Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Mielieji, sveikinti reikia visus, iki vieno, kurie tik neša ŠVIESOS IR TIESOS, MEILĖS IR GAILESTINGUMO DEGLĄ.
Būtent už juos visus, visame pasaulyje ir siūlau pasimelsti mūsų bendroje maldoje pirmadienį, sausio 29, 22 val. Mūsų meilės virpesiai, kuriuos mes gauname iš Tėvo, per Jo dvasią, mūsų Minties Derintojus, sujungs mus bendroje maldoje ir tuos mūsų sielų patyrimu sušildytus meilės virpesius pasiųs visiems nešantiems Tėvo šviesą tiems, kurie jos yra ištroškę, tiems, kurie jos ieško, tiems, kurie pasimetę ir susirūpinę dėl rytojaus.
Šviesa tikrai nesklis, jeigu nebus ją nešančių, kol kas tik pavienių Tėvo vaikų. Dėl to mes juos ir turime sustiprinti. Mūsų visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-27 18:01:48



Taigi ne Juditą, o Mariją reikia sveikinti, kaip čia dabar? O gal abidvi iškarto?

Pinavija
2007-01-27 12:52:50



Miela Judita,linkim ištvermės,dar didesnės Dievo malonės ir glaudesnio ryšio su Tėvu Dievu.
Irena,Rūta,Astra.
Šakiai.

IRENA
2007-01-27 12:38:28



Šviesa sklinda nepriklausomai yra nešančių ją ar ne.

deglas
2007-01-27 18:17:32



Miela Judita, sveikinu tave su tokia nuostabia misija, atstovaujant Marijai žemėje.
Kiekvienas iš mūsų, be išimties, turime Tėvo numatytą misiją.
Dėl to, pirmadienį, sausio 29d. 22val. kviečiu visus į mūsų bendrą maldą už tuos, kurie neša šviesą savo sielos broliams ir sesėms, kiekvienas, kaip sugeba, kaip pajėgia.
Atsisėskite patogiai. Iš pradžių pagarbinkime Tėvą:
Tėve, aš garbinu Tave.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu visus mus vedi, paėmęs už rankos ir kiekvienam surandi užduotį pagal pečius, kad ji būtų ne per sunki, bet kad grūdintų žengiant atsirėmus į Tave ir jaučiant Tave savo viduje.
Tėve, aš garbinu Tave,kad suteiki mums gilesnį žvilgsnį į gėrį ir grožį, meilę ir tiesą.
Tėve, aš garbinu Tave,kad mus, kiekvieną mokai gyventi meilėje ir tiesoje, su gailestingumu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu apjungi mus į savo dvasinę šeimą per savo dvasią, Minties Derintoją, esantį kiekvieno iš mūsų viduje.
Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau visa savo siela, ir šie meilės virpesiai, kuriuos jaučia siela, nusidažo kiekvieno iš mūsų sielos patyrimu ir sugrįžta atgal pas Tave.
Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir laisva valia, gauta iš Tavęs.
Manojo valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Tėvo pagarbinimo pasėdėkite tyliai keletą minučių, o tada pereikite prie prašymų maldos:
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, ačiū Tau už visus mūsų patyrimus, malonius ir skausmingus mūsų kūnui ir sielai. Visi jie yra vertingi mūsų augimui, vis labiau panašėjant į Tave.
Jėzau, tu sakai, ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave susirenka drauge, tarp jų esi tu, per savo Tiesos Dvasią. Tegu dabar, Sūnau Kūrėjau, tavoji Tiesos Dvasia įeina į kiekvieną, dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, kad tave pajaustume gyvą ir tikrą, kad dar glaudžiau užsimegztų mūsų ryšys su Tėvu per Jo dvasią, Minties Derintoją, ir Visatos Motina Dvasia per Šventąją Dvasią.
Sūnau Kūrėjau, Visatos MOTINA DVASIA, TĖVE, šį vakarą mes meldžiame Tave gerovės ir meilės visiems, kurie yra visoje kūrinijoje, tačiau ypač savo meilės virpesius, sklindamčius iš mūsų sielų, mes nukreipiame tiems, kurie neša šviesos spindesį savo sielos broliams ir sesėms.
Dabar atėjo laikas, kada Tavoji šviesa ėmė skleistis nepalyginamai ryškiau negu tuo metu, kada, Jėzau, tu vakščiojai tarp mūsų, nes tuo metu žmonės turėjo per daug baimės. Ir toji baimė neleido Tau juos mokyti apie visą savo kūriniją, apie kosminę šeimą tiek, kiek tu šito troškai savo visa širdimi. Tu pasirinkai dangaus karalystės skelbimą. Tačiau ir Tavoji žinia vis tiek buvo susiaurinta.
Dabar, kada mes turime ne vieną apreiškimą, ir ypač Epochinį Apreiškimą - Urantijos Knygą - daug mūsų sielos brolių ir sesių pradeda skleisti Tavo šviesą individualiai.
Ir mes siunčiame šiems mūsų sielos broliams ir sesėms sustiprinančius meilės virpesius, kad jie šitame kelyje nesustotų, kad žengtų toliau, kad ir kaip jiems atrodytų sunku eiti pirmyn, kur dar niekas nežengė, o dauguma net ir atkalbinėja, kad neitų šiuo keliu iš viso.
Mes meldžiame jiems didesnio ryžto ir atsidavimo Tau, kad tik atsirėmtų į Tave daugiau ir pajaustų Tavo stiprinantį vedimą iš vidaus, kad jį pajutę, jie vėl pajaustų meilės virpesių antplūdį ir papildomą energiją toliau nešti šviesos spindintį deglą visiems.
Mes meldžiame jiems išminties ir kantrybės, kad jie iki galo pasitikėtų Tavimi, nes tik Tu esi tas, kuris žinai, kokia išmintimi reikia vadovautis visiems ir kiekvienam su visais ir su kiekvienu skleidžiant dvasinę šviesą.
Mes meldžiame, kad visi nešantieji šitą dvasinį deglą, kada toji šviesa neuždega kitų širdžių ir sielų taip, kaip šito trokšta to deglo nešikų sielos ir širdys, nenusimintų, bet vėl kreiptųsi į Tave sustiprinimo, kantrybės, ir drąsos, kad tokios situacijos stiprintų jų ryšį su Tavimi ir didintų jų pasiryžimą dar atkakliau šviesti visus aplinkui Tavo meilės šviesa visų labui.
Mes meldžiame Tave, kad dvasinės šviesos nešėjai, po vieną ir grupėse, susijungtų per savo atsivėrusias sielas vieni su kitais, net ir nematydami vieni kitų, kaip esame susijungę dabar šitoje maldoje vienas su kitu mes, joje dalyvaujantys, net ir dvasinės būtybės ir sielos, ir šitaip pajaustų vieningos dvasinės šeimos paramą ir sustiprinimą.
Mes meldžiame gerovės ir tiems, kurie neša dvasinį šviesos deglą ir tiems, kurie jo bijo, meldžiame ir siunčiame jiems savo atsivėrusių sielų meilės virpesius laisva valia.
Mano mylimas Tėve, manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-----------
Po maldos pasėdėkite tyliai keletą minučių, nes būtent dabar yra pati imliausia atsivėrimo akimirka jūsų sieloms išgirsti, ko jus moko Tėvas per savo dvasią, Minties Derintoją, esnatį jūsų, kiekvieno, viduje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-26 16:34:51



Mielieji, šviesa niekada negalėtų sklisti, jeigu nebūtų jos NEŠĖJŲ. Toks yra Tėvo planas,kad tik per šviesos NEŠIMĄ kiekvienas AUGA.
Jeigu kas manote, kad šviesa ir taip pasklis, labai klystate.
Ją jums neša tie, kurie jos jau PRISIPILĖ IKI KRAŠTŲ, ir Tėvo meilė ima spausti iš vidaus šitą šviesą SKLEISTI VISIEMS.
Net ir saulės šviesa yra labai laikina, palyginus su Tėvo amžina meile, kurios paragavę ir imame skleisti Jo šviesą -meilę, tiesą, gailestingumą, gėrį, grožį kasdieniame gyvenime VISADA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-28 18:32:02



Su meile ir lasva valia dalyvausiu bendrose maldose.2007.01,22.21val 35min.
Su broliška meile maldoje.

Gintas
2007-01-22 21:39:38




Brangus Algimantai,dar karta dėkoju,kad tu esi,ir kad tu
su tokia meile kalbi apie tuos žmones,kurie šiurpina pa-
saulį savo veiksmais,tai rodo,kad tavo širdyje tikrai gy-
vena Tėvas.Tik Jis gali šitaip mylėt,neatsižvelgdamas į
nieką.Prieš 10 metų savo gyvenimą buvau surišusi su žmogumi,kuris didžiają dalį savo gyvenimo praleido kalė-
jimuose.Gerai pažystu tokių žmonių psichologiją.Čia rei-
kalinga Dieviška pagalba,kaip alkoholikams ir narkoma-
nams.Patys savo jėgoms iš liūnų neišbris.Aš esu priešiškai
nusistačius prieš jų daromus veiksmus.Bandžiau kovot su
jais ir veiksmais ir žodžiais,ir tik dabar aš supratau,
kad mūsų visų Tėvo meilė,tai didžiausias ginklas.Tikiu,
kad Tėvo meilės virpesiai suminkštins kietas širdis.
Su džiaugsmu pritariam naujai,sausio 22 dienos maldai.
Te lydi jus visus Dievo ramybė
Su meile
Rūta.

RŪTA
2007-01-21 13:20:38



Pirmadienio, sausio 22 d. 22 val. mūsų bendra komunja su Tėvu, su Sūnumi Kūrėju (Jėzumi), su Visatos Motina Dvasia (Šventąja Dvasia) ir tarpusavyje, nesvarbu, kur tuo metu jūs būtumėte, namie, kelyje, Lietuvoje, toli nuo jos, lauke, miške, namie, jeigu tik atsiversite savo siela, tie sielos virpesiai apjungs mus visus, ir net KŪRINIJOS DVASIAS, į milžinišką dvasinę šiemą, dayvaujančią mūsų maldoje.
Pradėkime nuo Tėvo pagarbinimo. Šioje temoje jau yra Tėvo garbinimo kelios maldos, galite jas panaudoti, jeigu dar negalite melstis savais žodžiais. Galite NUOŠIRDŽIAI, SU ATSIVĖRUSIA SIELA TĖVUI, skaityti ir šitą Tėvo garbinimo maldą:
Mano mylimas Tėve, visų mūsų mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi Toji Šviesa ir Meilė, kurią ir jaučiau, atsiverdamas Tau iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavo dėka vis giliau jaučiu tarpusavio meilę - Tavo man, mano - Tau, nors meilės Šaltinis esi tik Tu, bet Tavoji meilė sušildo mane iš vidaus, kad iš manęs ji pasklinda išorėn visiems, kaip ir iš Tavęs.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu kiekvieną, tik meilės dėka, darai geresnį ir visiškai nelaužydamas mano, ar kieno nors kito, laisvos valios, nes Tu pats esi laisvos valios ŠALTINIS.
Tėve, aš garbinu Tave, kad mano siela vis imliau žvelgia į aplinką, pamato tai, ko anksčiau nepastebėdavo - kaip paukštelis bendrauja su kitu paukšteliu, kaip gyvūnėlis reaguoja į gerą žodį ir veiksmą, ir šitame veiksme mato Tavosios meilės pasireiškimą.
Tėve, aš garbinu Tave, kad mes galime vis plačiau atsiverti Tavosios kūrinijos naujam pažinimui, Tavosios kūrinijos milžiniškos šeimos pajautimui.
Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tavo dėka juntu ramybę ir meilę savyje, o paskleidžiu ją visiems išorėje, garbinu Tave, kad šitame gyvame meilės tekėjime, galiu Tavo dėka dalyvauti ir aš,
Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir visai Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir MŪSŲ kūrinija.
Tėve, aš garbinu Tave savo laisva valia, kurią kiekvienas esam gavę iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------
Malda turi būti NUOŠIRDI. Dėl to atsisėskite taip, kad jūsų kūnui būtų patogiausia, kad galėtumėte nesiblaškydami dėl kokio nors nepatogumo kūnui, atsiverti visa siela.
Šįkart pasimelskime už tuos, kurie yra patekę į kalėjimus visame pasaulyje, kurie dabar daro nusikaltimus, kurie juos planuoja ir netrukus griebsis nusikalstamų veiksmų. Pasimelskime už jų sielas, kad jos pajautusios mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesius, pačios virptelėtų.
-------------------------------
Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia),
aš kreipiuosi į Tave drauge su savo sielos broliais ir sesėmis šioje maldoje už tuos, kuriuos žmogiškieji teismai yra įkalinę, milijonus žmonių, už padarytus nusikaltimus, už tuos, kurie jau daro nusikaltimus šitą pačią akimirką, už tuos, kurie ketina juos daryti, o dabar dar tik jiems ruošiasi.
Dėl to mylimas Sūnau Kūrėjau, Tu sakei ir sakai, kur susirenka du ir daugiau Tavo vardu, tarp jų esi ir Tu, kurį mūsų sielos broliai ir sesės žino Jėzaus iš Narateto vardu. Tu sakai, kad visą laiką beldi ir kas tik atveria savo širdį, į to vidų įeini savosios Tiesos Dvasios pasireiškimu. Dėl to, prašau Tavęs, kad Tavoji Tiesos Dvasia, šitą pačią akimirką įeitų į kiekvieną iš mūsų, dalyvaujančių šitoje kolektyvinėje maldoje, kad mes, kiekvienas, pajaustume Tave GYVĄ, O NE MISTINĮ ir tebekabantį ant kryžiaus.
Tavoji Tiesos Dvasia tik sustiprins mūsų ryšį su Tėvo dvasia, Minties Derintoju, ir su Visatos Motinos Dvasios dvasia, vadinama Šventąja Dvasia.
Ir šitos trys tobulos dvasios šitą pačią akimirką nuties dvasinį ryšį, kad jį pajaustume su Jumis, o taip pat ir tarpusavyje tie, kurie dalyvaujame šitoje mūsų kolektyvinėj maldoje.
Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), mes kreipiamės į Tave šita nuoširdžia malda, kada kalba ne žodžiai, o atsivėrusios mūsų sielos, kada iš jų pasklinda Tavo, Tėve, meilės virpesiai, sušildyti mūsų sielų patyrimų.
Mes meldžiame Tave, kad mūsų sielų virpesiai pasiektų visus tuos, kurie yra apriboti savo laisve judėti ir veikti, nes yra įkalinti. Tačiau mūsų sielų virpesiams kalėjimo sienos nėra toji kliūtis, kad juos pasiektų visuose pasaulio kalėjimuose, bet kokiose, net ir pačiose atokiausiose vietose, kur nors kalnuose, miškuose, džiunglėse, dykumose, bet kur, kur tik bebūtų įkalintų, tegu šitie mūsų atsivėrusių sielų virpesiai juos pasiekia ir nuramina, sustiprina, kad jie pasirinktų kitokį kelią, negu tą, kuris juos atvedė į įkalinimą. Kad jie pajaustų suvirpinimą savyje ir pagalvotų nors menkutę gėrio mintį.
Mes meldžiame Tave, kad mūsų virpesiai pasiektų ir tuos, kurie šitą pačią akimirką daro nusikaltimą. Kad jų sielos suvirpėtų nuo mūsų jiems su meile siunčiamų virpesių ir sustotų nuo šito nuodėmingo žingsnio. O tie, kurie dar tik rengiasi tokiam žingsniui, pajutę mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesius, atsisakytų tokių planų, kurie gali pražudyti jų sielą, o ne tik suvaržyti materialaus kūno judėjimo laisvę patekus į kalėjimą.
Mes meldžiame gerovės, ir visa savo atsivėrusia siela meldžiame gerovės visiems tiems, kurie yra padarę net pačius žiauriausius nusikaltimus, arba dabar daro savo gyvenime net pirmą nusikaltimą, net ir nepilnamečiai, dar visai nesubrendę, mes meldžiame jiems gerovės iš meilės jiems, nors jų veiksmams nepritariame, nes jie pažeidžia Tavo, Tėve, meilės įstatymą.
Ir tik tokia Tavosios meilės, Tėve, galia mes galime šviesinti žmoniją, net ir tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie jau yra įvykdę nusikaltimą, net baisiausias žmogžudystes, nukreipdami savo meilės virpejimą jiems, nes patys nuostabiausi ir švelniausi, Tėve, Tavosios MEILĖS virpesiai yra GALINGESNI už bet kokią brutualiausią fizinę jėgą, už bet kokį fizinį ginklą.
Dėl to, Tėve, Tavoji dvasia, ir diktuoja meilės virpesius nukreipti tiems, kurių bijo kaip raupsuotųjų kiti, nes jie dar nepajautė Tavosios meilės, dėl to ir eina prieš Tavąją meilės valią.
To, ko negali padaryti policija, ko negali padaryti parlamentai, karaliai ir prezidentai, tą gali padaryti Tavoji meilė, ne naikindama, bet parpuolusį keldama naujam gyvnimui TIESOJE IR MEILĖJE.
Ir mūsų sielos yra nukreipusios kaip tik tokios meilės virpesius tiems patiems juodžiausiems žmonijos skauduliams, kurie naikiną ir pačią žmoniją ir tuos pačius, darančius nusikaltimus. Tik mūsų gyvas ryšys su Tavimi ir mūsų sielos, susivienijusios PER TAVE, TĖVE, tarpusavyje, ir gali imtis tokio žmonijos švarinimo darbo, kokį darai Tu, ir kokį daryti mokai mus, laisva valia ir iš meilės Tau ir visiems mūsų sielos broliams ir sesėms.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po maldos pasėdėkite keletą minučių tyliai. Būtent tuo metu jūsų siela yra imliausia išgirsti jai kalbantį Tėvą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-01-20 20:15:59



Miela Brone, tikrai gali prisijungti bet kada, net ir pabaigoje.
Beje, kad galėtumėte orientuotis laiko atžvilgiu, tai maldai paskirkime apie 20 min. Tie, kas ją užbaigs greičiau, tiesiog pasėdėkite tyloje, ramybės būsenoje. Būtent tokioje ramybės būsenoje atsivėrusiai sielai yra lengviau išgirsti Tėvą, kalbantį JAI.
Mielieji, jūs galite dalyvauti mūsų bendroje maldoje nuo bet kurios vietos. svarbu, kad tą darytumėte NUOŠIRDŽIAI, KAD VISA SIELA BŪTŲ SUSITELKUSI BENDRAVIMUI SU TĖVU, O NE PAŠALINIAMS, NORS, GALBŪT, IRGI SVARBIEMS DALYKAMS.
Maldos poveikis eina ne nuo žodžių, bet kiek tie žodžiai ar mintys atveria jūsų SIELOS VIRPĖJIMĄ.
O kolektyvinės maldos poveikis priklauso nuo joje dalyvaujančiųjų žmonių skaičiaus pakelto kvadratu.
Taigi, miela Brone, jeigu prie mūsų maldos prisijungsi ir vėliau, tai mūsų maldą sustiprinsi nuo tos akimirkos, kai tik iš tavęs pasklis tavo nuoširdžiai atsivėrusios sielos virpesiai į visą apklinką.
Kiekvienas gali nukreipti savo sielos virpesių projekciją kokiam nors konkrečiam žmogui. Tuo pačiu ir kitų virpesiai, tuo metu, taip pat sustiprės tam žmogui, nes jie irgi prisijungs prie jūsų virpesių, nors niekas negirdės jūsų asmeninio balso,kad būtent jūsų norimam konkrečiam žmogui nukreiptų nuoširdžiai atvertos sielos virpesius. Ir taip su kiekvienu maldoje dalyvaujančiu. Unikalus dalykas yra tai, kad nukreipiant maldos poveikį konkrečiam žmogui, kada melda tikrai yra nuoširdi, tai net ir nesantys vienas šalia kito žmonės ir negirdintys vienas kito maldos, tačiau, kada vienas išreiškia konkretų žmogų, ar kelis žmones, kaip savo maldos objektą, tai Tėvo Dvasios, Minties Derintojo, DĖKA yra užmezgamas dvasinis ryšys tarp visų besimeldžiančiųjų vienu metu Minties Derintojų, nors tie žmonės gali būti už tūkstančių kilometrų. Ir būtent Tėvo dvasios, gyvenančios kiekvieno iš mūsų viduje, projekcija ir leidžia ir kitų besimeldžiančiųjų atsivėrusios sielos virpesius sukoncentruoti į konkretaus žmogaus aplinką, ir į visų konkrečių žmonių aplinką, nors paie tai kiti nesimeldžaintieji nežino nieko, bet tarpusavyje maldos sisieti Minites Derintojai tą informaciją akimirksniu ne tik priima ir pasidalina, bet ir vienu metu pasiunčia VISIEMS KONKRETIEMS ŽMONĖMS, TIKSLIAU TŲ ŽMONIŲ DERINTOJAMS. Ir tam žmogui, O IŠ TIKRŲJŲ VISIEMS TIEMS KONKRETIEMS MALDOJE SUMINĖTIEMS ŽMONĖMS, yra išliejami visų maldoje dalyvaujančiųjų nuoširdžiai atsivėrusių sielų MEILĖS VIRPESIAI. Ir nors kiekvienas maldoje dalyvaujantis gali pareikšti savo asmeninį pageidavimą dėl kokio nors žmogaus, jeigu tas pageidavimas neprasilenkia su Tėvo valia ir nepažeidžia kito žmogaus valios ir nedaro žalos nei tam žmogui, nei kitiems žmonėmas, tai tokiam žmogui patenka visų maldoje dalyvaujančiųjų poveikis kvadratu. Ir taip su kiekivenu maldos dalyvio prašymu tiek dėl savęs, tiek dėl kitų.
Tada jeigu mūsų maldoje rytoj dalyvaus penki ar dešimt žmonių, tai jos poveikis bus toks, kaip vienas žmogus atskirai melstųsi 25 ar 100 kartų.
Irena parašė, kad ji, Rūta, ir Astra prisijungs prie mūsų bendros maldos. Tad mūsų jau tikrai bus keturi. Tad poveikis bus kaip besimelstų atskirai, t.y. ne bendroje, bet pavienėje maldoje 16 žmonių. O jeigu, Brone, tu irgi prisijungsi, tai vien tik tavo vienos įsijungimas maldos poveikį sustiprins net ir taip, kaip dar būtų atskirai besimeldžaintys devyni žmonės. Nes penkių besimeldžiančiųjų grupėje poveikis yra toks, kaip atskirai besimeldžiančiųjų būtų 25 žmonių.
Tačiau nepergyvenkite, jeigu ir negalite dalyvauti mūsų bendroje maldoje šitą pirmadienį. Galėsite prisijungti kitą pirmadienį, ar dar kitą, ar dar kitą. Svarbu, kad prisijungti norėtų jūsų ŠIRDIS, SIELA, kad troškimas eitų iš JŪSŲ VIDAUS. Tai ir bus Tėvo valios vykdymas. Tai ir bus Tėvo vedimo, per Minties Derintoją, pajautimas iš vidaus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-14 17:12:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal