Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo mokymas apie ašaras, perduotas Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje, 2010 01 23

Tėvo mokymas, perteiktas po gyvųjų pamaldų Rojaus Trejybės šventovėje, 2010 01 23.
Algimantas:
Mylimas Tėve, aš noriu tavęs paklausti, kodėl mes verkiame, kada pamatom skriaudžiamą, verkiame, kada pajuntame Tavo meilės virpesius savyje? Ką reiškia mūsų verksmas? Sentimentalumą, silpnumą, nesivaldymą? Ar mums reikia šito saugotis, ar priešingai – pasiduoti?
Tėvas:
Mano mylimieji vaikučiai, Aš jus trokštu apglėbti visus, kad jūsų materialus pavidalas pajaustų Mano materialų glėbį lygiai taip pat, kaip jūsų atsivėrusi siela junta palaimos būseną ir meilės gyvus virpesius viduje.
Žinokite, jūs susiliejate su Manimi per atsivėrimą viduje. Kada siela atsiveria, tada jūsų materialios smegenys, JŪSŲ SĄMONĖ, ima reaguoti, per šitą atsivėrimą, į iš Manęs gaunamus gyvus virpesius, kuriuos jūs, kiekvienas, gaunate per Manąją dvasią.
Jūs meilę gaunate tiktai per Mano gyvąjį kanalą, per Mano dalelę, per Mano dvasią.
NĖRA KITO KELIO MEILEI PATEKTI Į JŪSŲ VIDŲ.
Ir kada jūs atsiveriate Man visa savo sielos gelme, jūsų sąmonė, per materialias smegenis, iškart sureaguoja taip, kaip tą akimirką šita reakcija jai yra pati priimtiniausia: tai ir atsipalaidavimas, tai ir ramybės būsena, tai ir nepatirta, iki tol anksčiau niekada per visą patyrimą nepajausta, pakylėjimo būsena, kurią jūs galite pavadinti palaima, galite pavadinti gilumine ramybe, galite pavadinti ir kažkokia neapibrėžta džiugesio akimirka.
Ir tada, kada atsipalaiduoja jūsų centrinė nervų sistema, tada jūs gaunate iš smegenų impulsą, kuris atpalaiduoja ir ašarų liaukas. Per jas pasklinda materialios ašaros, bet jos taip pat yra pripildytos Mano gyvų meilės virpesių. Dėl to, jeigu jūs jas analizuotumėte, darytumėte tyrimus, tos ašaros, kurios kyla atsivėrus Man, yra visiškai kitokios cheminės sudėties negu lygiai taip pat per tas pačias ašarų liaukas pasklindančios ašaros, kurias junta Mano vaikas, apimtas baimės, nerimo, pergyvenimų, net ir pykčio; cheminė sudėtis tų ašarų bus skirtinga.
TODĖL NIEKADA NESIGĖDYKITE TŲ AŠARŲ, KURIOS YRA PRIPILDYTOS MANO MEILĖS VIRPESIŲ.
O kas sukelia šitą būseną - ar išgirstas žodis; ar pamatytas veiksmas; ar jūsų sielos išreiškiamas gailestingumas skriaudžiamam; ar jūsų atsivėrimas Man per Manęs garbinimą ir šlovinimą; ar jūs stengiatės padaryti gerą darbą ir, darydami tą gerą darbą, taip pat pajuntate viduje prisitvenkiančias ašaras - tai nėra svarbu, kokiomis priemonėmis jūs pajuntate meilės pojūtį, ir dėl to pajuntate, kad ašaros pripildo jūsų akis. Tai yra Mano taip pat pasireiškiantis materialus pavidalas; pasireiškiantis per jūsų atsivėrusią sielą, kad jūs galite patirti šitą pasireiškimą savyje.
Jūsų ašaros yra skaisčios, tyros. Jos yra Mano pasireiškimas jūsų viduje tam, kad pajaustumėte, jog Aš esu, esu pasireiškiantis ĮVAIRIAIS pavidalais. Aš pasireiškiu ir GAILESTINGUMO AŠAROMIS, ir PALAIMOS AŠAROMIS.
Juk jūs patys sakote - Aš NETURIU KŪNO, Aš NETURIU PAVIDALO - bet Aš turiu tuos pasireiškimus, kuriuos jūs galite penkiais pojūčiais, dar būdami čia, pačiame žemiausiame materialiame pavidale, patirti. Jūs galite paliudyti šitą patyrimą, pirmiausia sau patiems, o tada, dalindamiesi savo patyrimu, ir savo sielos broliams ir sesėms, Mano kitiems vaikams, nes tai yra Mano pasireiškimas jums per MEILĖS ašaras, o JŪS esate Mano pasireiškimas savo sielos broliams MATERIALIAIS VEIKSMAIS, GĖRIO VEIKSMAIS, kurie taip pat pripildyti jūsų sielos Mano gyvų meilės virpesių. Šitaip Aš ir veikiu per jus, kaip Aš jus paveikiu taip pat per meilės ašaras.
Manęs NĖRA tose ašarose, kurios yra pykčio, godumo, neapykantos, nors jos yra taip pat materialiai matomos, bet toks Mano vaikas yra NUSIGRĘŽĘS nuo Manęs.
Jis, tuo metu, kada liejamos TOKIOS ašaros, jisai lieja jas DĖL SAVĘS. Jis lieja jas NE DĖL MANĘS, bet dėl SAVĘS. Jam skausmas kyla dėl to, kad jisai GAILI SAVĘS; gaili savęs net ir netekus mylimo žmogaus. Jis NETIKI MANIMI, kad Aš suteikiu prisikėlimą, kad niekur NEDINGO šalia buvęs artimas draugas, net ir materialus sūnus ar dukra.
Jis NETIKI Manimi. Jis NĖRA ĮTIKĖJĘS. Jis NEPASITIKI Manimi.
Dėl to lieja ašaras dėl savojo savanaudiškumo; jis pridengia tais žodžiais, kad bus sunku tam, kuris, jo supratimu, yra nebegyvas, kai jam gaila savęs paties, nes JAM bus sunku be to žmogaus, nes jis NEATSIRĖMĘS Į MANE. Ir tada kyla tos ašaros, BE MEILĖS MAN, ir gailestis sau, ir gailestis tam, kuris dabar jau guli, jo supratimu, nebegyvas.
Todėl Aš jus visus raginu – pildykitės Mano meilės ašaromis, atsiverdami Man, įtikėdami į Mane, pasitikėdami Manimi.
Aš jus ir čia atvedžiau dėl to, kad jūs Man atsivėrėte. Jūs atėjote siekdami didesnės šviesos, didesnio ryšio su Manimi. Jūs atėjote PASITIKĖDAMI Mano vedimu. Jūs nebojate to šalčio, kuris yra aplinkui, net ir ilgos kelionės, nes jūsų siela pasitikėjo Mano vedimu. Todėl atsivėrimu Man, jūs taip pat žinote, kad NĖRA MIRTIES.
Kada jūs save susiejate su Manimi, niekas nepradingsta, kas sukeltų skausmą jums. NIEKAS NEPRADINGSTA. Įvyksta tiktai laikinas išsiskyrimas. Ir jūs vėl susitiksite. Bet jūs tuo metu atsiveriate ir pasitikite Manimi. Dėl to, kad atsivėrėte Man, prisipildėte Mano meilės virpesių, ir jūs IŠ MEILĖS VERKIATE. Bet neliejate ašarų, kada matote žuvusį materialiu pavidalu arba išeikvojusį energiją, ir taip pat iškeliavusį, nors materialus kūnas yra prieš jus. Jūs neliejate ašarų. Jūs sustiprinate ir kitą, kuris lieja ašaras nesuvokdamas, dar būdamas neatsivėręs, bet lieja ne MANO ašaras, o SAVO ašaras.
O JŪS LIEKITE MEILĖS AŠARAS PER GYVĄ RYŠĮ SU MANIMI.
Bet, žinokite, kuo labiau tvirtėsite gyvu ryšiu su Manimi, kuo daugiau pasitikėsite Mano vedimu, tuo labiau pajausite vis aukštėjančius ir aukštėjančius Mano meilės virpesius, ir prie šitų virpesių jūs tapsite vis labiau ir labiau įpratę, ir tada jūs nebeliesite ašarų net ir gyvoje komunijoje su Manimi, nes jums ta komunija taps įprastine aplinka. Dabar jus sujaudina iki TOKIOS GELMĖS šita aplinka, kada trūksta ryšio su Manimi, ir jūs reaguojate ir ašaromis.
Todėl stiprinkite ryšį su Manimi per atsivėrimą, per MŪSŲ TRIJŲ GARBINIMĄ, ir SUSILIEKITE SU MUMIS kaip tiktai tą akimirką jūsų siela gali susilieti pačia giliausia ir jai prieinama tą akimirką prasme.
Algimantas:
Ačiū tau Tėve už mokymą. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2010-01-31 16:58:16

Komentarai

Pūstelėjo vėjelis.
Susvyruoja šventovė, nukrinta kupolas žemyn.
Įkalina broliuką.
Atbėga gelbėtojai su kaukėmis, per ertmę kupolo viršuje įmeta kopijavimo popieriaus ir pasišalina – darbo daug, juk susidvejinę.
Broliukai/sesytės susispiečia prie šventovės durų.
Kas šildosi širdžių šiluma, kas mindžioja ant kito nuospaudų.
Ištikimieji grįžta vidun – ne pirmas ir ne paskutinis kartas – atlaikysim.
Kiti dairosi laukan.
Tik kaip bėgti, juk sniegas, balta balta, pėdos kryptį išduos.
...
Tuo metu Mokytojas klaidžioja tamsoje tarp kažkokių garažų, kažkokių katilinių, kažkokių sandėliukų.
-Betvarkė, nugriauti visą tą klaidų šlamštą reikia – taikliai įvertina Mokytojas.
-Taip betvarkė, bet Mokytojau, ne viskas yra taip, kaip atrodo.
Ar tik nebus kokiam biednam pastatėlyje prisiglaudusi Duženų labdaros misija,
šiltą viralą maišanti varguoliui? Alkano žmogelio urzgiantis pilvas trukdo išgirsti aukštesnius virpesius...
...
Taigi sugrįžk Mokytojau, ištiesk broliui kupole ranką
Ne giluminį gelbėjimosi ratą, o ranką...širdį...
Broliukas gi vienas kepa blynus, mažumėlę persūdo, kartais prisvildo – gal miltai ne tie.
Ateina pavasaris. Ruoškit daigų grūdą.
Sėkit ne dekoratyvinę žalią žolytę, pjaunamą kelis kartus per savaitę.
Sėkit -grūdą -javą -duoną.
Maistą sotų, kad nekankintų dvasinis alkis.
Kad tai, ką dideliu kiekiu geidžia praryti „dvasinės akys“,
spėtų suvirškinti „dvasinis skrandis“.
Mažais, skalsiais kąsneliais....
....


Arūnas
2010-02-02 02:17:02



Tėvo dvasia, Minties Derintojas, apie pasididžiavimą ir orumą
Tėvo dvasia, Minties Derintojas, apie pasididžiavimą ir orumą.
Rimanto pasiūlytas diskusijai klausimas yra labai gilus ir tuo pačiu labai subtilus, nes labai lengva žmogui orumą supainioti su pasididžiavimu. Dėl to man norėjosi Tėvo požiūrį pajusti šituo labai svarbiu žmogui klausimu. Dėl to su Tėvo leidimu, siūlau jūsų dėmesiui šitą man suteiktą Tėvo mokymą.
-------
Šiandien, pagarbinęs Tėvą, paklausiau Jo dvasios, savo Minties Derintojo, kas yra pasididžiavimas ir kas yra žmogiškasis orumas, kurį turėjo omenyje Jėzus?
***
Mano mylimas sūnau, pasididžiavimas yra sielos nuodai, dėl to niekada nesididžiuok, niekada nesijausk didesnis už savo šešėlį.
Tas, kuris yra didis, niekada į šešėlį nesilygiuoja, jis jo neturi iš viso. Jeigu tik kas nors pradeda manyti, kad jis yra pirmesnis ir geresnis už kitą, tai netiesa. Aš padovanojau kiekvienam iš jūsų asmenybės dovaną. Ir ji yra visoje kūrinijoje nepakartojama ir unikali.
Tad kaip gi tu gali save iškelti aukščiau manosios dovanos savuoju pasididžiavimu, kada sakai, kad esi už ką nors geresnis. Juk Aš ir kitam padovanojau asmenybės dovaną. Ir lygiai tokią unikalią ir nepakartojamą. Tai kodėl tu manai, kad tau padovanojau geresnę dovaną negu kitam? Dėl to, niekada nelaikyk savęs didesniu už kitą.
O kad neapsiriktum, visada būk toks, koks esu Aš. Aš juk nesakau, kad esu didesnis už tave, nors esu visatos Šaltinis ir Centras. Jeigu Aš didžiuočiausi, tai su Manimi negalėtų bendrauti nė vienas tvarinys, nes nuolat jaustų nepilnavertiškumą savo atžvilgiu. Bet Aš tiek sumažėju, kad prisiderinu prie kiekvieno iš jūsų ir kiekvienam surandu tinkamą paramą. Net ir tiems, kurie yra išdidūs ir iškelia save aukščiau Manęs paneigdami Mane iš viso kaip tokį, su kuriuo galima bendrauti.
Dėl to, pasididžiavimas yra tokia asmenybės charakterio savybė, kuri apipila pačią asmenybę apnašomis, kad nebesimato pačios asmenybės tyrumo, nuoširdumo, gailestingumo, tikrumo.
Kada Jėzus kalbėjo apie gimimą iš dvasios, tada jis turėjo omenyje, kad tyra siela, būdama su Tėvu širdyje, niekada nesididžiuos savo darbais prieš kitus, kad jos darbai yra vertingesni už kitų darbus. Priešingai, jis visada jaus tikrąją tų darbų priežastį - meilę. O meilė pasididžiavimo neturi. Ji yra spontaniškas šaltinis, kurio negali užtvenkti jokia kita galia, kada toks iš dvasios gimęs mirtingasis yra nuolatiniame ryšyje su Manimi. Ir tik toks iš dvasios gimęs mirtingasis pajus, kas yra orumas. Jis niekada nenusileis į tokį lygmenį, kad save pradėtų kelti virš kitų, aukštinti, o bus natūralus savo elgesiu su Manimi ir su kitais, be jokio veidmainiavimo, be jokios apgaulės, be jokio išskaičiavimo.
Tokia natūralaus ryšio su Manimi būsena yra žmogiškasis orumas, kada žmogus aukštai pakelia galvą ir žvelgia į Mane iš Meilės Man ir jausdamas Mano meilę savyje. Jis nekeliaklūpsčiauja įsiteikdamas, bet širdyje atsiduoda Mano virpesiams ir dėl to drąsiai braukia skaisčias ašaras. Tai orus Mano ir Mano vaiko ryšys, kada jam gerklę spaudžia meilės pojūčio gumulas, ir jis auga pajusdamas Mano tikrumą savo viduje ir tikrą kėlimą į polėkį daryti Man gerus darbus darant juos kasdien savo sielos broliams. Ir jis visiškai užmiršta, kad žmogaus gyvenime yra toks reiškinys, kaip didžiavimasis savuoju aš. Dabar jis drąsiai imasi bet kokių darbų ir jaučia didžiulį pasitenkinimą dėl tokių žingsnių. Jis nesijaučia, kad būtų prislėgtas sunkios naštos, kad kentėtų, ar būtų menkas. Jis jaučia galingą antplūdį pasitikėjimo Manimi ir savo jėgomis. Tai ir yra žmogiškasis orumas, kokį turėjo savo galvoje Jėzus.

Klausimas: Tėve, ar orumas nepavirs į pasididžiavimą, kada atsiras toks ryšys su Tavimi?
***
Mano mylimas sūnau, juk orumas nėra tokia savybė, kuri būtų įgyjama ar prarandama. Orumas tai yra būsena. Ar gali būti vergas, bijantis šeimininko, orus? Baimė iškart sunaikina orią būseną. Orumo būsena atsiranda iš Manosios meilės. Manoji meilė suteikia tvariniui tokį pojūtį, kad jis yra mylimas, kad jis yra vertinamas, kad jis gali daug prisidėti prie kūrinijos vystymo, kad jis kuria, kad jis auga ir nėra menkas, apgailėtinas, ir nevykęs.
Orumas būtent pačiu paprasčiausiu palyginimu pateiktas jums yra įtikėjimas į Mano raginimą: "Būkite tobuli, net ir tokie tobuli, koks tobulas esu Aš." Tokį nurodymą Aš daviau ne dėl to, kad jus prislėgčiau dar vienu iššūkiu, dėl kurio kiti jus kaltintų akiplėšiškumu, kad galite lygintis su Manimi, o dėl to, kad užbėgčiau tokiems neteisingiems ir orumą žeminantiems svaičiojimams. Orumas yra tokia būsena, kada iš Meilės Man ir visiems galite atlikti tokius neįsivaizduojamai gerus darbus su galingu įtikėjimu į Mane. Bet nerodyti nė menkiausio pasididžiavimo, kad tu ar kitas esate geresni ir vertingesni.
Orumas yra natūrali žmogaus būsena. Pasididžiavimas yra dirbtinis elgesys, kurį diktuoja per daug į save sukoncentruotas protas, ego.
Klausimas: Mylimas Tėve, ar orumas yra taip pat kintantis, kaip ir mūsų pačių augimas?
***
Mano mylimas sūnau, orumas, nepriklausomai nuo savojo dvasinio augimo, yra viena ir ta pati tvarinio natūrali būsena. Jeigu tik nors kiek susilpnini ryšį su Manimi, pradedi mažiau pasitikėti Manimi, imi per daug suabejoti, ar verta kokį nors veiksmą atlikti, nors lyg jau ir buvai priėmęs sprendimą dėl to veiksmo, tuoj pat prarandi orumą. Prarandi savo natūralią būseną, savojo aš pusiausvyrą. Orumo niekas nepamatuos jokiais matais. Tu pats junti savo viduje, kiek ir kur nebesijauti natūraliai. Kitas to išoriškai gal ir nepastebės, bet tu pats pajutai, kad kažkas net ir menkiausiu laipsniu tave išmušė iš vėžių. Ir tavasis orumas dingo. Nes tada imi rūpintis, ar kas nors pastebėjo, ar galima kaip nors nepastebimai viską užglaistyti.
Jeigu išliejai puoduką arbatos, tuoj pat prarandi pusiausvyrą. O dėl ko? Ar padarei ką nors blogo sąmoningai, tyčia? Aišku, ne. Tai kodėl turi iš karto sunerimti ir prarasti pusiausvyrą. Juk tu gali atsitiktinai ką nors sudaužyti ir tuoj pat imti atsiprašinėti. Bet daiktas vis tiek jau sudaužytas. Ir vienas atsiprašinėdamas, kitas tuos atsiprašinėjimus priimdamas praranda orumą. Jie vienas į kitą žvelgia nebenatūraliai. Ir tik būdamas ryšyje su Manimi, dvasiškai, žmogus, net ir sudaužęs daiktą, ne puls atsiprašinėti, bet nuramins kitą, kad tai jokia bėda. Materialus daiktas nepatikimas, sudūžta, štai dėl to reikia savąjį aš susieti su tvirtesniu pagrindu, su dvasiniu augimu atsiremiant į Mane. Ir šitoje situacijoje žmogus išliks orus, jis nereaguos taip tarsi bandytų pats sulįsti į nematomą futliarą dėl patiriamo nepatogumo savajam aš. Ir tai yra dėl to, kad jūs esate praradę žmogiškąjį orumą, todėl vieni ką nors padarę ne taip, kaip įprasta, bet padarę netyčia, tuoj pat prarandate savo natūralumą, o aplinkiniai lygiai taip pat praranda orumą, sutelkdami visą dėmesį į tą netyčinį veiksmą. Ir tik su Manimi ir vieni ir kiti išsaugoja orumą tam veiksmui nesuteikdami JOKIO DĖMESIO.
Klausimas: Mylimas Tėve, ar nepagalvos kiti, kad čia pasireiškia žmogaus ne orumas, o negailestingumas, šitaip nekreipiant dėmesio į akivaizdžiai daugumai netinkamą elgesį?
***
Mylimas sūnau, kas yra natūralumas, ar kreipti dėmesį į kitų samprotavimus, ar likti visą laiką nuoširdžiam ir tuo nuoširdumu gyventi? Jeigu tu manai, kad atsiprašymas dėl netyčinio veiksmo kaip nors pakeis žmonių nuomonę, tai labai klysti. Nuomonė yra suformuota iš anksto tų, kurie vadovaujasi ritualinėmis elgesio taisyklėmis. Jeigu žmogus nesilako tų taisyklių, tai jis nėra vertinamas kaip išsilavinęs ir kultūringas visuomenės narys. Dėl to, netyčia padaręs kokį veiksmą, kuris sulaužo tas dirbtines taisykles, yra visų arba pasmerkiamas arba išteisinamas, priklausomai nuo jo elgesio. Bet ką tai turi bendro su prieš tai įvykdytu netyčiniu veiksmu? To veiksmo pasekmė juk nepasikeitė! Tas veiksmas, jeigu kam suteikė nepatogumų, tai tik jo materialiai mąstančiam aš, kuris tuoj pat viską vertina pagal esamas ir sutartas elgesio taisykles. O Aš jums, kiekvienam, siūlau, kad visada būtumėte su Manimi, ir tada niekada nesijausite praradę orumo. Net ir tada, kai kiti siekia jus pažeminti, siekia, kad jūs prarastumėte orumą ATSIPRAŠYDAMI. Aš jūsų neprašau, kad Manęs atsiprašytumėte net tuomet, kada nuo Manęs nusigręžiate, kada Mane keikiate. Aš vis tiek jums lieju tą pačią meilę, kaip ir tiems, kurie Mane myli ir Manąją valią vykdo. Tai kodėl gi jūs nenorite sekti Mano mokymu ir nepaminti savo brolio orumo tikėdamiesi iš jo atsiprašymo. Ar jūs save laikote vertingesniu už Mane? Siekdami atsiprašymo, jūs tuo pačiu paminate savo orumą. Jūs tampate NEBENUOŠIRDUS. Jūs siekiate savo ego patenkinimo.
Todėl orumas yra tokia būsena, kada žmogus lygiuojasi į Mane, o ne smunka ten, kur jo nepamatytų kiti dėl to, kad jis galėjo ką nors netyčia padaryti ne taip, kaip numato jūsų sukurtos elgesio taisyklės.
Kada atrasite, kiekvienas, Mane savyje, tada jums nebereikės jokių garbės kodeksų, jokių orumo pamynimo atstatymo teisminių procesų, jokių ginčų, kas kieno ir kokiu laipsniu pamynė orumą ir kiek jis įvertinamas pinigų išraiška. Atradę Mane, ir ne anksčiau, jūs pajusite savo žmogiškąjį orumą.
Ir tik tada suvoksite, kokį žmogaus orumą atėjo atstatyti Jėzus.
2006 01 23 23.45
-------------
Mielieji tikrai yra dėl ko susimąstyti. Kaip atstatyti orumą kiekvienam iš mūsų visam likusiam gyvenimui amžinybėje...
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas




Arūnas
2010-02-02 23:48:06




Mano protas , apšviestas Dievo Tėvo dvasine šviesa , džiaugiasi ir mokosi iš šio naujo apreiškimo . Su meile .

Petras
2010-01-31 22:18:42



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal