Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Gerbiamieji,ponai,gal as durnas ar netoks mandras,kad niekaip negaliu suprasti, kodel Algimantas turi buti skalbiamas per ivairias temas, kaip didziausias eretikas. Kur slypi to nepasitenkinimo saknys. Kas yra apreiskiama per Algimanto temas? Fundamentali tiesa, kaip ir pridera krikscioniskoje visuomeneje: Dievas Tevas, Jezus Kristus ir Sventoji Dvasia. Na aisku, nera mergeles Marijos. Tai gal cia ta ir yra priezastis. Tai gal tik protestantu baznycios zmones gali skaityti ir suprasti Urantija, o kiti tiesiog negali jos suprasti, nes neleidzia suprasti kitoks tikejimas.Todel ir ponas Algimantas jiems kaip tas akmuo, ant kurio daug kas suklumpa.

petras
2006-12-29 22:54:55



Mielas Audriau, jeigu tu karma vadini priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnį, veikiantį visoje kūrinojoje, tai tuomet šitas žodis tinkamas, bet jeigu karmai priskiri naujus reinkarnavimus po mirties vėl tame pačiame žmogiškame kūne, kaip dar ne iki galo atidirbusius savo karmą, kad galėtų toks žmogus keliauti toliau, tai čia jau nebėra nieko bendro su priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio veikimu kūrinijoje.
Ir šitas dėsnis veikia ir pačiam Tėvui, nors jis neturi jokio kūno ir asmeniškai jis tiesiog negali įsikūnyti niekada ir niekur kaip pati begalinė ir amžina asmenybė. Dėl to Jis neturi ir jokios įsikūnijimų karmos. Tuo tarpu priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio negali išvengti ir Jis, nes Jis ir yra pats šitas dėsnis. Be šito dėsnio kūrinija negalėtų egzistuoti. Būtų tiesiog chaosas.
Tėvas skleidžia vien tik meilę, ir Jis pažįsta vien tik meilę, blogis Jam tiesiog NEEGZISTUOJA, NES BLOGIS NĖRA DVASINĖS VERTYBĖS KATEGORIJA, TAI PRIEŠYBĖ DVASINĖS VERTYBĖS KATEGORIJAI. Dėl to Tėvas jokio požiūrio blogio kategorijai neišreiškia. Jis skleisdamas VIEN TIK MEILĘ IR KITIEMS LEIDŽIA JO MEILĖS VIRPESIUS PATIRTI. TAČIAU BLOGĮ DARANTIS JO MEILĖS VIRPESIŲ PATIRTI NEGALI, NES ŽEMI VIRPESIAI NEGALI SĄVEIKAUTI SU TĖVO AUKŠTAIS MEILĖS VIRPESIAIS. Ir nors ir tame žmoguje, kuris daro bloga, yra ta pati Tėvo meilė, kaip it tame žmoguje, kuris daro vien tik gera, bet vienas patiria Tėvo meilę savyje, kitas ne, nes vieno virpesiai yra aukšti ir sutampa su Tėvo virpesiais, kito ne. Taip pasireiškia Tėvo priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio veikimas, patirian Tėvo meilę - vienas neina dvasinio augimo keliu, dėl to ir nepatiria ne tik Tėvo meilės, bet ir mano,k ad jis iš viso nėra, kad Minties Derintojo nėra, o visa, ką jis turi savyje gerio, yra vien tik jo proto dėka. Kitas gi priešingai auga dvasiškai ir dėl to patiria tai, ko net ir nesapnavo patirti.
Mielas Audriau, aš juk ir nesakau, kad tu mane šmeiži ar niekini, aš kalbu apie tai, kad Jėzus mus ne veltui mokė, kad mes melstumėmės už visus nuoširdžiai, ypač už tuos, kurie mus šmeižia, niekina. Nes tik meilės virpesiais mes galime sumažinti priešpriešą. Kito kelio riesiog nėra. Toks yra priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio viekimas.
Aš esu jau ne kartą aiškinęs, kad labai svarbu nuraminti savo protą, kad galėtums išgirsti, ką tau sako Tėvas, ar Jėzus, ar jo Partnerė Visatos Motina Dvasia, ar dvasiniai kito rango mokytojai. Jeigu protas pilnas lakstančių minčių, jeigu galvoje sukasi planai, kaip sutikti naujus metus, tai, aišku, kad nieko neišgirsi. Tam, kad protas nurimtų, reikalinga nuoširdi malda, bendravimas su Tėvu, su Jėzumi savomis mintimis bet prašant gėrio ir šviesos visiems, ypač tioems, kurie gyvena skausme ir tamsoje. O tada Tėvo pagarbinimas. Garbinant Tėvą neprašome NIEKO. Teisiog Jį gargbiname, kad Jis yra, kad teikia meilę, tiesą, grožį, kad leidžia patirti viską aplinkui su nuostabiu atsidavimu Jam, kai blogis ištirpsta meilėje ir gėryje. Ir šitaip protas nurimsta, jeigu toks bendraviams būna gilus, nuoširdus, kada aplinkui viskas nustoja blašktu dėmesį. O tada labai greitai ateina toks per kūną nuvilnijantis virpuliukas ir Tėvas jau kalba tau. Ir su Juo gali kalbėtis, klausti, klausimus pakartoti, jeigu ko ne iki galo supratai. Ir tai tikrai eina ne kalba, bet virpesiais, tačiau žmogus, kol kas dar negali kitokiais simboliai bendrauti, kaip tik žodžiais, mintimis. Man Tėvas sako, jog Jam mano maldos žodžiai nereikalingi, Jam reikaklingi mano atsivėrusios sielos virpesiai.
Ur tą bendravimą gali nutraukti bet kada. Anksčiau būdavo neįprasta nutraukti, atrodė, kad jeigu tik Jis kalba tai ir turi vis klausytis. Bet Jis man pasakė: "Aš kalbu be perstojo kaip 24-valandas per parą veikiantis radijas, kurį tu gali įsijungti kada tik panorėsi, ir išjungti, kada tik panorėsi. Ir taip su visais tvariniais." Taip, kad negali visą laiką vien tik kalbėtis su Tėvu. Tuo labiau, kad tam irgi reikalinga energija. Pats bendravimas pakrauna dvasine energija dieviškąjį aš, bet kūnas netenka materialios energijos, kurią irgi reikia atstatyti.
Tačiau toks ryšys ne iš karto yra užmezgamas, kada žmogus tokio patyrimo dar nebuvo turėjęs. Man iš karto nepavyko to padaryti. Todėl buvau padaręs gal net poros metų pertrauką, kol vėl kažkas iš vidaus paskatino prie šito sugrįžti. Ir tada man parodė tiok spalvotqą vaizdą, be jokio paaiškinimo. Tai buvo tarsi Manhetenas, o aš buvau nuleidžiamas iš oro vis arčiau ir arčiau prie Manheteno, kol pasiekiau dangoraižius, o tada dar žemiau, kol atsistojau ant žemės besidairydamas aplinkui. Kada mame leido iš aukštai, saulė švietė aplinkui, beje vaizdinys buvo spalvotas, o kada stovėjau ant grindinio, tai grindinį mačiau šlapią, pakėliau akis ir pamačiau juodus, smalos juodumo debesis, kurie buvo didžiąją dalį dangaus užtraukę. Ir viskas. Jokio paaiškinimo.
Kada kitą vakarą vėl pasimeldžiau, pagarbinau Tėvą, tada Jo paklausiau, ką galėjo reikšti vakar man parodytas vaizdinys. Ir tas paaiškinimimas buvo būtent pirmasis tekstas, kurį išgirdau iš Tėvo. Jis man paaiškino, kad aš besileisdamas mačiau giedrą dangų, mažiau platų horixontą, ir kuo labiau artėjau prie dangoraižių, tuo truakėsi horizontas, kad beliko vos nedidelis dangaus lopinėlis, kada atsidūriau tarp dangoraižių, o kada debesys ėmė užtraukti dangų tai ir iš viso dingo dangaus mėlynė ir horizontas. Tačiau juk iš tikrųjų nedingo nei dangaus mėlynė, nei saulė, nei horizontas, tik aš stoviu kitokioje aplinkoje, kur ir dangoraižiai, ir debesys man nebeleidžia matyti tiek, kiek mačiau būdamas virš jų. Tačiau šitos materialios kliūtys tik apribojo mano matymą, tuo tarpu jos visikšai nepakeitė nei saulės, nei horozonto, nei dangaus dydžio. Todėl ir jūsų gyvenimas yra toks, kad jūs sukuriate sau gausybę broblemų, kurios kaip debesys aptraukia jūsų matymo lauką. Dėl to jūs neturite susitapatinti su pačiomis problemmis, o vietoje šito, turite atrasti mane savo viduje, kad iškiltumėte virš jų ir vėl matytumėte platesnį horizontą, kuris niekuo nepasikeitė - koks buvo iki atsirandant problemoms, toks ir liko, pasikeitė tik jūsų požiūris. Jis susiaurėjo. Ir šitas suspaustas požiūris tampa jūsų pagrindine kančios priežastimi. Ir kad jos neliktų, ir reikia atsigręžti į save ir savyje atrasti mane."
Tai buvo nuostabus patyrimas, kad aš negalėjau nesižavėti tokia Tėvo man suteikta palaima. Ir tai buvo kaip laiptelis į tolimesnius mokymus.
Ir kada aš jau daugiau kaip metus buvaui nuolat, kasdien, bendravęs su Tėvu, Jis manęs paprašė, kad aš pradėčiau bendrauti ir su kitais Jo kūrinijos vaikais, ypač su Sūnumi Kūrėju,Jėzumi, ir jo Partnere - Visatos Motina Dvasia, kad labiau pajausčiau Jo šeimos ir kitus asmenis, ne tik Jį, Tėvą.
Tada ėmiau bendrauti pakaitomis ir su Tėvu, ir su Sūnumi Kūrėju, ir su Visatos Motina Dvasia. Ir bendraviams skirtingas, bet kiekvienas pamokantis. Dėl to prieš tris mėnesius net ir minties neturėjau, kad Jėzus Kristus pertieks savo mokymus, kurie taps apreiškimo knyga KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL. Nors Tėvas jau gal pusę metų man visą laiką kažkodėl sakydavo, kad daugiau su Juo bendraučiau, kad labiau pasitikėčiau Juo, nes Jis ruošia mane didesnei užduočiai, nenurodydamas kokiai.
Ir vis tik, keikvieno kelias yra asmeninis ir labai individualus. Dėl to aš galiu tik pasidalinti savo patyrimu, o tavo kelias į ryšį su Tėvu gli būti daug trumpesnis, nes tu gali pasimokyti iš to, ką aš tau sakau ir nebedaryti tokios dviejų metų pertraukos. Tada man atrodė, kad toks ryšys gal nevisiems prieinamas. Ir nebuvo tokio žmogaus, kuris man būtų pasakęs tvirtai - VISIEMS PRIEINAMAS, TIK SIEKIT JO.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-29 15:37:16



be to tai priklauso nuo to, kokia klaviatura buna isijunges

p.s.
2006-12-29 14:11:23



Algimantas dirba stenografistu,- gauna tiesiai i pirstus,- ne musu nosims tai uzuost

asistentas
2006-12-29 14:10:16



Visų pirma, Algimantai aš tavęs nei šmeižiu, nei niekinu.Aš tik dėstau savo poziciją ir klausiu tavęs.O kas tau sakė, kad KARMOS ĮSTATYMĄ sugalvojo žmogus? Tai tas pats Priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis, tik kitaip pavadintas. “Kaip šauksi, taip atsišauks.” “Liesi pyktį, supykdysi ir kitą.”
Dar norėjau paklausti, gal gali papaskoti patį mechanizmą, kaip gauni apreiškimą iš Jėzaus. Kiek žinau kiti žmonės turi įeiti į gilią meditacijos būseną ir kai pasiekia visišką minčių ir jausmų nebuvimo būseną, tik tada gali per juos kalbėti kitos būtybės(turiu omenyje šviesos). Ir jie gauna žinojimą tiesiai į širdį, o ne lietuviškai, ar angliškai kaip pats sakai. Į širdį perduodama ne kažkokią tai kalba, o žmogus gauna supratimą, kurį pats vėliau išreiškia savo žodžiais. Ar tu kitaip tai gauni? Labai įdomu.


Audrius
2006-12-29 14:06:02



tu Algimantai, kraipaisi kaip antis ir vis stengiesi isversti kitu zodzius kaip nebuvo pasakyta: sumenkinti buvo ne amerikieciai, o ISSIPUTES EGOIZMAS. Jeigu turetum nors kiek nusiteikimo isgirsti kitus, suprastum, kad ne vienas esi turintis apie pasauli ziniu ir todel negali savo interpretacijos pirsti kaip vieninteles teisingos. Mandras esi i foruma rasydamas, kazin kaip tau sekas tikrovej su salia esanciais sutarti ir sneketis painiais klausimais? Nelengva kita isgirsti, ypac jeigu jis yra tokio dvasinio lygio, kad ne tavo nosiai tai nustatineti

Zianis
2006-12-29 11:42:46



Mielas Ziani, mokykis iš bet ko, kas turi šviesos. Tik tavo atsivėrusi siela gali suvokti, kas yra toji šviesa, kurios ji taip siekia, ir kuriai tavo protas visomis išgalėmis priešinasi.
Dorumas neturi tautybės, pilietybės, rasės atspalvio. Dorumas kyla iš dvasinio gyvo ryšio su Tėvu, esančiu tavyje, kaip ir kiekviename iš mūsų. Dėl to, kuo jautriau, pats savyje, reaguoji į tai, kas pažeidžia DORĄ, tuo labiau tavo siela skaistėja. Tačiau, jeigu dorą mėgini sieti su tautybe, ar su rase, vieną iškeldamas, kitą sumenkindamas, tai nebus teisinga. Dora - tai prieangis į gyvą dvasinį ir sąmoningą ryšį su Tėvu. Ir doras žmogus jį greičiau užmegs negu nedoras. Ir tai nepriklauso nuo tautos ir rasės. Tai grynai ASMENINIS APSISPRENDIMAS IR VEIKSMAS.
Ateis laikas, kada pasaulyje VISI BUS PASIEKĘ JĖZAUS DVASINIO IŠSIVYSTYMO LYGĮ IR VISI BUS TAPĘ DORI.
Tam Jėzus ir atėjo žmogaus pavidalu, kad mums parodytų, jog su Tėvu mes galime pasiekti jo, Jėzaus lygį. Tam jis man ir perteikė KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL knygos mokymą, kad mes SIEKTUME JO LYGIO. Tam ir Urantijos Knyga buvo apreikšta VISAI ŽMONIJAI.
Kodėl būtent JAV ji pasirodė? Todėl, kad ten buvo pati laisviausia aplinka tokiam šaltiniui, kur buvo jau tada religijų ir rasių didesnis sambūvis, ko nebuvo jokioje kitoje pasaulio valstybėje. Jeigu ji būtų perteikta japoniškai ar kinietiškai, kas būtų ją vertę į kitas pasaulio kalbas taip greitai, kas jau tiek moka tas kalbas, kad galėtų versti tokį sudėtingą tekstą? O kas būtų buvę, jeigu tokia knyga, net ir angliškai, būtų perteikta puritoniškoje Anglijoje? Ji tiesiog būtų buvusi ĮKALINTA IR NEBŪTŲ PASKLIDUSI UŽ VIENO KAMBARIO SIENŲ.
Kodėl gi Jėzus atėjo žmogaus pavidalu pas žydus? Kodėl ne pas egiptiečius? Todėl, kad žydai TUO METU turėjo pačią palankiausią VIENO dievo sampratą, kurią buvo galima išplėsti. Ir Palestina buvo kelių susikirtimas, karavanams keliaujant iš Rytų į Vakarus. Todėl Jėzaus geroji naujiena - Dievo Tėvystė, žmonių brolystė - galėjo nukeliauti į visus Romos imperijos pakraščius. Ir Jėzus buvo ŽYDAS. Ir apaštalai buvo ŽYDAI. Ne LIETUVIAI. Ir Lietuvos dar nebuvo, ir dorų lietuvių dar nebuvo. O sampratos apie Tėvą JAU BUVO. Ir šeimos doros sampratos buvo labai tvirtos tarp tuometinių žydų, kaip ir tarp šiandieninių, nors jau ir sumenkusių.
Štai dėl ko nežiūrėk nei kas autorius, nei iš kur yra pateikiama šviesa. Žvelk giliau į patį šviesos spindulį, kuris yra ir tavyje - Tėvo dvasia, ir su ja bendrauk, nes šviesos Šaltinis yra Tėvas. Ir tada Tėvo dvasia tavo sielai ir pasakys kas ko vertas.
Tik nebijok šitokio žingsnio - atsiverti Tėvui ir su Juo kalbėtis savais žodžiais.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-29 11:25:46



amiarika yra supuvusi salis, pavyzdys, kaip nereikia gyventi, Algimantas pardave tiavyne liatuva, tegu amiarikieciai patys mokosi is savo nutukusio egoizmo, spyga taukuota

laisvas lietuvis
2006-12-29 11:16:20



Nevarinekite ponai tusciai savo egoistiniu arkliuku, ponui ALGIMANTUI jus neprilygsite per amziu amzius amen.

petras
2006-12-29 11:02:21



Miela Vaida, angliškai Jėzaus Kristaus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knygos neturiu. Aš ją tik užbaigiau priiminėti lietuvių kalba, net ir dabar dar, vėl iš naujo, skaitau korektūros klaidas, kurių vis dar yra likusių, kad ir jas būtų galima pataisyti. O knygos Paaiškinime aš rašau, kad Tėvo dvasios, Minties Derintojo, mokymus gaunu tiek lietuviškai, tiek angliškai.
Beje, man jau yra lygiai tokia pati mintis sėsti prie šios knygos vertimo į anglų kalbą. Tačiau viskas yra Tėvo valioje, aš nieko neplanuoju į ateitį, o dirbu tik tai, ką Tėvas paveda ŠIANDIEN.
Todėl kol kas galiu parekomenduoti tik angliškus tekstus iš man perduotų Tėvo dvasios, Minties Derintojo, mokymų, kuriuos Jis man leido paskelbti viešai. Jie yra patalpinti mūsų svetainės angliškame variante. Jeigu nuspausi užrašą The Urantia Book arba Britanijos vėliavos langelį, pateksi į mūsų svetainės anglišką puslapį. Ten irgi yra mokymai iš Minties Derintojo angliškai. Atrodo pavadinti The Thought Adjuster Teachings ar panašiai.
Šiuo metu ypač tiktų Tėvo dvasios mokymas apie mokymas apie Naujųjų metų šventimą. Ten atrodo irgi yra mokymas apie sportą.
Kas susiję su amerikiečiais, tai labai mažai kas tokiais dvasiniais dalykais domisi, kada juos yra užvaldžiusi materialių aistrų lavina, dėl to jiems vertėtų labai palaipsniui apie tokius dalykus kalbėti, nes jų požiūris matuojamas tik savo gyvuliniu ego, tuo tarpu dieviškasis aš, labai giliai miega ir jie net nenori jo žadinti, nes sugrius visas jų ikitolinis gyvenimas ekonomikoje, politikoje, sporte, šeimoje, mokykloje, absoliučiai visur. Kaip, beje, ir kituose kraštuose.
Išimtis, labai graži išmimtis yra LIETUVA. Dėl to būtent iš čia pasklis nuostabus dvasinis ir gyvas spindėjimas, kuris paveiks ir kitus kraštus, nes mes esam mažytė šalis, ir dar ne iki galo užmiršusi Jėzų, nors jau labai stipriai ritamės irgi į meterializmo garbinimą savo gyvenime. Bet vis tiek dar jo negarbiname tiek, kiek jį jau seniai garbina Vakarai, o ypač amerikiečiai. Kadangi mes nesame galingas ekonomikos ar politikos kraštas, tai mūsų siekiai nėra užvaldyti pasaulį, kokius turi amerikeičiai, kiniečiai, rusai, dėl to mūsų yra visiškai kitoks mentalitetas. Tuo labiau, kad ten, kur yra gausybė teritorijos, daugybė tautų, rasių ir eligijų, susikalbėjimas yra sunkesnis, kol žmonės nėra atradę savyje Tėvo. Tada jie neturi jungties savyje iš Tėvo, o ritualai juos atskiria ir jie nebendrauja iš sielos gelmės. Nors amerikiečiai turi daugybę susibūrimų, įvairių pramogų, tačiau jie ir juose yra IZOLIUOTI. Jie užstatė savo sielą nepraeinamais materialaus išskaičiavimo berjerais, dėl to jų bendravimas yra tik IŠORINIS, BET NE VIDINIS. Dėl to Lietuva, dabar turėdama ir Urantijos Knygą, ir Jėzaus Kristaus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL ir mus ATSITIES IŠ SULINKUSIO MEDŽIO IR IŠAUGS NUOSTABIU ŽALIUOJANČIU MEDŽIU, KURĮ PAMATYS IOR KITOS ŠALYS I RNORĖS TAIP PAT SAVĄJĮ GYVENIMO MEDĮ IŠTIESINTI. Ir klaus mūsų,k aip tą padaryti. Ir mes jiems aiškinsime. Bet KOL KAS turime patys savyje UŽAUGINTI žaliuojantį JĖZAUS GYVĄJĮ MEDĮ SU ATRASTU TĖVU SAVO VIDUJE.
Labai teisingai, miela Vaida, tu pastebėjai, skaityk viską IŠ EILĖS. Tas pats ir su Urantijos Knyga. Ir nesistenk visko prisiminti. Tiesiog skaityk, o informacija pati nusės į pasąmonę, o vėliau pamatysi, kad ji reikiamu momentu tarsi kieno pasufleruota iškils ir į sąmonės lygį, kad pamatysi, kaip viskas pasitvirtina apie ką jau buvai skaičiusi. Ir turėk minty, kad šios knygos bu skaitomos ir skaitomos ne vieną kartą, dėl to ir suvokimas vis gilės ir gilės. Ir šitų mokymų taikymas praktiškai prasidės po Tėvo atradimo savyje. Taip mes augame, taip mes įsisaviname informaciją, taip mes tampame JĖZUMIS.
Ir mėgaukis pačiu skaitymo procesu. Dėl to nenusimink, kad ko nors nesupratai, tiesiog skaityk toliau ir pamatysi, kad ir Urantijos Knyga tampa vis aiškesnė. Ir tu pati pajausi, kaip tvritėji, net būdama kitoje aplinkoje, nes ir ten pamatysi, kiek daug yra aplinkui vietos skleisti meilę ir tiesą. Ir daryk tą DRĄSIAI. Atsiduok Tėvo vedimui iš vidaus. Neužsisklęsk savo viduje, atsiverk ir Jam, ir aplinkai. Aplinkai, ypač JAV, reikalinga kaip niekas kitas meilė ir tiesa.
Telydi tave ramybė,
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-29 07:25:56




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal