Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2013 09 30 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime jaunimui – mūsų visų ateičiai Lietuvoje, ir Urantijoje, kad jaunimas atsivertų Tėvui-Rojaus Trejybei.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite parašytas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mūsų jaunimui, kad jis atsivertų tau ir siektų vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susilieti su tavimi, garbinant tave visa savo atsivėrusia šios akimirkos dvasine gelme. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą savo viduje ir tokio nuoširdaus atsivėrimo akimirką garbinimo metu, kad šituo patyrimu dar labiau sustiprinčiau savo gyvą ryšį su tavimi.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes – įskaitant ir jaunimą – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus – ir jaunimą – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už jaunimą, Lietuvos ir Urantijos ateitį. Šiandien vis labiau Lietuvos miestuose pasireiškia iš Vakarų atklydusi yda, jaunimą žalojanti ir degraduojanti – teplioti namų sienas, požeminių perėjų sienas, tiltų konstrukcijas. Ir apgailėtina yra tokia padėtis, kada tokios teplionės tik plečiasi kaip epidemija, o Vilniaus valdžia tą net paskatina – išskiria teplionėms atskiras vietas mieste, kad tokie nusikaltimai tik plistų ir plėstųsi dar daugiau. Prie tokios jaunimo akivaizdžios protinės degradacijos prisideda narkotikų, alkoholio, ir tabako vartojimo manija, keiksmai, vien tik savanaudiškų interesų vaikymasis, tarp jaunų žmonių susiformavusių įtakos grupių veikimas, bendrauajnt su draugais, visiškai ignoruojant Rojaus Trejybės – Kūrėjo – veikimą jų prote, ir jų protui, iš vidaus, nes ignoruojant Kūrėją, veikiantį iš vidaus, jaunimą apima gyvenimo beprasmybės pojūtis, nusivylimo nuotaikos, depresija, ir mintys apie savižudybę kada žemo dažnio virpesių realus pasireiškimias nesubrendusio proto viduje pasiekia kulminaciją būaseną, kai jauno žmogaus smegenys patiria milžinišką stresą ir įtampa.
Aš meldžių, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų moksleivius, nes jų pasąmonė dar nėra tiek užteršta ritualų ir dogmų, kiek ji užteršta suaugusiųjų, kad jie pradėtų patys PATIRTI IŠ VIDAUS tokius impulsus, kad jie yra REALŪS TAVO SŪNŪS AR DUKROS JAU DABAR IR ČIA, ir tokį jų elgesio pasikeitimą pastebėtų ir mokytojai, kuriems savo ruožtu aš meldžiu nuoširdaus atsivėrimo tau, kad jų kantrybė nepaprastai išaugtų jiems bendraujant su mokiniais, ir mokytojų tokį pasekeitimą taip pat pastebėtų ir patys mokiniai.
Mes meldžiu, kad ir moksleivių TĖVAI PRISIDĖTŲ PRIE SAVO VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR SUSTIPRĖJIMO PRADĖDAMI DRAUGE SU SAVO VAIKAIS GARBINTI TAVE SAVO ŠEIMOJE, kad po kurio laiko, sustiprėję dvasiškai, jie tokius savo patyrimus galėtų aptarti mokykloje tiek su kitais vaikais, tiek ir su mokytojais, šitokiu būdu vieni kitus taip pat sustiprindami, o patį mokymosi procesą paversdami maloniu abipusiu ir vaisingu bendravimu ir bendradarbiavimu, atitinkančiu tavo valią..
Aš meldžiu, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis ir nepalankiomis sąlygomis, kokios galėtų juos veikti šiuo metu, ir ne tik Lietuvoje, bet ir visuose Urantijos kraštuose, ypač ten, kur vaikai išnaudojami, žūsta karuose, kur kariauja ir išnaudoja jų SUAUGĘ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, TIK TAMSŪS, NEGAILESTINGI, IR SAVANAUDŽIAI..
Aš meldžiu visiems vaikams, ir jų tėvams, ir jų mokytojams, kuo ankstesnio tavęs ATRADIMO SAVYJE IR GYVO BENDRAVIMO SU TAVIMI BE JOKIŲ RITUALŲ IR DOGMŲ, kad jie pajustų – PATIRTŲ – net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie PATYS netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų, KOKIAIS JAU YRA TAPĘ KAI KURIE SUAUGĘ JŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS.
Aš meldžiu visiems mokiniams dvasinio ir gyvo žingsnio savo aplinkoje, bedraujant su savo draugais už šeimos ribų, kad iš jų sklistų ramybė, šviesa ir išmintis, pranosktanti jų fizinį amžių, nes toji gyva mintis lietųsi iš tavęs, tik jų lūpomis, o tai paveiktų ir jų BENDRAAMŽIUS, kad ir tie jų bendraamžiai, kurie iš pradžių šaipytųsi ir net tyčiotųsi, tačiau po kurio laiko ir jie patys pajaustų tavo šilumą, meilę, ir ramybę, nes ji yra reali ir gyva; ir ją gautų jie taip pat iš tavęs, ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ. TAI PAVEIKTŲ IR JŲ MOKYTOJUS, IR PAČIUS JŲ TĖVUS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-09-28 19:57:24



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 09 23 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie TARIAMAI yra religiniai vedliai – už kunigus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPATAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO KIEKVIENO IŠ MŪSŲ ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu ir šlovinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie save laiko religiniais lyderiais ir net dar daugiau – tarpininkais tarp tavęs ir mūsų eilinių mirtingųjų. Tokios nuostatos yra NETIESA, NES TARP TAVĘS IR MŪSŲ – KIEKVIENO MIRTINGOJO – NĖRA – IR BŪTI NEGALI – JOKIO TARPININKO, NES TU KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ PADOVANOJAI SAVE – SAVO DVASIĄ IR APGYVENDINAI MŪSŲ VIDUJE – MŪSŲ PROTE – KAD ŠIS GYVAS TILTAS SUJUNGTU MUS BE TARPININKŲ, O TIESIOGIAI TAM, KAD MES – KIEKVIENAS – NUŠVISTUME TAVIMI IR GYVENTUME TAVO MEILE IR KURTUME GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI VISŲ ŠVIESOS LABUI – MŪSŲ VISŲ TOLIMESNIO VYSTYMOSI LABUI IR GERESNIO GYVENIMO ATEINANČIOMS KARTOMS LABUI – KAIP TU IR SUMANEI SAVO EVOLIUCINIAME PLANE VISAI KŪRINIJAI, KAD JI NUŠVISTŲ DAR LABIAU, NUŠVINTANT KIEKVIENAM INDIVIDUI ASMENIŠKAI..
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR KUNIGAI – MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE – DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR KLAIDINANTYS ŽMONES BAŽNYČIOJE APRAIZGYDAMI ŽMONES NEGYVAIS RITUALAIS, O JŲ DVASIĄ PAVERGDAMI NEGYVOMIS DOGMOMIS, IR ŠITUO VEDA TOLYN NUO TAVĘS Į DAR DIDESNĘ BAIMĘ IR TAMSĄ.
Aš meldžiu, kad jų – taip pat ir naujojo katalikų popiežiaus – BŪSIMASIS ATSIVĖRIMO PATYRIMAS – jiems toks netikėtas ir nesuprantamas – jiems padėtų nurimti VIDUJE, ir tuo pačiu pajausti Tavo vedimą IŠ VIDAUS, kad savo nuostatas jie pakeistų iš SAVO DABARTINIŲ IR KLAIDINGŲ INTELEKTUALIŲ Į GYVAS DVASINES, TAVO SUTEIKIAMAS PER TAVO DVASIOS GYVĄ VEIKIMĄ IŠ VIDAUS, IR TADA JIE ŠITO RYŠIO JIE PRADĖTŲ MOKYTI IŠ SAKYKLŲ IR KITUS, IEŠKANČIUS TAVĘS – DAR NEĮVARDINTO TĖVU-ROJAUS TREJYBE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-09-21 14:34:05



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 09 16 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už mūsų planetos gyvūnus – žvėris ir naminius – už gamtos apsaugą – vandens, žemės, miškų, atmosferos.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline-Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta – AŠ TROKŠTU – šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę – MANE – kad AŠ TROKŠTU suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMAS IR ŠLOVINDAMAS tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absoliučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPATAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu suteikei mums tokią nuostabią aplinką – gamtą, žvėris, naminius gyvulius – tam, kad mes kauptume patyrimus drauge su visuma save suderindami, o ne kenkdami jai.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro energetinių virpesių tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvojoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurių nemato mūsų materialios akys, tačiau kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie niokoja mūsų planetos gamtos turtus, be saiko teršia vandenį, žemę, atmosferą, kerta miškus, net tiek gausiai Amazonės upės baseine, kad toks milžiniškas miškų naikinimas jau turi poveikio net klimatinėms sąlygoms tame regione. P dabar rusai, amerikonai, norvegai jau gviešiasi teršti NE JIEMS PRIKLAUSANTĮ, O VISAI ŽMONIJAI, TIK DABAR JŲ NETEISĖTAI UŽGROBTĄ ir Šiaurės polių, pradėdami gręžti naftos gręžinius Arkties vandenyne PO Šiaurės poliaus ledynais.
Aš meldžiu, kad mūsų dvasiniai broliai ir sesės patirtų savo viduje šviesą ir pakeistų savo požiūrį į žvėris, kad jie pažvelgtų į juos meilės žvilgsniu ir nustotų juos žudyti – medžioti. Meldžiu kad jie pradėtų juos saugoti, o ne naikinti dėl pinigų ir savanaudiško savojo aš išaukštinimo prieš kitus savo brolius ir seses.
Aš meldžiu nušvitimo tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie laiko naminius gyvūnus, kad jie būtų pašerti ir ne badmyriautų, kad su jais elgtųsi su meile ir kantrumu, tie, kurie laiko namuose šunis ir kates, kad jų neapleistų ir neišmestų į gatvę, kada norai išgaruoja juos laikyti, ir kaip daiktą išmeta lauk.
Aš meldžiu kantrybės ir gyvo ryšio tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie teikia apsaugą gyvūnams įvairiuose globos namuose, kad jie savo veiklą sietų su Kūrėju, kad jie ir atsiremtų į Kūrėją – Rojaus Trejybę.
Tylenė Japonija masiškai žudo banginius, ir jokia pasaulio politinė ar ekonominė jėga jos negali priversti nutraukti tokią praktiką-politiką.
Aš meldžiu, kad mūsų dvasiniai broliai, kurie yra susiję su JAV kariniais daliniais ruošiančiais kovai su teroristais net delfinus, kurie ištreniruojami surasti minas po vandeniu ir net nužudyti teroristus po vandeniu, atsisakytų tokių tamsos planų šitaip išnaudoti gyvūnus. Aš meldžiu, kad dabar JAV kariškiai nutrauktų savo tokius planus, kurie dabar labai plačiai įgyvendinami Afganistane, kur keli tūkstančiai specialiai ištreniruotų šunų ieško minų jau užminuotuose laukuose, ir jas suranda, deja, tie šunys jau yra pasmerkti suluošinimui, o dažnas ir mirčiai, kada minos sprogsta jiems beieškant..
Planeta yra ne MŪSŲ NUOSAVYBĖ, NE MŪSŲ NEKILNOJAMASIS TURTAS, BET TAVOJI NUOSAVYBĖ, TODĖL JOJE ESANTYS GAMTOS TURTAI – TAIP PAT IR ŽVĖRYS, PAUKŠČIAI, JŪROS GYVŪNIJA – YRA TAVO, NE MŪSŲ. TU JUOS SUMANEI, KAD JIE BŪTŲ NAUDOJAMI VISŲ ŠVIESOS LABUI, O NE GRUPELĖS PASIPELNIJIMO TIKSLAMS, IR VISŲ KITŲ KANČIOS KAINA.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių tau dvasinių asmenybių gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjerą, ministrą, bankininką, verslininką, medžiotoją, ūkininką, kiekvieną laikantį namuose katę ar šunį, ar bet kokį kitą gyvūną, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek jie padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, ir su tokiu požiūriu žvelgti ir į visus gamtos turtus ir jų panaudojimą visų labui, tuo pačiu ir į gyvūnus, kaip tu ir esi numatęs, kad šitaip būtų tausojama planetos aplinka ir joje esantys gamtos turtai – augmenija ir gyvūnija, mineralai ir gamtos visi ištekliai, kurie visi yra sukurti iš tavosios meilės energijos.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-09-14 15:35:58



Rugsėjo 9 d. kolektyvinei komunijai skaitykite praėjusios savaitės maldą, nes ji reikalinga būtent šiandien, kada JAV kongresas turi svarstyti pritarti ar atmesti JAV prezidento Barako Obamos sprendimą BOMBARDUOTI IR ŽUDYTI SIRIJOS GYVENTOJUS.
Net ir sprendimo atmetimo atveju JAV prezidentas turi teisę - juokinga sakyti - ŽUDYTI ŽMONES SAVO NUOŽIŪRA IR RIZIKA kaip vyriausias kariuomenės vadas JAV ir duoti tokį Rojaus Trejybės MEILĖS VALIĄ pažeidžiantį įsakymą.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-09-07 08:26:02



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 09 02– 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ JUNGTINIŲ AMERIKOS VALSTIJŲ MAITVANAGIŲ – KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKUS IR JŲ ĮKAITĄ PREZIDENTĄ OBAMĄ, kad jie nepriimtų BEPROTIŠKO sprendimo pulti Siriją, už išmintį mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius ir religinius sprendimus Sirijoje, Libijoje, kariaujančių pilietinį karą, Egipte, suskaldytame ir stovinčiame ant pilietinio karo slenksčio, Jemene, Tunise, Jordanijoje, Dramblio Kaulo šalyje, Bahreine, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Britanijoje, Prancūzijoje, ir kitose pasaulio valstybėse, kad jie būdami materialioje ir religinėje valdžioje, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai, juos priimtų VYKDYDAMI TAVĄJĄ VALIĄ, O NE SIEKDAMI SAVO SAVANAUDIŠKŲ TIKSLŲ.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes aš noriu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane atsivėrusį TAU dvasioje, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINANT ir ŠLOVINANT tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu esi NESIBAIGIANČIOS IR GYVOS meilės Šaltinis ir Centras VISAI kūrinijai ir VISĄ kūrinijos šeimą MAITINI gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki kiekvienam Savo vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVOJO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi GYVUOJU keliu kasdien, ir į vis RYŠKESNĘ šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai ABSOLIUČIAI DAUGUMAI – mūsų dvasios brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS – IR VISOS ABEJONĖS – IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą taip dabar atsivėrusiame savo DVASINIAME viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios dienos, ačiū už šios akimirkos patyrimą, nes jis visas yra labai vertingas manajai asmenybei, kaip ir kiekvienai asmenybei, kad būtų pasiektas šitos akimirkos giluminis atsivėrimas tau šios akimirkos kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius IR RELIGINIUS sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi. Meldžiu tokios išminties, kuri nepaprastai reikalinga šią akimirką JUNGTINIŲ AMERIKOS VALSTIJŲ KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKAMS, KURIE VALDO VISUS AMERIKOS PREZIDENTUS TAMPYDAMI JUOS UŽ NEMATOMŲ VIRVUČIŲ KAIP MARIONETES, KAD JIE ATSIKVOŠĖTŲ IR NESPAUSTŲ OBAMOS PRIIMTI PAMIŠUSIO PREZIDENTO SPRENDIMĄ – UŽPULTI SIRIJĄ KARINE GALIA, IR DAR PRISIDENGUS FALSIFIKUOTAIS ARGUMENTAIS, KURIE NEATLAIKO NET ELEMENTARIOS ŽMOGIŠKOSIOS LOGIKOS ARGUMENTAVIMO, JAU NEKALBANT APIE TIKROVĖS – TAVOSIOS TIKROVĖS – PANEIGIMĄ - NAIKINTI TAVUOSIUS VAIKUS – SŪNUS IR DUKRAS - MŪSŲ DVASIOS BROLIUS IR SESES, VIEN TIK DĖL TO KAD VIS DAUGIAU BŪTŲ PARDUODAMA JŲ SUKURIAMŲ GINKLŲ, KADA GALIMA IR SAVO TAUTAI PATEIKTI JŲ PROTĄ MULKINANČIUS ARGUMENTUS, KAD ESANT TOKIAI VISUR LIEPSNOJANČIAI KARINIŲ KONFLIKTŲ PADĖČIAI, REIKIA RŪPINTIS SAVO ŠALIES GYNYBA NUO TERORISTŲ, O TAI NAUJI UŽSAKYMAI GINKLAMS IR PROGRAMOMS TOS PAČIOS AMERIKOS VALDŽIOS - IR ŠIUOS UŽSAKYMUS APMOKA EILINIAI ŽMONĖS SAVO MOKESČIAIS, KURIE VIS LABIAU IR SUNKIAU SMAUGIA JUOS.
Aš meldžiu atsivėrimo Sirijos ir Libijos, kur vyksta pilietinis karas visuomenei, Egipto žmonėms, kurie taip pat jau suskaldyti į dvi stovyklas, kurios ŽUDO VIENA KITĄ TIESIOGINE PRASME, Jordanijoje, Jemene, Tunise, Bahreine, ir kitose valstybėse, kur LIEJASI KRAUJAS, ŽŪSTA DVASINIŲ ASMENYBIŲ FIZINIAI PAVIDALAI, nes viena pusė reiškia – MASINĖMIS PROTESTO DEMONSTRACIJOMIS, IR NET VANDALIZMO VEIKSMAIS – NEPASITENKINIMĄ SAVO NETEISINGA VALDŽIA, IR ŠITOKIAIS VEIKSMAIS SIEKIA POLITINIO, EKONOMINIO, IR SOCIALINIO TEISINGUMO, KAIP JĮ SUPRANTA JIE, kita pusė turėdama savo rankose jėgą ir valdžią tos jėgos panaudojimui, ją ir naudoja, kad apsigintų ir toliau išsaugotų sau, tik sau, naudingą ir savanaudišką tamsos režimą kitų sąskaita. Ir abi pusės yra ne kas nors kita, o TAVIEJI VAIKAI, TAVO MYLIMI VIENODAI, TARPUSAVYJE JIE YRA DVASIOS BROLIAI, KAIP IR MŪSŲ DVASIOS BROLIAI Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankininkai, verslininkai, ar eiliniai – mes jiems – VISIEMS – meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai, IR SIUNČIAME SAVO GYVUS MEILĖS VIRPESIUS JIEMS VISIEMS, KAD JUOS JIE PAVEIKTŲ – KAIP IŠORINIS IMPULSAS – PABUSTI IR PASITRAUKTI IŠ ŠIOS AKIMIRKOS PRIEVARTOS IR ŽUDYNIŲ KELIO.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių TAU ASMENYBIŲ gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų EGIPTO, JEMENO, TUNISO, DRAMBLIO KAULO KRANTO, JORDANIJOS, BAHREINO, LIBIJOS, JUNGTINIŲ VALSTIJŲ, PRANCŪZIJOS, DIDŽIOSIOS BRITANIJOS, LIETUVOS, RUSIJOS, ir kitų valstybių prezidentus, premjerus, ministrus, politikus IR RELIGINIUS VADOVUS, ir kad šiems mūsų dvasios broliams ir sesėms nors kiek jie padėtų pajausti, koks gi yra jų TIKRASIS VAIDMUO šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, IR DAR ŽUDANT KITUS SAVO DVASIOS BROLIUS IR SESĖS, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir visos kūrinijos labui.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusio vidaus, iš DVASIOS, kuri jau patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, NET IR DABAR, ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE, KADA SIUNČIA SAVO ŠVIESĄ, SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR SAVO SAVANAUDIŠKAIS SPRENDIMAIS IR JŲ ĮGYVENDINIMU ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ. Ir tada liejasi FIZINĖ PRIEVARTA IR ŽUDYMAI GATVĖJE IR NAMUOSE, PSICHOLOGINĖ PRIEVARTA DARBE IR ŠEIMOJE.

TAVOJI VALIA – MAUDYTI VISUS GYVUOSE TAVOSIOS MEILĖS VIRPESIUOSE, KAD IR VISI PATIRTŲ JUOS, IR JUOS DALINTŲ IR SPINDULIUOTŲ KITIEMS, IR VISIEMS.

Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų DVASINIS AŠ – ASMENYBĖ – klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip APMALDYTI VIS LABIAU SUJAUKIAMĄ PLANETOS ŽMONIJĄ, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-08-31 18:23:15



Mielieji, kvieciu jus melstis LAS VAKARA 20 VAL, IR DAR PAPILDOMAI kuo dazniau, ir kasdien - uz praradusius bet kokia blaivia nuovoka JAV KARINIO PRAMONINIO KOMPLEKSO SAVININKUS, KURIE KAIP MARIONETES TAMPO UZ VIRVUCIU GENEROLUS IR JAV PREZIDENTA, KAD JIE ISSILAISVINTU NUO SAVO DABARTINIO PAMISIMO PRIEPUOLIU, KURIUOS SUKELIA JU NEPAZABOJAMAS GODUMAS PINIGAMS, KAD NEBUTU PRIIMTAS OBAMOS SPRENDIMAS BOMBARDUOTI SIRIJA, NES TAI BUTU DAR VIENAS SUFABRIKUOTAS KARAS, KURIAME ZUTU NIEKUO NEKALTI MUSU DVASIOS BROLIAI IR SESES - ROJAUS TREJYBES SUNUS IR DUKROS. ZUTU, IR BUTU SULUOSINTI JU MATERIALUS KUNAI NUO KITU MUSU DVASIOS BROLIU - ROJAUS TREJYBES PAMISUSIU IR APAKUSIU SUNU IR DUKRU.
Telydi jus ramybe.
Su broliska meile,

Algimantas
2013-08-27 20:33:00



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 08 26 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart kviečiu jus pasimelsti už tuos mūsų brolius ir seses dvasioje, kurie mus niekina, šmeižia, ir stengiasi mums trukdyti eiti gyvuoju meilės ir šviesos keliu.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Tie iš jūsų, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, visa atsivėrusia siela, kad suvoktumėte žodžių giluminę prasmę, kad patirtumėte mano meilės virpesius, kuriais yra pripildytos maldos.
---------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu be perstojo lieji savo gyvą meilę, ir joje, kaip nuostabiame kūrinijos vandenyne, skandini visą savo dvasinę šeimą, tuo pačiu ir mus visus, ir kiekvieną.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilė yra prieinama kiekvienam, net pačiam silpniausiam fiziniu supratimu, vaikui, jeigu tik jis SAVO VIDUMI atsiveria tau GARBINDAMAS TAVE VISU SAVO NUOŠIRDUMU; tik tada pakyla iki tol uždarytas DVASINIS vožtuvas į patį aukščiausią lygį, ir TIKROJI ASMENYBĖ prisipildo tavo GYVOJO VANDENS TIEK, KIEK NEGALI PRISIPILDYTI JOKIU KITU METU IR BŪDU.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kosmosą laikai savajame glėbyje, ir jį kaip minkštą guolį esi išklojęs savo gyvais meilės virpesiais, ir jie myluoja visus, ir kiekvieną, per visą amžinybę, ir visada vienodai, tik pats tavo vaikas – UŽSIVĖRĘS – gali šito nesuprasti ir nepatirti,. kad tu myluoji ir JĮ, tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji kūrinija – visos planetos – tiek specialiai tam sukurtos kaip architektūrinės sferos, tiek ir evoliuciniu būdu kilusios – yra tavoji mums parengta žaidimų arena, kurioje mes kaupiame vis naujus ir naujus patyrimus, ir patys net ir sau atsiskleidžiame tokiais tavo paties sumanytais aspektias, apie kokius dar visai neseniai nežinojojme, kad juos turime giliai slypinčius mūsų asmenybės potencialuose, kol jie nepavirto mūsų aktualiais, vis labiau panašėjančiais į tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad šitoji nuostabi kūrinija yra skirta mūsų augimui ir naujų patyrimų kaupimui, ir joje niekada nėra, ir niekada nebus, monotonijos, kada mes žengiame tavo GYVUOJU ŠVIESOS keliu, kad toji ryškėjanti šviesa mus vis labiau artintų prie tavęs Rojuje, į kurį žengiame jau dabar pirmąjį žingsnį šitame pasaulyje, studijuodami pačius ryškiausius tavosios šviesos šaltinius – Urantijos Knygą, Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir tavo apreiškimų knygą AKIMIRKOS AMŽINYBĖ, kaip ir atskirus mokymus, patalpintus mūsų svetainėje, kad mūsų matymas vis labiau ir labiau prisiderintų prie tavojo gyvo spindėjimo ir mūsų taip smarkiai nebeakintų, kada mes susipažįstame su vis ryškesne tavo šviesa ir joje gyvename patys.
Aš garbinu tave, kad tu esi viduje ir išorėje, ir kad aš, kaip ir visi, esame TAVYJE, ir esame neatskiriami ir viena dvasioje tiek, kiek mes atsiveriame tau, ir kiek semiamės gyvosios šviesos iš tavųjų šaltinių, mums jau dabar prieinamų.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu jūsų DVASINĖ ASMENYBĖ – JŪSŲ AŠ – mėgaujasi palaima, kurią jai teikia šitas gyvas bendravimas – KOMUNIJA – o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už kiekvieną patyrimą, nes tik tu žinai, koks mano DVASINEI ASMENYBEI – TAVO PADOVANOTAI AMŽINAI – yra vertingas patyrimas, kuris ją ugdo ir stiprina jos charakterį, kad jis vis labiau panašėtų į tavąjį.
Šįvakar aš pakviečiau savo brolius ir seses dvasioje, kaip ir mus šitoje komunijoje paremiančias dvasines būtybes – mūsų angelus serafimus, religijos angelus, nacijų angelus, Melkizedekus – o taip pat ir Tarpines Būtybes, kad jos mūsų maldą sustiprintų, mums meldžiantis visa savo dvasios atsivėrusia gelme už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie DABAR, DĖL SAVO TAMSUMO, mus juodina, šmeižia, niekina, ir visaip trikdo ir trukdo mums eiti gyvuoju tavo pačios ryškiausios šviesos ir meilės visiems keliu.
Mes meldžiame tokiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie dėl savo bijančio ir vis labiau pasimetančio proto nebežino, kur yra tikroji šviesa ir gyvasis kelias, NUSIRAMINIMO ir ATSIVĖRIMO TAU, kad jų dvasinės asmenybės būtų išlaisvintos iš jų gyvulinio proto narvo, ir kad tuomet galėtų pačios laisvai stotis ir žengti šituo gyvuoju tavo keliu, kuriuo mes jau žengiame, ir žengiame vis tvirtėjančiu žingsniu.
Mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, tu esi suteikęs mokymą apie dvasninį pagrindą materialiai civilizacijai ir tu pasakei tokį teiginį, kad ateina NAUJA EPOCHA, KURI TURI KEISTI DABARTINĘ, tačiau daug mūsų dvasinių brolių ir sesių bijo permainų, bijo keistis ir rinktis tai, kas jiems dar nepatirta, nepažinta, todėl jie laikosi įsikibę seno, nors jiems ir nepatinkančio, bet jau bent suprantamo kelio, ir ši jų baimė keistis ir yra pagrindinis jų elgesio motyvas PRIEŠINTIS NAUJAI EPOCHAI – GYVAI ŠVIESAI IR MEILEI. Būtent todėl mes DABAR ir siunčiame tavosios meilės savo asmeninius virpesius, kad šie mūsų broliai ir sesės dvasioje pajaustų mūsų nuoširdų troškimą nuraminti jų gyvulinio proto baimę ir agresiją, kad jų dvasinės asmenybės galėtų taip pat iš meilės ir laisva valia žengti tavo gyvuoju pačios ryškiausios ŠVIESOS keliu, STUDIJUODAMI IR NAGRINĖDAMI URANTIJOS KNYGOS EPOCHINĮ APREIŠKIMĄ, Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir JŪSŲ TRIJŲ – ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ – APREIŠKIMUS-MOKYMUS, ir tik tada jų DVASINIS TIKRASIS AŠ nušvis tavąja pačia ryškiausia šviesa, kurią tu mums jau ir esi suteikęs, ir kurią teiki savo apreiškimais-mokymais ir toliau, kad ir jie pajaustų, KOKIĄ NUOSTABIĄ ŠVIESĄ JIE JAU TAIP PAT TURI, ir drauge su mumis drąsiai ir ryžtingai žengtų TAVO GYVUOJU ŠVIESOS KELIU, net ir taip, kaip juo mes žengiame ne vienerius metus VIS TVIRČIAU IR TVIRČIAU. IR JAUČIAME PALAIMĄ ŠITAME KELYJE, NES JUO VEDI MUS TU KIEKVIENĄ IŠ VIDAUS, O PER SAVO DVASIĄ, MŪSŲ VIDUJE ESANČIĄ – MINTIES DERINTPJUS – VISUS SUVIENIJI Į SAVO KOSMINĘ KURINIJOS BENDRĄ IR MYLINČIĄ ŠEIMĄ..
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų DVASINĖ ASMENYBĖ – TIKRASIS JŪSŲ AŠ – klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymo, kaip melstis už tokius mūsų brolius ir seses dvasioje, turinčius tiek daug baimės ir tamsos savyje, KASDIEN.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile.

Algimantas
2013-08-24 15:18:16



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 08 19– 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius ir religinius sprendimus Libijoje, kariaujančioje pilietinį karą, Egipte, Jemene, Tunise, Jordanijoje, Sirijoje, Dramblio Kaulo šalyje, Bahreine, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Britanijoje, Prancūzijoje, ir kitose pasaulio valstybėse, būdami materialioje ir religinėje valdžioje, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes aš noriu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane atsivėrusį TAU dvasioje, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINANT ir ŠLOVINANT tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave,.nes tik tu esi NESIBAIGIANČIOS IR GYVOS meilės Šaltinis ir Centras VISAI kūrinijai ir VISĄ kūrinijos šeimą MAITINI gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki kiekvienam Savo vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVOJO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi GYVUOJU keliu kasdien, ir į vis RYŠKESNĘ šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai ABSOLIUČIAI DAUGUMAI – mūsų dvasios brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS – IR VISOS ABEJONĖS – IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą taip dabar atsivėrusiame savo DVASINIAME viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios dienos, ačiū už šios akimirkos patyrimą, nes jis visas yra labai vertingas manajai asmenybei, kaip ir kiekvienai asmenybei, kad būtų pasiektas šitos akimirkos giluminis atsivėrimas tau šios akimirkos kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius IR RELIGINIUS sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi. Meldžiu tokios išminties, kuri nepaprastai reikalinga šią akimirką Egipte, kur liejasi kraujas miestų gatvėse, Libijoje, kur vyksta pilietinis karas. Visuomenė suskaldyta į dvi stovyklas, kurios ŽUDO VIENA KITĄ TIESIOGINE PRASME, Jordanijoje, Jemene, Tunise, Bahreine, ir kitose valstybėse, kur LIEJASI KRAUJAS, ŽŪSTA DVASINIŲ ASMENYBIŲ FIZINIAI PAVIDALAI, nes viena pusė reiškia – MASINĖMIS PROTESTO DEMONSTRACIJOMIS, IR NET VANDALIZMO VEIKSMAIS – NEPASITENKINIMĄ SAVO NETEISINGA VALDŽIA, IR ŠITOKIAIS VEIKSMAIS SIEKIA POLITINIO, EKONOMINIO, IR SOCIALINIO TEISINGUMO, KAIP JĮ SUPRANTA JIE, kita pusė turėdama savo rankose jėgą ir valdžią tos jėgos panaudojimui, ją ir naudoja, kad apsigintų ir toliau išsaugotų sau, tik sau, naudingą ir savanaudišką tamsos režimą kitų sąskaita. Ir abi pusės yra ne kas nors kita, o TAVIEJI VAIKAI, TAVO MYLIMI VIENODAI, TARPUSAVYJE JIE YRA DVASIOS BROLIAI, KAIP IR MŪSŲ DVASIOS BROLIAI Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankininkai, verslininkai, ar eiliniai – mes jiems – VISIEMS – meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai, IR SIUNČIAME SAVO GYVUS MEILĖS VIRPESIUS JIEMS VISIEMS, KAD JUOS JIE PAVEIKTŲ – KAIP IŠORINIS IMPULSAS – PABUSTI IR PASITRAUKTI IŠ ŠIOS AKIMIRKOS PRIEVARTOS IR ŽUDYNIŲ KELIO.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių TAU ASMENYBIŲ gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų EGIPTO, JEMENO, TUNISO, DRAMBLIO KAULO KRANTO, JORDANIJOS, BAHREINO, LIBIJOS, JUNGTINIŲ VALSTIJŲ, PRANCŪZIJOS, DIDŽIOSIOS BRITANIJOS, LIETUVOS, RUSIJOS, ir kitų valstybių prezidentus, premjierus, ministrus, politikus IR RELIGINIUS VADOVUS, ir kad šiems mūsų dvasios broliams ir sesėms nors kiek jie padėtų pajausti, koks gi yra jų TIKRASIS VAIDMUO šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, IR DAR ŽUDANT KITUS SAVO DVASIOS BROLIUS IR SESĖS, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir visos kūrinijos labui.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusio vidaus, iš DVASIOS, kuri jau patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, NET IR DABAR, ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE, KADA SIUNČIA SAVO ŠVIESĄ, SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR SAVO SAVANAUDIŠKAIS SPRENDIMAIS IR JŲ ĮGYVENDINIMU ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ. Ir tada liejasi FIZINĖ PRIEVARTA IR ŽUDYMAI GATVĖJE IR NAMUOSE, PSICHOLOGINĖ PRIEVARTA DARBE IR ŠEIMOJE.

TAVOJI VALIA – MAUDYTI VISUS GYVUOSE TAVOSIOS MEILĖS VIRPESIUOSE, KAD IR VISI PATIRTŲ JUOS, IR JUOS DALINTŲ IR SPINDULIUOTŲ KITIEMS, IR VISIEMS.

Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų DVASINIS AŠ – ASMENYBĖ – klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip APMALDYTI VIS LABIAU SUJAUKIAMĄ PLANETOS ŽMONIJĄ, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-08-17 18:28:45



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio komuniją (2013 08 12 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelskime už MUS – KAD MES NEBIJOTUME BŪTI TIKRUOJU SAVIMI, NET IR TOKIU, KOKĮ MUS SUKŪRĖ TĖVAS-ROJAUS TREJYBĖ.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis negalite, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu savo gyva meile sukūrei kūriniją iš savosios energijos, ir ją skleidi visai kūrinijai pagal poreikius.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus mokai vis labiau atsiduoti tavo vedimui iš vidaus ir vis labiau pasitikėti tavimi, kad mes galėtume tapti tikruoju savimi – dvasiniu aš – tavo atvaizdu, net ir tokiu, kokį galėtų pamatyti kiti, kurie tavęs dar neieško ir net nenori ieškoti, bet ir jie pamatytų, žvelgdami į šviesos matomus mūsų darbus.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes jaučiu tavo gyvos meilės tekėjimą, kada tau vis giliau ir giliau atsiveriu, pakeldamas savo vidinius vožtuvus, kad prisipildyčiau tavo gyvojo vandens, ir aš trokštu šitos gyvos komunijos su tavimi vis daugiau, ir vis gilesnės.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji kosmoso kūrinija ir tavoji šeima, mane traukte traukia naujiems patyrimams, ir kelionei pas tave į Rojų, tavo mums visiems suteiktą likimą visoje Urantijos planetoje, ir tada prisipildau tokio nuostabaus ir gyvybingo troškimo dar daugiau gerti iš tavęs šviesą ir meilę ir visa tai skleisti ir kitems mano dvasiniams broliams ir sesėms, kurie dar nejaučia tavosios meilės ir dar nemato tavo tokios ryškios, ir vis ryškėjančios, šviesos.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu - Rojaus Trejybė – esi Dievas VIENAS TRIJUOSE ASMENYSE, Pirmasis Šaltinis ir Centras kaip Tėvas, MYLINTIS Tėvas, Antrasis Šaltinis ir Centras, kaip mylintis Amžinasis Sūnus-Kūrinijos Motina-Brolis, ir Trečiasis Šaltinis ir Centras, kaip Begalinė Dvasia-Kūrinijos Motina-Sesė, ir tu mums iš paties kūrinijos geografinio centro, savo gyvenamosios buveinės, suteiki energiją tam, kad turėtume iš tavęs atsiradusius pasaulius, kad juose vis daugiau pajaustume tavo kūrinijos ryškesnę šviesą ir visą šeimą, o tiesiai iš savęs tu mums, net ir patiems mažiausiems, materialiems mirtingiesiems suteiki ir meilę, ir dvasingumą, ir išmintį, tereikia tik mums atsiverti tau, ir visa tai gauname kaip brangiausias dovanas NEMOKAMAI, vien tik tam, kad taptume savo tikraisiais aš, kokius tu mus ir sumanei padovanodamas kiekvienam unikalią ir nepakartojamą ASMENYBĘ.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo dėka noriu šlovinti ir garbinti tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po Rojaus Trejybės garbinimo dar likite keletą minučių tyloje, patirkite giluminius meilės virpesius, palaimos virpesius, pasiekiančius jus tiesiai iš Rojaus Trejybės Asmenybių, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina Sese, ačiū tau už visus mano, kaip ir už visų patyrimus, kurie visi buvo, yra, ir bus reikalingi mūsų dvasiniam augimui.
Ačiū už šitą pačią gyvą dvasinę ir kolektyvinę bendrą komuniją su Tavimi ir tarpusavyje, nors mes esame fiziškai toli vienas nuo kito, ir net nesame daug ko sutikę akivaizdžiai, bet savo atsivėrime jaučiame, patiriame DVASINĮ RYŠĮ ir kolektyvinę komuniją, visų; kaip šeimos dalies komuniją; net ir dvasinių būtybių ir Tarpinių Būtybių dalyvavimą šitoje komunijoje.
Šitą jausmą ir pajunti atsivėrus, ir tai atspindi mūsų tikrą, savąjį aš, kuris toli pranoksta matarialaus kūno ir proto patyrimus savo kasdienėje aplinkoje ir kasdieniame savojo asmens veikime.
Mes melžiame šįvakar, kad nebijotume savo, ir tikrojo, aš, kad tikrai būtume savimi, net ir tokie, kokius esi tu mus numatęs, kaip tavo mums suteiktos amžinosios asmenybės dovanos pasireiškimą kuo ryškesniu spindėjimu, kuo ryžtingesniu veiksmu, pripldytu tavosios meilės ir šviesos. Tik šitaip mes ir galime atskleisti, kiekvienas iš mūsų, savo tikrąjį save, kaip tavo atvaizdą materialiu pasireiškimu, net kaip jį atskleidė Jėzus mums visiems prieš du tūkstančius metų, ir kokį jį mes pažįstame iš Urantijos Knygos apreiškimo, iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, iš mūsų asmeninių patyrimų su tavimi garbinimo komunijos metu ir savo kasdienio pasireiškimo savo tikruoju aš metu.
Mes meldžiame šįvakar, kad šitame gyvajame kelyje mes nebjotume būti tikruoju savimi su draugais, su pažįstamais ir nepažįstamais, su giminaičiais ir žemiškos šeimos nariais, kad mūsų tikrasis aš leistų ir jiems pažinti TAVE, jeigu ne tiesiogiai, tai bent per jų vidinius pamąstymus, analizuojant mūsų materialius žodžius, veiksmus, mūsų elgesį.
Mes meldžiame, kad vis daugiau ir giliau bendrautume su tavimi, garbindami tave ir prisipildydami iš tavęs vis daugiau gyvojo meilės vandens, ir jį taip pat dalintume ir kitiems, kurie dar yra sausringoje dykumoje, ir yra ištroškę, bet neranda gyvojo vandens, nes nežino kaip ir kur jį surasti, nes jų ŠITO nemoko nei bažnyčios kunigai, nei tėvai, nei mokyklos mokytojai, nei gyvenimo kasdienė aplinka darbe ir gatvėje. Jie yra ištroškę, pilni baimės, pasimetę, sunerimę, ir net nesuvokia, kad jie NĖRA TIE, KOKIUS SUKŪREI TU KAIP SAVO ATVAIZDĄ.
Aš meldžiu, kad mes taptume tais tavo gyvais ir vaikščiojančiais švyturiais, degančiais gyvąja tavo meilės ir kūrinijos šeimos šviesa, ir tuo pačiu mes patys pajustume vis tvirčiau ir gyvą ryšį su tavimi, ir pasitikėjimą tavimi, ir savo tikrojo aš buvimą šitame materialiame kūne, kuris neturi nieko bendro su mūsų tikruoju aš, išskyrus tik tai, kad jame tu ir patalpinai mūsų tikrąjį aš, kad jis galėtų bendrauti su kitais, taip pat tavo patalpintais tikraisiais aš, ir šį bendravimą skirti tavo labui, šlovinant tave ir garbinant tave; ir šitaip keičiant planetos sąlygas ir TIKRAIAI ekonomikai, ir TIKRAJAI politikai, ir TIKRAJAI šeimai, ir TIKRAJAM mokslui, ir TIKRAJAM tarpusavio bendravimui kaip su tikraisiais savo aš, kaip su tavo sūnumis ir dukromis, kaip su mūsų DVASINIAIS broliais ir sesėmis.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
---------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykit Tėvo jums suteikiamo mokymo, kaip jums likti savimi ir stiprėti tikruoju savo aš, be jokios kaukės.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile.

Algimantas
2013-08-10 18:43:42



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 08 04– 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už MŪSŲ DVASINIUS BROLIUS EGIPTE IR SIRIJOJE.

Jungtinių Valstijų akli politikai, TAMPOMI už nematomų virvučių karinio pramoninio komplekso, SĄMONINGAI išprovokavo Irako UŽPUOLIMĄ, Libijos žmomių KARINĮ supriešinimą, Sirijos gyventojus suskaldė, supriešino, kad įsitrauktų į brolžudišką pillietinį karą, kad jie naikintų vieni kitus, ŠITAIP papildydami NATO GENEROLŲ pinigines realiais pinigais, o KARINIO KOMPLESKO SAVININKŲ banko sąskaitas papildytų milijardinėmis sumomis už ginklų gamybą, pardavimą, ir jų “TOBULINIMĄ,“ kad kitus dar “geriau“ žudytų. Dabar panašus planas vykdomas Egipte.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, visa savo dvasios gelme, nes aš noriu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane, atsivėrusį TAU, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINANT ir ŠLOVINANT tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave,.nes tik tu esi NESIBAIGIANČIOS IR GYVOS meilės Šaltinis ir Centras VISAI kūrinijai ir VISĄ kūrinijos šeimą MAITINI gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVOJO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi GYVUOJU keliu kasdien, ir į vis RYŠKESNĘ šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai – ABSOLIUČIAI DAUGUMAI – mūsų dvasios brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS – IR VISOS ABEJONĖS – IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu ir šlovinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą taip dabar atsivėrusiame savo DVASINIAME viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios dienos, ačiū už šios akimirkos patyrimą, nes jis visas yra labai vertingas manajai asmenybei, kaip ir kiekvienai asmenybei, kad būtų pasiektas šitos akimirkos giluminis atsivėrimas tau šios akimirkos kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius ir RELIGINIUS sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi. Meldžiu tokios išminties, kuri nepaprastai reikalinga šią akimirką Egipte, Sirijoje, kur Jungtinės Amerikos Valstijos vykdo NUSIKALSTAMĄ VEIKLĄ – PAČIŲ EGIPTIEČIŲ IR SIRŲ RANKOMIS, SUSKALDĘ TAUTĄ Į DVI PRIEŠIŠKAS STOVYKLAS, IR IŠPROVOKAVĘ PILIETINĮ KARINĮ KONFLIKTĄ, kuriame REALIAI ŽŪSTA MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, žūsta dėl to,.kad Jungtinių Valstijų akli politikai patenkintų savo nusikalstamas materialias ambicijas, o ginklus gaminančios kompanijos turėtų ginklų rinką ir kruvinus milijardus – nusikalstamus milijardus dolerių, kurie atneš ir jų savininkams ašaras ir kančias, kaip dabar jų ginklai JAU ATNEŠĖ SKAUSMĄ IR KANČIĄ EGIPTIEČIAMS IR SIRAMS.
EGIPTE IR SIRIJOJE LIEJASI KRAUJAS, ŽŪSTA DVASINIŲ ASMENYBIŲ FIZINIAI PAVIDALAI, nes Sirijoje, vieni ANKSČIAU reiškė MASINĖMIS PROTESTO DEMONSTRACIJOMIS, IR NET VANDALIZMO VEIKSMAIS NEPASITENKINIMĄ SAVO NETEISINGA VALDŽIA, IR ŠITOKIAIS VEIKSMAIS SIEKĖ POLITINIO, EKONOMINIO, IR SOCIALINIO TEISINGUMO, KAIP JĮ SUPRANTA JIE, kita pusė turėdama savo rankose jėgą ir valdžią tos jėgos panaudojimui, ją ir naudojo, kad apsigintų ir toliau išsaugotų sau, tik sau, naudingą ir savanaudišką tamsos režimą kitų sąskaita. Dabar jau yra ginkluota ir kita pusė, kažkokiu nusikalstamu kanalu jų pasirūpinusi, todėl pilietinio karo veiksmai jau tapo realybe. Egipte, taip pat iškilo dvi stovyklos – karinė jėga buvo NETEISĖTAI panaudota nušalinant ir suimant teisėtai išrinktą šalies prezidentą, ir kariškiams UŽGROBUS - KARINIU PERVERSMU – POLITINĘ VALDŽIĄ, PAREIKALAVUSIĄ NIEKUO NEKALTŲ ŽMONIŲ – MŪSŲ DVASINIŲ BROLIŲ IR SESIŲ – FIZINIŲ GYVYBIŲ JUOS NUŽUDANT. Ir tokie veiksmai tiesiogiai veda į pileitinį karą Egipte. Abi pusės yra ne priešai, bet TAVIEJI VAIKAI, TAVO MYLIMI VIENODAI, TARPUSAVYJE JIE YRA DVASIOS BROLIAI, KAIP IR MŪSŲ DVASIOS BROLIAI Nesvarbu, ar jie būtų egiptiečiai, sirai, ar amerikiečiai, ar jie būtų prezidentai, ministrai, generolai, seržantai, ar APGAUTI eiliniai kareiviai, ar turtingi bankininkai, ar karo pramonės gamyklų savininkai, ar eiliniai gyventojai – mes jiems – VISIEMS – meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai, IR SIUNČIAME SAVO GYVUS MEILĖS VIRPESIUS JIEMS VISIEMS, KAD JUOS JIE PAVEIKTŲ – KAIP IŠORINIS IMPULSAS – PABUSTI IR PASITRAUKTI IŠ ŠIOS AKIMIRKOS PRIEVARTOS IR ŽUDYNIŲ KELIO.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių TAU ASMENYBIŲ gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų EGIPTO, SIRIJOS, JUNGTINIŲ VALSTIJŲ, PRANCŪZIJOS, DIDŽIOSIOS BRITANIJOS, LIETUVOS, RUSIJOS, ir kitų valstybių prezidentus, premjierus, ministrus, politikus IR RELIGINIUS IR KARINIUS VADOVUS, ir kad šiems mūsų dvasios broliams ir sesėms nors kiek padėtų pajausti, koks gi yra jų TIKRASIS VAIDMUO šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, IR DAR ŽUDANT KITUS SAVO DVASIOS BROLIUS IR SESĖS, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir visos kūrinijos labui.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusio vidaus, iš DVASIOS, kuri jau patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, NET IR DABAR, ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE, KADA SIUNČIA SAVO ŠVIESĄ, SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR SAVO SAVANAUDIŠKAIS SPRENDIMAIS IR JŲ ĮGYVENDINIMU ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ. Ir tada liejasi FIZINĖ PRIEVARTA IR ŽUDYMAI GATVĖJE IR NAMUOSE, PSICHOLOGINĖ PRIEVARTA DARBE IR ŠEIMOJE.

TAVOJI VALIA – MAUDYTI VISUS GYVUOSE TAVOSIOS MEILĖS VIRPESIUOSE, KAD IR VISI PATIRTŲ JUOS, IR JUOS DALINTŲ IR SPINDULIUOTŲ KITIEMS, IR VISIEMS.

Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų DVASINIS AŠ – ASMENYBĖ – klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip APMALDYTI VIS LABIAU SUJAUKIAMĄ PLANETOS ŽMONIJĄ, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-08-03 17:21:00




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal