Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas bendrai nuoširdžiai Pirmadieninei maldai II. Temos tęsinys

Mielieji, kviečiu jus prisijungti prie mūsų bendros pirmadienio (2007 03 30 - 22 val.) maldos už mūsų, KIEKVIENO IR VISŲ, didesnę išmintį.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų visų mylimą Tėvą. Tiems, kuriems dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, galite pasinaudoti mano siūlomomis maldomis, tik svarbu, kad prieš tai jas perskaitytumėte ir suvoktumėte visų žodžių GILUMINĘ, dvasinę, prasmę, o per mūsų bendrą maldą jas skaitytų jūsų nuoširdžiai atsivėrusi siela.
------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavosios meilės išauga žolė ir prasiskleidžia gėlės žiedas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvirpina ir mano sielą iš vidaus.
Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosios meilės dėka galiu mylėti ir aš, ir mylėti vis labiau taip, kaip mokai Tu – visus vienodai.
Tėve, aš garbinu Tave, kad vien tik Tavoji meilė sužadina tokius nuostabius virpesius pačioje mano sieloje, kad ji pajunta Tave esantį gyvą, nes būtent Tu esi gyvybės Šaltinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, atsiverdamas Tau, net ir taip, kaip Tu atsiveri kiekvienam asmeniui ir visiems asmenims vienu metu.
Tėve, aš garbinu Tave, kad galiu patirti Tavąją meilę, ir kad trokštu jos vis daugiau ir daugiau, nes šis troškimas yra iš manosios sielos, kuri ir jaučia Tavosios dalelės, Tavosios dvasios, esnačios manyje, perteikiamus meilės virpesius iš Tavęs, ir dėl to trokšta jų vis daugiau ir daugiau.
Tėve, aš garbinu Tave, kad bet kokiomis sąlygomis, net pačiomis kritiškiausiomis, Tu man dovanoji ramybę ir palaimą, kurią aš ir galiu patirti tik būdamas gyvame ir giluminiame ryšyje su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri vis labiau tampa ir mūsų kūrinija, kai me vis labiau atsiveriame Tau.
Tėve, aš garbinu Tave laisva valia, kurią Tu dovanoji kiekvienai kūrinijos šeimos asmenybei, ir kurią aš pašvenčiau Tavosios valios vykdymui.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vallia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar šiek tiek patylėkite, tegu siela dar labiau panyra į Tėvo meilės virpesius, tegu ji džiaugiasi palaima, patiriama savyje. O tada pereikite prie prašymų maldos už mūsų išmintį.
----------------
Sūnau Kūrėjau, kurį dauguma žino tik kaip Jėzų iš Nazareto, Motina Dvasia, kurią dauguma žino tik kaip Šventąją Dvasią, Visuotini Tėve,
ačiū Tau, kad pakvietei mūsų vis labiau atsiveriančias sielas ir trokštančias dvasinės komunijos su Tavimi ir tarpusavyje į šitą kolektyvinę mūsų maldą už didesnę mūsų išmintį.
Sūnau Kūrėjau, tu sakei ir sakai, jog ten, kur du ir daugiau įtikėjusių į tave ar į Tėvą yra drauge, tarp jų esi ir tu, per savo Tiesos Dvasią.
Aš prašau tavęs, tegu dabar Tiesos Dvasia įeiną į kiekvieną iš mūsų, nuoširdžiai atvertą sielą, kad ji imtų jausti tave esantį realų, tikrą, ir gyvą, net ir taip, koks realus, tikras, ir gyvas kiekvieno iš mūsų viduje yra Tėvo fragmentas, Jo dalelė, dvasia, Minties Derintojas, ir bendrauja su mumis visą laiką iš vidaus, o ypač, kada miegame ir jam nebegalime priešintis.
Aš, drauge su savo sielos sesėm ir broliais, kurie dalyvauja mūsų bendroje maldoje, nors yra toli vienas nuo kito fiziniu pavidalu, net įvairiose pasaulio šalyse, net ir įvairios dvasios, kurios mūsų žvilgsniui yra nematomos net ir būdamos visai šalia mūsų, meldžiu didesnės išminties kiekvienam iš mūsų, kad galėtume patys pajausti, kaip didesnis mūsų išmintingumas palengvina mūsų gyvenimą kasdienybėje.
Tėve, Tu esi išminties Šaltinis. Tavoji dvasia yra mūsų viduje, kiekvieno iš mūsų viduje. Tu mums liete lieji išmintį, tik mūsų nežinojimas, kad Tu kas akimirką, nenutrūkstamai lieji dieviškąją išmintį, ir neleidžia mums, nors trumpam, nurimti dienos metu, nors šiek tiek pabendrauti su Tavimi, suradus ramų kambelį, kad po tokio pabendravimo mūsų protas pajaustų, kaip jis prisipildė Tavosios išminties, padedančios spręsti kasdienius uždavinius savo asmeniniais laisvos valios sprendimais.
Aš meldžiu Tave, kaip ir mano sielos broliai ir sesės, kad mes daugiau paskirtume laiko nugyventos dienos prasmės apmąstymams, kad įvertintume, kaip ją nugyvenome, ar daug jautėme įtampos, nerimo, skubėjimo, ar suteikėme kam nors paguodą ir nuraminimą, ar ką nors įskaudinome ir dėl to patys patyrėme nerimo pojūtį.
Aš meldžiu, kad mes, kiekvienas, po truputį vis labiau priprastume vertinti savo nugyventos dienos prasmingumą, kuris kyla iš Tavosios valios vykdymo, mylimas Tėve. Aš meldžio savo sielos broliams ir sesėms palaimos patyrimo savyje, kuri ir padeda atsiverti daug labiau Tau, mylimas Tėve, ir iš Tavęs semtis didesnės išminties, dieviškosios išminties, kuri toli pranoksta žmogiškojo proto diktuojamus sprendimus savojo ego labui.
Mylimas Tėve, aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėm, meldžiu Tave, kad mes vis labiau ir labiau įprastume prašyti iš Tavęs didesnės išminties, kad šitas mūsų prašymas pavirstų į kasdienį prašymą, gilinant ir plečiant mūsų dabartinį požiūrį į aplinką ir į save patį.
Aš meldžiu Tave, kad Tavoji išmintis vis labiau ir labiau įsigalėtų mūsų, kiekvieno, viduje, per mūsų dvasinį ryšį su Tavimi, ir kad mes vis labiau įprastume vadovautis iš Tavęs gaunama išmintimi savo tarpusavio santykiuose su visais savo sielos broliais ir sesėm, Tavo vaikais, kuriuos Tu visus myli vienodai. Tik toks kelias suras sprendimus iš dabartinio gyvenimo akligatvių politikoje, ekonomikoje, šeimoje, visuomenėje. Nesvarbu, kokios būtų sudėtingos problemos, bet Tavoji išmintis visada suteiks didesnę šviesą ir pasitikėkjimą likti šitoje šviesoje su Tavimi.
Aš meldžiu Tave, kad mano sielos broliai ir sesės ryšį su Tavimi, gyvą ryšį su gyvuoju Tavimi, paverstų kasdieniu dvasiniu bendravimu, ir kad šitame bendravime visada būtų ir jų kasdienis troškimas semtis iš Tavęs dieviškosios išminties, laisva valia.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos vėl likite ramybės būsenoje, tegu siela jau dabar ir semiasi iš Tėvo didesnės išminties. Nesvarbu, kad Tėvo perduodamos didesnės išminties nepajausite akimirksniu. Tegu ji nusėda į jūsų pasąmonę. Ateis laikas, kada vis labiau ir labiau bendraudami su Tėvu pasiimsite ir tai, kas Tėvo buvo jau patalpinta į jūsų pasmonę.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-04-30 15:49:08

Komentarai

Kviečiu jus į mūsų pirmadieninę maldą (2008 06 23 – 22val.) už bendradarbiavimą gėrio ir meilės labui, kūrinijos labui.
Iš pradžių pagarbinkime Rojaus Trejybės visus TRIS ASMENIS – TĖVĄ, AMŽINĄJĮ SŪNŲ KŪRINIJOS MOTINĄ-BROLĮ, IR BEGALINĘ DVASIĄ KŪRINIJOS MOTINĄ-SESĘ..
Kam sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis.
----------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau Kūrinijos Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia Kūrinijos Motina-Sese, aš garbinu tave, kad tu esi ir savo buvimu palaimini visą kūriniją, kurioje esame ir mes visi: ir tave mylintys ir šlovinantys vaikai ir tie tavo vaikai, kurie yra nusisukę nuo tavęs, bet tu juos myli lygiai tiek, kiek ir mus.
Aš garbinu tave, kad tavosios meilės virpesių dėka aš patiriu tavo buvimą savo viduje ir šituo patyrimu trokštu dalintis su savo sielos broliais ir sesėmis.
Aš garbinu tave, savo atsivėrusios sielos šlovinimo himanais, skirtais tavo meilei ir šviesai, nes siela prisipildžiusi tavosios šviesos ir pati nebegali nešviesti.
Aš garbinu tave, kad tavoji meilė išvaduoja iš baimės ir ligų, kad tik tavoji meilė suteikia sielai laisvę ir skrydį meilėje ir tiesoje.
Aš garbinu tave, mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau Kūrinijos Motina-Broli, ir Begaline Dvasia Kūrinijos Motina-Sese, kad tik tavo dėka visa tavosios kūrinijos šeima auga ir vystosi nė akimirkai nesustodama, nes tavoji paskleista meilė, virpesių galios dėka, suteikia sielai ir dvasiai troškimą prisidėti prie šitos pačios tavo dvasinės šeimos šviesinimo ir dvasinimo iš meilės tau ir visai šeimai, vis labiau tampančiai ir mūsų visų šeima jau dabar.
Aš garbinu tave, laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės Asmenų pagarbinimo, pasėdėkite tyloje kurį laiką, kad jūsų siela prisigertų vis daugiau meilės, gailestingumo, ir išminties, o tada pereikite prie prašymų maldos.
---------
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau Kūrinijos Motina-Sese, Begaline Dvasia Kūrinijos Motina-Sese, ačiū tau už mūsų vis naujus patyrimus tiek sielai, tiek kūnui, kad galėtume vis daugiau pažinti tave ir kūriniją, ir tarnauti tau, tarnaudami savo sielos broliams ir sesėms. Ir šitoji mūsų kolektyvinė malda yra sumanyta, kad dvasintų mūsų šeimą, visus žmones ir sielas, o taip pat dvasias.
Mes siunčiame savo atsivėrusių sielų meilės virpesius ir meldžiame, kad juos pajaustų vis daugiau mūsų sielos brolių ir kad jie pradėtų patirti, jog mūsų gyvenimo prasmė yra tarnavime iš meilės tau ir vienų kitiems. O tada me visi imsime pajausti poreikį vis giliau atsiverti tau ir glaudžiau tarpusavyje bendradarbiauti, o ne siekti savanaudiškų ir materialių interesų patenkinimo kitų sąskaitą, kad tik getriau būtų man ar mano žemiškosios biologinės šeimos nariams, visiškai nesusimąstant apie visų savo sielos brolių ir sesių interesus.
Mes meldžiame, kad mūsų atsivėrimas tau, mums suteiktų daugiau meilės, gailestingumo, ir išminties, kaip gi bendradarbiauti tarpusavyje, kada dabar aplinka yra mąstanti materialaus vartotojiškumo linkme.
Aš, drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, meldžiu, kad mūsų šitoji kolektyvinė malda padėtų patirti savyje atsivėrimo tau virpesių tikroviškumą ir troškimą bendradarbiauti, kur bedirbtume ir ką beveiktume, kad pajaustumėm tavo vedimą iš vidaus ne nustumti kitą, kad užimtume jo vietą, bet kad padėtume vienas kitam, padėtume tiek, kad kitas galėtų geriau ir pilniau atsiskleisti savuoju dieviškuoju aš.
Mes meldžiame, kad šitoks bendravimas plistų vis daugiau ne tik iš mūsų, bet ir iš kitų sielos borlių bet kokiame pasaulyje, bet kokioje kūrinijos vietoje ir kad mes tą virpesį taip pat pajustume ir patirtume, kad visa kūrinijos šeima remiasi bendradarbiavimo ir meilės pagrindu, o ne konkurencijos ir skriaudimo pagrindu, koks dabar vyrauja Urantijoje visose sferose, net ir savo biologinėje šeimoje.
Mes meldžiame, kad mūsų giminingos sielos vis aktyvėtų kolektyvinės meilės virpesių skleidimu, kolektyvinių maldų metu ir kasdienio gyvenimo akimirkomis.
Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos pasėdėkite tyloje keletą minučių, kad pajaustumėte, kaip Rojaus Trejybės visi TRYS asmenys jus moko, ir moko bendradarbiauti ir mylėti.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-06-22 16:24:42



Mielieji, kadangi yra daug mūsų sielos brolių ir sesių, kenčiančių nuo vadinamųjų "piktųjų" dvasių, kurių tikrovėje NĖRA, bet žmogaus pasąmonės baimės sukuria tokius vaizdinius, kad jiems pradeda vaidentis, nors yra vadinamasis poltergeisto reiškinys, kurį sukelia Tarpinių Būtybių žaidimas su mūsų baimėmis ir neišmanymu, tai šįkart kviečiu jus į mūsų kolektyvinę pirmadienio maldą (2008 06 16 – 22 val), kad visi pasimelstume už vadinamąjį “piktųjų” dvasių apsėdimo ir namų apvalymą.
Iš pradžių kviečiu jus pagarbinti Rojaus Trejybės visus tris Asmenis – Tėvą, Amžinąjį Sūnų, ir Begalinę Dvasią.
Aš jums padėsiu savo rašomomis maldomis, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, visa atsivėrusia siela, nes maldoje svarbu nuoširdumas, o ne tariamas žodis.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu tave, ir manoji siela, atsivėrusi tau trokšte trokšta šlovinti tave savo meilės viropesių, gautų iš tavęs, himais, ji trokšta atsiverti tau vis daugiau ir daugiau, nes tik per atsivėrimą ji ir tegali tave garbinti.
Aš šlovinu tave, kad tu esi meilės vandenyną išliejęs kūrinijos pavidalu ir tik šitame meilės vandenyne tu maudai ir net skandini kiekvieną tau atsivėrusį ir šituo skendimu kiekvienas tvarinys įgauna amžinybę ir meilę šitam pačiam meilės vandenynui – visai kūrinijos dvasinei šeimai.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu jus visus ir kiekvieną, nes jus myliu kiekvieną, kiek tegali šiandien mylėti mano atsivėrusi tau siela, kiek ji gali patirti šituos pačius tavosios meilės virpesius savyje ir šitais pačiais meilės ir gyvenimo virpesiais dalintis su kitais savo sielos broliais ir sesėm, ir trokštu dar artimesnio garbinančio sielos atsivėrimo kiekvienam iš jūsų trijų, kurie ir sudarote kūrinijos Begalinįjį Dievą.
Mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu jus tris viename dvasine prasme ir per šitą garbinimą jaučiu didesnį norą palaikyti artimesnį ryšį su tavimi kaip Kūrinijos Šaltiniu ir Centru ir tik šito ryšio, kuris yra gyvas, dėka, manoji siela ir tegauna gyvąjį vandenį, kuris numalšina jos troškulį ir pamaitina ją tavo gyvąja duona. Aš garbinu tave laisva valia, gauta iš tavęs. Manoji valia, kad būtų tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po Rojaus Trejybės visų Trijų Asmenų pagarbinimo, pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela geria Tėvo, Amžinojo Sūnaus, ir Begalinės Dvasios meilės virpesius ir tegu jais mėgaujasi be apribojimo palaimos būsenoje. O tada pereikite prie mūsų kolektyvinės prašymų maldos.
--------------------
Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline Dvasia, ačiū tau už nuostabius patyrimus, kokius tik patyrė kūrinija ir kiekvienas jos tvarinys per visą tą laiką, kada tu pradėjai kurti gyvybę kosmose ir visatas, kuriose ir apgyvendinai gyvybės įvairiausias formas. Aš dėkoju tau ir už mūsų, kiekvieno, patyrimą. Dėkoju ir už mūsų kolektyvinę maldą, net ir šios akimirkos maldą, nes ir ji yra iš tavosios meilės, kuri ir suteikia mūsų sieloms troškimą jungtis į kolektyvinę maldą. Ir nesvarbu, kad esame toli savo fiziniu pavidalu, net už tūkstančių kilometrų, bet esame apjungti mūsų Minties Derintojų,, Tiesos Dvasios, ir Šventosios Dvasios – kur bebūtume – į vieną dvasinę šeimą, net ir taip, kaip ir jūs apjungiate visą kūriniją į vieną dvasinę šeimą.
Aš šįkart pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie kenčia nuo įvairių neigiamų ir jiems nesuprantamų reiškinių, kurie veikia jų pasąmonėje ir juos kankina realiai jų sąmonės lygiu, ir ką jie pavadina piktųjų dvasių apsėdimu, kurio neliko nuo mūsų Sūnaus Kūrėjo įsikūnijimo Jėzaus iš Nazareto pavidalu laikų, kada jis atsilaikė prieš Liuciferio gundymus ant Hermono kalno ir užbaigė Liuciferio maištą Satanijos sistemoje, o tuo pačiu ir mūsų planetos buvusio išdaviko vadovo, Kaligastijos, įtaką mūsų planetos žmonėms per Tarpinių Būtybių poveikį žmonių ir gyvūnų protui.
Mano mylimieji Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline Dvasia, ir šiandien daugybė yra žmonių, kurie negali išsivaduoti iš savosios per kartų kartas pasąmonėje įsigalėjusios tamsios informacijos apie vaiduoklius, apie vėles, apie demonus, kurių nėra nė vieno, bet žmonės iš savo pasąmoninės baimės negali patys išsivaduoti savo jėgomis, ir jie jaučia realų tokį pasąmoninių reiškinių poveikį jų sąmonei, net matydami ir vaizdus. Aš meldžiu, kad tokie reiškiniai, kurie ir šitą pačią akimirką vyksta žmogaus pasąmonėje, mūsų maldos dėka, kada mūsų atsivėrusių sielų meilės virpesiai apglėbia ir tuos sunerimusius mūsų sielos brolius, nuramintų juos ir jie patys pajustų, kad tie tamsūs ir juos gąsdinantys šešėliai, tai tik šešėliai, o ne realūs objektai. Kada šviesa apšviečia šešėlį, jis dingsta.
Aš meldžiu, kad šitų selos brolių ir sesių sielas apšviestų Tavoji, mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese amžinoji ir spindinti meilės dvasinė šviesa, kuri yra GYVA IR BE JOKIO ŠEŠĖLIO.
Aš lygiai taip meldžiu, kad tuose namuose, kuriuose net ir šitą pačią akimirką gali kelti realius triukšmingus garsus, ir tuo pačiu bauginti mirtinguosius, šitaip neatsakingai išdykaudamos su žmonių tamsumu Tarpinės Būtybės, aš jūsų vardu – mylimas Tėve, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, mylima Begaline Dvasia-Motina-Sese, vykdydamas jūsų įgaliojimą kalbėti jūsų visų trijų vardu, liepiu visoms TOKIOMS Tarpinėms Būtybėms šita pačią akimirką nutraukti tokius žmones bauginančius veiksmus, o jeigu kas nors buvo jų sulaužyta, vėl atstatyti į buvusią būseną, net ir taip, kad nieko neliktų nuo tokių nevykusių pokštų.
Aš meldžių, kad tavoji valia, kuri visa pilna meilės ir yra laisva bei aukščiausia, būtų jų įvykdyta taip pat iš meilės TAU.
Manoji valia, kad būtų Tavoji vala. Amen.
--------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite ramybėje, pasiųsdami savo virpesius visiems savo sielos broliams ir klausydamiesi Tėvo mokymų, perteikiamų sielai iš meilės jai.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-06-15 10:30:03



Mielieji, kviečiu jus į mūsų bendrą maldą – 2008 06 09 22val. Ji šįkart bus skirta Rojaus Trejybei – Visuotiniam Tėvui, Amžinajam Sūnui, ir Begalinei Dvasiai. Kodėl už Rojaus Trejybę? Būtent tik Rojaus Trejybė yra Amžinasis DIEVAS, visa kita yra Dievo PASIREIŠKIMAS kūrinijoje.
Aš užmezgiau, Tėvo paprašytas, asmeninį ryšį su Rojaus Trejybės kitais dviem Asmenimis – Amžinuoju Sūnumi ir Begaline Dvasia. Būtent Begalinė Dvasia ir suteikė man mokymą, kad JUS mokyčiau GARBINTI ROJAUS TREJYBĘ IR MELSTIS ROJAUS TREJYBEI.
Šituos savo patyrimus netrukus pateiksiu svetainėje.
Tai pat Tėvas man perdavė mūsų šventovės naują pavadinimą. Nuo šiol Jis paprašė ją vadinti ROJAUS TREJYBĖS šventove.
Taigi mūsų šitos garbinimo maldos ir prašymų maldos yra nukreiptos tik į Rojaus Trejybę.
Mielieji, pagarbinkime Rojaus Trejybės Lygiaverčius Tris Asmenis – Visuotinį Tėvą, Amžinajį Sūnų, ir Begalinę Dvasią.
Pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik skaitykite jas nuoširdžiai.
Mylimas Tėve, Mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, Begaline Dvasia-Motina-Sese, aš garbinu Tave, vieną vienintelį Dievą trijuose asmenyse ir tris asmenis kaip viena dvasioje.
Aš garbinu Tave, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline Dvasia, kad tik Tavoji kūrinija yra pilna gyvybės, ir mes joje sudarome pilnateisių mirtingųjų grandį, kuri yra mylima lygiai taip pat, kaip ir patys nuostabiausi tvariniai, kurie yra kilę tiesiogiai iš jūsų.
Aš garbinu Tave, kad mes galime Tave patirti, kiekvieną asmeniškai, ir savo nuostabiu atsivėrimu Tau, savo gyvu bendravimu su bet kuriuo iš jūsų.
Aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė, gailestingumas, ir išmintis yra suteikiami visos kūrinijos tvariniams, be jokių išankstinių pasižadėjimų ir be jokių IŠANSKTINIŲ sąlygų, visiems, net ir paties labiausiai užguitiems ir neturtingiausiems, nes tik savo atsivėrimu Tau tai tampa tikrove kiekvienam tvariniui, kuris atsiveria Tau visa savo siela.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau-Motina, Begaline Dvasia-Motina, aš garbinu Tave, kaip save atiduodančius mums, tvariniams, padalindami asmenybės, dvasingumo, ir išminties dovanas, mums tereikia ištiesti į jus rankas ir tai patirti savo viduje.
Aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė, gailestingumas ir išmintis mus kiekvieną uždega ryžtų žengti pirmyn, švelnumu, ir išmintingais sprendimais. Laisva valia, ir iš meilės Tau.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po Rojaus Trejybės pagarbinimo, pasėdėkite tyloje, tegu jūsų atsivėrusi siela geria meilės nektarą, pasiekiantį jus iš Tėvo, tegu ji patiria gailestingumą iš Amžinojo Sūnaus, ir tegu ji prisigeria išminties iš Begalinės Dvasios.
O tada pereikite prie prašymų maldos už Rojaus Trejybę.
Mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline Dvasia, mes džiaugiamės savo atsivėrusiomis sielomis šitoje kolektyvinėje maldoje žengdami naują kokybinį žingsnį – garbiname ne tik vien Tave, mylimas Tėve, bet ir Amžinąjį Sūnų, kuris yra kurinijos Motina-Brolis, o taip pat ir Begalinę Dvasią, kuri yra Kūrinijos Motina-Sesė.
Mes dabar visi, drauge su mūsų angelais serafimais, Tarpinėmis Būtybėmis, net daugybe ir aukštų rangų dvasių, prisijungusių prie mūsų garbinimo, skirto jums, ir dalyvaujančių ir mūsų prašymų maldoje, kad ją sustiprintų, meldžiame gerovės jums, mylimas Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline Dvasia.
Tu esi visos gerovės šaltinis visoje kūrinijoje, ir mes, patys žemiausi mirtingieji žmonės, meldžiame gerovės ta prasme, kad vis daugiau mūsų sielos brolių ir sesių apsispręstų žengti Tavuoju meilės ir šviesos, tiesos ir gėrio keliu, ir juo žengdami drąsiai, atsiremdami į Tave ir pasitikėdami Tavuoju vedimu patirtų viduje palaimą ir gerovę, o tuo pačiui ir Tu patirtum šitą pačią tvarinio gerovę kartu su tvariniu.
Mes meldžiame dvasinio ryšio mūsų tarpusavio brolystėje, kad mes, atsiverdami Tau, ne tik nustotume vienas į kitą žvelgti, kaip svetimi ir nepažįstami Tavo vaikai, bet kad savo meilės virpesius spinduliuotume visiems vienodai, net ir taip, kaip jie pasklinda iš Tavęs po visą kūriniją irgi visiems vienodai.
Iš Tavosios meilęs galingo spaudimo Tu sukūrei kūriniją. Tik Tavo dėka iš meilės atsirado ir gyvybė visoje kūrinijoje. Ir mes lygiai taip esame tavo mylintys vaikai ir trokštantys panašėti į Tave, savosios asmenybės pasireiškimu, mylimas Tėve, gailestingumu ir kantrybe, mes trokštame panašėti į Tave, mylimas Amžinasis Sūnau-Motina-Broli, ir išminimi trokštame panašėti į Tave, Begaline Dvasia-Motina-Sese. Būtent mūsų malda ir yra nukreipta į Tave, kad mes galėtume Tave, pasireiškiantį per dvasią, patirti, ir šituo pačiu suteikti ir Tau pasitenkinimą, kokį ir suteikia mylintys ir drausmingi vaikai savo tėvams žemiškoje šeimoje, atsiduodami jų išmintingam vedimui.
Mes meldžiame, kad ir mes patys, eidami šituo gyvuoju keliu, mes patirtume ir savojo žingsnio tvirtėjimą, ir vis didėjantį pasitikėjimą Tavimi ir savo pasirinkimu, nes jis yra diktuojamas Tavosios išminties ir palaimos, kuriuos siunti Tu kiekvieną akimirką.
Mes meldžiame gilesnių patyrimu su Tavimi – Tėve, Amžinasis Sūnau, Begaline dvasia, tokių patyrimų, kokius Tu ir numatei mūsų augimui, kuris ir suteiktų Tau gerovę, megaujantis savo vaikų palaima, gauta iš Tavęs, per savo sielų atvėrimą Tau, iš meilės Tau ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
Po maldos pasėdėkite tyloje, tegu jūsų siela geria Tėvo mokymus, nusėdančius pasąmonėje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-06-08 22:12:20



Mielieji, kviečiu jus į mūsų bendrą pirmadienio maldą (2008 06 02 – 22val. ) už mūsų urantų sambūrį Molėtuose, įvyksiantį birželio 7-8d.d.
Iš pradžių pagarbinkime mylimą Tėvą.
Tiems, kuriems dar sunku garbinti ir melstis savais žodžiais, tuomet skaitykite, TIK BŪTINAI NUOŠIRDŽIAI, mano jums rašomas maldas.
-------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi toji meilės vandenyno banga, užliejanti kiekvieną atsivėrusią Tau sielą.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi tas nuostabusis ir niekada neišsenkantis Meilės Šaltinis ir Centras, be kurio visa kūrinija patirtų dvasinę sausrą, o siela ir dvasia nustotų egzistuoti., net Tu jas girdai GYVUOJU savo MEILĖS VANDENIU.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi visus, ir kiekvieną, mylintis Tėvas, kuris neturi jokio, net menkiausio tvarinius baudžiančio šešėlio, nes kūriniją valdai tik VIENINTELIU MEILĖS ĮSTATYMU.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu visą kūriniją sukūrei tik meilės dėka, nes be meilės Tu neturi jokio kito motyvo kurti, kaip ir kūrinijos tvariniai, prisipildę Tavosios meilės, net ir nežinodami iš kur ji, taip pat tampa Tavosios kūrinijos meilės bendraskleidėjais.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tu esi Pirmasis Šaltinis ir Centras visoje kūrinijoje, kurioje be Tavosios meilės patyrimo savyje nei dvasiškai šviesėti, nei augti, nei panašėti į Tave negali nė viena siela, nė viena dvasia, ir nė vienas žmogus, nes tik Tavoji meilė yra toji varomoji jėgą, nugalinti blogį gėriu.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir Tavo kūrinijai, kuri yra ir mano, nes tik Tu ir leidi pajausti tokį jausmą kūrinijai, kada atsiveriu Tau vis daugiau ir daugiau.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave laisva valia,.kurią suteikei Tu.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po mylimo Tėvo garbinimo pasėdėkite keletą minučių tyloje ir patirkite Tėvo meilės virpesių nektarą jūsų atsivėrusioje sieloje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Sūnau Kūrėjau, Vietinės Visatos Motina Dvasia, Tėve, ačiū tau už mūsų vis labiau atsiveriančias sielas, kad jos trokšta mūsų bendros maldos.
Aš prašau tavęs, Sūnau Kūrėjau, kad tavoji Tiesos Dvasia įeitų į kiekvieną iš mūsų, ir mes pajaustume tave tikrą ir gyvą per tavosios Tiesos Dvasios buvimą mūsų viduje.
Šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses, kur jie bebūtų: Lietuvoje, Amerikoje, Anglijoje, Vokietijoje, vis tiek per Tavo, Tėve, dvasią – Minties Derintojus – mes esame apjungti į vieną bendrą sielos sesių ir brolių šeimos dalelę, kurioje taip pat dalyvauja ir mūsų angelai serafimai.
Šio vakaro mūsų malda yra skirta mūsų artėjančiam šį savaitgalį urantų sambūriui Molėtuose. Mes ten susirinksime tie, kurie pasirinkome atsivėrusios sielos gyvąjį Tavo – mylimas Tėve – kelią be ritualų, be dogmų, bet atsiverdami Tau, mylimas Tėve, ir einame tokiu iki šiol žmonijos nepatirtu keliu.
Mes meldžiame, kad atvažiuotų tie sielos broliai, kurie tikrai nuoširdžiai trokšta Tavojo, mylimas Tėve, patyrimo per savo sielos atvėrimą Tau, ir kad mes galėtume patirti Tave dar glaudžiau, dar artimiau ir tuo pačiu sutvirtėtume savo gyvu ryšiu su Tavimi, mylimas Tėve, ir tarpusavio dvasiniu ryšiu.
Mes meldžiame, kad mūsų savaitgalio gyvi patyrimai sustiprintų mus tiek, kad pradėtume liudyti Tave, mylimas Tėve, kitiems savo sielos borliams ir sesėms, kurie dar tokių patyrimų nepajautė ir dėl to jiems dar sunku patikėti, kad Tu esi tikrai gyvas, ir esi PATIRIAMAS, kada tik ir kur tik Tau sugeba atsiverti siela, nes Tu esi ne tik visur, bet ir kiekvieno viduje per savo dvasią, Minties Derintojus.
Mes meldžiame, kad mūsų ateinantis sambūris praturtintų kiekvieną ne tik patyrimu, bet ir kūrinijos šeimos pažinimu, nes mes esame VISI, neatskiriama kūrinijos šeimos dalimi, nors tik mažytė mūsų saujelė šitą žino.
Mes meldžiame, kad mūsų sambūris, kuris jau vyksta šeštą kartą, leistų Tave, mylimas Tėve, patirti mūsų kolektyvinių pamaldų metu, kad tai, ką mes patiriame per savo šeštadienines pamaldas Tavo, Tėve ir Sūnau Kūrėjau, Jėzau, vardo mūsų šventovėje, tuo pačiu jie patys paliudytų, kad Tu, Tėve, esi tikras ir gyvas ir maldos metu mus ne tik ramini, bet ir stiprini eiti Tavo meilės ir šviesos keliu VISŲ labui.
Mes meldžiame, kad mūsų ryžtas, eiti šituo gyvuoju Tavo, mylimas Tėve, keliu augtų ir mes galėtume drąsiai sau patvirtinti, kad “manoji valia tapo tokia, jog susiliejo su Tavąja valia.”
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje, tegu jūsų siela klausosi, ką jai perduoda Tėvas, mokydamas sielą didesnio panašumo į Tėvą.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-06-01 13:34:08



Mielieji, kviečiu, jus į mūsų pirmadienio (2008 05 26, 22val.) maldą už nukentėjusius nuo žemės drebėjimo Kinijoje, nuo ciklono Birmoje, nuo bet kokių stichinių nelaimių, kurios žmones nušluoja nuo žemės paviršiaus kaip menkiausias skiedras.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų mylimą Tėvą. Kam garbinti ir melstis sunku savais žodžiais, tie NUOŠIRDŽIAI skaitykite mano jums rašomas maldas.
----------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi ir kad sukūrei kūriniją, o joje visą savo šeimą, kurioje esame ir mes, žmonės.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji kūrinija vis labiau ir labiau atsiskleidžia ir mano Tau labiau atsiveriančiai sielai, kaip GYVA kūrinija, o ne vien tik kaip žvaigždėtas dangus.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu visus savo vaikus vedi su meile ir mokai vis labiau pasitikėti Tavimi, ir Tavo vedimu iš vidaus, kurį ir patiria Tau atsivėrusi siela.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad tik patyrimo dėka tvirtėja siela ir jaučia vis didesnį troškimą žengti būtent šituo GYVUOJU Tavo meilės ir šviesos keliu, kad būtų teisingiau ir šviesiau aplinkoje.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tavo meilė išjudina net ir pačią kiečiausią širdį ją suminkštindama, jeigu tik siela atsiveria Tau nuoširdžiai.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji dvasinė milžiniška kosmoso šeima, jau nebėra tik tuščias teiginys atsivėrusiai Tau sielai, bet yra tikras patyrimas, kad ši šeima yra ir visa žmonija, ir pati siela yra pilnateisis jos narys, ir šitoks patyrimas sielai ateina dėl ryšio, gyvo ryšio su Tavimi ir dėl didesnio atsivėrimo Tau, mylimas Tėve.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi meilė ir meilės Šaltinis ir Centras. Ir garbinu Tave iš meilės ir laisva valia, taip pat gauta iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite keletą minučių tyloje. Taip jūsų siela ir prisigers Tėvo meilės virpesių ir ims jausti dar didesnę ramybę ir net palaimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, ačiū tau už mūsų vis labiau atsiveriančias tau sielas, dėl to jos ir nori šitokios kolektyvinės maldos, tokios dvasinės komunijos ir su tavimi ir tarpusavyje. Nors savo fiziniu pavidalu esame toli vienas nuo kito, bet dabar susiliejame per Tavo, mylimas Tėve, dvasią, mūsų Minties Derintojus, į vieną dvasinę šeimą, ir net su mūsų angelais serafimais.
Aš prašau tavęs, Sūnau Kūrėjau, kad tavoji Tiesos Dvasia dabar įeitų į kiekvieną iš mūsų, kad mes tave pajaustume realų, gyvą, ir tikrą savo viduje, kaip visą laiką mūsų viduje yra Tėvas, per savo dvasią, mūsų Minties Derintojus.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, šįkart aš pakviečiau savo sielos brolius ir seses pasimelsti už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie nukentėjo nuo žemės drebėjimo toje Urantijos dalyje, kuri kol kas vadinasi Kinija, o taip pat ir už tuos mūsų sielos brolius ir seses, kurie nukentėjo nuo ciklono skaudžių pasekmių toje Urantijos vietoje, kuri kol kas vadinasi Birma. Tie mūsų sielos broliai ir sesės, kurie matė vaizdus tik per televiziją, negali įsivaizduoti šitos tragedijos pasekmių tiems, kurie tose vietose gyvena, kurie tenai yra pačiame skausmo ir kančios centre, o ne mato šį skausminga vaizdą televizoriaus ekrane.
Mes siunčiame jiems mūsų sielos meilės virpesius, kurie yra iš Tavęs, mylimas Tėve, ir Tu jiems siunti irgi tuos pačius meilės virpesius, ir ramini juos net ir iš vidaus. Mes savo ruožtu iš meilės Tau, ir jiems, siunčiame savo atsivėrusių sielų meilę, kad ir iš išorės nors mažyte dalele prisidėtume prie Tavosios, mylimas Tėve, galingos meilės vandenyno bangos, kad būtume tokie, kaip ir Tu, mylintys ir padedantys.
Tavieji meilės virpesiai yra tikri ir realūs ir jie pasiekia bet kurią Urantijos, net net visos kūrinijos vietą, net ir pačią atokiausią, tarsi toji siela ar dvasia būtų visiškai šalia, nes tokia Tavoji, mylimas Tėve, valia, kad Tavoji meilė nesustabdoma, jeigu tik ji sklinda iš nuoširdaus šaltinio.
O nenuoširdus šaltinis jos pasiųsti ir negali. Pats žodis meilė dar nėra meilė. Dėl to mūsų lūpos gali tarti daug meilės žodžių, bet jeigu siela jų nepatvirtina savo nuoširdumu ir atsivėrimu Tau, mylimas Tėve, tai tokie lūpomis tariami žodžiai tepasiekia tik šalia esančio ausis, bet nesušildo jo sielos.
Dėl to, mes šitoje mūsų dvasinėje ir bendroje maldoje atveriame savo sielas Tau, mylimas Tėve, ir šiuos meilės virpesius siunčiame ir į Kiniją, ir į Birmą, ir į bet kurį pasaulio kampelį, kur tik yra skausmas ir kančia, visiems savo sielos broliams ir sesėms, iš visos širdies trokšdami jais nuprausti visas sukeltas fizines žaizdas, suvilgyti visą skausmą, tiek fizinį, tiek dvasinį, sustiprinti jų sielas ir padidinti jų meilę TAU, TĖVE.
Mūsų sielos siunčia savo meilės virpesius jiems iš meilės, kad jie nors maža dalele pajaustų, net to ir nesuvokdami savo protu, bet jų sielos, kokios silpnos bebūtų, savo atsivėirmu TAU, mylimas Tėve, pajus viduje impulsą ir mūsų meilės virpesių, siunčiamų iš šito Urantijos kampelio, kuris kol kas vadinamas Lietuva, iš jų sielos brolių ir sesių, kurie niekad nebuvo su jais susitikę, nebuvo apie juos nieko girdėje, tačiau kurie visi yra Tavo, mylimas Tėve, šeimos pilnatiesiai nariai.
Mes meldžiame, kad kuo daugiau sielų, dabar kenčiančių ir sunerimusių, pajaustų nusiraminimą.
O tie mūsų sielos broliai ir sesės, kurių materialūs pavidalai buvo tiek sužaloti, kad juose toliau nebebuvo įmanoma tęsti sielos vystymo Urantijoje, ir kurie jau yra prikelti sielos pavidalu, taip pat pajaustų mūsų sielų meilės virpesius ir jiems, kad jie toliau žengtų pas Tave, mylimas Tėve, gyvuoju TAVO keliu į Rojų be baimės, su didesniu atsidavimu Tau ir didesniu pasitikėjimu Tavimi, mūsų visų mylimas Tėve.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite kelias minute tyloje, tegu jūsų siela klausosi, ką jai kalba Tėvas, tegu Jo mokymai nusėda į pasąmonę, tegu palaimos būsena ramina jus.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,



Algimantas
2008-05-25 15:14:03



Mielieji, šįkart kviečiu jus visus į mūsų bendrą pirmadienio maldą (2008 05 19 -22val.) už mūsų artiniausius pagalbininkus, kurie mums nematomi, kol kas – už mūsų angelus serafimus.
Būtent jų tarnavimo dėka mes susiduriame su sankryžomis, kuriose priimame sprendimus Tėvo valios vykdymo linkme, ar priešingai, ją pamindami. Būtent jie mums sukuria tas sankryžas, kurios ir augina mūsų GYVĄ SIELOS CHARAKTERĮ MEILĖS IR GĖRIO LINKME.
Iš pradžių pagarbinkime Tėvą.
Kuriems sunku mylimą Tėvą garbinti savais žodžiais, tada NUOŠIRDŽIAI skaitykite mano jums rašomas maldas.
---------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė suvilgo kiekvieną gėlės žedą tyros rasos lašu, o atsivėrusią sielą – Tavosios meilės virpėjimu.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavosiosi meilės dėka kūrinija, ir mes esame gyvi, ir amžini su Tavimi.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad tik Tu, meilės vedimu iš vidaus, sugebi kiekvieną Tau atsivėrusi savo širdimi pripildyti Tavosios meilės nektaro tiek gausiai, kiek šis tvarinys sugeba pats savo atsivėrimu jos prisipildyti, nes Tu lieji savo meilę be sustojimo, net ir akimirksniui, per visą amžinybę, ir lieji ją visiems, ir visiems vienodai.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė mus visus maudo savo bangose, taip kaip ir vandennynas, galingai prausia savo krantus ir pasiima viską, kas pasitaiko jo audringame kelyje, kad toji materija daugiau nebeegzistuotų, tik Tavasis meilės vandenynas skandina pakeldamas sielą ir dvasią, ir suteikdamas amžiną gyvybę su Taviomi ir šitame meilės virpesių vandenyne.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus visus mokai, kad mes patirtume Tave per Tavosios dvasios, mūsų Minties Derintojo, veikimą mūsų viduje, ir pajaustume, kad esame ne našlaičiai, bet Tavo sūnūs ir dukros, ir esame Tavo mylimi visi, nė vienas nei labiau, nei mažiau, dėl ko mes turėtume sielotis, bet mylimi visi lygiai tokia ir vienintele Tavo meile, tarsi kiekvienas iš mūsų būtume vienintelis Tavo vaikas per visą kūriniją.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus, kiekvieną, ir gi mokai šitaip mylėti, kaip šito mus mokė ir savo gyvenimu demonstravo ir Tavo Sūnus Kūrėjas, mūsų sielos brolis Jėzus, kada buvo žmogiškuoju pavidalu tarp mūsų.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, nes siela trokšta garbinti Tave iš meilės Tau ir visai kūrinijos šeimai, kurios maža, labai maža dalele yra mūsų visa žmonija.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
--------------------------------------------------
Po mylimo Tėvo pagarbinimo, pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų siela prisigeria Tėvo meilės nektaro virpesių, tegu ji pajunta Tėvo veikimą savo viduje, nes dabar ji tam yra kaip tik atsivėrusi. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-------------------------------------------------------------------------
Sūnau Kūrėjau, daugumai žinomas tik Jėzaus žmogiškuoju vardu, Visatos Motina Dvasia, daugumai girdėta tik savojo pasireiškimo kaip Šventoji Dvasia vardu, Tėve, ačiū tau už mūsų vis labiau astveriančias sielas, už visus patyrimus – praeities, dabarties, ir ateities – nes tik tu žinai, ko reikia mūsų sielai, kad ji augtų per patyrimą ir skaistėtų. Ačiū už mūsų subūrimą į šitą kolektyvinę maldą iš meilės tau ir vienų kitiems.
Sūnau Kūrėjau, aš prašau tavęs, kad tavoji Tiesos Dvasia dabar įeitų į kiekvieną iš mūsų, kad mes pradėtume jausti tave gyvą ir realų, koks gyvas ir realus mūsų viduje yra TĖVAS, per savo dvasią, mūsų Minties Derintoją. Tegu Minties Derintojų veikimas, Tiesos Dvasios veikimas, ir Šventosios Dvasios veikimas mus suvienija šitoje dvasinėje komunijoje su Tavimi ir tarpusavyje, nors ir esame už tūkstančių kilometrų savo fiziniu pavidalu.
Aš meldžiu su savo sielos broliais ir sesėm gerovės mūsų angelams serafimams, mūsų ištikimiems, ir kol kas nematomiems, vedliams iš išorės. Tu vedi, mylimas Tėve iš vidaus kiekvieną, o serafimai, vykdydami Tavo valią, mus veda iš išorės, kad padėtų mums Tavo valią pamatyti. Būtent jų dėka mes prieiname įvairius kelių susikirtimus, kuriuose turime apsispręsti, kur yra Tavoji valia, ir į kurią pusę pasukti savuoju sprendimu, kad jis būtų VISŲ LABUI.
Mūsų serafimai yra patys artimiausi mūsų dvasiniai pagalbininkai, ir jų pagalba yra neįkainojama, kad mes pradedame eiti dvasiniu keliu vis tvirtesniu žingsniu, kad pajuntame savo dvasinio kelio šviesą ir teisumą. Ir prie šitokio mūsų sprendimo yra daug prisidėję ir mūsų angelai serafimai. Mes esame su jais susieti nematoma dvasine gija, kuri, mylimas Tėve, yra numatyta Tavo evoliucinio mirtingųjų tobulinimo plane. Ir būtent mūsų prisikėlimo dėka, kada mes pasirenkame Tavosios, mylimas Tėve, valios sąmoningo vykdymo gyvenimą, tada ir savo serafimus pradžiuginame nepaprasta žinia, kad ir jie drauge su mumis žengs link Rojaus po mūsų prisikėlimio, ir kada mes juos jau pamatysime realiu savo sielos morontiniu regėjimu.
Aš meldžiu savo serafimams, ir visų serafimams gerovės ir dar tvirtesnio atsidavimo Tavo, mylimas Tėve, valios vykdymo kelyje, kad mes dar labiau pajaustume jų veikimą savo kasdieniame gyvenime, net ir taip, kaip tą jautė mūsų Sūnus Kūrėjas, Jėzus, būdamas vienu iš mūsų ir tarp mūsų prieš du tūkstančius metų čia, Urantijoje.
Aš meldžiu mūsų serafimams dar didesnio ryžto siekti mūsų dvasino pabudimo, suteikiant mums įvairias, pačias nuostabiausias ir netikėčiausias sankryžas, kad jos verstų susimąstyti ir kur jos išdygo ir kaip jas laimingai įveikiau, kai atrodė, kad kiekviena iš jų buvo neįveikiama. Ir iš tiesų ji būtų neįveikiama, be Tavojo, mylimas Tėve, išmintingo vedimo iš vidaus ir nuostabios serafimų apsaugos iš išorės.
Aš meldžiu mūsų angelams serafimams dar atkaklesnio siekio išplėsti mūsų aplinkos įvertinimą, ją apmąstant platesniu požiūriu, negu iki šiol, kad pastebėtume visur egzistuojančią sistemą ir grandžių persipynimą, o šitą supynimą ir atlieka mūsų pagalbininkai serafimai, kad mes patirtume, jog mūsų gyvenimas nėra atsitiktinių įvykių nuotrupos, bet viskas yra sumodeliuota ir susieta į gyvą aplinką, kurioje veikia Tavoji, mylimas Tėve, vedanti ranka, tik ji nenaudoja jokio baudimo ir visada palieka žmogaus ir sielos, ir dvasios laisvą valią pasireiškimui.
Aš meldžiu, kad mes atsivertume tau mylimas Tėve, ir patys imtume pajauti, kad šalia mūsų veikia ir mūsų pagalbininkai ir saugotojai – mūsų angelai serafimai.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar pasėdėkite tyloje keletą minučių, tegu jūsų siela, kuri savo atsiverimu dabar ypač imli, klausosi Tėvo mokymų.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-05-18 12:33:44



Mielieji, kviečiu jus šį pirmadienį (2008 05 12 -22val.) mūsų kolektyvinėje maldoje pasimelsti už mūsų DVASINIUS PAMATUS, KIEKVIENO ASMENINIUS DVASINIUS PAMATUS, KURIUOS SUTEIKIA TĖVAS ir JĖZUS su MOTINA DVASIA.
Tai ir bus mūsų malda tuo pačiu ir už Jėzų-Motiną, kaip šito prašo Liuda:
“Algimantai ir visi Urantiečiai! Prašau pasimelsti už Kristų-Motiną dvasinės ir fizinės stiprybės, vykdant Dievo valią; už sielų išlaisvinimą-prikėlimą Danguje ir žemėje; įtikėjimą, meilę Dievui ir visai jo kūrinijai.
Su pagarba ir meile pasitikiu Dievu ir Jumis. Liuda.”
Būtent dvasinis pamatas ir suteikia ir ĮTIKĖJIMĄ, ir PRISIKĖLIMĄ, ir FIZINĘ STIPRYBĘ, VYKDANT TĖVO VALIĄ.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų mylimą Tėvą.
Jeigu savais žodžiais jums dar sunku garbinti, tuomet paskaitykie mano jums rašomas maldas, tik skaitykite jas labai nuoširdžiai, o ne mechaniškai.
Tik nuoširdi atsivėrusios Tėvui sielos malda turi prasmę ir TĖVUI, ir Jėzui, ir Visatos Motinai Dvasiai, ir besimeldžiančiai mirtingojo sielai.
-----------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė, kurią Tu be sustojimo, net ir be akimirksnio sustojimo, spinduliuoji visai kūrinijai, sukūrė iš Tavosios meilės energijos gyvybę, ir jos maža dalele yra mirtingieji materialiu pavidalu, dabar vadinami žmonėmis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu parengei mums daugybę kūrinijos pasaulių kosminėje erdvėje, mūsų gimtojoje visatoje, kad po prisikėlimo, tapę prisikėlusiomis sielomis, mes per juos žengtume link Tavęs, esančio Rojuje, visos kūrinjos centre, kad kauptume Tavosios meilės patyrimą ir dalintume Tavo meilę, patys jos prisigėrę savo nuoširdžiu bendravimu su Tavimi, visiems mūsų kelyje sutinkamiems sielos broliams ir sesėms.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad mūsų kelias po sielos vystymo ir patikrinimo etapo nesibaigia, nes Tu mums parengei net ir amžinosios DVASIOS NESIBAIGIANTĮ ETAPĄ, kuris dar daugiau yra pripildytas tvarinio meilės atsivėrimo ir tarnavimo Tau per Tavęs nuoširdų garbinimą ir tarnavimą mūsų sielos broliams ir sesėms bet kuriame kūrinijos pasaulyje.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mūsų atsivėrusios Tau sielos įžvalgą tiek išpleti, kad jau dabar mes patiriame gyvą bendravimą su Tavosios dvasinės šeimos kitais nariais.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad mano siela trokšte trokšta Tave garbinti iš meilės Tau ir laisva valia, gauta iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia.. Amen.
----------------------------------------------------
Po mylimo Tėvo pagarbinimo pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegul jūsų atsivėrusi Tėvui siela geria Jo meilės nektarą, tegu patira Jo meilės virpėjimą savo viduje. O tada pereikite prie prašymų maldos.
------------------------------------
Sūnau Kūrėjau, daugumai girdėtas tik žemiškuoju ir labai neilgą laiką Urantijoje gyvenusio Jėzaus iš Nazareto vardu, Visatos Motina Dvasia, daugumai girdėta tik savojo PASIREIŠKIMO, BET NE ASMENS vardu, kaip Šventoji Dvasia, Tėve, ačiū tau, kad mūsų sielas tu vis labiau atveri, kad jos trokšta dvasinės kolektyvinės komunijos su tavimi ir tarpusavyje.
Ir šįkart mes susibūrėme į pirmadienio kolektyvinę maldą už kiekvieno iš mūsų dvasinį pamatą, kad tik jo dėka ir tu, Jėzau, galėjai, ir dabar gali kaip Sūnus Kūrėjas, drąsiai ir kantriai vykdyti Tėvo valią. Ir nors mes esame vienas nuo kito toli, net už tūkstančių kilometrų, bet dvasioje mes esame vienas greta kito, nes Tėvo dvasia, kiekvieno iš mūsų Minties Derintojai, mus apjungia šitame mūsų dvasiniame bendravime. Lygiai taip ir tavo, Sūnau Kūrėjau, Tiesos Dvasia, kuri visą laiką beldžia iš išorės į mūsų širdies duris, kad jas tau atvertume ir tu įeitum į vidų ir būtumei mūsų viduje, kaip visą laiką būna mūsų viduje Tėvas per savo dvasią. Aš prašau, kad dabar Tiesos Dvasia įeitų į mūsų plačiai tau, Sūnau Kūrėjau, atvertas mūsų kiekvieno širdies duris, kad tu būtum irgi mūsų viduje, kaip visą laiką viduje ir išorėje yra Šventoji Dvasia, kuri yra mūsų Visatos Motinos Dvasios dvasia.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, mes meldžame šįvakar kuo didesnio dvasimnio pamato kiekvienam iš mūsų, dalyvaujančiam šioje maldoje, kad per savo atsivėrimą net dabar imtume patirti viduje dvasinius transformavimus savo charakteryje, o taip pat meldžiame dvasinio pagrindo visiems savo sielos broliams, kur jie bebūtų Urantijoje, ar bet kuriame kitame kūrinijos pasaulyje. Tik dvasinis pamatas įgalina ir mirtingąjį, ir sielą, ir dvasią visą laiką išlikti ištikimiems Tėvui ir su meile tarnauti vieni kitiems. O tai ir yra, mylintis Tėve, tarnavimas Tau.
Mes meldžiame, kad savo dvasiniu pamatu, kuris yra NE KAS KITA, KAIP TU PATS, TĖVE, ATRASTAS KIEKVIENO SAVYJE, MES VISADA LIKTUME TVIRTI IR IŠTIKIMI TAU, MYLIMAS TĖVE, KAD NIEKADA IŠ ŠITO MEILĖS IR ŠVIESOS KELIO NEIŠSUKTUME, NORS KITŲ, IR DAUG LENGVESNIŲ, KELIŲ MUMS SIŪLYTŲ KASDIEN, IR DAUG KARTŲ, KITI MŪSŲ SIELOS BROLIAI IR SESĖS, TAVĘS DAR NEPAŽINĘ IR NEATRADĘ SAVYJE.
Mes meldžiame, kad DVASINIS PAMATAS, kiekvieno iš mūsų būtų vis stiprinamas per mūsų ĮTIKĖJIMĄ Į TAVE, MYLIMAS TĖVE, net ir taip, kaip tu, Jėzau, būdamas vienas iš mūsų ir tarp mūsų prieš du tūkstančius metų buvai ĮITIKĖJĘS ir savo įtikėjimą stiprinai kasdieniu gyvu pasikalbėjimu, bendravimu su TĖVU. Su mūsų VISŲ Tėvu.
Mes meldžiame, kad mūsų, kiekvieno, DVASINIS PAMATAS, visada išliktų nesutrūkinėjęs ir nesuskilęs, kad jame neatsrastų tokių blogio ir nuodėmių plyšių, kurie vis giliau, kaip pleištas, skaldytų mūsų DVASINĮ pamatą, pakeisdami jį savanaudiškų siekių materialiais ir netikrais pamatais, ant kūrių nagalima pastatyti jokio tvirto amžinybės rūmo nei mirtingajam, neis sielai, nei dvasiai.
Mes meldžiame, kad mūsų kiekvieno DVASINIS PAMATAS VISADA IŠLIKTŲ STIPRĖJANTIS, AUGANTIS, IR ŠVIESĖJANTIS NUO GYVO ĮTIKĖJIMO PER GYVĄ PATYRIMĄ SU GYVU TĖVU, ESANČIU MŪSŲ KIEKVIENO VIDUJE.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po maldos dar keletą minučių pasėdėkite tyloje, tegul jūsų siela klausosi mūsų mylimo Tėvo mokymų, suteikiamų asmeniškai kiekvienai sielai, ir tokių mokymų, kurie yra kaip tik patys būtiniausi jai. O mokymai tegu nusėda į pasąmonę, iš jos siela pasiims jai rekalingus, ir jūsų sąmonė tą ir suvoks, ir patirs.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-05-11 16:42:51



Mielieji, kuo nuoširdžiausiai ir su meile prašau jūsų, palikime šitą temą VIEN TIK PIRMADIENIŲ MALDOMS, o savo komentavimus rašykite kurdami savo temas.
To prašau visų jūsų labui, kad atsidarę šią temą jūs surastumėte MALDAS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-05-06 20:21:26



Mielieji, šįkart aš kviečiu jus į mūsų bendrą pirmadienio maldą (2008 05 05; 22val.) tikrai neilinę.
Ką tik Tėvo paklausiau: “Mylimas Tėve, o už ką TU melstumeisi mūsų kolektyvinėje maldoje šį pirmadienį?”
Jo atsakymas mane ir sujaudino ir sužavėjo. Jis patarė melstis už BENDRUOMENĘ, ir paiškino, kad tik nuoširdžioje ir dvasingoje bendruomenėje mes galime jaustis neįsitempę ir saugūs, kai bendruomenės nariai gyvai bendrauja su Juo, mūsų mylimu Tėvu. Jis mus pagyrė, kad mes meldžiamės net už Jo visos kūrinijos šeimą ir paprašė ir šitoje maldoje taip pat išplėsti bendruomenės sampratą nuo visos žmonijos iki visos kūrinijos.
Pagarbinkime iš pradžių mūsų mylimą Tėvą.
Kam dar sunku garbinti Tėvą ir melstis savais žodžiais, savomis mintimis, pasinaudokite mano jums rašomomis maldomis. Tik jas skaitykite nuoširdžiai atsivėrę, suvokdami maldos žodžių DVASINĮ TURINĮ.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi, kad sukūrei gyvybę ir jos patyrimų augimui nuostabią areną – visatas, galaktikas, ir planetas.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu, būdamas Pirmasis Šaltinis ir Centras, Didysis Šaltinis ir Centras, esi prieinamas KIEKVIENAM TAU NUOŠIRDŽIAI ATSIVĖRUSIAM.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad iš Tavęs pasklinda tik meilė ir šviesa, kuri neturi nė šešėlio baimės ir apgaulės, bausmės ir prievartos.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad su Tavimi mes galime net kalbėtis, kalbėtis, kaip su nuostabiausiu ir patikimiausiu draugu, kuris niekada neapleis, bet visada padės ir patars, ir darys visa tai iš meilės.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu mus visus tiek drauge, tiek asmeniškai po vieną, vedi pas save ir prie mūsų asmeninio augimo žingsnio prisiderini PATS, bet visada ragini žengti be baimės dar vieną, naują žingsnį į priekį link Tavęs per Tavosios meilės dalinimą visiems, ir vienodai, net ir taip, kaip ir Tu savo meilę skleidi visiems vienodai.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji kūrinija niekada, nė akimirkai nėra sustabarėjusi, bet visą laiką auganti savo meile ir šviesą, kurią gauna iš Tavęs.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi mūsų visų Visuotinis Tėvas, dėl to mes visi tarpusavyje esame sielos broliai ir sesės, net ir visos Tavo kūrinijos nariai mums yra broliai ir sesės dvasioje.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave iš meilės Tau ir visai kūrinijos šeimai. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-----------------------------
Po mylimo Tėvo pagarbinimo, pasėdėkite tyloje kelias minutes, tegu jūsų siela geria Tėvo meilės nektarą. O tada pereikite prie prašymų maldos.
-----------------------------------------------------------------------
Sūnua Kūrėjau, daugumai žinomas tik žmogiškuoju vardu kaip Jėzus iš Nazareto, Visatos Motina Dvasia, daugumai girdėta tik savojo pasireiškimo vardu kaip Šventoji Dvasia, Tėve, ačiū tau, kad mes vis daugiau sukaupiame savo asmeninio patyrimo dvasinio žengimo kelyje, ačiū, kad ir dabar mes susijungiame šioje mūsų kolektyvinėje maldoje, nors vienas nuo kito fiziniu pavidalų galime būti už tūkstančių kilometrų, bet Tavo, mylimas Tėve, dvasios, mūsų Minties Derintojų dėka, mes susijungiame dvasiniu ryšiu. Sūnau Kūrėjau, aš prašau, kad ir tavoji Tiesos Dvasia dabar įteitų į mūsų vidų, kad ir tu mus sujungtumei į vieną dvasinę bendruomenę.
Sūnau Kūrėjau, Visatos Motina Dvasia, Tėve, šįkart mes savo kolektyvinėje maldoje meldžiamės už bendruomenę, nes būtent Tu, mylimas Tėve, patarei mums pasimelsti už bendruomenę, kai aš Tavęs paklausiau, o už ką melstumeisi TU?
Pirmą kartą mūsų Urantijos istorijoje mirtingieji meldžiasi TAVO, MYLIMAS TĖVE, PATARIMU.
Mylimas Tėve, kokia yra nuostabi akimirka, kada išgirstu Tave patariantį, mokantį, apšviečiantį. Ir dabar Tu man paaiškinai, kad tik MYLINČIOJE IR DVASINGOJE BENDRUOMENĖJE MES GALIME NEBEJAUSTI ĮTAMPOS, STRESO, GALIME ATSIPALAIDUOTI, O TUO PAČIU PAJAUSTI RAMYBĘ IR SAUGUMĄ KAIP GERUOSE NAMUOSE.
Iš tiesų, Tu esi visiškai teisus, mylimas Tėve, ir aš su didžiausiu džiaugsmu meldžiuosi drauge su savo sielos broliais ir sesėmis, ne tik mirtingaisiais, bet ir drauge su dvasiomis, kurios dalyvauja mūsų kolektyvinėje maldoje, mūsų nuolatiniais pagalbininkais angelais sargais serafimais, už mūsų VISŲ BENDRUOMENĘ, PRADEDANT MŪSŲ KIEKVIENAIS NAMAIS, ŠEIMA, KAIMU, MIESTELIU, MIESTU, ŠALIMI, IR VISA ŽMONIJA, IR BAIGIANT VISATOMIS IR GALAKTIKOMIS, VISA KŪRINIJOS ŠEIMA.
Aš meldžiu drauge su savo sielos broliais ir sesėmis visai bendruomenei DVASINĖS VIENOVĖS, KURI GIMSTA TAVYJE, MYLIMAS TĖVE IR PASIEKIA MUS, KADA IR MES ATSIVERIAME TAU IR PATIRIAME GYVĄ RYŠĮ SU TAVIMI DVASIOJE.
Aš meldžiu meilės ir šviesos visai mūsų bendruomenei, kuri, kiekvienam jos nariui patiriant gyvą ryšį su Tavimi, mylimas Tėve, taip pat patiria Tavo meilę ir šviesą kaip Tavoji šeima.
Aš meldžiu tarnavimo dvasios mūsų visai bendruomenei, ypač mums mirtingiesiems Urantijoje, Lietuvoje, kad mūsų savanaudiškus grupinius išskaičiavimus pakeistų BENDRUOMENĖS DVASINĖS VIENOVĖS TARNAVIMAS VISŲ LABUI.
Aš meldžiu, kad Lietuva imtų busti iš dvasinio letargo miego ir praregėtų, kad jos žmonės yra visi sielos broliai ir sesės, ir yra tikri TĖVO ŠEIMOS ir BENDRUOMENĖS nariai, kaip ir VISA žmonija. Aš meldžiu šitokio pabudimo visiems savo sielos broliams ir sesėms, kurie dar nesuvokia, kad nors kūnas jų ir pabudęs, ir labai aktyvus, bet jų tikrasis aš giliai miega, kaip žiemą meška, tik meška pabunda pavasarį, o mūsų tokie sielos broliai ir sesės net ir vidurvasarį miega meškos giliu žiemos dvasiniu miegu. Aš meldžiu jiems dvasinio praregėjimo ir savo tikrojo aš pažadinimo.
Aš meldžiu, kad mūsų visų, kurie jau yra atsibudę iš dvasinio miego ir patys patiria, kokia yra nuostabi BENDRUOMENĖS DVASIA BENDRAVIME IR VEIKLOJE, kad tokią bendruomenės dvasią išlaikytų ir stiprintų, kad pati veikla imtų vis daugiau pritraukti net ir tebemiegančių dvasiniu miegu mūsų sielos brolių ir sesių, kada jie pamatys, jog bendruomenės veikla yra nesavanaudiška, o skirta VISŲ LABUI, taip pat ir JŲ labui.
Aš meldžiu, kad bendruomenės dvasinis ryšys ir žingsnis dirbant materialius darbus stiprintų BROLYSTĖS PATYRIMĄ TARPUSAVYJE.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po maldos dar pesėdėkite kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela klausosi Tėvo jai perduodamų mokymų, jie visi nusės į pasąmonę, o reikiamu metu iškils ir į sąmonės lygį.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-05-04 16:46:44



Mielieji, kviečiu į mūsų kiekvieno pirmadieno vakaro maldą (2008 04 28 -22val.) už taupumą.
Iš pradžių pagarbinkime mūsų mylimą Tėvą.
Jeigu jums sunku Tėvą garbinti savais žodžiais ir melstis, tuomet skaitykite mano jums parašomas maldas. Tik skaitykite jas nuoširdžiai, suprasdami tų žodžių ne tik reikšmes, bet ir jų giluminę dvasinę prasmę ir jausdami juose mano meilės jums virpesius.
-----------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tu esi, kad esi Meilės virpesiai ir energija, ir net esi Meilės Šaltinis ir Centras, Amžinas ir Bagalinis.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavieji meilės virpesiai yra skleidžiami visai kūrinijai, ir nėra nė vieno, kuris jų negautų.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad tu sumanei evoliuciją ir jos dėka tobulini visą kūriniją, visą jos gyvybę, ir visus apjungi į savo dvasinę kūrinijos šeimą- mirtinguosius, materialius žmones, prisikėlusias sielas, ir amžinas dvasias – meilės galios pasireiškimu ir laisva valia, nes nėra didesnių ir aukštesnių galių už Tavąją meilę ir Tavo padovanotą laisvą valią.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilė vis labiau jaudina ir veda link Tavęs mano sielą, kuri yra atsivėrusi Tau, ir trokšta dar daugiau atsiverti, kad dar daugiau galėtų mėgautis Tavo meilės vandenyno malonumais ir tarnauti Tau, tarnaudama savo sielos broliams iš meilės Tau ir visai Tavo kūrinijos šeimai.
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, kad Tavoji meilės banga, užlieja ir pripildo atsivėrusią mano sielą ir ji mato ir jaučia kuriniją daug daugiau negu materialios žmogiškosios akys, dėl to ji džiaugiasi tokia palaima, kurią ji patiria susiliedama su Tavimi, mano mylimas Tėve, ir per šitą gyvą susiliejimą ji pati tvirtėja ir trokšta dar daugiau garbinti Tave laisva valia, gauta iš Tavęs.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
----------------------------------------------------
Po mylimo Tėvo pagarbinimo, pasėdėkite tyloje kelias minutes, Dabar jūsų siela yra atsivėrusi Tėvui, ji jaučia Tėvo jai siunčiamą palaimą, ramybę, tegu ji mėgaujasi tokiomis gyvo ryšio su Tėvu akimirkomis. O tada pereikite prie prašymų maldos.
--------------------------------------------------------------------------------------
Sūnau Kūrėjau, daugumai girdėtas tik savo žmiškuoju Jėzaus Kristaus vardu, Visatos Motina Dvasia, daugumai girdėta tik savojo pasireiškimo vardu kaip Šventoji Dvasia, Tėve, ačiū tau už visus mūsų patyrimus, praeiteis, šitos akimirkos, ir ateities, ačiū, kad tu vis labiau atveri mūsų sielas, ir jos trokšta tokios gyvos maldos ir dvasinio ryšio su tavimi ir tarpusavyje.
Sūnau Kūrėjau, aš prašau tavęs, kad tavoji Tiesos Dvasia dabar įeitų į kiekvieną dalyvaujantį mūsų koletyvinėje maldoje. Nors savo fiziniu pavidalu mes esame toli vieni nuo kitų, bet per Tėvo dvasią – Minties Derintojus – mes esame sujungiami, kai tik mūsų sielos atsiveria Tėvui, kaip dabar ir per tavo Tiesos Dvasią taip pat būsime sujungti į bendrą tavosios visatos-kūrinijos šeimą. Tėvas mus visus sujungia VISOJE KŪRINIJOJE, o tavoji, Sūnau Kūrėjau, TIESOS DVASIA, kaip ir Visatos Motinos Dvasios ŠVENTOJI DVASIA mus apjungia Vietinės Visatos mažesnėje Tėvo šeimos dalyje.
Šįkart aš savo sielos brolius ir seses pakviečiau pasimelsti už taupumą. Taupumas yra dieviškumo pasireiškimas, nes mylimas Tėve, Tu esi visų taupiausias, nes viską darai TOBULAI, NIEKUR NEŠVAISTYDAMAS NEI ENERGIJOS, NEI MINČIŲ, kad mus apsaugotum nuo žūties ir teršalų. Visos Tavo mintys yra MEILĖ IR ŠVIESA, KURI VEDA Į PRIEKĮ BE JOKIO ŠEŠĖLIO.
Aš drauge su savo sielos broliais ir sesėmis meldžiu, kad mes praregėtume DVASIŠKAI, KAD PABUSTŲ MŪSŲ SIELA, IR PAMATYTUME, KOKIOJE TAMSOJE GYVENAME KASDIEN NET IR LIETUVOJE. Kiek yra mūsų sielos brolių ir sesių, kurie neturi pakankamai maisto, tuo tarpu kalnai maisto parduotuvėse, ir jis genda, o tada kažkur dingsta, nes viskas pakeičiama vėl nauju maistu. Bet tie vargšai mūsų sielos broliai ir sesės, kaip neturėjo ko valgyti, taip ir neturi.
Aš meldžiu, kad visi iš mūsų, kurie perka vis daugiau maisto ir jo nesuvalgo viso, o tada tiesiog išmeta į šiukšlių dėžę, kad šitaip nustotų darę, o kad pasidalintų šituo maistu su tais, kuriems jo trūksta, ir kurio jie negali nusipirkti, nes neturi už ką.
Aš meldžiu, kad mūsų siela pastebėtų toklius žmones, o tada jiems NUOLAT IŠTIESTŲ TĖVO MYLINČIĄ IR PAMAITINANČIĄ RANKĄ.
Aš meldžiu, kad mes pajaustume, jog milijardas žmonių mūsų nuostabioje, bet savanaudiškų sielos brolių vergijoje esančioje planetoje, neturi ne tik ko valgyti, bet iš BADO MIRŠTA, kada greta yra tokia gausa, kurios negali kiti sielos broliai suvartoti, kad ir kiek šito norėtų. O tada tiesiog sunaikina, kad tik nekristų kainos kitiems, kurie perka. Ir dabar maisto kainos ima tiek kilti, kad žmonija pati pateko į spąstus, kada net ir Amerikoje ima nerimauti dėl maisto kainų.
Aš meldžiu, kad mes taupytume kiekvieną grūdą, kiekvieną kruopą, kad išvalgytume viską, nepalikdami nieko lėkštėje ar puode, ne vieno kruopos. Mano mylimieji, trūksta maisto ir kainos kyla dėl godumo, del to aš ir meldžiu dvasinio atsivėrimo visiems, kad tik atsivėrusi siela pradeda TAUPYTI viską.
Aš meldžiu, kad taupytume kiekvieną vandens lašą, nes jų stinga kitiems, o juk mūsų planeta turi gyvą ir tarpusavyje sujungta požeminę vandens sistemą. Jūs taip pat prisidedate prie vandens išteklių mažinimo, jeigu vandenį vartojate netaupiai. Meldžiu, drauge su savo sielos broliais ir sesėmės, kad pajaustumėte kiekvieno vandens lašo vertę ir prasmę.
Aš meldžiu, kad taupiai vartotumėte polietileninius maišelius, kad neimtumėte jų vis naujų parduotuvėje, o atsineštumėte jau ir anksčiau panaudotus. Šitie maišeliai ne tik teršia gamtą, nes jie nesuyra, bet juos, išmestus iš jūrose plaukiojančių laivų, paukščiai palaiko maistu ir praryja. Bet tai nėra maistas, tik šito jie nežino. Planetos gyvybė taip pat yra susijusi, išnykus vienoms paukščių rūšims, ima keistis VISOS GYVYBĖS GRANDINĖ, KURIOJE ESAME IR MES.
Aš meldžiu, kad mes taupumą laikytume pagrindiniu savo gyvenimo principu. Ir jo įgyvendinimas priklauso nuo mūsų gyvo ryšio su Tėvu, kuris ir padeda gyventi taip, kad siela mato daug plačiau ir giliau, bet tuo pačiu ji gyvena jai visiškai natūraliai daug taupiau negu iki atsivėrimo Tėvui ir jo atradimo savyyje.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
---------------------------------------------------
Po prašymų maldos, pasėdėkite vėl kelias minutes tyloje, tegu jūsų siela klausosi jai suteikiamų Tėvo mokymų, kaip gi jai gyventi taupiau.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-04-27 17:23:33




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal