Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Gerbiamas Algimantai,
pastaruoju metu gyvenu JAV (Irgi vis galvoju: ką čia veikiu? kodėl aš čia? kodėl aplinkybės susiklostė taip, jog atsidūriau būtent čia? kokią pamoką turiu išmokti? Atsakymas turi būti, tik kol kas aš jo nežinau).
Šios apreiškimo knygos paaiškinime rašot, kad tekstus turit dviem kalbom. Norėčiau ką nors duoti paskaityti šalia esančiam žmogui. Į akis krito 77 skyrius „Dabartinio sporto žala žmonijai“, tai pradžiai būtų suprantamiausia amerikiečiui, kurį yra užvaldęs pomėgis stebėti amerikietiško futbolo varžybas bei automobilių lenktynes. Svarbiausia ne tai, o reakcija į ekrane ar stadione vykstantį veiksmą. Nemaniau, kad tai gali sukelti tiek neigiamų grubių emocijų.
Ar būtų galimybė persiųsti el.paštu šitą skyrelį ir gal dar kokį vieną kitą skyrių iš pradžios angliškai?
Čia būdama nusipirkau „Urantijos knygą“ angliškai, iš tiesų buvo sunku skaityti (dėl svetimos kalbos ir vis dėlto dėl teksto sudėtingumo), paskui parsisiunčiau lietuvišką variantą. Bandžiau po truputį „krimsti“ kietą, tačiau labai sudominusį riešutėlį.
Vakar Ramunė (per ją neakivaizdžiai jau kuris laikas esu su jumis pažįstama) pranešė apie šią naują, jums padiktuotą apreiškimo knygą. Susidomėjusios akys bėgiojo nuo vieno skyriaus prie kito, nuo vieno sakinio prie kito, ir nežinojo, nuo ko pradėti. Tikriausiai reikia pradėti nuo pradžių...
Vaida

Vaida
2006-12-29 03:22:50



Kaip sunku istverti, kai kitas didesnis arba mazesnis egoistas uz tave pati... Kaip ten sako, veidrodeli, veidrodeli, kas pasaulyje graziausias? Kiekvienas mato ta atvaizda pries nosi, belieka tik nusisypsoti jam, mirktelti ir keliauti toliau, o ne i kitu veidrodelius susiraukus dairytis, tikrinti ir aiskintis kas ir kaip, vis tiek visur matysi tik save ir dar priedo susiraukusi :). Aisku savo veidrodeliu gali ir pasidalinti, tik ka ten tas kuris ji gaus pamatys? :).
Nuomone apie kita zmogu tera musu vidinio pasaulio atspindys, bendraudams su zmonemis patiri, koks tu unikalus ir nepakartojams ir kiek daug visko tavyje yra, o ne kokie kiti geri arba blogi.
Sedejo medyje bloga mergaite ir gera mergaite. Abi spjaude ant praeiviu. Bloga mergaite pataike tris kartus gera penkis. Taip geris nugalejo blogi :)

N
2006-12-28 23:23:54



Aš suprantu, Algimantai, kad tavęs asmeniškai neveikia kitų žmonių argumentai. Bet ačiū Dievui, kitus dar veikia. Todėl aš savo pastabas daugiau kreipiu į tai, kad kiti skaitydami susidarytų objektyvesnę nuomonę.
Panašiai tu ir paliudijai, kad jūsų veiklos vaisiai yra skirti ne artimo meilei, o PAČIAM SAU. Šalia esantiems tavo taip vadinamiems mylimiems žmonėms jie tikriausiai yra pernelyg kartūs.
Bet ar ne per dažnai vartoji žodį "egoistinis"? Nes tai, kuo taip atkakliai kaltini kitus, juk taip gražiai limpa tau pačiam?...
*
Jei atvirai, manęs, kaip "dogmatiko" ir "ritualisto" niekas neerzina. Nes man ne dogmos ir ne ritualai svarbiausia. Bet jie man netrukdo, ir aš galiu išlikti nesusierzinęs ir harmoningas, aš tiesiog branginu tiesą ir meilę, todėl sutariu su geros valios žmonėmis, nors kartais būtume ir skirtingų pažiūrų. O būtent tau, mielas Algimantai, šitie dalykai žiauriai trukdo, ir tu su jais kovoji (tiksliau kovoja tavyje esantis "kažkas", jei išsireikšti "politiškai korektiškai"). Užteks kovoti, Algimantai. Pradžioje leisk žmonėms MYLĖTI, nekankink jų. Leisk mylėti Dievą taip, kaip jie moka. Dievas supras ir atsilieps. Tai duota kiekvienam.

Jonas
2006-12-28 22:45:14



Gerai, kad Lietuva atstovauja patys lietuviai, nes jei vien tik Algimantas,- greitai pataptume dorais amerikieciais. Kur jus matet dora lietuvi, besimokanti is amerikonoidinio skaitalo?

Zianis
2006-12-29 10:48:06



Miela Ramune, ačiū tau, kad skaitai mūsų Forumą. Dabar mes turime ir Jėzaus Kristaus knygą KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL. Ir ji padės daugybei žmonių pakeisti savo kasdienį gyvnimą į gėrį. Skaityk ją ir pajausi, kokia nuostabi Tėvo Sūnaus - mūsų Visatos vieno iš Sutvėrėjų ir Valdovų, daugumai mūsų žinomo tik Jėzaus iš Nazareto vardu - DOVANA MUMS VISIEMS - JO MOKYMAS, PADEDANTIS PAMATYTI APLINKĄ GILESNIU IR GYVU ŽVILGSNIU.
Mielas Audriau, tikrai Tėvo meilė yra besąlygiška ir myli visus ir vienodai, tačiau, kodėl nei Jonas, nei tu jos nepriimate GYVOS, IR JAU ESANČIOS JŪSŲ SIELOJE, kad pajustumėte TĖVĄ SAVYJE?
Į šitą klausimą galite atsakyti tik jūs patys, ir ne viešai, bet patys sau ASMENIŠKAI, su sąlyga, JEIGU BŪSITE SAU PATIEMS NUOŠIRDŪS.
O kada būsite nuoširdūs ir su Tėvu, tada ir pradėsite, po atkaklių pastangų, patirti Tėvo meilę savyje. Ir ją pajausite visiems, tiek savo žemiškų šeimų nariams, tiek man, tiek bet kuriems kitiems žmonėms VIENODĄ.
Ir apie jokią karmą nebenorėsite ir kalbėti, tiesiog gyvensite tikrą gyvenimą TĖVO MEILĖJE ir TARNAUSITE GERAIS DARBAIS IŠ MEILĖS. Ir daugiau nieko. Tik tiek.
Karma - tai rytietiškos filosofijos samprata, kada žmogus dėl jos veikimo ir turi gyventi daug gyvenimų, kad galų gale atidirbtų savo karmą ir pats taptų dvasinis grynuolis ir tuo pačiu nutrauktų besikartojančių to paties žmogaus, tik kituose kūnuose ir kituose amžiuose, reinkarnacijų ratą. Priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis neturi nieko bendro su NEEGZISTUOJANČIA KARMA, KURIĄ SUGALVOJO ŽMOGUS. Priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis egzistuoja per visą amžinybę, ir visoje kūrinijoje. Net ir kada mes tapsime sielomis, o vėliau pereisime į amžinosios dvasios statusą, bet išsaugodami savo dabartinį aš, tik daugiau suvokiantį kūriniją ir Tėvą, ir kada jau seniai būsime palikę žemę, Urantiją, kada pagal rytietišką filosofiją būsime nutraukę savo reinkarnacijų ciklą šitame pasaulyje, kai tokios karmos ir nebuvo, net ir tada mus lygiai taip veiks priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis. Jis NESUNAIKINAMAS.
Tik savo patyrimu, mes jau būsime daug geriau susipažinę su jo veikimu, ir juoksimės iš savo neišmanymo, kada dėl savo skaudžių patirtų kokių nors pasekmių dėl savo nebrandžių ir neišmintingų veiksmų, kaltinome Dievą.
Tačiau, kad tą suvoktumėte geriau, jūs turite, mielieji, atsiverti Tėvui savo visa siela ir atrasti Jį savyje, tada jūs pamatysite, kad trypčiojate vietoje, kai Jis ragina jus žengti pirmyn.
O kas dėl darbo vaisių, tai jie yra matomi tiems, kurie jau gali atsivėrusia siela pajausti jų svorį ir vertę.
Perskaitykite Ramunės atsiųstą žinutę, ir jos paklauskite, ar yra tie vaisiai ar ne. O kai dėl šeimos, tai klausimą turi adresuoti ne man, o mano kitiems šeimos nariams, nes aš juos kaip mylėjau, taip ir myliu. Ir meldžiuosi už juos kasdien. Kaip ir už visus jus. Ir už jus mielieji Audriau ir Jonai. Jėzus visada mokė, kad visi žmonės mylėtų vieni kitus ir melstųsi ypač už tuos, kurie juos žeidžia, šmeižia, skaudina, persekioja, niekina... Tą aš ir darau nuolat. Ir meldžiuosi, KAD PRAŠVIESĖTUMĖTE IR PAJAUSTUMĖTE GYVA TĖVĄ SAVYJE.
Jėzus sakė, kad jis žmonėms atnešė ramybės evangeliją, bet ji neatneš ramybės toms šeimoms, kur vienas jos narys ją priims, o kiti ją atstums. Dėl to GYVAS ĮTIKĖJIMAS ERZINA DOGMATIKUS IR RITUALISTUS. Ir būtent dėl to jie nusigręžia nuo įtikėjusiųjų, o ne atvirkščiai. Ir būtent dogmatikai ir ritualistai eina ne į koją su Tėvu, su Jėzumi, su visa kūrinija. O įtikėjusieji būtent ir eina koja kojon su Tėvu, su Jėzumi, su kūrinija. Ir ne tik koja kojon, bet ir visuotiniu Tėvo ritmu. Ir būtent jie gyvena tikroje realybėje, o ne tie, kurie prisidengia raštais ir dogmomis ir viską derina tik pagal jų sustingusią akimirką, kuri seniai nebeturi jokio gyvybingumo.
Realybę gali suvokti tik tada, kada atrasi Tėvą savyje, o kol kas tu turi tik ILIUZIJĄ TIEK SAVYJE TIEK APLINK SAVE IR NET NESUVOKI, KAD ESI ILIUZIJOS IR SAVIAPGAULĖS SPĄSTUOSE. Bet tai jau priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio pasireiškimas jūsų, mielieji Audriau ir Jonai, gyvenime. Savo gyvenime ramybės nepatirsite tol, kol neatrasite Tėvo savyje. Bet jūs patys norite gyventi be Tėvo meilės ir ramybės. Toks jūsų pasirinkimas.
Aš mokau tuos, kurie nori šitą ramybę ir Tėvo meilę patirti, ir kaip ją patirti atradus Tėvą savyje. Tačiau sprendimas priimamas asmeniškai.
Ir mano mielieji, jūs turite suvokti vieną nuostatą, kurios aš laikausi nuolat - aš niekam nieko neįrodinėju, tiesiog AIŠKINU PAPRASTAIS ŽODŽIAIS, KAD PATYS GALĖTUMĖTE PASITIKRINTI MANO ŽODŽIŲ TIESĄ, NES JIE YRA NE MANO, JIE YRA TĖVO, JIE YRA JĖZAUS KRISTAUS.
Jūs tie, kurie šaipotės iš manęs, žinokite, manęs tai visiškai neveikia. Aš į jūsų tokius žingsnius žiūriu, kaip į galimybę dar kartą paaiškinti kokius nors niuansus KITIEMS, KURIE NESIŠAIPO, BET SKAITO FORUMĄ IR PUIKIAI SUVOKIA MANŲJŲ ŽODŽIŲ GELMĘ, NE TIK KASDIENĮ TURINĮ, BET NEIŠMATUOJAMĄ GELMĘ, KURIĄ GALI PAJAUSTI TIK ATSIVĖRUSI SIELA, NE EGOISTINIS PROTAS, NET IR KASDIEN SKAITANTIS BIBLIJĄ.
Paskaitykite Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL skyrių kuriame jis kalba apie tamsos priešinimąsi šviesai.
Nebūkite tamsa, kada turite nuostabias galimybes mūsų Forume ŠVIESTIS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-28 21:41:46



....jus visi ziuresite ir nieko nematysite, jus visi klausysite ir nieko negirdesite, jus visi sauksite ,kad mylite vienas kita, bet nieko nemylesite, nes jusu sirdys aptuko ir suakmenejo...

Petras
2006-12-28 21:15:43



Norėjau paklausti Algimanto, kaip su tuo priežasties-veiksmo-pasekmės dėsniu?Juk tai tik kitas karmos įstatymo pavadinimas. Esmė ta pati, ar ne?
"Kas būna, kada yra pažeidžiamas jūsų pačių sugalvotas įstatymas? Jūs priimate tam tikrus sprendimus ir pažeidęs jūsų sugalvotus įstatymus patiria tam tikras pasekmes. Lygiai taip ir su kūrinijoje veikiančiu Tėvo meilės įstatymu. Jeigu jį pažeidžiate, pasekmė bus neišvengiama. Tačiau ne dėl to, kad jus nubaus Tėvas, bet dėl to, kad kūrinijoje veikia priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis. Jūs gi turite tokius pasakymus: “Kaip šauksi, taip atsišauks.” “Liesi pyktį, supykdysi ir kitą.” Tai nejaugi tokie pasakymai jūs manote yra be pagrindo?
Todėl, jeigu, net ir dėl savo neišmanymo, jūs pažeidinėsite Tėvo meilės įstatymą, tai nejaugi manote, kad nesusilauksite savo neišmintingų veiksmų pasekmių? Aišku, kad susilauksite.
Ir atsiminkite, kad tokių pasekmių jūs susilaukiate dėl to, kad elgiatės vienokiu ar kitokiu būdu jūs, o ne dėl to, kad jus baustų Tėvas. Tėvas yra vien tik meilė. Ir Jis niekada ir nieko nebaudžia. Jis tik myli. Ir visus vienodai. Ir jus taip pat. O baudžiate jūs save patys savo neišmanymu."
Kaip tada suprasti tavo pasisakymą 2006-10-15 "Pakylėtų Valdovų" temoje:
"Dievo Tėvo meilė yra besąlygiška ir nereikalujanti jokio atsako ir atpildo. Ir mylintis Tėvas nekuria savo vaikams daugybės gyvenimų, kad galėtų savo vaikus kankinti ir vis jiems sakyti, dar šito gyvenimo iš tavęs man nepakanka, dar tu pasimurkdysi savo karmą atidirbinėdamas, dar tavęs pas save eiti neleisiu, dar tu nesi manęs vertas, o štai tavo draugą, leisiu, nes jis jau savo karmą atidirpo per ankstesnius savo dešimt gyvenimų." Tai būtų pati didžiausia Dievo kvailystė, kurią Jis būtų padaręs kūrinijai - tiesiog pats būtų paneigęs SAVE PATĮ."


Audrius
2006-12-28 19:36:04



Taip ... Tyla- gera byla ir širdžiai ramiau, ar ne taip?
Liudijimų apie VEIKLOS VAISIUS- nera, atsako nebuvimas- MELAS. Ypač šlykstu kai tai vyksta savuose namuose(UK).



Mykolas
2006-12-28 14:39:05



Algimantai,
Seniai nebuvau iejus i Foruma, kai atsiverciau radau stebukla - KALBU JUMS SIANDIEN - nuostabus dokumentas, labai ikvepiantis ir padedantis kasdienybeje, sprendziant islylancias problemas.
Kaip pasiilgau Jusu visu ir ypac uzsiemimu, maldu Sventoveje.
Dejoju Dievui uz Tave, Algimantai, zaviuosi tavo veikla ir darbais.
Su meile ir pagarba
Ramune


RAMUNE
2006-12-28 12:26:58



cha cha, alia tikrai per daug demesio mano "pasitalams", jei jie tokie tikir tera - bet ne.... algiukas us visus tiesiog uzvercia minciu paklodemis (as ju ne neskaitau :)) ir vel jus mulkina, toliau...
miela gile - JOKIO pykcio pas mane nera... jonas suprato, nes nera paveiktas taip kaip jus... suprato, kad jums pasakiau vis tiesa tiesiai sviesiai nevyniodama i vata :)) sekmes, vaikeliai... nepaklyskite ieskodami sviesos... as cia jos TIKRAI nerandu... TIKRAI :))0
cha cha... kaip faina, kad TOKIA algiuko sizofreniska reakcija :))

kasandra
2007-01-02 15:36:01




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal