Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2023 09 04 – 20 val.) maldoje už Rojaus Trejybės-AŠ ESU apreikštąją ir Gyvąją religiją ir Gyvąją to paties vardo šventovę, kurioje 2002 m. rugsėjo mėnesio pirmąjį šeštadienį, 9 valandą ryte įvyko pirmosios gyvosios pamaldos Vilniuje, skvere prie senojo Žvėryno tilto - taigi Gyvajai Šventovei - dvidešimt vieneri.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
---------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek Tavasis vaikas pats atsiveria Tau iš vidaus.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos Energija, net jos Šaltinis, kuris skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GEROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GEROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gerovei, NET KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi VISUMOS ASMENYBĖ ir pati Visuma, ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimo metu, ir TĄ patiriu ypač galingai, kada atsiveriu Tau visa savo dvasine gelme ir su Tavimi SUSILIEJU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdamas pačia nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada dvasinis aš pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia per amžius ir amžinybėje yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų atsivėręs dvasinis aš kuo daugiau patirtų jam liejamo Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už NAUJĄJĄ IR GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ, KURIĄ TU JAU PAVADINAI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VARDU.
Aš meldžiu, kad ši Gyvoji ir apreikštoji religija ir gyvoji Tavojo vardo Šventovė niekada neturėtų pabaigos. Rugsėjo pirmąjį šeštadienį suėjo aštuoniolika metų nuo pirmųjų gyvųjų pamaldų šioje Gyvosios Religijos Šventovėje. Ją taip pat patiria ir kiti mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie prisijungia prie mūsų Gyvosios kolektyvinės komunijos, nesvarbu kur jie tuo metu yra – Lietuvoje ar Amerikoje, Švedijoje ar Australijoje, Londone ar Berlyne, ar net morontiniuose pasauliuose – mes esame tuo metu suvienyti dvasioje. O pati Gyvosios Šventovės ir religijos pradžia buvo vieša, skvere, mums aštuoniems susirinkus į pirmąsias ir Gyvąsias pamaldas, ir neturint jokio suvokimo, kad praeis aštuoniolika metų, o trys iš jų ir toliau lankys Tavąją – ir mūsų – Gyvąją Šventovę. Ji IŠSILAIKĖ, IR NET PLEČIASI, IR KITUOSE MIESTUOSE JAU YRA MŪSŲ BROLIŲ IR SESIŲ TAVE GARBINANČIŲ KOLEKTYVIAI IŠ MEILĖS, nors Gyvasis Kelias ir Gyvoji religija be ritualų ir dogmų reikalauja gyvų pastangų, o dėl baimės ne vienas urantas apsisprendė pasitrauktI net į negyvos tamsos klystkelius. Tad Vilniuje dabar renkasi kaip ir prieš aštuoniolika metų vos keli, o pasitraukę mano, kad jie pasielgė teisingai. Jiems taip atrodo, bet dėl tokių žingsnių jie patys kloja ligų ir kančių kelią visiems, ir ypač sau, ir savo artimiesiems, o tada pergyvens, kad sunku gyventi, kad vaikai ar anūkai, ar jie patys nebetenka sveikatos, kad prarado gyvenimo prasmės orientyrą, kuris yra VIENAS - KŪRĖJAS IR JO GARBINIMAS SAVUOJU GYVENIMU, IR YPAČ GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE KOLEKTYVIAI IR VISŲ GEROVEI, jie pergyvens, kad Evoliucija - ŠVIESA - aplinkoje irgi stringa vis griežtesniuose KARANTINUOSE, ir vis aršesniu aplinkos elgesiu ir prieš juos pačius. KLYSTKELIAI IRGI TURI SAVO KAINĄ KIEKVIENAM, BET TAI NĖRA INDĖLIS Į KŪRĖJO BANKĄ DANGUJE, TAI YRA DEGRADAVIMAS IR ĖJIMAS PRIEŠ KŪRĖJO VALIĄ. Šis laikotarpis su karūnos virusu ištraukė urantų pasąmoninę baimę ir jie ne juokais išsigandino ir apleido Gyvąją Šventovę, galbūt tik laikinai, nors jie ir mąsto savo viduje - palauksiu ramesnių laikų, o dabar tegu Gyvąja Šventove ir Kūrėjo Šviesa tesirūpina kiti - gyvieji - urantai - drąsūs ir ryžtingi, mylintys ne intelekto valdomu liežuviu, o Gyva Širdimi - Asmenybės Dieviškąja Meile, gauta ir gaunama iš TAVĘS - Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU.
Aš meldžiu, kad vis daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių sužinotų – išgirstų ar perskaitytų – apie šitą Gyvąją Religiją ir Šventovę, ir patirtų tokį dvasinį impulsą, kad jiems kiltų noras patirti tai, ką patiriame mes, ir jie ateitų, nuoširdžiai pajutę Tavo vedimą iš vidaus, į Gyvąsias pamaldas dalyvauti kolektyvinėje dvasinėje komunijoje.
Aš meldžiu, kad ir katalikai ATSIVERTŲ IR ĮTIKĖTŲ, KAD JŲ BAŽNYČIA IŠTIRPTŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVAJAME MEILĖS VANDENYNE IR GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU RELIGIJOJE IR ŠVENTOVĖJE, IR TADA IŠNYKTŲ RITUALINĖ IR NEGYVA KATALIKŲ SEKTA, KIEKVIENAM JOS NARIUI GYVAI ATRADUS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE IR ŠITAIP REALIAI TAPUS URANTU. IR TAIP BUS ATEITYJE.
ŠITOKIU BŪDU Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Religija ir Gyvoji šventovė ir išplis po VISĄ pasaulį.
Tegu dabar mūsų atsivėrusios dvasios-asmenybės savo meilės virpesius siunčia visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ, IR KURIE NĖRA ĮTIKĖJĘ Į AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ DVASIOJE SU TAVIMI.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – ir TAVO PADOVANOTAS – DVASINIS AŠ-ASMENYBĖ – TIKRASIS gyventojas – KURIAM EGZISTUOJA būtent TAVOSIOS AMŽINOSIOS DVASINĖS VERTYBĖS, O NE MATERIALŪS IŠORINIAI RITUALAI, KURIE PILNI KLAIDINIMŲ IR NETIKRŲ IR TRUMPALAIKIŲ POMĖGIŲ IR INTERESŲ, TODĖL NIEKAS TAIP IR NESUSIMĄSTO, KAD DVASINĖ GYVOJI RELIGIJA NEGALI TURĖTI KOKIŲ NORS VALSTYBĖS APRIBOJIMŲ, SIENŲ, RIBŲ, O VIEN TIK ASMENYBĖS TAPATYBĖS TOS AKIMIRKOS APRIBOJIMĄ SAU PAČIAI, KIEK JI NORI ATSIDUOTI TAU - ROJAUS TREJYBEI-AŠ ESU.
Tegu mūsų bendros pastangos, nukreiptos, į Tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, Tarpines Būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su Tavimi, savo asmeninio atsivėrimo dėka padėdami ir mūsų broliams, kurie šiandien yra dabartiniai Urantijos politiniai ir religiniai lyderiai, kad jie praregėtų ir patys pamatytų, į kokią aklavietę atvedė, o sveikų žmonių visuotiniu izoliavimu jie net paralyžiavo visus, ir nurodė visiems privalomai gelbėti savo kūną, bet ne sielą, avys liko be piemens, kurios Gerojo piemens ir nebuvo mačiusios ir iki tol - tik vilkus ėriuko kailyje, kurių apgaulės nepajėgė atpažinti. Aš meldžiu, kad visa Urantija trokštų susiburti į Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - GYVĄJĄ BANDĄ, nes tai ir yra GYVASIS KELIAS TIKROVĖJE.
IŠEITIS YRA TIK ATSIGRĘŽUS Į TAVE VISU SAVO DVASINIU AŠ, IR VEIKIANT TIK DRAUGE SU TAVIMI, IR TAIP, KAIP VEDI IŠ VIDAUS TU, KAD TAVOJI GYVOJI RELIGIJA IR ŠVENTOVĖ BŪTŲ AMŽINA, IR VISOJE PLANETOJE VIENA IR VIENINTELĖ - TAVOJI -- KAIP IR VISOJE KŪRINIJOJE -- NES BE GYVOSIOS RELIGIJOS IR GYVOSIOS ŠVENTOVĖS KŪRINIJA IR EVOLIUCIJA NEĮMANOMA - TOKS TAVO SUMANYMAS - GYVOJI RELIGIJA IR GYVOJI ŠVENTOVĖ YRA IR BUS GYVA AMŽINAI.
Ir gyvoji pasaulio politika ir ekonomika tegali būti amžina tik mums bendradarbiaujant brolystėje ir vien tik su Tavimi. Tik tokia aplinka bus Palaimos ir Ramybės Tavo mums teikiama aplinka - be ligų, be virusų, vien tik Meilėje ir Darnoje kiekvienam pasireiškiant visų Labui ir Gerovei Meilės Galia ir Tavo suteikta laisva valia, ir būtent taip, kaip vedi Tu iš vidaus.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja per amžius ir amžinybėje. Amen.
---------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savo mokymus, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-09-03 21:56:37



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2023 08 28 – 20val.) kolektyvinę gyvą komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU, ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime jaunimui, kuris yra mūsų visų ateitis Lietuvoje, ir Urantijoje, kad jis atsivertų Rojaus Trejybei-AŠ ESU.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite parašytas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi ir kad iš Meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato Tavo sumanytas Evoliucijos Planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mūsų planetos - Urantijos - jaunimui, kad jis atsivertų Tau ir siektų vis ryškesnės ir didesnės mokslo ir mokymosi Šviesos iš Meilės Tau, ir visiems.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes Tu savo gyvos energijos galia, pavertei mane į REALŲ ASMENĮ BE ILIUZIJOS, ir vis labiau ir labiau trokštantį susilieti su Tavimi, garbinant Tave visa savo atsivėrusia šios akimirkos gelme. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir Tavo gyvą buvimą savo viduje ir tokio nuoširdaus atsivėrimo akimirką garbinimo metu, kad šituo patyrimu dar labiau sustiprinčiau savo gyvą ryšį su Tavimi ir Pasitikėjimą Tavimi, ir savimi.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad tik Tavo dėka mes – įskaitant ir jaunimą – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su Tavąja.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes Tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji energijos realių virpesių upė, kurioje kiekviena atsivėrusi Tau asmenybė pajunta Tavosios Tikrovės Upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda Tavosios upės tekėjimo srovei jausdama Tave, savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus visus – ir jaunimą – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatini tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų Šviesos labui, nes Tu ir esi toji Šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami Tavo kūriniją ir Tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavoji gyvoji ENERGIJOS VIRPESIŲ TIKROVĖ kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ paverčia – Tavo varomąja gyvosios energijos virpesių banga, ir jos vis augančia galia – tokiu, kuris trokšte trokšta skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir Tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave laisva valia. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
------------
Po pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvą energijos nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su Tavimi, ačiū Tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje gyvojoje komunijoje su Tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už jaunimą – Lietuvos ir Urantijos ateitį. Tačiau šios dienos akimirka Lietuvoje visiškai paralyžiavo savarankišką mąstymą tiek pačių tų pseudopolitikų, kurie jo niekada ir neturėjo, nes jiems niekada neteko savarankiškai vadovauti Lietuvai ir sukaupti tokio vadovavimo patyrimo, tiek mokytojų, tiek filosofų, tiek gydytojų, tad jie ir negali nieko patarti jaunimui, išskyrus savo gyvuliniu ir nemąstančiu protu juos gąsdinti, o egzaminus paversti egzaminų parodija. Šitaip griaunama Lietuvos visa ateitis. Tai vis labiau kvailėjantis gyvulinio proto pasireiškimas, kuris nepaprastai neigiamai veikia ir dar labiau veiks visų žmonių psichiką, bet ypač jaunimo, kuriam būdinga kolektyvinė veikla, nes jie dar neturi tiek baimės savyje, kiek jos turi suaugę. Būtent kai ugdomas ir patiriamas visuomeninimas, mokant jaunimą prasmingo bendravimo ir bendradarbiavimo - ypač mokykloje - yra viena iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU Evoliucinio Plano įgyvendinimo krypčių mūsų planetoje visiems urantams - Urantijos gyventojams. O dabar jis yra dirbtinai stingdomas. Tai iš kur atsiras tarpusavio bendrumo pojūtis ir mokėjimas bendrauti visuomenėje? Nesant to išaugs savanaudiškumas, nusikalstamumas, ir šeimų tragedijos, skyrybos, depresijos, savižudybės, ir nužudymai, narkomanija, alkoholizmas, patyčios. Tai - Lietuvos laidojimas. O tai irgi turi poveikio virusų atsiradimui, kada jaunimas keikiasi, geria, rūko, ir tuščiai švaisto laiką vien tik pramogavimui be jokio siekio atrasti Kūrėją, patirti Kūrėją, ir Gyventi Kūrėju visų Gerovei. Kas šiandien mokykloje moko mandagumo, pagarbos, ypač vyresniajam amžiumi? - Niekas! Įtampa, stresas auga, nusikaltimai plinta, virusas nesitraukia - o kaip jis trauksis, kai jis yra planetoje nuo pat evoliucijos pradžios, niekada nebuvo tos akimirkos, kada buvo implantuota gyvybės plazma Urantijoje ir ėmė vystytis savąja eiga, tai būtent tos energinės evoliucinės išraiškos, kurios kaip šešėlis lydėjo vystymąsi pažangos kryptimi tarsi grūdindamos primityviąją gyvybę planetoje. Ir tik mirtingasis savo dvasingėjimu gali Jiems užkirsti kelią.

Apgailėtina yra tokia padėtis, kuri tik blogėja ir dar labiau blogės.
Iš valdžioje esančiųjų suaugusiųjų, švietimo neišmanančių, kyla pataikavimas jaunimo ydoms. Taip tarp jaunimo išplito praeities Urantijos laukinių mirtingųjų papročiai - tatuiruoti savo kūną ir vertis žiedus į savo kūną. Ir mokytojai tyli, gydytojai tyli, pseudopolitikai tyli, psichologai tyli, psichiatrai tyli. Kas tai? O gi proto degradavimo akivaizdi pandemija. Ir ji daugybę kartų pavojingesnė už bet kokį virusą - tai iškreiptos ir užterštos sąmonės būsena kas akimirką siunčianti žemo energinio dažnio virpesius - ir jų poveikis trunka visą gyvenimą. O juk tai agresyvių tolimų praeityje laukinių baimės pamatu tikėjimo aidas dabartyje - ištatuiruoti genties totemų ženklai juos saugo nuo priešiškų genčių, o savo kūno žalojimas veriant įvairius žiedus į įvairias kūno vietas juos saugo, jų supratimu, nuo mirusiųjų vėlių, kad jos jų nepasigriebtų į mirusiųjų pasaulį, jausdamos pavydą, kad čia mirtingieji turi gražius kūnus ir jiems sekasi, todėl šitaip jie dirbtinai darkydavo save ir net žalodavo ant savo kūno padarydami daug randų. Tačiau toks mąstymas tiko LAUKINIAM. Dabartinis jaunimo kūno tatuiravimas ir žiedų vėrimas tolygus PROTO DEGRADAVIMUI IKI LAUKINIO LYGIO. Prie tokios jaunimo akivaizdžios protinės degradacijos prisideda narkotikų, alkoholio, ir tabako vartojimo manija, keiksmai, vien tik savanaudiškų interesų vaikymasis, tarp jaunų žmonių susiformavusių įtakos grupių veikimas, bendraujant su draugais, visiškai ignoruojant Rojaus Trejybės-AŠ ESU – Kūrėjo – veikimą jų prote, ir jų protui, iš vidaus, nes ignoruojant Kūrėją, veikiantį iš vidaus, jaunimą apima gyvenimo beprasmybės pojūtis, nusivylimo nuotaikos, depresija, ir mintys apie savižudybę, kada žemo dažnio virpesių realus pasireiškimas nesubrendusio proto viduje pasiekia kulminacijos būseną, kai jauno žmogaus smegenys patiria milžinišką stresą ir įtampą. O dažnai ir patyčias iš SAVO BENDRAAMŽIŲ, kurie iš to pasidaro savo degraduojančiam protui PRAMOGĄ pažeminant kitą - SILPNESNĮ, O STIPRESNIO - BIJANT.
Ir tai kaip tik ir nužemina bendrą energinių virpesių dažnį tiek žemai, kad be virusų tiesiog aplinka būti ir negali. Štai jums ir šios dienos pasekmės. Rytoj jos bus dar skaudesnės ir daug ilgalaikiškesnės - ir ramybė jau nebesugrįš niekada, nors jos niekada iš tiesų ir nebuvo, nes buvo tik iliuzinė tamsa.
Meldžiu, kad jaunimas nevažiuotų gyventi į užsienio šalis, bet visomis jėgomis kabintųsi į gyvenimą savo gimtojoje Lietuvoje, nes būtent nuo jų buvimo ir priklauso Lietuvos ir Tautos ateitis, ir jaunimas betarpiškai atsakingas už būsimųjų kartų gyvenimą Lietuvoje, o išvykus svetur nusilpsta gyvas ryšys su gimtine, ir interesai krypsta į ten, kur gyveni.
Tačiau Lietuvos ateitis yra tik toks jaunimas, kuris nuoširdžiai ieško Kūrėjo, ir dvasinių mokymų ir Mokytojų dėka atranda Kūrėją savyje.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės suteikiamų Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymų.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviskas apkabinimas.

Algimantas
2023-08-23 16:52:24



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2023 08 21 - 20val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelskime už Tėvo idėjos, perteiktos viename iš Jo mokymų, įgyvendinimą. Tėvo idėja numato, kad Lietuvoje dabar, tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis, kurias dar labiau apsunkino sukelta psichozė dėl karūnos viruso pseudopandemijos, tada Rusijos konfliktas su Ukraina, elektros, dujų kainų dirbtinis iškėlimas kelis kartus, dėl to milžiniškai irgi išaugusios statybos medžiagų kainos, ir dar jomis aprūpinimo sutrikimai, o tuo pačiu ir statybos kompanijų bankrotai, tad tokiomis chaoso sąlygomis statybos labai nukentėjo, ir toliau nukenčia, štai kodėl ypač svarbu pagrindinį dėmesį skirti statyboms, bet ne tokioms, kokios dabar vykdomos stambių statybos kompanijų dėl grobuoniškų pelnų, bet visiems žmonėms reikalingoms statyboms, ir žemės ūkiui, bet ne grobikiškų stambių žemgrobių ir žemvaldžių, bet nedidelių save išlaikančių ūkininkų.
Mes už šitą idėją meldžiamės kartas nuo karto, tačiau pasimelskime ir vėl, ir vėl, kad ši idėja užvaldytų kuo daugiau žmonių, kad iš jų lūpų pasklistų tiek, jog pasiektų ir POLITIKUS per įvairius susitikimus, per draugus ir pažįstamus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Tie iš jūsų, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano maldas, parašytas jums iš visos Širdies. Todėl ir jūs skaitykite jas atsivėrusia ŠIRDIMI.
----------------------------------
Mano Tėve, Amžinoji Kūrinijos Motina, Begaline Kūrinijos Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu pripildai KIEKVIENĄ TAU atsivėrusią dvasią savo gyvais virpesiais, pripildai savimi, gyvuoju savo buvimu, kurį Tu suteiki kiekvienam mums per savo dvasią, Minties Derintoją, mūsų viduje esantį - realų ir gyvą.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, ir aš trokšte trokštu dar gilesnio tokio gyvo ryšio su Tavimi, nes Tavoji dvasia, Minties Derintojas, jį nuolat skatina ir ragina bendrauti su Tavimi, patirti Tave, ir daryti gėrį drauge su Tavimi be jokios baimės.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavo gyvoji komunija, gyvas ir labai artimas bendravimas, kiekvieną asmenybę skaistina, skaidrina, ir stiprina, kad ji vis daugiau trokšta būti panaši į Tave, trokšta atspindėti Tave savo materialiais veiksmais ir mintimis išorėje VISŲ LABUI, VISŲ APŠVIETIMO IR SUSTIPRINIMO LABUI, NES TIK TAIP BUS IŠGYDYTOS VISOS LIGOS, VISOS YDOS TIEK VALSTYBĖS INSTITUCIJŲ, TIEK VISUOMENĖS, TIEK INDIVIDŲ.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, ir trokštu su Tavimi susilieti ir šituo susiliejimu gyventi, net ir taip, kaip su Tavimi susiliejo ir gyveno Jėzus prieš du tūkstančius metų.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes aš - Tavo sūnus - gavęs iš Tavęs asmenybės dovaną - vis labiau žvelgiu į aplinką Tavuoju žvilgsniu, GYVOS TIKROVĖS žvilgsniu, nes tik Tu mokai šitokiu žvilgsniu žvelgti į visus, ir net į visą kūriniją, kuri yra draugiška, ir kupina Tavo gyvų virpesių, nes tik šie gyvi virpesiai ir yra gyvybinė ir kūrybinė energija, ir ji KURIA kiekvieną iš mūsų PER MŪSŲ ATSIVĖRIMĄ TAU IR DRAUGE SU TAVIMI VEIKIMĄ VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu Tave laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.

----------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų dabar taip atsivėrusi dvasinė asmenybė, jūsų tikrasis aš, mėgaujasi šito palaimingo ryšio gyvybingu patyrimu su Rojaus Trejybe-AŠ ESU. O tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šitos akimirkos patyrimą. Ačiū Tau už vis labiau mano pajuntamą Tavo vedimą iš vidaus, kuris yra gyvas ir tikras, realus, ir pranoksta bet kokią iliuziją, ją išsklaidydamas, ir atremdamas į Tave, patį tvirčiausią pagrindą, esantį kiekviename iš mūsų, per Tavo dvasią - Minties Derintoją.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses į mūsų kolektyvinę komuniją, kad pasimelstume už Tėvo idėją, man perteiktą viename iš Jo mokymų, ką daryti Lietuvai sunkiomis ekonominėmis sąlygomis, kurias daugybę kartų apsunkino ir tebesunkina tiek pseudopandemija, tiek Rusijos karas prieš Ukrainą, tiek kainų neproporcingas pakėlimas dujoms, elektrai, ir visiems produktams, tiek statybos medžiagoms, ir vis tik nepaisant šito, šalies vadovai ir vedliai turėtų valstybės pagrindinį dėmesį nukreipti į statybą ir žemės ūkį, nes statybos vysto papildomai mažiausiai dar penkias kitas šakas - transportą, komunikacijas, kelių tiesimą ir priežiūrą, statinių priežiūrą, ir statybinių medžiagų gamybą, ir prekybą. Tuo tarpu kaimas ir darbas žemės ūkyje visa šeima yra pagrindinis visuomenės moralės aruodas ir darbo aprūpintojas visai šeimai kaime.
Aš šitą Kūrėjo idėją prieš daug jau metų patalpinau ir mūsų svetainėje, o taip pat kviečiu mūsų visų bendromis pastangomis melsti, kad kuo daugiau žmonių susipažintų su pačia idėja, kad ji pasiektų tuos žmones, kurie priima sprendimus, ir ypač kad ji pasiektų jų širdis, ne tik protą.
Mes meldžiame, kad ši Tėvo idėja būtų įgyvendinama kuo sklandžiau, ir kuo daugiau visų labui, kad kuo mažiau jos įgyvendinime būtų iškraipymų ir savanaudiškumo, nes dabartinė tamsa sieks ir ją palenkti savo naudai, o ne visų labui, kad išliktų Lietuvos šalis ir jos visuomenė.
Mes meldžiame, kad tai ir būtų TOJI idėja, kurią vyriausybės nariai, parlamento nariai, prezidentas sužinotų iš įvairių EILINIŲ žmonių, ir skirtingose vietose, o ne iš TARIAMŲ ekonomikos ekspertų, kurių nėra DABAR ne tik LIETUVOJE, BET IR VISAME PASAULYJE, nes jie viską daro tik TEORIŠKAI samprotaudami, ir BE KŪRĖJO, todėl jų rekomendacijos ir teorijos žlugo, o pasaulio ekonomika ir finansai prarado Rojaus Trejybės- AŠ ESU numatytą evoliucinį vystymąsi VISŲ ŠVIESOS LABUI, O NE ATSKIRŲ FINANSINIŲ-EKONOMINIŲ GRUPUOČIŲ LABUI, MŪSŲ VISŲ KITŲ SĄSKAITA. Todėl būtent ir yra tokia nenuosekli, o vis trūkinėjanti ekonomika visame pasaulyje, ir tik įgyvendinus šią Tėvo idėją būtų galima sustabdyti Lietuvos moralinį ir fizinį nykimą, tuo labiau, kad ir Lietuvoje gyvenantiems labai stinga namų, butų, o finansinių išteklių nėra, esant dabartinėms neadekvačioms namų ir butų kainoms, kada juos stato savanaudžiai, valdantys didelius turtus ir didžiules statybos kompanijas, ir nužmogėję bankininkai, lupantys devynis kailius palūkanomis ir visokiomis prigalvotomis ir tik bankui naudingomis grobikiškomis sąlygomis iš neturtingų Lietuvos žmonių. Šios idėjos įgyvendinimas iš vietos resursų nieko papildomai nekainuotų - tereikia politinio sprendimo - sudaryti sąlygas žmogui veikti laisvai. Dar daugiau, bet kokia visuomenė, jeigu joje kaimo gyventojai nesudaro 20 procentų gyventojų, yra savaime pasmerkiama išnykimui. Štai kokia yra kaimo galia, palyginus su miesto - penkis kartus galingesnė, nes tik ji saugo tautos gyvybingumą, todėl ir ji turi būti saugoma, o ne naikinama, kaip yra dabar Lietuvoje - vykdant Europos pseudosąjungos kvailas biurokratų direktyvas - palikti žemės ūkyje ne daugiau kaip 5 procentus žmonių. Tai pragaištis bet kuriai tautai. Šitaip lietuviu tauta visai praras moralę, o tada ir pačią tautą, o ją pakeis visokie atvykėliai - ukrainiečiai, baltarusiai, ir kitokie slavai, nes jau dabar baltarusiai pasiglemžė Lietuvos istoriją išskirtinai tik sau, ir visai neigia, kad dabartiniai lietuviai kada nors turėjo valstybę kaip Lietuvos Didžiąją kunigaikštystę, kuri buvo tik baltarusių.
Mes meldžiame, kad ir patys galėtume prisidėti prie šitos idėjos skleidimo kitiems savo broliams ir sesėms DVASIOJE, kad ji taptų konkrečia kryptimi, kur turi žvelgti Lietuvos valdžia ir verslininkai, jeigu jie nori Lietuvos savarankiškumo ir visuomenės RAMYBĖS, PALAIKYMO, IR IŠLIKIMO.
Mes meldžiame, kad šitoji Tėvo idėja skintųsi kelią kaip pagalbinė priemonė didelei daliai žmonių nušvisti dvasiškai, nes ją įgyvendinant įvyktų daug dalykų, kurie net ir netikinčius žmones verstų susimąstyti, kaip gi taip galėjo atsitikti, kad jie tokioje padėtyje išsprendė savo reikalus, kai savo žvilgsnį pasuko jau ne vien tik savo naudos, bet visuomenės labui.
Mes meldžiame, kad Tėvo idėja leistų ir mums taip pat tapti ryžtingesniems ir prisidėti prie jos įgyvendinimo savo dvasine šviesa ir vis stipresniu atsidavimu Rojaus Trejybės-AŠ ESU vedimui iš vidaus, ir visų labui.
Mes meldžiame, kad Tėvo idėja skintųsi kelią dabartinėje tamsoje ir ją taip pat veiktų savo DVASINE šviesa, net ir pačios materialios idėjos įgyvendinimo procese.
Aš meldžiu, kad Lietuvos valdžia spręstų realias problemas, o ne BUTAFORINES UKRAINOS, EUROPOS PSEUDOSĄJUNGOS, KURIOS LIETUVAI YRA TIKRAS AKMUO PO KAKLU, KURIS SUKELS VIS NAUJAS IR NAUJAS IR VIS DIDESNES PROBLEMAS, O TUO PAČIU IR VISAS KAINAS.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
----------
Po maldos likite ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės-AŠ ESU suteikiamo mokymo, kaip būtų galima labiau skleisti Tėvo šią idėją, kad ji pasiektų kuo daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-08-16 14:47:11



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2023 08 14 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų dvasinius brolius ir seses, sergančius, kuriems taikomi gydytojų paskiriami gydymo metodai, įskaitant ir sergančius vaikus įvairiomis ligomis.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavoji Meilė, Gyvoji Meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos Tavosios Šeimos pasireiškimu visų labui, kad tik Meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tavoji kūrinija visur turi nuostabų Tavosios Energijos pasireiškimą, Energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau Tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės Dvasiniais Mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą Tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti Energiją net ir taip, kaip ją panaudoji Tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus visus, ir kiekvieną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai viliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Meilė, Tiesa, Gailestingumas, Gėris ir Grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien visų labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš Meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės-AŠ ESU Asmenų GYVĄJĄ VIRPESIŲ TIKROVĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu Tave ramybės ir įtikėjimo tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie kenčia fizines kūno kančias, ir baimės galios veikimą, ypač nustačius jiems sunkias ligas, įskaitant ir vaikus.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad visi tokie sergantieji, kurie dabar atsidūrė tokioje jiems sunkioje padėtyje, kada jų protas, pilnas baimės, nežinios, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, jeigu gijimo-sveikimo procesas per ilgai užtrunka, tada įsivelia abejonės, kodėl taip ilgai nepagyjama - baimė dar labiau apima protą, patirtų Tavąjį apraminimą iš vidaus, o taip pat meldžiu ir Tavosios apvaizdos veikimo ten, kur toks įsikišimas neprieštarauja Tavo valiai.
Meldžiu, kad sergančiųjų viduje kylanti įtampa tirptų Tavojoje Ramybėje jų viduje, pasireiškiant Apvaizdai, o tada gijimas ateina iš Tavęs pagal Tavąją valią, nes vidinė baimė ir įtampa - tai ŽEMO DAŽNIO ENERGINIAI VIRPESIAI, ir jie sklinda net tik per sąmonę viduje, bet išsiveržia ir išorėn - IR APLINKINIAMS - TODĖL GIJIMO PROCESAS TIK SUNKĖJA. O ARTIMŲJŲ BAIMĖ IR NEPASITIKĖJIMAS TIK DAR LABIAU PAAŠTRINA LIGOS PASIREIŠKIMĄ JAU IR TAIP BE JĖGŲ ESANČIAM JŲ ŠEIMOS NARIUI.
Taip pat meldžiuosi ir už jaunas motinas, po gimdymo patiriančias stresą, kai jų centrinė nervų sistema yra sutrikdyta dėl papildomo nerimo, jeigu kūdikis gimsta nesveikas. Meldžiu, kad jos atrastų savo viduje Tave ir tik šitokiu būdu jos palaipsniui pajėgs sustyguoti savo gyvenimą.
MELDŽIU, KAD PASĄMONINĖ BAIMĖ TIRPTŲ TAVOJOJE TIKROVĖJE KIEKVIENAM, MELDŽIU, KAD TAVOJI APVAIZDA PADĖTŲ TOKIEMS NUSILPUSIEMS TAVO VAIKAMS, O STIPRESNI, KAD PASIIMTŲ TAVO TEIKIAMĄ IŠ VIDAUS PASVEIKIMĄ, KURIO NEPAJĖGŪS SUTEIKTI MATERIALŪS DAKTARAI, MELDŽIU, KAD ATLIEKAMOS PROCEDŪROS NIEKAM NETURĖTŲ ŠALUTINIO NEIGIAMO POVEIKIO, KURĮ NEUTRALIZUOTŲ TAVOJI APVAIZDA, KAD STIPRĖTŲ SERGANČIŲJŲ PASITIKĖJIMAS TAVIMI, IR SAVIMI, IR ATSIRASTŲ ĮTIKĖJIMAS Į TAVĄJĮ VISAGALIŠKUMĄ, O TUO PAČIU IR TIKĖJIMAS PATIRTI PASVEIKIMĄ FIZINE IR DVASINE PRASME, KADA DVASIA TAMPA VIS LABIAU VIEŠPATAUJANČIA MATERIALAUS KŪNO ATŽVILGIU, KAD JIE PASVEIKĘ PALIKTŲ LIGONINĘ KAIP PATYRIMO PRAEITĮ, IR VISIŠKAI ĮSISAVINĘ TAVO NAUJĄ IŠŠŪKĮ – TIK ATSIDAVUS VISA SAVO DVASINE ASMENYBE ĮMANOMAS PASVEIKIMAS IR SVEIKATOS PALAIKYMAS VISADA, KAD IR KOKIA BŪTŲ NEPALANKI APLINKA.
Meldžiu Tave, kupinas Tavosios Meilės ir Šviesos ir Tavo suteikta laisva valia.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės-AŠ ESU Asmenų suteikiamų mokymų, kaip mes galime padėti sergantiems.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-08-09 15:17:49



Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kiekvieno pirmadienio ( 2023 08 07 - 20 val.) maldos.
Šįkart pasimelskime už mūsų gyvojo ryšio ir būsenos su Kūrėju - Rojaus Trejybe-AŠ ESU - gilinimą ir stiprinimą.
Iš pradžių pagarbinkime savais žodžiais ar mintimis Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet pasinaudokite mano jums parašytomis maldomis. Tik jas gerai persiskaitykite, kad suvoktumėte jų dvasinę prasmę.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad tu sukūrei šitą nuostabų grožį, kurį gali matyti mano akys ir pajausti širdis.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad visą mūsų nuostabią planetą Tu taip puoselėji ir globoji, tarsi ji būtų viena vienintelė visoje kūrinijoje, kai joje DABAR yra septyni trilijonai planetų su žmonėmis, TOKIAIS KAIP MES, ir DAR gausybė planetų, kur PO PRISIKĖLIMO mes mokysimės DVASINGĖDAMI morontiniu lygiu ir PASIEKĘ DVASIOS LYGĮ ir jau tapę amžinomis dvasiomis, SAVO TIKRUOJU DVASINIU AŠ, KOKĮ TU MUMS IR PADOVANOJAI KAIP ASMENYBĖS DOVANĄ, ŽENGDAMI PAS TAVE Į SAVO TIKRUOSIUS NAMUS ROJUJE, visos kūrinijos geografiniame centre.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad visus mus ugdai panašiais į Save, net savo dalelę, Minties Derintoją, padovanojai kiekvienam, kad ji iš vidaus mūsų mąstymą plėstų link visos kūrinijos šeimos sampratos, kaip šito siekė ir Jėzus, tik jo šviesa buvo per daug akinanti tos kartos aplinkai, todėl jis TAVOSIOS ŠEIMOS SAMPRATĄ PAKEITĖ Į TAVOSIOS KARALYSTĖS ŠIRDYJE sampratą.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu atsiuntei į mūsų planetą vieną iš daugybės savo sūnų – visos mūsų vietinės visatos Sutvėrėją ir Valdovą, kuris tarp mūsų gyveno Jėzaus iš Nazareto pavidalu, ir mums parodė kelią pas Tave, ir rodo jį dabar taip pat, jau savo Tiesos Dvasios, kurią jis išliejo visiems, dėka.
Aš garbinu Tave, kad su tokia meile Tu mus vedi vis arčiau Savęs, o tuo pačiu ir arčiau Sūnaus Kūrėjo, Jėzaus, kuris veikia drauge su Tavimi mus kiekvieną. Tik per JĮ – JAU PO MŪSŲ ASMENINIO PRISIKĖLIMO MORONTINIU PAVIDALU IR MŪSŲ ASMENINIO TAPIMO AMŽINĄJA DVASIA – mes pasieksime savuosius namus ir Jus, savo tikruosius Tėvus – ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU – ROJUJE. Mes susitiksime su Jėzumi ir kalbėsimės su juo apie savo nueitą kelią ir apie tai, kas dar mūsų laukia, nes jis mums papasakos daug to, ko dar nebūsime iki tol patyrę, bet ką patirsime tolimesniame kelyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad šitoje nuostabioje planetoje, kuri patyrė, ir toliau tebepatiria, tiek daug skausmo ir kančios dėl savo dvasinių vadovų išdavystės ir maišto prieš Tave, Tu vis tiek kantriai ir be perstojo lieji Savo Meilę ir Šviesą kiekvienam šios planetos, kaip ir visos kūrinijos, tvariniui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu ne tik leidi mums jau dabar TAVO MEILĘ PATIRTI, kada tik mes atsiveriame Tau, bet nuolat ir be perstojo vis skatini iš vidaus, kad tik mes daugiau Tau atsivertume ir daugiau mylėtume VISUS, IR VIENODAI VISUS, TAVĄJA MEILE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia sulieta su Tavąja valia per amžių amžius, ir amžinybėje. Amen.

-------------------------------
Pasėdėkite dar kurį laiką po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo tyloje, nes dabar jūs ypač imlūs gyvų meilės virpesių poveikiui. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū TAU, kad kvieti mus iš vidaus be perstojo vis giliau Tau atsiverti ir susiburti į mūsų KOLEKTYVINĘ KOMUNIJĄ-maldą, kurios metu mes užmezgame DVASINĘ KOMUNIJĄ SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE Tavojo vardo Šventovėje - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - gyvojoje šventovėje - vienintelėje tokioje Gyvojoje Šventovėje ir vienintelėje Tavojo Vardo Šventovėje. Mūsų Šventovėje nėra nė vieno ritualo, nes yra mūsų Širdies atvėrimas Tau, dėl to ji ir yra Gyvoji, o atsivėrimą paliudija būsena mūsų - kiekvieno - viduje. Yra cerkvių tarp stačiatikių, yra katalikų bažnyčių, kurios turi vardą Švenčiausiosios Trejybės, tačiau tokios Trejybės nėra iš viso, nes jie mano, kad tokią Trejybę sudarai Tu, mylimas Tėve - drauge su Savo Sūnumi Jėzumi ir Šventąja Dvasia. O Tu gi turi Savo Lygiaverčius Rojaus Trejybės Kitus Du Narius - mes - urantai - Juos vadiname Amžinąja Motina ir Begaline Motina, o Urantijos Knygoje Jie vadinami Amžinuoju Sūnumi ir Begaline Dvasia. Tačiau tiek Urantijos Knygos, tiek mūsų Tau teikiami vardai yra tik simboliniai, nes Jūs esate Egzistencialūs Rojaus Trejybės Šaltiniai ir Centrai, be pradžios ir pabaigos, tuo tarpu Jėzus pats yra kilęs iš Tavęs ir Amžinosios Motinos, o Šventoji Dvasia iš viso nėra Asmuo, nes ji yra Vietinės Visatos Motinos Dvasios, kaip šitokiu vardu ją vadina Urantijos Knyga - o mes ją vadiname Dukra Kūrėja - tad Šventoji Dvasia ir yra Dukros Kūrėjos pasireiškimas, o pasireiškimas niekada negali tapti asmeniu, jis atstovauja tam asmeniui, kurį ir apreiškia visai Visatai, ir veikia atstovaujamo asmens vardu.
Mūsų malda - Gyvoji Komunija - yra skirta mūsų giluminiam nušvitimui ir Gyvojo Kelio vis ryžtingesniam pasirinkimui, ir drąsesniam žengimui Gyvuoju Keliu, kad mes taptume Tavaisiais Sūnumis ir Dukromis - tikraisiais asmenimis, kokius tu mus ir sukūrei - amžinus Tavuosius vaikus. Ir tą mes galime pasiekti tik gilindami mūsų atsivėrimą Tau ir tapimą tavuoju atvaizdu, pasireikšdami Tavo darbais. Ir kada mūsų vidus prisipildo Tavųjų Gyvų Energijos Virpesių, tada mes ir patiriame tokią nenumaldomą Tavo trauką, kad trokštame save sulieti su Tavimi ir veikti drauge su Tavimi kaip Bendrakūrėjai, ir visų Gerovei. Ir tik tokia būsena ir patiria būtent Tavo siunčiamą Impulsą, kad mūsų viduje sustiprėja noras ateiti į gyvąsias pamaldas Gyvojoje Tavo vardo Šventovėje. Tą mums paliudija mūsų Širdis, kuri tampa visa pripildyta Tavosios Meilės būseną formuojančių Virpesių Pilnatvės. Mūsų būsena yra kaip vidinis navigatorius, jaučiantis jam teikiamą Tavosios dvasios - Minties Derintojo - programą - kur ir kada pasukti, kad atsidurtume ten, kur nori Tu, kad mes - kiekvienas - atsidurtume ten būtent Tavosios Valios vykdymo dėka. O Tu rūpiniesi visumos Gerove, ir Tu visada vedi pirmiausia į Gyvąją Šventovę, nes tik joje mes prisipildome Gyvąja Tavo Energija tiek, kiek negalime ją tokioje milžiniškoje Galioje ir tokia milžiniška Galia prisipildyti niekur kitur, nes ten sustiprėja mūsų visų virpesiai kvadratu nuo dalyvaujančiųjų Gyvojoje Komunijoje - Gyvame Bendravime - su Tavimi. Štai dėl to mes ir galime tada veikti ir ryžtingai, ir drąsiai visumos Gerovei daug stipriau ir aktyviau, nes mes juntame tą būseną. Ir aš meldžiu, kad mes visomis išgalėmis tą būseną gilintume ir stiprintume, kad ji plėstųsi dar labiau, kad ji mus užlietų kaip didžiausias Potvynis, kuris vienintelis yra mums ne pavojingas, o priešingai - labai svarbus ir naudingas, nes suartina, net ir sulieja, su Tavimi. Aš meldžiu, kad mes šitai būsenai atsiduotume, ir jos nenustelbtume kitais interesais - o tą padaryti mes esame pajėgūs, nes turime Tavo suteiktą Laisvą valią, ir galime įvykdyti savo valia ir kitokius veiksmus, net ir tokius, kurie prieštarautų Tavajai valiai, ir net Tu mūsų laisvos valios nelaužai, ir leidi mums suklysti net ir taip, kad patys dėl tokių skaudžių pasekmių nukentėtume. Aš meldžiu, kad mes brangintume šį būsenos Potvynį viduje. Meldžiu būtent šio Potvynio dar didesnio pakilimo ir augimo mūsų atsivėrimo Tau pastangų dėka - meldžiu Tavosios Meilės galia ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs, o ją aš suliejau su Tavąja Valia. Amen.
.
-------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, klausykitės, ką sako ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU, viduje.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas

Algimantas
2023-08-02 20:31:55



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2023 07 31 – 20 val.) maldoje už Rojaus Trejybės-AŠ ESU apreikštąją ir Gyvąją religiją ir Gyvąją to paties vardo šventovę.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
---------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek Tavasis vaikas pats atsiveria Tau iš vidaus.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos Energija, net jos Šaltinis, kuris skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GEROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GEROVĘ, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gerovei, NET KAIP TĄ NUOLAT DARAI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi VISUMOS ASMENYBĖ ir pati Visuma, ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimo metu, ir TĄ patiriu ypač galingai, kada atsiveriu Tau visa savo dvasine gelme ir su Tavimi SUSILIEJU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu, būdamas pačia nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada dvasinis aš pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su Tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO ASMENINES PASTANGAS VISUMOS LABUI, SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu ir šlovinu Tave iš meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia per amžius ir amžinybėje yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų atsivėręs dvasinis aš kuo daugiau patirtų jam liejamo Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, mylimas AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už NAUJĄJĄ IR GYVĄJĄ RELIGIJĄ IR ŠVENTOVĘ, KURIĄ TU JAU PAVADINAI ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VARDU.
Aš meldžiu, kad ši Gyvoji ir apreikštoji religija ir gyvoji Tavojo vardo Šventovė niekada neturėtų pabaigos. Rugsėjo pirmąjį šeštadienį suėjo aštuoniolika metų nuo pirmųjų gyvųjų pamaldų šioje Gyvosios Religijos Šventovėje. Ją taip pat patiria ir kiti mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie prisijungia prie mūsų Gyvosios kolektyvinės komunijos, nesvarbu kur jie tuo metu yra – Lietuvoje ar Amerikoje, Švedijoje ar Australijoje, Londone ar Berlyne, ar net morontiniuose pasauliuose – mes esame tuo metu suvienyti dvasioje. O pati Gyvosios Šventovės ir religijos pradžia buvo vieša, skvere, mums aštuoniems susirinkus į pirmąsias ir Gyvąsias pamaldas, ir neturint jokio suvokimo, kad praeis aštuoniolika metų, o trys iš jų ir toliau lankys Tavąją – ir mūsų – Gyvąją Šventovę. Ji IŠSILAIKĖ, IR NET PLEČIASI, IR KITUOSE MIESTUOSE JAU YRA MŪSŲ BROLIŲ IR SESIŲ TAVE GARBINANČIŲ KOLEKTYVIAI IŠ MEILĖS, nors Gyvasis Kelias ir Gyvoji religija be ritualų ir dogmų reikalauja gyvų pastangų, o dėl baimės ne vienas urantas apsisprendė pasitrauktI net į negyvos tamsos klystkelius. Tad Vilniuje dabar renkasi kaip ir prieš aštuoniolika metų vos keli, o pasitraukę mano, kad jie pasielgė teisingai. Jiems taip atrodo, bet dėl tokių žingsnių jie patys kloja ligų ir kančių kelią visiems, ir ypač sau, ir savo artimiesiems, o tada pergyvens, kad sunku gyventi, kad vaikai ar anūkai, ar jie patys nebetenka sveikatos, kad prarado gyvenimo prasmės orientyrą, kuris yra VIENAS - KŪRĖJAS IR JO GARBINIMAS SAVUOJU GYVENIMU, IR YPAČ GYVOJOJE ŠVENTOVĖJE KOLEKTYVIAI IR VISŲ GEROVEI, jie pergyvens, kad Evoliucija - ŠVIESA - aplinkoje irgi stringa vis griežtesniuose KARANTINUOSE, ir vis aršesniu aplinkos elgesiu ir prieš juos pačius. KLYSTKELIAI IRGI TURI SAVO KAINĄ KIEKVIENAM, BET TAI NĖRA INDĖLIS Į KŪRĖJO BANKĄ DANGUJE, TAI YRA DEGRADAVIMAS IR ĖJIMAS PRIEŠ KŪRĖJO VALIĄ. Šis laikotarpis su karūnos virusu ištraukė urantų pasąmoninę baimę ir jie ne juokais išsigandino ir apleido Gyvąją Šventovę, galbūt tik laikinai, nors jie ir mąsto savo viduje - palauksiu ramesnių laikų, o dabar tegu Gyvąja Šventove ir Kūrėjo Šviesa tesirūpina kiti - gyvieji - urantai - drąsūs ir ryžtingi, mylintys ne intelekto valdomu liežuviu, o Gyva Širdimi - Asmenybės Dieviškąja Meile, gauta ir gaunama iš TAVĘS - Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU.
Aš meldžiu, kad vis daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių sužinotų – išgirstų ar perskaitytų – apie šitą Gyvąją Religiją ir Šventovę, ir patirtų tokį dvasinį impulsą, kad jiems kiltų noras patirti tai, ką patiriame mes, ir jie ateitų, nuoširdžiai pajutę Tavo vedimą iš vidaus, į Gyvąsias pamaldas dalyvauti kolektyvinėje dvasinėje komunijoje.
Aš meldžiu, kad ir katalikai ATSIVERTŲ IR ĮTIKĖTŲ, KAD JŲ BAŽNYČIA IŠTIRPTŲ ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU GYVAJAME MEILĖS VANDENYNE IR GYVOJOJE ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU RELIGIJOJE IR ŠVENTOVĖJE, IR TADA IŠNYKTŲ RITUALINĖ IR NEGYVA KATALIKŲ SEKTA, KIEKVIENAM JOS NARIUI GYVAI ATRADUS ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU SAVYJE IR ŠITAIP REALIAI TAPUS URANTU. IR TAIP BUS ATEITYJE.
ŠITOKIU BŪDU Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvoji Religija ir Gyvoji šventovė ir išplis po VISĄ pasaulį.
Tegu dabar mūsų atsivėrusios dvasios-asmenybės savo meilės virpesius siunčia visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ, IR KURIE NĖRA ĮTIKĖJĘ Į AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ DVASIOJE SU TAVIMI.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – ir TAVO PADOVANOTAS – DVASINIS AŠ-ASMENYBĖ – TIKRASIS gyventojas – KURIAM EGZISTUOJA būtent TAVOSIOS AMŽINOSIOS DVASINĖS VERTYBĖS, O NE MATERIALŪS IŠORINIAI RITUALAI, KURIE PILNI KLAIDINIMŲ IR NETIKRŲ IR TRUMPALAIKIŲ POMĖGIŲ IR INTERESŲ, TODĖL NIEKAS TAIP IR NESUSIMĄSTO, KAD DVASINĖ GYVOJI RELIGIJA NEGALI TURĖTI KOKIŲ NORS VALSTYBĖS APRIBOJIMŲ, SIENŲ, RIBŲ, O VIEN TIK ASMENYBĖS TAPATYBĖS TOS AKIMIRKOS APRIBOJIMĄ SAU PAČIAI, KIEK JI NORI ATSIDUOTI TAU - ROJAUS TREJYBEI-AŠ ESU.
Tegu mūsų bendros pastangos, nukreiptos, į Tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, Tarpines Būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su Tavimi, savo asmeninio atsivėrimo dėka padėdami ir mūsų broliams, kurie šiandien yra dabartiniai Urantijos politiniai ir religiniai lyderiai, kad jie praregėtų ir patys pamatytų, į kokią aklavietę atvedė, o sveikų žmonių visuotiniu izoliavimu jie net paralyžiavo visus, ir nurodė visiems privalomai gelbėti savo kūną, bet ne sielą, avys liko be piemens, kurios Gerojo piemens ir nebuvo mačiusios ir iki tol - tik vilkus ėriuko kailyje, kurių apgaulės nepajėgė atpažinti. Aš meldžiu, kad visa Urantija trokštų susiburti į Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - GYVĄJĄ BANDĄ, nes tai ir yra GYVASIS KELIAS TIKROVĖJE.
IŠEITIS YRA TIK ATSIGRĘŽUS Į TAVE VISU SAVO DVASINIU AŠ, IR VEIKIANT TIK DRAUGE SU TAVIMI, IR TAIP, KAIP VEDI IŠ VIDAUS TU, KAD TAVOJI GYVOJI RELIGIJA IR ŠVENTOVĖ BŪTŲ AMŽINA, IR VISOJE PLANETOJE VIENA IR VIENINTELĖ - TAVOJI -- KAIP IR VISOJE KŪRINIJOJE -- NES BE GYVOSIOS RELIGIJOS IR GYVOSIOS ŠVENTOVĖS KŪRINIJA IR EVOLIUCIJA NEĮMANOMA - TOKS TAVO SUMANYMAS - GYVOJI RELIGIJA IR GYVOJI ŠVENTOVĖ YRA IR BUS GYVA AMŽINAI.
Ir gyvoji pasaulio politika ir ekonomika tegali būti amžina tik mums bendradarbiaujant brolystėje ir vien tik su Tavimi. Tik tokia aplinka bus Palaimos ir Ramybės Tavo mums teikiama aplinka - be ligų, be virusų, vien tik Meilėje ir Darnoje kiekvienam pasireiškiant visų Labui ir Gerovei Meilės Galia ir Tavo suteikta laisva valia, ir būtent taip, kaip vedi Tu iš vidaus.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja per amžius ir amžinybėje. Amen.
---------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savo mokymus, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-26 15:23:20



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2023-07-24 - 20val) komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Rojaus Trejybė-AŠ ESU.

Pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie TARIAMAI yra religiniai vedliai – už kunigus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, visa savo atsivėrusia Tau gelme, nes trokštu šito gyvo ryšio su Tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti Tavo gyvą buvimą mano viduje, nes Tu esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją - ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes Tavoji gyvųjų virpesių vandenyno banga tiek užlieja mane, kad aš ir noriu suptis ant Tavųjų bangų, ir skęsti kuo giliau Tavajame TIKROVĖS vandenyne GARBINDAMAS Tave.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, nes tik Tu esi nesibaigiančios ir gyvos TIKROVĖS ENERGIJOS Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais virpesiais, kurie leidžia patirti Tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti Tavo Gyvąjį Vandenį.
Aš garbinu Tave, kad Tu visą kūriniją be perstojo girdydamas Gyvuoju Vandeniu suteiki kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus, kiekvieną, vedi Gyvuoju Keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo Tavęs ir sukelia daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPATAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO KIEKVIENO IŠ MŪSŲ ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEGALVOJAMA IŠ VISO.
Aš garbinu ir šlovinu Tave laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra amžiams ir amžinybėje sulieta su Tavąja. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės-AŠ ESU nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mano Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą Tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su Tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo Rojaus Trejybės-AŠ ESU Gyvuoju Keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie save laiko religiniais lyderiais, ir net dar daugiau – tarpininkais tarp Tavęs ir mūsų eilinių mirtingųjų. Tokios nuostatos yra NETIESA, NES TARP TAVĘS IR MŪSŲ – KIEKVIENO MIRTINGOJO – NĖRA – IR BŪTI NEGALI – JOKIO TARPININKO, NES TU KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ PADOVANOJAI SAVE – SAVO DVASIĄ IR APGYVENDINAI MŪSŲ VIDUJE – MŪSŲ PROTE – KAD ŠIS GYVAS TILTAS SUJUNGTŲ MUS BE TARPININKŲ, O TIESIOGIAI TAM, KAD MES – KIEKVIENAS – NUŠVISTUME TAVIMI IR GYVENTUME TAVO TIKROVE BE JOKIOS ILIUZIJOS, KAD ŠITOKIU SAVO GYVENIMU KURTUME GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI VISŲ ŠVIESOS LABUI – MŪSŲ VISŲ TOLIMESNIO VYSTYMOSI LABUI IR GERESNIO GYVENIMO ATEINANČIOMS KARTOMS LABUI – KAIP TU IR SUMANEI SAVO EVOLIUCINIAME PLANE VISAI KŪRINIJAI, KAD JI NUŠVISTŲ DAR LABIAU, NUŠVINTANT KIEKVIENAM INDIVIDUI ASMENIŠKAI.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi Šviesos virpesiai kuo stipriau lietųsi iš mūsų dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės Šviesos ir Gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR KUNIGAI – MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE – DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR KLAIDINANTYS ŽMONES BAŽNYČIOJE APRAIZGYDAMI ŽMONES NEGYVAIS RITUALAIS, O JŲ DVASIĄ PAVERGDAMI NEGYVOMIS DOGMOMIS, IR ŠITUO VEDA TOLYN NUO TAVĘS Į DAR DIDESNĘ BAIMĘ IR TAMSĄ, kuri ypač patiriama per ritualines ir dėl to negyvas religines šventes, ir ypač per tokias dienas, kaip Kalėdos, Velykos, kaip Vėlinės ir Visų Šventųjų dienos.
Kunigai per religines šventes turi ypač gerą galimybę paskleisti Tavo, mylima Rojaus Trejybe-AŠ ESU, gyvą Šviesą, jeigu tik jie būtų atsivėrę Tau ir atradę Tave SAVYJE, tada jie ir kitus -- ir visus – pamokytų, kad Tave reikia atrasti savo viduje, ir būtent toks vidinis patyrimas pakeltų atradusio Tave energinius virpesius į aukštesnį dažnį, ir joks virusas negalėtų atsirasti viduje. Ir tokia žinia iš kunigo lūpų tikinčiuosius apramintų, kad jie ir siektų Gyvojo Tavęs atradimo savyje, nes jiems BŪTINAS GYVAS RYŠYS SU SAVO TIKRAISIAIS TĖVAIS, SU TAVIMI, MYLIMA ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU. O visi negyvi ritualai bažnyčioje tik nutolina kiekvieną nuo Tavęs, o ne priartina, nes čia viešpatauja būtent negyvas ritualas ir tamsa, ir nieko daugiau - jokios Šviesos, jokios Tiesos, jokios Meilės - tik tamsa, ir net dviems tūkstančiams metų praėjus po Jėzaus gyvenimo, kuris tiek iškraipytas, kad net ir jo pats gimtadienis - RUGPJŪČIO 21-ĄJĄ - PERKELTAS Į NAUJŲJŲ METŲ PRIEANGĮ.

Ir NUOSTABU BŪTŲ, jog nušvitę kunigai mokytų gyvo atsivėrimo TAU, IR TAVĘS ATRADIMO SAVYJE. TAČIAU TAM jie patys iš pradžių turi patirti TAVĘS ATRADIMĄ SAVYJE, kad šito galėtų mokyti kitus – savo brolius ir seses dvasioje – tikrus Tavo vaikus.
Aš meldžiu, kad jų BŪSIMASIS ATSIVĖRIMO PATYRIMAS – jiems toks netikėtas ir nesuprantamas – padėtų nurimti VIDUJE, ir tuo pačiu pajausti Tavo vedimą IŠ VIDAUS, kad savo nuostatas jie pakeistų iš DABARTINIŲ IR KLAIDINGŲ INTELEKTUALIŲ Į GYVAS DVASINES, TAVO SUTEIKIAMAS PER TAVO DVASIOS GYVĄ VEIKIMĄ IŠ VIDAUS, IR TADA JIE ŠITO RYŠIO PRADĖTŲ MOKYTI IŠ SAKYKLŲ IR KITUS, IEŠKANČIUS TAVĘS – DAR NEĮVARDINTO TĖVU-ROJAUS TREJYBE-AŠ ESU.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja Valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Rojaus Trejybės-AŠ ESU mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-20 10:06:27



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2023 07 17 – 20 val. ) maldą – kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje.

Šįkart siūlau pasimelsti už tuos, kurie kovoja prieš DABARTINĮ antidievišką, ir antižmogišką,
transnacionalinių korporacijų ir politikų jėga primetamą visam pasauliui, besaikio vartotojiškumo ir
besaikės gamybos GLOBALIZMĄ, ir už tuos kurie pradeda kovoti prieš skiepus, kurie yra pragaištingi
tiek vaikams, tiek suaugusiems, bet korporacijoms atneša milijardus dolerių pelno.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU. Kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais,
skaitykite mano maldas, tik nuoširdžiai, ne mechaniškai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi, kad
sukūrei kosminę erdvę iš savosios Meilės energijos, ir planetas, ir gyvybę jose, kur ir vyksta mūsų
veikimas visų labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi tas begalinis ir neišsenkantis Meilės ir Gėrio Šaltinis, kuris iš
vidaus Savo gyvais virpesiais vedi mus kiekvieną į dar ryškesnę Šviesą, į dar didesnę Meilę, į dar
galingesnį Gėrį, kai tik mes asmeniškai atsiveriame Tau ir atrandame Tave savyje. Ir šitas patyrimas
nustelbia daugybę iki tol viešpatavusių abejonių ir nepasitikėjimo apraiškų, nes su Tavimi gyvenimas
tampa gyvas Tikrovėje, o ne egzistavimas iliuzijoje.
Aš garbinu Tave, kad Tu mums, kiekvienam, esi parengęs visą amžinybę patyrimų, kurie niekada
nesikartos, niekada nebus nė vieno dublio, visada bus vien tik originalai be jokių kopijų, nes Tu esi tas Tėvas ir Motina, suteikiantis mums asmenybes – unikalias ir nesikartojančias, todėl ir mes niekada nepatirsime dviejų vienodų patyrimų.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu atvėrei mane Tau, kada aš atradau Tave savyje, ir patyriau Tavo
gyvą buvimą savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad dabar esu toks, koks esu – pilnas Tavosios Meilės ir Gėrio, ir trokštu tą patyrimą dalinti ir kitiems, norintiems taip pat gyvo ryšio su Tavimi ir Tavo gyvo buvimo patyrimo
savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, iš Meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja.
Amen.
-----------------------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar likite tyloje ir ramybėje, tegu jūsų dvasinė asmenybė kuo daugiau prisigeria jai suteikiamos palaimos, gyvos, patiriamos palaimos. Tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus iki šios dienos, ačiū Tau už visus ateities patyrimus per visą amžinybę, nes Tu geriau žinai, kokie patyrimai reikalingi kiekvienam, kad jis atsivertų visu savo spindesiu, kokį Tu ir esi sumanęs kiekvienam, kaip asmenybės amžiną dovaną, kad ji šviestų iš Meilės visų labui.
Aš dabar, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, taip pat ir su mums kol kas dar nematomomis
Tarpinėmis Būtybėmis ir dvasiomis, meldžiu išminties, kuri ateina iš Tavęs, tiems mūsų dvasiniams
broliams ir sesėms, kurie kovoja prieš dabartinį tamsos globalizmą, kada saujelė monopolistinių
kompanijų ir politikų pradeda vis labiau diktuoti savo principus ir veiklos būdą, tuo pačiu ir gyvenseną
net valstybėms, kada bankininkai yra užkulisių žaidėjai ir demonstruoja savo pinigų valdžią, pavergdami tiek bet kokį mažą verslą, tiek ir asmeninius indėlius laikančius žmones, nes būtent dėl jų
transnacionalinių interesų tenkinimo ėmė kurtis ir kitos gamybos kompanijos, jau nebeišsitenkančios
savo šalyje. Šita saujelė mūsų dvasinių brolių ir sesių, visiškai aklų ir kurčių dvasioje – pavergė ir engia visą žmoniją, ir tą jų – bankininkų – vergovę jie pridengia kaip figos lapeliu globalizavimo reiškiniu.
Būtent tokia yra TRANSNACIONALINIŲ KORPORACIJŲ VIEN SAVO GODUMU BESIVADOVAUJANČIŲ IR DEMAGOGIJĄ IR MELĄ PASKLEIDUSIŲ JŲ LIOKAJŲ SUFABRIKUOTA IR SUFALSIFIKUOTA Europos pseudosąjunga, kur tokie liliputai, kaip Lietuva mindomi iš visų pusių, ir jiems numetamas apgraužtas kaulas, kurio kaip išganymo laukia ir Lietuvos pseudoprezidentas ir pseudopolitikai - duos pinigų Europa, padės Europa - o žmonės net jau nebesuvokia, kad tik savarankiška ir nepriklausoma šalies politinė valdžia gali tvarkytis savame krašte remdamasi Kūrėju, o ne Briuselio vienalytininkų direktyvomis.
Meldžiu, kad kiekviena šalis galėtų gyventi jai savitą gyvą ir įvairų gyvenimą kaip ir numatė tą Rojaus
Trejybė-AŠ ESU.
O be Rojaus Trejybės-AŠ ESU-Jėzaus ir apvaizdos rasti išeitį iš tokios aklavieties - besaikio vartotojiškumo ir godumo, savanaudiškumo ir agresyvumo - tiesiog neįmanoma, dėl to pasaulio padėtis vis blogės ir blogės.
Dar liūdniau matyti farmacijos koncernų toli siekančius tikslus - narkotizuoti visą pasaulį skiepais, kurių poveikis silpnina imunitetą, nes pats organizmas nustoja jį stiprinti, nes nebemoka, vis laukia
kasmetinių porcijų narkotikų-skiepų tai nuo gripo, tai nuo tuberkuliozės, tai nuo tymų, ir taip be galo. Ir
farmacijos korporacijos susižeria už kiekvieną vakciną pinigus sau, nekreipdamos jokio dėmesio į
šalutinius poveikius, kad kiekviena karta tampa vis labiau biologiškai silpnesnė ir ligos vis labiau kerta ir jauniems. Aš dar vaikas būdamas taip džiaugiausi, kada užaugsiu, jau bus sukurti vaistai nuo vėžio, ir nereikės bijoti, kad numirsiu. Praėjo daugybė metų, o niekas tų stebuklingų vaistų taip ir nesukūrė, o priešingai, dabar pilna vaikų su vėžiniais įvairiais susirgimais, kai mano vaikystėje tokių nebuvo iš viso.
Vėžys ne tik neišnyko, bet dar tapo jaunas ir stiprus!
O iš viso to pelnosi korporacijos, ligoninės, nes palaikomos masinės baimės sąlygomis galima siūlyti - ir siūloma - daugybė naujų tariamų vaistų. O apimti baimės žmonės nebenori jokio Šviesos ir Tiesos Žodžio, jie kaip robotai klusniai vykdo tik savo funkciją.
Aš meldžiu, kad visi tie, kurie vis tik išdrįsta protestuoti prieš tokią antidievišką ir antižmogišką globalizmo politiką ir ekonomiką, ir kuriuos suiminėja ir baudžia tie skurdžiai dvasioje tamsuoliai turtuoliai ir piniguočiai, primetantys politikams savo sprendimus ir nuostatas, kad jie vis tik atsivertų Tau ir pamatytų, jog tokia jų protesto veikla jokiu būdu nesprendžia ne tik pačios problemos, bet dar
labiau įsiutina piniguočius vargšus-tamsuolius.
Aš meldžiu, kad jie atrastų Tave savyje, ir tik tada jie suvoks, kad Tavoji Globalizacija bus tada ir tokia, kada bus viena valstybė, viena kalba, ir viena vyriausybė, nors bus daug tautų. Pasaulyje į valdžią ateis Dvasinė Aristokratija, ir Tavo įgaliojimu ves visą pasaulį Tavojo Evoliucinio Plano numatyta kryptimi ir Tavuoju Meilės Įstatymu, ir Gėrio bendro kūrimo su Tavimi visų labui.
Tavoji Globalizacija yra toji pati Jėzaus evangelija – Tavoji Tėvystė ir žmonių Brolystė – ir vis tik pirmiau įsisavinus mano Evangeliją - Kūrėjas yra gyvas, ir Jį galima atrasti savo viduje - ir atradus Tave - Kūrėją - būtent savyje, globalizacija visoje planetoje ir taps Tikrove – be dabartinių savanaudiškų siaubūnų-monopolijų viešpatavimo, kad nebūtų visi engiami, niekinami, ir beteisiai, turtus kraunantys tik pavieniams ir nenusipelniusiems jų mūsų dvasios broliams ir sesėms, kaip ir be valdžioje išsilaikančių tik jėgos ir apgaulės dėka.
Aš meldžiu, kad mūsų – urantų – gyvas pavyzdys būtų mūsų asmeninis Gyvenimas, ir veikla drauge su Tavimi visų labui, kad daugelis paklaustų - kaip gi jie šitaip gali gyventi, kai aplinkui tiek daug apgaulės, savanaudiškumo, ir baimės.
Ir tik tada, kada urantų daugės, kada jie steigs savo įmones, kada ateis į politinę valdžią, iš pradžių
Lietuvoje, o vėliau ir kitose valstybėse, tada ir Apvaizda suteiks pagalbą tokią, kad Globalizacija iš tiesų apimtų visą planetą, tačiau ji bus sukurta ant Tavųjų dvasinių pamatų ir patiriant Tavo Meilę savo
viduje.Ir karo nebekils niekada.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
-----
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, pasiklausykite jums asmeniškai perteikiamų Rojaus
Trejybės-AŠ ESU mokymų per jūsų Minties Derintoją - Rojaus Trejybės-AŠ ESU fragmentą-dvasią jūsų dabartiniame prote.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-12 16:55:05



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2023 07 10- 20 val.) maldoje už neįtikėjusiųjų atsivėrimą Kūrėjui.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę-AŠ ESU.
Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite – tik nuoširdžiai – mano jums parašytas maldas.
------------------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Meilės ir Gėrio Šaltinis ir Centras visai kūrinijos dvasinei Šeimai,
Aš šlovinu ir garbinu Tave, kad Tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, ir kiekvienas Tavo vaikas šią Šviesą gali pajausti savo viduje tiek, kiek pats atsiveria Tau iš vidaus. Ir net dabar dar neįtikėjęs, gali ją patirti, jeigu tik pradės nuoširdžiai – ne mechaniškai – kreiptis į Tave savo žodžiais.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi Energija, net jos Šaltinis, kuris skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į visų Gerovę, net ir visos kūrinijos Gerovę, o tuo pačiu tai bus ir asmeninė Tavojo nušvitusio sūnaus ar dukros Gerovė, nes būtent Tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios Meilės Energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui, net ir taip, kaip tą be perstojo darai Tu.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mums padovanojai savo Dvasią, Minties Derintoją, padovanojai kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti gyvąją Palaimą garbinimo metu.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu sumanei Evoliuciją savo vaikams, kad jie visą laiką šviesėtų Tavimi, nes tik tada Tavieji vaikai gali pajusti, jog ir kiekvieno asmeninis gyvas ryšys su Tavimi suteikia atlygį kiekvienam asmeniškai patiriant ir vidine būsena paliudijant panašumą į Tave, ir kasdienos aplinkoje pasireiškiant Tavojo charakterio savybėmis visų Gerovei. Ir tik toks gyvenimas yra prasmingas.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu mus mokai žvelgti į aplinką Tavuoju Meilės žvilgsniu, ir skleisti Meilę visiems, be jokio išskaičiavimo, net ir taip, kaip Meilę skleidi visai kūrinijai Tu.
Aš garbinu iš šlovinu Tave iš Meilės Tau, ir savo laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimo Kūrėjo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU – pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų atsivėrusi Kūrėjui asmenybė kuo daugiau patirtų Meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už neįtikėjusiųjų atsivėrimą ir įtikėjimą.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, mylima Amžinoji Motina, mylima Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už mūsų visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū už šios akimirkos patyrimą, už ateities patyrimus, net amžinybėje būsiančius. Šįvakar aš pakviečiau savo dvasios brolius ir seses pasimelsti už netikinčiųjų, ir tikinčiųjų, bet neįtikėjusiųjų atsivėrimą Kūrėjui. Netikintieji gyvena beprasmį gyvenimą kasdien, jie visiškai paskendę materijoje ir faktų chaose, o bažnytiniai tikintieji, be Gyvojo Įtikėjimo vergauja bažnyčios sugalvotiems negyviems ritualams ir dogmoms. Tą liudija katalikų sektos tikinčiųjų veržimasis pamatyti popiežių, šių laikų irgi ritualinį stabą, ar musulmonų dogmatinis-ritualinis chadžo atlikimas – kiekvienas musulmonas – jeigu nėra per senas, sergantis ar invalidas – privalo per Ramadano mėnesį nors vieną kartą gyvenime nukeliauti į Meką prie Kaabos mečetės – ir skrenda jie iš viso pasaulio milijonais, nors sugrįžę namo vėl kariauja ir žudo vieni kitus – kaip tas vyksta šiuo metu Sirijoje, Afganistane, Irake, Libijoje, Sudane, Nigerijoje. Lygiai tas pats vyksta tarp krikščioniškųjų sektų – Šiaurės Airijoje ir dabar mūro siena skiria katalikus nuo protestantų, įvairiuose miestuose, daugiausia Belfaste. Nors tai buvo sumanyti kaip laikini statiniai – šešiems mėnesiams – bet jos ne tik stovi iki šiol, bet jų net ir daugėja – nuo 1990 metų jų padaugėjo nuo 18 iki 59. Šitos sienos iš metalo ar plytų, kai kur siekia net iki 8 metrų aukštį, jose yra varteliai pėstiesiems, naktį jie užrakinami. Ir toks gyvenimas yra tarp dvasios brolių ir sesių, kurie tiki į Jėzų ir studijuoja Bibliją. Ir būtent toks gyvenimas ir paliudija, koks yra milžiniškas kontrastas tarp gyvojo urantų Įtikėjimo ir tikėjimo bažnytinių ritualų beprasmybe, kurių tamsoje skendi visa katalikų sekta, protestantų sektos, ir visos kitos negyvos-ritualinės bažnyčios. Katalikai veržiasi pamatyti popiežių kaip stabą, lekia į Romą, net ir įvairių šalių prezidentai, Lietuvos - ne išimtis, siekia pabučiuoti šios sektos vado ranką, ir būtent toks jų požiūris tik paliudija dabartinį žmonių nesugebėjimą atsiverti Širdimi, kad nebeliktų jokio noro fanatiškai važiuoti į Romą pamatyti žmogaus, kuris saujelės kardinolų buvo išrinktas katalikų popiežiumi, nes tada viduje viešpatautų Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvoji Meilė, jos milžiniškos virpesių bangos tekėjimu ir asmenybės gyvu prisipildymu šiais virpesiais tiesiai iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU, ir net būnant bet kurioje pasaulio vietoje. O tada nebūtų jokios pseudopandemijos, sugalvotos pasislėpusių nuo žmogaus akių turčių, nebūtų jokių pseudovakcinų ir žmonių diskriminacijos, nebūtų žmonių gąsdinimo karu ir kitomis nelaimėmis, ką ir daro esantys jau nebeteisėtai valdžioje, ir einantys prieš Tavąją valią MAIŠTININKAI-ŠĖTONININKAI.
Aš meldžiu, kad ir tie mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie netiki iš viso, ir šitaip beprasmiškai švaisto savo gyvenimą, nors akimirkai pabūtų be savojo materialaus šurmulio, pamąstytų apie aukštesnius dalykus – vertybes – o ne lėktų kaip lenktynėse vien tik paskui materijos teikiamus malonumus ir skausmus, kad pajustų nors trumpam atokvėpio akimirką ir nurimstantį savo protą, kuris tada ir galėtų kreiptis visu nuoširdumu į Kūrėją – Aukščiausiąjį Protą ir Energiją. Visa Kūrinija yra Kūrėjo saujoje, ir nuostabiai su Meile organizuota ir prižiūrima.
Žmogaus fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvena tikrasis – dvasinis aš – amžinoji asmenybė. Ir šitam amžinajam Tavo padovanotam gyventojui ir egzistuoja Amžinosios Vertybės – Meilė, Tiesa, Teisingumas, Gailestingumas, Gėris, Grožis, kurios taip pat yra Tavo suteiktos mūsų patyrimams įprasminti.
Tegu Mūsų Meilės virpesiai pasiekia valstybių politinius vadovus – prezidentus, premjerus, karalius, karalienes, vyriausybės ir parlamento narius, religijų vadovus, kad jie pajaustų mūsų jiems siunčiamus Meilės ir Ramybės gyvus virpesius, kad jų aplinka, nors mūsų ir nedidelio indėlio dėka, šiek tiek nuskaidrėtų ir prašviesėtų.

Manoji valia sulieta su Tavąja. Amen.
------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Rojaus Trejybė-AŠ ESU perteikia savomokymus, tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. Jie tikrai kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-06 00:00:36



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2023 07 03 – 20 val. ) maldą – kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir tarpusavyje.

Šįkart siūlau pasimelsti už tuos, kurie kovoja prieš DABARTINĮ antidievišką, ir antižmogišką,
transnacionalinių korporacijų ir politikų jėga primetamą visam pasauliui, besaikio vartotojiškumo ir
besaikės gamybos GLOBALIZMĄ, ir už tuos kurie pradeda kovoti prieš skiepus, kurie yra pragaištingi
tiek vaikams, tiek suaugusiems, bet korporacijoms atneša milijardus dolerių pelno.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę-AŠ ESU. Kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais,
skaitykite mano maldas, tik nuoširdžiai, ne mechaniškai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi, kad
sukūrei kosminę erdvę iš savosios Meilės energijos, ir planetas, ir gyvybę jose, kur ir vyksta mūsų
veikimas visų labui.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu esi tas begalinis ir neišsenkantis Meilės ir Gėrio Šaltinis, kuris iš
vidaus Savo gyvais virpesiais vedi mus kiekvieną į dar ryškesnę Šviesą, į dar didesnę Meilę, į dar
galingesnį Gėrį, kai tik mes asmeniškai atsiveriame Tau ir atrandame Tave savyje. Ir šitas patyrimas
nustelbia daugybę iki tol viešpatavusių abejonių ir nepasitikėjimo apraiškų, nes su Tavimi gyvenimas
tampa gyvas Tikrovėje, o ne egzistavimas iliuzijoje.
Aš garbinu Tave, kad Tu mums, kiekvienam, esi parengęs visą amžinybę patyrimų, kurie niekada
nesikartos, niekada nebus nė vieno dublio, visada bus vien tik originalai be jokių kopijų, nes Tu esi tas Tėvas ir Motina, suteikiantis mums asmenybes – unikalias ir nesikartojančias, todėl ir mes niekada nepatirsime dviejų vienodų patyrimų.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad Tu atvėrei mane Tau, kada aš atradau Tave savyje, ir patyriau Tavo
gyvą buvimą savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, kad dabar esu toks, koks esu – pilnas Tavosios Meilės ir Gėrio, ir trokštu tą patyrimą dalinti ir kitiems, norintiems taip pat gyvo ryšio su Tavimi ir Tavo gyvo buvimo patyrimo
savyje.
Aš garbinu ir šlovinu Tave, iš Meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia yra sulieta su Tavąja.
Amen.
-----------------------------
Po Rojaus Trejybės-AŠ ESU pagarbinimo dar likite tyloje ir ramybėje, tegu jūsų dvasinė asmenybė kuo daugiau prisigeria jai suteikiamos palaimos, gyvos, patiriamos palaimos. Tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, ačiū Tau už visus patyrimus iki šios dienos, ačiū Tau už visus ateities patyrimus per visą amžinybę, nes Tu geriau žinai, kokie patyrimai reikalingi kiekvienam, kad jis atsivertų visu savo spindesiu, kokį Tu ir esi sumanęs kiekvienam, kaip asmenybės amžiną dovaną, kad ji šviestų iš Meilės visų labui.
Aš dabar, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, taip pat ir su mums kol kas dar nematomomis
Tarpinėmis Būtybėmis ir dvasiomis, meldžiu išminties, kuri ateina iš Tavęs, tiems mūsų dvasiniams
broliams ir sesėms, kurie kovoja prieš dabartinį tamsos globalizmą, kada saujelė monopolistinių
kompanijų ir politikų pradeda vis labiau diktuoti savo principus ir veiklos būdą, tuo pačiu ir gyvenseną
net valstybėms, kada bankininkai yra užkulisių žaidėjai ir demonstruoja savo pinigų valdžią, pavergdami tiek bet kokį mažą verslą, tiek ir asmeninius indėlius laikančius žmones, nes būtent dėl jų
transnacionalinių interesų tenkinimo ėmė kurtis ir kitos gamybos kompanijos, jau nebeišsitenkančios
savo šalyje. Šita saujelė mūsų dvasinių brolių ir sesių, visiškai aklų ir kurčių dvasioje – pavergė ir engia visą žmoniją, ir tą jų – bankininkų – vergovę jie pridengia kaip figos lapeliu globalizavimo reiškiniu.
Būtent tokia yra TRANSNACIONALINIŲ KORPORACIJŲ VIEN SAVO GODUMU BESIVADOVAUJANČIŲ IR DEMAGOGIJĄ IR MELĄ PASKLEIDUSIŲ JŲ LIOKAJŲ SUFABRIKUOTA IR SUFALSIFIKUOTA Europos pseudosąjunga, kur tokie liliputai, kaip Lietuva mindomi iš visų pusių, ir jiems numetamas apgraužtas kaulas, kurio kaip išganymo laukia ir Lietuvos pseudoprezidentas ir pseudopolitikai - duos pinigų Europa, padės Europa - o žmonės net jau nebesuvokia, kad tik savarankiška ir nepriklausoma šalies politinė valdžia gali tvarkytis savame krašte remdamasi Kūrėju, o ne Briuselio vienalytininkų direktyvomis.
Meldžiu, kad kiekviena šalis galėtų gyventi jai savitą gyvą ir įvairų gyvenimą kaip ir numatė tą Rojaus
Trejybė-AŠ ESU.
O be Rojaus Trejybės-AŠ ESU-Jėzaus ir apvaizdos rasti išeitį iš tokios aklavieties - besaikio vartotojiškumo ir godumo, savanaudiškumo ir agresyvumo - tiesiog neįmanoma, dėl to pasaulio padėtis vis blogės ir blogės.
Dar liūdniau matyti farmacijos koncernų toli siekančius tikslus - narkotizuoti visą pasaulį skiepais, kurių poveikis silpnina imunitetą, nes pats organizmas nustoja jį stiprinti, nes nebemoka, vis laukia
kasmetinių porcijų narkotikų-skiepų tai nuo gripo, tai nuo tuberkuliozės, tai nuo tymų, ir taip be galo. Ir
farmacijos korporacijos susižeria už kiekvieną vakciną pinigus sau, nekreipdamos jokio dėmesio į
šalutinius poveikius, kad kiekviena karta tampa vis labiau biologiškai silpnesnė ir ligos vis labiau kerta ir jauniems. Aš dar vaikas būdamas taip džiaugiausi, kada užaugsiu, jau bus sukurti vaistai nuo vėžio, ir nereikės bijoti, kad numirsiu. Praėjo daugybė metų, o niekas tų stebuklingų vaistų taip ir nesukūrė, o priešingai, dabar pilna vaikų su vėžiniais įvairiais susirgimais, kai mano vaikystėje tokių nebuvo iš viso.
Vėžys ne tik neišnyko, bet dar tapo jaunas ir stiprus!
O iš viso to pelnosi korporacijos, ligoninės, nes palaikomos masinės baimės sąlygomis galima siūlyti - ir siūloma - daugybė naujų tariamų vaistų. O apimti baimės žmonės nebenori jokio Šviesos ir Tiesos Žodžio, jie kaip robotai klusniai vykdo tik savo funkciją.
Aš meldžiu, kad visi tie, kurie vis tik išdrįsta protestuoti prieš tokią antidievišką ir antižmogišką globalizmo politiką ir ekonomiką, ir kuriuos suiminėja ir baudžia tie skurdžiai dvasioje tamsuoliai turtuoliai ir piniguočiai, primetantys politikams savo sprendimus ir nuostatas, kad jie vis tik atsivertų Tau ir pamatytų, jog tokia jų protesto veikla jokiu būdu nesprendžia ne tik pačios problemos, bet dar
labiau įsiutina piniguočius vargšus-tamsuolius.
Aš meldžiu, kad jie atrastų Tave savyje, ir tik tada jie suvoks, kad Tavoji Globalizacija bus tada ir tokia, kada bus viena valstybė, viena kalba, ir viena vyriausybė, nors bus daug tautų. Pasaulyje į valdžią ateis Dvasinė Aristokratija, ir Tavo įgaliojimu ves visą pasaulį Tavojo Evoliucinio Plano numatyta kryptimi ir Tavuoju Meilės Įstatymu, ir Gėrio bendro kūrimo su Tavimi visų labui.
Tavoji Globalizacija yra toji pati Jėzaus evangelija – Tavoji Tėvystė ir žmonių Brolystė – ir vis tik pirmiau įsisavinus mano Evangeliją - Kūrėjas yra gyvas, ir Jį galima atrasti savo viduje - ir atradus Tave - Kūrėją - būtent savyje, globalizacija visoje planetoje ir taps Tikrove – be dabartinių savanaudiškų siaubūnų-monopolijų viešpatavimo, kad nebūtų visi engiami, niekinami, ir beteisiai, turtus kraunantys tik pavieniams ir nenusipelniusiems jų mūsų dvasios broliams ir sesėms, kaip ir be valdžioje išsilaikančių tik jėgos ir apgaulės dėka.
Aš meldžiu, kad mūsų – urantų – gyvas pavyzdys būtų mūsų asmeninis Gyvenimas, ir veikla drauge su Tavimi visų labui, kad daugelis paklaustų - kaip gi jie šitaip gali gyventi, kai aplinkui tiek daug apgaulės, savanaudiškumo, ir baimės.
Ir tik tada, kada urantų daugės, kada jie steigs savo įmones, kada ateis į politinę valdžią, iš pradžių
Lietuvoje, o vėliau ir kitose valstybėse, tada ir Apvaizda suteiks pagalbą tokią, kad Globalizacija iš tiesų apimtų visą planetą, tačiau ji bus sukurta ant Tavųjų dvasinių pamatų ir patiriant Tavo Meilę savo
viduje.Ir karo nebekils niekada.
Manoji valia yra sulieta su Tavąja. Amen.
-----
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, pasiklausykite jums asmeniškai perteikiamų Rojaus
Trejybės-AŠ ESU mokymų per jūsų Minties Derintoją - Rojaus Trejybės-AŠ ESU fragmentą-dvasią jūsų dabartiniame prote.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-06-30 16:16:34




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal