Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ukrainos sudėtingos dabartinės padėties giluminės priežastys.

Mielieji, mano mokymai nėra nukreipti nė prieš vieną šalį, nė prieš vieną žmogų, jie skirti jums praplėsti jūsų pasaulėžiūrą, leidžia jums plačiau pažvelgti į TIKROVĘ GILUMINIU ŽVILGSNIU, ir jūsų dabartinę aplinką susieti su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir matyti, KIEK ši aplinka pasireiškia sutinkamai su Rojaus Trejybės-AŠ ESU valia, ar PRIEŠINGAI – ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIĄ PAŽEIDŽIA.


Todėl turiu jums pateikti platesnį kontekstą ir dabartinės padėties Ukrainoje ir Rusijoje – gilumines, o ne paviršines priežastis, kurios iš pirmo žvilgsnio nėra matomos.

Pirmiausia turiu iš karto pabrėžti, kad nepaisant tokių giluminių priežasčių, kurias ir sumodeliavo mano dvasios broliai ir sesės, aš juos myliu visus vienodai, nors jie ir stovi užkulisiuose NEMATOMI, o už virvučių tampo matomus televizijos ekrane visam pasauliui kitus savo dvasios brolius ir seses, kuriuos taip pat vienodai myliu, ir kurie priima politinius sprendimus ir juos ima įgyvendinti, šitaip atvesdami tiek į politinę krizę, tiek ir į karinius veiksmus.

Šiandien vis MENKESNIO mąstymo žmonės gimsta, užauga be meilės, net be šeimos, nors ir šeimose, o tada patys gimdo vaikus, ir tuo pačiu paleidžia į pasaulį DAR MENKESNIO mąstymo kitą kartą. Šiandien žmogus prarado visą anksčiau turėtą MORALĘ, tuo pačiu prarado ir ŠEIMĄ – TELIKO SANTUOKA IR SANGULAVIMAS, BET NE ŠEIMA. Dar liūdniau yra tai, jog vis stipriau įsigali vienalytininkų iškreiptas ir degradavęs mąstymas, kuris net ir dabar dar esančios, bet moralės nebeturinčios šeimos liekanas naikina dar daugiau. Ir visam tam nuolaidžiauja ir politikai, ir medikai, ir mokytojai, ir tėvai, nes jų mąstymas taip pat yra sumenkęs, todėl jie ir nesuvokia, KUR visa tokia tamsos išraiška veda visą visuomenę, net visą žmoniją, ATEITIES KARTAS.

Kad ir kaip liūdna tą sakyti, bet faktas yra toks, kad sumenkusio mąstymo žmonės ateina į parlamentą, tampa prezidentais, valdo verslo kompanijas, dirba mokytojais. Ir viso to pasekmė yra vis menkesnis supratimas, kas yra valstybės politika ir ekonomika, kas yra šalies švietimas ir lavinimas, kas yra šalies visuomenės gyvenimas, kas yra žmogus visuomenėje.

Sumenkęs mąstymas – tai nereiškia, kad protas atitinkamai ir nemąsto. Nieko panašaus. Toks protas mąsto, bet NEIŠMINTINGAI, NES VISKĄ DARO BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU. Rojaus Trejybė-AŠ ESU yra IŠMINTIES Šaltinis, todėl tik atradus Rojaus Trejybę-AŠ ESU savyje ir gali gauti išmintį per ATSIVĖRIMĄ IŠMINTIES ŠALTINIUI.

O IŠMINTIS – TAI GYVENIMAS VISŲ LABUI GYVAME RYŠYJE SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU VISKĄ DARANT IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU.

Tad jūs galite suvokti, kaip ir kodėl būtent taip veikia politikai, kada tik į jų rankas patenka politinės valdžios svertai – visiškai užmiršta savo pažadus, duotus rinkimų metu, ir nepaisant to, kad politinės valdžios keičiasi, valdymo metodai ir veiksmai niekuo nesikeičia ir žmonių viltys geresniam gyvenimui vėl eilinį kartą žlunga, o jų realus gyvenimas vis prastėja. Ir taip vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Amerikoje, visoje Europoje, Australijoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, arabų kraštuose, Afrikoje, visur.

Toks sumenkęs mąstymas engia pavaldinius, nesvarbu kokioje sferoje būtų viršininkaujama, metodas yra tas pats – stengtis išsilaikyti savo poste, todėl bet koks protingesnis pavaldinio pasireiškimas nėra viršininkui priimtinas, jeigu tik jis įtaria, kad toks pavaldinys gali užimti jo vietą, tačiau savo paties atžvilgiu tokio požiūrio netaiko ir mąsto, kad būtų gerai gauti aukštesnį postą. Todėl tokia nuostata tik stabdo šviesios minties pasireiškimą ir teisingumo įtvirtinimą tiek kompanijos viduje, tiek ir visoje šalyje, tiek galiausiai ir visoje planetoje.

Deja, tokia padėtis jokiu būdu nesumažina, bet priešingai tik dar labiau padidina GODUMĄ PINIGAMS. Todėl žmonės, savyje neatradę Rojaus Trejybės-AŠ ESU atsiduria milžiniškuose savojo godumo spąstuose. Aišku, kiekvienas savo lygiu. Eilinis ūkininkas nemąsto žemės ūkio ministro lygiu, bet abu mąsto iki tam tikro lygio vienodai – kaip būtų gerai turėti daugiau pinigų vienų ar kitų interesų tenkinimui, tačiau ūkininkui svarbu tik savo ūkis, žemės ūkio ministrui – visos šalies ūkiai. O bežemiui ir benamiui – būtų gerai gauti daugiau išmaldos ir nakvynę šaltą ir lietingą naktį, kad nors kiek išdžiūtų jo permerkti drabužiai. Jam ministro rūpestis ir galvos skausmas nerūpi, kaip nerūpi ir ūkininkui. Ir ministrui nerūpi, koks yra ŪKININKO, tuo labiau benamio, GALVOS SKAUSMAS. Jis sunerimęs tik tuo, ar ūkininkas bus ar nebus kliūtimi jo paties planų įgyvendinimui, nuo šito priklauso jo KARJERA. Jam svarbu jo ASMENINIS interesas, ir nieko daugiau. Rusijos ir Jungtinių Valstijų prezidentai mąsto apie savo galią ir jos pasireiškimą įvairiose vietose pasaulio kitų galingų ir atitinkančių jų lygį prezidentų ar premjerų akyse. Jiems svarbu Kinijos ar Japonijos, Indijos ar Britanijos reakcija, bet jiems visiškai nerūpi Liuksemburgo, Lichtenšteino, Moldovos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Belizo, Monako reakcija. Gali būti tik dirbtinai išpučiama reakcija, bet tai tik oro balionas, neturintis jokios realios politinės reikšmės. Dramblys, net truputėlį pajudėjęs, negali pastebėti, kad skruzdėlei užtverė visą kelią – SKIRTINGAS SAMPRATOS DIAPAZONAS.

Tačiau net ir tokios politikos žaidimo figūros kaip JAV ir Rusijos prezidentai nėra tie galingieji žaidėjai. Jie tik MATOMI žaidėjai. Tuo tarpu valdžios svertus stipriai SAVO RANKOSE laiko NEMATOMI VISUOMENEI ŽAIDĖJAI – KARINIS PRAMONINIS KOMPLEKSAS, kuris priklauso tik nedidelei grupelei žmonių, kurie ir valdo politikų grupuotes. Būtent jie valdo tokias politines grupuotes kaip nematomi aktoriai valdo marionetes – už virvučių tampomas lėles. Tradiciniame lėlių teatre žiūrovas mato tik lėles, bet ne tuos, kurie tampo už virvučių matomas lėles. Štai kodėl ir vienintelė sritis, kuri iki šiol yra nesukomercinta visose pasaulio valstybėse – tai ginklų prekyba. Ją gali vykdyti tik valstybė, o ne privati kompanija ar asmuo. Tad šią prekybą globoja VALSTYBĖS SKĖTIS.

Tačiau tokiai produkcijai, kuri ŽUDO, taip pat reikalinga RINKA. Jai taikos ilgalaikis užtikrinimas yra pražūtingas, todėl sumenkęs mąstymas viešpatauja ir šioje sferoje. Ir godumas pinigams čia dar didesnis, nes kąsnis yra stambesnis. Įpratus kąsti stambiais kąsniais labai sunku pereiti prie valgymo vien mažais kąsneliais. O kada nėra viduje atrastos Rojaus Trejybės-AŠ ESU, tai savo gyvulinio proto diktuojamas aistras ir troškimus karinio pramoninio komplekso savininkams ir vadovams PAŽABOTI tiesiog neįmanoma, todėl griebiamasi jų tenkinimo, kuris įmanomas tik kurstant įtampą ir išprovokuojant įvairius karinius žaidimus ir atvirus karinius veiksmus. Tam metamos didžiulės pinigų sumos, analitiniai centrai, ir politinė galia.

Tą labai akivaizdžiai paliudija KARINIO PRAMONINIO komplekso PARENGIAMI ir IŠPROVOKUOJAMI kariniai konfliktai įvairiose pasaulio valstybėse. Tokie ĮVAIRIAIS BŪDAIS IR ĮVAIRIU PRETEKSTU IŠPROVOKUOTI konfliktai iki galo neužgęsta, jie tik iki tam tikros ribos nusilpsta, kad būtų galima, reikalui esant, labai lengvai sukurstyti vėl. Ir taip gali tęstis, ir tęsiasi, dešimtmečiais. Pažvelkite į tokius kraštus, kaip Palestina, Libija, Libanas, Afganistanas, Irakas, Somalis, Sudanas, Centrinė Afrikos Respublika, Alžyras, Sirija, Egyptas. Anksčiau buvo jie masiškai išprovokuojami Centrinės ir Pietų Amerikos valstybėse – Nikaragvoje, Hondure, Salvadore, Haityje, Kosta Rikoje, Kolumbijoje, Bolivijoje, Čilėje, Brazilijoje. Dar anksčiau – Pietryčių Azijoje – Korėjoje, Laose, Kambodžoje, Vietname. Naujausias iš jų buvo ką tik išprovokuotas jau netoli mūsų – UKRAINOJE – pradedant Maidanu Kijeve ir neteisėtos valdžios pastatymu ir baigiant Krymo NE ANEKSIJA, BET ATVIRA OKUPACIJA. Visa tai neturi nieko bendro nei su visos Ukrainos demokratija ir siekiu jungtis su Europa, nei su Ukrainos nepriklausomybe, nei su Krymo referendumu ir Rusijos piliečių gynimu Ukrainoje, nei su Krymo susigrąžinimu Rusijai, paminant bet kokį sveiką protą, nei su bet kokia kita Rusijos ir JAV karinio pramoninio komplekso propaganda, kuri iki užkimimo liejama iš ABIEJŲ pusių – IR VISIŠKAI KLAIDINA EILINIUS ŽMONES, NES SAVO TIKRUOSIUS MOTYVUS YRA UŽMASKAVUSI, O JŲ PRIEDANGAI PANAUDOJA FIGOS LAPELĮ – ATVIRĄ DEMAGOGIJĄ. Ir ją naudoja labai intensyviai, bet tik tam, kad MULKINTŲ eilinius žmones, panaudodami savo argumentus, kurie yra TEISINGI, juos išėmus iš KONTEKSTO – Ukrainos LIAUDIS NUGALĖJO, VAGIŲ PREZIDENTAS NUVERSTAS, LIAUDIS NORI TEISINGUMO, DEMOKRATIJOS, IR EUROPOS PRAGYVENIMO LYGIO. Tačiau juridiškai Janukovičius (beje, visi Lietuvos rašytiniai šaltiniai kažkodėl klaidingai rašo jo pavardę, parašydami ilgąją y, kai tuo tarpu net skaitydami jo pavardę per radiją ar televiziją perskaito su trumpąja i, kaip ir turi būti – Janukovič ) yra ir toliau TEISĖTAS prezidentas, nes joks Ukrainos konstitucijos ar kokio nors kito įstatymo straipsnis nenumato šalies prezidento IŠVIJIMO iš šalies. Yra numatyta prezidento APKALTA, tačiau ji NEBUVO ĮVYKDYTA. O tai, kad prezidentas yra UŽ Ukrainos ribų, jo TEISĖTUMO NEKEIČIA. Tuo LABIAU, kad su TUO PAČIU prezidentu TIE PATYS opozicijos nariai buvo pasirašę susitarimą, kurį taip pat pasirašė ir PRANCŪZIJOS IR LENKIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI, o kitą dieną prezidentas buvo nuverstas. Kaip tarsi stebuklinga lazdele mostelėjus tas pats prezidentas tapo nebe prezidentu? Dar daugiau, vietoje teisėto prezidento buvo paskirtas laikinai einantis prezidento pareigas Ukrainos parlamento vadovas. Toks veiksmas yra neteisėtas, esant teisėtam prezidentui. Todėl ir NETEISĖTO laikinai einančio prezidento veiksmai yra NETEISĖTI IR TSISĖTAIS BŪTI NEGALI, tarp jų ir šalies premjero paskyrimas yra NETEISĖTAS, o tada ir visas vyriausybės kabinetas yra NETEISĖTAS, kaip ir jo paskyrimo procedūra yra NETEISĖTA, kada net kandidatai į ministrus buvo derinti su Maidano MINIA. TAI panašu kaip minios buvo teisiamas Jėzus, kurį vykdė Pontijus Pilotas, kreipdamasis į minią, klausdamas, KURĮ – Jėzų ar Barabą – paleisti Perėjimo šventės proga, kada abu buvo pasmerkti nukryžiavimui. Tačiau vienam Perėjimo šventės proga galėjo dovanoti gyvybę BŪTENT MINIA. Ir minia iš pradžių šaukė paleisti Jėzų, jis nekaltas. O kada per minią perėję Sanhedrino šnipai padirbėjo, minia savo nuomonę PAKEITĖ – ėmė šaukti priešingai – PALEISTI BARABĄ. Tai ir buvo tas MINIOS nuosprendis, kuris privertė Pontijų Pilotą nužudyti Jėzų IŠ BAIMĖS. JIS NEIŠDRĮSO BŪTI TEISUS, NORS IR PATS SAKĖ, KAD JĖZAUS JOKIOS KALTĖS NEMATO, TODĖL SAVO RANKAS NUSIPLOVĖ.
Argi gali MINIA vykdyti TEISINGUMĄ? – Ne, nes teisingumą užtikrina tik teisingas PROCESAS, kuriame išklausomos ABI pusės, surenkami visi ĮRODYMAI, išanalizuojami, ir priimamas KVALIFIKUOTAS sprendimas.

Tad ir Ukrainos atžvilgiu Pontijus Pilotas yra tas asmuo, kuris neteisėtai vykdo prezidento pareigas, tuo tarpu minia patvirtina kandidatus į šalies kabinetą, ir šitaip baudžia PAČIĄ UKRAINĄ, nes PAMINA įstatymą, tuo labiau, kad minia KVALIFIKUOTA BŪTI NEGALI, kad valdytų NET PATĮ PARLAMENTĄ.

Tačiau šito ne tik nepastebi, bet net nenori pastebėti nei JAV, nei LIETUVOS, nei kitų valstybių politikai, nes tai nenaudinga JAV KARINIAM PRAMONINIAM KOMPLEKSUI, kuriam reikalinga įtampa, ir nesvarbu KUR. Aišku, ji turi būti KUO TOLIAU nuo pačių Jungtinių Valstijų. Ir neatsitiktinai Jungtinių Valstijų vicceprezidentas Baidenas KĄ TIK net savo kalbą po susitikimo su Lietuvos ir Latvijos prezidentais Lietuvos prezidentūroje, užbaigė tokiais žodžiais - TELAIMINA DIEVAS MŪSŲ... ARMIJAS. Ne mūsų TAUTAS - MŪSŲ ŽMONES - BET ARMIJAS, SKIRTAS ŽUDYMUI.

Lygiai toks pat neteisėtas yra Rusijos neteisėto prezidento Putino elgesys, kada jis tikrąja šio žodžio prasme karine jėga ĮSIVERŽĖ Į SUVERENIOS VALSTYBĖS – UKRAINOS – TERITORIJĄ – IR KARINE GALIA OKUPAVO KRYMĄ. Tai, kad jis iš išorės valdo Rusiją ir daro ką tik nori, atrodytų, kad jis turi galią, nors galia yra būtent Rusijos karinio pramoninio komplekso, kuris jį ir laiko aukščiausioje valdžioje jau keturiolika metų. Paradoksalu, žmogus nieko viešai neveikęs, nes dirbo Taryų Sąjungos Valstybės saugumo komitete, todėl buvo be jokios patirties politikoje, ir net visuomenės viešame gyvenime, buvo visiškai nežinomas net ir po Tarybų Sąjungos žlugimo Rusijai, ir vis tiek tapo... Rusijos PREZIDENTU. Argi taip gali būti? Logiškai mąstant – ne. Tačiau suvokiant giluminį viso paveikslo vaizdą, matai, kaip karinis pramoninis kompleksas žaidžia SAVO žaidimą, ir net tai, kas logikai PRIEŠTARAUJA, VIS TIEK VYKSTA. Todėl ir šiandien Rusija turi NETEISĖTĄ prezidentą, nes jis buvo tiesiog pastatytas, o PATYS RINKIMAI buvo tik IMITUOOJAMI, DRAUDŽIANT OPOZICIJAI TURĖTI SAVO KANDIDATUS, KURIE KELIA PAVOJŲ KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO STATYTINIAM LAIMĖTI POSTĄ. Tad ir Putinas vykdo ne SAVO politiką, bet to NEMATOMO karinio pramoninio komplekso, kuris ir tampo už virvučiu matomus politikus.
Štai kodėl, Krymas ne tik okupuotas, bet ir aneksuotas, ir nuo vakar yra jau Rusijos Fedarecijos sudėtyje teoriškai, o juridiškai taps penktadienį, kada šuoliais keičiami Rusijos visi įstatymai ir net pati konstitucija, ir tokiu tempu, kokiu niekada joks parlamentas to padaryti negali. Ir tam metamas pasiteisinimas - to reikalauja pati situacija. Bet nuo to neteisėti veiksmai netampoa teisėtais. Jie tokiais NETEISĖTAIS IR TOLIAU IŠLIKS, KOL KRYMAS NEBUS SUGRĄŽINTAS UKRAINAI. Ir tai visiškai nepriklauso nuo to, kaip Rusijos veiksmus vertins kiti - vieni gali jiems pritarti, kiti - pasmerkti, bet šis požiūris nekeičia veiksmų neteisėtumo, kurie jau yra praeityje ir jų pakeisti ar atšaukti negalima. Galima tik panaikinti jų PASEKMES - KRYMO ANKESIJĄ.
Todėl, kad ir kas kaip aiškintų juridinius veiksmus Ukrainoje ir Rusijoje, jie iš NETEISĖTŲ negali pavirsti TEISĖTAIS. Todėl ir Lietuvos POLITINĖ VALDŽIA pripažindama dabartinę Ukrainos NETEISĖTĄ politinę valdžią taip pat pažeidžia ĮSTATYMO NUMATYTAS NORMAS, KURIŲ LAIKYTIS REIKALAUJA IŠ KITŲ JOS PAČIOS ATŽVILGIU. Lygiai tas pats pasakytina ir apie Europos Sąjungą bei Jungtines Valstijas.
Deja, Jungtinės Valstijos būtent ir turi laikytis SAVO karinio pramoninio komplekso jos politinei valdžiai keliamų NERAŠYTŲ reikalavimų, kurių įgyvendinimui ir būtina ĮTAMPA IR KARINIAI KONFLIKTAI, Į KURIUOS ĮTRAUKIAMI IR NIEKO GILIAU NESUVOKIANTYS ŠIŲ TIKRŲJŲ UŽMAČIŲ eiliniai žmonės, ypač jaunimas, kuris ne tik nemąsto, bet ir NEMOKA analizuoti, nes jo analizuoti niekas nemokė. Ir būtent tokie jauni žmonės ir yra panaudojami kaip PATRANKŲ MĖSA, KAD TIK PATS KONFLIKTAS UŽGOŽTŲ TIKRUOSIUS TIKSLUS – VISĄ LAIKĄ LAIKYTI ŽMONES ĮTAMPOJE IR VALDYTI JUOS BAIMĖS JĖGA, O KAIP KLAIDINGĄ KRYPTĮ NUMESTI TIEMS NEVYKĖLIAMS PROPAGANDINĮ KAULĄ - KOVA UŽ LAISVĘ, DEMOKRATIJĄ - KAD TURĖTŲ KUO UŽSIIMTI, ŠITAIP IŠPROVOKUOJANT IR PATĮ KONFLLIKTĄ, KURIAM IKI TOL JAU BUVO PARENGTA DIRVA, IR KURIS IR LEIDŽIA SAUJELEI KARINIO PORAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKŲ IR VADOVŲ KRAUTIS PILNAS KIŠENES MILIJARDŲ DOLERIŲ, O TAIP PAT APSISTATYTI POLITINE VALDŽIA IR GINKLO GALIA IŠ VISŲ PUSIŲ. Juk tokios akivaizdžios grėsmės akivaizdoje, kurią mato VISI, tuoj pat prasidės kariniai užsakymai ir ne tik toje valstybėje, kuri įtraukta į patį konfliktą, bet ir kaimyninėse šalyse, juk, aišku, kad reikia pasirūpinti savo saugumu, reikia BŪTINAI stiprinti šalies gynybą, nes toks pavojingas incidentas gali būti pakartotas.

Lietuvoje taip pat ateina vis MENKESNĮ APLINKOS SUPRATIMĄ TURINTYS POLITIKAI, PREZIDENTAI, PREMJERAI, MINISTRAI. Todėl ir čia jau imame girdėti šūksnių – daugiau reikia pirkti ginklų. Dėl to ir TOKIŲ politikų priimami neišmintingi sprendimai atneša vis labiau nepageidautinus rezultatus VISOSE SRITYSE.
Ir šie sprendimai negali būti IŠMINTINGI, NES JAU JUMS SAKIAU, KAD IŠMINTIES ŠALTINIS IR CENTRAS YRA ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. KADANGI NĖRA NĖ VIENO POLITIKO VISAME PASAULYJE, kuris būtų atradęs Rojaus Trejybę-AŠ ESU savyje, tai nė vienas politikas negali – nepajėgus – priimti jokio išmintingo sprendimo. Jis gali priimti vienus geresnius, kitus blogesnius sprendimus, bet IŠMINTINGO – NĖ VIENO.
Todėl ir žmonių nepasitenkinimas tokiais sprendimais ir jų dar prastesniu įgyvendinimu tik stiprės, tačiau politikai vis tiek NIEKO NEŽINO – IR NEŽINOS – KĄ GI JIEMS REIKIA DARYTI, KAD SITUACIJĄ PAKEISTŲ Į GERĄJĄ PUSĘ. Todėl tik dar labiau stiprės KORUPCIJA IR SUSISKALDYMAS BEI VISUOMENĖS SUSISLUOKSNIAVIMAS IR SUSVETIMĖJIMAS TIK GILĖS Tą liudija ir dabartinė situacija Ukrainoje. Ne išimtis ir Lietuva, joje taip pat susvetimėjimas tik auga ir stiprėja, todėl politikai rūpinasi tik savo atlyginimais, juos dar daugiau pasididina TŪKSTANČIAIS, o kitiems, tik vos kelis šimtus gaunantiems pensijas, nėra iš ko sugrąžinti iš jų apvogtas pensijas. Tai – nusikaltimas. Bet nėra tokios POLITINĖS išmintingos jėgos, kuri šią padėtį sureguliuotų TEISINGAI. Ir nebus tol, kol valdžioje nebus URANTAI. O tai labai tolima perspektyva. Iki tol mąstymas tik DEGRADUOS. Ir tuo – DAR LABIAU DIDINDAMAS ĮTAMPĄ ĮVAIRIOSE VIETOSE PASAULYJE, IR SUKELDAMAS KARINIUS KONFLIKTUS – NAUDOSIS KARINIS PRAMONINIS KOMPLEKSAS – JAV IR RUSIJOS, O GREITU LAIKU Į ŽAIDIMĄ VIS AKTYVIAU ĮSITRAUKS IR KINIJA, TIK NE TAIP TIESMUKIŠKAI, KAIP JAV IR RUSIJOS KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKAI, NES KINŲ MĄSTYMO LYGIS NE DEGRADUOJA, BET VYSTOSI PIRMYN, TUO LABIAU, KAD GELTONOJI RASĖ YRA GRYNAKRAUJĖ RASĖ, KOKIA NĖRA BALTOJI RASĖ.


Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas



Algimantas
2014-03-19 13:30:21

Komentarai

Mielieji, tai, kas dabar vyksta Lietuvoje, Europoje, Jungtinėse Valstijose, Kanadoje, Rusijoje, Ukrainoje, kituose kraštuose Urantijoje - tai GYVULINIO proto agresyvaus ir degraduojančio proto veiksmai ir atoveiksmiai.
Vyksta akivaizdus žmonių MULIKINIMAS, kuriame dalyvauja ir Lietuvos politinė valdžia - GRYBAUSKAITĖ, BUTKEVIČIUS, SEIMO NARIAI. Nė vienas iš jų neatsisako savo NUSIKALSTAMOS, ir nukreiptos preiš Lietuvą, veiklos - skatinti žudymo instrumentų - ginklų - pirkimą Leituvai, didinti biudžeto dalį, skirtą KARUI.
Politinė valdžia neturi jokio strateginio plano, KAIP GI TVARKYTI LIETUVOS EKONOMIKĄ, POLITIKĄ, IR GYVENIMĄ, KAD PRASIDĖTŲ TARPUSAVIO BENDRADARBIAVIMAS ŠALYJE - MOKYKLOSE, ŠEIMOSE, VISUOMENĖJE - KAD PRASIDĖTŲ KŪRYBĄ, O NE TOLIAU TĘSTŲSI LIETUVOS GRIOVIMAS IR VISUOMENĖS ALINIMAS.
Vakar per CNN televiziją interviu davė Dallia Grybauskaitė, kuri visai NESUVOKIA, KAD NUSIŠNEKA, ir vis nuolat kartoja savo KARO ŠŪKIUS RUSIJAI - NATO TURI ATSAKYTI VEIKSMAIS RUSIJAI, BŪTINA JAUSTI ATSAKOMYBĘ, NEBEGALIMA ATIDĖLIOTI VEIKSMŲ ATEIČIAI. Tai rodo, KOKS yra ne-mąstymo LYGIS, kada ji pati kursto KARO PROPAGANDĄ, nors tuo pačiu Seimui teikia įstatymo projejtą bausti televizojos kompanijas už tokias laidas, kurios porpaguoja karą. O Grybauskaitės nuotrauka pirmame žurnalo Veidas viršelio puslapyje - apsirengusi karine uniforma ir išlindusi iki pusės iš tanko bokštelio ir prie kulkosvaidžio - tai akivaizdi karo propaganda. Jos praėjusią savaitę irgi pareikštos karringos mintys dėl naujų sankcijų Rusijai ir net dėl KARINĖS pagalbos suteikimo Ukraina - tai irgi KARO PROPAGANDOS ELEMENTAS.
Tad pirmiaiusia ši juridinė, be ne tikroji, Lietuvos prezidentė turėtų laikytis asmeniškai pati savo įstatymo projekte numatomų nuostatų ir nekurstyti karo. Dar daigiau - LIETUVA KAIP TIK DABAR TURĖTŲ IR IŠSTOTI IŠ KARO ORGANIZACIJOS, KOKIA IR YRA NATO, ir kuri prisideda prie karo kurstymo politikos URKAINOJE, LIBIJOJE, SIRIJOJE, IZRAELYJE, PALESTINOJE, SUDANE, NIEGERIJOJE, AFGANISTANE, IRAKE, IRANE, O DABAR IR BŪTENT DĖL NATO KARO VEIKSMŲ IŠKYLA NAUJAS POLITINIS DARINYS - ISIS - FUNDAMENTALI ISLAMO KALIFATO IDĖJA, KURIĄ JAU MĖGINA PRIEVARTA ĮGYVENDINTI ISLAMO FUNDAMENTALISTAI, SU KURIAIS PALYGINUS ALKAIDA ATRODO KAIP NEKALTI VAIKUČIAI. Ir jie yra realūs, tikri, ir kupini KORANO SUTEIKIAMŲ - NUO PAT KŪDIKYSTĖ - TEIGINIŲ PROPAGANDOS VERGAI, KURIE NE TIK TIKI, BET JUOS ĮGYVENDINA SAVO KASDIENYBĖJE - TAI JŲ GYVENIMAS.
KORANO SŪROS SAKO, KAD NUŽUDYTI KITATIKĮ ALACHO VARDU - TAI NĖRA JOKIA NUODĖMĖ, O ŽUVĘS UŽ ALACHĄ TUOJ PAT PATENKA Į ROJŲ. Būtent dėl tokių tieginių įdiegtų nuo bvaikystės jie taip nekenčia KITATIKIŲ, I RNEBIJO MIRTI FIZINE PRASME UŽ ALACHĄ ŽUDYDAMI KITATIKIUS.
Tuo tarpu ne taip yra su vakariečiaiis, kurie iš esmės neturi JOKIO TIKĖJIMO, nors turi ir Bibliją, ir Naująjį Testamentą, bet neturi tikėjimo. Tiki NAUDA SAU - SAVO ŠEIMAI, SAVO PARTIJAI, SAVO VALSTYBEI. TAI - SAVANAUDIŠKUMO GYVULINĖ APRAIŠKA.
Tuo tarpu tarp DEŠIMTIES DIEVO ĮSAKYMŲ - yra ir tokie - NEŽUDYK, NEMELUOK.
O dabar niekas apie juos nekalba, niekas net neužsimena, kad šie DIEVO ĮSAKYMAI LAUŽOMI, kada gaminami ginklai ir pardavinėjami, kada sakoma, kad Ukrainoje NATO organizacijai reikia imtis VIEKSMŲ, kada teigiama, kad reikia DAUGIAU LIETUVOS PINIGŲ SKIRTI KARIUOMENEI - ŽUDYMO INSTRUMENTAMS - KADA VIEN TIK DEMAGOGIJOS PROPAGANDINIAIS ŠŪKIAIS YRA DANGSTAMA, JOG ŠIE PINIGAI YRA LIETUVOS GYNYBOS STIPRINIMUI. TAI - MELAS.
ŽINOKITE VISI - pati stipriausia Lietuvos gynyba - tai būti SAVIMI IR SAVARANKIŠKAI TVARKYTI SAVO POLITIKĄ IR EKONOMIKĄ, SAVO ŠALĮ, KUIROJE NESKAIRDYTŲ NĖ VIENAS NATO LĖKTUVAS, NEATVAŽIUOTŲ NĖ VIENAS NATO GENEROLAS, NĖ VIENAS NATO KARIEVIS. IR BŪTENT TOKIA YRA LIETUVOS ATEIITIS. LIETUVA - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU APVAIZDOS APSAUGOJE, O NE NATO KARO ORGANIZACIJOS KARINĖS MAŠINOS NEMĄSTANTIS IR VISAS KOMANDAS VYKSDANTIS SRAIGTELIS, ŽENGIANTIS Į SAVO PRAŽŪTĮ. NATO TARIAMA APSAUGA - TAI PATI RIZIKINGIAUSIA IR NIEKAM TIKUSI APSAUGA, KIURIA TIKI, IR PASITIKI, TIK NEMĄSTANTYS, KADA ŽUDYNIŲ DĖKA - MŪSŲ DVASINIŲ BROLIŲ IR SESIŲ ŽUDYMU - SIEKIAMA SAU NAUDOS - SAVANAUDIŠKŲ INTERESŲ TENKINIMO - LAIKYTI ŽMONES BAIMĖJE IR VISIŠKAI NEMĄSTANČIUS IR VISIŠKAI PRIKALUSOMUS NUO TURTINGŲJŲ - MATERIALIA PRASME - IR GALINGŲJŲ - POLITINE PRASME - TAMSOS SPRENDIMŲ IR VEIKSMŲ.
Karinis pramoninis kompleksas savo čiuptuvus turi godžius ir aštrius, ir jų negali sustabdyti niekas, išskyrus Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Štai ir dabar Prancūzija sako mes ir tolliau gaminame malūnsparnešį MISTRAL klasės Rusijai, kuri jį aišku, kad nuplukdys į Juodąją jūrą, į Krymą, į Sevastopolio uostą - net SEVASTOPOLIU ir pavadintas pirmasis iš dveijų malūnsparnešiių, kad nukreiptų prieš Ukrainą dar didesnę karinę galią.
Ir tai daroma toliau, kada Rusijai yra įvestos sankcijos, ir dar didesnės - planuojamos. Prancūzijoje dabar ir toliau apmokomi pirmieji keturi šimtai MISTRAL įgulos narių - karininkų ir jūreivių iš Rusijos kariuomenės. Kontrakto vertė - milijardas septyni šimtai milijonų dolerių. Argi išmesi juos į balą dėl kažkieno sugalvotų sankcijų Rusijai, kada jie gali būti banko sąskaitoje?

Kariniam pramoniniam kompleksiui visiškai nesvarbu KAS NUGALĖS, nes jų tikslas manipuliuoti pačių didžiausių šalių prezidentais, o mažesni prezidentai ieško kaip surasti priėjimą prie didžiųjų prezidentų, ir taip irgi tampa marionetėmis. Tas ypač matosi Dalios Grybauskaiteės elgesyje ir veiksmuose. Ji nuolat vis taikosi, kad būtų šalia JAV prezidento Obamos. Tai karliko vergiškas padliaiižiavimas vergvaldžui. Ir priešingą elgesį matai Estijos prezidento - ORŲ IR LYGIAVERTĮ su Obama. Tačiau karinis pramoninis kompleksas manipuliuoja ir Estijos prezidentu, kaip ir Obama, kad vykdytų tokią matomą politiką, kurios veiksmai keltų įtampą, baimę, ir karinius židinius, kuriuos laikas nuo laiko būtina pakurstyti, kad būtų poreikis ŽUDYMO INSTRUMENTAMS - GINKLAMS - JŲ MILIJARDINIŲ PELNŲ NETEISĖTAM ŠALTINIUI, tuo tarpu, kad niekas negalėtų iki galo suvokti, O KAIP GI TAIP GALI NEPROTINGAI ELGTIS PREZIDENTAI, NEJAUGI JIE IŠPROTĖJO, kai jų elgesys prieštarauja logikai. Ne, neišprotėjo jie, bet elgiasi kaip BEPROČOIAI, NES JUOS TAM ĮTAKOJA KAIP MARIONETES KARINIO PRAMONINIO KOMPEKSO REALŪS SAVININKAI - MŪSŲ DVASIOS BROLAII IR SESĖS - KURIEMS REIKIA RINKOS, REIKIA GI KAŽKUR PARDUOTI PRIGAMINTUS GINKLUS, NES KITAIP NEBUS TŲ MILIJARDŲ KIŠENĖSE, KURIAIS IR BUS GALIMA VALDYTI MATOMUS POLITIKUS IR SAVE PAMALONINTI TUO SUPRATIMU, KAD VALDO NE MATOMI PREZIDENTAI, BET NEMATOMI JIE - TEGU IR TŪKSTANČIŲ, O KARTAIS IR MILIJONŲ, FIZINIŲ GVYBIŲ KAINA. Bet argi tai jau taip svarbu, kai kerti mišką, skiedros lekia, ir niekas neverkia, kad tų skiedrų daug, o dabar jau niekas nebeverkia, kad ir medžių labai daug kertama, pjaunama be saiko.
NEGALI BŪTI TEISĖTAS TURTĖJIMO ŠALTINIS ŽUDANT AR GAMINANT GINKLUS. TAI - NUSIKALTIMAS.
Ir šitame NUSIKALSTAMAME ŽUDYMO PROCESE DALYVAUJA IR LIETUVOS POLITIKAI - NUO PAT PIRMOSIOS AKIMIRKOS, KADA TIK ĮSTOJO Į NATO. VISI POLITIKAI., NORS KIEKVIENO ATSAKOMYBĖ YRA PAGAL ASMENINĮ INDĖLĮ.
DEJA , IKI ŠIOL TAIP IR NEATSRADO NĖ VIENO DORO POLITIKO KURIS IŠTARTŲ GARSŲ NE - ŽUDYMUI. NE - NATO, NE - EUROPOS PSEUDOSĄJUNGAI, NE - KARIUOMENEI, NE - GINKLAMS, NE - TOKIAM NE-MĄSTYMUI. IR TAIP - ROJAUS TREJYBEI-AŠ ESU, TAIP - MEILEI, TAIP - BENDRADARBIAVIMUI SU APVAIZDA SAUGANT LIETUVĄ NUO VISŲ NEIGIAMŲ UŽMAČIŲ TŲ, KURIE YRA NEDORI, TAIP - BORLYSTEI. TAIP - KŪRYBAI. TAIP - GYVENIMUI SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU VISUR - ŠEIMOJE, MOKYKLOJE, DARBE, GATVĖJE, TARPUSAVIO SANTYKIUOSE.

TOKIE YRA ATEITIES POLITIKAI - URANTAI. TOKIA YRA ATEITTIES LIETUVA - URANTŲ LIETUVA, URANTŲ, ATRADUSIŲ ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE IR MYLINČIŲ VISUS - RUSIJĄ, PUTINĄ, GRYBAIUSKAITĘ, OBAMĄ, BUTKELVIČIŲ, ŽMONIJĄ, VISĄ KŪRINIJĄ, IR VEIKIANČIŲ DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU MEILĖS MOTYVU IR VISŲ ŠVIESOS LABUI.

Ir tik TOKIA LIETUVA BUS DARNI IR LAIMINGA IR PADĖS VISOMS PASAULIO ŠALIMS, KURIOSE YRA TOKIŲ PROBLEMŲ, KOKIOS ŠIANDIEN IŠKILO RUSIJAI IR UKRAINAI, ESTIJAI IR LATVIJAI, IR DABARTINEI LIETUVAI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-09-05 12:46:23



Kol kas, Simai, tavo sąmonė nėra pajėgi suvokti šviesos, kuri yra tau teikiama, tavoji sąmonė dar neparuošta, kad galėtum gerti gyvąjį vandenį, kad galėtum praplėsti savo mąstyseną. Kada skaitau urantų atsakymus tau, tai tiek jaučiu gyvosios meilės nukreiptos tau ir visiems, kad nustembi - kaip nuostabu, jog yra tokia šviesa šiuo laikmečiu. Ir nėra jokio susierzinimo tuose atsakymuose, rašomuose tau, o vien tik meilė, tačiau vien tai, kad tu rašai apie susierzinimą, tai ir atspindi, kad pats ir gyveni tuo susierzinimu, kadangi jis yra nuolatinis tavo palydovas, nes tu dar nepajėgus pajausti meilės virpesių pasireiškimo, nukreipto į tavo asmenį. Ir būtent nuo sąmonės lygio kiekvienas žmogus iš teksto pasiima skirtingą informaciją, vienas gali prisipildyti išminties ir gyvasties, o kitas skaitys daug kartų ir nesuvoks kas gi čia rašoma, skaitys vėl, bet nesupras, apie ką rašoma.

Kada aš rašiau, kad urantui nepakanka Biblijos, tai šis teiginys ir buvo skirtas būtent tau, kad būtum šiek tiek pažadintas iš kol kas dvasinio miego, kada reikalinga nuvalyti voratinklius, nugramdyti rūdis ir įleisti vandens. Tris metus skaičiau Bibliją, klausiau, ką kalba kunigai, gilinausi į tai, kas slypi po žodžiu „krikščionybė“ ir jeigu atidžiau pastudijuotum šioje svetainėje aprašytus patyrimus ir pajaustum tų patyrimų gelmę, tai suvoktum, kokį kelią žmogus nužingsniuoja, kad galėtų parašyti, jog mokymas „Krikščionybės duženos“ yra šviesa ir motyvuota vien tik meile, o Biblija yra senas rūbas, kurį reikalinga keisti nauju ryškesnės šviesos rūbu. Tu įsitvėręs į Bibliją ir jos nepaleidi, tačiau nežinai, kad einantys gyvuoju keliu senai perprato Biblijos turinį, bet DAUG SVARBIAU, kada žmogus perpranta Jėzaus Kristaus apreiškimo turinį „Kalbu Jums Vėl“, kada žmogus perpranta „Krikščionybės duženų“ mokymo turinį ir suvokia jos teikiamą tikrovę, būtent tada yra laimėjimas žmogaus samonėje, ir tuomet jis pamato pačios Biblijos tamsias dulkes. Kol kas tavoji sąmonė dar nepajėgi matyti tų tamsių dvasinių dulkių, nes reikalingas tavojo asmens augimas šviesa ir meile iš vidaus, o taip pat augimas tikrovės sampratų lygiu.

Būtent skaitantys Bibliją ieško Dievo atleidimo, kai tuo tarpu Dievo atleidimas neegzistuoja išviso, atleidimo nėra kūrinijos tikrovėje, būtent skaitantys Bibliją tiki į velnią ir Šėtono apsėdimą žmogaus asmenybėje, kai tuo tarpu Liuciferio maištas buvo užbaigtas po Mykolo Kristaus savęs padovanojimo, būtent skaitantys Bibliją, Kūrėją suvokia kaip baudžiantį Dievą ir nesuvokdami priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio klausia -„kur tas Dievas žiūri, kad aplinkui vien tik kančios“ arba „koks čia Dievas, jeigu žūsta nekalti žmonės“. Ir tokių klausimų žmonės klausia, nes yra dar akli dvasioje, nes nemato giluminių dvasinių priežasčių, nesuvokia dvasinių dėsnių pasireiškimo. Bet klausti nėra blogai, jeigu ieškoma nuoširdžiai, ir būtent urantų dėka žmogus gali surasti ir atsakyti pirmiausiai sau ir savyje į jam iškilusius klausimus, bet pradžioje reikalinga nusimesti sudėvėtą puikybės rūbą ir nusiimti iliuzijos kaukę, kad galėtum pasakyti, kad žmonijos nuodėmių atpirkimo Jėzaus krauju doktrina yra TAMSA, o būtent tuo persmelkta visa sudužusi krikščionybė.

Nėra nei vieno žmogaus, kuriam nereikėtų šitos Šviesos, kurią teikia urantai.

Mantas
2014-03-24 01:04:12



Ale ir uzerzino jus mano zodziai.)) O juk nieko blogo neparasiau. Iskart puolate kandziotis,kaip tikri lietuviai. Noriu paprasyti, jei jau atrasote, bukite zmones, rasykite bent jau i tema. As NEAPTARINEJAU nei jusu religijos,nei patirties,nei tikejimo,nei tavo asmeniskai Valdai grybu. Turek bent elementaru padoruma. Buvau Airijoi, ten labai paslaugus zmones, mokinkis ir tu. Jei kam neaisku,pasakau, tos amzinos tiesos yra: Tevo atradimas sirdyje ir atsidavimas jo vedimui,meile artimam,gailestingumas,tikejias. Tai Biblijos esme. Kalbos nera,nuo sito neimanoma degraduoti o be sito labai greit. Tad, jeigu kas tvirtina, jog jau perspjove sitas tiesas, butu labai idomu pabendrauti. Tik,kad nematau tokiu. Gal klystu?

Simas
2014-03-23 12:02:37



Mielas Simai, tau reiktu pastudijuoti ši forumą plačiau, ir tada pamatytum, kad tokiu nuomoniu kaip tavo ir panašiu šiame forume buvo nemažai, kur jos visos šiandien? Ju nėra. Trumpalaikės yra tokios kalbos ir zmoniu nuomones – pasirodo kaip jaunas mėnulis ir pradingsta. Tai, apie ką Algimantas, ir ne Joks Algis kaip tu vadini, kalba yra gyvas patyrimas, ka patiriu ir as ir saujelė kitu cia studijuojančių urantų kurie prieme ir išgirdo Rojaus Trejybes-AS ESU beldimą is vidaus. Patarimai ir šviesos skleidimas tau Simai, dabar kaip žirniai i siena. Tam, kad save pripildytum šviesos ir išminties, kuria lieja Algimantas is Šaltinio ir Centro, Rojaus Trejybes-AS ESU savo šviesos mokymais ir šviesos kuri i tavo uzverta vidu niekaip neprasiskverbia per viduje isiviespatavusį guvulinį žemaziuriį protą, reikia atverti save gyvam meiles Saltiniui ir Centrui, kurio fragmentas gyvena ir tavo viduje. Visu pirma reiketu išvalyti visa šlamštą, kuris susikaupė nuo neteisingai gyvenamo gyvenimo, o to padaryti be Roajus Trejybe-AS ESU nepajėgs nei vienas, tame tarpe ir tu Simai, ir as atsakau uz savo žodžius ir tikrai žinau, ką sakau. Savo kalbomis tu atrodai kaip tas pavasario grybas is vaikiškos pasakos, kuris siūlė ąžuolui i šalį pasitraukti ir šviesos neužstoti o kuom jam baigėsi zinai pats.

Vietoj to, kad svaistai energija gincams, ir savotiškai kovai, intelekto lygiu, geriau ta energija pasvesk atsiverimui, ir gyvo Rujaus Trejybes-AS ESU fragmento atradimui savo viduje, o tada ir pats paneigsi tai ka cia dabar taip protingai bandai isvedzioti.

Vandenyno paviršius banguoja ir paviršutiniškai zvelgianciam zmogui tik ir atrodo, kad giliau nieko ir nėra. Taciau pasinėrus i jo vandenis supranti, kokia gelme slypi po banguojanciu vandenyno paviršiumi. O ka kalbėti apie dvasines Rojaus Trejybes-AS ESU gelmes kurios neismatuojamos kiek besistengtum. Taigi nesistenk savo trumpažiūriu protu, paremtu vien tiktai intelektuliniais, net jokios logikos neturinciais teiginiais suvokti to kas Amžina o isdrysk pasinerti gilyn i gyvas Rojaus Trejybes-AS ESU gelmes, kurios prasideda tik tavyje, per GYVA KOMUNIJA per garbinima, ir gyva malda su Rojaus Trejybe-AS ESU, be nuomones, požiūrio, ir intelektualiu išvedžiojimu, ir tik tada vis gilejant tavo įzvalgai, jeigu žinoma isdrysi ir padesi pastangas, suvoksi, ir kitomis, dvasinemis akimis pažvelgsi i gyva ryšį su Šaltiniu ir Centru Rojaus Trejybe-AS ESU, kuris atsiverusiems urantams yra toks pats gyvas ir viduje patiriamas visada, kaip kad tu jauti oro buvimą aplinkoje. Jeigu is viso galima tuos dalykus sulyginti.

Ramybes tau ir drąsos dedant pastangas savame atsiverime. Nesvaistyk veltui laiko ir energijos iliuzijai, kuri išnyks kaip tamsa išaušus rytui.

valdasAirija1
2014-03-23 00:10:14



Dar noriu dadeti,nes i viena komentara netilpo,kadangi rasau is telefono. Taigi, yra nemazai tikru sventuju,tiek pas katalikus,tiek pas pravoslavus,kurie sventuma pasieke vien per Biblija ir turejo rysi su Tevu. Tad tavo zodziai apie degradavima,mielas Algi, neturi jokio pagrindo.

Simas
2014-03-22 19:42:16



Algi, as nereklamuoju Biblijos,jeigu tu ja nemegsti, cia jau tavo valia. Be reikalo erzinesi. As aiskiai parasiau,kad Biblija,tai ne zmoniu interpretacijos,ko bandai man kazkodel primesti. Biblijoi yra aiskus Jezaus pamokimai, o ka ten Paulius pasake man dzin. As del to nesierzinu ir tau nepatariu. Vat tuos Jezaus mokymus, as labai abejoju, kad Mantas yra isisavines tiek,kad jau gali atmestinai ziureti. Tu daug kalbi su ta ryskesne sviesa. Tu pirma perprask Biblija o paskui sakyk,kad pradejai DEGRADUOTI. Labai esi uzsiciklines,ka ten koks Petras ar Antanas pasake, nejaugi,tai taip jau idomu. Mums,zmonems Biblijos, o ir uk esme yra Jezaus mokimai, tad nereikia stengtis issokti, auksiau bambos,vistiek nieko nebus. Del tu visu supervisatu judejimu,na ka cia speliot,ka tas duoda apart sugaisto laiko? Geriau jau darza nukast,vis nauda. Kas liecia nuosirduma, tai gal atskleisi,kokiu matuokliu matuoji kitus, gal visgi cia Dievui spresti,kaip ir parasyta uk? O ir apie As-esu Biblijoi parasyta

Simas
2014-03-22 19:24:51



Mielas Simai, matau, kad tu NORI būti NUOŠIRDUS, tačiau TOKS dar nesi, nes nuoširdumas yra DOVANA IŠ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU, KURIĄ ir pasiimi kuo daugiau atsiveri ir garbini Rojaus Trejybę-AŠ ESU, todėl nei Manto, nei mano parašytų mokymų dar nesuvoki savo DVASINIU protu, o žmogiškasis-gyvulinis protas tuoj pat ima ir susierzina, kad kažkas kažką pasako ar parašo ne pagal Naująjį Testamentą ar to žmogaus supratimą.

Juk Urantijos Knyga aiškiai atskleidžia ne tik keturių evangelijų, kurios ir pateko į Naująjį Testamentą, atsiradimo aplinkybes, bet tuo pačiu nuvainikuoja ir pačią Dievo žodžio sampratą, priskirtą Biblijai, kad tai nėra joks DIEVO žodis, kokį jam priskiria kai kurie siaurai į tikrovę ir Rojaus Trejybę žvelgiantys žmonės. Tai PATIES žmogaus sugalvotos sampratos, kurias jis PATS pavadino DIEVO ŽODŽIU būtent tokia išraiška. O ji ir yra TAMSOS PASIREIŠKIMAS IR ŠVIESOS IŠKREIPIMAS. Todėl pasakyti šviesesnį teiginį ir pateikti platesnę sampratą ir paaiškinti, kodėl ji yra būtent tokia GYVA, tai ir reiškia VYKDYTI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĖS VALIĄ, ir šituo padėti žmogui suprasti gilesnį šaltinį už Bibliją.

Mielas Simai, pateikti platesnį šaltinį ir atskleisti gilesnę tiesą - tai natūrali Rojaus Trejybės-AŠ ESU sumanyto evoliucijos plano dalis, skirta ir mums, mirtingiesiems Urantijos planetoje. Jeigu mes nesiektume ryškesnės šviesos negu Biblija, ar Urantijos Knyga, tai mes pradėtume DEGRADUOTI, nes statika yra tik ROJUJE - visos kūrinijos geografiniame centre, kurio atžvilgiu juda - milžinišku greičiu kosminėje erdvėje skrieja - visos Septynios Supervisatos, o tose Supervisatose aplink savo traukos centrus skrieja vis mažesni kosminiai dariniai - didieji sektoriai, mažieji sektoriai, Vietinės Visatos ir jų viduje Žvaigždynai, o šių viduje - Vietinės Sistemos, o jų viduje saulių sistemos, ir saullių sistemų viduje jau pačioje žemiausioje pakopoje esanti gyvybė - mirtingieji žmonės, gyvenantys apgyvendintose evoliucinėse planetose. Tačiau visi šie vis smulkesni dariniai kosminėje erdvėje nors ir skrieja aplink savo traukos centrus, bet kaip visuma Supervisatų VIDUJE, vis tiek skrieja tuo pačiu ir apllnk Rojų su visa savosios Supervisatos kosmine struktūra. Tad visur yra judėjimas tiek fizine išraiška, tiek ir dvasine. Ir būtent DVASINE išraiška nesiekiant dar ryškesnės šviesos mirtingasis pradeda DEGRADUOTI. O tai atsispindi ir mąstymo degradacijoje, ir jo visuose veiksmuose visose sferose. Ir būtent prie tokios degradacijos ir prisidėjo BIBLIJA. Ir karai yra dėl to, kad yra BIBLIJA IKI ŠIOL.
Ir būtent vien tik urantai, atradę savyje Rojaus Trejybę-AŠ ESU dabar turi pačią giliausią sampratą, kas gi yra ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU, kas gi yra SŪNUS KŪRĖJAS-Jėzus, kas gi yra jo partnerė Dukra Kūrėja-Šventoji Dvasia, kas gi yra tikrovė, ir kas gi yra pats mirtingasis, kas gi yra mirtingojo gyvenimo prasmė Urantijoje, kas gi yra gyvasis kelias, kuriuo ir žengia urrantai į vis gilesnę kosminę įžvalgą, jau DABAR tapę Rojaus Trejybės Sūnumis ir Dukromis ir gėrio BENDRAKŪRĖJAIS su Rojaus Trejybe-AŠ ESU visų šviesos labui, ir patirdami MEILĖS motyvą ir galią savyje.
ATĖJO laikas žmonijai stotis ANT AUKŠTESNIO - GYVOJO KELIO - LAIPTELIO, atsisakius bet kokių negyvų ritualų ir dogmų, kurios ne tik žmogaus laisvą valią iškreipia, suvaržo, ir laiko BAIMĖJE, bet tuo pačiu ir atneša jam ligas ir kančias.
Tu mielas Simai matyt neperskaitei, į kokią svetainę užsukai - ji skirta NAUJOJO AMŽIAUS DVASINIŲ MOKYTOJŲ RENGIMUI, kuriuos aš ir rengiu. Tokia svetainė yra vienintelė pasaulyje. Ir ji nėra DISKUSIJŲ svetainė, tai - MOKYMOSI svetainė.

Svetainėje yra patalpinta mano parašyta knyga KRIKŠČIONYBĖS DUŽENOS. Ji parašyta remiantis ir Naujojo Testamento teiginiais, parodant jų siaurumą ir klaidingumą, net tarpusavio prieštaringumą. Ir pačius teiginius gali perskaityti ir Naujajame Testamente, nes nurodyti konkretūs šaltiniai, jeigu kiltų abejonės, ar tikrai jawu tokie teiginiai yra Naujajame Testamente, nes jie būtent tokie tikrai yra nepriimtini.

Čia įdedu du skyrius - 10 ir 14 - iš KRIKŠČIONYBĖS DUŽENŲ:

10. Viešpaties “įsakinėjimas” diskriminuoja moteris

Taigi, Pauliaus lūpomis, Viešpats susituokusiems “ĮSAKO”:

“Susituokusiems ĮSAKAU NE AŠ, BET VIEŠPATS, kad žmona nesiskirtų nuo vyro, o jei atsiskirtų, kad liktų netekėjusi arba susitaikintų su vyru; taip pat ir vyras tegul nepalieka žmonos.” (Pirmasis korintiečiams, 7, 10)

Dabar dar kartą pateiksiu jau aukščiau mano pateiktą citatą iš Senojo Testamento, tik į ją atkreipsiu jūsų dėmesį tuo požiūriu, kaip pats Paulius prieštarauja savo paties “viešpačiui.”

“Tarkime, vyras paima žmoną ir sueina su ja. Bet ji neranda malonės jo akyse, nes jis randa kokį nors jos nepadorumą, parašo skyrybų raštą, paduoda jai į ranką ir išsiunčia ją iš savo namų. O ji, palikusi jo namus, tampa kito vyro žmona. Tarkime, ir antrasis vyras jos nepakenčia, parašo jai skyrybų raštą ir išsiunčia iš savo namų; arba antrasis ją vedęs vyras miršta. Pirmasis vyras, kuris buvo ją išsiuntęs, negali jos vėl imti sau žmona po to, kai ji yra buvusi netinkama. Nes tai būtų pasibjaurėtina VIEŠPAČIUI, ir tu užtrauktumei kaltę kraštui, kurį VIEŠPATS, tavo Dievas, duoda tau kaip nuosavybę.”



Luko ir Mato lūpomis Jėzus prakalba dar griežčiau, nes ne taip, kaip Senajame Testamente, jis neleidžia kitam vyrui vesti pirmojo vyro atleistos žmonos, kai Senasis Testamentas to nedraudžia:



“Kiekvienas, kas atleidžia žmoną ir veda kitą, svetimauja. Ir kas veda vyro atleistąją, taip pat svetimauja.” (Luko, 16,18)

”Taip pat buvo pasakyta: Kas atleidžia žmoną, tegul išduoda jai skyrybų raštą. O aš jums sakau: kiekvienas, kuris atleidžia žmoną, – jei ne ištvirkavimo atveju – skatina ją svetimauti; ir jeigu kas atleistąją veda – svetimauja“. (Mato, 5, 31-32)

Viešpaties įsakymas, perteiktas Pauliaus, leidžia ir moteriai išsiskirti su savo vyru, o išsiskyrusiai leidžia net ir vėl sugrįžti pas savo vyrą ir susitaikyti. Tuo tarpu “kitas“ “dievo“ žodis – Senasis Testamentas sako, jog pirmasis vyras nebegali priimti savo buvusios žmonos, “Nes tai būtų pasibjaurėtina VIEŠPAČIUI,“ ir toks vyras, priėmęs savo buvusią žmoną dar užtrauktų ir kaltę kraštui, kurį VIEŠPATS, jo Dievas, duoda jam kaip nuosavybę.

Taigi dabar jau DU VIEŠPAČIAI prabyla į žmogų vienu ir tuo pačiu klausimu – žmonos ir vyro išsiskyrimo ir susitaikymo klausimu – ir prabyla taip skirtingai, kad jau net patys sau prieštarauja. Bet tai labai patogu, nes bus galima pasiteisinti, jog tai, ko neleido vienas, tą leido kitas “viešpats.“ Nieko nebūtų keisto, jeigu šitie abu rašytiniai šaltiniai jūsų, daugumos, būtų laikomi žmogaus samprotavimais, o ne DIEVO žodžiu. Tada natūralu, kad Pauliaus mintis būtų šviesesnė ir jos verta laikytis. Tačiau, kada jūs, dauguma, šituos šaltinius laikote Dievo žodžiu, tada jūsų du “viešpačiai“ susikerta kaktomis kaip ožiai ant liepto, kuris kurį nugalės, o kenčiate JŪS, nes patys susipainiojate, jeigu nuoširdžiai ir GILIAI juos studijuojate, o ne kartojate tik kaip papūgos jų teiginius net nesuvokdami jų prasmės ir nematydami jų prieštaravimų.

Todėl anksčiau ar vėliau, jeigu šituos šaltinius mėginsite studijuoti giliai ir nuoširdžiai, sau iškelsite paprastą klausimą: ar verta jums ir toliau šituos šaltinius laikyti Dievo žodžiu, ar jų pačių teigiamas nuostatas net nesusimąstant praleisti pro ausis tarsi jų nebūtų iš viso? Ir nematydami Biblijos akivaizdžių tikrovės tiesos iškraipymų jūs tik patvirtinate, kad jūsų siela dar miega ir nieko negali suvokti savo išmintimi. O tai reiškia, kad šitaip jūs tik apgaudinėjate patys save ir dar įstumiate į tamsią aklavietę.

Bet jūs patys, SAVO LAISVA VALIA, PASIRENKATE IR TOLIAU likti akliems ir laikytis Senojo Testamento ir Naujojo Testamento reiškiamų tikrovės neatitinkančių teiginių ir tokių peršamų nuostatų, kurios neturi jokio ryšio su GYVUOJU DIEVU – ROJAUS TREJYBE: TĖVU, AMŽINUOJU SŪNUMI-MOTINA-BROLIU, IR BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE.

14. Pauliaus požiūris į moteris žemina jų orumą ir jas diskriminuoja

Kada Paulius kalba apie moteris ir jų padėtį, tai kalba ne tik BE MEILĖS, BET IR BE JOKIOS PAGARBOS. O juk Rojaus Trejybės Visi Trys Asmenys – Tėvas, Amžinasis Sūnus-Motina-Brolis, ir Begalinė Dvasia-Motina-Sesė – myli, myli, ir vien tik myli, nes kitokio jausmo be MEILĖS JIE NIEKADA NEIŠREIŠKIA. Ir Jie MYLI VIENODAI VISUS – dvasias, sielas, ir mirtinguosius žmones – vyrus ir moteris. Kartoju, Rojaus Trejybės visi TRYS asmenys VISUS MYLI VIENODAI. Tuo tarpu Paulius nustumia moteris tiesiog kaip stumdomus baldus, kurių vieta yra užkampyje ir vien tik išskirtinei vyro gerovei. Tai argi gali būti TOKS Mylinčio Dievo žodis? Aišku, kad jokiu būdu NE! Kadangi TOKIO Dievo, APIE KOKĮ KALBA PAULIUS, NĖRA, IR BŪTI NEGALI.

Ir VISI UŽSIMERKĘ IRGI NIEKO NEMATO IR NEGIRDI skaitydami Naująjį Testamentą, tas vietas, kur Paulius kalba apie moteris. Štai kelios citatos jūsų, daugumos, “dievo” žodžio, dėl kurio man darosi ne tik liūdna, bet nepaprastai skaudu, kad tokiomis nesąmonėmis TIKITE JŪS, IR NET SULAUKUS JAU DVIDEŠIMT PIRMOJO AMŽIAUS, IR DAR VADINATE tai Dievo žodžiu. Toks jūsų požiūris yra tolygus visai netikinčio į Tėvą pagonio požiūriui arba dviejų tūkstančių metų senumo žydų sampratai, nors žmogus, GYVOJO TĖVO DVASIOS VEDIMO IŠ VIDAUS DĖKA, vis tik pažengė pirmyn savo elgesiu ir mąstymu moters atžvilgiu, NEPAISYDAMAS TOKIŲ PAULIAUS KLAIDINGŲ NUMOKYMŲ.

“Moteris tesimoko tyliai, su tikru nuolankumu. Aš NELEIDŽIU, kad moteris mokytų nei kad vadovautų vyrui, – ji tesilaiko TYLIAI. Juk pirmas buvo sukurtas Adomas, o paskui – Ieva. Be to, Adomas nesidavė suvedžiojamas, o moteris buvo apgauta ir nupuolė. Bet ji bus išganyta, gimdydama vaikus, – jos bus išganytos, jeigu išlaikys tikėjimą, meilę ir šventumą bei santūrumą.” (Pirmasis Timotiejui, 2. 11-15)

“Jūs, moterys, būkite klusnios savo vyrams LYG KAD VIEŠPAČIUI, nes VYRAS YRA ŽMONOS GALVA, kaip Kristus yra Bažnyčios galva, – jis, kūno gelbėtojas. Ir kaip Bažnyčia klauso Kristaus, taip ir MOTERYS VISUR KUR TEKLAUSO VYRŲ.” (Efeziečiams, 5, 22-24)

“Kaip visose šventųjų bendruomenėse, moterys tegul susirinkimuose TYLI; kalbėti joms NELEIDŽIAMA, jos turi būti KLUSNIOS, kaip skelbia ĮSTATYMAS. Jeigu jos nori ko nors išmokti, tepasiklausia namie savo vyrų, nes MOTERIAI NEGRAŽU KALBĖTI BENDRUOMENĖS SUSIRINKIME.” (Pirmasis korintiečiams, 14, 34-35

“Aš jus giriu, kad jūs visame kame prisimenate mane ir tvirtai laikotės nurodymų, kokius esu jums davęs. Noriu, kad žinotumėte, jog kiekvieno vyro galva yra Kristus, moters galva – vyras, o Kristaus galva – Dievas. Kiekvienas vyras, kuris meldžiasi ar pranašauja apdengta galva, paniekina savo galvą. Ir KIEKVIENA MOTERIS, KURI MELDŽIASI IR PRANAŠAUJA NEAPGAUBTA GALVA, PANIEKINA SAVO GALVĄ, TAI TOLYGU BŪTI NUSKUSTAI!. Jei jau moteris neapsigaubia, tai tegul ir nusikerpa! O jei moteriai gėda nusikirpti ar nusiskusti plaukus, tegul apsigaubia.” (Pirmasis korintiečiams, 11, 2-6)

“VYRUI NEREIKIA GAUBTI GALVOS, NES JIS YRA DIEVO ATVAIZDAS IR ATŠVAITAS. O MOTERIS YRA VYRO ATŠVAITAS. Juk ne vyras padarytas iš moters, bet moteris iš vyro, taip pat NE VYRAS BUVO SUKURTAS MOTERIAI, BET MOTERIS VYRUI. TODĖL MOTERIS PRIVALO TURĖTI ANT GALVOS PRIKLAUSOMYBĖS ŽENKLĄ dėl angelų. “ (Pirmasis korintiečiams, 11, 7-10)

Ne ką išmintingiau kalba ir Petras savo pirmajame laiške, kai tarp šviesos minčių pažeria štai tokių nevertų net ir paprasto žmogaus, jau nekalbat apie apaštalo, sampratas:

“Juk kadaise taip ir puošdavosi šventos moterys, kurios turėjo viltį Dieve ir buvo KLUSNIOS savo vyrams. Taip Sara klausė Abraomo ir vadino jį VIEŠPAČIU.”(Petro pirmasis, 3, 5-6)

Štai kiek darbo yra visoms institucijomis, ypač Lietuvos Seimo kontrolieriui, ginančiam vienodas abiejų lyčių teises. Tačiau čia žmogui iškyla milžiniškas konfliktas tarp jo vidinio pojūčio, sielos pojūčio, kad Tėvas myli visus VIENODAI – tiek moteris, tiek vyrus – ir šitokių teiginių, kurie pateikiami daugelio pripažįstamo Rašto, kurio nuostatų pažeisti nevalia. NEGALIMA PAŽEISTI NĖ VIENOS RAŠTO NUOSTATOS, NES TAIP SAKO PATS RAŠTAS. O vadovaujantis TOKIU “šventu” Raštu negalima nė vienai moteriai užimti jokių pareigų, negalima kalbėti viešuose susirinkimuose, negalima vadovauti vyrams nė vienoje įmonėje ar institucijoje, negalima būti bet kokia politike, parlamentare, ministre, ar valstybės prezidente, negalima melstis neapsigobus galvos. Tai kaip gi čia išeina, kad tokia save laikanti katalikų valstybe kaip Lietuva ŠITAIP, IR DAR NUOLAT, nusideda – kiek moterų yra politikoje, įvairiose institucijose ir dar vadovaujančiose kitoms institucijoms, kiek jų yra ministerijose, dabar net prezidente išsirinko tie patys katalikai nusidėdami savo Raštui, kuriuo jie VADOVAUJASI. Pasirodo, kad nesivadovauja, arba jo neskaito ir visiškai nesuvokia, KĄ JIS SAKO JIEMS, arba kunigai nieko jiems neaiškina ir nemoko to, ką teigia, ir labai kategoriškai teigia, moteriai jų vadinamasis šventasis Raštas, gautas iš dvasios kaip Dievo žodis, iš kurio negalima atimti nė raidelės, nė brūkšnelio, kad nenusidėtum Viešpačiui. Jame jau VISKAS PASAKYTA. Nesupratai? SKAITYK DAR IR DAR KARTĄ, ŠIMTĄ KARTŲ, TŪKSTANTĮ KARTŲ SKAITYK, KOL SUPRASI. IR VYKDYK! NESAVAVALIAUK! IR NEMĖGINK SURASTI SAU PASITEISINIMŲ, NES JŲ BŪTI NEGALI. JEIGU PAŽEIDI ŠĮ RAŠTĄ. TADA JAU ESI ŠĖTONO SUGUNDYTAS IR SUKLAIDINTAS NUSIDĖTI PRIEŠ ĮSTATYMĄ, O JUK ĮSTATYMAS YRA SVARBIAUSIA, ANOT ŠITO PATIES RAŠTO. Todėl ir tikinčiųjų Naujuoju Testamentu teologijos negali būti, nes tai prieštarauja “šventajam” Raštui, kuris draudžia savavališkai aiškinti pranašus ir įstatymą – Naująjį Testamentą. Teologiją gali vystyti tik tie, kurie nelaiko Naujojo Testamento Dievo žodžiu, nes jiems tokie draudimai TADA negalioja.

Tuo tarpu Lietuvos vyriausybė pažeidžia net ir Lietuvos konstituciją, kiek tai susiję su Naujuoju Testamentu, nes ji nemato tokio moteris diskriminuojančio šaltinio, kuriuo remiasi katalikų bažnyčia, kuri pagal valstybės konstituciją yra ATSKIRTA NUO VALSTYBĖS, bet nepaisant šito atskyrimo, vyriausybė kasmet iš valstybės biudžeto skiria apie tris milijonus litų vien tik katalikams, ir dar šiek tiek skiria ir kitoms, nežinia kodėl vadinamoms TRADICINĖMS RELIGIJOMS. Tai reiškia, jog vyriausybė ne tik pažeidžia konstituciją, bet dar ir remia tokias bažnyčias, kurios vadovaujasi moteris diskriminuojančiu Naujuoju Testamentu savo nuolatinėje kasdienėje veikloje. Išeitis yra viena, arba nustoti remti tokias bažnyčias, arba pakeisti konstitucijos straipsnį, teigiantį, kad bažnyčia atskirta nuo valstybės, nes biudžete yra ne vien tik tikinčiųjų pinigai, bet ir ateistų. O jie savo įgaliojimų vyriausybei nesuteikė jų pinigais remti bažnyčias, ir net tokias bažnyčias, kurios savo veiklos pagrindu laiko Naująjį Testamentą, kuris atvirai pamina moterų orumą, jas žemina, ir diskriminuoja, palyginus su vyrais.

TAČIAU LIEKA GILUMINIS KLAUSIMAS:

KAIP IŠ VISO DVIDEŠIMT PIRMOJO AMŽIAUS VALSTYBĖJE GALI BŪTI TOKS VIDURAMŽIŲ TAMSOS ŠALTINIS, KURIS MOTERŲ NELAIKO LYGIOMIS SU VYRAIS, KAIP GALI AUGTI DARNIOS IR MYLINČIOS ŠEIMOS, VADOVAUJANTIS TOKIOMIS DISKRIMINACINĖMIS NUOSTATOMIS, KAIP MAŽI VAIKAI GALI ŽIŪRĖTI Į SAVO MOTINAS, SESES, KAIP JIE GALI FORMUOTI SAVO PASAULĖŽIŪRĄ, KURIOJE VYRAUTŲ MEILĖ, KURIOS PAGRINDU JIE KURTŲ SAVO ŠEIMAS IR AUKLĖTŲ JOSE VAIKUS TĖVO SŪNUMIS IR DUKROMIS, KAI JĄ GRIAUNA NAUJASIS TESTAMENTAS, KAIP VALSTYBĖS MOKYKLOSE JIS YRA NAGRINĖJAMAS PER TIKĖJIMO PAMOKAS, IR TUO PAČIU JIS PAKERTA ŠAKNIS ATEITIES TIESIOMS IR ŠVIESIOMS KARTOMS IŠAUGTI ŠVIESOS LIETUVOJE BE NUSIKALSTAMUMO IR KORUPCIJOS, BE APGAULĖS IR SAVANAUDIŠKUMO, MEILĘ IR ŠVIESĄ SKLEIDŽIANČIOMS KARTOMS, DRAUGE SU TĖVU-ROJAUS TRJEYBE VISOS LIETUVOS LABUI, VISO PASAULIO LABUI, IR VISOS KŪRINIJOS LABUI?

Tuo tarpu Jėzus buvo būtent moterų išlaisvintojas iš tokios nelygybės su vyrais. Jis ne šiaip mokytojomis, bet DVASINĖMIS mokytojomis – EVANGELININKĖMIS – paskyrė dvylikos moterų korpusą, ir jas visas įšventino į šį rangą, šituo mesdamas revoliucinį iššūkį moterų užguitumui ir jas iškeldamas iki lygiateisių su vyrais, nes tuometinėje visuomenėje moteris ne tik negalėjo pati lankyti sinagogos mokyklos, bet net ir vyro pati pirma užkalbinti viešai gatvėje neturėjo teisės. JAU NEKALBANT APIE TAI, KAD NET IR SINAGOGOSE JOS NEGALĖDAVO DALYVAUTI PAMALDOSE BŪDAMOS ŠALIA SAVO VYRŲ, NES JOMS BUVO ATSKIRA GALERIJA MALDAI.

Ir štai Jėzus, TOKIOJE VISUOMENĖJE, įšventina net moterų DVASINIŲ mokytojų korpusą iš dvylikos narių, tuo pačiu mesdamas iššūkį visuomenės tamsumui ir sustabarėjimui, ir tą daro sąmoningai, norėdamas pademonstruoti visiems, kad ir moterys gali mokyti net ir vyrus, ir ne šiaip mokyti, bet mokyti APIE DIEVĄ, kai toji pati tamsi visuomenė pripažino tik rabinų akademijos suteiktus įgaliojimus aiškinti Raštą. Štai koks buvo milžiniškas Jėzaus žengtas žingsnis iškeliant moteris iki vyro lygio. Savaime suprantama, kad ir toms moterims reikėjo nepaprastos drąsos ir ryžto eiti kartu su Jėzumi, nes jos visur turėjo save priešpastatyti sustabarėjusios visuomenės pažiūroms. Ir jas vedė šituo gyvuoju keliu JŲ VIDINIS ĮTIKĖJIMAS IR TĖVO DVASIA.

Ir Petras pats buvo liudininkas ir kaip šitas moterų korpusas Jėzaus buvo formuojamas, ir kaip jis buvo mokomas, kaip buvo įšventintas, ir kaip veikė praktiškai. Būtent šito moterų evangelininkių korpuso atstove su visuomene buvo paskirta Marija Magdalena, buvusi prostitutė, bet įtikėjusi į Jėzaus evangeliją, pati panoro prisijungti prie šitų moterų, skelbiančių Jėzaus evangeliją. Ir Jėzus jos neatstūmė, o priėmė net į moterų dvasinių mokytojų korpusą.

Tačiau Petrui, kaip ir Pauliui, kuris apie moterų dvasininkių korpusą taip pat žinojo, kur nenaudinga jiems patiems, arba kur jie nesuvokia Tėvo šviesos, kad moterys yra VIENODAI TĖVO IR VIEŠPATIES MYLIMOS KAIP IR VYRAI, ten jie apie moteris kalba taip, tarsi jos būtų antrarūšiai Tėvo vaikai, palyginus su vyrais. Todėl ir sako joms Paulius: “Jūs, žmonos, būkite paklusnios vyrams, kaip dera Viešpatyje.” (Kolosiečiams, 3,18)

Tokios nuostatos ir užantspaudavo moters nelygybę su vyru per amžius, nes juk taip sako “dievo” žodis.

Kodėl šito nemato net ir tos moterys, kurios taip aršiai kovojo, ir tebekovoja, už savo lygias teises su vyrais? Tos, kurios įžvalgios, tai mato, bet NEDRĮSTA pasakyti, jog Naujasis Testamentas - tai NE DIEVO ŽODIS, ir kuriame tarp daug šviesių ir gražių minčių yra PILNA IR KLAIDINGŲ IR VISIŠKAI NEIŠMINTINGŲ SAMPROTAVIMŲ TOKIŲ VYRŲ, KURIUOS KITI NEIŠMINTINGI IR KLYSTANTYS ŽMONĖS PAVERTĖ ŠVENTAISIAIS IR DAR KIEKVIENĄ JŲ ŽODĮ PAVERTĖ NEBE JŲ PAČIŲ, BET JAU “DIEVO” ŽODŽIU.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-03-22 18:33:04



Mantai, sakyti,jog tau nepakanka Biblijos, gali nebent perprates ja. As labai abejoju,kad tu perpratai ja. Jeigu idemiai skaitei uk, turetumei pastebeti,jog pati Biblijos,Naujojo Testamento zinia nera kritikojama joje, bet velesni kriksioniu neteisingi interpretavimai, kas vyksta ir siandien. Noretusi palinketi: nesakyk op ir t.t. Maziau jaunatvisko kategoriskumo, tvirtinti tik tai, ka istikruju sugebi.

Simas
2014-03-22 12:43:19



Ačiū, nuraminot mane :). Ypač ačiū Algimantui už tokį nuostabų mokymą :). To man labai reikėjo.
Skaistė

Skaiste
2014-03-21 21:29:29



Skaiste, malonu, kad parašei į forumą. Gražus vardas Skaistė, nes jis yra nuo žodžio „skaistus“, o tai reiškia nesupurvintas. O kada žmogus tampa supurvintas dvasioje, tuomet jam labai sunku tapti skaisčiu vėl, o kad tapti skaisčiu vėl, jam reikalinga įdėti daug pastangų, kad jo sąmonė ir pasąmonė taptų apvalyta Kūrėjo meilės šviesa IŠ VIDAUS. Ir kad žmogaus sąmonė, siela ir dvasia būtų skaisti ir žmogus gyventų tikrojo Aš tikrąjį gyvenimą - tokį gyvenimą, kokį numatė Kūrėjas - reikalingas pačio Kūrėjo netik pažinimas, bet ir JO atradimas savyje per patyrimą, o taip pat žmogui reikalinga augti tikrovės sampratų lygiu. Todėl reikalingas nuoseklus pačio žmogaus ėjimas į šviesą tiek per Urantijos Knygą, tiek einant urantų gyvuoju keliu, kuriuo žengiant žmogus ir šviesėja viduje, priimdamas ir įgyvendindamas sprendimus, kuriuos žmogus jau sąmoningai suvokia kaip gėrio sprendimus ir veiksmus. Nes pats žmogus tampa geru ne dėlto, kad jis nedaro blogo, ne dėlto, kad laikosi dešimt Dievo įsakymų, bet jis tampa šviesesniu, kada realiai yra daromas gėris. O kad daryti gėrį aplinkoje, trokšti gėrio kitam žmogui jau reikalinga šviesa viduje, jau reikalingas Kūrėjo meilės pojūtis pačiame žmoguje, Kūrėjo realūs meilės virpesiai, kurių spaudimo dėka iš vidaus, žmogus natūraliai jaučia, kad jis nori gėrio kitam, nori gėrio visumai. Pats žmogus be Kūrėjo negali tapti geru žmogumi, jis nepajėgus be dvasinio atsivėrimo į Šaltinį, į Tėvą ir Motiną, tapti geru žmogumi. O būtent kaip atsiverti kiekvienam žmogui ir yra skirtas šis nuostabus kelias, jis yra urantų kelias, jis yra gyvasis kelias, kada žmogus sąmonėje patiria ir suvokia, kad jis yra Sūnus, jis yra ne šiaip vaikščiojantis po Urantijos planetą paliktas kūrinys, bet jis yra Kūrinijos pilietis, jis yra visos Kūrinijos dvasinės šeimos ląstelė ir būtent iš jo tikimasi, kad jis, savo apsisprendimu pažins Kūrėjo evoliucinį planą, kuris jam skirtas, pažins Kūrėjo valią, atrasdamas JĮ savyje, ir tuomet jis žengs dvasinės evoliucijos šviesėjimo keliu ne tik savuoju lygiu, bet ir visumine prasme.

O ta „prošvaistė“ ir yra urantų rodomas šviesos kelias per kiekvieno individo atsivėrimą Kūrėjui. Žmogui reikalinga sužinoti, koks gi tas evoliucinis Kūrėjo planas, sumanytas netik žmogui, bet visiems tvariniams visoje neaprėpiamoje Kūrinijos pasireiškimo apimtyje. Kada dabar jau yra urantai ir jų kelias, kada tampa aišku, ką reikalinga individui daryti ir ko siekti dvasioje, ir kada pradedi tuo gyventi ir pradedi tai įgyvendinti savuoju gyvenimu, tai pajunti, kokia galinga vidinė apsauga, o apsauga veikia iš išorės papildomai Apvaizdos dėka. Tačiau kada žmoguje Kūrėjo Asmuo tampa vis tvirtesnis, ir abipusis dvasinis ryšys stiprėja ir gilėja, tai žmogus nebejaučia baimės, kad žmonija krenta žemyn, kad aplinkui ginkluotos pajėgos okupuoja teritorijas, bet jis mato kas vyksta ir žino kodėl tai vyksta. Juk malda tai yra dvasinis pokalbis per dvasinį atsivėrimą Kūrėjui-AŠ ESU, kuris Kūrinijoje pasireiškia per Rojaus Trejybę. Ir melsdamasis žmogus, pasisemia dvasinės išminties-kaip jam elgtis, kaip jam gyventi, kokį sprendimą priimti, kaip matyti problemą ir tuo pačiu metu būti virš jos, o tai yra pasiekiama per nuoseklų ir didelį darbą savyje, ryšyje su tikrovės Šaltiniu. O kad žmogus susivoktų, kad apskritai toks ryšys egzistuoja ir yra toks ryšys įmanomas, jam bus reikalingas dvasinis patyrimas, nes patyrimas yra faktas, kurio niekas negali paneigti. Maldoje žmogus įgauna išminties ir įgauna kosminę įžvalgą, o tai reiškia jis mažiau darys nereikalingų ir klaidingų sprendimų, nes žinos, kad tai niekur neveda, arba veda į dvasinę mirtį.

Viskas, ką žmogus daro ir bando įgyvendinti, bet tą daro be Kūrėjo, ne kaip bendrakūrėjas su Kūrėju, yra laikina ir neturi išliekamosios vertės amžinybėje, o taip pat ir žmogaus sąmonėje neliks tų gėrio sprendimų grožio, kada jis bus prikeltas ir pamatys kokiais motyvais jis gyveno gyvenimą, ir jis jaus nepatogumą ir diskomfortą, kada matys savo sprendimų klystkelius ir tų klystkelių teikiamas pasekmes. Todėl nieko nėra svarbiau žmogui, kaip šie giluminiai dvasinės šviesos pažinimo dalykai, tikrovės pažinimas ir augimas tikrovės lygiu, nėra nieko svarbiau už įtikėjimo gilinimą per šį gyvąjį kelią, per asmeninį savojo žingsnio žengimą į šviesą IŠ VIDAUS. Jokie mokslai ir universitetai, mokyklos, darbas, materiali gerovė nėra svarbi palyginti su amžinosiomis vertybėmis ir Tiesa. Nėra nieko svarbiau už pažinimą to, ko tikrovėje mokė Jėzus, kada jis pilnai įvykdė savąją šviesos misiją, o Jėzaus mokymai yra ne tik atgaivinti urantų, bet ir praplėsti šio laikmečio akimirkoje. Tai, ko moko Biblija, urantui nepakanka, nes pati naujosios evangelijos geroji žinia yra užklota ir palaidota po dideliu sluoksniu tamsių dulkių, kurios žmogui neleidžia patirti šviesą savyje. Ir kada tu skaitai EmilioPetro pateiktą kažkurio žmogaus mintį „visi įvykiai vyksta Dievo valia“, tai žinai, kad tai yra absurdiškas, žmogaus, kuris nesuvokia Kūrėjo plano, teiginys. O kad tokių teiginių žmogus neturėtų savyje, tai pačiam žmogui reikalinga bręsti sąmonėje Kūrėjo meile, bręsti Kūrėjo šviesa, jam reikalinga augti dvasinės komunijos dėka, kad suprastų, kokia gi ta Dievo valia.

Miela Skaiste, Dainoje „Rojaus Trejybės vaikai“ yra užduodamas klausimas – „Kur tavo negęstanti šviesa?“, todėl aš dabar tavęs ir klausiu, kur TAVO negęstanti šviesa?

Mantas
2014-03-21 00:01:18




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal