Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Malaizijos laineris MH17 panašu, kad buvo numuštas iš dviejų lėktuvų, kaip rodo šovinių žymės suvarpytame lainerio fiuzeliaže, o ne kokia nors raketa, paleista iš žemės.

Vakar skaitydamas LAISVĄJĮ LAIKRAŠTĮ (rugpjūčio 9-15 d.d. laikotarpio), perskaičiau porą straipsnių apie Malaizijos lėktuvo MH17 numušimą virš Ukrainos, ir manęs juose pateikta informacija visiškai nenustebino, nes ji tik PATVIRTINO mano jums sakomą TIESĄ – PASAULIO PSEUDOPOLITIKAI – PREZIDENTAI, PREMJERAI, IR VISA JŲ APLINKA – YRA TIK MARIONETINĖS LĖLĖS KARINIO PRAMONINIO KOMPPLEKSO KIŠENĖJE, o mums – eiliniams žmonėms – jie kemša tik SAVO TIKSLINGĄ IR ŽALINGĄ PROPAGANDĄ, SLĖPDAMI TIESĄ, kad tik pateisintų savo veiksmus – IR SAVO TARIAMAI VALDOMŲ ŠALIŲ VEIKSMUS – kurie prieštarauja ir tiesai, ir tuo pačiu Rojaus Trejybės-AŠ ESU valiai ir meilei.
Čia jums pateikiu kai kurias pastraipas iš
New Straits Times, Online,
kurį ir nurodė Laisvas laikraštis.
-----------------------------------
JAV analitikų išvada – MH17 buvo numuštas iš lėktuvo
Haris Hussain – Rugpjūčio 7 2014 @ 8:20 AM
KUALA LUMPURAS: Žvalgybos analitikai Jungtinėse Valstijose jau priėjo išvados, jog Malaizijos aviakompanijos skrydžio MH17 lėktuvas buvo numuštas oras-oras raketa, ir jog su tuo yra kažkokiu būdu susijusi Ukrainos vyriausybė.
Tai patvirtina iškylančią teoriją, kurios laikosi vietiniai tyrėjai, kad Boingą 777-200 pažeidė oras-oras raketa, o jį visiškai sunaikino sunkiojo kulkosvaidžio ugnis iš naikintuvo, kuris palydėjo krentantį žemėn lainerį.
Naujienų agentūros Associated Press ( AP ) reporteris Robertas Paris (Robert Parry) rugpjūčio 3 dieną savo demaskuojančiame pranešime teigė “ kai kurie JAV žvalgybos šaltiniai priėjo išvados, kad maištininkai ir Rusija panašu, jog yra nekalti, o atrodo, jog kaltė tenka Ukrainos vyriausybės pajėgoms.”
Šis naujas atskleidimas buvo pateiktas GlobalResearch, nepriklausomos tyrimo ir informacijos organizacijos svetainėje.
Antradienį Ukrainos ambasados išplatintame pareiškime Kijevas paneigė, kad jo lėktuvai būtų buvę ore tuomet, kada buvo numuštas MH17 lėktuvas. Tai buvo pareikšta po Rusijos Gynybos ministerijos pareiškimo, kad jos aviadispečeriai tą dieną buvo pastebėję Ukrainos Oro Pajėgų aktyvumą toje vietovėje.
Vakar New Straits Time citavo ekspertus, kurie buvo pareiškę, jog sprogimo fragmentų pobūdis ant oro lainerio fiuzeliažo, kaip rodo jų nuotraukos, yra dviejų skirtingų formų – plėštinio netvarkingo pobūdžio, koks siejamas su koviniais užtaisais, pripildytais “flečetėmis” – tai strėlės formos šoviniai, turintys stabilizatorių palaikyti skriejimo trajektorijai.
AP reporterio Roberto Pario išvada taip pat kyla iš to fakto – nepaisant Obamos administracijos tvirtinimų – jog nėra nė skiautelės akivaizdžių įrodymų tam, kad būtų paremta tokia išvada, jog Rusija suteikė BUK-M1 priešlėktuvinę raketų sistemą, kuri būtų reikalinga numušti keleivinį reaktyvinį lainerį 33000 pėdų (10 km) aukštyje.
Paris taip pat pacitavo Kanados televizijos kompanijos CBC liepos 29 dienos interviu su Maiklu Bočiurkivu (Michael Bociurkiw), vienu iš pirmųjų Europos Saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) tyrėjų, atvykusių į katastrofos vietą, netoli Donetsko.
Bociurkivas yra ukrainiečių kilmės kanadietis stebėtojas, dirbantis ESBO, kuris drauge su kitu savo kolega buvo pirmieji tarptautiniai stebėtojai, pasiekę nuolaužas po to, kada MH17 buvo numuštas virš rytinės Ukrainos.
CBC reporteris prieš interviu pateikė nufilmuotą vaizdą ir pastebėjo, jog “Nuolaužos vis dar smilko, kada į šią vietą atvyko mažytė komanda iš ESBO. Jokie kiti pareigūnai per daugelį dienų čia nesilankė.”
Bočiurkivas per interviu sakė, jog “Buvo dvi ar trys fiuzeliažo vietos, kurios tikrai buvo išvarpytos taip, kas atrodė beveik panašiai, kaip žymės po kulkosvaidžio ugnies, labai labai stiprios kulkosvaidžio ugnies,”
Paris sakė, jog Bočiurkivo liudijimas yra “arti tokio įrodymo ir paliudijimo, kokio niekada nebuvo išsakyta, nebuvo pateikta, ir kokio mes niekada negausime. Priešingai negu juodosios dėžės įrašų interpretacijos-analizavimai pateikiami jau daug laiko praėjus Rusijos, Britanijos, ar Ukrainos vyriausybių, kurios visos turi savo žirgą šiose lenktynėse, šis Bociurkivo paliudijimas yra nepagražintas, nepriklausomas, ir pateiktas vieno iš dviejų pirmųjų liudininkų, pasiekusių fizinę įvykio vietą.
Paris pažymėjo, jog “Tai labai autoritetingas liudijimas. Bociurkivas nuvyko ten labai greitai, nes jis tarėsi su vietiniais dėl likusios ESBO komandos, kuri ruošėsi atvykti vėliau.”
Buvęs Liufhansos pilotas Peteris Haisenko kalbėdamasis su Pariu taip pat pridėjo savojo svorio naujajai pateiktai numušimo teorijai ir atkreipė dėmesį į kulkų įėjimo ir išėjimo skyles sukoncentruotas aplink lakūnų kabiną.
“Jūs galite matyti kulkų įėjimo ir išėjimo skyles. Dalies skylių kraštai yra įlenkti į vidų. Yra mažesnių skylių, apvalių ir švarių, rodančių įėjimo taškus, labai panašu, kad jos padarytos 30 mm kalibro šovinių.
“Kitų, didesnių ir šiek tiek išplėštų išėjimo skylių, kraštai rodo metalo smailias skiauteles, kurios buvo padarytos to paties kalibro šovinių. Dar daugiau, akivaizdu, jog šitos išėjimo skylės, padarytos dvigubo aliuminio sustiprintos struktūros išoriniame sluoksnyje yra išdraskytos arba išlenktos – iš išorės.”
Jis padarė išvadą, jog tam, kad kai kurios iš šių skylių būtų atspurusios į vidų, o kitos būtų atspurusios iš išorės, turėjo būti antrasis naikintuvas šaudęs į pilotų kabiną iš oro lainerio dešiniojo borto pusės. Tai labai svarbu, kadangi jokia žemė-oras raketa ( arba skeveldra), pažeidusi oro lainerį, nebūtų padariusi skylių pilotų kabinoje iš lėktuvo abiejų pusių.
“Turėjo būti būtent kulkų kruša iš abiejų pusių, kuri ir numušė lėktuvą. Tai yra pagrindinis Haisenkos atradimas. Jūs negalite turėti šovinių, kurie skrietų abiemis kryptimis – į kairės pusės fiuzeliažo panelę tiek iš jos kairės, tiek ir iš jos dešinės pusės – nebent jie pasiekia panelę iš skirtingų krypčių.
Paris pažymėjo, jog “Niekas iki Haisenkos nebuvo pastebėjęs, jog šoviniai perskrodė tą fiuzeliažo panelę iš abiejų pusių – iš kairės ir iš dešinės panelės pusės. Būtent tai ir pašalina bet kokią galimybę, jog buvo paleista raketa iš žemės. “

Na, o dabar, kada perskaitėte tai, pamąstykite apie visą ISTERIJĄ, kurioje dalyvauja ir Lietuvos pseudopolitikai, net nesumąstantys, kaip gi taip AKLAI GALIMA TIKĖTI OBAMA AR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS POLITIKIERIAIS, kad taip, kaip VERGAI, nuolankiai tylėtų, ir dar BLOGIAU, pritartų sankcijoms Rusijai.

NEATSIRADO NĖ VIENO Lietuvos politiko ar europarlamentaro, kuris būtų GILIAU PAŽVELGĘS Į PADĖTĮ, kuris būtų pasakęs – ATSIKVOŠĖKITE, KĄ JŪS DAROTE, jeigu vienas elgiasi kaip grobikas, tai argi mes turime būti tokie pat akli ir kurti, net visiškai ignoruodami ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĘ IR TIESĄ – MYLĖKIME VIENI KITUS, KAIP MUS MYLI ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. O tai reiškia mylėkime ir PUTINĄ, IR OBAMĄ, IR GRYBAUSKAITĘ, IR VISUS ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE, IR JOKIU BŪDU NEDALYVAUKIME MILITARISTŲ ŽAIDIME, KOKĮ ŽAIDŽIA IR PUTINAS, IR OBAMA, IR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGA.

Štai kodėl dabar dar akivaizdžiau matau, kad LIETUVA prarado savo NEPRIKLAUSOMYBĘ, per PSEUDOPOLITIKŲ apgaulę įstojusi ir į NATO, ir į Pseudoeuropos Pseudosąjungą.

TODĖL BŪTENT DABAR ŠIAS DVI LIETUVAI - IR JOS ATEITIEMS KARTOMS - NEPAPRASTAI KENKSMINGAS ORGANIZACIJAS BŪTINA KUO SKUBIAU PALIKTI IR IŠ JŲ IŠSTOTI.

ATĖJO LAIKAS LIETUVAI IŠ TIKRŲJŲ TURĖTI SAVO GALVĄ ANT PEČIŲ IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ, O NE KITŲ DIKTUOJAMĄ, KAIP SU LENKIJA - ŽEČPOSPOLITOS LAIKAIS, KAIP SU RUSIJA - RUSIJOS CARIZMO LAIKAIS, KAIP SU TARYBŲ SĄJUNGA - TARYBINIAIS LAIKAIS, KAIP DABAR SU PSEUDOEUROPA - PSEUDOSĄJUNGOS LAIKAIS. IR VISADA MENKESNIOJO VAIDMENYJE, BETEISIO IR VALDOMO IŠ KITUR, BET PRIEŠ JĮ VISADA ATSIKLAUPUSIO, BE JOKIO ŽMOGIŠKOJO ORUMO IR GARBĖS.

O kada gi bus LIETUVOS laikas, jeigu ne dabar? IR SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU ORUS BENDRADARBIAVIMAS MEILLĖS PAGRINDU IR DRAUGE SU ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU APVAIZDA.

Juk be be savarankiško mąstymo, be savarankiškų sprendimų, be savarankiškos POLITIKOS, BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU NIEKADA NEBUS ĮGYTAS SAVARANKIŠKUMO PATYRIMAS, O BE TOKIO PATYRIMO NEIŠVENGIAMAI DEGRADUOJA IR KIEKVIENO MĄSTYMAS, IR ŠALIES VALDYMAS, IR ŠVIETIMAS, IR ŠEIMA, IR EKONOMIKA, IR MENAS, IR KARTŲ SĄMONĖ.

Ir tą DEGRADACIJĄ jūs jau matote AKIVAIZDŽIAI, IR VISUR.

ATEINA LAIKAS LIETUVĄ GELBĖTI VARDAN ATEITIES EVOLIUCIJOS PLANETOJE – URANTIJOJE.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2014-08-14 14:52:45

Komentarai

Žmonės, žmonės... Nei mes ten buvom, nei matėm... O "maitinamės" labai prieštaringa informacija ir naudojame savo energiją tuštiems ginčams. Visko galėjo būti. Jei asmeniškai, tai nemanau kad čia ukrainiečių lėktuvo darbas.... Visų pirma, neskraidymo zoną virš teritorijos kas paskelbė? Kas numušė ne vieną ukrainiečių transportinį lėktuvą, sraigtasparnį ir tuo labai didžiavosi? Kas puolė rašyti ir girtis į soc.tinklus apie eilinį numuštą "transportinį", bet išaiškėjus tiesai, tuoj viską ištrynė? Kas neprileido nepriklausomų tyrėjų, laukiančių Ukrainos pusėje, kada "kareivos" teiksis leisti apžiūrėti duženas ir kiek tai laiko tęsėsi? Per tiek laiko galim buvo net ir su metaliniu apvaliu kaltu po skylutę prakalti imituojant kulkų žymes... Arba pasismagint šaudant iš atitinkamo kalibro kulkosvaidžio, kaip rašo Romanas. Apie nuskrendantį Rusijos pusėn kažkokį lėktuvą-naikintuvą pirmieji liudininkai irgi minėjo. O tai kiek ukrainietiškų naikintuvų liko Kryme? Žodžiu - versijų apstu. O tiesa yra kažkur tai... Visas šis žiaurus karas kulkomis ir informacija yra ne kas kita, kaip noras supriešinti žmones tarpusavyje. Vis papilama "žibaliuko" į begęstančią ugnį kad tik nenurimtų konfliktas. O esantys toli nuo to regiono ir stebintys viską iš šalies, kaip kad mes dabar, bus taip pat supriešinti pažiūrose, priklausomai nuo to, kokios pusės propagandą ir informaciją labiau mėgsta, arba turės nereaguoti visai, būti neutralūs, motyvuojant kad abi pusės meluoja. Kas yra labai pageidautina konflikto kurstytojams.
Pritariu Algimantui, kad mes padėti galime - ir privalome - tik generuodami nepaprastai stiprius, šviesius Meilės impulsus (virpesius) visiems, atsakingiems už šį karą. Ir šitoje kilnioje veikloje mes būkime vieningi.
Linkiu jums Ramybės ir Išminties

Naglis
2015-01-28 23:07:33



Raketai pasidalinus į daugiskaitinius atskirus vienetus, ir pasklidusius taikinio aplinkoje –viršuje, apačioje, šonuose, ir įvairiais kampais, kas liudytų labai priofesionalų operatoriaus darbą, įlenkimų ir išlenkimu bus įvairiausių. Įvairus atskiros galvutės kovinis turinys suformuos skirtingų charakteristikų kiaurymes. Dėl kulkosvaidžių teisus. Buvo šaudoma. XXI amžiaus sausumos piratai –plėšikai –vagys iš ties, apstoję sudužusį lainerį smaginosi taikydami į pilotų kokpitą, kaip ir smaginos taikydami į Mariupolio taikius gyventojus.

Romanas
2015-01-27 21:49:28



Mielas Romanai, ta, ka tu rasai, as zinau, ir butent nuotraukos rodo, kad buvo ne vien tik raketos sprogimas, kurio skeveldru padarytos skyles fiuzeliaze turi PLESTINI pobudi, bet ir pagal kalibra sunkiojo kulkosvaizdio kulku padarytos ne plestines, bet taisyklingos apvalios skyles, ir dar daugiau, butent sios skyles turi fiuzeliaze skyliu krastines islenktas i ABI puses, vienu skyliu i lauka, kitu i vidu. O tai reiskia TIK VIENA - buvo saudoma is skirtingu lainerio pusiu, ko raketa sprogusi PRIES LEKTUVA NIEKAIP NEGALI PADARYTI, IR JOS SKELVELDRU PADARYTU SKYLIU POBUDIS KITOKS. Taip pat raketos skeveldros del iscentrines jegos issisklaido i salis, tuo tarpu kulkosvaidziu padarytos skyles kaip tik yra labai tikslines, ten, kur piloto vieta. O tai reiskia, kad buvo TAIKOMASI SAUDYMO METU KONKRECIAI I PILOTA, O NE SIAIP I LAINERI, KA DARO RAKETA arba jos skeveldros, sprogus raketai jau iki lainerio-obejekto.

Telydi jus ramybe.
Su broliska meile,

Algimantas
2015-01-27 20:38:50



Mielas Romanai, ta, ka tu rasai, as zinau, ir butent nuotraukos rodo, kad buvo ne vien tik raketos sprogimas, kurio skeveldru padarytos skyles fiuzeliaze turi PLESTINI pobudi, bet ir pagal kalibra sunkiojo kulkosvaizdio kulku padarytos ne plestines, bet taisyklingos apvalios skyles, ir dar daugiau, butent sios skyles turi fiuzeliaze skyliu krastines islenktas i ABI puses, vienu skyliu i lauka, kitu i vidu. O tai reiskia TIK VIENA - buvo saudoma is skirtingu lainerio pusiu, ko raketa sprogusi PRIES LEKTUVA NIEKAIP NEGALI PADARYTI, IR JOS SKELVELDRU PADARYTU SKYLIU POBUDIS KITOKS. Taip pat raketos skeveldros del iscentrines jegos issisklaido i salis, tuo tarpu kulkosvaidziu padarytos skyles kaip tik yra labai tikslines, ten, kur piloto vieta. O tai reiskia, kad buvo TAIKOMASI SAUDYMO METU KONKRECIAI I PILOTA, O NE SIAIP I LAINERI, KA DARO RAKETA arba jos skeveldros, sprogus raketai jau iki lainerio-obejekto.

Telydi jus ramybe.
Su broliska meile,

Algimantas
2015-01-27 20:38:09



Nieko naujo. Lėktuvus numušanti ginkluotė senai turi sekančią galimybę. Raketai nepasiekus taikinio per dešimtis, ar net šimtus metrų įvyksta techninis sprogimas. Panašiai kaip sprogimas atskiriantis kosminio laivo atidirbusią pakopą nuo liekančio toliau skrieti erdvės laivo komplekto. Sprogimo metu “viena“ raketa išskleidžiama kaip keletas, ar net keliasdešimt atskirų komponentų, kurie sprogsta savarankiškai jau kaip koviniai užtaisai. Ir jie suvarpytų ne tik pilotų kabiną iš įvairių pozicijų, bet ir... nelinkiu skristi lėktuvu, kuris bus tokiu būdų atakuotas.

Romanas
2015-01-27 19:18:34



Miela Goda, tavo nuostata yra nuoširdi, tik šiuo atveju - klaidinga, nes čia NĖRA POLITINIS-IDEOLOGINIS-PROPAGANDINIS faktas, KAS NUMUŠĖ lėktuvą, turiu omenyje, ar iš lėktuvo, ar iš žemės, nes tą akivaizdžiai RODO lėktuvo fiuzeliaže esančios skylės, jų pobūdis - kulkų įėjimo į fiuzeliažą ir išėjimo, ir kur yra skylės, padarytos raketos skeveldrų, ir kur yra kulkosvaidžio kulkų padarytos skylės, yra VISIŠKAI KITOKIOS. O tai yra grynai FIZIKINIAI reiškiniai, ir jų tiesiog neįmanoma nepastebėti, jeigu būtent tie, kurie tiria, neturi UŽSAKYMO nuslėpti nusikaltimo įvykdymą - būtent, kad tam buvo panaudota lėktuvų raketos ir sunkusis lėktuvo kulkosvaidis, ir dar iš dviejų pusių, o tai reiškia, kad turėjo būti DU lėktuvai, arba vienas, bet sugebėjęs pakeisti savo padėtį, kad persigrupuotų į kitą keleivinio lėktuvo fiuzeliažo pusę, bet vargu ar jis tą būtų spėjęs padaryti, kai pamuštas lėktuvas taip greitai smigo žemyn. Dar daugiau, skylių fiuzeliaže yra TOKIA koncentracija, jog tai rodo, kad buvo šaudyta stebint taikinį ir taikant būtent ten, kur sėdi pilotas, ko raketa iš žemės niekada nepadarytų.
Aš tas nuotraukas mačiau ir internete. Tad šie įrodymai yra patys esmingiausi, o ne propaganda - KAS TĄ PADARĖ, TVIRTINANT AKLAI, KAIP PAPŪGAI KARTOJANT, KAD TĄ PADARĖ RUSIJOS REMIAMI SUKILĖLIAI, kurie lėktuvo neturi nė vieno.
O kaip tik trys UKRAINOS lėktuvai buvo ore TOJE vietoje, nors Ukraina visą laiką TĄ NEIGĖ, o dabar jau ir ji tą pripažino, tik pakeitė LAIKĄ, sakydama, kad jie skraidė diena anksčiau, kai prieš tai neigė iš viso, kad būtų jie skraidę - VAGIE, TAVO KEPURĖ DEGA.
ŠIE BALISTINIAI ĮRODYMAI nesusiję nei su Laisvu laikraščiu, nei su Rusija, nei su Ukraina, būtent TOKIŲ įrodymų ir NEREIKIA IEŠKOTI SKIRTINGUOSE ŠALTINIUOSE, NES PATYS ĮRODYMAI KALBA KAIP GYVI IR NEPANEIGIAMI LIUDININKAI.
O POLITIKŲ pateikiama propaganda - tai tiesiog NUSIKALSTAMAS AKIŲ DŪMIMAS - PROPAGANDA MELU IŠ BAIMĖS. Būtent DĖL TO visiškai nekalbama apie tai, ką aš parašiau tiek šioje temoje, tiek ją papildydamas, tiek ką parašiau dabar. Tuo tarpu pavieniai šio nusikaltimo tyrinėtojai, irgi tokius balistinius ir akivaizdžius įrodymus matantys, televizijoje ir spaudopje BLOKUOJAMI. Ir vėl - VAGIE, TAVO KEPURĖ DEGA.
Balistika - kulkos ar sprogmens trajektorijos ir sprogimo pobūdžio tyrimas - neturi jokios propagandos, jeigu tyrimas nėra POLITINIS - IR TUO BŪDU NUSIKALSTAMAS. O šiandien jis yra panašus į politinį ir nusikalstamą, nes prie ŠIOS KOMISIJOS neprileidžiami Malaizijos aviacijos katastrofų tyrėjai, nors šioje aviakatastrofoje žuvo daugiau kaip keturiasdešimt Malaizijos gyventojų. Tad man buvo jau iš anksto žinomi, KOKIE gi bus preliminarūs tyrimo komisijos apibendrinimai - bus grynai POLITINIAI, O NE FIZIKINIAI-BALISTINIAI teiginiai. Ir net pati komisija save teisina, kad ji turi pateikti BŪTENT TOKIUS teiginius, ir jos pačios nariams akivaizdžiai - NERIMTUS.
Ir šiuo atveju matydamas nuolaužų nuotraukas, kurios yra stambaus plano ir geros kokybės, IŠVADAS DARAU AŠ PATS, O NE KIENO NORS POLITINIŲ IR NUSIKALSTAMŲ INTERESŲ VEIKIAMAS.
MANĘS JOKIE POLITINIAI INTERESAI NEVEIKIA, NES AŠ VISUS POLITIKUS MATAU KIAURAI, KAIP RENTGENO SPINDULYS,IR JŲ MELĄ ŽINAU IŠ VIDAUS - TIEK UKRAINOS, TIEK RUSIJOS, TIEK LIETUVOS, TIEK JAV, TIEK EUROPOS SĄJUNGOS, TIEK BET KURIOS KITOS ŠALIES, KAIP IR BET KURIO KITO ŽMOGAUS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2015-01-27 16:38:35



Mielas Algimantai, karyba ne moterų protams, tačiau be Laisvojo laikraščio (?) yra ir kitų šaltinių.
Štai, pvz., šis http://ukraineatwar.blogspot.com/p/mh17.html
Galėtumėte išversti iš anglų k. ir pateikti plačiajai publikai.
Kaip buvęs žurnalistas tikrai žinote, kad informacija tik iš vieno šaltinio gali būti nepatikima.
Sėkmės!

Goda
2015-01-27 00:34:34



Mielas Simai, džiaugiuosi, kad tavo reakcija yra JAU daug RAMESNĖ. Reiškia mano maldos už tave - iš esmės kasdien - nuo to laiko kada parasiau musu Forume, jog už tave melsiuosi, kad tavo reakcija Į MANO TEIGINIUS nebūtų tokia agresyvi ir grubi dėl tavo neatsivėrimo Kūrėjui – Rojaus Trejybei-AŠ ESU.
Taigi, dabar pažiūrėkim, ką rašai tu:
Kaip gi tavo derintojas nepamokina tave, kad negalima tiketi ruskiais, ir ju propagandine tv zombavimo masina, ar mazai jie jau yra apsimelave...ir kad Kryme nera rusu kariu, ir kad nepalaiko separatistus, ir t.d, ??????? Net paprasti rusai tuom jau nebetiki!!!
Kai kurie zmones matyt niekada nepasimoka

Pirmiausia Minties Derintoją visada rašyk DIDŽIĄJA D, nes jis yra KŪRĖJO dalelė, O NE DERINTOJAS PRIE KOKIO NORS AUTOMOBILIO AR KONVEJERIO.
Nevartok žodžio užgaulaus nė apie vieną tautą, todėl ir rusų tautos atstovai yra vien tik rusai. Tavo žodžiai tik rodo, kad tavyje yra dar daug suirzimo, o tai ir vėl dėl gyvo ryšio su Kūrėju – ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU – NETURĖJIMO.
Propagandinė zombiavimo mašina yra tiek rusų, tiek ir lietuvių televizija, tik lietuvių televizija yra menko profesionalumo žurnalistai, kurių iš esmės net profesionalais negaliu vadinti, tiesiog mėgėjai, kurie kalba kaip papūgos išmoktomis frazėmis, be jokio analitinio ir savarankiško mąstymo. Tuo tarpu rusų žurnalistų profesionalumas yra keliomis galvomis aukštesnis. Apskritai rusų tautos mentalitetas yra gilaus ir analitinio mąstymo prasiveržimas visur – jų literatūroje, dainose, tapytuose darbuose, moksle, net ir toje pačioje žurnalistikoje. Tuo tarpu lietuviai teturi seklias emocijas, kurios jiems ir trukdo giliau analizuoti.
Tačiau būtent lėktuvo numušimo istorijoje yra konkrečios nuotraukos, kurios buvo patalpintos internete, o taip pat perspausdintos Laisvajame laikraštyje ir jų niekaip negalima paneigti niekam – rusams, lietuviams, olandams, vokiečiams, ar ukrainiečiams, nes čia interpretacijoms nėra jokios erdvės taikant balistikos principus ir analizuojant panaudotos ginkluotės padarytų skylių lėktuvo korpuse pobūdį. Todėl akivaizdu, kad lėktuvas buvo apšaudytas iš lėktuvo ir iš kulkosvaidžio, nes yra butent kulkosvaidžio padarytų kulkų taisyklingos skylės, kaip yra ir raketos skeveldrų padarytos PLĖŠTINĖS, PAILGOS, IR NETAISYKLINGOS FORMOS SKYLĖS FIUZELEŽE. Ir visa tai sukoncentruota ties piloto kabina, tai liudija, kad buvo šaudoma iš arimo atstumo, o ne iš žemės, kuri buvo daugiau kaip 10 kilometrų atstumu. Ir kas svarbiausia kulkosvaidžio kulkų padarytos skylės turėjo išlinkimus tiek į lėktuvo vidų, tiek ir į lėktuvo išorę, kas įmanoma tik apšaudant lėktuvą iš DVIEJŲ PUSIŲ.
Tai, kad šitokius akivaizdžius faktus visiškai nekomentuoja olandų komisija, tirianti katastrofą, rodo šios komisijos visišką užsakymo vykdymą, kurį ji turi iš savo aukštesnių struktūrų – ekonominių politinių, ir karinių, neskalbti bet kokia kaina, kad lėktuvą numušė oras-oras raketa, o vien tik laikytis žemė-oras raketos pavartojimo. O tai jau ir yra tikras zombiavimas, net ir šios komisijos neprofesionalumo pasaulio akyse kaina.
Olando knyga, tai individualaus žmogaus darbas, netarnaujant jokiems politikams ar institutams, ir jis nei už rusus, nei už olandus, tiesiog pažvelgia į katastrofos padarinius ir paliudijimus be politikavimo.
Tai, kad Putinas meluoja nuolat, neturi nieko bendro su lėktuvo katastrofos padariniais. Ir jeigu aš nebūčiau matęs šių nuotraukų, tada turėčiau pasirinkti kažkurios pusės teiginius, kurie motyvuoti savanaudiškais interesais. Tačiau vis tiek reikėtų rinktis vieną iš pusių, nes abiejų viena kitai prieštaraujančių negali pasirinkti. Štai kodėl taip pavojinga politikoje meluoti, nes jau tuomet, net ir kai sakai tiesą, tavimi nebetiki, nes savo ankstesnėmis melagystėmis sugriovei visą pasitikėjimą tavuoju žodžiu. Tuo tarpu netrukus pamatęs šias nuotraukas aš jau mačiau labai aiškiai, kad tai ne žemės-oro raketos sukelta katastrofa, bet raketos oras-oras. Ir būtent tada aš prisiminiau, kada tuoj pat po katastrofos net trijų paprastų ukrainiečių valstiečių atskirai duotus interviu televizijai, kurie pasakojo, kad matė net tris lėktuvus, kai apie juos nekalbėjo dar niekas, nes visi puolė teigti, kad tai buvo šauta nuo žemės.
O paskutinieji paliudijimai tai tik dar labiau patvirtina.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-12-26 16:26:20



Kaip gi tavo derintojas nepamokina tave, kad negalima tiketi ruskiais, ir ju propagandine tv zombavimo masina, ar mazai jie jau yra apsimelave...ir kad Kryme nera rusu kariu, ir kad nepalaiko separatistus, ir t.d, ??????? Net paprasti rusai tuom jau nebetiki!!!
Kai kurie zmones matyt niekada nepasimoka

Simas
2014-12-26 10:02:02



Mielieji, melo kojos trumpos, anksčiau ar vėliau iškyla į paviršių TIESA, kitaip ir būti negali, nes kiekvienas mirtingasis, net ir šiame pasaulyje, turi savyje Rojaus Trejybės-AŠ ESU fragmentą-dvasią – Minties Derintoją, kuris ir veikia kiekvieną mirtingąjį miego metu, todėl mirtingasis ir pradeda savo viduje jausti, kad jis elgiasi ne taip, kad jam sunku, todėl jis pradeda garsiai kalbėti net ir apie savo padarytus nusikaltimus, ir ateina ir prisipažįsta pats, ir jam palengvėja VIDUJE.
Štai kodėl ir nauji paliudijimai vienprasmiškai dar kartą patvirtina faktą, kad Malaizijos laineris, skirdęs šių metų liepos 17-ąją maršrutu MH17 – Amsterdamas-Kuala Lumpuras likus apie 50 kilometrų iki Ukrainos-Rusijos sienos buvo numuštas Ukrainos karinio lėktuvo. Vakarų šalys visiškai ignoravo šį paliudijimą, kuris buvo pateiktas Rusijos laikraštyje Moskovskaja pravda, o vėliau interviu parodytas ir per Rusijos pirmąjį kanalą. Ši interviu mačiau ir aš. Jį davė iš Ukrainos į Rusiją pabėgęs kariškis, kuris būtent tą dieną buvo kariniame aerodrome, iš kurio ir pakilo trys SU25 lėktuvai. Vienas iš jų buvo apginkluotas raketomis oras-oras, kurios jau nebenaudojamos, ir kurios prieš savaitę iki šio skrydžio buvo atvežtos į šį karinį aerodromą. Šis kariškis buvęs lėktuvus aptarnaujančio techninio personalo narys, per interviu sėdėjo nugara į kamerą, jo galva buvo elektroniniu būdu užmaskuota, o balsas iškraipytas, nes jis jaučia nerimą dėl grėsmės jo šeimos nariams, kurie liko Ukrainoje, todėl papildomai buvo pateikti ir užrašai jo sakomų žodžių. Jį klausinėjo trys vyrai, kurie sėdėjo už stalo veidu į kamerą.
Taigi šio liudininko teigimu, į bazę sugrįžo tik vienas lėktuvas, ir jis raketų nebeturėjo. Lakūnas buvo pasimetęs. Liudininkas pasakė, kad jis išgirdo,.kaip pilotas pasakė – NE TAS LĖKTUVAS. Kai jį perklausė – kas ten su lėktuvu? – pilotas atsakė – lėktuvas buvo ne laiku ir ne toje vietoje. Kada jo paklausė, ar jis pažįsta šį pilotą, jis patvirtino, kad pažįsta. Ar gali pasakyti jo pavardę – Valošinas. Ar jis žino, koks piloto karinis laipsnis – kapitonas.
Po šio interviu liudininku iškart susidomėjo Rusijos Nusikaltimų tyrimo komitetas. Jį apklausė ir patikrino melo detektoriumi, ir šio komiteto atstovas pareiškė, kad liudininko visi atsakymai buvo labai nuoseklūs ir jis nesipainiojo, o taip pat ir melo detektoriaus duomenys liudijo, kad jis nemeluoja.
Po šio interviu Ukraina tuoj pat paneigė liudininko teiginius ir pareiškė, jog čia yra klastotė, kad jokio piloto Valošino nėra. Tačiau vis Rusijos Nusikaltimų tyrimo institutui pradėjus aiškintis, ar tikrai nėra tokio piloto, paaiškėjo, kad vis tik toks kapitonas yra, ir tikrai jis yra pilotas, ir tarnauja būtent tame aerodrome. Tada Ukraina pareiškė, kad jokie lėktuvai liepos 17 dieną nebuvo pakilę į orą iš viso, ore jie buvo 16 dieną. O Valošinas iš viso nebuvo ore, nes jo lėktuvas...REMONTUOJAMAS. Kaip akivaizdžiai ir negrabiai baltais siūlais mėgina susiūti tamsos nusikaltimą prieš Rojaus Trejybę-AŠ ESU Ukrainos konkretūs pareigūnai – pradedant prezidentu, parlamentu, ir baigiant visais kitais šiandieniniais politikieriais, esančiais labai trumpam valdžioje.

Tačiau vis vien nusikaltimo paslėpti neįmanoma, nes Minties Derintojo veikimas yra milžiniškas. Štai tas iš Ukrainos pabėgęs į Rusiją karinės aviacijos technikas pusę metų laikė savyje šią informaciją, žinodamas, kad ji tame melo vandenyne, kurį taip akivaizdžiai visiems brukte bruka Vašingtonas, ir Europos pseudosąjunga, o ir pati Olandijos komisija, tirianti šį nusikaltimą ore, bijo pasakyti aiškiai, ką ji jau nustatė, ir akivaizdžiai tik vilkina laiką, kad nereikėtų iš viso kalbėti apie jokias konkrečias išvadas, kurios arba turi prasilenkti su TIESA, arba su VAŠINGTONO ir Europos pseudosąjungos amoralia ir vis labiau neteisinga ir agresyvėjančia politika, kuri jį irgi veikė, jis viduje jautė vis augančią įtampą, kad jis vis tyli, nors žino esminius faktus, reikšmingus tyrimui. Jis vis nedrįso priimti sprendimo, o įtampa jo sąmonėje, ir pasąmonėje, vis stiprėjo. O ir Minties Derintojas vis labiau jį kreipė į šviesos ir tiesos pusę, todėl tokio spaudimo savo viduje jis nebeištvėrė, kad net apsisprendė palikti šeimą Ukrainoje ir vienas pabėgti į Rusiją. Tai milžiniškos vidinės energijos ir moralinės drąsos pareikalavęs apsisprendimas ŠVIESOS, TIESOS, IR EVOLIUCIJOS ĮGYVENDINIMO LABUI, VISOS ŽMONIJOS LABUI.
Aišku, kad šiuo atveju pasirinkimas yra milžiniškas bailiam ir Rojaus Trejybės-AŠ ESU neatradusiam savyje ir gyvulinio proto valdomam mirtingajam, kuriam TIESA dar nerūpi, jam svarbiausia įtikti savo VIRŠININKUI. O tai prasilenkia tiek su Rojaus Trejybės-AŠ ESU sumanytos evoliucijos įgyvendinimu – per TIESOS IR TEISINGUMO įtvirtinimą savo gyvenimu – TIEK IR SU ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIOS VYKDYMU KIEKVIENAME DARBE, NEKREIPIANT JOKIO DĖMESIO Į VIRŠININKŲ SAVANAUDIŠKAS UŽGAIDAS IR NET NUSIKALSTAMUS ĮSAKYMUS.
Tokį patį Minties Derintojo poveikį pajuto ir kitas mirtingasis – olandas, kuris gyvena jausdamas net savo tautiečių reiškiamą neapykantą, liejamą jo adresu purvą vien dėl to, kad išleido savo knygą, kurioje sukaupė į 190 puslapių apimties leidinį įvairius paliudijimus, NUOTRAUKAS IŠ INTERNETO, INTERVIU MATYTUS PER TELEVIZIJĄ AR DUOTUS SPAUDOJE ĮVAIRIŲ SPECIALISTŲ, PATS KALBĖJOSI SU JAIS, ir taip pat priėjo išvados, kad šis MALAIZIJOS LĖKTUVAS BUVO NUMUŠTAS RAKETA ORAS-ORAS, o ne –ŽEMĖ-ORAS. O tai tik patvirtina tuos teiginius, kuriuos pateikė į Rusiją pabėgęs Ukrainos kariškis.
Ir dar vienas konkretus klausimas, į kurį Vašingtonas neduoda jokio atsakymo, ir net jo negirdi, mat jam tai būtų ko gero SPĄSTAI, kad jis vis melavo – KUR yra JAV palydovų nuotraukos.

JAV palydovai 24 val. stebi ir fotografuoja planetos paviršių, ir būtent juose yra pati patikimiausia aparatūra, tad kur yra jų nuotraukos.
O kur dingo Ukrainos dispečerė, kuri vedė lainerį, nes jau kitą dieną ji NEBEDIRBO?

Ir dabar paprasčiausias kelias išsiaiškinti tiesą, kuri suteiktų dar daugiau informacijos, net jeigu Ukraina tą ir neigia, arba paneigti šią informaciją realiai - tai suteikti galimybę apklausti kapitoną Valošiną, o taip pat su juo padaryti išsamų televizijos interviu, o taip pat surengti ir spaudos konferenciją, kurios metu būtų akivaizdu, sako tiesą ar meluoja šis kapitonas.
Anksčiau ar vėliau prabils ir kiti Ukrainos kariškiai, kurie taip pat paliudys, ką dabar paliudijo perbėgėlis į Rusiją, ką aprašė savo knygoje olandas, nes Minties Derintojai veikia ir šių kariškių prote, ir jie pradės savo viduje jausti – jau jaučia – spaudimą, kad slepia informaciją, kuri nepaprastai svarbi TIESAI IR TEISINGUMUI, o taip pat ir PSEUDOPOLITIKŲ MELUI DEMASKUOTI. Tai tik laiko klausimas, kada šie kariškiai prabils. Ir tai visiškai nepriklauso nuo komisijos, tiriančios šią katastrofą išvados.

NIEKADA NEREMKITE MELUOJANČIŲ.

VISADA LIKITE VIEN TIK ROJAUS TREJYBĖS ŠVIESOS IR TIESOS GLĖBYJE.
Telydi jus ramybė.
Su broliška miele,

Algimantas
2014-12-24 21:54:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal