Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL Ši apreiškimo knyga jums suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu.

Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL
Tai apreiškimo knyga, kuri jums, kai kuriems, suteiks didesnį žvilgsnį į savo kasdienį gyvenimą su Tėvu, į daugybę šiandien jus supančių problemų, neatsakytų klausimų.
Šituos Jėzaus mokymus užrašiau per du mėnesius, nuo 2006m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pačios pabaigos. Ir dar beveik mėnuo praėjo, kol skaičiau korektūrą. Stiliaus netaisiau, taip, kaip Jėzaus mokymus priėmiau, taip ir pateikiu jums mūsų svetainėje.
Didžiajai daugumai, tai bus naujų horizontų atvėrimas savo pačių sąmonėje. Dėl to bus apie ką pamąstyti kiekvienam, ir tikuosi net pakeisti savo gyvenseną į dar geresnę negu šiandieninę.
Linkiu jums malonių akimirkų su Jėzaus nauju mokymu ir giluminių pamąstymų savyje. O tada apsisprendimų. Ir tų sprendimų sėkmingo įgyvendinimo su Tėvu visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-26 07:48:20

Komentarai

Kasandra,
•pati savęs paklausk – iš kur tiek pykčio ir grubumo tavyje?
•tu rašai, kad tavo „rysys su Dievu yra toks tikras ir toks gyvas“ – tai kaip suderini tą neapykantą su Dievu? Kaip tad Jį supranti ? Ar žinai, kad ten kur yra neapykanta ten Dievo tikrai nėra?
•rašai „jokio gilesnio filosofinio, psichologinioteologinio lygmens.“ – ką ir su kuo lygini ? Susimąstyk.
Niekas tau negali padėti, tik tu pati gali nuspręsti apsivalyti nuo dvasinio purvo .


Gilė
2006-12-31 10:46:31



Algimantai,
o kodėl tu kreipi šitiek dėmesio į kasandros komentarą, turbūt susijaudinai? O man, pavyzdžiui, patiko, kad parašyta tiesiai šviesiai. Jau šitiek laiko bendraujam forume, tik aš ir panašūs į mane gal per dažnai stengiamės išsireikšti kuo mandagiau, neįžeidžiant, o dėl to minkštumo galbūt kažkas patiria žalą.
Sakei, kad ir už mane meldiesi. Tai bus labai gera proga pasimelsti dar, nes 100% pritariu kasandrai.

Jonas
2006-12-30 23:36:48



kiakviename kurinijos taske pildosi auksciausiojo valia, kas yra izvalgus, tas susiprotina, kad daliniu auksciausiojo jegu garbinimas yra stabmeldyste, ir todel nesistengia egostiniais maldavimais veikti vienatines valios, besireiskiancios Ydu salies karalystej

indiukas
2006-12-30 19:09:05



Nuoširdžiai dėkoju Algimantui ir atvira širdimi priimu Jūsų užrašytus Jėzaus Kristaus žodžius bei visiems linkiu skaityti juos daugiau širdimi nei protu. Įsigilinkime, perskaitykime keletą kartų - praeis noras ginčytis ir įrodinėti "savo" tiesas.

Gilė
2006-12-30 17:25:13



Mielieji, tie, kurie akli dvasioje, tie yra ir pikti liežuviu.
Tie, kurie nedrįsta atsiverti savo sieloje Tėvui, esančiam jų pačių viduje, tie gyvena vidinės baimės aplinkoje, o toji baimė ir yra pavergusi sielą, supančiojusi ją, kad ji negalėtų išsiveržti į gėrio ir meilės tarnavimo vieni kitiems skrydį.
Ir toji akinanti šviesa, kuri gyvuliniam žmogiškajam ego kelia baimę, paverčia tokį kenčiantį žmogų į KUPINĄ pykčio, pagiežos, neapykantos, ir tuo pačiu dar didesnės baimės, kad iš po kojų jam slysta iki tol nusistovėjęs pagrindas.
Toks mirtingasis, nežinodamas kaip ginti savo įprastą tamsą, darosi agresyvus. Tačiau agresija yra bejėgė prieš Tėvo meilės virpesių vandenyną. Dėl to mielieji, aš jūsų visų prašau, sausio pirmosios vakare, vienu ir tuo pačiu laikų, 22 valandą, susijunkime dvasiškai, nesvarbu kur jūs būtumėte, mieste ar kaime, lauke ar kelionėje, nuoširdžioje maldoje už tuos, kurie NIRŠTA IR PYKSTA, KAD PASIŲSTUJME JIEMS SAVO MEILĖS VIRPESIUS, VISIEMS, KURIE GALI BŪTI APIMTI KERŠTO, PAVYDO, AGRESIJOS.
Tie, kurie negalite savais žodžiais, savomis mintimis, kol kas, melstis, galite pasinautoti šita mano jums siūloma malda:
Iš pradžių pagarbinkime Tėvą:
Dieve Tėve, aš garbinu Tave,
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu sukūrei visą kūriniją, o joje ir mus visus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji dalelė, Tavoji dvasia, yra ir manyje, kaip visuose kituose.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu kiekvieną pasieki savaisiais meilės spinduliais, kuriuos ir mes pajaučiame Tau atsivėrę.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus visus kvieti patirti Tavosios meilės virpesius ir juos dalinti visiems pažįstamiems ir nepažįstamiems, matomiems ir nematomiems, piktiems ir mylintiems vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus ugdai ir stiprini savąją meilę ir tiesą mūsų viduje, kad ir mes ugdytume kitus patirdami tavo meilę ir tiesą.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi mūsų viduje, kiekviename iš mūsų, ir visą laiką lieki su mummis, kad ir kokie džiaugsmai ar skausmai mus paliestų, Tu su mumis esi visada.
Tėve, aš garbinu tave, kad Tavoji meilės jėga yra pati galingiausia jėga, nes Tu sukuri visus vien tik iš meilės ir pats esi Meilės Šaltinis.
Tėve, aš garbinu Tave, kad tu mus, kiekvieną vedi iš vidaus, vis ragindamas nebijoti ir žengti dar vieną žingsnį pirmyn, į ten, kur dar nebuvo žengta ir visą laiką atsiremiant į Tave, nematomą, bet tokį artimą ir tokį mylimą.
Tėve, aš garbinu tave iš meilės Tau ir Tavo, ir vis labiau tampančią ir mūsų, kūrinijai.
Tėve, aš garbinu Tave savo laisva valia, kurią kiekvienas esame gavęs iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.(Tie, kurie dar negali šitokiu būdų užbaigti garbinimo maldos, galite užbaigti - Tebūnie ne manoji valia, bet Tavoji. Amen.)
--------------------
Toliau malda:
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia, Tėve,
ačiū tau už mūsų patyrimus iki šitos akimirkos, ir už tuos patyrimus, kuriuos patiriame šitą pačią akimirką.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia, Tėve, aš myliu Tave, ir myliu visa savo siela, myliu tiek, kad noriu Tau prisiekti ištikimybę. Nesvarbu, kas beatsitiktų mano materialiam kūnui, dvasioje aš Tau liksiu ištikimas visada. Aš myliu Tave tiek, kad noriu Tau tarnauti tarnaudamas savo sielos broliams ir sesėms.
Ačiū Tau už mūsų sielų atsivėrimą, ačiū, kad mes vis giliau ir giliau imame pajausti Tavo meilę savo viduje. Tegu mūsų sielos ir šitoje bendroje mūsų sielos brolių ir sesių maldoje dar giliau atsiveria, dar labiau pajunta ryšį su Tavimi ir tarpusavyje, o taip pat ir su tomis dvasinėmis būtybėmis,kurios dalyvauja šitoje mūsų bendroje maldoje, dabar, šitą pačią akimirką.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau) tu sakei ir sakai, ten, kur susirenka du ir daugiau įtikėjusių į tave, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią. Aš prašau tavęs, tegu dabar tavoji Tiesos Dvasia įeina į kiekvieną iš mūsų, dalyvaujantį šioje bendroje dvasinėje maldoje, kad kiekvienas pradėtume tave jausti gyvą ir tikrą, ne mistinį ir išgalvotą. Tegu mūsų sielos atsiveria dar giliau, kad patirtume Tėvo dvasios veikimą iš vidaus ir tavo dvasios ramybę mūsų sieloje, kad ji prisipildytų Tėvo meilės virpesių, kuriuos pasiųstume visiems.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia, Tėve, mes atveriame tau savo sielas visa jos gelme, kiek šiandien tą padartyi esame pajėgus ir šitame meilės virpesių ryšyje mes susijungiame su Tavimi ir vieni su kitais, kurie dalyvauja šitoje bendroje maldoje, būdami įvairuose miestuose, ir net mūsų akims nematomi dvasiniai mūsų pagalbininkai ir mokytojai, angelai, kitos dvasinės būtybės, kurioms nėra jokia kliūtis pire mūsų šitos kolektyvinės maldos prisijungti ir lygiai taip sustiprinti iš mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesius.
Tegu šitie mūsų meilės virpesiai pakyla virš visos Lietuvos, tegu jie apkabina mūsų visą planetą, tegu paskllinda į visą kūriniją ir pasiekia Tėvą.
Mes meldžiame iš visos širdies gerovės mūsų planetai, kuri tiek daug turėjo iškentėti, kurioje žmonija patyrė, ir patiria, tiek daug skausmo ir kančios dėl to, kad yra nusigręžusi nuo Tavęs, mylimas Tėve, savo širdimi, savo siela, nors jų lūpos taria daug ir gražių žodžių.
Tegu dabar iš mūsų širdžių sklinda mūsų meilės virpesiai, kuriuos mes gauname iš Tavęs, Tėve, tegu jie sušildo širdis visų tų, kurie šiandien pilni pykčio, agresijos, keršto, ir mūsų krašte, ir kituose pasaulio kraštuose, kur jie bebūtų;
Tegu mūsų atsvėrusių sielų meilės virpesiai pasiekia tuos, kurie planuoja karo veiksmus ir juos vykdo Somalyje, Etiopijoje, Irake, Irane, Afganistane, kad pajutę virptelėjimą savyje, jie šitokių veiksmų nebeskatintų;
Tegu mūsų meilės virpesius pajunta visi Lietuvs politikai, kad nušvitimo akimirką paskirtų savo darbus visos šalies vedimui į šviesą, kuri nušviestų kelią ir kitoms valstybėms;
Tegu mūsų meilės virpesiai pasiekia Jungtinių Valstijų prezidentą Bušą, ir jo kabineto narius, kad jų priimami sprendimai nebeneštų žudymo ir mirties daugybei šeimų;
Tegu mūsų meilės virpesiai pasiekia visus vadinamus islamo teroristus, kurie ginasi nuo galingųjų taip, kaip tą gynybą diktuoja jų iškreiptas protas, kad jie pajutę tokius meilės virpesius atsisakytų žudyti niekuo nekaltus savo sielos brolius ir seses,
Tegu mūsų sielos meilės virpesiai pasiekia visus tuos, kurie šiandien žudo savo sielos brolius ir seses bet kurioje pasaulio valstybėje, bet kokiu mastu, ir bet kokiu savanaudišku motyvu, kad pajutę mūsų visų nuoširdžią maldos išraišką siunčiamais mūsų meilės virpesiais, jie pakeltą savo ranką nuleistų.
Mes meldžiame mielas ir mylimas Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia, Tėve, didesnio mūsų atsivėrimo Tau, kad galėtime savo meilės virpesius, gautus iš Tavęs, spinduliuoti visiems tiems, kurie mums daro blogus darbus, kurie mus žemina ir skaudina, šmeižia ir niekina, mes jiems siunčimae savo meilės virpesius, kad jų sielos pabustų ir patirtų Tavo, mylimas Tėve, nuostabų dvasios veikimą iš vidaus, jų kiekvieno vidaus, kad šitas kupinas meilės sužadinimas jiems leistų praregėti ir pamatyti, kad visur aplinkui yra jų sielos broliai ir sesės, visi yra viena šeima, net ir visa kūrinija.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia, Tėve, mes esame tau atsivėrę savo sielomis, ir Tau kalba ne mūsų lūpos, bet mūsų sielų virpesiai. Tu daug geriau pažįsti mus negu mes pažįstame patys save, ir dabar Tu jauti mūsų atsvėrusių sielų meilės virpesius, kurių negali išsakyti jokie žodžiai. Tegu šitoji mūsų bendra kolektyvinė malda tampa pirmu praktiniu mūsų sielų troškimų įgyvendinimo žingsniu, kad mūsų kraštas galėtų patirti Tavosios, mylimas Tėve, šeimos, kurinijos šeimos tikrovę, kaip ji ir gali pasireikšti per mūsų atsivėruisias sielas, kad mes pajaustume, jog visi esame Tavo vaikai - sielos broliai ir sesės, trokštantys vykdyti Tavo valią iš meilės Tau ir visai kūrinijai.
Nėra galingesnės jėgos, kaip TAVOJI, MYLIMAS TĖVE, MEILĖS JĖGA. Mes meldžiame Tave, kad šitoji pati galingiausia, o tuo pačiu ir pati švelniausia Meilės jėga suvirpintų užkietėjusias širdis, kad jos iš akmens pavirstu vašku, kuris galėtų pats tekėti visiems šios meilės norintiems ir ieškantiems.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
------------------
Šaindien tai yra mūsų pirmasis žingsnis kurti DVASINĘ TĖVO ŠEIMOS DALELĘ LIETUVOJE IR PASAULYJE.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-30 14:41:55



tokio zemo lygio aiskininmu, kaip algimanto, seniai neskaiciau... jokio gilesnio filosofinio, psichologinioteologinio lygmens... jis jus visus laiko mulkiais, nuolat kartodamas - jus nepasirenge.... kvailys... jis pats ne trupucio nepasirenges nors siek tiek ismintingiau kalbeti, jam sizofrenija... as zinau sios ligos pozymius...paskaitykite jo "jezaus kalbu jums vel..." viskas ten byloja apie algimanta... apie jo samone ir pasamone. o klausimai, kuri algimantas nezino, uztusuojami "laidininkas pavargo". cha cha... tokio banlaus kalbetojo dar negirdejau... issilavinusiam zmogui tai lyg primato kliedesiai. isilavinusiam dvasioje. o tie, kurie tikit algimantu, vargas jums, nes ne juo, o dievu turite pasikliauti ir jokiu tokiu tusciu ir gan primityviu "jezaus kalb" neskaityti. atsitokekite... ka jus darote su savimi? kaip jus leidziates mulkinami netikro pranaso - demono? jo vardas toks pat kaip vieno is musu - algimantas. nejau manote, kad kristus per "laidininka" tik tiek noretu pasakyti tomis temomis, kuriomis algimantas pripaiste? bet kuis daugiau apsiskaites zmogus jau dabar ir bet kada galetu papildyti algimanto sapaliones... kurios net literatriskai rodo, kad zmogus yra negabus net graziai estettiskai perteikti zodi -tegul ir sugalvota... tad apsimeteli velnio ispera algimantai nors stiliu patobulikn savo sizofreniskiems kliedesiams...
su meile ir be jokio pavydo ir su kuo geriausiais linkejimais atsitoketi - kasandra.
ir nedrisk algimantai man atsakineti - tik visus prajuokinsi... nes parasyti, kad "atverk savo sirdi TEVUI, bendrauk su juo... parasyti, kad as dar nejauiu JO..." mulk, as taves tikrai niekad nejausiu ir nejauciu... o mano rysys su Dievu yra toks tikras ir toks gyvas, kad tik butent del to as tai ir sakau - ATSITOKEKITE... NETIKRAS PRANASAS. SAUGOKITES... nesiduokite apkvailinami...

kasandra
2006-12-30 11:27:10



tokio zemo lygio aiskininmu, kaip algimanto, seniai neskaiciau... jokio gilesnio filosofinio, psichologinioteologinio lygmens... jis jus visus laiko mulkiais, nuolat kartodamas - jus nepasirenge.... kvailys... jis pats ne trupucio nepasirenges nors siek tiek ismintingiau kalbeti, jam sizofrenija... as zinau sios ligos pozymius...paskaitykite jo "jezaus kalbu jums vel..." viskas ten byloja apie algimanta... apie jo samone ir pasamone. o klausimai, kuri algimantas nezino, uztusuojami "laidininkas pavargo". cha cha... tokio banlaus kalbetojo dar negirdejau... issilavinusiam zmogui tai lyg primato kliedesiai. isilavinusiam dvasioje. o tie, kurie tikit algimantu, vargas jums, nes ne juo, o dievu turite pasikliauti ir jokiu tokiu tusciu ir gan primityviu "jezaus kalb" neskaityti. atsitokekite... ka jus darote su savimi? kaip jus leidziates mulkinami netikro pranaso - demono? jo vardas toks pat kaip vieno is musu - algimantas. nejau manote, kad kristus per "laidininka" tik tiek noretu pasakyti tomis temomis, kuriomis algimantas pripaiste? bet kuis daugiau apsiskaites zmogus jau dabar ir bet kada galetu papildyti algimanto sapaliones... kurios net literatriskai rodo, kad zmogus yra negabus net graziai estettiskai perteikti zodi -tegul ir sugalvota... tad apsimeteli velnio ispera algimantai nors stiliu patobulikn savo sizofreniskiems kliedesiams...
su meile ir be jokio pavydo ir su kuo geriausiais linkejimais atsitoketi - kasandra.
ir nedrisk algimantai man atsakineti - tik visus prajuokinsi... nes parasyti, kad "atverk savo sirdi TEVUI, bendrauk su juo... parasyti, kad as dar nejauiu JO..." mulk, as taves tikrai niekad nejausiu ir nejauciu... o mano rysys su Dievu yra toks tikras ir toks gyvas, kad tik butent del to as tai ir sakau - ATSITOKEKITE... NETIKRAS PRANASAS. SAUGOKITES... nesiduokite apkvailinami...

kasandra
2006-12-30 11:27:07



tokio zemo lygio aiskininmu, kaip algimanto, seniai neskaiciau... jokio gilesnio filosofinio, psichologinioteologinio lygmens... jis jus visus laiko mulkiais, nuolat kartodamas - jus nepasirenge.... kvailys... jis pats ne trupucio nepasirenges nors siek tiek ismintingiau kalbeti, jam sizofrenija... as zinau sios ligos pozymius...paskaitykite jo "jezaus kalbu jums vel..." viskas ten byloja apie algimanta... apie jo samone ir pasamone. o klausimai, kuri algimantas nezino, uztusuojami "laidininkas pavargo". cha cha... tokio banlaus kalbetojo dar negirdejau... issilavinusiam zmogui tai lyg primato kliedesiai. isilavinusiam dvasioje. o tie, kurie tikit algimantu, vargas jums, nes ne juo, o dievu turite pasikliauti ir jokiu tokiu tusciu ir gan primityviu "jezaus kalb" neskaityti. atsitokekite... ka jus darote su savimi? kaip jus leidziates mulkinami netikro pranaso - demono? jo vardas toks pat kaip vieno is musu - algimantas. nejau manote, kad kristus per "laidininka" tik tiek noretu pasakyti tomis temomis, kuriomis algimantas pripaiste? bet kuis daugiau apsiskaites zmogus jau dabar ir bet kada galetu papildyti algimanto sapaliones... kurios net literatriskai rodo, kad zmogus yra negabus net graziai estettiskai perteikti zodi -tegul ir sugalvota... tad apsimeteli velnio ispera algimantai nors stiliu patobulikn savo sizofreniskiems kliedesiams...
su meile ir be jokio pavydo ir su kuo geriausiais linkejimais atsitoketi - kasandra.
ir nedrisk algimantai man atsakineti - tik visus prajuokinsi... nes parasyti, kad "atverk savo sirdi TEVUI, bendrauk su juo... parasyti, kad as dar nejauiu JO..." mulk, as taves tikrai niekad nejausiu ir nejauciu... o mano rysys su Dievu yra toks tikras ir toks gyvas, kad tik butent del to as tai ir sakau - ATSITOKEKITE... NETIKRAS PRANASAS. SAUGOKITES... nesiduokite apkvailinami...

kasandra
2006-12-30 11:27:05



Mielas Petrai, dauguma suklumpa ne ties manimi, bet ties savo PAČIŲ BAIME, KURI NELEIDŽIA ATSIVERTI TĖVUI IŠ ŠIRDIES. IR JĖZUI.
Dėl to daug lengviau NIEKO NEGALVOJANT GYVENTI TAMSIŲ RELIGINIŲ RITUALŲ NELAISVĖJE, KAD TIK NEREIKĖTŲ NIEKO KEISTI.
Jėzus visiems sakė: "Aš belsiu, ir jeigu tik jūs atidarysite savo širdies duris, aš įeisiu." Dabar Jėzus ir beldžia per mane, kad išgirstų tie, kurie negirdi tiesioginio, ir NUOLATINIO, Jėzaus beldimo asmeniškai kiekvienam, kad jį išgirstų skaitydami mano paaiškinimus, jog Tėvui ir Jėzui reikia ne MALDAKNYGIŲ MALDŲ, BET ATSIVĖRUSIOS ŠIRDIES NUOŠIRDUMO.
O kaip gi atsiverti Dievui nuoširdžiai, jeigu niekas šito nemoko nei namie, nei bažnyčioje, nei mokykloje. Štai kur didžiausias kliuvinys.
Ir tada puolamas tas, kas moko, kaip šitą kliuvinį pašalinti ir pajausti išsilaivinimą iš negyvų ritualų ir dogmų vergijos, kad siela suspindėtų ATRADUSI TĖVĄ SAVYJE ir pradėtų skleisti visiems atrasto Tėvo meilės virpesius, ir visiems VIENODAI.
Lietuvoje daug kas save laiko tikinčiais. Tačiau šito neužtenka. Tikintysis yra tik toks, kuris eina į bažnyčią, švenčia religines šventes, ir save laiko doru. Būtinas dar vienas žingsnis tolyn - šitą tikėjimą paversti ĮTIKĖJIMU, paversti jį savo GYVENIMU SU TĖVU, TEVE, IR TĖVĄ NUOLAT PATIRIANT SAVYJE.
Štai tada ir bus tos širdies durys atvertos Jėzui ir tada išnyks visos žmonių ydos. VISOS.
Bet tada sugrius visa dabartinė korumpuota tvarka, korumpuota gyvensena.
Ir žmogus BIJO TOKIŲ ŠVIESOS ŽINGSNIŲ. Korumpuota visuomenė yra sugedusi visuomenė.
Tačiau ji skiriasi nuo sugedusios ŽUVIES, KURIĄ NEBETINKA VALGYTI. TINKA TIK IŠMESTI. Korumpuota visuomenė, kada jos nariai ĮTIKI, iš sugedusios pavirsta nustabiai tyra ir vieninga DVASIOJE. Ji nebetenka visų savo BLOGYBIŲ, NES JAS PAKEIČIA TĖVO MEILĖ PATIRIAMA KIEKVIENO VIDUJE ATRADUS TĖVĄ SAVYJE.
Štai tik tada bus galima pasakyti, kad Lietuva tapo LAISVA IR NEPRIKLAUSOMA.
Dabar ji yra ydų VERGOVĖJE.
IR JI NEINA DIEVO KELIU, NORS IR DAUG KAS TARIA DIEVO VARDĄ, BET JUO NEGYVENA KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.
Jeigu dar jūs prisimenate labai neseną laiką, kada buvo tragiški sausio įvykiai 1991 metais, kurie žmones SUVIENIJO DVASIOJE. Žmonės turėjo SIEKĮ, ir jie pajuto jo įgyvendinimo REALUMĄ. Bet matė tą milžinišką jėgą, kuri jiems trukdė jį paversti tikrove. Jie buvo beginkliai tiesiogine prasme, bet buvo stipresni už tuos fiziniais ginklais apsiginklavusius. Jie turėjo IDĖJĄ ir DIEVĄ. Ir meldėsi NUOŠIRDŽIAI. Tada nebuvo mechaninės maldos. Tada buvo pilna užrašų ant sienų, prašant Dievo pagalbos. Tai buvo atvertų sielų, labai dažnai verkiančių tyromis ašaromis sielų, maldos. Ir būtent VIEN TIK TOKIOS ATSIVĖRUSIOS SIELOS SUSTABDĖ milžinišką karinę jėgą. Ne politikai sustabdė tankus, nors laurų vainikais dabinosi būtent jie. Tankus sustabdė VIENINGOS ATSIVĖRUSIOS SIELOS MALDOJE. Yra atsivėrusių VIENINGŲ DVASIOJE sielų virpesių galingas poveikis.
Aš jau esu ne kartą sakęs, kad maldos veiksmingumas priklauso nuo besimeldžiančiųjų skaičiaus kvadrato. O tada meldėsi ne tik Lietuvoje, tada už Lieutvą meilėsi ir kituose kraštuose. Ir visur nuoširdžiai ir gausiai. Ir meldėsi ne už Lietuvą, meldėsi už gležną gėrio žiedą, kuris troško laisvai skleistis blogio suvaržytoje aplinkoje.
Ir šitokia malda buvo patenkinta. To, ko trokšta sūnus ir ko nori Tėvas, tas YRA. Tėvas nori tik meilės ir dovanoja LAISVĄ VALIĄ. Ir Jis turi gausybę įvairių dvasinių būtųbių, įvairių kategorijų, kurios ir pavarčia, kad tas YRA ir būtų TIKRAI. Ir tam buvo panaudotos i rangeliškjos gausybės ir tarpiniai tvariniai, kurie yra nematomi, bet savo padėtimi yra tarp angelų ir žmogaus, ir tik jų nematomų pastangų dėka sustojo galinga jėga. Ne Leituvos politikų dėka. Tada žmonės, niekas, nebegalvojo apie kenkimą vieni kitiems. Pavojaus akivaizdoje sielos atsivėrimas nustelbė blogio pasireiškimo virpesius. Štai tada visuomenė buvo, tik labai trumpam, tapusi TIKRA VISUOMENE.
Ir dabar ji vėl turi tapti VISUOMENE SU TĖVU ATRASTU SAVYJE KIEKVIENAME IŠ MŪSŲ, jeigu ji nori IŠLIKTI.
Jeigu Lietuva nori išlikti kaip VALSTYBĖ.
Priešingu atveju ji tiesiog pavirs į grupuotes, kurios ją suplėšys į gabalus ir kurios siekia tik savavanudiškų interesų visiškai nekreipdamos nei į Dievą, nei į žmogų jokio dėmesio, nors Dievo vardą lūpomis kartodamos bažnyčioje.
Bet gi jų širdys yra kietos kaip akmuo.
Žmonės nėra ĮTIKĖJĘ IR DĖL TO NENORI PAJUDĖTI NET SAVO PATIES VIDUJE Į ŠVIESOS PUSĘ - Į GYVOJO TĖVO PUSĘ, JĮ ATRANDANT SAVYJE.
Dėl to tokiai tamsuomenei ir baugios mano mintys, nes šviesoje jie gyventi BIJO. Dėl to ir PUOLA MANE, o ne stengiasi ATVERTI ŠIRDĮ JĖZUI, KURIS BELDŽIA Į JAS PATS, IR MANE PRAŠO TĄ DARYTI NUOLAT, KUR BEBŪČIAU.
Tačiau, mielas Petrai, tvirtai tikėk, kad yra daugybė, PAVIENIŲ, žmonių, kurie nori šviesos, ir nuoširdžiai šviesos ieško. Ir šitas ieškojimas duos dvasinių vaisių. Ir jiems mano mintys yra tik sustiprinimas jų kelyje, atrandant Tėvą savyje.
Tavo, mielas Petrai, pasisakymai yra patvirtinimas mano žodžių. Ženk drąsiai šituo keliu, nes iš tavo pasisakymų mokosi ir kiti, kurie mato tavo sielos nuoširdumą ir norą siekti dar daugiau šviesos.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2006-12-30 08:07:13



Nu Piatraij, kur tu matei, kad saunant, i dar pruo sali, butu medziuojamas jau karta sumedziuotas zvieris? Asai maciau ta zvieriuga. Jis vadinas fundamientali tiesa. Kak pitj datj

Ziebras
2006-12-29 23:24:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal