Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 06 27 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie valdo Lietuvą, kad kuo mažiau žmonių emigruotų iš Lietuvos, kaip ir iš kitų pasaulio valstybių, nes per didelė migracija, ir dar netolygi, kelia pasauliui grėsmę, o Lietuvai iš viso yra pražūtinga.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasios gelme, nes aš trokštu šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU dvasią, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų dvasinių brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų LIETUVOS VYRIAUSYBĖS IR SEIMO NARIAMS, PREZIDENTEI, kurie priima politinius ir ekonominius sprendimus, turinčius poveikio LIETUVOS tolimesniam vystymuisi. Lietuva per du dešimtmečius neteko beveik vieno milijono žmonių – prieš dvidešimt metų buvo dar daugiau kaip 3 milijonai septyni šimtai tūkstančių, dabar jau gal ir pilnų trijų nebėra. Argi žmogus išvažiuotų visam laikui iš ten, kur jam gera gyventi ir dirbti, kurti ir šviesti. NE, NIEKADA. O juk TOKIAS sąlygas ir sudaro mūsų dvasios broliai ir sesės – konkretūs ir realūs – savo sprendimais, savo veiksmais, kurie šiandien yra nukreipti vien tik į tamsą ir naikinimą VISŲ EILINIŲ Lietuvos žmonių, todėl jauni ir aktyvūs pasirenka EMIGRACIJĄ IR SAVO GERBŪVĮ KURIA SVETUR, tuo pačiu nebekurdami gėrio ir meilės darbų Lietuvoje. Ir Lietuva skursta ir vysta, kaip sergantis medelis, negaunantis gyvo vandens ir gyvybingos augimui dirvos. O TOKIA NESVEIKA APLINKA SKATINS DAR DAUGIAU EMIGRUOTI IŠ LIETUVOS IR DABAR DAR VISIŠKAI ESANČIUS VAIKUS, KADA JIE PAAUGS IR GERIAU SUVOKS KAS YRA JŲ GYVNEIMO APLINKA IR SĄLYGOS SAVĘS REALIZAVIMUI.
Aš meldžiu, kad mūsų politikai dvasiškai imtų pabusti, apsidairę APLINKUI KĄ JIE PADARĖ IR TOPLIAU DARO SU LIETUVA, kad ir verslininkai NUSTOTŲ IŠNBAODOTI IR TYČIOTIS IŠ JIEMS MILIJONUS NEŠANČIŲ EILINIŲ DARBININKŲ, meldžiu kad visą mokesčių sistemą būtų peržiūrėta ir mokesčiai sumažinti būtų visiems, ir tik, kad jų nereikėtų slėpti ir nuo jų bėgti susikūrpinus į kitas šalis. Meldžiu, kad LIETUVOS VALDŽIA IR VERSLAS NUŠVISTŲ TAVĄJA ŠVIESA IR IŠMINTIMI, KURIOS ATVAŽIUOTŲ PASIŽIŪRĖTI IŠ KITŲ PASAULIO KRAŠTŲ, KAIP DRAUGE SU TAVIMI VALDYTI VALSTYBĘ – JOS POLITIKĄ, EKONIOMIKĄ, ŠVIETIMĄ, KAIP DRAUGE SU TAVIMI GYVENTI IR GARBINTI TAVE IŠ MEILĖS TIEK MOKYKLOJE, TIEK SEIME, TIEK SEIMOJE, TIEK VERSLE.
Aš meldžiu, kad ir kitų valstybių vadai, nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, pajustų savojo gyvneimo prasmę, todėl ir meldžiu jiems visiems tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek jie padėtų pajausti jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos, tiek švietimo sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų, kurie jau patys patiriame nušvitimą ir trokštame dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką ir darome DABAR, GYVOJE KOMUNIJOJE SUSILIEDAMI SU TAVIMI IR SIŲSDAMI SAVO ŠVIESĄ IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, klausykitės Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip jums ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-06-25 08:05:26



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 06 20 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems MŪSŲ JAUNESNIEMS – FIZINIU AMŽIUMI – DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS – mokiniams, ir studentams, kurie atostogauja, kad jie atsivertų Tėvui-Rojaus Trejybei ir leistų atostogas PRASMINGAI DRAUGE SU ROJAUS TREJYBE.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, KAD BŪTŲ SIEKIAMA VIS RYŠKESNĖS ŠVESOS VISŲ LABUI.
Aš garbinu ir šlovinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susiliejimo su tavimi per garbinimą. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes – įskaitant ir mūsų jaunesnius dvasios brolius ir seses – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus – ir vaikus – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už mūsų jaunesnius – fizine prasme – dvasioso brolius ir seses – mokinius ir studentus – kad jie pajaustų mūsų gyvus meilės virpesius, kad jie nors akimirką susimąstytų, kas tai buvo, kokį nesuprantamą impuslą jie patyrė dabar, kad toks patyrimas jiems būtų pirmasis žingsnis į atsivėrimą tau ir tavęs atradimą savyje, kad jie atsiremtų visa savo dvasine gelme į tave, nes tik su TAVIMI gali būti prasmingai leidžiamos atostogos keliaujant ar net niekur toli ir nevažiuojant, net ir būnant savo aplinkoje.
Aš meldžiu, kad tavoji Apvaizda – jiems taip daug padedanti – veiktų taip, kad mūųs jaunesnieji dvasios broliai ir sesės susimąstytų, kaip čia atsitiko, kad savo kelyje jie patyrė kokį nors nepaaiškinamą ir nesuprantmą epizodą per vasaros atostogas, ir to epizodo paneigti jie negali niekaip, kad jo nebuvo, kad tai jie papasakotų savo draugams mokykloje ar unversitete, ir kad visa tai juos vestų ir į platesnio požiūrio į aplinką puūoselėjimą ir į atsivėrimą tau ir tavęs atradimą savyje.
Aš meldžiu, kad jie būdami dar mokiniais ar studentais – ir turėdami ne tiek užterštą pasąmonę, lengivau pajaustų ir mūsų meilės siunčiamus virpesius, ir tavo beldimą iš vidaus, ir tavosios Apvaizdos jiems parengiamus nutikimus išorinėje aplinkoje, kad neįsitrauktų į blogų darbų žabangas per vasaros atostogas, kada jų dienotvarkė tampa išbalansuota, laisva, nebeturinti jokio pagrindinio centro, aplink kurį suktųsi jų gyvenimo dienos – mokymosi mokykloje ar universitete – kad jie nepadarytų nusikaltimų ir patys dėl to nepatirtų dėl savo klaidingų ir neapgalvotų veiksmų karčių ir realių pasekmių tiek jų fiziniam kūnui, tiek dar labai nebrandžiam ir nestabiliam jų protui, kuris neturėdamas tavosios dvasinės įžvalgos juos ir suklaidina.
Aš meldžiu, kad mūsų – atsivėrusiųjų tau – meilės gyvi virpesiai pasiektų visus mūsų jaunesniuosius dvasios brolius ir seses, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą, kad jie tokioje būsenoje lengviau atsivertų tau ir visiškai kitokiu žvilgsniu pažvelgtų ir į jiems skirtų vasaros atostogų prasmę.
Mes meldžiame, kad ir jų TĖVAI PRISIDĖTŲ PRIE SAVO IR JŲ VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR SUSTIPRĖJIMO PRADĖDAMI DRAUGE SU SAVO VAIKAIS GARBINTI TAVE SAVO ŠEIMOJE., O GLOBOS NAMUOSE BESIMOKANČIUS, KAD DVASINIO GYVOJO KELIO PRADMENŲ MOKYTŲ NUŠVITĘ JŲ MOKYTOJAI, ir šituo padėtų jiems pažvelgti į atostogas drauge su Tavimi, o ne betikslį laiko leidimą, net ir keliaujant po egzoptiškas šalis tik materialiam kūnui, kada siela-dvasia miega ir net nežadinama. Tada tokios MATERIALIOS atostogos net ir gražioje šalyje sukelia nuovargį, kad po tokių atostogų reikia RAMYBĖS POILSIO.
Prasmė yra TIK SU TAVIMI, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų, kurie nusės į jūsų pasąmonę, o reikiamu laiku iškils į sąmonės lygį.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-06-18 18:19:56



Mielieji, šįkart kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją (2011 06 13 – 20val.) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje už geranoriškas ir dvasinio pobūdžio masines informacijos priemones.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite parašytas jums mano maldas, tik skaitykite nuoširdžiai.
----------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Rojaus Trejybė ir esi DVASIOJE VIEna, nors ir esi TRIJUOSE ASMENYSE, ir tokio dvasios vienovės požiūrio mokai ir mus.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano tirkrasis aš – dvasinė asmenybė – tavoji ir amžinojo dovana – pradėjo žvelgti KOSMINE ĮŽVALGA Į VISĄ KŪRINIJĄ, NE TIK Į APLINKĄ, kuri yra betapiškai aplink mane; ji pradėjo žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU, kiek ji PAJĖGIA šitaip pažvelgti.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo gyvais meilės virpesiais pažadini tokiam skrydžiui, kad dabar atsidžiaugti negaliu jausdamas save pilnateisiu tavosios kūrinijos šeimos nariu, tavuoju vaiku, kuris trokšte trokšta dar didesnio susiliejimo su tavimi ir gėrio skleidimo visiems iš meilės ir laisva valia. Ir tai yra TAVO DĖKA.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyva meilė man atvėrė giluminį ir nuoseklų suvokimą, kokia yra manosios sielos-dvasios vieta kūrinijoje ir koks jai skirtas vaidmuo šviesinant visą kūrinija, kada ji šviesina pati save ir tą šviesą atiduoda kitiems, kad ir jiems būtų šviesiau.
Aš garbinu tave, kad aš vis stipriau ir tvirčiau juntu tavo vedimą iš vidaus, ir vis labiau ir tvirčiau pasitikiu šituo GYVU vedimu ir GYVU ryšiu su tavimi, nes savo patyrimu patvirtinu visų tavo pastangų teisingumą stiprinant mane ir raginant nieko nebijoti šitame kelyje, nes TU esi mano VIDUJE.
Aš garbinu tave, nes man gera tave garbinti ir kyla vis didesnis troškimas šitą gyvą komuniją pratęsti ir palaikyti vis dažniau ir dažniau net ir tą pačią dieną, net ir ne vieną kartą pagarbinus, vėl trokšta dvasinė asmenybė – tikrasis aš – garbinti VĖL.
Aš garbinu tave IŠ MEILĖS IR LAISVA VALIA, GAUTA IŠ TAVĘS. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje kurį laiką, tegu jūsų atsivėręs dvasinis vidus, jūsų tikrasis aš, geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus mano patyrimus iki šios akimirkos, ir už tai, ką patiru dabar šitos gyvos ir kolektyvinės komunijos metu.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses pasimelsti už dvasingo požiūrio – dvasingo MĄSTYMO – masines informacines priemones – televiziją, radija, laikraščius, interneto leidinius ir įvairias svetaines.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų šitų įvairių masinių informacijos priemonių savininkus ir vadovus, ir jie pajustų kažką savo viduje juos suvirpinant, kad jie imtų patirti geranorišką požiūrį į visus tuos, kurie yra – jų supratimu – jų audotorija, kad jie nustotų rengti tokias laidas, kurios sieia vien tik vadinamųjų reitingų ir tuo tik bukina prota, veda į vis žemesnių virpesių gausėjimą, o tuo pačiu ir į stresą, į naujas ligas, kada masinės informacijos priemonės rodo, kalba, ir rašo apie įvairius kriminalinius nusikaltimus, apie prievartą gatvėje, mokykloje. šeimoje, apie pseudoelito gyvenimą ir pomėgius, kai laidų ir straipsnių pagrindu propaguojamos beprasmes nuostatos, rodančios kryptį vien tik į pinigų, materialaus turto kaupimą, valdžios siekimą, pigaus populiarumo siekimą ir NĖ ŽODŽIU neatsveriant visų tokių laidų ir straipsnių AMŽINŲJŲ VERTYBIŲ SVORIU ir KRYPTIMI – TAVIMI mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese – esančiu kiekviename iš mūsų, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie turi savo nuosavybėje ir valdo masines informacijos preimones, lygiai taip, kaip ir tuose mūsų dvasios broliuose ir sesėse, kurie rengia tas laidas ir straipsnius.
Aš meldžiu, kad jie pajaustų mūsų siunčiamų jiems meilės virpesių impulsus ir susimąstytų, KOKIUS SPĄSTUS JIE PASPENDĖ – DĖL SAVOJO AKLO KOMERCINIO GODUMO – savo pačių vaikams, kurie taip pat nori panašėti į savo tėvus, ir jie nesusimąsto, kad šitaip jie savo vaikus apvagia, pavagia iš jų DVASINĘ ŠVIESĄ, NES MASINĖS INFORMACIJOS PRIEMONĖS DIKTUOJA NUDVASĖJIMO MADAS, IR DAR UŽ TAI GAUNA DIDŽIULIUS PINIGUS IŠ REKLAMOS, KURIOS KAINA PRIKLAUSO NUO LAIDŲ POPULIARUMO TARP TAMSIŲ IR NIEKO NENORINČIŲ GIRDĖTI APIE DVASNIUS DALYKUS ŽIŪROVŲ, KLAUSYTOJŲ, IR SKAITYTOJŲ. ŠITAIP vaikai palaipsniui tampa augančiais tamsos ir savanudiškumo įsikūnijimais, kada Kūrėjo sumantya evoliucija nėra numačiusi nė vienam tamsos negyvo kelio. TIK NUDVASĖJUSIŲ MASINIŲ INFORMACIJOS PRIEMONIŲ ĮTAKOJE ATSIDŪRĘ VAIKAI, IR JOS ĮTAKOJE SUAUGĘ VYRAI IR MOTERYS, TAMPA DAR LABIAU ALERGIŠKI BET KOKIAM DVESINIMO IR ŠVIESOS ŽODŽIUI, NES JŲ PROATAS TOKIŲ ŠVESOS GYVŲ VIRPESIŲ IŠ KŪRĖJO NEGALI IŠTVERTI, PANAŠIAI KAIP IR TAMSOJE PABUVUSIO ŽMOGAUS AKYS BIJO SAULĖS ŠVIESOS .
Aš meldžiu, kad mūsų dvasios broliai ir sesės, kurie valdo masines informacijos priemones ir kurie daro milžiniška poveikį žmogaus sąmonei ir pasąmonei, patys taip pat pradėtų laisvintis iš sau patiems paspęstų spąstų, kada visi jų darbai – laidos ir straipsniai – yra atliekami BE TAVĘS, VIEN TIK SAVO VALIOS PASTANGŲ DĖKA, O TADA IR TOKIE KLAIDINGI MOTYVAI JUOS APSĖDA TIEK, KAD JIE NEBESUVOKIA, KAIP IŠ TOKIO STRESŲ IR ĮTAMPOS KUPINO BEPROTIŠKŲ LENKTYNIŲ RATO IŠSILAISVINTI, KAD NUSTOTŲ VARGINTI ĮTAMPA, KURIĄ JIE IR MĖGINA SLOPINTI NE ATSIVĖRIMU TAU, BET ALOKOHOLIU AR KITOMIS PRIEMONĖMIS, KENKIANČIOMIS JŲ FIZINIAM KŪNUI IR JŲ PROTUI.
AŠ MELDŽIU JIEMS – VISIEMS – DVASINIO PABUDIMO IŠ TOKIO ILGO LETARGO MIEGO DVASIOJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu Tėvo-Rojaus Trejybės mokymai nusėda į jūsų pasąmonę.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-06-11 19:51:05



Siūlau visiems melsti lietaus . lietaus , lietaus . Baigia sudžiūti morkytės burokėliai , iškris vaisiai iš medžių nesunokę , pakils maisto kainos , žmonės keiks pasaulį ir tuo dar labiau klimps į nuodėmę .

emilispetras
2011-06-09 18:58:02



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 06 06 – 20 val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart siūlau pasimelsti už KANTRYBĘ, nes tik ji padeda ugdyti mūsų charakterį ir siekti didesnių ir šviesesnių žinių apie Rojaus Trejybę ir kūriniją, kada mūsų dvasinis aš yra pilnas meilės ir trokšta gilesnio pažinimo – kas yra kūrinija ir kas yra jos Šaltinis, ir kaip jis veikia joje.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik skaitykite jas atsivėrusia širdimi-siela-dvasia, o ne šaltu intelektu, kuris yra labai seklus ir nepajėgus suvokti aukštesnio IŠMINTIES proto gelmės.
----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu be rankų, be kojų sukūrei, iš savosios DVASINĖS MEILĖS ENERGIJOS, visą materialią kūriniją. Argi ne nuostabu, kad tu iš mūsų matomos žvaigždės-saulės atgabenai visą mūsų planetą, ne iš karto tokią sukurtą, bet auginta per milijardą metų, ir visą šitą materiją tu atgabenai per kosminę erdvę be jokių instrumentų, be jokių įrengimų, kad parengtum mums pirminio žaidimo aikštelę mums žengiant į amžinybę per įtikėjimą ir tavęs ir kūrinijos gilesnį pažinimą.
Aš garbinu tave už kalnus ir slėnius, už jūras ir vandenynus, už miškus ir dykumas, už pievas ir geles, už jų nuostabų spalvų suderinimą ir gyvumą, ko negali atkartoti joks žmogiškasis menininkas nei drobėje, nei žodyje, ne skambesyje.
Aš garbinu tave už gyvybę planetoje, ir net visoje kūrinijoje, nes ji kilo iš tavosios kantrios ir gausios meilės pasireiškimo tavo kosminiame žaidime, kuriame ir mes jau dalyvaujame dabar, tą puikiai suvokdami ir tavęs JAU NEBEBIJODAMI, O MYLĖDAMI.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija yra vienintelė arena, kurioje ugdoma gyvoji kantrybė, vis daugiau tave pažįstant ir matant, kokia yra nuostabi tavoji veikla ne tik aplinkui, bet ir kiekviename iš mūsų, kuris tik atsiveria tau savo gyvu dvasiniu ir tikruoju asmeniu ir trokšte trokšta panašėti į tave.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyva kūirnija yra parengta mūsų naujų patyrimų kaupimui – mokymuisi ir naujų žinių pritaikymui visų šviesos ir dvasingėjimo labui – nes tik šitaip didėja tavosios šviesos sklidimas kiekvienanme iš mūsų, ir po visą kūriniją, kada mes kantriai, bet ryžtingai ir su didžiuliu noru ir nuosekliai studijuojame Urantijos Knygą ir KALBU JUMS VĖL, Jėzaus perteiktą NAUJĄ APREIŠKIMĄ visai žmonijai, ir tavuosius, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina Broli, ir Begaline Dvasia-Motina-Sese perteiktus mokymus-apreiškmus mums visiems, ir kada šitomis tiesomis pradedame gyventi ir patys ir jas perteikti kitiems mūsų sielos-dvasios broliams ir sesėms dabar taip pasimetusiems ir klaidžiojantiems tamsoje.
Aš garbinu tave už gyvą ryšį ir vedimą iš vidaus, kad jo dėka mes keičiamės iš vidaus ir savo veiksmais keičiame ir aplinką, net ir taip, kaip tu esi sumanęs kad ją keistume labai sistemingai ir kryptingai ją šviesindami ir kantriai priimdami vis didesnį tavosios šviesos sisteminį ir nuoseklų bet giluminį požiūrį.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės Asmenų pagarbinimo, pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų širdis-siela-dvasia, dabar tokia atsivėrusi Rojaus Trejybei, geria jos meilės gyvą nektarą, ko taip reikia jai, kad ji stiprėtų ir taptų dar ryštingesnė eiti labai kantriai gyvuoju šviesos keliu. Tada pareikite prie prašymų maldos, kad taptume kantresni.
---------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią mūsų kolektyvinės komunijos akimirką. Tu esi tas, kuris daug geriau žinai, ką mes turime patirti, kad augtų mūsų kantrybė, nes jos mums taip stinga.
Mes meldžiame, kad, per atsivėrimą tau, per gyvų apreiškimų nuoseklų studijavimą, per šitų gilesnių ir nuoseklių šviesos žinių taikymą savo kasdieniame gyvenime mes taptume kantresni, ir priimtume išmintingesnius sprendimus, nes bet koks nekantrus sprendimas veda į daug didesnius suklylidimus, o tokie klaidingų sprendimų įgyvendinimai apverčia aukštyn kojomis visą žmoniją.
Aš meldžiu, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje, kad mes galėtume giliau pajausti tavo mums suteiktą kantrybę, kada kiekvieno iš mūsų dvasinis aš, atsivėręs tau, ima patirti tavo meilę savo viduje ir tada jis nustoja klausyti gyvulinio proto nekantrių sprendimų ir pats ima kantriai siekti didesnės šviesos, atsiduodamas tavo vedimui iš vidaus, ir šita šviesa dalintis su kitais savo broliais ir sesėmis dvasioje.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvas ryšys su tavimi kiekvieną pripildytų tavosios kantrybės, kad mes galėtume iš vidaus pajausti, kaip tu mus nuramini ir pripildai savosios išminties, kuri visa yra grindžiama tavąja gailestinga meile, kurios neatskiriama pusė yra KANTRYBĖ.
Aš meldžiu, kad tik su tavimi mes darytume visus savo kasdienius darbus, studijuotume uoliai ir kantriai Urantijos Knygos apreiškimą, Jėzaus Kristaus naująjį apreiškimą visai žmonijai KALBU JUMS VĖL, ir TAVO Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, ir Begaline Dvasia-Motina Sese apreiškimus, kurių jau pačios sisteminės studijos moko mus iš vidaus KANTRYBĖS, nes tu ir esi kantrybės ŠALTINIS IR CENTRAS VISAI KŪRINIJAI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykitės jai suteikiamų mokymų apie kantrybę, kurie nusės į žmogiškąją pasąmonę, bet reikiamu momentu galės iškilti mintimi ar atliktu veiksmu visų šviesos labui.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-06-04 08:23:41



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų bendroje pirmadienio (2011 05 30 - 20 val.) maldoje už MŪSŲ GILESNĮ ĮTIKĖJIMĄ.

Pagarbinkime iš pradžių Rojaus Trejybę. Jeigu jums sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, tuomet skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums nuolat rašomas maldas.
-------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Bropli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi Šviesų Šviesa ir Šviesos Šaltinis ir Centras, bet nė vieno neakindamas, o kiekvienam šviesdamas tiek, kiek tavo vaikas pats atsiveria tau IŠ. VIDAUS.
Aš garbinu tave, kad tu esi pati nuostabiausia gyvoji kūrinijos energija, net jos Šaltinis, kuri skatina tvarinį gyventi ir mylėti amžinai, nesiekiant sau jokios naudos, savo žvilgsnį kreipiant tik į VISŲ GĖROVĘ, NET VISOS KŪRINIJOS GĖROVĘ, nes būtent tu taip vedi šitos gyvos ir viduje tekančios energijos dėka kiekvieną tvarinį iš vidaus, kad jis rūpintųsi savo gyvenimą nukreipti visumos labui ir visų gėrovei.
Aš garbinu tave, kad tu esi Visuma ir tos Visumos dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, padovanoji mums, kiekvienam, ir šituo mums leidi patirti tą palaimą, kurią aš patiriu ir garbinimoo metu, ir ypač galingai.
Aš garbinu tave, kad tu, būdamas pati nuostabiausia ir gyvybingiausia Šviesa išorėje, esi patiriamas VIDUJE PATIES TVARINIO NUŠVITIMU, ir tik tada DVASINIS AŠ pajunta, jog ir kiekvieno asmeninis ryšys su tavimi, kaip su VISUMOS ŠALTINIU, MYLINČIU IR BESIRŪPINANČIU VISUMOS KLESTĖJIMU, PER KIEKVIENO PASTANGAS VISUMOS LABUI SUTEIKIA KLESTĖJIMĄ IR KIEKVIENAM ASMENIŠKAI, JAM TAIP PAT AUGANT IR PANAŠĖJANT Į TAVE.
Aš garbinu tave, kad tu mus MOKAI ŽVELGTI Į APLINKĄ TAVUOJU MEILĖS ŽVILGSNIU IR SKLEISTI MEILĘ VISIEMS VIENODAI, NET IR TAIP, KAIP JĄ SKLEIDI TU.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir savo laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimos Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad kuo daugiau patirtumėte liejamo Tėvo-Rojaus Trejybės meilės gyvo nektaro. O tada pereikite prie maldos už gilesnį ĮTIKĖJIMĄ.
-----------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ačiū iš šitos pačios akimirkos patyrimą, kad mes bendraujame kolektyviai šitame gyvame komunijos ryšyje su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįvakar aš pakivečiau savo dvasios brolius ir seses pasimelsti už GILESNĮ MŪSŲ VISŲ ĮTIKĖJIMĄ, kad mes dar daugiau patirtume GYVĄ ryšį su tavimi ir stiprėtume savo dvasiniu charakteriu ir gėrio skleidimu drauge su tavimi visų labui savo kasdiene materialia veikla.
Tu suteiki AMŽINYBĘ, IR GYVYBĘ AMŽINYBĖJE visiems, nė vienas nėra atstumtas, tačiau patekimas į prisikėlimo salę yra vienas – per ĮTIKĖJIMĄ – GYVĄ ĮTIKĖJIMĄ SAVYJE. TIE, KURIE TURI ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE, TIEMS NĖRA MIRTIES, NES TAVOJI KŪRINIJA YRA GYVA, TUO PAČIU NĖRA IR MIRUSIŲJŲ, KAIP NĖRA IR GEDULO. Geduals yra tik NEĮTIKĖJUSIOJO Į TAVE TAMSOS IR TERŠALŲ PILNOJE PASĄMONĖJE, KURIE JAU VIEŠPATAUJA IR SĄMONĖS LYGIU.
Šiandien mūsų pasaulio NĖ VIENOJE BAŽNYČIOJE IR NĖ VIENOJE RELIGIJOJE NĖRA GYVOJO ĮTIKĖJIMO, NES JOSE – VISOSE – VIEŠPATAUJA vien tiktai IŠORINIAI RITUALAI IR NEGYVOS DOGMOS. Ir tik mūsų GYVOJI ŠVENTOVĖ, kurią prieš devynerius metus įsteigiau Jėzaus Kristaus man atvežtos žinios dėka, kuri dabar turi tavo vardą – ROJAUS TREJYBĖS GYVOJI ŠVENTOVĖ – yea VIENINTELĖ VISAME MŪSŲ PASAULYJE be prietarų, laisva nuo ritaulų ir negyvų dogmų, nes ji remiasi vien tiktai GYVA KOLEKTYVINE KOMUNIJA SU TAVIMI, IR KIEKIVENO ĮTIKĖJUSIOJO ASMENINIU GYVU RYŠIU SU TAVIMI IR GYVU ĮTIKĖJIMU Į TAVE, IR DRAUGE SU TAVIMI VEIKIMU VISŲ DIDESNĖS ŠVIESOS LABUI. TAI VIENINTĖLĖ PASAULYJE GYVOJO ĮTIKĖJIMO ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJA, KURI NUŠVITUS MŪSŲ PASAULIUI APIMS VISĄ PLANETĄ GYVUOJU ĮTIKĖJIMU.
Tegu dabar mūsų atsivėrusių tau meilės virpesiai būna siunčiami visiems TIEMS, KURIE DAR NEĮTIKĖJĘ IR KURIE NETIKI Į PRISIKĖLIMĄ, TAVO SUTEIKIAMĄ UŽ ŠĮ ĮTIKĖJIMĄ KIEKVIENAM, KAD MIRUSIŲJŲ NEBŪTŲ NĖ VIENO. O fizinio kūno trumpalaikiškumas šitoje planetoje niekaip nepaneigia to fakto, kad šitame kūne gyvenantis tikrasis DVASINIS gyventojas, KURIS IR ĮTIKI, yra PAŽADINAMS VĖL SU SAVO TIKRUOJU DVASINIU AŠ, IR KURIS TURI TAVE ATRADĘS SAVYJE IR PUIKIAI ŽINO, KAD NĖRA MIRTIES NĖ VIENAM ĮTIKĖJUSIAM, nes būtent tokią žinią gauna kiekvienas tau atsivėręs, dėl to jis ir ŽINO, KODĖL NĖRA MIRTIES IR KODĖL NEGALI BŪTI IR JOKIO GEDULO DĖL GYVŲJŲ.
Tegu mūsų meilės virpesiai pasiekia valstybių politinius vadovus, prezidentus, premjerus, karalius, karalienes, vyriausybės ir parlamento narius, religijų vadovus, kad jie pajaustų mūsų jiems siunčiamus ramybės virpesius, kad jų aplinka, nors mūsų ir nedidelio indėlio dėka, šiek tiek nuskaidrėtų ir prašviesėtų, kad mūsų meilės virpesiai jiems padėtų priimti sprendimus, tik niekada tarp jų nebūtų gedulo, karinių veiksmų, ir bet kokių kitų SAVANAUDIŠKŲ SPRENDIMŲ PRIEŠ TAVO VALIĄ, nes šitokie jų sprendimai yra VISI TAMSOS JŲ PROTO SPRENDIMAI, BET NE ATSIVĖRUSIOS, GYVOS, IR MYLINČIOS DVASIOS SPRENDIMAI, KURIUOS DIKTUOTŲ JIEMS IŠMTINTIS, TAVO JIEMS SUTEIKTA PER JŲ GYVĄ ATSIVRIMĄ TAU IR ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE; tegu jie priima tokius sprendimus, kokių trokšta jų DVASINIS AŠ, o ne savanaudiškas jų žmogiškasis protas, paskendęs baimėje ir intrigose, politiniuose išskaičiavimuose ir rietenose, net kariniuose ir prievartiniuose veiksmuose.
Tegu mūsų Minties Derintojai, kurie tobulai veikia mus, IR MŪSŲ DVASINĘ ASMENYBĘ JAU PAŽADINO, KAD DABAR NET IR MES PATYS TROKŠTAME PANAŠIŲ MEILĖS IR ŠVIESOS PATYRIMŲ IR ATSIVERTIMŲ MŪSŲ DVASIOS BROLIAMS, kurie šiandien IŠ BAIMĖS gyvena ir veikia savanaudiškai tik savo pačių ar vien tik savo biologinės šeimos labui, ir vis bijodami, kad savanaudiškas ir gyvulinis jų ego nebūtų sumažintas, nustumtas, bijodami, kad jie praras savo tuščiavidurį įvaizdį tarp kitų į juos panašių brolių ir sesių dvasioje, todėl jie nuolat, kasdien, ir priima klaidingus sprendimus, kurie pažeidžia TAVO valią, kuri visada yra nukreipta visų labui, kuri pasireiškia visiems vienodai.
Mes meldžiame, kad MŪSŲ GYVASIS ĮTIKĖJIMAS GILĖTŲ, O DĖL TO SUSTIPRĖTŲ IR MŪSŲ SKEIDŽIAMI MEILĖS VIRPESIAI Į APLINKĄ IR STIPRESNI pasiektų pasaulio valstybių politinius ir religinius vadovus, nesvarbu kaip save jie bevadintų – karaliais, prezidentais, premjerais, parlamentarais, ministrais, imamais, metropolitais, lamomis, popiežiais, kardinolais, vyskupais, kunigais – kad ir jie pradėtų patirti mūsų šią akimirką siunčiamų meilės virpesių švelnų poveikį jų dvasiai, ir kad nuo to jie sustiprėtų iš vidaus meilės, tiesos, ir GYVOS ŠVIESOS sprendimams ir veiksmams VISŲ LABUI.
Tegu mūsų bendros GYVOJO ĮYIKĖJIMO pastangos, nukreiptos, į tavosios valios vykdymą visų labui, lygiai taip sustiprina ir kiekvieną dalyvaujantį mūsų bendroje maldoje, net ir tas dvasias, mūsų angelus serafimus, tarpines būtybes, kad ir jie dar ryžtingiau kurtų gėrį drauge su tavimi savo asmeninio GILESNIO atsivėrimo ir AKTYVESNIO veikimo dėka pasitarnaudami mums visiems kaip APVAIZDA, TAVO SUTEIKTA MŪSŲ PAGALBAI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Tėvas-Rojaus Trejybė perteikia savo mokymus kiekvienam. Tegu jie nusėda į pasąmonę. Jie niekur nepradings. O kuriuo nors laiku ateityje išplauks ir į sąmonės paviršių, kad jus apšviestų, o jūs – kitus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-05-28 19:59:04



Mielieji, kviečiu jus į mūųs kolektyvinęmaldą (2011 05 23 – 20 val.). Šįkart pasimelskime už dvasiškai aklų ir kurčių mūsų dvasios brolių ir sesių DVASINĮ praragėjimą ir girdėjimą.
l
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite savais žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas BŪTINAI nuoširdžiai, kad pajaustumėte maldos žodžiuose meilės virpesius, kurie pasiektų ir jūsų sielą-dvasią, atsivėrusią Tėvui.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tavo dėka mes turime tavo mums padovanotą ASMENYBĖS DVASINĘ AMŽINĄ DOVANĄ, kuri pati atsivėrė tau, pajutusi tavo meilės virpesius savyje.
Aš garbinu tave, kad tu DVASIĄ pažadinai ir ją vedi vis pirmyn ir tolyn nuo žmogiškojo gyvulinio ir savanaudiško pasireiškimo.
Aš garbinu tave, kad tik tavo meilės dėka mano DVASIA taip pat trokšta vesti dvasinius vaisius, net ir taip, kai juos vedi tu – pripildytus vien tik meilės, ir visiems vienos ir tos pačios.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės GYVOJI BANGA pasiekia kiekvieną tau atsivėrusią DVASIĄ, ir ji PATI IMA ATSPINDĖTI TAVE KITIEMS SAVO GYVENIMU.
Aš garbinu tave, nes tik tu visą kuriniją žadini ir vedi VISŲ LABUI dalintis meile ir kurti GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI.
Aš garibnu tave, kad tik tu mus suvieniji gyvajame brolystės tarpusavio ryšyje, kada mes – asmeniškai kiekvienas – atrandame tave SAVYJE.
Aš garbinu tave už tokį nuostabų evoliucijos planą kiekvienam ir visai kūrinijai – panašėti į tave iš meilės ir laisva valia.
Aš garbinu tave taip pat iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, gerkite Rojaus Trejybės meilės nektarą, jau esantį viduje. Po to pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis giliau atsiveriančią mano dvasią – tikrąjį dvasinį aš – mano asmenybę – AMŽINĄ, SU VISU JOS POTENCIALU, JAU DABAR TAVO NUMATYTU VISAI AMŽINYBEI..
Ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos akimirkos patyrimą mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje metu. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli savo fiziniu pavidalu, bet esame sujungti dvasioje per mūsų Minties Derintojus.
Šįkart mūsų kolektyvinė malda yra skirta mūsų brolių ir sesių dvasioje, aklų ir kurčių dvasiškai, praregėjimui ir girdėjimui.
Tai pats baisiausias žmogaus aklumas ir kurtumas – DVASINIS – nes tik jis pridaro žmogui daugybę nelaimių – sukelia karus, sunaikina ištisas tautas, pražudo šeimas, nušluoja nuo planetos paviršiaus civilizacijas.
Būtent mes trokšte trokštame savo atsivėrusioje dvasioje, kad mūsų dvasiniai broliai ir sesės, dabar tematantys materialiomis akimis ir girdintys materialiomis ausimis, praregėtų ir išgirstų tokius jiems iki šiol nepažintus virpesius, kad jie patys nustebtų, kaip nuostabiai pražydo jų vidus, kaip prisipildė meilės, GYVOS MEILĖS virpesių, ir jie patys PASIKEITĖ; jie tapo GYVI DVASIA, NE TIK FIZINIU KŪNU.
Mes meldžiame jiems tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie atsivertų tau savo DVASINIU AŠ ir pradėtų patirti, kad tik su Tavimi yra gyvenimo TIKROJI prasmė ir vertybė, o našlaitiškas gyvenimas, kada tu esi gyvas, net esi kiekviename iš mūsų, mūsų viduje, yra panašus į dykumoje augantį silpną medį, kuris savosiomis šaknimis niekaip jau nebegali pasiekti vandens, kad pagirdytų taip akyse nykstančius žalius lapelius.
Ir tik tau atsiverusi DVASIA ir pati pamato, koks tu esi nuostabus ir mylintis, kiek tu daug jau mums, kiekvienam, esi suteikęs, net save padovanojęs, padovanodamas savo dvasią ir patalpindamas ją mūsų prote, ir kiek iš mūsų tereikia tau mažai – tik dvasiškai praregėti ir girdėti; be jokių pinigų, be jokių pareigų, be jokių turtų, tu esi prieinamas kiekvienam, net ir pačiam dvasiškai kurčiausiam ir akliausiam, jeigu tik šis PANORI panaikinti savo dvasinį aklumą ir kurtumą. Ir jokios nėra rizikos jo kūnui.
Dar daugiau, tu suteiki ir stiprią sveikatą, kada DVASINIS AŠ atsiveria tau ir ima gerti tavo gyvą vandenį, ir jausti tave esantį gyvą savo viduje. Šitaip jis gyvuoju tavo vandeniu pagirdo save, o kada DVASIA yra sveika ir stipri, tai ji trokšta gyventi VISŲ LABUI, o tada net ir paliegęs iki tol, visiškai apleistas kūnas taip pat pradeda atsitiesti ir gauti meilės virpesių iš DVASIOS, kada ji ima kurti gėrį DRAUGE SU TAVIMI.
Mes meldžiame savo DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie taip pat prisijungtų prie mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos, nes tik šitaip mes galime šviesinti visą žmoniją, keisti tamsą aplink mus taip, kad ji pavirstų tavąja šviesa, kada iš mūsų vis labiau ir stipriau sklis gyvi tavosios meilės virpesiai visų labui, ir tada nebekils ne tik tarpusavio konfliktų, bet ir tokių pilietinių maištų, kaip darbar vyksta Libijoje, Egipte, Sirijoje, ir kitose valstybėse, kada vieni TAVO VAIKAI ŽUDO KITUS TAVO VAIKUS, SAVO DVASIOS BROLIUS IR SESES, kaip tą dabar daro islamistai Egipte žudydami religiniu pagrindu krikščioniškos koptų sektos narius, kurie būtent ir yra tikrieji Egipto gyveNtojai, kai dar jokių musulmonų nebuvo ant žemės paviršiaus iš viso, tuo metu koptai JAU gyveno Egipte; o šiandien jie sudaro Egipto gyventojų tik dešimtadalį, ir yra negailestingai žudomi, sprogdinami bažnyčiose. Šaudomi dvasios broliai ir sesės ir kitose valstybėse, ir tai daroma jau nebemaskuojant jokiais priedangos aiiškinimais, tiesiog šaudomi taikūs gyventojai Sirijoje, Libijoje, ir niekam nebesvarbu, kad žūsta TAVO vaikai, žūsta daugybė vaikų per žemės drebėjimus, paskutinysis iš tokių drebėjimų ką tik nusirito Turkijoje. O JUK VISA TAI YRA SUSIETA GYVAIS ENERGIJOS VIRPESIAIS SU MUMIS TAIP PAT, KAIP IR SU VISA KŪRINIJOS ŠEIMA.
AŠ MELDŽIU PRAREGĖJIMO AKLIEMS IR KURTIEMS DVASIOJE, KAD JIE PRADĖTŲ GYVENTI TAVO MELĘ IR SAVO VALIĄ SULIEJĘ SU TAVĄJĄ, TIK TADA ATEIS ŠVIESA Į MŪSŲ PLANETĄ. IR NE AKNSČIAU, IR JOKIO KITO KELIO NĖRA, TIK TAVASIS VIENINTELIS GYVASISI KELIAS.
AŠ MELDŽIU, KAD MES TAPTUME GYVAISIAIS TAVOSIOS ŠVIESOS ŠVYTURIAIS VISAI PLANETAI.
Mano valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų dvasinis aš klausosi Tėvo jam suteikiamų mokymų, kaip gi padėti praregėti mūsų dvasios broliams ir sesėms dvasiškai.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-05-21 20:01:49



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 05 16 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, ir finansinius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir turėdami smulkų verslą, kurių sprendimų vykdymas turi poveiokio visai gyvai aplinkai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPAAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KUIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, finansinius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi, ar vietos mastu. Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, mes jiems visiems meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių tau dvasinių asmenybių gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek tai padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaidžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos, tiek finansų sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIAS IR ĮKALINTAS SAVANAUDIŠKUMO NARVE KITAS SIELAS-DVASIAS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-05-15 12:45:30



Mieliejei, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 05 09 – 20 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos, kurie serga, kad jie pasveiktų.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte savo atsivėrusia siela giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekveną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailetingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėktie kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir tikėjimo tiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie serga, kad jie pasveiktų, atstatytų savo sutrikdytą kūno energijos pusiausvyrą.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasios broliais ir sesėmis, kad tie mūsų broliai ir sesės dvasioje, kurie dabar atsidūrė tokio jiems sunkioje padėtyje, kada jų protes pilnas baimės, nežinios, nepasitikėjimo, kada jie neturi ramybės ir – kai kuire – puola net į paniką, kas taip pat dar labiau gąsdina ir aplinkinius, matančius tokią jų agoniją, kad pajaustų jie mūsų meilės jiems siunčiamus gyvus virpesius iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus, tik jie jų nejunta dėl savo sielos uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems atrodančią beviltišką padėtį.
Aš meldžiu, kad šitie mūsų dvasiniai broliai ir sesės – Asta, už kurią pasimelsti mus prašo jos tėvai, jaunas vyras, sergantis alkoholizmu ir depresija Airijoje, už kurį prašo pasimelsti Valdas, Marija, kuri mums atsiuntė žinutę su prašymu už ją pasimeklsti Roajus Trejybės gyvojoje šventovėje, kada mūsų gyvosios pamaldos buvo pasibaigusios ir daugelis iš mūųs jau buvo išėję, tačiau tie, kuri eliko pasimeldė ir už ją, kaip už Astą ir tą vyrą meldėmės visi per gyvąsias pamaldas, pajaustų mūsų gyvus meilės virpesius ir apvaizdos veikimą ir patirtų, jog tu gydai iš vidaus realiai, kad jie pajustų vidinį nusiraminimą, jog tikrai tu esi tikrasis gydytojas ir esi jų viduje, esi gyvas, ir NĖ VIENO, nepalieki niekada apliesto ar atstumo, kad jis sirgtų ir patirtų fizines kančias.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvima savo viduje ir jie patys su meilę ateitų pas sergančius ir kenčiančius savo dvasinius brolius ir seses, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad jie labiau pasitikėtų tavosios gyvos meilės virpesiais, o ne cheminiais vaistais, kurie turi neigiamo poveikio organizmu.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų suteikiamų jums mokymų apie sveiką gyvenimą drauge su Rojaus Trejybe visų labui.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-05-07 15:31:33



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 05 02 – 20val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart drauge pasimelskime ir savo meilės virpesius siųskime visiems vaikams, kad jie kuo ansksčiau ativertų Tėtui-Rojaus Trejybei.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas nuoširdžiai.
------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad iš meilės sukūrei gyvybę, kuri gali augti, vystytis, ir šviesėti taip, kaip ir numato tavo sumanytas evoliucijos planas visai kūrinijos šeimai, tuo pačiu ir mūsų patiems mažiausiems dvasios broliams ir sesėms – vaikams – kad jie atsivertų tau ir siektų vis ryškesnės ir didesnės šviesos iš meilės tau, ir visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, savo gyvos meilės galia, pavertė mane vis labiau ir labiau trokštančiu susiliejimo su tavimi per garbinimą. Aš taip pat vis labiau trokštu patirti ir tavo gyvą buvimą ir tokiame nuoširdžiame garbinimo atsivėrime.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mes – įskaitant ir bet kokio amžiaus vaikus – ir galime šviesėti, kada savo laisvą valią suliejame su tavąja.
Aš garbinu tave, nes tu esi toji nuostabi ir nesustabdoma gyvoji upė, kurioje kiekviena atsivėrusi tau siela-dvasia pajunta tavosios tikrovės upės tekėjimo kryptį ir atsiduoda tavosios upės tekėjimo srovei jausdama tavąją meilę ir pati mylėdama ir tave, ir kitus dvasinius brolius ir seses.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus – ir vaikus – kiekvieną asmeniškai, vedi iš vidaus, žinodamas visus mums reikalingus augimo veiksmus, ir visą laiką mus skatindamas tuos veiksmus atlikti – SAVO LYGIU – visumos labui, visų šviesos labui, nes tu ir esi toji šviesa – IR NET JOS ŠALTINIS IR CENTRAS – į kurią mes žengiame pažindami tavo kūriniją ir tavo veikimą joje vis labiau ir giliau.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji meilė kiekvieną TAU ATSIVĖRUSĮ, TAIP PAT IR VAIKUS, priverčia – varomąja meilės galia – trokšte trokšti skvarbesnės įžvalgos ir gilesnio patyrimo kūrinijos šeimoje ir tavojo veikimo joje, ir jos labui.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, ir gerkite Rojaus Trejybės meilės gyvą nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visų patyrimus, ir už mano patyrimą ir vis didėjantį troškimą susilieti su tavimi, ačiū tau ir už šios pačios akimirkos patyrimą.
Šįkart savo kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi ir tarpusavyje mes meldžiamės už vaikus, kad jie kuo anksčiau atsivertų tau, patirtų tavo gyvą buvimą savyje, nes jų pasąmonė dar nėra tiek užteršta ritualų ir dogmų, kiek ji užteršta suaugusiųjų, kad jie pradėtų patys PATIRTI IŠ VIDAUS tokius impulsus, kad jie yra REALŪS TAVO SŪNŪS AR DUKROS JAU DABAR IR ČIA.
Mes meldžiame, kad mūsų atsivėrusiųjų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tokius vaikus, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kad jie pajaustų iš išorės kažkokį jiems nesuprantamą, bet nuraminantį švelnų energijos dvelktelėjimą, net kaip tu visada juo ramini iš vidaus, kad jie pajaustų savo viduje sustiprinimą ir neapsakomą palaimą.
Mes meldžiame, kad tie vaikeliai, kurie dabar, gal net šitą pačią akimirką, yra skriaudžiami fiziškai, bauginami psichiškai, ar net išnaudojami seksualiai, patirtų gyvą sustiprinimą ir realų nuraminimą iš vidaus, kad ir kokios bebūtų jiems fiziniu požiūriu sunkios aplinkybės, jie vis tiek gali nušvisti dvasiškai ir patirti tave atrastą savyje – GYVĄ ASMENĮ TĖVĄ.
Mes meldžiame, kad ir jų TĖVAI DAR DAUGIAU PRISIDĖTŲ PRIE SAVO VAIKŲ DVASINIO NUŠVITIMO IR SUSTIPRĖJIMO PRADĖDAMI DRAUGE SU SAVO VAIKAIS GARBINTI TAVE SAVO ŠEIMOJE.
Mes meldžiame, kad likę vieniši vaikai, neturintys atramos nei šeimoje, nei aplinkoje, ir dėl to pilni baimės, o labai dažnai dar ir pykčio, ir net agresijos, pajustų mūsų meilės virpesių tekėjimą ir patys pradėtų stiprėti, nes pajaustų ir tavo paramą iš vidaus, net ir tokiomis sunkiomis ir nepalankiomis sąlygomis, kokios galėtų juos veikti šiuo metu, ir ne tik Lietuvoje, bet ir visuose Urantijos kraštuose, ypač ten, kur vaikai išnaudojami, žūsta karuose, kur kariauja ir išnaudoja jų SUAUGĘ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, TIK TAMSŪS, NEGAILESTINGI, IR SAVANAUDŽIAI..
Mes meldžiame visiems vaikams, kuo ankstesnio tavęs ATRADIMO SAVYJE IR GYVO BENDRAVIMO SU TAVIMI BE JOKIŲ RITUALŲ IR DOGMŲ, kad jie pajustų – PATIRTŲ – net ir dabar, jog yra kažkokia galingesnė jėga, ir net jų pačių viduje, kuri juos apramina, kad jie PATYS netaptų agresyvūs, kad nesužvėrėtų, KOKIE YRA JŲ SUAUGĘ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS.
Mes meldžiame visiems vaikams dvasinio ir gyvo žingsnio savo aplinkoje, bedraujant su savo draugais už šeimos ribų, kad iš jų sklistų ramylbė, šviesa ir išmintis, pranosktanti jų fizinį amžių, nes toji gyva mintis lietųsi iš tavęs, tik jų lūpomis, o tai paveiktų ir jų BENDRAAMŽIUS, kad ir tie jų bendraamžiai, kurie iš pradžių šaipytųsi ir net tyčiotųsi, tačiau po kurio laiko ir jie patys pajaustų tavo šilumą, meilę, ir ramybę, nes ji yra reali ir gyva; ir ją gautų jie taip pat iš tavęs, ir pradėtų patys patirti realiai, jog tu ESI GYVAS IR ESI IR JŲ VIDUJE, KAIP IR VISŲ MŪSŲ.
Mes meldžiame gerovės VISIEMS vaikams, kad jie nušvistų, ir net taip, kad savo nušvitimu nustebintų ir paskui save patruaktų ir savo pašaipūnus.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, klausykitės Tėvo suteikiamų mokymų, kaip gi dar daugiau galima padėti vaikams kuo anksčiau nušvisti dvasine šviesa.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-04-30 18:29:33




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal