Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Malaizijos laineris MH17 panašu, kad buvo numuštas iš dviejų lėktuvų, kaip rodo šovinių žymės suvarpytame lainerio fiuzeliaže, o ne kokia nors raketa, paleista iš žemės.

Vakar skaitydamas LAISVĄJĮ LAIKRAŠTĮ (rugpjūčio 9-15 d.d. laikotarpio), perskaičiau porą straipsnių apie Malaizijos lėktuvo MH17 numušimą virš Ukrainos, ir manęs juose pateikta informacija visiškai nenustebino, nes ji tik PATVIRTINO mano jums sakomą TIESĄ – PASAULIO PSEUDOPOLITIKAI – PREZIDENTAI, PREMJERAI, IR VISA JŲ APLINKA – YRA TIK MARIONETINĖS LĖLĖS KARINIO PRAMONINIO KOMPPLEKSO KIŠENĖJE, o mums – eiliniams žmonėms – jie kemša tik SAVO TIKSLINGĄ IR ŽALINGĄ PROPAGANDĄ, SLĖPDAMI TIESĄ, kad tik pateisintų savo veiksmus – IR SAVO TARIAMAI VALDOMŲ ŠALIŲ VEIKSMUS – kurie prieštarauja ir tiesai, ir tuo pačiu Rojaus Trejybės-AŠ ESU valiai ir meilei.
Čia jums pateikiu kai kurias pastraipas iš
New Straits Times, Online,
kurį ir nurodė Laisvas laikraštis.
-----------------------------------
JAV analitikų išvada – MH17 buvo numuštas iš lėktuvo
Haris Hussain – Rugpjūčio 7 2014 @ 8:20 AM
KUALA LUMPURAS: Žvalgybos analitikai Jungtinėse Valstijose jau priėjo išvados, jog Malaizijos aviakompanijos skrydžio MH17 lėktuvas buvo numuštas oras-oras raketa, ir jog su tuo yra kažkokiu būdu susijusi Ukrainos vyriausybė.
Tai patvirtina iškylančią teoriją, kurios laikosi vietiniai tyrėjai, kad Boingą 777-200 pažeidė oras-oras raketa, o jį visiškai sunaikino sunkiojo kulkosvaidžio ugnis iš naikintuvo, kuris palydėjo krentantį žemėn lainerį.
Naujienų agentūros Associated Press ( AP ) reporteris Robertas Paris (Robert Parry) rugpjūčio 3 dieną savo demaskuojančiame pranešime teigė “ kai kurie JAV žvalgybos šaltiniai priėjo išvados, kad maištininkai ir Rusija panašu, jog yra nekalti, o atrodo, jog kaltė tenka Ukrainos vyriausybės pajėgoms.”
Šis naujas atskleidimas buvo pateiktas GlobalResearch, nepriklausomos tyrimo ir informacijos organizacijos svetainėje.
Antradienį Ukrainos ambasados išplatintame pareiškime Kijevas paneigė, kad jo lėktuvai būtų buvę ore tuomet, kada buvo numuštas MH17 lėktuvas. Tai buvo pareikšta po Rusijos Gynybos ministerijos pareiškimo, kad jos aviadispečeriai tą dieną buvo pastebėję Ukrainos Oro Pajėgų aktyvumą toje vietovėje.
Vakar New Straits Time citavo ekspertus, kurie buvo pareiškę, jog sprogimo fragmentų pobūdis ant oro lainerio fiuzeliažo, kaip rodo jų nuotraukos, yra dviejų skirtingų formų – plėštinio netvarkingo pobūdžio, koks siejamas su koviniais užtaisais, pripildytais “flečetėmis” – tai strėlės formos šoviniai, turintys stabilizatorių palaikyti skriejimo trajektorijai.
AP reporterio Roberto Pario išvada taip pat kyla iš to fakto – nepaisant Obamos administracijos tvirtinimų – jog nėra nė skiautelės akivaizdžių įrodymų tam, kad būtų paremta tokia išvada, jog Rusija suteikė BUK-M1 priešlėktuvinę raketų sistemą, kuri būtų reikalinga numušti keleivinį reaktyvinį lainerį 33000 pėdų (10 km) aukštyje.
Paris taip pat pacitavo Kanados televizijos kompanijos CBC liepos 29 dienos interviu su Maiklu Bočiurkivu (Michael Bociurkiw), vienu iš pirmųjų Europos Saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) tyrėjų, atvykusių į katastrofos vietą, netoli Donetsko.
Bociurkivas yra ukrainiečių kilmės kanadietis stebėtojas, dirbantis ESBO, kuris drauge su kitu savo kolega buvo pirmieji tarptautiniai stebėtojai, pasiekę nuolaužas po to, kada MH17 buvo numuštas virš rytinės Ukrainos.
CBC reporteris prieš interviu pateikė nufilmuotą vaizdą ir pastebėjo, jog “Nuolaužos vis dar smilko, kada į šią vietą atvyko mažytė komanda iš ESBO. Jokie kiti pareigūnai per daugelį dienų čia nesilankė.”
Bočiurkivas per interviu sakė, jog “Buvo dvi ar trys fiuzeliažo vietos, kurios tikrai buvo išvarpytos taip, kas atrodė beveik panašiai, kaip žymės po kulkosvaidžio ugnies, labai labai stiprios kulkosvaidžio ugnies,”
Paris sakė, jog Bočiurkivo liudijimas yra “arti tokio įrodymo ir paliudijimo, kokio niekada nebuvo išsakyta, nebuvo pateikta, ir kokio mes niekada negausime. Priešingai negu juodosios dėžės įrašų interpretacijos-analizavimai pateikiami jau daug laiko praėjus Rusijos, Britanijos, ar Ukrainos vyriausybių, kurios visos turi savo žirgą šiose lenktynėse, šis Bociurkivo paliudijimas yra nepagražintas, nepriklausomas, ir pateiktas vieno iš dviejų pirmųjų liudininkų, pasiekusių fizinę įvykio vietą.
Paris pažymėjo, jog “Tai labai autoritetingas liudijimas. Bociurkivas nuvyko ten labai greitai, nes jis tarėsi su vietiniais dėl likusios ESBO komandos, kuri ruošėsi atvykti vėliau.”
Buvęs Liufhansos pilotas Peteris Haisenko kalbėdamasis su Pariu taip pat pridėjo savojo svorio naujajai pateiktai numušimo teorijai ir atkreipė dėmesį į kulkų įėjimo ir išėjimo skyles sukoncentruotas aplink lakūnų kabiną.
“Jūs galite matyti kulkų įėjimo ir išėjimo skyles. Dalies skylių kraštai yra įlenkti į vidų. Yra mažesnių skylių, apvalių ir švarių, rodančių įėjimo taškus, labai panašu, kad jos padarytos 30 mm kalibro šovinių.
“Kitų, didesnių ir šiek tiek išplėštų išėjimo skylių, kraštai rodo metalo smailias skiauteles, kurios buvo padarytos to paties kalibro šovinių. Dar daugiau, akivaizdu, jog šitos išėjimo skylės, padarytos dvigubo aliuminio sustiprintos struktūros išoriniame sluoksnyje yra išdraskytos arba išlenktos – iš išorės.”
Jis padarė išvadą, jog tam, kad kai kurios iš šių skylių būtų atspurusios į vidų, o kitos būtų atspurusios iš išorės, turėjo būti antrasis naikintuvas šaudęs į pilotų kabiną iš oro lainerio dešiniojo borto pusės. Tai labai svarbu, kadangi jokia žemė-oras raketa ( arba skeveldra), pažeidusi oro lainerį, nebūtų padariusi skylių pilotų kabinoje iš lėktuvo abiejų pusių.
“Turėjo būti būtent kulkų kruša iš abiejų pusių, kuri ir numušė lėktuvą. Tai yra pagrindinis Haisenkos atradimas. Jūs negalite turėti šovinių, kurie skrietų abiemis kryptimis – į kairės pusės fiuzeliažo panelę tiek iš jos kairės, tiek ir iš jos dešinės pusės – nebent jie pasiekia panelę iš skirtingų krypčių.
Paris pažymėjo, jog “Niekas iki Haisenkos nebuvo pastebėjęs, jog šoviniai perskrodė tą fiuzeliažo panelę iš abiejų pusių – iš kairės ir iš dešinės panelės pusės. Būtent tai ir pašalina bet kokią galimybę, jog buvo paleista raketa iš žemės. “

Na, o dabar, kada perskaitėte tai, pamąstykite apie visą ISTERIJĄ, kurioje dalyvauja ir Lietuvos pseudopolitikai, net nesumąstantys, kaip gi taip AKLAI GALIMA TIKĖTI OBAMA AR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS POLITIKIERIAIS, kad taip, kaip VERGAI, nuolankiai tylėtų, ir dar BLOGIAU, pritartų sankcijoms Rusijai.

NEATSIRADO NĖ VIENO Lietuvos politiko ar europarlamentaro, kuris būtų GILIAU PAŽVELGĘS Į PADĖTĮ, kuris būtų pasakęs – ATSIKVOŠĖKITE, KĄ JŪS DAROTE, jeigu vienas elgiasi kaip grobikas, tai argi mes turime būti tokie pat akli ir kurti, net visiškai ignoruodami ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILĘ IR TIESĄ – MYLĖKIME VIENI KITUS, KAIP MUS MYLI ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU. O tai reiškia mylėkime ir PUTINĄ, IR OBAMĄ, IR GRYBAUSKAITĘ, IR VISUS ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU MEILE, IR JOKIU BŪDU NEDALYVAUKIME MILITARISTŲ ŽAIDIME, KOKĮ ŽAIDŽIA IR PUTINAS, IR OBAMA, IR EUROPOS PSEUDOSĄJUNGA.

Štai kodėl dabar dar akivaizdžiau matau, kad LIETUVA prarado savo NEPRIKLAUSOMYBĘ, per PSEUDOPOLITIKŲ apgaulę įstojusi ir į NATO, ir į Pseudoeuropos Pseudosąjungą.

TODĖL BŪTENT DABAR ŠIAS DVI LIETUVAI - IR JOS ATEITIEMS KARTOMS - NEPAPRASTAI KENKSMINGAS ORGANIZACIJAS BŪTINA KUO SKUBIAU PALIKTI IR IŠ JŲ IŠSTOTI.

ATĖJO LAIKAS LIETUVAI IŠ TIKRŲJŲ TURĖTI SAVO GALVĄ ANT PEČIŲ IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ, O NE KITŲ DIKTUOJAMĄ, KAIP SU LENKIJA - ŽEČPOSPOLITOS LAIKAIS, KAIP SU RUSIJA - RUSIJOS CARIZMO LAIKAIS, KAIP SU TARYBŲ SĄJUNGA - TARYBINIAIS LAIKAIS, KAIP DABAR SU PSEUDOEUROPA - PSEUDOSĄJUNGOS LAIKAIS. IR VISADA MENKESNIOJO VAIDMENYJE, BETEISIO IR VALDOMO IŠ KITUR, BET PRIEŠ JĮ VISADA ATSIKLAUPUSIO, BE JOKIO ŽMOGIŠKOJO ORUMO IR GARBĖS.

O kada gi bus LIETUVOS laikas, jeigu ne dabar? IR SU ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU ORUS BENDRADARBIAVIMAS MEILLĖS PAGRINDU IR DRAUGE SU ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU APVAIZDA.

Juk be be savarankiško mąstymo, be savarankiškų sprendimų, be savarankiškos POLITIKOS, BE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU NIEKADA NEBUS ĮGYTAS SAVARANKIŠKUMO PATYRIMAS, O BE TOKIO PATYRIMO NEIŠVENGIAMAI DEGRADUOJA IR KIEKVIENO MĄSTYMAS, IR ŠALIES VALDYMAS, IR ŠVIETIMAS, IR ŠEIMA, IR EKONOMIKA, IR MENAS, IR KARTŲ SĄMONĖ.

Ir tą DEGRADACIJĄ jūs jau matote AKIVAIZDŽIAI, IR VISUR.

ATEINA LAIKAS LIETUVĄ GELBĖTI VARDAN ATEITIES EVOLIUCIJOS PLANETOJE – URANTIJOJE.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2014-08-14 14:52:45

Komentarai

Mielas Algimantai,

Na o kaip gi tas imanoma praktiskai? Kaip gi Lietuva gelbeti, kaip padeti kiekvienam atrasti kelia i gyva rysi su gyvu Kureju? Turbut vienintelis budas tai malda uz Lietuvos zmones ir aktyvus, drasus pasireiskimas visumos labui kiekvienam savoje aplinkoje.

Tu istikruju esi teisus kai sakai, kad Lietuvos tiek žmones tiek politikai visada keliaklupsčiauja, ir pries visus, ta pastebejau jau senu seniausiai, bet kita vertus gal del to ir pavyko Lietuvai bunant tokia mazyte salele islikti per metu metus islaikyti savo kalba, savimone, kurios jau nebelieka. Zinoma visame kame galima visada iziureti abi puses, bet dzniau Lietuvoje tenka stebeti zmoniu pasyvuma tiek valstybes visoje veikloje, tiek valstybes vadovu visiska nesiskaityma su zmonemis, tarsi zmones butu visiskai svetimi, ne tautieciai ir net ne giminaiciai. Bankai parduoti uzsienio valstybems baigia paskutines kelnes nuplesti, zmogus eidamas sumoketi 10 litu kvita-pavedima moka 6 litus mokesciu, neseniai is lietuvos man persiuntinejo pinigus, 800 litu tai sumokejo 90 litu uz persiuntima, kur tai matyta, ir visi tyli ir kencia. Visur kur tik nepasisuksi Lietuvoje, zmogus yra smaugiamas, plesiamas, ir niekinamas, o teisiu jokiu, arba jos kazkokios tai stebuklingos, nelabai paprastam zmogui suprantamos ir prieinamos, o energetineje israiskoje, jei bandysi ieskoti tiesos, tai tavo tautieciai dar tave is iskvailins, mat ka tu cia bangas keli, kokia geda cia mums uztrauksi, ir is viso ko tu cia nori. Na bet ka cia kalbeti, ne tik Lietuvoje, visur pasaulyje yra pastebimas zmoniu supasyvejimas, tarsi zmones malsintu kazkokiu tai priemoniu pagalba. Zmones taip spaudziami, kad jie ta priespauda priima kaip realybe, kyla kainos atlyginimai uz darba stovi vietoje, pinigai nebeturi jokios vertes. Ir i kokia bedugne visa tai ritasi?

Nesuprantu ar tik man, del pagilejusios izvalgos, sitas pasaulis tampa vis labiau ir labiau nerealus ar kas cia vyksta. Eini gatve ir zmones tarsi nerealus, tu tarsi gyveni ne cia o matai pries save tik kazkokius besikeiciancius vaizdus, kuriu prasmes tu jau nebesupranti. Visi kazkur eina, lekia, skuba, apie kazka bendrauja, jokios tame gyvybes. Nuejau praeita savaite i Baleto spektakli, Soko vieni garsiausiu Rusijos, Sankt Peterburgo teatro sokeju. Grazus, plastiski kunai, graziai soka, viskas grazu, graziai pastatyta, o dvasios nepaliecia visiskai. Zmones diskutuoja, aptarineja pasirodyma, o as negaliu suprasti kas vyksta, mane tarsi kazkas atjunge nuo visko. Apsilankiau ir kitame spktaklyje, Shekspyro dramos teatre, ir ten tas pats, man viskas tampa neberealu, vietoj to, kad domeciausi siuzetu ar tuom ka jie nori suvaidinti, stebiu tik aktorius, kiek jie isijaucia vaidindami, kiek ju paciu asmenybes dalyvauja tame spektaklyje, ir kiek jie perteikia tos asmenybes kuria jie nori perduoti, stebiu ziurovu reakcijas ir visokius kitokius niuansus, o mano samone visikai atjungta nuo to spektaklio vyksmo, jau nedrysau draugo klausti kaip cia tas spektaklis vadinasi, buvau primirses, paskui ant bilietu pamaciau tai prisiminiau.

Sio pasaulio zmones kazkur krenta, net ir tie pseudo prezidentai ir premjerai ir valstybiu vadovai jau patys nebesupranta ka jie daro ir kur link jie juda ir kur kitus veda, jie tarsi uzprogramuoti statytiniai, neturintys absoliuciai jokios sprendimu galios. Jiems parasyti tekstai, jie zino ka jie turi kalbeti, juos ijungia, isleidzia pakalbeti ir isjungia, kazin kokia painiava. Kas uz viso to stovi ir kokiu tikslu siekia? O tuo tarpu zmoniu dauguma, tarsi nieko nesuprasdami, lieja savo nepasitenkinima situ statytiniu prezidentu valdymo politika tarsi nuo situ prezidentu kazkas priklausytu, net ir imidzas jiems yra sukuriamas toks koks yra reikalingas seselyje uz ju stovintiems ir savo planus turitiems valdininkams. O prezidentus tie uzproogramuoti nemastantys zmones toliau renka, domisi rinkimu kampanijomis, is uz zmoniu darbo surinktus mokescius financuojamas tas spektaklis o dirbantis zmogus vis labiau skursta, paskendes banku kisenese kurie tik siulo imti paskolas ir viska tureti jau dabar ir daugiau ir daugiau. .…

Tai kur iseitis zmonems? Ar atsiuks zmones i Kureja ligi tol, kol jau nebus kur detis, ar visgi kazkaip stebuklingai nuspres atsisukti anksciau. Kol kas matau, kad gero nera ko laukti. Suaktyvintos zudynes rytuose, nauju frontu paieskos, vis daugiau atsiranda konfliktu pasaulyje, Palestina, Sirija, Egiptas, Rusija, Ukraina, irakas, zudantis ir nukryziuojantis ten gyvenancius krikscionis, Rusija grasinanti bombarduoti kaimynines Europos Sajungos valstybes. Londone kai paimi i rankas laikrascius, tai perskaicius antrastes meti i sali arba nusuki zvilgsni nuo laikrascius skaitanciojo, o zmones skaito, ir tas slamstas kisamas jiems uz dyka kiekviena miela diena pripildo ju pasamones sarkazmo baimes ir niekam nereikalingo balasto, ir beveik visi kaip susitare kaip banda ima juos ir skaito, toliau kisdami i savo pasamone visoki slamsta ir apie viska turedami savo nomones. Apie televizoriu jau nekalbu. O paskui eina ir nuodina save, alkoholiu ir kitokiais svaigalasi, kad tik negirdetu to savo sielos balso.

Manau, kad tik saujele zmoniu, per visa pasauli, kurie bunda ir atsisuka i Kureja, kazkaip isvengs tos lemtingos, jau dabar vykstancios pasekmes, kai siame musu pasaulyje visgi tures sunykti visa, kas nebetarnauja sviesai ir ko sudvasinti nebeimanoma, tame tarpe ir musu dvasios seses ir broliai taip inirtingi svaistantys veltui savo gyvenimus, net nesuvokdami, o dar baisiau net nenoredami suvokti kur link jie plaukia irkluodami ignoravimo, ambiciju, sarkazmo, perdeto jautrumo, pasididziavimo, nepasitikejimo, kitu niekinimo tam, kad iskelti save, irklais.

Tik atradus Gyva Kureja savo viduje kiekvienam asmeniskai imanomi pokyciai, is patirties galiu pasakyti, kad ir kaip besistengtum eiti vienas pats, ignoruodamas Kurejo vedima is vidaus, nekantraudamas ir noredamas igyvendinti kazkokius savo tikslus, besistengdamas nukirsti kampus, nieko nebus, viso tokio gyvenimo vaisiai visada bus tik nusivylimas ir tustuma dar labiau uzveriantys vidu ir gramzdinantys i sitos isprotejusios nerealybes tamsa. Tik su Kureju, atsiduodant Jo vedimui is vidaus, gyvenant kasdieni gyvenima visu labui o tuom paciu tada ir savo labui, imanoma buti, ir ne kitaip. Ir tai ne tuscia fraze ir nepakartojimas, tai is vidaus einantys zodziai, patiriami gyvu patyrimu.

Telydi jus ramybe.

ValdasAirija
2014-08-15 00:04:03




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal