Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Musų planetoje gimusių likimas. papildomų patyrimų pasirinkimas.

Bendrai, tema apie musu planetos mirtinguju, kad ir siame amziuje likima. koks jis ten bus pasiektas. Dar apie tai kad kiekvienas kildamas i roju gali pasirinkti papildoma patyrima, pageidaujant dalyvauti kokioje nors srityje, ir kas su tuo susije.
` kolkas noriu uzduoti klausima, apie likima ir tapima tobulais, kaip deretu suprasti <<vargu ar gali tikėtis būti tobuli begaline prasme>>(0022-02) atrodo esu kazka skaites kad jau siame gyvenime reiketu vadovautis dvasios vedimu ir tada butu kitokie pasiekimai, nei pradejus tai daryti veliau. ar kazkas tokio.
"Šitas nuostabus ir visuotinis nurodymas stengtis pasiekti dieviškumo tobulumą yra tobulumo Dievo visos kovojančios tvarinių kūrinijos pirmoji pareiga, ir turėtų būti aukščiausiasis troškimas. Šita dieviškojo tobulumo pasiekimo galimybė yra žmogaus visos amžinosios dvasinės pažangos galutinis ir užtikrintas likimas."(0022-01)
Urantijos mirtingieji vargu ar gali tikėtis būti tobuli begaline prasme, bet žmogiškosioms būtybėms, pradedančioms savo kelionę, kaip tą jos daro šitoje planetoje, yra visiškai įmanoma pasiekti dangiškąjį ir dieviškąjį tikslą, kurįbegali nis Dievas numatė mirtingajam žmogui; ir kada jos iš tikrųjų pasieks šitą likimą, tada jos bus, kas susiję su saviraiška ir proto pasiekimu, tiesiog tokios pat pripildytos dieviškojo tobulumo savojoje sferoje, koks pats Dievas yra savojoje begalybės ir amžinybės sferoje. Toks tobulumas gali nebūti visuotinis materialia prasme, beribis intelektualiu suvokimu, arba galutinis dvasiniu patyrimu, bet jis yra galutinis ir užbaigtas valios dieviškumo, asmenybės motyvavimo tobulumo, ir sąmoningo Dievo suvokimo visais ribiniais aspektais."(0022-02)
"Tai yra tikroji prasmė to dieviškojo įsakymo “Būk toks tobulas, net koks tobulas esu aš,” kuris visą laiką ragina mirtingąjį žmogų į priekį ir kviečia jį į vidų toje ilgoje ir kerinčioje kovoje dėl dvasinių vertybių ir tikrųjų visatos prasmių vis aukštesnių ir aukštesnių lygių pasiekimo. Šitas drąsus visatų Dievo ieškojimas yra visų laiko ir erdvės pasaulių gyventojų aukščiausias jaudinantis patyrimas."(0022-03)


Vaidas
2006-09-05 23:43:44

Komentarai

"Urantijos mirtingieji vargu ar gali tikėtis būti tobuli begaline prasme".Noriu pasakyti,jog žemėje gyvena daugybė žmonių,kurie yra pasiekę nemirtingumą.Tuo sunku patikėti propaguojantiems mirtingumo logiką.Galite knygynuose rasti
Leonardo Orro "Atsisakykite įpročio mirti".Vertinga knyga.

Tautvida
2006-12-08 23:42:27Manau, Vaidai, kai žmogus sugeba pakankamai identifikuoti save ir sutapatinti su Dievo tarnu ir sunumi, jis randa tiek įdomių minčių ir darbų šioj žemėj, kad nemato jokios prasmės aptarinėti dešimčių tūkstantmečių apimties kosminių darbų. Komentarų "gausa" šioje temoje byloja apie daugumos pašnekovų pakankamą susivokimą šia prasme.
Tokios mintys mane aplanko, žvelgiant i iškeltą temą.

Aidas
2006-12-08 16:55:43Manau, Vaidai, kai žmogus sugeba pakankamai identifikuoti save ir sutapatinti su Dievo tarnu ir sunumi, jis randa tiek įdomių minčių ir darbų šioj žemėj, kad nemato jokios prasmės aptarinėti dešimčių tūkstantmečių apimties kosminių darbų. Komentarų "gausa" šioje temoje byloja apie daugumos pašnekovų pakankamą susivokimą šia prasme.
Tokios mintys mane aplanko, žvelgiant i iškeltą temą. Atleisk, jeigu kas tau nepatiko.

Aidas
2006-12-08 16:55:20Jeigu gyvenimas usu planetoje, itakoja busima amžinybės praleidimo budą, tai verta pasidomėti, kad butu lengviau pasirinkti veikla cia zemeje.

Vaidas
2006-12-08 20:04:34Nors tai ne i tema, ir apacioje nurodytame adrese yra daug ko nereikalingo, bet radau nuorodą apie knygą kurios kažkada norėjau, dabar bus lengviau ją įsigyti :) "KVIETIMAS MYLĖTI 108 Priminimai nušvitusiesiems" aciu.

Vaidas
2006-12-08 12:25:45yra Zemeje daygybe nemirtinu,ar zinoma jums apie tai?
www.dharma.lt

keistuole
2006-12-07 15:03:53Pirmą kartą perskaitęs Algimanto komentarą kilo viena mintis, bet nenorėjau rašyti, be nuodugnesnio sureagavimo į visą komentarą. Bet dabar kaip ten bebūtų pasakysiu.
Man panašu kad jeigu žmogus renkasi kokius patirimus jis nori patirti, kurie yra laisvai pasirenkami, pvz būti ten prie meno kelis tūkstančius metų ar fizika tyrinėti, ar kosmoso platybes tyrinėti kelis tūkstančius metų - tai yra įtakojama ir angelų pora susieta su tavimi. Ir čia turbūt jau reikia tartis su tais angelais ir bendrai nuspręsti kaip bus praleisti ateities tukstantmečiai. Turbūt skirtingų angelų skirtingas požiūris, ir norai. Vieniem gali patikti ar nepatikti, jeigu tu norėsi labai daug užsibūti vienoje žengimo į priekį vietoje ir "viską išbandyti".

Vaidas
2006-12-06 19:08:47apturejau toki patyrima :), gal kam idomu.
mane aplanke netiketas pojutis perskaicius UK pavadinima, apie tai ne karta minejau.
toliau. skaitant turini ir pranesimo autorius, ties "Mighty Messenger" uzpludo kitoks pojutis. as ji uzfiksavau ir eilini karta nieko nesupratau. Veliau knygoje perskaiciau, kad koks tai zinianesys yra buves ne kas kitas kaip ribinis mirtingasis, tai mane kazkaip labai nudziugino. Gal pasamonej as trokstu tokiu tapti. O gal mane link to veda. Tai tik pasvarstymai, po patyrimo. Atsakyma, aisku, suzinosiu kada nors.

Arnoldas
2006-09-07 01:03:31Mielieji, įi tema yra tokia gili ir imli, kad jai būtinas VISOS URANTIJOS KNYGOS APREŠKIMO IŠSTUDIJAVIMAS. O išstudijuoti Urantijos Knygą - tai reiškia ne tik ją VISĄ ĮDĖMIAI PERSKAITYTI, PASIŽYMĖTI SU TEMA SUSIETAS MINTIS, BET IR JAS SUVOKTI. DAR DAUGIAU, KAI KĄ IŠ TŲ MINČIŲ IR PATIRTI PAČIAM.
Dėl to tokių giluminių temų aš dar nekeliu mūsų Forume, kadangi joms dar NESATE PASIRENGĘ. Tačiau, kadangi Vaidas ją VIS TIK KAŽKODĖL IŠKĖLĖ, tai padėsiu jums šiek tiek joje susigaudyti, kad skaitant Urantijos dokumentus būtų lengviau suvokti.
Pirmiausia noriu paaiškinti žodžio LIKIMAS prasmę, kuri šiandien žmonijos yra suvokiama KLAIDINGAI. Dažnai žmonės pasako toks likimas, jo gyvenimas sunkus, toks likimas, jis prarado darbą, toks likimas, susirgo ir numirė vaikas, toks likimas, kad jis laimėjo teleloto, toks likimas, apsirgo vėžiu, ir t.t. Visi tokie teiginiai nė mažiausio ryšio neturi su LIKIMU. Likimą nulemia VIENĄ VISIEMS ŽMONĖMS, GYVENANTIEMS BET KURIOJE PLENETOJE. LIKIMAS - TAI TĖVO PARINKTAS GALUTINIS MIRTINGOJO TIKSLAS VISIEMS URANTIJOS ŽMONĖMS. IR JIS VISIEMS YRA VIENODAS. TAS TIKSLAS YRA PATEKIMAS PAS TĖVĄ Į ROJŲ. Kadangi Tėvas yra dvasios Šaltinis ir Kūrinijos Šaltinis, tai pas Jį mes irgi negalime niekaip kitiap, kaip tik patys tapę DVASIA SU SAVO TUO PAČIU SAVUOJU AŠ, KURIS ŠĮ MILIJARDUS METŲ UŽTRUKSIANTĮ ŽENGIMĄ PRADEDA ŠIANDIEN, ČIA, URANTIJOJE, ČIA, LIETUVOJE, ČIA, MIESTE AR KAIME.
Tobulumo mes tokio, ko0kį turi Tėvas, kaip TOBULUMO ŠALTINIS, nepasieksime niekada, nes JIs mums, vis daugiau tobulėjant, ir net pasiekus Rojų ir stovint Jo paties AKIVAZDOJE, VIS TIEK JIS vis daugiau ir daugiau atsiskleis NAUJU TOBULUMO ASPEKTU.
Dėl to, mes tik būsime ištobulinti kaip TVARINIAI, IR BŪSIME TOBULI TVARINIAI SAVOJOJE TVARINIŲ SFEROJE, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS YRA TĖVAS VISOSE SAVO DIEVIŠKUMO SFEROSE.
Ką tai reiškia? Dievas yra tobulumo ŠALTINIS. Jis mus MOKO tobulumo kaip ribinius tvarinius. O ribiniai tvariniai yr atokie tvariniai, kurie turi pradžią, bet gali niekada neturėti savojo egzistavimo PABAIGOS, JEIGU PASIRENKA TĖVO VALIOS VYKDYMĄ. Tėvas yra AMŽINAS, NES JIS NETURI NEI PRADŽIOS, NEI PABAIGOS. Dėl to ir tas, kas vykdo JO valią LAISVA VALIA, kurią irgi suteikia Tėvas, tas irgi bus be egzistavimo pabaigos ir sieks Tėvo valios įgyvendinimo, kad taptų net ir toks tobulas, koks tobulas yra Tėvas. Tvarinys, tvarinio sferoje, Tėvas - visumos apimtimi. Net viso tobulumo per amžinybė POTENCIALIO APIMTIMI. Dėl to Tėvui visa praeitis ir ateitis sutelpa Į TOBULĄ DABARTĮ. O mums šito Tėvo suteikto LIKIMO, GALUTINIO TIKSLO REIKĖS SIEKTI PER VISĄ AMŽINYBĘ, NET IR TAPUS IŠTOBULINTAIS MIRTINGAISIAIS, KADA GALĖSIME PASAKYTI, KAD KAIP RIBINIAI TAPOME IŠTOBULINTI, KAI BŪSIME PATEKĘ Į ROJAUS IŠTOBULINTŲ MIRTINGŲJŲ UŽBAIGTŲJŲ KORPUSĄ. Tačiau tuomet mes būsime įgyvendinę tik mažytę dalelę Tėvo plano, nors tikrai būsime ištobulintomis dvasiomis ir po visą kūrinijos kosmosą patys, be jokių pagalbinių transportavimo priemonių skraidysime greitesniu negu šviesos greičiu. Ir skrydžio metu PUIKIAI ORIENTUOSIMĖS VISAME KOSMOSE. Toliau mūsų lauks naujas mūsų tobulinimo etapas - kaip ABSONITINIŲ TVARINIŲ.
Tėvas, sumanęs tvarinių evoliucinio tobulinimo planą LIKIMĄ SUTEIKĖ ATSKIROMS PLANETOMS IR ATKIROMS DVASINIŲ ASMNEYBIŲ KATEGORIJOMS. Dvasių kategorijos - tai tos pačios rūšies dvasios. Ir vienai kategorijai gali priklausyti milijardai dvasių - DIEVO SŪNŲ ARBA DUKRŲ. Mes, dabar, esame mirtingieji, pačioje žemiausioje pakopoje, nors mūsų likimas yra pats AUKŠČIAUSIAS - SUSILIEJUS SU TĖVO DVASIA, ATSIDUOTI JOS VEDIMUI IR PASIEKTI TĖVĄ ROJUJE. Ir šitame kelyje NĖRA JOKIŲ KELIO SUTRUMPINIMŲ, NES VISKĄ LEMIA NE MŪSŲ ŽINIOS, BET MŪSŲ TŲ ŽINIŲ ĮSISAVINIMAS PER PATYRIMĄ. O tai ir yra gautų žinių pritaikymas PRAKTIKOJE. Tik taip įmanoma žengti dvasiniop augimo keliu.
Kada mes esame šitame žmogiškajame kune, tada mes turime tik viejną vienintelę mums skirtą pradinį likimo laiptelį - ĮTIKĖTI Į DIEVĄ. Nesvarbu kokiu vardu Jį bevadintume: Jėzumi, Sai Baba, Buda, Alachu, Tėvu, Absoliutu, ar bet kokiu kitu vardu. Svarbu, kad būtų ĮTIKĖJIMAS IŠ ŠIRDIES, KAD TĖVO DVASIA GALĖTŲ PADĖTI MIRTINGAJAM DAUGIAU ATSKLEISTI SAVO SIELĄ.
Štikėjimas - tai yra mirtingojo raktas nuo dangiškosios karalystės, nuo Tėvo dvasinės šeimos. Ir tai sudaro mirtingojo patikrinimą, ar mirtingasis vertas PRIKĖLIMO IŠ MATERIALIOS KŪNO MIRTIES, KAD JAM BŪTŲ SUTEIKTAS PO PRISIKĖLIMO PIRMASIS IŠ PENKIŲ ŠIMTŲ SEPTYNIASDEŠIMTIES SIELOS SKIRTINGŲ PAVIDALŲ, ARBA FORMŲ, ARBA KAIP JUMS SUPRANTAMIAU KŪNŲ.
Kiekvienas kitas sielos kūnas yra vis aukštesnio enbergertinio virpėjimo ir atitinka tvarinio dvasinio išsivystymo lygį. Tuo pačiu ir pati siela mato daug didesnį aplinkos vaizdą ir daug daugiau aukštesnio lygio dvasių, kurių formų virpėjimas yra dar aukštesnio dvasinio virpėjimo.
Per sielos, arba MORONTINĮ, gyvenimo etapą, kuris užtruks dešimtis tūkstančių metų, vieniems daugiau, kitiems mažiau, priklausomai nuo sugebėjimų ir patyrimų, mes visi turime pereiti, kad taptume DVASIA. Mes einame pas Tėvą, pas Tobulumo Šaltinį. Dėl to tik maža dalis dvasių turi tokį likimą - pamatyti Tėvą. Tačiau, kad jį pamatytų, jos pačios turi atitikti Tėvo energetinius virpesius, priešingu atveju jos nematys NIEKO BE SAVOJO KŪRINIJOS SUBJEKTYVAUS PATYRIMO. Dėl to šitokio likimo pasiekimas numato MILIJARDUS METŲ kiekvienos dvasios, kurios likimas patekti pas Tėvą, TOBULINIMĄ, IR VIS DIDESNĮ DIEVO PATYRIMĄ, DIEVO, KURIO PATYRIMĄ IR PAŽINIMĄ SUDARO SEPTYNIOS PAKOPOS. Pati žemiausia iš jų yra mūsų visatos Sutvėrėjai ir Valdovai - Sūnus Kūrėjas ir Visatos Motina Dvasia. Sūnus Kūrėjas tok akimirkai buvo atėjęs Jėzaus pavidalu į mūsų Urantiją. Ir tai mes IKI ŠIOL, BE URANTIJOS KNYGOS APREŠKIMO jo ne tik nepažinome, bet net ir esant pačiam epochiniam Urantijos dokumentų apreiškimui, kai kurie JUODINAM TIEK APREIŠKIMĄ, TIEK IR PATĮ JĖZŲ TOKIU BUKU UŽSISPURIMU - NISIGRĘŽIAME NUO TIKROJO JĖZAUS PAŽINIMO. O tuo pačiu uždelsiame tamsos laikymąsi Lietuvoje. Tokių kaip Jėzus, tokių Sūnų Kūrėjų yra septyni šimtai tūkstančių. Lygiai tiek yra is Vietinių Visatų Motinš Dvasių. Tiek yra sukurta vietinių visatų. Tačiau ne visų planetų mirtingieji turi tokį likimą - susilieti su Tėvo dvasia, Minties Derintoju, ir patekti pas Rojaus Tėvą. Kitų likimas yra susileiti su Amžinuoju Sūnumi, kuris yra Antrasis Rojaus Trejybės Asmuo, kurį krikščionybė supainiojo su Jėzumi. Būtent jis yra tas Vienintelis Tėvo Sūnus. Dar kiti mirtingieji turi tikslą susilieti su Visatos Motina Dvasia, kuri yra Trečiojo ROjaus Trejkybės Asmens, Begalinės DVasios Dukra. O ši dukra savo vietinę visatą pažymi Šventosios Dvasios grandine. Tuo tarpu krikščionybė Šventąją Dvasią supainiojo su Rojaus Trejybės Trečiuoju Asmeniu, Begaline Dvasia. Ir skirtingų planetų mirtingieji, turėdami skirtingą toms panetomks suteikiamą likimą, turi skirtingą jo siekimo kelią. Mūsų gi yra pats ILGIAUSIAS, NES MES TURIME PAŽINTI IR PATIRTI VISAS SEPTYNIAS DIEVO PASIREIŠKIMO PAKOPAS - Sūnaus Kūrėjo, Dienų Senųjų, kurie adminisdtruoja mūsų supervisatą, dar kitaip mums žinomqą kaip Paukščių Tako galaktiką, Pagrindinę DVasią, dar kitaip kai kuriems žinomą, kaip Aukščiausiąjį PROTĄ, Aukščiausiąją Būtybę, kurios egzistavimo mažai kas žino visoje kūrinijoje, nes ji dar nebeikia, bet kaip patirtinė Dievybė kaupia visą materialų ir dvasinį kūrinijos patyrimą ir veikti pradės tolimojoje ateityje. Taip pat kaip atskirus asmenis pažinsime ir patirsime Rojaus Trejybės visus tris asmenis. Iš pradžių Begalinę Dvasią. Nes nepažinę ir neatradę Jos, negalėsi pažinti AMžinojo Sūnaus. Ir tik atradę ir patyrę Amžinąjį Sūnų, galėsi pažinti ir patirti VISUOTINĮ TĖVĄ.
Štai dėl tokio sudėtingo mūsų likimo, kuris nuo paties dugno veda mus į pačią aukščiausią virūnę, į MEILĖS ŠALTINĮ - pas Visuotinį Tėvą Rojuje, mes ir turime patirti daugybę užduočių, pažinti daugybę veiklų kūrinijoje, mokėti bedrauti su įvairiausiais tvariniais, kai dabar net tprusavyje nemokame bendrauti negerbdami kitų, ką jau bekjalbėti apie MEILĘ KITIEMS IR VIESIME VIENODAI, AKIP IR PAČIAM TĖVUI.
Ir visą tai pasieksime ir patirsime AUGDAMI PATYRIMU IR DIEVO PAŽINIMU TARNAUDAMI JAM PAGAL SAVO DVASINIO IŠSIVYSTYMO LYGĮ. O jis yra įtvirtinamas tik PATYRIMU. Ir nekuo kitu. Rojaus lygio dvasiai, tokios knygos, kaip Urantijos Knyga, visisiškam išstudijavimui užtektų keliolikos minučių mūsų laiku. Ir ne šiaip išstudijavimui, bet ir praktiniam pritaikymui savo veikloje. Ten atsitiktinis susitikimas ir bendravimas prilygsta mūsų nenutrūkstamam bendravimui per visą šimtą metų. O juk mes didesnę laiko dalį net ne bendraujame, o tiesiog laiką švaistome.
Po mirties patyrimo trečiąją dieną mes būsime prikelti morontiniu, arba sielos, pavidalu. Mums suteiks pirmąją sielos kūną ir morontinį kompanioną, kuris mus supažindins su nauju pasauliu. O dešimties dienų atostogų ir susipažinimo sui aplinka, net ir suteiktos galimybės sužinoti, kur yra mūsų giminės, draugai, kurie buvo mirę anksčiau už mus, net ir galimų susitikimų su jais, jeigu tam neprieštaraus ir jie, mus patikrins,, ar esam dvasiškai pasiekę aukštesnį lygį už tą, kurį numato prisikėlimo pasaulio reikalavimai. Ir jeigu mūsų lygis bus aukštesnis, juk nevisi vienodai esame užsispyrę atsisakyti semtis išminties iš Tėvo, iš Urantijos Knygos, tai mus tuomet nugabens į kitą, aukštesnio dvasinio lygio pasaulį. Ir ten mums suteiks naują sielos kūną, atitinkantį aukštesnes dvasines viracijas. Ir vėl suteiks mums atostogų, akd galėtume susipažinti su kitu mums nežinomu pasauliu. Ir vėl tikrins mūsų dvasinio išsivystymo lygį. Ir taip mus kels iš pasaulio į pasaulį, arba nekels, priklausomai nuo mūsų dvasinio išsivystymo ir kūrinijos pažinimo lygio, kad toliau mus galėtų mokyti naujo kūrinijos pažinimo ir toliau vystyti mūsų dvasinį lygį.
Mums bus suteikti pasitinkimo keliai. Ir tą padaryti padės ir mūsų angelai serafimai, kurie mus irgi lydė per visą mūsų kilimą dvasinio vystymosi laiptais. TAip kad žinokite, mes ne tik patys einame dvasinio augimo keliu, bet nuo mūsų žengimo dar priklauso ir mūsų dviejų angelų sargų - serafimų - dvasinis žengimas irgi į Rojų.
Ir mums bus VISUOMET SUTEIKTA GALIMYBĖ SU PRAKTINIO PATYRIMO UŽDUOTIMIS TARNAUTI ĮVAIRIOSE PAREIGOSE, KADA MES KURIAM LAIKUI, PAVYZDŽIUI VIENAM ŠIMTUI METŲ, SUSTABDYSIME SAVO DVASINĮ ŽENGIMĄ Į ROJŲ, KAD ATLIKTUME KOKĮ NORS PAVEDIMĄ KAUPDAMI JO METU NAUJĄ PATYRIMĄ.
Ir šiandien mirtingieji jau gali sąmoningai pradėti bendrauti su Tėvo dvasia, Minties Derintoju, gauti jos mokymus ir šitaip kaupti patyrimą, kuris pravers ateityje, po prisikėlimo. Lygiai taip, dabar mirtingieji, gali sąmoningai ir iš meilės Tėvui pasirinkti dalyvavimą Sūnaus Arbitro savęs padovanojimo misijos metu, kada jis pasirodys visiškai subrandusio suaugusiojo pavidalu ir ateis su vieno tūkstančio metų misija į mūsų passaulį atstatyti TEISINGUMĄ VISOSE GYVENIMO SFEROSE. Jo vardas Mondžronsonas. O Sūnus Arbitras yra taip pat, kaip ir Sūnus Kūrėjas, sukurtas Rojaus Trejybės dviejų asmenų - Amžinojo Sūnaus ir Begalinės Dvasios. Ir jis ateis paklusdamas mūsų visatos Sūnaus Kūrėjo, kurį mes žinome Jėzaus iš Nazareto vardu, mandatui. Jie yra ROjaus Broliai ir visada dirba kaip VIENAS DVASIOJE. Tad mes, mirtingieji, kurie trokštame prsidėti prie Meilės, Šviesos, Teisingumo skleidimo visoje Urantijoje, galime šitos misijos prašyti Tėvo arba Jėzaus ir likti planetoje su dvasine tarnystę keliems šimtams metų. Tai irgi bus mūsų naujas patyrimas, kuris pravers ateityje po prisikėlimo žengiant pas Tėvą, nors pats prisikėlimas bus atidėtas keliems šimtams metų, o kiti tuo tarpu jau bus seniai, mūsu supratimu, mirę ir prisikėlę i ržengiantys tolyn į Rojų pas Tėvą.
Bet žinokit, kelyje pas Tėvą svarbu ne laikas, bet patyrimas. Ir kuo jis įvairesnis, tuo geriau tam pačiam tvariniui. ČIa nėr ajokių lenktynių, nes likimas vis tiek yra numatytas toks, kad KAS NORI, TAS PAS TĖVĄ TIKRAI PAKLIUS.
Na, gal daugiau nebevarginsiu apie likimą, kad galėtumėte apmąstyti ir tai, ką perskaitėte.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-09-06 22:55:54Mokymasis stabilus, kai mokomasi pakopomis ir kiekviename mokyme yra įvadas i sekanti dalyka. UK yra nuosekli, ir kazkiek vietu esu mates uzuomenu, kad pvz galima pasirinkti buti astronomu ir stebeti dangaus kunus, kazka ten daryt. Galima pasirinkti buti prie kazkokios meno srities tobulinimo, arba pasisiulyti i platetos princo materialuji personala. Bet visur ka pasirenki, tai veikla/tarnyste ten trunka po keliolika panasiai tukstanciu metu. Kad tikrai suvokti toki dalyka turbut.
Apie sita, ir mano ankstesni klausima, galima tiketis atsakymo is Algimanto. Nors tai kazin ar jo pareiga, nes jo pasisakymai forume yra laisva valia, is jo paties noro atrodytu. Beto [ne i tema] dar jo ten pasiteiraut butu idomu kada ten planuotas nuo rudens mokymas prasidetu, ar koks jis butu.

Vaidas
2006-09-06 22:20:35
[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal