Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2012 01 09 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už geranoriškas ir dvasinio pobūdžio masines informacijos priemones.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano tikrasis aš – dvasinė asmenybė – tavoji ir amžinojo dovana – pradėjo žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; ji pradėjo žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU, kiek ji PAJĖGIA šitaip pažvelgti.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyva meilė man atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra manosios sielos-dvasios vieta kūrinijoje ir koks jai skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji šviesina pati save ir tą šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu tave, kad aš vis stipriau ir tvirčiau juntu tavo vedimą iš vidaus, ir vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVU vedimu ir GYVU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE.
Aš garbinu tave, nes man gera tave garbinti ir kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta dvasinė asmenybė – tikrasis aš – garbinti VĖL.
Aš garbinu tave IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ TAVĘS. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, tegu jūsų atsivėręs dvasinis vidus, jūsų tikrasis aš, geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiriu dabar šitos gyvos ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už dvasingo požiūrio – dvasingo MĄSTYMO – masines informacines priemones – televiziją, radiją, laikraščius, interneto leidinius ir įvairias svetaines.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų šitų įvairių masinių informacijos priemonių savininkus ir vadovus, ir jie pajustų kažką savo viduje juos suvirpinant, kad jie imtų patirti geranorišką požiūrį į visus tuos, kurie yra – jų supratimu – jų auditorija, kad jie nustotų rengti tokias laidas, kurios siekia vien tik vadinamųjų reitingų, ir tuo tik bukina protą, veda į vis žemesnių virpesių gausėjimą, o tuo pačiu ir į stresą, į naujas ligas, kada masinės informacijos priemonės rodo, kalba, ir rašo apie įvairius kriminalinius nusikaltimus, apie prievartą gatvėje, mokykloje. šeimoje, apie pseudoelito gyvenimą ir pomėgius, kai laidų ir straipsnių pagrindu propaguojamos beprasmes nuostatos, rodančios kryptį vien tik į pinigų, materialaus turto kaupimą, valdžios siekimą, pigaus populiarumo siekimą ir NĖ ŽODŽIU neatsveriant visų tokių laidų ir straipsnių AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ SVORIU ir KRYPTIMI – TAVIMI mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese – esančiu kiekviename iš mūsų, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie turi savo nuosavybėje ir valdo masines informacijos priemones, lygiai taip, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie rengia tas laidas ir straipsnius.
Aš meldžiu, kad jie pajaustų mūsų siunčiamų jiems meilės virpesių impulsus ir susimąstytų, KOKIUS SPĄSTUS JIE PASPENDĖ – DĖL SAVOJO AKLO KOMERCINIO GODUMO – savo pačių vaikams, kurie taip pat nori panašėti į savo tėvus, ir jie nesusimąsto, kad šitaip jie savo vaikus apvagia, pavagia iš jų DVASINĘ ŠVIESĄ, NES MASINĖS INFORMACIJOS PRIEMONĖS DIKTUOJA NUDVASĖJIMO MADAS, IR DAR UŽ TAI GAUNA DIDŽIULIUS PINIGUS IŠ REKLAMOS, KURIOS KAINA PRIKLAUSO NUO LAIDŲ POPULIARUMO TARP TAMSIŲ IR NIEKO NENORINČIŲ GIRDĖTI APIE DVASINIUS DALYKUS ŽIŪROVŲ, KLAUSYTOJŲ, IR SKAITYTOJŲ. ŠITAIP vaikai palaipsniui tampa augančiais tamsos ir savanaudiškumo įsikūnijimais, kada Kūrėjo sumanyta evoliucija nėra numačiusi nė vienam tamsos negyvo kelio. TIK NUDVASĖJUSIŲ MASINIŲ INFORMACIJOS PRIEMONIŲ ĮTAKOJE ATSIDŪRĘ VAIKAI, IR JOS ĮTAKOJE SUAUGĘ VYRAI IR MOTERYS, TAMPA DAR LABIAU ALERGIŠKI BET KOKIAM DVASINIMO IR ŠVIESOS ŽODŽIUI, NES JŲ PROTAS TOKIŲ ŠVIESOS GYVŲ VIRPESIŲ IŠ KŪRĖJO NEGALI IŠTVERTI, PANAŠIAI KAIP IR TAMSOJE PABUVUSIO ŽMOGAUS AKYS BIJO SAULĖS ŠVIESOS .
Aš meldžiu, kad mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie valdo masines informacijos priemones ir kurie daro milžiniška poveikį žmogaus sąmonei ir pasąmonei, patys taip pat pradėtų laisvintis iš sau patiems paspęstų spąstų, kada visi jų darbai – laidos ir straipsniai – yra atliekami BE TAVĘS, VIEN TIK SAVO VALIOS PASTANGŲ DĖKA, O TADA IR TOKIE KLAIDINGI MOTYVAI JUOS APSĖDA TIEK, KAD JIE NEBESUVOKIA, KAIP IŠ TOKIO STRESŲ IR ĮTAMPOS KUPINO BEPROTIŠKŲ LENKTYNIŲ RATO IŠSILAISVINTI, KAD NUSTOTŲ VARGINTI ĮTAMPA, KURIĄ JIE IR MĖGINA SLOPINTI NE ATSIVĖRIMU TAU, BET ALKOHOLIU AR KITOMIS PRIEMONĖMIS, KENKIANČIOMIS JŲ FIZINIAM KŪNUI IR JŲ PROTUI.
AŠ MELDŽIU JIEMS – VISIEMS – DVASINIO PABUDIMO IŠ TOKIO ILGO LETARGO MIEGO DVASIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu Tėvo-Rojaus Trejybės mokymai nusėda į jūsų pasąmonę.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2012-01-08 18:37:49



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio komuniją (2012 01 02 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už geranorišką požiūrį į kitus brolius ir seses dvasioje jau pažengusius ant aukštesnio dvasinio laiptelio, kad neniekintume jų aukšttesnio lygio, kuris yra realuMies.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano siela pradėjo žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; ji pradėjo žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU – IŠ KŪRINIJOS VIDURIO Į JOS IŠORĘ.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini mane tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, Tavo sūnumi, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyva meilė atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra mano vieta kūrinijoje ir koks skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji šviesina pati save ir tą šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu tave, kad tu vis stipriau ir tvirčiau vedi mane iš vidaus, jog vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVU vedimu ir GYVU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE.
Aš garbinu tave, nes kas yra atsivėręs tau, tas geria tave, trokšta tave garbinti ir jam kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta garbinti.
Aš garbinu tave, nes nebegaliu negarbinti. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, gerkite Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiriu dabar šitos gyvos ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už geranorišką požiūrį į tuos, kurie jau pasiekė aukštesnį dvasinio vystymosi laiptelį, kad į juos būtų žiūrima GERANORIŠKAI, O NE TAIP, KAIP DABAR, su priekaištais ir kaltinimais, kurie visi yra ne tik nepagrįsti, bet visiškai akli.
Mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, Tu mums suteikei mokymą apie patyrimą, ir jame pasakei, kad tas, kuris stovi ant žemesnio dvasinio laiptelio negali vertinti ant aukštesnio laiptelio stovinčiojo veiksmų, kaip mokinys negali vertinti mokytojo, nes jis DAR NEGALI suvokti TO AUKŠTESNIO LAIPTELIO PRASMES. Todėl ir ši mūsų malda yra skirta tiems, kurie dar nestovi ant aukštesnio laiptelio, bet jau vertina stovinčius ant jo mūsų brolius ir seses dvasioje, ir vertina nesuvokdami jų veiksmų prasmės, dėl to sujaukia darną ir tvarką. Aš meldžiu, kad tokie mūsų broliai ir sesės dvasioje taptų GERANORIŠKI ATSIVERDAMI TAU, KAD JIE ATRASTŲ TAVE SAVYJE, IR TADA PATYS SUVOKTŲ, KAD ŠITOKS AUKŠTESNĖS ŠVIESOS IŠKRAIPYMAS VEDA ATGAL Į TAMSĄ, ir dėl to jie ir patys BIJO AUGTI, o tada neaugdami patys, vertina klaidingai tuos, kurie trokšta augti, deda nuoširdžias ir kasdienes tam pastangas, ir auga nepalyginamai sparčiau negu augo iki tol, ir nesupratimas ir nesusikalbėjimas gyvenime tada tik auga.
Aš meldžiu, kad tie, kurie šitaip augti dar nenori ar nedrįsta, netrukdytų tiems, kurie šitaip augti ne tik trokšta, bet ir auga, ir meldžiu, kad nenorintys ar nedrįstantys dar šitaip augti skaitytų jau ant aukštesnio laiptelio stovinčiųjų aiškinimus GERANORIŠKAI, o ne su neigiama nuostata, nes jie šitaip ir sau dar labiau užkerta kelią AUGTI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo mokymų apie tai, kaip geranoriškai žvelgti į tuos, kurie jau stovi ant aukštesnio dvasinio laiptelio.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-12-31 07:41:26



Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kiekvieno pirmadienio ( 2011 12 26 - 20 val.) maldos.
Šįkart pasimelskime už MŪSŲ PAČIŲ TAPIMĄ KRISTUMI, koks jis buvo tarp mūsų prieš du tūkstančius metų, ir už mūsų gyvą ryšį su juo per jo išlietą visiems mums Tiesos Dvasią.

Iš pradžių pagarbinkime savais žodžiais ar mintimis Rojaus Trejybę.
Jeigu kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik jas gerai persiskaitytkite, kad suvoktumėte jų dvasinę prasmę.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei šitą nuostabų grožį, kurį gali matyti mano akys ir pajausti širdis.
Aš garbinu tave, kad visą mūsų nuostabią planetą tu taip puoselėji ir globoji, tarsi ji būtų viena vienintelė visoje kūrinijoje, kai joje DABAR yra septyni trilijonai planetų su žmonėmis, TOKIAIS KAIP MES, ir DAR gausybe planetų, kur PO PRISIKĖLIMO mes mokysimės DVASINGĖDAMI morontiniu-sielos tapatybės lygiu, ir PASIEKĘ DVASIOS LYGĮ ir jau tapę amžinomis dvasiomis, SAVO TIKRUOJU DVASINIU AŠ, KOKĮ TU MUMS IR PADOVANOJAI KAIP ASMENYBĖS DOVANĄ, ŽENGDAMI PAS TAVE Į SAVO TIKRUOSIUS NAMUS ROJUJE, visos kūrinijos geografiniame centre.
Aš garbinu tave, kad visus mus ugdai panašiais į save, net savo dalelę, Minties Derintoją, padovanojai kiekvienam, kad ji iš vidaus mūsų mąstymą plėstų link visos kūrinijos šeimos sampratos, kaip šito siekė ir Jėzus, tik jo šviesa buvo perdaug akinanti tos kartos aplinkai, todėl jis TAVOSIOS ŠEIMOS SAMPRATĄ PAKEITĖ Į TAVOSIOS KARALYSTĖS ŠIRDYJE sampratą.
Aš garbinu tave, kad tu atsiuntei į mūsų planetą vieną iš daugybės savo sūnų – visos mūsų vietinės visatos Sutvėrėją ir Valdovą, kuris tarp mūsų gyveno Jėzaus iš Nazareto pavidalu, ir mums parodė kelią pas tave, ir rodo jį dabar taip pat, jau savo Tiesos Dvasios, kurią jis išliejo visiems, dėka.
Aš garbinu tave, kad su tokia meile tu mus vedi vis arčiau savęs, o tuo pačiu ir arčiau Sūnaus Kūrėjo, Jėzaus, kuris veikia drauge su tavimi mus kiekvieną. Tik per JĮ – JAU PO MŪSŲ ASMENINIO PRISIKĖLIMO MORONTINIU PAVIDALU IR MŪSŲ ASMENINIO TAPIMO AMŽINĄJA DVASIA – mes pasieksime savuosius namus ir jus TRIS – ROJAUS TREJYBĘ – ROJUJE. Mes susitiksime su Jėzumi ir kalbėsimės su juo apie savo nueitą kelią ir apie tai, kas dar mūsų laukia, nes jis mums papasakos daug to, ko dar nebūsime iki tol patyrę, bet ką patirsime tolimesniame kelyje.
Aš garbinu tave, kad šitoje nuostabioje planetoje, kuri patyrė tiek daug skausmo ir kančios dėl savo dvasinių vadovų išdavystės ir maišto prieš tave, tu vis tiek kantriai ir be perstojo lieji savo meilę ir šviesą kiekvienam šios planetos, kaip ir visos kūrinijos, tvariniui.
Aš garbinu tave, kad tu ne tik leidi mums jau dabar TAVO MEILĘ PATIRTI, kada tik mes atsiveriame tau, bet nuolat ir be perstojo vis skatini iš vidaus, kad tik mes daugiau tau atsivertume ir daugiau mylėtume VISUS, IR VIENODAI VISUS, TAVĄJA MEILE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.

-------------------------------
Pasėdėkite dar kurį laiką po Rojaus Trejybės pagarbinimo tyloje, nes dabar jūs ypač imlūs gyvų meilės virpesių poveikiui. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina Broli, Begaline Dvasia-Motina Sese, ačiū TAU, kad kvieti mus iš vidaus be perstojo vis gliau tau atsiverti ir susiburti į mūsų KOLEKTYVINĘ KOMUNIJĄ-maldą, kurios metu mes užmezgame DVASINĘ KOMUNIJĄ SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE.

Šio pirmadienio mūsų bendra malda yra skirta mūsų giluminiam nušvitimui ir gyvojo kelio vis ryžtingesniam pasirinkimui, ir drąsesniam žengimui juo, kad mes taptume Jėzumi Kristumi patys, koks jis buvo prieš du tūkstančius metų, kada buvo vienas iš mūsų ir tarp mūsų.
Aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu, kad tavoji dvasia – Minties Derintojas – kaip ir Šeimininko Sūnaus Kūrėjo-Mykolo, arba kaip absoliuti dauguma žino jį tik žemiškuoju Jėzaus Kristaus vardu, Tiesos Dvasia – dabar – mūsų giluminio atsivėrimo tau akimirką šitos dvasinės komunijos metu – suteiktų tuos galingus impulsus mūsų dvasiniam aš, kuris jų ir trokšta, kad mes patys pajustume savyje troškimą tapti tokiu Jėzumi Kristumi, koks jis buvo prieš du tūkstančius metų, tačiau JO NEKOPIJUODAMI, BET EIDAMI GYVUOJU KELIU KAIP MOKĖ JIS – ATVERTA ŠIRDIMI TĖVUI, O DABAR MES JAU ESAME ATVĖRĘ SAVO ŠIRDĮ JUMS TRIMS - ROJAUS TREJYBEI – kasdien gyventume meile ir tiesa, teisingumu ir šviesa, IR VISŲ LABUI.I, NES TIK TAIP GYVENO IR SAVUOJU GYVENIMU MOKĖ, IR MOKO, TIK ŠITAIP GYVENTI JĖZUS IR MUS.
Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, mūsų nuostabūs virpesiai sujungia su jumis kiekvieną, sujungia mus visus tarpusavyje, nesvarbu, kur mes bebūtume fiziniu pavidalu per šitą maldą – šalia vienas kito ar pačiame tolimiausiame planetos kampelyje, ar net jau po prisikėlimo žengiantys tolyn kitose planetose, sujungia ir visas dvasias, kurios dabar dalyvauja mūsų maldoje. Ir sujungia kaip TAVO KŪRINIJOS ŠEIMOS VIENAS KITĄ MYLINČIUS NARIUS, PILNATEISIUS NARIUS.
Mes meldžiamės ir už tuos savo dvasios brolius ir seses, kurie NET IR ŠIANDIEN gyvena TAMSOJE IR BAIMĖJE, todėl laikosi tik negyvų ritualų ir dogmų, ir nors jie ir kalba apie TAVO Sūnų Kūrėją-Jėzų iš Nazareto, gražiais žodžiais, bet jo PATIES vis tiek neįsileidžia į savo ŠIRDĮ, nes jų širdis yra užverta proto vartais. TODĖL MES MELDŽIAMĖS UŽ JUOS, KAD JIE ATVERTŲ SAVO ŠIRDĮ TAU, O TUO PAČIU IR JĖZUI, IR KAD PATYS IMTŲ IŠ MEILĖS GARBINTI TAVE – MYLIMAS TĖVE, AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, KAIP TAVE GARBINA IR JĖZUS NET IR DABAR JAU BŪDAMAS ŠEIMININKAS SŪNUS KŪRĖJAS, VISOS VISATOS VALDOVAS.
Sūnus Kūrėjas-JĖZUS mus ir dabar – per savo Tiesos Dvasią – stiprina ir ragina nebijoti eiti meilės ir tiesos keliu. Jėzus yra GYVAS, ir aš liudiju jo gyvą buvimą, nes su juo ne tik buvau susitikęs vidurnaktyje miške prie Kretingos per savo pirmąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuva ir su juo bendravau dvi valandas, ir jo man pasakyti žodžiai ir išsipildė, ir pildosi toliau.
Jėzus, kaip ir VISI TRYS ROJAUS TREJYBĖS ASMENYS VEIKIA MŪSŲ LABUI URANTIJOJE, IR MUS NUOLAT RAGINA NEBIJOTI ATSIVERTI ROJAUS TREJYBEI IR TAPTI JĖZUMI KRISTUMI SAVO ORIGINALIA IR NEPAKARTOJAMA IŠRAIŠKA BENRAUJANT SU SAVO DVASIOS BROLIAIS IR SESĖMIS KASDIENIAME GYVENIME IŠ MEILĖS, TAIP, KAIP BENDRAVO IR JĖZUS.
Mes meldžiame VISIEMS DVASINIO PABUDIMO IR PAJAUTIMO, KAIP MŪSŲ MYLIMAS JĖZUS BELDŽIA Į ŠIRDIS, NUOLAT BELDŽIA, KAD TIK JĮ GYVĄ ĮSILEISTŲ Į SAVO ŠIRDIS JAS ATVĖRĘ IR JAM IR TAU, NET IR TAIP, KAIP IR JĖZUS BUVO SAVO ŠIRDĮ ATVĖRĘS TĖVUI BŪDAMAS TARP MŪSŲ TIK LABAI TRUMPĄ LAIKĄ IR GARBINO IR ŠLOVINO TAVE IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA.
Mes meldžiame, kad nebijotume ir nevengtume trokšti tapti Jėzumi Kristumi, klaidingai manydami, kad jis yra nepsiekiamas idealas, todėl jo ir nereika siekti, nes jo gyvenimas ir buvo skirtas mūsų dvasiniam pabudimui ir ĖJIMUI DRAUGE SU JUO PABUDUS DVASIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.

------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, klausykite, ką kalba TĖVAS viduje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-12-25 19:41:49



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2011 12 19 - 20 val.) maldoje už MŪSŲ GILESNĮ ĮTIKĖJIMĄ.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę. Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Bropli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek tavo vaikas pats atsiveria tau IŠ. VIDAUS.
Aš garbinu tave, kad tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos energija, net jos Šaltinis, kuri skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GĖROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GĖROVĘ, nes būtent tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gėrovei.
Aš garbinu tave, kad tu esi Visuma ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimoo metu, ir ypač galingai.
Aš garbinu tave, kad tu, būdamas pati nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada DVASINIS AŠ pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO PASTANGAS VISUMOS LABUI SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu tave, kad tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir savo laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad kuo daugiau patirtumėte liejamo Tėvo-Rojaus Trejybės meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už gilesnį ĮTIKĖJIMĄ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū iš šitos pačios akimirkos patyrimą, kad mes bendraujame kolektyviai šitame gyvame komunijos ryšyje su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar aš pakivečiau savo dvasios brolius ir seses pasimelsti už GILESNĮ MŪSŲ VISŲ ĮTIKĖJIMĄ, kad mes dar daugiau patirtume GYVĄ ryšį su tavimi ir stiprėtume savo dvasiniu charakteriu ir gėrio skleidimu drauge su tavimi visų labui savo kasdiene materialia veikla.
Tu suteiki AMŽINYBĘ, IR GYVYBĘ AMŽINYBĖJE visiems, nė vienas nėra atstumtas, tačiau patekimas į prisikėlimo salę yra vienas – per ĮTIKĖJIMĄ – GYVĄ ĮTIKĖJIMĄ SAVYJE. TIE, KURIE TURI ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE, TIEMS NĖRA MIRTIES, NES TAVOJI KŪRINIJA YRA GYVA, TUO PAČIU NĖRA IR MIRUSIŲJŲ, KAIP NĖRA IR GEDULO. Geduals yra tik NEĮTIKĖJUSIOJO Į TAVE TAMSOS IR TERŠALŲ PILNOJE PASĄMONĖJE, KURIE JAU VIEŠPATAUJA IR SĄMONĖS LYGIU.
Šiandien mūsų pasaulio NĖ VIENOJE BAŽNYČIOJE IR NĖ VIENOJE RELIGIJOJE NĖRA GYVOJO ĮTIKĖJIMO, NES JOSE – VISOSE – VIEŠPATAUJA vien tiktai IŠORINIAI RITUALAI IR NEGYVOS DOGMOS. Ir tik mūsų GYVOJI ŠVENTOVĖ – ROJAUS TREJYBĖS GYVOJI ŠVENTOVĖ – yra VIENINTELĖ VISAME MŪSŲ PASAULYJE be prietarų, laisva nuo ritaulų ir negyvų dogmų, nes ji remiasi vien tiktai GYVA KOLEKTYVINE KOMUNIJA SU TAVIMI, IR KIEKVIENO ĮTIKĖJUSIOJO ASMENINIU GYVU RYŠIU SU TAVIMI IR GYVU ĮTIKĖJIMU Į TAVE, IR DRAUGE SU TAVIMI VEIKIMU VISŲ DIDESNĖS ŠVIESOS LABUI. TAI VIENINTĖLĖ PASAULYJE GYVOJO ĮTIKĖJIMO ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJA, KURI NUŠVITUS MŪSŲ PASAULIUI APIMS VISĄ PLANETĄ GYVUOJU ĮTIKĖJIMU.
Tegu dabar mūsų atsivėrusių tau meilės virpesiai būna siunčiami visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ IR KURIE NETIKI Į PRISIKĖLIMĄ, TAVO SUTEIKIAMĄ UŽ ŠĮ ĮTIKĖJIMĄ KIEKVIENAM, KAD MIRUSIŲJŲ NEBŪTŲ NĖ VIENO. O fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvenantis tikrasis DVASINIS gyventojas, KURIS IR ĮTIKI, yra PAŽADINAMS VĖL SU SAVO TIKRUOJU DVASINIU AŠ, IR KURIS TURI TAVE ATRADĘS SAVYJE IR PUIKIAI ŽINO, KAD NĖRA MIRTIES NĖ VIENAM ĮTIKĖJUSIAM, nes būtent tokią žinią gauna kiekvienas tau atsivėręs, dėl to jis ir ŽINO, KODĖL NĖRA MIRTIES IR KODĖL NEGALI BŪTI IR JOKIO GEDULO DĖL GYVŲJŲ.
Tegu mūsų meilės virpesiai pasiekia valstybių politinius vadovus, prezidentus, premjerus, karalius, karalienes, vyriausybės ir parlamento narius, religijų vadovus, kad jie pajaustų mūsų jiems siunčiamus ramybės virpesius, kad jų aplinka, nors mūsų ir nedidelio indėlio dėka, šiek tiek nuskaidrėtų ir prašviesėtų, kad mūsų meilės virpesiai jiems padėtų priimti sprendimus, tik niekada tarp jų nebūtų gedulo, karinių veiksmų, ir bet kokių kitų SAVANAUDIŠKŲ SPRENDIMŲ PRIEŠ TAVO VALIĄ, nes šitokie jų sprendimai yra VISI TAMSOS JŲ PROTO SPRENDIMAI, BET NE ATSIVĖRUSIOS, GYVOS, IR MYLINČIOS DVASIOS SPRENDIMAI, KURIUOS DIKTUOTŲ JIEMS IŠMTINTIS, TAVO JIEMS SUTEIKTA PER JŲ GYVĄ ATSIVRIMĄ TAU IR ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE; tegu jie priima tokius sprendimus, kokių trokšta jų DVASINIS AŠ, o ne savanaudiškas jų žmogiškasis protas, paskendęs baimėje ir intrigose, politiniuose išskaičiavimuose ir rietenose, net kariniuose ir prievartiniuose veiksmuose.
Tegu mūsų Minties Derintojai, kurie tobulai veikia mus, IR MŪSŲ DVASINĘ ASMENYBĘ JAU PAŽADINO, KAD DABAR NET IR MES PATYS TROKŠTAME PANAŠIŲ MEILĖS IR ŠVIESOS PATYRIMŲ IR ATSIVERTIMŲ MŪSŲ DVASIOS BROLIAMS, kurie šiandien IŠ BAIMĖS gyvena ir veikia savanaudiškai tik savo pačių ar vien tik savo biologinės šeimos labui, ir vis bijodami, kad savanaudiškas ir gyvulinis jų ego nebūtų sumažintas, nustumtas, bijodami, kad jie praras savo tuščiavidurį įvaizdį tarp kitų į juos panašių brolių ir sesių dvasioje, todėl jie nuolat, kasdien, ir priima klaidingus sprendimus, kurie pažeidžia TAVO valią, kuri visada yra nukreipta visų labui, kuri pasireiškia visiems vienodai.
Mes meldžiame, kad MŪSŲ GYVASIS ĮTIKĖJIMAS GILĖTŲ, O DĖL TO SUSTIPRĖTŲ IR MŪSŲ SKEIDŽIAMI MEILĖS VIRPESIAI Į APLINKĄ IR STIPRESNI pasiektų pasaulio valstybių politinius ir religinius vadovus, nesvarbu kaip save jie bevadintų – karaliais, prezidentais, premjerais, parlamentarais, ministrais, imamais, metropolitais, lamomis, popiežiais, kardinolais, vyskupais, kunigais – kad ir jie pradėtų patirti mūsų šią akimirką siunčiamų meilės virpesių švelnų poveikį jų dvasiai, ir kad nuo to jie sustiprėtų iš vidaus meilės, tiesos, ir GYVOS ŠVIESOS sprendimams ir veiksmams VISŲ LABUI.
Tegu mūsų bendros GYVOJO ĮYIKĖJIMO pastangos, nukreiptos, į tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, tarpines būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su tavimi savo asmeninio GILESNIO atsivėrimo ir AKTYVESNIO veikimo mums visiems kaip APVAIZDA, TAVO SUTEIKTA MŪSŲ PAGALBAI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Tėvas-Rojaus Trejybė perteikia savo mokymus kiekvienam. Tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. O kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-12-17 14:50:42



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 12 12 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją, kad pasimelstume už mūsų – URNTŲ – ryžtingesnį dalyvavimą gyvajame dvasiniame kelyje ir gyvąjį augimą didesnėje ir ryškesnėje šviesoje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi meilės, tiesa, gailestingumas, gėris, ir grožis, kad tu mus mokai visus meilės, tiesos, gailestingumo, gėrio, ir grožio.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini būti tobulais, net ir tokiais tobulais, koks tobulas esi TU.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini, ir ragini nepaliaujamai, NEBIJOTI tavosios šviesos, kurią tu skleidi tiek iš vidaus, tiek iš išorės, sutreikdamas mokymus-apreiškimus, ir net tokį nuostabų EPCHINĮ APREIŠKIMĄ, kaip Urantijos Knygą, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir SAVO – ROJAUS TREJYBĖS – apreiškimus-mokymus, kad tik mes juos nuosekliai STUDIJUOTUME KUO GILIAU IR AUGTUME DVASIOJE, NES MES VISI ESAME DVASIOS, KAIP IR TU ESI DVASIA, IR DVASIOS-ASMENYBĖS ŠALTINIS IR CENTRAS VISAI KŪRINIJAI.
Aš garbinu tave, kad tu suteikei mums nuostabų likimą – evoliuciniu savuoju dvasiniu augimu ir patyrimu pasiekti TAVE ROJUJE, ir STOVĖTI TAVO BETARPIŠKOJE AKIVAIZDOJE. Ir nors tu neturi jokio kūno, jokios formos, jokio pavidalo, bet tavo kaip Dvasios Asmenybės ir Šaltinio energetinis sukoncentravimo centras yra Rojuje, ir mes energetiniu savosios sąmonės lygiu tave PATIRSIME IR ATPAŽINSIME MŪSŲ BUVIMĄ TAVOJOJE AKIVAIZDOJE..
Aš garbinu tave, kad tik tu mus visus, ir KIEKVIENĄ, stiprini iš vidaus ir DRĄSINI, kad tik NEBIJOTUME AUGTI PATYS, dvasiniu asmenybės ūgiu, ir SAVO AUGIMU RODYTI PAVYZDĮ KITIEMS GYVENDAMI TAVO ŠVIESA, PAČIA RYŠKIAUSIA ŠVIESA, KOKIA TIK ŠIANDIEN GALIME GYVENTI URANTIJOJE, IR KAIP DVASINIAI MOKYTOJAI JA DALINTUMĖMĖS SU KITAIS SAVO DVASINIAIS IR NUOŠIRDŽIAIS BROLIAIS IR SESĖMIS PRISIPILDĘ IŠ TAVĘS MEILĖS IR ŠVIESOS APIE TAVO – IR MŪSŲ – BENDRĄ KŪRINIJOS ŠEIMĄ IR JOS VEIKIMĄ JOJE, TUO PAČIU IR MŪSŲ VEIKIMĄ JOJE.
Aš garbimnu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, jūs dabar esate ypač atsivėrę Rojaus Trejybės meilei, ir tegu ši meilė gyvais virpesiais numalšina jūsų dvasinį troškulį palaimoje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą kolektyvinėje dvasinėje komunijojoe su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar mes meldžiame mums patiems, einantiems gyvuoju dvasiniu keliu Urantijoje, didesnio ryžto ir atsidavimo tavajam vedimui iš VIDAUS.
Tačiau ypač meldžiu ATSIVĖRIMO URANTAMS, kurie dalyvaus sambūryje Vilniuje, kad jie patirtų TAVO GYVĄ BUVIMĄ VIDUJE, ir tiktai dvasiniu pagrindu, kuris yra iš TAVĘS – ESI TU – IR TIK TAVUOJU PAGRINDU, KURĮ JIE PATIRTŲ SAVO BŪSENA, TĄ SAMBŪRĮ PRIPILDYTŲ SAVO MEILĖS IR ŠVIESOS TURINIU.
Tu esi mūsų VIDUJE, IR MUS VISĄ LAIKĄ STIRPINI IR RAGINI NEBIJOTI ŽENGTI PIRMYN, IR TIK PIRMYN, KAD PLANETOJE BŪTŲ VIS DAUGIAU IR DAUGIAU ŠVIESOS, KURI DABAR TAIP JAI REIKALINGA, nes joje yra tiek daug kančios ir savanaudiškumo, daug skausmo ir apgaulės, net ir tarp nevienodu žingsniu žengiančiųjų dvasiniame kelyje.
Aš meldžiu, kad šitame gyvajame dvasiniame kelyje, kuriame mes einame remdamiesi pačiais ryškiausiais tavo suteiktais dvasiniiais šaltiniais – epochiniu apreiškimu Urantijos Knyga, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir JŪSŲ TRIJŲ perduodamais mokymais-apreiškimais, einame šituo gyvuoju dvasiniu keliu garbindami tave mūsų gyvojoje šventovėje pavadinotje TAVUOJU vardu – ROJAUS Trejybės šventovėje, ir kurdami GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI, ATSIDAVĘ TAVAJAM VEDIMUI IŠ VIDAUS, aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad šitame kelyje nebijotume žengti drąsiau ir ryžtingiau, ir būtume tie pirmeiviai, kurie KITOMS KARTOMS kloja NAUJOS evoliucinės TIKROVĖS, GYVOSIOS EPOCHOS Urantijoje, DVASINIUS pamatus, KOKIŲ IKI ŠIOL MŪSŲ PLANETOJE DAR NEBUVO, kad toms kartoms paliktume ryškesnę ir NEIŠKRAIPYTĄ KOMPROMISŲ DĖL VIENADIENIŲ LAIMĖJIMŲ ŠVIESĄ IR TIESĄ, KURI VIENINTELĖ TURI GALIMYBĘ NUŠVIESTĮ VISĄ ŽMONIJĄ TOLIMOJE ATEITYJE – tavąją šviesą – mylima Rojaus Trejybę – mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese..
Aš meldžiu, dabar, kada ir mūsų dvasiniame GYVAJAME žengime atsiranda ir tarp mūsų mėginančių ieškoti LENGVESNIO IR ŠALUTINIO INTELEKTUALAUS takelio, kuriame būtų silpnesnis pasipriešinimas ir lengvesnis žingsnis, kad tokiems jų saldiems išvedžiojimams nepasiduotų net ir tavęs ieškantys mūsų dvasiniai broliai ir sesės, kuriems DAR STINGA GILUMINIO ĮTIKĖJIMO IR DĖL TO JIE NEMATO, KOKIU PAVOJINGU KELIU JIE PASUKA.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų brolių ir sesių dvasioje praregėtų ir suvoktų PAŽINTI TAVO KŪRINIJĄ VIS GILIAU IR GERIAU. Gyvasis dvasinis kelias yra ir lengvas, ir sunkus,. Lengvas todėl, kad TAVE ATRADUS SAVYJE IR GIMUS IŠ DVASIOS PAJUNTI TOKĮ MILŽINIŠKĄ VEDIMĄ IŠ VIDAUS, TOKIĄ GALINGĄ ŠVIESĄ, kad trokšte trokšti studijuoti, NUOSEKLIAI IR KANTRIAI, ir Urantijos Knygą, ir Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, IR TAVUOSIUS APREIŠKIMUS-MOKYMUS, IR DALINTIS SAVO SUPRATIMU APIE JUOS, LENGVA NUO TOKIO NUOSTABAUS NUŠVITIMO IR PAŽINIMO. O sunkus šis kelias dėl to, kad absoliuti žmonijos dauguma skendi gūdžioje tamsoje ir šviečiančių ŠVYTURIŲ yra TIEK MAŽAI, o dar mažiau žinančių ir pačią šviesą, kad šviestų ją būtent neiškraipytą – TAVO ŠVIESĄ IR MEILĘ. Tačiau sunkiausia yra tada, kada ir einantys atrodytų net ir mūsų gyvuoju dvasiniu keliu – DĖL GILUMINIO ĮTIKĖJIMO STOKOS – staiga patys išsigąsta ŠITO ŠVIESOS KELIO ir ima TRAUKTIS Į PAPRASTESNIUS IR ŠALUTINIUS TAKELIUS, KUR NEREIKIA TIEK DAUG NEI PASTANGŲ, NEI ŠVIESOS.
Aš meldžiu, kad mano broliai ir sesės dvasioje, net ir tie, kurie dalyvauja mūsų Forume, NEDARYTŲ LANKSTŲ IR NESIRINKTŲ LENGVESNIO KELIO, KURIS GALIAUSIAI ATVES PRIE TO PETIES AKLIGATVIO, PRIE KURIO ATVEDĖ KRIKŠČIONYBĖ.
Aš meldžiu VISIEMS MUMS DIDESNIO ĮTIKĖJIMO IR PASITIKĖJIMO TAVIMI. Meldžiu iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymo, kaip gi ryžtingai eiti GYVUOJU DVASINIU ŠVIESOS keliu JOS NEIŠKRAIPANT.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-12-10 20:22:02



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 12 05 – 20val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai – materialiai – besiverčiančius, visose šalyse.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kada mano dvasinis aš, atsivėręs tau, trokšta išlieti save šlovės himnais TAU.
Aš garbinu tave, nes tu suteikei man, ir visiems, dvasinę gyvybę, ir sparnus, skrieti laisvame meilės skrydyje savo kasdieniais darbais visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu vedi visą savo kūrinijos šeimą į vis ryškesnę šviesą, ir tokioje šviesoje tau atsivėrusi dvasia pati trokšte trokšta šios šviesos ir savo aplinkoje.
Aš garbinu tave, nes tu tobulini mus kiekvieną, pagal savo numatytą evoliucinį planą, kad mes įgyvendinę savo likimą, kurį tu taip pat mums numatei, ir pasiekę Rojų, visos kūrinijos geografnį centrą, ir stovėdami TAVO AKIVAIZDOJE, galėtume – KIEKVIENAS – pasakyti tau: MYLIMAS TĖVE, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, tavo užduotis sėkmingai įvykdyta, aš, atsidavęs tavajam vedimui dar būdamas materialiu pavidalu mirtingasis jau šlovinau tave, ir ėjau pas tave į gimtuosius namus Rojuje, ir štai šiuo metu stoviu tavo akivaizdoje ir esu kupinas meilės ir pasitenkinimo dėl gyvo ryšio su tavimi ir net susiliejimo su tavimi per visą kelionę, o dabar sėkmingai esu įvykdęs tavo priesaką mums – BŪKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESU AŠ – ir esu NAMUOSE PAS MYLINČIUS IR MYLIMUS TĖVUS, KAD GALĖČIAU SU JUMIS KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS LABUI JAU PO TAVOJO APKABINIMO ROJUJE.
Aš garbinu tave, ir tą darau iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, gerkite gyvą Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis gilėjantį dvasinį ryšį su tavimi, ačiū už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos ir už šitą pačią akimirką, nes šie patyrmai mane sutvirtina, sustiprina, ir ugdo.
Šį vakarą aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje, meldžiuosi už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai materialiai besiverčiančius, nesvarbu kokioje pasaulio valstybėje jie gyventų, meldžiu jiems dvasinio gyvo ryšio su tavimi ir atramos suradimo savo viduje atradus tave savyje.
Kada valstybių vadovai, politikai, vyriausybių nariai, ir verslo dalyviai yra visiškai akli ir pasimetę, kada jie nesuvokia, kaip sutvarkyti ekonomiką ir finansus, vien tiktai atsirėmus į TAVE, kaip į VISUMINĖS MEILĖS IR GEROVĖS ŠALTINĮ IR CENTRĄ VISAI KŪRINIJAI, VISOMS PLANETOMS, VISOMS VISATOMS, tada pensininkų, bedarbių, ir sunkiai materialiai bepragyvenančių padėtis tampa ne tik sunki, bet beveik katastrofiška ir beviltiška, nes resursai senka, o naujų darbo vietų ir pajamų šaltinių niekas nekuria, nes nežino, kaip juos sukurti, kada tik vis labiau auga NEPASITIKĖJIMAS. Ir labiausiai nukenčia silpniausi materialia prasme.
Kada valstybių vadovai, politikai, vyriausybių nariai, ir verslo dalyviai yra visiškai akli ir pasimetę, kada jie nesuvokia, kaip sutvarkyti ekonomiką ir finansus, vien tiktai atsirėmus į TAVE, kaip į VISUMINĖS MEILĖS IR GEROVĖS ŠALTINĮ IR CENTRĄ VISAI KŪRINIJAI, VISOMS PLANETOMS, VISOMS VISATOMS, tada pensininkų, bedarbių, ir sunkiai materialiai bepragyvenančių padėtis tampa ne tik sunki, bet beveik katastrofiška ir beviltiška, nes resursai senka, o naujų darbo vietų ir pajamų šaltinių niekas nekuria, nes nežino, kaip juos sukurti, kada tik vis labiau auga NEPASITIKĖJIMAS. Ir labiausiai nukenčia silpniausi materialia prasme. Tą liudija ir pastarieji veiksmai ir įvykiai su Snoro banko NEPRIEŽIŪRA, IR JO BANKROTU, KAIP NEPAGYDOMAM LIGONIUI daktaro paskelbtu nuosprendžiu.
Aš meldžiu su savo broliais ir sesėmis dvasioje visiems pensininkams ir bedarbiams, ir visiems sunkiai materialiai besiverčiantiems, gyvo ryšio su tavimi; ir tik šito gyvo ryšio su tavimi dėka jie pasisems kantrybės ir išminties iš tavęs, kaip pasielgti tokioje jiems sunkioje situacijoje ir aplinkoje, kad jie net ir tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis bus atkaklumo ir ryžto pavyzdžiais kitiems jų broliams ir sesėms dvasioje, kurie jų padėtyje atsidurs dar tik ateityje.
Aš meldžiu, kad vyriausybės vadovas nustotu smukdyti verlsą taip trumperegiškai siūlydamas vėl kelti ir taip nepakeliamus mokesčius ir stumdamas verslą į šešėlį, o šituo tik daugindamas sunkiai gyvenančių žmonių skaižių, kaip ir bėgančių iš Lietuvos kiekį.
Valstybės valdymas – tai ne žmonių – mūsų dvasios brolių ir sesių skurdinimas, bet gyvenimo ir veikimo įvairiose srityse harmonizavimas pagal TAVO numatytą evoliuicjos planą, kuriame nenumatyta, kad kas nors gyventų sunkiai, ir net keiktų tokį sunkų savo gyvenimą, ir dar bėgtų iš savojo krašto ieškoti geresnio duonos kąsnio.
Aš meldžiu, kad LIETUVOS premjieras, prezidentė, parlamentarai atsivertu TAU, ATRASTŲ TAVE SAVYJE ir pradėtų vadovauti Lietuvai vykdydami TAVO VALIĄ, O NE JĄ PANEIGDAMI, kai sau DIRBTINAI susikuria šiltnamio sąlygasVISŲ VISŲ KITŲ SĄSKAITA.
Aš meldžiu su savo dvasiniais broliais ir sesėmis visiems sunkumus patiriantiems pensininkams, bedarbiams, ir materialiai sunkiai besiverčiantiems pasitikėjimo tavo vedimu iš vidaus, kad jie tikrai patikėtų, ir tavimi pasitikėtų, jog su tavimi viskas yra įmanoma, nes ko trokšta sūnus ir nori Tėvas, TAS YRA.
Aš meldžiu savo broliams ir sesėms dvasioje stiprybės ir gyvo ryšio su tavimi, kad jų valia susilietų su tavo valia, nes tik toks kelias išves juos iš tamsos ir ekonominės duobės.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykitės Tėvo mokymo, kaip sunkumus patiriantys pensininkai, bedarbiai, ir sunkiai materialiai besiverčiantys bet kuriame pasaulio kampelyje turi pasiimti pagalbą jiems jau suteikiamą Tėvo-Rojaus Trejybės.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (20010 10 18 – 22val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai – materialiai – besiverčiančius, visose šalyse.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kada mano siela-dvsaia, atsivėrusi tau, trokšta išlieti save šlovės himnais TAU.
Aš garbinu tave, nes tu suteikei man, ir visiems, dvasinę gyvybę, ir sparnus, skrieti laisvame meilės skrydyje savo kasdieniais darbais visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu vedi visą savo kūrinijos šeimą į vis ryškesnę šviesą, ir tokioje šviesoje tau atsivėrusi dvasia pati trokšte trokšta jos ir savo aplinkoje.
Aš garbinu tave, nes tu tobulini mus kiekvieną, pagal savo numatytą evoliucinį planą, kad mes įgyvendinę savo likimą, kurį tu taip pat mums numatei, ir pasiekę Rojų, visos kūrinijos geografnį centrą, ir stovėdami TAVO AKIVAIZDOJE, galėtume – KIEKVIENAS – pasakyti tau: MYLIMAS TĖVE, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, tavo užduotis sėkmingai įvykdyta, aš, atsidavęs tavajam vedimui dar būdamas materialiu pavidalu mirtingasis jau šlovinau tave, ir ėjau pas tave į gimtuosius namus Rojuje, ir štai šiuo metu stoviu tavo akivaizdoje ir esu kupinas meilės ir pasitenkinimo dėl gyvo ryšio su tavimi ir net susiliejimo su tavimi per visą kelionę, o dabar sėkmingai esu įvykdęs tavo priesaką – BŪKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESU AŠ – ir esu NAMUOSE PAS MYLINČIUS IR MYLIMUS TĖVUS, KAD GALĖČIAU SU JUMIS KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS LABUI JAU PO TAVOJO APKABINIMO ROJUJE.
Aš garbinu tave, ir tą darau iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų siela-dvasia geria gyvą Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis gilėjantį dvasinį ryšį su tavimi, ačiū už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos ir už šitą pačią akimirką, nes šie patyrmai mane sutvirtina, sustiprina, ir ugdo.
Šį vakarą aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje, meldžiuosi už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai materialiai besiverčiančius, nesvarbu kokioje pasaulio valstybėje jie gyventų, meldžiu jiems dvasinio gyvo ryšio su tavimi ir atramos suradimo savo viduje atradus tave savyje.
Kada valstybių vadovai, politikai, vyriausybių nariai, ir verslo dalyviai yra visiškai akli ir pasimetę, kada jie nesuvokia, kaip sutvarkyti ekonomiką ir finansus, vien tiktai atsirėmus į TAVE, kaip į VISUMINĖS MEILĖS IR GEROVĖS ŠALTINĮ IR CENTRĄ VISAI KŪRINIJAI, VISOMS PLANETOMS, VISOMS VISATOMS, tada pensininkų, bedarbių, ir sunkiai materialiai bepragyvenančių padėtis tampa ne tik sunki, bet beveik katastrofiška ir beviltiška, nes resursai senka, o naujų darbo vietų ir pajamų šaltinių niekas nekuria, nes nežino, kaip juos sukurti, kada tik vis labiau auga NEPASITIKĖJIMAS. Ir labiausiai nukenčia silpniausi materialia prasme. Tą liudija ir pastarieji veiksmai ir įvykiai su Snoro banko NEPRIEŽIŪRA, IR JO BANKROTU, KAIP NEPAGYDOMAM LIGONIUI daktaro paskelbtu nuosprendžiu.
Aš meldžiu su savo broliais ir sesėmis dvasioje visiems pensininkams ir bedarbiams, ir visiems sunkiai materialiai besiverčiantiems, gyvo ryšio su tavimi; ir tik šito gyvo ryšio su tavimi dėka jie pasisems kantrybės ir išminties iš tavęs, kaip pasielgti tokioje jiems sunkioje situacijoje ir aplinkoje, kad jie net ir tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis bus atkaklumo ir ryžto pavyzdžiais kitiems jų broliams ir sesėms dvasioje, kurie jų padėtyje atsidurs dar tik ateityje.
Aš meldžiu, kad vyriausybės vadovas nustotu smukdyti verlsą taip trumperegiškai siūlydamas vėl kelti ir taip nepakeliamus mokesčius ir stumdamas verslą į šešėlį, o šituo tik daugindamas sunkiai gyvenančių žmonių skaižių, kaip ir bėgančių iš Lietuvos kiekį.
Valstybės valdymas – tai ne žmonių – mūųs dvasioos borlių ir sesių skurdinimas, bet gyvenimo ir veikimo įvairiose srityse harmonizavimas pagal tavo numatyta evoliuicjos planą, kuriame nenumatyta, kad kas nors gyventų sunkiai rnet keiktų tokį sunkų gyvenimą, ir dar bėgtų iš savojo krašto ieškoti geresnio duonos kąsnio. Aš meldžiu, kad premjieras, prezidentė, parlamentarai atsivertu TAU, ATRASTŲ TAVE SAVYJE ir pradėtų vadovauti Lietuvai vykdydami TAVO VALIĄ, O NE JĄ PANEIGDAMI, kai sau DIRBTINAI susikuira šiltnamio sąlygasVISŲ KITŲ SĄSKAITA.
Aš meldžiu su savo dvasiniais broliais ir sesėmis visiems sunkumus patiriantiems pensininkams, bedarbiams, ir materialiai sunkiai besiverčiantiems pasitikėjimo tavo vedimu iš vidaus, kad jie tikrai patikėtų, ir tavimi pasitikėtų, jog su tavimi viskas yra įmanoma, nes ko trokšta sūnus ir nori Tėvas, TAS YRA.
Aš meldžiu savo broliams ir sesėms dvasioje stiprybės ir gyvo ryšio su tavimi, kad jų valia susilietų su tavo valia, nes tik toks kelias išves juos iš tamsos ir ekonominės duobės.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykitės Tėvo mokymo, kaip sunkumus patiriantys pensininkai, bedarbiai, ir sunkiai materialiai besiverčiantys bet kuriame pasaulio kampelyje turi pasiimti pagalbą jiems jau suteikiamą Tėvo-Rojaus Trejybės.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-12-03 17:55:09



My dears, I call on you to join us in our collective living Monday night (December 5, 2011, - at 8p.m. your local time, or join us in Lithuania at our local time which is 6p.m. GMT) communion with the Paradise Trinity and among us for old pensioners and jobless, and other brethren of ours of poor means.

At first let us worship the Paradise Trinity.
If you find it too difficulti to worship and pray in your own words or thoughts do read my prayers written specially for you, only read them sincerely, feeling the meaning of each word of the prayer with your heart.
------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, I worship you for your living love and for your creation made out of this very same energy of life.
I worship you because it is due to your operation in creation that life can develop for it is you who have designed evolution and implement it on planets in space.
I worship you for my true soul-spirit opening to you and for my strong spiritual desire to fuse with you in love and light for the benefit of the family of the whole of your creation which has turned into mine as well thanks to this living relationship with you.
I worship you for this little planet, called Urantia, and for life on it, because it is on this planet that we have our starting point for eternity on Paradise which is real and which is our destiny as designed by you.
I worship you for all my experience to date and for the experience of the moment for it is due to this experience that our souls-spirits develop and become ever stronger to shine your light – ever brighter – to our brethren out of love and of our own free will bestowed by you.
My will is that your will be done. Amen.
-----------
After the Paradise Trinity worship remain in peace for a while and allow yourself to drink a living water of love directly from the Three Persons of The Paradise Trinity, and then get to the petition prayer.
--------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, thank you for our ever deeper opening to you and for our desire to commune with you collectively, even as we are doing it now however FAR AWAY WE MIGHT BE PHYSICALLY WE ARE ALL UNITED SPIRITUALLY THROUGH YOUR SPIRIT – THOUGHT ADJUSTER – INDWELLING EACH OF US.
Thank you for our experience which is the only driving power – based on your love – that gives US more SELF-confidence, and trust in you, to walk on along your living path of light and truth.
I have called on my brethren to pray tonight for our brethren who are already on pension because of their long work record and age, and for all our brethren who are jobless, OR WHO ARE OF VERY POOR RESOURCES, in all countries, on all continents.
Now it is the time when nobody can be certain of tomorrow because – due to mismanagement of political and economic situation in different countries – savings do not guarantee stability in one‘s material life but they give one at least a thin cushin in case of losing one‘s source of income.
However, there are millions upon millions who lose their jobs, who lose their savings due to mismanagement of bancks which go bankrupt and who have no savings, who have no cushin whatever, and who cannot find a new job; and as time runs on they start losing their temper and begin to fall into a deep depresion, or take to streets to protest.
Therefore, we pray for the old pensioners, who cannot increase their lean funds since they have already run out of their physical strength and their purchasing power is deminishing very fast; we pray for all jobless who cannot find a new job due to a very hard situation in their country, we pray for those of poor means, who are constantly under a stress, so that they would not lose their taste for life, we pray that they ALL would seek comfort and happiness IN YOU, AND FEELING YOU WITHIN THEMSELVES.
We pray that all their thoughts and minds would be directed to you so that wisdom from you would prompt them wiser and brighter solutions to make wiser decisions as to how to deal with the situation for the benefit of all since all political and business leaders of all countries are powerless to change anything without you – they even do not know it – therefore all their actions ARE – AND SHALL BE – FUTILE.
We pray that our brethren would become ever stronger to stand these dramatical moments for them and even turn into the living examples of a steadfast behavior to their other brethren who might also find themselves in a similar situation.
We pray that they would seek their shelter within your living presence which is within each of us, for you are indwelling the minds of each of us by bestowing you spirit – Thought Adjuster – upon each of us.
And with you everything is possible for what a son desires and the Father wants IT IS.
My will is that your will be done. Amen.
----------------
After the prayer stay on in peace for a while and listen to the Father‘s teaching as to how old pensioners and jobless might be sustained in these economically hard times.
Peace be upon you.
With brotherly love,
Algimantas

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 12 05 – 20val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai – materialiai – besiverčiančius, visose šalyse.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kada mano dvasinis aš, atsivėręs tau, trokšta išlieti save šlovės himnais TAU.
Aš garbinu tave, nes tu suteikei man, ir visiems, dvasinę gyvybę, ir sparnus, skrieti laisvame meilės skrydyje savo kasdieniais darbais visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu vedi visą savo kūrinijos šeimą į vis ryškesnę šviesą, ir tokioje šviesoje tau atsivėrusi dvasia pati trokšte trokšta šios šviesos ir savo aplinkoje.
Aš garbinu tave, nes tu tobulini mus kiekvieną, pagal savo numatytą evoliucinį planą, kad mes įgyvendinę savo likimą, kurį tu taip pat mums numatei, ir pasiekę Rojų, visos kūrinijos geografnį centrą, ir stovėdami TAVO AKIVAIZDOJE, galėtume – KIEKVIENAS – pasakyti tau: MYLIMAS TĖVE, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, tavo užduotis sėkmingai įvykdyta, aš, atsidavęs tavajam vedimui dar būdamas materialiu pavidalu mirtingasis jau šlovinau tave, ir ėjau pas tave į gimtuosius namus Rojuje, ir štai šiuo metu stoviu tavo akivaizdoje ir esu kupinas meilės ir pasitenkinimo dėl gyvo ryšio su tavimi ir net susiliejimo su tavimi per visą kelionę, o dabar sėkmingai esu įvykdęs tavo priesaką mums – BŪKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESU AŠ – ir esu NAMUOSE PAS MYLINČIUS IR MYLIMUS TĖVUS, KAD GALĖČIAU SU JUMIS KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS LABUI JAU PO TAVOJO APKABINIMO ROJUJE.
Aš garbinu tave, ir tą darau iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, gerkite gyvą Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis gilėjantį dvasinį ryšį su tavimi, ačiū už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos ir už šitą pačią akimirką, nes šie patyrmai mane sutvirtina, sustiprina, ir ugdo.
Šį vakarą aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje, meldžiuosi už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai materialiai besiverčiančius, nesvarbu kokioje pasaulio valstybėje jie gyventų, meldžiu jiems dvasinio gyvo ryšio su tavimi ir atramos suradimo savo viduje atradus tave savyje.
Kada valstybių vadovai, politikai, vyriausybių nariai, ir verslo dalyviai yra visiškai akli ir pasimetę, kada jie nesuvokia, kaip sutvarkyti ekonomiką ir finansus, vien tiktai atsirėmus į TAVE, kaip į VISUMINĖS MEILĖS IR GEROVĖS ŠALTINĮ IR CENTRĄ VISAI KŪRINIJAI, VISOMS PLANETOMS, VISOMS VISATOMS, tada pensininkų, bedarbių, ir sunkiai materialiai bepragyvenančių padėtis tampa ne tik sunki, bet beveik katastrofiška ir beviltiška, nes resursai senka, o naujų darbo vietų ir pajamų šaltinių niekas nekuria, nes nežino, kaip juos sukurti, kada tik vis labiau auga NEPASITIKĖJIMAS. Ir labiausiai nukenčia silpniausi materialia prasme. My dears, I call on you to join us in our collective living Monday night (October 18, 2010, - at 7p.m.GMT) communion with the Paradise Trinity and among us for old pensioners and jobless, and other brethren of ours of poor means.

At first let us worship the Paradise Trinity.
If you find it too difficulti to worship and pray in your own words or thoughts do read my prayers written specially for you, only read them sincerely, feeling the meaning of each word of the prayer with your heart.
------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, I worship you for your living love and for your creation made out of this very same energy of life.
I worship you because it is due to your operation in creation that life can develop for it is you who have designed evolution and implement it on planets in space.
I worship you for my true soul-spirit opening to you and for my strong spiritual desire to fuse with you in love and light for the benefit of the family of the whole of your creation which has turned into mine as well thanks to this living relationship with you.
I worship you for this little planet, called Urantia, and for life on it, because it is on this planet that we have our starting point for eternity on Paradise which is real and which is our destiny as designed by you.
I worship you for all my experience to date and for the experience of the moment for it is due to this experience that our souls-spirits develop and become ever stronger to shine your light – ever brighter – to our brethren out of love and of our own free will bestowed by you.
My will is that your will be done. Amen.
-----------
After the Paradise Trinity worship remain in peace for a while and allow your opened soul-spirit to drink a living water of love directly from the Three Persons of The Paradise Trinity, and then get to the petition prayer.
--------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, thank you for our ever deeper opening to you and for our desire to commune with you collectively, even as we are doing it now however FAR AWAY WE MIGHT BE PHYSICALLY WE ARE ALL UNITED SPIRITUALLY THROUGH YOUR SPIRIT – THOUGHT ADJUSTER – INDWELLING EACH OF US.
Thank you for our experience which is the only driving power – based on your love – that gives US more SELF-confidence, and trust in you, to walk on along your living path of light and truth.
I have called on my brethren to pray tonight for our brethren who are already on pension because of their long work record and age, and for all our brethren who are jobless, OR WHO ARE OF VERY POOR RESOURCES, in all countries, on all continents.
Now it is the time when nobody can be certain of tomorrow because – due to mismanagement of political and economic situation in different countries – savings do not guarantee stability in one‘s material life but they give one at least a thin cushin in case of losing one‘s source of income.
However, there are millions upon millions who lose their jobs and who have no savings, who have no cushin whatever, and who cannot find a new job; and as time runs on they start losing their temper and begin to fall into a deep depresion.
Therefore, we pray for the old pensioners, who cannot increase their lean funds since they have already run out of their physical strength and their purchasing power is deminishing very fast; we pray for all jobless who cannot find a new job due to a very hard situation in their countries, we pray for those of poor means, who are constantly under stress, so that they would not lose their taste for life, we pray that they ALL would seek comfort and happiness IN YOU, AND FEELING YOU WITHIN THEMSELVES.
We pray that all their thoughts and minds would be directed to you so that wisdom from you would prompt them wiser and brighter solutions to make wiser decisions as to how to deal with the situation for the benefit of all since all political and business leaders of all countries are powerless to change anything without you – they even do not know it – therefore all their actions ARE – AND SHALL BE – FUTILE.
We pray that our brethren would become ever stronger to stand these dramatical moments for them and even turn into the living examples of a steadfast behavior to their other brethren who might also find themselves in a similar situation.
We pray that they would seek their shelter within your living presence which is within each of us, for you are indwelling the minds of each of us by sending the Father‘s spirit – Thought Adjuster.
And with you everything is possible for what desires a son, and the Father wants IT IS.
My will is that your will be done. Amen.
----------------
After the prayer stay on in peace for a while and let your soul-spirit listen to the Father‘s teaching as to how old pensioners and jobless might be sustained in these economically hard times.
Peace be upon you.
With brotherly love,
Algimantas

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (20010 10 18 – 22val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai – materialiai – besiverčiančius, visose šalyse.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kada mano siela-dvsaia, atsivėrusi tau, trokšta išlieti save šlovės himnais TAU.
Aš garbinu tave, nes tu suteikei man, ir visiems, dvasinę gyvybę, ir sparnus, skrieti laisvame meilės skrydyje savo kasdieniais darbais visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu vedi visą savo kūrinijos šeimą į vis ryškesnę šviesą, ir tokioje šviesoje tau atsivėrusi dvasia pati trokšte trokšta jos ir savo aplinkoje.
Aš garbinu tave, nes tu tobulini mus kiekvieną, pagal savo numatytą evoliucinį planą, kad mes įgyvendinę savo likimą, kurį tu taip pat mums numatei, ir pasiekę Rojų, visos kūrinijos geografnį centrą, ir stovėdami TAVO AKIVAIZDOJE, galėtume – KIEKVIENAS – pasakyti tau: MYLIMAS TĖVE, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, tavo užduotis sėkmingai įvykdyta, aš, atsidavęs tavajam vedimui dar būdamas materialiu pavidalu mirtingasis jau šlovinau tave, ir ėjau pas tave į gimtuosius namus Rojuje, ir štai šiuo metu stoviu tavo akivaizdoje ir esu kupinas meilės ir pasitenkinimo dėl gyvo ryšio su tavimi ir net susiliejimo su tavimi per visą kelionę, o dabar sėkmingai esu įvykdęs tavo priesaką – BŪKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESU AŠ – ir esu NAMUOSE PAS MYLINČIUS IR MYLIMUS TĖVUS, KAD GALĖČIAU SU JUMIS KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS LABUI JAU PO TAVOJO APKABINIMO ROJUJE.
Aš garbinu tave, ir tą darau iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų siela-dvasia geria gyvą Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis gilėjantį dvasinį ryšį su tavimi, ačiū už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos ir už šitą pačią akimirką, nes šie patyrmai mane sutvirtina, sustiprina, ir ugdo.
Šį vakarą aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje, meldžiuosi už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai materialiai besiverčiančius, nesvarbu kokioje pasaulio valstybėje jie gyventų, meldžiu jiems dvasinio gyvo ryšio su tavimi ir atramos suradimo savo viduje atradus tave savyje.
Kada valstybių vadovai, politikai, vyriausybių nariai, ir verslo dalyviai yra visiškai akli ir pasimetę, kada jie nesuvokia, kaip sutvarkyti ekonomiką ir finansus, vien tiktai atsirėmus į TAVE, kaip į VISUMINĖS MEILĖS IR GEROVĖS ŠALTINĮ IR CENTRĄ VISAI KŪRINIJAI, VISOMS PLANETOMS, VISOMS VISATOMS, tada pensininkų, bedarbių, ir sunkiai materialiai bepragyvenančių padėtis tampa ne tik sunki, bet beveik katastrofiška ir beviltiška, nes resursai senka, o naujų darbo vietų ir pajamų šaltinių niekas nekuria, nes nežino, kaip juos sukurti, kada tik vis labiau auga NEPASITIKĖJIMAS. Ir labiausiai nukenčia silpniausi materialia prasme. Tą liudija ir pastarieji veiksmai ir įvykiai su Snoro banko NEPRIEŽIŪRA, IR JO BANKROTU, KAIP NEPAGYDOMAM LIGONIUI daktaro paskelbtu nuosprendžiu.
Aš meldžiu su savo broliais ir sesėmis dvasioje visiems pensininkams ir bedarbiams, ir visiems sunkiai materialiai besiverčiantiems, gyvo ryšio su tavimi; ir tik šito gyvo ryšio su tavimi dėka jie pasisems kantrybės ir išminties iš tavęs, kaip pasielgti tokioje jiems sunkioje situacijoje ir aplinkoje, kad jie net ir tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis bus atkaklumo ir ryžto pavyzdžiais kitiems jų broliams ir sesėms dvasioje, kurie jų padėtyje atsidurs dar tik ateityje.
Aš meldžiu, kad vyriausybės vadovas nustotu smukdyti verlsą taip trumperegiškai siūlydamas vėl kelti ir taip nepakeliamus mokesčius ir stumdamas verslą į šešėlį, o šituo tik daugindamas sunkiai gyvenančių žmonių skaižių, kaip ir bėgančių iš Lietuvos kiekį.
Valstybės valdymas – tai ne žmonių – mūųs dvasioos borlių ir sesių skurdinimas, bet gyvenimo ir veikimo įvairiose srityse harmonizavimas pagal tavo numatyta evoliuicjos planą, kuriame nenumatyta, kad kas nors gyventų sunkiai rnet keiktų tokį sunkų gyvenimą, ir dar bėgtų iš savojo krašto ieškoti geresnio duonos kąsnio. Aš meldžiu, kad premjieras, prezidentė, parlamentarai atsivertu TAU, ATRASTŲ TAVE SAVYJE ir pradėtų vadovauti Lietuvai vykdydami TAVO VALIĄ, O NE JĄ PANEIGDAMI, kai sau DIRBTINAI susikuira šiltnamio sąlygasVISŲ KITŲ SĄSKAITA.
Aš meldžiu su savo dvasiniais broliais ir sesėmis visiems sunkumus patiriantiems pensininkams, bedarbiams, ir materialiai sunkiai besiverčiantiems pasitikėjimo tavo vedimu iš vidaus, kad jie tikrai patikėtų, ir tavimi pasitikėtų, jog su tavimi viskas yra įmanoma, nes ko trokšta sūnus ir nori Tėvas, TAS YRA.
Aš meldžiu savo broliams ir sesėms dvasioje stiprybės ir gyvo ryšio su tavimi, kad jų valia susilietų su tavo valia, nes tik toks kelias išves juos iš tamsos ir ekonominės duobės.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykitės Tėvo mokymo, kaip sunkumus patiriantys pensininkai, bedarbiai, ir sunkiai materialiai besiverčiantys bet kuriame pasaulio kampelyje turi pasiimti pagalbą jiems jau suteikiamą Tėvo-Rojaus Trejybės.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-12-03 17:53:58



Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kolektyvinės pirmadienio (2011 11 28- 20 val.) maldos už Tėvo-ROJAUS TREJYBĖS atradimą savyje.

Mielieji, iš pradžių pagarbinkime mūsų mylimą Rojaus Trejybę. Jeigu jums dar sunku garbinti savais žodžiais ar mintimis, pasinaudokite mano maldomis, tik jas skaitykite atvira širdimi.
-----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir ŠLOVINU tave, kad tu esi pats galingiausias ir visaapimantis Šaltinis ir Centras, laikantis visą kūriniją savajame glėbyje, bet vis vien pasieki kiekvieno iš mūsų sielą, kada tik mes tau atveriame savo širdį, nes būtent tu esi mums, kiekvienam, padovanojęs savo dalelę, savo dvasią, kuri yra gyva, ir veikia mus iš vidaus.
Aš garbinu tave, nes be tavęs niekas nepajaustų ir nepamatytų jokio grožio ir gėrio, nejaustų meilės. Net ir mūsų Sūnus Kūrėjas-Jėzus gauna lygiai tą pačią meilę iš tavęs, kaip ir visi mes. Ir būdamas tarp mūsų, prieš tu tūkstančius metų, žmogiškuoju pavidalu, jis taip pat gavo tą pačią tavo meilę, kaip ir kiekvieną akimirką dabar. Ir per visą amžinybę ateityje taip pat jis ir mes gausime tą pačią tavo meilę – gyvą ir virpesiais mums teikiamą
Aš garbinu tave, kad tu esi meilės Šaltinis ir Centras ir ją lieji visai kūrinijai, ir vien tik tavosios meilės dėka kūrinija yra gyva, nes tik ją patiriantis tvarinys ir pats trokšte trokšta ja dalintis su visais, ir su visais vienodai, kad tik kūrinija vis labiau pildytųsi gyąja meile, nuspalvinta kiekvieno unikaliais asmeniniais patyrimais; ir tuo ji šviesėtų ir dvasingėtų, kada kiekvienas veikia visų labui.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes visi pajuntame tave, esantį gyvą ir realų mūsų pačių viduje, per tavosios dvasios vedimą ir veikimą mūsų viduje, kada patys atsiveriame tau visa savo dvasios dabartine gelme.
Aš garbinu tave, kad tik tu esi visus virpesius sugeriantis ir amortizuojantis, jeigu tie virpesiai prasilenkia su tavo meile, o mums vis tiek lieji tą pačią savo begalinę meilę.
Aš garbinu tave savo laisva valia, gauta iš tavęs ir garbinu iš meilės tau ir visai kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mano, ir mūsų kūrinija.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po pagarbinimo dar pasėdėkite tyliai, kad jprisigertumėte gyvų meilės virpesių ir imtumėte jausti juos dar labiau. O tada pereikite prie prašymų maldos, kad vis daugiau mūsų DVASINIŲ brolių atsivertų Tėvui, ir Jį atrastų savyje.

Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese,, aš nuoširdžiai dėkoju tau, kad mes vis labiau atsiveriame, kad susivienytume dvasioje vis giliau ir šitoje pirmadienio kolektyvinėje maldoje, nors savo fiziniais pavidalais, materialiu kūnu, esame ir toli vienas nuo kito.
Aš meldžiu tave, kad mes patys, visi, ir kiekvienas, pajustume mūsų pačių viduje Tavo veikimą per Tavo dvasią – Minties Derintoją – ir per šitą pojūtį patirtume tokią nuostabią palaimą viduje, kad mes vis labiau ir labiau trokštume šitą palaimą patirti savyje kuo ilgiau ir kuo dažniau. Tik toks GYVAS patyrimas suteikia pasitikėjimo tavo pasiūlytu keliu – atsiverti Tau ir atrasti Tave SAVYJE, kad gyventume ir veiktume palaimoje su Tavimi ir jausdami Tavo veikimą savo vidujje.
Aš meldžiu savo visiems broliams ir sesėms DVASIOJE nuolatinio GYVO ryšio su tavimi, nes šitą ryšį, GYVĄ ryšį, užmegzti skatina ir mūsų Sūnaus Kūrėjo, daugumai iš mūsų žinomo tik Jėzaus iš Nazareto žemiškuoju vardu, dvasios – Tiesos Dvasios – veikimas, ir Visatos Motinos Dvasios dvasios – Šventosios Dvasios – veikimas, kuris nukreiptas į tai, kad tik mums palengvintų Tavęs, mylimas Tėve, atradimą savyje, kad mes siektume užmegzti šitą gyvą ryšį su Tavimi ir galiausiai, kad GIMTUME IŠ DVASIOS nebeturėdami baimės, tik Tavo meilę savyje. Tai ir paliudija mūsų NAUJĄ GIMIMĄ TAME PAČIAME KŪNE – TAVO SŪNAUS AR DUKROS GIMIMĄ, KURIS SKIRTAS GĖRIO BENDRAKŪRIMUI SU TAVIMI VISŲ LABUI IR IŠ MEILĖS TAU IR VISIEMS. Šitas gyvas gimimas triansformuoja charakterį, o iki tol buvusį negyvą tikėjimą paverčia GYVU ĮTIKĖJIMU, KURIS IR SKATINA BE PRIEVARTOS, BET MEILĖS GALIA PASITIKĖTI TAVIMI IR TAVUOJU VEDIMU IŠ VIDAUS IR SAVUOJU ŽINGSNIU IŠORĖJE.
Dabar aš meldžiu, kad mano broliai ir sesės dvasioje, kurie yra kupini nerimo ir baimės, atsivertų ir atrastų TAVE savyje, ir tada patys patirtų kokybinius pasikeitimus savo viduje.
Aš meldžiu tokios nuostabios tikrovės patyrimo visiems, kurie dar jos nepatyrė, o tiems, kurie jau patyrė, kad ją patirtų dar giliau LABIAU ATSIDUODAMI TAVAJAM VEDIMUI IR GARBINDAMI TAVE, MANO MYLIMA ROJAUS TREJYBE.
Aš meldžiu, kad mano broliai ir sesės dvasioje net ir šitos kolektyvinės komunijos-maldos atsivėrimo metu pradėtų jausti TAVO GYVĄ veikimą viduje, kad jie patikėtų tokiu PATYRIMU, kaip realiu, o ne savo susigalvotu ir neegzistuojančiu realybėje. Tegu šitoji malda juos sustiprina Tavęs ieškojimuose SAVYJE, O NE BAŽNYČIOSE AR VADINAMOSE ŠVENTOSE VIETOSE, NES TU VISAS PRIEMONES SUTEIKEI IŠ SAVĘS IR PATALPINAI Į MŪSŲ – KIEKVIENO – VIDŲ, IR PADOVANOJAI KIEKVIENAM IR ASMENYBĘ, IR TAVO DVASIĄ – MINTIES DERINTOJĄ – o papildomam palengvinimui Sūnus Kūrėjas-Jėzus dar suteikė ir savo Tiesos Dvasią, o Vietinės Visatos Motina Dvasia – savo Šventąją Dvasią, kad tik mums būtų lengviau ATRASTI TAVE SAVYJE.
Aš meldžiu savo broliams ir sesėms dvasioje didesnio ryžto siekti šitokio nuoširdaus atsivėrimo kasdien, kuris juos ir atves į Tavęs atradimą jų pačių viduje.

Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po prašymų maldos pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausydamiesi Tėvo mokymo, suteikiamo be perstojo VISIES.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-11-26 23:01:36



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 11 21 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už mūsų AKTYVESNĮ IR IŠMINTINGESNĮ bendradarbiavimą su Apvaizda, kad ji PARAMINTŲ tuos mūsų dvasios brolius ir seses, kurie dabar taip nerimsta įvairiuose pasaulio kraštuose ir gatvėse protestuoja ir lieja kraują, prarasdami net fizinę gvybę, kad Apvaizda turėtų poveikio ir tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes tai ir yra mano tikrasis aš, kuris ir trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją – ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti, kuo giliau, tavajame meilės vandenyne, GARBINANT IR ŠLOVINANT tave.
Aš garbiu ir šlovinu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai, ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo GYVĄ saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir mes kiekvienas asmeniškai tavosios meilės ir šviesos gyvai patiriame tiek, kiek atsiveriame tau ir kiek plaikome gyvą komuniją su tavimi.
Aš garbinu ir šlovinu tave VISŲ LABUI iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo Rojaus Trejybės meilės ir šviesos gyvuoju keliu, meldžiu mūsų aktyvesnio ir išmintigesnio bendradarbiavimo su Apvaizda, kada dabar taip daug tūkstančių, ir milijonų žmonių, apimtų baimės ir agresijos, išeina protestuoti į gatves Afrikos miestuose – Libijoje, Sirijoje, Egipte, Tunise – Europos valstybėse – Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje Portugalijoje, net Didžiojjoje Britanijoje, ir net Jungtinėse Valstijose, kad ji APRAMINTŲ PROTESTUOJANČIUS, nes prieš juos metamos policijos ir net kariuomenės pajėgos, atneša kančią ir net atima fizinę gyvybę, kas dar labiau supriešina abi puses. Libijoje jau vyksta pilietinis karas, o kare nebesvarbu žmogaus gyvybės kaina – ji nieko nebeverta, kada kovojama dėl materialios valdžios ir materialių turtų.
Aš meldžiu, kad mes bendradarbiautume atvyviau su APVAIZDA IR MIELSTUME JOS ĮSIKIŠIMO IR NURAMINIMO, KADA MATOME TOKIUS NERAMUMUS PER TELEVIZIJĄ RODOMUS, SPAUDOJE APRAŠOMUS, PER RADIJĄ PRANEŠAMUS.
Aš meldžiu, kad mes AKTYVIAU melstume Apvaizdos įsikišimo, ir tada, kada politinę valdžią ir jėgą turintys mūsų dvasiniai broliai ir sesės griebiasi malšinimo akcijų prieš protestuojančius savo dvasinius brolius ir seses, kad jie taip pat būtų apraminti, kad nors kiek jie patirtų savo viduje TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES, kai priima politinius ir ekonominius sprendimus – nesvarbu kokioje sferoje ŠIANDIEN JIE BŪTŲ IR TOLIAU PRIIMAMI. Sprendimai – išmintingi ar visiškai be išminties – TURI poveikio VISOS planetos TOLIMESNIAM vystymuisi, ir nesvarbu, kas juos priimtų – prezidentai, ministrai, bankininkai, verslininkai, generolai, ar eiliniai žmonės – mes jiems visiems meldžiame tikrosios jų išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mes melstume Apvaizdą aktyvaus įsikišimo, kad šitokiu būtdu ji apramintų abi konfliktuojančias puses, nes tik nurimus, galima patirti tavosios išminties šviesą viduje, ir priimti teisingus sprendimus visų gerbūvio labui.
Aš mledžiu, akd mes MELSTUME IR APVAIZDOS POVEIKIO kiekvienam mūsų planetos prezidentui, premjierui, ministrui, bankininkui, verslininkui, ir kad šie mūsų broliai ir sesės dvasioje nors kiek pradėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik atskirų grupuočių interesų tenkinimo visų kitų sąskaita sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI SAVO SPRENDIMAIS IR DARBAIS siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir VISOS KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS LABUI., kad nebekiltų jokių protesto demonstracijų NIEKUR.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų, kad NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-11-20 10:51:55



My dears, I call on you to join us in our collective communion with the Paradise Trinity, and among ourselves, on Monday, November 21, 2011 at 8 p.m. your local time, or join us in our collective communion at 8 p.m. our local – Lithuanian – time which is at 6 p.m. GMT.
This time we shall pray for our more active cooperation with the Providence in different situations especially now that people take to protest demonstrations in different parts of the world and express plenty of their aggressive emotions which lead to a worse situation in general.
At first let us worship the Paradise Trinity.
Do it in your own words, but if you find it too difficult then use my prayers written specially for you, only read them sincerely.
--------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, I worship and glorify you for your existence and for your love you generate since you are the Source and Center of Eternal Love for the whole of creation, ceaselessly pouring it down upon all.
I worship and glorify you for training me from within to see the ambience with your look which always is the look of love and goodness and which is always active, never passive and never indifferent, and you teach me – and all of us – to melt evil in love and by this, ever more, to become your image and your light in our environment even as you are throughout the whole of creation manifesting yourself by love and light, for the benefit of all.
I worship and glorify you for leading and teaching me from within so that I would dare to act wisely in love and mercy from without.
I worship you and I ever more desire to fuse with you and even feel your living presence within.
I worship you for your light and truth which are eternal and constant manifestations of your deeds manifested thru your other children who keep their living communion with you; and who also desire, ever stronger, to shine your light to others in love and mercy.
I worship you because I desire to and I cannot imagine my future life without this living communion of worship, and I worship you out of love and of my own free will bestowed by you.
My will is that your will be done. Amen.
----------
After the Paradise Trinity worship remain silent and allow your true spiritual self to experience the living flow of the Paradise Trinity Love nectar within you and then start your petition prayer.
-----------------
My beloved Father, Eternal Son-Mother-Brother, Infinite Spirit-Mother-Sister, thank you for opening my true spiritual self – i.e. ME - to you from within so that I do really desire to commune with you live and in my own words and thoughts, thank you for my experience to date and for the experience in this very moment in our collective communion with you, even though my brethren are far away, by their physical presence – they are even thousands of miles away – but we are all interrelated in this spiritual communion through your real presence within each of us by your spirit – Thought Adjuster.
This time we are praying for our more active cooperation with your Providence – our unseen helpers – so that we would apply to this spiritual body of our helpers in calming down such brethren of ours who have taken themselves to protest demonstrations and rallies and in some countries they even staged civil war activities, therefore, today Africa begins to boil ever stronger, boiling temperature is rising in Greece, Spain, Italy, Portugal, even in the United Kingdom and United States. And such negative emotions will ever increase if they are not calmed down by your Providence since the current political and economic situation is such that serves the interests of a very small handful of our brethren at the cost of the family lives and even physical lives of individuals. You have planned your evolution in the universes of your creation to have ever better conditions and environment for all and love and light being spread by you to all so that this very same love and light would be EXPERIENCED by us from within so that we would also perform actions of love and light from without. And this is the only way to solve all conflicts by discovering your personal presence WITHIN through your spirit’s presence with our mind. But this is impossible to do in such a tense and aggressive environment, therefore I pray that your Providence would use all the means in her power to calm down all the protestors and those to take to streets police forces and even troops to quench the riots since such physical clashes lead to nowhere but to a dead-end and in no way generate any wiser solutions in such critical political, economic, and social situations once we have to make our vital decisions in any country and on any level – be it on the governmental, presidential, or parliamentary level or on the level of a national or transnational corporation. DUE TO THE GREEDENESS OF MAN’S ANIMAL SELF the exploitation of man by man is gaining in force and it directly effects our life on this planet, impact the life of each of us, THREFORE WE PRAY THAT WE WOULD MAKE ALL THESE DECISIONS OF OURS BASED ON YOUR LEADING FROM WITHIN. Our planet is a living organism, it is not an isolated piece in space; neither people’s ideas and aspirations, nothing speaking of their actions, are isolated, they ARE ALL INTERRELATED through the energy vibrations being emitted by each consciousness, sub-consciousness, and even super-consciousness, the latter being the channel of our direct communion with YOU in our SINCERE PRAYERS WHEN WE SUBMERGE IN THESE PRAYER VIBRATIONS SO DEEP THAT NOTHING ELSE – APART FROM OUR LIVING COMMUNION WITH YOU – EXISTS FOR US.
Therefore we are praying now that our top frequency living energy vibrations would reach the super-consciousness of our brethren who govern states and who lead corporations so that they would begin doing it in WISDOM which you are POURING OUT CEASELESSLY for you are the only unfathomable Source of Wisdom for the whole of creation – and FOR EACH OF US.
Meanwhile when thousands upon thousands of our brethren take to the streets their aggressiveness cannot be curbed by any other means but by the interference of your Providence for which are praying now.
We are praying now that your divine wisdom would reach the minds of all presidents and ministers, of all businessmen and bankers so that they would start raising the questions in their minds as to what is their role in this life and what is the true meaning and purpose of their institutions so that they would come to understanding that they HAVE TO SERVE ALL THEIR BRETHREN RATHER THAN THEIR INSTITUTIONS. And that means that they must discover you within themselves and begin to feel your leading from within for it is only then that they would manage to lead their respective states and the world politics and economy away from an impending EVEN MORE dramatic crisis.
I am praying, together with my brethren, that our real love vibrations would reach our brethren who currently are spiritually blind and materially selfish which is against your will since you desire that all your children would use your spiritual insight and ground their all activity in your wisdom, and that they would do it with love and care and of their own free will bestowed by you.
My will is that your will be done. Amen.
----
After the prayer sit for a while in silence and listen to the teaching of the Father-Paradise Trinity on how you might help others, and yourselves, receive wisdom from the Father-Paradise Trinity.

Peace upon you.
With brotherly love,
Algimantas

Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 11 21 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už mūsų AKTYVESNĮ IR IŠMINTINGESNĮ bendradarbiavimą su Apvaizda, kad ji PARAMINTŲ tuos mūsų dvasios brolius ir seses, kurie dabar taip nerimsta įvairiuose pasaulio kraštuose ir gatvėse protestuoja ir lieja kraują, prarasdami net fizinę gvybę, kad Apvaizda turėtų poveikio ir tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes tai ir yra mano tikrasis aš, kuris ir trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją – ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti, kuo giliau, tavajame meilės vandenyne, GARBINANT IR ŠLOVINANT tave.
Aš garbiu ir šlovinu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai, ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo GYVĄ saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir mes kiekvienas asmeniškai tavosios meilės ir šviesos gyvai patiriame tiek, kiek atsiveriame tau ir kiek plaikome gyvą komuniją su tavimi.
Aš garbinu ir šlovinu tave VISŲ LABUI iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo Rojaus Trejybės meilės ir šviesos gyvuoju keliu, meldžiu mūsų aktyvesnio ir išmintigesnio bendradarbiavimo su Apvaizda, kada dabar taip daug tūkstančių, ir milijonų žmonių, apimtų baimės ir agresijos, išeina protestuoti į gatves Afrikos miestuose – Libijoje, Sirijoje, Egipte, Tunise – Europos valstybėse – Graikijoje, Italijoje, Ispanijoje Portugalijoje, net Didžiojjoje Britanijoje, ir net Jungtinėse Valstijose, kad ji APRAMINTŲ PROTESTUOJANČIUS, nes prieš juos metamos policijos ir net kariuomenės pajėgos, atneša kančią ir net atima fizinę gyvybę, kas dar labiau supriešina abi puses. Libijoje jau vyksta pilietinis karas, o kare nebesvarbu žmogaus gyvybės kaina – ji nieko nebeverta, kada kovojama dėl materialios valdžios ir materialių turtų.
Aš meldžiu, kad mes bendradarbiautume atvyviau su APVAIZDA IR MIELSTUME JOS ĮSIKIŠIMO IR NURAMINIMO, KADA MATOME TOKIUS NERAMUMUS PER TELEVIZIJĄ RODOMUS, SPAUDOJE APRAŠOMUS, PER RADIJĄ PRANEŠAMUS.
Aš meldžiu, kad mes AKTYVIAU melstume Apvaizdos įsikišimo, ir tada, kada politinę valdžią ir jėgą turintys mūsų dvasiniai broliai ir sesės griebiasi malšinimo akcijų prieš protestuojančius savo dvasinius brolius ir seses, kad jie taip pat būtų apraminti, kad nors kiek jie patirtų savo viduje TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES, kai priima politinius ir ekonominius sprendimus – nesvarbu kokioje sferoje ŠIANDIEN JIE BŪTŲ IR TOLIAU PRIIMAMI. Sprendimai – išmintingi ar visiškai be išminties – TURI poveikio VISOS planetos TOLIMESNIAM vystymuisi, ir nesvarbu, kas juos priimtų – prezidentai, ministrai, bankininkai, verslininkai, generolai, ar eiliniai žmonės – mes jiems visiems meldžiame tikrosios jų išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mes melstume Apvaizdą aktyvaus įsikišimo, kad šitokiu būtdu ji apramintų abi konfliktuojančias puses, nes tik nurimus, galima patirti tavosios išminties šviesą viduje, ir priimti teisingus sprendimus visų gerbūvio labui.
Aš mledžiu, akd mes MELSTUME IR APVAIZDOS POVEIKIO kiekvienam mūsų planetos prezidentui, premjierui, ministrui, bankininkui, verslininkui, ir kad šie mūsų broliai ir sesės dvasioje nors kiek pradėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik atskirų grupuočių interesų tenkinimo visų kitų sąskaita sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI SAVO SPRENDIMAIS IR DARBAIS siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir VISOS KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS LABUI., kad nebekiltų jokių protesto demonstracijų NIEKUR.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų, kad NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-11-20 10:50:27




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal