Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai maldai 2007m. sausio 1d.22val. Ir tokiai bendrai maldai kviečiu susiburti KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ tuo pačiu laiku.

Kviečiu jus prisijungti prie manęs, kad galėtume kolektyvinėje maldoje 2007 metų sausio 1 dieną 22 valandą savais žodžiais pasimelsti už tuos, kurie yra pilni pykčio, pagiežos, paniekos, keršto, pavydo, pasimelsti už juos, kad mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai paliestų jų dar nepabudusias sielas, kurios dar nepatyrė Tėvo meilės, nes tų žmonių savasis gyvulinis ego neleidžia išsivaduoti jų dieviškajam - sielos - ego, kurio viduje viešpatautų Tėvo meilė, tiesa, gėris, gailestingumas, tarnavimas, grožis.
Čia tik paskelbiu savo kvietimą jums atskira tema, kad nepradingtų tarp kitų pasisakymų, tačiau apie tai aš šiandien parašiau kitoje temoje, reaguodamas į vieno mūsų Forumo dalyvio pyktį, kuris ir pasufleravo man išeitį iš dabartinės tokios tamsos situacijos - pradėti bendras maldas.
Todėl pradėkime nuo pykčio valymo savo meile, gaunama iš Tėvo.
Tie, kurie dar negali melstis savai žodžiais, aš parašiau Tėvo garbinimo maldą ir prašymų maldą temoje - Jėzus Kristus KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL apreiškimo knyga... - dėl to atsiverskite ją ir galite sausio 1d. 22val. ją skaityti, tačiau iki tol vertėtų šią maldą suprasti tiek, kad kiekvienas jos žodis jums taptų SAVAS, KAD JĮ PAJAUSTŲ JŪSŲ ATVERTA SIELA, NES MALDOJE REIKALINGAS JŪSŲ NUOŠIRDUS ATSIVĖRIMAS, O NE JOS GARSINIS PERSKAITYMAS.
O po ateinančio pirmadienio jus kviečiu į bendrą maldą KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 22 VAL. LIETUVOS LAIKU, NESVARBU KUR JŪS BŪTUMĖTE. Mūsų dvasiniam ryšiui jokie atstumai neegzistuoja. Svarbu, kad mūsų būtų nuoširdus dvasinis atsivėrimas, tada mes patirsime ir REALŲ DVASINĮ RYŠĮ PER TĖVĄ. O tada ir patys pajausite, kokia tai nuostabi GYVO RYŠIO SU GYVUOJU TĖVU IR TARPUSAVYJE DVASINĖ JUNGTIS. JŪS PATIRSITE SAVYJE NUOSTABIĄ, NEPAKARTOJAMĄ RAMYBĘ. IR TOS RAMYBĖS BŪSENOJE JŪSŲ MEILĖS VIRPESIAI IR PASKLIS PO VISĄ LIETUVĄ, PO VISUS MIESTUS, MIESTELIUS, KAIMUS, IR VIENKIEMIUS. JIE IŠSIVERŠ IŠ LIETUVOS IR APIMS VISĄ PLANETĄ, IŠSIVERŠ IR IŠ JOS IR PASKLIS PO VISĄ KŪRINIJĄ.
Už ką norėtumėte melstis bendroje maldoje, kad labiau nušvistų Tėvo šviesa mūsų šalyje ir visame pasaulyje, jūs galite pasiūlyti ir patys. Tada aš jums parašysiu kitų maldų, tiems, kurie taip pat galėtų jomis pasinaudodami, įsijungti į bendrą maldą, kol įpras patys atsiverti ir pati siela ir jiems pradės diktuoti maldos žodžius.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2006-12-30 18:36:20

Komentarai

Mielas Algimantai,dėkojame už nauja maldą,mes būtinai
prisijungsime prie šitos, iš širdies išplaukusios maldos.
Irena,Rūta,Astra.

IRENA
2007-01-14 11:25:41



o ar galima mielas gerbemas Algimantai melstis pradeti ne 22 valanda bet 22 valanda 15 minučių.Ar neinešiu sumaišties į jusu bendra sventa reikala?

Bronė
2007-01-14 08:33:35



Pirmadienio, sausio 15 d. 22 val. mūsų bendra malda už sielos atsivėrimą Tėvo meilei ir išsivadavimą iš dogmatiškumo ir negyvų ritualų.
Kur bebūtumėte, namuose, kelyje, toli nuo namų, svečioje šalyje, jūs vis tiek galite bendrai su visais susiliet į mus visus tarpusiavyje sujungiantį Tėvo meilės ryšį.
Iš pradžių SAVAIS ŽODŽIAIS, ATSIVĖRUSIA VISU NUOŠIRDUMU SIELA, pagarbinkime Tėvą. Kam dar sunku savais žodžiais garbinti Tėvą ar melstis, tuomet galite pasinaudoti mano ankstesne Tėvo garbinimo malda arba šita malda:
Mano mylimas Tėve, ir mūsų visų, Tau siela atsivėrusių, mylimas Tėve, aš garbinu Tave. Garbinu Tave savo atsivėrimu Tau, savo nuoširdumu Tau, savo meile Tau, nes visa tai ir gaunu iš Tavęs, dėl to ir sugrąžinu ir meilę ir nuoširdumą, ir atsivėrimą Tau, kad dar daugiau viso šito prisipildyčiau iš Tavęs.
Mylimas Tėve,aš garbinu Tave ir savo mintimis ir darbais, kuriuos siekiu daryti iš širdies, nes šitokį jaučiu Tavo vedimą iš vidaus skleisti meilę ir gėrį kitiems, kaip ir Tu skleidi tą visiems ir mus mokai tą daryti lygiai taip.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, nes šitas gyvas garbinimo ryšys dar labiau skaistina mano sielą, kad ji pati trokšte trokšta Tave garbinti, per nuoširdų atsivėrimą patirdama Tavo meilę ir gėrį.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, nes Tu ugdai kiekvieną iš mūsų, kad būtume Tavo tikri sūnūs ir dukros ir net tokie tobuli, koks esi tobulas tu pats, nes būtent Tu mus tobulini ir sieki mus, visus ir kiekvieną, savo meile ištobulinti iki savo tobulumo, kad mes Tavęs daugiau mebebijotume kaip VISAGALIO IR PATIES DIDINGIAUSIO, BET KAD PAMILTUME, KAIP MŪS MYLINTĮ TĖVĄ IR PAJAUSTUME TROŠKIMĄ BŪTI TOKIE, KOKS ESI TU - MYLINTIS IR TARNAUJANTIS VISIEMS BE IŠLYGŲ IR ISKAIČIAVIMO VIENODAI.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kada vis labiau ir labiau suvokiu Tavo milžinišką kūrinijos šeimą, kad šita mažytė mūsų planeta, Urantija, Tavojoje kūrinijoje yra tik mažytis aguonos grūdelis su gyvybe, ir garbinu Tave dėl to, kad ir aš esu lygiai tiek pat Tavo mylimas sūnus (dukra), kaip ir visi kiti Tavo sūnūs ir dukros kituose pasauliuose.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, nes jaučiu Tavo kupiną meilės vedimą iš vidaus ir jam atsidavęs pajuntu, kaip siela trokšte trokšta šito gyvo ryšio su Tavimi per garbinimą.
Mano, ir visų Tau atsivėrusių kitų vaikų, mylimas Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir Tavo, ir vis labiau ir mūsų visų, kūrinijai. Garbinu laisva valia, gauta taip pat iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen. (Tiems, kuriems šitaip per drąsu užbaigti mylimo Tėvo garbinimą, galite užbaigti taip - Ne manoji, bet Tavoji valia tebūnie. Vėliau patys pajausite skirtumą, kada savo valią suliesite su Tėvo valia, kad nebegalite užbaigti antruoju būdu, nes savo valios nebereikės slopinti, ji bus sutampanti, sulieta, su Tėvo. Štai tuomet ir liks vienintelis maldos užbaigimas - Manoji valia, kad būtų Tavoji valia.)
Malda už nepabudusias ir tebesančias ritualų ir dogmatizmo vergystėje mūsų brolių ir sesių sielas:
Sūnau Kūrėjau, kurį mūsų dauguma žino tik Jėzaus iš Nazareto vardu, Visatos Motina Dvasia, kurią daugelis žino tik kaip Šventąją Dvasią, Tėve, ačiū Tau,kad Tu mus suvieniji šitoje nuoširdžioje ir bendroje maldoje už tuos mūsų sielos brolius ir sielos seses, kurie dar nėra pabudę savo viduje ir pilni nerimo, nepasitenkinimo, vidinės kančios.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Tu sakei ir sakai, ten, kur du ir daugiau įtikėjusiųjų susirenka draugėn, tarp jų esi ir Tu, per savo Tiesos Dvasią. Prašau Tave, kad dabar tavoji Tiesos Dvasia įeitų į kieiiveną iš mūsų, dalyvaujantį mūsų kolektyvinėje maldoje, kad kiekvienas pajustų Tave gyvą ir tikrą, ne mistinį, ne išgalvotą, bet realų. Tu sakei, kad visą laiką belsi į mūsų širdį, ir kas tik atvers jos duris, Tu visada įeisi į vidų. Todėl, mes dabar atveriam Tavo beldimui savo širdis, kad pajaustume Tave iš vidaus, kur VISĄ LAIKĄ yra Tėvas, per savo dvasią ir mus veda į meilę ir šviesą. Tegu Tiesos Dvasia sustiprina mūsų sielos pajautimą, kad joje yra ir TĖVAS.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, dabar Tau kalba ne mūsų žodžiai, bet atsivėrusios mūsų sielos, skleisdamos meilės virpesius, gautus iš Tavęs. Tegu šitie virpesiai pasiekia visus mūsų sielos brolius ir seses, kurie dar nepatiria Tavosios, mylimas Tėve, meilės GYVUMO IR REALUMO savo pačių viduje, tegu šitie mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai lygiai taip pat beldžia, kaip beldi ir tu, Sūnau Kūrėjau (Jėzau) į visas širdis.
Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia) mes meldžiamės, kad visi mūsų sielos broliai ir sesės, kurie taria Tavo vardą vien tik lūpomis, kad pajutę ir mūsų meilės virpesių beldimą, pradėtų atsiverti savo siela, ir kad prie žodžių, tariamų jų lūpomis, prisijungtų ir jų atsivėrusių sielų meilės virpesiai, kurie ir pasiektų Tave. Ir ne tik Tave, bet ir mus, nes jie pasklistų po visą pasaulį, kaip dabar pasklinda mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai po visą pasaulį.
Mes meldžiame, kad tokia gausybė mūsų sielos brolių ir sesių, kurie nuolat atlieka ritualą, tikėjimo į Tave, Tėve, ritualą, kietomis kaip akmuo širdimis, mes meldžiame, kad jų širdys suminkštėtų ir jie patys taptų švelnūs kaip ėriukai savo mintimis, ir veiksmais TARNAUJANTYS TAU. Tarnaujantys VIENI KITIEMS, VISIEMS, VISŲ LABUI, VISOS KŪRINIJOS LABUI, O TUO PAČIU IR SAVO LABUI, IŠ MEILĖS TAU, O NE VIEN TIK ATLIKDAMI NEGYVĄ RITUALĄ, KURIS IR ATSKIRIA JUOS IR NUO TAVĘS IR NUO MŪSŲ, NES JŲ ŽODŽIAI SKIRIASI NUO JŲ DARBŲ.
Mes meldžiame Tave, mūsų mylimas Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), kad mūsų sielos broliai ir sesės, kurie skaito ir rašo mūsų Forume ir kurie dar negali atverti savo sielos, kad jos visa gelme pajaustų Tavo vedimą, Tavo meilę savyje, kad ir jie mūsų atsivėrusių sielų skleidžiamus meilės virpesius imtų jausti, pradėtų šiltėti savo požiūriu į VISUS ir pajaustų VISA SAVO ATSIVĖRUSIA SIELA, KAD TU TĖVE, ESI IR JŲ VIDUJE, IR ESI GYVAS IR REALUS, TIKRAS JŲ TĖVAS IR TROKŠTI JŲ ATSIVĖRIMO LYGIAI TAIP, KAIP TROKŠTI IR VISŲ, IR KIEKVIENO, ATSIVĖRIMO VISOJE KŪRINIJOJE. Mes meldžiame jiems šito atsivėrimo per mūsų meilės virpesių pajautimą net ir šitą pačią akimirką, kur jie bebūtų, ką jie beveiktų, kad jų sielos savo viduje pajaustų mūsų meldimo meilės virpesius ir troškimą tarnauti ir jiems, kaip ir visiems kitiems, kurie yra šitame dvasinio augimo kelyje, net šito ir nežinodami. Mes meldžiame jiems išsilaisvinimo iš negyvų ritualų ir dogmų, kurios dabar varžo jų sielos išsiskleidimą laisvam skrydžiui su gyvais Tavo, mylimas Tėve, meilės sparnais, kad siela galėtų pradėti GYVENTI TAVUOJU VEDIMU IR RITMU.
Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), mes kreipiamės į Tave ir meldžiame dvasinio pabudimo VISIEMS PASAULIO ŽMONĖMS, VISŲ RELIGIJŲ ŽMONĖMS, VISŲ VALSTYBIŲ ŽMONĖMS, VISŲ DIRBTINAI SUSKAIDYTŲ VISUOMENINIŲ SLUOKSNIŲ ŽMONĖMS, VISIEMS KARALIAMS IR KARALIENIEMS, PREZIDENTAMS IR PREMJIERAMS, VISIEMS NUSIKALTĖLIAMS IR VISOMS AUKOMS, KARIAUJANTIEMS IR BIJANTIEMS KARO ŽMOMĖMS, VISIEMS ŠIOJE NUOSTABIOJE PLANETOJE GYVNEANTIEMS ŽMONĖMS - MŪSŲ SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS, MES MELDŽIAME DVASINIO PABUDIMO, DVASINIO IŠSILAISVINIMO, NESVARBU KOKIUS RELIGINIUS RITUALUS JIE ATLIKTŲ, TEGU PAJUNTA, KAD JŲ VIDUJE YRA TĖVO DALELĖ, TĖVO DVASIĄ, KURI PRANOKSTA BET KOKIUS NEGYVUS RITUALUS, BET KOKIAS NEGYVAS DOGMAS, IR TIK JI, KADA JĄ ATRANDA ŽMOGUS SAVYJE, SUVIENIJA VISUS ŽMONES KAIP SIELOS BROLIUS IR SESES, IR TIK JI UŽBAIGIA VISUS KARUS IR PRIEVARTĄ, MELĄ IR SAVANAUDIŠKĄ GYVENIMĄ, O VISKĄ NUSPALVINA VIEN TIK PATIRIAMOMIS TĖVO MEILĖS SPALVOMIS.
Tėve, Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Visatos Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), mes meldžiame, dabar, VISI, tokio sielos pabudimo visiems savo sielos broliams ir sesmės dar nepabudusiems, ir meldžiame jiems tokio pabudimo iš MEILĖS JIEMS. Ir laisva valia, gauta iš Tavęs, mylimas Tėve.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-------------------
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-14 08:22:19




MALONĖ JUMS IR RAMYBĖ NUO DIEVO, MŪSŲ TĖVO, VIEŠPATIES JĖZAUS KRISTAUS IR JO MOTINOS
Mielieji, dėkoju Jums, kurie pasveikinote mane ir meldėtės už visus. Dėkoju už didingą maldą,už gerą žodį, už gražius palinkėjimus. Dėkoju tiems, kurie tikite manimi.
Jei tikite manimi - TIKITE JĖZUMI KRISTUMI IR DIEVU TĖVU!
Neteiskime tų, kurie netiki, nes jiems dar neduota.
Koks būtų mano įtikėjimas į Dievą, jei aš netikėčiau Apreiškimais. Aš džiaugiuosi už mus visus, mūsų tautą, kad D

Marijampolė
2007-02-02 20:59:34



Mielieji, pirmadienį, vasario 5 dieną 22 val. kviečiu į mūsų bendrą maldą.
Man parašė asmeninį laišką viena sielos sesė ir paprašė pasimelsti už Jurgą Ivanauskaitę, kuri sunkiai serga. Aš meldžiuosi už daugelį konkrečių žmonių. Ir šio paprašymo ėmiau melstis ir už Jurgą, kurios asmeniškai nepažįstu, nė vienos jos knygos nesu skaitęs, tik žinau, kad ji rašo knygas, tačiau nežinau net apie ką ji rašo. Ir meldžiuosi už ją kaip už savo sielos sesę, kaip ir už kitus meldžiuosi, kaip už sielos brolius ir seses, visiškai nekreipdamas dėmesio nei į amžių, nei į užsiėmimą.
Ir kaip tik šitą patį pirmadienį eisiu pas kalinius į kalėjimą ir jiems aiškinsiu apie TIKĖJIMĄ IR ĮTIKĖJIMĄ, APIE NUOŠIRDŽIĄ MALDĄ, APIE INDIVIDUALIĄ IR KOLEKTYVINĘ MALDĄ. Ir juos mokysiu melstis. Dėl to aš ir juos pakviesiu prisijugti prie mūsų kolektyvinės maldos ir šį pirmadienį, ir per kitus pirmadienius.
Ir taip pat noriu, kad jūs prisijungtumėte prie mano maldos ir už vieną devintokę, Viktoriją, kuri netikėtai susirgo. Ir gydytojai niekuo negali padėti, nes aiškina, kad šitos merginos imuninę sistemą griauna infekcija, ir niekas nuo jos neturi jokių vaistų. Dėl to mūsų kolektyvinė malda bus mūsų meilės virpesių sutelktas nukreipimas tiek į Jurgą, tiek į Viktoriją, tiek ir į kitus konkrečius žmones, kuriuos jūs savo maldoje minėsite, nes mūsų viduje esantis Tėvo fragmentas, Minties Derintojas, per ryšį su kitais Minties Derintojais, mūsų VISŲ meilės virpesius nukreips KIEKVIENAM MŪSŲ MALDOJE MINIMAM ŽMOGUI, NET IR JAU PRISIKĖLUSIAM IŠ MIRTIES MIEGO IR ŽENGIANČIAM SIELOS AUKŠTESNIU PAVIDALU, BET TURINČIU TĄ PATĮ SAVO AŠ, KOKĮ IR TURĖJO BŪNANT ŽMOGAUS MATERIALIU PAVIDALU.
Atsisėskite patogiai, kad jūsų kūno nevaržytų nepatogi kūno padėtis. Iš pradžių pagarbinkime Tėvą. Savais žodžiais. Kam sunku dar melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano pateikiamomis maldomis. Tik jas perskaitykite dar prieš mūsų bendrą maldą, kad suvoktumėte kiekvieno žodžio prasmę, kad skaitydami galėtumėte ATVERTI SAVO SIELOS VIRPESIUS.
Maldai paskirkite apie 20-25 minutes.
-----------
Tėve, aš garbinu Tave, garbinu kad esi Meilė, net ir meilės Šaltinis.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės pojūčio dėka, galiu Tave patirti, patirti Tavo gyvą buvimą savyje ir visoje aplinkoje.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi toji gyvybės Duona, kuri pamaitina atsivėrusią sielą.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi tas gyvasis vanduo, kuris numalšina sielos Troškulį, kad tik iš Tavęs ji gaudama gyvo vandens ir pati tampa gyvybinga, vis stiprėjanti, ir atsiskleidžianti GYVU TARNAVIMU savo sielos broliams ir sesėms.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus apjungi į savo GYVĄ, REALIĄ dvasinę šeimą, ir net mirtingojo žmogaus pavidalu gyvenantiems mums padovanoji savo dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, kuris ir veda mus iš vidaus, kiekvieną, pas Tave.
Tėve, aš garbinu Tave, kad visą kūriniją sukūrei mūsų labui, kad joje mes augtume ir panašėtume į Tave savuoju tarnavimu vieni kitiems iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau ima tapti ir mūsų kūrinija, nes atsivėrusi siela ima jausti dvasinį ryšį su Tavimi ir Tavo kitais tvariniais TIKROVĖJE, NE VAIZDUOTĖJE.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi MEILĖ, TIESA, GAILESTINGUMAS, GĖRIS, IR GROŽIS.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus ir mokai MEILĖS, TIESOS, GAILESTINGUMO, GĖRIO, IR GROŽIO.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vis labiau ir labiau panašėju į Tave, kada tik atsiveriu Tau ir pajuntu Tavąjį vedimą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir kūrinijos šeimai.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu suteikiai kiekvienam iš mūsų.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------
Pasėdekite minutę kitą ramiai po Tėvo pagarbinimo, nes siela dabar yra labiausiai atsivėrusi Tėvo meilės virpesiams. O tada pareikite prie prašymų maldos.
-----------------
Sūnau Kūrėjau, daugumai mūsų žinomas Jėzaus iš Nazareto vardu, Visatos Motina Dvasia, daugumai žinoma Šventosios Dvasios vardu, Tėve, aš Jus myliu, ir myliu tiek, kad trokštu prisiekti ištikimybę dvasioje. Kas beatsitiktų mano materialiam kūnui, niekada Jūsų, nė vieno, neišduosiu dvasioje. Aš myliu Jus tiek, kad trokštu tarnauti Jums, tarnaujant savo sielos broliams ir sesėms.
Šio vakaro mūsų bendra malda atveria mūsų sielas ir apjungia mus visus dvasiniame ryšyje per Tavo, mylimas Tėve, dvasią, esančią kiekviename iš mūsų.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Tu sakei ir sakai, ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į Tave, ten esi Tu per savo Tiesos Dvasią. Aš prašau Tave, tegu DABAR, ŠITĄ PAČIĄ AKIMIRKĄ, TAVOJI TIESOS DVASIA ĮEINA Į KIEKVIENĄ IŠ MŪSŲ, KAD MES PAJUSTUME TAVE ESANTĮ GYVĄ IR TIKRĄ, IR ESANTĮ MŪSŲ VIDUJE, KAIP YRA IR TĖVO DVASIA MŪSŲ VIDUJE. KAIP YRA IR ŠVENTOJI DVASIA TIEK MŪSŲ VIDUJE, TIEK IŠORĖJE.
Sūnau Kūrėjau (Jėzau), Motina Dvasia (Šventoji Dvasia), Tėve, mes savo kolektyvine malda, savo atsivėrusių Tau sielų virpesiais, kreipiamės į Tave ir meldžiame Tave gerovės visai mūsų planetai, kiekvienam jos tvariniui, gyvūnui, augalui, žmogui. Tegu jie visi gyvena Tavo, mylimas Tėve, meilės virpesių vandenyne, tegu jie pajunta ramybę ir gėrį, kuris atitinka jų atsivėrimo Tau lygį.
Šįvakar mes kreipiamės į Tave kolektyvine malda už mūsų sielos sesių Jurgos ir Viktorijos, ir daugelio kitų brolių ir sesių, kenčiančių fizino kūno negalią, pasveikimą Tavojoje meilėje.
Tavoji, mylimas Tėve, meilė yra pats galingiausias gydymas, kokio negali suteikti jokie vaistai, jokie daktarai, jokios mokslinės sistemos ir metodikos, nes Tavo meilė pasiekia kiekviena ląstelę iš vidaus ir ją glosto, nuramindama sielą. Ir tik nusiraminusi siela gali nuraminti ir savo gyvą buveinę, materialų kūną, Tavo mylimas TĖVE, MATERIALIĄ ŠVENTOVĘ, nes būtent joje yra Tavoji dvasia.
Mes meldžiame Tave, Tėve, kad Jurga ir Viktorija pačios pajaustų Tavo meilės galią ir mūsų visų, suvienytų šitoje dvasinėje maldoje atsivėrusių sielų meilės virpesių srovę savo viduje, kad pajaustų ramybę, neapsakomą sielos ramybę, kuri yra reali ir tikra, ir į kurią sureaguotų kiekviena materialaus kūno pažeista ląstelė. Ir kad sumenkusi ląstėlė sureaguotų į mūsų siunčiamus meilės virpesius ir šitų Tėve, Tavosios meilės virpesių dėka imtų atsitiesti, pradėtų įgyti naują gyvybingą kvėpavimą, kuris būtų visas, absoliučiai visas pripildytas vien tik meilės virpesių.
Ir tegu kiekvienos sielos, dalyvaujančios šitoje kolektyvinėje maldoje, asmeniniu patyrimu nuspalvintas Tavosios meilės virpėjimas prisideda prie Jurgos ir Viktorijos pasveikimo, tegu savo galia šitie meilės virpesiai pranoksta mokslo ir bet kokių žmogiškųjų autoritetų galią, kuri nublanksta prieš Tavąją meilę, mūsų mylimas Tėve.
Mūsų atsivėrusios sielos trokšte trokšta, kad Tavoji meilė per atsivėrusias sielas būtų dalinama visiems, lygiai taip, kaip ją dabar mes siunčiame Jurgai ir Viktorijai. Ir siunčiame savo kupinus Tavosios meilės virpesius laisva valia, gauta iš Tavęs, mūsų mylimas Tėve.
Mes meldžiame Tave, Tėve, kad Jurga ir Viktorija, net ir tokioje sunkioje materialaus kūno negalios būsenoje, pajaustų gyvą ryšį su Tavimi, per savosios sielos atsivėrimą Tau, ir, pajutusios Tavo meilę, patirtų savyje gyvybingumo kibirkštėlę, kuri ateina iš Tavęs. Mes meldžiame Tave, kad jos patirdamos Tavosios meilės virpesius, siunčiamus iš mūsų sielų, pajaustų savojo fizinio kūno stiprėjimą, kokio nepajuto iki šiol. Mes meldžiame Tave, kad šitas naujas ir iki šiol nepatirtas meilės virpesys jas stiprintų ir keltų ant sparnų atsiduoti Tavosios meilės skleidimui ir jos nešimui kitiems, lygiai taip pat negalios ištiktiems, kad savo patyrimu liudytų Tavosios meilės GALIĄ IR GYVYBINGUMĄ.
VISADA IR KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ.
PER VISĄ AMŽINYBĘ.
GYVAME RYŠYJE, GYVOJE KOMUNIJOJE SU TAVIMI, MYLIMAS TĖVE. IŠ MEILĖS TAU IR KŪRINIJAI.
IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ TAVĘS.

Mylimas Tėve, manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------
Po maldos pasėdėkite kelias minutes ramybėje. Tegu jūsų siela klausosi, ką jai sako Tėvas, esantis jūsų, kiekvieno, viduje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-02-02 23:19:15



Pirmadienio, sausio 8 d., 22 val. mūsų bendra malda už sergančiuosius.
Nesvarbu, kur jūs būtumėte tuo metu, Lietvoje, užsienyje, mieste, kaime, namuose, laukuose, kelyje ar lovoje, jūs vis tiek per savo sielos atsivėrimą susijungsite su Tėvu, su Sūnumi Kūrėju(Jėzumi), su jo Partnere Visatos Motina Dvasia, su kitais sielos broliais ir sesėmis.
Jeigu galite atsisėsti, atsėskite, jeigu negalite, gulėkite, jeigu vairuojate mašiną, bet galite sustoti, sustokite, jeigu negalite sustoti, galite melstis ir važiuodami, jeigu einate ir negali sustoti, galite melstis ir eidami, svarbu, kad jūsų siela ATSIVERTŲ RYŠIUI SU TĖVU PER SAVO NUOŠIRDUMĄ. Tėvui svarbu ne jūsų žodžiais ar mintys, bet jūsų sielos NUOŠIRDUMAS.
Pradėkime bendrą maldą nuo mūsų mylimo Tėvo garbinimo.
Tėvo garbinimo malda yra tokia malda, kad IŠ JO NEPRAŠOME NIEKO. Ir visa kūrinija garbina tik TĖVĄ - Pirmąjį Šaltinį ir Centrą.
Jeigu dar neina jums žodžiai iš atsivėrusios sielos, galite skaityti, TIK LABAI NUOŠIRDŽIAI, mano pateikiamas maldas.
Tėvo garbinimo maldą parašysiu tą, kokią anksčiau vartodavau labai dažnai, o kartais dar ir dabar pavartoju, nes ji savo gelme apima VISKĄ.
Ją esu ir Forume pateikęs, tačiau gali būti naujų Forumo dalyvių, dėl to jiems ši malda bus nauja. Tačiau net ir tie, kurie jau ją žino, galės ją panaudoti taip pat ir patirs lygiai tokį patį virpesį, kaip ir savais žodžiais besimelsdami. Pasirinks patys, kas jiems priimtiniau.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu ESI, ir kad SUKŪREI kūriniją.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, kad TU esi MUMYSE, ir kad MES esame TAVYJE.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, kad TU esi MANYJE, ir kad AŠ esu TAVYJE.
Dieve Tėve aš garbinu Tave, kad Tu ESI MEILĖ, TIESA, GAILESTINGUMAS, GĖRIS, ir GROŽIS.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus ragini būti net ir TOKIAIS TOBULAIS, KOKS TOBULAS ESI TU PATS.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus MOKAI Meilės, Tiesos, Gailestingumo, Gėrio, ir Grožio.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, nes tai yra VIENA NUOSTABIAUSIŲ tvarinio gyvenimo akimirkų - garbinti Tave.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave, ir garbinsiu Tave per VISĄ AMŽINYBĘ ateityje.
Dieve Tėve, aš garbinu Tave nes TROKŠTU garbinti Tave.
Dieve Tėve, aš GARBINU Tave iš MEILĖS Tau ir kūrinijai.
Dieve Tėve aš garbinu Tave LAISVA VALIA, kurią kiekvienas gaunam iš TAVĘS.
MANOJI valia, kad būtų TAVOJI valia. Amen.
Po šitos, NUOŠIRDŽIAI IR NESKUBANT, perskaitytos maldos pasėdėkite minutę kitą užsimerkę tyloje. Nes būtent tokią akimirką jūsų siela ima jausti vidinę palaimą, ramybę, pasiekiančią ją iš Tėvo. Ji ima patirti dvasinį ryšį, kuris sielą skaistina ir ji jaučia savyje MEILĖS VIRPESIUS. Ji šitaip ima patirti Tėvo ASMENĮ. MYLINTĮ Tėvą.
Tada lygiai taip NUOŠIRDŽIAI IR NESKUBĖDAMI SKAITKITE
maldą už sergančiuosius.
O tai, ką parašiau skliaustuose, buvo pats paskutinis sakinys,t.y. parašytas po visko, nors jis nėra teksto pabaigoje. Kodėl taip, suvoksite perskaitę viską iki galo.(Aš ką tik pasimeldžiau ir kreipiausi į Jėzų, kad galėčiau labiau atsiverti savo siela, norėdmas jums sukurti maldos tekstą, ir jis pats pradėjo melstis, ir jo maldą puoliau tuoj užrašinėti.)
"Mano mylimi sielos broliai ir sesės, aš jums siūlau tokią maldą už jūsų kenčiančius sielos brolius.
Tepakyla sunkus ir skausmingas fizinis kūnas nuo ligos patalo, kada siela atsiveria Tėvui ir man, testiprėja kiekvienas mylintis Tėvo sūnus, atsiverdamas ir atrasdamas Tėvą savo viduje.
Liga, kuri tiek sekina ir kankina fizinį kūną, yra kiekvieno iš mano sielos brolių ir sesių nelaimingo gyvenimo be Tėvo surasto savyje labai skaudi pesekmė tam kūnui.
Teatsigręžia net ir šitame skausme ir kančioje siela į Tėvą, kad pajaustų, kaip meilės gyvas tekėjimas žadina kiekvieną gyvą ląstelę meilės pakilimui tvirtesniu žingsniu, kuris nugalėtų žmogaus susigūžusį ir kenčiantį protą, atsivėrimu Tėvui ir susiliejimu su Juo.
Tegu liejasi šie Tėvo meilės virpesiai per visą kenčiantį fizinį kūną iš vidaus, kad mano Partnerės, Visatos Motinos Dvasios, dvasia, Šventoji Dvasia, iš vidaus ir iš išorės maudytų kiekvieną kenčiančio ir nepajėgaus pajudėti fizinio sielos apvalkalo ląstelę, kad mano dvasia - Tiesos Dvasia - ramintų ir guostų šitą kenčiančią sielą didingesniam skrydžiui, net nugalint tokias materialias kliūtis kaip fizinę negalią, kurios nepajėgia nugalėti jokie materialūs ir dirbtiniai vaistai ir jokios, net ir pačios sudėtingiausios mokslinės metodikos.
Tegu siela tuoj pat pajunta šitų Tėvo, ir Mūsų, dvasių pasireiškimą realiu pavidalu per fizinės kančios palengvinimą ir giedros nušvitimą sielos viduje.
Telydi jus visus, ir jūsų sielos brolius ir seses ligos kentėjime, ramybė ir palaima.
Jūsų sielos vyresnysis brolis jums žinomas Jėzaus iš Nazareto vardu."
Mielieji, čia ir man pačiam nuostabus siurprizas. Aš ir minty neturėjau, kad Jėzus melsis už mus. Tik aš pats pasimeldžiau ir jam, kad mamo siela giliau atsivertų jums užrašyti maldą. Ir aš jam pasakiau, kad noriu tokią maldą už sergančius pateikti mūsų Forume. Ir jis pats pradėjo melstis. Aš kaip mat suvokiau, kad reikia šitą maldą užrašinėti, kad ja galėtų pasinaudoti per mūsų bendrą pirmadienio vakaro maldą visi, kas nori.
Štai toks dar vienas mažytis pamaloninimas. Ačiū Jėzui už tokią pagalbą mums visiems.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-06 15:27:12



Miela Irena, tu esi visiškai teisi.
Jūs imate patirti tokiame sielos atsivėrime nuoširdžioje maldoje ir ryšį su Tėvu, ir su visais tarpusavyje, kaip su sielos broliais ir sesėmis, per VIRŠSĄMONĘ. Būtent per ją vyksta ir gydymas ir meilės pajautimas, ir ramybės patyrimas, kad net po maldos palaimos yra prisipildęs visas mūsų savasis aš, kuris nenori daryti nieko blogo, o trokšta tokia vidine palaima DALINTIS SU VISAIS, TAIP, KAIP IR TĖVAS PADALINO JĄ IR MUMS.
Ir čia tik pati pradžia to, ką patirsite ATEITYJE, JEIGU DALYBAUSITE KOLEKTYVINĖJE MALDOJE PIRMADIENIAIS 22 VAL.
O prie mūsų prisijungs vis daugiau ir daugiau žmonių, nes apie mūsų kolektyvinę maldą sužinos vieni iš kitų ir norės patys patirti tai, ką patiriame mes. Ir visa tai yra įmanoma patirti, nes tai yra GYVA MALDA PER SIELOS ATVĖRIMĄ.
Aš irgi jaučiau nuostabų jausmą, visas kūnas tiesiog kilo iš vidaus, jis jautė lengvumą, kaip forma, bet viduje pilnatvę, kaip meilės turinį, gailestingumo turinį, gėrio turinį, jautė visur šilumą. Būtent tą mes patiriame per pamaldas ir mūsų Dievo Tėvo ir Jo Sūnaus Jėzaus šventovėje. Tuo tarpu dabar jūsų galite patys pativrtinti mano anksčiau parašytus žodžius, kad mes jausime dvasinį ryšį ir su Tėvu ir tarpusavyje, nesvarbu kur būtume. Net ir kelyje žmonės jaus tą dvasinį pakilimą. Ligoninėje taip pat, ir ims žmonės sveikti. Be jokių matomų vaistų. Tai tik pati pradžia.
Ir vėliau jūs patys pamatysite, patirsite, kad MALDA YRA LABAI VEIKSMINGA PRIEMONĖ ŠVIESINTI ŽMONIJĄ. Ir ji yra REALI, PATI PATIKIMIAUSIA, NORS NEMATOMA. Bet jūs jau turėsite PATYRIMĄ, KURIUO GALĖSITE DALINTIS SU KITAIS, O TAI IRGI BUS JŪSŲ INDĖLIS Į MEILĖS SKLEIDIMĄ, NES PASAKODAMI APIE SAVO PATYRIMUS MALDOS METU, JŪS SPINDULIUOSITE TĖVO MEILĖS VIRPESIUS. JIE YRA REALŪS IR GYVI, DĖL TO JŪS IR GALĖJOTE PAJAUSTI TOKIĄ PALAIMINGĄ, NET SU AŠAROMIS, BŪSENĄ.
Džiaukitės tokiomis savo ašaromis, tai ne pykčio, ne kėršto ašaros, ne blogio, ne skausmo, tai Tėvo MEILĖS, kuri SKAISTINA SIELĄ, VALANČIOS GAILESTINGUMO AŠAROS. Tai JĖZAUS ašaros.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2007-01-16 16:14:00



Mielieji,kviečiu kuo gausiau prisijungti prie kolektyvinės
maldos pirmadieniais.Aš asmeniškai po tokių maldų patiriu
didelį pakylimą,džiaugsmą,ramybę.Rytojaus dieną gatvėja su-tikti žmones dauguma vieni eidami šypsosi,visai man nepažystami sveikinasi su manimi.Fiziniam lygmenį jaučiu
labai aukšto dažnio vibracijas,ypač širdies plote,jaučiu
ir kitose kūno organuose.Rūta sakė,kad po tokių maldų jos butas visas skamba,balsas aidi kiekviename kambaryje.Astra patiria didžiulį džiaugsmą net iki ašarų.Kaip trokštu,ir
Dievas šitą mato,kad šitaip jaustūsi kiekvienas žmogus
planetoje ir kiekvieną dieną.Pasaulis pasikeistų akimirk-
sniu.Galimybės mums suteiktos ir įrankiai paduoti,reikia
tik pasinaudot.
Ramybė Jūsų sieloms
Irena.

IRENA
2007-01-16 15:24:36



Dėkoju, Algimantai, už pasitikėjimą, viltį, meilę DIEVUI ir VISIEMS, bei kvietimą bendram TIKSLUI. Taip! MES kuriame nuostabų RYTOJŲ.

Teresėlė
2006-12-31 00:52:36



Tikrai labai nuostabu. Man vien atsivertus šį tinklapį ir paskaičius nuostabių meilės pasisakymų, Algimanto žodžių, apima nuostabus meilės jausmas. Manau tai tarsi paskatinimas eiti į priekį.
O šis kvietimas tiesiog puikus :) Kuo daugiau šviesos mumyse, tuo daugiau šviesos aplinkui mus!

Jurgita
2006-12-30 21:47:32




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal