Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Fizinio kuno negaliu salinimas

Vaikysteje patyriau trauma. Pasikabinau ant sekcijos duru per pazasti ir ant virsaus uzvaziavo kitos durys. Kazkas isniro, kazkas suskilo, kazkas pasitempe. Po dvieju ar triju menesiu gipse iki puses gydytojai pasake, kad viskas gerai. Taip ir buvo iki kokiu 18 metu. Veliau peti pradejo mausti, negaledavau guleti ant to sono, pakelus "tirpdavo ranka". Siek tiek veliau atsirado toks dalykas, kad kilstelejus sunkesni daikta, o veliau uztekdavo ir prekiu maiselio, priekineje peties ir krutines sanduroje issokdavo skaudzios kietos strijos. Prie viso to galiausiai prisidejo, tai, kad man neteisingai kryptelejus ar staigiau pasisukus, mane "surakindavo" skausmas, panasus kai buna tarp menciu ar sprando nervo uzdegimas, turbut pasitaikes ne vienam. Tik tas skausmas budavo labai jau platus, nuo pakausio per spranda, tarpumente, menti, po mentimi, peti, alkune, siekdavo net riesa. Galvos pasukt negaledavau.
Dabar jau puse metu esu sveikas, vis dar reabilituojuosi ir tikrinu savo galimybes, bet po to kas buvo, tai tikras "rojus".
Gydimas truko apie 2-3 metus.
Gydziausi pats savo jegomis, reguliuodamas savo vidine energija, buvo labai skausminga. Veliau isileidau visatos gyvybes energija, su visomis jos reguliuojanciomis savybemis. Dar veliau pridejau malda, isgydyti mano sia pasekme sutinkamai su Dievo valia, jei si pasekme jau atlikta. Malda nukreipiau Jezui, Visatos gyvybes motinai (as taip suprantu vietines visatos sventaja dvasia) ir, nesenai skaitytiems, fiziniams kontrolieriams ir energijos reguliuotojams.
Prabego puse metu. Apie sesta valanda vakaro, nepadarius nieko neiprasto pradejo skaudenti tarpumentes nerva. Skausmas nebuvo labai stiprus. Po truputi kildamas aukstyn, pasiskirste labai aiskiai juntamame plote, pereidamas per spranda kilo per pirsta vir ausies ir buvo kokiu triju pirstu plocio, tos pacios puses pusrutulyje kur ir buvo skaudamas petys. Skausmas buvo toks, tarsi kas butu nupeses plaukus.
Vienuolikta valanda atsigulus pradejau eksperimentuoti. Guledamas ant nugaros bandziau kilsteleti galva. Tada nusmelke skausmas per krutines lasta iki sirdies ir sueme kvepavima. Po keliu tokiu nudiegimu, nutariau ramiai guleti.
Pirma nakties skausmas kaip ir prasidejes dingo, atsipalaidavo visa itampa buvusi peciu, sprando ir pakausio srityje.
Supratau, kad buvau pagydytas.
Dar vienas malonus dalykas palydejo sita pagydima. Iki tol galedavau guleti ant nugaros tik pasidejes pagalve, nes po keleto minuciu imdavo skaudeti kakla, ir maniau kad taip ir turi buti. Dabar man nereikia jokiu pagalviu.
Sio pagydimo nelaikau jokiu stebuklu, tai greiciau tarpusavio bendradarbiavimas. Ir tai imanoma kiekvienam, nes as nesu joks labiau isskirtinis, ar labiau mylimas. Tikekit, zinokit ir isileiskit, tiek savo protais, tiek sirdimis.
.
Tiems kam to reikia
.
p.s. atsiprasau uz negausias ar netikslias anatomijos zinias.


Arnoldas
2007-03-07 00:37:29

Komentarai

Tavasis komentaras labiau tiktų temai, kurioje aš pasakoju (atrodo, kad esu rašęs) apie tai kaip pagijau nuo miokardito, nuo migrenos, kurie tarpusavyje buvo labai susiję.
Tačiau čia yra trauma su savo pasekmėmis.
Keistokai skambėtų tavojo meistro teiginys, kad dešimt metų galvojau blogas mintis ir taip man pamažu sulūžo ranka.
Kūnas ir be jokių meditacijų save gydo, traumos kitaip ir negydomos kaip tik laukiant kol kaulas pats suaugs, ir įpjovimai patys užsitraukia, be jokių meditacijų ir atsipalaidavimų. Tačiau pasekmės lieka: randai, deformuoti kaulai, prispausti ar nutraukti nervai.
Aš daug ir ilgai bandžiau save gydyti energijomis, saviįtaiga (pvz.: dėl akių tris metus nenešiojau akinių, vairavau viską dariau ką reikia, dorai nematydamas, teigiau sau kad esu gerai matantis - nieko nepavyko), tai pakelia tonusą, bet esant rimtai bėdai, tai niekai. Išėjimas iš savęs, iš savo sąmonės būsenos, galima tai priskirti meditacijos nuopelnui, padėdavo pakelti atrodo nepakeliamą skausmą, paties skausmo tai neįveikdavo.
Pati meditacija, bendraja prasme, ir jos prasmė atsirėmė į pojūčius. Meditacija tam, kad pajustum ir nieko daugiau, manęs tai netenkino. Bet dabar ne apie tai.
Kai prasidėjo gydymas, aš tam nei ruošiausi, nei žinojau, nei suvokiau, nei meditavau, dar gal ir apsipykęs buvau su žmona, tai buvo eilinė buitinė diena su vargeliais ir rūpestėliais. Aš taip saugodavaus ko nors nekelti, nepasisukti staigiai, neatsiremti nepatogiai, kad tik nesurakintų kaklo, ir kai pradėjo mausti, dar pagalvojau iš kur tas maudimas, juk nieko tokio nedariau. Mane pagydė per keletą valandų. Ką meistras Neto pasakytų į tai?
Dar siūlyčiau tau kaip įvaldžiusiam šią visą metodiką, kurią teigi, padaryti tokį eksperimentą, kad ir per Urantų sambūrį atvykti, per pietus susilaužyti ranką ir iki rytojaus pietų medituoti leidžiant per save gydomasias energijas, 12 valandų turėtų užtekti, kad pasveiktum, kaip manai?


Arnoldas
2009-03-24 15:41:15



Tau, Arnoldai, viskas visada yra aišku. Tu pats šauniausias.
Šis atvejis(temoje), parodo, kad žmogus neprižiūrėjo savo kūno ir skausmai atsinaujino nuo 18 metų. Meditavimas subalansuotų ir atpalaiduotų sustingusias vietas kūnę. Jei tau nėra suprantama ką pasakiau, kartoju: subtili energija padeda net kaulams gyti, suaugti teisingai. Dar neaišku? Tai aktyvuota givybinė Či energija nukreipta samoningai- gydo kūną. Kūnas sveiksta pats, jei jam netrukdai, bet jei dar sąmoningai su meile padedi jam, jis sveiksta dar greičiau. Turbūt supratai? Ne? Reiki- tekanti per mediumą gydo įvairias ligas, bet žmogus gali ir pats rasti tos energijos šaltinį savy.
Kai kalbi apie savęs gydymą energijomis, tu kalbi apie įsivaizdavimą, kad gydei save energijomis.
Kai medituoji, tu niekur"neišeini", atvirkščiai tu įeini į savo vidų.
Ir apie kokią meditacijos prasmę ir dar bendrąją tu kalbi?
Meditacija neturi prasmės. Tai natūrali žmogaus būsena. Aptemdita proto iliuzijom.
Ir kas tave pagydė per keletą valandų ir nuo ko pagydė? Kalbi neaiškiai, neužtikrintai, tarsi fabrikuotum bylą.
O siūlyti susilaužyti ranką, gali tik idiotas.


Povilas
2009-03-24 16:56:40



Ogi tiesiogiai! Jei medituoti, pradeda: kūnas, emocijos, protas, siela derintis vienas į kitą. Prasideda gilus dalijimasis ir regeneracija. Siela maitina kūną, kūnas sielą. Atsiranda energetinis sąmonės srautas kylantis nuo padų iki rankų pirštų galiukų. Ir ši subtili energija gydo, tiesina kaulus, net dantis pajėgi atstatyti į vietą! Visos ląstelės pradeda atgyti ir ligos traukiasi, keičiasi protas- keičiasi ir kūnas. Jis atsipalaiduoja, tiek kiek žmogus gali atpalaiduoti savo protą.
Meditatoriui nebaisūs jokie vėžiai, reumatai, kvėpavimo ligos ir širdies sutrikimai. Šios ligos atsiranda dėl nuolatinio konflikto prote. Širdis nori vieno, protas kito ir prasideda susiskaldymas, apmiršta kune vietos per kurias neteka meilė ir malonus jutimas. Jei moteris užsiima su nemylimu vyru seksu, tai gimdos kaklelio, krūtų vėžys atsiras ir žudys žmogų iš vidaus. Jei vyras ar moteris netraukia vienas kito, meilė neteka, tai seksas bus prievartinis ir kūnas į tai reaguoja, jis užblokuoja tas kūno vietas kur žmogui neteka energija, kur jam nemalonu ir ląstelės apmiršta, tampa nelaidžiomis energijai, gyvybei. Nelaidžios ląstelės, pradeda parazituoti, maitintis sveikomis, nes pačios negauna subtilios energijos iš sielos.
Žiūrint į žmogų matosi kur yra ligos požymiai ar pati liga, bet nieko negali jam padėti, nes jis nemato priežasties.
Žmogui reikia ne maldų ir vilties kada nors laimingai gyventi, o realiai žiūrėti į save ir pradėt matyti kur atsiranda įtampos, kur gyvenama be širdies, kur elgiamasi iš proto, idėjos, dėl pinigų, garbės. Kai žmogus pamato savo viduje kur atsirado kančia, kur pasiėmė nešti savo kryžių ir išriša situaciją sąmoningai su meile, tuomet vyksta sveikimas ir grįžta džiaugsmas, natūralumas.
Meditavimas leidžia ugdyti vidinį matymą ir gyventi pilnatviškai, sujungiant sielą su kūnu, materija su dvasia. Jei sveikas žmogus gyvena šalia, tai skatina kitus pradėti gyventi atydžiau ir atsakingiau.

Povilas
2009-03-24 14:27:48



Povilai,
Kaip tai susiję su konkrečia tema, jei galima detaliau?

Arnoldas
2009-03-24 11:57:07



Žmonės nesuvokia ir nėra ištyrę, kaip veikia vidinės energijos ir kito žmogaus laukas. Todėl pasveikimus, linkę prirašyti neesančios būtybėm, esybėm.
Neišmanantys apie energijas ir jų veikimą, nemato jų tekėjimo, dalijimosi tarp žmonių, gamtos. Todėl fantazuoja ir kuria mistiką. ENERGIJOS YRA MATOMOS IR ŽMOGUS ĮGALUS PATS PAGYTI, tik jo niekas nemokina sąmoningai elgtis su savo energijomis. Energijas rekia mokėti atpažinti, jas transformuoti į aukštesnes ir sąmoningai leisti joms tekėti per save, tuomet kylanti energija GYDO.
Sąmoningas prisilietimas gydo, atpalaiduoja ir keičia kūno biocheminę struktūra.
Tai tikras menas būti laimingu, tekančiu ir dalintis su kitais per meilę, kūryba.
Jūs galit pabandyti paleisti blogas mintis ir pajusit viduje palengvėjimą.
"Liga, tai blogų minčių srautas žmogaus prote, kurio jis nepastebi ir ilgainiui mintys keičia kūno struktūrą, molekules." Meistras Neto.

Povilas
2009-03-23 12:03:04



Gintarei,
apie puline angina pasake medikai, tai butu akmuo i ju darza, gal jie ir yra tie realybes nemate zmones, kad meluoja.
O ka jei pagal mano pasaulejauta yra amzinasis gyvenimas ir tas "labai realu mirti nuo pulines anginos" netoks jau ir baisus.


Arnoldas
2007-04-27 22:20:50



yra toks reiškinys,kuris vadinamas imunitetu.Infekcijai sukėlus uždegimą,organizmas persitvarko ir pats kovoja su sukėlėju(suaktyvėja tokių medžaigų kaip pvz. interferonas gamyba ir kt.)Jei organizmas normalus,nenualintas,neužterštas ir padorioje fizinėje-psichinėje aplinkoje,jis pajėgus įveikti bet kurią infekciją.Antibiotikams šimtmetis,o žmogui milijonas metų ir neišnykome.Priešingai - daugėjame.
Didžiausias stebūklas - žmogaus gebėjimas to,ko nesupranta ,priskirti fėjoms ar angelams.Jeigu prikeltume prieš 500 metų gyvenusį žmogų,jam visas mūsų gyvenimas būtų ištisinis stebūklas.

Gintarei
2007-04-19 11:51:59



Netikiu tokiais stebuklais, kazkas buvo ne iki galo pasakyta. Neisgydoma puline angina be antibijotiku. Nes tai virusas, kuris nedingsta i niekur.
As manau, kad tevai labai neatskingai pasielge neduodami vaikui vaistu, nes yra labai realu mirti nuo pulines anginos.
Jei vaikas isgijo be antibijotiku ir vaistu, reiskia ten buvo ne puline angina, o siaip angina, kuri gali isgyti ir taip.
Kliedesiai realybes nemaciusiu zmoniu.

Gintare
2007-04-19 10:08:34



visiems, taigi Antanas irgi raso apie pasveikimus, taip iseitu pagal tave, kad jis realiausias aferistas :)

Arnoldas
2007-03-08 17:13:01



testo rezultatai:
"...Вы оптимистичны, полны энтузиазма,очень внимательны. Способны тщательно планировать свою деятельность и добиваться успеха. Доброжелательны к другим и не держите ни на кого зла...
...можно допустить, что Вы настолько нетипичны и своеобразны, что характеризовать Вас автоматически слишком затруднительно....
Вам предлагается прочитать рассчитанное на продемонстрированный Вами высокий уровень понимания:..."
:)

kuku
2007-03-08 16:21:47




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal