Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Jėzus Kristus apie savo požiūrį į dabartinius mus praėjus 2000 metų nuo jo įsikūnijimo žmogiškuoju pavidalu.

Mylimas mūsų Jėzau, Sūnau Kūrėjau, prasidėjo 2007-ieji. Jau du tūkstančiai metų, kada mes žinome ir girdime Tavo vardą, kada Tave minime savo maldose. Kaip, mylimas Sūnau Kūrėjau, valdantis savo visatą, Tu matai, dabar, savo mažesnius sielos brolius ir seses po šitų dviejų tūkstančių metų, ar Tavo žvilgsnis irgi mato nuostabiai žėrinčius saliutus, kuriais žmonės pasitinka naujus metus, ar Tu matai mūsų džiaugsmą, ar jauti, kad mes esame linksmesni ir tvirtesni šitame, ir Tavo pasaulyje, kur Tu patyrei ir mūsų žmogiškojo gyvenimo skonį?
Jėzus Kristus:
Mano mylimas sielos broli, mano visi mylimi sielos broliai ir sesės, tie jūsų džiugesio pasireiškimai mane taip pat pasiekia, kada jūs tikrai džiaugiatės ir kada atveriate savo sielą man ir Tėvui. Tada jūsų sielos virpesių negali sulaikyti niekas.
Tačiau, kad tarp tokios gausos nuostabiai spalvingų fejerverkų, kurie per valandų valandas pažyra įvairiose jūsų planetos vietose, taip, kaip jūs įpratę Naujus metus pradėti pusiaunaktį, tai tarp tokių įvairiaspalvių ornamentų aš beveik nematau juos pranokstančių jūsų sielos laimės virpesių, kurie sklistų iš jūsų atsivėrusių sielų. Aš matau vien tik jūsų, matančių šituos fejerverkus, žibančių akių pasitenkinimą.
Jūs džiagiatės ne savo vidumi, bet tik labai dirbtinai sukeltu reginiu, kuris akimirkai jus atitraukia nuo jus užgulusių vidinių skausmų ir pergyvenimų. Per du tūkstnčius metų jūs neišsivadavote iš vidinio skausmo ir nerimo, kuris jus lydi visur, kur jūs bebūtumėte. O išorinės liepsnos, tai tik jūsų mėginimas pabėgti nuo šitų pačių savo problemų. Bet nuo jų pabėgti negalima fiziniu pavidalu. O jūs vis bėgate.
Dėl to matydamas jūsų išorinį džiaugsmą, aš nejaučiu jūsų sielų palaimos ir atsivėrimo vieni kitiems, kad jis jus suartintų kaip tikrus sielos brolius ir seseris. Štai kokia yra apgailėtina jūsų padėtis. Jūs nuo mano laikų, kada aš buvau tarp jūsų, savo sielos tiek neatvėrėte, kiek aš jusm suteikiau galimybių ją atverti. Tai dėl to jūs nuskriaudėte save, ir dabar patys turite daug neišspręstų problemų, kurios jus graužia, kaip pati ėdriausia rūgštis iš vidaus. Ir dėl to man labai skaudu, kad jūs mano jums suteiktomis priemonėmis sukurti Tėvo karalystę savo širdyje, taip ir nepasinaudojote, o dar daugiau susiskaldėte į atskirus pasaulio mažesnius lopinėlius su savo nuostatomis ir kas aš esu, ir kas aš buvau, ir kuo aš nesu, ir kuo nebuvau.
Ir toks jūsų neišmintingumas jus visus taip skaudžiai baudžia iš vidaus, kada užgęsta fejerverkų liepsnos, kada dangus vėl tamsus ir debesuotas, kada jums taip stinga saulės šviesos, tada jūs net nemėginate atrasti Tėvo jums viduje patalpintą GYVĄ ŠVIESĄ - JO PATIES DALELĘ.
Ir šitoji šviesa jus visus, ir kiekvieną, ir nuramintų ir suartintų tiek, kad jums nustotų skaudėti jūsų širdį, kada aplinkui tokia tamsa ir toks liūdesys, kada akys nebemato spalvingų fejerverkų reginio, o vidų vėl užgulą rūpesčiai ir vargai, kurie tik akimirką buvo nustumti šventinio įspūdžio.
Štai dėl ko šitie du tūkstančiai metų nuo mano buvimo tarp jūsų, ir kaip vieno iš jūsų, jums nesuteikė vidinės šviesos, tačiau jus išoriškai tiek atpalaidavo ir išlaisvino, kad jums šitoji išorinė laisvė dar labiau suvaržė jūsų vidinį ir tikrąjį Tėvo jums, kiekvienam, padovanotą dieviškąjį aš.
Mano tarnavimo žmogiškuoju pavidalu metu žmogus turėjo didžiulį Dievo baimės jausmą. Ir šitas jausmas neleido jam pajausti sielos vidinės palaimos ir ramybės kartu su manimi. Tačiau tų laikų žmogus, turėdamas tokią baimę, save tuo daug kuo suvaržė ir neleido sau tokių išorinių veiksmų, kurie galėjo sukelti dar didesnį skausmą ir jam pačiam, ir aplinkai.
Po dviejų tūkstančių metų jūs tokios baimės Dievui nebeturite. Ir tai labai gerai, bes Tėvą reikia vien tik mylėti, jo nereikia bijoti. Tačiau meilė pati savaime neateina. Jūs Tėvo meilę pajausti galite tik savo viduje. Ir tik tada meilė ištirpdo visą baimę. Dabar gi jūs visą savo žvilgsnį nukreipėte vien tik į materialų akį traukiantį spindesį, o vidines nuostatas visiškai palikote atitrauktas nuo savojo dabartinio aš, netikrojo aš. Dėl to jūs ir negalite be išorinių, akims ir kūnui, patiriamų malonumų, patys pajausti džiugesio akimirkų.
Mano laikais prieš du tūkstančius metų šitokio žmogaus vidinio susipriešinimo nebuvo, dėl to ir vidinis ir išorinis palaimos ir džiaugsmo pasireiškimas nebuvo tiek atitolintas vienas nuo kito. Jie nebuvo giluminiai ir susieti su atsidavimu Tėvui taip, kaip galėjo būti, tačiau, jie nebuvo ir taip supriešinti, kaip yra dabar tarp jūsų.
Šiandien jūs esate tikrai daug nelaimingesni negu jūsų sielos broliai ir sesės prieš du tūkstančius metų. O juk aš ir atėjau ir dėl to, kad jums visiems suteikčiau laimę, kada jūs atrandate Tėvą, gyvą Tėvą, ir atrandate savo viduje.
Dėl to sutikdami naujuosius metus arba švęsdami bet kokias šventes, nešvęskite jų nusigręžę nuo Tėvo. Pakvieskite Jį dalyvauti tarp jūsų. Jis ir taip dalyvauja, tačiau dalyvauja jums nekvietus, nes Jis negali būti kur nors kitur, kai Jis yra VISUR. Tačiau jūsų pakvietimas Tėvui yra didžiausia dovana, nes Jį pakviečate tik tada, kada šito trokšta jūsų siela.
Ir tada visos jūsų šventės turės ne tik išorinį džiugesio pasireiškimą jūsų meterialioms akims, bet ir vidinę palaimą jūsų sielai, jūsų tikrajam ir dieviškajam aš.
Nebijokit bendravimo su Tėvu, nesidrovėkite Jo pasikviesti. Nevenkite ryšio su Tėvu. Ieškokite Tėvo savyje ir bendraukite su Juo atradę Jį. Ir tada jūsų visos problemos ir kančios pavirs nuostabiu jūsų augimo ir vystymosi patyrimu, kuris jums teiks palaimą, ramybę, ir džiaugsmą, kad su Tėvu jūs galite visa tai įveikti.
Todėl šitokiu keliu ir eikite. Eikite drąsiai ir pasitikėdami Tėvu, nes Jis niekada jūsų neapleido ir neapleidžia. Ir neapleis. Tik jūsų įtikėjimo silpnumas neleidžia jums šito patirti.
Dėl to ir raginu jus visus - patirkite savo ryšį su Tėvu ir jūs pamatysite, kiek jūsų akims dar bus reikalingos išorinės fejerverkų liepsnos.
--------------
Ačiū Tau, mylimas Sūnau Kūrėjau, Jėzau, už Tavo suteikiamus pamokymus mūsų sieloms. Tebūnie pašlovintas Tėvas, suteikęs mums visiems Tave, Jėzau. Amen.
Algimantas
2007-01-01 08:57


Algimantas
2007-01-01 09:04:25

Komentarai

Manau, kad si tema aktuali ir siandien (kaip ir daugelis kitu) :)

Vita
2007-12-30 22:16:50



Taip,Vaidai,Dievas kalba visiems.Svarbu ne tai,kam Dievas
kalba,o tai kas Jo klausosi.Kalba pagal kiekvieno žmogaus
suvokimo lygi,pagal jo išprūsimo lygi.Tai mano tokia nuomo-nė.Kartoju,daug nuostabiu sieloje sūnų ir dūkrų išugdė
Kristaus Evangelija per du tūkstančius metų.Prieš du tūks-tančius metų Kristus taip kalbėjo pagal to meto žmonių su-
vokimo lygi,antraip Jis būtų buves iš kart nukryžiuotas.
Šitame,mūsų,laikmetyje Dievas panoro pateikti mums naujas
tiesas.Taip atsirado UK.Taip išgirdo Jo balsą ir Algimantas ,ir dar daugelis kitų.Aš asmeniškai labiau pa-
sitikiu apreiškimais,kurie srūva per virš Sąmonę.Tai tiek.
Irena

IRENA
2007-01-13 15:13:16



Ačiū tau, Vaidai, už Jėzaus žodžius. Skaičiau juos su ašaromis akyse. Sielą jie jaudino, kaip pati nuoširdžiausia muzika, kaip kupinas meilės ryšys. Tai nuostabūs žodžiai, kuriais jis nori pasiekti kiekvieną iš mūsų, kuris trokšta MEILĖS, GĖRIO, TIESOS, GROŽIO. Tai žodžiai kupini meilės ir tiesos. Tačiau juos reikia PAJAUSTI ATSIVĖRUSIA SIELA.
Tačiau net ir pajausti juos maža. Reikia jų prisigerti, kad jie įsiviešpatautų mūsų viduje kaip neatskiriami nuo mūsų visų ir nuo kiekvieno mūsų individualaus aš, ir tada mes pajausime, kad esame artimi sielos broliai ir sesės.
O tada atsigręšime į savo vidu, kad SAVYJE ATRASTUME TĖVĄ. Ir tik tada mes pradėsime daryti GĖRĮ VISIEMS.
Dėl to ženkime šitą praktinį žingsnį į save, pas Tėvą, esantį mūsų, kiekvieno viduje. Tik šitas PRAKTINIS žengimas, o ne SAMPROTAVIMAS apie TOKĮ ŽENGIMĄ, ugdo kiekvieną ŽINGSNIUOJANTĮJĮ.
Tačiau jeigu žingsniuoti pradedi, tada MEILĖ ir GĖRIS VISADA YRA PATIRIAMAS REALIAI.
O tai stiprina ir suartina ŽENGIANTĮJĮ SU VISAIS, net su VISA DVASINE TĖVO TVARINIŲ ŠEIMA. Ir tada siela išskleidžia sparnus TARNAVIMUI VISĄ LAIKĄ ASTIDUODAMA TĖVO REALIAM VEDIMUI IŠ VIDAUS.
Vakar Baltarusijos TV parodė reportažą iš Rusijos vieno kaimo, esančio pasienyje su Baltarusija. Ir liūdna buvo žiūrėti, kaip per gilų purvą visiškai sulūžusiame kaime, vos pravažiuoja slidinėdamas į šalis galingas traktorius, anksčiau buvo vadinamas K-75. Žmonės nusiminę, aiškina, kad viskas sulaužyta, išdraskyta, bendrovė smukusi, pinigų žmonės neuždirba, dar mėgina patys iš dviejų senų nevažiuojančių vikšrinių traktorių surinkti vieną važiuojantį. Tokia pati padėtis ir aplinkiniuose kolūkiuose. Iš Rusijos valdžios jokios pagalbos. Žmonės pavydi,kaip kaimyniniame, vos per sieną, Baltarusijos rajone kolūkiai turi gražias asfaltuotas gatves, nauji kombainai, traktoriai, socialinis rūpinimasis žmonėmis. Daug kur nauji namai kolūkiečimas, vaikams - mokyklos. O Rusijos oligarchai kuria savo valstybę, pavadintą Gazpromija. Ir daro savo tvarką Rusijos valstybėje, kad... tvarkos nebūtų.
Vienas iš Rusijos "politikų" Čiukotkos gubernatorius Abramovičius jau užsisakė sau ketvirtą jachtą 160m. ilgio 4 denių, sau vienam. Ir paklos už ją 350 MILIJONŲ DOLERIŲ. Vienas žmogus, kurį taip pat veda Tėvas iš vidaus, tik kuris negirdi Tėvo balso ir nemato, kad gyvenimas sau KITŲ SĄSKAITA - TAI ĖJIMAS PRIEŠ DIEVO VALIĄ.
Tačiau Tėvas veda visus, ir visus vienodai. Ir Tėvas prisibeldė prie mergaitės, vos trylikos metų sulaukusios. Apie šios mergaitės žingsnį šiandien ryte paskelbė BBC radijas ir su ja kalbėjosi. Mergaitė gyvena Trinidade. Ji paskelbė BADAVIMĄ, KOVODAMA PRIEŠ NUSIKALSTAMUMĄ TRINIDADE. Ji tiki į Dievą ir Jam meldžiasi, ir nori tokiu savo veiksmu atkreipti savo šalies ir VISO PASAULIO dėmesį į nusikalstamumo plitimą. Ji sako, kad negalima nematyti, kaip jaunimas vis daugiau ir daugiau yra įtraukiamas į nusikalstamą veiklą, tai ima kelti pavojų valstybei, o vyriausybė nieko nedaro, kad padėti keistų. Tą sako TRYLIKAMETĖ. Ir ji nežino, kaip prisibelsti prie vyriausybės vyrų, dėl to ir pradėjo tokią pavojingą jos pačios gyvybei akciją.
TRYLIKAMETĖ šitaip kovija prieš tokius, kurie būdami suaugę ir atsakingi už politinius sprendimus, nesiima jokių priemonių. Apie šitokį žingsnį rašo Trinidado spauda, rodo televizija, tačiau niekas net neužsimena apie pavojų jos gyvybei.
Trinidade yra musulmonų, induistų, ir krykčionių pagrindinės religijos vaidijasi, tarpusavyje nesutaria. Dabar jos visos irgi atkreipė dėmesį šitos TRYLIKAMETĖS mergaitės žingsnį. Ir vieningai ėmė reikšti savo nuostatas dėl nusikalstamumo.
O mergaitė nori, kad ši piktžaizdė išnyktų ir visose pasaulio šalyse. Ji kreipiasi į VISO PASAULIO ŽMONES.
Su ja, DABAR JAU, susitiko ir šalies premjieras.
Žurnalistė kalbėjosi ir su mergaitės motina ir stebėjosi, kad tokia paauglė, o taip giliai mąsto. Ir motina paaiškino, kad šeimoje jai visada buvo skatinama laisvos valios pasireiškimas, sprendimų priėmimas. Mergaitę auklėjo su meile ir gėriu ir ugdė SAVARANKIŠKU IR MĄSTANČIU ŽMOGUMI.
Jeigu jūs paskaitysite Jėzaus Kristaus apreiškimo knygą KALBU JUMS ŠIANDIEN VĖL, tai joje Kristus ir sako, kad tėvai labai varžo vaikų laisvę, nes į juos žiūri kaip į daiktus, kaip į savo nuosavybę. Dėl to jie net neleidžia vaikui formuotis tiek, kiek jis GALI formuotis. Jo mąstymas nėra ugdomas, o vaikas yra labai imlus ir jo protas nepaprastai gilus, tik jam tėvai pakerpa SPARNUS patys būdami neišmanantys ir nemokantys vaikų auklėti.
Štai ir toks trylikametės mergaitės pasiaukojimo pavyzdys. Ji nežino, kad toks žingsnis nepakeis nieko, kol žmogus neatras Tėvo savyje, tačiau SAVOJO PASIAUKOJIMO IR BRANDOS prasme, jos šitas žingsnis net ir lyginti nepalyginamas su tokia juodos dėmės lygio mąstymu, kaip fiziškai subrendusio Abromovičiaus mąstymas, kaip jam panašių, ar bet kokios šalies vyriausybės mąstymas ir veikimas "visumos" labui.
O mergaitei - TIK TRYLIKA...
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2007-01-13 15:12:24



Nusprendžiau kad susijusioje temoje, kurioje Jėzus kalba praėjusius 2000 metų tiks jeigu nukopijuosi čia dar vieną diktavimą per kitą žmogų, irgi kalbama apie praėjusius 2000 metų.
---
Mokymas apie tikrąjį Tikėjimą
Numylėtinis Jėzus
2007m. sausio 8d.
AŠ ESU Jėzus, atėjęs pas jus šią dieną.
Kad jums būtų suprantamas mano vizito tikslas, aš norėčiau apsistoti ties visiems žinomais dalykais, kurie priimti jūsų visuomenėje, jai būdingoje vystymosi stadijoje. Ir taip, jūs gyvenate jūsų pasaulyje ir retai susiduriate su tais dalykais, apie kuriuos jums vertėtų susimąstyti pirmoje eilėje. Jūs susirūpinę viskuo, kas jus supa jūsų gyvenime. Jūs galvojate apie tai, kaip aprūpinti jūsų šeimą, apie tai, ką jums apsirengti ar pavalgyti. Jūsų gyvenime daug sumaišties. Ir jums atrodo, kad jūs gyvenate visiškai pateisinamai, kaip visi.
Vienok, jeigu susimąstytumėte apie tai, ką jūs darote jūsų gyvenimuose ir kiek šitai yra pateisinta iš to Mokymo požiūrio taško, kurį aš jums daviau prieš 2000 metų, tai nieko nepasikeitė. Man tiktų vėl ateiti pas jus į įsikūnijimą ir kalbėti jums apie tuos pačius dalykus, apie kuriuos aš tada kalbėjau.
Prisiminkite, aš kalbėjau apie tai, kad jūs nesirūpintumėte kasdienine duona, kad lauko lelijos už jus atrodo žymiai geriau. Dangaus paukščiai nearia, nesėja, o sotūs. Ir Viešpats lygiai taip pat gali rūpintis jumis.*
Kodėl jūs, būdami žemės evoliucijų laiptų viršūnėje, taip daug dėmesio skiriate jūsų patiems paprasčiausiems poreikiams? Jūs tiesiog pakeliate į kultą drabužius, maistą, prestižo daiktus.
Nieko nepasikeitė nuo to laiko, kai aš atėjau į įsikūnijimą prieš 2000 metų. Jūs įsisavinote daugelį šiuolaikinių daiktų. Jūs turite šiuolaikinę techniką, automobilius, kompiuterius, bet jūsų sąmonė ir toliau randasi tame pačiame lygyje, kokiame ji buvo prieš 2000 metų. Šitai liūdina.
Jūs suprantate, kur link aš lenkiu? Jūs nerimaujate dėl begalės nereikalingų daiktų, kurie jūsų pasaulyje egzistuoja ir 99 procentus jūsų laiko jūs šiais dalykais užsiėmę. Pagalvokite apie tai, kaip jūs galite ateiti pas jūsų Tėvą Danguje, jeigu jūs pastoviai užsiėmę žemiškomis problemomis?
Netgi tada, kai jums atrodo, kad jūs pasišvenčiate Dievui, einate į bažnyčią, meldžiatės, laikotės bažnytinių taisyklių, net tada jūs ne tiek apie Dievą galvojate, kiek susirūpinę tuo, ką apie jus galvoja kiti žmonės. Kaip jūs atrodote, tuo metu, kai esate šventovėje ir kaip atrodo kiti žmonės, kurie kartu su jumis atėjo į šventovę. Kai aš turiu galimybę dalyvauti bažnytinių tarnybų metu šventovėje, o dalyvauti aš galiu ne visose tarnybose, aš nustebęs įsiklausau į jūsų mintis ir pajuntu jūsų jausmus. Ir jūs žinote, labai retai galima sutikti žmonėse tikruosius Dieviškuosius jausmus. Kaip taisyklė, į šventovę jūs ateinate tam, kad spręstumėte jūsų žemiškas problemas, kad jums geriau gyventųsi, kad būtumėte sveiki jūs ir jūsų giminaičiai. O kartais atvirkščiai, žmonėms, su kuriais jūs pažįstami, jūs linkite blogio.
Jūs ir bažnyčioje sprendžiate jūsų žemiškuosius reikalus. Jūs negalvojate apie Dievą. Ir jeigu jūs prieinate prie mano paveikslo, tai tik dėl to, kad paprašytumėte kažko tai, ko jums žemiškame gyvenime trūksta.
Pagalvokite apie mano žodžius. Jums atrodo, kad aš kalbu užuominomis, nesuprantama, kur aš lenkiu.
Aš kalbu apie tai, apie ką aš kalbėjau prieš 2000 metų. Aš bandau duoti jums supratimą, kad būtina susimąstyti apie jūsų sielą, apie jūsų tarpusavio santykius su Dievu, ir, visų pirma, su Dievu jūsų viduje. Aš mokiau užsisklęsti su Dievu maldos metu ir aš pranašavau veidmainiavimą**. Aš pakildavau prieš įstatymo raidę ir aš priversdavau jus susimąstyti apie sielą. Ir dabar aš kalbu apie tą patį. Jūsų neturi dominti niekas, išskyrus jūsų tarpusavio su Dievu santykius. Ir tada, kai jūs Dievo ieškote dėl to, kad įgytumėte gyvenimo prasmę ir pradėtumėte mokyti šios prasmės kitus, tai jūs neateinate pas Dievą, o tik tolstate nuo Jo.
Tik tada, kai jūs randate pilną pasitenkinimą bendraudami su Dievu jūsų viduje ir jūsų tyliu džiaugsmu su niekuo nereikia pasidalinti, nes jūs pilnai petenkinti ir laimingi, tik tada jūs surandate tikrąjį Dievą. Ir aš susijaudindamas turiu galimybę jus stebėti. Ir mano buvimą jūs pradedate jausti.
Aš visada šalia jūsų. Tačiau jūsų sąmonės būsena ir jūsų susirūpinimas žemiškomis problemomis perskiria mus, atskiria vieną nuo kito.
Aš taip siekiu su jumis bendrauti! Kokios retos tos minutės, kai man pavyksta su kažkuo iš jūsų nustatyti tiesioginį bendravimą. Aš taip džiaugiuosi tomis akimirkomis. Aš labia gerai suvokiu, kad kiekvienas žmogus, kuris turėjo šio tiesioginio kontakto su manimi patirtį, jau nesugebės gyventi taip, kaip visi. Jis ieškos vienumos ir vidinio bendravimo su manimi. Ir be šio bendravimo jis jau nesugebės įsivaizduoti savęs ir savo gyvenimo.
Tas tylus džiaugsmas ir susitaikymas, kurį toks žmogus paskleidžia gyvenime aplink save, geriau už visokius pamokslus ir pamokymus. Jis yra gyvu vienybės su manimi ir su Dievu, esančiu jo paties viduje, pavyzdžiu.
Patys geriausi ir patys ištikimiausi krikščionys pasiekdavo šią vidinę vienybę savo širdžių tyloje. Tačiau buvo kiti, kurie bandė vaidinti susitaikymą, meilę, palaimą. Tačiau vieno trumpo žvilgsnio, mesto į juos, užtekdavo, kad būtų galima atskirti jų veidmainiavimo lygį ir nusišalinti.
Aš norėčiau, kad jūs sugebėtumėte surasti savo širdyje atpažinimo dovaną ir atskirtumėte visus vilkus avių kailiuose, kokiais jie gražiais žodžiais neprisidengtų ir kokius darbus bedarytų. Labai daugelis daro, atrodytų, teisingus dalykus, kalba apie Dievą, eina į bažnyčią, bet savo širdyje jie žymiai toliau nuo manęs, nei daugelis iš tų, kurie neafišuoja savo tikėjimo, o vykdo Tėvo įsakymus savo širdyje.
Aš atėjau pas jus šią dieną, kad priminčiau jums apie tą Mokymą, kurį aš daviau prieš 2000 metų, bet kuris iki šiol neprarado savo aktualumo. Aš noriu jums priminti, kad mane už šį Mokymą, kurį aš nešiau, nukryžiavo. Ir jeigu aš dabar ateičiau ir duočiau jums mano Mokymą, tai knygų mėgėjų ir fariziejų, kurie sėdi bažnyčiose, aš lygiai taip pat būčiau persekiojamas.
Yra tikrieji tarnautojai, bet dar daugiau melagingų tarnautojų. Todėl aš noriu, kad savo sąmonėje jūs atskirtumėte ir nekeiktumėte visų bendrai, vienos ar kitos bažnyčios, vieno ar kito mokymo.
Teisingas mokymas neišvalytose žmonių širdyse gali neteisingai persilaužti. Tačiau šitai nereiškia, kad mokymas neteisingas. Dievo ieškokite, visų pirma, savo viduje, savo širdyje. Ir tada, kai jūs įgysite vidinį sąskambį su Dievu, jums nebus baisūs jokie vilkai avių kailiuose ir jokie melagingi pastoriai.
Aš džiaugiuosi atėjęs pas jus šią dieną ir priminęs apie mano Mokymą, kurį aš daviau anksčiau ir su kuriuo per šį pasiuntinį aš vėl ateinu.
AŠ ESU Jėzus
Mt.6:25-33
25 Todėl aš sakau jums: per daug nesirūpinkite savo gyvybe, ką valgysite, nei savo kūnu, kuo vilkėsite. Argi gyvybė ne daugiau už maistą ir kūnas už drabužį?
26 Įsižūrėkite į padangių sparnuočius: nei jie sėja, nei pjauna, nei į kluonus krauna, o jūsų Dangiškasis Tėvas juos maitina. Argi jūs ne daug vertesni už juos?
27 O kas iš jūsų gali savo rūpesčiu bent per vieną sprindį prailginti sau gyvenimą?!
28 Ir kam gi taip rūpinatės drabužiu?! Pasižiūrėkite, kaip auga lauko lelijos. Jos nesidarbuoja ir neverpia,
29 bet sakau jums: nė Saliamonas pačioje savo didybėje nebuvo taip pasipuošęs kaip kiekviena iš jų.
30 Jeigu Dievas taip aprengia laukų gėlę, kuri šiandien žydi, o rytoj metama į krosnį, tai argi jis dar labiau nepasirūpins jumis, mažatikiai?
31 Todėl nesisielokite ir neklausinėkite : „Ką valgysime?“ arba: „Ką gersime?“, arba :“Kuo vilkėsime?“
32 Visų tų dalykų vaikosi pagonys. Jūsų dangiškasis Tėvas juk žino, kad viso to jums reikia.
33 Jūs pirmiausia ieškokite Dievo karalystės ir jo teisumo, o visa tai bus jums pridėta.
**Mt 6:5-6
5 „Kai meldžiatės, nebūkite tokie, kaip veidmainiai, kurie mėgsta melstis stovėdami sinagogose ir aikštėse, kad būtų žmonių matomi. Iš tiesų sakau jums: jie jau atsiėmė užmokestį.
6 Kai tu panorėsi melstis, eik į savo kambarėlį ir užsirakinęs melskis savo Tėvui, esančiam slaptoje, o tavo Tėvas, regintis slaptoje, tau atsilygins.

Vaidas
2007-01-13 12:45:36



Gabrieli, atsiusk tekstus info@urantija.lt ir idesime prie kitos idomios informacijos nesusijusios su Urantijos Knyga. Jei kils kokiu klausimu, taip pat parasyk.
Visiems geriausios kloties :)

Saulius (Kaunas)
2007-01-09 22:27:14



tam,kad diskutuoti,turėtum perskaityti šį tekstą,o tu to nedarai.Taigi savo išvadas pasilaikyk savyje.

Vaidui
2007-01-08 08:32:59



Zemaites "Marti" geriau ziurejosi, matyt del to, kad neplagijatas, produktas originalus. O sio meslo pilnos maksimos ir iki,- zodziu skirta platiems vartotojams. Visiska nepagarba! Sita gelda neilgai trauks,- dugnas garantuotas visiems is jos puntantiems! Skanaus!

Kilke
2007-01-07 11:02:06



galingas puva ilgai ir negreit virsta,- kazin, ar sikantis po juo virsma pagreitins, ar sulauks jis lemtingos dienos...pats pirma jos ties lemtim nepasmirdes?

Lerva
2007-01-06 21:23:41



nu nu ar cia sapnuojas ar kas po seniai isdziuvusius laikus meskerioja ir sios dienos iesko! Viskas buna paprasciau! Formule gal ir kitaip atrode, bet esme ta pati! Pagarbino deva teva ir kadangi iseliminavo sveiko gyvulinio proto vertinima ir atsidave "aukstesniajam" protui, dievas tevas, panaudojes retroaktyvia jega, kurios negali suvokti zmogaus protas, transformavo nevaisinga dykuma, nors greiciausiai ivyko viskas kuo naturaliausiai pakeitus sena boba i jaunesne ir sveikatingesne. Stai ir visi devo tevo stebuklai! O siuzetu niuansai visokie galimi,- tepasilieka vietos kiekvieno individualiam vaizduokliui.

Rugine
2007-01-06 02:54:10



Butu juokinga, jeigu nebutu graudu. Teko skaityti, kad pernelyg giliai i religija imirke, jaucia pasibjaurejima gyvenimu. Tikras konfuzas! Uzteks jau tu stabmeldystes stebuklu!

Gagre
2007-01-06 00:33:00




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal