Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai Rojaus Trejybei-AŠ ESU.

Kadangi mūsų Forume tokios temos nera, tai sumaniau ją sukurti. Paprastai visus klausimus pateikiame temoje, "klausimai iš Urantijos Knygos", Tai dabar galesime juos pateikti šioje temoje.

ValdasAirija
2014-08-25 10:33:49

Komentarai

Aš norėčiau pateikti štai tokį klausimą. Lyčių nelygybė mūsų planetoje, kodėl ji egzistuoja? Ar yra kokie nors faktai ir įvykiai įvykę mūsų planetoje, kurie apsprendė tai, kad moterys visada buvo žeminamos, kai Jėzaus laikais save gerbiantis vyras negalėdavo sau leisti užkalbinti moters viešai, nes tai buvo net nepriimtina visuomenėje? Šiomis dienomis moteris islamo religijoje yra visaip žeminama, kad kai kuriose, atrodytu, išsivysčiusiose ekonomiškai šalyse, moteris turi prižiūrėtoją kuris net sprendžia ar ji gali kažkur viena keliauti ar ne, ji yra kaip nuosavybė? kodėl jos turi vaikščioti apsigaubusios visą kūną ir net nuotraukose dėvėti kaukę? Juk moteris išnešioja ir pagimdo tuos vaikus, kurie paskui užaugę padaro štai tokiu suvaržymus moterims. Tai kaip čia yra ir kodėl mes šioje planetoje turime tokią padėtį moterų atžvilgiu?

ValdasAirija
2014-08-25 10:48:32



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal