Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jezus Kristus - kaip idealaus zmogaus pavyzdys

Pagal Urantijos knyga musu visatos Mykolas atejo i Zeme (Urantija) zmogiskuoju pavidalu ir parode zmonems, kad tokiu dvasiniu aukstumu gali pasiekti kiekvienas mirtingasis zemietis, jei jis atvers savo sirdi musu Tevui.
Niekaip negaliu suprasti, koks is tikruju butu teisingas gyvenimas Urantijoje, juk Jezus Kristus buvo vyras, pasirinkes asketizmo kelia... Zemeje gyvena ir moterys, vaikai, kuriamos seimos...


ingrida
2006-08-19 23:18:35

Komentarai

Mielas Zabediejau, tu turi nuostabų vardą - ZABEDIEJUS. Tai apaštalų Jono ir Jokūbo, ir jų brolio Dovydo, kuris organizvo apaštalų inforrmacinę tarnybę SAVO NORO, tėvo vardas. O tai savaime jau yra didžiulis įpareigojimas AUGTI, IR PRILYGTI TAM VARDUI.
Jėzus kelerius metus druage su Zabediejumi gamino žvejų laivelius. Ir drauge su Zabediejaus sūnumis Jėzus iųplaukdavo žvejoti Galilėjos jūroje. TAip, kad mielas Zabediejau, būk vertas šito kilnaus vardo, kurį tu turi.
Jeigu tu perskaitysi Urantijos Knygos pareiktą Jėzaus gyvenimo ir mokymų dalį, tada ir pats pamatysi, kad Jėzus tikrai kalbėjo paparastais žodžiais. Dėl to Petras ir buvo geresnis oratorius negu Jėzus. Dėl to ir prasidėjo Jėzaus evangelijos - Dievo Tėvystės ir žmonių brolystės - iškraipymai. O iškraipymai visada atsiras ten, kur bus imama siauresnė mintis vietoje platesnės. Platesnę mintį iškraipyti negali, jeigu ją suvoki, nes matai, kad ji tave ugdo ir plačia suvokimą. Tuo tarpu siauresnė mintis reiklaujau mažiau pastangų ją suvokti, dėl to ji ir artimesnė daugumai. Štai dėl ko tu baiminiesi Urantijos Knygos ir manai, kad ji perdaug sudėtinga. Žinok, ji skirta tūkstančiui metų į priekį. TAi įsivaizduok, kiek toli pažengs žmogau PATYRIMAS SU TĖVU, kad Urnatijos Knyga bus dėstoma mokyklose, universitetuose. JI taps KASDIENE KIEKVIENOP KNYGA. O šiandien ją imaq tik NUOŠIRDŽIAI IEŠKANTYS GILUMINIŲ ATSAKYMŲ, KAS YRA TĖVAS, KAIP JIS VEIKIA KŪRINIJOJE, IR KAS YRA JĖZUS BEI ŽMOGUS, KOKIA JO ATEITIS PO RPISIKĖLIMO.
MIelas Zabediejau, Jėzus prisikėlė, bet tam, kad jį gaėtų matyti žmogaus akys sielos p[avidalu, tai mūsų būsimasis pavidalas po prisikėlimo, jo kūno energetiniai virpesiai buvo sulėtinami, kad juos galėtų matyti žmogaus regos laukas. Ir šitokį virpesių nužemintą vaizdinį žmogaus akims užtikrinio MOrontinės Ebergijos Prisžiūrėtojai. Tai tokios dvasios, kurios ir veikia morointinio lygio energiją. Būtent jų, ir ne tik jų, dėka, ir mes gausime naują pavidalą. O savąjį aš - asmenybės dovanč - mes jau dabar esame gavę iš Tėvo. Ir jį turėsime per visą amžinybę, jeigu savo valia būsime su Tėvu ir Jam darysime gerus darbus taranudami vieni kitiems.
Jėzaus atėjimas žmogaus pavidalu taip pat suteikė galimybę tam, kad Tėvo dvasią, Minties Derintoją, gautų KIEKVIENAS NESUTRIKUSIO PROTO, vaikas nuo beveik šešerių metų amžiaus. Tuo tarpu iki Jėzaus Tėvo dvasią gaudavo tik pavieniai žmonės, kurie eidavo dvasinio vystymosi keliu.
Jėzaus kryžius yra JĖZAUS, NE ŽMOGAUS. Jėzus PRISIKĖLĖ IR YRA GYVAS, DĖL TO TIEMS, KURIE ĮTIKĖJO Į PRISIKĖLUSĮ JĖZŲ, KURIS IR DABAR YRA GYVAS IR SU MUMIS PER SAVO TIESOS DVASIĄ, TIEMS VISATOS SUTVĖRĖJO IR VALDOVO KANKINIMO INSTRUMENTAS YRA NEREIKALINGAS. Jis ypač mažylius vaikučius GĄSDINA IR ATSTUMIA NUO TĖVO, KAIP MYLINČIO VISUS IR VISUS VIENODAI MYLINIČIOO TĖVO, KADA JIS MATO KALBANTĮ ANT KRYŽIAUS IR KRAUJUOJANTĮ JĖZŲ.
Kaip gi tu patikėtum, kad Tėvas yra mylintis, kai matai mirštantį Jėzų. Juk vaikutis tiki tik tuo, ką pats mato, arba, ką jam aiškina jo tėvai.
O vaikučiui yra labai svarbu AIŠKINTI, KAD JIS GALI PATIRTI DŽIAUGSMĄ DAR DIDESNĮ, KADA JO ŠIRSDUTĖ PAJUS TĖVĄ ESANTĮ JAME. JIs pats galės tą tikrinti. Štai ko prašo Jėzus: "ATRASKITE TĖVĄ SAVYJE. AŠ ESU GYVAS. MANĘS NEREIKIA VĖL IR VĖL KABINTI ANT KRYŽIAUS. DIEVAS TĖVAS YRA NE SKAUSMAS IR KANČIA, NE KANKINIUMAS IR MIRTIS, O PALAIMA IR RAMYBĖ, DŽIAUGSMAS IR PASITENKINIMAS. Bendraukite su su manimi GYVU, PER MANO TIESOS DVASIĄ, KURĮ YRA VISĄ LAIKĄ SU JUMIS."
O tu, mielas Zabediejau, esi išmintingas Dievo sūnus, dėl to išvadas daryk tik tada, kada pats perskaitysi Tėvo DVasios, Minties Derintojo, mokymus, ir pasiklausk savo paties sielos, ar jie tave įskaudino, ar priešingai nuramino, ar jie tave įžeidė ir sumenkino, ar priešingai, skatino daugiau būti atlaidžiamm ir gailestingam.
Tu viską gali pats TIKRINTI.
Tiesa nebijo nei KRITIKOS, NEI PATIKRINIMO.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-08-22 18:08:29



Oo, cia lazybos?
Tuomet as irgi statau uz Zabedieju :).

Jonas
2006-08-23 11:06:17



Tavo komentaras kalba pats uz save, tai gal net reiketu ji toki ir palikti. Beje dar maniau kad cia Audrys raso, o pabaigoje dar taip uzsimine apie Audry, vartojo jo issireiskimus. Ramybes tau. mokinys garsiai sakydamas mokytojui kad nieko nesupranta, kad viskas taip anaip nieko naujo neismoks, jeigu nenurims ir neprades klausytis, viskas ar bent daug kas jau buvo kalbeta, o ir atsakymus i tavo klausimus nesunku ir taip suvokti. Manau tau reiketu suformuluoti savo sieki aiskiai, pvz "urantijos knyga yra blogis" ir tada bandyti ismastyti filosofiskai kiekvienos smulkmenos bloguma, nes akivaizdaus ar suprantamo blogumo nera, isskyrus "pasakas" kurios yra tiek indijoje tiek mitologijoje tiek biblijoje, kaip pvz pasaulis laikosi ant dramblio, arba kad pasaulis sukurtas per 7 dienas. Man urantijos knyga yra sviesa, ir ryski sviesa, domejausi ir daug kitu saltiniu, siulau tau galbut pasidairyti i kitus, veliau kai turesi platesni pazinima keisis tavo poziuris i sia knyga nes suprasi kanors naujo apie "nusvitima" apie sventuosius, vienuolius, apie sai baba, zen budizma, reiki, meditacija, uzsiimk joga. Mes neirodinejame galbut savo tiesu, bet jeigu jos yra artimos tau ar tavo supratimui, tavo atvertai sirdziai, suvoki tai savo viduje, galiu padeti o ir kiti turbut suvokti tai placiau/giliau. Galbut tau teisinga butu nesikankinti nesuvokiamais klausimais, kaip ir as nusprendziau tiek nebemastyti apie absoliutuma rimtai, nes iki to reikia priarteti su paprastesnemis ziniomis. As siulau tau paskaityti Sathyos Sai Babos kalbas, ir apskritai pasidometi siuo zmogumi, jei atpazinsi is jo sirdies sklindancia meile, ir kad jo mokymai yra kupini gerio, paskaitysi kiek jis gero yra padares yra ir pratiesdamas vandeni i sausringas vietas, steiges mokyklas. Jei tikrai jausi savo viduje ta dvasini nora daryti gera ir myleti kitus, veliau gali gryzti ir tada tau urantijos knyga bus kaip pagalbine priemone pasiekti ir igyvendinti savo siekius. Kolkas, sekmes tau, buk atidus.

Vaidas
2006-08-22 13:47:35



Sis UK apreiskimas atseit buvo iteiktas A+A popieziui Jonui Pauliui II (skaiciau komentaruose forume). Taciau JP II, kartu su visomis ypac galingomis Baznycios mokslininku, teologu ir tikinciuju pajegomis kiek zinau neiziurejo sioje normalaus zmogaus protui nesuvokiamoje abrakadabroje nieko tobulo ar atnaujinancio, nepuole atsisakyti kryziaus, mainyti zodi Dievas i Tevas ir daryti kitus patobulinimus, nes katalikybes esme ir yra kryzius arba ATPIRKIMAS.
Aplamai nesuprantu kodel taip geranoriskai norintys mus apsviesti vietoje to, kad paaiskintu paprastam vidutinio IQ zmogeliui daugeli Biblijos sudetingu ir nevisada suprantamu dalyku ima juos dar labiau painioti ir pateikia tokia forma. Ar prieinama normaliam pilieciui UK kurinija ty apimtis, kalba, skaiciai, pavadinimu ir vardu bei faktu, visatu gausybe, komplikuotumas ir kokybe? Kodel norint padeti susigaudyti kuo labiau painiojama?
Jezus Kristus viska aiskino paprasciausiais palyginimais, kad suprastu VISI. UK isaiskina taip, kad viska supranta tik Algimantas ir aklai jam tikintys. Pradeje gilintis i UK pasijusite arba pacientai arba nepilnaverciai. TO IR SIEKIA TEVUKAS!!!! ir Algimantas tur but, nes jis iziurejo tai ko normalus nemato.
Kodel Algimantui kryzius tik nereikalingi pastoliai? Parenge kosmine raketa paleidimui zmones nulipa pastoliais i Zeme, o i kosmosa pakyla tik isrinktieji ir NUSIPELNIUSIEJI. Numires ant kryziaus prisikele vienintelis Jezus Kristus, ir prisikele su kunu ir krauju, o ne kazkokiu tevukui budingu morontiniu kunu. Minties derintojas gali buti angelas sargas, bet gali ir atvirksciai... Pilna naujoji Vilnia girdinciu Minties Derintoju balsus. Gydomi neuroleptikais, gaila, egzortistai geriau padetu.
Pastoliais naudojamasi daug kartu, jie neismetami. Todel Zemeje kryzius ne pastoliai, o viso Tikejimo prasme ir asis. Urantijoj gal ir kitaip.
Aciu Audriui uz geranoriskuma ir nora padeti Algimantui, nors daug kam gali pasirodyti, jog Algimantas nori visiems padeti. Persizegnokit, pades...

zabediejus
2006-08-21 15:07:42



Aciu uz dziaugsma sutikti dar viena pozityviai mastanti ir jaucianti Dievo tarna net sioje, bandancioje atskilti nuo Kurinijos vietoje :)
Bet lankymasis cia man ishkele dar ir klausima, kodel zmogus issirenka urantijos knyga? Gal nera is ko rinktis? Nukeliavus i knygyna paaiskejo, kad rinktis tikrai yra is ko.
Bet knygos galima ieskoti religijos skyriuje, o galima ir okultizmo skyriuje. Cia ir gludi atsakymas i klausima.
Viskas stoja i savo vietas: kas ko iesko, ta ir randa.
Be to, sitos svetaines tituliniame puslapyje yra perspejimas: "URANTIJA - TAI NAMU UZDUOTIS MUMS, MIRTINGIESIEMS". Cia prasosi paaiskinimas: namu uzduotis atliekama apsilankius bent vienoje pamokoje ar paskaitoje. Tai reiskia, kad nesusipazines su Dievu, labai rizikuoja tas, kuris imasi tokios "namu uzduoties". Tad ir vaisiai matosi.
O kad jau urantininkai nuvare mane i knygyna, tai pasinaudojau proga ir tusciom negrizau:)
Studijuoju tai, ka Dievas siulo.
Patariu ir kitiems! Tik, mielieji, ieskodami knygos, neapsirikite skyriumi! :)

Audrys - Zabediejui
2006-08-22 16:35:03



Absoliuti dauguma žmonių susiduria su šita problema ir su tokia nuostata: "O tai Jėzus. Jis dieviškas, ką jau ten man, vargšui žemės kirminui, tokios aukštumos." Ir toliau susigūžia, nukenkia galvą, dar labiau susispaudžia savo viduje ir tempia naštą nmatydams jokių prošvaisčių. Tai ne šito mokė mus Jėzus. Jis prašė ir prašo visų ir kiekvieno, ir tavęs, miela Ingrida, ĮTIKĖK Į TĖVĄ, ESANTĮ PER JO DVASIĄ TAVO VIDUJE, ĮTIKĖK, KAD JIS YRA VISŲ, IR KIEIKVIENO, ĮTIKĖK, JOG DĖL TO, KAD MŪSŲ VISŲ, IR KIEIKVIENO JIS YRA TĖVAS, TAI IR VISI, IR KIEKVIENAS, ESAME BROLIAI IR SESERYS DVASIOJE, NES MŪSŲ VISŲ, IR KIEKVIENO, TIKRASIS TĖVAS YRA NE ŽEMIŠKAS, O VISUOTINIS TĖVAS. Ir kada tokiu mokymu ne tik PATIKĖSI, bet ir ĮTIKĖSI, KADA ATRASI TĖVĄ SAVYJE, KADA GIMSI IŠ DVASIOS, tada pasakysi visiems - TAIP, JĖZUS BUVO ŽMOGUS, BET IDEALUS ŽMOGUS. IR TOKS TOKS IDEALUS, KOKIU TAPTI RAGINO IR MUS VISUS, IR KIEKVIENĄ. Jo sukurtas gyvenimas yra ne tam, kad aikčiotume, koks Jėzus idealus, o kad sektume JUO.
Jis mums visiems, ir kiekvienam, pasakė: "Pas Tėvą AŠ ESU TAS KELIAS, AŠ ESU TAS GYVASIS VANDUO, AŠ ESU TOJI DUNA, KURI PAMAITINA SIELĄ." Dėl to, šituo Jėzaus keliu ir reikia žengti. O kaip? Ne KOPIJUOJANT JO GYVENIMĄ, KAIP TU SAKAI ASKETIŠKĄ. Jėzus nebuvo aksketas. Jis bendravo su visais, turtingasis ir vargšais, leiginiais ir sveikais, dmeonų apsėstais ir Dievo ieškančiais, fariziejais ir nuoširdžiais tikinčiaisiais. Jis nebuvo atsiskyrėlis, bet visada mokė vieno vienintelio - GYVYBINGO IR SODRAUS GYVENIMO VYKDANT TĖVO VALIĄ VISŲ LABUI.
Eiti su Jėzumi, tai nereiškia tapti kiekvienam Dvasiniu Mokytoju, kokiu savosios misijos pabaigoje jis tapo, ir atsisakyti viso likusio gyvenimo, kuris daugumą taip trukia, kad jam atsispirti nėra jėgų. Jėzus kvietė sekti paskui jį daug gilesne prasme - tapti idealiu DIevo sūnumi ir visą laiką gyventi su Tėvu širdyje, ir vykdyti Tėvo valią bet kur ir bet kada, kur bebūtum, ir ką bedirbtum. Ką tai reiškia? Gyventi MEILĖJE IR TIESOJE SU GAILESTINGUMU IR TARNAUJANT. O šitą dar labiau susmulkinant, tai būtų taip: mylėk visus, būk teisingas, nieko neskriausk, padėk kitiems, ir daryk gerus darbus. Vėl, kas tai? Jeigu namuose esi, neniunėk, kas kas nors ko nepadarė, padaryk pati, ir tuo rodyk pavyzdį savo šeimos nariams. Bet tą daryk su džiaugsmu, o ne su piktdžiuga, "Štai žiūrėkit, kokia aš gera. O jūs?" TIESIOG PASKIRK VISUS SAVO NAMŲ DARBUS JĖZUI, TĖVUI IŠ IŠRDIES. Ir tada pradėsi tikrai dirbti be jokios piktdžiugos, o su PASITENKINIMU. IR TAS DARBAS IMS TEIKTI DŽIAUGSMĄ, KAD JĮ TAIP LENGVAI IR GERAI PADARAI. PADARAI TĖVUI IR VISIEMS KITIEMS. Ir lygiai taip visose srityse. Jeigu matai, kad kas nors ką daro negerai, meluoja darbe, skriaudžia, niekina kitus, UŽSISTOK UŽ JUOS, NES TU PADARYTI TAIP, KAIP DARĖ JĖZUS. Nebūtina, kad užsistotum ugningai, tiesiog pasakyk SAVO NUOMONĘ - O MAN ATRODO TEISINGAI BŪTŲ PASIELGTI ŠITAIP. Baisiausia žmogui pasakyti savo nuomonę. Tai ir yra VERGYSTĖ BAIMEI, IŠ KURIOS JĖZUS MOKĖ IŠSIVADUOTI. Padėk kitiems su atvira širdimi, o ne dėl to, kad vėliau pati prašytumei pagalbos. Tačiau patarimų ir tos pačios pagalbos NIEKADA NEPIRŠK, JEIGU TAVĘS ŠITO NEPRAŠO. IŠ PRADŽIŲ PASIKLAUSK, AR REIKALINGA TAVOJI PAGALBA AR PATARIMAS.
O kad šitą darytum, KASDIEN, NUOLAT, VISUR, TURI ATRASTI TĖVĄ SAVYJE.
Ir tada pamatysi, kad pradedi vis labiau ir labiau gyventi Jėzaus gyvenimą, gyvendama savo pačios nesuvaržytą kasdienį gyvenimą. Tik jo KOKYBĖ PASIKEIČIA IR IMA ĮGAUTI NAUJŲ SPALVŲ, ĮGAUNA GILUMINĘ PRASMĘ.
Gyventi Jėzaus gyvenimą - tai ne stengtis daryti taip, kaip jis darė, kopijuoti jį, bet GYVENTI JO DVASIA. O kada dar daugiau pažengsi savojo AŠ dvasinimo kelyje, kada pati pradėsi bendrauti su Tėvu, ar Jėzumi, ir gauti iš Jo mokymus, tada praėsi ir Jo paties klausti: "O kaip Tu elgtumeisi mano vietoje, ką man dartyi, kaip gyenti?" Ir tau patars Tėvas, nes tu prašai patarimo. Bet ar juo pasinaudosi, tai jau tavo pačios valia.
Dėl to Jėzaus kelias buvo gyventas ne tik vyrams, bet ir moterims, ir ne tik jiems, bet ir morontiniams, arba sielos, tvariniams, kuriais mes ir tapsime iš karto po mūsų prisikėlimo po materialios kūno mirties, ir dvasioms, kuriomis mes irgi tapsime, kada pereisime per tūkstančius metų truksiančius mūsų aš mokymus sielos pavidalu. Dar daugiau, Jėzus apreiškė Tėvą žmogui ir žmogų Tėvui. SAvuoju gyvenimu vykdant Tėvo valią. JIs gyveno visai savo visatai ir kūrinijai.
Ir mes galime, jau šiandien, ne tik mąstyti, jog galime šito siekti, bet ir pardėti GYVENTI JĖZAUS GYVENIMO DVASIA.
O pradžia nuo pasikalbėjimo su savimi ir nuoširdaus klausimo pateikimo: Ko aš siekiu šitame gyvenime? Kas man kelia pasitenkinimą, o kas skaudina, kas trukdo? Kokia manojo gyvenimo prasmė? Ar vertas mano toks gyvenimas KITIEMS? Jeigu taip, tai kuo jis vertas? Ar tik savosios šeimos nariams, ar ir didesnei grupei žmonių? Jei nevertas -kodėl? Ir po daugybės nuoširdžių atsakymų, prieisi prie esminio klausimo - AR NORIU TAPTI GERESNE IR GYVENTI PRASMINGESNĮ GYENIMĄ VISŲ LABUI? Jeigu taip, tai kodėl šito nesiekiau anksčiau? Aš trūko ryžto, ar aplinka buvo ir yra nepalanki, kuri varžo laisvos bvalios pasireiškimą vardan Tėvo meilės ir gėrio? Ir galiausiai, jeigu aplinka nepalanki, tai ją įveikti galima tik su Tėvu, su Jėzumi? Ir pereisi prie pokalbio su Tėvu ar su Jėzumi. Imsi kalbėti su Tėvu, aiškindama tuos pačius savo klausimus i ratsakymus, kodėl neišeina siekti geresnio ir prasmingesnio gyvenimo, kaip šito panorėti tiek, kad išdrįstum žengti pirmąjį PRAKTINĮ ŽINGSNĮ TOKIOJE APLINKOJE, pradėsi NUOŠIRDŽIAI BEBENDRAUDAMA PRAŠYTI JO DIDESNĖS IMŠINTIES, DRĄSOS, RYŽTO EITI ŠVIESOS KELIU. Ir pradėsi jausti savo kasideniuose darbuose, jog kažkas tave ima ir veda. Jausi tik trumpais momentais, iš pradžių, bet kuo toliau, tuo daugiau pastebėsi, kad kažkas PADEDA, PALAIKO, PASUFLERUOJA MINTĮ AR ŽODĮ REIKIAMĄ I REIKIAMU LAIKU. Ir vis labiau jausi, kad gyvenimas ima ŠVISĖTI, ATSIRANDA PALAIMOS BŪSENA DĖLMENKIAUSIO ATLKITO SU ATVIRA ŠIDIMI DARBELIO, KURIS YRA NUOSTABUS TĖVO VALIOS VYKDYMAS IR TAMPA NEPAJUDINAMU DIDINGU DARBU TĖVO LABUI.
Ir pamatysi, po kurio laiko, kaip tokių darbelių vis daugėja, ir kiti ims pastebėti, kad tu tapai NESAVANAUDIŠKA. Ne dėl to, kad šito siekei kaip tikslo, bet Tėvo dvasia iš vidaus vedė taip lengvai ir nepastebimai, kad tavo vidinės nusotatos ėmė keistis.
Štai ir pradėaji pati matyti, kad dirbi tą patį darbą, kaip ir dirbai, bet pradėjai gyventi TEISINGĄ JĖZAUS GYVENIMĄ. Teisingą gyvenimą namie, su vaikais, su vyru, darbe, su bendradarbiais, viršininkais, gatvėje, su iki tol nepažįstamais. Bet kur ir visada išlieki vienodai NEVEIDMAINIAUJANTI, NEPADLAIŽAUJANTI, NEMELUOJANTI, NEIEŠKANTI SAU LENGVSNIO KELIO, BET VISUS MYLINTI, VIEISME PADEDANTI, KADA PAPRAŠO, O NE IŠSISUKINĖJANTI NUO PAGALBOS SUTEIKIMO.
Štai ir visa Jėzaus gyveniomo idealo viršūnė. Argi jie nėra visai šalia. Net TAVYJE. Ir pasiekiama. Argi nenori pamėginti žengti šituo keliu, kuriame yra tik MEILĖ IR PALAIMA. Ir daugybė IŠBANDYMMŲ TAVO CHARAKTERIUI. Tai ir yra Jėzaus teisingas gyvenimas Urantijoje. JIs garnatuoja ĮDOMŲ IR PILNĄ IŠŠŪKIŲ GYVENIMĄ, kuris ir iš tolo neprimena asketizmo kelio.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-08-20 11:25:47



Nagi Algimantai, būkim biedni bet teisingi. Pats ką tik neseniai su džiaugsmu ir pasitenkinimu apeliavai į tuos pačius mokslininkų argumentus dėl 12 planetų, kaip jie gražiai atitinka UK, tarsi būtų išsipildžiusi didžioji pranašystė. O jei neatitinka, tai nieko vertos sampratos... Nu bet tiek to, sakiau nesikišiu į forumo ginčus, bet va skaitant norisi ir pakomentuot :).
Taigi laikyk savo teisybę tvirtai tvirtai suspaudęs kaip didelę žuvį (kuri ką daro nuo galvos?), kad niekas o niekas jo negalėtų iš tavęs atimti. Ką "sugavai", yra tavo. O mes turim savo mažesnių žuvelių ir jomis pasidalinsim :)))

Jonas
2006-08-23 19:59:08



iki kažko tikro išsidėstę 5 pasauliai, kiekviename iš jų yra po 5 tam tikrus "darinius", o kiekviename iš jų savo ruožtu dar po 5. Viskas yra nei arčiau, nei toliau- iš viso 125 laipteliai, o dvasinių žingsnių nei daugiau nei mažiau- 600 000 ir tu sveikinies akis į akį su tuo "kažkuo". Tai ne su samčiu nuo paviršiaus putas graibyti, o sielų "inžinerija".

sakme
2007-03-13 10:29:35




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal