Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą (2008 08 18 -22val.). Nesvarbu kur jus šitoji valanda pasitiktų, Amerikoje, Europoje, Azijoje, Afrikoje, Lietuvoje, jūs savo sielos atsivėrimu Tėvui vis tiek esate sujungiami vieni su kitais Tėvo dvasios – Minties Derintojo – dėka tarsi būtumėte visiškai šalia savo fiziniu pavidalu.
Šįkart mes pasimelsime už politinę išmintį, kurios trūksta dabartiniams pasaulio vadovams, dėl to šiandien kariniai konfliktai, genocidas, kariniai persversmai, politinių priešininkų naikinimas yra kasdieniai dalykai, į kuriuos niekas nekreipia dėmesio.
Ir dar mažiau į juos kreips dėmesį ateityje, jeigu politikų sielos bus tokios apkerpėjusios, kokios yra dabar.
Būtent dėl to mes turime melstis ir siųsti jiems savo meilės virpesius, kad atitirpdytume jų sielų gyvybingumą jų pačių viduje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės visus tris asmenis – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Jeigu kam sunku juos garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet perskaitykite mano jums nuolat rašomas maldas. Tik skaitykite savo atsivėrusia siela, ne vien mechaniškai akimis matydami žodžius.
Leiskite savo sielai ir širdžiai pajausti šitų žodžių giluminę prasmę.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, nes pati siela šaukiasi tokio garbinimo iš savosios gelmės, nes tik šitokio garbinimo metu ji ir patiria, kokia nuostabi yra tavosios meilės banga, užliejanti visą atsivėrusią mano sielą ir skandinanti ją iš meilės.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka visur egzistuoja grožis ir gėris, sukurti meilės gyvos energijos, kuri yra kiekvienoje sieloje ir kiekviena siela ima patirti šitą meilės galią, kada tik ji atsiveria ir ima bendrauti su tavimi, mylimas Tėve.
Aš garbinu tave, kad visa kūrinija mano sielai atrodo tokia kupina meilės, tokia draugiška ir gailestinga, tarnaujanti ir šviesi, kad ir mano siela trokšta nesuteršti tavosios kūrinijos tyrumo ir šlovės ir netgi prisidėti savo tarnyste prie jos dvasinimo ir stiprinimo net ir taip, kaip jai yra numatyta tavo evoliuciniame sielos ir dvasios tobulinimo plane, kuris numatytas visai ateities amžinybei.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės energija sielą tiek paveikia savo gyvais meilės energijos virpesiais, kad ji pati ima spinduliuoti tokius pačius meilės virpesius kitoms sieloms ir dvasioms, ir visai kūrinijai, net ir taip, kaip ji pati, per gyvą ryšį ir bendravimą su tavimi, prisigeria jų ir trokšta dalintis jais su visais.
Aš garbinu tave, nes šitas gyvas dvasinis garbinimo ryšys su tavimi sielą stiprina ir glaudina jos ryšį su tavimi, būtent dėl to pati siela ir jaučia vidinį traukimą garbinti tave ne iš pareigos, kad taip jai kažkas sako, jog garbinti tave ji turi, bet ji pati jaučia savo viduje nuostabų ir nenumaldomą ir net augantį potraukį atsiverti tau tokiame garbinimo dvasiniame ir gyvame ryšyje ir laisva valia, gauta iš tavęs, mylimas Tėve.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia.Amen.
--------------------------------------------------
Po garbinimo dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela geria Tėvo meilės nektaro saldumą ir pati pajunta, kad jis yra gyvas gėrimas, nors ir pasiekia ją dvasiniais meilės virpesiais. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, ačiū tau, kad tavo meilė ir dvasinis vedimas yra toks gyvas ir stiprus mano atsivėrusiai sielai, kad ji iš vidaus, iš savo atsivėrusio tau vidaus pajunta meilės traukos jėgą burtis į tokią dvasinę kolektyvinę maldą ir prašyti dvasinio nušvitimo mūsų pasaulio dvasinį nuosmukį patiriantiems politiniams vadovams.
Šitas nušvitimas neateina be asmeninių pastangų, o kai kuriems iš mūsų ir didžiulių fizinių sukrėtimų ir kančių.
Dėl to mūsų malda tik suminkština tą neapsakomai standžiai suveržiantį politkų ir pasaulio valstybių vadovų sielas neapsakomai savanaudišku savo interesų tenkinimo juos kankinančiu ir bauginančiu gyvenimo sprendimų ratu, kuris juos gramzdina dar į gilesnį savanaudiškumo ir baimės liūną ir traukia kaip pelkė fizinį kūną, priimti naujus srpendimus, kurie dar klaidingesni ir savanaudiškesni. Tą rodo ir Gruzijos bei Rusijos politinių vadovų savanaudiški žaidimai ir lengva ranka nubraukiami žmnių gyvenimai, kada jie žūsta nuo kulkų ir bombų.
Mes meldžiame šitų valstybių vadovams pajusti savo atsivėrusių sielų viduje, kad jų ikišioliniai sprendimai buvo vien tik jų gyvulinio ir savanaudiško ego siekiais grindžiami tamsos sprendimai, kaip ir Amerikos ar Lietuvos, Lenkijos ar Ukrainos, Kazachstano ar Latvijos, Estijos ar bet kurios kitos valstybės, Afrikos ar Azijos valstybės,. Kinijos ar Japonijos, Korėjos ar Vietnamo, Birmos ar Tibeto, visų šitų politinių darinių, pavadintų laikinai savarankiškomis valstybėmis, vadovai siekia savanaudiškų ambicijų tenkinimo ir nedorų tikslų prisidengdami tautų laisvės šūkiais, ir visiškai nustumdami į šalį TĖVĄ, kuris yra JŲ VIDUJE, KIEKVIENO VIDUJE, net ir to, kurį jie NAIKINA SAVO DUODAMAIS KAREIVIAMS ĮSAKYMAIS NUŽUDYTI KITĄ SAVO SIELOS BROLĮ, KURIS TAIP PAT TURI TOKIĄ PAČIĄ TEISĘ Į LAISVĘ.
Dėl to aš meldžiu, kad pasaulio valstybių politkai atgaivintų savo sielos gyvastį ir patirtų savo atgaivinta siela, kad jie veda pasaulį į sunaikinimą, į sielos brolių skirstymą į savus ir priešus, į didvyrius ir išdavikus, kai visa kūrinija yra viena, o joje Urantja yra tik mažytis aguonos grudelis, o jame vyskta arši savanaudžių politikų kova ir kūrinijos kitų sielos brolių, lygiai tokių pačių Tėvo vaikų žudynės.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai, kurie yra realūs ir tikrai veikia ir politinius lyderius, tik ne tiek, kad jie praregėtų, bet tiek, kad jie stabdytų juos dar nuo žiauresnių žudynių, ir skaidrintų Urantijos žemus ir savanaudiškus virpesius, kuriuos nuolat skleidžia, ir net miego metu, savanaudiški pasaulio valstybių vadovai, meldžiu, kad mūsų aukšti ir kupini Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios meilės virpesiai, siunčiami ir šitos maldos metu, ir visą laiką, mums palaikant dvasinį ir gyvą ryšį su Tėvu, esančiu mūsų viduje, silpnintų savanaudiškų žmonių skeidžiamų žemų virpesių lauką, ir tuo pačiu palengvintų kitiems žmonėms patirti melės aukštus virpesius, ateinančius ir mus pasiekiančius realiai iš Tėvo.
Ir mūsų siunčiami meilės virpesiai pasaulio valstybių vadovams ir šitos maldos metu veikia visą aplinka taip, kad aplinka taip pat mikšėja, nors ir ne tiek, kiek siela trokšta, kad ji minkštėtų ir šviesėtų.
Aš meldžiu,, kad mūsų meilės virpesiai, kurie pasiekia visus kūrinijos kampelius, tuo labiau apima visą Urantiją, lygiai taip pabelstų ir į dabartinių politinių aklų vadovų sielas ir žadintų jas iš vidaus, ir kad mūsų meilės virpesių pasireiškimai gėrio darbais jų aplinkoje, padėtų jiems pamatyti gėrio vaisius, o ne vien tik jausti baimę ir pasimetimą savo viduje, nežinant ką daryti toliau, kur sukti, ko griebtis, nes kiekvienas jų naujas savanaudiškas sprendimas ir žingsnis sukuria dar daugiau problemų, kaip supainiotų siūlų kamuolyje.
Manoji vala, kad būtų tavoji valia. Amen.
-----------------------------------------------
Po maldos, dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi Tėvui siela geria Tėvo suteikiamus meilės ir šviesos virpesius, kurie pasiekę jūsų sąmonės lygį pavirs jūsų šviesiomis ir kupinomis meilės mintimis ir gėrio darbais visų labui.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-08-17 08:28:16



Mielieji, kviečiu jus šį pirmadienio vakarą (2008 08 11 – 22 val.) į mūsų bendrą Rojaus Trejybės gyvosios šventovės maldą už šios dienos Rusijos-Gruzijos karo aukas. Tai pats siaubingiausias įrodymas, KAS vyksta dabartiniame civilizuotame pasaulyje, kurį valdo kostiumuoti barbarai, nusigręžę nuo Tėvo ir siekiantys tik savo pompastinių savanaudiškų interesų, žudydami bet ką, kas tik pasitaiko jų išpūstų ambicijų kelyje. O toliau bus dar siaubingiau visamae pasaulyje, kol jį valdys tokie putinai, ir saakašviliai, net ir Lietuvoje. O jie gyvena ir tarp mūsų, ir yra valdžioje, tiek Lietuvoje, tiek Amerikoje, tiek Europoje, tiek Kinijoje, tiek Afrikoje, tiek bet kur kitur Urantijoje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Kūrinijos Sesę.
Tie, kuriems dar sunku Rojaus Trejybę garbinti savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums kas savaitę rašomas naujas maldas, nes jos kyla iš sielos, atsivėrusios Rojaus Trejybei mano sielos, kada aš net nežinau, koks žodis bus po jau parašyto žodžiio.
Kada kalba siela, žmogiškasis protas nežino, kokį žodį ji parinks jūsų maldai.
Taip melstis turite ir jūs – TIK SAVO ATSIVĖRUSIA SIELA, KURI ŽINO MALDOS ŽODĮ TIK PAČIOS MALDOS METU, KADA ATSIVERIA ROJAUS TREJYBEI.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, garbinu, nes mano siela trokšte trokšta tau giedoti šlovės himnus visą laiką, ji trokšte trokšta šlovinti ir garbinti tave iš meilės ir iš vidaus patirdama gyvą ryšį su tavimi kiekvieną akimirką, kasdien, be perstojo, net miegodama, nes vos tik pabunda net ir nakties metu pati pirmoji mintis yra vėl apie tave, ir ji vėl garbina tave, nes tik tu suteiki jai ramybę net ir miego metu.
Aš garbinu tave, kad tu vedi sielą gyvuoju meilės, tiesos, ir šviesos keliu, kuriame šviesa yra visiems, ir jame nėra tokio dalyko, kaip kito sielos brolio nuskriaudimas ar įžeidimas, jame yra vien tik pagalba ir stiprinimas visų ir kiekvieno sielos brolio, kuriam tik reikalinga šita šviesa ir šitas sustiprinimas, nes jokia tau atsivėrusi siela, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, niekada nepažeidžia kito sielos brolio laisvos valios, nes ją suteikei tu kiekvienam.
Aš garbinu tave, nes šitoji garbinimo sielos melodija sklinda iš pačios jos gelmės ir pasiekia tave šitą pačią akimirką per sielos atsivėrimą tau ir tuo pačiu nutiesia patį stipriausią ir patikimiausią tiltą ir jungtį tarp tavęs ir manęs, ir šito ryšio nepajėgus sugriauti nė vienas kitas tvarinys, net ir tu, mylimas Tėve, mylimas amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, nes tada tau reikėtų sugriauti visą kūriniją, o tuo pačiu ir save sunaikinti, ko tu padaryti negali, nes esi meilė, kuri niekada - per visą amžinybę - negriauna nieko, nes ji tik kuria ir vien tik kuria.
Aš garbinu tave laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės gyvosios garbinimo maldos pasėdėkite tyloje, nes jūsų siela visada bus atsivėrusi, jeigu skaitėte garbinimo maldą NUOŠIRDŽIAI, negalvodami apie nieką daugiau, bet vien tik susitelkę į nuoširdų atsivėrimą sieloje, ir ji visada patirs PALAIMOS IR RAMYBĖS BŪSENĄ, kurioje ir pajaus gyvą ryšį su Tėvu, Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu ir Begaline Dvasia-Motina-Sese. Dėl to pasėdėkite tokioje tyloje kelias minutes, jos reikalingos jūsų sielai prisigerti šitos palaimos, kad ji augtų ir stiprėtų tokiu gyvu ryšiu ir labiau pasitikėtu ir šituo gyvuoju keliu, kuriuo taip nedrąsiai ir sunkiai jai pavyksta žengti pirmuosius žingsnius. O dabar pereikite prie prašymo maldos.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Broli, Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Sese, šįkart aš savo sielos brolius pakviečiau į mūsų bendrq maldą už Rusijos-Gruzijos šiandien vykstančio beprotiško karo aukas, mūsų sielos brolius ir seses, kurie žuvo, ir žūsta net ir šitą pačią akimirką, kurie sužeidžiami tikrų ginkų kulkomis ir sprogmenimis, bombomis ir granatomis, tikrų sielos brolių rankomis, kurios visada yra nešvarios, žudančios ir naikinančios, kada siela negali laisvai ištiesti Tavosios meilės sparnų, o protas nepaliaujamai diktuoja naujus, savanaudiškus sprendimus, kad tik daugiau, kad tik labiau kiti sielos broliai pamatytų, suvoktų, koks aš turtingas, galingas, ir valdingas.
Tai tokių šiandieninės civilizacijos barbarų veiksmų skausmas ir kančia sėjama nieko nesuvokiantiems kūdikiams ir vaikams, ir suaugusiems – jauniems ir seniems – mūsų sielos broliams.
Mes meldžiame ir siunčiame savo meilės virpesius visiems putinams ir medvedevams, saakašviliams ir generolams, kareiviams ir aukoms, kad jų sielos pajaustų mūsų meilės virpesių sroves, ir tavosios meilės bangas savo sielose ir jos nustelbtų jų savanaudiškų ir patriotinių protų diktuojamus sprendimus ir veiksmus žudyti vieni kitus.
Negali nė viena siela, kuri tik yra atsivėrusi tau, nužudyti nė vieno savo sielos brolio, o čia žūsta tūkstančiai iš vienos barikadų pusės ir iš kitos barikadų pusės sielos brolių, aklų dvasiškai sielos brolių, gyvulinio lygio nepabudusių sielos brolių ir sesių.
Aš meldžiu jiems dvasinio pabudimo, ir atsivėrimo skausme ir kančioje, jeigu jie tegali tik skausme ir kančioje, kada žūsta aplinkui jų artimieji, atsiverti tau ir pakelti akis į dangų, tada aš jiems meldžiu atsivėrimo net ir tokiomis sąlygomis, kurias susikūrė jie PATYS, NE TU JIEMS SUKŪREI, KURIS NEŠI VIEN TIK MEILĘ, MEILĘ BE SKAUSMO IR KANČIOS.
Aš meldžiu jiems atsivėrimo ir jų žvilgsnio NE į dangų nukreipus akis, bet į savo vidų ir į savo priimamus sprendimus, kurie įtakoja milijardų žmonių likimus.
Aš meldžiu, kad kuo greičiau putinai ir medvedevai, adamkai, ir kirkilai, paulauskai ir bušai, obamos ir makeinai, išnyktų iš politikos arenos, o jų vietą užimtų mūsų sielos broliai, kupini meilės ir šviesos, ją gaudami tiesiai iš tavęs, ir tau ją sugrąžinantys per atsivėrimą savo sielos broliams ir tarnaujantys savo sielos broliams savo mintimis, sprendimais, ir veiksmais kasdieniame gyvenime.
Aš meldžiu, kad ir šitoji mūsų malda prisidėtų prie Urantijos evoliucijos aukšesnio laiptelio, kada gyvulinis žmogaus agresyvus protas yra apmaldomas ir sielos kupinas meilės morontinis išmintingas protas pradeda viešpatauti pačioje sieloje, kuri tiesia brolystės tiltą tarp visų sielos brolių ir sesių be karo ir prievartos, kad ir kokiais lozugais pridengiamo, bet vis tiek gyvulinio ir neteisingo, nes teisingo karo nebuvo NĖ VIENO PER VISĄ URANTIJOS EVOLIUCIJĄ IR BŪTI NEGALI, KAD IR KAS MĖGINTŲ PATEISINTI ŽUDYMĄ, NET IR TAVUOJU VARDU PRISIDENGDAMI. Tai apgavikai ir žiaurūs tavo vaikai ir tamsūs ir nuodėmę darantys mūsų sielos broliai.
Aš meldžiu, kad putinai ir medvedevai ir saakašviliai išbristų iš savo nuodėmės rato tavosios meilės patyrimo dėka per sielos atsivėrimą taurimui, grožiui, gailestingumui, ir tarnavimui, atvėrus sielą TAU, ir niekam kitam.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela, dabar ypač atverta klausytis Tėvo, Amžinojo Sūnaus-Motinos-Brolio, ir Begalinės Dvasios-Motinos-Sesės mokymų, šviesos mokymų, meilės mokymų, kaip gyventi meilėje ir atsivėrusia siela, kad niekada nesielgtų laužydama kito laisvą valią.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-08-10 08:45:59



Mielieji, kviečiu jus į mūsų gyvą kolektyvinę komuniją (2009 12 21 – 22val) su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje.
Šįkart pasimelskime už tuos, kurie švęs Kalėdas, kad jos nebūtų tik ritualinės ir negyvos, bet pavirstų GYVOMIS KALĖDOMIS.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kuriems dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, skaitykite, tik labai nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu lieji savo meilę į mano sielą tokia GALIA IR TOKIA VANDENYNO BANGA, KAD AŠ IMU NET SPRINGTI DĖL JOS DYDŽIO IR APIMTIES, BET MAN TAIP GERA GERTI ŠITĄ GYVĄJĄ MEILĖS BANGĄ.
Aš garbinu tave, kad tu atvėrei mano sielą tokiems galingiems tavosios meilės virpesiams ir aš juos patiriu, o patirdamas jų trokštu dar daugiau, nes tai yra gyva tikrovė iš tavęs suteikta visiems.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės banga kelia, kaip ant sparnų, siela trokšte trokšta skrieti galingame skrydyje su tavimi, ir daryti meilės ir šviesos darbus visų labui.
Aš garbinu tave, kad tu suteiki atsivėrusiai sielai vis daugiau šviesos, kuri ją dar labiau apšviečia iš vidaus, kad ji nustoja bijoti ir išorėje dartyi meilės ir gėrio darbus kitiems, o net priešingai – ji tampa ryžtinga ir atkakli nešti šviesą ir gėrį meilės bangomis net kada kiti tokių tavo meilės bangų ir nepatiria, ir ne tik nepatiria, bet apie jas nežino nieko.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilės banga suteikia ne tik gyvojo vandens nenutrukstantį liejimą, kurio taip trokšta tau atsivėrusi siela, bet ji suteikia ir AMŽINĄJĮ GYVENIMĄ jau dabar ir jau čia, nes siela jau savo vertybėmis ir darbais pranoksta šitos planetos vertybes, kuriomis vadovaujasi žmonija, nes tu suteiki jai gilumines ir amžinas dvasines vertybes, kurios turi vieną motyvą – meilės, tavosios meilės galia kurti gėrį drauge su tavimi VISŲ LABUI, NET IR VISOS KŪRINIJOS LABUI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia, Amen.
-------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite ramybės būsenoje ir patirkite Tėvo-Rojaus Trejybės gyvos meilės nektaro tekėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus, ačiū už šitą dvasinę kolektyvinę komuniją su tavimi ir tarpusavyje.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už mūsų tuos sielos brolius ir seses, kurie šią savaitę švęs Kalėdas, ritualinę religinę šventę, kurios metu tiek uždegama materialių išorinių šviesų, ir tiek daug TAMSOS VIDUJE, O VIDINĘ GYVĄ ŠVIESĄ TEIKI TIK TU, IR TIK ATSIVĖRUSIAI TAU SIELAI.
Mes meldžiame, kad vis daugiau ir daugiau mūsų sielos brolių ir sesių, kurie švenčia dabartines Kalėdas, pajustų savo viduje, kad išorinės šventės yra labai trumpalaikės ir beprasmės, kad jos skęsta tik materialiose dovanose, o siela neužmezga GYVO RYŠIO SU TAVIMI.
Mes meldžiame, kad ir mūsų meilės virpesiai, gyvos meilės, tavosios meilės, gyvi mūsų asmeniniai virpesiai, apkabintų kiekvieną Kalėdas švenčiantį mūsų sielos brolį ir sesę, ir kad jie pajustų savo viduje, kad tokių tuščių Kalėdų šventimo sielai nereikia, jai reikia gyvojo vandens iš tavęs, kurį ji gali gerti tik atsivėrusi tau.
Mes meldžiame, kad jie pajaustų savo viduje tokį IMPULSĄ, ir paklaustų savęs, ar jiems Jėzus, kurio RITUALINĮ GIMTADIENĮ taip rituališkai ir materialiai pažymi ŠIE mūsų sielos broliai ir sesės, paliko tokį nurodymą, nors vienoje savo mokymo vietoje, kad mes švęstume JO GIMIMĄ? Jėzus tik mokė vieno – GYVENTI jo evangelija – Dievo tėvyste ir žmonių brolyste, o aš dar ją išplėčiau iki visos kūrinijos brolystės; ir ją aiškinti kitiems, šito dar nežinantiems.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad švenčiantys Kalėdas, pajaustų ir mūsų jiems siunčiamų meilės virpesių beldimą iš išorės, net ir taip, kaip jiems iš vidaus beldi TU, ir kad jie pajustų, jog išorinio blizgesio Kalėdos tik VARGINA IR SKAUDINA SIELĄ, nepagirdo sielos gyvuoju tavo vandeniu, kad ji bent jau nors maža dalele pajaustų norą kalbėti, nors ir nedrąsiai, apie tave, apie Jėzų su savo draugais, su bendradarbiais, su savo vaikais, mažais ir paaugliais, net ir keliant iš pradžių tik klausimus ir šitaip aiškinantis, kas esi TU, kas yra Jėzus, kas yra KIEKVIENAS ir kokia ura KIEKVIENO buvimo šioje planetoje PRASMĖ, ir kaip KALĖDAS PAVERSTI GYVOMIS, KAD JOS BŪTŲ PRASMINGOS, KAD SIELA ATSIVERTŲ TAU IR PATIRTŲ GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu siela klausosi Tėvo mokymo, kaip gi ritualines Kalėdas paversti PRASMINGOMIS, YPAČ VAIKAMS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2009-12-20 16:35:47



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę ir gyvą maldą, mūsų gyvosios šventovės – Rojaus Trejybės šventovės – maldą.
Kur bebūtumėte savo fiziniu kūnu, vis tiek pirmadienį (2008 08 04 -22 valandą) prisijunkite prie mūsų maldos.
Praėjusį pirmadienį aš nespėjau sugrįžti namo iki 22 valandos, tad dalyvavau mūsų gyvojoje maldoje tiesiog būdamas Gedimino prospekte.
Ir malda mūsų visada yra nuostabi ir gyva, nes sklinda iš atsivėrusios sielos, o Tėvo dvasia , Minties Derintojas, Sūnaus Kūrėjo Tiesos Dvasia, ir Vietinės Visatos Dvasios Šventoji Dvasia mus visus apjungia tarpusavyje, o taip pat ir su mūsų Sūnumi Kūrėju-Jėzumi Kristumi, su Vietinės Visatos Motina Dvasia, o taip pat ir su Rojaus Trejybe – su Visuotiniu Tėvu, su Amžinuoju Sūnumi-Visuotine Motina-Visuotiniu Broliu, ir su Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese. Ir taip pat mus sujungia su mūsų angelais sargais-serafimais, su Tarpinėmis Būtybėmis. Prie mūsų prisijungia ir Melkizedekai, ir Lanonandekų kategorijos dvasios, kurios valdo mūsų Vietinę Sistemą ir planetas, kuriose gyvena žmonės, prisijungia ir tos dvasios, kurios trokšta mus SUSTIPRINTI, KAD BŪTENT MŪSŲ GYVOJI ROJAUS TREJYBĖS RELIGIJA VIS LABIAU IR LABIAU ĮSIGALĖTŲ MŪSŲ ATSIVĖRUSIOSE SIELOSE.
Šįkart aš jus kviečiu pasimelsti už tai, kad mūsų sielos vis labiau ir labiau patirtų GYVĄJĄ TIESĄ SAVO VIDUJE IR KASDIENIAME GYVENIME, KAD JOS PAČIOS GYVENTŲ JA VIS TVIRČIAU SAVO VEIKSMUOSE, IR MINTYSE, NES DABAR TIESA, IR BE JOS NEĮMANOMAS TEISINGUMAS, YRA PAINTI IR DAR DAUGIAU PAMINAMI SAVANAUDIŠKUMU.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų, ir Begalinę Dvasią.
Kurie dar negalite Rojaus Trejybės garbinti savo atsivėrusia siela, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai.
---------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave kaip Rojaus Trejybės TRIS ASMENIS VIENAME DVASIOJE.
Aš garbinu tave, nes tik tavo dėka siela vis giliau ir giliau ima matyti prasmę kasdieniame meilės ir gėrio skleidime, o Meilė ir Gėris yra iš tavęs, kadangi tik tu esi Meilės ir Gėrio Šaltinis ir Centras.
Aš garbinu tave, nes pati siela prašyte prašo išlieti savyje talpinamus meilės ir gėrio virpesius, kuriuos pripildai tik tu ir siunti juos visiems, ir visiems vienodai, tik mes nevienodai atsiveriame tavo meilės ir gėrio virpesiams, dėl to nevienodai ir tave jaučiame, mylime ir kitiems nevienodai šią meilę daliname.
Aš garbinu tave, kad tik tavo meilės ir gėrio dėka siela patiria, koks yra nuostabus gyvenimas esant jai gyvame ryšyje su tavimi, jaučiant tavo virpesius per tokį garbinimo atsivėrimą ir tuo pačiu patiriant tavo tikrumą ir gyvą buvimą savyje, kad ir kitiems galėtume paliudyti – TU ESI GYVAS MEILĖS IR GĖRIO ŠALTINIS IR CENTRAS VIENAS TRIJUOSE ASMENYSE, BET VISADA VIEKIANTIS TOBULAI VIENINGAI TARPUSAVYJE. Būtent dėl šitos tobulos tavojo veikimo harmonijos kiekvieno iš mūsų viduje mes negalime atskirti jūsų trijų, nes jūs ir esate TRYS VIENAME DVASIOJE, tačiau KIEKVIENAS ĮNEŠATE SAVO ASMENINĮ POVEIKĮ KIEKVIENO IŠ MŪSŲ SIELOS NUSPALVINIMUI – ASMENYBĘ, MEILĘ, DVASINGUMĄ, IR IŠMINTĮ.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinaisis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave laisva valia, gauta iš tavęs ir garbinu iš meilės tau ir visai kūrinijos šeimai, kuri vis labiau tampa ir mano šeima, kada siela vis labiau atsiveria tau.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų siela prisigeria Tėvo meilės, Amžinojo Sūnaus-Motinos-Brolio dvasingumo ir gailestingumo, ir Begalinės Dvasios-Motinos-Sesės išminties ir troškimo tarnauti. O tada pereikite prie prašymų maldos.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, ačiū tau, kad mūsų sielos vis giliau pajunta troškimą susiburti į tokią kolektyvinę jūsų garbinimo maldą ir prašymų maldą. Mūsų sielos trokšta meilės ir gėrio tarnystės kitiems savo sielos broliams ir sesėms vis stipriau ir stipriau.
Dėl to šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses prisijungti prie maldos už gilesnį tiesos pajautimą savo atsivėrusioje sieloje, nes šiandien tiesa yra tiek iškreipta ir išversta, kad labai retas tegali suvokti, kas vyksta aplinkui, kur dingo TIESA, KODĖL TIEK DAUG NETIESOS IR NETEISINGUMO tiek šeimoje, tiek mokykloje, tiek darbe, tiek gatvėje, kodėl ji tokia tapo nuvertinta, kad iš viso nustojo traukti jaunimą jos siekti taip, kaip laivo kapitonas sieka pamatyti švyturio šviesą, kada daug dienų jos nematė ir jau pavargo beplaukiodamas, o kranto, kaip nėra taip nėra.
Aš meldžiu su savo sielos broliais ir sesėmis, kad vis daugiau jaunimo žadintų savo sielas giluminiam tiesos ieškojimui, o ne tuščiam laiko švaistymui dabar, kada jie vasarą atostogauja ir daug kur keliauja, kad šitose kelionėse jų sielos trokštų giluminio TIESOS PATYRIMO, o ne trumpalaikių įspūdžių akims ir kūnui.
Aš meldžiu TIESOS POJŪČIO visiems mūsų sielos broliams ir sesėms, bet ypač tiems, nuo kurių sprendimų priklauso kitų mūsų sielos brolių ir sesių gyvenimo vingiai – ar jie bus tiesūs ir šviesoje, ar kreivi ir tamsoje – tokiems, kaip teisėjams, advokatams, prokurorams, policininkams, kalėjimų dirbantiesiems, visiems tiems, kurie ypač turi ŠVIESTI TIESA IR TIESINGUMU, NES JŲ TIESIOGINĖ PAREIGA NEŠTI TIESĄ IR TEISINGUMĄ TIESĄ PAMYNUSIEMS MŪSŲ SIELOS BROLIAMS IR SESĖMS. Aš meldžiu, kad jų sielos remtųsi ne tik įstatymų tiesa ir teisingumu, bet ir DIEVIŠKUOJU TEISINGUMU IR DIEVIŠKĄJA TIESA, KURIĄ JAUČIA ATSIVĖRUSI SIELA.
Aš meldžiu, kad TIESOJE GYVENTŲ IR DIRBTŲ MOKYTOJAI, NES BŪTENT NUO JŲ PRIKLAUSO, KOKĮ APETITĄ JIE SUKELS TIESAI SAVO MOKOMŲ VAIKŲ SIELOSE.
Bet ypač tiesos alkio ir troškulio aš meldžiu tėvams, nes jie savo mylimus vaikučius savo kasdieniu meilės virpesių skleidimu ir kuria drauge su Tėvu, Amžinuoju Sūnumi-Motina-Broliu, ir Begaline Dvasia-Motina-Sese naują Tiesos Žinianešį – savo sūnų ar dukrą, kurie iš tikrųjų yra Tėvo Sūnus ar Dukra. Ir kokie tėvai tiesos ir meilės maistui ir gėrimui, tokie bus ir jų vaikai, kuriuos mokytojai tik iš dalies tegalės ištiesinti, jegu jų tiesos matymą bus sukreivinę jų pačių tėvai, tiek dar laukdami kūdikio gimimo, tiek ir auklėdami jį.
Aš meldžiu, kad VISI MŪSŲ SIELOS BROLIAI IR SESĖS TIESOS MATYMO IR POJŪČIO SEMTŲSI PER GYVĄ RYŠĮ SU TĖVU. Tik tada TIESA TAPS GYVA, IR TIK TADA BUS ATSTATYTAS TEISINGUMAS KASDIENIAME GYVENIME – ŠEIMOJE, MOKYKLOJE, DARBE, GATVĖJE.
Ir tik NUO MŪSŲ PRIKLAUSO, KADA MES PATIRSIME ŠITĄ GYVĄ RYŠĮ IR KADA TIESA IR TEISINGUMAS VIEŠPATAUS MŪSŲ SIELOSE, KAD PASIREIKŠTŲ MŪSŲ DARBUOSE.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybės būenoje keletą minučių, nes būtent dabar jūsų atsivėrusias sielas moko Tėvas, Amžinasis Sūnus, ir Begalinė Dvasia iš vidaus giluminio Tiesos ir Teisingumo supratimo ir pajautimo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-08-03 18:26:43



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio bendrą maldą (2008 07 28 -22val.).
Šįkart kviečiu pasimelsti už mūsų sielos gilesį išplėtimą, kad ji galėtų daugiau pajausti dvasinių dalykų ir patirti gilesnį dvasinį ryšį su Tėvu savyje.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę – Tėvą, Amžinąjį Sūnų-Kūrinijos Motiną-Brolį, ir Begalinę Dvasią-Kūrinijos Motiną-Sesę.
Jeigu dar negalite garbinti savais žodžiais, tuomet skaitykite mano jums nuolat rašomas garbinimo ir prašymų maldas.
Tik SKAITYKITE JAS NUOŠIRDŽIAI, SUVOKDAMI VISŲ ŽODŽIŲ NE TIK REIKŠMES, BET IR DVASINES PRASMES.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, mylima Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, aš garbinu jus visus tris viename DVASIOJE, NES JŪS ESATE NEATSKIRIAMI DVASIOJE, NET IR KAIP VANDENYNO BANGOS NIEKADA NEATSISKIRIA NUO VANDENYNO, KAD IR KOKIA BŪTŲ AUDRA.
Aš garbinu tave, nes tu esi vienintelė kuriančioji Meilės jėga, kuri sukūrė, ir toliau kuria, kūriniją, ir joje kviečia dalyvauti ir mus. Kada tik mūsų siela atsiveria tau ir pajunta šitą pačią meilės bangą savyje, tada ir siela ima kurti.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė nėra skaidoma, kad ji yra vientisa ir visiems vienoda be jokių išskaičiavimų, visiems ta pati – tavo GYVA meilė, kuri ir paverčia bet kokią tau atsivėrusią sielą taip pat mylinčia kitus, savaime mylinčia irgi be jokių išskaičiavimų. Ir tai yra tokia nuostabi meilės laisvės ir palaimos būsena sielai, kad ji trokšta siųsti, ir siunčia, šitą pačią tavo meilę VISIEMS, NET IR TAIP, KAIP JĄ SIUNTI TU.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilė sielą tiek pakelia ant sparnų, kad ji nebetelpa šioje planetoje, ir tik tada siela ima suvokti, kokia yra nusotabi tavoji kūrinija, parengta sielos augimui ir tobulėjimui daugybėje pasaulių, ir siela trokšte trokšta šito augimo ir tobulėjimo ir tarnavimo tau įvairiose planetose bet kuriame kūrinijos taške.
Aš garbinu tave, mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, iš meilės tau ir laisva valia, gauta iš tavęs taip pat. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite ramybės būsenoje keletą minučių, tegu jūsų atsivėrusi siela geria Tėvo meilės virpesius, kurie yra tikri ir gyvi ir jūsų sielą pripildo palaimos būsena.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses į mūsų kas savaitinę kolektyvinę maldą, nesvarbu, kur jie bebūtų, šįkart pasimelsti už mūsų sielų gilesnę įžvalgą, už mūsų sielų įžvalgos išplėtimą, sielos gilinimą ir tobulinimą.
Kiek šiandien yra aplinkui skausmo ir savanaudiškumo, kančios ir baimės, ir visa tai yra sukurta mūsų kitų sielos brolių ir sesių, kurių sielos yra nuo tavęs iš viso nusigręžusios arba kurios vykdo tik ritualaus, bet neatsiveria tau visa savo gelme.
Todėl aš drauge su savo sielos broliais ir sesėm meldžiu, kad mes SAVO SIELAS ATVERTUME TAU KIEK TIK SUGEBAME GILIAU, KAD PRATINTUMĖMĖS SU TAVIMI BENDRAUTI, MYLIMAS TĖVE, GYVAI IR SAVAIS ŽODŽIAIS, IŠ ŠITUO GYVU RYŠIU PLĖSTUME SAVO SIELĄ.
Tu man nuolat sakai, kad aš vis daugiau ir daugiau KASDIEN BENDRAUČIAU SU TAVIMI, NES TIK TOKS GYVAS BENDRAVIMAS TOBULINA SIELA, O NE MĄSTYMAS, KAIP BŪTŲ GERAI, KAD SIELA TOBULĖTŲ.
Todėl aš ir meldžiu, kad mes visi GILIAU KASDIEN ATVERTUME SAVO SIELĄ TAU GYVOJE KOMUNIJOJE SU TAVIMI.
Tik šitokiu gyvu keliu mes prisipildysime tavosios ir meilės ir troškimo tarnauti gėriu kitiems.
Aš meldžiu, kad mano sielos broliai ir sesės atsivertų tau, nes šiandien jie, net ir mūsų Forume dalyvaujnatys, neatsiveria tau tiek, kiek GALI, VIS NESURANDA LAIKO, VIS KITI REIKALAI NUSTELBIA ŠĮ GYVĄ BENDRAVIMĄ,
O TAI IR STABDO JŲ SIELŲ GILESNĘ ĮŽVALGĄ IR AUGIMĄ. O BE GILESNĖS ĮŽVALGOS PADAROMA DAUG DAUGIAU SUKLYDIMŲ, KURIŲ GALĖJO IŠVENGTI GYVO BENDRAVIMO SU TAVIMI IR TAVO MOKYMO DĖKA.
Aš meldžiu, kad mes nestabdytume mūsų sielų AUGIMO IR TOBULĖJIMO SAVO ŽMOGIŠKOJO PROTO IŠVEDŽIOJIMAIS, KURIE ATRODO LABAI SVARŪS IR SVARBŪS, BET SIELĄ PAIMANTYS Į NARVELIO NELAISVĘ IR NEIŠLEIDŽIANTYS Į LAISVĄ TĖVO MEILĖS IR TARNYSTĖS SKRYDĮ, KOKIO IR TROKŠTA SIELA PATI.
Aš meldžiu, kad kasdien sielos bendravimas – gyvas bendravimas, savais žodžiais komunija, su Tavimi, TĖVE plėstųsi, nes tik per šitokį gyvą komunijos ryšį siela ir tegali labiau patirti tave ir daugiau pasitikėti tavimi ir savimi. O didesnis pasitikėjimas tavimi sielą veda į išmintingą tarnystę visų labui kasdieniame gyvenime. O šituo džiaugiasi ir pati siela, turėdama gilesnę savo dvasinę ir materialią įžvalgą ir matydama savo GYVĄ KELIĄ Į TOBULĖJIMĄ ATSIDAVUS TĖVO VEDIMUI IŠ VIDAUS.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
Po maldos dar kelias minutes pasėdėkite ramybės būsenoje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo mokymų, kurie jai dabar perteikiami tiek per pasąmonnę, tiek ir per viršsąmonę, kuri atsiveria NUOŠIRDŽIOS, NE MECHANINĖS, maldos metu. Šitaip plačiasi sielos įžvalga.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-07-27 20:11:30



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio (2009 05 25 – 22val.) dvasinę komuniją su Rojaus Trejybe ir tarpusavyje. Šįkart pasimelskime už mūsų DIDESNĮ ryžtą eiti gyvuoju Rojaus Trejybės keliu, kiekvienam iš mūsų nutiestu asmeniškai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kurie dar negalite garbinti ir melstis savais žodžiais, paskaitykite mano jums nuolat rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, suprasdami visų žodžių ne tik reikšmę, bet ir pajausdami giluminę dvasinę jų prasmę.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tavoji meilė pažadino mano sielą ir ji trokšta GYVO RYŠIO su Tavimi, o ne vien tik mąstyti ar skaityti apie tave.
Aš garbinu tave, nes tik tavoji meilė yra ta nuostabi kuriančioji jėga, kuri ir paverčia visą kūriniją gyva ir pilna veiklos visų labui.
Aš garbinu tave, nes tavoji meilės virpesių harmonija sužadina mano sielą siekti meilės ir gėrio dar daugiau, per atsivėrimą tau, nes tu ir esi toji nenumaldoma energija, kuri uždega sielą amžinąja meilės ugnimi; ir tik tada pati siela pradeda vis labiau ir labiau trokšti dalintis tavo meile ir šviesa su visais, ir be jokio išskaičiavimo.
Aš garbinu tave, kad tik tu, būdamas kiekvieno iš mūsų viduje, esi nematomas ir nejuntamas, kol žmogaus, o ne sielos, protas viešpatauja ir nurodinėja, kaip gyventi kasdienį gyvenimą ir kuo domėtis kasdien; ir tik atsivėrusi tau siela ir pati pajunta, savo viduje, tavo gyvą buvimą kaip patį tikriausią ir gyvybingiausią asmenį, kuris lieja savo meilę per kraštus, kad siela negali atsigėrėti šitos meilės patvinusia upe ir pati trokšta, kad ją neštų šita meilės gyvąja upe per visą amžinybę.
Aš garbinu tave, nes tik tavoji meilės upė gali pagirdyti atsivėrusią tau sielą gyvuoju vandeniu, kad ji pati patirtų, iš kur tas amžinas meilės vanduo, kaip jo pasisemti, kad galėtų ji mokyti ir kitas savo sielos seses ir brolius, kurie dar patys nežino nieko, kad ir jų viduje tu esi GYVAS IR TIKRAS.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų dabar taip giliai atsivėrusi siela geria Rojaus Trejybės meilės gyvąjį vandenį.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, ačiū tau už visus patyrimus iki šios akimirkos, ir už šios akimirkos patyrimą. Tu daug geriau žinai, ką reikia patirti kiekvienam iš mūsų, kad mes kuo geriau augtume savo tikruoju dvasiniu ūgiu.
Ir šįvakar, mūsų sielos yra atsivėrusios tau ir jos trkšta šitos gyvos komunijos su tavimi ir su savo sielos broliais ir sesėmis, nors jie ir toli vienas nuo kito savo fiziniu pavidalu, bet dvasioje yra sujungti per tavo dvasią, Minties Derintojus.
Mes dabar visa savo atsivėrusia siela meldžiame kuo didesnio ryžto eiti šituo gyvuoju tavo keliu, kuris yra nutiestas iki kiekvieno iš mūsų, kad tik mes žengtume juo drąsiai ir be baimės.
Aš meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, kad mūsų atsivėrusios sielos neapsitraustų apnašomis, ir mes neišklystume iš šito gyvojo tovosios meilės ir šveisos kelio.
Aš matau, kaip sunkiai sekasi žengti šituo gyvuoju keliu mūsų kitiems sielos broliams ir sesėmis, kurie domisi vien tik materialiais interesais ir kuriems šis mūsų kelias atrodo visiškai nerealus, tuo tarpu mums anas jų materialus kelias, jau matomas mūsų sielos protu-morontiniu protu, yra iliuzinis ir labai netvirtas, ir veda į aklavietę tiek fizinių ligų link, tiek nuolatinių stresų link, tiek vis augančių ir nesibaigiančių materialių troškimų link, kurie apraizgo sielą taip, kad ji nebegali nė sujudėti, nors kiek išsilaisvinti, nors trumpam pakilti skrydžiui.
Būtent vien tik dėl tokios mūsų sielos brolių ir sesių tamsos ir klesti korupcija, apgaulė, veidmainiavimas, prievarta, nusikalstamumas, narkomanija, sektantiškumas, dogmatiškumas, ligos, savižudybės, autoavarijos, ir visi kiti panašūs ir baimės pilni kasdienio gyvenimo aspektai, kurie tiesiogiai veikia visus tokius tamsius mūsų sielos brolius ir seses.
Aš meldžiu, kad mes, jau patirdami ir matydami GYVOJO KELIO MEILĘ IR ŠVIESĄ, patys vis ryžtingiau dalintume šitą meilę ir šviestume šita šviesa visus ir visada, kad ir mūsų tie sielos broliai ir sesės, kurie dar gyvena gūdžioja tamsoje, nors kiek pamąstytų apie savo gyvenimo prasmę, apie savo tamsą ir baimę, kurios gali jie atsisakyi ir nušvisti net ir taip, kaip jos atsisakėme ir nušvitome MES.
Aš meldžiu, kad mes, jau būdami gyvame ryšyje su Tėvu ir Roajus Trejybe, eidami šituo gyvuoju keliu, siektume nuolat gilesnio ryšio su Tėvu-Rojaus Trejybe, ir tuo pačiu dar labiau prisipildytume meilės ir šviesos, kad ją atiduotume kitiems, ir visų labui, visos kūrinijos labui.
Jeigu mes nebūsime ryžtingesni, tai uždelsime Urantijos žmonijos nušvitimą, nes tik nuo mūsų, kiekvieno iš mūsų, kuris jau turi GYVĄ RYŠĮ SU TĖVU-ROJAUS TREJYBE, ir priklauso KIEK aplinkui bus DAUGIAU meilės ir šviesos, tuo pačiu sumažės ir tamsa, kuri šiaip pati savaime nepasitrauks.
Būtent dėl to aš meldžiu mums didesnio ryžto šalinant tamsą ir ją pakeičiant meile ir gėriu, kurį mes kuriame DRAUGE SU TĖVU-ROJAUS TRJEYBE VISOS KŪRINIJOS ŠEIMOS LABUI. Ir kuriame iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje ir leiskite jūsų sielai klausytis Tėvo meilės mokymų.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2009-05-24 19:25:31



Mielieji, šį kartą kviečiu jus į mūsų bendrą pirmadienio maldą (2008 07 21 -22val) už žemiškųjų tėvų DVASINGĄ meilę vaikams.
Kiek daug yra tėvų, kurie savo vaikus ne su dvasinga meile auklėja, bet muštruoja kaip kareivius ir ruošia naujus mūsų sielos brolius, kurių laisva valia bus pažeista dar vaikystėje. Todėl ši malda yra skirta tų vaikučių tėveliams.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kuriems dar sunku savais žodžiais garbinti ir melstis, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis, tik saitykite jas NUOŠIRDŽIAI.
Ir vis patys po truputį mėginkite žengti ir savarankišką žingsnelį savais žodžiais ją papildydami.
---------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, visa savo tau atverta siela, kuri trokšta gyvo dvasinio ryšio su tavimi ir paties tyriausio bendravimo su tavimi per garbinimo komuniją.
Aš garbinu tave, nes nors jūs esate Trys Rojaus Trejybės Asmenys, bet esate tiek susilieję, esate VIENA DVASIOJE, ir šitokios dvasinės vienovės mokote ir mus, kurių yra tiek daug.
Aš garbinu tave, kad tik tavosios meilės dėka siela trokšta skleisti ją kitiems, kad ir jie patirtų, kokia yra nuostabi tavoji meilė.
Aš garbinu tave, kad tu esi tikrovės Šaltinis ir Centras, ir tuo pačiu esi visur ir visada, ir esi prieinamas tik sielos atsivėrimu, bet kurią akimirką ir bet kurioje vietoje, kur tik siela atsiveria tau visu savo nuoširdumu, net ir kaip šitame garbinimo ryšyje.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė yra nuspalvinta nuostabiomis ir įvariomis spalvomis, bet ji yra visa gyva ir patiriama, net kaip ir šitas garbinimo akimirkos ryšys su tavimi yra patiriamas per sielos atvėrimą iki pačios jos gelmės per nuoširdumą ir troškimą patirti tave.
Aš garbinu tave, nes šitokią sielos atsivėrimo tau akimirką ji trokšta šlovinti tave ir giedoti tau himnus ne kaip nepasiekiamam valdovui, bet kaip pačiam Nuostabiausiam ir mylinčiam Asmeniui, kuris daro viską visų labui ir daro tobulai, kad tik tobulėtų ir visi jo vaikai, nesvarbu kokias pareigas jie užimtų ir kokius materialius turtus turėtų, visi yra tavajame meilės glėbyje, net kaip mažylis kūdikis yra savo mylinčio tėvo ar motinos kupiname meilės glėbyje.
Aš garbinu tave, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrnijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų siela geria Tėvo meilės virpesius, Amžinojo Sūnaus dvasingumo virpesius, Begalinės Dvasios išminties virpesius be ko taip sunku kasdieniame gyvenime. Prisipildykite jų su kaupu, kad ir kitiems galėtumėte išlieti.
O tada pereikite prie prašymų maldos.
---------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, mylima Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, ačiū tau už mūsų sielų vis gilesnį atsivėrimą ir tau, ir vienų kitiems, kad jos taip prisipildo meilės virpesių ir trokšta skleisti gėrį kitiems, kaip ir šioje mūsų dvasinėje komunijoje ir su tavimii ir tarpusavyje.
Nors esame fiziniu pavidalu toli vienas nuo kito, bet tavo dėka per Minties Derintojų aktyvų veikimą mūsų viduje, mes imame patirti dvasinį tarpusavio artumą, pranokstantį fizinį atstumą.
Šio vakaro maldoje aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už žemiškuosius tėvus, kurie turi mažylių vaikučių, kad jie juos išugdytų, išauklėtų tavo sūnumis ir dukromis, kad jiems augant meilė būtų jų varomoji galia gyventi kasdienį gyvenimą, ir kas akimirką.
Šios dienos aplinka tiek daug turi savyje agresijos ir tamsos, savanaudiškumo ir materijos pasireiškimo, kad jauni tėvai nebesusigaudo, kaip auklėti, kaip auginti savo vaikučius, nes patys tėvai yra pilni nerimo, neužtikrintumo, ir savanaudiškų siekių kasdienybėje, o tai jiems trukdo patirti tavosios, mylimas Tėve, meilės virpesius, kurie jau yra paskleisti jų viduje, patirti tavo, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, dvasingumą ir gailestingumą, ir tavo, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, išmintingumą. Kada jie šito nejaučia, tada bendraudami net ir su pačiais mylimiausiais jų vaikučiais jie ima vadovautis savo savanaudišku ir trumperegiu žmogišku protu, kuris nuolat siekia naudos tik sau, net ir šitų pačių savo mažylių sąskaita.
Mes būtent dėl to meldžiame dvasingumo, meilės, gailestingumo, ir išminties jauniems tėvams, kad jie patirtų savo sielos atsivėrimą tau ir pajustų, jog jų mažyliai vaikučiai nėra jų privati nuosavybė, o jie jau dabar yra potencialūs tavo sūnūs ir dukros, kurie gali realiai tokiais tapti su savo tėvų pagalba ir parama, arba jais netapti, taip pat dėl savo tėvų įtakos jau nuo pat mažų dienų.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėm meldžiu jauniems tėvams ne savaininkiškos meilės požiūrio į savo vaikučius, bet dvasingos ir giluminės meilės požiūrio ir pojūčio. Savininkiška meilė vaikelio laisvą valią suvaržo nuo pat pradžių, nes vaikutis nejaučia iš savo tėvų meilės laisvės virpesių, kurie sklinda skvarbiau negu žodžiai.
Aš meldžiu šiems tėvams dvasingumo, nes matau, kaip mažyliai tiesia savo rankutes į mane gatvėje, kai aš jiems siūlau paimti lapelį su Tavo meilės ir šviesos žodžiu, kad jį perduotų savo motinai ar tėvui, ir kaip motina ar tėvas traukte patraukia vaikutį nuo manęs tolyn kaip nuo raupsuotojo, ne tik šituo nustebindamas ir patį vaikutį, bet jį net išgąsdindamas. Kokia yra neperžengiama riba tarp tamsaus tėvų vidaus ir spindinčių išorinių blizgužių, kuriems jie skira savo visą dėmesį, ir tavosios tikrosios dvasingos meilės, kuri jau yra jų viduje, tik dar jų neatrasta. Koks tai milžinikšas nuostolis jų vaikučiui, ne tik jiems patiems Todėl ir vaikelis jiems tampa tik papuošalu, kol neatsibosta.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai sklistų tiems mūsų sielos broliams ir sesėms, kurie net ir šitą pačią akimirką skriaudžia savo vaikelius muštravimu ir bauginimu, o ne pamyluoja tavo meile vaikučio sunerimusią širdelę.
Aš meldžiu, kad mūsų meilės virpesiai pasiektų tuos tėvus, kurie patys buvo šitaip auginami ir yra įsitikinę, kad muštras turi būti visada.
Nėra galingesnio poveikio kaip nesavanaudiška tavoji meilė, kuri neturi jokios prievartos ir kito valios suvaržymo, bet drausmina išmintingai ir taip, kad galėtų ne tik suprasti vaikučio protas, bet ir pajausti jo širdelė, kokia vis tik yra nuostabi meilė, kuri nieko nebaudžia, ir kurios nereikia bijoti.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes, ir tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, nuspalvintų meilės, dvasingumo, gailestingumo, ir išminties virpesiais.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-07-20 11:00:46



Mielieji, kviečiu jus šįkart pasimelsti mūsų pirmadienio kolektyvinėje maldoje (2008 07 14 – 22val.) už vidinę ramybę.
Išeidamas su Urantijos Knyga į Vilniaus Gedimino prospektą, matau, kokie įsitempę pro mane praeina veidai, kokia vidinė įtampa juos kamuoja kas akimirką.
Dėl to ir paskirkime šią mūsų maldą už mūsų sielos brolių ir sesių vidinę ramybę. Ir ne tik Urantijoje, bet visuose pasauliuose.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę. Kam dar sunku ją garbinti savais žodžiais skaitykite, tik nuoširdžiai, mano jums rašomas maldas.
-----------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, aš garbinu tave, nes iš tavęs mus, kiekvieną ir visus, pasiekia tavoji meilė, gailestingumas, ir išmintis, be kurių negali atsiverti nė viena siela, o tuo labiau augti pati mylėdama ir šviesindama kitus taip, kaip nušvito ir pati.
Aš garbinu tave, kad tavoji kūrinija, visa, yra parengta mūsų patyrimų kaupimui, kurie mus daro vis labiau tikiais, kurie labiau atsiveria tau ir myli visus be išimties, ir myli visus vienodai, net ir taip, kaip mylite jūs, būdami Trys Viena dvasioje.
Aš garbinu tave, nes manoji siela nori garbinti, šlovinti tave iš meilės, nes ji pati jaučia, kiek daug prisipildo šitų neapsakomų meilės virpesių, kurie yra visi gyvi, ir mano atsivėrusią sielą irgi skatina garbinti tave.
Aš garbinu tave, net ir šioje garbinimo maldoje sakydamas tu, o ne jūs, nes siela pati jus tris tiek myli, kad šitoji meilė tampa jai nedalinama, ir šitas pats gyvas ryšys yra toks artimas, kad siela tiesiog tokiu kreipiniu trokšte trokšta pati susilieti su kiekvienu iš jūsų trijų, kad patirtų neapsakomą pilnatvę meilės, dvasinio augimo, ir išmintingo tarnavimo.
Aš garbinu tave, nes tik per šitokį sielos atsivėrimą garbinimo akimirką ji ima patirti pati, kokia yra gyvybinga jos viduje pulsuojanti meilė, nes būtent jos gyvas virpesių spaudimas iš vidaus ir sužadina sielą atsiverti garbinime ir šlovinime.
Aš garbinu tave, kad šitoji nuostabi meilės banga nenuplauna nė vieno nuo planetos paviršiaus, bet priešingai - panardina, kad siela, pajutusi meilės bangos potvynį, pati pasineria ir junta ramybę ir palaimą, nors aplinkui putoja tamsos purslai, bet siela trokšta ne paviršiun kilti ir sprogdinti tuos putojančius burbulus, bet išmintingai ir ramiai tarnauti savo sielos broliams ir sesėms.
Aš garbinu tave, mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Kūrinijos Sese, laisva valia, gauta iš Tavęs, Tėve, ir sugrąžinta Tau tarnystėjė ir laisva valia tarnaujant savo sielos broliams ir sesėms.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia, mylimas Tėve. Amen.
-----------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela prisigeria Tėvo meilės virpesių, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti tau už mūsų sunerimusius, kupinus baimės, net pasąmoninės baimės, sielos brolius ir seses, kurie gyvena visą laiką šalia mūsų, nors jų mes nepažįstame tiek, kad bendrautume, kad užkalbintume, kad nuramintume. Dėl to ir yra toks vidinis jų nerimas, vidinė baimė, nepasitikėjimas kitais, ir savimi. O tuo pačiu tai jiems sukelia vidinę kančią, nes siela nejunta ramybės, nes neturi gyvo ryšio su tavimi, mylimas Tėve.
Būtent dėl šitokios padėties mes šįvakar meldžiame, kad mūsų sielos dar daugiau atsivertų tau, kad pajaustų vidinę ramybę, kad mūsų vidus dar daugiau nušvistų tavo meilės virpėjimu, o tada ir mes paskleistume stipresnius meilės virpesius savo sielos broliams ir sesėms, net ir tokius, kokius darbar juntame ir skleidžiame šitos mūsų kolektyvinės maldos metu.
Mes meldžiame dvasinio nuraminimo tiems sielos broliams ir sesėms, kurie dabar jo ieško įvariose vietose, ir labai dažanai toli nuo namų, kada ramybė yra čia pat, net ir jų pačių viduje. Tik šito jie nežino.
Mes meldžiame jiems didesnio dvasinio nušvitimo, kurį tu, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli suteiki visai kūrinijai, ir gilesnės išminties, kuri pasklinda iš tavęs, mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, tavojoje, mylimas Tėve, meilės virspesių bangoje, kuri ir pagirdo gyvuoju vandeniu ir pamaitina gyvąja duona atsivėrusią kiekvieną sielą.
Mes meldžiame vidinės ramybės visiems savo sielos broliams, nes tik vidinė ramybė gali padėti jiems surasti sprendimus, kurie būtų visumos labui, o tuo pačiu ir jų labui. Ir šitos ramybės būsenoje jie pamatys ir kitus, gyvenančius šalia jų, bet pamatys kitokiu žvilgsniu – sielos matymo žvilgsniu, kuris bus visas kupinas meilės, dvasingumo, ir išminties. Ir tik tada jie suvoks, kokia yra jų kasdienio gyvenimo prasmė ir šeimoje, ir darbe, ir mokykloje, ir gatvėje, ir visuomenėje, ir valstybėje, ir Urantijoje, ir kūrinijoje – daryti gėrį iš meilės vienų kitiems.O be meilės neįmanoma vidinė ramybė.
Mes meldžiame vidinės ramybės visai kūrinijos dvasinei šeimai, kad ir kokias sudėtingas ir nerimą jiems keliančias užduotis atliktų šiuo metų kiekviena siela ar dvasia, ar materialus mirtingasis bet kuriame kūrinijos pasaulyje.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela klausosi Tėvo mokymų, kurie nusėda į pasąmonę, o reikiamu laiku išplauks ir į jūsų sąmonės lygį.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-07-13 20:52:32



Mielieji, kviečiu jus į mūsų pirmadienio vakaro maldą (2008 07 07 – 22val.) už Naujojo Sūnaus – Mondžoronsono - atėjimą, kad mes savo dvasine šviesa galėtume prisidėti prie kelio parengimo jo atėjimui. Taip, kaip mūsų Sūnus Kūrėjas, daugumai žinomas tik Jėzaus žmogiškuoju vardu, yra kilęs iš dviejų pirmųjų Rojaus Trejybės Asmenų - Tėvo ir Amžinojo Sūnaus, taip ir Mondžoronsono kilmė yra iš dviejų Rojaus Trejybės asmenų - Amžinaus Sūnaus ir Begalinės Dvasios. Taip,kad vienas iš tėvų jų kategorijų dvasioms yra bendras - Amžinasis Sūnus, kurį kriškčionybė ir supainiojo su Jėzumi. Jėzus nepriklauso Rojaus Tręjybei, kaip ir Šventoji Dvasia, kuri iš viso nėra ASMUO, o Vietinės Visatos Motinos Dvasios PASIREIKŠIMAS. O Vietinių Visatų Motinos Dvasioos yra Begalinės Dvasios Dukros, ir jų yra 700.000.
Taigi mūsų laukia naujo Sūnaus atėjimas, už kurį ir pasimelskie kolektyviai.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Kurie dar savais žodžiais negalite garbinti ir melstis, nuoširdžiai skaitykite mano jums rašomas atsivėrusios sielos maldas.
------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Mylima Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu Tave kaip Rojaus Tejybės Tris Asmenis ir per visą amžinybę esančius VIENA DVASIOJE.
Aš garbinu tave, kad tavo, mylimas Tėve, meilė, nuspalvinta tavuoju, Amžinasis Sūnau_Motina-Broli, dvasingumu, ir apgaubta tavosios, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, išminties, visą kūriniją pripildo gyvybės ir ją šviesina asmeninio augimo ir tarnavimo dėka.
Aš garbinu tave, kad mes galime visi bendrauti tarpusavyje dvasiniu ryšiu, nes tu, mylimas Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, būtent tu ir paskleidi dvasingumo grandinę po visą kūriniją, kuri visa yra panardinta į tavo, mylimas Tėve, meilę asmenybės grandinėje, ir visada yra tavo, mylima Begaline Dvasia-Kūrinjos Motina-Sese, proto grandinės išminties virpesių glėbyje.
Aš garbinu tave, kad tavosios meilės, dvasingumo,ir išminties dėka ir tegali vystytis visa kūrinija; kiek ji besiplėstų į kosminę išorinę erdvę, vis tiek visada ji bus tavo viduje, niekda neišsiveršianti už tavųjų mylinčių ir globojančių rankų glėbio ir apsaugos.
Aš garbinu tave, kad manoji sielos šviesa, irgi yra pripildyta tavojo gyvojo meilės, dvasingumo, ir išminties vandens; ir ji malšina troškulį vis labiau ir labiau savuoju atsivėrimu tau ir vis daugiau gerdama gyvąjį vandenį iš tavęs.
Aš garbinu tave, kad mūsų visų kūrinija ir šeima yra VIEna dvasioje, net ir kaip jūs trys esate VIEna dvasioje, kada tik mes esame atsivėrusio gyvo bendravimo, GYVOS komunijos su tavimi meilės būsenoje.
Aš garbinu tave iš meilės ir laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------
PO Rojaus Trejybės Trijų Asmenų pagarbinimo, pasėdėkite tyloje keletą minučių ir leiskite savo sielai gerti Tėvo meilės virpesius, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, mylima Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, mes šįkart suėjome į dvasinę komunija su tavimi, būdami vienas nuo kito už daugybės kilometrų, bet dvasiniu ryšiu susieti daug artimiau ir stipriau už bet kokį materialų artumą, kad ir savo šita dvasine komunija prisidėtume prie Naujojo Sūnaus – Mondžoronsono atėjimo, kurį yra numatę mūsų, Nebadono, Vietinės Visatos Sutvrėjai ir Valdovai – Sūnus Kūrėjas, Mykolas, daugumai žinomas tik kaip Jėzus, ir jo partnerė Vietinės Visatos Motina Dvasia, Nebadonija, daugumai žinoma tik kaip Šventoji Dvasia.
Mes šitos komunijos dėka taip pat šviesiname ir dvasiname aplinką. Tuo pačiu mes prisidedame, kad vis daugiau būtų mūsų sielos brolių ir sesių dvasiškai išlaisvinusių savo sielas iš prietarų ir dogmų vergystės, ir tuo pačiu prisidedančių prie to, kad atėjęs Naujasis Sūnus turėtų savo aplinkoje daugiau pagalbininkų, nes tik jų dėka jis ir galės sėkmingai vykdyti savo misiją – atstatyti Urantijoje TEISINGUMĄ, kuris neįmanomas be meilės, gailestingumo, tiesos, išminties, ir tarnavimo.
Mes meldžiame, kad visi šitoje gyvojoje dvasinėje komunijoje dalyvaujantys mūsų sielos broliai ir sesės vis labiau ir giliau atsiduotų dvasiniam vedimui iš vidaus, kad tik šito vedimo dėka jie įgautų vis ryškesnę sampratą apie mūsų tarpusavio brolystę ir šituo gyvuoju ryšiu su tavimi jie pradėtų gyventi kasdien. Šitaip mes ir padėsime Mondžoronsono atėjimui į Urantiją, nes dabar be mūsų, kiti mūsų sielos broliai yra perdaug pilni baimės ir netikėjimo jo galimu pasirodymu tarp mūsų, kad suteiktų jam pagalbą, kuri jam bus reikalinga.
Mes meldžiame, kad mūsų dvasinis GYVAS RYŠYS SU TAVIMI tik stiprėtų, kad mes vis labiau ir labiau PATIRTUME tavo buvimą savo viduje, ir tuo stiprėtume patys, kada aplinka elgiasi priešingai ir daro tokius veiksmus, kurie būtent ir uždelsia Mondžoronsono būsimos aplinkos ir pagalbininkų dvasinimą ir šviesinimą, o tuo pačiu ir uždelsia jo atėjimą, kuris yra parengiamasis etapas antrajam mūsų Sūnaus Kūrėjo-Jėzaus atėjimui, ištęsint jo duotą pažadą, vėl sugrįžti į Urantiją, kada jis bus ŠLOVĖJE IR GALIOJE IR KADA JĮ GALĖS MIRTINGIEJI MATYTI DVASIOS ŽVILGSNIU.
Mes meldžiame, kad dabar, kada mūsų Sūnus Kūrėjas-Jėzus yra ŠLOVĖJE IR GALIOJE, vis daugiau mūsų sielos brolių ir sesių įgautų DVASINĮ matymą, prie kurio išplėtimo prisidės ir Mondžoronsono misija.
Mes meldžiame meilės, šviesos, ir gyvo ryšio su Tavimi visiems mūsų sielos broliams ir sesėms, ir darome tai iš meilės tau ir jiems, ir visai kūrinijos šeimai, ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo dvasios perduodamų Jo mokymų, tegu geria Amžinojo Sūnaus dvasingumo virpesius su Begalinės Dvasios skleidžiama išmintimi.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-07-06 15:27:39



Mielieji, kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą – 2008 06 30 - 22 val. Šįkart pasimelskime už badaujančius ir skriaudžiamus Afrikos Somalio žmones. Tuo pačiu ir už visus neturinčus ką valgyti ir badaujančius mūsų sielos brolius ir seses.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybę.
Pasinaudokite mano maldomis, jeigu jums dar sunku garbinti Rojaus Trejybę savais žodžiais. Tik skaitykite maldas labai nuoširdžiai.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Visuotine Motina-Visuotini Broli, mylima Begaline Dvasia-Visuotine Motina-Visuotine Sese, aš garbinu tave, kad tu sukūrei meilę ir jos dėka gyvybę kūrinijoje, kuri yra tokia įvairi ir nepasikartojanti, tokia spalvinga ir kerinti savo gyvybingumu ir nepakartojamu atsinaujinimu.
Aš garbinu tave, kad tik kūrinijos dvasinės šeimos dėka mes galime augti ir patirti tavo pasireiškimą aplinkoje.
Aš garbinu tave, kad tavoji nuostabi meilė visą laiką atsiskleidžia naujais patyrimo virpesiais ir atspalviais, kurie iki tol tarsi ir neegzistavo, nors jie buvo visą laiką, tik manoji siela dar buvo nepribrendusi juos patirti.
Aš garbinu tave, kad būtent patyrimo dėka mes galime pažinti, ir pažįstame, tave vis artimiau ir artimiau, taip, kaip tave – Rojaus Trejybę – gali pažinti ir patirti žmogus tokiame pasaulyje, kuriame viešpatauja dvasinė naktis ir milžiniški tavojo veikimo iškraipymai.
Aš garbinu tave, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Kūrinijos Motina-Broli, Begaline Dvasia-Kūrinijos Motina-Sese, nes siela pati trokšte trokšta jus kiekvieną vis artimiau pažinti ir patirti, kad galėtų dar labiau atsiduoti tavajam, mylimas Tėve, vedimui iš vidaus ir tarnauti tau, tarnaujant savo sielos broliams ir sesėms.
-------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės Trijų Asmenų pagarbinimo pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų siela geria Tėvo meilę, Amžinojo Sūnaus gailestingumą, ir Begalinės Dvasios išmintį, o tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia Kūrinijos Motina-Sese, šįkart savo sielos brolius ir seses pakviečiau į mūsų bendrą kolektyvinę maldą pasimelsti už kenčiančius ir bado naikinamus mūsų sielos brolius ir seses Afrikos valstybėje – Somalyje. Tegu mūsų kiekvieno Minties Derintojai pasiekia mūsų sielos brolius ir seses Somalyje, tegu jie pagirdo mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiais ir pamaitina jų kūnus tavo gyvąja duona – meile. Mylimas Tėve, su Tavimi viskas yra įmanoma, net ir tai, kad šitie bado ištikti mūsų sielos broliai, tavo vaikai, būtų pasotinti. Aš meldžiu, kad jie šitaip būtų pamaitinti tavo gyvąja duona ir pagirdyti gyvuoju vandeniu. Kada aš mačiau per CNN televizijos laidą, kaip jie kankinasi iš bado, ypač mažyliai vaikučiai, kaip jie neturi kur galvos priglausti pakilusioje dykumos smėlio audroje, kai smulkiausios smėlio smiltelės patenka į burną vietoje vandens ir duonos, kurios nėra, kaip vaikučiai iš išsekimo nebegali pakelti galvyčių, mano siela verkė, ašaros, materialios ašaros, ritosi mano skruostais.
Tokioje yra padėtyje mūsų sielos broliai 21-ajame amžiuje, kai kitur mūsų sielos broliai auksu grindis išpuošia, tonų tonas maisto išmeta, kad tik kainos nenukristų. Tačiau dar baisiau Somalyje yra tai, kad tie be jėgų ir iškankinti ir toliau senkantys mūsų sielos broliai nepajėgūs pasiimti jokio maisto, net ir to, kurį atsiunčia kaip labdarą, nes iš jų maistą atima siautėjančios ginkluotos bandos iš įvairių genčių.
Būtent dėl to aš trokštu, kad šįkart mes melstumėmės ypač nuoširdžiai už mūsų sielos brolius Somalyje, kur juos dar papildomai skriaudžia ir jų kiti sielos broliai su ginklu rankose. Būtent dėl tokios skriaudos daugiau kaip milijonas Somalio žmonių išbėgo iš savo namų ir nežino, ką toliau jiems daryti – nieko nebeturi – nei maisto, nei pastogės, nei ateities, tik dykuma, smėlio audra, karštis ir badas, tiesiogine prasme badas.
Aš meldžiu tave, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline Dvasia tavosios meilės, gailestingumo, ir išminties mūsų sielos broliams, kurie dabar yra beviltiškoje padėtyje, kada jiems niekas nebenori padėti, tik Tu, kaip ir visada, juos myli, ramini, ir guodi stiprindamas ir vesdamas į šviesą.
Aš meldžiu, kad mūsų šitoji malda, kurioje dalyvauja ir mūsų angelai sargai serafimai, pasiektų mūsų meilės virpesiais juos visus ir jų serafimus, ir Tarpines Būtybes, kurios taip intensyviai darbuojasi tokiomis nepaprastomis aplinkybmis, ir kad mes bendromis meilės virpesių galingiausios energijos pastangomis pasiektume tokį visų sutarimą, kad šitie mūsų sielos broliai r sesės, maži ir dideli, seni ir jauni, vyrai ir moterys, vaikai ir kūdikiai būtų pamaitinti ir pagirdyti ir kad jie patirtų, kokia yra tavoji meilė, mylimas Tėve, tavasis gailestingumas, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, tavoji išmintis, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese. Mūsų malda kyla ir liejasi iš meilės ir laisva valia.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minutes, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai suteikiamų mokymų, kuriuos ji gauna per Jo dvasią, Minties Derintoją, gyvenantį jūsų viduje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-06-30 09:22:33




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal