Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Malaizijos laineris MH17 panašu, kad buvo numuštas iš dviejų lėktuvų, kaip rodo šovinių žymės suvarpytame lainerio fiuzeliaže, o ne kokia nors raketa, paleista iš žemės.

Vakar skaitydamas LAISVĄJĮ LAIKRAŠTĮ (rugpjūčio 9-15 d.d. laikotarpio), perskaičiau porą straipsnių apie Malaizijos lėktuvo MH17 numušimą virš Ukrainos, ir manęs juose pateikta informacija visiškai nenustebino, nes ji tik PATVIRTINO mano jums sakomą TIESĄ – PASAULIO PSEUDOPOLITIKAI – PREZIDENTAI, PREMJERAI, IR VISA JŲ APLINKA – YRA TIK MARIONETINĖS LĖLĖS KARINIO PRAMONINIO KOMPPLEKSO KIŠENĖJE, o mums – eiliniams žmonėms – jie kemša tik SAVO TIKSLINGĄ IR ŽALINGĄ PROPAGANDĄ, SLĖPDAMI TIESĄ, kad tik pateisintų savo veiksmus – IR SAVO TARIAMAI VALDOMŲ ŠALIŲ VEIKSMUS – kurie prieštarauja ir tiesai, ir tuo pačiu Rojaus Trejybės-AŠ ESU valiai ir meilei.
Čia jums pateikiu kai kurias pastraipas iš
New Straits Times, Online,
kurį ir nurodė Laisvas laikraštis.
-----------------------------------
JAV analitikų išvada – MH17 buvo numuštas iš lėktuvo
Haris Hussain – Rugpjūčio 7 2014 @ 8:20 AM
KUALA LUMPURAS: Žvalgybos analitikai Jungtinėse Valstijose jau priėjo išvados, jog Malaizijos aviakompanijos skrydžio MH17 lėktuvas buvo numuštas oras-oras raketa, ir jog su tuo yra kažkokiu būdu susijusi Ukrainos vyriausybė.
Tai patvirtina iškylančią teoriją, kurios laikosi vietiniai tyrėjai, kad Boingą 777-200 pažeidė oras-oras raketa, o jį visiškai sunaikino sunkiojo kulkosvaidžio ugnis iš naikintuvo, kuris palydėjo krentantį žemėn lainerį.
Naujienų agentūros Associated Press ( AP ) reporteris Robertas Paris (Robert Parry) rugpjūčio 3 dieną savo demaskuojančiame pranešime teigė “ kai kurie JAV žvalgybos šaltiniai priėjo išvados, kad maištininkai ir Rusija panašu, jog yra nekalti, o atrodo, jog kaltė tenka Ukrainos vyriausybės pajėgoms.”
Šis naujas atskleidimas buvo pateiktas GlobalResearch, nepriklausomos tyrimo ir informacijos organizacijos svetainėje.
Antradienį Ukrainos ambasados išplatintame pareiškime Kijevas paneigė, kad jo lėktuvai būtų buvę ore tuomet, kada buvo numuštas MH17 lėktuvas. Tai buvo pareikšta po Rusijos Gynybos ministerijos pareiškimo, kad jos aviadispečeriai tą dieną buvo pastebėję Ukrainos Oro Pajėgų aktyvumą toje vietovėje.
Vakar New Straits Time citavo ekspertus, kurie buvo pareiškę, jog sprogimo fragmentų pobūdis ant oro lainerio fiuzeliažo, kaip rodo jų nuotraukos, yra dviejų skirtingų formų – plėštinio netvarkingo pobūdžio, koks siejamas su koviniais užtaisais, pripildytais “flečetėmis” – tai strėlės formos šoviniai, turintys stabilizatorių palaikyti skriejimo trajektorijai.
AP reporterio Roberto Pario išvada taip pat kyla iš to fakto – nepaisant Obamos administracijos tvirtinimų – jog nėra nė skiautelės akivaizdžių įrodymų tam, kad būtų paremta tokia išvada, jog Rusija suteikė BUK-M1 priešlėktuvinę raketų sistemą, kuri būtų reikalinga numušti keleivinį reaktyvinį lainerį 33000 pėdų (10 km) aukštyje.
Paris taip pat pacitavo Kanados televizijos kompanijos CBC liepos 29 dienos interviu su Maiklu Bočiurkivu (Michael Bociurkiw), vienu iš pirmųjų Europos Saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) tyrėjų, atvykusių į katastrofos vietą, netoli Donetsko.
Bociurkivas yra ukrainiečių kilmės kanadietis stebėtojas, dirbantis ESBO, kuris drauge su kitu savo kolega buvo pirmieji tarptautiniai stebėtojai, pasiekę nuolaužas po to, kada MH17 buvo numuštas virš rytinės Ukrainos.
CBC reporteris prieš interviu pateikė nufilmuotą vaizdą ir pastebėjo, jog “Nuolaužos vis dar smilko, kada į šią vietą atvyko mažytė komanda iš ESBO. Jokie kiti pareigūnai per daugelį dienų čia nesilankė.”
Bočiurkivas per interviu sakė, jog “Buvo dvi ar trys fiuzeliažo vietos, kurios tikrai buvo išvarpytos taip, kas atrodė beveik panašiai, kaip žymės po kulkosvaidžio ugnies, labai labai stiprios kulkosvaidžio ugnies,”
Paris sakė, jog Bočiurkivo liudijimas yra “arti tokio įrodymo ir paliudijimo, kokio niekada nebuvo išsakyta, nebuvo pateikta, ir kokio mes niekada negausime. Priešingai negu juodosios dėžės įrašų interpretacijos-analizavimai pateikiami jau daug laiko praėjus Rusijos, Britanijos, ar Ukrainos vyriausybių, kurios visos turi savo žirgą šiose lenktynėse, šis Bociurkivo paliudijimas yra nepagražintas, nepriklausomas, ir pateiktas vieno iš dviejų pirmųjų liudininkų, pasiekusių fizinę įvykio vietą.
Paris pažymėjo, jog “Tai labai autoritetingas liudijimas. Bociurkivas nuvyko ten labai greitai, nes jis tarėsi su vietiniais dėl likusios ESBO komandos, kuri ruošėsi atvykti vėliau.”
Buvęs Liufhansos pilotas Peteris Haisenko kalbėdamasis su Pariu taip pat pridėjo savojo svorio naujajai pateiktai numušimo teorijai ir atkreipė dėmesį į kulkų įėjimo ir išėjimo skyles sukoncentruotas aplink lakūnų kabiną.
“Jūs galite matyti kulkų įėjimo ir išėjimo skyles. Dalies skylių kraštai yra įlenkti į vidų. Yra mažesnių skylių, apvalių ir švarių, rodančių įėjimo taškus, labai panašu, kad jos padarytos 30 mm kalibro šovinių.
“Kitų, didesnių ir šiek tiek išplėštų išėjimo skylių, kraštai rodo metalo smailias skiauteles, kurios buvo padarytos to paties kalibro šovinių. Dar daugiau, akivaizdu, jog šitos išėjimo skylės, padarytos dvigubo aliuminio sustiprintos struktūros išoriniame sluoksnyje yra išdraskytos arba išlenktos – iš išorės.”
Jis padarė išvadą, jog tam, kad kai kurios iš šių skylių būtų atspurusios į vidų, o kitos būtų atspurusios iš išorės, turėjo būti antrasis naikintuvas šaudęs į pilotų kabiną iš oro lainerio dešiniojo borto pusės. Tai labai svarbu, kadangi jokia žemė-oras raketa ( arba skeveldra), pažeidusi oro lainerį, nebūtų padariusi skylių pilotų kabinoje iš lėktuvo abiejų pusių.
“Turėjo būti būtent kulkų kruša iš abiejų pusių, kuri ir numušė lėktuvą. Tai yra pagrindinis Haisenkos atradimas. Jūs negalite turėti šovinių, kurie skrietų abiemis kryptimis – į kairės pusės fiuzeliažo panelę tiek iš jos kairės, tiek ir iš jos dešinės pusės – nebent jie pasiekia panelę iš skirtingų krypčių.
Paris pažymėjo, jog “Niekas iki Haisenkos nebuvo pastebėjęs, jog šoviniai perskrodė tą fiuzeliažo panelę iš abiejų pusių – iš kairės ir iš dešinės panelės pusės. Būtent tai ir pašalina bet kokią galimybę, jog buvo paleista raketa iš žemės. “

Na, o dabar, kada perskaitėte tai, pamąstykite apie visą ISTERIJĄ, kurioje dalyvauja ir Lietuvos pseudopolitikai, net nesumąstantys, kaip gi taip AKLAI GALIMA TIKĖTI OBAMA AR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS POLITIKIERIAIS, kad taip, kaip VERGAI, nuolankiai tylėtų, ir dar BLOGIAU, pritartų sankcijoms Rusijai.

NEATSIRADO NĖ VIENO Lietuvos politiko ar europarlamentaro, kuris būtų GILIAU PAŽVELGĘS Į PADĖTĮ, kuris būtų pasakęs – ATSIKVOŠĖKITE, KĄ JŪS DAROTE, jeigu vienas elgiasi kaip grobikas, tai argi mes turime būti tokie pat akli ir kurti, net visiškai ignoruodami ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĘ IR TIESĄ – MYLĖKIME VIENI KITUS, KAIP MUS MYLI ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. O tai reiškia mylėkime ir PUTINĄ, IR OBAMĄ, IR GRYBAUSKAITĘ, IR VISUS ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE, IR JOKIU BŪDU NEDALYVAUKIME MILITARISTŲ ŽAIDIME, KOKĮ ŽAIDŽIA IR PUTINAS, IR OBAMA, IR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGA.

Štai kodėl dabar dar akivaizdžiau matau, kad LIETUVA prarado savo NEPRIKLAUSOMYBĘ, per PSEUDOPOLITIKŲ apgaulę įstojusi ir į NATO, ir į Pseudoeuropos Pseudosąjungą.

TODĖL BŪTENT DABAR ŠIAS DVI LIETUVAI - IR JOS ATEITIEMS KARTOMS - NEPAPRASTAI KENKSMINGAS ORGANIZACIJAS BŪTINA KUO SKUBIAU PALIKTI IR IŠ JŲ IŠSTOTI.

ATĖJO LAIKAS LIETUVAI IŠ TIKRŲJŲ TURĖTI SAVO GALVĄ ANT PEČIŲ IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ, O NE KITŲ DIKTUOJAMĄ, KAIP SU LENKIJA - ŽEČPOSPOLITOS LAIKAIS, KAIP SU RUSIJA - RUSIJOS CARIZMO LAIKAIS, KAIP SU TARYBŲ SĄJUNGA - TARYBINIAIS LAIKAIS, KAIP DABAR SU PSEUDOEUROPA - PSEUDOSĄJUNGOS LAIKAIS. IR VISADA MENKESNIOJO VAIDMENYJE, BETEISIO IR VALDOMO IŠ KITUR, BET PRIEŠ JĮ VISADA ATSIKLAUPUSIO, BE JOKIO ŽMOGIŠKOJO ORUMO IR GARBĖS.

O kada gi bus LIETUVOS laikas, jeigu ne dabar? IR SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU ORUS BENDRADARBIAVIMAS MEILLĖS PAGRINDU IR DRAUGE SU ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU APVAIZDA.

Juk be be savarankiško mąstymo, be savarankiškų sprendimų, be savarankiškos POLITIKOS, BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU NIEKADA NEBUS ĮGYTAS SAVARANKIŠKUMO PATYRIMAS, O BE TOKIO PATYRIMO NEIŠVENGIAMAI DEGRADUOJA IR KIEKVIENO MĄSTYMAS, IR ŠALIES VALDYMAS, IR ŠVIETIMAS, IR ŠEIMA, IR EKONOMIKA, IR MENAS, IR KARTŲ SĄMONĖ.

Ir tą DEGRADACIJĄ jūs jau matote AKIVAIZDŽIAI, IR VISUR.

ATEINA LAIKAS LIETUVĄ GELBĖTI VARDAN ATEITIES EVOLIUCIJOS PLANETOJE – URANTIJOJE.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2014-08-14 14:52:45

Komentarai

Mielas Simai,

Ir aš meldžiuosi už tave kiekvieną rytą ir vakarą. Meldžiu pajusti tau meilės virpesius siunčiamus iš Rojaus Trejybės AŠ ESU.

Būk apkabintas MEILĖS. Laima.

LaimaJAV
2014-08-21 04:56:03



Telydi jus abu ramybė.

Tadas
2014-08-21 03:17:26



Ir vel tu savo firmine giesmele)
Matai Algi, rasyti apie dvasines vertybes didelio proto nereikia, bet taip galima suklaidinti zmones. Jos - vertybes yra ir nuo taves ne nei kiek nepriklauso. Tu, netgi negali jos vadinti amzinosioms, kadangi esi ribotas ir savanaudis. Bet, S. kruvoi tikrai dvasiniu vertybiu nera, jos atrandamos savo sirdyje. As jau sakiau, juk galima tureti pirstines jei trauka tulikams, o jei nera, tai kita karta ateiti, bet neee, reikia cia pat, kad pasijustum pasaulio gelbetoju esanciu savo sugalvotos ierarhijos auksiausiame laipte)) Norma tai ar ligonine kiekvienas sprendzia pats
Algimantai, jau nebezinau dziaugtis cia ar verkti, kad nori melstis uz mane. Paskui dar reikes pas egzorcista apsilankyt...nors tau tai atrode geri palinkejimai. Gal jau sakau nesimelsk

Simas
2014-08-20 15:31:36



Mielas Simai, YRA AMŽINOSIOS VERTYBĖS, KURIŲ NEĮMANOMA SUTERŠTI, SUPURVINTI, nes jos PAČIOS yra TYROS IR SKAISČIOS, ir jas suteikia TYROS MIELĖS ŠALTINIS IR CENTRAS - ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU.
Ir tu, mielas Simai, jas turi SAVYJE, tereikia tik atrasti Rojaus Trejybę-AŠ ESU savo viduje, nes ir TAVYJE yra Rojaus Trejybės-AŠ ESU dalelė, dvasia - MINTIES DERINTOJAS - ir tave žadina iš vidaus kaip ASMENYBĘ, kuri ir gali PATIRTI AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ PASIREIŠKIMĄ IŠORĖJE PATI PASIREIKŠDAMA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE - VIENODA VISIEMS.

Mielas Simai, meldžiuosi už tave kasdien. Ir ne tik aš.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-08-19 19:31:21



Algi, noriu paklausti
Skaitant, jauciasi,kad tau tas dalykas patinka, nuoga rankyte naudoti(galima is anksto nupirk vienk.pirstines, zinant savo aistra) o pabaigoi atvirai prisipazisti, kaip tau patinka tokie patyrimai, net didziom raidem rasai
Taigi, noriu paklausti: Gal tu ir paragauji kartais? Ir, ka darai,kai nera vandens rankoms nusiplauti?
Blyn, tiesa sako gerai isplauti rankas atejus is viesos vietos...maza ka
Teko skaityti apie tokius zmones,jie tulikuose s. ragauja o paskui forumuose su pasimegavimu aptarineja, lyg butu valge torta. Toookiu ten gurmanu pasitaiko, kad mama mia
Vat ir tu, panasei rasai, tai paklausiau

Simas
2014-08-19 13:21:21



Teisingai, melskis ir valyk tulikus. Vis nauda.
Del ligu ir pan., to paties tau linkiu.
Vaidai, tai paduok i teisma. Laukiu

Simas
2014-08-18 18:31:26



Mielas Valdai, tavo motyvai aukšti ir šviesūs.

Tačiau tavo MĄSTYMO VEKTORIUS YRA KLAIDINGAS - JOKIE ŽMOGIŠKIEJI TEISMAI IR ĮSTATYMAI NEGALI NUŠVIESTI MIRTINGOJO DVASIOJE.

Ir tai, ką parašė Simas, yra jo VIDINIS CHARAKTERIO VEIDRODIS, kuris jį atves į LABAI RIMTAS LIGAS JO PROTUI IR FIZINIAM KŪNUI. TAČIAU TAI BUS TIESIOG priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio pasireiškimas jo fiziniame organizme ir smegenyse.
Tačiau tai, ką man palinkėjo Simas, turiu pasakyti, kad aš jau TĄ PATYRIMĄ ESU DEŠIMTIS KARTŲ įsisavinęs važiuojant į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąsias pamaldas Kaune. Tad tiesiogine prasme, aš fiziškai - ir dvasiškai drauge su ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU - valiau TUALETUS tiek Vilniaus, tiek Kauno geležinkelio stotyse, net ir TRAUKINYJE, AKROPOLIO tualete Kaune, ir Vilniuje, valiau tualetą Pasvalio vienoje degalinėje, Utenoje Senukų prekybos centre, ir kitose vietose, nes negalėdavau patikėti, kad taip iš tikrųjų galimą tualete pridergti ir palikti. Tad aš viską sutvarkydavau, išplaudavau TIEK UŽKIMŠTĄ IŠMATOMIS KLOZETĄ, SKLEIDŽIANTĮ TOKĮ KVAPĄ, KAD PASILENKUS VALYTI GALI PRADĖTI PYKINTI, IŠPLAUDAVAU PRIŠLAPINTAS GRINDIS PRIE KLOZETO, ir tą daryti reikėjo be jokios šluotos, be jokio skuduro, be jokių fizinių priemonių, be jokių pirštinių, vien nuogomis rankomis, ir vien tik panaudojant tualetinio popieriaus skiautelę, kuri tuoj pat permirkdavo, o labai dažnai pačiame tualete nerasdavau ir popieriaus, tada ieškodavau savo kuprinėje kokios nors servetėlės ar bent mažiausio popierėlio, net ir kasos čekio, o buvo ir tokių akimirkų, kada nieko neturėjau, ir teko NUOGA RANKUTE valyti, ir melstis už tuos, KURIE VISA TAI PALIKO MAN, KAD ĮGYČIAU TOKĮ NUOSTABŲ PATYRIMĄ IR TVIRTĖČIAU DVASINIU ASMENYBĖS CHARAKTERIU IR AUGČIAU PASITIKĖJIMU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU.
Ir VALIAU tualetus tiek daug kartų, kad man net pačiam atrodė tarsi kažkas specialiai šitaip pasielgtų ten, kur ateisiu aš.

Apie tai urantams aš nieko nepasakodavau, kad jų nešokiruočiau, kad taip dažnai valydavau tualetus. Ne taip, kaip su butelių šukėmis, apie kurių rinkimą gatvėje aš jiems esu pasakojęs daugybę kartų. Tą dariau sąmoningai, mokydamas juos nepraeiti pro šukes gatvėje, bet su tualetu yra visai kitas patyrimas, ir urantai tualetų dar tikrai nevalys, tai jiems dar per AUKŠTAS IR PER RYŠKUS DVASINIS IŠŠŪKIS.

Aš tą dariau iš Meilės, nes kitaip pasielgti NEGALĖJAU. Ir būtent GYVOJI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĖ MANYJE IR VEDĖ MANE ELGTIS KIEKVIENĄ KARTĄ BŪTENT TAIP, IR TUO PAČIU SAUGOJO MANE NUO BET KOKIŲ NEIGIAMŲ PASEKMIŲ MANO FIZINIAM ORGANIZMUI.

Ir jausdavau didžiulį palengvėjimą, kada viską sutvarkydavau, kad būtų ŠVARU, KAIP IR TURI BŪTI.

Ir tikrai tvirtinu, jog tualetą išvalyti nuogomis rankomis yra DAUG LENGVIAU negu išvalyti vidinius teršalus, kad įtekėtų gyvoji Rojaus Trejybės-AŠ ESU meilė ir šviesa, kurią ir patirtų TOKS mirtingasis.

Taigi SU MANO SUKAUPTAIS PATYRIMAIS, Simo pasiūlymas man yra TIKRAS KURORTAS KVAPNIUOSE TUALETUOSE, ir dar mūvint baltas pirštines.

Melsiuosi už Simą nuo šiol kasdien, kaip meldžiuosi už daugelį iš jūsų.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-08-17 16:31:50



Simai it kiti "isminciai"

As nenoriu skaityti jūsų būkų komentarų, cia jiems nevieta. Jus ateinat i svetima erdvę ir atsinesat savo šiukšles, savo pagieža ir sarkazma, ir baimes pilnus komentarus pasitikite sau. Su tokia energija ir tokiais komentarais jus cia nelaukiami, eikit lauk.
Jus ižeidinejat zmones ir pazeidziat įstatymus uz tokias kalbas jus galima patraukti ir baudžiamojon atsakomybėn, ir jeigu jus tokiais dalykais uzsiimsit, tai tuom ir pasirupinsiu. Eikit lauk jums cia ne vieta.

valdasAirija1
2014-08-17 15:27:22



Niekam neidomios sapaliones.
Bijai protingos diskusijos, slapstaisi uz dievo dengdamas juo, kaip figos lapu smirdincius bruozus. Pamazgu duobe

Pats jau laikas isidarbinti klubo WC, ful-time job, su pareiga padavineti tualetini popieri. Prie to paties galetum stumti klubinius lozungus nuobodziai besitustinantiems, karts nuo karto pirstelejusiems interestantams.
Cia tau dar nearti dirvonai.
Apmastyk visazini

Simas
2014-08-17 13:45:35



Mielieji, kada aš jus mokau ANALITINIO mąstymo, TAI DARAU, KAD GALĖTUMĖTE MĄSTYTI SAVARANKIŠKAI, ANALIZUODAMI PRIEŽASTIS-VEIKSMUS-PASEKMES, nes tą mokėti būtina. Šiandien šito nemoko niekas. Tai akivaizdus Simo teiginių suplakimas, kada jo GYVULINIS protas analizuoti nemoka, o ASMENYBĖS DVASINIS PROTAS YRA NEPAŽADINTAS. Tai tas pats, kaip aklas ir kurčias mėgina aiškinti ką NORĖTŲ pamatyti ir išgirsti, bet nesuvokia, kas tai galėtų būti, nes niekada nematė tokių vaizdų ir negirdėjo tokių garsų. NORAS MATYTI IR GIRDĖTI DAR NĖRA MATYMAS IR GIRDĖJIMAS.
Aš tokiems kaip Simas, kad būtų lengviau, suskirsčiau net atskirus teiginius ar jų grupes į atskirus punktus, kad apmąstytų kiekvieną iš jų, ir net koks šaltinis tai teigia. O gyvulinio proto - nesugebančio analitiniu matymu ir suvokimu pamatyti ir suvokti teiginių grynus ir bešališkus MATERIALIUS FAKTUS, o ne kurios nors pusės propagandą, tuoj pat ir griebiasi propagandos apie Krymo aneksiją.
Čia verta prisiminti seną pasakymas MELAGIU NIEKAS NEBETIKI, NET IR TADA, KAD JIS SAKO TIESĄ.
Todėl ir šiuo atveju Putinu niekas nebetiki, nes jis VALDĖ prisidengę MELU. Tačiau šiuo atveju net ir sakydamas, labai panašu, tiesą, negali tikėtis to, kad juo patikėtų.

O AŠ JUMS JAU SENIAI TVIRTINU, KAD PSEUDOPREZIDENTUS, O KITOKIO PLAUKO PSEUDOPOLITIKUS VALDO KARINIS PRAMONINIS KOMPLEKSAS. Ir būtent jis IŠPROVOKUOJA KARINIUS KONFLIKTUS TOKIŲ PSEUDOPREZIDENTŲ IR PSEUDOPOLITIKŲ NEMĄSTANČIOMIS GALVOMIS. O kadangi jie neturi jokio supratimo , kas yra DVASINĖ GYVOJI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĖ, tai padėtis tik BLOGĖS VISAME PASAULYJE, IR LIETUVOJE, NES ČIA IŠ VISO VIEŠPATAUJA KORUPCIJA, IR JOS VIENA IŠ KONKREČIŲ FORMŲ BAIMĖ STIPRESNIOJO IR PALDLAIŽYSTĖ STIPRESNIAJAM, IR JOKIO SUGEBĖJIMO VADOVAUTI ŠALIAI, KURI, JEIGU BUS ĮVESTAS EURAS, IŠ VISO PAVIRS Į IŠTUŠTĖJUSIĄ PROVINCIJĄ.
O Linui, ir kitiems. atsakau, kad aš rengiu DVASINIUS MOKYTOJUS, KURIE GALĖTŲ BENDRADARBIAUTI SU ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU APVAIZDA, NES TIEK LIETUVOS, TIEK PASAULIO BE APVAIZDOS PAGALBOS išgelbėti NEBEĮMANOMA. O aš Lietuvą ir pasaulį jau SĄMONINGU SAVO APSISPRENDIMU IR PASIRINKIMU GELBĖJU DVIDEŠIMT METŲ - nuo tos akimirkos, kada VIEŠAI VILNIAUS MOKYTOJŲ NAMUOSE PRADĖJAU SKLEISTI URANTIJOS KNYGOS TEIGINIŲ DVASINĘ ŠVIESĄ.

Ir dabar šitoji šviesa jau turi ne tik Urantijos Knygos apreiškimo vertimą iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, bet taip pat turi ir ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVĄJĄ ŠVENTOVĘ, turi Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, turi Rojaus Trejybės apreiškimų knygą AKIMIRKOS AMŽINYBĘ, turi mūsų svetainę ir joje dar daugiau Rojaus Trejybės apreiškimų, o dabar jau ir VISUMINĖS ASMENYBĖS - AŠ ESU APREIŠKIMŲ, turi mus - URANTUS - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU SŪNUS IR DUKRAS.
O juk kada pradėjau gyvąjį kelią, aš buvau VIENAS - materialia prasme - o dvasine jaučiau kažkokią man dar nesuprantamą jėgą savo viduje. Ir jau tada - dar net nepradėjęs savo viešų paskaitų Vilniaus Mokytojų namuose, jau SĄMONINGAI SUVOKIAU, kad šita šviesa aš veiksmingiau kovoju prieš KORUPCIJĄ negu tą daro Prezidentas, premjeras, policija, kovoju prieš organizuotą nusikalstamumą, daug veiksmingiau negu visa Lietuvos policija, daug veiksmingiau kovoju prieš šeimų skyrybas ir konfliktus negu visa Lietuvos katalikų bažnyčia, daug veiksmingiau kovoju prieš mokinių ir mokytojų konfliktus mokykloje negu tą daro visos Lietuvos tėvai namuose ir Švietimo ministerija mokykloje, daug veiksmingiau kovoju prieš kartų konfliktą negu tą daro visi Lietuvos psichologai, ir tai buvo TIESA - tuo metu. Šiandien ši tiesa yra DAUGYBĘ KARTŲ IŠPLĖSTA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVOJO PATYRIMO IR GIMIMO IŠ DVASIOS PATYRIMO. Todėl kovoti neberiekia prieš nieką. Reikia mokyto manosios evangelijos - gerosios naujienos - ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU YRA KIEKVIENO VIDUJE, IR JĄ GALIMA ATRASTI SAVYJE, O ATRADUS - PATIRIAMA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU TĖVYSTĖ-MOTINYSTĖ, IR VISŲ ŽMONIŲ BROLYSTĖ, IR VISOS KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS BROLYSTĖ IR MEILĖ VISIEMS VIENA IR TOJI PATI, KURIĄ IR JAUČIĄ KIEKVIENAS, ATRADĘS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE. Ir tada korupcija, nusikalstamumas, konfliktai ir nedarna šeimose, konfliktai tarp mokytojų, mokinių ir tarpusavyje tarp mokinių, konfliktai tarp kartų išgaruoja kaip rūkas pašildžius ir pašvietus saulės spinduliams.
Ir nebereikia kovoti prieš nieką, o gauni VISKĄ, KAS PAGRĮSTA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĖ IR TIKROVE.
Ir tai yra vienintelis Lietuvos IŠLAISVINIMO IR IŠGELBĖJIMO KELIAS, KITO - TIESIOG NĖRA IR NEBUS NIEKADA.
Ir šis kelias yra vienintelis, kuris LIETUVĄ ir išlaisvins - URANTŲ IR ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU BENDRADARBIAVIMO DĖKA.
TOKIA YRA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VALIA.
TOKIA YRA IR MANOJI MISIJA.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-08-16 17:08:53




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal