Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2011 02 14 – 22 val.) kolektybvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kuriems reikalingas mūsų nuoširdžios maldos sustiprinimas, kad išsivaduotų iš savo pasąmoninių chaotiškų informacijos srautų, kurie gali jiems labai pakenkti, kaip ir visiems uždelsti sklandų evoliucinį dvasinį augimą.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negarbinate savais žodžiais, nuoširdžiai skaitykite mano jums rašomas maldas.
-----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Boli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi, kad sukūrei visą kūriniją mūsų patyrimų kaupimui, kad mes augtume ir vystytumės pagal tavo evoliucinį ŠVIESOS sumanymą.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra gyva, ir ji žadina kiekvieną iš vidaus atsiverti tau, atrasti tave SAVO VIDUJE, tačiau tingus protas neleidžia atsiverti ir visomis išgalėmis trukdo siekti šito GYVO ryšio su TAVIMI, bet tu vis tiek žadini iš vidaus kiekvieną, kad tik jis PABUSTŲ ŠVIESAI.
Aš garbinu tave, kada tokių miegančiųjų letargo miegu, yra absoliuti dauguma, nes pabudusių iš šito miego yra tik saulejė visoje planetoje, ir tu mus dabar – jau pažadintus – vedi tokioje aplinkoje, kuri kiekvieną mūsų šviesos ir tiesos žvilgsnį tuoj pat užsipuola ir mėgina visaip suniekainti, apšmeižti, ir net sustabdyti, tačiau su Tavimi įmanoma VISKAS, IR NĖRA TOKIŲ BARJERŲ, KURIE SUGEBĖTŲ MŪSŲ GYVĄ SKLEIDIMĄSI TAU SUSTABDYTI; ir vien tik dėl štio patyrimo – pabudusios DVASINĖS MŪSŲ ASMENYBĖS naujo ŠVIESOS RYTO patyrimo – JI trokšte trokšta tave garbinti, iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje ir mėgaukitės Rojaus Trejybės Meilės gyvais virpesiais,. O tada pereikite prie prašymų maldos.

Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ačiū už viską, ką esu patyręs, nes visi patyrimai buvo reikalingi, nė vieno nebuvo tokio, dėl kurio tau nejausčiau dėkingumo. Ačiū už mano dvasinį pažadinimą ir gyvo vandens nuolatinį suteikimą, kad galėčiau jo gerti dar daugiau.
Šįkar mes meldžiame dvasinės ramybės tiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie yra paimti į pasąmoninės būsėnos nelaisvę ir šitoje nelaisvėje jie nebesusivokia, kur yra TAVO mokymo virpesiai, kur yra Šviesos vedimas iš vidaus, o kur yra jų pačių didžiuliai ir labai dažnai jų jau nebesuvaldomi troškimai – jų PASĄMONĖS milžiniški troškimai, net ir gražūs troškimai, jau prasiveržę į jų SĄMONĖS paviršių, ir kurie neturi NIEKO BENDRO SU TAVO MIELĖS PASIREIŠKIMU IŠMINTINGAI DALINTI ŠVIESĄ NEPAŽEIDŽIANT KITO LAISVOS VALIOS.
Tačiau tokioje kritinėje padėtyje atsidūrę mūsų dvasios broliai ir sesės – dėl seklaus, labai seklaus įtikėjimo ir gyvo ryšio su Tėvu-Rojaus Trejybe stokos – jau susipainioja sąmonės lygiu ir viską, kas tik jiems šauna į galvą priskiria TAU, ir ima savo pačių sujauktas mintis įgyvendinti, ir šituo kitus tik sudirgindami, ir tada patys arba būna TŲ KITŲ atstumti, arba net PATYS PUOLA Į DEPRESIJĄ, O DAŽNAI IMA PERDĖM AKYTVIAI VEIKTI TOKIO RPIEPUOLIO METU TAPDAMI AGRESYVIAIS – patys sąmoningai nesuvokdami savo veiksmų ir jų pasekmių nei sau, nei kitiems – ir patenka pas psichiatrus, AR NET NUSIŽUDO. Tokios jų mintys, prasiskverbusios iš pasąmonės – TIEK SUJAUKTOS – NĖRA TAVO JIEMS PASIŲSTOS, NES TAVO MINTIS ĮMANOMA IŠGIRSTI TIK RAMYBĖE BŪSENOJE, O NE PASAMONĖS NELAISVĖJE IR RAMYBĖS NETEKUSIU PROTU, NES TU ESI MEILĖS IR PALAIMOS ŠALTINIS, TODĖL TAVE IR TEGALI GIRDĖTI TIK TAS, KURIS TAIP PAT YRA RAMUS.
Tokių mūsų dvasios brolių ar sesių sujauktas protas sujauktos PASĄMONĖS virpesius KLAIDINGAI palaiko TAVO mokymais, TAVO nurodymais, TAVO įpareigojimais, TAVO užduotimis, net ir SAVO NAUJA asmenybe, kuri yra tik tariama, nes ją įperša sujaukta pasąmonė, bet ne Tavoji gyvoji meilė, kuri ir padovanoja tikrąją dvasinę asmenybę mums kiekvienam VIENĄ, ir nepakartojamą.
Mes meldžiames šįvakar už tuos mūsų dvasios brolius ir seses, kurie turėdami ir kilnių ketinimų, savo tokius troškimus sumaišo su Tavo mokymais, ir jiems atrodo, kad tai būtent TU jiems suteikei tokias mintis. O jas vėliau paskleidžia asmeniškai kitiems kaip tavo jiems perteiktą nuostatą, ką ir kaip toks tavo vaikas turi daryti. IR KITI GALI PASIDUOTI, IR PASIDUODA JŲ TOKIAI KLAIDINGAI IR NETURINČIAI ŠVIESOS ĮTAKAI.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasios broliais ir sesėmis, kad tokie mūsų dvasios broliai ir sesės nuoširdžiai atsivertų – RAMYBĖJE – TAU, ir patirtų ne tik sustiprinimą, bet ir pasąmonės nuraminimą, kad nebūtų niekam milžiniško noro TAVO EVOLIUCIJĄ primesti kitiems per jėgą, prieš kito laisvą valią, gautą iš tavęs, REVOLIUCINIU būdu.

Aš meldžiu RAMYBĖS TOKIEMS MŪSŲ DVASIOS BROLIAMS IR SESĖMS – IR VISIEMS – JĄ GERIANT PER GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI. Meldžiu iš meilės ir laisva valia, gautia iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, klausykitės Tėvo mokymo, kaip gi nepatekti į pasąmonės spąstus, o patekus, išsivaduoti per gyvą ryšį su Rojaus Trejybe.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-02-13 22:49:32



Nors šįvakar mūsų kolektyvinėje komunijoje, mes melsimės už tuos, kuruos valdo pasąmonės žemi virpesiai, bet šitos komunijos metu, o ir iki jos - DAR DIENOS METU - pasimelskite už urantę Onutę, kuriai buvo atlikta širdies operacija ir dabar ji guli Kauno klinikose, reanimacijos palatoje, padėtis sunki. Už ją meldžiamasi jau visą savaitę, bet padėtis nesikeičia. Tegul nuo šiol už ją kasdien meldžiasi ir kiti urantai, kurie apie Onutės fizinę padėtį sužinojo iš mano žinutės, kaip ir aš apie tai sužinojau iš Nijolės iš Darsūniškio ką tik perskaitęs jos man atsiųstą žinutę elektroniniu paštu, ir jau pasimeldęs už Onutę parašiau į mūsų Forumą, prašydamas ir jūsų VISŲ maldos sustiprinimo.
Ką tik man paskambino Leokadija iš mūsų - Vilniaus - Urantų grupės ir ji taip pat paprašė mūsų kolektyvinėje komunijoje, o aš prašau ir kasdien, pasimelsti už 37 metų Kostą, kuris guli Viniuas Raudonojo Kryžiaus ligoninėje, jam padarė trečią operaciją, o jo būklė yra sunki.

Malda yra nepaprasta galia, MUMS SUTEIKTA iš Rojaus Trejybės, kad ją panaudotume VISŲ LABUI IŠ MEILĖS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-02-07 11:40:36



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 02 07 – 20val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, ir raginu pasimelsti už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie guli psichiatrinėse ligoninėse ar yra namuose, ir kurie taip pat yra Tėvo-Rojaus Trejybės vaikai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti savo žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tik TU vis giliau ir giliau atveri mano tikrąją ir amžinąją dvasinę asmenybę, kuri ir junta, vis stipriau ir stipriau, tavo gyvą buvimą viduje ir gyvą ryšį su tavimi.
Aš garbinu tave, kad tu esi toji meilės šviesa, kuri apšviečia ir šildo iš vidaus kiekvieną tau atsivėrusią dvasinę asmenybę gyvoje meilėje, kuri pavirsta gėrio ir šviesos veiksmais savo iprastoje aplinkoje, kad ją taip pat apšviestų.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilės galia, kuri vis auga ir stiprėja, mano dvasiniame asmenybės viduje vis stipriau juntama, ir aš vis ryžtingiau einu tavo nutiestu gyvuoju keliu, nes šį gyvąjį kelią aš patvirtinu savo patyrimu juo žengdamas.
Aš garbinu tave tau atsivėręs ir susiliedamas į dvasinę vienovę su tavimi neatskiriamai.
Aš garbinu tave, kad tu mus VISUS suvieniji meilės GYVA IR DVASINE VIRPESIŲ GALIA, kuri vienintelė yra nenugalima, nes ji laiko visą kūriniją TAVYJE, nes būtent tu ir esi jos ŠALTINIS IR CENTRAS, ir leidi kiekvienam, tau atsivėrusiam, taip pat patirti tavo gyvojo kelio prasmę ir šviesą kasdienybės aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad žadini kiekvieną iš vidaus, kad jis pabustų SAVO TIKRUOJU AŠ – DVASIA – IR KELTŲSI ŠVIESOS IR MEILĖS DARBAMS – DRAUGE SU TAVIMI – IR IŠ TAVĘS SEMDAMASIS IŠMINTIES PER GARBINIMĄ GYVOJOJE KOMUNIJOJE SU TAVIMI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, dabar tokia atsivėrusi Tėvui-Rojaus Trejybei JŪSŲ DVASINĖ TIKROJI ASMENYBĖ, tegu geria meilės gyvą nektarą, kurį ir paskleidžia, iš pačios Rojaus Trejybės, Tėvo dvasia, esanti jūsų viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina_broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis labiau atsiveriančią tau DVASIOS ASMENYBĘ – AMŽINĄJĄ TAVO DOVANĄ, KURIĄ TU SUTEIKI KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ – ačiū už visus patyrimus iki šios akimirikos, ir už mūsų šios kolektyvinės maldos patyrimą.
Mes esame kolektyvinėje dvasinėje komunijje, drauge su savo DVASIOS broliais ir sesėmis, net ir SU TAIS, KURIE JAU DABAR YRA REALIU DVASIOS PAVIDALU, nes ir jie taip pat prisijungia prie MŪSŲ GYVOSIOS komunijos su TAVIMI, kaip ir Tarpinės Būtybės, kad mus sustiprintų, kaip kūrunijos šeimos PILNATEISIUS NARIUS, IR NET KAIP ROJAUS PILIEČIUS, JAU DABAR ESANČIUS ROJAUS PILIEČIAIS, GARBINANČIAIS JUS TRIS - ROJAUS TREJYBĖS TRIS LYGIAVERČIUS ASMENIS NĖ VIENO NEIŠSKIRIANT AUKŠČIAU UŽ KITĄ, KAIP VIENA DVASIOJE – nors dar realiai AKTUALO LYGIU ir nesukaupusiais viso to patyrimo gyvajame kelyje pas JUS – MŪSŲ TĖVUS - ROJUJE.
Šįkart aš pakviečiau jus, savo dvasinius brolius ir seses, pasimelsti už tuos mūsų DVASIOS brolius ir seses, kurie yra laikomi psichiatrinėse ligoninėse, o gal yra namuose, ir net toliau dirba, bet kurie tiek daug nerimo ir net baimės sukelia savo artimiesiems – VAIKAMS, TĖVAMS, SENELIAMS, SESERIMS, BROLIAMS – nes jų ryšys su jais yra nutrūkęs, jie gyvena kitokiu sąmonės lygiu, ir nutrūkęs dėl to, kad jie neturi GYVO RYŠIO SU TAVIMI – DAR NEBUVO UŽMEZGĘ, ARBA JIS BUVO PERDAUG SEKLUS, KAD JŲ SUJAUKTA PASĄMONĖ PAĖMĖ JUOS Į TAMSOS SPĄSTUS IR JŲ MĄSTYME DINGO TAVOJI GYVA ŠVIESA. Todėl tokie dvasios broliai ir sesės, kai kurie gali būti net agresyvūs, ir siekti prievartos kitų laivos valios suvaržymui, ir net kalbėdami Dievo vardu, tačiau jie tokiomis akimirkomis yra patekę į savo PASĄMONĖS – SUJAUKTOS IR PILNOS BAIMIŲ PASĄMONĖS viešpatiją, kuri juos pačius KLAIDINA, ir veda tolyn nuo TAVOSIOS RAMYBĖS IR ŠVIESOS TIKROVĖS.
Aš meldžiu, kad šitas pažeistas tavo vaikų ryšys su TAVIMI, atsistatytų, kad šitoji NORMALIOS sąmonės virpesių būsena sugrįžtų iš PASĄMONĖS NELAISVĖS tavo gyvosios meilės virpesių galios dėka, o ne slopinančių ir didelėmis dozėmis leidžiamų ir valgomų ar geriamų psichotropinių medžiagų dėka būtų slopinamos jų smegenys, jog gyvas ryšys su tavimi iš visos dingtų, ką ir daro narkotinės medžiagos – kaip rūdys ėsdamaos metalą iš vidaus – apsvaigindamos centrinę nervų sistemą, kada jos valdymo pultas – materialios smegenys – praranda orientaciją aplinkoje ir savyje.
SAVYJE TĖVĄ ATRADUSIAM IR GIMUSIAM IŠ DVASIOS MŪSŲ BROLIUI AR SESEI DVASIOJE TOKIA SUTRIKUSIOS SĄMONĖS BŪSENA NEBEPATIRIAMA, NET JEIGU ANKSČIAU TOKS BROLIS AR SESE IR BUVO SAVO PASĄMONĖS VERGIJOJE, NES DABAR JAME JAU VIEŠPATAUJA MEILĖ IR RAMYBĖ IŠ TAVĘS – MEILĖ IR RAMYBĖ, KURIOS IR IŠLAISVINA IŠ SUJAUKTOS PASĄMONĖS TAMSOS GIMUSĮ IŠ DVASIOS.
Aš meldžiu, kad ir psichiatrai pradėtų, palaipsniui susimąstydami, suvokti, kad fizinės ir cheminės priemonės tik slopina smegenis, o juk gyvas ryšys su tavimi ir padeda likti smegenims net ir tokiomis, kokias esi sumanęs TU – veikiančiomis TAVO IŠMINTIMI MEILĖJE IR RAMYBĖJE.
Aš meldžiu, kad psichiatrai atrastų tave savyje ir suvoktų, jog GYDAI TIK TU, O NE JIE, IR TUO LABIAU NE CHEMINIIA VAISTAI, KURIE TIK SLOPINA SMEGENIS IR DAR DAUGIAU PAIMA Į PASĄMONĖS NELAISVĘ JUOS VARTOJANČIUS..
Aš meldžiu, kad nors kiek PATYS NUSIRAMINĘ daktarai ir savo darbe pradėtų palaipsniui taikyti MALDOS IR MEILĖS TERAPIJĄ, o ne chemijos ir materijos apgaulingą ir klaidingą gydymą, kuris nėra gydymas, kokį suteiki TU kiekvienai tau atsivėrusiai dvasinei asmenybei, nors dar ir vilkinčiai – labai laikinai – materialaus žmogiško kūno drabužį, kad subalansuotum pažeistą pasąmoninių chaotiškų, ir milžinišku laipsniu įsiviešpatavusių, sujauktų srautų SĄMONĖS ENERGETINIUS VIRPESIUS, kad tuo pačiu pagytų emocinis ir fizinis matomas pavidalas.
Aš meldžiu, drauge su savo DVASIOS broliais ir sesėmis, kad mūsų dvasios broliai ir sesės, dabar nelabai suvokiantys, ir NET SUVOKIANTYS, kas su jais yra daroma ir kaip daroma, net ir mūsų ŠITOS PAČIOS maldos dėka siunčiamų meilės gyvų virpesių impulsų veikiami nurimtų, ir kad cheminių priemonių neigiamas poveikis jiems sumažėtų, kad VISIŠKAI NUSTOTŲ VARTOTI ŠIUOS NUODUS, nes jie slopina DVASINĮ RYŠĮ SU TAVIMI, NET IKI VISIŠKO UŽBLOKAVIMO IR SAVOSIOS PASĄMONĖS ĮSIVIEŠPATAVIMO, kad dvasinis tavo poveikis išaugtų, ir jie prašviesėtų ir susivoktų savyje, kad GYDAI TU IŠ VIDAUS, IR RAMINI TIK TU, TAIP PAT IŠ VIDAUS, IR KAD JIE GYVENTŲ RAMYBĖJE NUOLAT SU TAVIMI, BE JOKIOS AGRESIJOS, BE JOKIO KITŲ LAISVOS VALIOS SUVARŽYMO, NET ŽODŽIU, KAD JIE PATYLĖTŲ RAMYBĖJE, BŪDAMI SU SAVO NAMIŠKIAIS, O NE IMTŲ AIŠKINTI SAVO SAMPRATAS, JEIGU JŲ AGRESYVUS KALBĖJIMAS IR VEIKIMAS NAMIŠKIUS TIK GĄSDINA IR NERAMINA.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramiai, pasiklausykite Tėvo mokymo apie sutrikusio proto gydymą meilės vidine galia, kurią siunčia JIS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-02-06 11:30:15



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 01 31 – 20val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų sielos brolių ir sesių, kurie priima politinius sprendimus Egipte, Jemene, Tunise, ir kitose pasaulio valstybėse, būdami materialioje valdžioje, ir kurių sprendimų vykdymas turi poveikio visai žmonijai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau sielos gelme, nes manoji siela trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU sielą, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų sielos brolių ir sesių NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA dėl polinkių siekti malonumų tik sau, o apie visumą net negalvoti.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo sielos, taip dabar atsivėrusios, viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios dienos, ačiū už šios akimirkos patyrimą, nes jis visas yra labai vertingas manajai asmenybei, kaip ir kiekvienai asmenybei, kad būtų pasiektas šitos akimirkos giluminis atsivėrimas tau šios akimirkos kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje žmogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje maldoje, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų dvasios broliams ir sesėms, kurie priima politinius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi. Meldžiu tokios išminties, kuri nepaprastai reikalinga šią akimirką Egipte, Jemene, Tunise, ir kitose valstybėse, kur LIEJASI KRAUJAS, ŽŪSTA DVASINIŲ ASMENYBIŲ FIZINIAI PAVIDALAI, nes viena pusė reiškia – MASINĖMIS PROTESTO DEMONSTRACIJOMIS, IR NET VANDALIZMO VEIKSMAIS – NEPASITENKINIMĄ SAVO NETEISINGA VALDŽIA, IR ŠITOKIAIS VEIKSMAIS SIEKIA POLITINIO, EKONOMINIO, IR SOCIALINIO TEISINGUMO, KAIP JĮ SUPRANTA JIE, kita pusė turėdama savo rankose jėgą ir valdžią tos jėgos panaudojimui, ją ir naudoja, kad apsigintų ir toliau išsaugotų sau, tik sau, naudingą ir savanaudišką tamsos režimą kitų sąskaita. Ir abi pusės yra ne kas nors kita, o TAVIEJI VAIKAI, TAVO MYLIMI VIENODAI, TARPUSAVYJE JIE YRA DVASIOS BROLIAI, KAIP IR MŪSŲ DVASIOS BROLIAI Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, ar eiliniai – mes jiems – VISIEMS – meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai, IR SIUNČIAME SAVO GYVUS MEILĖS IR PALAIMOS VIRPESIOUS JIEMS, KAD JUOS JIE PAVEIKTŲ – KAIP IŠORINIS IMPULSAS – PABUSTI IR PASITRAUKTI IŠ ŠIOS AKIMIRKOS PRIEVARTOS KELIO.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių TAU ASMENYBIŲ gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų EGIPTO, JEMENO, TUNISO, LIETUVOS, RUSIJOS, JUNGTINIŲ VALSTIJŲ, PRANCŪZIJOS, ir kitų valstybių prezidentus, premjierus, ministrus, politikus, ir kad šiems mūsų dvasios broliams ir sesėms nors kiek jie padėtų pajausti, koks gi yra jų TIKRASIS VAIDMUO šitame gyvenime – toliau būti savanaudžių ir tik grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS, savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo VISŲ LABUI, ir visos kūrinijos labui.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusio vidaus, iš DVASIOS, kuri jau patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, NET IR DABAR, ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE, KADA SIUNČIA SAVO ŠVIESĄ, SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS, DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR SAVO SAVANAUDIŠKAIS SPRENDIMAIS IR JŲ ĮGYVENDINIMU ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ. Ir tada liejasi FIZINĖ PRIEVARTA GATVĖJE IR NAMUOSE, PSICHOLOGINĖ PRIEVARTA DARBE IR ŠEIMOJE.

TAVOJI VALIA – MAUDYTI VISUS TAVO GYVUOSE MEILĖS VIRPESIUOSE, KAD IR VISI PATIRTŲ JUOS IR JUOS DALINTŲ IR SPINDULIUOTŲ KITIEMS, IR VISIEMS.

Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų DVASINIS AŠ – ASMENYBĖ – klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-01-30 19:21:18



Mielieji, kviečiu jus į pirmadienio mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje pirmadienio vakarą (2011 01 24 – 20val.), kad pasimelstume už benamius, kurie taip sunkiai gyvena šios žiemos sąlygomis.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savo žodžiais, mintimis, tuomet skaitykite, tik labai nuoširdžiai, jums jau parašytas maldas. Svarbiausia yra NUOŠIRDUMAS ir ĮTIKĖJIMAS.
---------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad savo gyvą buvimą – kaip KŪRĖJAS – išlieji savo gyvais meilės virpesiais kurdamas visą kūriniją ir joje vystydamas gyvybę ir nuolat visą laiką kreipdamas ją link savęs ir visų labui.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo tobulumu, ir galėjai sumanyti tokį nuostabų evoliucinį planą, kada visa kūrinija yra judėjime ir augime, šviesėjime ir panašėjime į tave.
Aš garbinu tave, kad tu vedi mus, kiekvieną asmeniškai, savosios dvasios – Minties Derintojo – dėka, patalpintos mūsų prote, ir vedi ten, ir taip, kur, ir kaip, mes galėtume vis daugiau atspindėti tave savo broliams ir sesėms dvasioje savo kasdieniais darbais.
Aš garbinu tave, nes tau atsivėręs trokšte trokštu gyvo ir gilesnio, kuo giliausio, ryšio su tavimi, ir pats pajuntu gyvybingą tavo meilę ir palaimą savyje, ir šis pojūtis patvirtina tavo gyvą buvimą mano viduje.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyvojo vedimo nematoma, bet jaučiama – PATIRIAMA –ranka laiko kiekvieno tavo vaiko ranką savojoje taip tvirtai, kad jis, atsivėręs tau, ir pasitiki šituo vedimu, ir tik tokio pasitikėjimo, ir įtikėjimo, į tave dėka jis ir tegali išdrįsti žengti dar nepatirtą žingsnį link tavęs, gyvą žingsnį link gyvo tavęs, kuris esi patiriamas viduje, kada tau atsiveriu visa savo dvasine savastimi, net ir taip, kaip dabar esu atsivėręs garbindamas tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar kurį laiką likite ramybės būsenoje, mėgaukitės gyva palaima ir ryšiu su Rojaus Trejybe, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos komunijos pattyrimą, ačiū už vis giliau atsiveriantį mano dvasinį, ir tikrąjį, asmenį, kad aš vis labiau ir labiau noriu šitokios kolektyvinės komunijos su tavimi, ir tarpusavyje, bet ypač trokštu gyvųjų pamaldų patyrimo Rojaus Trejybės gyvojoje šventovėje.
Šįkart aš pakviečiau savo brolius ir seses dvasioje pasimelsti už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie yra benamiai, nesvarbu kokioje valstybėje jie gyventų, ir net ir šaltą žiemą neturi kur prisiglausti, kad nors kiek sušiltų. NĖ VIENAS IŠ JŲ NENORI TOKIO GYVENIMO, KAD IR KAIP KAS SAKYTŲ, KAD JIEMS TAIP GERIAU, NES TAIP JIE PATYS PASIRINKO SAVO KELIĄ. TAIP JIE PASIRINKO JĮ PATYS, TAČIAU SAVO LABAI RIBOTA DVASINE ĮŽVALGA. IR PRIĖMĖ TOKĮ SPRENDIMĄ, KURIS ATITIKO JŲ VIDINĘ BŪSENĄ TUO METU IR TOSE APLINKYBĖSE. O vėliau, kaip sneigo lavina kalnuose, jau augo naujos jų problemos ir kėlė jiems vis didesnę baimę, kad jie nebegali niekur sulaukti PAGALBOS, KAD SAVO PADĖTĮ PAGERINTŲ, NES NUO JŲ NUSISUKO VISI – NET IR JŲ PAČIŲ ŠALIES VALDŽIA, TARSI JIE NEBŪTŲ ŽMONĖS, TARSI JŲ NEBŪTŲ IŠ VISO, TARSI JIE BŪTŲ NEGYVI VAIKŠČIOJANTYS ŠEŠĖLIAI.
Aš meldžiu, kad šalių vyriausybės suvoktų, kad tokie žmonės yra GYVI žmonės, kad jiems būtina šiluma, kaip ir turintiems namus, ir bent žiemos sąlygomis aprūpintų visus pastoge.
Aš meldžiu, kad tokie mūsų dvasiniai broliai ir sesės, kurie jaučiasi visuomenės atstumti ir išmesti už borto, atsivertų tau ir pajaustų tavo jiems jau suteikta apraminimą, pajaustų tavo vedimą iš vidaus, ir surastų išeitį iš tokios sunkios ir apverktinos padėties, kokioje jie yra jau ne pirmi metai, ir daugybėje valstybių.
Aš meldžiu, kad daugybė pinigų, kurie išmėtomi tuščiai ginklų gamybai ir ginkluotei pirkti ir visiškai nereikalingoms šventėms vietoje šito geriau būtų panaudojami namų statybai, kuriuose butus galėtų gauti visi, ir visiems prieinamomis salygomis, nes tokios valstybės vyriausybė, kuri nesirūpina savo silpniausiais piliečiais pati, anksčiau ar vėliau, prieis aklavietę VISOSE valstybės sferose – švietimo, šeimos, ekonomikos, politikos, apskritai visuomenės vystomosi.
Aš meldžiu, kad mūsų broliai ir sesės dvasioje, dabar neturintys jokių namų, atsivertų tau, ir patys pradėtų pajausti, kaip tavo gyvoji energija šildo ir jų materialius kūnus, kad jie net ir tokiomis sąlygomis gali išlikti gyvu fiziniu pavidalu, kai ne vienas sušąla net savo bute.
Aš meldžiu savo dvasiniams broliams ir sesėms dvasinės šilumos, kuri pavirstų ir į fizinę energiją, sušildančią jų fiznius kūnus gyvąją meilės srove, visa kylančia ir mus pasiekiančia iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------
Po maldos dar pasėdėkite ramiai, klausykitės dvasioje Tėvo mokymo, kaip padėti benamiams, kurie neturi jokios pastogės ir tokią šaltą žiemą gyvena lauke.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-01-23 16:28:23



Mielieji, kviečiu jus į nuolatinę pirmadienio (2011 01 17 – NUO ŠIOL -20val. – KARTOJU – 20 VAL. ) mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelsime už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie patira potvynių tragediją Australijoje, Brazilijoje, Europose kai kuriose šalyse, ar kokioje nors kitoje pasaulio šalyje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite jos garbinti savais žodžiais, skaitykite – tik labai nuoširdžiai – mano jums rašomas maldas.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu atvėrei mano taip ilgai miegojusį tikrąjį dvasinį aš ir dabar aš trokštu garbinti tave, ir išsilieti tau savo meilės virpesiais, kurie kiekvieną iš mūsų pasiekia iš tavęs, o jau nuspalvinti kiekvieno asmeniniu patyrimu, vėl pasklinda po visą kūriniją ir sugrįžta pas TAVE – į Rojų – visos kūrinijos geografinį centrą.
Aš garbinu tave, kad aš trokšte trokšta tave pažinti, patirti daug giliau, trokštu daugiau sužinoti apie tavo kūriniją kosmose, tuo pačiu pajausti, kad ir aš esu pilnateisis tavosios dieviškosios šeimos narys.
Aš garbinu tave, kad tavo vedimas iš vidaus mane tiek pripildo meilės gyvų virpesių, kad aš trokštu šiuos meilės virpesius siųsti visiems, ir visai kūrinijos šeimai, tokštu jų gauti iš tavęs dar daugiau, ir vėl juos siųsti, trokštų susilieti su tavmi, kad šitas gyvas susiliejimas mus sujungtų į neperskiriamą vienovę ne tik dvasioje, bet ir kasdieniuose veiksmuose, kad ir kokie jie būtų nedideli ir nereikšmingi kitų akims žiūrint ir kitų protu vertinant.
Aš garbinu tave, kada tavoji gyvų meilės virpesių banga užlieja mane tiek, kad aš jais apkabinu visa ką,kas tik yra mūųs planetoje, kaip ir kiros eplanetose – visą augaliją, visą gyvūniją, visą žmoniją, visą kūriniją, ir TAVE – KURIS IR PASKLEIDI ŠIUOS MEILĖS GYVUS VIRPESIUS, IR VEL VISUS JUOS SUGERI Į SAVE, IR IŠ VISOS KŪRINIJOS, IR TAIP BUS VISĄ LAIKĄ AMŽINOJOJE ATEITYJE, KAIP BUVO IR AMŽINOJOJE PRAEITYJE, NET KADA DAR NEBUVO KOSMOSO, BET BUVAI TU SAVOJOJE BUVEINĖJE ROJUJE, NES TU IR ESI MEILĖS GYVŲ VIRPESIŲ ENERGIJOS ŠALTINIS IR CENTRAS.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvieną, nuoširdžiai tau atsivėrusį, pripildai savosios dvasinės šviesos ir išminties, kiek tik pati siela sugeba jos prisigerti savo atsivėrimu tau ir kaupiamomis žiniomis iš apreiškimų, kad tokia siela galėtų tavo šviesa ir išmintimi dalintis su kitais, kurie jau taip pat nuoširdžiai ieško jos.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūrinijos šeimą suvieniji visų labui ne savaime, ne automatiškai, bet kada tau atsiveria kiekvienas asmeniškai ir laisva valia, ir šituo atsivėrimu gyvena kasdien ir visur iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, mėgaukitės Rojaus Trejybės jums suteikiama gyvo ryšio palaima, o tada pareikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų kolektyvinį gyvą dvasinį ryšį su tavimi ir tarpusavyje. Tegu ir šitoji kolektyvinė komunija mus sustiprina TAVO NUTIESTAME MUMS GYVAJAME KELYJE.
Aš meldžiu, drauge su savo kitais šitame MŪSŲ gyvajame kelyje broliais ir sesėmis DVASIOJE, kad mes dar giliau atsivertume tau, kad trokšte trokštume pačios giliausios, kokia tik dabar prieinama mums, DVASINĖS JUNGTIES SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE, kad šitoje kolektyvinėje dvasinėje mūsų komunijoje gyvi meilės virpesiai pasiektų visus tuos, kurie dabar taip atkakliai ir ryžtingai veikia milžiniškose potvynio apimtose teritorijose Australijoje, kai kuriose Europos šalyse, Brazilijoje, kur nuo liūčių žemės nuošliaužos pareikalavo kelių šimtų žmonių fizinio kūno gyvybių. Australijoje užtvindytos milžiniškos teritorijos, didesnės negu Vokietja ir Prancūzija paimtos drauge. Šiandien Australija ir meldžiasi ir liūdi, ir žavisi paaugliu berniuku, kuris atskridusiam malunsparniu gelbėtojui pasiūlė iš pradžių paimti jo jaunesnįjį dešimtmetį brolį, kuris ir buvo įkeltas į malunsparnį, o kada galbėtojai sugrįžo šito vaikinuko, kuris drauge su motina ir broliu važiavo mašina, jau nebebuvo, mašiną nunešė patvynio milžiniška srovė, ir berniukas su motina paskendo. Fiziškai, tik fiziniu pavidalu.
Dvasiniu pavidalu jie ir dabar YRA TAVO RANKOSE, NORS ABSOLIUTI DIDŽIOJI DAUGUMA ŽMONIJOS NETIKI DVASINE TIKROVE, NETIKI IR NET PRISIKĖLIMU, TODĖL VISĄ SAVO DĖMESĮ SUTELKIA TIK Į SAVO FIZINĮ GYVENIMĄ, KAIP Į SAVO VIENINTELĮ GYVENIMĄ. O TAI LABAI KLAIDINGA NUSOTATA.
Mes meldžiame, kad mūsų meilės gyvi virpesiai pasiektų visus tuos, kurie per potvynius neteko savo namų, o kai kurie ir savo mylimų biologinės šeimos narių – fiziniu pavidalu – kad ir jie pajustų juos sustiprinantį ir nuraminantį impulsą, pajuntamo kokiu nors dvelktelėjimu iš išrorės, ir tai leistų jiems pajusti ir tavo meilę iš vidaus, kuria juos tu ramini ir stiprini NUOLAT, TIK JIE ŠITO NEPATYRĖ IR NEŽINO.

Mes meldžiame, kad šiuos mūsų dvasinius brolius ir seses mūsų meilės gyvi virpesiai taip pat žadintų gilesniam požiūriui – KODĖL ŽMOGUS GYVENA BE TAVĘS, KODĖL REIKALINGAS GYVAS RYŠYS SU TAVIMI, KODĖL SU TAVIMI GYVENIMAS ĮGAUNĄ GYVĄ PRASMĘ VISŲ LABUI, KODĖL TOKIA SEKLI MŪSŲ DVASINĖ MINTIS IR SKURDI DVASINĖ PATIRTIS, O MATERIALI CIVILIZACIJA UŽGOŽIA VISKĄ, KAS SUDARO TAVO GYVĄJĄ ŠVIESĄ VISŲ LABUI IR GYVENIMĄ SU TAVIMI VISIEMS, KAS SUDARO IR KOSMINĘ ĮŽVALGĄ, KADA MES GERIAU PAŽĮSTAME TAVE, IR TAVO VEIKIMĄ KŪRINIJOJE, TUO PAČIU IR MŪSŲ APLINKOJE.
Aš meldžiu, kad mes šitame GYVAJAME kelyje, eidami pas Tave Rojuje, šitaip grįždami į namus pas JUS – VIENINTELIUS MŪSŲ TĖVUS – jau dabar trokštume patirti kuo gilesnę GYVĄ JUNGTĮ IR SUSILIEJIMĄ SU TAVIMI, PRISIPILDYTI TAVIMI, kad galėtume vis gilau žvelgti TAVUOJU ŽVILGSNIU Į MŪSŲ BETARPIŠKĄ APLINKĄ, VIENI Į KITUS, KAD MES PAMATYTUME DAUG PLATESNĮ MŪSŲ VEIKIMO LAUKĄ, KURIAME VISKAS TARPUSAVYJE YRA SUSIETA Į GYVĄ SISTEMĄ, KAD MŪSŲ MINTYS IR VEIKSMAI VIS LABIAU ATSIREMTŲ Į TAVO MOKYMUS IR VEDIMĄ IŠ VIDAUS, O NE Į SUJAUKTOS IR SUMATERIALĖJUSIOS DABARTINĖS ŽMONIJOS SĄMONĖS-INTELEKTO DIKTUOJAMUS SAVANAUDIŠKUS SPRENDIMUS.
Aš meldžiu, kad šitoji mano šviesos troškimo banga niekada neatslūgtų, o tik visą laiką kiltų ir nesibaigtų KAIP AMŽINASIS POTVYNIS, KURIS SAUGO VISKĄ IR VISUS TAVAJAME GYVAJAME GLĖBYJE IR SUTEIKIA AMŽINĄJĄ GYVYBĖS TIKROVĘ – MATERIALIĄ KŪRINIJĄ IR KOSMINĘ DVASINĘ ŠEIMĄ, KURIOS PILNATEISIAIS NARIAIS JAU ESAME DABAR.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------
Po maldos dar likite tyloje, klausykitės Tėvo jums suteikiamo mokymo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2011-01-16 22:23:12



Mielieji, šitą pastabą ištrinsiu, nes ji skirta tik INFORMACIAJAI perteikti dėl mūsų PIRMADIENIO MALDOS LAIKO.
Praėjusį kartą mūsų kolektyvinę komuniją paankstinau viena valanda, kad būtų arčiau SAULĖS laiko, tačiau iš akiračiu išleidau tai, kad pavasarį toji pati valanda bus vėl "prarasta" pasukus laikrodžio rodykles viena valanda pirmyn.
Todėl, kad mūsų fiziniam organizmui būtų ne tokia didelė žala daroma dėl dirbtinio ir labai žalingo laiko "stumdymo," reikia dar viena valanda mūsų kolektyvinę komuniją paankstinti. Todėl nuo ateinančio pirmadienio ji vyks 20 valandą.
Jūsų organizmas taip pat, po kurio laiko, pajaus, kad tai priimtinesnis laikas.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-01-13 12:05:32



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą 2011 m.sausio 10 d. 21 VAL. NUO ŠIOL MŪSŲ PIRMADIENIO MALDA BUS KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ 21 VALANDĄ, t.y. viena valanda anksčiau, ir paankstinimas padarytas specialiai, kad mes pradėtume vis labiau gyventi pagal SAULĖS šviesą, o ne dirbtinai nustatytą laiką.

KITOSE ŠALYSE taip pat kviečiu mestis VIETOS LAIKU 21 VALANDĄ, o kas galite, nepažeisdami savo režimo, prisijunkite prie mūsų kolektyvinės komunijos LIETUVOJE 21 VAL. MŪSŲ LAIKU.

Šįkart pasimelskime už mūsų visų žvelgimą į aplinką Tėvo-Rojaus Trejybės žvilgsniu.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas Ją garbinti savais žodžiais ar mintimis dar negalite, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas atsivėrusia siela, nuoširdžiai, kad pajaustumėte garbinimo žodžių vidinę pilnatvę, o ne tik jų išorinę reikšmę, nusakomą tų žodžių apibūdinimu, vien tik ką jie reiškia.
------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu suteiki mano tikrajai asmenybei, TAVO PADOVANOTAI, tikrajam dvasiniam aš, DVASIAI, atsivėrusiai tau, tokį nuostabų laisvą skrydį, kad ji nori patirti šį skrydį vis giliau ir daugiau.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji gyva meilė užlieja mano atsivėrusią DVASIĄ, ir ji patiria tavo gyvą buvimą savo viduje ir šituo buvimu vis labiau ir labiau pasitiki.
Aš garbinu tave, kad tu vedi mus visus į savo Amžinąją gyvenamąją buveinę ir mūsų likimą, numatytą mums tavo, ROJŲ, visos kūrinijos geografinį centrą, kad mes galėtume vis labiau ir labiau apimti visą kūriniją tavuoju GYVU MEILĖS VIRPESIŲ IŠSILIEJIMU vienų kitiems, ir visiems, ir žvelgti į visus net ir taip, kaip žvelgi tu, iš vidaus į išorę, o ne iš išorės į vidų, kaip žvelgiame į aplinką, į visatas, į kosmosą, ir joje esančią tokią gausią ir įvairią gyvybę dabar mes.
Aš garbinu tave, kad tik tavasis meilės ir šviesos žvilgsnis išvaduoja kiekvieną tau atsivėrusį tavo vaiką iš bet kokių baimės ir nepasitikėjimo suvaržymų, kada jis vis labiau ir stipriau pajunta tavo vedimą, ir savo paties viduje, ir šitam vedimui vis labiau atsiduoda ir vis stipriau pasitiki TAVIMI.
Aš garbinu tave, kad tavoji gyvoji ir varomoji jėga pasireiškia pačiais švelniausiais ir subtiliausiais impulsais dvasinio aš viduje, tačiau šitie gyvi meilės virpesiai asmenybę paverčia ryžtinga ir išmintinga, drąsia ir supratinga, kad ji pati trokšte trokšta dalintis savo patyrimu su Tavimi, Tavyje, ir jaučiant Tave savyje su visais savo broliais ir sesėmis dvasioje, iš meilės jiems visiems ir jų visų dvasingėjimo labui.
MANOJI valia, kad būtų TAVOJI valia.Amen.
--------------------------------------------------
Po garbinimo dar pasėdėkite keletą minučių ramybės būsenoje, tegu jūsų, dabar taip atsivėrusi TIKROJI DVASINĖ ASMENYBĖ geria Tėvo-Rojaus Trejybės meilės gyvus nektaro virpesius, kad ji pati stiprėtų ir atsiskleistų. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, kokius tik patyrėme iki šios akimirkos, ir ką patiriame šitos mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos metu, nors ir būdami toli vienas nuo kito savo fiziniu pavidalu, bet tavosios dvasios apjungti į nuostabų kūrinijos audinio raštą su visais mūsų dvasiniais broliais ir sesėmis, serafimais, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios irgi dalyvauja garbinimo mūsų kolektyvinėje komunijoje, šitoje nuostabioje ir gyvoje maldoje.
Mes meldžiame tave MUMS DAR LABAI NEĮPRASTO žvilgsnio – TAVOJO ŽVILGSNIO į visą kūriniją, į visą kūrinijos dvasinė šeimą.
Tavasis žvilgsnis visada žvelgia iš Tavojo VIDAUS, IŠ TAVOJO ASMENS – TĖVO ASMENS, AMŽINOJO SŪNAUS-MOTINOS-BROLIO ASMENS, IR BEGALINĖS DVASIOS-MOTINOS-SESĖS ASMENS žvelgiant iš Rojaus – visos kūrinijos GEOGRAFINIO centro.
Mes tokiu žvilgsniu tiesiogine prasme pažvelgsime tik ĮGYVENDINĘ TAVO MUMS SUTEIKTĄ LIKIMĄ, PASIEKĘ TAVE ROJUJE – tačiau ir dabar mes meldžiame mums didesnio panoraminio žvilgsnio į kosminę erdvę, pilną planetų, ir gyvybės, mes meldžiame, kad mūsų žvilgsnis vis platėtų, apimdamas vis didesnius ir platesnius kosminės tikrovės milžiniškus erdvės plotus, kad į juos mes savo meilę, kuri mus pasiekia iš TAVĘS, siųstume kiekvienam savo broliui ar sesei dvasioje, kiekvienai gyvybės rūšiai, kiekvienai energijos pasireiškimo formai, atitinkančiai tavo numatytą evoliucijos planą visai kūrinijai.
Mes meldžiame, kad mūsų žvilgsnis pakiltų virš mūsų planetos, Urantijos, kad jis pažvelgtų į ją iš viršaus, matydamas, kur reikalinga mūsų pagalba, kokiame pasaulio krašte yra daug skausmo ir kančios, stichinių nelaimių ir baimės, kad mes galėtume per akimirką nusiųsti savo meilės nuraminančius gyvus virpesius, ir juos pajaustų mūsų dvasiniai broliai ir sesės, atsidūrę ypač sunkiose sąlygose.
Mes meldžiame, kad šitokiu vis didesnės mūsų planetos, ir net kosminės visatos, visumos matymo žvilgsniu mokytumės žvelgti kuo dažniau, ir net kasdien, kad mūsų sąmonė plėstųsi savuoju žvilgsniu aprėpdama dabar – kol kas – neaprėpiamus jos horizontus, nes jos niekas nemokė žvelgti Tavuoju, ir MUMS KOKYBIŠKAI NAUJU, žvilgsniu į visą kūriniją.
Mes meldžiame, kad šitoks mūsų žvelgimas vis labiau stiprėtų ir jo poveikis augtų mūsų vis stipriau atsiveriančioje dvasinėje asmenybėje, kad ji pati pajustų POREIKĮ TOKIAM ŽVILGSNIUI šitaip įgydama kosminę įžvalgą tiek į visą kūriniją, tiek ir į savo tiesioginę aplinką.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes ramybėje, tegu atsivėręs jūsų dvasinis aš, dabar toks imlus Tėvo mokymui, iš vidaus ir klausosi mokymo apie mūsų naują žvilgsnį.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-01-09 12:17:51



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2011 01 03 – 22val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, ir raginu pasimelsti už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie guli psichiatrinėse ligoninėse apimti depresijos, ir kurie taip pat yra Tėvo-Rojaus Trejybės vaikai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti savo žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tik TU vis giliau ir giliau atveri mano sielą, kuri ir junta, vis stipriau ir stipriau, tavo gyvą buvimą viduje.
Aš garbinu tave, kad tu esi toji meilės šviesa, kuri degi tau atsivėrusios sielos gyvoje ugnyje, kuri ir prasiveržia gėrio ir meilės darbais kasdieniame gyvenime.
Aš garbinu tave, kad tik tavoji meilės galia, kuri vis auga ir stiprėja, mano sielą taip pat vis ryžtingiau veda gyvuoju keliu, nes ji, tau atsivėrus,i savo patyrimu patvirtina, kad tavasis vedimas yra vienintelis tikras.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus suvieniji meilės jėga, kuri vienintelė yra nenugalima, nes ji laiko visą kūriniją TAVYJE, nes būtent tu ir esi jos ŠALTINIS IR CENTRAS, ir leidi kiekvienai, tau atsivėrusiai, sielai ir dvasiai taip pat patirti tavo gyvojo kelio prasmę ir šviesą kasdienybės aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad žadini kiekvieną iš vidaus, kad pabustų DVASIA IR KELTŲSI ŠVIESOS IR MEILĖS DARBAMS DRAUGE SU TAVIMI IR IŠ TAVĘS PASISĖMĘ IŠMINTIES.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, dar pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų dabar tokia atsivėrusi Tėvui-Rojaus Trejybei siela, geria meilės gyvą nektarą, kurį ir paskleidžia, iš pačios Rojaus Trejybės, Tėvo dvasia, esanti jūsų viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina_broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis labiau atsiveriančią tau sielą, ačiū už visus patyrimus iki šios akimirikos, ir už mūsų šios kolektyvinės maldos patyrmą.
Mes esame kolektyvinėje dvasinėje komunijje, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, net ir jau dvasios pavidalu, kurios taip pat prisijungia prie mūsų komunijos, kaip ir Tarpinės Būtybės, kad mus sustiprintų, kaip kūrunijos šeimos PILNATEISIUS NARIUS, IR NET KAIP ROJAUS PILIEČIUS, JAU DABAR ESANČIUS ROJAUS PILIEČIAIS, GARBINANČIAIS JUS TRIS - ROJAUS TREJYBĖS TRIS LYGIAVERČIUS ASMENIS NĖ VIENO NEIŠSKIRIANT AUKŠČIAU UŽ KITĄ, KAIP VIENA DVASIOJE.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie yra laikomi psichiatrinėse ligoninėse, apimti depresijos, net apimti jiems nesuprantamo troškimo nusižudyti, kurie girdi kažkokius balsus savyje, ir bijo aplinkos, kurie tiek daug nerimo, ir net baimės, sukelia savo artimiesiems, nes jų ryšys su jais yra nutrūkęs, jie gyvena kitokiu sąmonės lygiu.
Aš meldžiu, kad šitas pažeistas tavo vaikų ryšys su TAVIMI, atsistatytų, kad šitoji normalios sąmonės virpesių būsena sugrįžtų tavo gyvosios meilės virpesių galios dėka, o ne slopinančių ir didelėmis dozėmis leidžiamų ir valgomų ar geriamų psichotropinių medžiagų dėka būtų slopinamos jų smegenys.
Aš meldžiu, kad ir psichiatrai pradėtų, palaipsniui susimąstydami, suvokti, kad fizinės ir cheminės priemonės tik slopina smegenis, o juk gyvas ryšys su tavimi ir padeda likti smegenims net ir tokiomis, kokias esi sumanęs TU, kad jie suvoktų ir savo darbe pradėtų ryžtingai taikyti MALDOS IR MEILĖS TERAPIJĄ, o ne chemijos ir materijos apgaulingą ir klaidingą gydymą, kuris nėra gydymas, kokį suteiki TU kiekvienai tau atsivėrusiai sielai, kad pagytų ir fizinis kūnas.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos borliais ir sesėmis, kad mūsų sielos broliai ir sesės, dabar nelabai suvokiantys, kas su jais yra daroma ir kaip, net ir mūsų maldos dėka daugiau nurimtų, ir kad cheminių priemonių neigiamas poveikis jiems sumažėtų, o dvasinis tavo poveikis išaugtų, ir jie prašviesėtų ir susivoktų savyje, kad GYDAI TU IŠ VIDAUS, IR NUSTOTŲ GERTI CHEMIKALUS JIEMS KENKIANČIUS. IR ŠITAIP JIE SUGRĮŽTŲ Į MŪŲ ŠEIMĄ, O SAVO PATYRIMU PALIUDYTŲ, KAD TIKRAI PAGIJO TAVO MEILĖS DĖKA, PAJAUSTA VIDUJE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramiai, tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymo apie sutrikusio proto gydymą meilės vidine galia, kurią siunčia JIS.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2011-01-02 06:50:26



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2010 12 27 – 22 val.) kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie švenčia Naujuosius Metus tik išoriniu beprasmiu blizgėjimu ir džiugesiu.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai.
-----------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir lieji savo gyvosios meilės nenutrūkstamą šaltinį visai kūrinijai, visiems ir visa kam, be jokio išskyrimo, gyvam ir negyvam, turinčiam laisvą valią ir jos neturinčiam, ir mus mokai daryti šitą patį – mylėti visus vienodai TAVĄJA MEILE, KURI YRA GYVA IR PATIRIAMA ATSIVĖRUSIOS TAU SIELOS VIDUJE.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano siela buvo pažadinta tavo gyvos meilės patyrimui, ir dabar ji pati dalina lygiai tą pačią tavo meilę VISIEMS IR VISA KAM, IR DALINA NUOLAT IR BE JOKIO IŠSKYRIMO, ir nuo tokio dalinimo ji tik stiprėja ir džiaugiasi tokiais patyrimais.
Aš garbinu tave, kad TIK TU vedi kiekvieną atsivėrusią tau sielą į vis ryškesnę šviesą, ir vedi taip, kad tau atsivėrusi siela eina vis didesniu ir tvirtesniu žingsniu, ir pati džiaugiasi šiuo ėjimo procesu su tavimi.
Aš garbinu tave, kad tu mokai vis giliAu ir plačiau žvelgti tavuoju žvilgsniu per susiliejimą su Tavimi garbinant.
Aš garbinu tave, nes mano atsivėrusi siela tau gieda meilės ir šlovės himnus ir trokšte trokšta dar gilesnio patyrimo ir susiliejimo su tavimi, kvėpavimo tavuoju ritmu, ir ji kvėpuoja tavimi, kaskart vis giliau ir stipriau, ir šlovina tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramiai, tegu jūsų atsivėrusi siela geria Rojaus Trejybės meilės nektarą, GYVĄ NEKTARĄ. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, kokius tik aš patyriau praeityje ir už šios akimirkos patyrimą, nes tik tu žinai, kokie patyrimai yra vertingiausi mano sielai, kad ji vis labiau panašėtų į tą, kokį tikrąjį aš tu sumanei ir padovanojai kaip unikalią asmenybės amžinąją dovaną, kuri atsiskleidžia tik veikdama SUSILIEJUSI SU TAVIMI IR VISADA TIK IŠ MEILĖS IR VISADA TIK VISŲ LABUI.
Ir aš dabar pakviečiau savo sielos brolius ir seses į mūsų Rojaus Trejybės gyvosios šventovės gyvąją komuniją su TAVIMI už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie dar gyvena materialių švenčių išoriniu šurmuliu ir blizgesiu, ir laukia Naujųjų Metų šventės kaip savo svarbiausios, arba vienos iš svarbiausių švenčių, nes tikisi, kad būtent ji ir atneš jiems laimę, geresnį gyvenimą būtent Naujaisiais Metais. Todėl jie ir imasi įvairiausių savęs apgaudinėjimo gudrybių, skaito horoskopus, astrologinius kalendorius, tam yra pajungta visa televizija, visa spauda. Ir šie mūsų sielos broliai ir sesės noriai jų rekomendacijomis vadovaujais, net savo drabužius, tegu ir nežymiai, bet vis tiek derina prie tokių spalvų, kokias jiems aiškina jų pačių neišmanantys kiti sielos broliai ir sesės, ir vis tikėdamiesi didesnės laimės Naujaisiais Metais.
Jie šaudo nelaimes, fizines kančias, nešančius fejerverkus, gąsdindami kitus sielos brolius ir seses, kurie NORI TYLOS, KURIE NENORI TOKIO PAMIŠIMO, BET JIE BEJĖGIAI KĄ NORS PAKEISTI – JUK NAUJIEJI METAI – PAMIŠUSIŲJŲ IR APSĖSTŲJŲ ĮTEISINTA PSEUDOŠVENTĖ gąsdinanti visus miestų gyvūnus.
Aš meldžiu, kad tokie save apgavę, ir toliau apgaudinėjantys mano sielos broliai ir sesės vis tik praregėtų ir susimąstytų, kada ateina pirmasis Naujųjų Metų rytas, o NIEKAS VIDUJE NEPASIKEITĖ, laimė neapsigyveno jų viduje, o yra dar baisiau, kad nėra jiems nei energijos, nei noro, nei sveikatos po tokio naktinio gėrimo ir šėlimo iš viso pajudėti.
Tai beprasmybės ir dvasinio nuopolio pseudošventė, kuri vis giliau ir giliau ėda kaip rūdys mūsų sielos brolius ir seses iš vidaus; ir tada jie tomis pačiomis rūdimis užkrečia savo vaikus, kurie tavęs, mylimas Tėve, nepažįsta, nes niekas jų nemoko tave atrasti savyje, tuo tarpu Naujuosius Metus sutikti su karnavalinėmis kaukėmis ir šurmuliu jie yra mokomi visur – namie, vaikų darželiuose, mokykloje. Ir tada bet kokia prasminga akimirka turi traukstis į šalį, nes bujoja alkoholio sujaukto, ir labai dažnai net ir aptemdyto, proto šėlsmas. Ir tai yra PAVYZDYS VAIKAMS, KAIP JIE GYVENS.
Aš meldžiu, kad mano sielos broliai ir sesės pradėtų klausti PATYS SAVĘS – KODĖL TAIP LAIMĖ PRAĖJO IR NEUŽSUKO Į JŲ VIDŲ PER ŠIĄ NAKTĮ? GAL NE TEN JOS LAUKĖ? GAL JI YRA VIDUJE IR TYLOJE, RAMYBĖJE IR ATSIDAVIMĖ VISŲ MEILĖS IR ŠVIESOS LABUI?
Aš meldžiu, kad jie nustotų šurmuliuti savo ILIUZINĖJE BEPRASMYBĖJE IR PAMIŠIME, O ATSIVERTŲ TAU, MYLIMAS TĖVE, IR PAJAUSTŲ, PATIRTŲ PALAIMĄ, KURI YRA TIKRA, REALI KIEKVIENAI TAU ATSIVĖRUSIAI SIELAI. Ir tada jai nebereikia jokių NAUJŲJŲ METŲ ŠVENTIMO. TIK TADA. IR TIK TADA BUS PALAIMA VIDUJE IR IŠORĖJE VISIEMS KAIP TAVO VAIKAMS – MŪSŲ SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS. Ir VYRAUS MEILĖ aplinkui TIK TADA.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybėje, tegu jūsų siela, klausosi Tėvo mokymo, kaip gi prasmingai švęsti Naujuosius Metus.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-12-26 12:17:12




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal