Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai urantams

Sveiki , norečiau visiems forumų dalyviams užduoti kelis paprastus klausimus :
Ar Jūs šiuo metu gyvenate tradicinėje šeimoje tai yra vyras ir žmona neišsiskyrę ?
Ar Jūs pasirinkote kitą kelią kuriuo nėjo Jūsų vyras ar žmona ir išsiskyrėte ?

Pirmoje eilėje į šiuos paprastus klausimus, labai tikiuosi gauti trumpus atskymus iš aktyviausių forumų dalyvių Janinos , Jurgitos , Petro, Julijos, Vitos , Irenos , Algimanto taip pat ir iš kitų žmonių skaitančių šiuos forumus.

Išanksto dėkoju už Jūsų bendravimą , šie klausimai manau labai aktualus , skleidžiant gėrį šeimose.

Pasiuntinys
Mielieji, perkėliau šį anonimo laiškelį su klausimais urantams į atskirą temą. Tačiau šis baimės pilnas mirtingasis bijo pasirašyti net savo TIKRĄ vardą, o man prireikė net kelerių metų, kad Forumą apvalyčiau nuo tokių savo tikrąjį vardą pasirašyti bijančių, tad dabar man teks apsispręsti, ar verta atsakinėti ANONIMUI, ar vis tik padaryti vieną išimtį, nors trumpam, o tada visą šią temą vis tik pašalinti, nes ji be tikrojo vardo to, kuris ir nori išgirsti atsakymus į jo pateiktus klausimus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 07:36:04

Komentarai

Mielas Hari, paskambink man ir aš tau paaiškinsiu, o toliau kartoti vieną ir tą patį beprasmiška, nes ši svetainė yra urantų dvasinių mokytojų rengimo svetainė, tad studijuok, kas yra parašyta visose Forumo temose ir knygose, ir klausk esminius klausimus iš šių šaltinių.
Knygas išleidau aš, ir jas gali įsigyti iš manęs už paaukojimą. Auka yra pasidalinimas iš meilės visų Šviesos labui.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-12 21:32:28



Algimantai , matau nepavyks man taip iškarto suprasti kas čia vyksta , turėsiu eiti ilgas studijas.
Jau turbut žinote kokioje vietoje Vilniuje vyks šeštadienį mokymai , prašau parašykit adresą.
Taip pat norėčiau paklausti kas išleido knygą ar knygas ir kur galima isigyti ?

Haris

Pasiuntinys
2018-04-12 20:37:16



Mielas Hari, kaip tu teigi - Man reikia konkrečių trumpų paprastų Algimanto atsakymų, ne kažkieno paruošto teksto maketo, tai tuos tekstus man ir suteikia ne kažkas, o Kūrėjas - Rojaus Trejybė-AŠ ESU, todėl mano visada atsakymai yra skirti visiems urantams, o ne tik konkrečiai tam klausiančiam, nes mokymai yra ne atsakymas - TAIP - arba NE, o su atskleidžiamu platesniu kontekstu, ir priežasties-veiksmo-pasekmės dėsnio pasireiškimu, kad ir urantams būtų aišku, kaip elgiantis vienaip, pasekmės bus vienokios, o elgiantis kitaip, pasekmės bus kitokios, ir kodėl jos bus būtent tokios.
Mielas Hari, Vita tau irgi paaiškino, jog mano mokyme aš tau labai aiškiai atsakiau į tavo klausimus. Perskaityk dar ir dar kartą mano visą mokymą-atsakymą, ir suprasi tau mano pateikiamus aiškius atsakymus.
Tuo pačiu iš Urantijos Knygos, Jėzaus apreiškimų knygos KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės mokymų knygų AKIMIRKOS AMŽINYBĖ IR GYVOJI TYLA citavimo puslapio tavo žinutę ir Irenos tau pateiktą paaiškinimą, kad citatų atskira tema skirta tik citavimui, o ne diskusijoms ar komentarams, aš ištryniau. O jeigu nori kokia nors DVASINE tema diskutuoti, tuomet ir pateik pačią temą su savo požiūriu atskirai kaip savarankišką Forumo temą, ir tik tuomet, kas norės atsiliepti, tas ir pateiks savo nuostatas jau tavo konkrečia tema.

Tačiau jeigu ten atsirastų irgi nepasirašiusių savo tikrų vardų, tokius komentarus iš karto pašalinsiu.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-12 18:21:09



Sveiki Vita , labai malonu , kad Jūs parašėte savo mintimis, tai iškarto jaučiasi. Reikėtu , kad ir pats mokytojas reikštu savo mintis, o ne kažkieno paruoštus tekstus.

Haris

Pasiuntinys
2018-04-12 16:19:24



Mielas Hari, šis forumas į kurį ir tu taip aktyviai rašai pastarosiomis dienomis, yra dvasinių mokytojų rengimo forumas. Visi trokštantys ryškesnės Šviesos – jos čia ir pasisemia – ir tai nuostabu. Tačiau Algimanto – mūsų Dvasinio Mokytojo – mokymus reikia skaityti – atverta širdimi – ir tik tokiu būdu, vienu vieninteliu, ir bus įmanoma suprasti ką jisai rašo.
Dar niekada negirdėjau, kad Mokytojas kam nors kada nors atsakytų taip, kaip tu prašai, kad jis atsakytų – trumpai – sausai – pavadinčiau. Mokytojas ir yra Mokytojas, nes jis visada suteikia pačią ryškiausią Šviesą, kurią jis pats gauna iš Kūrėjo ir kurios tiesiog neįmanoma – esant nuoširdžiam – pateikti vienu ar dviem žodeliais atsakant – taip arba ne. Tai jau būtų ne mokymas, o kažkokia vaidyba.
Taigi, mielas Hari – skaityk atverta širdimi ir tu suprasi, kad į tavo pakartotinai pateiktus klausimus Algimantas – JAU – atsakė.
Taip skaitome-mokomės ir mes, urantai.

Telydi tave Kūrėjo Ramybė, Vita

vvita
2018-04-12 15:25:14



Algimntai , ash pasikartosiu..

Jūs galite atsakyti man paprastai savo žodžiais taip ,kaip Jūs kreipėtės į mane pradžioje ant "tu paskambink " į šiuos klausimėlius :

Tai jus teigiate , kad jeigu nors vienas vyras ar žmona nepasirenka urantų kelio tuomet turi išsiskirti ir vaikai turi likti be tėvo ar mamos ?
Jeigu aš kaip tėvas nepasirinkau urantų kelio ,net nežinodamas apie tokią organizaciją turiu prarasti savo vaikus ?
Tai čia yra jūsų visur minima laisva valia ?

Man reikia konkrečių trumpų paprastų Algimanto atsakymų , ne kažkieno paruošto teksto maketo .


Haris

Pasiuntinys
2018-04-12 12:36:22



Mielas Hari, Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - sumanyta EVOLIUCIJA yra numatyta visai kūrinijai – visiems pasauliams ir visoms asmenybėms. Tačiau jos vektorius yra vienas – drauge su Kūrėju, atrastu savyje, gyventii prasmingą kasdienį gyvenimą visumos labui, kad kiekvienai ateinančiai kartai būtų palikta geresnė gyvenimo aplinka, kurioje būtų dar daugiau ir ryškesnės Kūrėjo Šviesos.
Evoliucija neturi emocijų, jausmų – tai yra procesas, kuriame dalyvaujama tik laisva valia.
Kol Kūrėjas nėra atrastas savyje – o Kūrėją atrasti savyje pradėjau mokyti aš vienas, niekas šito nemoko visame pasaulyje ir dabar – tai apie Gyvąjį Kelią ir Kūrėjo atradimą savyje žino tik saujelė urantų, o dar mažesnė saujelė yra tokių urantų, kurie jau ir patys patyrė Kūrėjo atradimą savyje. Tačiau toks naujas patyrimas yra gyvas ir realus, ir jis patvirtinamas vidine būsena, ir geresnėmis savojo charakterio savybėmis – noru padėti ir kitiems, kad ir jiems būtų geriau, būti daug ramesniam, labiau mylinčiam, daugiau suprantančiam, teisingam, ginančiam savo laisvos valios pasireiškimo lauką ir saugančiam, kad nepažeistų kito laisvos valios lauko, giliau žvelgiančiam, toliau matančiam, jautriau reaguojančiam į neteisingumo pasireiškimą.
Urantai nustoja kelti konfliktines situacijas, o priešinga pusė jas vis labiau provokuoja, ir net kaltina urantus tuo, kuo šie nėra kalti, ir kuo būtent kalti yra patys kaltintojai. Tad einantys Gyvuoju Keliu urantai ir dalyvauja Evoliucijoje pagal Kūrėjo valią – vis labiau šviesėja ir gilėja jų įžvalga. Tuo tarpu neinantys šiuo keliu pradeda jų nebesuprasti, nes išauga atotrūkis tarp vieno ir kito puoselėjamų vertybių, todėl nesusikalbėjimas yra lygiai toks pat, tarsi abu kalbėtų skirtingomis kalbomis, nors ir lietuviškai, tik šiuo atveju urantas supranta, ką sako neinantis Gyvuoju Keliu, nes tai buvo ir jo praeitis, kol jis gyveno be atrasto Kūrėjo savyje, kol gyveno iliuzinį gyvenimą, o dabar jis mato Kūrėjo Tikrovę, kurios negali suvokti tas, kuris Tikrovės Šaltinio ir Centro – Kūrėjo – savyje dar nėra atradęs. Štai tada tas Kūrėjo neatradęs išsigąsta, ima kurti visokias teorijas ir planus, kaip išgelbėti urantą, pats nematydamas, kad skęsta būtent jis, o ne urantas.
Laisva valia, Kūrėjo suteikta kiekvienam, turėtų būti panaudojama vis ryškesniam savęs lavinimui ir šviesinimui visumos labui, o jeigu šeimoje tam trukdoma, savaime suprantama, joje santarvės būti tiesiog negali – perdaug skirtingas virpesių dažnis sklinda iš vieno ir iš kito – vienas – urantas – skleidžia aukšto dažnio virpesius iš Kūrėjo, o kitas – jam trukdantis – žemo dažnio virpesius iš savęs, tad labiausiai nuo to nukenčia vaikai, nes jie yra jautriausi virpesiams, dėl to jų ne tik nuotaika pažeidžiama greičiausiai, bet ir sveikata tikrai ateityje sutriks daug greičiau, nes silpnės imuninė sistema. O Evoliucijai tai nei šilta nei šalta – gyvenkite, kaip jūs išmanot. Bet gi žmogus yra gyvas – kas gi nori gyventi tokiame tariamame pragare, nors aš kaip tik jame ir gyvenu iki šiol, kai neapykanta man yra liejama kas akimirką jau daugiau kaip du dešimtmečius, nors ir esame išsiskyrę, bet dėl tam tikrų aplinkybių gyvename viename bute. Aišku, kad tai ir man yra patyrimas ir mokymas, iki kokio nužmogėjimo gali nusiristi mirtingasis, kada jis gyvena vien tik neapykanta, kada jis vis toliau degraduoja nesustabdomai, kada dėvi kaukes vis kitokias, ir kaip tokioje aplinkoje galima ištverti tik su atrastu savyje Kūrėju. O juk pradžia buvo su meile, ir tuo labiau, kad mano žmona nuo pirmojo vyro turėjo du mažus vaikučius – 3 ir 5 metų, kada mes susituokėme, o mums tik po pusketvirtų metų gimė bendras sūnelis. Tačiau viskas jai išgaravo, kada aš pradėjau eiti Kūrėjo Šviesos Keliu, kada pradėjau žmonėms aiškinti Urantijos Knygos apreiškimo Šviesą. Tad aš iš Kūrėjo Gyvojo Kelio nepasitraukiau, ir toliau einu taip, kaip mane veda Kūrėjas, ir kitus mokau atrasti Kūrėją savo viduje, ir vaikus šito mokyti, kad jie augtų tiesiu ir tvirtu dvasiniu stuburu nuo pat mažens, o tai jiems garantuos ir fizinę sveikatą, ir darną būsimojoje šeimoje, nes jie ir susituoks su Kūrėjo suvestais būsimaisiais sutuoktiniais, kuriuos ir pajaus virpesiais, kad būtent jie skirti vieni kitiems.

O kai dėl vaikų, tai, mielas Hari, tu turi vidumi pajausti, kad būtina jums abiems tarpusavyje labai geranoriškai susitarti, kad būtų kuo geriau būtent vaikams, kaip gi bendrauti toliau su vaikais. Skyrybos neturi tapti tokiu bendro gyvenimo nutraukimu, kad vienas su kitu taptumėte priešais, kurie mėgintų vienas kitam kenkti, kad tik jam ar jai būtų blogiau, atimti kaip galima daugiau iš kito, kad tik daugiau būtų man. Skyrybos – tai tiesiog vieno, gal ir sunkaus etapo, pabaiga, kad prasidėtų kažkoks kitas, kuriame būtų nekartojamos praeito etapo klaidos, kad vėl netektų nusivilti ir vėl skirtis. Štai tam, kuris jau yra atradęs Kūrėją savyje, bus sunkiau, nes jam surasti naują gyvenimo sutuoktinę ar sutuoktinį bus sunkiau, nes pasirinkimas bus labai mažas, o požiūris į šeimą jau bus su Kūrėjo išplėsta įžvalga ir patyrimu. Tad ir čia yra vienintelė jam ar jai išeitis – pasitikėti Kūrėju, kad būtent Kūrėjas tikrai suves du žmones, kad jie susitiktų ir sukurtų šeimą jau Kūrėjo pagrindu, ir būsimųjų kartų labui.
Ir dar labai svarbus momentas. Sukūrus naują šeimą, tikrai būtų puiku, kad ir naujasis vyras ar žmona taip pat galėtų aplankyti buvusius savojo sutuoktinio ar sutuoktinės vaikus drauge su jų motina ar tėvu, šitaip būtų suartinami tarpusavyje vis tik susieti žmonės, tada atsirastų tarpusavio didesnis supratimas, ir nebūtų tokio uždarumo, izoliacijos, ir net ir katinimų jau naujoje šeimoje – tu anuos vaikus labiau myli už mūsų vaikus – arba priešingai – anie vaikai nebesulaukia motinos ar tėvo pabendravimo. Juk Kūrėjas yra VIENAS VISIEMS – Tėvas ir Motina – tad ir visi tarpusavyje esame broliai ir sesės vienoje Kūrėjo Šeimoje – Kūrėjo Meilės Erdvės Lauke.

Teismai yra ne ta vieta, kuri priima neklystančius sprendimus, kaip ir kada bendrauti su vaikais išsiskyrusiems tėvams. Neklystančius sprendimus gali priimti tik savo vaikus mylinčio tėvo ir mylinčios motinos Širdis, kaip jiems kuo geriau Kūrėjo Meilę paskleisti savo vaikams net ir po tėvų skyrybų.

Štai taip, mielas Hari.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-12 09:28:40



Algimantai , tai jus teigiate , kad jeigu nors vienas vyras ar žmona nepasirenka urantų kelio tuomet turi išsiskirti ir vaikai turi likti be tėvo ar mamos ?
Jeigu aš kaip tėvas nepasirinkau urantų kelio ,net nežinodamas apie tokią organizaciją turiu prarasti savo vaikus ?
Tai čia yra jūsų visur minima laisva valia ?

Ačiū
Haris

Pasiuntinys
2018-04-11 21:18:06



Mielas Hari, tai, kad iškart nepasirašei vardo, tai ir rodo baimę, glūdinčią pasąmonėje, kuri iškyla iki sąmonės lygio, dėl to tokie žemo dažnio virpesiai ir paveikia žmogiškąjį protą - nepasirašyti savo vardo. Tai tiesiog toks fiziologinis smegenų reagavimas, geriau pasirašyti kažkokiu išgalvotu net beprasmiu žodžiu, ir tas tinka absoliučiai visiems - nepriklausomai nuo lyties, rasės, tautybės - visiems be išimties. Tad aš tik pavartojau apibūdinimą, kuris ir atskleidžia tikrąją priežastį, kodėl nepasirašomas savo vardas, kodėl atsiranda visokie pseudovardai.

Ir toji baimė labai sumažinama, atradus Kūrėją savo viduje. Todėl urantus man teko taip pat mokyti tą baimę apvalyti ir nebijoti savo vardo. Dabar tai atrodoo net keista, kad toks etapas buvo. Todėl tavo klausimai su tuo neturi būti siejami iš viso.
Aš paprastai tokius anonimus iš karto ištrinu. Mūsų yra vienintelis Forumas planetoje, kur savo tikrus vardus pasirašo visi, norintys ką nors pateikti kitiems.

Na, o mūsų Forumo taisyklės tam ir parašytos, kad net ir pirmą kartą patekęs į Forumą galėtų lengviau prisitaikyti prie tam tikrų sąlygų.

Aš nesu nusistatęs nė prieš vieną žmogų. Todėl jeigu nori daugiau informacijos iš manęs, paskambink man.

O dėl šeimų skyrybų aš tau irgi šiandien parašiau išsamų paaiškinimą, dar kartą paskaityk, tik nuoširdžiai, be jokio neigiamo nusistatymo.

Beje, šiandien telefonu kalbėjausi labai išsamiai irgi panašia tema - kaip gi gyventi drauge, kada visiškai skirtingos yra nuostatos dvasinių vertybių atžvilgiu. Ir, deja, turėjau taip pat kartoti - skyrybos neišvengiamos, arba einantis Gyvuoju Keliu turės nuolat nuolaidžiauti šiuo keliu neinančiam, jog palaipsniui taps įkaitu ar net šiuolaikiniu bevaliu vergu - bet tai jau nebe gyvenimas, kai laisva valia yra ne tik suvaržoma, bet net paminama iš viso.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2018-04-11 20:21:24



Algimantai , nesuprantu ką tokio blogo parašiau paprastuose klausimuose , kad Jūs iškarto mane pavadinot " šis baimės pilnas mirtingasis" (aš paprasčiausiai nežinojau jūsų puslapio taisyklių) . Man žmona komentuoja ,kad Jūs gėrio mokytojas , kas Jus taip priešiškai iškarto nustatė manęs visai nepažįstant .
Savo šeimoje turime didelių problemų , todėl ir norėčiau kažka sužinoti apie kitas šeimas , padiskutuoti. Paklausiau labai paprastai forumų dalyvių ar šiuo metu gyvena santuokoje , ar gyvenantis šiuo metu santuokoje nėra ant išsiskirimo ribos , ar pasirinko kitą kelią išsiskirdami .
Noriu diskutuoti viešai ne telefonu laisva valia nieko nuo nieko neslėpdamas.

Kaip supratau kurioje vietoje Vilniuje vyks mokymai dar neaišku , tuomet lauksiu iki bus numatyta tiksli vieta . Labai noriu reguliariai dalyvauti mokymuose ir kuo daugiau suprasti apie savo šeimą.

Labai lauksiu Jūsų komentarų .

Ačiū

Haris

Pasiuntinys
2018-04-11 18:43:43




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal