Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ukrainos sudėtingos dabartinės padėties giluminės priežastys.

Mielieji, mano mokymai nėra nukreipti nė prieš vieną šalį, nė prieš vieną žmogų, jie skirti jums praplėsti jūsų pasaulėžiūrą, leidžia jums plačiau pažvelgti į TIKROVĘ GILUMINIU ŽVILGSNIU, ir jūsų dabartinę aplinką susieti su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir matyti, KIEK ši aplinka pasireiškia sutinkamai su Rojaus Trejybės-AŠ ESU valia, ar PRIEŠINGAI – ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIĄ PAŽEIDŽIA.


Todėl turiu jums pateikti platesnį kontekstą ir dabartinės padėties Ukrainoje ir Rusijoje – gilumines, o ne paviršines priežastis, kurios iš pirmo žvilgsnio nėra matomos.

Pirmiausia turiu iš karto pabrėžti, kad nepaisant tokių giluminių priežasčių, kurias ir sumodeliavo mano dvasios broliai ir sesės, aš juos myliu visus vienodai, nors jie ir stovi užkulisiuose NEMATOMI, o už virvučių tampo matomus televizijos ekrane visam pasauliui kitus savo dvasios brolius ir seses, kuriuos taip pat vienodai myliu, ir kurie priima politinius sprendimus ir juos ima įgyvendinti, šitaip atvesdami tiek į politinę krizę, tiek ir į karinius veiksmus.

Šiandien vis MENKESNIO mąstymo žmonės gimsta, užauga be meilės, net be šeimos, nors ir šeimose, o tada patys gimdo vaikus, ir tuo pačiu paleidžia į pasaulį DAR MENKESNIO mąstymo kitą kartą. Šiandien žmogus prarado visą anksčiau turėtą MORALĘ, tuo pačiu prarado ir ŠEIMĄ – TELIKO SANTUOKA IR SANGULAVIMAS, BET NE ŠEIMA. Dar liūdniau yra tai, jog vis stipriau įsigali vienalytininkų iškreiptas ir degradavęs mąstymas, kuris net ir dabar dar esančios, bet moralės nebeturinčios šeimos liekanas naikina dar daugiau. Ir visam tam nuolaidžiauja ir politikai, ir medikai, ir mokytojai, ir tėvai, nes jų mąstymas taip pat yra sumenkęs, todėl jie ir nesuvokia, KUR visa tokia tamsos išraiška veda visą visuomenę, net visą žmoniją, ATEITIES KARTAS.

Kad ir kaip liūdna tą sakyti, bet faktas yra toks, kad sumenkusio mąstymo žmonės ateina į parlamentą, tampa prezidentais, valdo verslo kompanijas, dirba mokytojais. Ir viso to pasekmė yra vis menkesnis supratimas, kas yra valstybės politika ir ekonomika, kas yra šalies švietimas ir lavinimas, kas yra šalies visuomenės gyvenimas, kas yra žmogus visuomenėje.

Sumenkęs mąstymas – tai nereiškia, kad protas atitinkamai ir nemąsto. Nieko panašaus. Toks protas mąsto, bet NEIŠMINTINGAI, NES VISKĄ DARO BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU. Rojaus Trejybė-AŠ ESU yra IŠMINTIES Šaltinis, todėl tik atradus Rojaus Trejybę-AŠ ESU savyje ir gali gauti išmintį per ATSIVĖRIMĄ IŠMINTIES ŠALTINIUI.

O IŠMINTIS – TAI GYVENIMAS VISŲ LABUI GYVAME RYŠYJE SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU VISKĄ DARANT IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU.

Tad jūs galite suvokti, kaip ir kodėl būtent taip veikia politikai, kada tik į jų rankas patenka politinės valdžios svertai – visiškai užmiršta savo pažadus, duotus rinkimų metu, ir nepaisant to, kad politinės valdžios keičiasi, valdymo metodai ir veiksmai niekuo nesikeičia ir žmonių viltys geresniam gyvenimui vėl eilinį kartą žlunga, o jų realus gyvenimas vis prastėja. Ir taip vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Amerikoje, visoje Europoje, Australijoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, arabų kraštuose, Afrikoje, visur.

Toks sumenkęs mąstymas engia pavaldinius, nesvarbu kokioje sferoje būtų viršininkaujama, metodas yra tas pats – stengtis išsilaikyti savo poste, todėl bet koks protingesnis pavaldinio pasireiškimas nėra viršininkui priimtinas, jeigu tik jis įtaria, kad toks pavaldinys gali užimti jo vietą, tačiau savo paties atžvilgiu tokio požiūrio netaiko ir mąsto, kad būtų gerai gauti aukštesnį postą. Todėl tokia nuostata tik stabdo šviesios minties pasireiškimą ir teisingumo įtvirtinimą tiek kompanijos viduje, tiek ir visoje šalyje, tiek galiausiai ir visoje planetoje.

Deja, tokia padėtis jokiu būdu nesumažina, bet priešingai tik dar labiau padidina GODUMĄ PINIGAMS. Todėl žmonės, savyje neatradę Rojaus Trejybės-AŠ ESU atsiduria milžiniškuose savojo godumo spąstuose. Aišku, kiekvienas savo lygiu. Eilinis ūkininkas nemąsto žemės ūkio ministro lygiu, bet abu mąsto iki tam tikro lygio vienodai – kaip būtų gerai turėti daugiau pinigų vienų ar kitų interesų tenkinimui, tačiau ūkininkui svarbu tik savo ūkis, žemės ūkio ministrui – visos šalies ūkiai. O bežemiui ir benamiui – būtų gerai gauti daugiau išmaldos ir nakvynę šaltą ir lietingą naktį, kad nors kiek išdžiūtų jo permerkti drabužiai. Jam ministro rūpestis ir galvos skausmas nerūpi, kaip nerūpi ir ūkininkui. Ir ministrui nerūpi, koks yra ŪKININKO, tuo labiau benamio, GALVOS SKAUSMAS. Jis sunerimęs tik tuo, ar ūkininkas bus ar nebus kliūtimi jo paties planų įgyvendinimui, nuo šito priklauso jo KARJERA. Jam svarbu jo ASMENINIS interesas, ir nieko daugiau. Rusijos ir Jungtinių Valstijų prezidentai mąsto apie savo galią ir jos pasireiškimą įvairiose vietose pasaulio kitų galingų ir atitinkančių jų lygį prezidentų ar premjerų akyse. Jiems svarbu Kinijos ar Japonijos, Indijos ar Britanijos reakcija, bet jiems visiškai nerūpi Liuksemburgo, Lichtenšteino, Moldovos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Belizo, Monako reakcija. Gali būti tik dirbtinai išpučiama reakcija, bet tai tik oro balionas, neturintis jokios realios politinės reikšmės. Dramblys, net truputėlį pajudėjęs, negali pastebėti, kad skruzdėlei užtverė visą kelią – SKIRTINGAS SAMPRATOS DIAPAZONAS.

Tačiau net ir tokios politikos žaidimo figūros kaip JAV ir Rusijos prezidentai nėra tie galingieji žaidėjai. Jie tik MATOMI žaidėjai. Tuo tarpu valdžios svertus stipriai SAVO RANKOSE laiko NEMATOMI VISUOMENEI ŽAIDĖJAI – KARINIS PRAMONINIS KOMPLEKSAS, kuris priklauso tik nedidelei grupelei žmonių, kurie ir valdo politikų grupuotes. Būtent jie valdo tokias politines grupuotes kaip nematomi aktoriai valdo marionetes – už virvučių tampomas lėles. Tradiciniame lėlių teatre žiūrovas mato tik lėles, bet ne tuos, kurie tampo už virvučių matomas lėles. Štai kodėl ir vienintelė sritis, kuri iki šiol yra nesukomercinta visose pasaulio valstybėse – tai ginklų prekyba. Ją gali vykdyti tik valstybė, o ne privati kompanija ar asmuo. Tad šią prekybą globoja VALSTYBĖS SKĖTIS.

Tačiau tokiai produkcijai, kuri ŽUDO, taip pat reikalinga RINKA. Jai taikos ilgalaikis užtikrinimas yra pražūtingas, todėl sumenkęs mąstymas viešpatauja ir šioje sferoje. Ir godumas pinigams čia dar didesnis, nes kąsnis yra stambesnis. Įpratus kąsti stambiais kąsniais labai sunku pereiti prie valgymo vien mažais kąsneliais. O kada nėra viduje atrastos Rojaus Trejybės-AŠ ESU, tai savo gyvulinio proto diktuojamas aistras ir troškimus karinio pramoninio komplekso savininkams ir vadovams PAŽABOTI tiesiog neįmanoma, todėl griebiamasi jų tenkinimo, kuris įmanomas tik kurstant įtampą ir išprovokuojant įvairius karinius žaidimus ir atvirus karinius veiksmus. Tam metamos didžiulės pinigų sumos, analitiniai centrai, ir politinė galia.

Tą labai akivaizdžiai paliudija KARINIO PRAMONINIO komplekso PARENGIAMI ir IŠPROVOKUOJAMI kariniai konfliktai įvairiose pasaulio valstybėse. Tokie ĮVAIRIAIS BŪDAIS IR ĮVAIRIU PRETEKSTU IŠPROVOKUOTI konfliktai iki galo neužgęsta, jie tik iki tam tikros ribos nusilpsta, kad būtų galima, reikalui esant, labai lengvai sukurstyti vėl. Ir taip gali tęstis, ir tęsiasi, dešimtmečiais. Pažvelkite į tokius kraštus, kaip Palestina, Libija, Libanas, Afganistanas, Irakas, Somalis, Sudanas, Centrinė Afrikos Respublika, Alžyras, Sirija, Egyptas. Anksčiau buvo jie masiškai išprovokuojami Centrinės ir Pietų Amerikos valstybėse – Nikaragvoje, Hondure, Salvadore, Haityje, Kosta Rikoje, Kolumbijoje, Bolivijoje, Čilėje, Brazilijoje. Dar anksčiau – Pietryčių Azijoje – Korėjoje, Laose, Kambodžoje, Vietname. Naujausias iš jų buvo ką tik išprovokuotas jau netoli mūsų – UKRAINOJE – pradedant Maidanu Kijeve ir neteisėtos valdžios pastatymu ir baigiant Krymo NE ANEKSIJA, BET ATVIRA OKUPACIJA. Visa tai neturi nieko bendro nei su visos Ukrainos demokratija ir siekiu jungtis su Europa, nei su Ukrainos nepriklausomybe, nei su Krymo referendumu ir Rusijos piliečių gynimu Ukrainoje, nei su Krymo susigrąžinimu Rusijai, paminant bet kokį sveiką protą, nei su bet kokia kita Rusijos ir JAV karinio pramoninio komplekso propaganda, kuri iki užkimimo liejama iš ABIEJŲ pusių – IR VISIŠKAI KLAIDINA EILINIUS ŽMONES, NES SAVO TIKRUOSIUS MOTYVUS YRA UŽMASKAVUSI, O JŲ PRIEDANGAI PANAUDOJA FIGOS LAPELĮ – ATVIRĄ DEMAGOGIJĄ. Ir ją naudoja labai intensyviai, bet tik tam, kad MULKINTŲ eilinius žmones, panaudodami savo argumentus, kurie yra TEISINGI, juos išėmus iš KONTEKSTO – Ukrainos LIAUDIS NUGALĖJO, VAGIŲ PREZIDENTAS NUVERSTAS, LIAUDIS NORI TEISINGUMO, DEMOKRATIJOS, IR EUROPOS PRAGYVENIMO LYGIO. Tačiau juridiškai Janukovičius (beje, visi Lietuvos rašytiniai šaltiniai kažkodėl klaidingai rašo jo pavardę, parašydami ilgąją y, kai tuo tarpu net skaitydami jo pavardę per radiją ar televiziją perskaito su trumpąja i, kaip ir turi būti – Janukovič ) yra ir toliau TEISĖTAS prezidentas, nes joks Ukrainos konstitucijos ar kokio nors kito įstatymo straipsnis nenumato šalies prezidento IŠVIJIMO iš šalies. Yra numatyta prezidento APKALTA, tačiau ji NEBUVO ĮVYKDYTA. O tai, kad prezidentas yra UŽ Ukrainos ribų, jo TEISĖTUMO NEKEIČIA. Tuo LABIAU, kad su TUO PAČIU prezidentu TIE PATYS opozicijos nariai buvo pasirašę susitarimą, kurį taip pat pasirašė ir PRANCŪZIJOS IR LENKIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI, o kitą dieną prezidentas buvo nuverstas. Kaip tarsi stebuklinga lazdele mostelėjus tas pats prezidentas tapo nebe prezidentu? Dar daugiau, vietoje teisėto prezidento buvo paskirtas laikinai einantis prezidento pareigas Ukrainos parlamento vadovas. Toks veiksmas yra neteisėtas, esant teisėtam prezidentui. Todėl ir NETEISĖTO laikinai einančio prezidento veiksmai yra NETEISĖTI IR TSISĖTAIS BŪTI NEGALI, tarp jų ir šalies premjero paskyrimas yra NETEISĖTAS, o tada ir visas vyriausybės kabinetas yra NETEISĖTAS, kaip ir jo paskyrimo procedūra yra NETEISĖTA, kada net kandidatai į ministrus buvo derinti su Maidano MINIA. TAI panašu kaip minios buvo teisiamas Jėzus, kurį vykdė Pontijus Pilotas, kreipdamasis į minią, klausdamas, KURĮ – Jėzų ar Barabą – paleisti Perėjimo šventės proga, kada abu buvo pasmerkti nukryžiavimui. Tačiau vienam Perėjimo šventės proga galėjo dovanoti gyvybę BŪTENT MINIA. Ir minia iš pradžių šaukė paleisti Jėzų, jis nekaltas. O kada per minią perėję Sanhedrino šnipai padirbėjo, minia savo nuomonę PAKEITĖ – ėmė šaukti priešingai – PALEISTI BARABĄ. Tai ir buvo tas MINIOS nuosprendis, kuris privertė Pontijų Pilotą nužudyti Jėzų IŠ BAIMĖS. JIS NEIŠDRĮSO BŪTI TEISUS, NORS IR PATS SAKĖ, KAD JĖZAUS JOKIOS KALTĖS NEMATO, TODĖL SAVO RANKAS NUSIPLOVĖ.
Argi gali MINIA vykdyti TEISINGUMĄ? – Ne, nes teisingumą užtikrina tik teisingas PROCESAS, kuriame išklausomos ABI pusės, surenkami visi ĮRODYMAI, išanalizuojami, ir priimamas KVALIFIKUOTAS sprendimas.

Tad ir Ukrainos atžvilgiu Pontijus Pilotas yra tas asmuo, kuris neteisėtai vykdo prezidento pareigas, tuo tarpu minia patvirtina kandidatus į šalies kabinetą, ir šitaip baudžia PAČIĄ UKRAINĄ, nes PAMINA įstatymą, tuo labiau, kad minia KVALIFIKUOTA BŪTI NEGALI, kad valdytų NET PATĮ PARLAMENTĄ.

Tačiau šito ne tik nepastebi, bet net nenori pastebėti nei JAV, nei LIETUVOS, nei kitų valstybių politikai, nes tai nenaudinga JAV KARINIAM PRAMONINIAM KOMPLEKSUI, kuriam reikalinga įtampa, ir nesvarbu KUR. Aišku, ji turi būti KUO TOLIAU nuo pačių Jungtinių Valstijų. Ir neatsitiktinai Jungtinių Valstijų vicceprezidentas Baidenas KĄ TIK net savo kalbą po susitikimo su Lietuvos ir Latvijos prezidentais Lietuvos prezidentūroje, užbaigė tokiais žodžiais - TELAIMINA DIEVAS MŪSŲ... ARMIJAS. Ne mūsų TAUTAS - MŪSŲ ŽMONES - BET ARMIJAS, SKIRTAS ŽUDYMUI.

Lygiai toks pat neteisėtas yra Rusijos neteisėto prezidento Putino elgesys, kada jis tikrąja šio žodžio prasme karine jėga ĮSIVERŽĖ Į SUVERENIOS VALSTYBĖS – UKRAINOS – TERITORIJĄ – IR KARINE GALIA OKUPAVO KRYMĄ. Tai, kad jis iš išorės valdo Rusiją ir daro ką tik nori, atrodytų, kad jis turi galią, nors galia yra būtent Rusijos karinio pramoninio komplekso, kuris jį ir laiko aukščiausioje valdžioje jau keturiolika metų. Paradoksalu, žmogus nieko viešai neveikęs, nes dirbo Taryų Sąjungos Valstybės saugumo komitete, todėl buvo be jokios patirties politikoje, ir net visuomenės viešame gyvenime, buvo visiškai nežinomas net ir po Tarybų Sąjungos žlugimo Rusijai, ir vis tiek tapo... Rusijos PREZIDENTU. Argi taip gali būti? Logiškai mąstant – ne. Tačiau suvokiant giluminį viso paveikslo vaizdą, matai, kaip karinis pramoninis kompleksas žaidžia SAVO žaidimą, ir net tai, kas logikai PRIEŠTARAUJA, VIS TIEK VYKSTA. Todėl ir šiandien Rusija turi NETEISĖTĄ prezidentą, nes jis buvo tiesiog pastatytas, o PATYS RINKIMAI buvo tik IMITUOOJAMI, DRAUDŽIANT OPOZICIJAI TURĖTI SAVO KANDIDATUS, KURIE KELIA PAVOJŲ KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO STATYTINIAM LAIMĖTI POSTĄ. Tad ir Putinas vykdo ne SAVO politiką, bet to NEMATOMO karinio pramoninio komplekso, kuris ir tampo už virvučiu matomus politikus.
Štai kodėl, Krymas ne tik okupuotas, bet ir aneksuotas, ir nuo vakar yra jau Rusijos Fedarecijos sudėtyje teoriškai, o juridiškai taps penktadienį, kada šuoliais keičiami Rusijos visi įstatymai ir net pati konstitucija, ir tokiu tempu, kokiu niekada joks parlamentas to padaryti negali. Ir tam metamas pasiteisinimas - to reikalauja pati situacija. Bet nuo to neteisėti veiksmai netampoa teisėtais. Jie tokiais NETEISĖTAIS IR TOLIAU IŠLIKS, KOL KRYMAS NEBUS SUGRĄŽINTAS UKRAINAI. Ir tai visiškai nepriklauso nuo to, kaip Rusijos veiksmus vertins kiti - vieni gali jiems pritarti, kiti - pasmerkti, bet šis požiūris nekeičia veiksmų neteisėtumo, kurie jau yra praeityje ir jų pakeisti ar atšaukti negalima. Galima tik panaikinti jų PASEKMES - KRYMO ANKESIJĄ.
Todėl, kad ir kas kaip aiškintų juridinius veiksmus Ukrainoje ir Rusijoje, jie iš NETEISĖTŲ negali pavirsti TEISĖTAIS. Todėl ir Lietuvos POLITINĖ VALDŽIA pripažindama dabartinę Ukrainos NETEISĖTĄ politinę valdžią taip pat pažeidžia ĮSTATYMO NUMATYTAS NORMAS, KURIŲ LAIKYTIS REIKALAUJA IŠ KITŲ JOS PAČIOS ATŽVILGIU. Lygiai tas pats pasakytina ir apie Europos Sąjungą bei Jungtines Valstijas.
Deja, Jungtinės Valstijos būtent ir turi laikytis SAVO karinio pramoninio komplekso jos politinei valdžiai keliamų NERAŠYTŲ reikalavimų, kurių įgyvendinimui ir būtina ĮTAMPA IR KARINIAI KONFLIKTAI, Į KURIUOS ĮTRAUKIAMI IR NIEKO GILIAU NESUVOKIANTYS ŠIŲ TIKRŲJŲ UŽMAČIŲ eiliniai žmonės, ypač jaunimas, kuris ne tik nemąsto, bet ir NEMOKA analizuoti, nes jo analizuoti niekas nemokė. Ir būtent tokie jauni žmonės ir yra panaudojami kaip PATRANKŲ MĖSA, KAD TIK PATS KONFLIKTAS UŽGOŽTŲ TIKRUOSIUS TIKSLUS – VISĄ LAIKĄ LAIKYTI ŽMONES ĮTAMPOJE IR VALDYTI JUOS BAIMĖS JĖGA, O KAIP KLAIDINGĄ KRYPTĮ NUMESTI TIEMS NEVYKĖLIAMS PROPAGANDINĮ KAULĄ - KOVA UŽ LAISVĘ, DEMOKRATIJĄ - KAD TURĖTŲ KUO UŽSIIMTI, ŠITAIP IŠPROVOKUOJANT IR PATĮ KONFLLIKTĄ, KURIAM IKI TOL JAU BUVO PARENGTA DIRVA, IR KURIS IR LEIDŽIA SAUJELEI KARINIO PORAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKŲ IR VADOVŲ KRAUTIS PILNAS KIŠENES MILIJARDŲ DOLERIŲ, O TAIP PAT APSISTATYTI POLITINE VALDŽIA IR GINKLO GALIA IŠ VISŲ PUSIŲ. Juk tokios akivaizdžios grėsmės akivaizdoje, kurią mato VISI, tuoj pat prasidės kariniai užsakymai ir ne tik toje valstybėje, kuri įtraukta į patį konfliktą, bet ir kaimyninėse šalyse, juk, aišku, kad reikia pasirūpinti savo saugumu, reikia BŪTINAI stiprinti šalies gynybą, nes toks pavojingas incidentas gali būti pakartotas.

Lietuvoje taip pat ateina vis MENKESNĮ APLINKOS SUPRATIMĄ TURINTYS POLITIKAI, PREZIDENTAI, PREMJERAI, MINISTRAI. Todėl ir čia jau imame girdėti šūksnių – daugiau reikia pirkti ginklų. Dėl to ir TOKIŲ politikų priimami neišmintingi sprendimai atneša vis labiau nepageidautinus rezultatus VISOSE SRITYSE.
Ir šie sprendimai negali būti IŠMINTINGI, NES JAU JUMS SAKIAU, KAD IŠMINTIES ŠALTINIS IR CENTRAS YRA ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. KADANGI NĖRA NĖ VIENO POLITIKO VISAME PASAULYJE, kuris būtų atradęs Rojaus Trejybę-AŠ ESU savyje, tai nė vienas politikas negali – nepajėgus – priimti jokio išmintingo sprendimo. Jis gali priimti vienus geresnius, kitus blogesnius sprendimus, bet IŠMINTINGO – NĖ VIENO.
Todėl ir žmonių nepasitenkinimas tokiais sprendimais ir jų dar prastesniu įgyvendinimu tik stiprės, tačiau politikai vis tiek NIEKO NEŽINO – IR NEŽINOS – KĄ GI JIEMS REIKIA DARYTI, KAD SITUACIJĄ PAKEISTŲ Į GERĄJĄ PUSĘ. Todėl tik dar labiau stiprės KORUPCIJA IR SUSISKALDYMAS BEI VISUOMENĖS SUSISLUOKSNIAVIMAS IR SUSVETIMĖJIMAS TIK GILĖS Tą liudija ir dabartinė situacija Ukrainoje. Ne išimtis ir Lietuva, joje taip pat susvetimėjimas tik auga ir stiprėja, todėl politikai rūpinasi tik savo atlyginimais, juos dar daugiau pasididina TŪKSTANČIAIS, o kitiems, tik vos kelis šimtus gaunantiems pensijas, nėra iš ko sugrąžinti iš jų apvogtas pensijas. Tai – nusikaltimas. Bet nėra tokios POLITINĖS išmintingos jėgos, kuri šią padėtį sureguliuotų TEISINGAI. Ir nebus tol, kol valdžioje nebus URANTAI. O tai labai tolima perspektyva. Iki tol mąstymas tik DEGRADUOS. Ir tuo – DAR LABIAU DIDINDAMAS ĮTAMPĄ ĮVAIRIOSE VIETOSE PASAULYJE, IR SUKELDAMAS KARINIUS KONFLIKTUS – NAUDOSIS KARINIS PRAMONINIS KOMPLEKSAS – JAV IR RUSIJOS, O GREITU LAIKU Į ŽAIDIMĄ VIS AKTYVIAU ĮSITRAUKS IR KINIJA, TIK NE TAIP TIESMUKIŠKAI, KAIP JAV IR RUSIJOS KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKAI, NES KINŲ MĄSTYMO LYGIS NE DEGRADUOJA, BET VYSTOSI PIRMYN, TUO LABIAU, KAD GELTONOJI RASĖ YRA GRYNAKRAUJĖ RASĖ, KOKIA NĖRA BALTOJI RASĖ.


Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas



Algimantas
2014-03-19 13:30:21

Komentarai

Mielieji, EmilisPetras NETEISUS, todėl NEPASIDUOKITE TOKIAM KLAIDINIMUI, kad visi Urantijoje vykstantys įvykiai vyksta DIEVO valia. Karas ateina į kiekvieno namus ne kaip bausmė, o kaip pamokymas. Iš praėjusio karo mes nieko neišmokome, vadinasi teks viską pradėti iš pradžių.

Šie EmilioPetro teiginiai KLAIDINA jus. Dievas - tai TIK IDĖJA, tuo tarpu KŪRINIJOJE veikia ne IDĖJA, o Trys ROJAUS TREJYBĖS ASMENYS, O PER JĄ IR VISUMINĖ DIEVYBĖ AŠ ESU. Ir bet koks veiksmas, kurį atlieka bet koks tvarinys BE MEILĖS MOTYVO IR NE VISŲ LABUI VYKSTA BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIOS, ir net prieštaraujant jai. Todėl visus tokius veiksmus atlieka tie, kurie nėra atradę Rojaus Trejybės-AŠ ESU savo viduje, ir būtent jie ir sukelia karus dėl savo gyvulinio proto įsiviešpatavimo. Tuo tarpu Rojaus Trejybė-AŠ ESU neturi nieko bendro su karu, kaip ir su bet kokia - NET PAČIA MENKIAUSIA - BAUSME. Rojaus Trejybė-AŠ ESU neturi jokio kito jausmo, kaip MEILĘ, NES JI PATI YRA MEILĖS ŠALTINIS IR CENTRAS.
O mirtingieji niekada negali mokytis iš istorijos klaidų, nes kiekviena nauja karta gyvena savo patyrimo gyvenimą. Kaip gali iš karo pasimokyti dabartiniai jauni žmonės, kurie gimė prieš 18-19 metų, kai karas vyko prieš septyniasdešimt metų. Kaip gi jiems gali būti veiksminga toji istorija, kuri jiems nėra žinoma, nes bet kokio karo aprašymai yra labai subjektyvūs - laimėtojai jį aprašo vienaip, pralaimėjusieji kitaip. Todėl karas moko tik tuos, kurie jį patiria, arba gyvena tuo metu šalia jo, bet vis tiek jų skirtingas patyrimas jiems turės skirtingą poveikį. Tačiau gyvulinis ego anksčiau ar vėliau prasiverš ir mirtingasis vėl griebsis savanaudiškos veiklos, agresijos, ir karinių veiksmų. Ir visiškai natūralu, kad tuoj po karo žmonės būna energetiškai - intelektualiai, emociškai, ir fiziškai - išsekę, jie nori tiesiog RAMYBĖS. Todėl ir džiaugiasi atėjusia taika, ir PRADEDA BRANGINTI ŽMOGAUS GYVYBĘ, NES NEBENORI VĖL SEKINTI SAVĘS. Tačiau naujos kartos, neturėjusios tokio patyrimo, IR NEIŠMOKYTOS ATRASTI ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE, ima jausti vis didesnį erzulį dėl paprasčiausio žodžio, labai greitai griebiasi ir fizinės jėgos, o kartais net peilio ar pistoleto, ir net nužudo kitą, mat jo pasakytas žodis jį tariamai įžeidė.
Tuo tarpu TOKIO SUGYVULĖJUSIO jaunimo jausmais labai lengva manipuliuoti, kada jis yra tamsus, ypač jiems įdiegus vadinamąjį patriotizmą, kuris iš esmės yra tolygus nacionalizmui, ir artimas FAŠIZMUI. o juk patriotizmą siekia įgyvendinti KIEKVIENA šalis net nuo mokyklos suolo. Ir tai yra PAGRINDINĖ VALDŽIŲ - VISŲ VALSTYBIŲ - KLAIDINGA POLITIKA KAIP TIK IR VEDANTI Į VALSTYBIŲ SUPRIEŠINIMĄ, O TADA LABAI LENGVA ĮSKELTI KARO KIBIRKŠTĮ.
Todėl vienintelė išeitis išbristi ir TOKIO PAVOJINGO tamsos ir SAVĘS IR KITŲ naikinimo rato - ATRASTI ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE. Tik tokiu atveju mirtingasis, pradėjęs nuoširdžiai ATSIVERTI Rojaus Trejybei-AŠ ESU ir GARBINTI Rojaus Trejybę-AŠ ESU, pradės PATIRTI MEILĘ SAVYJE VISIEMS, TĄ PAČIĄ MEILĘ, KURIĄ VISAI KŪRINIJAI SIUNČIA ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. Ir tik tada bus kuriama NAUJOJI ISTORIJA BE KARŲ IR PRIEVARTOS. Ir net ir ne tokia istorija - be karų ir prievartos - mokys kitas kartas, bet žemiškieji tėvai mokys vaikus nuo pat jaunumės SAVYJE atrasti savo tikruosius Dieviškuosius Tėvus - Rojaus Trejybę-AŠ ESU, ir tuo pačiu PATIRTI MEILĘ VISIEMS. Ir tada tokie vaikai, jau ir suaugę, MYLĖS VISUS VIENODAI TA PAČIA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE, IR NEBELIKS PRIEŽASTIES KILTI NET MENKIAUSIAM KARINIAM KONFLIKTUI, IR KAIP IR JOKIAM NACIONALIZMUI.
Štai tokia yra ATEITIS, KURIĄ NUMATĖ ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU VISAI ŽMONIJAI URANTIJOJE. Ir tokia šviesos ir gėrio ateitis yra URANTŲ RANKOSE JAU DABAR.
Be Rojaus Trejybės-AŠ ESU mirtingasis tiesiog negali gyventi meilėje ir tiesoje, teisingume ir doroje, todėl gyvena, ir gyvens, tik KANČIOSE IR KONFLIKTUOSE - TARP VALSTYBIŲ, VALSTYBĖS VIDUJE TARP VISUOMENĖS SKIRTINGŲ GRUPIŲ, TARP PARTIJŲ, TARP RELIGIJŲ IR JŲ SUSKILUSIŲ SEKTŲ, ŠEIMOSE, MOKYKLOSE, GATVĖJE - BE IŠIMTIES VISUR.
Štai kodėl aš jau DVIDEŠIMT METŲ SKELBIU TIESOS IR ŠVIESOS ŽODĮ VISIEMS, IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU, IR PALIKĘS VISUS KITUS DARBUS NUOŠALYJE, O STOJĘS Į GYVOJO KELIO PATĮ CENTRĄ. Ir nuostabu, kaip pasikeitė Lietuva, dabar turinti mūsų svetainę, tokius nuostabius apreiškimus - Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės mokymų knygą AKIMIRKOS AMŽINYBĖ, kitus ROJAUS TREJYBĖS apreiškimus, ir net AŠ ESU apreiškimus, bet ypač nuostabu yra tai, kad mes turime ir apreikštąją Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąją religiją ir šventovę, jau ir patys bendraujame tarpusavyje visiškai KITOKIU lygiu negu BŪTUME BENDRAVĘ be visų šitų ŠVIESOS IR TIESOS mums suteiktų priemonių-DOVANŲ.

Dar daugiau, mūsų - urantų - NUOŠIRDŽIOS IR ATKAKLIOS pastangos ugdo mus tiek, kad mums jau nebekelia jokio nerimo nei padėtis Ukrainoje, nei Rusijoje, nei Lietuvoje, nei bet kurioje kitoje vietoje, kokia bebūtų toji padėtis.

Tačiau jūs tikrai nepergyvenkite dėl naujo pasaulinio karo, apie kurio galimą kilimą kalba jau ne vienas - JOKIO PASAULINIO KARO NEBUS.

O Lietuvos nepalies joks karinis konfliktas, net ir pats menkiausias. Tokia mums yra suteikta Rojaus Trejybės-AŠ ESU apvaizdos apsauga, kad tik ryžtingiau urantai žengtų GYVUOJU keliu ir neštų šviesą visiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-03-20 22:11:05



Kiekviena tauta verta tos valdžios, kurią išsirinko. Pasikeisime mes, tada keisis viskas. Visi Žemėje vykstantys įvykiai vyksta Dievo valia. Karas ateina į kiekvieno namus ne kaip bausmė, o kaip pamokymas. Iš praėjusio karo mes nieko neišmokome, vadinasi, teks viską pradėti iš pradžių.

Norėčiau, kad jūs dar kartą atidžiai įsiklausytumėte į pranašišką Viliaus Bražėno įspėjimą. Šis žmogus visą savo gyvenimą paskyrė kovai su Vašingtono grobuoniškais globaliais planais, kuriuose mes esame viso labo sakralinės aukos. Jėgos, norinčios įvesti naują tvarką pasaulyje, vėl net negalvodamos pavers griuvėsiais Europą ir Rusiją, supriešinusios jas tarpusavyje. Mes tai matėme iš Antrojo pasaulinio karo baigties rezultatų.

Lietuvos politinis „elitas“ visomis jėgomis bando šią pamoką iškreipti, dangstydami pagrindinį kaltininką. Labai svarbu visiems įsisąmoninti, jog pasaulio „elito“ planuose yra numatytas akivaizdus Žemės gyventojų skaičiaus sumažinimas.

Jaras Valiukėnas

Filmo „Pirmyn į praeitį“ režisierius

emilispetras
2014-03-20 18:24:13



Sveiki. Visa tai, kas vyksta šiuo metu Ukrainoje ir pasaulyje, apie ką kalba žiniasklaida, net ir tai, ką rašote Jūs- apie gilumines priežastis- mane vis labiau gąsdina. Jei leidžiu vaizduotei "nupiešti" ateitį- tai matau pačius baisiausius vaizdus, ir žinote,visai nenoriu aš tokioj žemėj gyventi, nei vaikus auginti, nei kažkokių planų turėti. Aš suprantu, kad padėti gali tik atsivėrimas Rojaus Trejybei, besąlyginis pasitikėjimas. Tačiau kol prašviesės visa aplinka- mes to kaip ir nesulauksim... Nejaugi nėra jokios išeities, jokios prošvaistės greitesniu metu? Ir išvis, kaip gyventi ir ko tikėtis?

Skaistė

Skaiste
2014-03-20 18:04:22



TEBŪNIE PASAULYJE TAIKA , TEBŪNIE RAMYBĖ.

Visi konfliktai turi savo priežastis ir savo seką šios planetos istorijoje . Niekas be nieko neatsiranda ir niekas be priežasties nepasikeičia .
Kai Rusijos prezidentas Jelcenas įsileido amerikoniškąjį kapitalą ir čikagos berniukai užvaldė visas ministerijas , iš rusiško kapitalo nieko nebeliko . Pelnas už parduodamus žemės turtus buvoi neapmokęstintas , valstybė buvo iklimpusi į milžiniškas skolas . Tuo tarpu šiandiena Rusia yra viena iš pasaulio valstybių , neturinti užsienio skolos ( tik keliasdešimt milijardų ) , kai ta pati Amerika turi skolos tūkstančius milijardų . Putinas likvidavo visas Rusijos skolas . Štai jums ir Putinas . Ar tu manai , kad daug kam patinka , kad Rusija nebeskolinga nei vienai Vakarų valstybei arba Pasauliniam Valiutos Bankui .
Prie visų krizių stovi BANKAI ir iš to pelnosi . Rusijai šitas konfliktas aišku yra labai nenaudingas , tačiau daug kas nuo mūsų yra slepiama ir tikros tiesos kiekviena tauta NEŽINO .

emilispetras
2014-03-20 11:06:30




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal