Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Padėkime vienalytininkams

Niekad negalvojau, kad pradėsiu kreipti savo dėmesį į problemą dėl seksualinių mažumų toleravimo ir diskriminacijos... Bet paskutinių dienų įvykiai prieš, per ir po „Baltic Pride 2013“, kuomet nemaža laiko praleidau skaitydamas straipsnius ta tema internete, žiūrėdamas tiesioginės transliacijos fragmentus, paskatino mane giliau susimąstyti ir atsakyti į klausimą „kas gi čia vyksta ir ką daryti?“ Vyksta tai, apie ką rašo A. Simonanytė www.alkas.lt straipsnyje „Homoseksualizacijos schema: ką turėtume žinoti?“ Ar tikrai veiksmingos priemonės yra grubumas, grasinimai, keiksmai, fizinis smurtas? Ar reikėtų besąlygiškai toleruoti vienalytininkų veikmus? Manau, kad atsakymas į šiuos du klausimus yra tas pats - ne.
Svarbiausias klausimas – ar įmanoma „atversti“ pakydusį dėl savo lytinio potraukio žmogų? Manau kad taip. Bent jau pabandyti – verta. Štai čia urantininkams ir atsiranda svarbios veiklos sfera kuriant gėrį visų labui ir skleidžiant urantų Meilę savo dvasios broliams ir Mokymą apie Gyvąjį Kelią. Ne be mano Minčių Derintojo pagalbos galvoje iškilo vaizdas – fantazija apie „Baltic Pride 2013“ eitynes Gedimino prospektu..... Šalia rėkaujančių ir neapykantą eitynių dalyviams reiškiančių praeivių - besišypsantys žmonės – urantai, rankose laikantys užrašus „ Mes jus mylime, grįžkite į Gyvajį Doros kelią“ , „Mes jus mylime – jūs galite pasikeisti“, „Kiekvienas turite galimybę grįžti“ , „Mes jus mylime ir žinome kaip jums padėti“ ir panašius . Ir kiekvienas turi lankstinukų su smalsumą sužadinančia informacija apie urantų Mokymą. Viršelyje – vaivorykštės spalvų vėliava tik su baltais moteriškumo ir vyriškumo simboliais centre ir užrašu „Ar esi pakankamai laisvas kad perskaityti TAI iki galo?“ Viduje - mokymo fragmentas ar kitoks tekstas, kuris turėtų būti pritaikytas „pradedantiesiems“ t.y. ne akinantis savo aukštomis vibracijomis, kad neišgąsdintų ir „užkabinantis“ skaitytoją. Ir , žinoma, gairės, kur rasti daugiau informacijos apie Urantijos Knygą ir Algimanto mokymus. Tokius lankstinukus galima būtų palikti vaistinėse, ambulatorijose, parduotuvėse šalia visokių reklaminių popierėlių. Ką gi galima parašyti, kad sužadinti smalsumą ir viltį žmogui, kuriam daugiausia rūpi kūniški malonumai, nors jie ir sukelia problemų tiek su sveikata, tiek dėl aplinkinių nuomonės? Pabandykime bendromis jėgomis sukurti tekstą. Aš parašyčiau „ Žmogau, tu nekaltas kad esi kitoks – kalta Mintis, sukūrusi tave. Gal tai buvo mergytės besilaukiančios motinos Mintis-kūrėja, kad turi būtinai gimti tik berniukas, kuri dalinai ir išsipildė, arba berniuko besilaukiančios motinos Mintis-kūrėja, kad būtinai turi gimti mergaitė, kuri taip pat išsipildė, dalinai... Juk motina nežinojo apie Minties-kūrėjos galią.. Jei būtų žinojusi, būtų laukusi tik sveiko, mylimo vaikelio, kuris augs laimingas ir kartu su Rojaus Trejybe kurs Gėrį bei skleis Meilę – visų labui. Dabar tu – augantis vaikas Rojaus Tėvų akyse. Mes, žmonės, mylime savo vaikus, bet jų pačių sveikatos labui ne viską jiems leidžiame, t.y. netoleruojame: neleidžiame žaisti su degtukais, laipioti aukštais stogais, kankinti gyvūnėlių. Suprask, prašau, kad kelias, kuriuo eini dabar, veda į skausmą ir nebūtį, nes tai nėra Rojaus Trejybės žmonijai numatytas evoliucinis kelias. Tu visuomet gali grįžti į Gyvąjį Kelią. Tam reikia tik Tavo Laisvos valios ir apsisprendimo. O mes, urantai, visuomet esame pasiruošę tau padėti eiti patekti į Kelią, kuriuo einame patys“ Na, čia galima sukurti dar gražiau... Beje, reiktų kad šį lankstinuką skaitytų visi, kurie keikia tuos nelaimėlius. Reikia ir juos mokinti meilės ir pakantumo. Kaip jūs manote?
Su broliška meile

Naglis
2013-07-29 12:51:43

Komentarai

Mielieji, VIENALYTININKAMS URANTAI gali padėti vieninteliu būdu - KITO BŪDO TIESIOG NĖRA - DAR DAUGIAU ATSIVERDAMI ROJAUS TREJYBEI IR ATSIDUODAMI ROJAUS TREJYBĖS VEDIMUI IŠ VIDAUS, IR DAR INTENSYVIAU GARBINDAMI ROJAUS TREJYBĘ, DAR GILIAU STUDIJUODAMI URANTIJOS KNYGĄ, JĖZAUS KRISTAUS APREIŠKIMUS - KALBU JUMS VĖL - ROJAUS TREJYBĖS APREIŠKIMUS IR ROJAUS TREJYBĖS APREIŠKIMŲ KNYGĄ - AKIMIRKOS AMŽINYBĖ - IR MANO MOKYMUS TIEK SAKOMUS PER GYVĄSIAS PAMALDAS IR PATALPINTUS GYVŲJŲ PAMALDŲ GARSO ĮRAŠŲ PUSLAPYJE, TIEK RAŠOMUS IR TALPINAMUS FORUME.

Aš jau aiškinau, kad VIENALYTININKIŠKUMAS - TAI ŽMOGAUS sąmonės, ir pasąmonės, tarša, kuri pažeidžia VYRIŠKŲ IR MOTERIŠKŲ HORMONŲ SANTYKIO IŠRAIŠKĄ FIZINIAME ORGANIZME, o tai VĖL įtakoja ir pasąmonę, IR SĄMONĘ TOKIU MILŽINIŠKU TARŠOS mastu, jog žmogus TIKI, KAD JIS TOKS YRA JAU SUTVERTAS. Tai žmogaus gyvulinio ir žemažiūrio proto trumparegiškas ir klaidingas supratimas SAVO PATIES PADĖTIES.

Tačiau jūs NĖ VIENAS negalite NĖ VIENO VIENALYTININKO paveikti nei savo MORALIZAVIMU, NEI PRIEKAIŠTAIS, NEI JĖGOS DEMONSTRAVIMU, NEI GERANORIŠKU TRANSPARANTU, JŪS GALITE JUOS PAVEIKTI TIK SAVO MEILĖS GYVENIMU SU ROJAUS TREJYBE.

Visa informacija yra mūsų svetainėje pateikta, ir ji yra prieinama visiems, tuo pačiu ir vienalytininkams, kad jie galėtų tapti vėl normalios - ir švaresnės - sąmonės ir pasąmonės Rojaus gyvais Trejybės sūnumis ir dukromis. Ir tada patys patirs, kaip normalizuojasi hormonų gamybą tokia, kokia yra sumanyta Rojaus Trejybės mūsų planetos materialiems mirtingiesiems, kad jie turėtų natūralų potraukį priešingai lyčiai, ir kurtų šeimas su priešingos lyties dvasios broliu ar sese, o drauge su Rojaus Trejybe kurtų gyvybę - naują Rojaus Trejybės sūnų ar dukrą, ir jiems gimus, auklėtų juos dvasiniais Rojaus Trejybės vaikais, kaip šitokia evoliucija Rojaus Trejybės ir sumanyta Urantijai - VISI - KIEKVIENAS - TURI VIENAS KITĄ IR VISUS MYLĖTI ROJAUS TREJYBĖS MEILE, IR VEIKTI VISŲ ŠVIESOS LABUI IŠ MEILĖS, TAIP VEIKTI IŠMINTINGAI, KAIP VEDA ROJAUS TREJYBĖ IŠ VIDAUS. O kad tai taptų BŪSENOS TIKROVE TAU, TAI IR TURI TIK VIENĄ KELIĄ - PATS GYVENTI SU ROJAUS TREJYBE IR NEBESUKTI GALVOS DĖL VIENALYTININKŲ TAIP, KAIP IKI ŠIOL, NES ŽINAI JAU TIKRĄJĮ KELIĄ, KAIP JUOS PAKEISTI KEIČIANTIS PAČIAM.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-08-02 14:02:50



Buvau biski ne ten, atsakes tau Nagli tad, dar karta pasikartosiu. Zinai, mums visiems reikia apsivalyti viduje, tada ir isore pasikeis. Tai desnis, kaip moke Jezus, jog pirmiausia ieskotume Dangaus Karalystes, o visa kita dasides. Samokslu propaganda gi yra, puiki priemone skaldyti zmones ir paskui valdyti. Tai nelabojo darbas. Reikia stengtis, nepasiduoti susipriesinimui, aziotazui ir islaikyti blaivu prota. Nuo to bus, tik maziau panikos, pykciu ir klaidu

Vitalijus
2013-08-01 16:15:31



Ačiū, Vitalijau, už gerą žodį. Linkiu ir tau kuo greičiau pasveikti - ir ne tik fiziškai. Beje, dėl mikrofloros atstatymo tai pasidomėk rusišku preparatu "BETOM" (Vetom) Aš jį naudoju žiemą, profilaktiškai.

Su broliška meile

Naglis
2013-07-30 10:55:53



Nagli, as tikiuosi, kad musu diskusija, pastumes tave i geju fenomena paziureti kitu kampu. Be baimiu, psichoziu ir kitu "pasaulinio, geju, zydu, massonu ir kitu samokslu" sudedamuju daliu. Per daug musu pasaulyje tamsos ir prietaru, kad dar juos skatinti. Man patinka, kad nusimetes gerecio kauke, sakai tiesiai, vadindamas gejus parazitais ar liga, kad pripazisti esas homofobas, kad manai esas ipareigotas ir adekvatus spresti kas gera ir kas bloga, bent jau tai, as izvelgiau tavo atsake. Rimtai. Gerai, kad bent jau nevaidini gerecio, neveidmainiauji o rodai tikra veida, uz tai gerbiu. Noriu tave asmeniskai paprasyti, kad nesirupintum del manes, kas lecia gejus, neskriaustum ju, as pats pasirupinsiu ir man jie netrugdo. Tokia mano valia. Zinau gerbi kitu pasirinkima. Nebent, jei ne pries, gali pasimelsti uz mano sveikata, nes esu neseniai po operacijos, ir nuo antibiotiku, sunkiai atsistato zarnu mikroflora. Aciu is anksto. p.s. Va, dar samokslas, tai vaistu kompanijos pries zmones.

Vitalijus
2013-07-30 10:37:41



Štai dėl tokių žmonių kaip tu, Vitalijau, ir reikia urantams dirbti, pasitelkus Apvaizdos pagalbą, kad atverti jiems akis, į kurias pripūsta rožinės ar žydros miglos. Prašau dar kartą - pasidomėk plačiau... Šitame Forume yra puikių Mokymų, pasidomėk informacija www.alkas.lt, padirbėk su savo vidumi, atrask Amžinojo Tėvo tau skirtą Dovaną - Minčių Derintoją ir tuomet prisijungsi prie tų 96 procentų tautos, kuri dar mąsto ir mato kur link esame stumiami sistemos, kurioje nėra net supratimo apie Rojaus Trejybę. O juk JOS vedami visi galime eiti Gyvuoju Keliu. Todėl žmonės ir turi turėti pasirinkimą bei žinias kas yra kaip. Ir tai turi būti skleidžiama tik su Meile, nebijant "homofobo" etiketės. Nes tai jau antras homoseksualizacijos žingsnis - priversti žmones gėdintis tokių etikečių ir savo pažiūrų. Be abejo, kad vienalytiškumas yra natūralus gamtos reiškinys. Taip pat kaip natūralūs yra visi parazituojantys ar ligas sukeliantys organizmai. Mes juos toleruojam iki tam tikro laipsnio. Bet kai jie pradeda grasinti mūsų sveikatai, tuomet imamės priemonių - naudojame vaistus. Aš buvau tolerantiškas vienalytininkams, kol jie nepradėjo burtis į organizacijas, lįsti į viešumą, žygiuoti gatvėmis, gauti finansavimą iš ES. Tai jau per daug. Su malonumu perskaičiau informaciją, kad Lietuvoje šiuo metu yra didžiausia netolerancija sexmažumoms iš visų ES šalių. Tikiuosi, kad taip ir išliks. Tik labai gaila, kad žmonėse netolerancija pasireiškia per neapykantą ir smurtą. Štai su tuo taip pat reikia dirbti. Taigi, Vitalijau, dar kartą linkiu tau sėkmės ir kantrybės. Savo subjektyvias nuomones abu išsakėme, nesistengiu tavęs "perauklėti", tik noriu, kad ir tu žinotum šiek tiek daugiau.
Su broliška meile

Naglis
2013-07-30 08:58:06



Nagli, homoseksualumas yra naturalus gamtos reiskinis,kuris buvo visada ir matomai bus. Teks su tuo gyventi, patinka tai ar ne. Tai sveiko mastymo pozicija ir "nujautrinimas" cia ne prie ko. Kalbant apie blogi,manau, blogis-geris egzistuoja tol, kol protas neatrado visuotines vienybes. Del tiesos, pilnai ja zino tik dievas, tavo atveju, daugiausia tai, tik subjektyvi nuomone. Pasaulys neprazus, kol gamta gamins pakankamai heteroseksualiu, jeigu nesusinaikins kitais budais. Graikai su Romenais bent jau, galejo isnykti, bet vis dar yra, kaip matome. Tikrai, panasu i homofobija

Vitalijus
2013-07-30 03:53:28



Mielas Vitalijau,
Kad vienalytiškumas arba homoseksualizmas yra nenormalu ir nesveika, tikriausiai įrodinėti nereikia. Galėčiau patį apšviesti apie konkrečius gėjų fizinio kūno pažeidimus, bet tai daryti nenoriu iš pagarbos šitam Forumui. Beje, man kyla abejonių, kad pats, Vitalijau, neskaitei mano rekomenduoto straipsnio, o taip pat Algimanto mokymo apie vienalytininkus. Gal pirma perskaityk tai, paskui gal kils mažiau klausimų apie tai, kas yra blogis. Sužinosi kaip visuomenė planuotai pagal tam tikrą strategiją pratinama prie vienalytiškumo, kaip į tai įtraukiami moksleiviai ir t.t. Beje, Graikijos ir Romos ištvirkėliai tikrai negalėjo pražudyti viso pasaulio. Aš tik vaizdžiai norėjau pasakyti, kad žmonija išnyktų, jei absoliučiai visi pasaulio vyrai ir moterys būtų vienalytininkai. Tiesa kartais būna skaudi, bet ji vis tiek yra sakoma. Priimti iškrypusius santykius normaliai - reiškia būti "nujautrintam", ką Vitalijau dabar mums demonstruoji. Tai pirmas jų strategijos žingsnis. Pasidomėk straipsnyje, kokie sekantys du žingniai... Sėkmės

Naglis
2013-07-29 21:32:37



Dar pamirsau parasyti. Va,toks faktas- gejai yra nuo senu senoves. Senoves Romoi ir Graikijoi, tai aplomai buvo paplites reiskinis, bet kaip matome, zmonija neisnyko. Manau visiems reikia nurimti. Pati gamta suregulios, kaip reikia. Visa si panika ir baime, atseit del geju yra is pirsto lauzti

Vitalijus
2013-07-29 18:12:26



Kaip jau rasiau, manau yra normalu tiesiog informuoti, bet pirsti savo tikejima, pagal kuri, tas kitas, vos ne blogis, kuri reikia gelbeti ir viskas remiasi tik tikejimu, be jokiu faktu, na, tai neprotinga sakyciau. Normali reakcija is geju puses, butu atstumimas ir viso gero. Tai zmogiska

Vitalijus
2013-07-29 18:03:09



Matai Nagli, gejai nieko nepropaguoja o tik ginasi nuo musu priesiskumo. Tokia jau ta zmogaus prigimtis, nesileisti buti engiamam ir zeminamam. Kuo stipriau juos engsime,tuo labiau jie rekaus. Priimk juos normalei ir pamatysi,jiems nebeliks pries ka kovoti. Geriausia tau paciam pabandyti tapti gejumi, tad pamatysi ar imanoma, siaip ant lempos, pakeisti orientacija. Jeigu neturi polinkiu tam,patikek,niekas taves neprivers pasikeist. Pries gamta nepasokinesi. Nematau cia problemos. Dabar del ar gerai jei po 100 metu visi numirs. Cia galima prisigalvoti tokiu pasiteisinimu, kad patikek,nesuprasi, kas gera o kas bloga. Tarp gyvunu yra nedidelis procentas geju,pasidomek.

Vitalijus
2013-07-29 17:55:49




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal