Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 08 29 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems vaikams-mokiniams, kaip ir jų mokytojams, kurie sugrįžta po vasaros ilgų atostogų į mokyklą, kad jie atsivertų Tėvui-Rojaus Trejybei.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mūsų patiems mažiausiems dvasios broliams ir sesėms – vaikams – kad jie atsivertų tau ir siektų vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susiliejimo su tavimi per garbinimą. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes – įskaitant ir bet kokio amžiaus vaikus – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus – ir vaikus – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ, TAIP PAT IR VAIKUS, priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už vaikus-moksleivius ir jų mokytojus, kurie rugsėjo 1-ąją sugrįžta į mokyklą po ilgų vasaros atostogų ir pradea naujus mokslo metus, kad jie atsivertų tau, patirtų tavo gyvą buvimą savyje, ir tuo pačiu imtų keisti tarpusavio santykius atremtus į tavo dvasinį ir gyvą pagrindą.
Aš meldžių, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų moksleivius, nes jų pasąmonė dar nėra tiek užteršta ritualų ir dogmų, kiek ji užteršta suaugusiųjų, kad jie pradėtų patys PATIRTI IŠ VIDAUS tokius impulsus, kad jie yra REALŪS TAVO SŪNŪS AR DUKROS JAU DABAR IR ČIA, ir tokį jų elgesio pasikeitimą pastebėtų ir mokytojai, kuriems savo ruožtu aš meldžiu nuoširdaus atsivėrimo tau, kad jų kantrybė nepaprastai išaugtų jiems bendraujant su mokiniais, ir mokytojų tokį pasekeitimą taip pat pastebėtų ir patys mokiniai.
Aš meldžiu, kad mūsų – atsivėrusiųjų tau – meilės gyvi virpesiai pasiektų visus mokinius ir jų mokytojus, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą, kad jie pakeistų savo nuostatas į mokymosi procesą, kad jie suvoktų vienų mokymosi, o kitų mokymo prasmę ir jų visų augimą visų šviesos labui.
Mes meldžiu, kad ir moksleivių TĖVAI PRISIDĖTŲ PRIE SAVO VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR SUSTIPRĖJIMO PRADĖDAMI DRAUGE SU SAVO VAIKAIS GARBINTI TAVE SAVO ŠEIMOJE, kad po kurio laiko, sustiprėję dvasiškai, jie tokius savo patyrimus galėtų aptarti mokykloje tiek su kitais vaikais, tiek ir su mokytojais, šitokiu būdu vieni kitus taip pat sustiprindami, o patį mokymosi procesą paversdami maloniu abipusiu ir vaisingu bendravimu ir bendradarbiavimu, atitinkančiu tavo valią..
Aš meldžiu, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis ir nepalankiomis sąlygomis, kokios galėtų juos veikti šiuo metu, ir ne tik Lietuvoje, bet ir visuose Urantijos kraštuose, ypač ten, kur vaikai išnaudojami, žūsta karuose, kur kariauja ir išnaudoja jų SUAUGĘ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, TIK TAMSŪS, NEGAILESTINGI, IR SAVANAUDŽIAI..
Aš meldžiu visiems vaikams, ir jų tėvams, ir jų mokytojams, kuo ankstesnio tavęs ATRADIMO SAVYJE IR GYVO BENDRAVIMO SU TAVIMI BE JOKIŲ RITUALŲ IR DOGMŲ, kad jie pajustų – PATIRTŲ – net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie PATYS netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų, KOKIAIS JAU YRA TAPĘ KAI KURIE SUAUGĘ JŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS.
Aš meldžiu visiems mokiniams dvasinio ir gyvo žingsnio savo aplinkoje, bedraujant su savo draugais už šeimos ribų, kad iš jų sklistų ramybė, šviesa ir išmintis, pranosktanti jų fizinį amžių, nes toji gyva mintis lietųsi iš tavęs, tik jų lūpomis, o tai paveiktų ir jų BENDRAAMŽIUS, kad ir tie jų bendraamžiai, kurie iš pradžių šaipytųsi ir net tyčiotųsi, tačiau po kurio laiko ir jie patys pajaustų tavo šilumą, meilę, ir ramybę, nes ji yra reali ir gyva; ir ją gautų jie taip pat iš tavęs, ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ. TAI PAVEIKTŲ IR JŲ MOKYTOJUS, IR PAČIUS JŲ TĖVUS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-08-27 21:17:29



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 08 22 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau DVASIOS gelme, nes mano TIKRASIS AŠ IR YRA DVASIA – DVASINĖ ASMENYBĖ, GAUTA IŠ TAVĘS KAIP AMŽINOJI DOVANA, SU VISU MANO AMŽINYBĖS POTENCIALU, KOKS AŠ BŪSIU PER VISĄ AMŽINYBĘ ATEITYJE, BET BŪSIU TAS PATS AŠ - ir aš trokštu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji – net ir dabar – šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mane atsivėrusį TAU, kad aš trokštu suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMAS ir ŠLOVINDAMAS tave.
Aš garbinu ir šlovinu tave, nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo gyvą buvimą viduje ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu iš šlovinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savyje, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi.

Dabar, kada kaip katilas kunkuliuoti ima vis stipriau Afrika pilietinių karų proveržiu Libijoje, Somalyje, Sudane, kada dešimtmečiais žudomi žmonės Palestinojoje ir Izraelyje, kada Sirijoje šaudomi žmonės, turintys ir reiškiantys savo kitokią nuomonę, kada neramumai apima Europą ir veržiasi protestų lavinos bangos su fizinės prievartos pasireiškimu Graikijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, nesvarbu, ar sprendimus priimantys mūsų dvasiniai broliai ir sesės būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, mes jiems visiems meldžiame tikrosios – TAVOSIOS – išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems nors kiek jie padėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – koks gi yra jų TIKRASIS vaidmuo šitame gyvenime – toliau būti savanaidžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIUS IR ĮKALINTUS SAVANAUDIŠKUMO NARVE MŪSŲ BROLIUS IR SESES DVASIOJE.
AŠ MELDŽIU, KAD IŠ TAMSOS IR BAIMĖS VADUOTŲSI ATRADĘ TAVE SAVYJE TIE, KURIE ŠIANDIEN VALDO MILŽINIŠKAS AR MAŽAS KARIUOMENES, GALINGAS IR DIDŽIULES AR MAŽAS VALSTYVBES, BET ŠIANDIEN JIE VISA TAI VALDO IŠ BAIMĖS IR BE TAVĘS, TODĖL IR KYLA TOKIE VEIKAMAI, KURIE DAR DAUGIAU JAUKIA PLANETOS EVOLIUCIJĄ, KURIĄ TU SUMANEI TAM, KAD JOJE ĮSIVIEŠPATAUTŲ ŠVIESA IR TIESA MEILĖJE KIEKVIENAM ATRADUS TAVE SAVYJE..
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-08-21 12:06:25



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 08 15 - 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją, kad pasimelstume už mūsų ryžtingesnį dalyvavimą gyvajame dvasiniame kelyje ir gyvąjį augimą didesnėje ir ryškesnėje šviesoje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi meilės, tiesa, gailestingumas, gėris, ir grožis, kad tu mus mokai visus meilės, tiesos, gailestingumo, gėrio, ir grožio.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini būti tobulais, net ir tokiais tobulais, koks tobulas esi TU.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini, ir ragini nepaliaujamai, NEBIJOTI tavosios šviesos, kurią tu skleidi tiek iš vidaus, tiek iš išorės, sutreikdamas mokymus-apreiškimus, ir net tokį nuostabų EPCHINĮ APREIŠKIMĄ, kaip Urantijos Knygą, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, savo apreiškimus-mokymus, kad tik mes juos nuosekliai ir KASDIEN STUDIJUOTUME KUO GILIAU IR AUGTUME DVASIOJE, NES MES VISI ESAME DVASIOS, KAIP IR TU ESI DVASIA.
Aš garbinu tave, kad tu suteikei mums nuostabų likimą – evoliuciniu savuoju dvasiniu augimu ir patyrimu paasiekti TAVE ROJUJE.
Aš garbinu tave, kad tik tu mus visus, ir KIEKVIENĄ, stiprini iš vidaus ir DRĄSINI, kad tik NEBIJOTUME AUGTI PATYS IR SAVO AUGIMU RODYTI PAVYZDĮ KITIEMS GYVENDAMI TAVO ŠVIESA, PAČIA RYŠKIAUSIA ŠVIESA, KOKIA TIK ŠIANDIEN GALIME GYVENTI URANTIJOJE, IR JA DALINTUMĖMĖS SU KITAIS SAVO SIELOS BROLIAIS IR SESĖMIS KAIP DVASINIAI MOKYTOJAI PRISIPILDĘ IŠ TAVĘS MEILĖS IR ŠVIESOS APIE TAVO IR MŪSŲ BENDRĄ KŪRINIJOS ŠEIMĄ IR JOS VEIKIMĄ JOJE, TUO PAČIU IR MŪSŲ VEIKIMĄ JOJE.
Aš garbimnu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, jūsų siela dabar yra ypač atsivėrusi Rojaus Trejybės meilei ir tegu ji jos gyvais meilės virpesiais numalšina savo troškulį palaimoje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą kolektyvinėje dvasinėje komunijojoe su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar mes meldžiame mums patiems, einantiems gyvuoju dvasiniu keliu Urantijoje, didesnio ryžto ir atsidavimo tavajam vedimui iš VIDAUS.
Tu esi mūsų VIDUJE, IR MUS VISĄ LAIKĄ STIRPINI IR RAGINI NEBIJOTI ŽENGTI PIRMYN, IR TIK PIRMYN, KAD PLANETOJE BŪTŲ VIS DAUGIAU IR DAUGIAU ŠVIESOS, KURI DABAR TAIP JAI REIKALINGA, nes joje yra tiek daug kančios ir savanaudiškumo, daug skausmo ir apgaulės net ir dvasiniame kelyje.
Mes meldžiame, kad šitame gyvajame dvasiniame kelyje, kuriame mes einame remdamiesi pačiais ryškiausiais tavo suteiktais dvasiniiais šaltiniais – epochiniu apreiškimu Urantijos Knyga, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ir JŪSŲ TRIJŲ perduodamais mokymais-apreiškimais, einame šituo gyvuoju dvasiniu keliu garbindami tave mūsų gyvojoje šventovėje pavadinotje TAVUOJU vardu – ROJAUS Trejybės šventovėje, ir kurdami GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI, ATSIDAVĘ TAVAJAM VEDIMUI IŠ VIDAUS, mes meldžiame dabar, kad šitame kelyje nebijotume žengti drąsiau ir ryžtingiau, ir būtume tie pirmeiviai, kurie kloja naujos evoliucinės epochos Urantijoje pamatus kitoms kartoms, kad joms paliktume ryškesnę ir NEIŠKRAIPYTĄ KOMPROMISŲ DĖL VIENADIENIŲ LAIMĖJIMŲ ŠVIESĄ IR TIESĄ, KURI VIENINTELĖ TURI GALIMYBĘ NUŠVIESTĮ VISĄ ŽMONIJĄ TOLIMOJE ATEITYJE.
Aš meldžiu, dabar, kada ir mūsų dvasiniame GYVAJAME žengime atsiranda mūsų sielos brolių ir sesių, mėginančių ieškoti LENGVESNIO IR ŠALUTINIO takelio, kuriame būtų silpnesnis pasipriešinimas ir lengvesnis žingsnis, kad tokiems jų saldiems išvedžiojimams nepasidutų nors jau TAVE IR ATRADĘ SAVYJE MŪSŲ SIELOS BROLIAI IR SESĖS, BET KURIEMS DAR STINGA GILUMINIO ĮTIKĖJIMO IR DĖL TO JIE NEMATO, KOKIU PAVOJINGU KELIU JIE PASUKA.
Aš meldžiu, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos borlių ir sesių praregėtų ir suvoktų, kad gyvasis dvasinis kelias yra ir lengvas, ir sunkus,. Lengvas todėl, kad TAVE ATRADUS SAVYJE IR GIMUS IŠ DVASIOS PAJUNTI TOKĮ MILŽINIŠKĄ VEIDMĄ IŠ VIDAUS, TOKIĄ GALINGĄ ŠVIESĄ, kad siela pati trokšte trokšta studijuoti , kasdien, ir NUOSEKLIAI IR KANTRIAI, ir Urantijos Knygą, ir Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, IR TAVUOSIUS APREIŠKIMUS-MOKYMUS, IR SIELA TROKŠTA DALINTIS SAVO SUPRATIMU APIE JUOS, PAŽINTI TAVO KŪRINIJĄ VIS GILIAU IR GERIAU, IR SIELAI GERA IR LENGVA NUO TOKIO NUOSTABAUS NUŠVITIMO IR PAŽINIMO. O sunkus šis kelias dėl to, kad absoliuti žmonijos dauguma skendi gūdžioje tamsoje ir šviečiančių ŠVYTURIŲ yra TIEK MAŽAI, o dar mažiau žinančių ir pačią šviesą, kad šviestų ją būtent neiškraipytą – TAVO ŠVIESĄ IR MEILĘ. Tačiau sinkiausia yra tada, kada ir einantys atrodytų net ir mūsų gyvuoju dvasiniu keliu – DĖL GILUMINIO ĮTIKĖJIMO STOKOS – staiga patys išsigąsta ŠITO ŠVIESOS KELIO ir ima TRAUKTIS Į PAPRASTESNIUS IR ŠALUTINIUS TAKELIUS, KUR NEREIKIA TIEK DAUG NEI PASTANGŲ, NEI ŠVIESOS. Aš meldžiu, kad mano sielos borliai ir sesė, net ir tie, kurie dalyvauja mūsų Forume, NEDARYTŲ LANKSTŲ IR NESIRINKTŲ LENGVESNIO KELIO, KURIS GALIAUSIAI ATVES PRIE TO PETIES AKLIGATVIO, PRIE KURIO ATVEDĖ KRIKŠČIONYBĖ.
Aš meldžiu jiems VISIEMS DIDESNIO ĮTIKĖJIMO. Meldžiu iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje. Tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymo, kaip gi ryžtingai eiti GYVUOJU DVASINIU ŠVIESOS keliu JOS NEIŠKRAIPANT.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-08-13 15:11:39



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 08 08 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už praėjusį šešeštadienį žuvusius Amerikos kareivius Afganistano karinėje avantiūroje, kaip ir už visus žuvusius kareivius, kad ir kokiame nedideliame konflikte jie dalyvavo ir žuvo, ir už politkų PRAREGĖJIMĄ, kad nutrauktų mūsų dvasios brolių ir sesių žudynes bet kokioje avantiūroje.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPAAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KUIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš ką tik perskaičiau, kad praėjusį šeštadienį vadinameijie Afghanistano sukilėliai numušė karinį Amerikos malunsparnį. Jame buvo trisdešimt JAV kareivių, ir dar keli jų pagalbininkai iš paties Afganistano. Tarp šių amerikiečių buvo 22 kariai iš JŲ VADINAMOJO elitinio SEAL – RUONIŲ – dalinio, kuris ir dalyvavo Al Kaidos vado Bin Ladeno nužudyme. Tiek daug savo karių Amerika vienu metu Afganistane neprarado per visą dešimties metų jos karinę avantiūrą Afganistane. O juk tai mūsų dvasios broliai ir sesės – ROJAUS TREJYBĖS SŪNŪS IR DUKROS – suklaidinti Amerikos valdžios, ir tik dėl savo NEIŠMANYNO IR TAMSUMO atvažiavę į trolimą kraštą įvesti SAVO gyvenimoo taisyklių ir savos gyvensenos. Niekada Afganistano materialiais ginklais niekas nenugalės. Tą jau pademonstavo buvusios Tarybų Sąjungos dešimties metų karinė avantiūra, pareikalavusi trylikos tūkstančių fizinių tarybinių kareivių gyvyvbių, tas pats su Jungtinių Amerikos Valstijų kareivių fizine žutimi. Vien per šio mėnesio savaitę žuvo 42 kareiviai, o nuo metu pradžios – 365 mūsų dvasios broliai ir sesės paliko savo fizinę gyvyvbę šitame jiems tokiame tolimame ir visiškai nesuprantame krašte.
Todėl mano didžiulis troškimas melsti taikos ir ramybės Afganistanui, ir bet kuriai kitai mūsų planetos daliai, kur vyksta kokie nors susirėmimai, pareiklaujantys fizinių gyvybių kainos.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, finansinius sprendimus – NUSTOKITE GAMINTI SENUS IR KURTI NAUJUS GINKLUS, KURIE NEŠA MIRTĮ FIZINE PRASME, O NE TAIKĄ IR RAMYBĘ.
Meldžiu, kad Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas nustotų bijoti priimti ryžtingą sprendimą, ir tuoj pat išvestų savo šimtatūkstanię kariauną iš užgrobto Afganistano, meldžiu kad ir jo vadinamoji koalicija kuo greičiau savo kariauną taip pat pašalintų iš Afganistano ir leistų šio kratšo žmonėms patiems gyventi savo protu ir išmintimi iš Rojaus Trejybės, o ne eksportuotų savo gyvenseną, kuri žaloja visą pasaulį ir be jokios prasmės aukoja mūsų dvasios brolių ir sesių fizines gyvybes, kai tuo tarpu patys sėdi kabinetuose ir niekuo nerizikuoja. Jie žaidžia ne tik nešvarų, bet pavojingą ir kruviną žaidimą kitų rankomis, ir tuo pačiu eina prieš Rojaus Trejybę savo sprendimais ir veiksmais..
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų, atsivėrusių tau dvasinių asmenybių, gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek tai padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaidžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIAS IR ĮKALINTAS SAVANAUDIŠKUMO NARVE KITAS SIELAS-DVASIAS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-08-07 11:12:05



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 08 01 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos, kurie serga ir dėl to realiai kenčia, kad jie pasveiktų.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte savo atsivėrusia siela giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai viliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailestingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir tikėjimo tiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie serga, kad jie pasveiktų, atstatytų savo sutrikdytą kūno energijos pusiausvyrą.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasios broliais ir sesėmis, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kurie dabar atsidūrė tokio jiems sunkioje padėtyje, kada jų protas pilnas baimės, nežinios, nepasitikėjimo, kada jie neturi ramybės ir – kai kurie – puola net į paniką, kas taip pat dar labiau gąsdina ir aplinkinius, matančius tokią jų agoniją, kad pajaustų jie mūsų meilės jiems siunčiamus gyvus virpesius iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus, tik jie jų nejunta dėl savo sielos uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems atrodančią beviltišką padėtį.
Aš meldžiu, kad šitie mūsų dvasiniai broliai ir sesės – Asta, už kurią pasimelsti mus prašo jos tėvai, jaunas vyras, sergantis alkoholizmu ir depresija Airijoje, už kurį prašo pasimelsti Valdas, už Vitos vyrą, kurį vėl ėmė kamuoti stuburo išvaržos skausmai, kad jie visi pajaustų mūsų gyvus meilės virpesius ir apvaizdos veikimą ir patirtų, jog tu gydai iš vidaus realiai, kad jie pajustų vidinį nusiraminimą, jog tikrai tu esi tikrasis gydytojas ir esi jų viduje, esi gyvas, ir NĖ VIENO, nepalieki niekada apleisto ar atstumo, kad jis sirgtų ir patirtų fizines kančias.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvimą savo viduje ir jie patys su meilę ateitų pas sergančius ir kenčiančius savo dvasinius brolius ir seses, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad jie labiau pasitikėtų tavosios gyvos meilės virpesiais, o ne cheminiais vaistais, kurie turi neigiamo poveikio organizmu.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų suteikiamų jums mokymų apie sveiką gyvenimą drauge su Rojaus Trejybe visų labui.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-07-30 18:33:52



Mielieji, kviečiu jus į mūsų dvasinę kolektyvinę pirmadienio (2011 07 25 - 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Nesvarbu, kur jūs šią akimirką būtumėte fiziniu kūnu, jūs vis tiek galite prie kolektyvinės komunijos prisijungti dvasiškai.
Šįkart pasimelskime už aklus relliginius-politinius-kriminalinius fanatikus, kurie nemato tikrovės Rojaus Trejybės žvilgsniu.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Tie, kurie dar nedrįstate garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas.
--------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave visa savo atsivėrusia širdimi-siela-dvasia, nes tik ji trokšta GYVO ryšio su tavimi.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi GYVU vedimu ir vedi IŠ VIDAUS, kad mums būtų lengviau žengti išorėje MEILĖS, TIESOS, IR ŠVIESOS gyvuoju keliu.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė ir šviesa tiek pripildo atsivėrusią tau DVASIĄ, jog ji ima per kraštus lietis kitiems, ir visiems, ir tik tada reali ir gyva DVASIA – mūsų tikrasis dvasinis aš – ir patiria, jog visa žmonija yra tik mažytė tavosios milžiniškos šeimos dalelė, tik saujelė tavo vaikų, kurie gyvena taip pat ir kituose pasauliuose, miriaduose pasaulių ir kurie turi lygiai taip pat, kaip ir mes, tavo dvasią ir tavo nutiestą dvasinį GYVĄ ryšį, kad būtų lengviau žengti šituo GYVUOJU keliu, jaučiant tavo vedimą iš vidaus.
Aš garbinu tave už visą patyrimą, koks tik buvo patirtas iki šiol, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes tik patyrimas stiprina ir ugdo asmenybės charakterį taip, kaip esi sumanęs tu.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vesdamas iš vidaus, nevartoji prievartos ir jokio spaudimo, tačiau visą laiką skatini ir akini žengti dar DRĄSIAU, dar RYŽTINGIAU, BE JOKIOS BAIMĖS, atsirėmus TIK Į TAVE, ir žengti ten, kur dar nebuvo patirta, žengti NAUJĄ žingsnį, kuris kiekvienam yra nepaprastai svarbus ir reikalingas savajam AUGIMUI.
Aš garbinu tave, kad tu sumanei tokį nuostabų evoliucijos planą ir jį įgyvendini, ir įgyvendini MŪSŲ dėka: kada mes vis daugiau NUŠVINTAME, tada daugiau ir kitiems pašviečiame, o šita ryškesnė šviesa ir paliudija, kad evoliucija jau pažengė į aukštesnę pakopą, kiekvieno asmeniškai nušvitusio mastu, o kuo daugiau nušvitusių, tuo šviesesnė aplinka, visuomenė, žmonija, visata, visa kūrinija.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų DVASINIS TIKRASIS AŠ, dabar taip atsivėręs Rojaus Trejybei, mėgaujasi iš jos gaunama palaima, gyvu patyrimu, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ačiū tau už mano vis didesnį atsivėrimą, kad aš jau trokštu šito GYVO dvasinio ryšio, šitos GYVOS komunijos su tavimi, ir tarpusavyje su kitais broliais ir sesėmis DVASIOJE.
Mes meldžiamės už mūsų brolius ir seses dvasioje, kurie yra akli religiniai-politiniai-kriminaliniai fanatikai ir dogmatikai, kuriems nėra svarbu gyvas ryšys su tavimi, nėra svarbu nuoširdus atsivėrimas tau, todėl jie savosios pasąmonės viešpatijoje kuria religines-politine-kriminalines sektas ir manipuliuoja kitų brolių ir sesių dvasioje protą ir laisvą valią, gautą iš tavęs, kad ši panaudojama net kitų fiziniam sunaikinimui, kaip ką tik įvyko Norvegijoje, tokioje – ATRODYTŲ – ramioje ir nuošalioje IR VISŲ UŽMIRŠTOJE pasaulio valstybėlėje, kada sprogimas ir šaudymas užmušė beveik šimtą jų pačių – ir visų mūsų dvasinių brolių ir sesių. Vieni kitus žudo dvasios broliai ir sesės tik iš fanatizmo ir tamsos viduje. O tai liudija jų iškreiptą, nesveiką, ir sujauktą matymą, kas gi iš tiesų yra šis pasaulis- tavoji šviesos planeta – URANTIJA, IR KAM JI SKIRTA.
Mes meldžiame – JUOS MYLĖDAMI, BET NEPRITARDAMI JŲ GYVENSENAI IR MĄSTYMUI, IR TUO LABIAU JŲ NUODĖMINGIEMS TAMSOS VEIKSMAMS – tokiems akliems religiniams-politiniams-kriminaliniams fanatikams ir dogmatikams pabudimo, jų DVASINIO NUOŠIRDAUS ATSIVĖRIMO TAU, kad jie pamatytų, kad jų religinis-politinis-kriminalinis aklumas ir dogmatiškumas yra jų pačių sustojimas savo augimo kelyje, kad tai užkerta kelia GYVAM atsivėrimui ir GYVAM ryšiui su tavimi per viršsąmonę, kurią tu ir panaudoji, kad mus pasiektum per GYVĄ garbinimą ir GYVĄ maldą, kad stiprintum mus, patiriančius tavo GYVĄ buvimą kiekvieno iš mūsų, jau tau atsivėrusio, viduje.
Mes meldžiame, kad akli religiniai-politiniai-kriminaliniai fanatikai ir dogmatikai išsivaduodų iš savosios tamsos, į kurią juos atvedė praėjusių kartų, ir dabartinės kartos, religinių-politinių-kriminalinių vedlių aklas aršumas ir užsispyrimas iškelti savas iškreiptas tikrovės sampratas AUKŠČIAU TAVO GYVOSIOS IR VIENOS TIESOS IR ŠVIESOS, ir šitokiu būdu – per kartų kartas – gąsdinti ir išnaudoti savo brolius ir seses dvasioje savo grupinių interesų tenkinimui, net ir atimant kitiems broliams ir sesėms dvasioje – TAVO MYLIMIEMS VAIKAMS – fizinę gyvybę.
Mes meldžiame, kad tokie AKLI fanatikai ir dogmatai atvertų savo tikrąjį – DVASINĮ – aš tau savo nuoširdžiame pasikalbėjime, nuoširdžioje komunijoje su tavimi, būdami vieni, kad patys patirtų, kokia galinga yra tavoji meilės banga, kada patiria tavo gyvą buvimą savyje, ir tik tada jie išsivaduos iš aklo fanatizmo.
Mes meldžiame tokiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nušvitimo ir mūsų gyvųjų urantų gyvojo kelio, tavo nutiesto mums visiems, pasirinkimo ir žengimo juo vis drąsiau, atsirėmus tik į tave, kad jie savo PATYRIMU paliudytų – TU ESI GYVAS, TU ESI KIEKVIENO VIDUJE, TU VEDI IŠ VIDAUS GYVAI IR VEDI Į VIS DIDESNĘ IR RYŠKESNĘ ŠVIESĄ MEILĖJE IR BROLYSTĖJE, KURIOJE TIESIOG NEĮMANOMI TOKIE SPROGDINIMAI IR ŠAUDYMAI, KOKIE BUVO NORVEGIJOE. Tik su tavimi dingsta aklas fanatiškumas ir negyvas dogmatiškumas, nes tu atveri vis labiau besiplečiančios tikrovės duris, per kurias kiekvienas tau atsivėręs patenka į GYVĄ savojo augimo ir visos kūrinijos vystymosi procesą, kaip tu ir esi tai sumanęs. O TAI, KĄ SUMANEI TU, TAS VISADA BUS ĮGYVENDINTA, IR TIK TAIP, KAIP SUMANEI TU, O SU TAVIMI ĮMANOMA TAMPA VISKAS IR MUMS, KIEKVIENAM – TUO PAČIU IR BROLYSTĖ VISOJE PLANETOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, klausykitės suteikiamo mokymo, kaip gi akliems fanatikams ir dogmatikams išsivaduoti iš savojo aklumo ir dogmatiškumo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-07-23 17:17:17



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kiekvieno pirmadienio kolektyvinę maldą (2011 07 18 - 20val.) Šįkart kviečiu jus įsijungti į mūsų maldą už Lietuvos DVASINĮ ATGIMIMĄ.

Kur bebūtumėte tuo metu, prisijunkite prie mūsų bendros maldos, tokios svarbios mums visiems, gyvenantiems tokiame mažame krašte.

Iš pradžių pagarbinkime ROJAUS TREJYBĘ.

Tiems, kurie dar negali ROJAUS TREJYBĖS garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite, tik ATSIVĖRUSIA ŠIRDIMI - NUOŠIRDŽIAI, mano jums rašomas maldas.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, garbinu atverdamas tau, kiek šią akimirką pajėgiu atverti savo dvasinį aš, savo tikrąją asmenybę, tavo padovanotą kaip dvasią man – ir kiekvienam – net ir taip, kaip tu mokai ją atverti kalbantis vis dažniau su tavimi savais žodžiais, savomis mintimis.
Aš garbinu tave, kad šitoks tavęs garbinimas yra tavo sumanytas ne tam, kad mes įtiktume TAU, bet kad dvasinis aš – tikrasis ASMUO – atsivertų ir pajaustų dar gilesnį ryšį šito garbinimo metu ir tuo pačiu pajaustų, koks TU esi GYVAS viduje, koks esi realus ir mylintis, kad šitą gyvą meilę aš galiu patirti, patirti tavo meilės virpesius savo viduje, ir vis labiau trokštų šito garbinimo ryšio su tavimi.
Aš garbinu tave, kad tavoji aplinka, kurią mato mūsų materialios akys, yra tokia nuostabiai besikeičianti – ir metų laikais, ir spalvomis, ir nuotaikomis – vien tik į debesis pažvelgus matai, kokia tai yra nuostabi tavoji KŪRYBA, ir visa tai dovanoji mums, kad mes skaitytume TAVO GYVĄ KNYGĄ savo atsivėrusia tau dvasine asmenybe ir pajaustume dar didesnį troškimą patirti tave savo viduje, patirti tave kaip viso šito akims matomo ir jaučiamo gėrio ir grožio Šaltinį ir Centrą visoje KŪRINIJOJE.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūryba yra skirta ne save patenkinti, bet mokyti mus kurti DRAUGE su tavimi – kurti aplinkui TAVO meilės virpesiais viską, kas tik įmanoma sukurti tavųjų virpesių prisilietimu, tokių virpesių, kurie jau nuspalvinti ir kiekvieno iš mūsų patyrimu su tavimi ir jaučiant tave savyje.
Aš garbinu tave, kad tu mus vedi, kiekvieną, savosios meilės galia ir vedi Šviesos ir Tiesos keliu, nė vienam iš mūsų nelaužydamas laisvos valios pasireiškimo savo kasdienėje aplinkoje.
Aš garbinu tave laisva valia, gauta iš tavęs, ir iš meilės tau ir visai kūrinijos šeimai, kurios pilnateisiu nariu yra kiekvienas mirtingasis, atsivėręs tau ir šitaip pats pajutęs TAVO Tėvystę ir visos šeimos narių BROLYSTĘ.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite tyloje keletą minučių, gerkite Rojaus Trejybės meilės virpesius. O tada pereikite prie prašymų maldos už Lietuvos dvasinį atgimimą.
-------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios dienos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą su tavimi ir tarpusavyje, ačiū tau už mūsų vis labiau ir labiau atsiveriantį dvasinį ir gyvą aš, kad jis trokšta vis daugiau meilės ir gėrio ne tik patirti, bet dar daugiau ima trokšti visa tai dalinti ir kitiems.
Ačiū, kad ir šiandien mes susibūrėme į dvasinę kolektyvinę komuniją su tavimi ir tarpusavyje, nors savo materialiu pavidalu esame vieni nuo kitų ir toli, bet dvasioje esame VIENA.
Šįkart aš pakviečiau savo brolius ir seses dvasioje maldai už Lietuvos DVASINĮ ATGIMIMĄ.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, tu man daug kartų sakei, kad iš šito mažyčio krašto pasklis dvasinė šviesa po VISĄ PASAULĮ, ir ji stebins žmones, kad sklinda GYVAI iš tokio mažyčio krašto, o ne iš kažkur Indijoje ar Tibete, ne Himalajuose, bet iš Europos vidurio. Iš ši šviesa ims skleistis, kada vis daugiau tavo vaikų – sūnų ir dukrų – atras tave savyje, gims iš dvasios ir pradės kurti gėrį drauge su tavimi VISŲ LABUI, nešdami tavo šviesą pasauliui.
Būtent dėl to šiandien aš sukviečiau savo brolius ir seses dvasioje į mūsų bendrą maldą, kad mes savo meilės virpesius, kurie pasiekia kiekvieną iš mūsų iš tavęs, nukreiptume savo kitiems broliams ir sesėms dvasioje, kurie JAU YRA GRETA TAVOSIOS GYVOS šviesos, kuriems tetrūksta tik mažyčio impulso, kad jie patirtų savyje TAVO GYVĄ veikimą ir patys atsiduotų TAVOSIOS meilės upės NEŠIMUI.
Aš meldžiu, kad mes galėtume savo virpesiais tapti irgi nedideliu impulsu, kuris prisidėtų prie TAVŲJŲ meilės virpesių, paskleistų jų visų viduje, kad jiems mes irgi suteiktume postūmį į dvasinį atgimimą savo viduje, ir per šitokį atgimimą, jie pajaustų savyje norą tapti dvasinės šviesos skleidėjais kitiems, kurie dar netiki šituo GYVUOJU keliu, kurie dar nežino, kad šitas kelias yra iš tavęs, kad šitas kelias yra jiems jau nutiestas jų viduje.
Būtent šitaip MALDA IR DABAR mes JAU žadiname dvasiniam atgimimui VISĄ LIETUVĄ, VISĄ KRAŠTĄ, KAD JIS NUŠVISTŲ PER KIEKVIENO IŠ MŪSŲ NUŠVITIMĄ TAVĄJA ŠVIESA, IR PANIRTŲ TAVOSIOS MEILĖS BANGOSE, KURIOS VIS AUGA IR AUGA, O KADA MŪSŲ GIMUSIŲ IŠ DVASIOS BUS DAUGIAU, TAI TAVO MEILĖS BANGOS IMS LIETIS IR IŠ MŪSŲ, PER MŪSŲ MINTIS IR DARBUS, PER GYVENIMĄ, IR MES VESIME DVASINIUS VAISIUS NET IR TOKIUS, KOKIUS TU MUMS IR NUMATEI VESTI.
Aš meldžiu, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kuriems labai mažai tetrūksta iki tavęs atradimo savyje, patirtų šitokį dvasinį vidinį impulsą, atsivertų tau, atrastų tave savyje, susilietų su tavimi, pamiltų tave, gimtų iš dvasios, ir tada juos nustotų veikti vidinė proto pasąmoninė baimė, kad daryti gėrį ir skleisti meilę VISIEMS yra pasenę ir nemadingi dalykai, o sau ieškoti patogesnės ir ramesnės vietos gyvenime ir yra svarbiausia.
Tada jie ims suvokti savo tikrąją prasmę – pašvęsti save DVASINIAM LIETUVOS ŽADINIMUI IR ATGIMIMUI, kad joje visos vaikų mokyklos, darželiai, universitetai, visi studentai ir mokiniai, sulauktų tokių dvasinių mokytojų, kurie drauge su dėstomais dalykais taip pat mokytų TAVĘS ATRADIMO SAVYJE, KAIP SVARBIAUSIO DALYKO GYVENIME ŠIOJE PLANETOJE.
Ir šeimose atsirastų tokios nuostatos, tokia gyvensena su TAVIMI, BE APGAULĖS, BET SU MEILE, BE PATAIKAVIMO, BET SU ĮSIKLAUSIMU, IR VAIKŲ AUKLĖJIMU TAVOSIOS MEILĖS VIRPESIAIS.
Aš meldžiu tokiems broliams ir sesėms dvasioje, kuriems tik menko žingsnelio tetrūksta iki savo asmeninio dvasinio atgimimo, kad jie visi tą žingsnelį įveiktų, nes laukuose yra gausus derlius, ir jam sudoroti reikia daug rankų, daug darbininkų, kurie būtų vedami ATGIMUSIŲ IŠ DVASIOS TAVŲJŲ VAIKŲ TRYKŠTANČIOS MEILĖS VIRPESIŲ GALIA IŠ VIDAUS Į VISOS LIETUVOS DVASINĮ ŽADINIMĄ IR JOS DVASINĮ ATGIMIMĄ, KAD TOLIAU VISAI URANTIJAI JI RODYTŲ DVASINĖS VALSTYBĖS PAVYZDĮ, KADA VISA JOS POLITIKA, EKONOMIKA, ŠEIMA, ŠVIETIMAS YRA PAŠVĘSTA TAVO VALIOS VYKDYMUI IŠ MEILĖS TAU IR VISAI ŽMONIJAI, IR VISAI TAVAJAI KŪRINIJOS ŠEIMAI, KURIAI PRIKLAUSOME IR MES VISI, ESANTIS ČIA, LIETUVOJE, IR URANTIJOJE.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos pasėdėkite keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės perduodamų jums asmeniškų mokymų. O tada padėkokite už tokią dvasinę KOMUNIJĄ – mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už tokią nuostabią dvasinę komuniją su tavimi ir tarpusavyje. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
--------------
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-07-16 22:53:52



Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kolektyvinės pirmadienio (2011 07 11- 20 val.) maldos už Tėvo atradimą savyje.

Mielieji, iš pradžių pagarbinkime mūsų mylimą Rojaus Trejybę. Jeigu jums dar sunku garbinti savais žodžiais ar mintimis, pasinaudokite mano maldomis, tik jas skaitykite atvira širdimi.
-----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu ir ŠLOVINU tave, kad tu esi pats galingiausias ir visaapimantis Šaltinis ir Centras, laikantis visą kūriniją savajame glėbyje, bet vis vien pasieki kiekvieno iš mūsų sielą, kada tik mes tau atveriame savo širdį, nes būtent tu esi mums, kiekvienam, padovanojęs savo dalelę, savo dvasią, kuri yra gyva, ir veikia mus iš vidaus.
Aš garbinu tave, nes be tavęs niekas nepajaustų ir nepamatytų jokio grožio ir gėrio, nejaustų meilės. Net ir mūsų Sūnus Kūrėjas-Jėzus gauna lygiai tą pačią meilę iš tavęs, kaip ir visi mes. Ir būdamas tarp mūsų, prieš tu tūkstančius metų, žmogiškuoju pavidalu, jis taip pat gavo tą pačią tavo meilę, kaip ir kiekvieną akimirką dabar. Ir per visą amžinybę ateityje taip pat jis ir mes gausime tą pačią tavo meilę – gyvą ir virpesiais mums teikiamą
Aš garbinu tave, kad tu esi meilės Šaltinis ir Centras ir ją lieji visai kūrinijai, ir vien tik tavosios meilės dėka kūrinija yra gyva, nes tik ją patiriantis tvarinys ir pats trokšte trokšta ja dalintis su visais, ir su visais vienodai, kad tik kūrinija vis labiau pildytųsi gyąja meile, nuspalvinta kiekvieno unikaliais asmeniniais patyrimais; ir tuo ji šviesėtų ir dvasingėtų, kada kiekvienas veikia visų labui.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes visi pajuntame tave, esantį gyvą ir realų mūsų pačių viduje, per tavosios dvasios vedimą ir veikimą mūsų viduje, kada patys atsiveriame tau visa savo dvasios dabartine gelme.
Aš garbinu tave, kad tik tu esi visus virpesius sugeriantis ir amortizuojantis, jeigu tie virpesiai prasilenkia su tavo meile, o mums vis tiek lieji tą pačią savo begalinę meilę.
Aš garbinu tave savo laisva valia, gauta iš tavęs ir garbinu iš meilės tau ir visai kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mano, ir mūsų kūrinija.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po pagarbinimo dar pasėdėkite tyliai, kad jprisigertumėte gyvų meilės virpesių ir imtumėte jausti juos dar labiau. O tada pereikite prie prašymų maldos, kad vis daugiau mūsų DVASINIŲ brolių atsivertų Tėvui, ir Jį atrastų savyje.

Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese,, aš nuoširdžiai dėkoju tau, kad mes vis labiau atsiveriame, kad susivienytume dvasioje vis giliau ir šitoje pirmadienio kolektyvinėje maldoje, nors savo fiziniais pavidalais, materialiu kūnu, esame ir toli vienas nuo kito.
Aš meldžiu tave, kad mes patys, visi, ir kiekvienas, pajustume mūsų pačių viduje Tavo veikimą per Tavo dvasią – Minties Derintoją – ir per šitą pojūtį patirtume tokią nuostabią palaimą viduje, kad mes vis labiau ir labiau trokštume šitą palaimą patirti savyje kuo ilgiau ir kuo dažniau. Tik toks GYVAS patyrimas suteikia pasitikėjimo tavo pasiūlytu keliu – atsiverti Tau ir atrasti Tave SAVYJE, kad gyventume ir veiktume palaimoje su Tavimi ir jausdami Tavo veikimą savo vidujje.
Aš meldžiu savo visiems broliams ir sesėms DVASIOJE nuolatinio GYVO ryšio su tavimi, nes šitą ryšį, GYVĄ ryšį, užmegzti skatina ir mūsų Sūnaus Kūrėjo, daugumai iš mūsų žinomo tik Jėzaus iš Nazareto žemiškuoju vardu, dvasios – Tiesos Dvasios – veikimas, ir Visatos Motinos Dvasios dvasios – Šventosios Dvasios – veikimas, kuris nukreiptas į tai, kad tik mums palengvintų Tavęs, mylimas Tėve, atradimą savyje, kad mes siektume užmegzti šitą gyvą ryšį su Tavimi ir galiausiai, kad GIMTUME IŠ DVASIOS nebeturėdami baimės, tik Tavo meilę savyje. Tai ir paliudija mūsų NAUJĄ GIMIMĄ TAME PAČIAME KŪNE – TAVO SŪNAUS AR DUKROS GIMIMĄ, KURIS SKIRTAS GĖRIO BENDRAKŪRIMUI SU TAVIMI VISŲ LABUI IR IŠ MEILĖS TAU IR VISIEMS. Šitas gyvas gimimas triansformuoja charakterį, o iki tol buvusį negyvą tikėjimą paverčia GYVU ĮTIKĖJIMU, KURIS IR SKATINA BE PRIEVARTOS, BET MEILĖS GALIA PASITIKĖTI TAVIMI IR TAVUOJU VEDIMU IŠ VIDAUS IR SAVUOJU ŽINGSNIU IŠORĖJE.
Dabar aš meldžiu, kad mano broliai ir sesės dvasioje, kurie yra kupini nerimo ir baimės, atsivertų ir atrastų TAVE savyje, ir tada patys patirtų kokybinius pasikeitimus savo viduje.
Aš meldžiu tokios nuostabios tikrovės patyrimo visiems, kurie dar jos nepatyrė, o tiems, kurie jau patyrė, kad ją patirtų dar giliau LABIAU ATSIDUODAMI TAVAJAM VEDIMUI IR GARBINDAMI TAVE, MANO MYLIMA ROJAUS TREJYBE.
Aš meldžiu, kad mano broliai ir sesės dvasioje net ir šitos kolektyvinės komunijos-maldos atsivėrimo metu pradėtų jausti TAVO GYVĄ veikimą viduje, kad jie patikėtų tokiu PATYRIMU, kaip realiu, o ne savo susigalvotu ir neegzistuojančiu realybėje. Tegu šitoji malda juos sustiprina Tavęs ieškojimuose SAVYJE, O NE BAŽNYČIOSE AR VADINAMOSE ŠVENTOSE VIETOSE, NES TU VISAS PRIEMONES SUTEIKEI IŠ SAVĘS IR PATALPINAI Į MŪSŲ – KIEKVIENO – VIDŲ, IR PADOVANOJAI KIEKVIENAM IR ASMENYBĘ, IR TAVO DVASIĄ – MINTIES DERINTOJĄ – o papildomam palengvinimui Sūnus Kūrėjas-Jėzus dar suteikė ir savo Tiesos Dvasią, o Vietinės Visatos Motina Dvasia – savo Šventąją Dvasią, kad tik mums būtų lengviau ATRASTI TAVE SAVYJE.
Aš meldžiu savo broliams ir sesėms dvasioje didesnio ryžto siekti šitokio nuoširdaus atsivėrimo kasdien, kuris juos ir atves į Tavęs atradimą jų pačių viduje.

Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po prašymų maldos pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausydamiesi Tėvo mokymo, suteikiamo be perstojo VISIES.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-07-09 19:41:06



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2011 07 04 – 20 val.). Šitoje gyvojoje kolektyvinėje komunijoje su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje pasimelskime už save apgavusius TAVUOSIUS SŪNUS IR DUKRAS, mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie dabar yra profesionalūs sportininkai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais skaitykite mano jums specialiai rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, vedi gyvuoju šviesėjimo kūrinijoje ir mūsų asmeninio augimo keliu.
Aš garbinu tave, kad tu mus vedi iš vidaus, nors mes materialius veiksmus atliekame išorėje, tačiau mūsų augimas yra VIDINIS, TIKRASIS MŪSŲ DVASINIS AUGIMAS ATSISPINDI MŪSŲ CHARAKTERIO SAVYBĖMIS, KURIOS ATSISKLEIDŽIA VISŲ LABUI KURIANT GĖRĮ DRAUGE SU TAIVMI VISUR IR VISADA.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekvieną, myli vienodai, ir mus mokai tos pačios meilės, ir mokai mylėti ja visus VIENODAI.
Aš garbinu tave, kad tik tavo gyvasis buvimas kiekvieno iš mūsų viduje yra ta nuostabi atrama, į kurią ir tegali atsiremti įtikėjusi siela-dvasia, kada ji pati pajunta tavo šitą buvimą ir patiria didesnį pasitikėjimą tavimi, o tada ir savimi.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji šviesa, kuria apšvieti tau atsivėrusią sielą-dvasią pačia ryškiausia šviesa, kuri yra gyva, ir ją patirti mūsų tikrasis aš, dvasinis aš – DVASIA – nori vis daugiau ir drąsiau, dėl to ir kreipiasi į tave iš meilės dar daugiau patirti tavo gyvąjį buvimą savyje, nori gerti tavo gyvąjį vandenį, kad nuomalšintų dvasinį troškulį, ir įgauti daugiau DVASINIŲ jėgų daryti gėrio darbus visų labui DRAUGE SU TAVIMI.
Aš garbinu tave, kad tavoji šviesa atsivėrusią sielą-DVASIĄ ima traukti vis stipriau ir JAU nebegąsdina šviesos ryškumas, bet priešingai, atsivėrusi siela-DVASIA pati trokšte trokšta dar daugiau sužinoti apie tave ir tavo veikimą visoje kūrinijoje ir savo vietą joje.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje, mėgaukitės Rojaus Trejybės meilės gyvuoju vandeniu ir tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šitos pačios akimirkos patyrimą. Tu daug geriau žinai, kokie patyrimai ugdo mano, ir kiekvieno iš mūsų – dvasinį ir tikrąjį dvasinį aš – DVASIĄ – kad ji būtų stipresnė savo charakteriu ir nebijotų daryti drauge su tavimi gėrio darbus visų labui.
Šįkart mes meldžiamės už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie yra profesionalūs sportininkai, tam tikra prasme jie jau yra net nebe sportininkai, o verlsininkai, nes siekia rezultatų savo sporto srityje tik už pinigus, ir kuo didesnius, ir labai didelius – dėl to jie ir yra save apgavę tavo sūnūs ir dukros, nes savo pagrindiniu siekiu jie pavertė pinigus ir savojo ego pasitenkinimą visomis išgalėmis, net ir savo sveikatos sąskaita, šitaip pamindami TAVOSIOS TĖVYSTĖS VISUOTINĖS MEILĖS IR TARPUSAVIO BROLYSTĖS DVASINĘ IR MATERIALIĄ EVOLIUCIJOS PROGRAMĄ, KURIĄ TU PASKLEIDEI VISAI VISATAI, VISOMS EVOLIUCINĖMS VISATOMS, VISAI KŪRINIJAI. Tuo tarpu kai kurie iš tavo savo savanaudiškame egoizme pasiklydusių ir aklų vaikų net kreipiasi į tave su SAVO UŽGAIODMIS IR VAIKIŠKAIS KAPRIZAIS, kad tu jiems padėtum nugalėti KITUS – TAIP PAT TAVO VAIKUS – jiems pasiekus pirmąsias vietas, tarsi tu tenkintum jų užgaidas ir nusisuktum nuo savo kitų vaikų ir pagalbą suteiktum tik šiems, tavęs KAPRIZINGAI maldaujanties padėti nugalėti savo varžovus, tarsi tavo meilę būtų galima padalinti,, vieniems daugiau, kitiems ir mažiau pakaks.
Aš meldžiau, kad mūsų meilės virpesiai juos pasiektų ir apramintų, ypač tuos, kurie yra dar visiškai jauni, nesubrendę, o jiems jau mokami milijonai, ir šitikiu būdų jų protas yra ne tik TRAUMUOJAMAS, BET IR TVIRKINAMAS žemų virpesių vis gilesniu įsiviešpatavimu ir jų pasireiškimu jų mąstyme, jų prote, ir jie vis sunkiau bus pasiekiami tavo dvasiai iš vidaus, jiems bręstant fiziniu amžiumi, nes jų proto visa veikla, visas mąstymas bus vis labiau ir atvyviau sukoncentruotas tik į tokią siaurą – ir jiems kenksmingą – sritį, kaip į dar didesnių pinigų siekimą, dar į geresnius – jų siauru supratimu – kontraktus, o tavo veidmas iš vidaus jiems atrodys nerealus ir išsigalvotas, jeigu kas nors jiems ir aiškins apie tavosios dvasios vedimą jų vidue, JŲ PAČIŲ DVASINĖS ŠVIESOS PASIREIŠKIMUI SU TAVIMI VISŲ LABUI. Tokia jų proto būklė kelia pavojų jų IŠLIKIMUI IR PABUDIMUI PO ENERGIJOS IŠNAUDOJIMO FIZINIO KŪNO PAVIDALUI PALAIKYTI ŠITAM PASAULYJE.
Aš meldžiau , kad daug vyresni, ir tuo pačiu brandesni, jų dvasios broliai ir sesės, kurie yra jų treneriai, net ir gydytojai, net ir psichologai, patys būdami AKLI - praregėtų ir nustotų tiesiogine prasme IŠNAUDOTI ŠITŲ JAUNŲ TAVO SŪNŲ IR DUKRŲ KŪNUS IR PROTUS, kada patys tokių fizinių krūvių nepatiria, bet naudos SAU siekia kitų, sąskaita – DAR NET VISIŠKAI JAUNŲ IR NESUBRENDUSIŲ TIEK PROTU, TIEK FIZINIU KŪNU – sveiktaos sąskaita, net ir nešvariomis priemonėmis, panaudojant narkotines medžiagas, kurias vadina ne narkotikais, kad ne taip būtų baisu, bet dopingu, tarsi nuo to tai būtų jau nebe narkotikai, už kuriuos net ir dabar sodinami į kalėjimą žmoėns daugumoje valsltybių, o SPORTE tai nekaltai pavadinta DOPINGU.
Ir valstybės prieš profesionalų sprota visiškai nekovoja, o priešingai, dar pačios prisideda ir skatina tokią tavo valią pažeidžiančią veiklą, kada skiria premijas už pasiekimus Olimpiadoje ar įvairuas rango čempionatuose. Tokia savo veikla jie stengiasi, kad kuo daugiau šlovės ir pergalių atitektų tik jiems vieniems, ir tik jų valstybėms, ir tik joms, ir bet kokia sąskaita. Todėl vietoje brolystės jausmo ten vyrauja uždarumo ir susvetimėjimo atmosfera, kuri sklinda po visą planetą, ir kūriniją.
Mes meldžiame, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kurie mano, kad tik pergalių šlovė ir medaliai džiugina juos, kada kiti jų dvasios broliai ir sesės, pralaimėje – verkia, atsivertų tau visa savo dvasine gelme, pajaustų, kad šitaip nevalia švaistyti jų gyvenimo, nevalia šitaip paminti savo tikrąjį aš, kuris turi mylėti visus vienodai ir nesistengti vardan didelių piniginių prizų, pažadėtų savųjų vyriausybių premijų, ir vien iš savo egoizmo troškimų siekti pergalių viršūnių, nesusimąstant apie pasekmes tiek jiems patiems, tiek ir visai mūsų planetai, kurioje yra tiek daug skausmo, bado, ir kančių, tokia tamsa vyrauja aplink, o čia jauni vyrai ir moterys už pinigus ir dėl dar didesnių pinigų demonstruoja savo egoizmą, kad kiti jų sielos broliai ir sesės jiems sušoktų padėkos šokį, kai tuo tarpu kiti nusiminę žiūri ir negali patikėti, kaip visos jų viltys sužlugo, dabar jos atidedamos ateičiai, arba jos visiškai nebeišsipildys.
Tokios sporto varžybos – tai nudvasėjimo renginiai, kurie smukdo visą planetos dvasinį lygį, todėl aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai pasiektų ir sportininkus ir žiūrovus, kad jie lygiai taip pat pajaustų meilę vieni kitiems, o ne konkurenciją vardan savo ambicijų, kad jie nustotų save žaloję iš vidaus vis labiau ir labiau grimzdami į savo egoizmo tamsą, kad pradeda net ir sirgaliai tarpusavyje kelti fizinius tarpusavio karus, kuriuose tiesiogine prasme jau žūsta TAVO VAIKAI FIZINIU PAVIDALU, ir nors liežuviu jie gali tarti gražius žodžius, bet virpesiai iš jų sklinda labai žemo dažnio ir apsunkina ir kitiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje ryžtingai siekti tavosios šviesos visų labui.

Aš meldžiu, kad mūsų pastangos gyvajame kelyje nors kiek padėtų ir tokiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms pajusti, kad gyvenimo prasmė nėra sportinė šlovė ir milijonai pinigų, kada šalia yra besirausiančių konteineriuose, kad rastų duonos, kada BE TAVĘS YRA TAMSA PLANETOJE, O JI PAVIRS Į ŠVIESĄ VIENITELIU BŪDU - TIK KIEKVIENAM ATRADUS TAVE SAVYJE IR NUŠVITUS SAVO VIDUJE, IR DRAUGE SU TAVIMI PRADĖJUS KURTI GĖRĮ SAVO KASDIENIAME GYVENIME IŠ MEILĖS IR VISŲ ŠVIESOS LABUI.

TAI IR YRA TAVASIS GYVASIS KELIAS NUTIESTAS VISAI KŪRINIJAI, IR MUMS JOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausydami Tėvo-Rojaus Trejybės mokymo, kaip sporto varžybas ištraukti iš savanaudiškumo ir pinigų tamsos.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-07-02 19:08:51



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 06 27 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie valdo Lietuvą, kad kuo mažiau žmonių emigruotų iš Lietuvos, kaip ir iš kitų pasaulio valstybių, nes per didelė migracija, ir dar netolygi, kelia pasauliui grėsmę, o Lietuvai iš viso yra pražūtinga.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes aš trokštu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU dvasią, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų dvasinių brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų LIETUVOS VYRIAUSYBĖS IR SEIMO NARIAMS, PREZIDENTEI, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, turinčius poveikio LIETUVOS tolimesniam vystymuisi. Lietuva per du dešimtmečius neteko beveik vieno milijono žmonių – prieš dvidešimt metų buvo dar daugiau kaip 3 milijonai septyni šimtai tūkstančių, dabar jau gal ir pilnų trijų nebėra. Argi žmogus išvažiuotų visam laikui iš ten, kur jam gera gyventi ir dirbti, kurti ir šviesti. NE, NIEKADA. O juk TOKIAS sąlygas ir sudaro mūsų dvasios broliai ir sesės – konkretūs ir realūs – savo sprendimais, savo veiksmais, kurie šiandien yra nukreipti vien tik į tamsą ir naikinimą VISŲ EILINIŲ Lietuvos žmonių, todėl jauni ir aktyvūs pasirenka EMIGRACIJĄ IR SAVO GERBŪVĮ KURIA SVETUR, tuo pačiu nebekurdami gėrio ir meilės darbų Lietuvoje. Ir Lietuva skursta ir vysta, kaip sergantis medelis, negaunantis gyvo vandens ir gyvybingos augimui dirvos. O TOKIA NESVEIKA APLINKA SKATINS DAR DAUGIAU EMIGRUOTI IŠ LIETUVOS IR DABAR DAR VISIŠKAI ESANČIUS VAIKUS, KADA JIE PAAUGS IR GERIAU SUVOKS KAS YRA JŲ GYVNEIMO APLINKA IR SĄLYGOS SAVĘS REALIZAVIMUI.
Aš meldžiu, kad mūsų politikai dvasiškai imtų pabusti, apsidairę APLINKUI KĄ JIE PADARĖ IR TOPLIAU DARO SU LIETUVA, kad ir verslininkai NUSTOTŲ IŠNBAODOTI IR TYČIOTIS IŠ JIEMS MILIJONUS NEŠANČIŲ EILINIŲ DARBININKŲ, meldžiu kad visą mokesčių sistemą būtų peržiūrėta ir mokesčiai sumažinti būtų visiems, ir tik, kad jų nereikėtų slėpti ir nuo jų bėgti susikūrpinus į kitas šalis. Meldžiu, kad LIETUVOS VALDŽIA IR VERSLAS NUŠVISTŲ TAVĄJA ŠVIESA IR IŠMINTIMI, KURIOS ATVAŽIUOTŲ PASIŽIŪRĖTI IŠ KITŲ PASAULIO KRAŠTŲ, KAIP DRAUGE SU TAVIMI VALDYTI VALSTYBĘ – JOS POLITIKĄ, EKONIOMIKĄ, ŠVIETIMĄ, KAIP DRAUGE SU TAVIMI GYVENTI IR GARBINTI TAVE IŠ MEILĖS TIEK MOKYKLOJE, TIEK SEIME, TIEK SEIMOJE, TIEK VERSLE.
Aš meldžiu, kad ir kitų valstybių vadai, nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, pajustų savojo gyvneimo prasmę, todėl ir meldžiu jiems visiems tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek jie padėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos, tiek švietimo sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų, kurie jau patys patiriame nušvitimą ir trokštame dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką ir darome DABAR, GYVOJE KOMUNIJOJE SUSILIEDAMI SU TAVIMI IR SIŲSDAMI SAVO ŠVIESĄ IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip jums ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-06-25 08:05:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal