Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kas yra vaiko auklėjimas? Jo charakterio ugdymas?

Kas yra vaiko auklėjimas? Jo charakterio ugdymas?


Algimantas
2006-07-02 12:54:44

Komentarai

atitrauk savo paties užuolaidas ir pamatysi

prikišamai
2006-11-20 11:28:50



Aš apie religijas nekalbu,net nekalbėjau apie tikėjimą....tai iš kur tas,jums reikia dar vienos religijos...

Vincas
2006-11-20 11:24:09



gerbiamasai, paskaičiuokit, kiek metų religijų apakintas žmogus ramiai sau dvėsuoja, jums reikia dar vienos? Ačiū, užteks tos ramybės,-pabudome ir kelkimės

!!!
2006-11-20 10:53:50




žmogaus gerumu kelias į pragarą grįstas:)linkiu ne ramybės, o pažinimo
paradoksas
2006-11-20 10:33
-----------
Neturėdamas ramybės,nesugebėsi pažinti,o juo labiau suvokti.
Pažinimas dar tik pradžia ,tikslas suvokimas ( ne supratimas,bet suvokimas )

Vincas
2006-11-20 10:48:56



žmogaus gerumu kelias į pragarą grįstas:)linkiu ne ramybės, o pažinimo

paradoksas
2006-11-20 10:33:30



žinodamas fizikos dėsnius jų laikaisi:)kodėl neturėtum pažinti universumo dėsnių?

analogija
2006-11-20 10:37:45



Ar tikrai protas nurimsta žinojime? Ir kaip patikrinti žinojimo tikrumą? Ar kartais ne patirtiškai? Ir ar ne tas pats protas ir patikrina savo patyrimu tą žinojimo tikrumą.

rimantas ( Kaunas )
2006-11-20 10:15:02



Aš galvoju,specialiai vaiko auklėti nereikia,jis ateina į pasaulį,turėdamas tikslą ir mūsų tėvų uždavinys ,padėįti jam jį įgyvendinti. Padėjimas yra tik toks,bendravimas,apsauga nuo fizinių ir dvsinių pavojų.Nuoširdus bendravimas yra pati geriaussia auklėjimo priemonė,bet bendraujant niekuomet nereikia vaiko laikyti mažesniu už save..,Jis yra asmenybė,kuri mokosi per pažinimą,o pažinimo apimtys praplėsti padeda tėvai.Nesutinku su teiginiu,kad vaikai gimsta tušti bedvasiai,jie kaip tik yra arčiausia Dievo tik svarbu,kad savo egoizmu mes neužgoštume to artumo.
Kai nusivedžiau savo dukrą į banyčią (pirmą kartą),ji dar sunkiai vaikščiojo,bet nuostabiai gražiai kalbėjo,taigi įėjus į bažnyčia aš atsiklaupiau persižengojau,mano dukra taip pat šlept ant grindų ir verkia.Klausiu ,kas yra dukrtte? Ji atsako,nemoku atsiklaupti...,parodžia kaip reikia atsiklaupti ir atsisėdus į suolą ji meldėsi,nežinau kaip ,bet meldėsi. Mes mokome vaikus,bet daugiausia tai mes iš vaikų pasimokome,Dievas per juos per vaikus mums duoda labai daug teigiamos informacijos tik svarbu jos nepražiopsoti ir ją teisingai suvokti.
Čia labi svarbi tema.Turiu sūnų ir dukrą nei vieno jų nemokiau -specialiai tik vis kartu gyvenom ,bendravom. Užaugo abu labai geri vaikai,niekada jų nemušiau,griežto žodžio nesu pasakęs ,nelindau į jų mintis..,.,kai norėdavo patys atverdavo. Jie abu žinojo ir žino kas yra gerai ,kas yra blogai ir jeigu koks nors jų poelgis sukeldavo manyje nusivylimą...,jie pamatę mano žvilgsnį suprasdavo ir didžiausia bausmė jiems tai kad tėvas nusiminė,jaučiasi įskaudintas.
tai tiek...ramybės Jums

Vincas
2006-11-20 10:04:33



kam siusti? Užtenka mylėti :) O meilė nuspalvina tą "tą patį per tą patį" vis kitom spalvom :)

knysliukas
2006-11-19 10:30:43



Žmogus gimsta dvasiškai negyvas ir, kaip ir gyvūnas, turi penkis jutimo organus; atjunkite juos,- ir visa meilė kūdikui baigsis; Tai yra prigimtinė, instinktyvi meilė, ir jos nereikia mokyti, ką jai daryti,- gamta pati žino, kad joje viešpatauja dievas; o štai žmogus kaip koks lokys blusinėjasi po savo kailį ir moko kitus, kai tuo tarpu mažasis lokiukas vis trypčiodamas sako noriu noriu noriu noriu ŽAISLIUKO. Ir gerai, mažyli, kad nori! Tas noras tau iš dievo ir yra! Kodėl pačiam nepabandžius tikrovėj išmėginti virpesių teorijos? Tokia praktinė patirtis būtų daug įdomesnė skaitantiems. Oi kaip daug būtų galima išmokti,- ir svarbiausia,- nebūtų tas pats per tą patį, o atradusiam sutvėrėją, kiekvienam vis kitaip jis dingojas, nors pasiusk

Mikė
2006-11-19 09:20:11




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal