Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo suteiktas mokymas-ATSAKYMAS, kai perskaitęs mano sielos sesės Aušros mintis, mano siela pajuto tarsi draugo išdavystę, ir aš kreipiausi į Tėvą - KODĖL ŠITAIP ELGIAMASI? 2010 01 07

Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi meilė, esi meilės Šaltinis ir Centras; aš garbinu tave, kad tik tavo dėka ir galiu siekti dar didesnės šviesos ir ja dalintis su savo sielos broliais ir sesėmis; aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
Mylimas Tėve, ką tik perskaičiau mūsų Forume mano sielos sesės Aušros mintis. Pajutau, tarsi būčiau patyręs draugo išdavystę. Mylimas Tėve, aš prašau Tave suteikti man mokymą, kuriuo galėčiau pasidalinti šita proga ir su kitais mano sielos broliais ir sesėmis, kad tai būtų ir mano atsakymas mano sielos sesei Aušrai, kodėl taip yra?
-------------------
Mano mylimas sūnau, Aš džiagiuosi tavo troškimu ir nuoširdžiu noru padėti savo sielos sesei – Mano mylimiausiai DUKRAI, kaip ir visiems Mano mylimiausiems vaikams – pasiekti giluminę kosminę MANOSIOS KŪRINIJOS ĮŽVALGĄ.
Aš atsakysiu į tavo klausimą, kad jis taip pat turėtų pagalbinį poveikį ir Mano dukrai.
MANOJI EVOLIUCIJA, KURIĄ VYKDOME MES TRYS VIENAME IR BŪDAMI ATSKIROS ASMENYBĖS – KAIP JŪSŲ VADINAMA ROJAUS TREJYBĖ – APIMA KIEKVIENO IŠ JŪSŲ TOBULINIMĄ IR VYSTYMĄ TIEK MŪSŲ KŪRINIJOS PAŽINIMU, TIEK MŪSŲ ASMENYBIŲ ASMENINIU PATYRIMU IR BROLYSTĖS JAUSMO UGDYMU KAIP VISOS KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS TIKRIESIEMS NARIAMS JAU DABAR.
Tačiau jūsų planetoje, kuri turi tokį nuostabų dvasinio augimo poligoną, jums patiems dar perdaug sunku Mano šviesą suvokti, todėl Aš ją turiu kiek įmanoma priderinti prie jūsų sugebėjimo DVASIŠKAI MĄSTYTI IR PATIRTI SAVO ASMENINIU ATSIVĖRIMU MAN. Aš negaliu ir tau leisti visko pasakyti viešai, ko mokau tave ASMENIŠKAI, nes tavo sielos brolių ir sesių yra daug, ir jų reakcija į tavo žodžius bus perdaug neigiama ir agresyvi. Tačiau žinok, Aš taip pat ir tau dar negaliu daug ko pasakyti, nors taip pat rengiu tave vis didesnei ir ryškesnei žiniai priimti iš Manęs. Tačau, kol kas, ji ir tave tik IŠGĄSDINS, nors tikrovė būtent ir yra tokia, kad šitoji dar ryškesnės šviesos žinia reikalinga tau, kad galėtum ją perteikti kitiems, kurie jai jau bus pasirengę.
Štai kodėl tavo kelias yra sunkus – žmogiškąją ir visuomenine prasme – nes tu eini ne į koją su aplinkine visuomene, net ne į koją su visa žmonija, tačiau žengi pirma žmonijos nešdamas pačią ryškiausią žinią visiems tavo sielos broliams ir sesėms, ir šitą žinią sužinos ir kitos tautos ir rasės, kalbančios tau nesuprantamomis kalbomis. Ir šitoji žinią sukels daugeliui mano vaikų priešiškumą jų viduje, nes jie niekada dar nebuvo jos girdėję tokios, kokią girdės iš tavęs, kada tu taip pat būsi dvasiškai pasirengęs savo evoliucinio išsivystymo dėka ją priimti iš Manęs.
Tačiau šitai bus dar ateityje. Tuo tarpu jau tu dabar asmeniškai patiri savo sielos brolių ir sesių, net ir tų, kuriuos jūs išskiriate kaip Urantus, nes jie labai intensyviai ir įdėmiai studijuoja Urantijos Knygos apreiškimą, kaip jie tavo sakomų – labai nuoširdžiai – minčių ir ištisų mokymų nesuvokia, ir jiems labai priešinasi. Priešinasi dėl to, kad jų atsivėrimas Mano TIKROVEI yra jų pačių laisva valia, gauta iš Manęs, apribotas, ir apribotoje savo sielos atsivėrimo erdvėje jie negali pajusti tavo sakomų žodžių tiesos ir tikrovės GILESNIO IR PLATESNIO konteksto, kuris supa ir juos.
Jų laisva valia yra aukščiausia ir Man. Todėl ir negaliu jų laisvos valios apriboti net Aš, ir dėl to galiu tik panaudoti savo tuos vaikus, kurie jau yra pakankamai Man atsivėrę, kad tavo sakomus žodžius ne tik suprastų kaip Manosios tikrovės išplėstą paaiškinimą, bet savo asmeniniu sielos atsivėrimu Man patvirtintų patyrimu, kad tie žodžiai yra tiesa ne dėl to, kad juos sakai TU, MŪSŲ – ROJAUS TREJYBĖS – AMBASADORIUS URANTIJOJE – BET KAD JIE YRA KIEKVIENOS MAN ATSIVĖRUSIOS SIELOS PALIUDIJIMAS SAVO TIKROVĖS, KURIOS DAR NEGALI MATYTI MATERIALIOS AKYS, BET JAU GALI PAJAUSTI, IR PAJAUČIA, IR ŠITUO PAJAUTIMU PATIRIA, ATSIVĖRUSI MAN KIEKVIENA SIELA.
Tokį tavo minčių ir mokymų patvirtinimą atsivėrusios sielos priima kaip TIESOS SAKYMĄ, KURIĄ JOS PALIUDIJA SAVO PATYRIMU, ASMENINIU PATYRIMU, NORS DAR NESENIAI IR JOS ŠITUO MOKYMU ABEJOJO. TAČIAU BŪTENT ASMENINIS SIELOS ATSIVĖRIMAS IR JOS PATYRIMAS IR SUTEIKĖ JAI TIKROVĖS PATVIRTINIMĄ IR PALIUDIJIMĄ.
Ir tai visiškai nesusiję su tuo, kas šitą mintį ar mokymą pateikė.
Mano mylimas sūnau, aš tau sakau, kad Jėzaus žodžiu abejoja ir daugelis tavo sielos brolių ir sesių, kada jie skaito dabartinį naujausią Manojo Sūnaus Kūrėjo, jums visiems žinono Jėzaus iš Nazareto vardu, apreiškimą, abejoja jo žodžiu, kurį jis skelbia savo naujausiame šių laikų žmogui apreiškime, KALBU JUMS VĖL knygoje, nors daug tokių tavo sielos brolių ir sesių skaito Urantijos Knygos apreiškimą ir šituo apreiškimu jie tiki, juo neabejoja Tačiau daug Mano vaikų, tavo sielos brolių ir sesių, Mano pačių mylimiausių vaikų, šituo Jėzaus Kristaus naujausiu žodžiu nė kiek neabejoja, nors jie nėra nieko girdėję apie Urantijos Knygos apreiškimo tiesą. Jie tiki Kristaus šituo mokymu ir šitą tikėjimą jiems paliudija jų atsivėrusi siela.
Būtent tik ji patvirtina, kad šitas apreiškimas yra tiesa; ir jis jaudina daugelį Mano vaikų, kurie nuoširdžiai ieško Manęs labirinte, net nesuvokdami, kad Aš esu jų viduje.
Ir kol jie deda NUOŠIRDŽIAS PASTANGAS, KADA JIE PAIMA Į RANKAS JĖZAUS KRISTAUS NAUJĄJĮ APREIŠKIMĄ – KALBU JUMS VĖL – JŲ ATSIVĖRUSI MAN SIELA IR PATVIRTINA TUOS TIESOS ŽODŽIUS, KURIUOS JI PERSKAITĖ ŠITAME APREIŠKIME, SAVO ASMENINIU PATYRIMU.
Todėl daug Mano nuoširdžių vaikų, skaitydami šitą jiems siela patiriamą TIESĄ, verkia meilės ir gėrio ašaromis, skaisčiomis Manosios meilės ašaromis, nors siela nėra materialioji jūsų asmenybės pasireiškimo dalis, tačiau ji savo patyrimu suvirpina jūsų materialias smegenis taip, kad jos tuoj pat pasiunčia per centrinę nervų sistemą impulsus ir jūsų materialus organizmas sureaguoja ir ašaromis, ir palaima viduje, ir ramybe, ir meile savo viduje. Ir tokiai sielai nereikia jokio kito argumento ar įrodymo, kad tai yra TIESA. Tokia nuoširdi siela jau ŽINO, JOG TAI YRA TIESA IŠ JĖZAU KRISTAUS.
Ir tada tokia nuoširdi siela visiškai negalvoja, KAIP ŠITOJI TIESOS MINTIS PASIEKIA JĄ. JI REAGUOJA Į GYVĄ APREIŠKIMO IMPULSĄ, KURIS – PER ATSIVĖRUSIĄ MAN SIELĄ – PASIEKIA PAČIAS SIELOS GELMES, KURIOSE VISIŠKAI NUGRIMZTA TAVO ASMUO. JIS NĖRA SVARBUS. TADA SVARBU YRA SIELOS GYVAS RYŠYUS SU MANIMI IR GYVAS REAGAVIMAS į Jėzaus Kristaus apreiškimo žodžius.
Štai kodėl šitoji apreiškimo knyga bus verčiama į daugybę kalbų ir pasklis po visą jūsų planetą. Ir ją skaitys daugybė Mano vaikų. Ir jie lygiai taip patvirtins TIESĄ, kurią patirs ir paliudys nuoširdžios ir atsivėrusios jų sielos, nors jos apie tave, kaip asmenį, nežinos nieko daugiau, kaip tik tai, kas yra parašyta tiek pačiame apreiškime, tiek tavo pasisakyme. Ir toks sielos patyrimas suartins jas ir su Manimi ir su Jėzumi Kristumi kaip Sūnumi Kūrėju, visos Vietinės Visatos vienu iš Sutvėrėjų ir Valdovų, nors tos pačios sielos iki tol nieko nebus girdėjusios nei apie Mane, nei apie Jėzų Kristų, o iki tol išpažino visai kitą religiją, kuri neturi nieko bendro su Jėzaus vardu ir asmeniu.
Štai todėl Aš tave ir pasirinkau, kad galėčiau perteikti pačią ryškiausią šviesą, kokios, kol kas, bijo jūsų planetos Mano vaikai, ir tave ruošiau šitai misijai daugybę metų nuo pat mažumės. Todėl NESITIKĖK lengvo kelio ir pritarimo iš savo sielos brolių ir sesių, nes šviesa negali sklisti per akimirką priimtinu būdų visiems, nes ji yra perdaug akinanti, o tai verčia tokių baigščių sielų akis užsimerkti ir ieškoti užuolankos ir priedandos nuo tokios ryškios šviesos.
Tu jau esi daug kartų išbandytas, kada iš savojo šviesos kelio nepasitraukei ir neieškojai užuolankų, o visa savo siela, atsivėrusia Man, nuolat meldei dar didesnės tau misjjos ir šviesos, kad galėtum drauge su Mumis – Rojaus Trejybe – kurti didesnę šviesą ir gėrį visoje planetoje. Ir tu tam esi panaudojamas jau ne vieneri metai.
Tačiau ir tavęs laukia daug didesnių užduočių, kurios tau taip pat kels ABEJONIŲ IR NERIMO, kaip jos galėtų būti geriau įgyvendintos ir apšviestų kuo daugiau tavo sielos brolių ir sesių, Mano pačių mylimiausių vaikų. Aš negaliu veikti per savo kitus pačius mylimiausius vaikus, kurie nuo net ne tokios ryškios šviesos užsimerkia.
Evoliucija niekada nesustoja, niekada jai nėra pabaigos. Todėl dabar jau ateina metas, kai kuriems iš jūsų, kurie esate jau savo dvasinį žvilgsnį įpratinę prie ryškesnės šviesos ir minties, sulaukti ir gilesnių minčių ir ryškesnių mokymų, nes jūsų sielos yra pasiengusios ta šviesa dalintis su kitais savo sielos broliais ir sesėmis, kad Manosios evoliucijos šviesa ne tik neužgęstų, bet vis ryškiau nušviestų visą žmoniją.
Tačiau šitame gyvajame Mano kelyje Aš negaliu pasirinkti tiek savanorių ir pasirengusių tokios šviesos nešimui, kiek jų yra evoliuciškai daug toliau pažengusiuose pasauliuose dvasiniame augimo kelyje.
Todėl TAVOJI MISIJA YRA IR MANOJI MISIJA, NES AŠ NEGALIU VEIKTI KITŲ SAVO MYLIAUSIŲ VAIKŲ KITOSE JŪSŲ PLANETOS ŠALYSE TAIP KAIP VEIKIU JŪSŲ ŠALYJE PER TAVE, NES KITUR MANO VAIKAI DAR TAM NĖRA PASIRENGĘ TAIP, KAIP ESI PARENGTAS TU.
O tu rengi, ir toliau rengsi, kitus savo sielos brolius ir seses, pačios RYŠKIAUSIOS ŠVIESOS, GAUNAMOS IŠ MŪSŲ TRIJŲ ROJUJE, SKEIDIMUI.
Ir visiškai nekreipk dėmesio į savo sielos brolius ir seses, kurie PRIEŠ TAVE nukreipia tiek mintis, tiek žodžius. Dar daugiau MELSKIS UŽ JUOS, KAIP TĄ IR DARAI MŪSŲ MOKOMAS JAU DAUGELĮ METŲ. Tai vienintelė pagalba, kurią tu gali suteikti jiems dabar, nes tie virpesiai, kurie yra MŪSŲ GYVOJI MEILĖ, skinda iš tavęs maldos metu ir pasiekia juos visus iš išorės, net ir taip, kaip jie pasiekia juos visus, kiekvieną asmeniškai, iš vidaus per Mano dvasią.
MANO veikimas ir TAVO malda veikia juos visus sinchroniškai.
Būtent dėl to, kad tu pajutai Mano vedimą iš vidaus, ir jam atsidavei iki galo ir nuoširdžiai, todėl ir esi MŪSŲ Ambasadorius, kad padėtum ir kitiems Mano vaikams priimti TOKĮ PATĮ įpareigojimą, kuris nesuteikia jokių privilegijų, tik vienintelę pareigą SKEISTI MŪSŲ PAČIĄ RYŠKIAUSIĄ ŠVIESĄ VISIEMS IR VISADA IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA IR VISŲ LABUI, kada tokį įpareigojimą ir suteiksime jiems po tokio parengimo, kokį esame suteikę tau.
AŠ ESU TAVO KELIAS IR TU JUO ŽENGI NET IR TAIP, KAIP JUO ŽENGĖ JĖZUS PRIEŠ DU TŪKSTANČIUS METŲ. TU IRGI TĄ DARAI IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA. IR NIEKADA NIEKO NEBIJOK, NES ŠITAME KELYJE AŠ EINU TAVO VIDUJE, VESDAMAS TAVE TEN IR TAIP, KUR IR KAIP IŠMINTINGIAUSIA MANOJI RYŠKIAUSIA ŠVIESA TURI PASKLISTI PER TAVO VEIKSMUS.
TU IR AŠ ESAME VIENA DVASIOJE, NET IR TAIP, KAIP JĖZUS IR AŠ BUVOME VIENA DVASIOJE, KADA JIS ŽENGĖ ŠITUO KELIU VIENAS BET NEVIENIŠAS. Ir tavo kelias yra vieno, bet nevienišo, ir tą tu patirsi dar labiau ateityje, nors jau patyrei per ne vienerius pastaruosius metus ir iki šiol.
Aš džiaugiuosi tavo žengimu Mano gyvuoju keliu ir šlovinu tave šiame kelyje su MANIMI.
----------------
Ačiū tau, mylimas Tėve už tokį sustiprinantį ŽODĮ.
Aš tikrai darau viską nuoširdžiai, darau visų labui, ir iš meilės. Ir ateityje su dar didesne meile ir atsidavimu sieksiu, kad šviesa pasiektų kuo ryškesnė, kad tikrovę kuo daugiau mano sielos sesių ir brolių pamatytų Tavo žvilgsniu. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
2010 01 07
01.15
Vilnius
------------
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2010-01-07 01:23:13

Komentarai

Tevo meile netoleruoja blogio...arba melo arba manipuliavimo...

Rokas
2010-01-11 11:48:01




Ramybės Rokai , nereikia jaudintis ir pykti vien tik tam , kad negali suprasti kokios mintys yra kito žmogaus sąmonėje . Skaityk ir dėkis į galvą ir širdį tai kas tau priimtina , o kas nepatinka praleisk , vėliau gal ir tai bus priimtina ir suprantama .
Dvasiniai lyderiai daugeliui yra nesuprantami , ypač savo amžininkų . Jeigu domiesi religijų istorija , tai mažai kas ,,savo kiemuose '' ir to laikotarpio amžininkų , buvo priimti kaip lyderiai be jokių kompleksų . Tų amžių žmonės , gyvenantys tame laikotarpyje , kuriame gimsta ir gyvena šviečiantys dvasiniai lyderiai ar Mokytojai , negali suprasti ir priimti jų drąsių ir netradicinių dvasinių - religinių žinių.
Bet kituose amžiuose jų mokymai ir raštai , jau tampa , kaip neginčytinos dieviškos Tiesos , o jų mokymai tampa naujų dvasinių - religinių epochų pradžia . Taip , kad Rokai , nevisos Tiesos suprantamos plačiosioms žmonių masėms , visais laikai ir visais amžiais . Toms Tiesoms suprasti , reikia daugelio metų dvasinio įdirbio ir noro , nuoširdžiai geisti , trokšti tų žinių .
Tačiau išimtinai netikėtos ir drąsios Tiesos yra pateikiamos tik žmonijos išrinktiesiams , kurie savo begaliniu , nuoširdžių , kasdieniniu darbu prisišaukė tų dvasinių žinių pritekėjimą į savo materialų protą , sąmonę .
Nebūkime pavyduoliai lietuviai ir nekritikuokime tai , ko patys dar gerai nežinome , nesuprantame ir nepatyrėme .

Petras
2010-01-09 19:36:42



66. Tapkite manimi


Jūs tada ir pradėsite eiti mano keliu. Ir tada mano žodžiai “Aš esu tas kelias” jums taps nebe žodžiais, bet jūsų gyvenimu. Jūs eidami savuoju gyvenimo keliu, eisite manimi, ne per mane, bet manimi. Taip jūs pradėsite gyventi meile ir tiesa, nes gyvensite manimi. Bet kiekvienas dirbsite savo ankstesnius darbus, bet juos dirbsite manimi, mano kvėpavimu, mano dvasiniu požiūriu, žvilgsniu. Jūs viską matuosite manimi. Ir visa tai bus tik priemonė dar labiau atskleisti Tėvo meilės, tiesos, ir gėrio charakterį, kurio visa veikla yra skirta mums. Mums visiems. Ir kiekvienam. Ir pats Tėvas prisipildo jūsų gėrio ir meilės kaip asmuo ir asmenybė, nors Jis pats yra tos meilės ir gėrio Šaltinis. Jis prisipildo visa savo pilnatve jūsų kiekvieno sunešamu gėrio ir meilės pasireiškimu savo broliams ir seserims, ir šituo jūs irgi tampate panašūs į Tėvą. Jūs dalindami meilę ir gėrį kitiems, patys šitų dovanų irgi prisipildote.

O aš jums esu toji pagalbinė priemonė, kad galėtumėte geriau apreikšti Tėvą. Tapkite manimi.
Ir ne mane aukštinkite ir šlovinkite, bet aukštinkite ir šlovinkite Tėvą, kaip Jį aukštinu ir šlovinu aš. Ir šituo Tėvo garbinimu, jūs irgi tampate manimi. Jūs, tada, visi realiai pajuntate, savo viduje, kad mano gyvenimas žmogaus pavidalu ir negalėjo būti gyvenamas kitaip. Nes jūs ir patys imate matyti prasmę ten, kur ją mačiau aš. Ir toks jūsų dvasinis praregėjimas yra ne dėl to, kad šito jus mokau dabar aš, bet dėl to, kad jūs turite, kaip ir aš tuo metu turėjau, Tėvo dvasią, Minties Derintoją, savo viduje. Būtent ji ir leidžia žmogaus aukštesnių dvasinių virpesių protui pajausti giluminę prasmę, kaip ją pajaučiau aš.
O pamatęs šitokią giluminę savo gyvenimo prasmę, žmogus iš karto nusimeta tą negyvą šydą, kuris buvo uždengęs jo vidinį tikrąjį aš. Žmogus pats nustemba, kodėl jis tiek ilgai vaikščiojo po šitą pasaulį, žvelgė į saulės šviesą, keliavo po įvairius kraštus, bet iš tikrųjų buvo kalėjime ir tamsoje, buvo aklas ir kurčias.
Ir aš esu tik laiptelis su savo dabartiniu mokymu jūsų kelyje į šito jus paslepiančio šydo nusimetimą savo paties viduje, kad jūs patys, kiekvienas asmeniškai, patirtumėte savojo ir tikrojo aš gimimą. To aš, kuris eina pas Tėvą, o pakeliui dar daug tūkstančių metų bendraus su manimi, kaip su tuo laipteliu į amžinybę. Stokitės ant mano laiptelio, jums pakloto prieš jus, jau šiandien, jau dabar, nieko nelaukdami ir neatidėliodami ateičiai. Aš jus kviečiu jau dabar tapti jėzumis savuoju įtikėjimu ir Tėvo meilės skleidimu gerais darbais visiems. Tuo jūs padarysite savo gyvenime patį svarbiausią ikišiolinį apsisprendimą. Ir tai yra vienintelė auka Tėvui, kurią Jis priims ne kaip auką, bet kaip Jo meilės jūsų sielos sušildytą pačią brangiausią dovaną, kokia tik gali būti visoje kūrinijoje. Jūs tam ir esate šitame pasaulyje. Tokia yra jūsų gyvenimo prasmė. Viso jūsų amžino gyvenimo prasmė. Bet noras yra jūsų, kaip ir apsisprendimas yra asmeninis ir laisva valia.
105,106-66.MOKYMAS



Arūnas
2010-01-16 22:41:51



Jonai jau daugiau kaip tris metus labai, labai, labai ieškai kaltų, būtent Urantų. Matomai, net nusipraustį, pavalgytį ar išsimiegotį neberandi laiko, man tavęs pagailo. Nors dar nesu giliai itikėjęs Urantas, bet nenoriu, kad taip ir pražiltum, savo užsibrėžto tikslo nepasiekęs. Laikyk mane pačiu kalčiausiu. Joneli, labai atsiprašau, atleisk kaltas, kaltas, kaltas !!!

Petras (Viln.)
2010-01-11 19:43:37



Mielas Rokai, tikrai niekada nuo nieko nesislėpiau vien tam, kad išvengčiau ATSAKOMYBĖS UŽ SAVO ASMENINIUS VEIKSMUS. NIEKADA. NUO PAT VAIKYSTĖS.
Aušros sukurtoje temoje, kuri tikrai neturi jokios prasmės DVASINIAM AUGIMUI, tuo tarpu smukdymui ji labai daug prisideda, taip pat norėjau reaguoti į Aušros mintis, ir buvau pradėjęs jau rašyti savo atsakymą. TAČIAU ATĖJO IŠMINTINGESNĖ MINTIS - KREiPTIS Į TĖVĄ MOKYMO, KURIS SUTEIKTŲ DIDESNĘ ŠVIESĄ IR VISAM MŪSŲ DVASINIŲ MOKYTOJŲ RENGIMO FORUMUI.
Kadangi Laima iš Vilniaus irgi savo fragmentuotose minčių nuotrupose užsimena, kaip ir tu, mielas Rokai, apie tai sakai, kad aš kalbu apie IŠDAVYSTĘ, TAI TUO PAČIU PAAIŠKINU TIEK TAU, TIEK IR LAIMAI IŠ VILNIAUS šitoje Tėvo mokymo temoje, kad nereikėtų vėl apie tai aiškinti dar ir jai atskirai - aš niekur nekalbu apie IŠDAVYSTĘ. Kodėl jūs man priskiriate tai, ko aš nesakiau ir nesakau, iš kur jūs paimate teiginį, kurio aš NEVARTOJAU. Nejaugi jūs TOKIE ESATE akli ir kurti? Juk laikas pradėti patiems jums jausti ATSAKOMYBĘ UŽ SAVO SAKOMUS ŽODŽIUS. O jums jos ypač stinga šitaip iškraipant mano mintis taip, kaip PATINKA JUMS, NORS TAI IR JŪSŲ MELAGINGOS MINTYS.
Tie mano sielos broliai ir sesės, kurie neina GYVUOJU DVASINIU KELIU, painioja sampratas AROGANCIJA IR TVIRTAS TEIGINIO KONSTATAVIMAS ŽINANT KĄ SAKAI.
Todėl dabar pasakysiu lygiai taip pat labai tvirtai, konstatuodamas patį faktą - jūs NĖ VIENAS nepasieksite Jėzaus PRIEŠ TAI NEĮSISAVINĘ MANO MOKYMŲ - DABAR ARBA PO PRISIKĖLIMO VIS TIEK ŠIO IŠMOKTI TURĖSITE, NES TOKIA YRA ROJAUS TREJYBĖS EVOLIUCINIO PLANO DALIS MIRTINGIESIEMS.
Šitame Tėvo mokyme jis man sako:
"Todėl TAVOJI MISIJA YRA IR MANOJI MISIJA, NES AŠ NEGALIU VEIKTI KITŲ SAVO MYLIMIAUSIŲ VAIKŲ KITOSE JŪSŲ PLANETOS ŠALYSE TAIP KAIP VEIKIU JŪSŲ ŠALYJE PER TAVE, NES KITUR MANO VAIKAI DAR TAM NĖRA PASIRENGĘ TAIP, KAIP ESI PARENGTAS TU."
Šviesa turi būti skleidžiama pati ryškiausia, kokia šiandien yra Urantijoje prieinama iš Rojaus Trejybės. Štai tam ir yra MŪSŲ Forumas. Ir jame sklis vis ryškesnė ir ryškesnė šviesa.
KURIUOS JI DAR AKINS, TIE IŠ MŪSŲ FORUMO NUEIS Į KITUS FORUMUS, TUO LABIAU, KAD DVASINIŲ FORUMŲ YRA LABAI GAUSUS. Bet tokio kaip MŪSŲ nėra visoje Urantijoje. Čia yra pati ryškiausia šviesa. Dėl to Tėvas nuoširdžias sielas ir atves pas mus, nes joms ŠITOS GYVOS TIESOS IR ŠVIESOS JAU REIKIA. IR JĄ GAUS IŠ MŪSŲ FORUMO.
Telydi jus ramybė.
Su broliška miele,



Algimantas
2010-01-09 21:56:27



Mielieji, mūsų Forumui yra jau PENKERI metai. Nuo pat pirmųjų savo pasisakymų jums aiškinau, kad URANTIJOS KNYGOS epochinis apreiškimas yra parašytas GILUMINIAIS KLODAIS, kurių įveikti negali ne tik kartą perskaitęs, bet ir dešimtį kartų ją skaitęs.
Tačiau kiekvieną kartą skaitydamas atveri NAUJUS klodus.
NEPALYGINAMAI DAR GILESNI klodai atsiveria gimus iš dvasios.
Tada skaitai jau nebe intelektualiu žvilgsniu, bet DVASINIU.
Ir tik tada jauti nuostabius VIRPESIUS, SKLINDANČIUS IŠ EPOCHINIO APREIŠKIMO AUTORIŲ, IR JŲ MINČIŲ, JAUTI, KOKIA YRA GILUMINĖ APREIŠKĖJŲ MEILĖ MUMS TOSE MINTYSE, IR VERKI IŠ TO MEILĖS GYVO PATIRIAMO VANDENYNO SAVO ATSIVĖRUSIOJE SIELOJE. Ir tada ne tik matai, bet jauti DAR KITUS NAUJUS KLODUS.
TADA pamatai, kokia yra giluminė mintis, ir kokie, IR KIEK, tam IŠREIKŠTI vartojami labai tikslūs žodžiai. Kiekvienas žodis yra NE ŠIAIP PAVARTOTAS, BET SU GILUMINE PRASME.
Ir tik tada pajunti, ne iš karto, bet labai palaipsniui, KAIP URANTIJOS KNYGOS PATS SKAITYMAS VYSTO MINTIES REIŠKIMO SKLANDUMĄ, VYSTO KALBOS RIŠLUMĄ, MINTIES SKAIDRUMĄ, KAIP IŠSIJOJA NEREIKALINGUS ŽODŽIUS, BALASTĄ, TUŠTYBĘ, KURI MANO BUVO PAVADINTA, KADA DAR RAŠIAU ĮVAIRIUS STRAIPSNIUS Į LAIKRAŠTĮ "ATGIMIMAS" - KITI LAIKRAŠČIAI VISI ATMETĖ MANO STRAIPSNIUS IR NEIŠDRĮSO JŲ SPAUSDINTI - ŽODŽIŲ REIKŠMĖS INFLIACIJA.
MANO žodžiai TAIP PAT JAU SENIAI yra rašomi ne šiaip sau, kad būtų APSUNKINANČIU FONU, bet KIEKVIENAS ŽODIS TURI SAVO VIETĄ IR PRASMĘ.
Todėl aš ne vieną kartą esu Forume atkreipęs jūsų dėmesį, kad mano aiškinimus skaitytumėte LABAI ATIDŽIAI, ir NE VIENĄ KARTĄ, nes jie yra MOKYMAI, o ne šiaip paaškinimai.
Dėl to JIE YRA GANA ILGI, KAD JUOS SKAITYDAMI GALĖTUMĖTE GAUTI KUO IŠSAMESNĘ INFORMACIJĄ, NET JEIGU NEBUVOTE SUSIPAŽINĘ SU PLATESNIU KONTEKSTU, KURIS YRA ATSKLEISTAS KITOJE VIETOJE, SAKYKIME URANTIJOS KNYGOJE. Tačiau net ir iš mano aiškinimų jūs gaunate tam tikrą vaizdą, kuris plečia jūsų sampratas.
Kai kurie iš jūsų iš mano tokių minčių - dėl savo užsispyrusio nenoro išsilaisvinti iš savo dabartinio neišmanymo - tyčiojatės, net nesusimąstydami, kad per penkerius metus taip ir neišmokote ATIDŽIAI SKAITYTI MANO REIŠKIAMAS MINTIS, KURIOSE NĖRA PRIEŠTARAVIMŲ, KAD IR KIEK MĖGINTUMĖTE JŲ IEŠKOTI PER VISUS FORUMO PENKERIUS METUS, SURASTI JŲ NEPAVYKS.
Todėl ir dabar matau, kad jūs - KAI KURIE - net nesuvokiate mano vartojamų žodžių PRASMĖS. Todėl paaiškinsiu, kad toliau vis tik tikrai pamėgintumėte GILIAU mąstyti ir kreipti dėmesį į KIEKVIENĄ rašomą žodį, nes jis nėra BALASTAS, BET TURI SAVO REIKALINGĄ PRASMĘ BŪTENT TAME KONTEKSTE. Tą žinoti jums būtina, kad ir patys pradėtumėte atsikratyti savo vartojamų ŽODŽIŲ REIKŠMĖS INFLIACIJOS.
Imu Astos repliką su citatomis. Asta rašo:
"Toje pačioje temoje Algimanto du sakiniai, vienas pačioje temoje, kitas komentaruose:
'Mylimas Tėve, ką tik perskaičiau mūsų Forume mano sielos sesės Aušros mintis. Pajutau, tarsi būčiau patyręs draugo išdavystę'.
'Kadangi Laima iš Vilniaus irgi savo fragmentuotose minčių nuotrupose užsimena, kaip ir tu, mielas Rokai, apie tai sakai, kad aš kalbu apie IŠDAVYSTĘ, TAI TUO PAČIU PAAIŠKINU TIEK TAU, TIEK IR LAIMAI IŠ VILNIAUS šitoje Tėvo mokymo temoje, kad nereikėtų vėl apie tai aiškinti dar ir jai atskirai - aš niekur nekalbu apie IŠDAVYSTĘ. Kodėl jūs man priskiriate tai, ko aš nesakiau ir nesakau, iš kur jūs paimate teiginį, kurio aš NEVARTOJAU. Nejaugi jūs TOKIE ESATE akli ir kurti? Juk laikas pradėti patiems jums jausti ATSAKOMYBĘ UŽ SAVO SAKOMUS ŽODŽIUS'.
Dabar net nežinau, prie kurių aš- prie aklųjų, kurčiųjų ar išdavusiųjų.....
Asta"
Taigi kreipdamasis į Tėvą, aš sakau: "...TARSI būčiau patyręs draugo išdavystę."
Žodelis TARSI nekrenta į akis, atrodo TOKS NESVARBUS, bet kaip mažas akmenėlis gali apversti DIDŽIULĮ pilną prikrautą vežimą, taip ir jis keičia tiesioginio teiginio prasmę.
Ir jis vartojamas tada, kada yra palyginimas, bet NĖRA PATIES TEIGINIO TIKROJO ARBA REALAUS TURINIO. Pavyzdžiui - Jis lekia TARSI VĖJAS. Tai rodo, kad jis bėga GREITAI, BET JIS VIS TIK NĖRA TAS REALUS IR GREITAS VĖJAS. TARSI ŽAIBAS jį perskrodė mintis apie pasekmes. Tai nėra realus žaibas, kuris minčių iš viso neperteikia. Jis pasišiaušė TARSI EŽYS. Jis nėra tikras ežys, ir nepasišiaušė tiesiogine prasme.
Dėl to ir mano teiginys - "...TARSI būčiau patyręs draugo išdavystę" lygiai taip pat reiškia ne TIKRĄ patyrimą, kai išduoda draugas, bet MENAMĄ, TARIAMĄ, nes jokios išdavystės NEBUVO IR NĖRA.
Taip būtent ir šiuo atveju VIEN TIK DĖL ŠITO MAŽYČIO ŽODELIO - TARSI - PAVARTOJIMO negali būti ir PATIES DRAUGO IŠDAVYSTĖS PATYRIMO, NES NĖRA IŠDAVYSTĖS.
Todėl ir antroje Astos replikoje pavartotoje citatoje, kalbu apie išdavystę ne AŠ, o remiuosi tuo, ką sako tiek Rokas, tiek Laima iš Vilniaus, o mano nuoroda į Roko ir Laimos teiginius neturi nieko bendro su MANO teiginiu, kurį jie tiesiog apvertėte aukštyn kojom ir tuo pačiu priskyrė man neturėtus mano galvoje teiginius.
Jeigu būtų taip, kaip sako Rokas, Laima iš Vilniaus, tada aš Tėvui būčiau sakęs tokį teiginį: "Mylimas Tėve, ką tik perskaičiau mūsų Forume mano sielos sesės Aušros mintis, ir dabar mano siela PATYRĖ IR PATIRIA draugo išdavystę."
Todėl, mano mylimieji, būkite ATIDŪS skaitydami KIEKVIENĄ ŽODĮ, PASTEBĖDAMI, KUR RAŠAU KABLELIUS, NES GALIU VIENAME IR TAME PAČIAME MOKYME PARAŠYTI KABLELĮ SKIRTINGAI, o tai jau reikš ir SKIRTINGĄ PRASMĘ.
Todėl KLAUSKITE, JEIGU KAS NEAIŠKU. AŠ TAM IR ESU, KAD JUMS PADĖČIAU PAMATYTI IR SUPRASTI RYŠKESNĘ ROJAUS TREJYBĖS ŠVIESĄ, O NE KLAIDINTI JUS, NES AŠ NIEKO NEDARAU IŠ SAVĘS, NUO SAVĘS, IR SAU, VISKĄ DARAU IŠ ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ IR TIK JŪSŲ LABUI.
Tik ROJAUS TREJYBĘ šlovinu ir aukštinu iš visos sielos, ir jus mokau daryti tą patį, kaip tą daro ir didelė dalis kūrinijos šeimos, kurioje esame ir mes visi pilnateisiais nariais jau dabar.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-01-10 15:56:45



Algimantai, atrodo neįtikinai?
Nepyk ir neįsižeisk, mielas broli, tavo pasąmonė gieda tą pačią giesmelę, kurios pripildyti visi tavo komentarai, ir nieko naujo čia neišgirdome.
Bet mane nustebino tai, kad tu PRADEDI DALINTIS JAUSMAIS! Man labiausiai patiko, kad tu išdrįsai tiesiai šviesiai prisipažinti - "mano siela pajuto tarsi draugo išdavystę".
Šitas sakinys man pasako daugiau negu visas mokymas, nes jis yra tikras, autentiškas, išgyventas ir labiausiai priimamas, ir labai ačiū kad tu išdrįsai tai pasakyti. Tačiau tu šioje vietoje ir SUSTOJAI. Tolesnis "mokymas" yra tik bandymas pabėgti, užsidengti ir apsisaugoti nuo to pojūčio, kurį tu išsakei tuo sakiniu.
Bet tavo pagrindinis klausimas - KODĖL ŠITAIP ELGIAMASI? - liko neatsakytas. Jei toliau būtum visiškai atviras su savimi, tu tą klausimą turėtum suasmeninti - "kodėl Aušra šitaip su manimi pasielgė?" Nes tu juk to nežinai, ir norėtum sužinoti, ar ne? Kam kitaip tada kelti šį klausimą?
Ir štai čia matome, kad yra du visiškai skirtingi klausimai, tu netgi (pa)sąmoningai vengi asmeninio santykio su konkrečiu žmogumi, konkretų klausimą paverti beasmeniu amorfiniu teiginiu, atsakymas į kurį yra sumanipuliuotas taip kaip ir galima buvo tikėtis.
Aš kviečiu tave atsistoti į akistatą su pačiu savimi ir atsakyti į asmeninį klausimą - kodėl Aušra būtent taip parašė? Paieškoti tikrųjų motyvų, paieškoti galų gale meilės jos laiške, o ne išdavystės, paieškoti žmogiškumo, artimo santykio, SUPRATIMO. Algimantai, TU NUO VISO ŠITO BĖGI, SLEPIESI.
Aušra gali tau drąsiai ir atvirai su meile pažiūrėti į akis, kaip tikri draugai daro, o ar gali tu?

Jonas
2010-01-07 10:40:06



Mielieji, šitas Tėvo mokymas man davė visus atsakyumus, KODĖL.
Manęs niekas negali įžeisti ar užpykdyti, nes tokių žemų jausmų aš jau daug metų nebejaučiu. Esu laisvas nuo NEIGIAMŲ EMOCIJŲ IR TUO LABAI DŽIAUGIUOSI.
Esmė yra tokia, kad kai kurie mano sielos broliai ir sesės NE TIK DISKUTUOTI NEMOKA DVASINIAIS KLAUSIMAIS, BET NET IR MOKYTIS ŠITO NENORI. TADA IMA KURTI TEMAS, KURIOS NETURI NIEKO BENDRO SU MŪSŲ FORUMU, IR TRUKDO MUMS ŽENGTI PIRMYN. TIKROVĖJE TOKIOS TEMOS TIK atitraukia ir dėmesį, ir pastaggas ir švaisto laiką visų mūsų.
ŠTAI DĖL KO AŠ IR ATSKIRAS TEMAS valysiu, kaip ir pasisakymus, replikavimus ASMENS atžvilgiu.
DISKUSIJA DVASINIAIS KKLAUSIMAIS TAI NĖRA ASMENS aptarinėjimas, kai pati TEMA IŠ VISO PALIEKAMA NUOŠALYJE, KAIP IR MŪSŲ FORUME TAS NUOLAT KARTOJASI.
Aš pašalinu taip pat anoniminius replikavimus, ir atsakymus anonimams, kaip ir iš viso REPLIKAS, KURIOS DVASINIAM MŪSŲ AUGIMUI NETURI JOKIOS PRASMĖS, NES TAI YRA TIESIOG VIENO NUOSTATA KITO ASMENS atžvilgiu, o NE ARGUMENTAI TEMOS ATŽVILGIU.
NE TAM YRA ŠITAS FORUMAS, KAD TUŠČIAI ŠVAISTYTUMĖTE ENERGIJĄ, KURI TURI BŪTI VARTOJAMA PRASMINGAI IR KADA TIKRAI MŪSŲ LAUKIA MILŽINIŠKOS DISKUSIJOS, KURIŲ MOKYSIMĖS NAGRINĖDAMI MŪSŲ SVETAINĖJE TALPINAMUS ŠALTINIUS.
Todėl ir jūs pradėkite nagrinėti TEMAS.
Štai ir šitas Tėvo mokymas turi LABAI DAUG giluminės šviesos ir tiesos, kurią MATO IR JAUČIA ne visi.
Tėvas sako:
"Mano mylimas sūnau, Aš tau sakau, kad Jėzaus žodžiu abejoja ir daugelis tavo sielos brolių ir sesių, kada jie skaito dabartinį naujausią Manojo Sūnaus Kūrėjo, jums visiems žinomo Jėzaus iš Nazareto vardu, apreiškimą, abejoja jo žodžiu, kurį jis skelbia savo naujausiame šių laikų žmogui apreiškime, KALBU JUMS VĖL knygoje, nors daug tokių tavo sielos brolių ir sesių skaito Urantijos Knygos apreiškimą ir šituo apreiškimu jie tiki, juo neabejoja. Tačiau daug Mano vaikų, tavo sielos brolių ir sesių, Mano pačių mylimiausių vaikų, šituo Jėzaus Kristaus naujausiu žodžiu nė kiek neabejoja, nors jie nėra nieko girdėję apie Urantijos Knygos apreiškimo tiesą. Jie tiki Kristaus šituo mokymu ir šitą tikėjimą jiems paliudija jų atsivėrusi siela."
Tai YRA GILUMINĖ TĖVO TIESA. jūs tik akimirkai susimąstykite, nes ją JAU patvirtina daugybės žmonių patyrimai. Žmogus net ir Urantijos Knygą puikiai cituodamas, bet savo sielos neatvėręs, jokiu Jėzaus apreiškimu KALBU JUMS VĖL netikės, nes jo siela dar nėra pasiekusi tokio dvasinio evoliucinio lygio, kad Jėzaus mokymai ją sujaudintų, o gyvulinis protas tiesiog viską fiksuoja savo pragmatiškumo požiūriu - o kas man iš to? kodėl aš turiu tuo tikėti? ne, tai tiesiog fantazijos, nes aš nieko čia nematau ypatingo, nieko naujo, aš ir taip viską žinau, tai koks gi čia Jėzaus apreiškimas?
O atsivėrusi siela JAUČIA IŠ VIDAUS VIRPESIUS, IR ŠITAS JUTIMAS JAI - GYVAI IR NUOŠIRDŽIAI SIELAI - LIUDIJA, KAD TAI YRA DIDESNĖ ŠVIESA, KURIOS JAI TAIP STIGO IKI ŠIOL IR DABAR JI JĄ JAUČIA IR PATIRIA, IR MATO APLINKĄ BŪTENT PANAŠIAI, KAIP IR JĖZUS. Ir nesvarbu kur tai bus - Lietuvoje, Anglijoje, Rusijoje, Suomijoje, Kanadoje, JAV, Brazilijoje, Japonijoje, Kinijoje, Australijoje, visur SIELOS GYVAS JUTIMAS IR PATYRIMAS bus labai panašus, nors tokia siela nebus skaičiusi Urantijos Knygos. Tačiau tokia atsivėrusi sielas pati norės dar daugiau šviesos ir dar ryškesnės šviesos, kurią būtent ir suteikia Urantijos Knygos epochinis apreiškimas. Ir ji pradės ieškoti ir šito epochinio apreiškimo. Tuo tarpu susipažinusi su Epochiniu apreiškimu ir susitikusi su tais savo sielos broliais ir sesėmis, kurie jau seniai studijuoja šį apreiškimą, bet studijuoja vien tik savo intelektu, vien tik informacijos požiūriu, netrukus pamatys - savo kosminės įžvalgos dėka - kad ima pralenkti tuos senus Urantijos Knygos skaitytojus, nes jie studijuoja užsidariusia siela, net negarbindami Rojaus Trejybės, o ir toliau tebelankydami savo dogmatines bažnyčias.
GYVA SIELA SAVO IŠMINTIMI, SAVO GILUMINE ĮŽVALGA PRANOKSTA ŽMOGIŠKĄJĮ NET IR LABAI INFORMUOTĄ INTELEKTĄ. TUO TARPU MIEGANTI SIELA
NEJAUČIA SKIRTUMO TARP GYVOS IR DOGMATINĖS RELIGIJOS, O GYVULINIS PROTAS SMUNKA TEN, KUR GALIMA SIMULIUOTI.
Todėl leiskite savo sielai išskleisti sparnus Rojaus Trejybės garbinime ir nuoširdžioje maldoje ir giluminių šviesos apreiškimų studijavime, kad ji pati taptų dar šviesesnė ir šita šviesa dalintųsi su kitais, nuoširdžiai tokios šviesos ieškančiais ir trokštančiais. Tik šitoji šviesa išgelbės ir Lietuvą, ir Urantiją. Kiekvienos ASMENINĖS pastangos yra labai svarbios.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2010-01-07 17:32:20



Jeigu nesi įsipareigojęs dvasia ,ar gali suvokti kas yra liudijima dvasia , ar esi pajėgus suprasti atsakymus, kurie yra dvasiniai ne materialūs ir nėra tie , kuriuos jau iš anksto žino ir nori išgirsti tavasis materialus gyvulinis protas ,kuris dabar yra tikrai neįsipareigijęs dvasia o prisidengęs baime ir kai jų neišgirsta, sako klausimas liko neatsakytas.O tavasis anonimiškumas ir liudija , kad tu negirdi ir nenori girdėti ir kol kas girdėti negali. Taigi negali ir suvokti ką mano vietoje tau atsakytų Jėzus, nors klausdamas to manes tu jau manaisi žinąs kaip ir ką atsakytų Jis, deje nėra taip ,tai tik intelektualus žinojimas sukurtas tavojo gyvulinio proto,bet tai jokiu būdu ne dvasinis žinojimas, kuris yra patiriamas.

rimantas ( Kaunas
2010-01-07 12:23:10



Vis galvojau pasidalinti tais patyrimais kurie mane lydi Londone, bet taip susiklose, kad turejau daug laiko paskirti darbui, o ir laukiau, kad vel susitikusi su kai kuriais zmonemis, kad galeciau patikslinti kai kurias detales ir tada pasidalinti su jumis visais.
Purvas visada pakyla potvynio metu...suprantu, kad esame tik uzsimezgancioje GYVOJOJE ROJAUS TREJYBES RELIGIJOJE.
Galiu patvirtinti simtu procentu, tai ka perdave TEVAS sitame mokyme yra TIESA. Isgyventa mano pacios ir kitu mano sielos broliu ir sesiu. Paejekit su manim per Hyde parku. Labai grazi sauleta sekmadienio diena, einu iki ofiso, kuris yra kitame parko gale. Sitame parke visada buna daug zmoniu. Jokio tikslo neturejau iskyraus tai, kad palikti reikalingus popierius. Galejau ilipti i autobusa is kart ten vietoje, bet nusprendziau vel grizti per parka iki Marble Arch ir tada autobusu vaziuoti namo. Kazkaip naturaliai pasukau kitu parko pakrasciu ir uz penkiolikos minuciu atsiduriau toje vietoje, kuri yra vadinama Speakers' Corner. Buvo mintis apeiti ir keliauti savais keliais, juk neturiu cia jokio tikslo, nusprendziau. Is smalsumo visgi pasukau pasidairyti ka jie ten sneka. Vienoje vietoje susibure daug arabu kalba, kitoje vietoje juodukas delioja mintis ir visi jo klauso. Nematau nieko kas mane sudomintu ir noreciau klausyti. Tada apeinu visus kalbanciuosius ir staiga mintis issitraukti JEZAUS Apreiskima. O kodel ne, pamanau. Ant aukstu kopeciu uzsilipa jaunas vyras, rankose laiko knyga, prieinu ir noriu paziureti kas per knyga. Jis garsiai rekia, bet vejas tiesiog “nuskina” zodzius ir “numeta” ten kur ju nereikia. Nieko negirdziu, todel einu apie ji paziureti kokia ten knyga laiko. Tik ant nugareles perskaitau Holy bible. Uzveciu galva ir rekiu: turiu geresne knyga’. Jis nekreipia ne maziausio demesio. Vel rekiu, bet garsiau, tempiu uz rankoves. O jis sako ‘Palauk, as uzsiemes’. Jezaus apreiskima turiu, o tu cia tik su biblija, porinu jam. ‘Palauk kol pabaigsiu’. Kada tu pabaigsi? Ir istiesiu i virsu, sau virs galvos Jezaus knyga. Jis toliau sneka, ziopliu apie ji dar nera. Tu turi peskaityti sita knyga, tai Jezaus apreiskimas...Tikrai gal neverta jo trukdyti, pagalvoju, bet dar galva uzvertusi ziuriu, turiu vilties, gal nulips pasiziureti. Kazkas mane patempia us rankoves is desines. Stovi vyras, laiko dvirati rankose, labai tamsios odos. Kokia cia knyga turi? JEZAUS Apreiskima...Pastato dvirati prie tvoros ir paima knyga. Issikalbame, jis – vengras. Negaliu patiketi, nes oda per daug tamsi. Sako dvidesimt metu praleidau vienoje is Karibu salu, i Londona sugrizo, nes pasibaige paso galiojimo laikas. Daug idomiu dalyku papasakojo, idomiausia mintis buvo ta, kad as buvau pirmasis zmogus, nuo to laiko kai jis islipo sitoje saloje, kuri pakalbino. Vau, pagalvojau, jis pakbino mane, kad gautu JEZAUS knyga...
Sutikau ji ten pat kita sekmadieni, bet iki tol kol jis surado mane tarp daugybes zmoniu, as jau bendravau su bureliu labai spalvingu sielos broliu: is Ispanijos, Moroko, Saudo Arabijos ir vietiniu anglu. Ta diena as jau drasiau priejau prie ant kopeciu stovincio kataliku kunigo. Po pareikstu mano minciu apie mane tuoj ir susibure zmoniu burelis, kuriuos ir paminejau anksciau. Beveik visi buvome su skirtingu religiniu pagirindu, bet visi turejome panasius supratimus apie dabartines religijas. Vyras is Ispanijos vien uz tai, kad gavo musu svetaines adresa, paaukojo pinigu. Viena moteris labai norejo Jezaus knygos, bet turejo tik penkiasdesimt svaru banknota, tai uz ja pinigu paaukojo marokietis. Tai buvo tokia nuostabi Tevos kurinijos vaiku popiete. Man paciai taip viskas buvo netiketa, kad buvau nuvesta iki to parko. Visi tikino, kaip cia smagu buna vasara. Taip, ir tada kazkas pastebejo, kad as su vasariniais batais, buvo spalio pabaiga. Ka tu galvoju? Taip, po to as susirgau ir pratesimas neivyko, bet tik laikinai. Vengras vyras visiems patikino, kad tai GYVA KNYGA. Pasakiau, kad verkiau visa laika kai ja skaiciau. Verkiau ir as, prisipazino. Ir jis vis kartojo man,kad jam reikia daugiau ziniu. Zinios cia, juk ir as nieko tokio nezinojau pries pora metu. Ir jis uzgriaudejo tokiu balsu, tokiu skardziu kokio as ir ieskau, kad padetu man. Nes jauciuos kartais kaip mazasmazas uodas, bet vis tiek karts nuo karto mane kas nors isgirsta. As tave labai palaikau,-pasake jis. Koks tavo vardas. Mano varda lengva atsiminti, jis toks pat, kaip ir Jezaus zemisko tevo.
Visiems, kurie ieskot rastu, isiimkit is savo akiu. Kiekviena tokia ausra ar koks joniokas mane skatina tik ir ikvepia veikti ryztingiau, nes melo ir netiesos apkabinimas skaudina, bet laikinai. Kai sutinki net kitu religiju zmones, kurie tave palaiko ir dar rupinasi, kad koju nesusaltum. Pratesimas tikrai bus.



rita
2010-01-07 13:30:06




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal