Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kiekvieno pirmadienio ( 2010 12 20 - 22 val. ) maldos. Šįkart pasimelskime už AMŽIAMS PRISIKĖLUSĮ IR DABAR TIKRAI GYVĄ mūsų VYRESNĮJĮ BROLĮ dvasioje Jėzų Kristų ir už mūsų gyvą ryšį su juo per jo išlietą visiems mums Tiesos Dvasią.

Iš pradžių pagarbinkime savais žodžiais ar mintimis Rojaus Trejybę. Jeigu kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik jas gerai persiskaitykite, kad suvoktumėte jų dvasinę prasmę.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad sukūrei šitą nuostabų grožį, kurį gali matyti mano akys ir pajausti širdis.
Aš garbinu tave, kad visą mūsų nuostabią planetą taip puoselėji ir globoji, tarsi ji būtų viena vienintelė visoje kūrinijoje.
Aš garbinu tave, kad visus mus ugdai panašiais į save, net savo dalelę, Minties Derintoją, padovanojai kiekvienam, kad ji iš vidaus mūsų mąstymą plėstų link visos kūrinijos šeimos sampratos.
Aš garbinu tave, kad tu atsiuntei į mūsų planetą vieną iš daugybės savo sūnų – visos mūsų vietinės visatos Sutvėrėją ir Valdovą, kuris tarp mūsų gyveno Jėzaus iš Nazareto pavidalu.
Aš garbinu tave, kad su tokia meile tu mus vedi vis arčiau savęs, o tuo pačiu ir arčiau Sūnaus Kūrėjo, Jėzaus, kuris veikia drauge su tavimi mus kiekvieną. Tik per JĮ – JAU PO MŪSŲ ASMENINĖS SIELOS PRISIKĖLIMO IR MŪSŲ ASMENIO TAPIMO AMŽINĄJA DVASIA – mes pasieksime savuosius namus ir jus TRIS – ROJAUS TREJYBĘ – ROJUJE.
Aš garbinu tave, kad šitoje nuostabioje planetoje, kuri patyrė tiek daug skausmo ir kančios dėl savo dvasinių vadovų išdavystės ir maišto prieš tave, tu vis tiek kantriai ir be perstojo lieji savo meilę ir šviesą kiekvienam šios planetos, kaip ir visos kūrinijos, tvariniui.
Aš garbinu tave, kad tu ne tik leidi mums jau dabar TAVO MEILĘ PATIRTI, kada tik mes atsiveriame tau savo siela, bet nuolat ir be perstojo vis skatini iš vidaus, kad tik mes daugiau tau atsivertume ir daugiau mylėtume VISUS IR VIENODAI VISUS TAVĄJA MEILE.
Aš garbinu tave iš meilės tau ir laisva valia gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.

-------------------------------
Pasėdėkite dar minutę kitą po Rojaus Trejybės pagarbinimo atsivėrusia siela, nes dabar ji ypač imli gyvų meilės virpesių poveikiui. O tada pereikitie prie prašymų maldos.
---------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina Broli, Begaline Dvasia-Motina Sese, ačiū TAU, kad pakvieti mūsų vis labiau atsiveriančias sielas susiburti į mūsų KOLEKTYVINĘ KOMUNIJĄ-maldą, kurios metu mes užmezgame DVASINĘ KOMUNIJĄ SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE.

Šio pirmadienio mūsų bendra malda yra skirta TAU, mūsų mylimas Sūnau Kūrėjau, MYKOLAI, MŪSŲ VYRESNYSIS BROLI DVASIOJE, MŪSŲ MYLIMAS Jėzau.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėm meldžiu tave, kad tavoji Tiesos Dvasia – KAIP NEBADONO VIETINĖS VISATOS ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO DVASIA – dabar įeitų į kiekvieną iš mūsų, kaip kiekviename iš mūsų yra ir Tėvo dvasia, Minties Derintojas, kaip kiekviename iš mūsų yra ir TAVOSIOS PARTNERĖS – VIETINĖS VISATOS Motinos Dvasios dvasia, Šventoji Dvasia, ir kad mes REALIAI patirtume TAVE GYVĄ.
Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, mūsų nuostabūs sielų virpesiai sujungia su jumis kiekvieną, sujungia mus visus tarpusavyje, nesvarbu, kur mes bebūtume fiziniu pavidalu per šitą maldą – šalia vienas kito ar pačiame tolimiausiame planetos kampelyje, ar net jau po prisikėlimo žengiantys tolyn kitose planetose, sujungia ir visas dvasias, kurios dabar dalyvauja mūsų maldoje. Ir sujungia kaip TAVO KŪRINIJOS ŠEIMOS VIENAS KITĄ MYLINČIUS NARIUS, PILNATEISIUS NARIUS.
Mes meldžiamės už tuos savo sielos brolius ir seses, kurie kasmet TAVO Sūnų Kūrėją-Jėzų iš Nazareto pakabina ant kryžiaus, kad būtent Jėzus vėl ir vėl prisimintų savo skausmą, nes šitame skausme jie gyvena NUOLAT, ir patys visą savo gyvenimą niekaip nepajėgdami iš jo išsivaduoti, todėl mes meldžiamės už juos, kad jie UŽMIRŠTŲ NEGYVĄ KRYŽIŲ, ATSIVĖRĘ SAVO ŠIRDIMI IR SIELA TAU, KAIP IR PRISIKĖLUSIAM IR DĖL TO GYVAM JĖZUI IŠ NAZARETO.
Sūnus Kūrėjas, yra GYVAS, ir aš liudiju jo gyvą buvimą, nes su juo ne tik buvau susitikęs vidurnaktyje miške prie Kretingo per savo pirmąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuva ir su juo bendravau dvi valnadas, bet ir toliau bendrauju su juo, ir to įrodymas yra Jėzaus Kristaus man perteiktas apreiškimas KALBU JUMS VĖL, ir Jėzus Kristus, dabar sugrįžęs į savo Sūnaus Kūrėjo dvasinį statusą valdo savo Vietinę Visatą – Nebadoną – drauge su savo Partnere Vietinės Visatos Motina Dvasia, Nebadonija. IR GYVAS JĖZUS BUS PER AMŽIUS IR MES SU JUO PASIMATYSIME, NET IR TAIP, KAIP AŠ JAU MAČIAUSI SU JUO MIŠKE.
Jėzus, mūsų vyresnysis brolis dvasioje,
NET BŪDAMAS VISATOS VIENAS IŠ DVIEJŲ SUTVĖRĖJŲ IR VALDOVŲ, NEMINI ŠITOS SAVO SKAUSMO ANT KRYŽIAUS VALANDOS KASMET, IR MUS ŠITO PATIES PRAŠO SAVO NAUJAJAME APREIŠKIME ŽMONIJAI, KAD IR MES GYVENTUME SU JUO GYVUOJU, ir gyventume su džiaugsmu ir Tėvo palaima, kaip ir JIS GYVENO IR GYVENA, dėl to ir meldžiame šitokio GYVO dvasinio ryšio su TAVIMI IR SU JĖZUMI tiems savo sielos broliams ir sesėms, kurie taip kasmet panyra į ŠĮ TAMSOS skausmą, o GYVO JĖZAUS taip ir NEPATIRIA, net ir nepastebi.
Mes meldžiame jiems VISIEMS DVASINIO PABUDIMO IR PAJAUTIMO, KAIP MŪSŲ MYLIMAS JĖZUS JIEMS BELDŽIA Į JŲ ŠIRDIS, NUOLAT BELDŽIA, KAD TIK JIE JĮ GYVĄ ĮSILEISTŲ Į SAVO ŠIRDIS JAS ATVĖRĘ IR JAM IR TAU, NET IR TAIP, KAIP IR JĖZUS BUVO SAVO ŠIRDĮ ATVĖRĘS TĖVUI BŪDAMAS TARP MŪSŲ TIK LABAI TRUMPĄ LAIKĄ
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, kad pajaustų, Jėzų GYVĄ SAVO ŠIRDYJE visi kunigai, pastoriai, teologai, vienuoliai, ir bet kokie kiti dvasiniai lyderiai, kurie dabar kasmet tiek daug dėmesio paskiria Jėzaus mirčiai ant kryžiaus, bet VISIŠKAI NIEKO NEMOKO MŪSŲ TĖVO atradimą savyje, kaip šito mokė Jėzus, GYVASIS Jėzus, kuris pats buvo atradęs Tėvą savo viduje, gyvendamas žmogiškuoju pavidalu kaip vienas iš mūsų ir tarp mūsų ir kaip jis pats TIK JO DĖKA ATĖJO PAS MUS, KAD APREIŠKTŲ NE SAVE, BET PATĮ TĖVĄ MUMS VISIEMS IR KIEKVIENAM.
Aš meldžiu, kad mūsų akli dvasiniai vedliai praregėtų ir įsileistų Tėvą ir Jėzų į savo širdis, o tada ir kitus pradėtų mokyti TIKROSIOS MŪSŲ JĖZAUS evangelijos – Dievo Tėvystės, žmonių brolystės – ir net VISOS KŪRINIJOS BROLYSTĖS, o ne negyvo kryžiaus įsiviešpatavusio simbolio. Jėzus sakė ir savo naujuoju apreiškimu KALBU JUMS VĖL vėl sako, nes TĄ JIS PATYRĖ IR PATS ASMENIŠKAI – GEROJI NAUJIENA YRA JO EVANGELIJA, IR ĮTIKĖJIMAS Į JĄ GARANTUOJA PRISIKĖLIMĄ KIEKVIENAM BE JOKIŲ KITŲ SĄLYGŲ. Nėra nei kryžiaus, nei nuodėmių ATPIRKIMO, NĖRA IR JĖZAUS MIRTIES JO evangelijoje, kuri suteikia išgelbėjimą kiekvienam, dėl to ir meldžiu KIEKVIENAM DABAR GYVENANČIAM SU RITUALINIU JĖZUMI GYVO BENDRAVIMO, GYVO RYŠIO SU JUO PRISIKĖLUSIU IR GYVU, KURIS IŠ PATIES TĖVO YRA GAVĘS PAČIĄ AUKŠČIAUSIĄJĄ VALDŽIĄ IR GALIĄ SAVO VISATOJE SUSIGRĄŽINTI SAU GYVYBĘ IR GYVENTI SU TĖVU PER VISĄ AMŽINYBĘ.
IR ŠITO GYVOJO RYŠIO JĖZUS KRISTUS MOKO DABAR MUS VISUS SAVO NAUJOJOJE EVANGELIJOJE – KALBU JUMS VĖL - KAD IR MES BŪTUME GYVI SU TĖVU, ATRASTU SAVYJE, IR GYVENTUME SU PRISIKĖLUSIU IR GYVUOJU IR AMŽINU JĖZUMI, MŪSŲ VYRESNIUOJU BROLIU DVASIOJE.
AŠ MELDŽIU, KAD MES ŠITĄ JĖZAUS GYVĄJĄ EVANGELIJĄ-MOKYMĄ PAVERSTUME TIKROVE KIEKVIENAS SAVO KASDIENIAME GYVENIME.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.

------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu siela klausosi, ką jai kalba TĖVAS viduje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-12-19 22:57:28



Mielieji, kviečiu jus į pirmadienio mūsų kolektyvinę dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart (2010 12 13 – 22val.) pasimelskime už benamius, kurie taip sunkiai gyvena šios žiemos sąlygomis.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savo žodžiais, mintimis, tuomet skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
---------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir kad savo gyvą buvimą išlieji savo gyvais meilės virpesiais kurdama visą kūriniją ir joje vystydama gyvybę ir nuolat visą laiką kreipdama ją link savęs ir visų labui.
Aš garbinu tave, nes tik tu, savo tobulumu, ir galėjai sumanyti tokį nuostabų evoliucinį planą, kada visa kūrinija yra judėjime ir augime, šviesėjime ir panašėjime į tave.
Aš garbinu tave, kad tu vedi mus, kiekvieną asmeniškai, savosios dvasios – Minties Derintojo – dėka, patalpintos mūsų prote, ir vedi ten, ir taip, kur, ir kaip, mes galėtume vis daugiau atspindėti tave savo sielos broliams ir sesėms savo kasdieniais darbais.
Aš garbinu tave, nes tau atsivėrusi siela trokšte trokšta gyvo ir gilesnio, kuo giliausio, ryšio su tavimi, ir ji pati pajunta gyvybingą tavo meilę savyje, ir šis pojūtis patvirtina tavo gyvą buvimą viduje.
Aš garbinu tave, nes tavoji gyvojo vedimo ranka laiko kiekvieno tavo vaiko ranką savojoje taip tvirtai, kad jis, atsivėręs tau, ir pasitiki šituo vedimu, ir tik tokio pasitikėjimo ir įtikėjimo į tave dėka jis ir tegali išdrįsti žengti dar nepatirtą žingsnį link tavęs, gyvą žingsnį link gyvo tavęs, kuris esi patiriamas sielos viduje, kada ji tau atsiveria visa, net ir taip, kaip dabar yra atsivėrusi garbindama tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar kurį laiką likite ramybės būsenoje, tegu jūsų siela, dabar taip atsivėrusi, mėgaujasi gyva palaima ir ryšiu su Rojaus Trejybe, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis giliau atsiveriančias sielas, kad jos nori šitokios kolektyvinės komunijos su tavimi, ir tarpusavyje.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie yra benamiai, nesvarbu kokioje valstybėje jie gyventų, ir tokią šaltą žiemą neturi kur prisiglausti, kad nors kiek sušiltų. Aš pats pažįstu vieną tokį benamį vyra, Vitą, su kuriuo susitikęs pasikalbu ir apie TAVE. Ir jis pats pripažįsta, kad be tavojo sustiprinimo jis neišgyventų tokiomis sąlygimis. Ir dabar jį buvau sutikęs ir klausiau, kaip jis išgyvena tokiomis sąlygomis, tai jis tik paaiškino, kad miega ant suolo Lukiškių aikštėje pasitiesęs polietileną ir kol kas laikosi. Jis laikosi tik TAVO DĖKA.
Aš meldžiu, kad šalių vyriausybės suvoktų, kad tokie žmonės yra GYVI žmonės, kad jiems būtina šiluma, kaip ir turintiems namus, ir bent žiemos sąlygomis aprūpintų visus pastoge.
Aš meldžiu, kad tokie mūsų sielos broliai ir sesės, kurie jaučiasi visuomenės atstumti ir išmesti už borto, atsivertų tau ir pajaustų tavo vedimą iš vidaus, ir surastų išeitį iš tokios sunkios ir apverktinos padėties, kokioje jie yra jau ne pirmi metai, ir daugybėje valstybių.
Aš meldžiu, kad daugybė pinigų, kurie išmėtomi tuščiai ginkluotei pirkti ir visiškai nereikalingoms šventėms būtų geriau panaudoti namų statybai, kuriuose butus galėtų gauti visi, ir visiems prieinamomis salygomis, nes tokios valstybės vyriausybė, kuri nesirūpina savo silpniausiais piliečiais pati, anksčiau ar vėliau, prieis aklavietę visose sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos broliai ir sesės, dabar neturintys jokių namų, atsivertų tau, ir patys pradėtų pajausti, kaip tavo gyvoji energija šildo ir jų materialius kūnus, kad jie net ir tokiomis sąlygomis gali išlikti gyvu fiziniu pavidalu, kaip ne vienas sušąla net savo bute.
Aš meldžiu mano sielos broliams ir sesėms dvasinės šilumios, kuri pavirstų ir į fizinę energiją, sušildančią jų fiznius kūnus gyvąją meilės srove.
Aš meldžiu iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------
Po maldos dar pasėdėkite ramiai, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi Tėvo mokymo, kaip padėti benamiams, kurie neturi jokios pastogės ir tokią šaltą žiemą gyvena lauke.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-12-12 12:30:35



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart (2010 12 06 – 22val.) pasimelskime už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie studijuoja Urantijos Knygą ir Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL atskirai po vieną ir nesusitinka su kitais šiuos šaltinius studijuojančiais.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tie, kurie dar negalite savo žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tavoji meilė pažadino mano tikrąją dvasinę asmenybę, tavo amžinąją suteiktą dovaną, ir ji dabar jau vertina aplinką, ir jos veiksmus, nebe pagal matomus veiksmus, bet pagal tų veiksmų motyvus, kas stovi už tų veiksmų ir net aukščiau už tuos veiksmus, nes būtent tu šitaip vertini ir mūsų veiksmus, ir mus mokai pažvelgti į aplinką tavuoju matymu ir vertinti darbus pagal darbų tikruosius motyvus VISŲ LABUI.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka aš vis gilau ir giliau žvelgiu į aplinką, matydamas ne tik veiksmų pasekmes, bet suvokdamas ir tų pasekmių priežastis, nes tik toks žvilgsnis yra tavo žvilgsnis į aplinką.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė ir tiesa vis labiau ir labiau pripildo mano asmenybę, tikrąjį mane, o aš vis daugiau trokštu šituo dalintis su kitais savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kurie taip pat šito nori nuoširdžiai.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvieną atsivėrusią asmenybę pripildai tavosios meilės virpesiais, kurie yra gyvi, ir ji pajunta – DĖL TO – vis didesnę trauką siekti ryškesnės šviesos, ir jos siekia atkakliai ir kryptingai, dėdama kasdienes ir nuoseklias pastangas.
Aš garbinu tave, kad šitos nuoseklios ir kryptingos kasdienės pastangos duoda savo vaisių – išplečia aplinkos matymą ir suvokimą, kas gi mūsų laukia su apkabinta tavo ryškesne šviesa ir kas bus nuo jos nusigręžus.
Aš garbinu tave, kad mano tikrasis dvasinis aš nebegali tenkintis tik tokia šviesa, kuri buvo dar svarbi vakar, šiandien jis trokšte trokšta vis ryškesnės ir ryškesnės šviesos, kad ir šią šviesą galėtų įsisavinti, kada ją vis aktyviau dalina kitiems broliams ir sesėms dvasioje, nes tavoji kūrinijos šeima šviesą ir tiesą įsisavina tik tada, kad ja ŠVIEČIA KITIEMS IR DALINASI JA SU KITAIS TAVO KIEKVIENAS VAIKAS, O NE LAIKO TIK SAVYJE. Uždegta lempa neturi būti laikoma po lova.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi ASMENYBĖ pajunta Rojaus Trejybės meilės gyvojo nektaro tekančius jos viduje virpesius. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visus patyrimus, gerus ir blogus, žmogiškuoju supratimu, nes kiekvienas patyrimas augina mus, kiekvieną, kada, ir jeigu, tik mes suvokiame to patyrimo prasmę.
Šįkart mes kolektyvinėje dvasinėje komunijoje meldžiamės už tuos savo sielos brolius ir seses, kurie vieni, individualiai studijuoja epochinį ryškiausios šviesos apreiškimą – Urantijos Knygą – ir Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL. Tai akinanti šviesa, todėl ją studijuoti vienam atskirai yra nepaprastai sunku, nes ši gyva šviesa yra tokia galinga, kad netelpa į vidų ir norisi ja dalintis su kitais. Tačiau aplinka yra tamsi ir bijo šitos akinančios šviesos. Todėl ir nėra su kuo ja pasidalinti. Ir jeigu tik toks skaitantis Urantijos Knygą ar Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL mūsų brolis ar sesė dvasioje gyvena kur nors kaime ar nedideliame miestelyje, kur visi vienas kitą gerai pažįsta, labai greitai tokiam mūsų sielos broliui ar sesei bus prilipdyta etiketė, kad jis nenormalus, kad pakvaišo, kad jį apsėdo piktosios dvasios, kurių iš viso nėra, kad jis tarnauja Šėtonui, kurio irgi nebėra. Ir toks aplinkos požiūris veikia ir skaitantįjį, nes jis platesnės aplinkos pasirinkti negali, nes joje gyvena ir su ja bendrauja nuolat.
Mes meldžiamės ir siunčiame savo meilės stiprinančius virpesius tokiems mūsų dvasiniams broliams, kad jie ir toliau tęstų savo atkaklias ir nuoseklias pastangas studijuodami tokį nuostabų, patį giliausią per vią žmonijos istoriją rašytinį šaltinį – URANTIJOS KNYGĄ – ir tokį apšviečiantį ir sustiprinantį šaltinį, kaip Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, kad jie šitomis studijomis stiprėtų savo kasdienėje aplinkoje ir tuo pačiu jie paveiktų ir savo aplinką, kad ji savo poveikį jiems imtų silpninti, o jų poveikis aplinkai stiprėtų, ir pati aplinka taip pat kad pradėtų rodyti susidomėjimą Urantijos Knygos ir Jėzuas Kristaus KALBU JUMS VĖL gilumine ir gyva šviesa ir tiesa.
Mes meldžiame šiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms stiprybės ir kantrybės, dar didesnio atkaklumo ir meilės šitame jų kelyje siekiant pačios ryškiausios Tėvo-Rojaus Trejybės žmonijai suteiktos šviesos ir ją įsisavinant jos palaipsniu paskleidimu, ryžtingai ir drąsiai, kitiems broliams ir sesėms dvasioje savojoje dabartinėje tamsioje aplinkoje.
Mes meldžiame šiems mūsų dvasiniams broliams ir sesėms didesnės išminties, kad jie pajustų didesnį poreikį kasdienei juos sustiprinančiai asmeninei komunijai su tavimi, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese.
Aš meldžiu stiprybės ir ramybės savo dvasiniams broliams ir sesėms iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė, dabar tokia atsivėrusi, klausosi Tėvo mokymų apie tai, kaip ji gali padėti kitiems stiprindama pavieniui studijuojančius mūsų dvasinius šaltinius.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-12-05 08:32:27



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 11 29 – 22val) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje, kurioje taip pat dalyvauja ir daugybė įvairių dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad mūsų komuniją dar labiau sustiprintų iš išorės, kaip ją iš vidaus stiprina Tėvas-Rojaus Trejybė.

Šįkart pasimelskime už IŠMINTĮ TŲ mūsų brolių ir sesių dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, ir finansinius sprendimus, būdami materialioje valdžioje valstybėje ar valdydami pasaulines korporacijas, ir turėdami smulklų verslą, kurių sprendimų vykdymas turi poveiokio visai gyvai aplinkai.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
-------------------
.Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima BegalineDvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo atsivėrusios tau dvasinės asmenybės gelme, nes manoji asmenybė trokšta šito gyvo ryšio su tavimi, šitos gyvos KOMUNIJOS, kuri leidžia pajausti tavo gyvą buvimą mano viduje, nes tu ir esi kiekviename iš mūsų per savo dvasią – Minties Derintoją, ir mus suvieniji net ir dabar šitoje dvasinėje komunijoje.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės vandenyno banga tiek užlieja mano atsivėrusią TAU asmenybę, kad ji pati trokšta suptis ant tavosios meilės bangų, ir skęsti kuo gliau tavajame meilės vandenyne GARBINDAMA tave.
Aš garbiu tave,.nes tik tu esi nesibaigiančios ir gyvos meilės Šaltinis ir Centras visai kūrinijai ir visą kūrinijos šeimą maitini gyvais meilės virpesiais, kurie leidžia patirti tavo saldumą ir dar didesnį troškimą gerti tavo gyvąjį meilės vandenį.
Aš garbinu tave, kad tu visą kūriniją be perstojo girdydamas savo gyvuoju meilės vandeniu suteiki jos kiekvienam vaikui tiek gyvybinės energijos, kad jis visą savo energiją trokšte trokšta pašvęsti TAU, ir DRAUGE SU TAVIMI KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS ŠVIESOS, IR DAR RYŠKESNIO SAVO NUŠVITIMO LABUI.
Aš garbinu tave, kad tu mus, kiekvieną, vedi gyvuoju keliu kasdien, ir į vis ryškesnę šviesą, ir tik mūsų atsitolinimas nuo tavęs ir sukelia daugumai, absolučiai daugumai mūsų brolių ir sesių dvasioje NENORĄ SIEKTI DAR RYŠKESNĖS TAVOSIOS ŠVIESOS NEGU JĄ JAU PASIEKĖ ŠIANDIEN, NES BET KOKS NENORAS IR VISOS ABEJONĖS IŠKYLA TIK TADA, KADA SUSILPNĖJA GYVAS ASMENINIS RYŠYS SU TAVIMI ARBA JIS NET VISAI NUTRŪKSTA DĖL VIS DAUGIAU ĮSIVIEŠPAAUJANČIŲ KITOKIŲ POLINKIŲ, KUIE TUO METU ATRODO YRA SVARBESNI IR VERTINGESNI, IR TADA APIE VISUMĄ, KURIOS ŠVIESA IR PRIKLAUSO NUO TAVO ASMENINIO DAR RYŠKESNIO NUŠVITIMO, NEBEPAGALVOJI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje ir pajuskite gyvąjį Rojaus Trejybės meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, nes jie visi buvo labai vertingi, kad pasiekčiau šitos akimirkos giluminį atsivėrimą tau ir dabar dalyvaučiau šitoje kolektyvinėje gyvoje komunijoje su tavimi.
Aš, drauge su savo broliais ir sesėmis DVASIOJE žmiogiškuoju pavidalu, o taip pat drauge su savo broliais ir sesėmis dvasiomis, ir Tarpinėmis Būtybėmis, kurios taip pat dalyvauja mūsų šioje kolektyvinėje KOMUNIJOJE, kad mus stiprintų ir padėtų eiti šituo gyvuoju šviesos ir meilės Rojaus Trejybės keliu, meldžiu TAVOSIOS GYVOSIOS IŠMINTIES visiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie priima politinius, ekonominius, finansinius sprendimus, turinčius poveikio visos planetos tolimesniam vystymuisi, ar vietos mastu. Nesvarbu, ar jie būtų prezidentai, ministrai, bankinnkai, verslininkai, mes jiems visiems meldžiame tikrosios išminties, kuri ateina tiesiai iš tavęs, nes tik tu esi neišmatuojamas Išminties Šaltinis visai kūrinijai.
Aš meldžiu, kad šitos mūsų dvasinės kolektyvinės komunijos metu, mūsų atsivėrusių tau dvasinių asmenybių gyvi meilės virpesiai, per mūsų viršsąmonę pasklindantys po visą kūriniją, pasiektų kiekvieną mūsų planetos prezidentą, premjierą, ministrą, bankininką, verslininką, ir kad šiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje nors kiek tai padėtų pajausti – jų pasąmonėje, o tada šitoji mintis prasiskverbtų ir į jų sąmonę – kokia gi yra jų TIKROJI rolė šitame gyvenime – toliau būti savanaidžių ir tk grupuotes tenkinančių sprendimų priėmėjais ir vykdytojais, ar PADĖTI VISIEMS savo darbais siekti išmintingų ir šviesių sprendimų įgyvendinimo visų labui, ir visos kūrinijos labui, tiek politikos, tiek ekonomikos, tiek finansų sferose.
Aš meldžiu, kad mūsų gyvi meilės ir šviesos virpesiai kuo stipriai lietųsi iš mūsų nušvitusių dvasinių asmenybių, kurios jau pačios patiria nušvitimą ir trokšta dar didesnės šviesos ir gėrio kūrimo drauge su TAVIMI, ką jos daro ir DABAR, PAČIOS SUSILIEDAMOS SU TAVIMI ŠITOJE DVASINĖJE KOLEKTYVINĖJE KOMUNIJOJE IR SIŲSDAMOS SAVO ŠVIESĄ, KURIĄ JOS SIUNČIA IŠ MEILĖS, KAD NUŠVISTŲ IR VISI KITI MŪSŲ BROLIAI IR SESĖS DVASIOJE, DABAR DAR TEBESKENDINTYS TAMSOJE IR SAVANAUDIŠKUME IR TEBEPRIIMANTYS TOKIUS SPRENDIMUS, KURIE ŠVIESAI DAR LABIAU APSUNKINA KELIĄ, KAD JI PASIEKTŲ IŠSIGANDUSIAS IR ĮKALINTAS SAVANAUDIŠKUMO NARVE KITAS SIELAS-DVASIAS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dvasinė asmenybė klausosi Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų, kaip joms pačioms ryžtingai ir drąsiai siekti dar ryškesnės šviesos ir ją skleisti kitiems.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-11-28 12:05:11



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 11 22 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart kviečiu jus pasimelsti už tuos mūsų brolius ir seses dvasioje, kurie mus niekina, šmeižia, ir stengiasi mums trukdyti eiti gyvuoju meilės ir šviesos keliu.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.

Tie iš jūsų, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, visa atsivėrusia siela, kad suvoktumėte žodžių giluminę prasmę, kad patirtumėte mano meilės virpesius, kuriais yra pripildytos maldos.
---------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu be perstojo lieji savo gyvą meilę, ir joje, kaip nuostabiame kūrinijos vandenyne, skandini visą savo dvasinę šeimą, tuo pačiu ir mus visus, ir kiekvieną.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra prieinama kiekvienam, net pačiam silpniausiam fiziniu supratimu, vaikui, jeigu tik jis SAVO VIDUMI atsiveria tau GARBINDAMAS TAVE VISU SAVO NUOŠIRDUMU; tik tada pakyla iki tol uždarytas DVASINIS vožtuvas į patį aukščiausią lygį, ir TIKROJI ASMENYBĖ prisipildo tavo GYVOJO VANDENS TIEK, KIEK NEGALI PRISIPILDYTI JOKIU KITU METU IR BŪDU.
Aš garbinu tave, kad tu visą kosmosą laikai savajame glėbyje, ir jį kaip minkštą guolį esi išklojęs savo gyvais meilės virpesiais, ir jie myluoja visus, ir kiekvieną, per visą amžinybę, ir visada vienodai, tik pats tavo vaikas – UŽSIVĖRĘS – gali šito nesuprasti ir nepatirti,. kad tu myluoji ir JĮ, tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
Aš garbinu tave, nes tavoji kūrinija – visos planetos – sukurtos ir evoliuciniu būdu kilusios – yra tavoji mums parengta žaidimų arena, kurioje mes kaupiame vis naujus ir naujus patyrimus, ir patys net ir sau atsiskleidžiame tokiais tavo paties sumanytais aspektias, apie kokius dar visai neseniai nežinojojme, kad juos turime giliai slypinčius mūsų asmenybės potencialuose, kol jie nepavirto mūsų aktualiais, vis labiau panašėjančiais į tave.
Aš garbinu tave, kad šitoji nuostabi kūrinija yra skirta mūsų augimui ir naujų patyrimų kaupimui, ir joje niekada nėra, ir niekada nebus, monotonijos, kada mes žengiame tavo GYVUOJU ŠVIESOS keliu, kad toji ryškėjanti šviesa mus vis labiau artintų prie tavęs Rojuje, į kurį žengiame jau dabar pirmąjį žingsnį šitame pasaulyje, studijuodami pačius ryškiausius tavosios šviesos šaltinius – Urantijos Knygą, Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir tavo apreiškimus-mokymus, kad mūsų matymas vis labiau ir labiau prisiderintų prie tavojo gyvo spindėjimo ir mūsų taip smarkiai nebeakintų, kada mes susipažįstame su vis ryškesne tavo šviesa ir joje gyvename patys.
Aš garbinu tave, kad tu esi viduje ir išorėje, ir kad aš, kaip ir visi, esame TAVYJE, ir esame neatskiriami ir viena dvasioje tiek, kiek mes savo DVASIĄ atveriame tau, ir kiek semiamės gyvosios šviesos iš tavųjų šaltinių, mums jau dabar prieinamų.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu jūsų DVASINĖ ASMENYBĖ – JŪSŲ AŠ – mėgaujasi palaima, kurią jai teikia šitas gyvas bendravimas – KOMUNIJA – o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už kiekvieną patyrimą, nes tik tu žinai, koks mano DVASINEI ASMENYBEI – TAVO PADOVANOTAI AMŽINAI – yra vertingas patyrimas, kuris ją ugdo ir stiprina jos charakterį, kad jis vis labiau panašėtų į tavąjį.
Šįvakar aš pakviečiau savo brolius ir seses dvasioje, kaip ir mus šitoje komunijoje paremiančias dvasines būtybes – mūsų angelus serafimus, religijos angelus, nacijų angelus, Melkizedekus – o taip pat ir Tarpines Būtybes, kad jos mūsų maldą sustiprintų, mums meldžiantis visa savo dvasios atsivėrusia gelme už tuos mūsų dvasinius brolius ir seses, kurie DABAR, DĖL SAVO TAMSUMO, mus juodina, šmeižia, niekina, ir visaip trikdo ir trukdo mums eiti gyvuoju tavo pačios ryškiausios šviesos ir meilės visiems keliu.
Mes meldžiame tokiems mūsų broliams ir sesėms dvasioje, kurie dėl savo bijančio ir vis labiau pasimetančio proto nebežino, kur yra tikroji šviesa ir gyvasis kelias, NUSIRAMINIMO ir ATSIVĖRIMO TAU, kad jų dvasinės asmenybės būtų išlaisvintos iš jų gyvulinio proto narvo, ir kad tuomet galėtų pačios laisvai stotis ir žengti šituo gyvuoju tavo keliu, kuriuo mes jau žengiame, ir žengiame vis tvirtėjančiu žingsniu.
Mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, tu esi suteikęs mokymą apie dvasninį pagrindą materialiai civilizacijai ir tu pasakei tokį teiginį, kad ateina NAUJA EPOCHA, KURI TURI KEISTI DABARTINĘ, tačiau daug mūsų dvasinių brolių ir sesių bijo permainų, bijo keistis ir rinktis tai, kas jiems dar nepatirta, nepažinta, todėl jie laikosi įsikibę seno, nors jiems ir nepatinkančio, bet jau bent suprantamo kelio, ir ši jų baimė keistis ir yra pagrindinis jų elgesio motyvas PRIEŠINTIS NAUJAI EPOCHAI – GYVAI ŠVIESAI IR MEILEI. Būtent todėl mes DABAR ir siunčiame tavosios meilės savo asmeninius virpesius, kad šie mūsų broliai ir sesės dvasioje pajaustų mūsų nuoširdų troškimą nuraminti jų gyvulinio proto baimę ir agresiją, kad jų dvasinės asmenybės galėtų taip pat iš meilės ir laisva valia žengti tavo gyvuoju pačios ryškiausios ŠVIESOS keliu, STUDIJUODAMI IR NAGRINĖDAMI URANTIJOS KNYGOS EPOCHINĮ APREIŠKIMĄ, Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir JŪSŲ TRIJŲ – ROJAUS TREJYBĖS ASMENŲ – APREIŠKIMUS-MOKYMUS, ir tik tada jų DVASINIS TIKRASIS AŠ nušvis tavąja pačia ryškiausia šviesa, kurią tu mums jau ir esi suteikęs, ir kurią teiki savo apreiškimais-mokymais ir toliau, kad ir jie pajaustų, KOKIĄ NUOSTABIĄ ŠVIESĄ JIE JAU TAIP PAT TURI, ir drauge su mumis drąsiai ir ryžtingai žengtų TAVO GYVUOJU ŠVIESOS KELIU, net ir taip, kaip juo mes žengiame ne vienerius metus VIS TVIRČIAU IR TVIRČIAU. IR JAUČIAME PALAIMĄ ŠITAME KELYJE, NES JUO VEDI MUS TU KIEKVIENĄ IŠ VIDAUS, O PER SAVO DVASIĄ, MŪSŲ VIDUJE ESANČIĄ – MINTIES DERINTPJUS – VISUS SUVIENIJI Į SAVO KOSMINĘ KURINIJOS BENDRĄ IR MYLINČIĄ ŠEIMĄ..
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų DVASINĖ ASMENYBĖ – TIKRASIS JŪSŲ AŠ – klausosi Tėvo mokymo, kaip melstis už tokius mūsų brolius ir seses dvasioje, turinčius tiek daug baimės ir tamsos savyje, KASDIEN.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile.

Algimantas
2010-11-21 18:06:40



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2010 11 15 – 22 val.). Šįkart pasimelskime už dvasiškai aklų ir kurčių mūsų brolių ir sesių DVASIOJE praragėjimą ir girdėjimą.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar negalite savais žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite mano jums rašomas maldas. Tik skaitykite jas BŪTINAI atsivėrusiu SAVO DVASINIU VIDUMI, kad pajaustumėte maldos žodžiuose giluminė prasmę ir meilės virpesius, nes jie yra iš Rojaus Trejybės, tik perteikti jums – visiems per mano dvasinę asmenybę, kuri ir rašo šias maldas..
-----------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tavo dėka gimė mano dvasinis aš – ASMENYBĖ – kuri atsivėrė tau, pajuto, ir jaučia, tavo meilės virpesius savyje.
Aš garbinu tave, kad tu pažadinai mano dvasinę asmenybę, kuri taip ilgai snaudė dvasine prasme, ir ją – pažadintą ir patiriančią tave savyje – vedi vis pirmyn ir tolyn nuo GYVULINIO ir SAVANAUDIŠKO pasireiškimo KASDIENYBĖJE.
Aš garbinu tave, kad tik tavo meilės dėka mano TIKROJI ASMENYBĖ – DVASINIS AŠ – taip pat trokšta vesti dvasinius vaisius, net ir taip, kai juos vedi tu – pripildytus vien tik meilės, ir visiems vienos ir tos pačios.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės GYVASIS SPINDULYS – PER TAVO DVASIĄ – MINTIES DERINTOJĄ – pasiekia kiekvieną tau atsivėrusi tavo vaiką iš vidaus, ir jame suskamba tokia melodija, kokios negalėtų išgauti ir visas orkestras.
Aš garbinu tave, nes tik tu visą kuriniją žadini ir vedi VISŲ LABUI dalintis meile ir kurti GĖRĮ DRAUGE SU TAVIMI KASDIEN IR VISUR.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų tikrasis dvasinis aš – JŪSŲ AMŽINOJI ASMENYBĖ - dabar taip atsivėrusi Tėvui, geria Jo meilės nektarą, jau esantį jos pačios viduje. Po to pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už vis gilėjantį mano dvasinį atsivėrimą tau, nes tai ir yra mano dvasinės asmenybės augimo žingsniai, drauge su tavimi, atsiduodant, vis daugiau, tavo vedimui iš vidaus ir pasitikinti tavimi, vis labiau.
Ačiū tau už visus patyrimus, ir už šitos akimirkos patyrimą mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje metu. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli savo fiziniu pavidalu, bet esame sujungti dvasioje per mūsų Minties Derintojus.
Šįkart mūsų kolektyvinė malda yra skirta mūsų brolių ir sesių DVASIOJE, aklų ir kurčių dvasiškai, praregėjimui ir girdėjimui.
Tai pats TIKRIAUSIAS IR SUNKIAUSIAS žmogaus aklumas ir kurtumas – DVASINIS, nes tik jis pridaro žmogui daugybę nelaimių – sukelia karus, sunaikina ištisas tautas, pražudo šeimas, nušluoja nuo planetos paviršiaus civilizacijas.
Būtent dabar, tau atsivėrę visu savo dvasiniu vidumi, kiek šią akimirką esame pajėgus tau atsiverti, mes trokšte trokštame, kad mūsų dvasniai broliai ir sesės, dabar tematantys materialiomis akimis ir girdintys materialiomis ausimis, praregėtų ir išgirstų, pajaustų, tokius jiems iki šiol nepažintus virpesius, kad jie patys nustebtų, kaip nuostabiai pražydo jų vidus, kaip prisipildė meilės, GYVOS MEILĖS virpesių, ir jie patys PASIKEITĖ; JIE PAŽVELGĖ TAVO AKIMIS – meilės ir gėrio akimis – jie tapo GYVI DVASIA, NE TIK FIZINIU KŪNU.
Mes meldžiame jiems tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie atsivertų DVASIOJE tau ir pradėtų patirti, kad tik su Tavimi yra gyvenimo TIKROJI IR VIENINTELĖ prasmė ir vertybė, kuri būtent ir harmonizuoja visas žmogaus veiklos sferas ir jas suvienija į gyvą veiklos sistemą VISŲ ŠVIESOS LABUI. Tada dingsta našlaitiškas ir padrikas materialus gyvenimas, TARSI TAVĘS IR NEBŪTŲ, nes tada veikla vyksta kiekvienoje sferoje DRAUGE SU TAVIMI, ir taip, kaip tu vedi kiekvieną iš vidaus į gėrį, į grožį, į save – su meile, nes tu esi meilės ŠALTINIS IR CENTRAS, GYVAS, REALUS, TIKRAS, IR NET VISAI KŪRINIJAI, ir esi net kiekviename iš mūsų, mūsų viduje. Be tavęs kiekvienas iš mūsų yra panašus į dykumoje augantį silpną medį, kuris savosiomis šaknimis niekaip jau nebegali pasiekti vandens, kad pagirdytų taip akyse nykstančius žalius lapelius. Tuo tarpu su tavimi mūsų kiekvieno medis pasipuošia vešlia ir sveika lapijos žaluma, ir keliauninkui suteikia atokvėpio gaivų šešėlį toje dykumoje, nes tu GYVĄJĮ VENDENĮ GYVOSIOMS ŠAKNIMS LIEJI TIESIAI IŠ SAVĘS.
Ir tik tau atsiverusi DVASINĖ ASMENYBĖ ir pati pamato, koks tu esi nuostabus ir mylintis, kiek tu daug jau mums, kiekvienam, esi suteikęs, net save padovanojęs, padovanodamas savo dvasią ir patalpindamas ją mūsų prote, ir kiek iš mūsų tereikia tau mažai – tik dvasiškai praregėti ir girdėti; be jokių pinigų, be jokių pareigų, be jokių turtų, tu esi prieinamas kiekvienam, net ir pačiam dvasiškai kurčiausiam ir akliausiam, jeigu tik šis PANORI panaikinti savo dvasinį aklumą ir kurtumą. Ir jokios nėra rizikos jo kūnui.
Dar daugiau, tu suteiki ir stiprią sveikatą, kada atsiveria tau mūsų vidus ir ima gerti tavo gyvą vandenį, ir jausti tave esantį gyvą savo viduje. Šitaip kiekviena asmenybė gyvuoju tavo vandeniu realiai pagirdo save, o kada asmenybė vis tvirtėją savo gyvu ryšiu su tavimi, tada ji trokšta gyventi VISŲ LABUI, o tada net ir paliegęs iki tol, visiškai apleistas materialus kūnas taip pat pradeda atsitiesti ir gauti meilės virpesių energijos, kada ima kurti gėrį drauge su tavimi.
Mes meldžiame savo broliams ir sesėms dvasioje tokio dvasinio praregėjimo ir girdėjimo, kad jie taip pat prisijungtų prie mūsų kolektyvinės dvasinės komunijos, nes tik šitaip mes galime šviesinti visą žmoniją, keisti tamsą aplink mus taip, kad ji pavirstų tavąja šviesa, kada iš mūsų vis labiau ir stipriau sklis gyvi tavosios meilės virpesiai visų labui.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų ASMENYBĖ klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kaip gi padėti praregėti DVASIŠKAI mūsų AKLIEMS IR KURTIEMS broliams ir sesėms dvasioje.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas

Algimantas
2010-11-14 11:34:32



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (2010 11 08 – 22val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelskime už Tėvo idėjos, perteiktos viename iš Jo mokymų, įgyvendinimą. Tėvo idėja numato, kad Lietuvoje dabar, tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis, pagrindinis dėmesys būtų skirtas statyboms ir žemės ūkiui.
Prieš kurį laiką mes jau meldėmės už šitą idėją, tačiau pasimelskime dar kartą. Ši idėja turi užvaldyti kuo daugiau žmonių, kad iš jų lūpų pasklistų tiek, jog pasiektų ir POLITIKUS – per įvairius susitikimus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tie iš jūsų, kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano maldas, kurias jums rašau iš visos sielos. Todėl ir jūs skaitykite jas atsivėrusia ŠIRDIMI.
----------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu pripildai KIEKVIENĄ TAU atsivėrusią dvasią savo gyvais meilės virpesiais, pripildai savimi, gyvuoju savo buvimu, kurį tu suteiki kiekvienam mums per savo dvasią, Minties Derintoją, mūsų viduje esantį – realų ir gyvą.
Aš garbinu tave, kad mano dvasinis tikrasis aš trokšte trokšta tokio gyvo ryšio su tavimi, nes tavoji dvasia, Minties Derintojas, jį nuolat žadina ir ragina bendrauti su tavimi, patirti tave, ir daryti gėrį drauge su tavimi be jokios baimės.
Aš garbinu tave, kad tavo gyvoji komunija, gyvas ir labai artimas bendravimas, kiekvieną asmenybę skaistina, skaidrina, ir stiprina, kad ji vis daugiau trokšta būti panaši į tave, trokšta atspindėti tave savo materialiais veiksmais ir mintimis išorėje VISŲ LABUI, VISŲ APŠVIETIMO IR SUSTIPRINIMO LABUI, NES TIK TAIP BUS IŠGYDYTOS VISOS LIGOS TIEK VALSTYBĖS INSTITUCIJŲ, TIEK VISUOMENĖS, TIEK INDIVIDŲ.
Aš garbinu tave, kada amano asmenybės vidus atsiveria tau, ir trokšta su tavimi susilieti ir šituo susiliejimu gyventi, net ir taip, kaip su tavimi susiliejo ir gyveno Jėzus prieš du tūkstančius metų.
Aš garbinu tave, kad mano dvasinis aš – tikrasis aš – tavo padovanotas kaip asmenybės dovana – vis labiau žvelgia tavuoju žvilgsniu, meilės žvilgsniu, ir vienodos visiems meilės žvilgsniu, nes tik tu mokai šitokiu žvilgsniu žvelgti į visus, ir net į visą kūriniją, kuri yra draugiška, ir kupina tavo meilės gyvų virpesių, nes tik šie gyvi virpesiai ir yra gyvybinė ir kūrybinė energija, ir ji KURIA kiekvieną iš mūsų PER MŪSŲ ATSIVĖRIMĄ TAU IR DRAUGE SU TAVIMI VEIKIMĄ VISŲ LABUI.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų dabar taip atsivėrusi dvasinė asmenybė, jūsų tikrasis aš, mėgaujasi šito palaimingo ryšio gyvybingu patyrimu su Rojaus Trejybe. O tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šitos akimirkos patyrimą. Ačiū tau už vis labiau mano pajuntamą tavo vedimą iš vidaus, kuris yra gyvas ir tikras, realus, ir pranoksta bet kokią iliuziją, ją isklaidydamas, ir atremdamas į tave, patį tvirčiausią pagrindą, esantį kiekviename iš mūsų, per tavo dvasią – Minties Derintoją.
Šįkart aš pakviečiau savo dvasinius brolius ir seses į mūsų koletyvinę komuniją, kad pasimelstume už Tėvo idėją, man perteiktą viename iš Jo mokymų, ką daryti Lietuvai tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis – valstybės pagrindinį dėmesį nukreipti į statybą ir žemės ūkį, nes statybos vysto mažiausiai dar penkias kitas šakas – transportą, komunikacijas, kelių tiesimą ir priežiūrą, statinių priežiūrą, ir statybinių medžiagų gamybą. Žemės ūkis yra pagrindinis visuomenės moralės aruodas ir darbo aprūpintojas visai šeimai.
Aš šitą idėją patalpinau mūsų svetainėje, o dabar kviečiu mūsų visų bendromis pastangomis melsti, kad kuo daugiau žmonių susipažintų su pačia idėja, kad ji pasiektų tuos žmones, kurie priima sprendimus, ir ypač kad ji pasiektų jų širdis, ne tik protą.
Mes meldžiame, kad ši Tėvo idėja būtų įgyvendinama kuo sklandžiau, ir kuo daugiau visų labui, kad kuo mažiau jos įgyvendinime būtų iškraipymų ir savanaudiškumo, nes dabartinė tamsa sieks ir ją palenkti savo naudai, o ne visų labui, kad išliktų Lietuvos valstybė ir jos visuomenė.
Mes meldžiame, kad tai ir būtų TOJI idėja, kurią vyriausybės nariai, parlamento nariai, prezidentė sužinotų iš įvairių EILINIŲ žmonių, ir skirtingose vietose, o ne iš TARIAMŲ ekonomikos ekspertų, kurių nėra DABAR ne tik LIETUVOJE, BET IR VISAME PASAULYJE, nes jie viską daro tik TEORIŠKAI samprotaudami, ir BE KŪRĖJO, todėl jų rekomendacijos ir teorijos žlugo, o pasaulio ekonomika ir finansai prarado Tėvo-Rojaus Trejybės numatytą evoliucinį vystymąsi VISŲ ŠVIESOS LABUI, O NE ATSKIRŲ FINANSINIŲ-EKONOMINIŲ GRUPUOČIŲ LABUI, MŪSŲ VISŲ KITŲ SĄSKAITA.
Mes meldžiame, kad ir patys galėtume prisidėti prie šitos idėjos skleidimo kitiems savo broliams ir sesėms DVASIOJE, kad ji taptų konkrečia kryptimi, kur turi žvelgti Lietuvos valdžia ir verslininkai, jeigu jie nori Lietuvos savarankiškumo ir visuomenės RAMYBĖS, PALAIKYMO, IR IŠLIKIMO.
Mes meldžiame, kad šitoji Tėvo idėja skintųsi kelią kaip pagalbinė priemonė dideliai daliai žmonių nušvisti dvasiškai, nes ją įgyvendinant įvyks daug dalykų, kurie net ir netikintiems žmonėms vers susimąstyti, kaip taip galėjo atsitikti, kad jie tokioje padėtyje išsprendė savo reikalus, kada savo žvilgsnį pasuko jau ne vien tik savo naudos, bet visuomenės labui.
Mes meldžiame, kad Tėvo idėja leistų ir mums taip pat tapti ryžtingesniems ir prisidėti prie jos įgyvendinimo savo dvasine šviesa ir vis stipresniu atsidavimu Tėvo-Rojaus Trejybės vedimui iš vidaus, ir visų labui.
Mes meldžiame, kad Tėvo idėja skintųsi kelią dabartinėje tamsoje ir ją taip pat veiktų savo DVASINE šviesa, net ir pačios materialios idėjos įgyvendinimo procese.
Mes meldžiame iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------
Po maldos likite ramybės būsenoje, klausykitės Tėvo suteikiamo mokymo, kaip būtų galima labiau skleisti Tėvo šią idėją, kad ji pasiektų kuo daugiau mūsų dvasios brolių ir sesių.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-11-07 19:39:02



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 11 01 – 22val.) komuniją su Rojaus Trejybe, ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų brolius ir seses dvasioje, kurie jau iškeliavo iš mūsų pasaulio ir toliau žengia sielos tapatybės MORONTINIU pavidalu į Rojų. Jie niekur neišnyko, ir yra GYVI.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tu atveri mano tikrąjį dvasinį aš, kaip ir kiekvieno kito dvasinį aš kuris šito atsivėrimo trokšta – tu atveri mūsų tikrąją dvasinę asmenybę, tavo padovanotą mums kiekvienam, kad ji ima vis giliau ir tvirčiau trokšti šito gyvo bendravimo su tavimi, šitos gyvos komunijos, pačios artimiausios, kuri ir tegali būti tik tave GARBINANT.
Aš garbinu tave, kad aš vis daugiau matau tavo akimis gamtą ir žmoniją, matau save ir kitus vis daugiau ir giliau patirdamas, kad tik tavo dėka tegali egzistuoti palaima ir meilė, gėris ir grožis, nes tik tokia gyva ir laisva dvasinė asmenybė trokšte trokšta dar didesnės šviesos, dar geriau pažinti tave ir kūriniją, dar giliau suprasti tavo gyvą veikimą ir pasireiškimą aplinkoje ir visoje kūrinijoje, kad ir kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms galėtų šitokią ryškią šviesą nešti, kad ir jie įgytų giluminių šviesos ir tiesos ŽINIŲ, KOKIŲ DABAR TAIP STINGA TARP MŪSŲ, TODĖL ŠVIESOS VIETĄ DABAR UŽIMA TAMSA.
Aš garbinu tave, nes tu atveri save kiekvienam ir visiems, ir tik MŪSŲ PAČIŲ nepakankamas atsivėrimas TAU stabdo ir kiekvieną ASMENYBĘ GYVENTI TAVO ŠVIESA, SUTEIKTA PER URANTIJOS KNYGĄ, per Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL, ir per Tavo apreiškimus, kad mes galėtume daugiau šviesti kitiems, ir studijuoti ŠITUOS ŠALTINIUS, kad šitą šviesą ĮSISAVINTUME pritaikydami savo kasdienėse aplinkybėse.
Aš garbinu tave, kad tavojoje kūrinijoje veikia nuostabus evoliucijos planas, kuris vienintelis ir numato augimą, kiekvieno iš mūsų augimą, per didesnės šviesos įsisavinimą ją skaitant, girdint, ir kitiems dalinant, šitaip šitą naują, ir vis ryškesnę, šviesą pritaikant kasdienėje aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tik tu sugalvojai evoliuciją, kurios tik maža dalelė yra mūsų pradinis atsivėrimas, mums būnant dar materialiu pavidalu, tačiau aš jau dabar pajuntu – vis labiau ir giliau – kokia yra nuostabi tavoji kūrinijos šviesa, skirta MUMS, kad mūsų dvasinė ir amžina asmenybė jos prisigėrusi, nebegali jos laikyti savye, kad kiti mūsų dvasiniai broliai ir sesės ir toliau skendėtų TAMSOJE.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi dvasinė asmenybė mėgaujasi GYVA meilės palaima, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų patyrimus iki šios akimirkos, ir už šios akimirkos patyrimą.
Mūsų kolektyvinėje komunijoje taip pat dayvauija daug dvasių ir Tarpinių Būtybių, kad stiprintų mūsų maldos virpesius.
Šįkart mes meldžiamės už savo dvasinius brolius ir seses, kada – jau po prisikėlimo – jie eina pas TAVE, MYLIMA Rojaus Trejybe, į Rojų savosios asmenybės morontiniu sielos TAPATYBĖS pavidalu.
Tu sumanei nuostabiausią planą – evoliuciją – vystytis ir tobulėti net ir tiems, kurie nėra tobuli, ir tą įgyvendini per mūsų ĮTIKĖJIMĄ į tave ir mūsų asmeninį prisikėlimą morontiniu, arba daugumai suprantamiau sielos tapatybės pavidalu. Tu sujungei du krantus – dvasinį ir materialų – morontiniu sielos tapatybės prisikėlimu; ir visą sielos vystymosi etapą po prisikėlimo pavadinai morontine sielos karjera pakeliui pas tave į Rojų.
Mes meldžiame, kad tie mūsų broliai ir sesės DVASIOJE, kurie dar visai neseniai buvo kartu su mumis, tačiau kurie jau iškeliavo į kitą – aukštesnį ir tolimesnį savo gyvo vystymosi lygį – taip pat materialiuose ir realiuose pasauliuose, drąsiai ir ryžtingai žengtų šituo savosios morontinės-sielos tapatybės vystymosi keliu, GYVUOJU-PATIRTINIU keliu, atsiduodami tik tavo vedimui iš vidaus, jį vis stipriau pajausdami, kada šitame kelyje jų nauji patyrimai jiems dar kartą patvirtina šito kelio teisingumą ir prasmę visos kūrinijos šviesėjimo labui.
Mes meldžiame, kad šitame sielos kelyje, mes ir patys DAR DAUGIAU pasitikėtume tavuoju vedimu iš vidaus, kad šitame kelyje vis giliau ir tikriau suvoktume, kad jokios mirties NĖRA, yra PRISIKĖLIMAS TOLIMESNIAM ŽENGIMUI PAS TAVE Į ROJŲ. Štai kodėl mes turime DŽIAUGTIS KITŲ IŠĖJIMO JAU ARČIAU TAVĘS NEGU MES, o ne lieti ašaras. Ir jų tikrai nebebus, kada mes MYLĖSIME IR TAVE IR JUOS, PER SUSILIEJIMĄ SU TAVIMI. Šita TAVO MEILĖ YRA GYVA IR MUS VISUS SUJUNGIA NET IR PER MILŽINIŠKUS ATSTUMUS. O TOKS MŪSŲ DABARTINIS IŠSISKYRIMAS SU MŪSŲ – ŽMOGIŠKĄJA SAMPRATA – ARTIMAISIAIS YRA LAIKINAS, IR MES SUSITIKSIME MORONTINIU SIELOS PAVIDALU PO MŪSŲ PRISIKĖLIMO, su sąlyga, jeigu tokiam susitikimui pritars abi pusės – mūsų artimeiji ir mes, nes aukštesniuose pasauliuose niekas nevyksta prieš kito laisvą valią. Todėl nereikia jokių raudų GYVIESIEMS ir prsikėlusims, nereikia pinigų švaistymo paminklams kapinėse, kuriose yra tik labai laikini materialūs palaikai, tačiau jų buvę tikrieji gyventojai – mūsų artimnieji – turi jau naujus kūnus – sielos morontinius pavidalus, be jokių ligų, būdingų matarialiems kūnams. Tik žmogaus DVASINĖ tamsa ir neišmanymas GYVIESIEMS neša gėles ir dega žvakutes kapinėse, ir šituo sukelia milžiniška skausmą ir nusivylimą jų prisikėlusiems artimiesiems dėl tokios tebesančios DVASINĖS tamsos PLANETOJE, nes jie YRA GYVI, O NE MIRĘ, ir sulaukia žinių iš šito pasaulio, kaip mes TOLIAU GYVENAME ČIA, KAIP NEŠAME ŠVIESĄ KITIEMS, IR KAIP DALINAMĖS ROJAUS TREJYBĖS MEILE SU VISAIS.
Todėl mes meldžiame mūsų broliams ir sėsėms DVASIOJE – PRISIKĖLUSIEMS IR GYVIEMS – žengiantiems morontiniu SIELOS VYSTYMOSI lygiu, dar didesnio pasitikėjimo tavimi, kad savo kelyje jie būtų tavo atvaizdai JŲ APLINKAI, net ir taip, kaip savo aplinkai tavo atspindžiais mes siekiame būti čia, Urantijoje, iš meilės ir laisva valia skleisdami tavo šviesą visų labui.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------
Po maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrusi DVASINĖ ASMENYBĖ klausosi Tėvo mokymo, kaip STIPRĖTI savojo augimo kelyje, kada aplinkui tokia dvasinė tamsa.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-10-31 09:09:29



Mieliejei, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2010 10 25 – 22 val.) komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mažylius vaikučius, kurie serga nepagydomai, kad jie iškeliautų iš Urantijos RAMYBĖJE.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, kad pajustumėte giluminę žodžių prasmę, net tik jų reikšmes, kurias duoda žodynas.
-----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei materialią kūriniją, daugybę visatų, o jose daugybę saulių-žvaigždžių, kurios visos turi savo veikimą, turi PRASMĘ VISOJE KŪRINIJOS ŠEIMOJE.
Aš garbinu tave už sukurtą gyvybę, tokią įvairią ir tokią gausią milžiniškame skaičiuje planetų-pasaulių.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, gyvoji meilė, visą kūriniją taip pat pavertė gyvu visos tavosios šeimos pasireiškimu visumos labui, visų labui, kad tik meilės dėka visa kūrinija yra VALDOMA, PLEČIAMA, IR ŠVIESINAMA.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija visur turi nuostabų energijos pasireiškimą, energijos, kuri sukuria naujas planetas, naujus pasaulius, kuriuose taip pat bus kuriama nauja gyvybė, ir ji vystysis ir augs, net ir taip, kaip vystomės mes dabar čia, šitame pasaulyje. Tačiau tu mus ruoši tų naujų, būsimųjų, pasaulių būsimosios gyvybės dvasiniais mokytojais, kad mes patys galėtume iš pradžių pažinti visą tavo DABARTINĖS kūrinijos veikimą ir mokėti panaudoti energiją net ir taip, kaip ją panaudoji tu VISUMOS LABUI IR VISŲ GEROVEI.
Aš garbinu tave, kad tu mus visus, ir kiekveną, vedi link savęs į Rojų ir šituo vedimu atskleidi vis naujus ir naujus kūrinijos pažinimo ir veikimo horizontus, kad jie mūsų negąsdintų, bet priešingai vyliotų jų siekti dar ryžtingiau, atkakliau, ir kantriau.
Aš garbinu tave, kad tu esi meilė, tiesą, gailetingumas, gėris ir grožis, ir mus mokai šituos pačius dvasinius vaisius vesti kasdien.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėktie kelias minutes ramybės būsenoje ir gerkite Rojaus Trejybės Asmenų GYVĄJĄ MEILĘ, o tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ką patyriau iki šios akimirkos, ir ką patiriu šitą pačią akimirką, nes būtent dėl šitų patyrimų ir esu dabar toks, kad meldžiu tave ramybės ir tikėjimo tiems mūsų mažiesiems broliams ir sesėms dvasioje, kurie serga napagydomomis ligomis, ir kurie netrukus turės iškeliauti į aukštesnį savo tolimesnio vystymosi lygmenį.
Aš meldžiu, drauge su savo dvasiniais broliais ir sesėmis, kad šie mažyliai ir jų žemiškieji tėvai, kurie dabar atsidūrė tokio jiems sunkioje padėtyje, kada jų protas, pilnas baimės, nežinios, kada jie neturi ramybės ir puola net į paniką, kas taip pat dar labiau gąsdina ir aplinkinius, matančius tokią jų agoniją, kad pajaustų jie mūsų meilės jiems siunčiamus gyvus virpesius iš išorės, net ir taip, kaip tavo meilės virpesiai juos ramina ir stiprina iš vidaus, tik jie jų nepajunta dėl savo uždarumo tiems gyviems meilės virpesiams, ir dėl to jie yra patekę į tokią jiems atrodančią beviltišką padėtį.
Aš meldžiu, kad šitie mūsų dvasiniai broliai ir sesės patikėtų, jog šitas pasaulis nėra vienintelis pasaulis jų kelyje pas tave Rojuje, kad išėjimas iš šito kūno nėra pabaiga, nėra išnykimas į nežinomybę, kad jie pajustų vidinį nusirminimą, jog tikrai tu esi REALUS Tėvas, esi GYVAS, esi ir JŲ VIDUJE, ir NĖ VIENO nepalieki, neatstumi, ir neapleidi niekada.
Aš meldžiu, kad jie – tiek mažyliai, tiek jų tėvai – patirtų savyje gyvybės, aukštesnės gyvybės, TOVOSIOS, mylimas Tėve, ir tuo pačiu ir Rojaus Trejybės, dvasios nuraminimą iš vidaus, kad jie yra laukiami po prisikėlimo net labiau negu mylintys žemiškieji tėvai laukia savo pirmojo kūdikio gimimo materialiu pavidalu šitame pasaulyje.
Aš meldžiu, kad gydytojai pajaustų TAVO GYVĄ buvima savo viduje ir jie patys aiškintų tokiems savo mažiesiems pacientams ir jų tėvams, kurie dabar yra tokioje sunkioje padėtyje, kad šis kelias į amžinybę yra tikras, realus, ir amžinas, ir materialaus kūno pakeitimas po prisikėlimo yra neišvengiamas ir būtinas, nes tolimesnis kelias veda daug aukštesniu sąmonės ir meilės lygiu, kur materialus kūnas yra perdaug grubus ir jau nebereikalingas, nes yra parengiamas naujas ir nesergantis sielos kūnas, o dar toliau pažengus dvasinio vystymosi keliu – ir amžinosios dvasios kūnas.
Aš meldžiu, kad mes visiems, ypač mažiems vaikams, tą aiškintume, kad jie kuo jaunesni būdami sužinotų apie REALŲ, NE ILIUZINĮ GYVENIMĄ KŪRINIJOJE DRAUGE SU TAVIMI, TAVYJE, IR ATRANDUS TAVE SAVYJE, IR AIŠKINTUME JIEMS PATEKIMO Į AMŽINYBĘ KAINĄ – ĮTIKĖJIMO Į TAVE KAINĄ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po maldos dar pasilikite kelias minutes ramybės būsenoje, klausykitės Rojaus Trejybės Asmenų suteikiamų mokymų apie gyvenimą kituose ir aukštesniuose pasauliuose ir kaip mes galime padėti tiems mūsų mažyliams, kurie serga nepagydomai, kad jie nusiramintų ir patikėtų REALIA Amžinybe ir PRIEINAMA JIEMS PATIEMS, kaip ir jų žemiškiesiems tėvams.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-10-24 08:31:38



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio (20010 10 18 – 22val.) kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai – materialiai – besiverčiančius, visose šalyse.

Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kada mano siela-dvsaia, atsivėrusi tau, trokšta išlieti save šlovės himnais TAU.
Aš garbinu tave, nes tu suteikei man, ir visiems, dvasinę gyvybę, ir sparnus, skrieti laisvame meilės skrydyje savo kasdieniais darbais visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu vedi visą savo kūrinijos šeimą į vis ryškesnę šviesą, ir tokioje šviesoje tau atsivėrusi dvasia pati trokšte trokšta jos ir savo aplinkoje.
Aš garbinu tave, nes tu tobulini mus kiekvieną, pagal savo numatytą evoliucinį planą, kad mes įgyvendinę savo likimą, kurį tu taip pat mums numatei, ir pasiekę Rojų, visos kūrinijos geografnį centrą, ir stovėdami TAVO AKIVAIZDOJE, galėtume – KIEKVIENAS – pasakyti tau: MYLIMAS TĖVE, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-MOTINA-BROLI, MYLIMA BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, tavo užduotis sėkmingai įvykdyta, aš, atsidavęs tavajam vedimui dar būdamas materialiu pavidalu mirtingasis jau šlovinau tave, ir ėjau pas tave į gimtuosius namus Rojuje, ir štai šiuo metu stoviu tavo akivaizdoje ir esu kupinas meilės ir pasitenkinimo dėl gyvo ryšio su tavimi ir net susiliejimo su tavimi per visą kelionę, o dabar sėkmingai esu įvykdęs tavo priesaką – BŪKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESU AŠ – ir esu NAMUOSE PAS MYLINČIUS IR MYLIMUS TĖVUS, KAD GALĖČIAU SU JUMIS KURTI GĖRĮ VISOS KŪRINIJOS LABUI JAU PO TAVOJO APKABINIMO ROJUJE.
Aš garbinu tave, ir tą darau iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų siela-dvasia geria gyvą Rojaus Trejybės meilės nektarą, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mano vis gilėjantį dvasinį ryšį su tavimi, ačiū už kiekvieną patyrimą iki šios akimirkos ir už šitą pačią akimirką, nes šie patyrmai mane sutvirtina, sustiprina, ir ugdo.
Šį vakarą aš, drauge su savo broliais ir sesėmis dvasioje, meldžiuosi už pensininkus ir bedarbius, o taip pat ir visus sunkiai materialiai besiverčiančius, nesvarbu kokioje pasaulio valstybėje jie gyventų, meldžiu jiems dvasinio gyvo ryšio su tavimi ir atramos suradimo savo viduje atradus tave savyje.
Kada valstybių vadovai, politikai, vyriausybių nariai, ir verslo dalyviai yra visiškai akli ir pasimetę, kada jie nesuvokia, kaip sutvarkyti ekonomiką ir finansus, vien tiktai atsirėmus į TAVE, kaip į VISUMINĖS MEILĖS IR GEROVĖS ŠALTINĮ IR CENTRĄ VISAI KŪRINIJAI, VISOMS PLANETOMS, VISOMS VISATOMS, tada pensininkų, bedarbių, ir sunkiai materialiai bepragyvenančių padėtis tampa ne tik sunki, bet beveik katastrofiška ir beviltiška, nes resursai senka, o naujų darbo vietų ir pajamų šaltinių niekas nekuria, nes nežino, kaip juos sukurti, kada tik vis labiau auga NEPASITIKĖJIMAS. Ir labiausiai nukenčia silpniausi materialia prasme.
Aš meldžiu su savo broliais ir sesėmis dvasioje visiems pensininkams ir bedarbiams, ir visiems sunkiai materialiai besiverčiantiems, gyvo ryšio su tavimi; ir tik šito gyvo ryšio su tavimi dėka jie pasisems kantrybės ir išminties iš tavęs, kaip pasielgti tokioje jiems sunkioje situacijoje ir aplinkoje, kad jie net ir tokiomis sunkiomis ekonominėmis sąlygomis bus atkaklumo ir ryžto pavyzdžiais kitiems jų broliams ir sesėms dvasioje, kurie jų padėtyje atsidurs dar tik ateityje.
Aš meldžiu su savo dvasiniais broliais ir sesėmis visiems sunkumus patiriantiems pensininkams, bedarbiams, ir materialiai sunkiai besiverčiantiems pasitikėjimo tavo vedimu iš vidaus, kad jie tikrai patikėtų, ir tavimi pasitikėtų, jog su tavimi viskas yra įmanoma, nes ko trokšta sūnus ir nori Tėvas, TAS YRA.
Aš meldžių savo broliams ir sesėms dvasioje stiprybės ir gyvo ryšio su tavimi, kad jų valia susilietų su tavo valia, nes tik toks kelias išves juos iš tamsos ir ekonominės duobės.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela-dvasia klausosi Tėvo mokymo, kaip sunkumus patiriantys pensininkai, bedarbiai, ir sunkiai materialiai besiverčiantys bet kuriame pasaulio kampelyje turi pasiimti pagalbą jiems jau suteikiamą Tėvo-Rojaus Trejybės.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2010-10-17 11:35:59




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal