Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Malaizijos laineris MH17 panašu, kad buvo numuštas iš dviejų lėktuvų, kaip rodo šovinių žymės suvarpytame lainerio fiuzeliaže, o ne kokia nors raketa, paleista iš žemės.

Vakar skaitydamas LAISVĄJĮ LAIKRAŠTĮ (rugpjūčio 9-15 d.d. laikotarpio), perskaičiau porą straipsnių apie Malaizijos lėktuvo MH17 numušimą virš Ukrainos, ir manęs juose pateikta informacija visiškai nenustebino, nes ji tik PATVIRTINO mano jums sakomą TIESĄ – PASAULIO PSEUDOPOLITIKAI – PREZIDENTAI, PREMJERAI, IR VISA JŲ APLINKA – YRA TIK MARIONETINĖS LĖLĖS KARINIO PRAMONINIO KOMPPLEKSO KIŠENĖJE, o mums – eiliniams žmonėms – jie kemša tik SAVO TIKSLINGĄ IR ŽALINGĄ PROPAGANDĄ, SLĖPDAMI TIESĄ, kad tik pateisintų savo veiksmus – IR SAVO TARIAMAI VALDOMŲ ŠALIŲ VEIKSMUS – kurie prieštarauja ir tiesai, ir tuo pačiu Rojaus Trejybės-AŠ ESU valiai ir meilei.
Čia jums pateikiu kai kurias pastraipas iš
New Straits Times, Online,
kurį ir nurodė Laisvas laikraštis.
-----------------------------------
JAV analitikų išvada – MH17 buvo numuštas iš lėktuvo
Haris Hussain – Rugpjūčio 7 2014 @ 8:20 AM
KUALA LUMPURAS: Žvalgybos analitikai Jungtinėse Valstijose jau priėjo išvados, jog Malaizijos aviakompanijos skrydžio MH17 lėktuvas buvo numuštas oras-oras raketa, ir jog su tuo yra kažkokiu būdu susijusi Ukrainos vyriausybė.
Tai patvirtina iškylančią teoriją, kurios laikosi vietiniai tyrėjai, kad Boingą 777-200 pažeidė oras-oras raketa, o jį visiškai sunaikino sunkiojo kulkosvaidžio ugnis iš naikintuvo, kuris palydėjo krentantį žemėn lainerį.
Naujienų agentūros Associated Press ( AP ) reporteris Robertas Paris (Robert Parry) rugpjūčio 3 dieną savo demaskuojančiame pranešime teigė “ kai kurie JAV žvalgybos šaltiniai priėjo išvados, kad maištininkai ir Rusija panašu, jog yra nekalti, o atrodo, jog kaltė tenka Ukrainos vyriausybės pajėgoms.”
Šis naujas atskleidimas buvo pateiktas GlobalResearch, nepriklausomos tyrimo ir informacijos organizacijos svetainėje.
Antradienį Ukrainos ambasados išplatintame pareiškime Kijevas paneigė, kad jo lėktuvai būtų buvę ore tuomet, kada buvo numuštas MH17 lėktuvas. Tai buvo pareikšta po Rusijos Gynybos ministerijos pareiškimo, kad jos aviadispečeriai tą dieną buvo pastebėję Ukrainos Oro Pajėgų aktyvumą toje vietovėje.
Vakar New Straits Time citavo ekspertus, kurie buvo pareiškę, jog sprogimo fragmentų pobūdis ant oro lainerio fiuzeliažo, kaip rodo jų nuotraukos, yra dviejų skirtingų formų – plėštinio netvarkingo pobūdžio, koks siejamas su koviniais užtaisais, pripildytais “flečetėmis” – tai strėlės formos šoviniai, turintys stabilizatorių palaikyti skriejimo trajektorijai.
AP reporterio Roberto Pario išvada taip pat kyla iš to fakto – nepaisant Obamos administracijos tvirtinimų – jog nėra nė skiautelės akivaizdžių įrodymų tam, kad būtų paremta tokia išvada, jog Rusija suteikė BUK-M1 priešlėktuvinę raketų sistemą, kuri būtų reikalinga numušti keleivinį reaktyvinį lainerį 33000 pėdų (10 km) aukštyje.
Paris taip pat pacitavo Kanados televizijos kompanijos CBC liepos 29 dienos interviu su Maiklu Bočiurkivu (Michael Bociurkiw), vienu iš pirmųjų Europos Saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) tyrėjų, atvykusių į katastrofos vietą, netoli Donetsko.
Bociurkivas yra ukrainiečių kilmės kanadietis stebėtojas, dirbantis ESBO, kuris drauge su kitu savo kolega buvo pirmieji tarptautiniai stebėtojai, pasiekę nuolaužas po to, kada MH17 buvo numuštas virš rytinės Ukrainos.
CBC reporteris prieš interviu pateikė nufilmuotą vaizdą ir pastebėjo, jog “Nuolaužos vis dar smilko, kada į šią vietą atvyko mažytė komanda iš ESBO. Jokie kiti pareigūnai per daugelį dienų čia nesilankė.”
Bočiurkivas per interviu sakė, jog “Buvo dvi ar trys fiuzeliažo vietos, kurios tikrai buvo išvarpytos taip, kas atrodė beveik panašiai, kaip žymės po kulkosvaidžio ugnies, labai labai stiprios kulkosvaidžio ugnies,”
Paris sakė, jog Bočiurkivo liudijimas yra “arti tokio įrodymo ir paliudijimo, kokio niekada nebuvo išsakyta, nebuvo pateikta, ir kokio mes niekada negausime. Priešingai negu juodosios dėžės įrašų interpretacijos-analizavimai pateikiami jau daug laiko praėjus Rusijos, Britanijos, ar Ukrainos vyriausybių, kurios visos turi savo žirgą šiose lenktynėse, šis Bociurkivo paliudijimas yra nepagražintas, nepriklausomas, ir pateiktas vieno iš dviejų pirmųjų liudininkų, pasiekusių fizinę įvykio vietą.
Paris pažymėjo, jog “Tai labai autoritetingas liudijimas. Bociurkivas nuvyko ten labai greitai, nes jis tarėsi su vietiniais dėl likusios ESBO komandos, kuri ruošėsi atvykti vėliau.”
Buvęs Liufhansos pilotas Peteris Haisenko kalbėdamasis su Pariu taip pat pridėjo savojo svorio naujajai pateiktai numušimo teorijai ir atkreipė dėmesį į kulkų įėjimo ir išėjimo skyles sukoncentruotas aplink lakūnų kabiną.
“Jūs galite matyti kulkų įėjimo ir išėjimo skyles. Dalies skylių kraštai yra įlenkti į vidų. Yra mažesnių skylių, apvalių ir švarių, rodančių įėjimo taškus, labai panašu, kad jos padarytos 30 mm kalibro šovinių.
“Kitų, didesnių ir šiek tiek išplėštų išėjimo skylių, kraštai rodo metalo smailias skiauteles, kurios buvo padarytos to paties kalibro šovinių. Dar daugiau, akivaizdu, jog šitos išėjimo skylės, padarytos dvigubo aliuminio sustiprintos struktūros išoriniame sluoksnyje yra išdraskytos arba išlenktos – iš išorės.”
Jis padarė išvadą, jog tam, kad kai kurios iš šių skylių būtų atspurusios į vidų, o kitos būtų atspurusios iš išorės, turėjo būti antrasis naikintuvas šaudęs į pilotų kabiną iš oro lainerio dešiniojo borto pusės. Tai labai svarbu, kadangi jokia žemė-oras raketa ( arba skeveldra), pažeidusi oro lainerį, nebūtų padariusi skylių pilotų kabinoje iš lėktuvo abiejų pusių.
“Turėjo būti būtent kulkų kruša iš abiejų pusių, kuri ir numušė lėktuvą. Tai yra pagrindinis Haisenkos atradimas. Jūs negalite turėti šovinių, kurie skrietų abiemis kryptimis – į kairės pusės fiuzeliažo panelę tiek iš jos kairės, tiek ir iš jos dešinės pusės – nebent jie pasiekia panelę iš skirtingų krypčių.
Paris pažymėjo, jog “Niekas iki Haisenkos nebuvo pastebėjęs, jog šoviniai perskrodė tą fiuzeliažo panelę iš abiejų pusių – iš kairės ir iš dešinės panelės pusės. Būtent tai ir pašalina bet kokią galimybę, jog buvo paleista raketa iš žemės. “

Na, o dabar, kada perskaitėte tai, pamąstykite apie visą ISTERIJĄ, kurioje dalyvauja ir Lietuvos pseudopolitikai, net nesumąstantys, kaip gi taip AKLAI GALIMA TIKĖTI OBAMA AR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS POLITIKIERIAIS, kad taip, kaip VERGAI, nuolankiai tylėtų, ir dar BLOGIAU, pritartų sankcijoms Rusijai.

NEATSIRADO NĖ VIENO Lietuvos politiko ar europarlamentaro, kuris būtų GILIAU PAŽVELGĘS Į PADĖTĮ, kuris būtų pasakęs – ATSIKVOŠĖKITE, KĄ JŪS DAROTE, jeigu vienas elgiasi kaip grobikas, tai argi mes turime būti tokie pat akli ir kurti, net visiškai ignoruodami ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĘ IR TIESĄ – MYLĖKIME VIENI KITUS, KAIP MUS MYLI ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. O tai reiškia mylėkime ir PUTINĄ, IR OBAMĄ, IR GRYBAUSKAITĘ, IR VISUS ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE, IR JOKIU BŪDU NEDALYVAUKIME MILITARISTŲ ŽAIDIME, KOKĮ ŽAIDŽIA IR PUTINAS, IR OBAMA, IR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGA.

Štai kodėl dabar dar akivaizdžiau matau, kad LIETUVA prarado savo NEPRIKLAUSOMYBĘ, per PSEUDOPOLITIKŲ apgaulę įstojusi ir į NATO, ir į Pseudoeuropos Pseudosąjungą.

TODĖL BŪTENT DABAR ŠIAS DVI LIETUVAI - IR JOS ATEITIEMS KARTOMS - NEPAPRASTAI KENKSMINGAS ORGANIZACIJAS BŪTINA KUO SKUBIAU PALIKTI IR IŠ JŲ IŠSTOTI.

ATĖJO LAIKAS LIETUVAI IŠ TIKRŲJŲ TURĖTI SAVO GALVĄ ANT PEČIŲ IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ, O NE KITŲ DIKTUOJAMĄ, KAIP SU LENKIJA - ŽEČPOSPOLITOS LAIKAIS, KAIP SU RUSIJA - RUSIJOS CARIZMO LAIKAIS, KAIP SU TARYBŲ SĄJUNGA - TARYBINIAIS LAIKAIS, KAIP DABAR SU PSEUDOEUROPA - PSEUDOSĄJUNGOS LAIKAIS. IR VISADA MENKESNIOJO VAIDMENYJE, BETEISIO IR VALDOMO IŠ KITUR, BET PRIEŠ JĮ VISADA ATSIKLAUPUSIO, BE JOKIO ŽMOGIŠKOJO ORUMO IR GARBĖS.

O kada gi bus LIETUVOS laikas, jeigu ne dabar? IR SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU ORUS BENDRADARBIAVIMAS MEILLĖS PAGRINDU IR DRAUGE SU ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU APVAIZDA.

Juk be be savarankiško mąstymo, be savarankiškų sprendimų, be savarankiškos POLITIKOS, BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU NIEKADA NEBUS ĮGYTAS SAVARANKIŠKUMO PATYRIMAS, O BE TOKIO PATYRIMO NEIŠVENGIAMAI DEGRADUOJA IR KIEKVIENO MĄSTYMAS, IR ŠALIES VALDYMAS, IR ŠVIETIMAS, IR ŠEIMA, IR EKONOMIKA, IR MENAS, IR KARTŲ SĄMONĖ.

Ir tą DEGRADACIJĄ jūs jau matote AKIVAIZDŽIAI, IR VISUR.

ATEINA LAIKAS LIETUVĄ GELBĖTI VARDAN ATEITIES EVOLIUCIJOS PLANETOJE – URANTIJOJE.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2014-08-14 14:52:45

Komentarai

Na ir dar ikalsiu paskutine vini i rusu salininku karsta
Taigi, jei jau sako, kad tai kulku istisas lietus suvarpe liektuva, tai prasom pateikti nors viena kulka. Bent viena is tukstanciu tai tikrai turejo istrigti, ar tarp prietaisu, ar sedinese, ar zmogaus kune. Bet panasu, kad sito mes nesulauksime, apart tusciu plepalu

Simas
2014-08-16 14:10:33



Tik dabar perskaiciau Algio zodzius apie balistika ir faktus. Chahaha
Mielas Algi,cia tik skubotas, tendencingas faktu interpretavimas. Tu nepamirsk,mielas,kad separatistai yra numuse ir kita ukraineciu lektuva An-26, 6000m aukstyje. Tas rodo, kad jie turejo galingus ginklus. Be to, ta diena, kai numuse lektuva patis rusai uzfiksavo radiolokaciniu sistemu veikima Donecko srityje. Yra info nete, reikes rasiu. Taip pat,kazkodel labai jau separatistai trugde ekspertams prieiti prie lektuvo, kodel? Ir is ko nuspresta, kad numuse butent ukraineciu lektuvas, kur irodymai, kad aplomai jie ten buvo? Tokiu irodymu nera, viskas tik SPEKULIACIJOS. Taip kad, mielas, tokia jau ta balistika
O tos kulku priesingos skyles, as jums pasakysiu, kaip cia gali buti. Ogi jos buvo padarytos ant zemes ir aptaskytos krauju. Tie kgb sunsnukiai ir ne ta padaro, jiems nieko svento nera

Simas
2014-08-16 10:10:42



Jie- ruskiai, visada emesi nesvariu darbeliu, apgaudineja, apsimetineja, meluoja, jeigu reikia ir konstitucija cia pat pakeistu, kaip kokia palaida bala, kaip padare Putinas isiverziant i Ukraina ir visa duma pritare beveik 100%. Ai ai, kaip grazu,kaip geriausias tarybu sajungos laikais o pabandyk priestarauti bus, kaip su zurnalistais kritikavusiais Putina, ogi uzmus. Anot taves, turbut ir Krymo rinkimai buvo teiseti o ne farsas ir ir rusams visai neidomi ta Ukraina ane, ir sukileliu nera ir ruskiai ju visai neremia. Turbut manai, kad cia ukraineciai viska isgalvojo, patis mat su savim kariauja o ant ruskiu tik varo, visa pasauli mulkina o mes tikime durneliai ane. Oi tie ukraineciai, pasileide ai ai ai DDD
Mastyk SAVARANKISKAI!!!

Simas
2014-08-16 08:20:22



Jie- ruskiai, visada emesi nesvariu darbeliu, apgaudineja, apsimetineja, meluoja, jeigu reikia ir konstitucija cia pat pakeistu, kaip kokia palaida bala, kaip padare Putinas isiverziant i Ukraina ir visa duma pritare beveik 100%. Ai ai, kaip grazu,kaip geriausias tarybu sajungos laikais o pabandyk priestarauti bus, kaip su zurnalistais kritikavusiais Putina, ogi uzmus. Anot taves, turbut ir Krymo rinkimai buvo teiseti o ne farsas ir ir rusams visai neidomi ta Ukraina ane, ir sukileliu nera ir ruskiai ju visai neremia. Turbut manai, kad cia ukraineciai viska isgalvojo, patis mat su savim kariauja o ant ruskiu tik varo, visa pasauli mulkina o mes tikime durneliai ane. Oi tie ukraineciai, pasileide ai ai ai DDD
Mastyk SAVARANKISKAI!!!

Simas
2014-08-16 08:20:07



Panasu, Algi, kad ruskiu prapagandos busi paveiktas taip,kad dabar ginsi rusus bet kokia kaina. Jie iskreipia viska,kad tik pakenkti Ukrainai. Anot taves turbut ir Kryma jie neuzeme ir visa tai tik propaganda. JUOKINGA. Akivaizdu,jog visai pamirsai, kaip facebooke sukileliai giresi, kaip numuse lektuva, taip pat jiems buvo SKAMBINTA ir ju vadas PATVIRTINO numuses lektuva. O tos ale ekspertu isvados, kuriomis cia vadovaujiesi o ne mastai SAVARANKISKAI, tai cia tik nuomone ir tiek. Tokiu priestaringu sveikam protui nuomoniu visada atsiranda,nenustebciau, kad kas ir su ateiviais viska susietu, kaip kad buvo tukstanciai netikeciausiu versiju, kada teroristai susprogdino dangoraizius ar kada nuzude Osama bin Ladena ir pan.
Mastyk galva, negu manai ukraineciai tokie buki, kad taip elgtusi, juk visi nuo ju nusisuktu tada? Cia vienam ar kitaip rusai kisa nagus, ar ekspertus papirkineja o jeigu ir lektuvas numuse, tai kas trugo rusams imituoti ukraineciu pajegas?

Simas
2014-08-16 07:57:52



Algimantai, tikrai pritariu siūlymui gelbėti Lietuvą, o dar svarbiau pagal mane lietuvius arba sielas. Bet mano galva tik dvasiniai ritualai (maldos, linkėjiimai) nepadės...:(
Mes visi - nu gal ne išimtimi ir ne visi esame sielos kūnuose arba su kūnais, todėl siūlyčiau ne tik dvasiškai, bet ir fiziškai pradėti veikti...
Fiziškai jokiu būdu nereiškia kažką mušti ar žudyti, bet pradėti pvz. žodžiu-raštu-susirinkimais-mitingais - jie to lb bijo :D, nes žiniasklaida skleidžia ir t.t. :D
Mano toki pasiūlymai... :D

Linasj
2014-08-15 23:59:09



Man patiko Valdai skaityti tavo komentarą, skaitau ir šypsausi. Tokią aplinką kokią matai tu, tai lygiai ir man tokios pačios mintys kyla kai nueinu į prekybos centra, kai įsijungiu kartais televizorių ir ten nėra ką žiūrėti nes, tu teisus – NEPALIEČIA DVASIOS ir dėl to tai tuščia. Aplink visi gyvena sutelkę savo dėmesį vien į materiją ir tai kuo toliau tuo labiau matosi ir jaučiasi aplinkoje. Taip, tikrai vis daugiau ir daugiau akys už visko kliūva, už neteisingumo už žmonių šaltumo ir panašiai, bet tuo pačiu vis daugiau atsiveriant Rojaus Trejybei-AŠ ESU - kada būtent mūsų atsivėrimas ir leidžia matyti ir PAJAUSTI tai ką mes dabar pastebime ir JAUČIAME - toks matymas mus dar labiau skatina atsiverti mūsų Dvasiniams Tėvams, kad dar labiau gilėtų mūsų įžvalga ir mes vis daugiau ir daugiau pasijustume pilnateisiais Visos Kūrinijos šeimos nariais.
Telydi tave ramybe,
Su meile,Vita

vvita
2014-08-15 22:50:19



Mielieij, tokie kaip Simas, yra tiek paveikti propagandos, kad nebepajėgia mąstyti sąmoningai ir savarankiškai, todėl net mano patalpintą kai kurių teiginių VERTIMĄ iš anglų kalbos straipsnio, nesugebėjo SUVOKTI KNNKREČIŲ teiginių, kuriuos pateikė keli profesionalai duodami interviu Kanados CBC televizijos kompanijai, o taip pat Associated Press korespondentui Pariui. Taigi tokiems akliems nukopijuoju kai kuriuos teiginius, jeigu nesugeba jų ANALIZUOTI PATYS.

Juk aš pats parašiau ir šaltinį:

I)
Čia jums pateikiu kai kurias pastraipas iš
New Straits Times, Online,
kurį ir nurodė Laisvas laikraštis.
-----------------------------------
II)
JAV analitikų išvada – MH17 buvo numuštas iš lėktuvo
Haris Hussain – Rugpjūčio 7 2014 @ 8:20 AM
KUALA LUMPURAS: Žvalgybos analitikai Jungtinėse Valstijose jau priėjo išvados, jog Malaizijos aviakompanijos skrydžio MH17 lėktuvas buvo numuštas oras-oras raketa, ir jog su tuo yra kažkokiu būdu susijusi Ukrainos vyriausybė.

III)
Tai patvirtina iškylančią teoriją, kurios laikosi vietiniai tyrėjai, kad Boingą 777-200 pažeidė oras-oras raketa, o jį visiškai sunaikino sunkiojo kulkosvaidžio ugnis iš naikintuvo, kuris palydėjo krentantį žemėn lainerį.
Naujienų agentūros Associated Press ( AP ) reporteris Robertas Paris (Robert Parry) rugpjūčio 3 dieną savo demaskuojančiame pranešime teigė “ kai kurie JAV žvalgybos šaltiniai priėjo išvados, kad maištininkai ir Rusija panašu, jog yra nekalti, o atrodo, jog kaltė tenka Ukrainos vyriausybės pajėgoms.”
IV)
Šis naujas atskleidimas buvo pateiktas GlobalResearch, nepriklausomos tyrimo ir informacijos organizacijos svetainėje.
V)
Vakar New Straits Time citavo ekspertus, kurie buvo pareiškę, jog sprogimo fragmentų pobūdis ant oro lainerio fiuzeliažo, kaip rodo jų nuotraukos, yra dviejų skirtingų formų – plėštinio netvarkingo pobūdžio, koks siejamas su koviniais užtaisais, pripildytais “flečetėmis” – tai strėlės formos šoviniai, turintys stabilizatorių palaikyti skriejimo trajektorijai.
VI)
AP reporterio Roberto Pario išvada taip pat kyla iš to fakto – nepaisant Obamos administracijos tvirtinimų – jog nėra nė skiautelės akivaizdžių įrodymų tam, kad būtų paremta tokia išvada, jog Rusija suteikė BUK-M1 priešlėktuvinę raketų sistemą, kuri būtų reikalinga numušti keleivinį reaktyvinį lainerį 33000 pėdų (10 km) aukštyje.
VII)
Paris taip pat pacitavo Kanados televizijos kompanijos CBC liepos 29 dienos interviu su Maiklu Bočiurkivu (Michael Bociurkiw), vienu iš pirmųjų Europos Saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) tyrėjų, atvykusių į katastrofos vietą, netoli Donetsko.
Bociurkivas yra ukrainiečių kilmės kanadietis stebėtojas, dirbantis ESBO, kuris drauge su kitu savo kolega buvo pirmieji tarptautiniai stebėtojai, pasiekę nuolaužas po to, kada MH17 buvo numuštas virš rytinės Ukrainos.
Bočiurkivas per interviu sakė, jog “Buvo dvi ar trys fiuzeliažo vietos, kurios tikrai buvo išvarpytos taip, kas atrodė beveik panašiai, kaip žymės po kulkosvaidžio ugnies, labai labai stiprios kulkosvaidžio ugnies,”
VIII)
Paris sakė, jog Bočiurkivo liudijimas yra “arti tokio įrodymo ir paliudijimo, kokio niekada nebuvo išsakyta, nebuvo pateikta, ir kokio mes niekada negausime. Priešingai negu juodosios dėžės įrašų interpretacijos-analizavimai pateikiami jau daug laiko praėjus Rusijos, Britanijos, ar Ukrainos vyriausybių, kurios visos turi savo žirgą šiose lenktynėse, šis Bociurkivo paliudijimas yra nepagražintas, nepriklausomas, ir pateiktas vieno iš dviejų pirmųjų liudininkų, pasiekusių fizinę įvykio vietą.
IX)
Paris pažymėjo, jog “Tai labai autoritetingas liudijimas. Bociurkivas nuvyko ten labai greitai, nes jis tarėsi su vietiniais dėl likusios ESBO komandos, kuri ruošėsi atvykti vėliau.”
X)
Buvęs Liufhansos pilotas Peteris Haisenko kalbėdamasis su Pariu taip pat pridėjo savojo svorio naujajai pateiktai numušimo teorijai ir atkreipė dėmesį į kulkų įėjimo ir išėjimo skyles sukoncentruotas aplink lakūnų kabiną.
“Jūs galite matyti kulkų įėjimo ir išėjimo skyles. Dalies skylių kraštai yra įlenkti į vidų. Yra mažesnių skylių, apvalių ir švarių, rodančių įėjimo taškus, labai panašu, kad jos padarytos 30 mm kalibro šovinių.
“Kitų, didesnių ir šiek tiek išplėštų išėjimo skylių, kraštai rodo metalo smailias skiauteles, kurios buvo padarytos to paties kalibro šovinių. Dar daugiau, akivaizdu, jog šitos išėjimo skylės, padarytos dvigubo aliuminio sustiprintos struktūros išoriniame sluoksnyje yra išdraskytos arba išlenktos – iš išorės.”
XI)
Jis padarė išvadą, jog tam, kad kai kurios iš šių skylių būtų atspurusios į vidų, o kitos būtų atspurusios iš išorės, turėjo būti antrasis naikintuvas šaudęs į pilotų kabiną iš oro lainerio dešiniojo borto pusės. Tai labai svarbu, kadangi jokia žemė-oras raketa ( arba skeveldra), pažeidusi oro lainerį, nebūtų padariusi skylių pilotų kabinoje iš lėktuvo abiejų pusių.
XII)
“Turėjo būti būtent kulkų kruša iš abiejų pusių, kuri ir numušė lėktuvą. Tai yra pagrindinis Haisenkos atradimas. Jūs negalite turėti šovinių, kurie skrietų abiemis kryptimis – į kairės pusės fiuzeliažo panelę tiek iš jos kairės, tiek ir iš jos dešinės pusės – nebent jie pasiekia panelę iš skirtingų krypčių.
XIII)
Paris pažymėjo, jog “Niekas iki Haisenkos nebuvo pastebėjęs, jog šoviniai perskrodė tą fiuzeliažo panelę iš abiejų pusių – iš kairės ir iš dešinės panelės pusės. Būtent tai ir pašalina bet kokią galimybę, jog buvo paleista raketa iš žemės. “

Taip pat yra patalpintos suvarpytų nuolaužų nuotraukos, ir kompiuterinės grafikos būdu jos yra pateiktos ant paties lainerio fiuzeliažo. Ir tada aiškiai matoma, kad kulkosvaidžio ugnis buvo tikslinga - tiesiai į lakūnų kabiną. Ir lakūnai buvo tiesiog sušaudyti, nes ant nuolaužų buvo rasta kraujo, kai kitų žuvusių keleivių kraujo žymių ant nuolaužų nėra. Dar daugiau, raketa, paleista iš žemės, galėjo sprogti jeigu ne pasiekusi patį lainerį, tai bent jau jo apačioje, o čia yra TIKSLINGA IR LABAI SUKONCENTRUOTA TRISDEŠIMTIES MILIMETRŲ KALIBRO PABŪKLO UGNIES KRUŠA LYGIAI SU PILOTŲ KABINA IR IŠ ABIEJŲ LĖKTUVO PUSIŲ, ŠOVINIAI PALEISTI IŠ VIENO ŠALTINIO NEGALI TURĖTI TOKIO SUKONCENTRAVIMO, IR DAR Į PEIŠINGAS PUSES.
IR BŪTENT TOKIO KALIBRO PABŪKLAIS YRA GINKLUOTI NAIKINTUVAI.
Tad, mano mielieji, čia tiesiog elementari BALISTIKA, susieta su FIZIKA, o ne su kieno nors požiūriu.

MATERIALIŲ FAKTŲ TIESIOG NĖRA KAIP NORS INTERPRETUOTI KITAIP.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2014-08-15 21:16:42



Pasidomekit kaip ta raketa veikia, kuri numuse lektuva ir nereikes kurt samokslo teorijas, kad iskelti savo poziuri
Ta raketa nepataiko tiesiai, nes i lektuva sunku pataikyti, ji sprogsta salia ir suvarpo, kaip kad su kulkomis, lektuva....prarandamas hermetiskumas ir viso gero nepaskraidxsi

Simas
2014-08-15 13:18:34



Mielieji, Rojaus Trejybė-AŠ ESU jau parengė scenarijų Lietuvos išgelbėjimui ir išlaisvinimui iš šuų laikų FARIZIEJŲ IR MILITARISTŲ užmačių, ir tą daro RYŽTINGŲ URANTŲ GYVENIMU JAU DABAR. Urantų kosminė įžvalga leidžia asmenybės dvasbiu protu pamatyti, suvokti, ir patirti pseudoprezidentų, pseudopremjerų, pseudopolitikų apgaules visuose jų veiksmuose, ir priimti SAVO LAISVA VALIA APSISRENDIMĄ - NEDALYVAUTI JŲ NEDORAME SPEKTAKLYJE, NEDALYVAUTI JOKIUOSE RINKIMUOSE, NEDALYVAUTI JOIOSE POLITINĖSE APGAULĖS AKCIJOSE, NEREMTI JOKIŲ LABDAROS FONDŲ, NES TAI DAR LABIAU PRISIDEDA PRIE TIKRŲJŲ PRIEŽASČIŲ UŽMASKAVIMO, KAD PROBLEMOS BŪTŲ SPRENDŽIAMOS IŠ ESMĖS, O NE LABDAROS DĖKA. Labdara - tai asmenybės CHARAKTERIO ŽLUGDYMAS.

Kada SĄJŪDIS prieš dvidešimt penkerius metus klėlė žmones į politinę LAISVĘ, žmonės pajautė vidinį impulsą įisijungti į šią kovą su milžinišką dvasine energija ir prieš nesuvokiamą galią. Ir būtent tuomet, kada estai ir latviai trypinėjo vietoje, lietuviai jiems paklojo kelią paskelbę ryžtingai ir veningai NEPRIKLAUSOMĄ LIETUVĄ. Argi kas būtų pajėgęs sustabdyti dar galingesnę negu dabartinė Rusija anuometinę Tarybų Sąjungos karinę mašiną? Niekas nebūtų sustabdęs tos milžiniškos karo mašinos - tik DVASINĖ LEITUVIŲ VIENOVĖ IR GYVAS TIKĖJIMAS DIEVU IR NUOLATINĖ MALDA NAMUOE, BAŽNYČIOJE, GATVĖJE, MIESE IR KAIME, VISUR. Ir būtent šis DVASINIS IR GYVAS maldos poveikis leido Rojaus Trejybės-AŠ ESU apvaizdai - ne Sąjūdžiui - ne Lieituvos tuometiniams politikams, bet vien tik APVAIZDAI - sustabdyti TANKUS IR KARIEVIUS JAU PAJUDĖJUSIUS LINK PARLAMENTO.

Algimantas
2014-08-15 12:06:48




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal