Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2013 07 29 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už geranoriškas ir dvasinio pobūdžio masines informacijos priemones.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo dėka AŠ TIKRASIS – dvasinė asmenybė, tavo amžinoji dovana – pradėjau žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; pradėjau žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU, kiek PAJĖGIU šitaip pažvelgti ŠIĄ AKIMIRKĄ.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji gyva meilė man atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra mano vieta kūrinijoje ir koks skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada šviesinu pats save ir tą šviesą atiduodu kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad aš vis stipriau ir tvirčiau juntu tavo vedimą iš vidaus, ir vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVU vedimu ir GYVU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes man gera tave garbinti, ir man kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau, net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta dvasinė asmenybė – tikrasis aš – garbinti VĖL.
Aš garbinu ir šlovinu tave IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ TAVĘS. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, tegu jūsų atsivėręs dvasinis vidus, jūsų tikrasis aš, geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiriu dabar šitos gyvos ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už dvasingo požiūrio – dvasingo MĄSTYMO – masines informacines priemones – televiziją, radiją, laikraščius, žurnalus, interneto leidinius, ir įvairias svetaines.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų šitų įvairių masinių informacijos priemonių savininkus, ir vadovus, ir jie pajustų kažką savo viduje juos suvirpinant, kad jie imtų patirti geranorišką požiūrį į visus tuos, kurie yra – jų supratimu – jų auditorija, kad jie nustotų rengti tokias laidas, kurios siekia vien tik vadinamųjų populiarumo reitingų, ir tuo tik bukina jau ir taip žemažiūrį protą, veda į vis žemesnių virpesių gausėjimą, o tuo pačiu ir į stresą, į naujas ligas, kada masinės informacijos priemonės NUOLAT IR IKI SMULKMENŲ rodo, kalba, ir rašo apie įvairius kriminalinius nusikaltimus, apie prievartą gatvėje, mokykloje, ir šeimoje; apie pseudoelito gyvenimą ir pomėgius, kai laidų ir straipsnių pagrindu propaguojamos beprasmes nuostatos, rodančios kryptį vien tik į pinigų, materialaus turto kaupimą, valdžios siekimą, pigaus populiarumo siekimą ir NĖ ŽODŽIU neatsveriant visų tokių laidų ir straipsnių AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ SVORIU ir KRYPTIMI – TAVIMI mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese – esančiu kiekviename iš mūsų, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie DABAR turi savo nuosavybėje ir valdo masines informacijos priemones, lygiai taip, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie rengia tas laidas ir straipsnius.
Aš meldžiu, kad jie pajaustų mūsų siunčiamų jiems meilės virpesių impulsus ir susimąstytų, KOKIUS SPĄSTUS JIE PASPENDĖ – DĖL SAVOJO AKLO KOMERCINIO GODUMO – savo pačių vaikams, kurie taip pat nori panašėti į savo tėvus, ir jie nesusimąsto, kad šitaip jie savo vaikus apvagia, pavagia iš jų DVASINĘ ŠVIESĄ, NES MASINĖS INFORMACIJOS PRIEMONĖS DIKTUOJA NUDVASĖJIMO MADAS, IR DAR UŽ TAI GAUNA DIDŽIULIUS PINIGUS IŠ REKLAMOS, KURIOS KAINA PRIKLAUSO NUO LAIDŲ POPULIARUMO TARP TAMSIŲ IR NIEKO NENORINČIŲ GIRDĖTI APIE DVASINIUS DALYKUS ŽIŪROVŲ, KLAUSYTOJŲ, IR SKAITYTOJŲ. ŠITAIP vaikai palaipsniui tampa augančiais tamsos ir savanaudiškumo įsikūnijimais, kada Kūrėjo sumanyta evoliucija nėra numačiusi – nė vienam – tamsos negyvo kelio. TIK NUDVASĖJUSIŲ MASINIŲ INFORMACIJOS PRIEMONIŲ ĮTAKOJE ATSIDŪRĘ VAIKAI, IR JŲ ĮTAKOJE SUAUGĘ VYRAI IR MOTERYS, TAMPA DAR LABIAU ALERGIŠKI BET KOKIAM DVASINIMO IR ŠVIESOS ŽODŽIUI, NES JŲ ŽEMAŽIŪRIS PROTAS TOKIŲ ŠVIESOS GYVŲ AUKŠTO DAŽNIO VIRPESIŲ IŠ KŪRĖJO NEGALI IŠTVERTI, PANAŠIAI KAIP IR TAMSOJE PABUVUSIO ŽMOGAUS AKYS BIJO SAULĖS ŠVIESOS .
Aš meldžiu, kad mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie valdo masines informacijos priemones ir kurie daro milžiniška poveikį žmogaus sąmonei ir pasąmonei, patys taip pat pradėtų laisvintis iš sau patiems paspęstų spąstų, kada visi jų darbai – laidos ir straipsniai – yra atliekami BE TAVĘS, VIEN TIK SAVO VALIOS PASTANGŲ DĖKA, O TADA IR TOKIE KLAIDINGI MOTYVAI JUOS APSĖDA TIEK, KAD JIE NEBESUVOKIA, KAIP IŠ TOKIO STRESŲ IR ĮTAMPOS KUPINO BEPROTIŠKŲ LENKTYNIŲ RATO IŠSILAISVINTI, KAD NUSTOTŲ VARGINTI ĮTAMPA, KURIĄ JIE IR MĖGINA SLOPINTI NE ATSIVĖRIMU TAU, BET ALKOHOLIU AR KITOMIS PRIEMONĖMIS, KENKIANČIOMIS JŲ FIZINIAM KŪNUI IR JŲ PROTUI.
AŠ MELDŽIU JIEMS – VISIEMS – DVASINIO PABUDIMO IŠ TOKIO ILGO LETARGO MIEGO DVASIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu Tėvo-Rojaus Trejybės mokymai nusėda į jūsų pasąmonę.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-07-27 18:16:21



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2013 07 22 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už politinę išmintį ir šviesą.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo dėka mano siela pradėjo žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; ji pradėjo žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU – IŠ KŪRINIJOS VIDURIO Į JOS IŠORĘ.
Aš garbinu iš šlovinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini mane tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, Tavo sūnumi, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tavoji gyva meilė atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra mano vieta kūrinijoje ir koks skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji šviesina pati save ir tą šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu vis stipriau ir tvirčiau vedi mane iš vidaus, jog vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVUOJU vedimu ir GYVUOJU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE, IR ESI VISADA.
Aš garbinu iš šlovinu tave, nes kas yra atsivėręs tau, tas geria tave, trokšta tave garbinti ir šlovinti, ir jam kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau, net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta garbinti.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes nebegaliu negarbinti ir nešlovinti. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, gerkite Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiriu dabar šitos gyvosios ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už politinę išmintį ir šviesą, kad ji taip pat pasklistų ir iš tų mūsų dvasinių brolių ir sesių, kurie dabar valdo politines šalių vyriausybes, ir ypač už tuos, kurie kuria, gamina, ir pardavinėja ginklus, kurie ir kuria naujas rinkas karų dėka, taip kurstydami konfliktus, kad ginklai būtų labiau vertinami už duoną, kad baimė, nepasitikėjimas, ir fizinių namų ir šeimų praradimai leistų jiems diktuoti savo sąlygas, prieštaraujančias TAVO MEILĖS ĮSTATYMUI.
Aš drauge su savo dvasiniais broliais meldžiu, kad tokie šviesos ir gėrio siekiantys mūsų broliai dvasioje kaip Edvardas Snoudenas ir Aleksiejus Novalnas būtų tavosios Apvaizdos SAUGOMI, ir nebūtų laikomi kaip įkaitai ir kaliniai, kada jų ŠVIESOS IR TIESOS VEIKSMAI nepatiko mūsų dvasios broliams, kurie yra savanaudžiai, ir kuriuose viešpatauja gyvulinis – ŽEMAŽIŪRIS – protas, kuriam viskas atgrasu, kas neatitinka jo sampratos ir kas jo duodamiems įsakymams pasipriešina savo ties ir šviesa. Šiandien tokie prezidentai kaip Obama ir Putinas, yra patys savo ŽEMAŽIŪRIO proto ĮKAITAI, todėl jie visais savo sprendimai ir jų įgyvendinimu pažeidžia TAVO MEILĖS IR ŠVIESOS ĮSTATYMĄ IR PRIEŠTARAUJA TAVO VALIAI, IR NE TIK ŠITAME PASAULYJE, BET IR VISOJE KŪRINIJOE. UŽ TOKIUS SAVO VEIKSMUS, KAIP ŠVIESOS IR TIESOS VAIKŲ – EDVARDO SNOWDENO IR ALEKSIEJAUS NOVALNO – NETEISĖTĄ PERSEKIOJIMĄ TURĖS ATSAKYTI. IR ŠITOS ATSKOMYBĖS JIE IŠVENGTI TIESIOG NEGALĖS. JŲ ATSAKOMYBĖS IR ATSISKAITYMO VALANDOS LAIKAS JAU ĮSIJUNGĖ. Todėl ir ši mūsų malda yra skirta JIEMS, kad dar ATSIKVOŠĖTŲ, KĄ JIE DARO.
Aš meldžiu, kad tokie mūsų broliai ir sesės dvasioje taptų GERANORIŠKI SAVO TARIAMIEMS PRIEŠAMS ATSIVERDAMI TAU, KAD JIE ATRASTŲ TAVE SAVYJE, IR TADA PATYS SUVOKTŲ, KAD ŠVIESOS ŠITOKS JŲ IŠKRAIPYMAS VEDA Į DAR DIDESNĘ TAMSĄ, I DAR KLAIDINGESNIUS SPRENDIMUS, IR Į DAR DIDESNĮ ŽMONIŲ PAVERGIMĄ IR SUPRIEŠINIMĄ, IR TUO PAČIU PRIEVARTOS SPROGIMĄ – NET KARO KELIU.
Aš meldžiu, kad tie, kurie šitaip NENORI GYVENTI MEILĖJE, TIESOJE, IR ŠVIESOJE, netrukdytų tiems, kurie šitaip augti ne tik trokšta, bet ir auga, ir RODO PAVYZDĮ KITIEMS JAU REALIAI PATYS EIDAMI GYVUOJU KELIU, TAVO NUTIESTU VISAI KŪRINIJAI. IR MES NESAME NUO JO IZOLIUOTI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Rojaus Trejybės mokymo apie politinę išmintį ir šviesą.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-07-20 15:45:01



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2013 07 15 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems MŪSŲ JAUNESNIEMS – FIZINIU AMŽIUMI – DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS – mokiniams, ir studentams, kurie atostogauja, kad jie atsivertų Tėvui-Rojaus Trejybei ir leistų atostogas PRASMINGAI DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, KAD BŪTŲ SIEKIAMA VIS RYŠKESNĖS ŠVIESOS VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susiliejimo su tavimi per garbinimą. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes – įskaitant ir mūsų jaunesnius dvasios brolius ir seses – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus – ir vaikus – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už mūsų jaunesnius – fizine prasme – dvasios brolius ir seses – mokinius ir studentus – kad jie pajaustų mūsų gyvus meilės virpesius, kad jie nors akimirką susimąstytų, kas tai buvo, kokį nesuprantamą impulsą jie patyrė dabar, kad toks patyrimas jiems būtų pirmasis žingsnis į atsivėrimą tau ir tavęs atradimą savyje, kad jie atsiremtų visa savo dvasine gelme į tave, nes tik su TAVIMI gali būti prasmingai leidžiamos atostogos keliaujant ar net niekur toli ir nevažiuojant, net ir būnant savo aplinkoje.
Aš meldžiu, kad tavoji Apvaizda – jiems taip daug padedanti – veiktų taip, kad mūsų jaunesnieji dvasios broliai ir sesės susimąstytų, kaip čia atsitiko, kad savo kelyje jie patyrė kokį nors nepaaiškinamą ir nesuprantamą epizodą per vasaros atostogas, ir to epizodo paneigti jie negali niekaip, kad jo nebuvo, kad tai jie papasakotų savo draugams mokykloje ar universitete, ir kad visa tai juos vestų ir į platesnio požiūrio į aplinką puoselėjimą ir į atsivėrimą tau ir tavęs atradimą savyje.
Aš meldžiu, kad jie būdami dar mokiniais ar studentais – ir turėdami ne tiek užterštą pasąmonę, lengviau pajaustų ir mūsų meilės siunčiamus virpesius, ir tavo beldimą iš vidaus, ir tavosios Apvaizdos jiems parengiamus nutikimus išorinėje aplinkoje, kad neįsitrauktų į blogų darbų žabangas per vasaros atostogas, kada jų dienotvarkė tampa išbalansuota, laisva, nebeturinti jokio pagrindinio centro, aplink kurį suktųsi jų gyvenimo dienos – mokymosi mokykloje ar universitete – kad jie nepadarytų nusikaltimų ir patys dėl to nepatirtų dėl savo klaidingų ir neapgalvotų veiksmų karčių ir realių pasekmių tiek jų fiziniam kūnui, tiek dar labai nebrandžiam ir nestabiliam jų protui, kuris neturėdamas tavosios dvasinės įžvalgos juos ir suklaidina.
Aš meldžiu, kad mūsų – atsivėrusiųjų tau – meilės gyvi virpesiai pasiektų visus mūsų jaunesniuosius dvasios brolius ir seses, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą, kad jie tokioje būsenoje lengviau atsivertų tau ir visiškai kitokiu žvilgsniu pažvelgtų ir į jiems skirtų vasaros atostogų prasmę.
Mes meldžiame, kad ir jų TĖVAI PRISIDĖTŲ PRIE SAVO IR JŲ VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR SUSTIPRĖJIMO PRADĖDAMI DRAUGE SU SAVO VAIKAIS GARBINTI TAVE SAVO ŠEIMOJE., O GLOBOS NAMUOSE BESIMOKANČIUS, KAD DVASINIO GYVOJO KELIO PRADMENŲ MOKYTŲ NUŠVITĘ JŲ MOKYTOJAI, ir šituo padėtų jiems pažvelgti į atostogas drauge su Tavimi, o ne betikslį laiko leidimą, net ir keliaujant po egzotiškas šalis tik materialiam kūnui, kada siela-dvasia miega ir net nežadinama. Tada tokios MATERIALIOS atostogos net ir gražioje šalyje sukelia nuovargį, kad po tokių atostogų reikia RAMYBĖS POILSIO.
Prasmė yra TIK SU TAVIMI, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų, kurie nusės į jūsų pasąmonę, o reikiamu laiku iškils į sąmonės lygį.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-07-13 14:39:02



Mylimieji, aš kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2013 07 08 - 20 val.) kolektyvinę maldą. Šįkart pasimelskime už kilniadvasį Edvardą Snoudeną ir dvasiškai aklą ir kurčią JAV prezidentą Obamą, ir už kitus mūsų dvasios brolius ir seses, mūsų šalies prezidentę Grybauskaitę, premjerą Butkevičių, ir seimūnus, kad jie patirtų DVASINĮ praragėjimą ir girdėjimą.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite savais žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas BŪTINAI nuoširdžiai, kad pajaustumėte maldos žodžiuose meilės virpesius, kurie pasiektų ir jūsų sielą-dvasią, atsivėrusią Tėvui.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tavo dėka mes turime tavo mums padovanotą ASMENYBĖS DVASINĘ AMŽINĄ DOVANĄ, kuri pati atsivėrė tau, pajutusi tavo meilės virpesius savyje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu DVASIĄ pažadinai ir ją vedi vis pirmyn ir tolyn nuo žmogiškojo gyvulinio ir savanaudiško pasireiškimo.
Aš garbinu tave, kad tik tavo meilės dėka mano DVASIA taip pat trokšta vesti dvasinius vaisius, net ir taip, kai juos vedi tu – pripildytus vien tik meilės, ir visiems vienos ir tos pačios.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilės GYVOJI BANGA pasiekia kiekvieną tau atsivėrusią DVASIĄ, ir ji PATI IMA ATSPINDĖTI TAVE KITIEMS SAVO GYVNEIMU.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu visą kuriniją žadini ir vedi VISŲ LABUI dalintis meile ir kurti GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI.
Aš garbinu ir šlovinu tave iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasia, kuri dabar taip atsivėrusi Tėvui, geria Jo meilės nektarą, jau esantį jos pačios viduje. Po to pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis giliau atsiveriančią mano dvasią.
Ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos akimirkos patyrimą mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje metu. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli savo fiziniu pavidalu, bet esame sujungti dvasioje per mūsų Minties Derintojus.
Šįkart mūsų kolektyvinė malda yra skirta mūsų kilniam dvasios broliui Edvardui Snoudenui, kuris drąsiai ir ryžtingai atskleidė nusikalstamą žmogiškumui ir juodąją pusę Jungtinių Amerikos Valstijų gyvenime – eilinių žmonių - brolių ir sesių dvasioje – sekimą, telefoninių pokalbių klausymąsi, laiškų, siunčiamų internetu, sekimą – tai NUSIKALSTAMA VEIKLA, PAŽEIDŽIANTI IR JAV KONSTITUCIJĄ – ŽMOGAUS PRIVATŲ SUSIRAŠINĖJIMĄ IR PASIKALBĖJIMĄ. Todėl tokia veikla PRIVALO BŪTI BAUDŽIAMA, KAD IR KOKIU VALSTYBĖS SAUGUMO FIGOS LAPELIU DANGSTYTŲ OBAMA JO VYKDYMĄ, NES TAI PAKERTA PASITIKĖJIMĄ ŽMOGAUS ŽMOGUMI, SUKELIA PASĄMONINĘ ĮTAMPĄ, O TAI VEDA ŽMONIJĄ Į KONFLIKTINES SITUACIJAS, STRESĄ, IR BIOLOGINĮ IR MORALINĮ DEGRADAVIMĄ, KURIS PAVERČIA DVASINĮ NUŠVITIMĄ TOJE APLINKOJE TIESIOG NEBEĮMANOMU. Tai jau sukelia pavojų TAVO EVOLIUCINIAM PLANUI MŪSŲ –PLANETOJE, IR TOKIU STABDŽIU ŠIANDIEN PLANETOJE YRA JAV PREZIDENTAS, IR VISI JO SĄJUNGININKAI – tarp jų ir visa EUROPOS SĄJUNGOS POLITIKŲ ARMIJA, tarp jų ir Lietuvos prezidentė Grybaiuskaitė, premjeras Butkevičius ir visa vyriausybė, parlamentarai, kurie neišreiškė savo ŠVIESOS IR MEILĖS UŽTARIMO ŽODŽIO ŠITAM DRĄSIAM MŪSŲ DVASIOS BROLIUI EDVARDUI SNOUDENUI, KURIAM DĖL KILNAUS DARBO NEBĖRA VIETOS VISOJE PLANETOJE, NES JĮ GAUDO ĮSIUTUSIŲ VILKŲ GAUJA KAIP BEJĖGĮ ĖRIUKĄ. Ir tokiais veiksmais nukreipiamas dėmesys nuo pačios nusikalstamo sekimo veikos, o mūsų kilnusis dvasios brolis EDVARDAS paskelbiamas už ĮSTATYMO RIBŲ, kaip dvidešimt pirmojo amžiaus RAUPSUOTASIS, apšaukiamas išdaviu, kurį reikia teisti. Už ką? Kad atskleidė tamsos darbus, daromus prieš TAVO VALIĄ, IR NUOLAT LAUŽANT TAVO MEILĖS ĮSTATYMĄ? Tai reikia teisti TUOS, kurie vykdo tokius tamsos darbus, pažeidžiančius ne tik tavo meilės įstatymą, bet ir pačių žmonių sugalvotą ir patvirtintą šalies konstituciją, garantuojančią susirašinėjimo ir pokalbių telefonu SLAPTUMĄ.
Pats baisiausias žmogaus aklumas ir kurtumas – DVASINIS – nes tik jis pridaro žmogui daugybę nelaimių – sukelia karus, sunaikina ištisas tautas, pražudo šeimas, nušluoja nuo planetos paviršiaus civilizacijas. Dėl tokio dvasinio Obamos aklumo dabar vienas mūsų dvasios brolis ne tik nebegali LAISVAI IR ORIAI gyventi SAVAJAME KRAŠTE, bet net palikti Maskvos oro uosto neutralią zoną. Argi turi IR TPOLIAU TYLĖTI GRYBAUSKAITĖ IR BUTKEVIČIUS, IR SEIMŪNAI, KADA VIENAS ŽMOGUS, ATSKLEIDĘS TAMSOS DARBUS, NEKALTAI YRA PERSEKIOJAMAS KAIP RAUPSUOTASIS? Tai tik rodo, koks yra Lietuvos valdžios dvasinis AKLUMAS IR KURTUMAS, kada vien tik padlaižiaujama Jungtinėms Valstijoms ar Europos Sąjungos stipriesiems - Vokietijai ir Prancūzijai - kurios visos yra LILIPUTAI DVASIOJE - net pažeidžiant ROJAUS TREJYBĖS MEILĖS ĮSTATYMĄ, kokie YRA TAMSA LIETUVOS VALDŽIOS VIDUJE, KIEK VISKAS YRA KORUMPUOTA IR SUPUVĘ, KAD LIETUVA YRA ANT REALAUS IŠNYKIMO SLENKSČIO, DĖL TOKIO KORUMPUOTO KIEKVIENO EGZISTAVIMO, KURĮ DIKTUOJA PATI VALDŽIA.

Būtent mes trokšte trokštame savo atsivėrusioje dvasioje, kad mūsų dvasiniai broliai ir sesės, dabar tematantys materialiomis akimis ir girdintys materialiomis ausimis, praregėtų ir išgirstų tokius jiems iki šiol nepažintus virpesius, kad jie patys nustebtų, kaip nuostabiai pražydo jų vidus, kaip prisipildė meilės, GYVOS MEILĖS virpesių, ir jie patys PASIKEITĖ; jie tapo GYVI DVASIA, NE TIK FIZINIU KŪNU.
Mes meldžiame jiems tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie atsivertų tau savo DVASINIU AŠ ir pradėtų patirti, kad tik su Tavimi yra gyvenimo – TIEK ASMENINIO, TIEK IR VISOS VISUOMENĖS TIEK VISOS ŽMONIJOS - TIKROJI prasmė ir vertybė, o našlaitiškas EGZISTAVIMAS BE TAVĘS, kada tu esi gyvas, net esi kiekviename iš mūsų, mūsų viduje, yra panašus į dykumoje augantį silpną medį, kuris savosiomis šaknimis niekaip jau nebegali pasiekti vandens, kad pagirdytų taip akyse nykstančius žalius lapelius. Dabar tokia yra ir Lietuva, ir Europos Sąjunga, ir JAV, ir Rusija, jos visos yra VIENODOS SAVO VALDŽIOS AKLUMU IR KURTUMU DVASIOJE. Todėl ir gali nusikalstamą savo veiklą ir toliau dangstyti figos lapeliu, ir tylėti toliau, nesiimti veiksmų prieš tuos, kurie yra BLOGIO SKLEIDĖJAI, O ŠVIESOS IR TIESOS DARBĄ ATLIKUSĮ PERSEKIOTI, O LIETUVOS VALDŽIAI BAILIAI ŽVALGYTIS Į AMERIKĄ IR NEDRĮSTI JO APGINTI.
Tik tau atsivėrusi DVASIA pati pamato – SAVO BŪSENA PATIRIA VIDUJE – koks tu esi nuostabus ir mylintis VISUS, kiek tu daug jau mums, kiekvienam, esi suteikęs, net save padovanojęs, padovanodamas savo dvasią ir patalpindamas ją mūsų prote, ir kiek iš mūsų tereikia tau mažai – tik dvasiškai praregėti ir girdėti; be jokių pinigų, be jokių pareigų, be jokių turtų, tu esi prieinamas kiekvienam, net ir pačiam dvasiškai kurčiausiam ir akliausiam, jeigu tik šis PANORI panaikinti savo dvasinį aklumą ir kurtumą. Ir jokios nėra rizikos jo kūnui.
Mes meldžiame savo DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS – OBAMAI, GRYBAUSKAITEI, BUTKEVIČIUI, BAROSUI, IR VISIEMS PLANETOS POLITIKAMS tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie NUSTOTŲ PERSEKIOTI VIENĄ – IR NEKALTĄ – SAVO DVASIOS BROLĮ EDVARDĄ SNOUDENĄ.
Aš meldžiu GYVO ryšio su TAVIMI EDVARDUI, KAD JIS IR TOLIAU LIKTŲ ŠITAME ŠVIESOS KELYJE.
MELDŽIU, KAD TAVOJI APVAIZDĄ JĮ SAUGOTŲ IR GLOBOTŲ, IR JIS SAUGIAI PASIEKTŲ TĄ ŠALĮ, KURI JAM TAPS TAVOSIOS RAMYBĖS IR TIESOS PRASMINGO GYVENIMO IŠRAIŠKA ŠIOJE PLANETOJE.
Mano valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės suteikiamų mokymų, kaip gi padėti praregėti mūsų dvasios broliams ir sesėms dvasiškai akliems ir kurtiems, bet valdantiems pasaulio politikos veiklą, bet tik šiandien – ir tik labai laikinai.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-07-06 22:41:18



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2013 07 01 – 20 val.). Šįkart pasimelskime už dvasiškai aklus ir kurčius mūsų dvasios brolius ir seses LIETUVIŠKAI vadintinais VIENALYTININKAIS, kaip ir už tuos dvasinius brolius ir seses, vadovaujančius pasaulio šalių politinėms struktūroms, kad būtent jie nepataikautų vienalytininkams, o patys – DVASIŠKAI praregėtų, ir išgirstų dvasinius mokymus.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite savais žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas BŪTINAI nuoširdžiai, kad pajaustumėte maldos žodžiuose meilės virpesius, kurie pasiektų ir jūsų sielą-dvasią, atsivėrusią Tėvui.
---------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tavo dėka mes turime tavo mums padovanotą ASMENYBĖS DVASINĘ AMŽINĄ DOVANĄ, kuri pati atsivėrė tau, pajutusi tavo meilės virpesius savyje.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu MENE – DVASIĄ-ASMENYBĘ – pažadinai, ir vedi vis pirmyn, ir tolyn nuo žmogiškojo gyvulinio ir savanaudiško pasireiškimo.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo meilės dėka aš taip pat trokštu vesti dvasinius vaisius, net ir taip, kai juos vedi tu – pripildytus vien tik meilės, ir visiems vienos ir tos pačios.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilės GYVOJI BANGA pasiekia kiekvieną tau atsivėrusią DVASIĄ-ASMENYBĘ, ir ji PATI IMA ATSPINDĖTI TAVE KITIEMS SAVO GYVENIMU.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu visą kuriniją žadini ir vedi VISŲ LABUI dalintis meile, ir KURTI GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI, ir NET GYVYBĘ – NAUJĄ TAVO SŪNŲ AR DUKRĄ – MŪSŲ DVASINĮ BROLĮ AR SESĘ.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tu mus suvieniji gyvajame brolystės tarpusavio ryšyje, kada mes – asmeniškai kiekvienas – atrandame tave SAVYJE.
Aš garbinu ir šlovinu tave už tokį nuostabų evoliucijos planą kiekvienam ir visai kūrinijai – panašėti į tave iš meilės ir laisva valia.
Aš garbinu ir šlovinu tave taip pat iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, gerkite Rojaus Trejybės meilės nektarą, jau esantį JŪSŲ viduje. Po to pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis gilesnį mano atsivėrimą tau – tikrąjį dvasinį aš – mano asmenybę – AMŽINĄ TAVO DOVANĄ MAN, SU VISU JOS POTENCIALU, JAU DABAR TAVO NUMATYTU VISAI AMŽINYBEI..
Ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos akimirkos patyrimą mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje metu. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli savo fiziniu pavidalu, bet esame sujungti dvasioje per mūsų Minties Derintojus.
Šįkart mūsų kolektyvinė malda yra skirta mūsų brolių ir sesių dvasioje, aklų ir kurčių politinių lyderių, dvasiškai aklų ir kurčių, praregėjimui ir girdėjimui, kad jie nustotų pataikauti vienalytininkams, savo iškreiptu mąstymu ir korumpuotais veiksmais.
Tai pats baisiausias žmogaus aklumas ir kurtumas – DVASINIS – nes tik jis pridaro žmogui daugybę nelaimių – sukelia karus, sunaikina ištisas tautas, pražudo šeimas, nušluoja nuo planetos paviršiaus civilizacijas, IR BIOLOGIŠKAI-GENETIŠKAI DEGRADUOJA KAERTŲ KARTAS. Ir dabar tas jau akivaizdu, kada korumpuota Europos Sąjunga vienalytininkų vis aršėjantiems reikalavimams ne tik pataikauja, bet BET JAU NET UŽSIMOJO IR PRIEŠ TAVO IŠMINTĮ IR PRIEŠ TAVO VALIĄ IR MEILĖS DĖSNĮ – PUOSELĖTI IR GLOBOTI TIK DVILYTĘ ŠEIMĄ, IR UGDYTI TAVO SŪNUS IR DUKRAS TIK DVIEJŲ IR BŪTINAI SKIRTINGŲ LYČIŲ SUTUOKTINIŲ ŠEIMOSE, KAD NEBŪTŲ ŽALOJAMA VAIKŲ PSICHIKA, KAIP JI JAU PRADĖTA ŽALOTI EUROPOS SĄJUNGOJE, KURIOS POLITIKAI YRA KORUMPUOTI IR SUTERŠTO MĄSTYMO, TODĖL EINA PRIEŠ TAVO MEILĘ IR VALIĄ. O tai pražūtis ne tik civilizacijai, bet ir ateities Europos kartoms – MIRTIS EUROPAI.
Būtent mes trokšte trokštame savo atsivėrusioje dvasioje, kad mūsų dvasiniai broliai ir sesės, dabar tematantys materialiomis akimis ir girdintys materialiomis ausimis, praregėtų ir išgirstų tokius jiems iki šiol nepažintus virpesius, kad jie patys nustebtų, kaip nuostabiai pražydo jų vidus, kaip prisipildė meilės, GYVOS MEILĖS virpesių, ir jie patys PASIKEITĖ; jie tapo GYVI DVASIA, NE TIK FIZINIU KŪNU. IR TIK TADA JIE SUVOKS, KAD MEILĖ VIENALYTININKAMS YRA TOKIA PATI ROJAUS TREJYBĖS MEILĖ, BET VISIŠKAI DINGSTA PATAIKAVIMAS JŲ IŠKREIPTAM IR SUTRIKDYTAM PROTUI, KURĮ KAI KAS NET GENIALIU LAIKO, TUO PAČIU PATVIRTINDAMI IR SAVO IŠKREIPTĄ MĄSTYMĄ, KADA JIE JAU ATVIRAI MĖGINA TEIGTI, KAD ATEITIES KARTOS TURĖS TREČ`ĄJĄ – KAŽKOKIĄ NEUTRALIĄ – LYTĮ, KURIOS TU SAVO EVOLIUCIJOS PLANE NENUMATEI DVIEJŲ SKIRTŲ LYČIŲ PLANETAI..
Mes meldžiame ir VIENALYTININKA,MS tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie atsivertų tau savo DVASINIU AŠ ir pradėtų patirti, kad tik su Tavimi yra gyvenimo TIKROJI prasmė ir vertybė, IR TADA JIE TAIP PAT PAGIS IŠ SAVOSIOS LIGOS, KURI SUTRIKDĖ JŲ VIDUJE MOTERIŠKŲJŲ IR VYRIŠKŲJŲ HORMONŲ GAMYBOS SANTYKĮ. Tai tik liudija, kad jie vaikystėje buvo patyrę milžiniškų psichinių sukrėtimų, ar iš emocinio ir trumparegio smalsumo pradėjo lytinę avantiūrą su tos pačios lyties partneriais, arba buvo prievartaujami, ir visa tai veikė jų PSICHIKĄ – PASĄMONĖS IR SĄMONĖS LYGIU. IR BŪTENT TOKS IŠKREIPTAS PSICHIKOS POVEIKIS SĄLYGOJO NORMALAUS VYRO vyriškų ir moteriškų hormonų santykio SUTRIKDYMĄ.. Ir toks VYRIŠKŲ IR MOTERIŠKŲ hormonų santykio sutrikdymas ir pavertė juos PSICHIKOS LIGONIAIS, KADA JIE NEVALINGAI JAUČIA POTRAUKĮ TOS PAČIOS LYTIES PARTNERIAMS. Tai taip pat liudija, kad jų žemiškieji tėvai nebuvo atradę tavęs savo viduje, dėl to jie šito nemokė ir jų, todėl jie irgi liko iki šiol našlaičiais, kada tu esi gyvas, net esi kiekviename, esi mūsų viduje. Kiekvienas vienalytininkas, kaip ir politikas be tavęs, atrasto savo viduje, yra panašus į dykumoje augantį silpną medį, kuris savosiomis šaknimis niekaip jau nebegali pasiekti vandens, kad pagirdytų taip akyse nykstančius žalius lapelius.
Tu suteiki ir stiprią sveikatą, kada DVASINIS AŠ atsiveria tau ir ima gerti tavo gyvą vandenį, ir jausti tave esantį gyvą savo viduje. Šitaip jis tavo gyvuoju vandeniu pagirdo save, o kada DVASIA yra sveika ir stipri, tai ji trokšta gyventi VISŲ LABUI, o tada net ir paliegęs iki tol, visiškai apleistas kūnas taip pat pradeda atsitiesti ir gauti meilės virpesių iš DVASIOS, kada ji ima kurti gėrį DRAUGE SU TAVIMI. Ir pažeistas moteriškų ir vyriškų hormonu santykis atsistato TAVO DĖKA. Ir tada dingsta potraukis tai pačiai lyčiai
Mes meldžiame savo DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS VIENALYTININKAMS IR POLITIKAMS tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie taip pat prisijungtų prie mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos, nes tik šitaip mes galime šviesinti visą žmoniją, keisti tamsą aplink mus taip, kad ji pavirstų tavąja šviesa, kada iš mūsų vis labiau ir stipriau sklis gyvi tavosios meilės virpesiai visų labui, ir tada nebekils tarpusavio DABARTINIŲ konfliktų.
AŠ MELDŽIU PRAREGĖJIMO AKLIEMS IR KURTIEMS DVASIOJE, KAD JIE PRADĖTŲ GYVENTI TAVO MEILĘ IR SAVO VALIĄ SULIEJĘ SU TAVĄJĄ, TIK TADA ATEIS ŠVIESA Į MŪSŲ PLANETĄ. IR NE ANKSČIAU, IR JOKIO KITO KELIO NĖRA, TIK TAVASIS VIENINTELIS GYVASIS KELIAS.
AŠ MELDŽIU, KAD MES TAPTUME GYVAISIAIS TAVOSIOS ŠVIESOS ŠVYTURIAIS VISAI PLANETAI.
Mano valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, klausykitės Rojaus Trejybės suteikiamų mokymų, kaip gi padėti praregėti mūsų dvasios broliams ir sesėms dvasiškai, kad nebeliktų vienalytininkų, ir jų tariamų teisių.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-06-29 20:53:50



Mielieji, kviečiu jus į nuolatinę pirmadienio (2013 06 24 – 20val.) mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelsime už mūsų kuo gilesnė kosminę įžvalgą.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite jos garbinti savais žodžiais, skaitykite – tik labai nuoširdžiai – mano jums rašomas maldas.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu atvėrei mano taip ilgai miegojusią sielą-dvasią ir dabar ji trokšte troška garbinti tave, ir išsilieti tau savo meilės virpesiais, kurie ją pasiekia iš tavęs, bet nuspalvinti mano asmeniniu patyrimu, pasklinda po visą kūriniją ir sugrįžta pas TAVE į Rojų, visos kūrinijos geografinį centrą.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad mano siela-dvasia – tikrasis aš – trokšte trokšta tave pažinti, patirti daug giliau, ji-aš trokšta daugiau sužinoti apie tavo kūriniją kosmose, tuo pačiu pati pajausti, kad ir ji yra pilnateisis tavosios dieviškosios šeimos narys.
Aš garbinu tave, kad tavo vedimas iš vidaus mano sielą tiek pripildo meilės gyvų virpesių, kad ji trokšta susiliejimo su tavimi, susiliejant su tavo man atsiųsta dvasia – Minties Derintoju – kad šitas gyvas susiliejimas per amžius mus sujungtų į neatskiriamą vienovę ne tik dvasioje, bet ir kasdieniuose veiksmuose, kad ir kokie jie būtų nedideli ir nereikšmingi kitų akims.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kada tavoji gyvų meilės virpesių banga užlieja mane, atsivėrusį tau, kad trokšte trokštu šituos virpesius siųsti kitiems, visiems: visai augalijai, visai gyvūnijia, visai žmonijai, visai kūrinijai, ir TAU.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu kiekvieną, nuoširdžiai tau atsivėrusį, pripildai savosios dvasinės šviesos ir išminties, kiek jis sugeba jos prisigerti savo atsivėrimu tau ir kaupiamomis žiniomis iš apreiškimų, kad galėtų tavo šviesa ir išmintimi dalintis su kitais, kurie jau taip pat nuoširdžiai ieško jos.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūrinijos šeimą suvieniji visų labui ne savaime, ne automatiškai, bet kada tau atsiveria tvarinys, ir šituo atsivėrimu gyvena, kasdien, ir visur, iš meilės, ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, mėgaukitės Rojaus Trejybės suteikiama gyvo ryšio palaima, o tada pareikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų kolektyvinį gyvą dvasinį ryšį su tavimi ir tarpusavyje. Tegu ir šitoji kolektyvinė komunija mus sustiprina TAVO NUTIESTAME MUMS GYVAJAME KELYJE.
Aš meldžiu, drauge su dvasiniais broliais ir sesėmis, kad mes dar giliau atsivertume tau, kad trokšte trokštume pačios giliausios, kokia tik dabar prieinama mums, KOSMINĖS ĮŽVALGOS, KAD MES GERIAU PAŽINTUME TAVE, IR TAVO VEIKIMĄ KŪRINIJOJE, visoje kosminėje erdvėje dabar esančiose jau organizuotose Visatose, ir net pačiame Rojuje, kad mes galėtume giliau studijuoti mūsų svetainėje esančius pačius ryškiausius tavosios šviesos šaltinius ir šita šviesa dalintis su kitais mūsų broliais ir sesėmis dvasioje, kurie jos nuoširdžiai ieško, bet nesuranda, arba kurie jau surado ir skaito, bet nesupranta, ir neturi JOKIOS KANTRYBĖS IR NUOSEKLUMO DĖTI ASMENINIES PASTANGAS, KAD JUOS SUPRASTŲ.
Aš meldžiu, kad mes šitame gyvajame kelyje, eidami pas Tave Rojuje, šitaip grįždami į namus pas TĖVUS, jau dabar trokštume patirti kuo gilesnę kosminę įžvalgą, kad ji galėtų mums suteikti didesnį matymo lauką mūsų pačių kelyje, kad mūsų mintys ir veiksmai vis labiau atsiremtų į kūrinijos kosminę įžvalgą, o ne į sujauktos dabartinės žmonijos proto diktuojamas IŠKRAIPYTAS IR NELOGIŠKAS sampratas, net ir aiškinant tavo ASMENĮ, tavo CHARAKTERĮ, tavo VEIKIMĄ visoje kūrinijoje, ir konkrečiai mūsų planetoje, tada nebeliktų prieš tavo valią nukreiptų VADINAMŲJŲ TOKIŲ švenčių, KURIOS YRA PAGONIŠKOS, kaip Joninės, kurios katalikiškoje Lietuvove neseniai net tapo valstybine švente, arba įteisinto alkoholio viešpatavimo žmogaus tamsaus proto atžvilgiu net keliomis savaitgalio dienomis.
Aš meldžiu, kad mano troškimas kuo giliau pažinti tave, patirti tave, ir suprasti tavo veikimą kosminėje tavo dvasinėje šeimoje leistų MAN suvokti ir MANO giluminę prasmę ir vietą šitoje pačioje kosminėje šeimoje ir kūrinijoje, kad su tokia gilumine kosmine įžvalga aš galėčiau daug geriau paaiškinti savo broliams ir sesėms DVASIOJE ir jų gyvenimo prasmę ar tuščią laiko ir energijos švaistymą, kuris suteikia jiems tik kančių ir ligų.
Aš meldžiu, kad šitoji šviesos troškimo banga niekada neatslūgtų, o tik visą laiką kiltų ir nesibaigtų, jai siekiant giluminių sampratų, net ir pranokstančių morontinį SIELOS lygį, ir siekiančių DVASIOS lygį.
Aš meldžiu giluminės kosminės įžvalgos mums visiems iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------
Po maldos dar likite tyloje, klausykitės Tėvo mokymo apie sielos kosminę įžvalgą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-06-22 18:18:24



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2013 06 17 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime jaunimui – mūsų visų ateičiai Lietuvoje, ir Urantijoje, kad jaunimas atsivertų Tėvui-Rojaus Trejybei.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite parašytas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mūsų jaunimui, kad jis atsivertų tau ir siektų vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susilieti su tavimi, garbinant tave visa savo atsivėrusia šios akimirkos dvasine gelme. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą savo viduje ir tokio nuoširdaus atsivėrimo akimirką garbinimo metu, kad šituo patyrimu dar labiau sustiprinčiau savo gyvą ryšį su tavimi.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo dėka mes – įskaitant ir jaunimą – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus visus – ir jaunimą – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu ir šlovinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už jaunimą, Lietuvos, ir Urantijos, ateitį. Šiandien vis labiau Lietuvos miestuose pasireiškia iš Vakarų atklydusi yda, jaunimą žalojanti ir degraduojanti – teplioti namų sienas, požeminių perėjų sienas, tiltų konstrukcijas. Ir apgailėtina yra tokia padėtis, kada tokios teplionės tik plečiasi kaip epidemija. Prie jaunimo akivaizdžios protinės degradacijos prisideda narkotikų, alkoholio, ir tabako vartojimo manija, keiksmai, vien tik savanaudiškų interesų vaikymasis, tarp jaunų žmonių susiformavusių įtakos grupių veikimas, bendrauajnt su draugais, visiškai ignoruojant Rojaus Trejybės – Kūrėjo – veikimą jų prote, ir jų protui, iš vidaus, nes ignoruojant Kūrėją, kuris veikia iš vidaus, jaunimą apima gyvenimo beprasmybės pojūtis, nusivylimo nuotaikos, depresija, ir mintys apie savižudybę, kada žemo dažnio virpesių realus pasireiškimias nesubrendusio proto viduje pasiekia kulminacinę būaseną, kai jauno žmogaus smegenys patiria milžinišką stresą ir įtampa, ir nebepajėgia toliau ištverti be Kūrėjo.
Aš meldžių, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų moksleivius, nes jų pasąmonė dar nėra tiek užteršta ritualų ir dogmų, kiek ji užteršta suaugusiųjų, kad jie pradėtų patys PATIRTI IŠ VIDAUS tokius impulsus, kad jie yra REALŪS TAVO SŪNŪS AR DUKROS JAU DABAR IR ČIA, ir tokį jų elgesio pasikeitimą pastebėtų ir mokytojai, kuriems savo ruožtu aš meldžiu nuoširdaus atsivėrimo tau, kad jų kantrybė nepaprastai išaugtų jiems bendraujant su mokiniais, ir mokytojų tokį pasekeitimą taip pat pastebėtų ir patys mokiniai.
Mes meldžiu, kad ir moksleivių TĖVAI PRISIDĖTŲ PRIE SAVO VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR SUSTIPRĖJIMO PRADĖDAMI DRAUGE SU SAVO VAIKAIS GARBINTI TAVE SAVO ŠEIMOJE, kad po kurio laiko, sustiprėję dvasiškai, jie tokius savo patyrimus galėtų aptarti mokykloje tiek su kitais vaikais, tiek ir su mokytojais, šitokiu būdu vieni kitus taip pat sustiprindami, o patį mokymosi procesą paversdami maloniu abipusiu ir vaisingu bendravimu ir bendradarbiavimu, atitinkančiu tavo valią..
Aš meldžiu, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis ir nepalankiomis sąlygomis, kokios galėtų juos veikti šiuo metu, ir ne tik Lietuvoje, bet ir visuose Urantijos kraštuose, ypač ten, kur vaikai išnaudojami, žūsta karuose, kur kariauja ir išnaudoja jų SUAUGĘ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, TIK TAMSŪS, NEGAILESTINGI, IR SAVANAUDŽIAI..
Aš meldžiu visiems vaikams, ir jų tėvams, ir jų mokytojams, kuo ankstesnio tavęs ATRADIMO SAVYJE IR GYVO BENDRAVIMO SU TAVIMI BE JOKIŲ RITUALŲ IR DOGMŲ, kad jie pajustų – PATIRTŲ – net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie PATYS netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų, KOKIAIS JAU YRA TAPĘ KAI KURIE SUAUGĘ JŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS.
Aš meldžiu visiems mokiniams dvasinio ir gyvo žingsnio savo aplinkoje, bedraujant su savo draugais už šeimos ribų, kad iš jų sklistų ramybė, šviesa ir išmintis, pranosktanti jų fizinį amžių, nes toji gyva mintis lietųsi iš tavęs, tik jų lūpomis, o tai paveiktų ir jų BENDRAAMŽIUS, kad ir tie jų bendraamžiai, kurie iš pradžių šaipytųsi ir net tyčiotųsi, tačiau po kurio laiko ir jie patys pajaustų tavo šilumą, meilę, ir ramybę, nes ji yra reali ir gyva; ir ją gautų jie taip pat iš tavęs, ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ. TAI PAVEIKTŲ IR JŲ MOKYTOJUS, IR PAČIUS JŲ TĖVUS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-06-15 17:01:15



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2013 06 10 – 20val.) komuniją su Rojaus Trejybe, ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų sielos sesę Astą, kuri vakar mūsų sambūryje prie Bebrusų ežero jau iškeliavo iš mums suprantamo fizinio pavidalo, kurį ir sudaro žmogiškasis materialus kūnas, kaip ir už kitus, dar nepatyrusius prisikėlimo, bet jau praradusius savo materialų pavidalą, ir esančius angelo serafimo globoje, o taip pat pasimelskime ir už tuos, kurie jau toliau žengia sielos tapatybės MORONTINIU pavidalu į Rojų. Jie niekur neišnyko, ir yra GYVI.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tu atveri mano tikrąjį dvasinį aš, kaip ir kiekvieno kito dvasinį aš kuris šito atsivėrimo trokšta – tu atveri mūsų tikrąją dvasinę asmenybę, tavo padovanotą mums kiekvienam, kad ji ima vis giliau ir tvirčiau trokšti šito gyvo bendravimo su tavimi, šitos gyvos komunijos, pačios artimiausios, kuri ir tegali būti tik tave GARBINANT.
Aš garbinu tave, kad aš vis daugiau matau tavo akimis gamtą ir žmoniją, matau save ir kitus vis daugiau ir giliau patirdamas, kad tik tavo dėka tegali egzistuoti palaima ir meilė, gėris ir grožis, nes tik tokia gyva ir laisva dvasinė asmenybė trokšte trokšta dar didesnės šviesos, dar geriau pažinti tave ir kūriniją, dar giliau suprasti tavo gyvą veikimą ir pasireiškimą aplinkoje ir visoje kūrinijoje, kad ir kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms galėtų šitokią ryškią šviesą nešti, kad ir jie įgytų giluminių šviesos ir tiesos ŽINIŲ, KOKIŲ DABAR TAIP STINGA TARP MŪSŲ, TODĖL ŠVIESOS VIETĄ DABAR UŽIMA TAMSA.
Aš garbinu tave, nes tu atveri save kiekvienam ir visiems, ir tik MŪSŲ PAČIŲ nepakankamas atsivėrimas TAU stabdo ir kiekvieną ASMENYBĘ GYVENTI TAVO ŠVIESA, SUTEIKTA PER URANTIJOS KNYGĄ, per Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir per Tavo apreiškimus, kad mes galėtume daugiau šviesti kitiems, ir studijuoti ŠITUOS ŠALTINIUS, kad šitą šviesą ĮSISAVINTUME pritaikydami savo kasdienėse aplinkybėse.
Aš garbinu tave, kad tavojoje kūrinijoje veikia nuostabus evoliucijos planas, kuris vienintelis ir numato augimą, kiekvieno iš mūsų augimą, per didesnės šviesos įsisavinimą ją skaitant, girdint, ir kitiems dalinant, šitaip šitą naują, ir vis ryškesnę, šviesą pritaikant kasdienėje aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tik tu sugalvojai evoliuciją, kurios tik maža dalelė yra mūsų pradinis atsivėrimas, mums būnant dar materialiu pavidalu, tačiau aš jau dabar pajuntu – vis labiau ir giliau – kokia yra nuostabi tavoji kūrinijos šviesa, skirta MUMS, kad mūsų dvasinė ir amžina asmenybė jos prisigėrusi, nebegali jos laikyti savye, kad kiti mūsų dvasiniai broliai ir sesės ir toliau skendėtų TAMSOJE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi dvasinė asmenybė mėgaujasi GYVA meilės palaima, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų patyrimus iki šios akimirkos, ir už šios akimirkos patyrimą.
Mūsų kolektyvinėje komunijoje taip pat dalyvauja daug dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad stiprintų mūsų maldos virpesius.
Šįkart mes meldžiamės ir už mūsų sielos sesę Astą – ir už kitus palikusius materialų kūną, bet dar negavusios sielos tapatybės morontinio pavidalo, kaip ir už tuos, kurie jau žengia morontiniu lygiu – kuri vakar mūsų – urantų - dešimtajame sambūryje prie Bebrusų ežero Molėtų rajone, jau iškeliavo iš mums suprantamo fizinio pavidalo, kurį ir sudaro žmogiškasis materialaus kūnas, kuris jau penkiolika metų nejudėdamas gulėjo lovoje, nė viena kūno dalis negalėjo vadovautis smegenų impulso signalais ir jiems paklusti. Asta paliko materialų pavidalą tuoj po to, kada mes pagarbinome tave, mylima Rojaus Trejybe, ir iškeliavo ramybės ir vidinės palaimos būsenoje, gamtos prieglobstyje, apsupta savo žemiškųjų tėvų, ir tarp urantų dešimtajame sambūryje, apgaubta mūsų-Rojaus Trejybės meilės virpesių bangomis-kaskadomis..Koks tai buvo palaimingas išėjimas, ir mūsų kolektyvinis susitikimas su išėjimo akimirka, DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE.! kaip ir už kitus, dar nepatyrusius prisikėlimo, bet jau praradusius savo materialų pavidalą, ir esančius angelo serafimo globoje, o taip pat pasimelskime ir už tuos, kurie jau toliau žengia sielos tapatybės MORONTINIU pavidalu į Rojų. Jie niekur neišnyko, ir yra GYVI.

Tu sumanei nuostabiausią planą – evoliuciją – vystytis ir tobulėti net ir tiems, kurie nėra tobuli, ir tą įgyvendini per mūsų ĮTIKĖJIMĄ į tave ir mūsų asmeninį prisikėlimą morontiniu, arba daugumai suprantamiau sielos tapatybės pavidalu. Tu sujungei du krantus – dvasinį ir materialų – morontiniu sielos tapatybės prisikėlimu; ir visą sielos vystymosi etapą po prisikėlimo pavadinai morontine sielos karjera pakeliui pas tave į Rojų.
Mes meldžiame, kad tie mūsų broliai ir sesės DVASIOJE – ASTOS ŽEMIŠKIEJI TĖVAI – drąsiai ir ryžtingai žengtų šituo savo CHARAKTERIO vystymosi GYVUOJU keliu, GYVUOJU-PATIRTINIU keliu, atsiduodami tik tavo vedimui iš vidaus, jį vis stipriau pajausdami, kada šitame kelyje jų nauji patyrimai jiems dar kartą patvirtina šito kelio teisingumą ir prasmę visos kūrinijos šviesėjimo labui.
Mes meldžiame, kad šitame GYVAJAME kelyje, mes ir patys DAR DAUGIAU pasitikėtume tavuoju vedimu iš vidaus, kad šitame kelyje vis giliau ir tikriau suvoktume, kad jokios mirties NĖRA, yra PRISIKĖLIMAS TOLIMESNIAM ŽENGIMUI PAS TAVE Į ROJŲ. Štai kodėl mes turime DŽIAUGTIS KITŲ IŠĖJIMO JAU ARČIAU TAVĘS NEGU MES, o ne lieti ašaras.
Ir AŠARŲ tikrai nebebus, kada mes MYLĖSIME IR TAVE IR JUOS, PER SUSILIEJIMĄ SU TAVIMI.
Šita TAVO MEILĖ YRA GYVA IR MUS VISUS SUJUNGIA NET IR PER MILŽINIŠKUS ATSTUMUS. O TOKS MŪSŲ DABARTINIS IŠSISKYRIMAS SU MŪSŲ – ŽMOGIŠKĄJA SAMPRATA – ARTIMAISIAIS YRA LAIKINAS, IR MES SUSITIKSIME MORONTINIU SIELOS PAVIDALU PO MŪSŲ PRISIKĖLIMO, su sąlyga, jeigu tokiam susitikimui pritars abi pusės – mūsų artimieji ir mes, nes aukštesniuose pasauliuose niekas nevyksta prieš kito laisvą valią. Todėl nereikia jokių raudų GYVIESIEMS ir prisikėlusiems, nereikia pinigų švaistymo paminklams kapinėse, kuriose yra tik labai laikini materialūs palaikai, tačiau jų buvę tikrieji gyventojai – mūsų artimieji – turi jau naujus kūnus – sielos morontinius pavidalus, be jokių ligų, būdingų materialiems kūnams. Tik žmogaus DVASINĖ tamsa ir neišmanymas GYVIESIEMS neša gėles ir dega žvakutes kapinėse, ir šituo sukelia milžiniška skausmą ir nusivylimą jų prisikėlusiems artimiesiems dėl tokios tebesančios DVASINĖS tamsos PLANETOJE, nes jie YRA GYVI, O NE MIRĘ, ir sulaukia žinių iš šito pasaulio, kaip mes TOLIAU GYVENAME ČIA, KAIP NEŠAME ŠVIESĄ KITIEMS, IR KAIP DALINAMĖS ROJAUS TREJYBĖS MEILE SU VISAIS.
Todėl mes meldžiame mūsų broliams ir sesėms DVASIOJE – PRISIKĖLUSIEMS IR GYVIEMS – žengiantiems morontiniu VYSTYMOSI lygiu, dar didesnio pasitikėjimo tavimi, kad savo kelyje jie būtų tavo atvaizdai JŲ APLINKAI, net ir taip, kaip savo aplinkai tavo atspindžiais mes siekiame būti čia, Urantijoje, iš meilės ir laisva valia skleisdami tavo šviesą visų labui.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrusi DVASINĖ ASMENYBĖ klausosi ROJAUS TREJYBĖS mokymo, kaip STIPRĖTI savojo DVASINIO augimo kelyje, kada aplinkui tokia dvasinė TAMSA.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-06-09 23:53:42



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2013 06 03 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už urantų DVASINĘ VIENOVĘ X sambūrio metu prie Molėtų.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano siela pradėjo žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; ji pradėjo žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU – IŠ KŪRINIJOS VIDURIO Į JOS IŠORĘ.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini mane tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, Tavo sūnumi, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyva meilė atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra mano vieta kūrinijoje ir koks skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji šviesina pati save ir tą šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu tave, kad tu vis stipriau ir tvirčiau vedi mane iš vidaus, jog vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVU vedimu ir GYVU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE.
Aš garbinu tave, nes kas yra atsivėręs tau, tas geria tave, trokšta tave garbinti ir jam kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta garbinti.
Aš garbinu tave, nes nebegaliu negarbinti. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, gerkite Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiriu dabar šitos gyvos ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už urantų DVASINĘ VIENOVĘ X urantų sambūrio metu prie Mokėtų, kad tarp mūsų viešpatautų DVASINIS VIENOVĖS NUOŠIRDUS požiūris į visus, ir į tuos, kurie jau pasiekė aukštesnį dvasinio vystymosi laiptelį, kad į juos būtų žiūrima GERANORIŠKAI, be jokių priekaištų ir kaltinimų.
Mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, Tu mums suteikei mokymą apie patyrimą, ir jame pasakei, kad tas, kuris stovi ant žemesnio dvasinio laiptelio negali vertinti ant aukštesnio laiptelio stovinčiojo veiksmų, kaip mokinys negali vertinti mokytojo, nes jis DAR NEGALI suvokti TO AUKŠTESNIO LAIPTELIO PRASMES. Todėl ir ši mūsų malda yra skirta DVASINEI VIENOVEI, kai net iki galo nesuprasdami ko nors, nebijotumėte klausti, o nesiektumėte tuoj pat atmesti tai, kam dar nepritariate, šiuo metu. Aš meldžiu, kad DVASINĖ VIENOVĖ sambūryje išsiskleistų tarp urantų dvasioje, taip, kad jie taptų GERANORIŠKI ATSIVERDAMI TAU, KAD JIE ATRASTŲ TAVE SAVYJE, IR TADA PATYS SUVOKTŲ, KAD BET KOKS - NET MENKIAUSIAS - AUKŠTESNĖS ŠVIESOS SUSTINGDYMAS VEDA ATGAL Į TAMSĄ.
Aš meldžiu, kad tie, kurie EITI gyvuoju keliu dar nenori, ar nedrįsta, netrukdytų tiems, kurie juo eiti ne tik trokšta, bet ir eina, ir meldžiu, kad nenorintys, ar nedrįstantys dar įžengti į gyvąjį kelią skaitytų jau ant aukštesnio laiptelio stovinčiųjų aiškinimus, AR KLAUSYTŲSI JŲ, savo atverta DVASINE ASMENYBE, O NE SUJAUKTU IR BAIMĖS PILNU INTELEKTU, kuris vien tik iškraipo tavo tikrovę ir gyvena iliuzijoje, kurios tavo kūrinijoje nėra.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės ROJAUS TREJYBĖS mokymų, kaip siekti DVASINĖS VIENOVĖS urantų sambūryje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-06-01 22:19:21



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2013 05 27 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems MOKYTOJAMS – pradinių, pagrindinių, ir vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokytojams ir vaikų darželių auklėtojoms, kad atrastų tave savyje ir garbintų tave..

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, KAD BŪTŲ SIEKIAMA VIS RYŠKESNĖS ŠVESOS VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susiliejimo su tavimi per garbinimą. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tik tavo dėka mes ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus visus –kiekvieną asmeniškai – vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu ir šlovinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą, ir už vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už mokytojus – fizine prasme mokytojus – pradinių, pagrindinių, vidurinių mokyklų, gimnazijų mokytojus, ir vaikų darželių-lopšelių auklėtojas – kad jie pajaustų mūsų gyvus meilės virpesius, kad jie nors akimirką susimąstytų, kas tai buvo, kokį nesuprantamą impuslą jie patyrė dabar, kad toks patyrimas jiems būtų pirmasis žingsnis į atsivėrimą tau ir tavęs atradimą savyje, kad jie atsiremtų visa savo dvasine gelme į tave, nes tik su TAVIMI gali būti prasmingai vykdomas vaikų mokymo ir charakterio ugdymo procesas, turiningai organizuojamos ir leidžiamos atostogos net niekur toli ir nevažiuojant, net ir būnant savo aplinkoje.
Aš meldžiu, kad mūsų sesė dvasioje Marija, pirmoji visoje mūsų planetoje pradėjusi mokyti mokinius dviejose kaimo mokyklose gyvai garbinti iš šlovinti tave, ir patyrusi šito nuostabaus ir gyvo ryšio prasmę vaikų atsivėrimui, tik stiprėtų šitame kelyje, augtų savo dvasiniu ūgių ir dalintųsi su savo mokiniais savuoju dvasinio gyvo bendravimo su tavimi patyrimu ir skatintų ir mokinius taip pat pasidalinti jų dvasiniu patyrimu. Aš meldžiu, kad Marija savo šviesos žodžiu dalintųsi ir su MOKYTOJAIS.
Aš meldžiu, kad tavoji Apvaizda – Marijai ir tiems vaikams, ir toms dviems kaimo mokykloms tiek daug padedanti – veiktų taip, kad mūsų jaunesnieji dvasios broliai ir sesės susimąstytų, kaip čia atsitiko, kad savo kelyje jie patyrė kokį nors nepaaiškinamą ir nesuprantmą epizodą, ir to epizodo paneigti jie negali niekaip, kad jo nebuvo, kad tai jie papasakotų savo draugams mokykloje ir už jos ribų, ir kad visa tai juos vestų ir į platesnio požiūrio į aplinką puoselėjimą ir į atsivėrimą tau ir tavęs atradimą savyje.
Aš meldžiu, kad mokytojai, kaip ir tėvai, turintys patį nuostabiausią patyrimą, nes būtent jie ugdo vaiko-žmogaus charakterį nuo paties jauniausiojo amžiaus, pripildytų juos tavąja meile ir šviesa su savo asmeenių patyrimu, nes be šitos gyvos ir patiriamos meilės ir šviesos vaikai paliekami pasimetę tamsoje, ir tada patys mokytojai tampa VAIKŲ ĮKAITAIS, BIJANČIAIS SAVO MOKINIŲ ĮVAIRIŲ REAKCIJŲ, NET PAŠAIPIŲ, IR NEŽINANTYS, KAIP SU JAIS UŽMEGZTI RYŠĮ, KAP JUOS SUDRAUSMINTI DARANT BLOGĮ, KAIP JIEMS DIEGTI ATSAKOMYBĖS IR DARBO ĮGŪDŽIUS, KAD JIE TVARKYTŲ SAVO KLASES, PLAUTŲ GRINDIS, VALYTŲ MOKYKLĄ PATYS, PRIŽIŪRĖTŲ IR PUOSELĖTŲ JAUNESNIUS IR SILPNESNIUS ŽEMESNIŲJŲ KLASIŲ MOKINIUS, ŠITAIP PATIRIANT DVASINĮ BROLYSTĖS TARPUSAVIO PASIREIŠKIMĄ IR RYŠĮ, kad.jie būdami dar mokiniais – ir turėdami ne tiek užterštą pasąmonę, kokią jau turi suaugusieji – lengviau pajaustų ir mūsų meilės siunčiamus virpesius, ir tavo beldimą iš vidaus, ir tavosios Apvaizdos jiems parengiamus nutikimus išorinėje aplinkoje, kad jie neįsitrauktų į blogų darbų labirintus, o pradėtų pažvelgti į aplinką gyvuoju dvasinių TAVO žvilgsniu, kur viskas tarpusavyje susieta, ir ne tik su dabartiniu žmonių gyvenimu, bet ir su ateities kartų būsimuoju gyvenimu. Ir visa tai priklauso nuo MOKYTOJO, ATRADUSIO SAVYJE, SKLEIDŽIAMOS TAVOSIOS MEILĖS IR TIESOS SAVO GYVENIMU IR NUOŠIRDŽIU BENDRAVIMU SU SAVO MOKINIAIS, KAD JIE PATIRTŲ MOKYTOJO TEIGINIŲ TIESĄ IR TIKROVĘ SAVO VIDUMI.
Aš meldžiu, kad ir VAIKŲ TĖVAI PRISIDĖTŲ PRIE SAVO VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR NUOŠIRDAUS IR DVASINGO GYVO RYŠIO UŽMEZGIMO SU MOKYTOJAIS IR TARPUSAVYJE SU KITAIS TĖVAIS, KAD VAIKŲ LAVINIMAS TAPTŲ JŲ PAČIŲ GYVENIMO DALIMI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Rojaus Trejybės suteikiamų mokymų, kurie nusės į jūsų pasąmonę, o reikiamu laiku iškils į sąmonės lygį.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-05-25 16:05:49




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal