Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

tiesiai šviesiai,- pavargsi derėtis ir liksi neėdęs

niuksas
2007-01-06 17:03:07



jei būtum karalium, suprasčiau, ką nori pasakyti, bet jeigu tik svečias, tai...kaip čia švelniau pasakius...?

atsakymuxui
2007-01-06 16:57:51



Giliau, tiesa yra tik vien ir labai paprasta: arba tu dirbi Algimanto tevui arba jis tave sunaikins,- toks jo skelbiamo mokymo saugiklis. Arba tu mane pamilsi arba aš tave sunaikinsiu. Verciau sunaikink! Tu ne mano tevas!

Tilė
2007-01-06 16:43:43



Vaidai, Tau jau pasisekė jei radai tiesioginį ryšį ir nebūtinai jis turi būti sudėtingas. O skirtingi žmonės skirtingai mąsto ir skirtinga jų patirtis – tai, kai jie randa tą pačią tiesą atskleistą kitaip tai jau daugiau galimybių ir jiems surasti tą ryšį. Ar ne?

Gilė
2007-01-06 16:20:19



kai tėvo paklausiau, kam sukurtas toks didelis nelaimėlis žmogus, jis man papasakojo pasakėčią apie karalių, turtingą rūmais, kuriuose apstu buvo visokio gėrio, tačiau nebuvo jokio svečio. Koks džiaugsmas iš to karaliui?
Angelai, matydami, kad skausmas ir kančios ilgainiui lydės kūriniją, labai stebėjosi ir klausė: dieve, kam tau tos nelaimės? Ir pastarasis atsakė: nežiūrint to, kad esu turtingas ir galingas, neturiu kitu svečiu, apart kūrinijos.
Todėl nuo pat pradžių visa kūrinija yra pakviesta ir laukiama kaip pats mylimiausias svečias vaišinguose namuose, kur šeiminiko veido netemdo jos klaidingo mokymo šešėlis apie tai, kad neva nepanorėjusius vykdyti aukščiausiojo valios jis sunaikins juos ilgainiui visiems laikams.


atsakymux
2007-01-06 16:16:29



Kaip ir sakiau "Savaime suprantama kad Dievas visus myli vienodai", nesuprantu kodėl vis keli klausimą apie tai kad visi lygūs, tai tiek logiška tiek suprantama. Galiu pasidalinti savo patyrimu kada bandant ką išgirsti iš dievo šiaip sau nėra gal taip lengva, žmonės gali jį įsivaizduoti kokį didingą ar dar kokį - sunkiai prieinamą, ir tai trukdo atsiverti jam poto. Aš kažkada važiavau iš sodo su tėvais automobiliu, ir tiesiog buvau ramus, jausdamas kad šalia yra tėvai, ir kaip tik tada man Visų Tėvas pasakė kelis kartus vis tapatį, ir dabar prisimindamas tą jausmą, kaip jaučiama tikrų tėvų globa, taip ir Dievas yra labai panašus kaip tėvas, su kuriuo galime būti ramūs, o ne įsitempti bandant išgirsti kąnors iš jo.
Kai sakiau "akla meilė" tai tiesiog reikia pajusti Dievo meilę savyje, ir tam gali padėti įvairūs šaltiniai. Bet kai vieno sudėtingumo šaltiniai atrodo labai paprasti, norisi suprasti dar daugiau ir bent aš ieškau to kas sudėtingiau, mėgstu apie daug ką mastyti, ir netgi daug domiuosi dvasiniais dalykais vien teoriškai, kai jaučiu ir bandau tai realizuoti ir praktiškai.

Vaidas
2007-01-06 16:04:57



tai tada visai neaišku, ko lendat į nevaišingus namus dargi išversdami duris ir langus???
Ar visur nuėję į svečius aiškinat šeimininkui, kaip turi atrodyti jo veidas ir kuo jis tamstas privalo vaišinti???

klausimux
2007-01-06 15:27:20



zinai ka? Kai sveciai neteke vilties isvysti maloninga seimininko veida nusimine sugura isversdami langus ir duris, demonstruoti vaisinguma yra gerokai per velu, o labiausiai tai izulu sakyciau

Cokolis
2007-01-06 12:58:29



Gile, o kas tau asmeniškai trukdo "būtent pamatyti vieniems kitų kaip brolių ir seserų"? Tavo paties asmeninis rūšiavimas? O gal tamstos regėjimui kenkia tai, kad kiti "rūšiuoja"?
p.s.dėl PVL spausdinimo svetainėje, vėlgi, gal regėjimas sutrikęs? Pažvelk kairėje pusėje į skyrelį su užrašu "Įvairi ĮDOMI informacija, NESUSIJUSI su UK dokumentais".
Per maža dėmesio? Ar su apetitu kas negerai?

berūšis
2007-01-06 12:17:24



Vaidai, Tu ramiai ir atvirai priimi įvairius mokymus, rasdamas ką tai priimtino sau. Mes absoliučiai visi esame skirtingi kaip skirtingi mūsų vyresnieji broliai – Pakylėtieji – BET DANGIŠKASIS TĖVAS VIENAS – ir mes visi esame Jame ir sudarome vieną neaprėpiamą Jo kūną. Pakylėtieji nerūšiuoja savęs į įvairias kategorijas ir kastas – tai kodėl mes tą darome? Ar Jėzus nemoko mūsų šioje knygoje būtent pamatyti vieniems kitų kaip brolių ir seserų? net jei skirtųsi mūsų odos spalva, kalba, papročiai, gyvenimo būdas?
Nesupratau pasakymo – akla meilė. Meilė, kurią kasdien patiriame iš Dievo ir skleidžiame kitiems nėra akla – ji ir yra pats dieviškosios energijos sklidimas – iliuzijos naikinimas, - antro skruosto atsukimas, kovos ir visokių neigiamų emocijų, minčių ir jausmų naikinimas. Kur yra meilė – ten yra ir ramybė, taika, pagarba, supratimas, pagalba, paguoda, užuojauta – nes mes visi esame viena.
O jei puslapis kainuoja – tai šituo reikalu galima kalbėti kitaip tiesiai ir atvirai. Bet ir prisiminkime ką apie tai kad ir šioje knygoje kalbėjo Jėzus. Prisiminkime irsvetingumą – mes nežinome kas yra mūsų svečias – o gal jis angelas ar dar kas?


Gilė
2007-01-06 05:44:23




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal