Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Mielieji, primenu, kad musu bendra malda bus pirmadieni, vasario 19 diena, 22val.
Miela Jurgita,tikiuosi, dar šiandien perskaitysi šią žinutę. Rytoj maldai nesusirenkam. Paskambink-867372585.

Violeta
2007-02-16 22:24:30



Tikras žmogau, prisidengęs slapyvardžiu, informuoju tave kad Maldos nėra šiaip kalbėjimas, jis daug ką keičia, ir to veikimo būdai visi gal net nėra žinomi. Pvz šumano rezonansas, kolektyvinė sąmonė, aukštesnių virpesių poveikis planetai, pagalba pačiam žmogui siekti aukštesnių tikslų, atsiverti sau pačiam. Ne vien kastuvu galima kažką padaryti. Jei yra kasnors nesuprantama, ar nepaaiškinama, manau yra kas supranta. Bet nebūtina viską techniškai suprasti, Jėzus pvz meldėsi, kalbėjosi su Dievu. Tau jis ne autoritetas, gal kokia 'darbo partija'?

Vaidas
2007-02-16 18:43:49



Beje, apie Indigo vaikus, kažkada senai skaičiau kad tiesiog visi vaikai pradėjo gimti kitokie nuo 1985m. (pasibaigus planetos dvasinei izoliacijai?). O kad gimsta ir tokiu ir ne tokių tai negalvojau taip. Kaip yra tikrovėj?

Vaidas
2007-02-16 18:46:38



Mielieji, šiandien man paskambino Irena iš Šakių ir pasiūlė mūsų bendroje maldoje pasimelsti už tokius vaikus, kurie pranoksta savo bendraamžius ir kurie vadinami INDIGO vaikais. Jų NEUSUPRANTA APLINIKINIAI, dėl to jiems aplinka atrodo atsilikusi, tarsi sulėtinta. Ką kitiems vaikams reikia aiškinti daug kartų, jie jau supranta net tolimesnių aiškinimų pasekmes, nors pačių aiškinimų dar net negirdėjo.
Tačiau yra ir kitokių vaikų, kurie yra visiškai ATSIDAVĘ TĖVŲ IŠPAIKINIMUI, JŲ KAPRIZŲ TENKINIMUI, IR SU NIEKUO JIE NEBESISKAITO. Ir daug kas juos painioja su INDIGO vaikais. Tai visai ne indigo vaikai, tai net labiau atsilikę nuo vidutinių vaikų savo sampratomis apie viską, kas nėra susiję su materialiais daiktais.
Tačiau pasimelskime ir už tokius tėvų sugadintus ir toliau gadinamu begaliniu paikinimu vaikus. Kad jie apsiramintų, ir savo kaprizus paverstų tokia galinga tarnavimo energija,kokią ir turi INDIGO vaikai.
-----------
Pagarbinkime Tėvą iš pradžių savais žodžiais. Kam sunku Jį garbinti savais žodžiais, galite pasinaudoti mano patiekiamomis maldomis maldomis.
Mano mylimas Tėve, aš garbinu Tave.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu visiems dalini save meile ir gailestingumu, tiesa ir tarnavimu, ir net savo paties dalelę, savo dvasią padovanoji kiekvienam iš mūsų.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu visus vedi į save, per mūsų, kiekvieno, atsigręžimą į vidų, o tarnavimą gerais darbais išorėje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tavo dėka mes galime patirti meilę, nes Tu esi meilės Šaltinis.
Tėve, aš garbinu Tave, kad savosios meilės dėka, tu visus apjungi į milžinišką kūrinijos šeimą.
Tėve, aš garbinu Tave, nes tik per Tave galiu patirti, kokia yra Tavoji palaima, kada atsiveria siela Tau visa savo gelme, kai niekas daugiau nebeegzistuoja aplinkui, tik tas mūsų abipusis dvasinis gyvas ryšys.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu stiprini kiekvieną savo vaiką iš vidaus, kad tik jis patirtų Tave, o patirdamas labiau pasitikėtų ir Tavimi,ir savimi darant gerus darbus VISIEMS.
Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir kūrinijai.
Tėve, aš garbinu Tave savo laisva valia, gauta iš Tavęs, nes Tu esi laisvos valios Šaltinis.
Tėve, aš garbinu Tave visa savo siela, kuri ir tegali atsiverti tokiame gyvame Tavęs garbinimo ryšyje su Tavimi.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------
Pasėdėkite minutę kitą tyloje ir tada pareikite prie maldos už vaikus, indigo, ir kitus, kurie, atrodo, sunkiai suranda bendrą kalbą su aplinka.
Sūnau Kūrėjau, dauguma žinomas tik kaip Jėzus iš Nazareto, Visatos Motina Dvasia, kuri daugumai žinoma kaip Šventoji Dvasia, Tėve,
ačiū kad tiek daug mūsų sukvietėte į kolektyvinę maldą, nesvarbu kur mūsų sielos broliai dabar bebūtų - namie, laukuose, miške, kalnuose, toli nuo namų, visi jie šią akimirką yra apjungti Tavosios, mylimas Tėve, dvasios - Minties Derintojo - skleidžiamos meilės virpesių.
Dabar savo kolektyvinėje maldoje, mes kreipiamės į Tave ir meldžiamės už naujųjų žmonijos palikuonių - indigo vaikų - gyvenimą, kuris daugumai, absolučiai daugumai, yra negirdėtas ir nesuprantamas, dėl to tokie vaikučiai laikomi net dvasių apsėstais, nesveikais, nes jie toli pranoksta savo bendraamžius ir išmintimi, ir sugėbėjimais, todėl visa mokymosi aplinka jiems yra nuobodi. Mes meldžiame Tave, kad vis daugiau tokių vaikų atrastų vieni kitus, burtųsi, net tai būtų mažytė jų bendruomenės dalelė, kurioje jie galėtų vystytis atsiskleisdami visu savo sugebėjimų grožiu, kuris šiandien dažnai turi būti slopinamas, kad neerzintų kitų, tamsių, aplinkinių.
Aš drauge su savo sielos sesėm ir broliais, meldžiu Tave, kad mes irgi taptume įžvalgesni ir pamatytume tokių vaikų vidų ir jų sielų siekius, kurie gali daug kam iš pradžių būti nesuvokiami, aš meldžiu, kad susidūrus su tokiais vaikais ir suaugę semtųsi išminties iš jų, o ne varžytų jų pasireiškimą taip, kad jis atitiktų tokius standartus, kokius iki šiol buvo jie įpratę matyti savo kasdieniame gyvenime.
Aš meldžiu Tave, kad mes patys labiau atsivertume Tau ir šituo atsivėrimu iš Tavęs pasisemtume daugiau išminties ir žinių, kaip bendrauti su tokiais vaikučiais, kad jiems galėtume irgi pertiekti daugiau Tavosios meilės ir tiesos.
Aš meldžiu Tave, kad mūsų atsivėrusios sielos savo meilės, gaunamos iš Tavosios dvasios, virpesius pasiųstume tiems indigo vaikams, kurie yra daug imlesni šitų virpesių priėmimui savo atsiveriančiomis sielomis, ir šitokiu būdu mes stiprintumėme visos žmonijos, ir kūrinijos dvasingėjimą šią dieną.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, aš lygiai taip pat su savo sielos sesėm ir broliais noriu apkabinti ir tuos vaikkus, kurie negali prilygti savo sugebėjimais, savo išmintimi, kitiems savo bendraamžiams, indigo vaikams. Dėl to mes meldžiamės ir už vadinamus sunkius vaikus, kurie tokiais tapo dėl savo tėvų neišmintingumo.
Mes meldžiame Tave, kad mūsų atsivėrusių sielų virpesiai pasiektų ir juos, nors jie turi nepaprastai didžiulį savo ego, kuris ir trukdo atsiskleisti jų gerajam, jų dieviškajam aš, kurį esi ir jiems, visiems, suteikęs Tu, mūsų mylimas Tėve, kaip asmenybės dovaną su visu jos amžinybės potencialu.
Mes meldžiame Tave, kad mūsų siunčiami sielos virpesiai ramintų tokius vien tik materialiu gyvenimu užimtus, vien tik savo žemesniuoju aš besirūpinančius vaikus. Mes meldžiame Tave, kad jų sielos, iki šiol nepažinusios tikrosios savo žemiškųjų tėvų meilės, būtų nors kiek suvirpintos, kad jie savo viduje pajustų mažytį impulsą, kad yra kažkas daugiau negu vien tik tai, ką mato jų materialios akys, ką girdi vien tik materialios ausys.
Mes meldžiame Tave, kad mūsų bendros maldos visa meilės energija pasklistų po visas Lietuvos miestų ir kaimų šeimas, po viso pasaulio šeimas, pasiektų visos kūrinijos kitų planetų su žmonėmis šeimas, turinčias tokių išpaikintų vaikų ir nebežinančių kaip su jais bendrauti, ir kad šitie patys meilės virpesiai, mūsų siunčiami jiems, taip pat iš meilės, keistų jų gyvenimo ritmą ir kryptį per atsivėrimą iš vidaus.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, tik Tavoji meilė yra pati galingiausia ir švelniausia jėga, kuri tirpdo tokio nepalaužiamo egoizmo ledus, kokiais ir yra užšalę šitie kaprizingi vaikai. Jiems reikalingi meilės žodžiai ir nuoširdus ryšys ir jų pačių tėvų, kaip ir tėvų nuoširdumas tarpusavyje. Mes meldžiame, kad ir tokie tėvai irgi pajaustų mūsų sielų jiems siunčiamus meilės virpesius ir patys atsivertų nuoširdumu ir Tėvo meile savo kaprizingiems vaikamas, kuriuos ir užaugino tokius šių tėvų nutrūkęs ryšys su Tavimi, mylimas Tėve. Tegu jie pajunta mūsų maldos galią, meilės virpesių galią, ir tada jie patys keisis atsigręždami nuo savo vaikų kaprizų tenkinimo metarialiomis dovanomis, į savo vaikų sielas.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
------------------------------------
Po maldos pasėdėkite keletą minučių tyloje. Dabar jūsų siela yr atsivėrusi ir gali geriausiai išgirsti Tėvą kalbantį JAI.
Telydi jus rmaybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-02-16 16:28:23



Mielieji, Ritonė pasiūlė pirmadienį, vasario 12 d. 22val. mūsų bendrą maldą už "tuos, kurie yra vieniši, ir pasimelsti dėl to, kad žmonės mokėtų ne tik duoti, bet ir priimti," o nuo savęs papildysiu, kad mokytumėmės ne tik "imti, bet ir duoti."
Pagarbinkime Tėvą iš pat pradžių. Jeigu dar neišeina melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti tokia malda. Tik ją perskaitykite iki maldos, kad supratumėte visų žodžių prasmę savo siela. O per mūsų bendrą maldą ją ir skaitys jūsų atsivėrusi siela.
--------------------------------
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi manyje, o aš esu Tavyje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad mes esame susieti per Tavo meilę, kurią suteikia Tavoji dvasia, kurią Tu ir patalpinai manyje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu vedi mus, kiekvieną, pas save, pradėdamas nuo paties pirmojo žingsnio šitame materialiame žmogaus pavidale, ir iki pat Rojaus, visos kūrinijos centro.
Tėve, aš Tave garbinu visa atsivėrusia savo siela, kad šitaip galėčiau kaskart susilieti su Tavimi vis tvirčiau, o tuo pačiu ir patirti Tave, esantį GYVĄ IR TIKRĄ.
Tėve, aš garbinu Tave, kad suteikei sielai polėkį ir ji pajuto laisvės skrydį Tavojoje meilėje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tu mums suteikei mūsų vyresnįjį brolį, kurį mes pažįstame Kristaus - Jėzaus iš Nazareto vardu, ir jo dėka mes dabar kiekvienas turime Tavo dalelę, Tavo dvasią, savyje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad atsiverdami savo siela mes tampame VIENA DVASIOJE - TU, MYLIMAS TĖVE, JĖZUS, IR MES VISI TARPUSAVYJE.
Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir visai kūrinijai.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, gauta iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
--------------------------------------
Po Tėvo pagarbinimo, pasėdėkite ramybėje minutę-kitą, o tada švelniai pereikite prie prašymų maldos už vienišus ir dėl to, kad išmoktume ne tik imti, bet ir duoti, kaip ir ne tik duoti, bet ir imti.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, aš Tave myliu, ir myliu tiek, kad trokštu Tau tarnauti ir prisiekti ištikimybę iš meilės Tau ir visai kūrinijai.
Aš Tau dėkoju už visus patyrimus ir kūnui, ir sielai, kokie buvo iki šiol, ir ką patiriu šitą pačią akimirką.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), tu sakei, ir sakai, ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią. Aš prašau Tavęs, kad tavoji Tiesos Dvasia įeitų į kiekvieną dabar besimeldžiantį, kad kiekvienas pradėtume tave jausti gyvą ir realų, nes būtent tu visą laiką beldi į mūsų širdį, ir tas, kas ją atveria, tu ir įeini į vidų. Tėvas visada yra mūsų viduje per savo dvasią.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, kurie yra ne tik Lietuvoje, bet ir kituose mūsų planetos kraštuose, net mūsų kūrinijos kitose planetose, sielos ar dvasios pavidalu, kreipiuosi į jus šita atsivėrusios sielos malda už mūsų sielos sese ir brolius, kurie yra vieniši, kurie neturi išorinės šilumos.
Aš meldžiu Tave, kad jie galėtų atsiverti Tau, ir pajausti savyje tokią nuostabų meilės virpejimą, kuris pradėtų tirpdyti fizinio vienišumo jausmą. Tegu mūsų dabar visų atsivėrusių Tau sielų meilės virpesiai pasiekia kiekvieną tokią vienišą sielą, nesvarbu, kur ji bebūtų šitą akimirką - šalia ar toli, šie virpesiai yra Tavosios meilės, mylimas Tėve, virpesiai, tik perėję per mūsų asmeninį patyrimą, ir jie nuskries bet kur ir visur, kur tik Tavoji dvasia, esanti mūsų, kiekvieno, viduje, nukreips juos.
Aš meldžiu Tave, kad tas vienišumo jausmas būtų ištirpdytas ne tik tiems, kurie atrodo fizine prasme vieniši, bet ir tiems, kurie yra apsupti artimų žmonių dėmesio, draugų, bet jų sielos vis tiek liūdi iš vienišumo, nes jos neatranda Tavęs, mylimas Tėve, neatranda Tavęs savyje, o išoriniai margumynai jau ima varginti, ir net įkyrėti, ir todėl tokia siela yra kaip paukštis narve, mato platesnį pasaulį, bet nežino, kaip iš narvo ištrūkti, kad galėtų pajausti skrydžio pilnatvę laisvėje.
Aš meldžiu Tave, kad mūsų sielų nukreipti meilės virpesiai pasiektų visas tokias vienišas sielas, ir jos pajaustų malonų virptelėjimą savo viduje ir išsilaisvinimą iš tokio slegiančio vienišumo, kurį ištirpdo Tavoji, Tėve, meilė.
Aš meldžiu Tave, kad mes padėtume ir tiems, kurie šiandien nori duoti, kad jie dalintų meilę ir gėrį dar daugiau, ir meldžiu lygiai taip, kad tie, kurie duoti dar nemoka, dar jų sielos šaltos ir miegančios, kad jos sušiltų ir nuo mūsų meilės virpesių ir atsigręžtų į Tave Tėve, nes tik Tu gali išmokyti sielą, kaip galima duoti, nesiekiant naudos sau, o iš meilės Tau.
Aš meldžiu Tave, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kad mes atšildytume sušalusias sielas, kurios dar nedrįsta priimti joms siūlomos kitų sielos brolių ir sesių meilės ir šviesos, aš meldžiu, kad jos pajaustų brolystės pojūtį savo viduje ir taip pat patirtų dvasinį ryšį tarpusavyje, kuris ir suteiktų tokiai nedrįstančiai sielai priimti meilės ir šviesos giluminį nuoširdumą, kuris atvertų gyvą tarpusavio brolystę, kuri ir tvirtėtų nuo meilės ir šviesos dalinimo ir priėmimo.
Aš meldžiu Tave, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kad tarp mūsų visą laiką būtum gyvas TU, mylimas Tėve, ir tada mes imsime vis giliau ir giliau patirti pačią Tavo Tėvystę, su vieninteliu mūsų visų Tėvu, ir tik tada mes patirsime ir tarpusavio brolystę, ir tik tokioje dvasinėje brolystėje išnyks puikavimasis ir nenuoširdumas, pasidemonstravimas ir menkinimas, o tarpusavio dalinimasis Tavo meile ir šviesa, gailestingumu ir supratimu, pagalba ir parama, taps neatskiriama sielos kasdienio tarnavimo dalimi.
Aš meldžiu Tave, kad šitoji realiai ptiriama brolystė mus suartintų per Tavo, Tėve, atradimą kiekvieno iš mūsų viduje, o tada mes pradėsime dalintis tarpusavyje vis daugiau ir uoliai imti iš kitų, tai, kas reikalinga mūsų vidinio aš tobulėjimui ir augimui, jo tapimui vis didesniu dvasiniu ūgiu. Tik per šitokį patyrimą mes nebebūsime vieniši ir užsiklendę tik savo vienišumo kančioje.
Tik per šitokį patyrimą mes panašėsime ir į Tave, mūsų mylimas Tėve, nes tik Tu mums duodi ir duodi be galo be krašto, ir tuo pačiu ir priimi iš mūsų Tau sugrąžinamą Tavo meilę, nuspalvintą mūsų sielų patyrimų atspalviais.
AŠ MELDŽIU TAVE, KAD MES ATSIVERTUME TAU DAR LABIAU IR TARNAUDAMI TAU TARNAUTUME VIENI KITIEMS, O TADA DAVIMAS IR ĖMIMAS TAPS MŪSŲ NATŪRALUS AUGIMAS PER MŪSŲ PATYRIMUS IR BENDRAVIMĄ TAVO MEILĖJE IR TIESOJE. Ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia.
---------------------------------
Pasėdėkite kelias minutes tyliai, niekur neskubėdami. Tėvas dabar jums gali būti geriausiai GIRDIMAS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-02-09 22:11:15



Man taip pat malonu Ritone, nes jaučiu tu esi geras žmogus ir šiltas :) Aš suprantu kad tu tikriausia pergyveni dėl artimo žmogaus bėdų. Aš tave puikiai suprantu, šalia mūsų yra daug žmonių, kurie nepažįsta to nuostabaus meilės, pakylėjimo jausmo. Jie yra bėdoje ir dažnai mes patys nežinome kaip padėti. Kartai netgi susvyruoja tikėjimas, kai jis dar netvirtas. Tada išvis būna liūdna, atrodo niekas nebepadės. Bet visgi mano nuomone nuoširdi malda ir meilė viską gali. Nors tam prireikia daug laiko.

Jurgita
2007-02-08 19:56:17



Jurgita, aciu uz palaikymo zodzius, bet jie turetu buti skirti ne man :) As esu dabar labai laiminga ir kiekviena diena dekoju Dievui uz viska, ka jis ta diena man dave. Isties gal but mes suprantam dazniausiai per sunkumus, ir kiekvienam zmogui ju yra duodama tiek, kiek jis gali panesti. Bet labai dziugu, kad yra tokiu nuosirdziu zmoniu kaip Jus :)
Siunciu nuostabiausiu geliu puokste @-->-

Ritone
2007-02-07 14:24:45



Miela Ritone, as noriu nuoširdžiai tau patarti ne kovoti su savimi, o PAMILTI save tokią, kokia esi. Jei jau apsilankei šiame tinklapyje, turbūt spėjai suvokti, kad čia žmonės siekia surasti daugiau grožio, meilės, ramybės ir svarbiausia - gyvai įtikėti į Tėvą, esantį kiekvieno viduje. Dievo Tėvo dalelė yra ir tavyje - neužmiršk tai ir gerbk save, gerbk savo praeitį, nes jos dėka pamatei kokia buvai anksčiau, vadinasi gali pasikeisti. As tuo tikiu :) As taip pat per pastaruosius metus labai pasikeičiau, mano gyvenime įvyko daug stebuklingų akimirkų, kurios ir atvedė mane čia, ten, kur esu dabar ir kuo esu. Ir visa tai per ilgus ieškojimus, skaitymus ir patyrimus. Tau taip pat patariu nedepresuoti, o su viltimi ir meile žvelgti į ateitį. Tiesiog pajusk gyvą Dievą Tėvą savyje. tai labai nuostabus jausmas:ramybė, palaima, šiluma, į nieką jo nekeisčiau.
Būk drąsi gyvenimo kelyje, juk neveltui gyveni. Perskaityk čia esančią Jėzaus knygą ir labai daug suprasi :)

Jurgita
2007-02-06 18:59:21



M... labai sunku daryti tai ko nesinori, tada ir gaunasi savotiska kova. Labai gerai tave suprantu, ypac jei tavo triuso niekas neivertina ar nera kam ivertinti. Na o tau rinktis sedeti baloj, islipti i sausesne vietele, ar bala paversti ezeru;)
Griztant prie temos, butu saunu jei kita pirmadieni galetume savo maldose paprasyti Dievo dar smarkiau "apkabinti" tuos, kurie yra vienisi ir "mokyti" zmones ne tik duoti, bet ir priimti. Kabutese parasiau, nes nelabai zinau koki zodi reik tu "vartoti".

Ritone
2007-02-06 12:20:06



Labai dziugu, kad yra tokie pirmadienio vakarai. Noreciau paprasyti, kad pasimelstume ir uz Mykola, sis vyras kencia ir jo ego labai labai stiprus ir veja ji i savizudybe, as pati isgyvenau depresija ir zinau kaip tamsu jo sieloje...
Taip pat skatinu savo nuosirdziomis maldomis tirpdyti BAIME Dievo sviesoje. Del baimes, kuri yra mazytis padarelis, bet megsta gazdinti is didziules tamsos, del sio jausmo kyla daugybe agresyviu jausmu, nemeile, pavydas, nenoras suprasti, net saves aukstinimas (egoistinis)
susitiksim maldoje :)

Ritone
2007-02-05 16:26:20




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal