Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Fizinio kuno negaliu salinimas

Vaikysteje patyriau trauma. Pasikabinau ant sekcijos duru per pazasti ir ant virsaus uzvaziavo kitos durys. Kazkas isniro, kazkas suskilo, kazkas pasitempe. Po dvieju ar triju menesiu gipse iki puses gydytojai pasake, kad viskas gerai. Taip ir buvo iki kokiu 18 metu. Veliau peti pradejo mausti, negaledavau guleti ant to sono, pakelus "tirpdavo ranka". Siek tiek veliau atsirado toks dalykas, kad kilstelejus sunkesni daikta, o veliau uztekdavo ir prekiu maiselio, priekineje peties ir krutines sanduroje issokdavo skaudzios kietos strijos. Prie viso to galiausiai prisidejo, tai, kad man neteisingai kryptelejus ar staigiau pasisukus, mane "surakindavo" skausmas, panasus kai buna tarp menciu ar sprando nervo uzdegimas, turbut pasitaikes ne vienam. Tik tas skausmas budavo labai jau platus, nuo pakausio per spranda, tarpumente, menti, po mentimi, peti, alkune, siekdavo net riesa. Galvos pasukt negaledavau.
Dabar jau puse metu esu sveikas, vis dar reabilituojuosi ir tikrinu savo galimybes, bet po to kas buvo, tai tikras "rojus".
Gydimas truko apie 2-3 metus.
Gydziausi pats savo jegomis, reguliuodamas savo vidine energija, buvo labai skausminga. Veliau isileidau visatos gyvybes energija, su visomis jos reguliuojanciomis savybemis. Dar veliau pridejau malda, isgydyti mano sia pasekme sutinkamai su Dievo valia, jei si pasekme jau atlikta. Malda nukreipiau Jezui, Visatos gyvybes motinai (as taip suprantu vietines visatos sventaja dvasia) ir, nesenai skaitytiems, fiziniams kontrolieriams ir energijos reguliuotojams.
Prabego puse metu. Apie sesta valanda vakaro, nepadarius nieko neiprasto pradejo skaudenti tarpumentes nerva. Skausmas nebuvo labai stiprus. Po truputi kildamas aukstyn, pasiskirste labai aiskiai juntamame plote, pereidamas per spranda kilo per pirsta vir ausies ir buvo kokiu triju pirstu plocio, tos pacios puses pusrutulyje kur ir buvo skaudamas petys. Skausmas buvo toks, tarsi kas butu nupeses plaukus.
Vienuolikta valanda atsigulus pradejau eksperimentuoti. Guledamas ant nugaros bandziau kilsteleti galva. Tada nusmelke skausmas per krutines lasta iki sirdies ir sueme kvepavima. Po keliu tokiu nudiegimu, nutariau ramiai guleti.
Pirma nakties skausmas kaip ir prasidejes dingo, atsipalaidavo visa itampa buvusi peciu, sprando ir pakausio srityje.
Supratau, kad buvau pagydytas.
Dar vienas malonus dalykas palydejo sita pagydima. Iki tol galedavau guleti ant nugaros tik pasidejes pagalve, nes po keleto minuciu imdavo skaudeti kakla, ir maniau kad taip ir turi buti. Dabar man nereikia jokiu pagalviu.
Sio pagydimo nelaikau jokiu stebuklu, tai greiciau tarpusavio bendradarbiavimas. Ir tai imanoma kiekvienam, nes as nesu joks labiau isskirtinis, ar labiau mylimas. Tikekit, zinokit ir isileiskit, tiek savo protais, tiek sirdimis.
.
Tiems kam to reikia
.
p.s. atsiprasau uz negausias ar netikslias anatomijos zinias.


Arnoldas
2007-03-07 00:37:29

Komentarai

Realiausias Antano komentaras. Apie pasveikimus svaičioja aferistai.

visiems
2007-03-08 12:54:12



Vertėtų užpildyti urantistams (ir ne tik) šį testą ir pasižiūrėti gautus rezultatus,o po to gerai pamąstyti http://www.scorcher.ru/testing/psy1.php

UB40
2007-03-08 06:07:09



Noreciau papasakoti viena ivyki, kuris ivyko gana senai. Netiketai susirgo vienas mano seimos narys, vienas is artimu man zmoniu. Netiketai jam pakilo auksta temperatura ir laikesi nenukrisdama apie savaite, zmogus jau eme silpti, (manau jei dar kiek - gali buti butu ir visai uzgeses). Gydytojai buvo bejegiai, net numusti temperatura. Jis gulejo ligonineje kitame mieste nei as gyvenau. Salia jo nuolat buvo kiti artimieji. Labai pergyvenau. Vaziavau jo aplankyti (praejus mazdaug savaitei nuo sio ivykio pradzios), meldziausi ir prasiau Dievo pagalbos jam. Atvaziaves i vieta, suzinojau, kad temperatura netiketai nukrito. Kai paklausiau budinciu artimuju - kelinta valanda tai ivyko, suzinojau kad mazdaug tuo metu kai as emiau prasyti Dievo padejimo. Temperatura po kiek laiko vel pakilo, bet jau buvo mazesne ir praejo greiciau, vis silpo, kol visiskai praejo.
Nezinau daugiau ka pasakyti.

Valdas
2007-03-07 22:59:46



nesiriame -> nesiremia

Arnoldas
2007-03-07 22:31:42



Cia aprasytas mano patyrimas, jis nesiriame jokia knyga. Tai patyrimas ivykes konkreciomis aplinkybemis, aplinkybemis susiklosciusiomis asmeniskai man.
Siuo patyrimu nesiekiu kazko irodyti netikintiems, jis skirtas tiems kam to reikia.

Arnoldas
2007-03-07 22:27:59



Pilnesnį komentarą galbūt vėliau parašysiu, bet norėjau pasakyti kad galbūt aš apsigaunu, bet man ryškiai atrodo kad tekstas žemiau 7d. 19:03 yra netikras o jį kažkas sukūrė kažkokiais tikslais. Tiesiog nuo pirmos eilutės, tai labai panašu į netikrą atsipalaidavusį rašymą, nėra kažkokio jausmo apie gyvumą, ir daug nesutapimų.

Vaidas
2007-03-07 20:52:26



Turiu beveik dvieju metu suneli. Kai sunui buvo metai ir keli menesiai, griztant ish keliu dienu poilsio gamtoj , jam pakilo temperatura, pasidare vangus. Kreipemes i medikus, pasake, kad puline angina, prirase kruvas vaistu. Visa nakti su vyru sedejom prie vaikelio ir meldemes, vaistu negirdem. Paryciui pajutau nenusakoma kvapa, nei kvepalai, nei geles, kazkoks niekur dar nejaustas, nuostabiai svelnus ir gaivus kvapas. Melsdamasi taip pat jutau ikvepima, supratau, kad vaikas gydomas. Jam pabudus, visi ligos simptomai buvo ishnyke, po keliu dienu pasirodem sheimos gydytojai, jokios anginos nerado nei pedsako.
Aciu visoms dangiskoms butybems, kurios mums tada padejo!


vita
2007-03-07 22:03:19



Gyvenau kaime.Nuo 13 metų pradėjau gerti "samagoną".Lupdavom iš peties.17 metų sulaukęs susirgau vidurių šiltine.Dvi savaites pragulėjau komoje.Pinigų gydymui tėvai neturėjo(pokaris),todėl, sukrapštę paskutinius, pakvietė daktarą galutinei diagnozei.Šis pasakė,kad gali tėvai jau užsakyti karstą.Nesimeldžiau ir neprašiau (na ir fiziškai nelabai galėjau to daryt),bet pagijau.Dėkoti po to niekam nedėkojau,nei savo viduje,nei išorėje.Įstojau į karo mokyklą ,o ten ir į komunistų partiją.Su dievu reikalai buvo nutraukti galutinai.Kopiau karjeros laiptais,pareigos leido kasdien gerti 5 žvaigždučių armėnišką konjaką( tuo metu tai buvo netoli viršūnės)Gerdavau savaitėmis.Po to mėnesio ,dviejų pertrauka ir vėl daugiadienės.Sveikata nesiskundžiau.Sulaukus 50 metų nuo arkliško konjako kiekio neatlaikė širdis - infarktas.Be komplikacijų.Pasveikau ir vėl į darbą - po pilną tik dabar jau baltą.Būdamas 40 vairuodamas automobilį,padariau avariją - apsiverčiau.(iš vakaro kapitalinis gėrimas).Žmonai smegenų sutrenkimas,man nė įdrėskimo.Po 10 metų ,girtas,vairuodamas nuosavus "žigulius" tėškiausi kaktomuša į priešais atvažiuojantį "MAZ"ą (suminis greitis 100 km/h).Nieko - vieno šonkaulio lūžis.Būdamas 60 metų ,girtas palindau po važiuojančiu automobiliu.Sutraiškė kelio girnelę.Sakė nevaikščiosiu.Vaikštau ir koja lankstosi beveik kaip anksčiau.Sulaukus 70,sugėrovo žmona ramentu sulaužė man ranką - dilbį.Nedėjau net į gipsą.Pasikankinau ilgokai,bet sugijo.Man dabar 77 eina .Broliukai,sesutės,žmona ir daugelis artimųjų numirė.Aš vis dar ne.Jaučiuosi neblogai.Tik rūkyti numečiau jau kokie 6 metai.Atsibodo.40 metų prarūkiau.Pulsas 60.Kraujo spaudimas 130/90.Labai mėgstu kiaulienos šoninę su kopūstais.Į penktą aukštą lipu be pailsėjimo.Dievu ir visokiomis kitokiomis apvaizdomis niekada netikėjau ir ko gero jau ir nebespėsiu pradėti.Va padiktavau jaunuoliui.Kad visi žinotų,kad ne visada gaunasi taip,kaip biblijoje parašyta.

Antanas iš Dangstytės k
2007-03-07 19:03:21



Visa tavo istorija išlaužta iš piršto. "Strijos"...

Arnoldui
2007-03-07 19:02:13



Sakyciau, kad meiles niekas ikalinti negali ir islaisvinti taip pat. Isikalinam nuo meiles mes patys. Ir tik nuo musu laisvos valios priklauso atidarysim mes ta narva ar ne.

Arnoldas
2007-03-07 18:16:52




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal