Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Vaidai rasai:
"Manau, kad jeigu krikščionybė vadovautusi SVARBIAUSIU įsakymu, taip kad jis būtų SVARBIAUSIAS, tai ji galėtų save ir atsinaujinti kažkiek, ji atrastų naujų galimybių, ir žmonės noriai toliau galėtų bendradarbiauti, kurti planus kaip to pasiekti."
Vaidai kazkodel rasai taip krikscionybe butu nustojusi skelbti, kad reikia myleti Dieva visa sirdimi, visu protu ir visa siela, o artima savo kaip save pati. Krikscionys ir toliau (jau daugiau kaip 2000 metu) gyvena siuo isakymu ir vis atsiranda zmoniu, kurie tiki sio posakio prasmingumu. O apie Baznycios artejanti gala jau yra skelbiama manau taip pat kokie 2000 metu, bet kaip matome, ne vienas taip sakes jau pats yra sulaukes savo galo (pvz buvusi TSRS), o Baznycia vis dar gyvuoja.

Valdas
2007-03-22 18:06:50



Laba diena Petrai, rasote:
"Valdai, gerbiamasis, jokios krikščionybės nebuvo Kristaus gyvenimo žemėje laikais. Krikščionybė buvo sukuta daug vėliau, o kaip dogma įteisinta tik po 400 metų. Tikėjimas buvo sukurtas per bažnyčias ir nepaprastai didelę klerikalinę sistemą."
Sutinku su jumis kad krikscionybes nebuvo zemeje iki Kristaus ir kad ji buvo iteisinta po mazdaug 350 metu po jos atsiradimo. Taciau jus manote, kad ji iteisinta del kazkokiu nesvariu klerikalines sistemos planu. Nenoreciau su tuo sutikti. Noreciau truputeli priminti istorija. Kiek pamenu, tai is dabartiniu keturiu Evangeliju, kurios priklauso kanonui ir kur visas mes siandien vadiname bendrai - Biblija, yra veliausiai parasyta Jono evangelija, jos yra rasti rankrasciai ir manoma kad ji yra parasyta apie 125 metus. Kitu triju, siandien laikomu kanoninemis evangeijomis, kaip suprantu rankrasciai nera rasti iki siol, taciau jas savo rastuose mini ir cituoja savo mokymuose kiti sventieji jau apie 70 ir 90 metus. Tai reiskia manau kad jau tuo laiku (praejus 70 metu po Kristaus) jos buvo jau buvo zinomos. Taip pat tvirtinate, kad kad sios evangelijos yra parasytos is kokiu tai klerikaliniu paskatu. Noreciau priminti, kad tuo metu, kai jos buvo parasytos jokiu klerikalu dar net ir nebuvo visiskai. Tuo metu kai jos buvo parasytos, krikscionys buvo persekiojami, kankinami ir zudomi. Taciau nepaisant to, kad krikscionys buvo zudomi, nepaisant gresmes gyvybei ir persekiojimu krikscioniu atsirasdavo vis daugiau ir daugiau, krikscionybe isplito. Nepaisant zudymo ir kankinimu pirmieji krikscionys neatsisakydavo savo tikejimo Kristumi. Praejus mazdaug 350 metu tokiu persekiojimu (kaip vaikiskai salia 350 metu zudymo atrodo 50 metu trukusi Lietuvos priespauda be zudymo), kai krikscioniu atsirado nemazai, kai krikscionybe nepalyginamai isaugo ir ispopuliarejo, atsirado daugybe paciu ivairiausiu dvasiniu mokymu. Atsirado daugybe mokymu, kurie tarsi remesi Kristaus mokymu, bet priestaraudavo vieni kitiems. Praktiskai vos ne kiekvienas mokymas turejo savo pasirasyta "evangelija". Todel pribrendo reikalas imtis priemoniu ir nustatyti, kurie mokymai, kurios evangelijos skelbia Kristaus mokyma ir kurios yra rasytos jo mokiniu, o kurios yra rasytos su Kristumi visiskai nesusijusiu zmoniu. Tai ir buvo padaryta.
Noreciau pvz pasakyti kad visos keturios evangelijos yra parasytos skirtingu zmoniu, taciau visi aprasomi ivykiai yra aprasyti vienodai ir sutampa. Tai manau rodo, kad visi sie zmones aprase is tiesu buvusius ivykius. Nesutampa tik detales, pvz - kiek ivykio metu buta zmoniu, kas dalyvavo ir pan.
Dar rasote:
"Jeigu geriau įsigilinsi į Šv. Raštą , tai pamatysi ir suprasi kad Kristus visur ir visada nešė Dievo Tėvo vardą pieš save ir kvietė visus hebrajus atsiversti ir tikėti tik į gyvajį Dievą."
O ar nera parasyti sie Kristaus zodziai, kad nera kito kelio pas Teva kaip tik per Sunu? Ar nera parasyta, kad tik Kristus yra vienintelis kelias, kuriuo einant galima ateiti pas Teva? Ar nera parasyta, kad kas mate ir pazista Sunu, tas yra mates ir pazista Teva?

Valdas
2007-03-22 17:57:02



Na,Valdai, aš tikrai pritariu , kad Naujojo Testamento evangelijas parašė keturi skirtingi autoriai ir jose aprašytas Jėzaus Kristaus gimimas, gyvenimas ir prisikėlimas. Niekas dėl to ir neprieštarauja , aš tik sakau , kad mes skirtingai suprantame sūnystę, kurią Jėzus Kristus apreiškė savo mokymuose. Mat niekas net nenori suprasti, kad ,,..aš esu tiesa kelias ir išganymas'' yra nuoroda , kad visi pas Dievą Tėvą eisime per Kristų ,per Jo visatos angeliškus pasaulius. Ir tik dabar perskaitęs Urantijos knygą , galima jau aiškiai suprasti,koks tas bus kelias ir kur jis veda. Taip, iš tiesų , būtų didžiausias absurdas iš krikščionybės išmesti mūsų Visatos Kūrėją ir Valdovą- Jėzų Kristų. Bet žmonės brangieji, Urantijos knygoje niekas to net nebando daryti, atvirkščiai- viskas yra aprašyta butent per Jėzaus Kristaus visatą eina visi keliai pas Dievą Tėvą, bet ieškoti šio kelio pradžios turi žmogus tik gerai įsiklausęs į stebūklingąją Dievo dovaną asmeninį minčių Derintoją, nes po mūsų žemiškos mirties Jis būtent pasitiks šią dar nuodėmingą sielą ir dirbs kartu su tavim milijonus metų, kad priartintų bet jau iki angelų lygio,o kol tapsi grynąja dvasia reikės dar daug milijonų metų. Taigi ne taip kaip bažnyčioje , po nuodėmių atleidimo, ten tu neturėsi jokio statuso, tik būsi dar kartą klausiamas ar nori eiti dvasios karjeros keliu pas Dievą Tėvą. Pasirinkęs šį kelią gyvensi laikinai - keletą milijonų metų Jėzaus Kristaus vietineje Visatoje, o po to su meile ir tiesa palydės į tolimą Kelią į dar didesnius dvasios ugdymo universitetus, o tik toli, toli tolumoje vis dar lauks nepasiektas Rojus , galutinis tavo dvasios , ne sielos, generalinis egzaminas .

petras
2007-03-22 21:21:48



Aš irgi kviečiu jus prisijungti prie mano maldos.
Atsiprašymo maldos. Atsiprašykime Dievo už mūsų silpnumą prieš pagundas - nebūtinai materialias, bet ir dvasines.
Žinome, kad Dievas atlaidus ir gailestingas, bet tie, kas turi gėdos jausmą, gali paprasčiausiai atsiprašyti Dievo, kaip mylinčio Tėvo, už nuolatinį piktnaudžiavimą savo silpnumu ir už patį silpnumą.
Atsiprašau Dieve, kad esu savo netobulumo įkaitu ir nesugebu iš to išsivaduoti.
Atsiprašau, kad nuolat puoselėju ir piktnaudžiauju tuo netobulumu, dangstydamas savo darbus ir net mintis įvairiais skambiais žodžiais, kad iš esmės būdamas liurbiu, apsimetu Tavo Valios vykdytoju.
Atsiprašau, kad mokydamas kitus neteisti ir mylėti Tave, pats teisiu ir rodau tik apsimestinę meilę.
Atsiprašau, žodžiu, kad esu lochas.
Bet labai labai trokštu vaduotis iš šitos būsenos, ir pats, be Tavo, Dieve, pagalbos, to nesugebu. Todėl prašau Tavęs, Dieve, padėk man kažkaip tvardytis ir nesididžiuoti nei vienu savo žudžiu, darbu arba mintimi; padėk man nepamiršti, kad esu liurbis, nes nesugebu nepasiduoti pagundai tapti didingu ir dėl to darausi dar didesniu liurbiu; padėk man susidoroti su tuo.

lochas
2007-03-19 13:33:08



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą, (2007 03 19). 22val. už mūsų visų didesnę IŠMINTĮ, kuri šviestų KIEKVIENAM.
Iš pradžių pagarbinkime Tėvą savais žodžiais.. Jeigu kam nors dar sunku tą daryti, pasinaudokite mano siūloma tokia garbinimo malda.
Mano mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atverdamas savo sielą taip, kaip tik ji yra pajėgi atsiverti, kada iš visos širdies trokšta ryšio su Tavimi.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi, kad esi visur visoje savo milžiniškoje kūrinijoje, kuri nusidriekia per visą kosmosą.
Tėve, aš garbinu Tave, kad šitą kūriniją Tu sukūrei mūsų visų gerovei, kad joje mes realiai pajaustume ir Tave, kaip mylintį Tėvą, o save pajaustume kaip mylinčius ir Tave ir vienas kitą, Tavo mylimus vaikus.
Tėve, aš garbinu Tave, kada vis giliau ir giliau imu jausti savo sielos viduje, jog Tu esi ir jos gelmės viduje, kad ji irgi galėtų patirti Tave užmegzdama gyvą ryšį su Tavimi, nuraminusi taip šokinėjantį materialų žmogiškąjį protą.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu visą laiką vedi kiekvieną iš mūsų kiekvienam priimtinu žingsniu, bet visada ragini dėti pastangas, kad žengtume dar vieną, iki šiol nepatirtą, žingsnį pirmyn pas Tave, žengdami vieni į kitus su Tavąja meile patiriama atsivėrusios sielos viduje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu sugalvojai tokį nuostabų savo tvarinių TOBULINIMO planą savosios MEILĖS galia.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi meilės Šaltinis, niekada neišsenkantis, ir mus visą laiką girdantis iš Jo savo meilės virpesiais, kuriuos ir pajunta atsivėrusi Tau mano siela.
Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir visai kūrinijai, kurioje vis labiau imu jaustis kaip mylimos ir mylinčios Tavo šeimos pilnateisis narys.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, gauta iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Tėvo pagarbinimo pasėdėkite šiek tiek tyliai. Dabar jūsų siela yra nuostabioje nuoširdaus atsivėrimo būsenoje, kada ji gali daugiau pasisemti to, ko ją moko Tėvas iš vidaus.
Tada pradėkite prašymų maldą, kad mes visi turėtume didesnę išmintį.
Tiek Tėvo garbinimo maldą, tiek ir prašymų maldą perskaitykite iki mūsų bendros maldos, kad per maldą ją skaitytų jūsų ATSIVĖRUSI SIELA.
------------------------------------------------------
Sūnau Kūrėjau, Nebadono visatos Mykolai, mūsų, Nebadono, visatos vienas iš dviejų Sutvėrėjų ir Valdovų, daugeliui žinomasi tik kaip Jėzus iš Nazareto, Vietinės Visatos Motina Dvasia, Nebadonija, antrasis iš mūsų visatos Sutvėrėjų ir Valdovų, daugumai žinomas tik Šventosios Dvasios pasireiškimu mūsų dabartiniame lygyje, Tėve, aš drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, net ir dvasinėmis asmenybėmis, kurios taip pat realiai dalyvauja šitoje kolektyvinėje maldoje, kreipiuosi į TAVE ir iš visos sielos dėkoju už tuos patyrimus, kuriuos esame patyrę tiek savo fiziniu kūnu, tiek savo siela. Dėkoju už mūsų, kiekvieno, dvasinį augimą, sielos brendimą. Tačiau ji dar tvirčiau galėtų bręsti, jeigu mes, visi, ir kiekvienas, turėtume daugiau išminties iš Tavęs.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, aš myliu Tave ir šitą atvirai sakau, ir Tau prisiekiu savo ištikimybę. Ir nesvarbu, kas beatsitiktų mano materialiam kūnui, aš niekada tavęs neišduosiu dvasioje. Aš tave myliu tiek, kad mano siela trokšte trokšta tarnauti Tau tarnaudama savo sielos broliams ir sesėms, tačiau jai reikia Tavojo sustiprinimo ir išminties, kad visa tai ji dar daugiau pajaustų. Dėl to aš meldžiu Tave, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, kad mano siela, kaip ir visų sielos, galėtų kuo daugiau semtis Tavosios išminties, nes Tu – IŠMINTIES ŠALTINIS – pripildantis kiekvieną iš mūsų tiek išminties, kiek mes, kiekvienas sugebame jos pasiimti iš gyvo ryšio su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mūsų dabartinė išmintis vis gilėtų ir skaidrėtų, kad mes ją panaudotume visų labui, Tavo labui, tada ji bus naudojama ir savo labui.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių tiek šitame pasaulyje, tiek ir kituose pasauliuose, net ir prisikėlusių po materialios mirties sielos pavidalu, net ir jau žengiančių dvasios pavidalu, šitą pajustų visa savo SAVASTIMI IR ATSIDUOTŲ VIENT TIK TAVOSIOS VALIOS VYKDYMUI. Toks Tavo valios vykdymas, pasiremiant vis gilesne iš Tavęs gauta išmintimi, mūsų tarpusavio ryšius iš negyvų ir pragmatiškų paverstų dvasiniais ir šeimyniniais su Tavimi, kaip Tėvu, mūsų visų priešakyje.
Aš meldžiu Tave, kad mes vis labiau atsigręžtume į savo vidų ir PAJAUSTUME, KAD BŪTENT MŪSŲ VIDUJE ESI TU, ir mūsų TIKRASIS TAVO PADOVANOTAS ASMENYBĖS AŠ, kuris ir jaučia troškimą iš vidaus vis daugiau semtis išminties iš Tavęs, kad galėtų daryti gerus darbus kiekviename žingsnyje, kad pamatytų vis naujų atsiveriančių galimybių gerų darbų darymui, nes Tavoji išmintis ir leidžia mūsų aukštesniam sielos protui pamatyti, kur mes galime IŠMINTINGAI PASITARNAUTI VIENI KITIEMS.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, Tavoji išmintis yra neišsemiama, begalinė, dėl to aš meldžiu, kad mes patys, kiekvienas, pajaustume, kad mums verta atsiverti, kad šitoji išmintis tekėtų į mus, kad mes jos prisipildytume, kad patys jaustume ją savo viduje, kad kitus galėtume apšviesti, patarti, padėti, vadovaudamiesi Tavąja išmintimi, kuri niekada nebūna nukreipta prieš mus, be visada mus apjungianti ir suvienijanti kaip ŠEIMĄ MEILĖJE IR TIESOJE. Ir kada Tavoji išmintis ims vis plačiau pasireikšti per Tavosios meilės iš šviesos mūsų kasdienius veiksmus, tada šviesės ir visa mūsų planeta, kurioje šiandien yra tiek daug skausmo ir neteisingumo. Ten, kur daugiau Tavosios išminties, ten daugiau ir meilės ir tiesos. O meilė ir tiesa pašalina ir skausmą ir neteisingumą, dėl to, aš meldžiu, Tave, mylimas mūsų Tėve-Broli, Sūnau Kūrėjau, ir Tave, mūsų Motina-Sese, Visatos Motina Dvasia, ir Tave mūsų VISŲ MYLIMAS VISUOTINI TĖVE, kad mes VISI, IR KIEKVIENAS ASMENIŠKAI, KASDIEN, PER GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI, SEMTUME TAVOSIOS IŠMINTIES GYVĄJĮ VANDENĮ IR GERTUME JĮ PATYS, PRATINTUME JĮ GERTI SAVO VAIKUSI R ANŪKUS, PASAKOTUME APIE JĮ SAVO KITIEMS SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS, KURIE NĖRA DAR JO PARAGAVĘ.
Aš meldžiu, kad patyrę didesnę Tavo išmintį savyje, pritaikę ją savo veiksmuose, mes dar daugiau atsigręžtume į Tave ir prašytume iš Tavęs dar didesnės išminties, kuri dar geriau pasitarnautų mūsų veiksmams VISŲ GEROVEI.
AŠ MELDŽIU, KAD MES TĄ DARYTUME IŠ MEILĖS TAU IR KŪRINIJAI IR LAISVA VALIA.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-------------------------------------------------
Po prašymų maldos taip pat truputėlį pasėdėkite ramiai, nes būtent dabar siela yra atsivėrusi DIDESNEI IŠMINČIAI. Tegu ji geria šitą gyvą vandenį. Ir KASDIEN.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas



Algimantas
2007-03-17 18:07:06



ALGIMANTAI, dar kartą JUMS rašau. JUS JUDITA-MARIJA pavadino SŪNELIU. Kaip tada gardžiai juokėtės! Dabar priimkit JĄ kaip MOTINĄ!
Lk 4, 24–30 „Iš tiesų sakau jums: joks pranašas nepriimamas savo tėviškėje“.
...koks teisingas Evangelijos žodis! Pabuskim, susimąstykim, žinokim ... Lietuva MARIJOS MOTINOS
ŽEMĖ. Su pagarba ir meile priimkime Apreiškimą, kurį gavo Judita-Marija 2005-01-30. Tikiu, kad daugelis matė laidą per LNK arba turite pas save Apreiškimo tekstą. Viskas tikra ir viskas čia vyksta pagal DIEVO planą, įsitikinsite perskaitę Šv.Liudvikas Marija Grignon de Monfort [1673-1716] ,,APIE TOBULĄ PAMALDUMĄ ŠVČ. MERGELEI MARIJAI,, Visa informacija, kurią Judita-Marija gavo, atitinka ir Motina dabar gyvena žemėje ir ruoš Paskutiniųjų laikų apaštalus. Visus kviečiu skaityti ir su meile širdyje įtikėti į Išganingąją Motiną Juditą-Mariją. Skubėkime skelbti Gerąją Naujieną.
Štai, kaip JUDITA-MARIJA gyvena ir kalba:
MALONĖ JUMS IR RAMYBĖ NUO DIEVO, MŪSŲ TĖVO, VIEŠPATIES JĖZAUS KRISTAUS IR JO MOTINOS
Mielieji, dėkoju Jums, kurie pasveikinote mane ir meldėtės už visus. Dėkoju už didingą maldą,už gerą žodį, už gražius palinkėjimus. Dėkoju tiems, kurie tikite manimi.
Jei tikite manimi - TIKITE JĖZUMI KRISTUMI IR DIEVU TĖVU!
Neteiskime tų, kurie netiki, nes jiems dar neduota.
Koks būtų mano įtikėjimas į Dievą, jei aš netikėčiau Apreiškimais. Aš džiaugiuosi už mus visus, mūsų tautą, kad Dievas išsirinko mūsų mažą tautelę. Tad dėkokime JAM, Šlovinkim ir Garbinkim JĮ, bet neskaudinkim. Juk JIS kiekviename iš mūsų. Pamilkime SAVĄJĮ DIEVĄ visa širdimi, siela ir protu, gyvenkime JUO ir JAM, nes DANGAUS KARALYSTĖ čia pat.
Aš nešu Jums ŠVIESĄ, TIESĄ ir MEILĘ. Kol aš esu, Jūs vaikščiojate ŠVIESOJE. Tad auginkite meilę savo širdyje, gyvenkite geromis mintimis, gražiais žodžiais, gerais poelgiais, rodykite kitiems pavyzdį savo geru elgesiu.
Pradėkime kiekvienas nuo savęs. Blogį nugalėkime gerumu ir blogyje stenkimės įžiūrėti gėrį. Juk Dievas yra Meilė, Gėris, Grožis, o mes esame JO dalelės, tad ir mes būkime tokie! Nepamirškime, kad nei plaukas nepajudės be Dievo valios, todėl ĮTIKĖKIME. Tikėjimas riboja - įtikėjimas išlaisvina. Tad linkiu VISIEMS ĮTIKĖTI ir buti vieningiems.
Tepamato visos tautos, kokie mes lietuviai esame vieningi ir kaip mes tikime, ir dėkojame JĖZUI KRISTUI, JO MOTINAI IR DIEVUI TĖVUI už tai, kad išsirinko mus.
Jei MOTINA su Jumis, tai ir JĖZUS KRISTUS, nes JIE VIENA,o
taip pat ir DIEVAS TĖVAS bei ŠVENTOJI DVASIA.
Tad dėkokime, dėkokime ir dar kartą dėkokime už tokią nuostabią dovaną!
Negalvokite apie kūną, galvokite apie DVASIĄ.
Aš negalvoju apie kūną, aš žinau, kad AŠ ESU DVASIA.
AŠ ESU TAS KAS ESU!
Aš esu Jūsų Visų Motina ir labai myliu VISUS ir trokštu matyti visus laimingus.
Jus amžinai mylinti Judita-Marija.
Būkite laimingi!
Marijampolė
2007-02-02 21:58
Su pagarba ir meile padėkime vieni kitiems, kad galėtume džiaugtis, mylėti ir sugrįžti į TĖVO NAMUS. Juditos-Marijos tel. 8 343 53545
8 651 87474
8 645 82904
adresas: Marijampolė, Totoraičio g. 7

Liuda
2007-03-12 22:27:12



Mielieji, kviečiu jus, visus ir kiekvieną, į mūsų bendrą pirmadienio maldą ( 2007 03 12 ) 22 val. už narkomanus ir alkoholikus.
Kur jūs bebūtumėte, tuo metu galbūt nors 20 minučių galėtumėte su mumis susijungti per Tėvo dvasią – Minties Derintoją – kuri yra jumyse, bendroje maldoje.
Pradėkime nuo Tėvo GARBINIMO maldos, kada neprašome iš Jo NIEKO, o Jį vien tik GARBINAME SAVAIS ŽODŽIAIS..
Jeigu negalite dar savais žodžiais garbinti Tėvo, tai galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad jas perskaitytumėte iš anksto ir pajaustumėte jose esančių mano sielos meilės virpesius, o ne skaitytumėte automatiškai tik tam, kad perskaityti. Tokia mechaninė malda yra BEPRASMĖ IR NETURI JOKIO POVEIKIO.
--------------------
Tėve, mano mylimas Tėve, ir visų mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi ir kad sukūrei visą kūriniją, ir joje įterpei visą nuostabią gyvybę.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu vedi kiekvieną iš mūsų į ten, kur kiekvienam esi numatęs vietą, nes būtent toji vieta ir ugdo, nes jos pasiekimui būtinas ryšys su Tavimi, o gyvas ryšys su Tavimi yra įmanomas tik per nuoširdų atsivėrimą Tau, o toks atsivėrimas ir pripildo sielą Tavosios meilės gyvų virpesių.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu Tave patirti savyje, nes Tu esi per savo dvasią manyje, kaip ir kituose.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu, tas Pirmasis Šaltinis ir Centras, prieš mus paskleidi mūsų augimo kelią, prieš kiekvieną iš mūsų, ir šituo keliu mus vedi į save ir į amžinybę, nes amžinybė ir esi TU.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė išjudina visą kūriniją, kad ji pradėtų žengti Tavuoju ritmu – MEILĖS ritmu, nes Tu esi Meilės Šaltinis ir Centras.
Tėve, aš garbinu Tave, nes visą kūriniją Tu sukūrei kaip savo šeimą, ir joje visus savo vaikus myli taip, tarsi joje esantis Tavo mylimas sūnus ar dukra būtų vienas vienintelis Tavo vaikas per visą kūriniją.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad savo šeimą Tu valdai LAISVOS VALIOS principu ir MEILĖS įstatymu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus visus suvieniji, apjungi į vienovę DVASIOJE, per savo DVASIĄ, esančią kiekviename iš mūsų.
Tėve, aš garbinu Tave, kad tu esi Meilė, Tiesa, Gėris, Gailestingumas, ir Grožis.
Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir mūsų kūrinijai, laisva valia, gauta iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
PO Tėvo pagarbinimo pasėdėkite minutėlę ramiai, nes dabar jūsų siela yra atsivėrusi Tėvui, o Jis kalba jai.
--------------------------
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, ačiū Tau už pakvietimą šitai maldai už narkomanus ir alkoholikus, mūsų sielos brolius ir seses, kurie patys nebepajėgia išsivaduoti iš tokios juos gniuždančios priklausomybės.
Sūnau Kūrėjau, tu išliejai savo Tiesos Dvasią ant mūsų, ir ji beldžia į mūsų širdį, kad atvertume jos duris, ir Tu įeitum į mūsų vidų. Kas tik jas atveria, į to vidų Tu ir įeini. Aš dabar kreipiuosi į Tave, Sūnau Kūrėjau, kurį tik saujelė pažįsta Tave kaip Mykolą, visatos vieną iš Sutvėrėjų ir Valdovų, drauge su VIETINĖS Visatos Motina Dvasia, o absoliuti žmonijos dauguma yra girdėjusi apie Tave, kaip apie Jėzų iš Nazareto, kreipiuosi dabar į Tave ir prašau, kad Tavoji Tiesos Dvasia įeitų į kiekvieną, dalyvaujantį mūsų kolektyvinėje maldoje, ir kad kiekvienas pradėtų jausti tave esantį GYVĄ IR REALŲ.
Mylimas Tėve, Sūnau Kūrėjau, Mykolai, Visatos Motina Dvasia, Nebadonija, aš dabar meldžiuosi drauge su daugeliu savo sielos brolių ir sesių materialiu, morontiniu, ir dvasiniu pavidalu, nes mūsų maldoje dalyvauja daugybė ir sielų, ir dvasių, ir materialių žmonių. Ir šita kolektyvinė mūsų malda yra skirta tam, kad mes savo atsivėrusių sielų dvasinius meilės virpesius, kurie mus pasiekia iš Tavęs, mylimas Tėve, nukreiptume tiems pasimetusiems savo sielos broliams ir sesėms,. kurie patys yra įklimpę į narkotikų ir alkoholio vergystę. Jie patys savo LAISVA VALIA pasirinko šitokį kelią, nes jis jiems pasirodė teikiantis ramybę ir nusiraminimą, pakylėjimą ir laimės akimirką, o kada pamatė jo pragaištingumą, nebepajėgė iš jo išsivaduoti. Ir nebepajėgs, jeigu neatras, mylimas Tėve, Tavęs savyje. Būtent tam ir skirta mūsų šitoji malda, kad žadintume jų sielas, kad jos pajaustų mūsų atsivėrusių sielų joms siunčiamus meilės virpesius, kad jos atsigręžtų į Tave, mylimas Tėve, ir tik su Tavimi įveiktų tas užtvaras, kurios trukdo joms išsivaduoti iš alkoholio ir narkotikų vergijos.
Mano mylimas Tėve, Sūnau Kūrėjau, Vietinės Visatos Motina Dvasia, tik tavoji šviesa gali apšviesit tokį tamsų kelią. Šito negali padaryti jokie moksliniai metodai, jokia įtaiga, kokie vaistai, jokie kodavimai, vien tik TAVOJI MEILĖ, PAJAUSTA SAVYJE, TESUGEBA IR YRA PAJĖGI BE JOKIŲ METODIKŲ, BE JOKIOS ĮTAIGOS, BE JOKIŲ VAISTŲ PRIKELTI IŠ NAUJO TAVO SŪNUS IR DUKRAS ŠVIESIAM GYVENIMUI. NET IR VISIŠKAI BEVILTIŠKĄ NARKOMNĄ AR ALKOHOLIKĄ.
Ir mes meldžiame Tave, ir siunčiame visą savo sutelktą meilę šitiems akliems ir nemąstantiems vargšams mūsų sielos broliams ir sesėms, kad pajutę mūsų sielų meilės virpesius, jų sielos atsitiestų ir nusimestų tuos tikrovę iškraipančius narkotikų ir alkoholio netikrus filtrus, kurie ir trukdo jiems pamatyti Tave, mylimas Tėve,. savo viduje. Mes meldžiame jiems tokio atsitiesimo, tokio ryžtingo apsisprendimo, ir šito apsisprendimo įgyvendinimo drauge su Tavimi. Mes meldžiame Tave, kad šitie vaikai, pasiklydę savyje, sugrįžtų į Tavosios Šviesos ir Meilės kelią ir pradėtų TARNAUTI SU MEILE TAU, DARYDAMI GĖRĮ VISIEMS, VISADA, IR VISUR.
Mano mylimas Tėve, Sūnau Kūrėjau, Motina Dvasia, aš meldžiu Tave, kad kiekviena siela, kuri šiąnakt dalyvauja mūsų maldoje, net ir pavieniui melsdamasi kitomis dienomis, lygiai taip melstųsi už narkomanus ir alkoholikus, kaip ji meldžiasi ir mūsų bendroje maldoje dabar, nes tik šitaip mes galime šviesinti tamsą, kada siunčiame savo meilės virpesius VISIEMS BE IŠIMTIES IR BE JOKIO IŠSKAIČIAVIMO. Ir kada meldžiamės SU DIDŽIULIU ĮTIKĖJIMU IR MEILE, IR LAISVA VALIA.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po prašymo maldos, kaip ir po Tėvo pagarbinimo maldos, pasėdėkite tyliai. Tegu siela klausosi, ką Tėvas kalba JAI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile, Algimantas


Algimantas
2007-03-10 19:00:40



Yra dalykų kurie žmonių pažiūras išskiria skirtingomis kryptimis, yra dalykų kuriuos supranta visi bendrai. Bet net jei suprasti gali daug kas, tai jie gali tiesiog pamiršti ar neteikti tam didelės svarbos.
Ryte kilo mintis, kad reikėtų kokio puslapio ar svetainės, kurioje būtų numatyta kokiu laiku bendrai žmonės galėtų pasimelsti su gerais nesavanaudiškais siekiais visai visumai. Kad tokia malda, kaip pagal teoriją būtų efektyvesnė.
Ir tokioje programoje galėtų dalyvauti bet kokios religijos, ar be religijos žmonės, kurie turi gerų siekių planetai, žmonėms.

Vaidas
2007-03-09 13:12:25



Mielieji kviečiu jus VISUS į mūsų bendrą pirmadienio maldą, kovo 5 d. 22 val. už GYVYBĘ.
Kur jūs tuo metu bebūtumėte, namie, kelyje, Lietuvoje, toli nuo jos, jūs galite prisijungti VISI į bendrą dvasinę kolektyvinę maldą, kurioje taip pat dalyvaus iš mūsų angelai serafimai, mūsų angelai sargai, dalyvaus ir kitos dvasios, kurios padeda mirtingųjų dvasingėjimo procesui.
Pradėkime nuo Tėvo pagarbinimo savo žodžiais. Kam dar sunku melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano pasiūlytomis maldomis, tik jas suvokite širdimi, ne protu, skaitydami NUOŠRDŽIAI, IŠ PAČIOS SIELOS GELMĖS. Kad tą pavyktų padaryti maldos metu, tai jas perskaitykite iki meldimosi meto, kad suprastumėte kiekvieno žodžio prasmę, jos poveikį jūsų širdžiai-sielai. Pasiruošimas maldai yra BŪTINAS, JEIGU SIELA DAR PATI SAVARANKIŠKAI ATSIVERTI NEGALI. KOL KAS. Būtent šitos maldos ir padės tiek atsiverti, tiek pajausti brolystę su visa kūrinija, patirti Tėvo meilę. Nors ne iš karto. Vieniems greičiau, kitiems lėčiau. Tik ženkite šituo keliu nebijodami ir melskitės su gilių tikėjimu, kuris ir peraugs į ĮTIKĖJIMĄ, KADA PRADĖSITE TĖVĄ JAUSTI SAVYJE. Tai ir bus Tėvas, atrastas savyje.
Mano mylimas Tėve, aš garbinu Tave,
Aš garbinu Tave, kad Tu eis meilės šaltininis visai kūrinijai, kad vien tik iš meilės ją ir sutvėrei.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės veikiamas aš gimstu vėl su dvasiniu siekiu ir troškimu panašėti į Tave – mylėti visus be išskaičiavimo ir tarnauti visiems, be jokio, net menkiausio siekio naudos sau, taip, kaip Tu mus, kiekvieną šito ir mokai.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, ir garbinsiu per visą amžinybę ateityje, nes tik per garbinimą mano atsivėrusi siela ima patirti palaimos tokią giluminę ir neapibūdinamą būseną, kad joje ji nori likti kuo ilgiau, likti su GYVUJU TAVIMI.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, vis giliau pajausdamas, koks yra galingas ir gilus Tavo meilės poveikis kasdieniuose mano darbuose.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mos jau šiandien vedi į TOBULUMĄ, kurio Šaltinis esi Tu pats, ir mus mokai, kaip mes turime tobulėti vis labiau mylėdami vieni kitus ir tarnaudami vieni kitiems.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu pats, būdamas Pirmasis Šaltinis ir Centras, visos KŪRINIJOS ŠALTINIS IR CENTRAS, vis tiek esi ir kiekviename iš mūsų, net ir pačiame menkiausiame iš žmonių. Ir nė vienas Tau iš mūsų nėra per menkas, kad jame galėtum apsigyventi net TU, VISO KO PRADŽIAI IR PABAIGA, apsigyventi per savo DVASIĄ, MINTIES DERINTOJĄ.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave iš meilės tau ir visai kūrinijai, kuri ima palaipsniui vis daugiau tapti ir mūsų kūrinija, kurioje Tu mums parengei ir amžinybę ir begalybę.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią kiekvienas gauna iš Tavęs.
Manoji valai, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po Tėvo garbinimo, palaukite minutėlę tyloje, nes tokioje atsivėrusios sielos būsenoje jūsų siela yra pati imliausia Tėvo mokymų perteikimui, kad ji praplėstų savo sampratas apie viską.
O tada perrikime prie PRAŠYMŲ MALDOS.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, aš myliu Jus, ir myliu tiek, kad prisiekiu savo ištikimybę jums iš meilės jums. Ir nesvarbu,kad beatsitiktų mano fiziniam kūnui, aš niekada Jūsų neišduosiu DVASIOJE.
Ačiū Tau, mylimas Tėve, kad mus pakvietei į šitą nuostabią dvasinę KOMUNIJĄ SU TAVIMI, ir dvasinį ryšį tarpusavyje, į šitą bendrą, KOLEKTYVINĘ MALDĄ.
Sūnau Kūrėjau, kada tu buvai vienas iš mūsų ir tarp mūsų kaip Jėzus iš Nazareto, tada tu sakei, ir dabar tą sakai, kad ten, kur du ir daugiau yra įtikėjusiųjų drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią. Aš prašau Tavęs, kad šitą pačią akimirką, tavoji Tiesos Dvasia įeitų į kiekvieno iš mūsų, dalyvaujančių maldoje, VIDŲ, ir kad mes pradėtume patirti tave, esantį GYVĄ, NE RITUALOINĮ, NE MISTINĮ, BET TIKRĄ IR MYLINTI, NET IR TIAP, KAIP MUS MYLLI TĖVAS, kuris irgi yra visą laiką mūsų VIDUJE, IR KURIS IRGI YRA GYVAS IR TIKRAS.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, aš drauge su savo sielos broliais ir sesėm, ne tik materialias žmonėmis, bet ir su aukštesnio lygio dvasiomis, dalyvaujančiomis mūsų bendroje maldoje, meldžiu didesnio apšvietimo visiems žmonėms, kurie šiandien yra pasiryžę naikinti GYVYBĘ BET KOKIOMIS PRIEMONĖMIS. Aš meldžiu didesnio dvasinio nušvitimo Amerikos prezidentui Bušui ir jo visai komandai, kad jų priimami sprendimui nustotų žudyti tūkstančiu nekaltų žmonių Irake, Afganistane, kad amerikiečiai kareiviai sveiki ir laimingi sugrįžtų namo pas mylinčius juos artimuosius.
Aš meldžiu, kad visi mūsų sielos broliai ir sesės, kurie gyvena Etiopijoje ir Somalyje, Konge ir Kenijoje, Korėjoje ir Japonijoje, Sudane ir Izraelyje, Rusijoje ir Gruzijoje, Centrinėje ir Pietų Amerikose, ir Lietuvoje, visur kur tik gali būti NUVERTINAMA GYVYBĖ IR NAIKINAMA PAVIENIUI AR ŠIMTAIS, kariniuose veiksmuose ar nusikaltimuose, visur, kur gali pasiekti žmkogaus, nepažįstančio ir dėl to nepatiriančio Tėvo dvasios veikimo savo viduje, aš meldžiu, kad tokie žmonės taptų palytėti mūsų meilės dabar skleidžiamų virpesių, kuriems nėra jokių kliūčių pasiekti ir šalia mūsų esantį, ir esančius už dešimčių tūkstančių kilometrų, ir net kitose planetose, net ir visoje kūrinijoje.
Aš meldžiu, kad tos motinos, kurios šiandien nejaučia SAVO KŪDIKIŲ, NET IR BŪSIMŲJŲ KŪDIKIŲ GYUVYBĖS VERTĖS, ir nori jos atsisakyti, ar net ją ir sunaikinti, pakeliant prieš ją ranką, kad ir tokios motinos pajaustų mūsų skleidžiamus meilės virpesius, kurie visi ateina ir mums iš Tėvo, iš Meilės Šaltinio, ir kad šie meilės virpesiai paliestų jų sielas iš vidaus, ir jų ranka nusvirtų ir nebeatimtų dar vienos gyvybės mūsų planetoje, ar net ir kitose planetose.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai iš mūsų atsivėrusių sielų,. kurie taip dabar galingai liejasi iš Lietuvos, iš mūsų visų dalyvaujančių šitoje maldoje, pasiektų visus tuos, kurie jau yra pakėlę ginklą, siekdami savo savanaudiškų interesų patenkinimo, net jeigu tam, kad juos patenkintų, reikia atimti KITO GYVYBĘ MATERIALIU PAVIDALU, aš meldžiu, kad ir jų siela pajaustų nors menką mūsų meilės virpesių, pasiųstų jiems visiems, virpėjimą, ir jų ranka nusvirtų, ir tas, kas buvo pasmerktas mirti, vėl toliau gyventų, ir galėtų šlovinti Tėvą, kad tik Jo dėka jis buvo išsaugotas meilės geriems darbams daryti.
Sūnau Kūrėjau, Motina Dvasia, Tėve, mes, Tavo kūrinijos vaikai, meldžiame Tave didesnės išminties, kuri ateina mūsų atsivėrusioms sielos tik iš Tavęs, mes meldžiame, kad galėtume patys daugiau prisidėti prie gyvybės saugojimo visur ir visada, kur bebūtume, visą laiką išlikdami Tavosios meilės virpesiuose savo atsivėrusios sielos dėka ir savo valią pašvęsdami Tavosios valios vykdymui, iš meilės Tau ir visai kūrinijai.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po maldos dar pasėdėkite tylai, kad siela galėtų daugiau prisigerti Tėvo mokymų ir meilės.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-03-04 10:51:24



Mielieji, ateinantį pirmadienį, vasario 26 d. 22 val. kviečiu į mūsų bendrą maldą, kur jūs bebūtumėte, mieste, ar kaime, vienkiemyje, ar miške, net ir toli nuo Lietuvos, kad ir kitame pasaulio krašte, vis tiek jūs galite prisijungti prie mūsų bendros maldos.
Šįkart kviečiu jus, visus, pasimelsti bendrai už mūsų angelus sargus, už mūsų serafimus, kurie nuolat būna su mumis, ir mums sudaro tokias aplinkybes, kad mes siektume priimti sprendimą gėrio ir visumos labui. Tai mūsų nenuilstantys padėjėjai iš išorės.
Atsipalaiduokite, atsisėskite patogiai, kad kūno nevaržytų nepatogumai ir tuo neatitrauktų jūsų dėmesio nuo maldos.
Iš pradžių pagarbinkime - NUOŠIRDŽIAI - TĖVĄ. Serafimai prie mūsų taip pat prisijungs.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka siela vis labiau ir labiau ima jausti Tave savo viduje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tavo meilės virpesių dėka siela pati ima geriau matyti grožį, jausti gėrį, dalinti gailestingumą visoje aplinkoje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu suteiki sielai nuostabią palaimos būseną, kada tik ji atsiveria Tau iš pat gelmės, ir gyvame ryšyje, kuriame viskas išnyksta, lieka tik tavoji palaima, kurią ji ir patiria.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus vedi, kiekiveną, paėmęs už rankos, kaip mažylį veda mylimas tėvas, ir kaip žemiškasis tėvas derina savo žingsnį prie mažylio netvirtų žingsniukų, taip ir Tu deriniesi prie mūsų silpnų ir neryžtingų žingnių į tiesą ir tavo meilę kasdieniame gyvenime.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu ir aš susiliejame į VIENOVĘ DVASIOJE, nes būtent Tu ir užpildai mano sielą savo meilės virpesiais ir jais suvieniji save su kiekvienu iš mūsų, kada tik mes pajuntame Tavo vedimą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo, ir vis labiau ir mūsų visų, kūrinijai.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią kiekvienas esame gavę iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po Tėvo pagarbinimo, pasėdėkite tyliai minutę ar dvi, o tada pereikite prie maldos už angelus sargus.
Mūsų mylimas Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventji Dvasia), ačiū Tau už visus ikišiolinius patyrimus, ačiū už šitos pačios akimirkos patyrimą. Ačiū, kad Tu mus sukvieti šitai nuostabiai dvasinei komunijai su Tavimi ir tarpusavyje.
Jėzau, aš prašau tavęs, kad tavoji Tiesos Dvasia dabar įeitų į kiekvieną iš mūsų, dalyvaujantį maldoje, kad mes galėtume tikrai pajusti Tėvo, Tavo, ir Motinos Dvasios realumą, tikrumą savo pačių viduje. Kiekvienas savo viduje, ir taip pat dvasinį ryšį tarpusavyje, per tūkstančius kilometrų, ir net su kūrinijos dvasine šiema, ir su angelais serafimais.
Tėve, Sūnau Kūrėjau, Motina Dvasia, dabar mūsų sielos yra atsivėrusios iki pat savosios gelmės, kad galėtų patirti giluminį dvasinį ryšį su Tavimi, kad galėtų pajausti ir šalia mūsų nuolat esančius mūsų pagalbininkus, angelus sargus, vadinamus serafimais. Dabar kalba ne mūsų žodžiai, ne mūsų mintys, bet atsivėrusių mūsų sielų virpesiai.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, ir su dvasinėmis asmenybėmis, dalyvaujančiomis mūsų bendroje maldoje, meldžiuosi už visų serafimų gerovę, už jų nenuilstamą pagalbą mums, patiems žemiausiems tvariniams, tuirintiems laisvą valią, už jų atsidavimą ir tarnystę mums, kurie esame tokie pilni baimės ir nepasitikėjimo, tokie neryžtingi žengti Tėvo meilės ir tiesos gyvuoju keliu.
Aš meldžiu mūsų sargams serafimams dar didesnio atsidavimo Tėvui ir pasitikėjimo mumis, kad ir mes atsisuksime į Tėvą, net ir taip, kaip dabar yra į Tėvą atsisukę mūsų angelai sargai.
Aš meldžiu, savo ir visų kitų serafimams, dar didesnio ryžto suteikti mums tokias aplinkybes, kuriose atsidūrę mes akivaizdžiai pajaustume Tėvo rankos veikimą ir per serafimus, o tuo pačiu, kad ir mūsų sprendimai atitiktų mūsų serafimų lūkesčius ir mokymus.
Aš meldžiu, kad mes pajustume, jog šalia mūsų serafimai yra net ir tokiu metu, kada atrodo esame vienut vienutėliai, ir kad ir jiems mes tartume padėkos žodį, nes tik jų įtemptos tarnystės dėka esame ne kartą patyrę akimirkų, kuriose tikrai pasireiškė stebuklinga nematoma jėga ir ranka, kad mums suteiktų nuostabią pagalbą.
Aš meldžiu, kad kuo mažiau iš mūsų sudarytume tokias aplinkybes, priimtume tokius sprendimus, kada mūsų angelai sargai turėtų jausti vidinį dvasinį skausmą dėl mūsų užsispyrimo nematyti didesnės šviesos, kurią jie mums irgi rodo.
Aš meldžiu, kad mes, mirtingieji, patys mažiausi iš mažiausių, su laisva valia tvarinių, tačiau esantys visai netoli serafimų, pasirinktume tokius kelius, kurie mus artintų prie Tėvo, gyvenančio kiekviename iš mūsų, ir po materialios mirties miego, būtume prikelti labai panašaus pavidalo kaip mūsų serafimai, o tada kartu žengdami tolyn nuo čia, pas Tėvą Rojuje, drauge vestume ir kiekvieno iš mūsų du serafimus irgi į Rojų.
Aš meldžiu, kad mes mirtingieji žmonės, pradėtume suvokti, jog savo apsisprendimais turime didžiulės įtakos ir mūsų serafimų žengimui į priekį, kad mes galime didžiuliu laipsniu prisidėti prie mūsų serafimų spartesnio žengimo iš mūsų visatos į dieviškąją ir amžinąją Rojaus Salą, ir visą kelią nužengdami iki Rojaus, tik trumpam išiskiriant, drauge su mūsų serfimais, kuriuos jau patys matysime savo pačių regėjimu iš kart po prisikėlimo.
Aš meldžiu, kad ir dabar kuo daugiau iš mūsų sielos brolių ir sesių pabendrautų su serafimais, padėkotų jiems už be perstojo mums teikiamą jų tarnystę.
Aš meldžiu, drauge su sielos broliais ir sesėmis, kad mes dažniau prisimintume drauge su Tėvu, Sūnumi Kūrėju, Visatos Motina Dvasia ir mūsų angelus sargus, taip mums atsidavusiai padedančius vaduotis iš baimės ir augti savo dvasiniu ir dieviškuoju aš.
Aš meldžiu, kad vis dažnaiui ir savo asmeninėse maldose, padėkotume ir jiems, kaip visos kūrinijos šeimos pilnateisiams nariams už jų nuostabius darbus mūsų labui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po maldos pasėdėkite tyliai. Būtent dabar siela yra pati imliausia Tėvo dvasios perteikiamiems mikyumams.
Ačiū jums visiems.
Telydi jus ramybė,
Su broliška meile,

Algimantas
2007-02-23 16:02:30




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal