Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Susitikimai

Laba diena visiems,

Iš anksto atsiprašau, kad rašau turbūt ne visai ten kur reikia. Tik prisiregistravau šioje svetainėje, todėl dar nesu įgudęs.

Mane labai sudomino ši knyga ir labai norėčiau susipažinti su bendruomene, kuriai ji taip pat aktuali.

Galbūt vyksta reguliarūs užsiėmimai ar susitikimai ?

Būčiau labai dėkingas už atsakymą.

Simonas
2017-11-28 09:03:19

Komentarai

Labas Simonai,

Kaip smagu, kad parašei atradęs šviesos šaltinį. Štai informaciją apie vykstančius susitikimus:
• VILNIUJE - kiekvieną savaitę, šeštadieniais, Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvojoje Šventovėje. Gyvųjų pamaldų pradžia 9:00 val.
Papildoma informacija tel. 8 699 44059 - Algimantas.
• KAUNE - kas antrą sekmadienį vyksta Rojaus Trejybės-AŠ ESU garbinimo gyvosios pamaldos. Mūsų Forume būna priminimas su konkrečia data, laiku, ir vieta - paprastai parašomas ketvirtadienį. Gyvųjų pamaldų pradžia 11:00 val. Adresas Gedimino g. 26 b. Papildoma informacija tel. 864547218 Vita.
• UTENOJE - Pakalniuose 10km. nuo Utenos -
- vyksta Rojaus Trejybės-AŠ ESU - garbinimo gyvosios pamaldos - kas antrą sekmadienį, ir būtent tą sekmadienį, kada gyvosios pamaldos vyksta Kaune, ir tuo pačiu laiku - 11:00 val. Mūsų Forume primenanti informacija paprastai patalpinama ketvirtadienį. Dėl papildomos informacijos skambinti Vandai, tel. 8 611 25931.
• KLAIPĖDOJE Kūrėjas - Rojaus Trejybė-AŠ ESU irgi šlovinamas, dėl konkrečiosi informacijos kreiptis tel. 8 630 68420 ar 868831346, Laima.
TELŠIUOSE Kūrėjas garbinamas ,o kur ir kada - pasakys Kazimieras - tel.862152007

iki susitikimų, ir gražios dienos.
Rasa

RASAD
2017-11-28 11:22:11



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal