Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę Rojaus Trejybės šventovės maldą (2009 01 26 – 22 val.) už visus mus, kurie JAU ESAME SAVYJE TĖVĄ ATRADĘ.
Tai bus ir mūsų sustiprinimo malda UŽ MUS, KAD STIPRĖTUME IŠ VIDAUS DAR DAUGIAU.
Nesvarbu, kur jūs bebūtumėte tuo metu, tiesiog dalyvaukite savo atsivėrimu mūsų visų kolektyvinėje maldoje – dvasinėje KOMUNIJOJE su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės visus TRIS Asmenis.
Kas dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais ar mintimis, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Skaitykite visa savo atsivėrusia siela, kad suvoktumėte žodžių vidinį ir giluminį turinį, kad pajaustumėte šitų žodžių virpesius, kurie sklis iš mano atsivėrusios sielos, nes aš net ir šitą akimirką nežinau, kokie bus maldų žodžiai, nes tik atsivėrusi siela juos ir išreikš pačią tą atsivėrimo akimirką.
----------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, nes tik tavoji GYVA IR AMŽINA meilės vandenyno niekada nesibaigianti banga pakelia sielą tiek aukštai ir lengvai, ir tuo pačiu metu ji neria savuoju atsivėrimu kuo giliau į pačią vandenyno GELMĘ, šitaip susiliedama su tavimi savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tu, kiekvieną, tau atsivėrusią sielą paverti nemirtinga ir mylinčia savosios meilės galia, ir laisva valia siela pati trokšte trokšta dar labiau susilieti su tavimi savuoju atsivėrimu tau ir gerio darymu visiems, drauge su tavimi.
Aš garbinu tave, kad siela yra nuostabi tavoji dovana, kada ji pabunda ir praregi ir pamato, kokia yra nuostabi tavoji kūrinija, kai anksčiau ji net nesitikėjo, kad tokia gali būti iš viso, nes žmogiškasis protas neleido jai pamatyti daugiau negu mato materialus žvilgsnis ir suprasti daugiau už materialų protą.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki sielai tokį patyrimą, kai ji, vis labiau atsiverdama tau, trokšte trokšta dar daugiau naujų patyrimų, kurių metu ji galėtų dar daugiau kuti gėrį savo sielos broliams ir sėsėms drauge su tavimi.
Aš garbinu tave, kad visa gamtos gražuma ir darna ima teikti meilės atspalvio virpesius ne tik akims, bet ir sielai, nes siela pradeda vis labiau matyti tavuoju meilės ir tiesos žvilgsniu, kuriuo tu žvelgi į visą kūriniją, ir į kiekvieną iš mūsų.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka siela ima jausti palaimą iš tavęs, kuri jai suteikia nuostabų troškimą likti tokioje palaimos būsenoje kuo ilgiau, ir tokiai palaimos būsenai tegali prilygti tik viena kita būsena – gėrio darbų bendro kūrimo su tavimi būsena, kai gėris kuriamas drauge su tavimi iš meilės ir visų labui, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po garbinimo maldos dar likite ramybės būsenoje, tegu jūsų atsivėrsi siela dabar patiria meilės tekėjimą jos viduje, tegu ji tvirtėja šituo nuostabiu artimu ryšiu, kuris yra gyvas meilės nektaras, ją pasiekiantis iš Rojaus. O tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis labiau atsiveriančias tau sielas, ačiū, kad jos trokšta dalyvauti ir šioje kolektyvinėje dvasinėje komunijoje su tavimi, ir tarpusavyje.
Tik šitokio gyvo ir dvasinio ryšio dėka, kada mūsų Minties Derintojai mus visus apjungia į bendrą šeimą, net ir su tomis, mums nematomomis, dvasiomis, kurios taip pat dalyvauja mūsų dvasinėje kolektyvinėje komunijoje, mes ir galime patirti gyvą tavo buvimą tiek mūsų viduje, tiek ir aplinkoje, kuri mums tampa tokia artima ir draugiška, kokios ir trokšta tave mylimti ir tau atsivėrusi siela.
Ir dabar aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses prisijungti prie šitos maldos už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie jau yra atradę Tėvą savyje, kurie jau patiria Jo buvimą savo viduje, kurie jau patys pradeda žvelgti Tėvo žvilgsniu ir kurti gėri drauge su Juo – už MUS.
Aš meldžiu visiems mums, jau Tėvą savyje atradusiems, dar didesnio atsivėrimo ir gilesnio GYVO ryšio su Tėvu, nes tik mes ir tegalėsime šviesti JO ŠVIESA savo sielos broliams ir sesėms, kurie dar klaidžioja, kurie dar gyvena tamsoje, kurie net nenori šviesos kelio matyti iš viso; jiems daug geriau vaikščioti šalutiniais takeliais, o ne GYVUOJU TĖVO VIENINTELIU KELIU VISIEMS, NET IR VISAI KŪRINIJAI.
Aš meldžiu stiprybės, ištvermės, ir ištikimybės mums visiems, kurie Tėvą jau esame atradę savyje, nes mes jau patiriame Tėvo vedimą iš VIDAUS, iš savo vidaus, ir jam atsiliepdami vis drąsiau imame drauge su Tėvu kurti gėrį visumos labui; ir šituo esame su Tėvu BENDRAKŪRĖJAI, GĖRIO BENDRAKŪRĖJAI. Ir tik šitokia mūsų atsivėrusių Tėvui, ir Rojaus Trejybei, ir atradusių Tėvą savyje BŪSENA, suteikia sielai gyvybingumą, kad ji praranda bet kokį norą sugrįžti į savo ankstesnę būsena, kada buvo suvaržyta ir įkalinta žmogaus sugalvotų raštų, dogmų, ir negyvų ritualų narve.
Aš meldžiu, kad mes tie, kure jau atradome Tėvą savyje, ir esame pabudę laisvam sielos skrydžiui, nes jau PATIRIAME TĖVO MEILĘ, KURI SIELĄ IR IŠLAISVINO IŠ DOGMŲ IR NEGYVŲ RITUALŲ VERGOVĖS, KAD DABAR MES PADĖTUME IŠSILAISVINTI IR KITŲ MŪSŲ SIELOS BRIOLIŲ IR SESIŲ SIELOMS, kurios dar tebėra įkalintos žmogiškojo proto baimės narve.
Aš meldžiu, kad mes, kurių yra dar tiek mažai, neišsuktume iš GYVOJO TĖVO kelio į šalutinius takelius, kurie žmogiškajam protui atrodys lengvesni ir suprantamesni, bet sielai nesuteiks GYVOJO VANDENS, KAD JI MALŠINTŲ GYVĄJĮ TROŠKULĮ, KURĮ NUMALŠINTI GALI TIK GYVAS RYŠYS SU TĖVU KASDIEN.
Aš meldžiu, kad mūsų sielos brolių ir sesių šitoji saujelė vis labiau ir labiau atsivertų Tėvui, ir Rojaus Trejybei, ir šituo atsiverimu vis daugiau džiugintų sielą, kuri pajustų GYVOJO RYŠIO su Tėvu PALAIMĄ, ir pati dar labiau trokštų tokio gyvo bendravimo su Tėvu ne iš pareigos, bet iš meilės.
Aš meldžiu, kad mes, jau atradę Tėvą savyje, iš Tėvo gertume MEILĖS GYVĄ IR TYRĄ VANDENĮ, KURIS MUMS IR REIKALINGAS TAM, KAD SU TĖVU VIS GILIAU SUSILIETUME, IR DRAUGE SU TĖVU KURTUME MEILĖS DARBUS KAIP BENDRAKŪRĖJAI, ŠITAIP VYKDYDAMI JO NURODYMĄ – BŪKITE TOBULI, NET IR TOKIE TOBULI, KOKS TOBULAS ESU AŠ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi jai suteikiamų Tėvo meilės mokymų apie GYVĄJĮ KELIĄ, KURIUO JI JAU IR EINA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-01-25 13:15:48



Mielieji, vakar Izraelio politikai nusprendė paskelbti paliaubas ir nutraukti karo veiksmus Gazoje.
Bet dar nei tankų, nei kariuomenės neišveda.
Todėl melskimės, kad šitos paliaubos pavirstų ilgesne pertrauką be žudymo, ir melskimės už tuos, kurie buvo sužeisti, ir net nužydyti, šito trijų savaičių palestiniečių genocido dienomis, melskimės, kad pasaulio lyderiai praregėtų ir nesiimtų sprendimų atnaujinti žudynes Gazoje.
Todėl maldos, kuras jums parašiau šiam pirmadieniui sausio 19-ajai, bet jas įėjau anksčiau, kad galėtumėte ir asmeniškai melstis už žudomus palestiniečius ir už Izrealio politikus tiks ir mūsų rytojaus kolektyvenei maldai0, tik nuo savęs pridėkte savo sielos troškimus, atsižvelgdami į mano ką tik jums dabar pateiktą naują informaciją.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-01-18 12:13:49



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę maldą – pirmadienį 2009 01 19 – 22val. – už pasaulio lyderių, ne tik politinių, bet ir religinių, pabudimą ir aktyvų įsikišimą prieš Izraelio agresyvių politikų vykdomą palestiniečių genocidą Gazoje.
Praėjusią savaitę mes irgi meldėmės, kad kuo griečiau būtų nutrukatas karas Gazoje, tačiau jis tęsiasi. Ir dar smarkiau ir baisiau. Todėl maldą įdedu jau šiandien, penktadienį, kad iki mūsų bendros maldos dar melstumėtės ir asmeniškai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Motiną-Sesę.
Kas dar negalite Rojaus Trejybės garbinti ir melstis savais žodžiais, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis, tik skaitykite jas atsivėrusia siela, ne mechaniškai, iš širdies, kad pajaustumėte visų žodžių meilės pripildytą turinį, o ne vien tik suprasdami pačių žodžių reikšmes.
-------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi, kad tavosios meilės gyvų virpesių dėka ir iš tavosios meilės energijos atsirado kūrinija ir visa joje esanti gyvybė, net ir mes, patys mažiausi materialūs ir laisvą valią turintys tvariniai, žmonės, visa tai kilo tik iš meilės, kuri nieko nenaikina, tik kuria.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė pulsuoja kiekviename kūrinijos kampelyje, ir net mūsų viduje, nes būtent tu ir suteikei, mylimas Tėve, savo dvasią, Minties Derintoją, kad ir mes galėtume pajusti šią meilę, mus pasiekiančią iš jūsų visų Trijų Rojaus Trejybės Asmenų.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilė atsivėrusias sielas taip pat paverčia mylinčiomis ir tuo pačiu trokštančiomis daryti gėrį visiems be išlygų.
Aš garbinu tave, kad tik meilės dėka, mūsų meilės tau, o tavo meilės mums, kiekvienam, mes ir galime bendrauti ir su tavimi, ir tarpusavyje NUOŠIRDŽIAI ir NESAVANAUDIŠKAI, ir taip, kaip tu mus mokai bendraudi kaip sielos brolius ir seses su visos kūrinijos dvasine šeima.
Aš garbinu tave, kad tu mums ir parengei visą kūriniją vis naujų patyrimų kaupimui, kad mes galėtume tave geriau pažinti, patirti, ir skleisti gėrį ir meilę visiems ir per visą amžinybę, kurią tu mums irgi suteikei, kad ją priimtume savo laisva valia.
Aš garbinu tave, kad iš meilės tau, siela trokšte trokšta tavo padovanotoje amžinybėje vis labiau ir labiau panašėti į tave – būti tobula, net ir tokia tobula, koks tobulas esi TU.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra amžina ir GYVA, IR YRA MANYJE TAIP PAT, todėl mano siela ir garbina tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela, dabar taip nuostabiai atsivėrusi, patiria meilę savyje, palaimą, ir troškimą susilieti su Tėvu.
Tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už tokius nuostabius patyrimus, kada mūsų sielos vis labiau atsiveria tau ir ima trokšti skleisti ir meilę, ir šviesą visiems, kas tik šitos meilės ir šviesos jaučia didžiulį trūkumą, ir ypač tiems, kurie mus šmeižia, kurie iš mūsų tyčiojasi dėl savojo tamsumo ir baimės savo viduje.
Ir šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses, nesvarbu, kur šiuo metu jie būtų savo fiziniu pavidalu, pasimelsti mūsų kolektyvinėje maldoje už pasaulio lyderių, valstybių prezidentų ir ministrų, politikų ir religijų lyderių dvasinį nušvitimą, kad nors maža dalele jie pamatytų, kad dabartinė Izraelio apakusių politikų vykdoma genocido politika prieš palestiniečius Gazos sektoriuje yra panaši į nužmogėjimą, išprotėjimą, ir visišką realybės nesuvokimą. Tie palestiniečiai – vaikai su nutrauktomis kojomis, perskrostais pilvais, moterys gimdančios vaikus – tai yra TAIP PAT IR JŲ, ŽYDŲ, SIELOS BROLIAI IR SESĖS. Ir jų viduje taip pat yra Tėvo dvasia. Ir Tėvas juos taip pat myli, kaip ir žydus, kaip ir mus visus.
Apakę nuo godumo, ir savanaudiškumo, už pasaulio politinų ir religinių lyderių nugarų yra mūsų sielos broliai, kurie yra nematomi, bet tampo ir pasaulio valstybių lyderius už virvučių, ir specialiai kursto konfliktus, kad tik pasaulyje nebūtų santarvės ir taikos, kad tik jie tokiomis sąlygomis, įtamppos ir pakrikimo sąlygomis, ir galėtų naudotis savo įtaka matomiems pasaulio didžiausių valstybių lyderiams ir veikti jų sprendimus, kad save ir toliau išsaugotų kaip nematomus pasaulio valdovus, kurių yra tik nedidelė grupelė turinti karinį-pramoninį verslą – žudyti kitus savo sielos brolius, nesvarbu kokiame pasaulio kampelyje jie sugalvotų tą padaryti.
Aš meldžiuosi, kad mūsų meilės virpesiai pasiektų pasaulio galingiausių valstybių vadovus ir politikus, religinius lyderius, kad jie taip pat pajaustų, kad yra tik manekenai ir įkaitai, kurių rankomis atliekami kruvini dvidešimt pirmojjo amžiaus Tėvo neatradusių Jo vaikų darbai, ir kad patys juose atsisakytų dalyvauti, kad Gazos sektoriuje nustotų riaumoti lėktuvų motorai ir kristi bombos, kurios sėja naujas pasekmes ateinančioms kartoms, net ir taip, kaip Hitleris sėjo sėklas, naikindamas žydus, kad jos dabar duoda derlių lygiai tokia pačia mirtimi Gazoje niekuo nekaltiems vaikams, seneliams, moterims. Neapykantos sėkla duoda tik neapykantos sėklą, tik dar didesnės.
Aš meldžiu, kad pasaulio valstybių lyderiai sustabdytų apakusius ir pilnus neapykantos ir sėjančius mirtį Izrealio politikus savo veiksmais, ir tai bus pagal Tėvo valią.
Aš meldžiu, kad religijų lyderiai nuolat organizuotų maldas už palestiniečių genocido Gazoje nutraukimą. Aš meldžiu, kad ir paties Izrealio sinagogose vyktų tokios maldos.
Mes ir praėjusią savaitę meldėmės už kuo greitesnį karo sustabdymą Gazoje. Ir dabar meldžiamės, kad savo balsą tartų ir Lietuvos prezidentas, premjeras, ir visi kiti politikai, kad jie drąsiai pasakytų, jog agresija negali pavirsti į teisėtą kovą, kai žudomi nekalti ir nieko dėti vaikai. O sužaloti ir išlikę gyvi vaikai ir bus toji pasėta nepykantos sėkla, kuri duos naują, dar baisesnį, derlių po kelių ar keliolikos metų. Ir šito nematyti ir nesinaudoti savo politine valdžia Lietuvos prezidentui, premjerui, ir politikams tiek Lietuvoje, tiek iš tarptautinių tribūnų yra ne kas kita, kaip Tėvo valios pažeidimas.
Aš meldžiu, kad mes dar nuoširdžiau ir ryžtingiau eitume meilės ir tiesos keliu, labiau atsiverdami Tėvui ir Rojaus Trejybei, kad iš mūsų sielų sklistų tik meilės virpesiai ir visada, ir visiems.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi jai suteikiamo mokymo, kaip ji savo maldomis gali dar labiau siųsti meilės virpesius ir pasaulio politikams ir religiniams lyderiams.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2009-01-16 12:00:56



Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros kiekvieno pirmadienio ( 2010 04 05 ) 22 val. maldos. Šįkart pasimelskime už AMŽIAMS PRISIKĖLUSĮ IR DABAR TIKRAI GYVĄ mūsų VYRESNĮJĮ BROLĮ dvasioje Jėzų Kristų ir už mūsų gyvą ryšį su juo per jo išlietą visiems mums Tiesos Dvasią.
Iš pradžių pagarbinkime savais žodžiais ar mintimis Rojaus Trejybę. Jeigu kam dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik jas gerai persiskaitykite, kad suvoktumėte jų dvasinę prasmę.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad sukūrei šitą nuostabų grožį, kurį gali matyti mano akys ir pajausti širdis.
Aš garbinu tave, kad visą mūsų nuostabią planetą taip puoselėji ir globoji, tarsi ji būtų viena vienintelė visoje kūrinijoje.
Aš garbinu tave, kad visus mus ugdai panašiais į save, net savo dalelę, Minties Derintoją, padovanojai kiekvienam, kad ji iš vidaus mūsų mąstymą plėstų link visos kūrinijos šeimos sampratos.
Aš garbinu tave, kad tu atsiuntei į mūsų planetą vieną iš daugybės savo sūnų – visos mūsų vietinės visatos Sutvėrėją ir Valdovą, kuris tarp mūsų gyveno Jėzaus iš Nazareto pavidalu.
Aš garbinu tave, kad su tokia meile tu mus vedi vis arčiau savęs, o tuo pačiu ir arčiau Sūnaus Kūrėjo, Jėzaus, kuris veikia drauge su tavimi mus kiekvieną. Tik per JĮ – JAU PO MŪSŲ ASMENINĖS SIELOS PRISIKĖLIMO IR MŪSŲ ASMENINIO TAPIMO AMŽINĄJA DVASIA – mes pasieksime savuosius namus ir jus TRIS – ROJAUS TREJYBĘ – ROJUJE.
Aš garbinu tave, kad šitoje nuostabioje planetoje, kuri patyrė tiek daug skausmo ir kančios dėl savo dvasinių vadovų išdavystės ir maišto prieš tave, tu vis tiek kantriai ir be perstojo lieji savo meilę ir šviesą kiekvienam šios planetos, kaip ir visos kūrinijos, tvariniui.
Aš garbinu tave, kad tu ne tik leidi mums jau dabar TAVO MEILĘ PATIRTI, kada tik mes atsiveriame tau savo siela, bet nuolat ir be perstojo vis skatini iš vidaus, kad tik mes daugiau tau atsivertume ir daugiau mylėtume VISUS IR VISENODAI VISUS TAVĄJA MEILE.
Aš garbinu tave iš meilės tau, ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
-------------------------------
Pasėdėkite dar minutę kitą po Rojaus Trejybės pagarbinimo atsivėrusia siela, nes dabar ji ypač imli gyvų meilės virpesių poveikiui. O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina Sese, ačiū TAU, kad pakvieti mūsų vis labiau atsiveriančias sielas susiburti į mūsų KOLEKTYVINĘ KOMUNIJĄ-maldą, kurios metu mes užmezgame DVASINĘ KOMUNIJĄ SU TAVIMI IR TARPUSAVYJE.
Šio pirmadienio mūsų bendra malda yra skirta TAU, mūsų mylimas Sūnau Kūrėjau, MYKOLAI, MŪSŲ VYRESNYSIS BROLI DVASIOJE, MŪSŲ MYLIMAS Jėzau.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėm meldžiu, kad tavoji Tiesos Dvasia – KAIP NEBADONO VIETINĖS VISATOS ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO DVASIA – dabar įeitų į kiekvieną iš mūsų, kaip kiekviename iš mūsų yra ir Tėvo dvasia, Minties Derintojas, kaip kiekviename iš mūsų yra ir TAVOSIOS PARTNERĖS – VIETINĖS VISATOS Motinos Dvasios dvasia, Šventoji Dvasia, ir kad mes REALIAI patirtume TAVE GYVĄ.
Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, mūsų nuostabūs sielų virpesiai sujungia su jumis kiekvieną, sujungia mus visus tarpusavyje, nesvarbu, kur mes bebūtume fiziniu pavidalu per šitą maldą – šalia vienas kito ar pačiame tolimiausiame planetos kampelyje, ar net jau po prisikėlimo žengiantys tolyn kitose planetose, sujungia ir visas dvasias, kurios dabar dalyvauja mūsų maldoje. Ir sujungia kaip TAVO KŪRINIJOS ŠEIMOS VIENAS KITĄ MYLINČIUS NARIUS, PILNATEISIUS NARIUS.
Mes meldžiame gerovės mūsų Vietinės Visatos Sūnui Kūrėjui, kuris kaip Jėzus iš Nazareto buvo įsikūnijęs žmogaus pavidalu, ir po nukryžiavimo trečiąją dieną PRISIKĖLĖ VIENĄ KARTĄ IR VISIEMS AMŽIAMS, IR DABAR YRA TAS PATS GYVAS ASMUO, KOKS JIS IR BUVO PO TO VIENINTELIO SAVO PRISIKĖLIMO.
Mes meldžiame ir už tuos savo sielos brolius ir seses, kurie kasmet TAVO Sūnų Kūrėją-Jėzų iš Nazareto pakabina ant kryžiaus, kad būtent Jėzus vėl ir vėl prisimintų savo skausmą, nes šitame skausme JIE gyvena NUOLAT, SAVO PASĄMONĖJE, NET ŠITO NESUVOKDAMI, TODĖL IR ŠVENČIA TOKIAS TAMSOS ŠVENTES KAIP VELYKAS, ir patys visą savo gyvenimą niekaip nepajėgdami iš JOS išsivaduoti, NES YRA NUSIGRĘŽĘ TIEK NUO TAVĘS, TIEK IR NUO GYVOJO JĖZAUS, mes meldžiamės už juos, kad jie UŽMIRŠTŲ NEGYVĄ KRYŽIŲ, ATSIVĖRĘ SAVO ŠIRDIMI IR SIELA TAU, KAIP IR PRISIKĖLUSIAM IR DĖL TO GYVAM JĖZUI IŠ NAZARETO.
Sūnus Kūrėjas, yra GYVAS, ir AŠ LIUDIJU JO GYVĄ buvimą, nes su juo ne tik buvau susitikęs vidurnaktyje miške prie Kretingos per savo pirmąją kelionę su Urantijos Knyga po Lietuva ir su juo bendravau dvi valnadas, bet ir toliau bendrauju su juo, ir to įrodymas yra Jėzaus Kristaus man perteiktas apreiškimas KALBU JUMS VĖL, ir tas pats prisikėlęs gyvas Jėzus Kristus dabar sugrįžęs į savo Sūnaus Kūrėjo dvasinį statusą valdo savo Vietinę Visatą – Nebadoną – drauge su savo Partnere Vietinės Visatos Motina Dvasia, Nebadonija.
GYVAS YRA JĖZUS, IR BUS PER AMŽIUS GYVAS, IR MES SU JUO PASIMATYSIME, NET IR TAIP, KAIP AŠ JAU MAČIAUSI SU JUO MIŠKE, IR NET DAR DAUGIAU.
Jėzus, mūsų vyresnysis brolis dvasioje,
NET BŪDAMAS VISATOS VIENAS IŠ DVIEJŲ SUTVĖRĖJŲ IR VALDOVŲ, NEMINI ŠITOS SAVO SKAUSMO ANT KRYŽIAUS VALANDOS KASMET, IR MUS ŠITO PATIES PRAŠO SAVO NAUJAJAME APREIŠKIME ŽMONIJAI - KALBU JUMS VĖL - KAD IR MES GYVENTUME SU JUO GYVUOJU, ir gyventume su džiaugsmu ir Tėvo palaima, kaip ir JIS GYVENO IR GYVENA, dėl to ir meldžiame šitokio GYVO dvasinio ryšio su TAVIMI IR SU JĖZUMI tiems savo sielos broliams ir sesėms, kurie taip kasmet panyra į ŠĮ TAMSOS skausmą, o GYVO JĖZAUS taip ir NEPATIRIA, net ir nepastebi, KAD JIS YRA, KAD JIS BELDŽIA Į JŲ ŠIRDIS, KAD JOS ATSIVERTŲ JAM IŠ VIDAUS IR JIS GALĖTŲ ĮEITI IR Į JŲ VIDŲ,NET IR TAIP, KAIP VISĄ LAIKĄ VIDUJE YRA TĖVO DVASIA - MINTIES DERINTOJAS - IR VEDA KIEKVIENĄ IŠ VIDAUS Į PAČIĄ RYŠKIAUSIĄ ŠVIESĄ - PAS SAVE Į ROJŲ, O GYVASIS JĖZUS JAM PADEDA SAVO TIESOS DVASIOS PASKATINIMU.
Mes meldžiame jiems VISIEMS DVASINIO PABUDIMO IR PAJAUTIMO, KAIP MŪSŲ MYLIMAS JĖZUS JIEMS BELDŽIA Į JŲ ŠIRDIS, KAD TIK JIE JĮ GYVĄ ĮSILEISTŲ Į SAVO ŠIRDIS JAS ATVĖRĘ IR JAM IR TAU, NET IR TAIP, KAIP IR JĖZUS BUVO SAVO ŠIRDĮ ATVĖRĘS TAU, MYLIMAS TĖVE, KADA JIS GYVENO TARP MŪSŲ IR MUS MOKĖ LABAI TRUMPĄ LAIKĄ.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, kad pajaustų, Jėzų GYVĄ SAVO ŠIRDYJE visi kunigai, pastoriai, teologai, vienuoliai, ir bet kokie kiti dvasiniai lyderiai, kurie dabar kasmet tiek daug dėmesio paskiria Jėzaus mirčiai ant kryžiaus, bet VISIŠKAI NIEKO NEMOKO MŪSŲ TĖVO atradimą savyje, kaip šito mokė Jėzus, GYVASIS Jėzus, kuris pats buvo atradęs Tėvą savo viduje, gyvendamas žmogiškuoju pavidalu kaip vienas iš mūsų ir tarp mūsų ir kaip jis pats TIK JO DĖKA ATĖJO PAS MUS, KAD APREIŠKTŲ NE SAVE, BET PATĮ TĖVĄ MUMS VISIEMS IR KIEKVIENAM.
Aš meldžiu, kad mūsų akli dvasiniai vedliai praregėtų ir įsileistų Tėvą ir Jėzų į savo širdis, o tada ir kitus pradėtų mokyti TIKROSIOS MŪSŲ JĖZAUS evangelijos – Dievo Tėvystės, žmonių brolystės – ir net VISOS KŪRINIJOS BROLYSTĖS - o ne negyvo kryžiaus įsiviešptavusio simbolio. Jėzus sakė ir savo naujuoju apreiškimu - KALBU JUMS VĖL - sako VĖL, nes TĄ JIS PATYRĖ IR PATS ASMENIŠKAI – GEROJI NAUJIENA YRA JO EVANGELIJA, IR ĮTIKĖJIMAS Į JĄ GARANTUOJA PRISIKĖLIMĄ KIEKVIENAM BE JOKIŲ KITŲ SĄLYGŲ. Nėra nei kryžiaus, nei nuodėmių ATPIRKIMO, NĖRA IR JĖZAUS MIRTIES JO evangelijoje, kuri suteikia išgelbėjimą kiekvienam, dėl to ir meldžiu KIEKVIENAM DABAR GYVENANČIAM SU RITUALINIU JĖZUMI GYVO BENDRAVIMO, GYVO RYŠIO SU JUO PRISIKĖLUSIU IR GYVU, KURIS IŠ PATIES TĖVO YRA GAVĘS PAČIĄ AUKŠČIAUSIĄJĄ VALDŽIĄ IR GALIĄ SAVO VISATOJE SUSIGRĄŽINTI SAU GYVYBĘ IR GYVENTI SU TĖVU PER VISĄ AMŽINYBĘ, O NE KASMET VĖL IR VĖL BŪTI NUKRYŽIUOTAM.
IR ŠITO GYVOJO RYŠIO JĖZUS KRISTUS MOKO DABAR MUS VISUS SAVO NAUJOJOJE EVANGELIJOJE – KALBU JUMS VĖL - KAD IR MES BŪTUME GYVI SU TĖVU, ATRASTU SAVYJE, IR GYVENTUME SU PRISIKĖLUSIU IR GYVUOJU IR AMŽINU JĖZUMI, MŪSŲ VYRESNIUOJU BROLIU DVASIOJE.
AŠ MELDŽIU, KAD MES ŠITĄ JĖZAUS GYVĄJĄ EVANGELIJĄ-MOKYMĄ PAVERSTUME TIKROVE KIEKVIENAS SAVO KASDIENIAME GYVENIME.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu siela klausosi, ką jai kalba TĖVAS viduje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2010-04-04 15:00:14



Mielieji, šįkart kviečiu jus pirmadienį, 2009 01 12 – 22 val., pasimelsti už agresyvaus Izraelio žudomus taikius palestiniečius, kuriems nepadada niekas, tik TĖVAS, jeigu jie nuoširdžiai siekia Tėvo pagalbos, nesvarbu, kad kreipiasi į Jį Alacho vardu.
Pasimelskime, kad Izraelio akli politikai atsikvošėtų ir nutrauktų karo veiksmus Gazos sektoriuje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės Tris Asmenis – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Motiną-Sesę.
Kuriems dar sunku garbinti Rojaus Trejybę savais žodžiais, kaip ir melstis, skaitykite, tuomet, mano jums rašomas maldas. Tik jas skaitykite labai nuoširdžiai, ne mechaniškai, nes mechaninio skaitymo malda neveikia.
--------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu, ir tik tu, statai kalnus ir juos perkeli iš vienos vietos į kitą, sukuri kontinentus, ir juos išjudini tiek mūsų pasaulyje, tiek kituose, tik tu suneši, nematoma ranka, milžiniškos materijos planetas kosmose ir jose apgyvendini gyvybę, kuri ir gali pati tave pažinti ir patirti, kada tik savo siela atsiveria tau.
Aš garbinu tave, kad tavoji nuostabi kūrinija yra ir manoji kūrinija, nes būtent dėl kiekvieno iš mūsų tu ją ir sukūrei, kad joje mes jaustumėmės kaip savo malinčių ir mylimų tėvų namuose ir savo namuose.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinijos šeima negalėtų vystytis ir augti, jeigu tu nespinduliuotum meilės virpesių, šitos savo gyvosios energijos virpesių, kurie ir sukuria GYVYBĘ, net ir materialiu pavidalu.
Aš garbinu tave, nes tik tu esi vienintelis toks mylintis tėviška-motiniška meile, nieko už ją neprašydamas, ir myli visus vienodai, ir tave mylinčius ir tave keikiančius.
Aš garbinu tave, kad tu, ir tik tu, mus suvieniji meilės virpesiais ir meilės virpesiusoe, kad ir mes patys pamilstame tavo tėviška-motiniška meile vieni kitus ir visus.
Aš garbinu tave, nes mano atsivėrusi tau siela yra kupina tavosios meilės gyvų virpesių, ir kada jie pripildo sielos vidų tiek sklidinai, kad ji nebegali negarbinti, nes ji trokšta tave garbinti iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad jūsų siela, dabar tiek atsivėrusi Rojaus Trejybei, pradėtų dar giliau panirti į gyvų meilės virpesių vandenyną ir šitaip patirtų gyvą ryšį su Rojaus Trejybės Asmenimis dar giliau.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, mano siela tiesiog trokšte trokšta melstis už dabar žudomus niekuo dėtus civilius palestiniečius, esančius Gazos sektoriuje.
Izraelio juodi pulkininkai ir generolai, turintys savo rankose gausybę ginklų, primeta savo valią ir sprendimus savo šalies politikams, kurie būdami savanaudiški ir bailūs, priima politinius sprendimus, kurie atriša rankas generolams žudyti niekuo nekaltus palestiniečius, prisidengiant demagoginiais išvedžiojimais apie arabų terorą ir apšaudymus iš Gazos sektoriaus.
Ir arabai palestiniečiai, ir žydai yra sielos broliai, nors išpažįsta skirtingą ritualinę religiją, kuri juos ir atskiria.
Ir vien tik dėl jos jie ir negali susitarti, kaip santarvėje ir meilėje gyventi tarpusavyje, turint ir Izraelio valstybę, ir Palestinos valstybę, kurios dabar nėra.
Tačiau mes puikiai žinome, kad šitie tavo vaikai ir vieni, ir kiti yra dvasiškai akli vaikai, ir jie yra dvasiškai akli sielos broliai ir sesės, dėl to ir yra pilni neapykantos ir keršto. Tačiau kaip viskas pasikeičia, kada reali kulka ar skelveldra sužeidžia mažytį vaikutį, tada jo pilnos skausmo ir baimės akys, sujaudina bet kurį kitos ritualinės religijos žmogų. Tai rieškia, kad tą akimirką žmogaus siela prakalbo savo vidiniu gailestingumo balsu. Ritualai išnyko, išgaravo, vietoje jų iškilo gyvas gailestingumas ir pagalba tam, kuriam ji reikalingiausia šitą pačią akimirką.
Tačiau jeigu šitokioje pačioje padėtyje atsiduria suaugęs žmogus, tai kita pusė be gailesčio ir toliau naikina tokį žmogų, nes jį laiko savo tautos priešu, savo asmeniniu priešu ir jokios pagalbos nė nemano suteikti, jokio gailestinumo nė nemano parodyti. Tai grynai religinių negyvų dogmų vergai, ir vienoje pusėje, ir kitoje pusėje, kurie žudo be pasigailėjimo, be jokio susimąstymo, kad tuo pačiu jie kelia ranką prieš TAVE, TĖVĘ, NES TU ESI KIEKVIENAME NUŽUDYTAME, NESVARBU, KAIP IR KADA BŪTŲ KITAS NUŽUDYTAS TAVO VAIKAS.
Bet koks karas, tai yra nusikaltimas ir tavosios valios – mylėti visus - pažeidimas šiais laikais, kada mes jau turime tokį nuostabų apšvietimą, kad TU ESI KIEKVIENAME, IR MES NEGALIME KELTI RANKOS PRIEŠ KITĄ, TUO PAČIU NEPAKELDAMI RANKOS IR PRIEŠ TAVE.
Būtent dabar ši mūsų malda yra skirta, kad kuo daugiau žmonių suvoktų, kad žydas, ar arabas, lietuvis ar rusas.jie visi yra MANO SIELOS BROLIAI, KURIUOS AŠ NEPAPRASTAI MYLIU, IR VISUS MYLIU BE JOKIO IŠSKAIČIAVIMO, BE JOKIO IŠSKYRIMO, KAD LIETUVĮ TURIU MYLĖTI LABIAU NEGU ŽYDĄ, AR PALESTINIETĮ.
Tik TAU atsivėrusi siela ir tegali mylėti visus vienodai ir melstis už visus vienodai, su meile ir nuoširdžiai, kad ir žydai, apakę Jahvės išpažintojai ir dogmatikai, atsikvošėtų ir nustotų šaudyti į TAVE, KADA JIE ŠAUDO Į VISŲ APLEISTUS PALESTINIEČIUS.
Tik TU jų neapleidi niekada, net ir dabar, dėl to aš ir meldžiu, kad palestiniečiams manoji malda ir manoji meilė padėtų atrasti ramybę savo viduje kiekvienam, ypač sužeistam, kada jis tapo bejėgis ir praradęs bet kokią viltį be kitų pagalbos toliau gyventi drauge su Tavimi ir vardan TAVĘS ir mylint žydus ir lietuvius, amerikiečius ir rusus, ir visus vienodai.
Aš meldžiu tokio atsitokėjimo pasauliui, kuris pats tyliai stebi, kaip jų sielos broliai, palikti likimo vailiai, žūsta nebe dešimtimis, bet šimtais, o sužeidžiami tūkstančiais, kada dvidešimt pirmasis amžius jau vis labiau įsibėgėja vis naujais ir naujais prievartos veiksmais įvairiose pasaulio vietose.
Aš meldžiu, kad Urantijos dvasiniai vedliai, kurie pasklis iš Lietuvos, dar daugiau atsiduotų tavo vedimui iš vidaus ir dar nuoširdžiau siektų Tavosios valios vykdymo iš meilės tau ir visiems, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
------------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymų, kaip gi toliau pažaboti prievartą vis didesniu atsivėrimu TAU.
]
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-01-11 14:34:34



Mielieji, kviečiu jus į mūsų bendrą kolektyvinę pirmadienio maldą (2009 01 05 – 22val.) už mūsų tikrąjį aš, kuris šiandien dar net nepasireiškia VISIEMS toks, kokiu pasireikšti mums, kiekvienam VISŲ LABUI numatė ir Tėvas, ir visa Rojaus Trejybė.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Garbinkite ją savais žodžiais, savomis mintimis, ir BŪTINAI ATSIVĖRUSIA siela.
Jeigu patiems tą padaryti dar sunku, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas, tik skaitykite labai nuoširdžiai, ne mechaniškai, kad tik perskaitytumėte. Pajuskite visų žodžių giluminę prasmę, ir net juose esančius mano MEILĖS virpesius, skirtus ir Rojaus Trejybei, ir jums visiems.
------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu atskleidi mano sielą vis labiau, ir iš vidaus, savosios meilės virpesiais, kurie yra gyvi, ir kurie ją kelia gyvam ir realiam žengimui per visą amžinąjį gyvenimą.
Aš garbinu tave, kad tu atsivėrusią mano sielą tiek skaistini, kad ji net ir garbinimo maldoje pravirksta, nes jaučia tavosios meilės virpesių tekėjimą, kurie ir skaidrina ją iš vidaus.
Aš garbinu tave, kad tu mus, VISUS, laikai savajame glėbyje iš meilės ir su meile; ir šitaip tu laikai visą kūriniją; ir jai suteiki naujų ir nepakartojamų patyrimų pažįstant ją ir patiriant ją drauge su tavimi ir jaučiant tave savo viduje.
Aš garbinu tave, kad tu tiek iškeli sielą, kad šitoks patyrimas su tavimi pranoksta bet kokias TUŠČIAS filofosines sampratas IR APIE TAVE, IR APIE ŽMOGAUS RYŠĮ SU ŽMOGUMI IR SU TAVIMI, nes atsivėrusi siela filosofijai neprieinama, nes ji yra tavoji DIEVIŠKA, NE ŽMOGIŠKA dovana kiekvienam iš mūsų, ir BŪTENT JI yra mūsų PRADINĖ tikrojo aš pakopa, pakeliui pas Tave į namus Rojuje.
Aš garbinu tave, kad tik atsivėrusis TAU siela, be jokių turtų, be jokio užmokesčio, be jokių pinigų tampa pati turtingiausia ir galingiausia per GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI, ir tik šitas GYVAS MEILĖS KELIAS jai ir suteikia galios ir turtų, kad ji trokšta dar daugiau ir turtų, ir galios iš tavęs, kad visa tai DALINTŲ VISIEMS; ir kuo daugiau gauna iš tavęs, tuo daugiau ji trokšta pati atiduoti kitiems, ir tuo DAR DAUGIAU VĖL gauna iš tavęs. Ir šitaip per visą amžinybę, pripildytą tavosios meilės patyrimų, nesikartojančių patyrimų.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė, pati būdama tokia švelni, yra tvirtesnė už plieną ir karštesnė už ugnį, ir lygiai tokią pat padaro ir tau atsivėrusią sielą, kuri irgi myli tavo švelnia meile visus, yra tvirta savo atsidavimu tau, ir karšta savo tarnavimu sielos broliams ir sesėms. Ir ji trokšte trokšta garbinti tave iš šitos pačios meilės, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje kelias minutes. Tegu jūsų dabar ypač atsivėrusi siela geria Tėvo meilės, ir Rojaus Trejybės meilės virpesius, kad ji pati dar daugiau mylėtų VISUS VIENODAI.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Ažinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis labiau atsiveriančias sielas, kad jos trokšta bendrauti su tavimi, kad jos trokšta dalyvauti ir kolektyvinėje mūsų maldoje.
Ačiū tau už mūsų visų patyrimus, kokius esame patyrę iki šios akimirkkos, ir ką patiriame šitą pačią akimirką.
Šįkart aš savo sielos brolius ir seses pakviečiau pasimelsti už mūsų visų tikrojo aš kuo ryškesnį atsiskleidimą.
Mylimas Tėve, Tu mums padovanojai ne tik asmenybę, kiekvienam unikalią ir nepakartojamą, per visą amžinybę, bet taip pat ir savo paties dalelę, savo dvasią, Minties Derintoją, kad tik mes savo tikruoju aš pajaustume Tave vedimą iš vidaus, ir pradėtume šituo jautimu atskleisti savo tikrąjį aš, kuris turi visas TAVO savybes – meilę, gailestingumą, supratimą, tiesą, teisingumą, grožio pajautimą, tarnavimą visiems, ir visų labui.
Tačiau mūsų iš tėvų gautas ir užaugintas gyvulinis aš šitų savybių neturi. Jis yra pilnas baimės ir nepasitikėjimo savimi; jis netiki TAVIMI, jis trokšta skriausti kitus, trokšta lindėti pasislėpęs krūmuose, kad tik jam nereikėtų nieko daryti VISŲ LABUI IR KEISTIS PAČIAM.
Ir šitoks NETIKRAS, IŠKREIPTAS mūsų aš, VIEŠPATAUJA TIKROJO AŠ ATŽVILGIU, nugyvena visą gyvenimą; fizinį gyvenimą Urantjoje; ir nugyvena kančiose ir skausme, patirdamas daugybę fizinių susirgimų, jau net nuo pačios vaikystės. Ir tai vyksta dėl tėvų IRGI GYVULINIO AŠ VIEŠPATAVIMO IR SAVO DIEVIŠKOJO AŠ atžvilgiu ir SAVO MAŽŲ VAIKUČIŲ DIEVIŠKOJO AŠ atžvilgiu.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad mūsų tikrasis ir DIEVIŠKASIS AŠ atsiskleistų vis daugiau ir ĮSIVIEŠPATAUTŲ mūsų gyvulinio aš atžvilgiu, nes gyvulinis aš, būdamas pilnas nerimo ir baimės, kad jį kas nors gali nuskriausti, kad jam gali nepasisekti, kad jis nevertas būti Tėvo sūnumi ir dukra ir dėl to jis yra per menkas trukdyti TĖVUI, kad šis atsilieptų į SAVO mylimo ir mylinčio vaikelio prašymą, nes Tėvas turi ir svarbesnnių darbų, tokiomis tamsos nuostatomis ir tokiu NE GYVENIMU, BET IŠKREIPTU EGZISTAVIMU STABDO VISĄ SAVO DVASINĮ AUGIMĄ IR TĖVO PAŽINIMĄ, IR TOKIU SAVO ELGESIU EINA PRIE TĖVO VALIĄ.. Tai vis MŪSŲ NETIKROJO AŠ pasireiškimai. Ir jie pasireiškia kiekviename žingsnyje – darbe, namie, gatvėje, visur ir visada.
Aš meldžiu, kad tokie mūsų sielos broliai ir sesės, pradėtų atsiverti TAU – MYLIMAS TĖVE, KURIO JIE DAR NEPAŽĮSTA, DAR NĖRA ATRADĘ, DĖL TO YRA NAŠLAIČIAI. Ir tik tokiu, VIENINTELIU, keliu jie galės patys PATIRTI, kad jie turi SAVO TIKRĄJĮ IR DIVIŠKĄJĮ AŠ, KURIS YRA PILNAS TAVOSIOS MEILĖS IR GĖRIO, TIESOS IR GROŽIO, TEISINGUMMO IR TARNAVIMO. TEREIKIA TIK SAVO SIELA ATSIVERTI TAU IR VISA TAI PASIIMTI IŠ TAVĘS.
Aš meldžiu, kad visi mano sielos broliai ir sesės, kurie JAU yra atradę Tėvą SAVYJE, ir kurie patys su Juo gyvai bendrauja, dar daugiau atsivertų TAU, MYLIMAS TĖVE, TAU, MYLIMAS AMŽINASIS SŪNAU-KŪRINIJOS MOTINA-BROLI, TAU, BEGALINE DVASIA-KŪRINIJOS MOTINA-SESE, kad jų vis gilėjantis atsivėrimas suteiktų jų tikrajam ir dieviškajam aš vis naujų atspalvių, kurie būtų pripildyti tavosios meilės virpesių dar daugiau. Ir tada jie darys drąsesnius žingsnius savo tarnystėjė mūsų visų labui, kaip ir visos tavo kūrinijos šeimos nariai tarnauja vieni kitų labui – ir visų labui.
Mūsų tikrasis, ir BEBAIMIS, aš yra tavo padovanotas kaip amžinoji dvasia, ir tik kuo yra gilesnis ryšys su tavimi, tuo jis stipriau ir atsiskleidžia savo pasireiškimu dar tebegyvenant net ir šituo materialiu žmogiškuoju pavidalu, bet jau savo savybėmis vis labiau ir labiau panašėjančiu į tave – meilės skleidimu, šviesos skleidimu, tarnavimu VISŲ LABUI IR VISIEMS. Ir iš meilės Tau ir visiems, Ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite tylėdami. Tegul jūsų atsivėrusi siela klausosi jai suteikiamų mokymų, kaip gi jai daugiau atsiskleisti savo tikruoju aš..
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-01-04 20:24:42



Mielieji, šįkart jus kveičiu į mūsų pirmadienio kolektyvinę maldą (2008 12 29 – 22 val.), kur bebūtumėte – namie, kelionėje, Lietuvoje, ar toli nuo jos – pasimelsti už mūsų asmeninius šių metų patyrimus. Kokie jie buvo – malonūs ar ne, skausminig ar ne, pasimelskime už tai, ką patyrime per visus metus.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Kuriems iš jūsų dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tie skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite jas nuoširdžiai.
----------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrnijos Motina-Sese,a š garbinu tave, kad tavoji kūrinija suteikia kiekvienam iš mūsų augimo patyrimus kasdien.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės nešamas vis labiau ir labiau juntu, kaip siela atsiveria tau; ir šitos meilės prisipildo vis daugiau ir daugiau; ir mėgaujasi šituo patyrimu.
Aš garbinu tave, kad TIK TU esi suteikęs, atsivėrusiai sielai, TOKIĄ palaimą, jog ši nori kaskart tokią palaimos BŪSENĄ patirti VĖL IR VĖL, ir KUO ILGIAU, nes tai ir yra GYVAS ryšys su tavimi, per atsivėrusios sielos gaunamus iš tavęs GYVUS MEILĖS virpesius, kurie ir suteikia palaimos patyrimą kiekvienai, tau ATSIVĖRUSIAI, sielai.
Aš garbinu tave, kad manoji siela vis labiau ir labiau patiria, kad ji šitoje kūrinijoje neturi ko bijoti, kai tu esi ne tik šalia, ir VISADA, bet net ir MANO VIDUJE, kaip ir kiekvieno mano sielos brolio ir sesės VIDUJE. Ir tada pati siela pajunta vis didesnį pasitikėjimą ir pačia kūrinijos šeima; ir pati trokšta, kuo daugiau naujų patyrimų, ir susitikimų su iki tol dar nepažintais, nes nesutiktais, savo sielos broliais ir sesėmis, net ir su savo angelais serafimais ar Tarpinėmis Būtybėmis, kurių žmogaus akis matyti nemato.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės virpesių banga skandina mano atsivėrusią tau sielą, ir kuo giliau ji skęsta tavo meilės vandenyne, tuo daugiau ji jaučia stiprybės ir energijos savo viduje, ir trokškimą dalintis meile su visais, net ir taip, kaip tą darai TU, ir kaip šitą daryti mokai MUS, kiekvieną.
Aš garbinu tave iš meilės, ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite kelias minutes tyloje. Neskubėkite pereiti prie prašymų maldos.
Tegu jūsų siela, dabar taip nuostabiai atsivėrusi, geria meilės virpesius, kurie ją ramina ir stiprina, iš vidaus, o tuo pačiu ir suartina su Tėvu, su Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu, ir su Begaline Dvasia-Motina-Sese.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
----------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Amžinoji Kūrinijos Motina-Amžinasis Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Begaline Kūrinijos Motina-Begaline Kūrinijos Sese, ačiū tau, kad mes juntave tavo vedimą mūsų sielai iš vidaus ir prisijungiame prie šitos kolektyvinės maldos, nors savo fiziniu kūnu ir nesame vienas šalia kito, dar net gi esame labai toli, net kai kurie už tūkstančių kilometrų. Tačiau tavo dvasios dėka, mylimas Tėve, mes esame susiejami į vieną dvasinę šeimos visumą, kurioje esame ne tik mes, mirtingieji žmogaus pavidalu, bet ir dvasios ir Tarpinės Būtybės, kurios yra prisijungusios prie mūsų dvasinės ir nuoširdžios maldos.
Šįkart meldžiuosi drauge su savo sielos broliais ir sesėmis už visus praeinančių metų sukauptus patyrimus. Kokie jie tik buvo, už juos visus dėkoju. Ir vis labiau patiriu, kad nė vieno nebuvo nereikalingo. Kiekvienas patyrimas vis labiau leido patirti sielai, koks tu esi nuostabus Tėvas, Motina-Brolis, ir Motina-Sesė, nes visi patyrimai buvo skirti vien tik ugdymui, vien tik sielos stiprinimui ir visų šviesinimui.
Ir kiek buvo fiziniam kūnui sunkumų, tai tik dėl to, kad mano siela vis dar negali pasitikėti tavimi tiek, kiek tu mokai ir vedi iš vidaus, kad pasitikėčiau tavimi vis daugiau. Todėl šis nepasitikėjimas ir sukelia kančių kūnui, nes nepasitikėjimo akimirką siela susilpnina gyvą ryšį su tavimi, ir tada gyvulinis protas pajunta daugybę abejojimo ir nepasitikėjimo savimi virpesių, kurie visi yra nudažyti baimės atspalviu.
O juk tu mus visus, ir kiekvieną, maudai MEILĖS ŠVIESIUOSE IR SKAISČIUOSE virpesiuose, ir net jais pripildai visą mūsų vidų.
Tik siela, nors minutėlei pasidavusi žmogiškojo proto abejojimui ir baimei, tuoj pat šitą gyvą ryšį ir susilpnina su tavimi; ir šis trūkinėjantis gyvas ryšys ir sukelia kančios akimirkų ir fiziniam kūnui ir žmogaus gyvuliniam protui.
Mylimas Tėve, Tu mane visą laiką mokai, kad tokiomis akimirkomis visada kreipčiausi į TAVE, ir NEDELSDAMAS. Ir tada vėl pajausiu gyvą Tavosios meilės ir energijos pulsavimą savo viduje, ir tame pačiame fiziniame kūne, kuris irgi jaučia kančią.
Ir Tavo mokymai kaskart pasitvirtina, kada tik kreipiuosi į Tave.
Tačiau gyvuliniam protui nėra taip lengva nuolat palaikyti tokį gyvą ryšį su Tavimi. Dėl to jis megina tvarkytis SAVO JĖGOMIS, kuros yra nepalyginamai silpnesnės negu Tavo suteikiama GYVOSIOS meilės jėga, kuri ir pajuntama, kada gyvą ryšį su Tavmi mes sustipriname.
Aš meldžiuosi už visus patyrimus, net ir abejonių, neryžtingumo, pasimetimo akimirkų patyrimus, nes be šitų patyrimų niekada ir siela negalėtų pajausti tavosios MEILĖS KONTRASTO visiems šitiems skausmingiems patyrimams. Tik šitokių akimirkų dėka ir vis labiau atsigręžiant į tave, siela ir jaučia, pati, savo viduje, kad visi patyrimai jai buvo reikalingi, jos pačios augimui, stiprėjimui, ir didesniam PANAŠĖJIMUI Į TAVE.
Aš meldžiuosi su visais savo sielos broliais ir sesėmis už visų ir visus patyrimus, nes tik jų dėka mes per šituos metus patyrėme, kokia yra nuostabi tavo mums suteikiamų patyrimų prasmė visos AMŽINYBĖS GYVAJAME KELYJE kiekvenam iš mūsų, kada juo mes žengiame vis labiau patirdami, kad tik nuo tavęs nusisukus atsiranda nepasitikėjimas ir kančia, o vėl prie tavęs prisiglaudus, atsivėrimo tau akimirką, kartus patyrimas pavirsta į saldų, nes tavo meilė jį pasaldina, ir siela pati patiria, kad nėra kito, ir geresnio, kelio, kaip tik siekti DAR DAUGIAU naujų patyrimų; ir vis labiau GLAUDŽIANTIS prie tavęs, ir NET SUSILIEJANT su tavimi, iš meilės, ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių. Tegu atsivėrusi siela ir toliau lieka atsivėrimo būsenoje; ji šitaip patiria gilų ir palaimingą virpesių ryšį su Rojaus Trejybe. Ir tai yra jos stiprinimas, kad ji ir toliau dar daugiau pasitikėtų šituo gyvu ryšiu, ir jį vis stiprintų.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-12-28 15:24:43



Mielieji, kviečiu jus į mūsų primadienio maldą (2008 12 22 -22val.). Šįkart pasimelskime už mūsų artimiausius išrorinius pagalbininkus – mūsų angelus sargus – serafimus – ir už Tarpines Būtybes.
Tiems iš jūsų, kuriems dar sunku melstis savais žodžiais, skaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite jas atsivėrsia siela, suprasdami kiekvieno žodžio giluminę prasmę, ne tik paties žodžio reikšmę, kad pajaustumėte iš maldos sklindančias meiles vibracijas.
Tik tokia malda yra veiksminga, ir tik tada jūs patirsite giluminį maldos poveikį ir jums patiems.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
-------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motna-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, kad tu vis labiau ir labiau atveri mano sielą, ir ji vis giliau ir giliau pajunta tikrą ir gyvą komunijos ryšį su tavimi.
Aš garbinu tave, kad mano atsivėrusi tau siela ima jausti ir aplinkos grožį daug gilesne samprata, net ir ten, kur šio grožio anksčiau nematė.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka aš pradedu patirti savo viduje tavo GYVĄ BUVIMĄ ne tik aplinkoje, bet ir mano paties viduje.
Aš garbinu tave, kad tavo vedimas iš vidaus yra toks subtlus ir švelnus, bet tuo pačiu toks tvirtas ir stiprus, kad mano siela vis labiau ir labiau jam atsiduoda ir vis labiau juo pasitiki.
Aš garbinu tave, kad tavo meilės virpesiai, kurie yra GYVI ir pasklidę po VISĄ kūrinijos kosmosą, yra kiekviename iš mūsų, net ir mūsų materialaus kūno kiekvienoje ląstelėje, kad tau atsivėrusi siela pradeda jausti nepaprastą energiją ir sveikatą net ir pačioje sunkiausioje padėtyje, kada kūnas pavargęs ir išsekęs, ar kamuojamas ligos. Tavoji meilė gydo kiekvieną ląstelę, tik mums reikia tau atsiverti visa savo siela.
Aš garbinu tave, kad tu esi Meilė, Tiesa, Gailestingumas, Gėris, ir Grožis, ir mus mokai meilės, tiesos, gailestingumo, gėrio ir grožio kas akimikrą, kad gyventume jais savo kasdienybėje, ir tik šitaip panašėtume į tave ir išspręstume visas dabartines ne tik asmenines, bet visos mūsų žmonijos varginančias problemas.
Aš garbinu tave, kad tu mus ragini būti net ir tokiais tobulais, koks tobulas esi tu, mylint visus tavąja meile ir tarnaujant gėrio darbais vieni kitiems, kaip tą darai kas akimirkką, ir be perstojo, ir per amžinybę TU.
Aš garbinu tave, iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojuas Trejybės pagarbinimo dar kelias minutes pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela, dabar tokia atsivėrusi, geria meilės nektarą iš Rojaus Trejybės visų Trijų Asmenų, o tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mano, ir vis daugaiu ir kitų mano sielos brolių ir sesių atsiveriančias sielas, kad jos jau gyvai ima bendrauti su tavimi, kad joms reikia tokių maldų, kurios atveria sielą, o ne skaitomų mechaniškai per kiekvienas pamaldas, dėl to tapusių tokiomis išmoktomis, kad siela užmiega, kada jas nuobodžiai kartoja liežuvis, ačiū tau, kad tu atvėręs mūsų sielas savo nuolatiniu beldimu iš vidaus prisibeldei iki mūsų dieviškojo aš, kuris ir trokšta šitos GYVOS KOMUNIJOS SU TAVIMI.
Ir šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses į mūsų šventovės – GYVOSIOS šventovės – Rojaus Trejybės vardu vadinamos – kolektyvinę maldą už mūsų pačius artimiausius mums nematomus pagalbininkus, kurie taip atsidavusiai tarnauja mums nenuilsdami – už mūsų angelus sargus – serafimus ir už Tarpines Būtybes, mūsų nematomus nuolatinius Urantijos gyventojus, kurie tiek daug dirba, suteikdami mums pagalbą mūsų šviesos kelyje, einant materialiu Urantijos planetos paviršiumi.
Mes dabar esame toli vienas nuo kito materialiu pavidalu, tačiau atsivėrę tau, tavosios davsios dėka, mes esame apjungti dvasiniu ryšiu. Ir nesvarbu kiek šimtų ar net tūkstančių kilometrų mus skirtų – esame kaip pati glaudžiausia šeima, prisipildžiusi tavo meilės virpesių ir juos dalinanti visiems, net ir šitos dvasinės komunijos metu.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėmis meldžiuosi už mūsų angelų sargų – serafimų ir Tarpinių Būtybių gerovę.
Tai jų dėka mes galime padaryti daug daugiau ir geriau negu darytume tą patį be jų pagalbos, eidami savo dvasinio augimo kieliu.
Mūsų ištikimieji pagalbininkai serafimai mus skatina iš išorės suteikdami mums daugybę aplinkybių ir sankryžų, kuriose mes turime priimti asmeninius sprendimus, tokius sprendimus, kurie ugdytų mūsų dieviškąjį sielos, net ir dvasios, aš, kurie stiprintų mūsų charakterį, kaip šito ir sieki tu, mylimas Tėve iš vidaus, savosios dvasios – mūsų Minties Derintojo – meilės impulsais kviesdamas nebijoti meilės ir šviesos kelio ir eiti juo atsidavus vien tik tavajam vedimui iš vidaus, kuris vienintelis yra TIKROJI TIESA.
O mūsų serafimai mums pateikia išorines aplinkybes, kad skatintų mūsų apsisprendimus, atitinkančius tavo vidinius impulsus – meilės, tiesos, gėrio, gailestingumo, ir grožio.
Aš meldžiu mums gilesnės įžvalgos, kad mums serafimų suteikiamų sankryžų mes nepraeitume, o jas pamatytume savo vidinio sielos matymo žvilgsniu ir jose pasielgtume taip, kap mus mokai TU – visada likdami pilni meilės ir gėrio, tiesos ir gailestingumo. Šitokie mūsų sprendimai suteikia naujų patyrimų ir mūsų serafimams, kaip ir mums. Mes esame su jais susieti NUOLAT, ir kas akimirką.
Aš meldžiu, kad mes pastebėtume šitą nematomą mūsų tarpusavio ryšį su mūsų serafimais ir stebėtume aplinkybes ir savo elgesį šitose jų mums suteiktose sankryžose, ar mūsų elgesys suteikė pasitenkinimo jas sumodeliavusiems mūsų serafimams ar apgailestavimo, kad mūsų sielai savo sprendimais buvo per sunku išlikti meilės ir gėrio, tiesos ir gailestingumo atspindžiu kitiems mūsų sielos broliams ir sesėms, ir ji pasidavė savo žemiškajam gyvuliniam aš, kuris išsigando PATS tapti šviesa ir meile.
Aš meldžiu nuostabių patyrimų, drauge su mumis, mus globojančioms Tarpinėms Būtybėms, kurios yra vieninteliai nuolatiniai Urantijos gyventojai, ne taip, kaip mes, kurie esame tik labai trumpam šitoje planetoje. Ir nors jų mūsų regos virpesiai negali šito matyti, tačiau būtent Tarpinių Būtybių dėka mes išvengiame daugybės daugybės skaudžių, net tragiškų pasekmių, kada patys padarome neapgalvotų sprendimų. Tik jų dėka, kiekvienas iš mūsų, galime paliudyti, kad kažkada ir kažkur išvengėme tragedijos, nesvarbu kada, vaikystėje ar dabar, bet kažkokia nematoma ranka mus sulaikė ar stumtelėjo, kad nepatektume po mašina, nematoma ranka laimingai išsviedė per mašinos langą, kuri pati po avarijos buvo visa sudaužyta, nematoma ranka net kūdikį ar trimetį mažylį per drebėjimą ar potvynį užkėlė į saugią vietą.
Ir ši nematoma ranka suteikia paramą ir šiandien mums, ir kievienam, tik mes retai kada susimąstome apie šios rankos kilmę – Tarpinių Būtybių tarnystę mums, kad mes tik liktume meilės ir šviesos, tiesos ir gėrio tarnystės kelyje, kokiame yra ir jos, vienintelės būtybės planetoje, galinčios padėti mūsų materialiam kūnui ne aplinkybių dėka, kaip tą daro serafimai, bet paties materialaus kūno sulaikymu, pakėlimu, net ir apleidus fizinėms jėgoms ir kritinėmis akimirkomis.
Aš meldžiu, kad mūsų šaunieji pagalbininkai, taip atsidavusiai vykdantys TAVO valią, taptų vis labiau pastebimi ir mums savo darbais mums, kai mūsų pačių sielos įžvalga gilėja per gyvą ryšį su tavimi.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar likite tylos ir atsivėrimo būsenoje, tegu jūsų siela geria jai suteikiamus mokymus apie serafimų ir Tarpinių Būtybių tarnystę mums visiems Urantijoje. Tegu šie mokymai nusėda į pasąmonę. Ateis akimirka, kada jie pakils ir į sąmonės paviršių, kad siela pati vis labiau pastebės, kaip jos aplinkoje veikia šitie išitkimi mūsų artimiausi išorės pagalbininkai.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-12-21 00:25:42



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kas savaitinę pirmadienio gyvą maldą (2008 12 15 – 22 val.). Šįkart kviečiu pasimelsti už mūsų dvasinę VIENOVĘ su asmenine kiekvieno ĮVAIROVE.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trėjybę, visus TRIS mūsų mylimus ir mylinčius Kūrinijos, ir mūsų, TĖVUS – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Kas savais žodžiais dar garbinti ir melstis negalite, skaitykite, tuomet, mano jums nuolat rašomas maldas visa savo atsivėrusia širdimi, ne savo protu, kuris supranta tik žodžio reikšmę, bet atsivėrusios sielos virpesiais, kurie ir leidžia sielai pajausti žodžiais išsakytų virpesių gyvą patyrimą savo viduje.
-------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija yra ne žodis, bet yra visa pripildyta tavosios meilės virpesių, kurie ir sukuria GYVYBĘ JOJE.
Aš garbinu tave, kad mano atsivėrusi siela tau, pati ima patirti tokių jausmų, kokių niekada anksčiau nepatyrė, nes ji jaučia milžinišką meilę visiems ir visa kam aplinkui – žolei, gėlei, skruzdėlytei, šapeliui vėjo nešamam, ledynui, vandenynui, kosmosui, sielos broliams ir sesėms, ir visiems be jokio išskaičavimo vienodai, ir tada siela tiesiog nebegali tavęs negarbinti, jausdama tavo meilės pasireiškimą savo viduje visur ir visada.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės virpesių banga yra gyva; ir ji vis labiau ir labiau paverčia mano sielą mylinčia, kad ją iki pat ašarų sujaudina net trumpai šmėstelėjęs vaizdas ekrane, kur stipresnis skriaudžia silpnesnį, ir ji tuoj pat ima melstis už abu, jeigu tas vaizdas yra ekrane, o jeigu jis yra šalia, ji tuoj pat siekia apraminti ir vieną ir kitą – vieno jėgą, kito išgąstį.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki sielai augimo kelią, kuriame ji atsiskleidžia vis įvairesniais patyrimų atspalviais, kurie jai jau yra numatyti per visą amžinybę.
Aš garbinu tave, kad tu savo meilės gyvais virpesiais mus visus, tau atsivėrusius, auvieniji į kūrinijos šeimą tiek, keik pati siela yra atsivėrusi tau; ir tik per šitokį ryšį gyva siela patiria kūrinijos DVASINĖS šeimos tikrumą.
Aš garbinu tave, kad tau atsivėrusi siela, pati jaučia dar didesnį troškimą gerti tavo gyvą vandenį, dar daugiau patirti tavo meilės gyvus virpesius ir juos dar daugiau dalinti kitiems – VISIEMS, net ir taip, kaip tu mus mokai, dalinti Tavo meile VIESIEMS VIENODAI IR MATUOTI TAVO KŪRINIJĄ TAVUOJU MEILĖS IR ŠVIESOS DARBŲ MATU PAGAL MEILĖS IR ŠVIESOS MOTYVUS VISUMOS LABUI.
Aš garbinu tave, iš meilės tau ir visai kūrinijai ir laisva valiai, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės visų Trijų Asmenų pagarbinimo pasėdėkite tyloje kelias minutes. Dabar jūsų siela yra ypač atsivėrusi gyviems meilės virpesiams, jus pasiekiantiems tiesiai iš Rojaus Trejybės. Gerkite juos, mėgaukitės meilės palaima, nors keletą minučių. Šitoji sielos ramybė ne tik stiprina GYVĄ RYŠĮ SU TĖVU, AMŽINUOJU SŪNUMI-MOTINA-BROLIU, BEGALINE DVASIA-MOTINA-SESE, bet taip pat ir veikia kiekvieną kūno ląstelę, ją apramindama ir GYDYDAMA, ir be jokių dirbtinių vaistų.
Tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už vis labiau mūsų atsiveriančias tau sielas, tegu jos kuo giliau prisipildo tavosios meilės gyvų virpesių, tegu juos geria, kad galėtų kitiems paliudyti, koks tu esi GYVAS MEILĖS VANDENYNAS, KURIAME SKĘSTAME KIEKVIENAS, IR KUO GILIAU JAME SKĘSTAME, TUO GYVYBINGESNI ESAME VISŲ LABUI.
Ačiū tau už mūsų patyrimus, kuriuos esame sukaupę iki šios akimirkos, ir ką patiriame dabar per gyvą komuniją su tavimi, ir tarpusavyje.
Šis patyrimas taip pat ugdo sielą, nes leidžia patirti gyvą ryšį ne tik su tavimi, bet ir tarpusavyje, kaip kūrinijos šeimos brolių ir sesių dvasinį ryšį, kuris mus apjungia per tave, nors šitos komunijos metu savo fiziniu pavidalu mes ir esame toli vieni nuo kitų, bet dvasioje esame SUVIENYTI Į DVASINĘ VIENOVĘ PER ATSIVĖRIMĄ TAU IŠ PAČIOS SIELOS GELMĖS.
Būtent tik atsivėrusi tau siela ir tegali pradėti patirti dvasinį ryšį tiek su tavimi, tiek su savo sielos broliais ir sesėmis, ir ne tik su materialiais žmonėmis, bet ir su DVASIOMIS BEI SIELOM IS, IR TAPRINĖMIS BŪTYBĖMIS, KURIOS VISOS IR SUDARO KŪRINIJOS ŠEIMĄ.
Ir kai kurios dvasios – mūsų angelai serafimai, pažangos serafimai, nacijų serafimai, ir daug kitų dvasių taip pat dalyvauja ir mūsų šitoje kolektyvinėje maldoje VISŲ LABUI.
Aš meldžiu, drauge ir su dvasiomis, ir su tarpinėmis būtybėmis, ir su visais savo sielos broliais ir sesėmis mūsų DVASINIO RYŠIO PER TAVE, kad mes vis labiau imtume realiai patirti DVASINĘ VIENOVĘ, išlikdami, kiekvienas asmeniškai, UNIKALUS IR NEPAKARTOJAMAS, net ir taip, kaip ir jūs TRYS, esate atskiri asmenys ir asmenybės, bet tuo pačiu veikiate kaip Rojaus Trejybė dvasinėje Vienovėje, absoliučioje dvasinėje vienovėje.
Šito Jūs ir mus mokote, kad mes susivienytume dvasiškai per JUS, atsiverdami JUMS, kad šis dvasnis gyvų virpesių ryšys, Jūsų paskleistas po visą kūriniją, mus taip pat suvienytų DVASIOJE realiu šitos VIENOVĖS patyrimu, ir palikdamas mums, kiekvienam, asmeninio sprendimo ir veikimo laisvę, vis labiau ir labiau atskleidžiant savo tikrąjį ir dieviškąjį aš.
Aš meldžiu mums tokios sielos atsivėrimo tau, kad ji pati imtų realiai patirti, kad visa kūrinijos šeima yra ne teorinė, bet reali, ir net mylinti, ir veikianti visų labui.
Aš meldžiu, kad mūsų atsivėrusių sielų patyrimai mus tik dar labiau stiprintų ir skatintų tarnauti DVASINĖJE VIENOVĖJE VISŲ LABUI, ko niekaip negali suprasti žmogiškasis ego, kuriam iki šiol taip svarbu tik savo interesų tenkinimas siaurų rėmelių lauke.
Aš meldžiu, kad mūsų dvasinė vienovė vis labiau ir daugiau apimtų visos mūsų sielos brolių ir sesių žmonijos šeimos narių, kad ir jie pradėtų patirti, savo atsivėrusiomis tau sielomis, jog ir mes esame jų sielos broliai ir sesės, esame tos pačios kūrinijos šeimos nariai, kaip ir jie, kad jie taip pat patirtų troškimą DVASINEI VIENOVEI PER RYŠĮ, GYVĄ BENDRAVIMĄ, GYVĄ KOMUNIJĄ SU TAVIMI.
Aš meldžių visai mūsų Urantjos žmonijai gyvo atsivėrimo tau, kad DVASINĖ VIENOVĖ IŠAUŠTŲ KAIP IŠAUŠTA RYTAS, NUSPALVINAMAS SAULĖS SPINDULIŲ.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar keletą minučių pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusios sielos geria ir Rojaus Trejybės Asmenų meilės nektarą, ir mokymus, apie gyvą DVASINĘ VIENOVĘ SU ASMENINE ĮVAIROVE VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS LABUI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-12-14 12:11:39



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio kolektyvinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart (2009 12 14 – 22val.) pasimelskime už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie studijuoja Urantijos Knygą atskirai po vieną ir nesusitinka su kitais ją studijuojančiais.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Tie, kurie dar negalite savo žodžiais ar mintimis garbinti ir melstis, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tavoji meilė pažadino mano sielą ir ji dabar jau vertina aplinką, ir jos veiksmus, nebe pagal matomus veiksmus, bet pagal tų veiksmų motyvus, kas stovi už tų veiksmų, nes būtent tu šitaip vertini ir mūsų veiksmus, ir mus mokai pažvelgti į aplinką tavuoju matymu ir vertinti darbus pagal darbų tikruosius motyvus.
Aš garbinu tave, kad tik tavo dėka mano siela vis gilau ir giliau žvelgia į aplinką, matydama ne tik veiksmų pasekmes, bet suvokdama ir tų pasekmių priežastis, nes tik toks žvilgsnis yra tavo žvilgsnis į aplinką.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė ir tiesa vis labiau ir labiau pripildo mano sielą, o ji vis daugiau trokšta šituo dalintis su kitais savo sielos broliais ir sesėmis, kurie taip pat šito nori nuoširdžiai.
Aš garbinu tave, kad tu kiekvieną atsivėrusią sielą pripildai tavosios meilės, ir ji pajunta vis didesnę trauką siekti ryškesnės šviesos, ir jos sieka atkakliai ir kryptingai, dėdama kasdienes ir nuoseklias pastangas.
Aš garbinu tave, kad šitos nuoseklios ir kryptingos kasdienės pastangos duoda savo vaisių – išplečia aplinkos matymą ir suvokimą, kas gi jos laukia su pkabinta tavo ryškesne šviesa ir kas bus nuo jos nusigręžus.
Aš garbinu tave, kad mano siela nebegali tenkintis tik tokia šviesa, kuri buvo jai svarbi vakar, šiandien ji trokšte trokšta vis ryškesnės ir ryškesnės šviesos, kad ir šią šviesą galėtų įsisavinti, kada ją vis aktyviau dalina kitiems sielos broliams ir sesėms, nes tavojmi kūrinijs šviesą ir tiesą įsisavina tik tada, kad ja ŠVIEČIA KITIEMS IR DALINASI JA SU KITAIS, O NE LAIKO TIK SAVYJE. Uždegta lempa neturi būti laikoma po lova.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela pajunta Rojaus Trejybės meilės gyvojo nektaro tekančius jos viduje virpesius. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už mūsų visus patyrimus, gerus ir blogus, žmogiškuoju supratimu, nes kiekvienas patyrimas augina mus, kiekvieną, kada, ir jeigu, tik mes suvokiame to patyrimo prasmę.
Šįkart mes kolektyvinėje dvasinėje komunijoje meldžiamės už tuos savo sielos brolius ir seses, kurie vieni, individualiai studijuoja epochinį ryškiausios šviesos apreiškimą – Urantijos Knygą. Tai akinanti knyga, todėl ją studijuoti vienam atskirai yra nepaprastai sunku, nes jos šviesa yra tokia galinga, kad netelpa į vidų ir norisi ja dalintis su kitais. Tačiau aplinka yra tamsi ir bijo šitos akinančios šviesos. Todėl ir nėra su kuo ja pasidalinti. Ir jeigu tik toks skaitantis Urantijos Knygą mūsų sielos brolis ar sesė gyvena kur nors kaime ar nedideliame miestelyje, kur visi vienas kitą gerai pažįsta, labai greitai tokiam mūsų sielos broliui ar sesei bus prilipdyta etiketė, kad jis nenormalus, kad pakvaišo, kad jį apsėdo piktosios dvasios, kurių iš viso nėra, kad jis tarnauja Šėtonui, kurio irgi nebėra. Ir toks aplinkos požiūris veikia ir skaitantįjį Urantijos Knygą, nes jis platesnės aplinkos pasirinkti negali, nes joje gyvena ir su ja bendrauja nuolat.
Mes meldžiamės ir siunčiame savo meilės stiprinančius virpesius tokiems mūsų sielos broliams, kad jie ir toliau tęstų savo atkaklias ir nuoseklias pastangas studijuodami tokį nuostabų, patį giliausią per vią žmonijos istoriją rašytinį šaltinį, kad jie šitomis studijomis stiprėtų savo kasdienėje aplinkoje ir tuo pačiu jie paveiktų ir savo aplinką, kad ji savo poveikį jiems imtų silpninti, o jų poveikis aplinkai stiprėtų, ir pati aplinka taip pat kad pradėtų rodyti susidomėjimą Urantijos Knygos gilumine šviesa ir tiesa.
Mes meldžiame šiems mūsų sielos broliams ir sesėms stiprybės ir kantrybės, dar didesnio atkaklumo ir meilės šitame jų kelyje siekiant pačios ryškiausios Tėvo-Rojaus Trejybės žmonijai suteiktos šviesos ir ją įsisavinant jos palaipsniu paskleidimu, ryžtingai ir drąsiai, kitiems sielos broliams ir sesėms savojoje tamsioje aplinkoje.
Mes meldžiame šiems mūsų sielos broliams ir sesėms didesnės išminties, kad jie pajustų didesnį poreikį kasdienei juos sustiprinančiai asmeninei komunijai su tavimi, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese.
Aš meldžiu stiprybės ir ramybės savo sielos broliams ir sesėms iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų siela, dabar tokia atsivėrusi, klausosi Tėvo mokymų apie tai, kaip ji gali padėti kitiems stiprindama pavieniui studijuojančius Urantijos Knygą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-12-13 15:04:42




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal