - bet Gyvasis Dievo Žodis. Žodis tuomet yra gyvas, kada jame yra dvasinis turinys, kurį ir atspindi tas žodis. Nors knygoje pateikiami mokymai yra ir šioje svetainėje, tačiau kada tuos pačius mokymus rankose laikai jau materialiu pavidalu - knygos išraiška, tai mokymų poveikis dar galingesnis. Kokia tai yra nuostabi knyga, kada per pateikiamus mokymus vidumi gali pajusti meilės gyvąjį poveikį ir tuo pačiu palyginti su Biblija su krūva kitų perskaitytų knygų - koks tai kontrastas. Tai dar viena knyga, per kurią Kūrėjas stengiasi prisibelsti prie žmogaus širdies - kad jis ją atvertų Jam, o savo laisvos valios sprendimus keistų į tokius, kurie būtų viename susiliejime su Rojaus Trejybe.

Ši knyga tai dar vienas palengvinimas žmogui kaip gyventi sprendimų lygyje, nes nuo žmogaus priimamų sprendimų priklauso ar jis gyvens šviesos gyvenimą ar degraduos. O dvasinis degradavimas vyksta labai greitai, žmogui net nespėjus susiorientuoti, kad jis jau tamsoje, nors klaidingi sprendimai, kurie neatitinka Rojaus Trejybės valios, gali būti priimti prieš daugelį metų, o pasekmė juntama tik dabar. Bet visgi mane labiausiai jaudina ta nuolatinė Rojaus Trejybės meilė net ir klystančiam žmogui ir nuolat siūloma pagalba iš viršaus. Be Rojaus Trejybės atradimo savyje, žmogus gyvena gyvenimą be krypties - jo sprendimai neturi dvasinės krypties į šviesą, todėl jis būtinai kažkurioje vietoje suklups, o suklupęs gali priimti dar daugiau klaidingų sprendimų. Tačiau sprendimas gyventi susiliejus su Kūrėjo valia ir troškimas gyventi šviesoje, tą patį žmogų sugrąžina į Gyvenimą šviesoje. Ir štai žodžiai iš knygos - "Mano
valia sukurta tam, kad padėtų jums, o ne skriaustų jus". Bet kad pajusti šitų žodžių vertę ir tiesą reikalingas pojūtis iš vidaus - dvasinis patyrimas, kurio dėka žmogus priima sprendimą, o vėliau ne tik nori, bet ir trokšta sulieti savo valia su Rojaus Trejybės valia. Tai yra žmogaus ir Kūrėjo virpesių suderinimas į vieną jungtį, į vieną dvasinį virpėjimą. Ir man patiko Urantijos knygoje kažkurioje vietoje parašyta, kad žmogaus šviesos sprendimas akimirksniu yra užfiksuojamas Visatoje ir į tai reaguoja dvasinės būtybių gausybės kaip į laimėjimą šviesos labui.

Pažvelkime į šiuos žodžius - "Aš tikrai noriu pasiekti kiekvieną širdį" arba į šiuos "Ir aš darau viską, kad pažadinčiau šitą širdį, taip, kad ši širdis taptų neatskiriama Mano dalis". Tai pilni meilės turinio žodžiai. Iš jų galima spręsti, kad iš viršaus viskas yra jau paruošta tau - tik atverk dvasinį indą, kad pritekėtų pažadinimo gyvybiniai virpesiai. Tačiau tai nėra vienos dienos darbas.

"Aš negaliu atsiverti už jus" sako vienas iš Rojaus Trejybės Asmenų - Tėvas. Tai yra sakinys, o kartu ir mokymas tik patvirtinantis Urantijos Knygoje pateiktą mintį "Net ir kylančios oro srovės nepadės nė vienam paukščiui kilti, jeigu jis neišskleis savųjų sparnų",(1002-2-2). Taip ir žmogus, kaip tas paukštis turi išskleisti savo dvasinius sparnus dedant pastangas, bendradarbiaujant su Kūrėju. Išskleisti dvasinius sparnus - tai gyventi džiaugsme, patiriant džiugesį viduje. Visų pirma žmogui reikalingas dvasinis apsivalymas. O tai nėra vienkartinis apsivalymas, bet nuolatinis ir netgi kasdienis apsivalymas per maldą-gyvą ryšį su Kūrėju. Dar daugiau žmogų apvalo kolektyvinės Rojaus Trejybės pamaldos. Ir tik nuolatinis valymas dvasiniu būdu - per gyvo dvasinio vandens įtekėjimo į žmogaus vidų-žmogaus dvasinę širdį, suteikia galimybę išskleisti tuos dvasinius sparnus. Be kreipimosi į Kūrėją, be gyvo ryšio užmezgimo nevyksta dvasinis sielos skaidrėjimas. Dažnai žmogų stabdo praeityje priimtų klaidingų sprendimų pasekmės, o taip pat įvairios nuoskaudos, kurios niekur nedingsta, niekur neišnyksta, bet išlieka pasąmonėje kaip stabdis meilės gyvos energijos laisvam tekėjimui žmogaus viduje. Tačiau dvasinis žmogaus apvalymas vyksta per sielos atsivėrimą į šviesos Šaltinį. Atsivėrimui labai padeda to atsivėrimas patyrimas, žinant, kad štai įvyko atsivėrimas - susiliejimas su meilės Šaltiniu. Kad žmogus spindėtų Rojaus Trejybės šviesa nėra vien tik kalbėjimas apie tai gražiais žodžiais, bet dvasinė transformacija viduje. Negali žmogus spindėti, neturėdamas to dvasinės švieso turinio, kuris ir suteikia gyvybinės energijos bet kokį pasireiškimą išorėje. Todėl kada žmogus atsiveria Kūrėjui,tai į žmogų
įteka dvasinis turinys, jo tikrasis dvasinis Aš pajunta gyvastį, patiria gyvybingumą pradžioje savo viduje. Rojaus Trejybės meilės spindylus yra toks skvarbus, kad bet kokia žmoguje esanti tamsa subliūkšta, nes šviesoje nėra tamsos. "Ir būtent toks atsivėrimas gali prasidėti tik nuo jūsų pasąmonės valymo ir joje Mūsų sampratos diegimo".

Dar noriu pažvelgti į šią Tėvo mintį - "Nėra svarbesnio laiko, kaip bendravimas su Manimi". Ir tai yra atsakymas žmogui nuo ko jis turi pradėti, nesvarbu kokioje padėtyje jis bebūtų. Paklauskite bet kurio žmogaus ir jis atsakys, kad šeimoje, darbe, moksle praleistas laikas yra svarbiausias. Taip, tai yra svarbu, bet matome, kad pirmoje vietoje turi būti palaikomas gyvas ryšys su Kūrėju, palaikoma gyva komunija. Nes be gyvasties, be gyvybingumo, kad žmogaus vidus apauga dvasiniais teršalais jis nebejaučia gyvenimo polėkio, nebejaučia tų dvasinių spranų, kurių pagrindu yra stabilumas šeimoje, stabilumas darbe, proto ramybė, kryptingos mintys. Tai nereiškia, kad žmogus visą dieną turi sėdėti namie ir melstis. Bet per dvasinės komunijos palaikymą, prisipildžius gyvasties atlikti darbus, atlikti visus kitus veiksmus toje būsenoje, kurią suteikia Rojaus Trejybė. Būsena yra svarbiau už atliktą darbą. Darbas su meile - vidiniu jausmu kartu sukuria to atlikto darbo dvasinę vertę. Štai kodėl nėra svarbesnio laiko už savojo tikrojo Aš gyvybingumo palaikymą per dvasinę komuniją su Kūrėju. Tik toks žmogus bus reikalingas ir šeimai, ir darbe bus vertinamas vien dėl jo vidinės būsenos, dėl žmogaus stabilumo, dėl jame esančios dvasinės šviesos, kada jo vidinė bažnyčia yra gyva, alsuojanti gyvybine meilės tėkme. O kada žmogaus šviesa gęsta, nepasipildo to energetinio dvasinio kuro iš
Šaltinio per gyvą ryšį, tai toks žmogus net ir žemiškai šeimai bus nereikalingas, darbe nebus kūrybingas. Šviesa yra pagrindas viskam ir todėl nebus svarbesnio laiko už bendravimą su Kūrėju, už laiką skirtą dvasinės bažnyčios savyje sukūrimą ir palaikymą. "Manoji bažnyčia yra kiekvieno iš jūsų viduje".

Todėl džiugu, kad yra urantai, nes per juos aš patiriu ir vis labiau suvokiu koks buvo Jėzaus atneštas dvasinis kelias - patyrimų kaupimo kelias. Urantų gyvajame kelyje aš atpažįstu Jėzaus gyvąjį kelią, tik dar labiau išplėstą - iki Rojaus Trejybės sampratos išplėtimo.

Knyga Akimirkos Amžinybė - tai gyvasis vanduo. Išmokime gerti šį vandenį savo sielos dvasinio atsivėrimo gelme, kad Rojaus Trejybės pajutimas viduje stiprėtų, o atsidavimas bendram gėrio kūrimui didėtų.

Mantas
2012-11-11 15:35:21



Šią valandą, mano širdis netelpa krūtinėje,todel skubu savo išgyvenimus išreikšti šitoje virtualioje erdvėje.
Mano svajonė išsipildė.Rojaus Trejybės dvasios fragmentas manyje-Minties Derintojas, labai išmintingai vesdamas , atvedė iki šio rytmečio patyrimų.
Šio patyrimo preliudija buvo tokia:
Praėjusį penktadienį grįždamą į namus, iš toli,prie "Maksimos", pamačiau stovinčia ir kažko laukiančia buvusią mano bendradarbę Laimą.
O,aš tavęs laukių-pasakė jinai,kai priėjau arčiau.
Atsakiau,kad man yra malonu.
Girdėjau,kad yra išleista nauja Jokūbėno knyga-iškart prie reikalo priėjo jinai.
Gerai girdėjai-atsakiau jai.
Irute, kaip galėčiau gauti tą knygą.
Labai lengvai tu ją gali gauti,tuojau pas paskambinsiu ir reikalas bus sutvarkytas-pasistengiau nuraminti ją.
O kažin,ar negalėčiau gauti dar vieną egzmpliorių?
Be jokio vargo-atsakiau Laimutei.
Bet, dar būtų gerai,kad ir mano puseserė ją gautų.
Laimute,kiek tau reikės tų knygų,tiek ir gausi- pasakiau,kad sekmadienį vakare,tos knygos bus pas manę.
Sutarusios išsiskyrėm.
Taip ir buvo: sekmadienį vakare, Astros dėka ,tos knygos atsirado mano namuose.
Tą patį vakarą paskambinau Laimai ir sutarėm,kad ant rytojaus jinai pati ateis pasiimti tų knygų.
Vakare,guldama į lovą nakties poilsiui pasiėmiau naują knygą Akimirkos Amžinybė tam,kad prieš miegą paskaityčiau.Skaičiau tol,kol suėmė miegas.Atsibudusi ryte prieš aštuonias, labai nustebau,kad išmiegojau visą naktį be atsibudimo,to ko seniai nepatyriau.
Tuojau pat puoliau skambinti savo geriausiai draugei Romutei,kuri jau seniai turi knygą Jėzus Kristus-Kalbu Jums Vel.
Tai nuostabi moteris; mes su ją draugaujame apie dvyliką metų. Jinai man daug padėjo materialia prasme,nieko už tai iš manęs nereikalaudama;jinai man buvo gyvas pavyzdys formuojant nuosavą dvasinį charakterį.Jinai nė karto neišdavė mano pasitikėjimo;nė karto nepasišaipė.Jinai turi,nors ir nelabai dideliu laipsniu išreikšta Jėzaus tobulą charakterį.
Paklausiau Romutės,ar kartais nenorėtų už paaukojimą įsigyti dar vieną Algimanto knygą.
Atsakė,kad norėtų;labiausiai savo dūkrai norėtų tos knygos.
Greitai apsirengiau ir nubėgau į ligoninę su knyga pas Romutę; jinai dirba ligoninės buhalterijoje.
Ilgokai kalbėjomės apie tai, kad kokie staigūs pokyčiai įvyko jos ir jos, jau suaugusių vaikų gyvenimuose.
Mums bekalbant, Romutei paskambino mano sūnus ,prašė,kad greičiau sugrįžčiau i namus.
Pasirodo,kad buvo atėjusi Laimą; ir ne viena atėjo, o su su savo kaimyne ir drauge Roma.Buvusią švietimo darbuotoja,lituaniste;Marijui paliko pinigus už knygas ir išėjo.
Supratau,kad ta man nepažįstama moteris norėjo manę pamatyti.
Greitai paskambinau,ir abi pakviečiau pas savę arbatai.
Su malonumu sutiko.
Atsinešė vaišių ir mes kalbėjomės apie porą valandų.
Pasirodo,kad Roma savarankiškai studijuoja Urantijos Knygą,nuo tada,kada ta knyga pirmą kartą pasirodė Šakių knygyne.
Patikėkit mielieji mums tikrai buvo apie ką pasikalbėti.Pirmą kartą Šakiuose sutikau žmogų su kuriuo buvo galima kalbėtis protingomis temomis; apie pačią ryškiausią Dvasinę Šviesą ir APIE TOS ŠVIESOS ŠALTINIUS. Jos akiratį ne menku laipsniu praplėtė Knyga Kalbu Jums Vel.Tai buvo toks bendravimas, kada APIE ŠVIESĄ žmogus suprantą iš pusės lūpų.
Savo mielų svečių akivaizdoje garsiai pagarbinau Rojaus Dieviškuosius Tėvus.
Roma pasakė:Tai aukštas pilotažas.
Išėidamos abi prasitarė,kad garbinimo metu pajuto virpulius kūne, ir,kad jau apsirengusios vis dar jaučia virpulius. Likusi viena apmąsčiau,kad mes,žmones,nemenku laipsniu vis dar esam primityvūs.
Mums vis dar atrodo,kad kolektyvinę vienybę galimą pasiekti apkalbų, intrigų pagalbą,kad JAU turime teisę kitą asmenį vertintį.
Rusų liaudies išmintis byloja:tam,kad pažintį šalią esantį žmogų, su juo kartu pūdą druskos suvalgyti reikia.
Man džiugu,kad kelių mėnesių mano asmeninė malda išklausyta buvo.Troškau,kad manę suvestų su tokiais žmonėmis,kurių sielos dirva nors menku laipsniu paruošta būtų.
Taip ir sakydavau:Mielieji,visų kategorijų Angelai,Tarpiniai Tvariniai,jūs iš savo perspektyvos geriau matote;aš, būdama materialus žmogus, ir dar turėdama menką dvasinę įžvalgą,padarau nemažai klaidų;tikiuosiu dvasinių rezultatų iš ten,kur jų kol kas ir būtį negali.
Tokio dvasiškai nesubrandinto kolektyvo Šviesos skleidimo darbas gaunasi niekinis,ir net,žalingas,ypatingai psichikai.
Iš tokios veiklos gaunasi,kaip Krylovo pasakėčioje apie vežimo traikimą.Gulbė pasirengusi vežimą pakelti į dausas;lydeka panyra,kur jai saugiau ir patogiau,o vėžys...,o jo prigimtyje iš vis yra viską darytį atbulai,jis pasirengęs visą vežimą su visais partneriais- "žirgais" į purvą nutempti.
Šiomis dienomis manę pradžiugino tai,kad apie knygą Jėzus Kristus - Kalbu Jums Vel yra gerų atsiliepimų Rusijoje.
Pamėginsiu tuos atsiliepimus įkeltį į šitą svetainę
Комментарии
Постоянная ссылка (Permalink) Submitted by Евгений Катков on вт, 16/10/2012 - 20:15.
И это правильно!
Вижу, что сей труд появился на Сайте!

И это правильно!

Читаю его с большим интересом. Является необходимым дополнением для любого верующего.

цитата
ответить
Постоянная ссылка (Permalink) Submitted by Евгений Катков on сб, 03/11/2012 - 18:53.
Хочу поделиться мыслями и чувствами...
Читаю эту книгу и не могу оторваться, когда читаю её.

Она меня несёт вперёд с убыстряющей скоростью, и у меня появляется желание заглянуть далее прочитанного (через несколько страниц вперёд).

Такое же желание у меня возникает, когда читаю Книгу Урантии.

Хочу отметить, что понимаю прочитанное очень хорошо. И этим успехом я обязан Новому Завету Библии и Книге Урантии и Арбитражной Миссии

Монжоронсона...

Вопрос: испытывает ли кто-нибудь ещё подобное состоняние во время чтения этой книги?

...хотелось бы, чтобы да!...

Ответьте.

цитата
ответить

Постоянная ссылка (Permalink) Submitted by Godwin on сб, 03/11/2012 - 22:02.
Евгений, именно так оно и есть!
Когда я начал читать эту книгу, создалось такое ощущение, что я нахожусь на широком, длинном и ровном шоссе, по которому я начинаю быстро ускоряться. Действительно, это настоящее ощущение скорости, которое тебя захватывает, потому, что изложение настолько последовательно, интуитивно понятно, исчерпывающе и предельно истинно. Именно об этом я недавно писал Ирене, которая самоотверженно выполнила свой труд по публикации этой книги на сайте, несмотря на свои, как она сказала, весьма скромные познания в работе с компьютером. Хочу выразить ей свою самую сердечную признательность за её труд, моей дорогой сестричке в духе.

цитата
ответить
Постоянная ссылка (Permalink) Submitted by РАНТУЛИЯ on вс, 04/11/2012 - 00:07.
Моя благодарность
Милые мужчины, мои братья в духе, благодарю Вас за теплые слова в мой адрес. Геннадий, а тебе отдельно говорю- ОГРОМНОЕ СПАСИБО! За твоё терпение, обучая меня работе с компьютером; за поправки моих ошибок, за такт.

Но особенно меня обрадовали ваши отзывы о книге Иисус Христос - ГОВОРЮ ВАМ ОПЯТЬ

Евгений, меня очень радует, что тебе понятна эта книга с первого раза чтения; мне ее надо было читать несколько раз.

Милые ребята, радуюсь за вас, что читая эту книгу вы испытываете то, что и я испытываю и чувствую; значит слова в ней-ЖИВЫЕ, как и все живое то,что сотворил ОТЕЦ.

Мир вашему дому!

С любовью, ваша духовная сестра

Ирена.

IRENA
2012-11-05 14:56:31



Begalinės Dvasios-Kūrinijos Motinos-Kūrinijos Sesės mokymas-įvadinis žodis mokymų knygai – Akimirkos Amžinybė, suteiktas Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje, Vilniuje, 2012 10 20
Algimantas:
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, šiandien mes patiriame dar didesnį pakylėjimą, nes gavom Tavo mokymų knygą – Akimirkos Amžinybė. Meldžiu Tavojo įvadinio žodžio į šitą knygą. Ką Tu mums pasakytum šita pačia mums nuostabia proga?

Begalinė Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sesė:
Mano mylimiausias sūnau, kaip ir Mano visi mylimiausi sūnūs ir dukros, Aš esu Trečiasis Šaltinis ir Centras jūsų pavadintas Begaline Dvasia-Motina-Sese, esu Trečiasis Rojaus Trejybės neatskiriamas Narys, Lygiavertis su Kitais Dviem, todėl Aš ir galiu sakyti tai, ką Mes jaučiame Vienas Kitam, ir jums, kaip Lygiaverčiai Nariai.
Aš džiaugiuosi jūsų pastangomis nešti ir skleisti Mūsų Meilės šviesą. Ir šitoji nuostabi knyga, kurią jūs turite savo rankose, padės jums patirti tą meilės BŪSENĄ, kurią Mes sukuriame gyvais meilės virpesiais JŪSŲ VIDUJE. Jūs, skaitydami Mūsų žodžius, patirsite tą būseną viduje, nes ji yra GYVAS Mūsų pulsavimas jumyse. Todėl, skaitydami ją, kiekvieną žodį skaitykite savo tikruoju gyvuoju DVASINIU TURINIU, nes Mes jus pripildėme kaip dvasinę asmenybę Savęs ir Savimi: pripildėme tam, kad jūs galėtumėte pasireikšti Mūsų labui, visos kūrinijos labui per visą amžinybę. Juk mes kalbame visiškai NAUJOMIS kategorijomis – AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ kategorijomis, AMŽINYBĖS kategorija. Ir kada jūs girdite tokius žodžius, kurie jums vis labiau ima atsiskleisti savuoju TURINIU, savo vidumi, jūs vis stipriau pajuntate savo tikrąjį dvasios asmenį, pajuntate, kad jūs nesate tas materialus pavidalas, ir jūs tą akimirką tiesiog užmirštate apie savo materialų kūną.
Tie, kurie bendraujate – DVASIOJE – su Mumis per tokią nuostabią jūsų šviesos ir meilės gyvą komuniją su Mumis – kaip dabar jūs bendraujate – jūs vis daugiau imate kreipti žvilgsnį į tas vertybes, kurias gaunate iš Mūsų, ir jomis imate vadovautis savo kasdieniniame gyvenime.
Štai – šitas kelias jums teikia stiprybę, ir tos sampratos, kurias jūs skaitysite šitame nuostabiame apreiškimų mokyme, jūs patirsite savo vidumi, savo savastimi, kad šitos sampratos jums ne tiktai ARTIMOS, bet jūs nebegalite be jų gyventi – jūs tampate tų sampratų ĮPRASMINTOJAIS savo aplinkoje. Ir tada pastebite, koks yra MILŽINIŠKAS ATOTRŪKIS tarp tų vaikų, kurie net nesupranta, KAS YRA AMŽINOSIOS VERTYBĖS.
BE MŪSŲ NĖRA AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ. BE MŪSŲ NĖRA TIKROVĖS.
Todėl, skaitydami šitą nuostabią Šviesos knygą, jūs vis daugiau panirsite į susimąstymą, kad ir jūs taip pat nebenorite gyventi iliuzinio gyvenimo, kuriame nėra Mūsų vertybių, kuriame viešpatauja jūsų pačių sugalvoti interesai, ir jų siekimas neatsižvelgiant į vertybių kokybę.
Kada jūs pradėsite lyginti, pamatysite kad aplinka milžinišku laipsniu yra užsivėrusi Mūsų šviesai; gyvena sugalvojusi savo pačios žaidimo taisykles, prasilenkiančias su Mūsų evoliuciniu planu, numatytu ne tiktai jums – visai kūrinijai. Jūs nesate išimtis, kad galėtumėte kurti savo žaidimo taisykles savo gyvenimui. Tai – jūsų saviapgaulė. Tai – jūsų ILIUZINIS tikrovės supratimas, kuris neturi nieko bendro su Mūsų evoliuciniu planu, kurio pagrindu Mes ir atskleidžiame JUMS, per jūsų kiekvieno individualų patyrimą, MŪSŲ SUMANYTĄ KOSMINĘ TIKROVĘ.
Štai kodėl jūs, skaitydami šitą nuostabią mokymų knygą, šviesos ir meilės nuostabų šaltinį, patirsite, koks yra GYVYBINGAS jūsų pasirinktas kelias, koks yra PRASMINGAS jūsų veiksmas drauge su Mumis, kada jūs iš vidaus jį pripildote Mūsų savastimi, Mūsų gyvų virpesių būsenos pojūčiu savo viduje. Tada jūs patirsite, KOKIA YRA MŪSŲ GALIA JŪSŲ VIDUJE, kad ji galėtų pasireikšti jūsų tariamu žodžiu, atliekamu veiksmu visų šviesos labui, reiškia, ir Mūsų labui, ir savo paties labui. Jūs nieko nedarysite, kas kenktų jums patiems, nes Mes jus vedame iš vidaus tam, kad kauptumėte patyrimą ir atspindėtume Mus be jokios žalos sau.
Mes jus saugome, giname, puoselėjame kaip pačius mylimiausius vaikus, kad iš jūsų šviesa sklistų kitiems, nesilpnėjanti, bet ryškėjanti, stiprėjanti, ir tuo pačiu ryžtingiau apšviečianti jūsų pačių tamsią – kol kas – aplinką, jūsų veiksmais, atliekamais laisva valia, be menkiausio prievartos krislelio, kad jūs patirtumėte, kaupdami patyrimus, kaip reikalingas šitas kelias JUMS, ASMENIŠKAI, ir tuo pačiu KIEKVIENAM, be išimties.
NĖRA tokių Mano vaikų, kuriems Aš sudaryčiau išimtį, kad jie galėtų sakyti – štai mes pasirenkame kitą kelią, ir tas kelias atves į šviesą.
Jeigu būtų kitoks kelias, tai Mes tą kitokį kelią jums ir pasiūlytume, ir tada jūs eitumėte visiškai kitokiu keliu. Bet Mes jums siūlome GYVĄJĮ KELIĄ Mūsų gyvojoje TIKROVĖJE. Ir joje nėra dviejų kelių – yra vienas, kuris suteikia jums palaimą ir gyvastį – tai Mūsų meilės kelias. Kokia gali būti dar antra meilė, trečia meilė? Ji yra meilė. Arba jos nėra.
Štai kodėl gyvasis kelias numato tiktai GYVĄ meilės pasireiškimą per GYVĄ bendravimą su Mumis, ir Mūsų vedimo savo viduje pojūtį, ir atsidavimą šitam vedimui, veikiant drauge su Mumis.
Kuo daugiau jūs patirsite gyvo ryšio apraiškų savo viduje, tuo mažiau jūs klysite išorėje atlikdami veiksmus, nes jūs patirsite vedimą iš Mūsų, o Mes jus, kaip savo mylimiausius vaikus, saugodami taip, kaip jūs saugote savo žemiškuosius vaikus, visuomet pataisysime, kada jūs žengsite klaidinga kryptimi, kad jums būtų lengviau įsisavinti naują patyrimą.
Aišku, jūs neturite sugebėjimo atlikti tuos veiksmus, kurie jums yra nauji, nepažįstami, nesuprantami, bauginantys, todėl jūs negalite jų atlikti taip, kaip norėtumėte. Bet jūs nebijokite tos klaidos, kai jūs dėl nesupratimo, ką nors padarote ne taip. Bet iškart pabendraukite su Mumis, kad patirtumėte jūsų viduje nusiraminimą ir neliktumėte klaidingame pasekmės pasireiškime, o įsisavintumėte šitą patyrimą su didesniu pasitikėjimu Mumis ir Mūsų vedimu iš vidaus.
Todėl jūsų šitoji nuostabi Šviesos knyga leis jums apmąstyti jūsų pačių veiksmus, palyginti su tais teiginiais – kuriuos jūs skaitote – ką jūs pajuntate savo viduje. Juk ir skaitymo kokybė keičiasi jums augant gyvajame kelyje ir kaupiant naujų patyrimų gausą. Jūsų ir skaitymo gelmė kinta. Skaitydami, ne vien tiktai kreipkite dėmesį į tų teiginių prasmę, bet apmąstykite tų teiginių gyvąją gelmę, jos turinį, kiek jūs patiriate patys, asmeniškai, savo būsena, tų teiginių tikrovę, kiek ją galite patvirtinti savo nueitu patyrimu, kad šitas šaltinio skaitymas jums suteiktų dvasinį ūgtelėjimą, o ne tiesiogiai perskaityta knyga, kuri nugultų jūsų bibliotekos lentynoje, kaip dar viena perskaityta knyga, bet kad ji jums suteiktų gyvybinę energiją iš vidaus per jūsų pačių susiliejimą su tais teiginiais, kuriuos jūs skaitote. O susiliejimas yra per atsivėrimą Mums, per veikimą drauge su Mumis. Ir štai tada jūs įgyjate patyrimą, kuris patvirtina tų teiginių teisingumą. Ir jūs tada galite stiprėti, bendraudami vieni su kitais, ir net su tais, kurių jūs dar nepažįstate, ir nežinote, kokius sutiksite šitame gyvajame kelyje, kad jiems galėtumėte būti NAUJOS ateities epochos dvasiniai mokytojai.
Juk Aš jus, kaip savo mylimiausius vaikus, ir pasirinkau, kad neštumėte Mano šviesą kitiems Mano vaikams, kurie nėra tokie nušvitę, kaip esate jūs. Jūs esate tie Mano mylimiausi vaikai, kuriuos Aš panaudoju kaip GYVUS Savo mylimiausius vaikus, kaip pasiekti galėčiau kitus Savo mylimiausius vaikus, kurie neina šituo keliu, kokiu einate jūs.
Reiškia, Aš nesu tas Visagalis, kurį jūs pavadinate Visagaliu visomis prasmėmis.
AŠ PASIKVIEČIU, KAD JŪS SUTEIKTUMĖTE MAN – VISAGALIUI – PAGALBOS RANKĄ PASIEKTI KITUS MANO VAIKUS!
Taip, Aš juose taip pat esu – jų viduje, bet jie yra užsimerkę, jie net giliai įmigę letargo dvasiniu miegu. Aš jų negaliu pažadinti be jūsų pagalbos. PADĖKITE VISAGALIUI !
Štai kokie jūs esate! Jūs turite tokią nuostabią misiją – VISAGALIUI SUTEIKTI SAVO GALIĄ, ir padėti Jam tapti iš tikrųjų Visagaliu, su jūsų pagalba!
Tad BŪKITE VISAGALIAI SU MANIMI !
----------------------

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-10-21 18:41:43



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal