Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Visatos tikrovė - Pirmojo Šaltinio ir Centro, Visuotinio Tėvo, meilės energetinių virpesių pasireiškimas įvairiu dažniu.

Visata yra ne kas kita, kaip iš Pirmojo Šaltinio ir Centro, kurį mes galime suvokti ir su kuriuo galime bendrauti ir kurį galime patirti kaip Tėvą, pasklindančių energetinių virpesių pasireiškimas įvairiu dažniu. Visa materija, protas, siela, dvasia yra toji pati Tėvo energija tik skirtingo dažnio ir ilgio energetiniai virpesiai. Ir visi šitie virpesiai yra ne tik atitinkamo dažnio, bet taip pat turi ir atitinkamą spalvą.
Visoje kūrinijoje yra Tėvo akinančio švytėjimo baltos spalvos virpesių visų šešių vaivorykštės spalvų spektras. Tačiau tas spektras turi milijonus tarpinių atspalvių, kurie lygiai taip atitinka to virpesio dažnį ir ilgį.
Tėvo meilės virpesiai yra paties aukščiausio dažnio, todėl yra patys trumpiausi iš visų energijos virpesių. Dėl to juos sunkiausia pajausti ir patirti iš pačių žemiausių energetinių virpesių sudarytas ne tik mūsų materialus kūnas, bet ir mūsų materialus protas.
Net ir dabartiniam mokslui atrodo, kad akmuo yra kietas ir nejudantis, o tuo pačiu neturintis nieko bendro su energija. Tačiau taip nėra. Ir akmenyje yra energetinis virpėjimas, tik labai žemo dažnio. Būtent energetinis dažnis ir nulemia tai, kokiu greičiu skrieja ultimatonai elektrone, o tai savo ruožtu apsprendžia elektronų skriejimą ir aplink savo ašį ir aplink atomo branduolį protoną. Ir visa tai taip pat yra energetinis judėjimas. Ir lygiai taip pat jis turi savo spalvą. Pačią tamsiausią iš vaivorykštės spektro.
Energetinių virpesių dažnis apsprendžia kokie yra elektronai, kokie yra vadinamieji cheminiai elementai, kurie iš tikrųjų yra ne kokie nors elementai, bet energijos pasireišikimas tam tikrų dažniu. Ir jie tarpusavyje sąveikauja priklausomai nuo energetinio dažnumo.
Daug aukštesnį energtinį dažnį turi augalai, dar aukštesnį gyvūnai, dar aukšesnį jų proto energetiniai virpesiai, ir patį aukščiausią energijos pasireškimo formą tarp visų jos formų mūsų planetoje, turi žmogaus proto sudvasinti energetiniai sąmonės-minties energetiniai virpesiai. Tuo pačiu ir šitų virpesių spalvos yra pačios šviesiausios.
Ir kad mes galėtume pajausti mums Tėvo siunčiamus aukščiausio dažnio ir skaisčiausio švytėjimo siunčiamus meilės virpesius, Jis mus aprūpina savo dalele, savo dvasia, Minties Derintoju, kuris ir veikia mūsų protą iš vidaus, kad galėtume nuo žemų protui įprastų energetinių virpesių pereiti prie vis aukštesnių ir skaistesnių, vis labiau švytinčių virpesių pajutimo viduje ir jų pačių paskleidimo į išorę, kaip tą daro ir pats Tėvas.
Kūriniją lengviausia būtų įsivaizduoti kaip milžinišką apvalų akvariumą-vandenyną akinančio spindėjimo, i š kurio centro ir pasklinda pats spindėjimas. Ir visas vandenynas yra gyvas, turi milijonus atspalvių gyvo energetinio švytėjimo. Kuo toliau nuo centro, tuo spalvos blyškėja, tamsėja, bet nė viena iš jų negali išsiveržti iš spindinčio viską apkabinančio aukštų ir trumpų virpesių Tėvo glėbio. Šitame vandenyno Tėvo glėbyje viskas krypsta į centrą, į vis šviesėjančias ir ryškėjančias vaivorykštės spalvas, kurios ir yra Tėvo to akinančio balto ir tyro meilės glėbio pasireiškimai laisva valia. Ir tarp kūrinijos pakraščių gali pamatyti suspindusių akinančių baltų salelių, nors aplinkui viešpatauja tmasesnio atspalvio fonas. Bet ir šitas pats tamsesnis fonas vis tiek paskęsta akinančio baltumo Tėvo meilės energetinių virpesių vandenyne.
Ir šitame pačiame kūrinijos spindinčiame vandenyne pranyksta tos mažytės mažytės salelės, kurios iš viso būtų juodos.
Žvelgiant iš viršaus į mus, į apačią, kūrinija atrodo kaip nuostabi Tėvo tviskanti ir gyva meilės energija užliejanti visą kūriniją ir paskandinant viską joje. Žvelgiant iš apačios, iš mūsų taško, kūrinija atrodo priešingai, kaip juoda ir turirnti tik žvaigždžių-saulių tviskėjimą dangaus šviesulių pavidalu.
Tai yra dėl to, kad mūsų žemi sąmonės virpesiai mums į smegenis projektuoja tik tokį vaizdą, kokį ir gali jos atspindėti mūsų sąmonei. Mūsų protas, kol kas nėra išvystytas tiek, kad galėtų išplėsti savo regėjimo lauką. Bet taip nebus ateityje. Kada mūsų smonės energetiniai virpesiai vis labiau kils ir vis nuoširdžiau nendraus su Tėvu, tada mūsų sąmonė matys tokius vaizdus, kokių negali matyti materialios akys. Ir mes matysime daug tikresnę kūriniją, negu ją mums rodo dabartinė mūsų žemų energetinių virpesių sąmonė. Kūrinija yra ĮVAIRIASPALVĖ IR GYVA. Jūs ir dadar, bent kai kurie žinote, kad net materialaus kūno ląstelės turi savo membrana, kuri kuo protingiausiai atlieka savo tobulą darbą - iš kraujo pasisavina maistingas ir jai rekalingas medžiagas, o kenksmingas iš ląstelės pašalina. Ir tai daroma tam, kad būtų užtikrintas sveikas ir kūrybingas materialaus energetinio žmogaus pavidalo, arba kūno, veikimas darnoje su kosmosu, su Tėvo energetiniais virpesiais. Ir tokį darbą ląstelės membrana atlieka kiekiviename kūmno organe. Ir sutinkamai su savo energetinių virpesių dažniu. Kieiveno organo ląstelė turi vis kitokį energetinį dažnį ir pagal medžiagų, patenkančių į organizmą energetinių dažnių virpesius ji ir žino, ką jai reikia įsisavinti, o ką pašalinti. Ir visada aukštesni energetiniai virpesiai viešpatauja žemesniųjų virpesių atžvilgiu, nors ir žemi virpesiai veikia aukštesnius virpesius juos slopindami. Štai dėl ko visą laiką nuliūdęs, apimtas depresijos žmogus daug sunkiau ir pagyja, ir gyvena. Ir atvirkščiai, dvasingas žmogus net ir su didžiausia negalia ar problema susidoroja daug veiksmingiau.
Šitą temą aš jums ir pasiūlaiu ir šiek tiek paaiškinau dėl to, kad jūs į save nustotumėte žvelgti kaip į matomą materiją, iš kurios sudarytras jūsų kūnas. Jis ir pats yra energetinis virpėjimas ir turintis gyvą ryšį su visa aplinka per jūsų tikrąją asmenybę, kuri yra Tėvo dovana kūrinijai per jūsų įasmeninimą. Dėl to atėjo laikas į save žvelgti daug giliau negu žvelgėte iki šiol, kad nuo šiol galėtumėte daugiau suvokti, kad nuo jūsų menkiausios minties virptelėjimo, reaguoja visa jūsų sistema, ir net kūrinija. Tą galite patikrinti, kada išgirstate kupiną pykčio ir pagiežos žodį arba kupiną meilės ir gėrio žodį. Kuo šviesesnė jūsų sąmonė tuo mažiau jūsų ego sužeis tas žodis, kuris bus piktas, bet tuo labiau jus įskaudins, kada ji sbus nukreiptas į kitą asmenį. Lygiai taip ir su geru žodžiu, kada jis bus tikomas jums, dėl šito jūsų ego nesidžiaugs, o kada jis bus taikomas kitiems, tada jūsų aš džiaugsis. Kuo aukšesni jūsų sąmonės energetiniai virpesiai, tuo mažiau jus bepaliečia kitų energetianiai virpesiai, jeigu jie skirti jūsų ego, bet vis labiau jaudina, kada tokie vertinimai taikomi klitų atžvilgiu. Tai ir rodo, kad jūsų dvasiniai energetiniai virpesiai vis labiau ir labiau įsijungia į visos kūrinijos energetinę sistemą.
Dėl to, kiek tik siela trokšta bendravimo su Tėvu, leiskite jai skleisti savo sparnus šitokiam bendravmui. Tai vienintelis būdas, kaip giliau pajausti ir patirti tiek Tėvą, tiek kūriniją per savo energetinių virpesių dažnio kėlimą ir artinimą iki Tėvo siunčiamų meilės virpesių, kurie yra GYVI ENERGETINIAI VIRPESIAI. Būtent dėl to juos ir galite pajausti savyje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas
Tėvo energijos virpesių dažnis, kurį Jis pasiunčia į kosmosą per Rojų, ir sudaro visą kosminę ervę, kuri pati, toji kosminė erdvė banguoja, kvėpuoja, susitraukdama ir išsiplėsdama. Ir šitoje erdvėje energijos virpesių vandenynas yra apgaubtas visas Tėvo meilės akinančios


Algimantas
2006-10-19 13:28:00

Komentarai

Jonas rašė: "Vaidai, man ir ne tik man ne pirmą kartą atrodo, kad tu paprasčiausiai putiesi, kažką iš savęs statai."
Žinai Jonai, priminei man tokį dialogą (tikiuosi neįsižeisi):
Mikė Pukuotukas - Knysliukui (kildamas oro balionėliu kopinėti Medaus): "Knysliuk, ar aš panašus į debesėlį?"
Knysliukas:"Ne, tu panašus į meškiuką, bandantį apsimesti debesėliu"
Klausimas Vaidui: Kas yra Mikė Pukuotukas - debesėlis, ar meškinas, bandantis apsimesti debesėliu?
P.S. Visi nori Medaus

Asiliukas
2006-10-20 16:30:45



Visoje kūrinijoje yra Tėvo akinančio švytėjimo baltos spalvos virpesių visų šešių vaivorykštės spalvų spektras

Urantijos aidas
2006-10-21 11:41:42



Raudonai O Gal Žaliai Žydi Marių Vandenai.
Raudona Oranžinė Geltona Žalia Žydra-Mėlyna Violetinė.
<aidai>, tu panašus į atėjųsi i lietuvių tarkim pamoką mokytis lietuvių, kuris mato tik matematines klaidas ir moko kitus matematikos, pats nesimokydamas lietuviu.(kolkas)

Vaidas
2006-10-21 12:33:16



Mielas Jonai, paskaityk Vaido paaiškiimus be kokios nors nuostatos, bet mėgindamas suvokti, kodėl jis sako tokus teiginius, tokias mintis. Ir tada pamatysi, jog ir tu gali patvirtinti jų akivaizdų tikrumą.
Kada žmogus atranda Tėvą savyje, kada gimsta iš dvasios, tada jis nustoja JAUDINTIS, NES KVĖPUOJA TĖVO DVASIOS ESANČIOS MŪSŲ VIDUJE DAŽNIU, KURIS JOKIO JAUDINIMOSI NEPAŽĮSTA, NES TAI YRA MEILĖS IR PALAIMOS VIRPESIAI SKIRTI VISUMAI IR KIEKVIENAM. Ir nebetenka prasmės dėl ko nors jaudintis, nes JAU KVĖPUOJI AMŽINYBĖS RITMU. Jaudinasi siuria tik savo savanaudiško ego proto troškimai, kad tik būtų gerai jam, kad tik pasisektų jam, arba tam, prie ko jis dar yra prisirišęs šitame pasaulyje: tėvų, vaikų, žmonos, vyro, draugų ir pan. Tai žemi energetiniai virpesiai, kurie žmogaus vidiniam ir Tėvo padovanotam tikrajam asmenybės ėgo ir trukdo nusimesti skraistę, kad ir pats galėtų išvysti save tokį, kokį Tėvas ir sutvėrė pagal savo atvaizdą - mylintį ir dalinantį meilę visiems.
Materialus mokslas niekada neturės tokių priemonių, kad galėtų išmatuoti realius ir labai stipriai veikiančius aukšto dažnio virpėjimus, kuriuos jaučia pats MOKSLININKAS.
Kaip tu gali išmatuoti meilę, gėrį, gailestingumą, tiesą, tarnavimą, užuojautą, pagalbą? Tokius Tėvo aukštų meilės virpesių sužadintus veiksmus tu gali ir pamatyti ir įvertinti pagal savo išmintį, bet pačių virpesių tu negali nei išmatuoti, nei įvertinti kaip nors kitaip, tik savuoju JŲ PATYRIMU, NES TU JUOS JAUTI. IR JAUTI KAIP JIE TAVE KELIA IŠ VIDAUS IR DARO KŪNĄ LENGVĄ KAIP PŪKĄ.
Štai dėl to mes ir turime bendrauti su Tėvu betarpiškai ir savai žodžiais, savomis mintimis, ir net savo nuoširdžiais virpesiais, kurie pranoksta bet kokią mūsų prasmingiausią mintį. Ir tada mes tapsime vis jautresni ir jautresni ir Tėvo siunčimų aukšto dažnumo virpesių poveikiui per Minties Deirntroją mūsų viduje, ir tik tada mes pradėsime garyti gera kitiems ne iš pareigos, bet iš patiriamų Tėvo meilės virpesių palaimos, nes darytdami gera kitiems, mes dar labiau patirsime šitų virpesių ir būsime jiems imlesni. Tai ir yra savosios sielos vystymas ir jos pajūčių plėtimas.

Algimantas
2006-10-20 14:19:14



Šaunu, kad išsakai savo nuomonę, manau daug žmonių kuriem Algimanto kalbos butų naujos irgi pasakytu panašiai kad va ka jie jaučia savo viduje, tai yra ju vidinis jausmas. Ir jum atrodo kad tai nesusije su kitais, ar su visuma, ar su dievu. (aš suvokiu kad susije tarpusavyje ir su ateitimi, todel pabandysiu nusakyti). Patys pastebime kad virpesiai gali buti blogesni (blogesnes nuotaikos,žemesni) arba geresni (pakyletesnes nuotaikos, aukštesni). Tada isivaizduokite, kad Dievas yra tobulas, ir jis yra tobuliausias iš visų kas yra musu tikrovėje, o žmonės yra evoliucinio žengimo i priekį pačioje pradžioje. Ir tada kyla supratimas kad dievo virpesiai yra patys aukščiausi, ir jis yra jų šaltinis, o kuo toliau nuo jo tie virpesiai kaip žmonėse gali buti ir blogi tarpais, tarpais geresni. Ir per amžinybės tobulinimasi, žmonės pradės mastyti ne tik apie savo materialią šeimą, kaip savo artimuosius, bet apie visa savo miesta, valstybę, planeta, visata kaip apie savo šeimą - tokie virpesiai bus aukštesni. O tu visu virpesių šaltinis yra Dievas (Pirmasis šaltinis ir centras) ta prasme, kad tie virpesiai yra varomoji jėga. Sakoma kad dievas valdo kuriniją savo meile. Dievas yra meilė.(ne šeip banali meilė, kur propaguojama kokiose šeip sektose. O tokia kuri išreiškia teisuma ir išminti bei gailestinguma sušvelninant ta teisingumą). Ar aiškiau gal kažkiek?
***
Jonai, sakai statau iš saves, bet tuo pačiu kad valdau informacija. Ka sakau, tai iš kitų šaltinių, bet tuo pačiu ir iš saves tai ka atrenku, manau tai atspindi visumą, tiek kiek aš ją pažinau. "pūstis" nėra reikalo, kaiptik yra reikalas "nesipūsti". Čia paskutinėm dienom, kaiptik mintyse svarsčiau, kaip svarbu atliekant darbą yra pats darbas, jo atlikimas, demesio i tai nukreipimas, o vos pradedama girtis, ar vien galvoti apie save, kuris daro darba, jau sureikšmina save per daug. Turiu panašiu siekiu, kaip nesureikšminant saves perteikti tai kas galėtu padėti žmonems, padėti sau patiems. Ta prasme, kad jie negalvotų kad aš cia sureikšminu save.. Tai ka sakau, ko mokau aš tuo tikiu, ir tikiu kad tai yra svarbu, kalbant apie paprastus dalykus, pvz paprastai nukreipti žmogų į gera manau tai yra svarbu. Karta autobuse šalia sedėjo kažkoks senesnis žmogus ir kalbėjo apie tai kad sedėjo kalejime, kad tas blogai kad tas blogai, tai aš jam ir sakiau, kad reikia galvoti apie ateiti. "apie ka galvosi ten ir nueisi/į ta supanašėsi" kad reikia siekti geru dalyku, kurti. toks atrodytu paprastas dalykas, man atrodo labai svarbus. Paprastumas man irgi patinka. Nors paprastumas ir sudetingumas teisingiau pasakius turi tureti savo teisingasias vietas panaudojime. Aš turiu nora padėti kitiems tiek kiek pats suprantu, ir toliau tobuleti kad galečiau tai daryti geriau.
Dar tu sakai "nuolankumas ir nusižeminimas" - man tai panašu i akivaizdų nesusiderinimą. Ar vieno tėvo vaikai turėtu buti tokie susiskaldę, kad vienas turėtų klauptis prieš kitą? Ne. Jie turėtu būti kaip lygus su lygiu. Aš turiu daug supratimu, ir savo supratimo perteikime kitiems matau problemišuma. Aš suvokiu Dieva kaip pasireiškiantį per visus kitus žmonės. Kad Dievo "AŠ ESU" yra išsireiškęs per visus kitus "AŠ ESU", ir mano "aš esu" turetu i kiekvieną kitą žiūrėti kaip i lygų. maždaug lygybes, susiderinimo ir pusiausvyros siekiu turbut. Ir turbut yra suprantamas toks jausmas, kai yra vienuma su viskuo, su visais žmonėmis, apinka, daiktais. Juk sakoma "elkis su kitais taip, kaip noretum kad su tavimi butu elgiamasi". Todėl vertinu paprastuma, prisiderinima, susiderinima, gailestinguma(jis panašus kažkuria prasme i nusižeminima ir nuolankuma galbut), bet kaip visuomene supranta nuolankuma ir nusižeminima turbut atsisakau kaip klaidingas vertybes. Išmintis savaime aišku siektinas dalykas. Klaidų ieškojimas... man tai patiktų labiau pavadinti tokiu kaip "nušvitimu, susivokimu, samoningumu" ir kad išmintis ir teisingas elgesys išryškėdamas nublankintu tai kas neteisinga ar blogai. kad tokiu budu pamirščiau ir pradečiau daugiau daryti tai kas teisingiau/geriau. Juk sakoma "prieš blogį galima kovoti tik gėriu". Jeigu ant verkiančio ir supykusio vaiko rėksi tai nieko gero, reikia parodyti jam meiles ir rupestingumo, tik tada tiek jo tiek tavo širdyje butu ramybe ir tt. ok baigiu pliurpt. beje esu tau Jonai dėkingas, nes iš mandagumo tau pradėjau daugiau lietuviškas raides vartoti ;))

Vaidas
2006-10-19 23:22:26



Algimantai, tai, kaip tu apibūdini tuos energetinius virpesius, aš labiau suprantu ne kaip kažkokius išorinius virpesius, o kaip savo paties vidinį jaudulį, pavadinkim virpulį. Tuos vidinius virpuliukus jaučiam kiekvienas, bet man nekyla mintis išvystyti juos iki kažkokių pseudoteorijų. Trumpiau tariant - jei tu pats vibruoji, drebi ar šiaip jaudiniesi, tai nereiškia, kad tuo pačiu ritmu vibruoja Dievas ir visa Visata :)) Tau nereik daug aiškinti, esi galvotas vyras, bet ar nesumaišei priežasties su pasekmėm? :)
***
Vaidai, man ir ne tik man ne pirmą kartą atrodo, kad tu paprasčiausiai putiesi, kažką iš savęs statai. Gal tu, kaip progruomotojas, esi pripratęs valdyti informaciją, ir bandai vadovautis tais pačiais dėsniais ir dvasiniuose dalykuose... Bet ar galėtum su nuolankumu ir nusižeminimu atsiklaupti Viešpaties akivaizdoje ir paprasčiausiai paprašyti... išminties ir savo klaidų suvokimo?

Jonas
2006-10-19 21:03:31



Mielas Jonai, Tėvo meilės virpesiai nėra elektromagnetinės bangos. Tai tokio dažnio virpesiai, kurių joks prietaisas užfiksuti nėra pajėgus. Juos gali pajusti, patirti siela. KAd lengviau būtų suvokti, įsivaizduok kokį nors šmaikštų pokštą, bet labai geranorišką, pakylėjantį sielą, kad žmogaus protas sureaguoja į jį pakylėtai, su nuoširdžiu juoku. Jis sureaguoja į tuos vispesius, kurie ir yra tuose žodžiuose-simboliuose, kurie pertiekią tą pokštą. Ir subtilų pokštą supras ir juoksis tiktai tas, kurio sąmonės energetiniai virpesiai atitiks to pokšto turinio virpesius. Nešvankus ir ciniškas pokštas ir gi turi savo virpesius, bet jie yra žemo lygio. Ir sujaudins tik tuos, kurių smąonės eneregetiniai virpesiai irgi yra žemo dažnio. Tuo tarpu aukštesnio dažnio virpesių sąmonę turinčius ciniškas juokelis atrodys apverkitinas ir beprasmis. O žemesnių energetinių virpesių sąmonė-protas aukštesnių energetinių virpesių pokšto iš viso nesuvoks ir dėl to visiškai nesureaguos. Tai bus dažnių neatitikimas, lygiai tiap, kai radijas negali sugauti reikalingos stoties, tada girdisi traškėjimai ir ūžimas. Šitie virpesiai yra juntami gyvuoju jausmu, o ne mechaniškai.
Bet kokias eletromagnetines bangas registuojantys prietaisai gali užregistruoti jau tik tų energetinių virpesių pasekmę, kuri yra paskleidžiama įvairiu pavidalu žmogaus kūno - padidėja kraujo spaudimas, padažnėja pulsas, bioeletromagentinis laukas sustiprėja. Bet tai yra tik pasekmė, bet ne patys tie virpesiai.
Jeigu tu paskaitysi mano patyrimus, kai man apsireškė pernai vidurnaktį miške prie Kretingos, tada aš rašiau, akd man buvo parodytos ir kelios spalvos. Dabar nenoriu vėl to kartoti. Paskaityk apie mano kelionę sui Urantijos Knyga po Lietuvą pernai. O šį rudenį, kada man apsireiškė Tėvas irgi naktį kelyje, važiuojant iš Utenos į Vilnių, šitą patyrimą irgi parašiau. SUsirask jį man atrodo prie mano patyrimų su Urantijos Knyga ar prie Minties Derintojo mokymų. Ten kaip tik ir aiškino Tėvas, kad tą, ką man Ji rodė, matė ne mano materialios akys, bet sielos morontinis regėjimas, t.y. tas regėjimas, kurį mes įgausime po prisikėlimo.
O kaip jūs, Audrys ir tu, apibūdintumėte Tėvą - kas Jis yra jūsų supratimu irkas yra Jo sukurta kūrinija, kas yra materija, protas, kas yra išmintis..?
O energetinius virpesius jaučiu subtiliau dabar negu tuomet, kada nebuvau įtikėjęs ir dvasiniais dalykais tiek intensyviai nesidomėjau. Ir tą gali arba galės savuoju patyrimu lygiai taip patvirtinti, kad ir jie giliau žvelgia ir jaučia aplinką - per Tėvo meilės virpėjimus, kurių nesugauna jokie mechaniniai žmogaus prietaisai?

Algimantas
2006-10-19 20:13:43



Pradėsiu nuo komentarų, (nes temos aprašymas savimi yra svarbus, savo komentaro nepadarysiu svarbesniu uz pati aprasyma, o komentarus galiu isplesti didesnio supratimo link).
Jonai, manau forumo tikslas yra nuleisti Tikrovės tiesas iki suprantamo lygio žmonėms, jeigu jiems galbut sunku patiems isisavinti kas parašyta Urantijos knygoje, arba kyla klausimų, ar dar ko. Ir taip gaunasi kad norima tu nuleistu diskusiju forume Urantijos Knygos svetaineje, o pačią knyga neisidrasinat skaityti. "tiesiogiai siejasi su mokslu"[-Jonas] - man ši tema siejasi su visuma, su visumos supratimu, su amžinųjų tiesu, ir likimo isisamoninimu. Ir tu perdaug apsiriboji mokslu galbut, as tuos virpesius suprantu manau,(santykinumas kaip visada), tai tau kaip galbut nepraktikuojančiam dvasinių praktikų siulau nemastant pajusti tiesiog savo kune kokie yra virpesiai, kai tu esi piktas/nepatenkintas ir koks tu esi palaimingas/mylintis. Stai tokie ir virpesiai.. (aišku mokslininkai tuoj čia apvyniotų laidais ir rengenu peršviestų įsimylėjelių porelę kad ištirtų jų jausmus, bet?).
***
Audry, idomumas prasideda galbut nuo neiprastumo, nuo kazko naujo, protas susidures su naujais terminais, nauja informacija - šviežia turbut patenkintas. Atvirai sakau, tu daug esi skaites, daug patyres, ir situacijose pabrėži kanors svarbaus, bet tai nera visa tiesa, ir kaikurie dalykai nera analogiški, todėl kaskart bandysiu išpainioti ir atnarplioti jei pasitaikys kad kažkas neteisingo nori praslysti per paviršutiniškus argumentus. Ka tu sakai, yra teisinga, yra daug "sakytoju" ir yra daug "jų parodymu" - bet tam žmogui ir duotas protas kad atsirinkti. Pavyzdžiui tu net pats apie tai esi kitoje temoje sakęs, kad buvo žmonių kurie teigė kad "pasaulio pabaiga bus 2000 metais" ir tarkim yra kurie teigia apie 2008, 2012 metus kažka. Tu tuos "sakytojus" vertini vienodai, o aš atsirenku, kur yra šeip iš piršto laužta, kad apie 2000-uosius metus pvz juk jie netgi netiksliai eina nuo jezaus gimimo. (jezus berods anksčiau ar veliau gime keliais metais nei metai pradeti skaičiuoti). O stai kitos datos, yra kurios minimos garsiu pranašautoju, ir senovės civilizacijų. Todėl netikek viskuo kas sakoma, pajunk i darba prota, kaip filtrą.(galbut)
***
Dar tu sakai, kad Dieva neimanoma apibrėžti. Tai artėja prie to kad žmones nubloški, jog dievo visai neimanoma suvokti. Šeimos santykiuose "Tėvo ir jo vaikų" santyki galbut irgi sunku suvokti apibrėžti, bet kada apie Dievą sakome kad jis visu tvarinių ir visa ko tėvas, tai galima daugiau apie jį suprasti tikriausia. Taip pat Dievas yra mylintis ar bejausmis? baudžiantis ar pamokantis? sugeba jis užsirustinti ar liudėti del musu nesekmiu? Juk ji GALIMA apibūdinti. Dar sakai formulemis ar fizikos desniais negalima apibrėžti, tai čia irgi labai prieštarauju, kam prieštarautu ir kiti garsūs mokslininkai/žmonės. Meilė proporcinga traukai tarp dviejų žmonių? ar cia ne formulė? Šilumos/energijos pasklidimas sistemose, ju vientisumas ir susiderinimas su aplinka, ar tai neprimena visuomenes tarpusavio vienetų susiderinimo? Beto jeigu dievas yra visa kas yra, ir jo kurinijoje egzistuoja kažkokie dėsniai ar formulės, ar nebutu galima pasakyti kad tie patys dėsniai ir yra dievas, juk DIevas išsireiškia save per juos? Jie yra Dievo dalis, jo tobulos minties, išraiškos pasireiškimas materijoje. o apie dar kazkokius akinius patylesiu. :) Prisiminkite asmenis kuriuos mylite, pajuskite savo viduje, tą energija kuri jus užplusta kada jaučiate meile jiems. Tai bus jusu pažinimas, kuriame kazin ar reikalingas protas?

Vaidas
2006-10-19 19:51:45



Taip, idomi tema, ypac tiems, kas megsta isivaizduoti, jog Dieva imanoma apibrezti formulemis ir fizikos desniais.
Man seniau irgi teko pasiskaityti aiskiaregiu "parodymu" sia tema. Oho kaip patiko! Veliau pastebejau, kad skirtingu pasakotoju "parodymai" skirtingi, o isvados ir visai priestaringos...
Ale ka padarysi - juk jie taip mato. Cia, manau, viskas priklauso nuo minties derintojo parinktu "akiniu" savo aukai (tik tie akiniai uzdedami kitapus akiu). Kokie akiniai, taip ir pasimato pasaulis. Kita kart kitus akinius uzkabins, tai dar ko idomaus is Algimanto isgirsime.

Audrys
2006-10-19 15:24:09



Ačiū Algimantui už naują temą, pastaruoju metu forumas labai išsisėmęs, bent jau aš nerandu nei ką skaityti, nei rašyti. Labai linksma tavo tema, tarp kitko :) Ypač todėl, kad ji tiesiogiai siejasi su mokslu.
Šypsausi, labai niežti pakritikuoti, bet pirma aš norėčiau truputį patikslinimo: kokio tipo yra tie energijos virpesiai - elektromagnetinės bangos, mechaniniai, garso ar kokie kitokie?
Ir dar norėčiau paklausti - ar pats, Algimantai, visas spalvas skiri lygiai taip pat kaip anksčiau, ar kažkas pasikeitė?

Jonas
2006-10-19 14:04:23




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal