Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 11 07 – 20 val. ) maldą – kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje – ir su visa dvasine kūrinijos šeima, su mums suteikta į pagalbą APVAIZDDA.

Šįkart Vytauto prašomas siūlau pasimelsti – ir ne tik šį pirmadienį – už tuos, kurie kovoja prieš DABARTINĮ antidievišką, ir antižmogišką, GLOBALIZMĄ.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano maldas, tik nuoširdžiai, ne mechaniškai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi, kad sukūrei kosminę erdvę iš savosios meilės energijos, ir planetas, ir gyvybę jose, kur ir vyksta mūsų veikimas VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi tas begalinis ir neišsenkantis meilės ir gėrio Šaltinis, kuris iš vidaus savo gyvais virpesiais vedi mus kiekvieną į dar ryškesnę šviesą, į dar didesnę meilę, į dar galingesnį gėrį, kai tik mes asmeniškai atsiveriame tau ir atrandame tave savyje. Ir šitas patyrimas nustelbia daugybę iki tol viešpatavusių abejonių ir nepasitikėjimo apraiškų, nes su tavimi gyvenimas tampa GYVAS TIKROVĖJE, o ne egzistavimas iliuzijoje.
Aš garbinu tave, kad tu mums, kiekvienam, esi parengęs visą amžinybę patyrimų, kurie niekada nesikartos, niekada nebus nė vieno dublio, visada bus vien tik originalai be jokių kopijų, nes tu esi tas NAPAKARTOJAMAS, TODĖL IR TAVO KŪRINIAI – MŪSŲ ASMENYBĖS - YRA UNIKALŪS IR NESIKARTOJANTYS, todėl ir mes niekada nepatirsime dviejų vienodų patyrimų.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu atvėrei mane tau, kada aš atradau tave savyje, ir patyriau tavo GYVĄ BUVIMĄ SAVYJE..
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad dabar esu toks, koks esu – PILNAS TAVOSIOS MEILĖS IR GĖRIO, IR TROKŠTU ŠITĄ PATYRIMĄ – GYVĄ PATYRIMĄ – DALINTI IR KITIEMS, VISIEMS NORINTIEMS TAIP PAT TOKIO GYVO RYŠIO SU TAVIMI, IR TAVO GYVO BUVIMO PATYRIMO SAVYJE.
Aš garbinu ir šlovinu tave, iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs;. manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite tyloje ir ramybėje, tegu jūsų dvasinė asmenybė kuo daugiau prisigeria jai suteikiamos palaimos, gyvos, patiriamos palaimos; tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios dienos, ačiū tau už visus ateities patyrimus per visą amžinybę, nes tu geriau žinai, kokie patyrimai reikalingi kiekvienam, kad jis atsivertų visu savo spindesiu, kokį tu ir esi sumanęs kiekvienam, kaip asmenybės amžiną dovaną, kad ji šviestų iš meilės VISŲ LABUI.
Aš dabar, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, taip pat ir su mums kol kas dar nematomomis Tarpinėmis Būtybėmis ir dvasiomis, meldžiu išminties, kuri ateina iš TAVĘS, tiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie kovoja prieš dabartinį tamsos globalizmą, kada saujelė monopolistinių kompanijų pradeda vis labiau diktuoti savo principus ir veiklos būdą, tuo pačiu ir gyvenseną net valstybėms, kada bankininkai yra užkulisių žaidėjai ir demonstruoja savo pinigų valdžią pavergdami tiek bet kokį mažą verslą, tiek ir asmeninius indelius laikančius žmones, nes būtent dėl jų transnacionalinių interesų tenkinimo ėmė kurtis ir kitos gamybos kompanijos, jau nebeišsitenkančios savo šalyje. Šita saulejė mūsų dvasinių brolių ir sesių, visiškai aklų ir kurčių dvasioje – pavergė ir engia VISĄ ŽMONIJĄ, ir tą jų – bankininkų – vergovę jie pridengia kaip FIGOS LAPELIU – globalizavimo reiškiniu.
Aš meldžiu, kad visi tie, kurie vis tik išdrįsta protestuoti prieš tokią antidievišką ir antižmogišką GLOBALIZMO politiką ir ekonomiką, ir kuriuos suiminėja ir baudžia tie skurdžiai dvasioje tamsuoliai turtuoliai ir piniguočiai, primetantys politikams SAVO SPRENDIMUS IR NUOSTATAS, kad jie vis tik atsivertų tau ir pamatytų, jog tokia jų protesto veikla jokiu būdu nesprendžia ne tik pačios problemos, bet dar labiau įsiutina piniguočius vargšus-TAMSUOLIUS.
Aš meldžiu, kad jie atrastų tave savyje, ir tik tada jie suvoks, kad TAVOJI GLOBALIZACIJA TOKIA – KADA BUS VIENA VALSTYBĖ, VIENA KALBA, IR VIENA VYRIAUSYBĖ VISAME PSAULYJE BUS TIK TADA, KADA DVASINĖ ARISTOKRATIJA ATEIS Į VALDŽIA IR TAVO ĮGALIOJIMU VALDYS VISĄ PASAULĮ TAVO MEILĖS ĮSTATYMU IR GĖRIO BENDRO KŪRIMO SU TAVIMI VISŲ LABUI PRINCIPU.
Tavoji globalizacija yra toji pati Jėzaus evangelija – Tavoji Tėvystė ir žmonių BROLYSTĖ – o aš šią Jėzaus evangeliją išplėčiau iki Tavosios Tėvystės-Motinystės ir visos kūrinijos šeimos brolystės – ir tik atradus tave savyje glabalizacija visoje planetoje ir taps tikrove – be dabartinių siaubūnų-monopolijų viešpatavimo, kad būtų visi engiami, niekinami, ir beteisiai, turtus kraunantis tik pavieniams ir nenusipelniusiems jų mūsų dvasios broliams ir sesėms, kaip ir be valdžioje beišsilaikančių tik jėgos ir apgaulės dėka.
Aš meldžiu, kad mūsų – urantų – gyvas pavyzdys būtų mūsų asmeninis GYVENIMAS, IR VIEŠA VEIKLA DRAUGE SU TVIMI IR VISŲ LABUI, KAD DAUGELIS PAKALUSTŲ, KAIP GI JIE ŠITAIP GALI GYVENTI KAI APLINKUI TIEK APGAULĖS IR SAVANAUDIŠKUMO.
Ir tik tada, kada urantų daugės, kada jie steigs savo įmones, kada ateis į politinę valdžią, iš pradžių Lietuvoje, o vėliau ir kitose valstybėse, tada ir APVAIZDA SUTEIKS PAGALBĄ TOKIĄ, KAD GLOBALIZACIJA IŠ TIESŲ APIMTŲ VISĄ PLANETĄ, TAČIAU JI BUS SUKURTA ANT TAVŲJŲ DVASINIŲ PAMATŲ IR PATIRIANT TEVO MEILĘ SAVO VIDUJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, pasiklausykite jums asmeniškai perteikiamų Rojaus Trejybės mokymų per jūsų Minties Derintoją, - Tėvo-Rojaus Trejybės fragemntą, esantį jūsų dabartiniame prote.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-11-06 16:47:12



Mieliejei, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 10 31 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų dvasinius brolius ir seses, sergančius ar patyrusius sužalojimus, įskaitant ir vaikus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekveną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailestingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien visų labui.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir įtikėjimo tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, įskaitant ir mažuosius brolius ir seses dvasioje, kurie taip pat kenčia fizines kūno kančias, kaip ir jų tėvai pergyvena ir kenčia savo viduje, matydami sergančius savo mylimuosius vaikelius.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad vsi sergantieji ir sužeistieji per nelaimingus atsitikimus, o taip pat ir šie mažyliai ir jų žemiškieji tėvai, kurie dabar atsidūrė tokioje jiems sunkioje padėtyje, kada jų protas, pilnas baimės, nežinios, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, jeigu jų mylimųjų gijimo-sveikimo procesas per ilgai užtrunka, tada įsivelia abejonės, kodėl taip ilgai nepagyjama. Tada kyla ĮTAMPA IR JI PERSIDUODA REALIAIS VIRPESIAIS - ŽEMO DAŽNIO ENERGETINIAIS VIRPESIAIS IR APLINKINIAMS, TIEMS PATIEMS JŲ MYLIMIEMS IR NEGALINTIEMS PASVEIKTI, TODĖL GIJIMO PROCESAS TIK SUNKĖJA.
Mes meldžaime jiems visiems pasveikimo ir siunčiame savo gyvus meilės virpesius, kad juos pajaustų kaip nuraminimo impulsą iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus; tik jie jų nepajunta dėl savo uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems sunkią ir kančias keliančią padėtį.
Aš meldžiu, kad TAVOJI APVAIZDA ISIKIŠTŲ IR SUTEIKTŲ PAGALBĄ GYDANT JUOS VISUS, kad šitie mūsų dvasiniai broliai ir sesės patikėtų, jog TAVOJI MEILĖS ENERGIJA DARO TAI, KAS NEPRIEINAMA NET GERIAUSIEMS ŽMOGIŠKIESIEMS DAKTARAMS, KAIP IR VAISTAMS, O TAU PRIEINAMA IŠ VIDAUS, IR PANAUDOJANT APVAIZDOS ĮSIKIŠIMĄ, kad pasveikimas stiprintų ir pasveikusius ir jų mylimus artimuosius, kad jie nors kiek susimąstytų, jog su malda ir apvaizda pasveikstama visada daug greičiau ir lengviau.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvima savo viduje ir jie patys aiškintų savo pacientams, bet ypač susirgusių vaikų tėvams, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad jie turi su meile ir su tavimi gydyti save mylimus vaikelius.
Aš meldžiu, kad mes visiems, ypač mažiems vaikams, tą aiškintume, kad jie kuo jaunesni būdami sužinotų apie REALŲ, NE ILIUZINĮ GYVENIMĄ KŪRINIJOJE DRAUGE SU TAVIMI, TAVYJE, IR ATRADUS TAVE SAVYJE, IR AIŠKINTUME JIEMS PATEKIMO Į AMŽINYBĘ KAINĄ – ĮTIKĖJIMO Į TAVE KAINĄ – KAD JIE NIEKADA NEBESIRGTŲ BŪDAMI GYVAME RYŠYJE SU TAVIMI NUO KO JAUNESNIO AMŽIAUS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų suteikiamų mokymų, kaip mes galime padėti sergantiems, ypač vaikams, kaip ir jų žemiškiesiems tėvams.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-10-30 12:59:20



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 10 24– 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius ir religinius sprendimus Libijoje, kariaujančioje pilietinį karą, Egipte, Jemene, Tunise, Jordanijoje, Sirijoje, Dramblio Kaulo šalyje, Bahreine, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Britanijoje, Prancūzijoje, ir kitose pasaulio valstybėse, būdami materialioje ir religinėje valdžioje, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes aš noriu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusį TAU dvasinį aš, kad jis trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo giliau tavajame meilės vandenyne GARBINANT tave.
Aš garbinu tave, nes tik tu esi NESIBAIGIANČIOS IR GYVOS meilės Šaltinis ir Centras VISAI kūrinijai ir VISĄ kūrinijos šeimą MAITINI gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVOJO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi GYVUOJU keliu kasdien, ir į vis RYŠKESNĘ šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai ABSOLIUČIAI DAUGUMAI – mūsų dvasios brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS – IR VISOS ABEJONĖS – IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą taip dabar atsivėrusiame savo DVASINIAME viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios dienos, ačiū už šios akimirkos patyrimą, nes jis visas yra labai vertingas manajai asmenybei, kaip ir kiekvienai asmenybei, kad būtų pasiektas šitos akimirkos giluminis atsivėrimas tau šios akimirkos kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius IR RELIGINIUS sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi. Meldžiu tokios išminties, kuri nepaprastai reikalinga šią akimirką Libijoje, kur Jungtinės Amerikos Valstijos, Prancūzija ir Didžioji Britanija, karinės intervencijos būdu, tiesiogine prasme persekiojo kaip žvėrį ir nužudė šios šalies buvusį lyderį, pulkininką Kadafį, taip, kaip Ohajo valstijoje Jungtinėse Valstijoje policija nužudė iš privataus zoologijos sodo išleistų apie penkiasdešimt įvairių plėšrių žvėrių, tigrų, liūtų, grizlių lokių, ir šitaip pasėjo pilietinio karo seklą visoje šalyje, kad įsiliepsnotų visa liepsna visoj šalyje. Visuomenė suskaldyta į dvi stovyklas, kurios ŽUDO VIENA KITĄ TIESIOGINE PRASME, Jordanijoje, Jemene, Tunise, Bahreine, ir kitose valstybėse, kur LIEJASI KRAUJAS, ŽŪSTA DVASINIŲ ASMENYBIŲ FIZINIAI PAVIDALAI, nes viena pusė reiškia – MASINĖMIS PROTESTO DEMONSTRACIJOMIS, IR NET VANDALIZMO VEIKSMAIS – NEPASITENKINIMĄ SAVO NETEISINGA VALDŽIA, IR ŠITOKIAIS VEIKSMAIS SIEKIA POLITINIO, EKONOMINIO, IR SOCIALINIO TEISINGUMO, KAIP JĮ SUPRANTA JIE, kita pusė turėdama savo rankose jėgą ir valdžią tos jėgos panaudojimui, ją ir naudoja, kad apsigintų ir toliau išsaugotų sau, tik sau, naudingą ir savanaudišką tamsos režimą kitų sąskaita. Ir abi pusės yra ne kas nors kita, o TAVIEJI VAIKAI, TAVO MYLIMI VIENODAI, TARPUSAVYJE JIE YRA DVASIOS BROLIAI, KAIP IR MŪSŲ DVASIOS BROLIAI Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankininkai, verslininkai, ar eiliniai – mes jiems – VISIEMS – meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai, IR SIUNČIAME SAVO GYVUS MEILĖS VIRPESIUS JIEMS VISIEMS, KAD JUOS JIE PAVEIKTŲ – KAIP IŠORINIS IMPULSAS – PABUSTI IR PASITRAUKTI IŠ ŠIOS AKIMIRKOS PRIEVARTOS IR ŽUDYNIŲ KELIO.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių TAU ASMENYBIŲ gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų EGIPTO, JEMENO, TUNISO, DRAMBLIO KAULO KRANTO, JORDANIJOS, BAHREINO, LIBIJOS, JUNGTINIŲ VALSTIJŲ, PRANCŪZIJOS, DIDŽIOSIOS BRITANIJOS, LIETUVOS, RUSIJOS, ir kitų valstybių prezidentus, premjerus, ministrus, politikus IR RELIGINIUS VADOVUS, ir kad šiems mūsų dvasios broliams ir sesėms nors kiek jie padėtų pajausti, koks gi yra jų TIKRASIS VAIDMUO šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, IR DAR ŽUDANT KITUS SAVO DVASIOS BROLIUS IR SESĖS, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir visos kūrinijos labui.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusio vidaus, iš DVASIOS, kuri jau patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, NET IR DABAR, ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE, KADA SIUNČIA SAVO ŠVIESĄ, SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR SAVO SAVANAUDIŠKAIS SPRENDIMAIS IR JŲ ĮGYVENDINIMU ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ. Ir tada liejasi FIZINĖ PRIEVARTA IR ŽUDYMAI GATVĖJE IR NAMUOSE, PSICHOLOGINĖ PRIEVARTA DARBE IR ŠEIMOJE.

TAVOJI VALIA – MAUDYTI VISUS GYVUOSE TAVOSIOS MEILĖS VIRPESIUOSE, KAD IR VISI PATIRTŲ JUOS, IR JUOS DALINTŲ IR SPINDULIUOTŲ KITIEMS, IR VISIEMS.

Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų DVASINIS AŠ – ASMENYBĖ – klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip APMALDYTI VIS LABIAU SUJAUKIAMĄ PLANETOS ŽMONIJĄ, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-10-22 15:03:36



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2011 10 17 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už geranoriškas ir dvasinio pobūdžio masines informacijos priemones.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano tikrasis aš – dvasinė asmenybė – tavoji ir amžinojo dovana – pradėjo žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betarpiškai aplink mane; ji pradėjo žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU, kiek ji PAJĖGIA šitaip pažvelgti.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyva meilė man atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra manosios sielos-dvasios vieta kūrinijoje ir koks jai skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji šviesina pati save ir tą šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu tave, kad aš vis stipriau ir tvirčiau juntu tavo vedimą iš vidaus, ir vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVU vedimu ir GYVU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE.
Aš garbinu tave, nes man gera tave garbinti ir kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta dvasinė asmenybė – tikrasis aš – garbinti VĖL.
Aš garbinu tave IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ TAVĘS. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, tegu jūsų atsivėręs dvasinis vidus, jūsų tikrasis aš, geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiriu dabar šitos gyvos ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už dvasingo požiūrio – dvasingo MĄSTYMO – masines informacines priemones – televiziją, radiją, laikraščius, interneto leidinius ir įvairias svetaines.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų šitų įvairių masinių informacijos priemonių savininkus ir vadovus, ir jie pajustų kažką savo viduje juos suvirpinant, kad jie imtų patirti geranorišką požiūrį į visus tuos, kurie yra – jų supratimu – jų auditorija, kad jie nustotų rengti tokias laidas, kurios siekia vien tik vadinamųjų reitingų, ir tuo tik bukina protą, veda į vis žemesnių virpesių gausėjimą, o tuo pačiu ir į stresą, į naujas ligas, kada masinės informacijos priemonės rodo, kalba, ir rašo apie įvairius kriminalinius nusikaltimus, apie prievartą gatvėje, mokykloje. šeimoje, apie pseudoelito gyvenimą ir pomėgius, kai laidų ir straipsnių pagrindu propaguojamos beprasmes nuostatos, rodančios kryptį vien tik į pinigų, materialaus turto kaupimą, valdžios siekimą, pigaus populiarumo siekimą ir NĖ ŽODŽIU neatsveriant visų tokių laidų ir straipsnių AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ SVORIU ir KRYPTIMI – TAVIMI mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese – esančiu kiekviename iš mūsų, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie turi savo nuosavybėje ir valdo masines informacijos priemones, lygiai taip, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie rengia tas laidas ir straipsnius.
Aš meldžiu, kad jie pajaustų mūsų siunčiamų jiems meilės virpesių impulsus ir susimąstytų, KOKIUS SPĄSTUS JIE PASPENDĖ – DĖL SAVOJO AKLO KOMERCINIO GODUMO – savo pačių vaikams, kurie taip pat nori panašėti į savo tėvus, ir jie nesusimąsto, kad šitaip jie savo vaikus apvagia, pavagia iš jų DVASINĘ ŠVIESĄ, NES MASINĖS INFORMACIJOS PRIEMONĖS DIKTUOJA NUDVASĖJIMO MADAS, IR DAR UŽ TAI GAUNA DIDŽIULIUS PINIGUS IŠ REKLAMOS, KURIOS KAINA PRIKLAUSO NUO LAIDŲ POPULIARUMO TARP TAMSIŲ IR NIEKO NENORINČIŲ GIRDĖTI APIE DVASINIUS DALYKUS ŽIŪROVŲ, KLAUSYTOJŲ, IR SKAITYTOJŲ. ŠITAIP vaikai palaipsniui tampa augančiais tamsos ir savanaudiškumo įsikūnijimais, kada Kūrėjo sumanyta evoliucija nėra numačiusi nė vienam tamsos negyvo kelio. TIK NUDVASĖJUSIŲ MASINIŲ INFORMACIJOS PRIEMONIŲ ĮTAKOJE ATSIDŪRĘ VAIKAI, IR JOS ĮTAKOJE SUAUGĘ VYRAI IR MOTERYS, TAMPA DAR LABIAU ALERGIŠKI BET KOKIAM DVASINIMO IR ŠVIESOS ŽODŽIUI, NES JŲ PROTAS TOKIŲ ŠVIESOS GYVŲ VIRPESIŲ IŠ KŪRĖJO NEGALI IŠTVERTI, PANAŠIAI KAIP IR TAMSOJE PABUVUSIO ŽMOGAUS AKYS BIJO SAULĖS ŠVIESOS .
Aš meldžiu, kad mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie valdo masines informacijos priemones ir kurie daro milžiniška poveikį žmogaus sąmonei ir pasąmonei, patys taip pat pradėtų laisvintis iš sau patiems paspęstų spąstų, kada visi jų darbai – laidos ir straipsniai – yra atliekami BE TAVĘS, VIEN TIK SAVO VALIOS PASTANGŲ DĖKA, O TADA IR TOKIE KLAIDINGI MOTYVAI JUOS APSĖDA TIEK, KAD JIE NEBESUVOKIA, KAIP IŠ TOKIO STRESŲ IR ĮTAMPOS KUPINO BEPROTIŠKŲ LENKTYNIŲ RATO IŠSILAISVINTI, KAD NUSTOTŲ VARGINTI ĮTAMPA, KURIĄ JIE IR MĖGINA SLOPINTI NE ATSIVĖRIMU TAU, BET ALKOHOLIU AR KITOMIS PRIEMONĖMIS, KENKIANČIOMIS JŲ FIZINIAM KŪNUI IR JŲ PROTUI.
AŠ MELDŽIU JIEMS – VISIEMS – DVASINIO PABUDIMO IŠ TOKIO ILGO LETARGO MIEGO DVASIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu Tėvo-Rojaus Trejybės mokymai nusėda į jūsų pasąmonę.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-10-15 22:15:37



Algimantas

Mieliejei, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 10 10 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos, kurie serga ir dėl to realiai kenčia, kad jie pasveiktų.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte savo atsivėrusia siela giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekveną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailetingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėktie kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir tikėjimo tiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie serga, kad jie pasveiktų, atstatytų savo sutrikdytą kūno energijos pusiausvyrą.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasios broliais ir sesėmis, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kurie dabar atsidūrė tokio jiems sunkioje padėtyje, kada jų protes pilnas baimės, nežinios, nepasitikėjimo, kada jie neturi ramybės ir – kai kuire – puola net į paniką, kas taip pat dar labiau gąsdina ir aplinkinius, matančius tokią jų agoniją, kad pajaustų jie mūsų meilės jiems siunčiamus gyvus virpesius iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus, tik jie jų nejunta dėl savo sielos uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems atrodančią beviltišką padėtį.
Aš meldžiu, kad šitie mūsų dvasiniai broliai ir sesės – Asta, už kurią pasimelsti mus prašo jos tėvai, jaunas vyras, sergantis alkoholizmu ir depresija Airijoje, už kurį prašo pasimelsti Valdas, už Vitos vyrą, kurį vėl ėmė kamuoti stuburo išvaržos skausmai, kad jie visi pajaustų mūsų gyvus meilės virpesius ir apvaizdos veikimą ir patirtų, jog tu gydai iš vidaus realiai, kad jie pajustų vidinį nusiraminimą, jog tikrai tu esi tikrasis gydytojas ir esi jų viduje, esi gyvas, ir NĖ VIENO, nepalieki niekada apliesto ar atstumo, kad jis sirgtų ir patirtų fizines kančias.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvima savo viduje ir jie patys su meilę ateitų pas sergančius ir kenčiančius savo dvasinius brolius ir seses, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad jie labiau pasitikėtų tavosios gyvos meilės virpesiais, o ne cheminiais vaistais, kurie turi neigiamo poveikio organizmu.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų suteikiamų jums mokymų apie sveiką gyvenimą drauge su Rojaus Trejybe visų labui.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-10-08 14:20:04



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 10 03 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems apleistiems gyvūnams, ar tiems, su kuriais blogai elgiasi jų šeimininkai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę – tiek gyvūnus, tike augalus – kuri gali augti, vystytis taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijai.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susiliejimo su tavimi per garbinimą. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses, o taip pat ir gyvūnus, ir augalus.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už apleistus gyvūnus, už gyvūnus, su kuriais netinkamai, ir net žiauriai elgiasi jų šeimininkai, kad jų šeimininkai kuo anksčiau atsivertų tau, patirtų tavo gyvą buvimą savyje, ir imtų keisti savo požiūrį į aplinką, tuo pačiu ir į gyvūnus, kad jiems dalintų tavąją meilę, o ne viešpatautų savo egoizmu jų atžvilgiu.
Mes meldžiame, kad mūsų atsivėrusiųjų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tokius netikusius gyvūnų šeimininkus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juos ramini iš vidaus, nes tavoji dvasia gyvena ir jų viduje, tik jie jos veikimo dar nejaučia, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą.
Mes meldžiame, kad tie gyvūnų šeimininkai, kurie dabar, gal net šitą pačią akimirką, skriaudžia savo augintinius fiziškai, baugina psichiškai, baudžia fiziškai, nepamaitina, kaip turi pamaitinti, kad patirtų realų nuraminimą iš vidaus, kad savo elgesį – žiaurų ir netinkamą, prieštaraujantį tavo valiai, imtų keisti į gėrio ir mielės pasireiškimą savo laikomų gyvūnų atžvilgiu, kad taip pat galėtų nušvisti dvasiškai ir patirti tave atrastą savyje – GYVĄ ASMENĮ TĖVĄ.
Mes meldžiame, kad išmesti į gatvę, palikti likimo valiai šunys ir katės, ar kiti gyvūnai, veikiami penkių Pagalbinių Proto Dvasių, esančių jų proto viduje, galėtų išgyventi tokiomis aršiomis ir jiems neįprastomis gatvės sąlygomis likę vieniši, be savo šeimininkų, o dėl kokio nors nepalankaus atvejo pasiklydę gyvūnai – taip pat veikiami penkių Pagalbinių Proto Dvasių sugebėtų surasti ir pasiekti namus.

Mes meldžiame, kad gyvūnus laikantys mūsų dvasiniai broliai, kurie yra pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir imtų rimti, nes tuomet pajaustų ir tavo paramą IR RAMINIMĄ iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis ir nepalankiomis sąlygomis, kokios galėtų juos veikti šiuo metu, ir ne tik Lietuvoje, bet ir visuose Urantijos kraštuose,
Mes meldžiame jiems visiems tavęs ATRADIMO SAVYJE IR GYVO BENDRAVIMO SU TAVIMI BE JOKIŲ RITUALŲ IR DOGMŲ, kad jie pajustų – PATIRTŲ – net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie PATYS netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų, o tada ir jų elgesys su gyvūnais bus pagrįstas tavąja meile ir šiluma. TĄ pajaus ir gyvūnai, ir jie taip pat nebus apimti žemų virpesių, kuriuos ir sukelia nuolatinė baimė, kad juos šeiminkai baus. Ir harmoninga visuma aukštų virpesių taip pat turės poveikio spartesniam dvasiniam vystymuisi visoje planetoje, kaip tu ir esi tą numatęs, kad šviesa būtų VISUR MEILĖS GYVŲ SPINDULIŲ-VIRPESIŲ IŠRAIŠKA TARPUSAVIO SANTYKIUOSE, TAIP PAT IR ELGESYJE SU GYVŪNAIS..
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų, kaip gi dar daugiau galima padėti SKRIAUDŽIAMIEMS GYVŪNAMS IR JŲ ŠEIMININKAMS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-10-02 10:39:04



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 09 26 – 20 val. ) maldą – kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje – ir su visa dvasine kūrinijos šeima, su mums suteikta į pagalbą APVAIZDDA.

Šįkart Vytauto prašomas siūlau pasimelsti – ir ne tik šį pirmadienį – už tuos, kurie kovoja prieš DABARTINĮ antidievišką, ir antižmogišką, GLOBALIZMĄ.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano maldas, tik nuoširdžiai, ne mechaniškai.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi, kad sukūrei kosminę erdvę iš savosios meilės energijos, ir planetas, ir gyvybę jose, kur ir vyksta mūsų veikimas VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu esi tas begalinis ir neišsenkantis meilės ir gėrio Šaltinis, kuris iš vidaus savo gyvais virpesiais vedi mus kiekvieną į dar ryškesnę šviesą, į dar didesnę meilę, į dar galingesnį gėrį, kai tik mes asmeniškai atsiveriame tau ir atrandame tave savyje. Ir šitas patyrimas nustelbia daugybę iki tol viešpatavusių abejonių ir nepasitikėjimo apraiškų, nes su tavimi gyvenimas tampa GYVAS TIKROVĖJE, o ne egzistavimas iliuzijoje.
Aš garbinu tave, kad tu mums, kiekvienam, esi parengęs visą amžinybę patyrimų, kurie niekada nesikartos, niekada nebus nė vieno dublio, visada bus vien tik originalai be jokių kopijų, nes tu esi tas NAPAKARTOJAMAS, TODĖL IR TAVO KŪRINIAI – MŪSŲ ASMENYBĖS - YRA UNIKALŪS IR NESIKARTOJANTYS, todėl ir mes niekada nepatirsime dviejų vienodų patyrimų.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu atvėrei mane tau, kada aš atradau tave savyje, ir patyriau tavo GYVĄ BUVIMĄ SAVYJE..
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad dabar esu toks, koks esu – PILNAS TAVOSIOS MEILĖS IR GĖRIO, IR TROKŠTU ŠITĄ PATYRIMĄ – GYVĄ PATYRIMĄ – DALINTI IR KITIEMS, VISIEMS NORINTIEMS TAIP PAT TOKIO GYVO RYŠIO SU TAVIMI, IR TAVO GYVO BUVIMO PATYRIMO SAVYJE.
Aš garbinu ir šlovinu tave, iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs;. manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite tyloje ir ramybėje, tegu jūsų dvasinė asmenybė kuo daugiau prisigeria jai suteikiamos palaimos, gyvos, patiriamos palaimos; tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios dienos, ačiū tau už visus ateities patyrimus per visą amžinybę, nes tu geriau žinai, kokie patyrimai reikalingi kiekvienam, kad jis atsivertų visu savo spindesiu, kokį tu ir esi sumanęs kiekvienam, kaip asmenybės amžiną dovaną, kad ji šviestų iš meilės VISŲ LABUI.
Aš dabar, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, taip pat ir su mums kol kas dar nematomomis Tarpinėmis Būtybėmis ir dvasiomis, meldžiu išminties, kuri ateina iš TAVĘS, tiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie kovoja prieš dabartinį tamsos globalizmą, kada saujelė monopolistinių kompanijų pradeda vis labiau diktuoti savo principus ir veiklos būdą, tuo pačiu ir gyvenseną net valstybėms, kada bankininkai yra užkulisių žaidėjai ir demonstruoja savo pinigų valdžią pavergdami tiek bet kokį mažą verslą, tiek ir asmeninius indelius laikančius žmones, nes būtent dėl jų transnacionalinių interesų tenkinimo ėmė kurtis ir kitos gamybos kompanijos, jau nebeišsitenkančios savo šalyje. Šita saulejė mūsų dvasinių brolių ir sesių, visiškai aklų ir kurčių dvasioje – pavergė ir engia VISĄ ŽMONIJĄ, ir tą jų – bankininkų – vergovę jie pridengia kaip FIGOS LAPELIU – globalizavimo reiškiniu.
Aš meldžiu, kad visi tie, kurie vis tik išdrįsta protestuoti prieš tokią antidievišką ir antižmogišką GLOBALIZMO politiką ir ekonomiką, ir kuriuos suiminėja ir baudžia tie skurdžiai dvasioje tamsuoliai turtuoliai ir piniguočiai, primetantys politikams SAVO SPRENDIMUS IR NUOSTATAS, kad jie vis tik atsivertų tau ir pamatytų, jog tokia jų protesto veikla jokiu būdu nesprendžia ne tik pačios problemos, bet dar labiau įsiutina piniguočius vargšus-TAMSUOLIUS.
Aš meldžiu, kad jie atrastų tave savyje, ir tik tada jie suvoks, kad TAVOJI GLOBALIZACIJA TOKIA – KADA BUS VIENA VALSTYBĖ, VIENA KALBA, IR VIENA VYRIAUSYBĖ VISAME PSAULYJE BUS TIK TADA, KADA DVASINĖ ARISTOKRATIJA ATEIS Į VALDŽIA IR TAVO ĮGALIOJIMU VALDYS VISĄ PASAULĮ TAVO MEILĖS ĮSTATYMU IR GĖRIO BENDRO KŪRIMO SU TAVIMI VISŲ LABUI PRINCIPU.
Tavoji globalizacija yra toji pati Jėzaus evangelija – Tavoji Tėvystė ir žmonių BROLYSTĖ – o aš šią Jėzaus evangeliją išplėčiau iki Tavosios Tėvystės-Motinystės ir visos kūrinijos šeimos brolystės – ir tik atradus tave savyje glabalizacija visoje planetoje ir taps tikrove – be dabartinių siaubūnų-monopolijų viešpatavimo, kad būtų visi engiami, niekinami, ir beteisiai, turtus kraunantis tik pavieniams ir nenusipelniusiems jų mūsų dvasios broliams ir sesėms, kaip ir be valdžioje beišsilaikančių tik jėgos ir apgaulės dėka.
Aš meldžiu, kad mūsų – urantų – gyvas pavyzdys būtų mūsų asmeninis GYVENIMAS, IR VIEŠA VEIKLA DRAUGE SU TVIMI IR VISŲ LABUI, KAD DAUGELIS PAKALUSTŲ, KAIP GI JIE ŠITAIP GALI GYVENTI KAI APLINKUI TIEK APGAULĖS IR SAVANAUDIŠKUMO.
Ir tik tada, kada urantų daugės, kada jie steigs savo įmones, kada ateis į politinę valdžią, iš pradžių Lietuvoje, o vėliau ir kitose valstybėse, tada ir APVAIZDA SUTEIKS PAGALBĄ TOKIĄ, KAD GLOBALIZACIJA IŠ TIESŲ APIMTŲ VISĄ PLANETĄ, TAČIAU JI BUS SUKURTA ANT TAVŲJŲ DVASINIŲ PAMATŲ IR PATIRIANT TEVO MEILĘ SAVO VIDUJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, pasiklausykite jums asmeniškai perteikiamų Rojaus Trejybės mokymų per jūsų Minties Derintoją, - Tėvo-Rojaus Trejybės fragemntą, esantį jūsų dabartiniame prote.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-23 14:49:22



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2011 09 19 – 20 val.).

Šitoje gyvojoje kolektyvinėje komunijoje su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje VĖL pasimelskime už save apgavusius TAVUOSIUS SŪNUS IR DUKRAS, mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie dabar yra profesionalūs sportininkai ir jų sirgaliai, nes visiškai neseniai už juos meldėmės, bet Lietuvos krepšinio komandos pralaimėjimas Europos čempionate ir sirgalių stulbinanti reakcija, kai kurių net iki pamišusio verkimo, rodo, kad mūsų malda tokiems jauniesimes sirgaliams yra labai reikalinga.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais skaitykite mano jums specialiai rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, vedi gyvuoju šviesėjimo kūrinijoje ir mūsų asmeninio augimo keliu.
Aš garbinu tave, kad tu mus vedi iš vidaus, nors mes materialius veiksmus atliekame išorėje, tačiau mūsų augimas yra VIDINIS, TIKRASIS MŪSŲ DVASINIS AUGIMAS ATSISPINDI MŪSŲ CHARAKTERIO SAVYBĖMIS, KURIOS ATSISKLEIDŽIA VISŲ LABUI KURIANT GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI VISUR IR VISADA.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, myli vienodai, ir mus mokai tos pačios meilės, ir mokai mylėti ja visus VIENODAI.
Aš garbinu tave, kad tik tavo gyvasis buvimas kiekvieno iš mūsų viduje yra ta nuostabi atrama, į kurią ir tegali atsiremti įtikėjusi siela-dvasia, kada ji pati pajunta tavo šitą buvimą ir patiria didesnį pasitikėjimą tavimi, o tada ir savimi.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji šviesa, kuria apšvieti tau atsivėrusią sielą-dvasią pačia ryškiausia šviesa, kuri yra gyva, ir ją patirti mūsų tikrasis aš, dvasinis aš – DVASIA – nori vis daugiau ir drąsiau, dėl to ir kreipiasi į tave iš meilės dar daugiau patirti tavo gyvąjį buvimą savyje, nori gerti tavo gyvąjį vandenį, kad nuomalšintų dvasinį troškulį, ir įgauti daugiau DVASINIŲ jėgų daryti gėrio darbus visų labui DRAUGE SU TAVIMI.
Aš garbinu tave, kad tavoji šviesa atsivėrusią sielą-DVASIĄ ima traukti vis stipriau ir JAU nebegąsdina šviesos ryškumas, bet priešingai, atsivėrusi siela-DVASIA pati trokšte trokšta dar daugiau sužinoti apie tave ir tavo veikimą visoje kūrinijoje ir savo vietą joje.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje, mėgaukitės Rojaus Trejybės meilės gyvuoju vandeniu ir tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą. Tu daug geriau žinai, kokie patyrimai ugdo mano, ir kiekvieno iš mūsų – dvasinį ir tikrąjį dvasinį aš – DVASIĄ – kad ji būtų stipresnė savo charakteriu ir nebijotų daryti drauge su tavimi gėrio darbus visų labui.
Šįkart mes meldžiamės už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie yra profesionalūs sportininkai, tam tikra prasme jie jau yra net nebe sportininkai, o verlsininkai, nes siekia rezultatų savo sporto srityje tik už pinigus, ir kuo didesnius, ir labai didelius – dėl to jie ir yra save apgavę tavo sūnūs ir dukros, nes savo pagrindiniu siekiu jie pavertė pinigus ir savojo ego pasitenkinimą visomis išgalėmis, net ir savo sveikatos sąskaita, šitaip pamindami TAVOSIOS TĖVYSTĖS VISUOTINĖS MEILĖS IR TARPUSAVIO BROLYSTĖS DVASINĘ IR MATERIALIĄ EVOLIUCIJOS PROGRAMĄ, KURIĄ TU PASKLEIDEI VISAI VISATAI, VISOMS EVOLIUCINĖMS VISATOMS, VISAI KŪRINIJAI. Tuo tarpu kai kurie iš tavo savo savanaudiškame egoizme pasiklydusių ir aklų vaikų net kreipiasi į tave su SAVO UŽGAIDOMIS IR VAIKIŠKAIS KAPRIZAIS, kad tu jiems padėtum nugalėti KITUS – TAIP PAT TAVO VAIKUS – jiems pasiekus pirmąsias vietas, tarsi tu tenkintum jų užgaidas ir nusisuktum nuo savo kitų vaikų ir pagalbą suteiktum tik šiems, tavęs KAPRIZINGAI maldaujanties padėti nugalėti savo varžovus, tarsi tavo meilę būtų galima padalinti,, vieniems daugiau, kitiems ir mažiau pakaks.
Dabar kaip tik vyksta Lietuvoje Europos krepšinio čempionatas, ir labai didelė dalis žmonių, ypač jaunimo, yra arti pamišimo ribos, perka alų, geria ir žiūri varžybas iki išprotėjimo, ir nieko daugiau nenori matyti – giliAu, IR NORS KIEK toliau savo nosies. Būtent tokie trumparegiai ir kelia į aukštumas profesionalius atletus, TAPUSIUS ČEMPIONAIS – O TAM PATAIKAUJA IR POLITIKAI – kurie nieko daugiau siekti nenori, o tik tenkinti savo egoistinius siekius, siekiant milijonų dolerių, ir tėvai tam taip pat pataikauja patys nuo mažų dienį skaitindami savo vaikų ne DVASINIO PROTO PABUDIMĄ, BET GYVULINIO PROTO ĮSIVIEŠPATAVIMĄ, KURIS NORI NUGALĖTI KITĄ, O SAVE IŠKELTI VIRŠ NUGALĖTŲ.
Aš meldžiau, kad mūsų meilės virpesiai juos pasiektų ir apramintų, ypač tuos, kurie yra dar visiškai jauni, nesubrendę, o jiems jau mokami milijonai, ir šitikiu būdų jų protas yra ne tik TRAUMUOJAMAS, BET IR TVIRKINAMAS žemų virpesių vis gilesniu įsiviešpatavimu ir jų pasireiškimu jų mąstyme, jų prote, ir jie vis sunkiau bus pasiekiami tavo dvasiai iš vidaus, jiems bręstant fiziniu amžiumi, nes jų proto visa veikla, visas mąstymas bus vis labiau ir atvyviau sukoncentruotas tik į tokią siaurą – ir jiems kenksmingą – sritį, kaip į dar didesnių pinigų siekimą, dar į geresnius – jų siauru supratimu – kontraktus, o tavo veidmas iš vidaus jiems atrodys nerealus ir išsigalvotas, jeigu kas nors jiems ir aiškins apie tavosios dvasios vedimą jų vidue, JŲ PAČIŲ DVASINĖS ŠVIESOS PASIREIŠKIMUI SU TAVIMI VISŲ LABUI. Tokia jų proto būklė kelia pavojų jų IŠLIKIMUI IR PABUDIMUI PO ENERGIJOS IŠNAUDOJIMO FIZINIO KŪNO PAVIDALUI PALAIKYTI ŠITAM PASAULYJE.
Aš meldžiau , kad daug vyresni, ir tuo pačiu brandesni, jų dvasios broliai ir sesės, kurie yra jų treneriai, net ir gydytojai, net ir psichologai, patys būdami AKLI - praregėtų ir nustotų tiesiogine prasme IŠNAUDOTI ŠITŲ JAUNŲ TAVO SŪNŲ IR DUKRŲ KŪNUS IR PROTUS, kada patys tokių fizinių krūvių nepatiria, bet naudos SAU siekia kitų, sąskaita – DAR NET VISIŠKAI JAUNŲ IR NESUBRENDUSIŲ TIEK PROTU, TIEK FIZINIU KŪNU – sveiktaos sąskaita, net ir nešvariomis priemonėmis, panaudojant narkotines medžiagas, kurias vadina ne narkotikais, kad ne taip būtų baisu, bet dopingu, tarsi nuo to tai būtų jau nebe narkotikai, už kuriuos net ir dabar sodinami į kalėjimą žmoėns daugumoje valsltybių, o SPORTE tai nekaltai pavadinta DOPINGU.
Ir valstybės prieš profesionalų sprota visiškai nekovoja, o priešingai, dar pačios prisideda ir skatina tokią tavo valią pažeidžiančią veiklą, kada skiria premijas už pasiekimus Olimpiadoje ar įvairuas rango čempionatuose. Tokia savo veikla jie stengiasi, kad kuo daugiau šlovės ir pergalių atitektų tik jiems vieniems, ir tik jų valstybėms, ir tik joms, ir bet kokia sąskaita. Todėl vietoje brolystės jausmo ten vyrauja uždarumo ir susvetimėjimo atmosfera, kuri sklinda po visą planetą, ir kūriniją.
Mes meldžiame, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kurie mano, kad tik pergalių šlovė ir medaliai džiugina juos, kada kiti jų dvasios broliai ir sesės, pralaimėje – verkia, atsivertų tau visa savo dvasine gelme, pajaustų, kad šitaip nevalia švaistyti jų gyvenimo, nevalia šitaip paminti savo tikrąjį aš, kuris turi mylėti visus vienodai ir nesistengti vardan didelių piniginių prizų, pažadėtų savųjų vyriausybių premijų, ir vien iš savo egoizmo troškimų siekti pergalių viršūnių, nesusimąstant apie pasekmes tiek jiems patiems, tiek ir visai mūsų planetai, kurioje yra tiek daug skausmo, bado, ir kančių, tokia tamsa vyrauja aplink, o čia jauni vyrai ir moterys už pinigus ir dėl dar didesnių pinigų demonstruoja savo egoizmą, kad kiti jų sielos broliai ir sesės jiems sušoktų padėkos šokį, kai tuo tarpu kiti nusiminę žiūri ir negali patikėti, kaip visos jų viltys sužlugo, dabar jos atidedamos ateičiai, arba jos visiškai nebeišsipildys.
Tokios sporto varžybos – tai nudvasėjimo renginiai, kurie smukdo visą planetos dvasinį lygį, todėl aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai pasiektų ir sportininkus ir žiūrovus, kad jie lygiai taip pat pajaustų meilę vieni kitiems, o ne konkurenciją vardan savo ambicijų, kad jie nustotų save žaloję iš vidaus vis labiau ir labiau grimzdami į savo egoizmo tamsą, kad pradeda net ir sirgaliai tarpusavyje kelti fizinius tarpusavio karus, kuriuose tiesiogine prasme jau žūsta TAVO VAIKAI FIZINIU PAVIDALU, ir nors liežuviu jie gali tarti gražius žodžius, bet virpesiai iš jų sklinda labai žemo dažnio ir apsunkina ir kitiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje ryžtingai siekti tavosios šviesos visų labui.

Aš meldžiu, kad mūsų pastangos gyvajame kelyje nors kiek padėtų ir tokiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms pajusti, kad gyvenimo prasmė nėra sportinė šlovė ir milijonai pinigų, kada šalia yra besirausiančių konteineriuose, kad rastų duonos, kada BE TAVĘS YRA TAMSA PLANETOJE, O JI PAVIRS Į ŠVIESĄ VIENITELIU BŪDU - TIK KIEKVIENAM ATRADUS TAVE SAVYJE IR NUŠVITUS SAVO VIDUJE, IR DRAUGE SU TAVIMI PRADĖJUS KURTI GĖRĮ SAVO KASDIENIAME GYVENIME IŠ MEILĖS IR VISŲ ŠVIESOS LABUI.

TAI IR YRA TAVASIS GYVASIS KELIAS NUTIESTAS VISAI KŪRINIJAI, IR MUMS JOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausydami Tėvo-Rojaus Trejybės mokymo, kaip sporto varžybas ištraukti iš savanaudiškumo ir pinigų tamsos.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-17 17:51:34



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 09 12 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už mūsų planetos gamtos turtų – vandens, žemės, miškų, atmosferos – apsaugą.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbinu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPAAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KURIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvojoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie niokoja mūsų planetos gamtos turtus, be saiko teršia vandenį, žemę, atmosferą, kerta miškus, net tiek gausiai Amazonės upės baseine, kad toks milžiniškas miškų naikinimas jau turi poveikio net klimatinėms sąlygoms tame regione.
Planeta yra ne MŪSŲ NUOSAVYBĖ, NE MŪSŲ NEKILNOJAMASIS TURTAS, BET TAVOJI NUOSDAVYBĖ, TODĖL JOJE ESANTYS GAMTOS TURTAI TAIP PAT YRA TAVO, NE MŪSŲ. TU JUOS SUMANEI, KAD JIE BŪTŲ NAUDOJAMI VISŲ ŠVIESOS LABUI, O NE GRUPELĖS PASIPELNIJIMO TIKSLAMS, IR VISŲ KITŲ KANČIOS KAINA.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių tau dvasinių asmenybių gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjerą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek jie padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, ir su tokiu požiūriu žvelgti ir į visus gamtos turtus ir jų panaudojimą visų labui, kaip tu ir esi numatęs, kad šitaip būtų tausojama planetos aplinka ir joje esantys gamtos turtai – visi sukurti iš tavosios meilės energijos.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-09-10 21:02:48



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2011 09 05 – 20 val.). Šitoje gyvojoje kolektyvinėje komunijoje su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje pasimelskime už save apgavusius TAVUOSIUS SŪNUS IR DUKRAS, mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie dabar yra profesionalūs sportininkai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais skaitykite mano jums specialiai rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, vedi gyvuoju šviesėjimo kūrinijoje ir mūsų asmeninio augimo keliu.
Aš garbinu tave, kad tu mus vedi iš vidaus, nors mes materialius veiksmus atliekame išorėje, tačiau mūsų augimas yra VIDINIS, TIKRASIS MŪSŲ DVASINIS AUGIMAS ATSISPINDI MŪSŲ CHARAKTERIO SAVYBĖMIS, KURIOS ATSISKLEIDŽIA VISŲ LABUI KURIANT GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI VISUR IR VISADA.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, myli vienodai, ir mus mokai tos pačios meilės, ir mokai mylėti ja visus VIENODAI.
Aš garbinu tave, kad tik tavo gyvasis buvimas kiekvieno iš mūsų viduje yra ta nuostabi atrama, į kurią ir tegali atsiremti įtikėjusi siela-dvasia, kada ji pati pajunta tavo šitą buvimą ir patiria didesnį pasitikėjimą tavimi, o tada ir savimi.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji šviesa, kuria apšvieti tau atsivėrusią sielą-dvasią pačia ryškiausia šviesa, kuri yra gyva, ir ją patirti mūsų tikrasis aš, dvasinis aš – DVASIA – nori vis daugiau ir drąsiau, dėl to ir kreipiasi į tave iš meilės dar daugiau patirti tavo gyvąjį buvimą savyje, nori gerti tavo gyvąjį vandenį, kad nuomalšintų dvasinį troškulį, ir įgauti daugiau DVASINIŲ jėgų daryti gėrio darbus visų labui DRAUGE SU TAVIMI.
Aš garbinu tave, kad tavoji šviesa atsivėrusią sielą-DVASIĄ ima traukti vis stipriau ir JAU nebegąsdina šviesos ryškumas, bet priešingai, atsivėrusi siela-DVASIA pati trokšte trokšta dar daugiau sužinoti apie tave ir tavo veikimą visoje kūrinijoje ir savo vietą joje.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje, mėgaukitės Rojaus Trejybės meilės gyvuoju vandeniu ir tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą. Tu daug geriau žinai, kokie patyrimai ugdo mano, ir kiekvieno iš mūsų – dvasinį ir tikrąjį dvasinį aš – DVASIĄ – kad ji būtų stipresnė savo charakteriu ir nebijotų daryti drauge su tavimi gėrio darbus visų labui.
Šįkart mes meldžiamės už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie yra profesionalūs sportininkai, tam tikra prasme jie jau yra net nebe sportininkai, o verlsininkai, nes siekia rezultatų savo sporto srityje tik už pinigus, ir kuo didesnius, ir labai didelius – dėl to jie ir yra save apgavę tavo sūnūs ir dukros, nes savo pagrindiniu siekiu jie pavertė pinigus ir savojo ego pasitenkinimą visomis išgalėmis, net ir savo sveikatos sąskaita, šitaip pamindami TAVOSIOS TĖVYSTĖS VISUOTINĖS MEILĖS IR TARPUSAVIO BROLYSTĖS DVASINĘ IR MATERIALIĄ EVOLIUCIJOS PROGRAMĄ, KURIĄ TU PASKLEIDEI VISAI VISATAI, VISOMS EVOLIUCINĖMS VISATOMS, VISAI KŪRINIJAI. Tuo tarpu kai kurie iš tavo savo savanaudiškame egoizme pasiklydusių ir aklų vaikų net kreipiasi į tave su SAVO UŽGAIDOMIS IR VAIKIŠKAIS KAPRIZAIS, kad tu jiems padėtum nugalėti KITUS – TAIP PAT TAVO VAIKUS – jiems pasiekus pirmąsias vietas, tarsi tu tenkintum jų užgaidas ir nusisuktum nuo savo kitų vaikų ir pagalbą suteiktum tik šiems, tavęs KAPRIZINGAI maldaujanties padėti nugalėti savo varžovus, tarsi tavo meilę būtų galima padalinti,, vieniems daugiau, kitiems ir mažiau pakaks.
Dabar kaip tik vyksta Lietuvoje Europos krepšinio čempionatas, ir labai didelė dalis žmonių, ypač jaunimo, yra arti pamišimo ribos, perka alų, geria ir žiūri varžybas iki išprotėjimo, ir nieko daugiau nenori matyti – giliAu, IR NORS KIEK toliau savo nosies. Būtent tokie trumparegiai ir kelia į aukštumas profesionalius atletus, TAPUSIUS ČEMPIONAIS – O TAM PATAIKAUJA IR POLITIKAI – kurie nieko daugiau siekti nenori, o tik tenkinti savo egoistinius siekius, siekiant milijonų dolerių, ir tėvai tam taip pat pataikauja patys nuo mažų dienį skaitindami savo vaikų ne DVASINIO PROTO PABUDIMĄ, BET GYVULINIO PROTO ĮSIVIEŠPATAVIMĄ, KURIS NORI NUGALĖTI KITĄ, O SAVE IŠKELTI VIRŠ NUGALĖTŲ.
Aš meldžiau, kad mūsų meilės virpesiai juos pasiektų ir apramintų, ypač tuos, kurie yra dar visiškai jauni, nesubrendę, o jiems jau mokami milijonai, ir šitikiu būdų jų protas yra ne tik TRAUMUOJAMAS, BET IR TVIRKINAMAS žemų virpesių vis gilesniu įsiviešpatavimu ir jų pasireiškimu jų mąstyme, jų prote, ir jie vis sunkiau bus pasiekiami tavo dvasiai iš vidaus, jiems bręstant fiziniu amžiumi, nes jų proto visa veikla, visas mąstymas bus vis labiau ir atvyviau sukoncentruotas tik į tokią siaurą – ir jiems kenksmingą – sritį, kaip į dar didesnių pinigų siekimą, dar į geresnius – jų siauru supratimu – kontraktus, o tavo veidmas iš vidaus jiems atrodys nerealus ir išsigalvotas, jeigu kas nors jiems ir aiškins apie tavosios dvasios vedimą jų vidue, JŲ PAČIŲ DVASINĖS ŠVIESOS PASIREIŠKIMUI SU TAVIMI VISŲ LABUI. Tokia jų proto būklė kelia pavojų jų IŠLIKIMUI IR PABUDIMUI PO ENERGIJOS IŠNAUDOJIMO FIZINIO KŪNO PAVIDALUI PALAIKYTI ŠITAM PASAULYJE.
Aš meldžiau , kad daug vyresni, ir tuo pačiu brandesni, jų dvasios broliai ir sesės, kurie yra jų treneriai, net ir gydytojai, net ir psichologai, patys būdami AKLI - praregėtų ir nustotų tiesiogine prasme IŠNAUDOTI ŠITŲ JAUNŲ TAVO SŪNŲ IR DUKRŲ KŪNUS IR PROTUS, kada patys tokių fizinių krūvių nepatiria, bet naudos SAU siekia kitų, sąskaita – DAR NET VISIŠKAI JAUNŲ IR NESUBRENDUSIŲ TIEK PROTU, TIEK FIZINIU KŪNU – sveiktaos sąskaita, net ir nešvariomis priemonėmis, panaudojant narkotines medžiagas, kurias vadina ne narkotikais, kad ne taip būtų baisu, bet dopingu, tarsi nuo to tai būtų jau nebe narkotikai, už kuriuos net ir dabar sodinami į kalėjimą žmoėns daugumoje valsltybių, o SPORTE tai nekaltai pavadinta DOPINGU.
Ir valstybės prieš profesionalų sprota visiškai nekovoja, o priešingai, dar pačios prisideda ir skatina tokią tavo valią pažeidžiančią veiklą, kada skiria premijas už pasiekimus Olimpiadoje ar įvairuas rango čempionatuose. Tokia savo veikla jie stengiasi, kad kuo daugiau šlovės ir pergalių atitektų tik jiems vieniems, ir tik jų valstybėms, ir tik joms, ir bet kokia sąskaita. Todėl vietoje brolystės jausmo ten vyrauja uždarumo ir susvetimėjimo atmosfera, kuri sklinda po visą planetą, ir kūriniją.
Mes meldžiame, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kurie mano, kad tik pergalių šlovė ir medaliai džiugina juos, kada kiti jų dvasios broliai ir sesės, pralaimėje – verkia, atsivertų tau visa savo dvasine gelme, pajaustų, kad šitaip nevalia švaistyti jų gyvenimo, nevalia šitaip paminti savo tikrąjį aš, kuris turi mylėti visus vienodai ir nesistengti vardan didelių piniginių prizų, pažadėtų savųjų vyriausybių premijų, ir vien iš savo egoizmo troškimų siekti pergalių viršūnių, nesusimąstant apie pasekmes tiek jiems patiems, tiek ir visai mūsų planetai, kurioje yra tiek daug skausmo, bado, ir kančių, tokia tamsa vyrauja aplink, o čia jauni vyrai ir moterys už pinigus ir dėl dar didesnių pinigų demonstruoja savo egoizmą, kad kiti jų sielos broliai ir sesės jiems sušoktų padėkos šokį, kai tuo tarpu kiti nusiminę žiūri ir negali patikėti, kaip visos jų viltys sužlugo, dabar jos atidedamos ateičiai, arba jos visiškai nebeišsipildys.
Tokios sporto varžybos – tai nudvasėjimo renginiai, kurie smukdo visą planetos dvasinį lygį, todėl aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai pasiektų ir sportininkus ir žiūrovus, kad jie lygiai taip pat pajaustų meilę vieni kitiems, o ne konkurenciją vardan savo ambicijų, kad jie nustotų save žaloję iš vidaus vis labiau ir labiau grimzdami į savo egoizmo tamsą, kad pradeda net ir sirgaliai tarpusavyje kelti fizinius tarpusavio karus, kuriuose tiesiogine prasme jau žūsta TAVO VAIKAI FIZINIU PAVIDALU, ir nors liežuviu jie gali tarti gražius žodžius, bet virpesiai iš jų sklinda labai žemo dažnio ir apsunkina ir kitiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje ryžtingai siekti tavosios šviesos visų labui.

Aš meldžiu, kad mūsų pastangos gyvajame kelyje nors kiek padėtų ir tokiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms pajusti, kad gyvenimo prasmė nėra sportinė šlovė ir milijonai pinigų, kada šalia yra besirausiančių konteineriuose, kad rastų duonos, kada BE TAVĘS YRA TAMSA PLANETOJE, O JI PAVIRS Į ŠVIESĄ VIENITELIU BŪDU - TIK KIEKVIENAM ATRADUS TAVE SAVYJE IR NUŠVITUS SAVO VIDUJE, IR DRAUGE SU TAVIMI PRADĖJUS KURTI GĖRĮ SAVO KASDIENIAME GYVENIME IŠ MEILĖS IR VISŲ ŠVIESOS LABUI.

TAI IR YRA TAVASIS GYVASIS KELIAS NUTIESTAS VISAI KŪRINIJAI, IR MUMS JOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausydami Tėvo-Rojaus Trejybės mokymo, kaip sporto varžybas ištraukti iš savanaudiškumo ir pinigų tamsos.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-09-03 23:15:25




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal