Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Mielieji, tikėjimas į NEEGZISTUOJANČIĄ karmą neveda į išsilaisvinimą iš blogio. Tai vien tik mėginimas DEKLARUOTI PROTUI norą moralaus gyvenimo BE DIEVO.
Gautama Sidharta, buvo žmogus, ir visiškai natūralu, kad jis ieškojo Aukštesnės Jėgos, kuri jam padėtų atsakyti į daugelį jo klausimų. Ir jis propagavo MORALŲ GYVENIMĄ, BET DIEVO TAIP IR NEATRADO. TAIP IR MIRĖ JO NEATRADĘS.
Budizmas - tai vienintelė morali žmogaus sugalvota religija, kurioje nėra Dievo, kurioje yra Absoliutas. Tačiau jis neleidžia žmogui pajausti Tėvo meilės, Dievo Tėvystės ir žmogaus brolystės, o taip pat visos kūrinijos brolystės.
Dėl to žmogus ir turi NAŠLAITIŠKUMO jausmą, ir tikisi,kad kitas jo gyvenimas bus laimingesnis. Dėl to susigalvojo ir karmą vėlesnieji Budos Gautamo Sidhartos pasekėjai, kurie iš jo paties, iš žmogaus, padarė savo dievišką asmenį, Deivo pakaitalą. Tai saviapagaulė, kuri žmogui tikrai negali atnešti ne tik meilės, bet ir sielai nuolatinės ramybės
Tėvo kūrinijoje nėra karmos įstatymo. Tėvo kūrinijoje yra Tėvo MEILĖS ĮSTATYMAS. Ir jis pradedamas NUOSEKLIAI IR NUOLAT vykdyti tik ATRADUS TĖVĄ SAVYJE, nes tik šitaip žmogus yra pajėgus patirti Tėvo meilę, kuri yra jį pripildžiusi per Tėvo dvasią, per Jo dalelę, vadinamą Minties Derintoju, ir kuri veikia kiekvieną žmogų per jo pasąmonę, o kada žmogus ĮTIKI IR NUOŠIRDŽIAI MELDŽIASI, BENDRAUJA SU TĖVU, tada ir per žmogaus VIRŠSĄMONĘ. Tai lygiai tas pats, kaip atvertas kanalas, kad vanduo patektų į dar tuščią rezervuarą.
Būtent tada, kada siela atsiveria Tėvui, tada ji ir atidaro kanalą, kad į ją pritekėtų Tėvo GYVOJO vandens - MEILĖS VIRPESIŲ. Ir tik tada žmogus pamilsta VISUS kitus - ir žmones, ir gamtą, ir gyvūnus, ir vabzdžius, ir visą kūriniją ir jos Šaltinį - Tėvą. Ir nebereikia JOKIŲ matuoklių, ar karmos atidirbimų.
Ir kuo daugiau atsiveri TĖVUI, ne GAUTAMOS SIDHARTOS ABSOLIUTUI, BET MYLLINČIAM IR MYLIMAM TĖVUI, KAIP SŪNUS AR DUKRA, TUO DAUGIAU MYLI IR TUO DAUGIAU DARAI GĖRĮ KITIEMS.
Ir tada pajauti, kaip tikrai veikia priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnis, kad už gerą darbą ateina atlygis per VIDINĮ SIELOS AUGIMĄ IR DAR DIDESNIO RYŠIO SU TĖVU PAJAUTIMĄ IR JAM DIDESNĖS MEILĖS SPINDULIAVIMĄ.
Ir ateina tokia diena, kada nustoji galvoti, kad tu darai gerus darbus, tiesiog ŠITAIP GYVENI KASDIEN, NUOLAT. IR TAI TAMPA TOKS NATŪRALUS ELGESYS, KAD NIEKO NEGALVOJI, JOG ELGIESI GERAI. TIESIOG KITAIP ELGTIS NEBEGALI.
Ir dėl to jauti TVIRTĖJANTĮ CHARAKTERĮ IR GYVENIMO DIDESNĘ PALAIMĄ. Ir jo prasmingumą - TARNAUTI TĖVUI, TARNAUJANT SAVO SAVO SIELOS BROLIAMS IR VISAI KŪRINIJOS DVASINEI ŠIAMAI IŠ MEILĖS TĖVUI IR KŪRINIJAI. Ir ne apie neegzistuojančią karmą galvoji, kaip ją dar daugiau atidirbti, bet gyvenį pilnakraujį gyvenimą ir dėkoji Tėvui už naujus ir naujus patyrimus, kurie suteikia galimybių dar daugiau atsiskleisti tavo sielai gerais darbais savo sielos broliams ir sesėms.
Ir tie iš jūsų, kurie tikite reinkarnacija, turite žinoti, kad tai jūsų klaidingas tikėjimas. Dėl to jūs statote savo išlikimą į pavojingą kelią, jeigu šiandien norite vien tik džiaugtis materialiu KŪNO PASITENKINIMU, tikėdamiesi, kad dar bus laiko per kitą gyvenimą pagalvoti apie Tėvą ir dvasinius žingsnius.
Dublio nebus. Neapsigaukite.
Tam aš jums ir kalbu,kad galėtumėte iš klaidžiojimų, galų gale, pasukti į TIESOS, ŠVIESOS, IR AMŽINO GYVENIMO KELIĄ, o ne likti ir toliau klaidingame karma apipintame ir neapšviestame jūsų kelyje, kuriame jūs net nežinote nei į ką atsiremti, nei kur pasukti.
Kalias yra VIENINTELIS - pradėti ieškoti Tėvo SAVYJE, IR JĮ ATRASTI, IR NEŠTI DVASIOS VAISIUS KŪRINIJAI, KADA PATI SIELA SU ATRASTU TĖVU TROKŠTE TROKŠTA DALINTIS SU VISAIS IR TĖVO PATIRIAMA MEILE IR GĖRIU.
Tėvui reikalinga jūsų gyva ir mylinti siela, kuri pajaučia ramybę, o ne susirūpinimą ir baimę. O baimė dingsta tik įtikėjus ir gimus iš dvasios, bet jokiu būdu ne siekiant atidirbti neegzsistuojančią karmą. Taip Tėvo meilės nepatirsite ir iš baimės neišsilaisvinsime, kad ir kiek medituosite, kad ir kiek atidirbinėsite neegzistuojančią savo reinkarnacinę karmą.
Dėl to, kad ir kiek skaitytumėte budistinės literatūros, prie Tėvo atradimo SAVYJE jus NEPRIARTĖSITE, O TUO PAČIU IR JO MEILĖS NEPATIRSITE.
Norėdami artėti prie Tėvo ir turite nuo budistinių meditacijų pereiti prie nuoširdžių sielos atsivėrimų per bendravimą du Tėvu, esančiu kiekviename iš mūsų per Jo dalelę, Minties Derintoją.
Negali atrasti Tėvo savyje, mąstydamas apie neegzistuojančios karmos atidirbimą. Tai kelias tolyn nuo Tėvo. Tėvas neužkrauna jums jokių karmų. Jis tik kviečia su meile eiti Jo jums jau DABAR perengtu, ir KIEKVIENAM, GYVOSIOS AMŽINYBĖS, BET NE NEEGZISTUOJANČIŲ IR BEPRASMIŲ REINKARNACIJŲ KELIU.
Dėl to ir aš kviečiu jus rinktis GYVYBĘ NE MIRTĮ, IŠLIKIMĄ, NE IŠNYKIMĄ. O išlikimą suteikia tik ĮTIKĖJIMAS IR TĖVO ATRADIMAS SAVYJE.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-02 07:25:40



nu tuoks sakyciau "mechaninis" metuodas, "seklus" supratimas ir priezasciu su pasekmemis nesusieja, nu sakyciau, daug daliniu tiesu, bet sisteminio zvilgsnio neisjudina, tinka tik apsilimui varzyboms, o man reikia i cempionata iseiti

Pinokis
2007-01-01 22:14:39



Dėl Karmos Įstatymo. Nieko nenoriu įžeisti, paprasčiausiai manau, kad tai bus naudinga informacija daugeliui.Ištrauka iš šiandieninio 2007-01-01 Gautamos Budos laiško:
Kiekvieną kartą, kai prasideda naujas metinis ciklas, mes ateiname, kad duotume pamokymus, liečiančius naują laiko ciklą. Ir šiandieną aš atėjau, kad duočiau tokį pamokymą.
Jūs žinote, kad metinis ciklas priklauso nuo Karmos Įstatymo veikimo tokiu būdu, kad karma nužengia ne vienkartinai, o išsitempia per visą metų periodą. Kiekvieną mėnesį į jus nusileidžia atitinkamas karmos kiekis. Tokiu būdu jūs turite galimybę atidirbti jūsų pereitą karmą palaipsniui metai iš metų ir mėnesį po mėnesio. Jeigu jūs gautumėte galimybę atidirbti visą jūsų karmą, jūsų neigiamą energiją, energiją, kurią jūs iškreipėte pereituose jūsų gyvenimuose, visą iš karto, tai jūs negalėtumėte išlaikyti. Jūsų kūnai momentaliai pavirstų į skutelius. Todėl Įstatymas veikia tokiu būdu, kad kiekvienu jūsų gyvenimo momentu jūs gautumėte galimybę susidoroti lygiai su tokiu negatyvios praeities energijos kiekiu, su kuriuo jūs sugebėsite susidoroti. Jums niekada neduodama daugiau, nei jūs sugebate išlaikyti. Todėl iš jūsų reikalaujama paprasčiausiai paklusti šios visatos Įstatymui ir nuolankiai laukti jūsų gi pačių uždirbtos karminės energijos sugrįžimo, kuri jums atidirbti duodama cikliškai.
Naujus metus galima sąlyginai laikyti naujo praeities energijų sluoksnio atidirbimo pradžia. Ir su kievienais sėkmingai jūsų užbaigtais metais, jūs atidirbate savo pereitą karmą ir priartėjate prie naujo sąmonės lygio. Ir jeigu ne nauja karma, kurią jūs nepaliaujamai kuriate, tai užtektų vos keleto metų, kad galėtumėte išsilaisvinti nuo didesnės dalies jūsų praeities karmos.
Vienok, ne visi iš jūsų protingai panaudoja savo Dieviškąją energiją ir savo buvimo įsikūnijime laiką. Todėl daugeliui iš jūsų tas neigiamos energijos kiekis, kurį jūs atidirbate per kančias, ligas ir vargus, tuoj pat pasipildo nauja karma, kurią jūs be paliovos kuriate savo neteisingais veiksmais ir jūsų gyvenimo neteisingais pasirinkimais.
Ir jeigu ne Dieviškoji malonė, tai jūs pilnai prarastumėte jūsų tolimesnio stūmimosi galimybę, tokią didelę karmą daugelis iš jūsų kuria jūsų gyvenimuose. Vienok, Dieviškosios malonės dėka, ši karma nesugrįžta jums iš karto, o laukia palankios galimybės, kada jūs sugebėsite išgyventi negatyvią praeities energiją ir ne paprasčiausiai išlaikysite jūsų karminę naštą, bet ir susimąstysite apie tai, kodėl ant jūsų tuo pat metu užgriuvo tiek daug nelaimių. Ir tokiu būdu daugelis iš jūsų galės suvokti Aukščiausio Įstatymo egzistavimą ir visa savo esybe veržtis šio Įstatymo vykdymui.
Daugelis iš jūsų pasiekėte tokį sąmonės lygį, kad kreipiasi į Karminę Valdybą su prašymais pagreitinti jūsų karmos sugrįžimą, kad turėtumėte galimybę atidirbti maksimalų karmos kiekį šiame gyvenime ir įgytumėte galimybę tarnauti naujame, laisvame nuo karmos sąmonės lygyje.
Vienintelis dalykas, apie ką aš norėčiau jus perspėti: po to, kai jūs rašote panašius laiškus ir karma pradeda jums pagreitintai sugrįžti, nepamirškite apie tai, kad jūs patys paprašėte ir nesiskųskite likimu. Reikalas tame, kad karmos nusileidimo procesas, kai pagal jūsų prašymą jis pagreitinamas, lygiai taip pat pagal jūsų prašymą gali būti pristabdytas ir sugrąžintas į savo natūralią sugrįžtančios karmos tėkmę. Nepamirškite apie savo prašymus ir jeigu jūs pasikarščiavote ir neapskaičiavote savo jėgų, vėl parašykite laišką Karminei Valdybai ir paprašykite ateityje nepagreitinti jūsų karmos nusileidimo proceso.
Labai daugelis iš jūsų neįsisąmonija tų aplinkybių, kurias jūs prisiėmėte, būdami subtiliame kūne, jūsų sielos lygyje. Todėl tada, kai jūs susiduriate su jūsų gyvenimo sunkumais ir šie sunkumai per daug jus apima, patys pamąstykite. Pakalbėkite su savo Aukščiausiuoju Aš, pasitarkite. Juk karmos nusileidimo procesas dėl didžios Dangaus malonės gali būti jūsų reguliuojamas. Ypatingai svarbu, kai jūs turite gerovės karmą, susijusią su pagalba gyvoms būtybėms ir Valdovams. Todėl, kad jūsų gerovės karma visada gali būti panaudota tam, kad sumažintų jūsų Karminės naštos intensyvumą.
Tada, kai jūs suvokėte Karmos Įstatymo veikimą ir stengiatės savo gyvenime veikti atitinkamai pagal šį Įstatymą, tai jūs vykdote vieną iš svarbiausių savo tolimesnio vystymosi sąlygų ir Dangaus malonė neuždels ateiti jums į pagalbą pagal pirmą jūsų šauksmą.
Gailesčio verti tie individai, kurie piktnaudžiauja Karmos Įstatymu ir toliau gyvena pagal principą:<<Po manęs - nors tvanas>>.
Jums vertėtų pagalvoti apie jūsų išsireiškimą. Ir galbūt sekančiame jūsų gyvenime kaip tik jūs ir papuolate į tą tvaną, kurį patys prisišaukėte. Pamąstykite apie tai, kiek daugelio nelaimių ir problemų pavyktų išvengti, jeigu kiekvieną savo gyvenimo minutę žmonės susimąstytų ne tik dėk savo veiksmų pasekmių, bet ir dėl savo minčių ir jausmų pasekmių.
Vienas iš mūsų laiškų tikslų kaip tik ir yra tame, kad išmokinti jus atsiskaityti už kiekvieną savo veiksmą, kiekvieną jūsų mintį ir jausmą. Todėl, kad Dievui, kosminiam Įstatymui nėra jokių paslapčių ir visos jūsų mintys tuoj pat užsirašo į akašos kronikas, kaip ir jūsų veiksmai ir poelgiai. Jūs galite vienas prieš kitą veidmainiauti ir slėpti jūsų tikruosius motyvus ir jūsų neigiamas mintis. Dievas viską mato, nuo Jo neįmanoma paslėpti nei mažiausio jūsų sielos judesio. Ir būtų neblogai, jeigu jūs priimtumėte kaip taisyklę pastoviai jausdami nematomo liudininko šalia jūsų buvimą, kuris stebi visus jūsų veiksmus ir netgi jūsų sielos judesius. Tada jūs su didesne atsakomybe žvelgsite į visus veiksmus ir į visus pasirinkimus, kuriuos jūs atliekate jūsų gyvenime.
Ir aš noriu jums duoti dar vieną svarbų patarimą, kuriuo vadovaudamiesi, jūs sugebėsite labai greitai padidinti jūsų atidirbtos karmos procentą. Kiekvieną kartą, kai jūs savo gyvenime stovėsite prieš pasirinkimą, kaip jums pasielgti, pasistenkite suprasti motyvą, kuris jus skatina taip pasirinkti. Ir jeigu jūs stengiatės kažką padaryti dėl to, kad būtų gerai jums asmeniškai, tai šitai bus neteisingas motyvas ir jūsų pasirinkimo pasekmė padidins jūsų karminę naštą.
Jeigu jūs gi savo pasirinkimuose vadovausitės tuo motyvu, kad būtų gera kitiems žmonėms, kitoms gyvoms būtybėms, tai netgi jeigu jums pasirodys, kad jūsų pasirinkimas bus jums žalingas ir pagal visus žmogiškuosius įstatymus bus nenaudingas, ir iš elementarios logikos taško – nenusiminkite. Iš Dieviškosios logikos požiūrio taško jūs teisingai pasirinksite ir šis pasirinkimas neišvengiamai atves prie to, kad palengvės jūsų karminė našta. Jūs pralaimėsite mažame dalyke, bet laimėsite dideliame.
Pavyzdžiui, jūs važiuojate kalnų keliu ir prieš jus kelyje atsiranda žmogus, kuriam reikalinga jūsų pagalba. Jūs eikvojate laiką tam, kad padėtumėte jam ir sugaištate laiką. Saulė nusileidžia ir jūs susitrukdote jūsų judėjime keliu. Bet jeigu jūs nepasiduosite apmaudo jausmui, tai rytoj prieš jus atsivers naujas kelias, apie kurį jūs anksčiau net neįtarėte ir šis kelias labai pagreitins jūsų kelionę ir į jums reikiamą vietą jūs papuolate žymiai anksčiau, nei jūs patys gi buvote suplanavęs.
Štai taip veikia Karmos Įstatymas.
Niekada negalvokite apie tai, kokią naudą jūs įgyjate, jeigu darote gerus darbus. Tegul jūsų karmines skolas ir nuopelnus apskaičiuoja tos dangiškosios būtybės, kurioms šitai priklauso pagal pareigas. Paprasčiausiai darykite gerus darbus ir negalvokite apie atlygį".
-----------------------------------------------------------
"Atleiskite visiems, kaip jums beatrodytų neteisinga viskas, ką žmonės jums daro. Nėra ribos atleidimui, nuolankumui ir užuojautai".


Audrius
2007-01-01 21:33:20



Mylimas mūsų Jėzau, Sūnau Kūrėjau, prasidėjo 2007-ieji. Jau du tūkstančiai metų, kada mes žinome ir girdime Tavo vardą, kada Tave minime savo maldose. Kaip, mylimas Sūnau Kūrėjau, valdantis savo visatą, Tu matai, dabar, savo mažesnius sielos brolius ir seses po šitų dviejų tūkstančių metų, ar Tavo žvilgsnis irgi mato nuostabiai žėrinčius saliutus, kuriais žmonės pasitinka naujus metus, ar Tu matai mūsų džiaugsmą, ar jauti, kad mes esame linksmesni ir tvirtesni šitame, ir Tavo pasaulyje, kur Tu patyrei ir mūsų žmogiškojo gyvenimo skonį?
Jėzus Kristus:
Mano mylimas sielos broli, mano visi mylimi sielos broliai ir sesės, tie jūsų džiugesio pasireiškimai mane taip pat pasiekia, kada jūs tikrai džiaugiatės ir kada atveriate savo sielą man ir Tėvui. Tada jūsų sielos virpesių negali sulaikyti niekas.
Tačiau, kad tarp tokios gausos nuostabiai spalvingų fejerverkų, kurie per valandų valandas pažyra įvairiose jūsų planetos vietose, taip, kaip jūs įpratę Naujus metus pradėti pusiaunaktį, tai tarp tokių įvairiaspalvių ornamentų aš beveik nematau juos pranokstančių jūsų sielos laimės virpesių, kurie sklistų iš jūsų atsivėrusių sielų. Aš matau vien tik jūsų, matančių šituos fejerverkus, žibančių akių pasitenkinimą.
Jūs džiagiatės ne savo vidumi, bet tik labai dirbtinai sukeltu reginiu, kuris akimirkai jus atitraukia nuo jus užgulusių vidinių skausmų ir pergyvenimų. Per du tūkstnčius metų jūs neišsivadavote iš vidinio skausmo ir nerimo, kuris jus lydi visur, kur jūs bebūtumėte. O išorinės liepsnos, tai tik jūsų mėginimas pabėgti nuo šitų pačių savo problemų. Bet nuo jų pabėgti negalima fiziniu pavidalu. O jūs vis bėgate.
Dėl to matydamas jūsų išorinį džiaugsmą, aš nejaučiu jūsų sielų palaimos ir atsivėrimo vieni kitiems, kad jis jus suartintų kaip tikrus sielos brolius ir seseris. Štai kokia yra apgailėtina jūsų padėtis. Jūs nuo mano laikų, kada aš buvau tarp jūsų, savo sielos tiek neatvėrėte, kiek aš jusm suteikiau galimybių ją atverti. Tai dėl to jūs nuskriaudėte save, ir dabar patys turite daug neišspręstų problemų, kurios jus graužia, kaip pati ėdriausia rūgštis iš vidaus. Ir dėl to man labai skaudu, kad jūs mano jums suteiktomis priemonėmis sukurti Tėvo karalystę savo širdyje, taip ir nepasinaudojote, o dar daugiau susiskaldėte į atskirus pasaulio mažesnius lopinėlius su savo nuostatomis ir kas aš esu, ir kas aš buvau, ir kuo aš nesu, ir kuo nebuvau.
Ir toks jūsų neišmintingumas jus visus taip skaudžiai baudžia iš vidaus, kada užgęsta fejerverkų liepsnos, kada dangus vėl tamsus ir debesuotas, kada jums taip stinga saulės šviesos, tada jūs net nemėginate atrasti Tėvo jums viduje patalpintą GYVĄ ŠVIESĄ - JO PATIES DALELĘ.
Ir šitoji šviesa jus visus, ir kiekvieną, ir nuramintų ir suartintų tiek, kad jums nustotų skaudėti jūsų širdį, kada aplinkui tokia tamsa ir toks liūdesys, kada akys nebemato spalvingų fejerverkų reginio, o vidų vėl užgulą rūpesčiai ir vargai, kurie tik akimirką buvo nustumti šventinio įspūdžio.
Štai dėl ko šitie du tūkstančiai metų nuo mano buvimo tarp jūsų, ir kaip vieno iš jūsų, jums nesuteikė vidinės šviesos, tačiau jus išoriškai tiek atpalaidavo ir išlaisvino, kad jums šitoji išorinė laisvė dar labiau suvaržė jūsų vidinį ir tikrąjį Tėvo jums, kiekvienam, padovanotą dieviškąjį aš.
Mano tarnavimo žmogiškuoju pavidalu metu žmogus turėjo didžiulį Dievo baimės jausmą. Ir šitas jausmas neleido jam pajausti sielos vidinės palaimos ir ramybės kartu su manimi. Tačiau tų laikų žmogus, turėdamas tokią baimę, save tuo daug kuo suvaržė ir neleido sau tokių išorinių veiksmų, kurie galėjo sukelti dar didesnį skausmą ir jam pačiam, ir aplinkai.
Po dviejų tūkstančių metų jūs tokios baimės Dievui nebeturite. Ir tai labai gerai, bes Tėvą reikia vien tik mylėti, jo nereikia bijoti. Tačiau meilė pati savaime neateina. Jūs Tėvo meilę pajausti galite tik savo viduje. Ir tik tada meilė ištirpdo visą baimę. Dabar gi jūs visą savo žvilgsnį nukreipėte vien tik į materialų akį traukiantį spindesį, o vidines nuostatas visiškai palikote atitrauktas nuo savojo dabartinio aš, netikrojo aš. Dėl to jūs ir negalite be išorinių, akims ir kūnui, patiriamų malonumų, patys pajausti džiugesio akimirkų.
Mano laikais prieš du tūkstančius metų šitokio žmogaus vidinio susipriešinimo nebuvo, dėl to ir vidinis ir išorinis palaimos ir džiaugsmo pasireiškimas nebuvo tiek atitolintas vienas nuo kito. Jie nebuvo giluminiai ir susieti su atsidavimu Tėvui taip, kaip galėjo būti, tačiau, jie nebuvo ir taip supriešinti, kaip yra dabar tarp jūsų.
Šiandien jūs esate tikrai daug nelaimingesni negu jūsų sielos broliai ir sesės prieš du tūkstančius metų. O juk aš ir atėjau ir dėl to, kad jums visiems suteikčiau laimę, kada jūs atrandate Tėvą, gyvą Tėvą, ir atrandate savo viduje.
Dėl to sutikdami naujuosius metus arba švęsdami bet kokias šventes, nešvęskite jų nusigręžę nuo Tėvo. Pakvieskite Jį dalyvauti tarp jūsų. Jis ir taip dalyvauja, tačiau dalyvauja jums nekvietus, nes Jis negali būti kur nors kitur, kai Jis yra VISUR. Tačiau jūsų pakvietimas Tėvui yra didžiausia dovana, nes Jį pakviečate tik tada, kada šito trokšta jūsų siela.
Ir tada visos jūsų šventės turės ne tik išorinį džiugesio pasireiškimą jūsų meterialioms akims, bet ir vidinę palaimą jūsų sielai, jūsų tikrajam ir dieviškajam aš.
Nebijokit bendravimo su Tėvu, nesidrovėkite Jo pasikviesti. Nevenkite ryšio su Tėvu. Ieškokite Tėvo savyje ir bendraukite su Juo atradę Jį. Ir tada jūsų visos problemos ir kančios pavirs nuostabiu jūsų augimo ir vystymosi patyrimu, kuris jums teiks palaimą, ramybę, ir džiaugsmą, kad su Tėvu jūs galite visa tai įveikti.
Todėl šitokiu keliu ir eikite. Eikite drąsiai ir pasitikėdami Tėvu, nes Jis niekada jūsų neapleido ir neapleidžia. Ir neapleis. Tik jūsų įtikėjimo silpnumas neleidžia jums šito patirti.
Dėl to ir raginu jus visus - patirkite savo ryšį su Tėvu ir jūs pamatysite, kiek jūsų akims dar bus reikalingos išorinės fejerverkų liepsnos.
--------------
Ačiū Tau, mylimas Sūnau Kūrėjau, Jėzau, už Tavo suteikiamus pamokymus mūsų sieloms. Tebūnie pašlovintas Tėvas, suteikęs mums visiems Tave, Jėzau. Amen.

Algimantas
2007-01-01 08:57:34



senis saltis zvejo batais, roges jo,- guminiais ratais, slapias dovanu maiselis, senis girtas kaip parselis...
Kiaules metai jau arti,- kad tik nekiaulintu savi!

kriu kriu
2007-01-01 00:17:56



Kur jus,visi dalmantinaj, isibegiojot?! Aha! Svenciat! I ka jus svienciat? Atsizymiesit patamsiais ir vel sugrysyt! Orus ir dievuoti! Yr labaj protyngi ir dvasyngi!

dresioras
2007-01-01 00:11:39



nors simet vis lyja,- bet senis gudrus: itaise jis rogems mazus ratukus, idejo i maisa visiems dovanu: petardu, sampano ir tostu kvailu!
jiezau, algimantaij, tieve, gelbiekit!
Psio! Atlikta!
Paskuj i suona palenkta nusviro man galvele,- as prisiminsiu taure ruscia sia i putu jos rugsciu daugiau negersiu- NIEKADA!


Agonija
2006-12-31 23:56:21



luops ant luopo, o ant to luopo dar vienas luopas...stai mialieji ir 2006-aji baigiu prisiuti... a jaigu, giaruciai mano, isiziurietute, taij pamatytute tik paprasta sviesa, uzpyldancia kurinyja, daugiau niaka. Is tikruju. Visi kiti paviaiksliukai ir luopaij,- taij kiaviarzuonies musu ieguoizmo baltam fuone- vienatinej sviesuoj. Taij, kas aplink mus ir mumyse, taij tas pats sesielis musu egoistiniu savybiu baltam fuone. I tu Luope, i tu bobulka, i tu Giliau, i tu kasandrai, i tu Algimantaij matote seseli to, ka esate pasatate sviasos kely.
Taigi, pupuliukaij mano, miailuciai mano, vaikeliai mana, ka statysim siakanciais sviasos kialy?
Nu, niabiaturiu laijko, liakiu i baznycia, mialsiuos uz jus visus ir uz Algimanta labjiausiai, ka nepatruktu, vargsielis, kad tik niapamirsciau i riazgynele isimest rozanciu ir maldaknyge jezaus kristaus aduoracijai...pastatysiu sviasos kialy...

bobulka
2006-12-31 21:56:20



ismuse tiesos valanda, bet atrodo tiktai Gilei. O juk dievas, ar ne visur jis yra? Ir labiausiai ten, kur neapykanta. Pabandyk, atsistok,- neapykantos lauke pajausi jega jo didziausia

Lopas
2006-12-31 12:55:13



MIelas Jonai, taip, meldžiuosi ir už tave, ir šiandien ryte jau meldžiausi, ir melsiuosi kasdien. Ir už Kasandrą taip pat. Dėl to ir tave kviečiu prisijungti prie mūsų maldos rytoj vakare už tuos, kurie pilni pykčio, neapykantos, kad jie pajaustų Tėvop meilę, kuri jau yra ir juose. Už visus, kurie dar neajučia meilės iš Tėvo savo viduje, o tuo labiau jos nedalina kitiems be jokio išskaičiavimo.
Tik patys patirdami Tėvo meilę savyje mes galime ją kaip laidininkai persiųsti ir kitiems, VISIEMS, IR YPAČ PYKČIO IR NEAPYKANTOS, SUSIERZINIMO IR BAIMĖS APIMTIEMS.
Tik meilės virpesiai šviesina baimingas sielas, kito kelio nėra. Tik meilės virpesiai skaistina jas.
Dėl to tikiuosi, kad ir tu prisijungsi prie bandros maldos sausio 1-ąją 22 val.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-31 06:59:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal