Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Fizinio kuno negaliu salinimas

Vaikysteje patyriau trauma. Pasikabinau ant sekcijos duru per pazasti ir ant virsaus uzvaziavo kitos durys. Kazkas isniro, kazkas suskilo, kazkas pasitempe. Po dvieju ar triju menesiu gipse iki puses gydytojai pasake, kad viskas gerai. Taip ir buvo iki kokiu 18 metu. Veliau peti pradejo mausti, negaledavau guleti ant to sono, pakelus "tirpdavo ranka". Siek tiek veliau atsirado toks dalykas, kad kilstelejus sunkesni daikta, o veliau uztekdavo ir prekiu maiselio, priekineje peties ir krutines sanduroje issokdavo skaudzios kietos strijos. Prie viso to galiausiai prisidejo, tai, kad man neteisingai kryptelejus ar staigiau pasisukus, mane "surakindavo" skausmas, panasus kai buna tarp menciu ar sprando nervo uzdegimas, turbut pasitaikes ne vienam. Tik tas skausmas budavo labai jau platus, nuo pakausio per spranda, tarpumente, menti, po mentimi, peti, alkune, siekdavo net riesa. Galvos pasukt negaledavau.
Dabar jau puse metu esu sveikas, vis dar reabilituojuosi ir tikrinu savo galimybes, bet po to kas buvo, tai tikras "rojus".
Gydimas truko apie 2-3 metus.
Gydziausi pats savo jegomis, reguliuodamas savo vidine energija, buvo labai skausminga. Veliau isileidau visatos gyvybes energija, su visomis jos reguliuojanciomis savybemis. Dar veliau pridejau malda, isgydyti mano sia pasekme sutinkamai su Dievo valia, jei si pasekme jau atlikta. Malda nukreipiau Jezui, Visatos gyvybes motinai (as taip suprantu vietines visatos sventaja dvasia) ir, nesenai skaitytiems, fiziniams kontrolieriams ir energijos reguliuotojams.
Prabego puse metu. Apie sesta valanda vakaro, nepadarius nieko neiprasto pradejo skaudenti tarpumentes nerva. Skausmas nebuvo labai stiprus. Po truputi kildamas aukstyn, pasiskirste labai aiskiai juntamame plote, pereidamas per spranda kilo per pirsta vir ausies ir buvo kokiu triju pirstu plocio, tos pacios puses pusrutulyje kur ir buvo skaudamas petys. Skausmas buvo toks, tarsi kas butu nupeses plaukus.
Vienuolikta valanda atsigulus pradejau eksperimentuoti. Guledamas ant nugaros bandziau kilsteleti galva. Tada nusmelke skausmas per krutines lasta iki sirdies ir sueme kvepavima. Po keliu tokiu nudiegimu, nutariau ramiai guleti.
Pirma nakties skausmas kaip ir prasidejes dingo, atsipalaidavo visa itampa buvusi peciu, sprando ir pakausio srityje.
Supratau, kad buvau pagydytas.
Dar vienas malonus dalykas palydejo sita pagydima. Iki tol galedavau guleti ant nugaros tik pasidejes pagalve, nes po keleto minuciu imdavo skaudeti kakla, ir maniau kad taip ir turi buti. Dabar man nereikia jokiu pagalviu.
Sio pagydimo nelaikau jokiu stebuklu, tai greiciau tarpusavio bendradarbiavimas. Ir tai imanoma kiekvienam, nes as nesu joks labiau isskirtinis, ar labiau mylimas. Tikekit, zinokit ir isileiskit, tiek savo protais, tiek sirdimis.
.
Tiems kam to reikia
.
p.s. atsiprasau uz negausias ar netikslias anatomijos zinias.


Arnoldas
2007-03-07 00:37:29

Komentarai

Sveikas Arnoldai :) labai džiaugiuosi dėl tavo pasveikimo. Tačiau labiausiai mane žavi tavo didelis pasitikėjimas Dievu Tėvu, Jėzumi ir kt. šviesiomis esybėmis. Tai esminis kiekvienos būtybės egzistavimo variklis - tikėjimas ir begalinis atsidavimas Tėvo meilei. Tu tai pats patyrei per ilgus tuos laukimo metus su viltimi širdyje. Aš manau žmogui Dievas suteikė viską, todėl ir pagydyti jis save pajėgus pats, žinoma ne be Tėvo pagalbos ir jo meilės. Tačiau ir ją gimdami mes jau turime savyje, tik nežinome ir nevisada mokame išlaisvinti. Tačiau aš manau tu žinai, kaip meilę išlaisvinti, nes be to nebūtų tavo tokio nuostabaus pasveikimo. Žinai, kaip sakoma: "prašyk ir tau bus duota". Mums žmonėms tereikia pasitikėti Dievu Tėvu atverti savo širdį ir paprašyti, ir mums bus duota. tačiau reik tuo tvirtai tikėt ir būt kantriems :)

Jurgita
2007-03-07 14:37:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal