Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

URANTAI VAIKYSTĖS AKIMIRKOJE

Mūsų svetainės viršuje rožinės spalvos Meniu juostoje esančioje nuorodoje Albumas yra sukurtas nuotraukų albumas pavadinimu URANTAI VAIKYSTĖS AKIMIRKOJE. Ten yra patalpintos mažųjų URANTŲ nuotraukos, kad jūs visi galėtumėte pamatyti, kokie jie yra natūralūs savojoje aplinkoje, nuostabūs mažieji darbininkai, veikiantys su patiriama gyvybinga meilės būsena, ir pagal savo sugebėjimus, prisideda prie tos aplinkos puoselėjimo, ir tuo pačiu platesnio jos pažinimo. O praėjus kažkuriam laikui bus įdomu pamatyti jų ne tik fizinį, bet dvasinį ūgtelėjimą, vis labiau atsiskleidžiant savosios asmenybės tapatybe, per Rojaus Trejybės-AŠ ESU patyrimą savyje ir veikimą drauge kaip bendrakūrėjai, visų gerovės labui. O tam dvasinį indėlį jiems būtent ir suteikia gimdytojai, kada šeimoje yra garbinama Rojaus Trejybė-AŠ ESU, kaip visos kūrinijos didžiulės dvasinės šeimos mylintis TIKRASIS TĖVAS IR MOTINA, visumos TIKROVĖS ŠALTINIS ir CENTRAS.

Šis albumas yra sukurtas tam, kad visi urantai galėtų patalpinti savųjų mažylių urantų nuotraukas.

Pridedu nuorodą:
http://www.urantija.lt/lt/photos/view/25

Su meile,

Jurgita
2016-01-24 15:05:43

Komentarai

Nuostabios nuotraukos! Kokie gražūs, geri, darbštūs vaikai. O Mato žvilgsnis toks pats rimtas net 1 metukų amžiaus :) !

Skaiste
2016-01-24 16:12:46



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal